PDA

Zobacz pełną wersję : Ekwueme??

szczepan
29-07-2003, 21:53
nie wiem czemu ale jakos wogole nie komentujemy zachowanie Ekwueme... przeciez to jest komedia lepsza od tej z licencjami... poprostu zenada... w normalnym zachodnim klubie zostalby wylany na zbity pysk i po krzyku... eh polski futbol...

yusta
29-07-2003, 22:14
nie wiem czemu ale jakos wogole nie komentujemy zachowanie Ekwueme... przeciez to jest komedia lepsza od tej z licencjami... poprostu zenada... w normalnym zachodnim klubie zostalby wylany na zbity pysk i po krzyku... eh polski futbol...

Podobno został zdyskwalifikowany przez Wisłę P. na trzy miechy i.......... odwołał się do PZPN-u 8-

MaxyM
29-07-2003, 22:17
Yahaya itd. Oni juz tak maja... co tam sie dzieje w tej Afryce, chyba dobre baunsy, oprocz Zimbabwe.

W Dorymundzie typ dostal za 3 tygodnie opoznienia 400 tys Euro kary :D .

szczepan
29-07-2003, 22:21
nowy dyskotekowo-melanzowo-baunsowo-imprezowy raj.. .Zimbabwe :D

a tak swoja droga 1000 :P

Kiju
29-07-2003, 22:27

A co tu komentowac,Ekwueme,Uche......w dupach sie czarnuchom poprzewracało i sie za wielkie gwiazdy uwazają... :zly:

Sharn
29-07-2003, 22:47
Phi - ja też bym wybrał reprę na jego miejscu. Co innego te spóźnienia z wakacji... 8o

Jak olewa ten klub oleje i inny.