PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe stroje

_Bart
29-07-2003, 18:32
oto jak beda wygladały nowe stroje:

http://legia.net/foto/prezentacja2003/nowakoszulka2_m.jpg
http://legia.net/foto/prezentacja2003/nowakoszulka_m.jpg

zdjęcia z legia.net

Pierwsze są na mecze u siebie a drugie na wyjazdy.

Jak dla mnie to są one baudso fajne. Wreszcie nawiazują do tradycji. Boje sie tylko że jak wpierdolą na nie raklame to stracą one całyu swój urok.

MaxyM
29-07-2003, 18:34
Oby można było je kupić w sklepach adidasa...

jarcyś
29-07-2003, 18:34
fajne.

mogliby tylko (L) zwiększyć .

poza tym pewnie dojdą różne reklamy.

_Bart
29-07-2003, 18:36
Oby można było je kupić w sklepach adidasa...

:) jak podaje legianet.com stroje maja być za okolo 2 miechy :fu: i kosztowac około 100 zł

poza tym pewnie dojdą różne reklamy.

ma być tylko logo głownego sponsora który nadal nie jest znany (a moze go wogole nie bedzie - w sumie nie wiem co lepsze)

Kiju
29-07-2003, 19:04
Legia co roku w innych barwach gra.W LM na zielono,potem nike i zielono -biało -czerwono-czarno,potem adidaz i znowu na zielono -biało,ostatni sezon-biało -czarne stroje,teraz znowu zielone.... 8-

Nie przeszkadza Wam to?

Adiq
29-07-2003, 19:14
Legia co roku w innych barwach gra.W LM na zielono,potem nike i zielono -biało -czerwono-czarno,potem adidaz i znowu na zielono -biało,ostatni sezon-biało -czarne stroje,teraz znowu zielone.... 8-

Nie przeszkadza Wam to?
Mi przeszkadza i to bardzo...
Chciałbym, żebyśmy grali od kilku lat w takich samych strojach tak jak to się robi na zachodzie, a zmienia się wzór raz na 10 lat, tylko po to, żeby zarobić na tym niemało. A jak się u nas pójdzie na stadion i widzi klubową koszulkę u kibiców to można z dokładnością do roku sprecyzować kiedy została kupiona... :oho:

yusta
29-07-2003, 19:40
Bardzo fajne te koszulki. Szkoda, że dopiero za dwa miesiące będzie można je kupić. Znowu włodarze Legii stanęli na wysokości zadania. Razem z prezentacją nowych koszulek powinna zostac uruchomiona także ich sprzedaż. Ja bym chciała kupić ją już teraz :zly:

Adams_
29-07-2003, 19:42
Koszulki Legii co raz mniej przypominaja koszulki pilkarskie a co raz bardziej zwykle, bawelniane t-shirty...

MaxyM
29-07-2003, 20:04
Mnie tak jak Adamsa wkurwia, że te stroje zaczynaja przypominac bazarowa odziez... Mi tam sie podobaly koszulki Nike... bez kitu, mialy to cos, Adidas wali nam koszulki jak chlopa do kopalni... Natomiast to, ze sie zmieniaja... Wymog rynku... Ale ***** na zachodzie to ma sens, bo koszulki ludzie kupuja, nowy model, by nie byc z tylu... W Legii jest marketing jak u dziada na kole z zyrandolem... Wiec po co zmieniaja?

Trylnik odejdz do McDonaldsa, bedziesz liczyl hamburgery, ile zabrazc majonezu, a ile dodac sezamu do buleczki by byc na + .

szczepan
29-07-2003, 20:17
te koszulki ktore byly w zeszlym sezonie (wzory) jak dla mnie byly bardzo bardzo fajne... i nie pisze dlatego ze mam jedna ale poprostu abrdziej mi sie podobaly... tzn moze tak zamiast czerwonych dalbym zielone a te z czewienia dal jako takie specjalne... na okazje...
poza tym dobrze ze wzory byly zmieniane tak co 2 lata... co rok to za czesto... ale z tymi zmianami to czysty marketing... i dobrze :D

bemowiak
29-07-2003, 20:19
Ja sobie napewno tej koszulki nie kupie,teraz wydam 100 zł a za rok będe chciał se kupiuć następną po 100 zł z tymi zmianami koszulek to paranoja :fu:

Ledia
29-07-2003, 20:20
A mi się osobiście te nowe stroje podobają. Zwłaszcza białe z czarnymi rękawami. Lata 70te sie przypominają :)[/list]

Ledia
29-07-2003, 20:35
Aaa. I jeszcze jedno. Przydałyby się w sklepach adidasa koszulki z długim rękawem. Tak we wrześniu i październiku robi się troszku chłodno.

yusta
29-07-2003, 20:36
te koszulki ktore byly w zeszlym sezonie (wzory) jak dla mnie byly bardzo bardzo fajne... i nie pisze dlatego ze mam jedna ale poprostu abrdziej mi sie podobaly... tzn moze tak zamiast czerwonych dalbym zielone a te z czewienia dal jako takie specjalne... na okazje...
poza tym dobrze ze wzory byly zmieniane tak co 2 lata... co rok to za czesto... ale z tymi zmianami to czysty marketing... i dobrze :D

Marketing??? W Legii??? Na całym świecie wraz z prezentacją nowego wzoru, uruchamia się automatycznie sprzedaż. A tutaj??? Może za dwa miesiące........ Już to widzę jak setki kibiców szturmują sklepy w celu zakupu koszulki......... w zimie :zly: Zresztą na tej sprzedaży to chyba tylko Adidas zarobi, bo Legia nie ma nawet oficjalnego sklepu z prawdziwego zdarzenia, chyba że mają podpisaną jakąś umowę, ale kto by o to zadbał.

szczepan
29-07-2003, 20:43
umowa jest taka ze oni chyba daja pelen zestaw strojow caly ekwipunek i za to maja prawo do sprzedarzy... :fu:

MaxyM
29-07-2003, 20:45
Marketing, kto ma robić? Tam zatrudnili kiedyś kogoś by za to odpowiadał... No brawo za robotę, to jakiś duch chyba. Trylnik za marketing raczej nie odpowiada, bo chodzi w jednym krawacie i gajerze od momentu przybycia do Legii. On wie co to marketing jak pojedzie do Tesco po bokserki na promocji za 10 złoty. Dajcie spokój takich partaczy nie było w Legii od lat. Mogliby zarobić jak cholera... Zarabiają Ruscy.

szczepan
29-07-2003, 20:46
marketing ale czy mowilem ze Legii??

yusta
29-07-2003, 20:56
umowa jest taka ze oni chyba daja pelen zestaw strojow caly ekwipunek i za to maja prawo do sprzedarzy... :fu:

No tak, przecież co to za firma ta Legia. Niech się cieszą, że mają w czym grać bo kto inny chciałby ich ubierać :*

yusta
29-07-2003, 21:01
Marketing, kto ma robić? Tam zatrudnili kiedyś kogoś by za to odpowiadał... No brawo za robotę, to jakiś duch chyba. Trylnik za marketing raczej nie odpowiada, bo chodzi w jednym krawacie i gajerze od momentu przybycia do Legii. On wie co to marketing jak pojedzie do Tesco po bokserki na promocji za 10 złoty. Dajcie spokój takich partaczy nie było w Legii od lat. Mogliby zarobić jak cholera... Zarabiają Ruscy.

Za marketing w Legii odpowiada chyba Piotruś S., przynajmniej odpowiadał. Zresztą o czym tu gadać, oni mają jedno wytłumaczenie: niewyjasniona sprawa herbu. A :* z "elką" to już pamiątek nie da się robić???? Przynajmniej do czasu wyjasnienia tych zawirowań ze znakiem??? Czy z "elką" sprawa jest taka sama jak z herbem?

arczi
29-07-2003, 21:21
Chciałem tylko powiedzieć... eee... napisać... a właściwie to chciałem sie podzielić z wami...tzn... pragnę tylko powiedzieć że bardzo mi się podobają nowe koszulki i z pewnością jak tylko sie pojawią w sklepach to sobie kupię taką białą z długim rękawkiem... kozak jest... i nie panikujcie... myślę że te koszulki pojawią się znacznie szybciej w sklepach niż wam sie wydaje... To wszystko co miałem do powiedzenia... :>

MaxyM
29-07-2003, 21:44
No mimo wszystko ja tez sobie kupie... ;)

ems
29-07-2003, 22:06
sprawa jest taka, ze wreszcie te koszulki byly robione specjalnie dla Legii (przynajmniej mialy byc)

poprzednie to przerobione zwykle koszulki

yeah
29-07-2003, 22:11
Dla mnie co raz bardziej uboższe są te koszulki (o czym świadczom wyżej podane ceny :)) , jednak taki krój mi leży...

_Bart
29-07-2003, 23:18
Jako modele ogromny aplauz swoich kolegów wzbudzali dwaj piłkarze - Mariusz Zganiacz i Adam Gmitrzuk - którzy prezentowali dawne stroje Legii z kolekcji Adidasa.

Jednak dopiero gdy na scenę wpadły dwie skąpo odziane tancerki w strojach pielęgniarek, na sali rozległ się jęk zachwytu. Panie tańczyły w białych kabaretkach i kusych spódniczkach. Legioniści z dużą uwagą oglądali scenkę, w której "pielęgniarki" niosły pomoc kopniętemu piłkarzowi.

Na razie zawodnicy będą musieli się zadowolić opieką doktora Machowskiego, który pomimo że zbija wagę, to jeszcze nie wygląda tak efektownie jak te dwie tancerki. :rotfl:

Na nowych koszulkach nie ma nazwy sponsora Legii, choć klub z Łazienkowskiej to nie Barcelona i chętnie sprzedałby to eksponowane miejsce reklamodawcom. Według prezesa Legii Edwarda Trylnika ma ono kosztować około miliona dolarów.

Prezes zapowiedział, że klub jest bliski pozyskania nowego sponsora, ale na razie nie chciał zdradzić nazwy firmy, której logo miałoby się znaleźć na koszulkach piłkarzy Legii. - Czekamy na decyzję jednej ze znanych instytucji finansowych, która ma odpowiedzieć w środę, czy będzie się tak reklamować - mówił Trylnik.

Już wiadomo, że na nowych koszulkach nie będzie nazwisk piłkarzy, choć mają oni ustalone stałe numery na cały sezon. Dlaczego? Nie do końca wiadomo, choć próbowali to wyjaśniać zarówno przedstawiciele Adidasa, jak i klubu.

Legioniści otrzymają od Adidasa po kilka par butów, dresów i kurtek. Wiadomo, że przy Łazienkowskiej będą występowali w biało-czarnych koszulkach, czarnych spodenkach i białych lub czarnych getrach, a na wyjazdach założą zielono-białe koszulki, zielone spodenki i zielone getry. Repliki koszulek Legii mają trafić do sklepów za od półtora do dwóch miesięcy, a kosztować będą około 100 złotych. Na razie Adidas Poland nie uruchomił usługi dla kibiców, którzy zaraz po kupieniu koszulki Legii chcieliby umieścić na niej nazwisko swojego idola. Firma zastanawia się nad otwarciem wraz z Legią wspólnego sklepu patronackiego, ale te plany są na razie mało konkretne. (jak wszystko co zwiazane z ET - sam dopisałem)

Efektowna prezentacja nowych koszulek tylko na chwilę rozkojarzyła piłkarzy. Marek Jóźwiak, któremu modelki wręczyły nową koszulkę Legii, udowodnił, że twardo stąpa po ziemi. - Dziękujemy za ten sprzęt, w którym mamy nadzieję odzyskać mistrzostwo Polski, ale chcielibyśmy, żeby on naprawdę znalazł się w naszej szatni - wypalił obrońca Legii, nawiązując do permanentnych ostatnio kłopotów finansowych klubu z Łazienkowskiej, czym wywołał entuzjazm wśród siedzących obok kolegów z zespołu. :/

za GW

MaxyM
29-07-2003, 23:32
Właśnie zobaczylem na TVN24 w Sporcie jak wygladala prezentacja strojow 8- :/ .

Eeee, co Trylnik wygadywal... 8-

Powtorka po 3 w nocy...

_Bart
29-07-2003, 23:38
Właśnie zobaczylem na TVN24 w Sporcie jak wygladala prezentacja strojow 8- :/ .

Eeee, co Trylnik wygadywal... 8-

Powtorka po 3 w nocy...

Jeszcze chyba po 2 jest sport na TVN24

MaxyM
29-07-2003, 23:40
jutro ma byc zebranie rady nadzorczej, maja zdecydwowac czy bedzie sponsor - na koszulkach, firmy - zajmujacej sie plynnosciami finansowymi.

MaxyM
30-07-2003, 01:22
Jest sport TVN24! - teraz!

szczepan
30-07-2003, 02:50
Jest sport TVN24! - teraz!

co????

szczepan
30-07-2003, 04:32
za legialive.pl:
"Repliki koszulek za 100zł
Repliki nowych koszulek Legii trafią do sprzedaży za około półtora miesiąca. Ich cena będzie w miarę przystępna, a wynosić będzie około 100zł. Przypomnijmy, że poprzednio za taką "przyjemność" musieliśmy zapłacić więcej.
Adidas zastanawia się nad otwarciem, wraz z Legią, sklepu patronackiego. Na razie jednak rozmowy są mało konkretne.
Autor: Bodziach
Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

no i to bylby krok do przodu w drodze do normalizacji naszego klubu...

ja proponuje jakies miejsce w centrum miasta a po wyremontowaniu stadionu na samym obiekcie...

szkoda tylko ze Den Haag i Pogon maja stroje innych firm (nie wiem jak z Olimpia i Zaglebiem)... wiec nie mozna byloby tez od razu sprzedawac tam ich koszulek...

Q_(L)
30-07-2003, 10:19
A mi się osobiście te nowe stroje podobają. Zwłaszcza białe z czarnymi rękawami. Lata 70te sie przypominają :)[/list]

No właśnie... wprawdzie mi przypomianją tylko ze zdjęć, ale i tak mi się podobają...

Witaj na forum 8)

p.s. A czy bazarowe, chyba jeszcze nie ten model i mam nadzieję, że żaden inny 8- ...

Michał89
30-07-2003, 20:24
Ten wzór powinien być na kilka sezonów taki sam.Przypoimna najlepsze czasy LEgii ;)

[marcin]
31-07-2003, 16:50
stroje sa nawet fajne ale mi sie tam podoabaja tylko brak loga sponsora

*PRZEMO*
31-07-2003, 21:55
a mnie sie nie podobaja nowe stroje, moze sie do nich przekonam taka mam nature ze do nowych rzeczy musze sie przekonywac i przychodzi mi to z czasem... :D

a swoja droga koszulki wygladaja jak normalne t-shirty w ktorych chodzi sie na codzien :)

krollek
01-08-2003, 20:17
a mnie sie nie podobaja nowe stroje,
mnie również bardziej podobała się wcześniejsza :)

Adis
01-08-2003, 21:44
...

benekbbbbbbb
02-08-2003, 21:12
Są fatalnej jakości (miałem w ręku 1 szt) .Wygląd to może mają ale jakość (materiału) jest bazarowa !!!!!!!!!!!!!

legart
04-08-2003, 08:49
Stroje Legii z sezonu na sezon sie "starzeja"- coraz bardziej przypominaja te z lat 70-ych. Mi osobiscie podobaja sie, w szczegolnosci ta biała! Jesli chodzi o ich sprzedaz to sa jakies tanie (albo mi sie tak wydaje) jak na oryginalne koszulki klubowe!! 8-
Co bedzie za nastepnych kilka sezonow? Nie mam pojecia... ;)

Za pare sezonów będą mieli koszulki sznurowane na piersiach jak w latach 30-tych 8- :D , a serio fajne są w swojej prostocie nowe koszulki Legii i ech ta Elka na piersi 8)

Klopers
05-11-2003, 16:49

Nie przeszkadza Wam to?
Mi przeszkadza i to bardzo...
Chciałbym, żebyśmy grali od kilku lat w takich samych strojach tak jak to się robi na zachodzie, a zmienia się wzór raz na 10 lat, tylko po to, żeby zarobić na tym niemało. A jak się u nas pójdzie na stadion i widzi klubową koszulkę u kibiców to można z dokładnością do roku sprecyzować kiedy została kupiona... :oho:

Tak naprawdę (według mnie) najlepsze były stroje 2001/2002. Wtedy był normalny herb Legii, a nie jakaś (L), dobrze umieszczone logo sponsora (czasem nie było) i trzy paski na końcu rękawków. Teraz kombinują , kombinują , sprzedają po 69 zł na Marszałkowskiej rozmiar S na 164 cm (ja tyle mam), a wygląda na XL (185 cm). Logo sponsora na nich nie ma, numeru też nie. Można se kupić , a potem jedziesz do jedynego punktu Adidasa w Warszawie , aby ci wzięli na koszulkę, numer lub logo sponsora oraz CANAL +. Dobre też były koszulki NIKE , te takie co teraz grają rezerwy. Szczerze mowiąc zielone NIKE, były lepsze niż czerwone. Tak jak kolega Benek mówił, jakość jest bazarowa! Nie lepiej zamówić NIKE tak jak ma Wisła Kraków , a nie czekać aż Adidasa ruszy swoje tyłki??

Pzdr,
Jajcol

Bastion
05-11-2003, 17:01
Jak dla mnie swietne byly te z sezonu 93/94 :+: z reklama FSO, ciekawe czy gdzies moglbym jescze taka dorwac

Kasja
05-11-2003, 17:15
nio stroje fajne... :D
jak teraz byly zielone z wielkim logo Krolewskiego to mi sie srednio podobaly... ale teraz logo ma byc inne wiec spoksik :)

Bondek RedStar'sAlcoholic
05-11-2003, 17:40
szkoda ze wyjazdowe nie sa czerwone, wtedy ten kwadrat by tak w oczy nie razil :D

AVE LEGIA!!

Kasja
05-11-2003, 17:54
szkoda ze wyjazdowe nie sa czerwone, wtedy ten kwadrat by tak w oczy nie razil :D

AVE Legia!!
teraz podobno ma nie byc tego kwadratu... ale nie jestem pewna!!!

Klopers
06-11-2003, 12:32
nio stroje fajne... :D
jak teraz byly zielone z wielkim logo Krolewskiego to mi sie srednio podobaly... ale teraz logo ma byc inne wiec spoksik :)

Czy wiesz , co mówisz? No to powiedz, mi kto powiedział , że ma być inne logo? No kto? Co to tych z reklamą FSO to jednymi z najlepszych były te zielone lub czerwone (wyjazdowe) koszulki Adidasa te z Daewoo-FSO (patrz zdjęcie)

http://www.legianet.com/zdjecia/jarza-piekar-sokol.jpg

Pzdr,
Jajcol

Klopers
06-11-2003, 15:14
Sorry, Kasja. Zwracam honor. Na oficjalnej stronej Legii jest już podana informacja o nowym logym oraz zdjęcie.

http://www.legia.pl/img/200s.jpg

Pzdr,
Jajcol

domber
06-11-2003, 16:01
szkoda tylko ze nie ma Kolumny Zygmunta w tle ale i tak sa ladniejsze od tych z czerwonym kwadratem

krollek
06-11-2003, 16:58
z tym czarnym napisem nasze koszulki stały się jeszcze ładniejsze :)
Trzeba chyba ją sobie zafundować '8

Kasja
06-11-2003, 17:04
Sorry, Kasja. Zwracam honor. Na oficjalnej stronej Legii jest już podana informacja o nowym logym oraz zdjęcie.

http://www.Legia.pl/img/200s.jpg

Pzdr,
Jajcol
nie ma sprawy :)
te sa duzo ladniejsze moim zdaniem :) kwadrat sie odznaczal i jakos tak srednio pasowal, a teraz jest luzik- bez festynu :D ale fakt... poczatkowo slyszalam ze maja byc z kolumna... szkoda ze jednak jej nie ma... :P

kamyk
06-11-2003, 18:11
mi też teraz się o wiele bardzie podobaja nasze koszuleczki bo wczesniej delikatnie zecz ujmójąc nie bardzo mi przypadły do gustu bo kojarzyły mi sie te ogromne kwadraciki z barwami jednego klubu.... ale jak widac nasz sponsor mysli tez o tym zeby kibic naszego klubu i piwa był zadowolony i tak powinno byc:)

Mrk
06-11-2003, 18:15
No wreszcie coś fajnego wymyślili, bo te czerwone kwadraty były po prostu tragiczne :/
W końcu ktoś z naszych działaczy ruszył głową!

R@dek (L)
06-11-2003, 18:24
No i bardzo dobrze fajne są te nowe koszulki i bardzo mi się one podobają :)

aaadamm
06-11-2003, 18:29
teraz to mi sie podoba, bo tamtymi to nie bylem zachwycony (chodzi oczywiscie o te kwadraty)...jeszcze dodac Kolumne Zygmunta i kozak. Sumujac ze oryginalna replika bedzie kosztowac 79 zl - na to licze, z tylu ksyfka za jakies 20 zl to za 100 zl moza miec prawdziy skarb jak na polskei warunki (choc jestesmy sto lat za europa) !!! ja juz zbeiram kase ta takei cos !!! licze ze na wiosne moje marzenei sie spelni, najpoznie jan wakacje ! pozdro

Kasja
06-11-2003, 18:32
nio ja proponuje zrobic damska wersje tej koszulki :buhaha: to wtedy normalnie bym sobie kupila i sie wozila po Wawie :D

m84
06-11-2003, 18:32
No ten nowy wzór koszulek jest dużo lepszy. Powinni go wprowadzić jak najszybciej bo obecny wzór moim zdaniem nie jest tak efektowny. Hmm tylko była mowa że coś miało być z kolumna Zygmunta a ja na tym foto tego nie widze. Ale nawet bez tego i tak już zbieram kasę...

Aureliusz
06-11-2003, 18:59
Podobaja mi się, a jakże, ale wolałbym, aby wzór reklamy był taki jaki na koszulkach, jakie dostaliśmy na Groclinie - tzn nasis po lekkim skosie i kolumna Zygmunta.
Ciekawi mnie też, jak będzie się prezentowała nowareklama na koszulkach zielonych. Bo szczerze mówiąc, osobiście wolę właśnie zielone koszulki.

MaxyM_
06-11-2003, 19:20
Podoba mi się... Tylko niech dadzą w tle kolumnę Zygmunta, mozna ją zrobić z "L".

Dobrze, że napsis komponuje się kolorystycznie z resztą koszulki.

Harcerz
06-11-2003, 19:26
A czy ktos orientuje sie w jakich kolorach beda? Czy tylko czarne? :)

Kawa
06-11-2003, 19:28
Fajne :) Wreszcie to jakos wygląda.
Harcerz kolory koszulek zostana pewnie takie same tylko nadruk loga Króla zmienia.

emde
06-11-2003, 21:42
Nie wiem dlaczego na logo nie ma w tle kolumny Zygiego, to taki zajebisty motyw jest.

domber
06-11-2003, 21:53
mogloby byc tak jak na tych koszulkach co nam dawali na Groclinie ale raczej tego nie zrobia trudno lepsze takie niz z tym czerwonym kwadratem

Skanda(L)
06-11-2003, 22:33
mi sie podobaja bardzo te nowe! pasuje i ladnie wygladaja!

szczepan
06-11-2003, 23:11
zdecydowanie lepsze...

1)lepiej pasuja do koszulek
2)sa lepiej widoczne w tv
3)sa takie same jak t-shirty

szkoda tylko tych co zrobili sa juz te z wczesniejszym znakiem ale jak ktos mi powiedzial (tak przy okazji pozdrowienia 8) ) "to przynajmniej beda mieli unikatow" :D

dyha
07-11-2003, 13:51
teraz to mi sie podoba, bo tamtymi to nie bylem zachwycony (chodzi oczywiscie o te kwadraty)...jeszcze dodac Kolumne Zygmunta i kozak. Sumujac ze oryginalna replika bedzie kosztowac 79 zl - na to licze, z tylu ksyfka za jakies 20 zl to za 100 zl moza miec prawdziy skarb jak na polskei warunki (choc jestesmy sto lat za europa) !!! ja juz zbeiram kase ta takei cos !!! licze ze na wiosne moje marzenei sie spelni, najpoznie jan wakacje ! pozdro

Ksywka z numerem - 30 zł
A z tego co wiem to mają one byc po 140 zł (te nowe)
moge sie mylić wiec prosze o odpowiedz w tym temacie , bo tez chce sobie sprawić.

Ostry
07-11-2003, 13:55
Bardzo się cieszę,że zmienili logo Królewskiego :) Teraz te koszulki wyglądają o niebo lepiej.Brawo dla działaczy,że zauważyli,że ten kwadrat słabo się kmponował z resztą koszulki ;)

domber
07-11-2003, 14:03
ja slyszalem ze koszulke z ksywka juz w stuczniu mozna sobie zrobi ale nie wiem do konca :hmm:

Nazgul
07-11-2003, 21:41
Bardzo się cieszę,że zmienili logo Królewskiego :) Teraz te koszulki wyglądają o niebo lepiej.Brawo dla działaczy,że zauważyli,że ten kwadrat słabo się kmponował z resztą koszulki ;)

No nie?
Mnei się nowa podoba jak cholera. Ma klasę. A co z OBI i CETELEM? Wiadomo czy chcą współpracować dłużej? Są jakieś rozmowy?

*PRZEMO*
07-11-2003, 22:56
Nowe koszulki sa boskie :+: wypas, teraz napewno polece i sobie kupie. Czerwony kwadrat zupełnie sie nie komponował, a teraz bomba rewela :+:

m84
07-11-2003, 23:11
Ja myślałem że te nowe koszulki pojawią się na wiosnę a tu taka niespodzianka i zobaczyłem je już dzisiaj. Tak jak poprzednicy się wypowiadali śa naprawdę spoko te nowe wzory. O nieco lepsze od starych :) Taką koszulkę chętnie kupię :)

*PRZEMO*
07-11-2003, 23:22
tylko mam nadzieje ze ich nie zmienia na zakonczenie sezonu :/ mogły by byc takie przez pare latek... a nie co roku inna kolekcja.. :/

szczepan
07-11-2003, 23:31
dzisiaj chlopaki prezentowali sie bardzo dobrze :D w nowych koszulkach :D bardzo dobra decyzja :D

Kasja
08-11-2003, 01:31
ejjj bez kitu!!!!
Dle lgionistek nie ma dobrych kolszuelk!!!
Samemu trzbea sobie robić... skandal!!!!
Prosimy o interwencję!!!11
Heh, ja juz mam swoje kurna 4, ale nie są zbyt dobre;/
To była TUPA z kmpa kasji:D:D:

Discovery
08-11-2003, 08:31
Obecna forma koszulki zdecydowanie lepsza niż poprzednia, napis się komponuje, czerwony wzór kłuł w oczy. Ale Kolumnę Zygmunta mogliby na wiosnę dodać - wyglądało by jeszcze lepiej.

C@mo
08-11-2003, 09:27
koszulki prezentuja sie teraz alegancko
nie wiem czy to moje zludzenie ale ostanie posunięcia
dzaialczy odbieram bardzo pozytywnie