PDA

Zobacz pełną wersję : W sprawie stadionu - dzwoń lub mailuj

szczepan
29-07-2003, 21:12
za legialive.pl:
"W sprawie stadionu do polityków

Podajemy Wam numery telefonów i faksów niektórych polityków rządzących obecnie w stolicy. Liczymy na wsparcie kibiców Legii w kontrolowaniu sprawy powstania nowego stadionu przy Łazienkowskiej. Każdy ma bowiem prawo zadzwonić do urzędników i zapytać o kwestie związane z miastem. Może urzędnicy czując nacisk kibiców przyspieszą podejmowanie decyzji?

Prezydent m. St. Warszawy Lech Kaczyński: pl. Bankowy 3/5, p. 129, 00-950 Warszawa, tel. 695 62 60
Wiceprezydent Warszawy Andrzej Urbański: ul Miodowa 6/8, tel. 595 34 09, fax 826 57 43
Przewodniczący Rady m. St. Warszawy Wojciech Kozak: tel. 656 78 28
Wiceprzewodniczący Jan Maria Jackowski: tel. 656 78 33
Karol Karski: tel. 656 78 33
Jan Wieteska: tel. 656 78 30, fax 656 66 29
Dyrektor Biura Sportu, Turystyki i Wypoczynku Artur Piłka: tel. 595 30 63, 595 30 65.

Źródło: Nasza Legia"

jak dla mnie przydalyby sie jeszcze adresy emailowe...

_Bart
29-07-2003, 21:24
Biuro Rady m. st. Warszawy

radwar@warszawa.um.gov.pl

Mysle ze maile mozna adresować tu i w temacie pisać "do ..."

a tu mail do gabinetu przydenta Kaczyńskiego

gabinet@warszawa.um.gov.pl

Adresy wziałem z http://www.warszawa.gov.pl/samorzad/.

Ja proponuje jeszcze pisanie do Aleksandra Kwaśniewskiego. On jest kibicem Legii i mysle że mogłby coś zrobić.
Jednak tu nie mam maila tylko formularz do wypełnienia.

http://www.prezydent.pl/poc/index.php3

Raffi
20-08-2003, 00:40
Spółka w tym tygodniu
Jeszcze w tym tygodniu ma zostać zawiązana spółka, która w przetargu wyłoni firmę odpowiedzialną za wybudowanie na Łazienkowskiej nowego stadionu. Stosowne dokumenty przygotowane są od pewnego czasu. Czekają tylko na podpis prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który na początku tygodnia miał wrócić z urlopu.
Źródło: Nasza Legia (www.legalive.pl)

Przypomnijmy panu prezydentowi, ze jest sprawa nie cierpiąca zwłoki :look:

Mini
20-08-2003, 07:00
Jan Maria Jackowski swoimi ostatnimi wypowiedziami na temat aborcji i czegoś tam jeszcze pokazał że chyba jest idiota i nie powinien piastowac żadnych funkcji w tak poważnej firmie jaką są wladze Warszawy.

ange(L)
02-09-2003, 13:34
Biuro Rady m. st. Warszawy

Mysle ze maile mozna adresować tu i w temacie pisać "do ..."

a tu mail do gabinetu przydenta Kaczyńskiego

gabinet@warszawa.um.gov.pl

Adresy wziałem z http://www.warszawa.gov.pl/samorzad/.

Ja proponuje jeszcze pisanie do Aleksandra Kwaśniewskiego. On jest kibicem Legii i mysle że mogłby coś zrobić.
Jednak tu nie mam maila tylko formularz do wypełnienia.

http://www.prezydent.pl/poc/index.php3

mozeby tak zrobic jakas 'akcje mailowa' na bardzo duza skale? to znaczy mozna dac newsa na legialive z tymi adresami mailowymi i prosba o wysylanie listow. Napewno kilkaset osob wtedy by wyslalo takiego maila(gdyby to dobrze naglosnic)
Bo ilez mozna czekac na decyzje w sprawie stadionu?? Mozna umiescic rowniez na stronie przykladowy tekst do wyslania- tyle,ze ktos musialby to jakos zgrabnie napisac...co Wy na to? My tez mozemy miec jakas cegielke w przyspieszeniu tych wszystkich decyzji. niech wladze widza, ze jest ogromne zainteresowanie w Warszawie tym problemem i ze moga przez to zyskac tylko plusy

Nazgul
16-09-2003, 11:48
Akcja mailowa to fajna sprawa, tyle że jak podali w Radio 94 warszawscy radni nie czytają maili (do wyjątków należy ponoć W. Kozak). Spiker podał, że nie korzystają bo nie umieją :D :D :D

herka
22-09-2003, 23:20
po pierwsze bez telewizji nic sie u nas nie da ruszyc, wiec trzeba zaangarzowac media. ale to dopiero, jak sie wszystko rozdmucha.

napiszcie mi wszystkie za/przeciw [znaczy ZA], a sprobuje cos napisac :)

MaxyM
22-09-2003, 23:45
Na ziemie go i wpierdol...

ems
22-09-2003, 23:48
pala go i z kopa

(ziom, ale o co choz?? to nie ten temat :P )

MaxyM
22-09-2003, 23:51
Chodzilo mi o to, ze mam juz dosyc tego pachola co autobusem w zime sie przejechal jeden przystanek, by stwierdzic, ze nie grzeja...

Niech sie ***** w lato przejedxzie Solarisem o 16-17 godzinie... jak bedzie +34'C na termometrze.

Chodzi mi ogolnie o to, ze mam dosc traktowania pilki, kibicow Legii, Lecha, Widzewa, Wisly itd., naszych stadionow, przez takich typow jak on, jak powietrze.

ems
23-09-2003, 00:11
akurat Lecha to nikt jak powietrze nie traktuje ;P wrecz przeciwnie :P

no ale racje masz... tylko, ze u nas taka specyfika miasta ;(

MaxyM
23-09-2003, 00:12
No racja, z Lechem to przesadzilem... :]

herka
27-09-2003, 14:23
napisałam, wysłałam

jeśli ktoś chce skopiować tekst, prosze bardzo.

Szanowny Panie Prezydencie,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyspieszenie działań związanych z podpisaniem umów na budowę nowego stadionu na Łazienkowskiej.
Warszawa POWINNA mieć chociaż jeden obiekt sportowy spełniający kryteria światowe.

Niewątpliwym wstydem dla naszego Miasta i Kraju jest fakt nieposiadania stadionu sportowego o odpowiednim standardzie. Nie trzeba chyba Panu przypominać, iż wszystkie mecze międzynarodowe, rozgrywane są na stadionach poza Warszawą.
Za to przypomnę Panu, jak na początku roku, jedna z drużyn odmówiła gry z Polską z powodu złej nawierzchni boiska. Opinia o Polsce i jej obiektach sportowych ruszyła w świat i nie sądzę, żeby była uznana za pozytywną.

Równocześnie chciałabym zwrócić uwagę na fakt, iż Kibice Legii Warszawa coraz bardziej angażują się w tworzenie dobrej opinii o kibicowaniu, co owocuje już teraz. Na stadionie pojawia się coraz więcej rodzin, dziewcząt i starszych osób, które już nie obawiają się pobicia. Wydaje mi się, że zdrowa rywalizacja sportowa i dobra atmosfera na stadionach, pozwoli na jeszcze większe zainteresowanie Piłka Nożną.

Mam nadzieję, że głos, który oddałam na Pana w wyborach, nie będzie straconym głosem.

Łączę wyrazy szacunku,
.......

m84
28-09-2003, 10:42
Moim zdaniem maile do takich ludzie nic nie dadza bo oni je po prostu wyrzuca. Najlepszy efekt dalaby manifestacja na miescie:-) Dzwonic tez mozna ale przez telefon cos obiecaja a jak tylko sie rozlaczycie juz o tym nie beda pamietac

Beny
16-10-2003, 09:54
Spraw ze stadionem się ruszyła. I chwała wszystkim za to. Trzeba teraz tylko abyśmy "pilnowali" dotrzymywanie terminów i postępu prac. Także akcja e-mailowa trwa! :)

Raffi
16-10-2003, 09:56
Dzięki za wyrażenie swojej jakże optymistycznej a zarazem wyważonej opinii i do widzenia '8 Wracaj na zajęcia.
PS Nie komentować!

Pitt70PL
16-10-2003, 10:34
Dzięki za wyrażenie swojej jakże optymistycznej a zarazem wyważonej opinii i do widzenia '8 Wracaj na zajęcia.
PS Nie komentować!

Witam !!

Widzę, że cenzura w stolicy ma mocną pozycje – czyżby na Waszym forum musiała istnieć jednomyślność?
nieprzychylne posty usuwacie w tempie błyskawicy /Chilus nie obraził chyba Waszej dumy/.
Na forum Lecha jakoś nikt nie wymazuje Waszych postów / patrz post Legionista z Bemowa w dziale o PZPN/
Pozdrawiam :box:

legart
16-10-2003, 11:02
PS Nie komentować!

Witam !!

Widzę, że cenzura w stolicy ma mocną pozycje – czyżby na Waszym forum musiała istnieć jednomyślność?
nieprzychylne posty usuwacie w tempie błyskawicy /Chilus nie obraził chyba Waszej dumy/.
Na forum Lecha jakoś nikt nie wymazuje Waszych postów / patrz post Legionista z Bemowa w dziale o PZPN/

No cóż my biedni moderatorzy żyjemy z cenzury :) , a w usniętym poście chyba nie chodziło o treść a o formę, a na pewno o nie przynależność klubową.
PS Jak się jest w gościach to się powinno trochę kultury zachować.

PS Też pozdrawiam :)

Pitt70PL
16-10-2003, 11:49
PS Nie komentować!

Witam !!

No cóż my biedni moderatorzy żyjemy z cenzury :) , a w usniętym poście chyba nie chodziło o treść a o formę, a na pewno o nie przynależność klubową.
PS Jak się jest w gościach to się powinno trochę kultury zachować.

PS Też pozdrawiam :)

Gościnność gospodarza musi mieć wielkie serce, a kultura też go obowiązuje - zawarte w regulaminie warunki nie przewidują /według mnie/ usuniecie postu za takie wypowiedzi - może ten post był ironiczny i złośliwy ale brak w nim elementów dyskwalifikujących nadawcę.
Miłego dnia

Raffi
16-10-2003, 11:55
Post był prowokacyjny, typowo napinacki i na pewno nie wnosił żadnej nowej jakości :] do dyskusji a został usuniety po to, żeby nikt o słabych nerwach na niego nie odpowiadał, aby nie robić w tym temacie śmietnika, w dodatku nie na temat. Wot wsio.

może ten post był ironiczny i złośliwy ale brak w nim elementów dyskwalifikujących nadawcę.

Toteż nadawca nie został zdyswalifikowany :)

herka
20-10-2003, 15:54
Szanowna Pani

Potwierdzamy wpływ Pani skierowanego do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zapoznaliśmy się z przedstawionymi uwagami i opiniami.

Mimo poparcia dla opisanej w liście inicjatywy niestety urząd prezydenta nie może podjąć oczekiwanych działań.

Kancelaria Prezydenta RP nie jest bowiem uprawniona do ingerencji w działania i decyzje podejmowane przez organy samorządu m. st. Warszawy.

Z poważaniem

Biuro Listów i Opinii Obywatelskich

Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

juice
30-10-2003, 18:16
wyslalem wszedzie, ale to pewnie nic nie da

Długi123
17-11-2003, 20:59
Przy okazji zapraszam do postu w dziale kibice:Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania! :)

Tupcia
18-11-2003, 15:38
No, wreeszcie i ja se zmotywowałam i wysłalam, dzięki Herka za pierwowzór;))
Eh, musi byc tego dużo, więcej... wysyłajcie ;)

Lechita_z_Piatkowa
21-11-2003, 13:09
Ej czy wy jestescie jacys zboczeni co 2 tu ma jakas laske w polowie rozebrana [kratki]

Q_(L)
21-11-2003, 13:11
Ej czy wy jestescie jacys zboczeni co 2 tu ma jakas laske w polowie rozebrana [kratki]

:co: Czyżbyś zaszyfrował wiadomość :>

Witaj na forum 8)

Beny
21-11-2003, 13:16

:co: Czyżbyś zaszyfrował wiadomość :>

Witaj na forum 8)

Dalej Go witasz? :zly:

bemowiak
21-11-2003, 13:16

A co to wnosi do dyskusji ?

A pewnie byś wolał chłopów w połowie rozebranych...

Q_(L)
21-11-2003, 13:19

:co: Czyżbyś zaszywrował wiadomość :>

Witaj na forum 8)

Dalej Go witasz? :zly:

Chwila, chwila... robi z siebie debila... 8)

herka
09-12-2003, 19:41

ja bym wolała. ale to chyba nic nie wnosi ;)

Mrozik
09-12-2003, 22:34

ja bym wolała. ale to chyba nic nie wnosi ;)
Jakbyś zgadła :rotfl:

Raffi
16-12-2003, 08:45
http://um.warszawa.pl/v_syrenka/kontakt.htm
refresh!
Obecnie bardziej istotne niż kiedykolwiek!

http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/95296.htm
http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/95272.htm
tu są przykładowe projekty. Wymyślajcie też własne!

ZMASOWANĄ AKCJE MAILOWĄ CZAS ROZPOCZĄĆ

yusta
16-12-2003, 20:29
Tutaj są linki do wzoru listu. Można sobie sciągnąć i wysłać. Wzory przygotował wolak z forum drzewkowego :+:

http://www.pnaguib.webpark.pl/prezydencie.rtf

http://www.pnaguib.webpark.pl/prezydencie.txt

http://www.pnaguib.webpark.pl/prezydencie.doc

Raffi
20-01-2004, 23:17
Piszcie piszcie piszcie. Dzisiejsza prasa wzmiankuje, że miasto zaczęło się łamać m.in. pod wpływem licznej korespondencji w tej sprawie wpływającej do nich od kibiców :look: Trzeba wzmożyć wysiłek gdyż teraz jest decydujący moment - w te, albo we wte

Raffi
22-01-2004, 08:51
Mailujcie do Rady Warszawy

biurorady@warszawa.um.gov.pl

kamyk
22-01-2004, 10:29
Mailujcie do Rady Warszawy

biurorady@warszawa.um.gov.pl

ja wlasnie napisalem emiala nio i lozzz mam nadzieje ze kazdy emialik cos pomoze i wrescie stanie się to co stać się bedzie musiało!!