PDA

Zobacz pełną wersję : Korona Kielce-Legia Warszawa

Strony : [1] 2

Gregor79
18-04-2006, 12:45
ile biletow na mecz z korona dostaniemy? 5% to jest jakies 750 biletow,czy bedzie organizowany pociag przez stowarzyszenie?
ps.wisla dostala ponoc 700 biletow

Paluch
18-04-2006, 13:44
a bedzie oprawa?

Raffi
18-04-2006, 15:38
zakaz dostaniemy i tyle
PS Paluch - widzę że humorek dopisuje :roll:

Beny
18-04-2006, 15:41

Hmm, a może metoda z kibice.net, bana za głupie wpisy? Czasowego, dla wszystkich i do skutku?

Zakaz mógłby być w sumie :cicho: , z powodu wyjazdu na długi weekend i tak nie pojadę do Kielc. :oczko:

rolnik
18-04-2006, 15:43
Zakaz mógłby być w sumie

:nie: :nie: :nie: absolutnie kurde protestuję!

Domino23
18-04-2006, 15:51
Jaki zakaz? :zly:

Tak scenariusz mi sie marzy:

Wisła przegrywa w piatek z Korona my wygrywamy z Zaglebiem, przewaga wzrasta do 7 pkt. W nastepnej kolejce Wisla jedzie do Wronek i tam przegrywa z Amica a my w tym samym czasie ogrywamy Korone i w Kielcach swietujemy mistrza :raca: :pije:

:hyhy:

Szkoda ze raczej to malo realne ale pomarzyc mozna :oczko:

myszor
18-04-2006, 15:55
Szkoda ze raczej to malo realne ale pomarzyc mozna :oczko:

Czemu mało realne, to jest możliwe :hyhy: 8) :ucieka:

Porter
18-04-2006, 16:17
a bedzie oprawa?

a bedzie :oczko:

MTP
18-04-2006, 16:42
zakaz dostaniemy i tyle

Chyba nie bo w sumie na stadionie był spokój.Predzej Korona cos moze wymyśleć
Ja tam jestem jednak dobrej mysli.

Sharn
18-04-2006, 16:57
zakaz dostaniemy i tyle

Chyba nie bo w sumie na stadionie był spokój.Predzej Korona cos moze wymyśleć
Ja tam jestem jednak dobrej mysli.

Stadion to nie tylko trybuny. Wjazd z bramą, wyłamanie płotu, awantii z psami włącznie z użyciem polewaczki - słowem czilałt. 8)
Faktem, że nie było mnie tam, ale tych z PZPN którzy decydują o zakazach też nie, a jeśli dostaną tylko tyle co wyżej napisałem to chyba starczy. Mniej wystarczało... :roll:

Kempes
18-04-2006, 17:04
Mi sie wydaje ,że jakby miał być zakaz to już by coś bylo na rzeczy / trąbione / mówione ... W każdym razie łudze sie ,że nie będzie i nasi zniszczą scyzorów na trybunie. Wokalnie.

Biletów pewnie 700 tak jak Wisła dostała.
Ludków zapewne pojedzie więcej 8) więc ja z tego miejsca apeluje do Wiślaków o mini relacje jak to jest z wchodzeniem 8)

Pesto
18-04-2006, 17:12
Zakaz mógłby być w sumie :cicho:

idz ty pieronie :efoch:
niech zyja poludniowe wyjazdy !

nie wiem , czy znajde sie w sektorze gosci (jak w Plocku) , czy miedzy tubylcami (jak w Wodzislawiu) , wiem natomiast ze w Kielcach mnie nie zabraknie 8)

baranek
18-04-2006, 17:24
E tam, po ostatnich (mimo moich czarnych wizji) Kielcach zakazu nie było, to i teraz nie będzie.

Cóż, majówkę 2006 rozpoczniemy w Kielcach :)

Choć sam jeszcze nie wiem, czy pojadę.

Adiq
18-04-2006, 17:54
E tam, po ostatnich (mimo moich czarnych wizji) Kielcach zakazu nie było, to i teraz nie będzie.
Zarząd Korony po tym meczu zapowiedział, że na nowy stadion nie wejdziemy. Czy ochłonęli okaże się pewnie niebawem.

baranek
18-04-2006, 19:18
Zarząd Korony po tym meczu zapowiedział, że na nowy stadion nie wejdziemy. Czy ochłonęli okaże się pewnie niebawem.

A to nie PZPN ustala zakazy? Chyba nie mogą sobie powiedzieć, że nie wejdziemy i tyle. Jak to jest?

Porter
18-04-2006, 19:55
Przypomnij sobie Cracovie u nas, kiedy to był debiut Panoramy

kosciesz
18-04-2006, 20:06
Przypomnij sobie Cracovie u nas, kiedy to był debiut Panoramy

wg. Piotrusia decyzję wydał PZPN i oni się tylko jej podporządkowali
ale ile w tym prawdy to nie podejmuje się oceniać...

Jeśli taka decyzja by zapadła to byłby to trzeci kolejny mecz, poza Łazienkowską na który nie mogliby wejść wszyscy chętni kibice... ale w tym kraju głód piłki panuje :kurde:

Paluch
18-04-2006, 23:47

Hmm, a może metoda z kibice.net, bana za głupie wpisy? Czasowego, dla wszystkich i do skutku?

to oprócz mnie bana dostanie 90 % forum ? :ucieszony:

jacekaga
18-04-2006, 23:58

to oprócz mnie bana dostanie 90 % forum ? :ucieszony:
Nie- tylko 10%. Jesteś(my) w mniejszości :P ;)

juras
19-04-2006, 00:41
a bedzie

A skad ta pewnosc?

Sharn
19-04-2006, 11:24
Mi sie wydaje ,że jakby miał być zakaz to już by coś bylo na rzeczy / trąbione / mówione ...

Posiedzenia Wydziału Dyscypliny odbywają się w czwartki, więc jutro będzie wiadomo. :-

Gregor79
19-04-2006, 11:34
ale o jakim zakazie mowicie? przeciez awntur na stadionie w Plocku nie bylo,owszem poza stadionem byly przepychanki , to by byla czysta zlosliwosc ze stony pzpnu gdybyby wprowadzil zakaz , :zly:

rolnik
19-04-2006, 11:38
ale o jakim zakazie mowicie? przeciez awntur na stadionie w Plocku nie bylo,owszem poza stadionem byly przepychanki , to by byla czysta zlosliwosc ze stony pzpnu gdybyby wprowadzil zakaz , :zly:

PZPN nigdy złośliwy nie był więc możemy spać spokojnie :hyhy: :O

Gregor79
19-04-2006, 11:57
mysle ze pzpn nie podstaw prawnych zeby wprowadzic zakaz na korone bo na stadionie w plocku awantur nie bylo ,jeszcze raz to podkresle,wiec dla mnie nie ma tematu! Czy bedzie organizowany pociag na korone przez stowarzyszenie bo jeszcze nie doczekalem sie odpowiedzi.Pozdro!

LEGION_NDM
19-04-2006, 12:05
Czy bedzie organizowany pociag na korone przez stowarzyszenie bo jeszcze nie doczekalem sie odpowiedzi.Pozdro!

Jak możesz uzyskac odpowiedźskoro nie wiadomo jeszcze czy w ogóle oficjalnie dostaniem bilety ?
Narazie poczekajmy na decyzje o ilości biletów jakie nam zostaną przyznane.

Myślę ze moze zakazu to nie bedzie ale moga ze wzgldów bezpieczeństwa zmniejszyc pule biletów do powiedzmy 300 i tez kiepsko.

_Bart
19-04-2006, 12:55
mysle ze pzpn nie podstaw prawnych zeby wprowadzic zakaz na korone bo na stadionie w plocku awantur nie bylo ,jeszcze raz to podkresle,wiec dla mnie nie ma tematu! Czy bedzie organizowany pociag na korone przez stowarzyszenie bo jeszcze nie doczekalem sie odpowiedzi.Pozdro!

pociag za tanio wychodzi... beda wiec Nowodworskie autokary zapewne 8)

Podróżnik
19-04-2006, 15:28
Mi sie wydaje ,że jakby miał być zakaz to już by coś bylo na rzeczy / trąbione / mówione ...
Posiedzenia Wydziału Dyscypliny odbywają się w czwartki, więc jutro będzie wiadomo. :-
To że dostaniemy zakaz jest niemal pewne pytanie tylko na który mecz ??
Bo moim zdaniem to jest bardzo duze prawdopodobieństwo ze Mistrzostwo Legia zapewniła by sobie w Zabrzu i jeśli ten scenariusz będzie prawdopodobny to na ten mecz bedzie zakaz a jeśli nie to mozna spodziewac sie ze podobnie jak rok temu zakaz dostaniemy na pierwszy wyjazd w sezonie 2006/07

Markotny
19-04-2006, 15:30
Z relacji osoby z Lecha wiem, że zbytnio nie robili im trudności z wejściem na sektor. :)

Tak więc damy rade :oczko:

Sokol
19-04-2006, 15:35
za co zakaz?

szczepan
19-04-2006, 17:13
za jajco :P

a tak co do tematu to sie chyba wybiore do tych Kielc :P

jacekaga
19-04-2006, 17:14
za co zakaz?
Za Płock.

topik25
19-04-2006, 17:40
Siemka siemanko. Nie ma bata musicie do nas przyjechac. Z wchodzeniem jest spoko tylko kontrola osobista jest bardzo szczegolowa i wjazd z brama nie ma szans :) Jezeli przyjedziecie w dobrej liczbie od 700 do 800 to mozecie sie spodziewac dobrego dopingu z waszej strony :ucieszony: :ucieszony: (akustyka jest taka ze w swoim sektorze wydaje sie ze spoko a w innych w ogole nic nie slychac), ostatnio na meczu z Lechem nie slyszelismy nawet jak na nas zaczeli wrzucac heh, i w ogole jak dla mnie jestescie jedna z lepszych ekip wiec nie zrobcie takiej wiochy jak te slowiki, z fartem

Żuku
20-04-2006, 09:45
za co zakaz?

za rozwalenie ogrodzenia

Rafał
20-04-2006, 15:09
w sumie to o wszystko mogą się przyczepić więc każdy pretekst jest dobry...

Romanov
20-04-2006, 16:19
Z relacji osoby z Lecha wiem, że zbytnio nie robili im trudności z wejściem na sektor.

Tak więc damy rade

Oby tak było :oczko: ! Bo nie mam zamiaru jechac wcześniej do Warszawy po bilet

Porter
20-04-2006, 17:58
a bedzie

A skad ta pewnosc?

Gdzieś słyszałem :oczko:

Woytek
20-04-2006, 18:22
jeden? mało

mamy 2 zakazy wyjazdowe (kielce i zabrze)

+ 5 tys. za Płock
+ 2,5 tys. za trans na "Fuckt"

Pan Artysta
20-04-2006, 18:25
jeden? mało

mamy 2 zakazy wyjazdowe (kielce i zabrze)

+ 5 tys. za Płock
+ 2,5 tys. za trans na "Fuckt"

:O

i słowo stało się ciałem :/

kosciesz
20-04-2006, 18:44
nooo... to teraz będzie bezpieczniej na pewno
- stado policjantów na wlotówkach do Kielc sprawdzających samochody na warszawskich rejestracjach
- kibice Legii siedzący razem z tymi z Korony

że też po tylu zakazach wyjazdowych, z których żaden nie przyniósł rezultatu w postaci nieobecności fanów Legii na meczu ich drużyny nikt jeszcze w PZPN nie doszedł do wniosku, że to jest bez sensu...

a zakaz na Górnik to już w ogóle nie wiem z jakiej racji....

arczi
20-04-2006, 19:31
Panstwo prawa w morde jego mac.

Sokol
20-04-2006, 19:34
za transparent jakas kara? pojebalo? :ucieka:

Markotny
20-04-2006, 19:37
za transparent jakas kara? pojebalo? :ucieka:Dziwisz się? Media maja swoją siłę przebicia. Niestety.

Beny
:O

Pojebani.

To za numer typu "płonące derby", czy "medale na PP" będzie dożywocie?

Grzeslaw_mks
- kibice Legii siedzący razem z tymi z Korony

Niby w jaki sposób? Biletu w dniu meczu nie dostaniesz choćby, że się tak wyrażę, skały srały.
Będzie podobna sytuacja jak przy okazji przyjazdu Wisły, więc wątpliwe by jakakolwiek (a jeśli już to śladowa) liczba biletów trafiła do kas przy stadionie.

Jednak jeśli ktoś by się decydował na wbijanie incognito, to potrzebny mu przy zakupie dokument tożsamości i numer PESEL oraz cierpliwość w kilkugodzinnym wyczekiwaniu w kolejce niczym w PRL.

Sokol
20-04-2006, 19:38
mam nadzieje ze jakos nasz klub zareaguje na to choc jakos mi sie wierzyc za bardzo nie chce :]

yusta
20-04-2006, 19:43
mam nadzieje ze jakos nasz klub zareaguje na to choc jakos mi sie wierzyc za bardzo nie chce :]

Ta jasne.

arczi
Zareaguje.. i to jeszcze jak.

Przyklasnie.

I to z przytupem.

Grabek
właśnie:

Od orzeczeń Komisji Ligi przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej PZPN.

ale co z tego... :roll:

Warszawiak
20-04-2006, 19:47
może jednak jakoś nas zarząd zaskoczy? jezus maria! słońce, wiosna, walka o mistrza, świetna atmosfera i dwa zakazy? Na Zabrze!? Jak będziemy mistrza przybijać...

kosciesz
20-04-2006, 19:56
Biletu w dniu meczu nie dostaniesz choćby, że się tak wyrażę, skały srały.

sorr - ja nie jestem na bieżąco z kieleckimi sprawami i nie miałem pojęcia, że u was wszyscy dali się skatalogować...

BTW: od jakiego czasu obowiązują w Kielcach karty kibica?

odnośnie odwołania to raczej nie ma co na to liczyć:
Zygo powiedział wyraźnie: jeśli odowołanie będzie rozpatrzone negatywnie to trzeba wpłacić jakaś tam kasę, której klub nie ma zamiaru wydawać.

yusta
20-04-2006, 19:58
Jakoś nie jestem zaskoczona...
Zaskoczona bym była gdyby zakazu nie było, albo był tylko na Kielce.
Po Płocku gadaliśmy, że teraz przywalą nam zakazik na dwa mecze i tym samym zblokują nas do końca sezonu i nie było w tym jakiegoś jasnowidzenia, tylko realistyczne podejście.
A do Zabrza i tak jadę...

Sokol
20-04-2006, 20:02
pewnie nie Ty jedna :]

Grzeslaw_mks
20-04-2006, 20:06
sorr - ja nie jestem na bieżąco z kieleckimi sprawami i nie miałem pojęcia, że u was wszyscy dali się skatalogować...

BTW: od jakiego czasu obowiązują w Kielcach karty kibica?

Od 1 kwietnia, czyli inauguracji nowego stadionu. A na młyn są jeszcze oddzielne zapisy. Osobie, która nie jest zapisana na młyn system nie wyda na niego biletu.

Mam nadzieję, że jednak wejdziecie. Na mecze z Wisłą i Legią wszyscy sięspecjalnie nastawiają. Szkoda by było gdyby takiej ekipy zabrakło.

Pzdr

MTP
20-04-2006, 20:32
To po Kielcach.Tam nawet przy dobrych chęciach kibiców Korony cięzko będzie.
Myslałem że chciaz w tej komisji ligi będzie lepiej ale to gorsze od PZPNu
2 zakazy za to że ktos nie ma wyobrazni.I to akurat jak Legia idzie na mistrza.
W tym sezonie na nie całą połowe wyjazdów zakazy.
Paranoja.

mlody1906
20-04-2006, 20:43
Po PZPN mozna sie spodziewac wielu rzeczy ale to co Wam zrobili to czyste kurewstwo!

To jest afera grubymi nicmi szyta!

kud(L)aty68
20-04-2006, 20:54
Po PZPN mozna sie spodziewac wielu rzeczy ale to co Wam zrobili to czyste kurewstwo!

To jest afera grubymi nicmi szyta!

C... im wszystkim smiertelny w dupe i kawalek szkla...

holekNR
20-04-2006, 20:58
:kurde: brak słów :zly:

baranek
20-04-2006, 21:20
No to chłopaki przegięli pałę... Jeden wyjazd byłbym w stanie zrozumieć, ale więcej? :-

Widać niewulgarny transparent o rzetelnej treści jest gorszy niż niektóre pojawiające się np. przy Kałuży...

Tomereek
20-04-2006, 21:30
Swoja drogą ten Fakt ma niesamowity wpływ na ten nowy twór, a może poszło polecenie z góry od PZPN-u? :hmm: W kazdym bądź razie szkoda tego wyjazdu, bo juz tak się napaliłem :/

uiui
20-04-2006, 21:36
eeee tam bylo wiadomo ze dostaniemy zakaz
ale... jestesmy zawsze tam...

c_zary
20-04-2006, 21:40
:lol:

Sokol
20-04-2006, 21:45
goncie sie! :P wiedzialem ze zaraz mnie wszyscy pojada :D

GregorAE
20-04-2006, 21:57
No to chłopaki przegięli pałę... Jeden wyjazd byłbym w stanie zrozumieć, ale więcej? :-

Widać niewulgarny transparent o rzetelnej treści jest gorszy niż niektóre pojawiające się np. przy Kałuży...

Za tamten tez byl akurat zakaz, ale nie zebym popieral ten obecny zakaz

Tuzin
20-04-2006, 22:01
:Cenzura: im w ryj frajerom.

Sharn
20-04-2006, 22:25
Wykrakałem w mordę. :-

CywiL
20-04-2006, 22:28
C... im wszystkim smiertelny w dupe i kawalek szkla...

Doskonale oddałes to co chciałem napisać :/

Domino23
20-04-2006, 22:43
Wrocilem do domu i taka wiadomosc..... :/

To sobie pojechalem na jeden z najbardziej wyczekiwanych wyjazdow w tym sezonie :/

Bezsilnosc ogarnia czlowieka w tym momencie...

MK
20-04-2006, 22:45
O ile z na Korone, rzaczej napewno nie wejdziemy (wiadomo nowy stadion, "trudna" infrastrusktura) to do Zabrza trzeba się wybrać, przynajmniej ja zamierzam. Zresztą już nie raz i nie dwa pokazaliśmy, że mamy decyzje PZPN-u głęboko w dupie, więc w sumie i tak nie robi to różnicy. 8)

ems
20-04-2006, 22:49
do Zabrza jedziemy i ****. Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz!

Niko
20-04-2006, 22:50
Ku-wa mać! Taka wiadomość na wieczór. Nie wierzyłem, że dostaniemy... Dlaczego teraz? Dlaczego na Kielce i Zabrze?! Takie zaje-ste mecze, tyle wyczekiwania i wielki ch-j przez bandę idiotów.Ręce opadają. Zepsuli nam taki piękny finisz sezonu, 2 niepowtarzalne mecze...
Bezsilność.Znikąd pomocy. Już widzę tych Koroniarzy na naszym sektorze

Niko
20-04-2006, 22:55

Nawet jak pojedziemy, to będzie to wyglądać jak kiedyś w Chorzowie, cichosza i pestki... a przecież nie o to w tym chodzi!!
No chyba, że jakimś cudem będzie powtórzony Zamość, to by dało namiastkę normalnego wyjazdu. Co za idioci dali ten zakaz!

EDIT: Czy SKLW ma jakieś prawne uprawnienia do odwołania? Czy tylko KP? Czy SKLW może w ogóle podjąć jakieś rozmowy z tym podmiotem odpowiedzialnym za tą decyzję?

Sokol
20-04-2006, 23:23
wtedy nie jechalismy na mistrza :]

Tur
20-04-2006, 23:33
Od 1 kwietnia, czyli inauguracji nowego stadionu. A na młyn są jeszcze oddzielne zapisy. Osobie, która nie jest zapisana na młyn system nie wyda na niego biletu.

Mam nadzieję, że jednak wejdziecie. Na mecze z Wisłą i Legią wszyscy sięspecjalnie nastawiają. Szkoda by było gdyby takiej ekipy zabrakło.

Pzdr

No, ale jak? Wiem, że my to Legia i różne rzeczy już były, i w różne miejsca dało radę się dostać itd.,itd., ale skoro nawet biletów u was w kasach nie dostaniemy to jak mamy wejść? Desant z powietrza mamy zrobić? :/

Z Kielcami to wątpliwa sprawa, ale co do Zabrza to niech się nawet nie łudzą, że nie przyjedziemy :zly:.

A może by tak kolejny transik? :zlosliwy: Bo co mamy teraz do stracenia? Zajebali nam wyjazdy do końca sezonu to można im pojechać prawie bezkarnie już :zly: :zly: :zly:.

Porter
20-04-2006, 23:47
bezkarnie jak bezkarnie.
pewnie znowu trzeba sie bedzie w Gdyni nie wychylac :roll:

Tur
20-04-2006, 23:58
Może to i racja, ale może jakiś prześmiewczy trans albo tekst z trybun powinien polecieć, ale bez stwierdzeń, których mogliby się uczepić? Tak, żeby im pojechać i zakazów nowych też nie dostać :zlosliwy:. Taki, rzekłbym, "złoty środek" znaleźć :oczko:.

Minotauro
21-04-2006, 00:32
Jezli masz na mysli Zabrzan, to chyba Ci sie pomylilo z Chorzowskimi.
Z tego co wiem fani z Zabrza sie identyfikuja z Polską.
My mamy wyjazd w sobote na teren niemiecki do Chorzowa.
W tym wypadku moglbym Ciebie zacytować.
Pozdro

grchw(L)
21-04-2006, 00:49
Może to i racja, ale może jakiś prześmiewczy trans albo tekst z trybun powinien polecieć, ale bez stwierdzeń, których mogliby się uczepić? Tak, żeby im pojechać i zakazów nowych też nie dostać :zlosliwy:. Taki, rzekłbym, "złoty środek" znaleźć :oczko:.

na co teraz nam dadzą zakazy?? może na mistrzostwa świata?? ha haha. co to znaczy że ktoś będzie zakazywać transparentów. FUCKT jakoś nie dostał kary za to że nazwał kogoś bandytą, a tego typu stwierdzenie jest dopuszczalne jedynie po prawomocnym wyroku sądu.

ems
21-04-2006, 00:52
Jezli masz na mysli Zabrzan, to chyba Ci sie pomylilo z Chorzowskimi.
Z tego co wiem fani z Zabrza sie identyfikuja z Polską.
My mamy wyjazd w sobote na teren niemiecki do Chorzowa.
W tym wypadku moglbym Ciebie zacytować.
Pozdro

;) w tych niuansach znajduje sie doskonale (chociaz Zabrze rowniez ma za soba epizod proniemiecki... no i do 2005 ich stadion nosil imie Adolfa Hitlera), chodzilo mi raczej o symboliczne uzycie zwrotu z "Roty" wobec PZPNu ;)

Minotauro
21-04-2006, 01:05
Kumam, wobec PZPN ;-)))))
Jest pozna pora i ciezko juz z koncentracją ;-)

BTW
Was karają tak dotkliwie, a Widzewa nie raczyli ukarać(Widzew - Lechia).
Niestety, jak Widać Widzew jest nietykalny w PZPN. :zly:

topik25
21-04-2006, 06:01
no jak Grzeslaw napisal bez szans ze wejdziecie, ale trzeba sie odwolywac. Jedynie co dla was bedziemy mogli zrobic to jakis trans i moze pioseneczka :oczko: .

jacekaga
21-04-2006, 08:07
no jak Grzeslaw napisal bez szans ze wejdziecie, ale trzeba sie odwolywac. Jedynie co dla was bedziemy mogli zrobic to jakis trans i moze pioseneczka :oczko: .
Dzięki-od razu lżej się na sercu zrobilo :kurde:

rolnik
21-04-2006, 08:40

A czego się spodziewałeś? Że zbojkotują mecz? :hmm:

jacekaga
21-04-2006, 08:48

A czego się spodziewałeś? Że zbojkotują mecz? :hmm:
Nie o to chodzi. Chodzi o sam post-ton rzecznika wszystkich Koroniarzy.

rolnik
21-04-2006, 08:58
Chyba zbyt poważnie potraktowałeś jego posta. Zwróć uwagę na emotkę na końcu zdania.

EOT.

Maniek
21-04-2006, 08:59
jak bedzie pioseneczka to ja poprosze coś z repertuaru Krzysia Krawczyka...

jacekaga
21-04-2006, 08:59
Mea culpa:) Peace i pozdrawiam :)

edek
21-04-2006, 09:48
Jaki tam peace? WOJNAAAA

:zlosliwy: :hyhy:

Adam-oldboy
21-04-2006, 09:50
Czyli jak się pojawi około tysiąca głów z Polonii Warszawa, to nie wejdą? Tak się ze zgodami nie robi :efoch:

Bolitar
21-04-2006, 10:33
****** PZPN. Niedobry Apostel i Kolator dymili pod stadionem w Płocku. Prowokatorzy zrzucili teraz winę na nas. Zrobili to specjalnie, żeby nie wpuścić nas na decydujące mecze do Kielc i Zabrza.

Prawda jest taka, że ci którym zależy na wyjazdach wiedzą jak się zachować w takich momentach. Rozpoczęcie dymu w Płocku było zakazem który sami sobie wydaliśmy. W Łęcznej jakoś dało się dogadać i wpuścić wszystkich. W płocku zawsze są z tym problemy ( nawet jeśli mamy pozwolenie na większą ilość kibiców ) PZPN zachował się megahujowo. Jednak w całym tym "Płockim*" zamieszaniu jest sporo naszej winy.

* - chodzi mi o wszystkie wyjazdy

Gregor79
21-04-2006, 11:32
Korona powinna sie zachowac tak jak Lech w pucharze polski gdzie wpuscil ze 120 naszych kiboli mimo zakazu przez pzpn! Czy Korone bedzie stac na taki gest? :hmm:

Raffi
21-04-2006, 11:36
nie stać będzie, bo i biletów nie będzie :roll:

Gregor79
21-04-2006, 11:36
i nie tylko lech , bo jeszcze bylismy we wronkach , lubinie ,zamosciu

atm
21-04-2006, 11:56
W Kielcach napewno was nie wpuszczą na stadion,a ten kto pisze bzdury by kupować bilety na sektory gospodarzy chyba nie ma pojęcia o czym mówi.Nie ma takiej możliwości to jest 100% pewności.To po pierwsze a po drugie nawet ten kto sobie wyrobił wcześniej kartę kibica na stadion Korony a ma zameldowanie w Warszawie nie zostanie mu sprzedany bilet,to wszystko jest w systemie komputerowym.Bilety są imienne i ważne tylko z kartą i na konkretne miejsce z numerem.To jest jedyny tak zabezpieczony stadion w Polsce i nie ma co kombinowac,bo kamery są wszędzie.przed i na stadionie.Na inaugurację jeden z kibiców rzucił na murawę telefon kom. i go szybko zidentyfikowali i ma zakaz wstępu na stadion

Pesto
21-04-2006, 12:11

nietrafiona porownanie z tym Zamosciem.

bylem na tym wyjezdzie , stadion z minionej epoki , multum ludzi weszlo bez biletu (jeden odpokutowal za to) , zadnego monitoringu czy numerowanych krzeselek.

o stadionie w Kielcach to juz napisali przedmowcy.

k**** , tak sie cieszylem na ten wyjazd.

Gregor79
21-04-2006, 12:32
chodzilo mi o to ze kibice druzyny przeciwnej mimo zakazu potrafili zalatwic nam wejscie i mimo dobrych checi kibicow korony to bedzie nie mozliwe z przyczyn technicznych tzn( bilety na karte kibica) wszyscy sa w systemie na wzor ligi angielskiej,ale wydaje mi sie ze polak potrafi i napewno zawisnie jaka legijna flaga w kielcach :oczko:

GregorAE
21-04-2006, 12:45

na co teraz nam dadzą zakazy?? może na mistrzostwa świata?? ha haha. co to znaczy że ktoś będzie zakazywać transparentów. FUCKT jakoś nie dostał kary za to że nazwał kogoś bandytą, a tego typu stwierdzenie jest dopuszczalne jedynie po prawomocnym wyroku sądu.

Na L3...Sa jeszcze dwa mecze.

A tak na powaznie to zakaz wyjazdowy nie jest za trans, za trans jest kara finansowa (przynajmniej ja to tak rozumiem)

Krzpac
21-04-2006, 13:16
Was karają tak dotkliwie, a Widzewa nie raczyli ukarać(Widzew - Lechia).
Niestety, jak Widać Widzew jest nietykalny w PZPN. :zly:byles na meczu ? czy tylko pierdolisz dla samego pierdolenia ? szukasz winnego waszych niepowodzen ?

na tym meczu nic wielkiego nie było, NIC, bo jak nazwac kilku sekundowe starcie z ochroną i policją ? takich wydarzen jest w **** w kazdej kolejce...

i dla twojej wiedzy Widzew tez jest karany przez pzpn (nie zakazami wyjazdowymi (bo za co mielibysmy miec zakaz ?) ale karami finansowymi za roznego rodzaju wykroczenia) ale Widzew nie płacze z tego powodu, nie wylewa swoich żali na innych forach...

ps.
pozdrów swojego prezesa, który opowiada brednie ze to Widzew sprowokował Śląsk do 'ataku'... :]

arczi
21-04-2006, 13:17
Gregor79.
Rusz glowa i nie pisz bzdur.

Tur
21-04-2006, 13:56
chodzilo mi o to ze kibice druzyny przeciwnej mimo zakazu potrafili zalatwic nam wejscie i mimo dobrych checi kibicow korony to bedzie nie mozliwe z przyczyn technicznych tzn( bilety na karte kibica) wszyscy sa w systemie na wzor ligi angielskiej,ale wydaje mi sie ze polak potrafi i napewno zawisnie jaka legijna flaga w kielcach :oczko:

Gdzie twoim zdaniem zawiśnie? W zamkniętym sektorze gości, czy obok flag Korony? :kurde:

LEGION_NDM
21-04-2006, 14:09
Gadka szmatka . . .
a kto będzie chcial i będzie na tyle zdeterminowany to i tak pojedzie do Kielc.
Komu się nie będzie chciało to zostanie w domu.
Kibce Legii byli w Gdyni, na stadionach Wisły, Cracovii mimo ze tam tez były karty, bilety na sektory gospodarrzy wykupinone podobno na 2 dni przed meczem itp, itd.
Tylko żeby teraz nie byli na stadionie incognito ala jawnie dopingowali Legię!

MTP
21-04-2006, 14:57

nietrafiona porownanie z tym Zamosciem.

bylem na tym wyjezdzie , stadion z minionej epoki , multum ludzi weszlo bez biletu (jeden odpokutowal za to) , zadnego monitoringu czy numerowanych krzeselek.

o stadionie w Kielcach to juz napisali przedmowcy.

k**** , tak sie cieszylem na ten wyjazd.
A co ma za przeproszeniem piernik do wiatraka.
Powiem inaczej Abyśmy mimo zakazu weszli swoje sektory udostępnili nam
Śląsk Wrocław,Lech Poznań(A moze tez ne trafne bo przecież ostatecznie można bylo wejsc?) Zagłębie Lubin,Amica Wronki(tak tak ci wyszydzani przez każdego) i Hetman Zamość.Ja tu nie widze żadnych różnic czy to stadion nowoczesny(jak na polskie warunki) Lecha czy stadion przed epokowy jak Hetmana.
A że Korona(kibice) nie ma siły przebicia w stosunku z działaczami to nie bedzie tak jak u ww.

Zanim ktoś zacznie gadac co powinna Korona to niech wyobrazi sobie mine Stefana jak mu ktoś powie ze klub X z którym Legia gra u siebie ma zakaz ale przyjedzie.

Podróżnik
21-04-2006, 15:13
Tak dla poprawienia nastroju to w tamtym roku jeśli się nie myle Wisła na wyjazd do nas też miała zakaz ale ze mieli szanse zdobyc Mistrzostwo to im ten zakaz cofnieto wiec jesli chodzi o ostatni wyjazd to jest jakas nadzieja ?? :hmm:

daimler
21-04-2006, 19:03
o ile Korona to dosc trudny temat, to w przypadku Zabrza mysle ze nie bedzie zle.

Kilkaset osob pomnozone przez chocby 10PLN mysle ze sie Gornikowi przyda, i powiem szczerze ze akurat tam jesli bedzie taka mozliwosc to bilet z czystym sumieniem kupie. i raczej nie bedzie powtorki z Chorzowa tylko "legal" na sektorze dla gosci.

i mam nadzieje ze sie KSG utrzyma (choc my im w tym nie pomozemy :zlosliwy: ) .

Bo ja po porstu lubie ten wyjazd, choc na prawde nie wiem czemu...

:oczko:

Woytek
21-04-2006, 19:17
o ile Korona to dosc trudny temat

jest nadzieja. poczekajmy kilka dni :cicho:

Gregor79
22-04-2006, 00:00
a moze by tak gornik ktory walczy o utrzymanie zoorganizowal mecz z Legia na slaskim w chorzowie bo u nich teraz przychodzi po 10 tys a nas tam by pojechalo ze 2-3 tys razem z zaglebiem jak nie wiecej ,kiedys taki pomysl byl ,ten mecz moze byc o wielka stawke Legia o Mistrza a Gornik o utrzymanie, oczywiscie jesli pzpn odwolalby zakaz na gornika bo na korone tego nie zrobi. Pomarzyc dobra rzecz, ale na dobra sprawe to by bylo chyba dobre rozwiazanie dla kibicow

Pesto
22-04-2006, 00:27
A co ma za przeproszeniem piernik do wiatraka.
Ja tu nie widze żadnych różnic czy to stadion nowoczesny(jak na polskie warunki) Lecha czy stadion przed epokowy jak Hetmana.
A że Korona(kibice) nie ma siły przebicia w stosunku z działaczami to nie bedzie tak jak u ww.

niestety ma to duzo do rzeczy.
w Zamosciu wejscie na stadion nie bylo rzecza trudna , w Kielcach bedzie to niemozliwe (wykupione bilety , numerowane miejsca , solidne zabezpieczenie , monitoring). i dobra wola kieleckich kibicow raczej niewiele tu zmieni.
pozostaje liczyc na odwolanie do PZPN , choc bylbym tu sceptykiem :/

mam nadzieje , ze w Zabrzu sie pojawimy (w ten czy inny sposob) , dla mnie to jeden z najblizszych wyjazdow.

atm
22-04-2006, 02:01
Ten Everlast chyba niczego nie rozumie co napisałem.Karta jest imienna i bilet do tego jest imienny i numerowany.Karta jest ze zdjęciem,to raz i drugie trzeba do niej mieć przy sobie jeszcze dowód osobisty.I jak chcesz wejść bez tego ?.Karta jest blokowana zaraz po przejściu przez bramkę gdzie trzeba ją przyłożyć do czytnika i choćbyś ja podał przez płot komuś to i tak jest już nieaktywna i bramka się nie otworzy.Poza tym po przejściu każdy jest poddany kontroli osobistej i nie wniesie nic na stadion nawet odbierają butelki z napojami.Zastanów się co piszesz i nie rób komus nadziei

foks
22-04-2006, 08:35
atm: naucz sie czytac ze zrozumieniem. W Kielcach jest jak na Legii. albo wchodzisz z karta kibica, ona faktycznie jest ze zdjeciem itp, albo za okazaniem dowodu dostajesz tymczasowa karte. czyli bez zdjecia, zbednych formalnosci tez da sie wejsc. problemem moze byc bardziej fakt, ze w dniu meczu napewno nie bedzie juz biletow, w koncu Legia wpada do kielc nie tak czesto :)
ja tam i tak licze na inne rozwiazanie sprawy :chytry:

daimler
22-04-2006, 08:48
a moze by tak gornik ktory walczy o utrzymanie zoorganizowal mecz z Legia na slaskim w chorzowie bo u nich teraz przychodzi po 10 tys a nas tam by pojechalo ze 2-3 tys razem z zaglebiem jak nie wiecej ,kiedys taki pomysl byl ,ten mecz moze byc o wielka stawke Legia o Mistrza a Gornik o utrzymanie, oczywiscie jesli pzpn odwolalby zakaz na gornika bo na korone tego nie zrobi. Pomarzyc dobra rzecz, ale na dobra sprawe to by bylo chyba dobre rozwiazanie dla kibicow

:roll:

czlowieku zdajesz sobie sprawe ile ludzi musi przyjsc na Slaski zeby organizacja meczu byla oplacalna? Wogole pomysl z dupy, ja lubie stadion Gornika, fajowy zektor dla gosci 8)

Raffi
22-04-2006, 09:39

A może by tak Górnik, Korona i Zagłębie z wielkiej litery? :zly:
Pomysł niestety gorzej niż nierealny.

MTP
22-04-2006, 11:15
Ten Everlast chyba niczego nie rozumie co napisałem.Karta jest imienna i bilet do tego jest imienny i numerowany.Karta jest ze zdjęciem,to raz i drugie trzeba do niej mieć przy sobie jeszcze dowód osobisty.I jak chcesz wejść bez tego ?.Karta jest blokowana zaraz po przejściu przez bramkę gdzie trzeba ją przyłożyć do czytnika i choćbyś ja podał przez płot komuś to i tak jest już nieaktywna i bramka się nie otworzy.Poza tym po przejściu każdy jest poddany kontroli osobistej i nie wniesie nic na stadion nawet odbierają butelki z napojami.Zastanów się co piszesz i nie rób komus nadziei
Foks dobrze napisał.Wejście macie tak samo utrudnone jak my.
Napisałem przeciez że dla was nie możliwe jest załatwic nam wejście.
Nikomu nie robie nadziei
W takiejs sytuacji(Karty,komplet widzow etc) chyba tylko Lech mógłby cos zadzialać bo mają mocną pozycje na linii kibice-dzialacze.

Pesto
Mi chodzilo własnie o dobra wole.Choć po za dobra wola liczy sie też pozycja kibiców.Nie mam tu absolutnie pretensji do Korony.
Myslisz że jakby z Hetmanem nie było dogadane to by nas tyle pojechalo?Wejście by było tak łatwe?

edek
22-04-2006, 11:38
Myslisz że jakby z Hetmanem nie było dogadane to by nas tyle pojechalo?Wejście by było tak łatwe?

Tak, ja na przykład nic nie wiedziałem, czy jest coś ugadane czy nie i mnie to nie interesowało.

juras
22-04-2006, 15:53
jest nadzieja. poczekajmy kilka dni

:oczko:

Woytek
25-04-2006, 21:10
dezyja o tym czy wejdziemy czy nie będzie w... piątek po 18 :ucieka:

mimo to SKLW organizuje zapisy na wyjazd - oczywiście wszystko na 99%... bo zawsze PZPN może powiedzieć NIE...

pełne info niebawem.

_Bart
25-04-2006, 22:01
czy bedzie mozliwosc kupienia samych biuletow czy tylko opcja drozyzna bedzie grana ?

kosciesz
25-04-2006, 22:16
50 zł to taka drożyzna?

raczej nie będzie takiej opcji

_Bart
25-04-2006, 22:39
50 zł to taka drożyzna?

raczej nie będzie takiej opcji

:kurde: powysylaj maile do roznych firm z autokarami podobnej klasy a drozej nie znajdziesz

po drugie ja wole pociagi - tanie i szybkie

czyli co ? 14 autokarow SKLW ... ciekawe

Markotny
25-04-2006, 22:43
PKS kosztuje 19.50pln dokładnie. Przynajmniej podczas "tamtych" Kielc :oczko:

_Bart
25-04-2006, 22:47
PKS kosztuje 19.50pln dokładnie. Przynajmniej podczas "tamtych" Kielc :oczko:

no no... ale PKS to FIRMA ktora musi zarabiac SKLW chyba nie zarabialoby na swoich :roll:

najwazniejsze ze jedziemy (i to napewno dzieki staraniom SKLW)... a juz jak to sie pomysli

Raffi
25-04-2006, 22:48
SKLW organizuje wyjazd do Kielc!

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa już od kilku dni robiło wszystko co możliwe aby wyjazd na mecz ligowy do Kielc mógł się odbyć. Mimo nałożonej kary przez Ekstraklasę S.A. i tego, że dwaj członkowie Komisji Odwoławczej PZPN nie przebywają aktualnie w Polsce nie poddaliśmy się i cały czas prowadziliśmy rozmowy. Miło nam poinformować, iż istnieje bardzo duża szansa na to, że Komisja Odwoławcza PZPN uchyli klauzulę natychmiastowej wykonalności decyzji Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. z dnia 20.04.06 dotyczącej zakazu udziału grup zorganizowanych kibiców Legii w dwóch kolejnych meczach wyjazdowych.
Na prośbę SKLW klub KP Legia Warszawa wystosował pismo do Korony Kielce o zarezerwowanie 700(!) biletów dla kibiców Legii na sektor gości.

Zapisy na wyjazd prowadzone będą 26 – 27 kwietnia 2006 r. (środa – czwartek) od godz. 10 do 17 w sklepiku przy wejściu na trybunę krytą. Informujemy również, że bilety można będzie nabywać wyłącznie z opłatą za przejazd. Z naszych informacji wynika, że nikt bez zakupionego biletu w Warszawie nie będzie mógł wejść na stadion Korony. Cena za przejazd wraz z biletem na mecz to 40 zł dla członków Stowarzyszenia oraz 50 zł dla pozostałych kibiców. Zapisać może się każdy, kto poda imię, nazwisko oraz PESEL! Bardzo prosimy o dokładne podawanie numeru PESEL ponieważ ewentualny zwrot pieniędzy w sytuacji gdyby jednak wyjazd nie doszedł do skutku będzie prowadzony wyłącznie na podstawie kompletnych danych. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie takiej sytuacji i wszyscy chętni obejrzą na żywo mecz w Kielcach.

Decyzja Komisji Odwoławczej PZPN zostanie ogłoszona w piątek i od razu będzie zamieszczona na naszej stronie internetowej WWW.SKLW.PL oraz portalach internetowych. Godzinę wyjazdu podamy również w piątek.

Autor: SKLW

Tur
25-04-2006, 22:52
No to super wieści. Miejmy nadzieję, że pojedziemy :modli:.

:brawo: SKLW.

kosciesz
25-04-2006, 22:55
tylko, że SKLW wynajmuje PKS który musi zarobić...
i tak 19,5 *2 + 15 = 54
czyli 4 zł taniej jest wyjazdem z SKLW... a PKS nie jest z Warszawy i liczą sobie jeszcze za dojazd do Waw (przed i po)

Warszawiak
25-04-2006, 22:55
Cena za przejazd wraz z biletem na mecz to 40 zł dla członków Stowarzyszenia oraz 50 zł dla pozostałych kibiców.

Panowie, trochę uważniej to czytać! Czyli jak chcecie lecieć PKSem to lećcie - zapłacicie 5 zł drożej i nie starczy wam na kiełbaskę z grilla w przerwie :oczko:

MrÓwA_1906
25-04-2006, 22:59
Cena za przejazd wraz z biletem na mecz to 40 zł dla członków Stowarzyszenia oraz 50 zł dla pozostałych kibiców.

Panowie, trochę uważniej to czytać! Czyli jak chcecie lecieć PKSem to lećcie - zapłacicie 5 zł drożej i nie starczy wam na kiełbaskę z grilla w przerwie :oczko:

tam maja hamburgery :oczko:

Markotny
25-04-2006, 23:00
najwazniejsze ze jedziemy (i to napewno dzieki staraniom SKLW)... a juz jak to sie pomysliPodałem inf o PKSie jako dodatkowa opcje wyboru transportu do Kielc. A jak już wspomniałeś, kto jak i czym pojedzie to jego sprawa :oczko:

Warszawiak
25-04-2006, 23:05

tam maja hamburgery :oczko:

szczerze, to liczyłem na prażoną kukurydzę :kurde:

czy trzeba mieć jakieś karty na ten wyjazd? czy będzie po prostu lista imienna przy zakupie biletów tworzona?

kosciesz
25-04-2006, 23:21
Warszawiak, czy ta informacja
Zapisać może się każdy, kto poda imię, nazwisko oraz PESEL!
jest jakaś niejasna?

M@+
25-04-2006, 23:29
Ja osobiscie slyszałem że będzie podstawione pod stadionem Legii 12 autokarów...
Więc jedziemy panowie :]

Warszawiak
25-04-2006, 23:30
Warszawiak, czy ta informacja
Zapisać może się każdy, kto poda imię, nazwisko oraz PESEL!
jest jakaś niejasna?
Całkiem jasna, ale wiesz jak to bywa na naszym podwórku - karty, wymogi itd. Chciałem się upewnić, czy zapis na wyjazd zagwarantuje mi wejście na mecz (pomijając oczywiście wszelkie niespodzianki) bez potrzeby zabierania plastiku.

_Bart
26-04-2006, 00:05
to tak z ciekawosci podaje...

Mimo, że nie udało się jeszcze zebrać wymaganej liczby osób, Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zdecydowało się na umożliwienie najwierniejszym taniego wyjazdu do Wronek, który może okazać się ostatnim w tym sezonie.

Wczoraj zapowiadano, że potrzeba trzystu osób, by był sens organizacji pociągu na wyjazd do Wronek. Wiele osób uważało, że trzy setki to żaden problem. Okazało się, że dla wielu słowa piosenki "Czy wygrywasz, czy nie..." nie znaczą szczególnie wiele.

Mimo wszystko Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków podjęło się organizacji pociągu, który wyjedzie z Krakowa w piątek rano. Dokładne dane, w tym godziny odjazdu pociągu, oczywiście zostaną podane.

Aby pojechać na mecz do Wronek, należy zgłosić się w środę lub czwartek do kasy przy wejściu na sektor B od strony ul. Reymonta i uiścić opłatę w wysokości 50 zł (35 zł na pociąg + 15 zł bilet na mecz). Kasa będzie otwarta w godzinach 12-18. Co ważne, nie trzeba pojawiać się osobiście.

fajnie no nie ? przypominam ze my mamy do Poznania troszku mniej a placilismy 70 :)

szkoda ze teraz pociagiem sie nie dalo... moze taniej by wyszlo :(

kosciesz
26-04-2006, 00:11
Mimo, że nie udało się jeszcze zebrać wymaganej liczby osób, Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zdecydowało się na umożliwienie najwierniejszym taniego wyjazdu do Wronek, który może okazać się ostatnim w tym sezonie.

Wczoraj zapowiadano, że potrzeba trzystu osób, by był sens organizacji pociągu na wyjazd do Wronek. Wiele osób uważało, że trzy setki to żaden problem. Okazało się, że dla wielu słowa piosenki "Czy wygrywasz, czy nie..." nie znaczą szczególnie wiele.

Mimo wszystko Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków podjęło się organizacji pociągu, który wyjedzie z Krakowa w piątek rano. Dokładne dane, w tym godziny odjazdu pociągu, oczywiście zostaną podane.

Aby pojechać na mecz do Wronek, należy zgłosić się w środę lub czwartek do kasy przy wejściu na sektor B od strony ul. Reymonta i uiścić opłatę w wysokości 50 zł (35 zł na pociąg + 15 zł bilet na mecz). Kasa będzie otwarta w godzinach 12-18. Co ważne, nie trzeba pojawiać się osobiście.

dla mnie co innego jest w tej informacji ciekawe - tylko odpowiedniego tematu jeszcze nie ma.

Swoją drogą ja jestem bardzo ciekaw: żeby opłacało się robić wyjazd potrzeba 300 osób... nie ma 300 chętnych do Wronek - SKWK z własnej kieszeni wykłada brakującą kasę? Czy ktoś im to sponsoruje?

daimler
26-04-2006, 02:11
Czy ktos z Korony albo inny zorientowany moze mi powiedziec czy te 700 (!) (za legialive) biletow to jest nazdwyczajna liczba wywalczona nadludzkim wysilkiem czy po prostu klatka jest na tyle przygotowana?

tylko z ciekawosci pytam.

topik25
26-04-2006, 06:36
max moze wejsc 750, a tyle miejsc bo tyle bylo wczesniej krzeselek, ktorymi hoolsi rzucali podczas cwiczen w psy 8) (zart). Teraz wszedl by lekko 1000 ale pewnie to ustalalaja odgorne wladze. Wisly bylo 750 i pol dolnego sektora bylo wolne jeszcze.

Raffi
26-04-2006, 06:58
Daimos: nom...Sektor w Płocku też ma pod tysiączek, a ile było biletów?

Żuku
26-04-2006, 07:00
czy bedą jakieś problemy jeżeli zakupie bilet(+przejazd) za 50zł a pojade samochodem?

WOJTEKZ
26-04-2006, 07:21
To co ?? Widzimy się ?? :cicho:

p.s. Gregor79 - w dniu gdy Legia gra w Zabrzu Zagłębie gra w Bytomiu. My nadal walczymy o 1 ligę więc nie liczyłbym na jakieś wielkie wspomaganie. :/

daimler
26-04-2006, 07:23
Daimos: nom...Sektor w Płocku też ma pod tysiączek, a ile było biletów?

Jak to ile? Tyle ile przyjechalo :zlosliwy:

Ciekawe co bedzie jak w piatek o 18.00 PZPN powiek "Ok, mozecie jechac" a Korona przysle regulaminowe 300 sztuk bo sie pan komendant rejonowej KP przestraszy :oczko:

Ale to tylko moje tradycyjne czarnowidztwo. :oczko:

Wieczor
26-04-2006, 08:13
daimos na miłość boską nie podpowiadaj im :oczko:

Raffi
26-04-2006, 09:19
To co ?? Widzimy się ?? :cicho:

p.s. Gregor79 - w dniu gdy Legia gra w Zabrzu Zagłębie gra w Bytomiu. My nadal walczymy o 1 ligę więc nie liczyłbym na jakieś wielkie wspomaganie. :/
właśnie - a swoją droga, może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, czemu w Zabrzu w ostatnich sezonach gramy ZAWSZE w środy, czy to liga czy PP? :zly: :zly:

Niko
26-04-2006, 09:34
A mi się ZAbrze kojarzy bardziej z wielkanocną sobotą... :oczko:

W tym roku jakoś nie mamy szczęścia do Kielc - na PP wyjazd też się decydował na pięć minut przed gwizdkiem, teraz podobnie.

Sosen
26-04-2006, 12:36
Mam pytanie a da rade zapisać się przed wyjazdem samym na mecz ?? Troche lipa zebym przyjażdzał do Wawy zeby zapisać sie itd a po za tym da rade kupic bilet ale jechać autem ??

Raffi
26-04-2006, 12:37
powstaje pytanie, czy będą jeszcze wtedy bilety?

Jastrząb
26-04-2006, 12:49
Zainteresowanie wśród ludu spore. Regularnie jedna osoba zapisuje po 20 znajomych (moje: dwa poprosze wzbudziło wesołosć :oczko: ). Także nie liczyłbym chyba na to, ze do jutra coś zostanie.

kosciesz
26-04-2006, 12:58
masz prostą sprawę... byleby ktoś założył za Ciebie kasę (albo przelew mu zrób) i znał Twój PESEL i jesteś zapisany...

osobiście bez sensu byłoby jechać :)

a autem lepiej daj sobie spokój... będziesz miał problem, żeby dostać się pod sektor... a nikt Cię nie będzie szukał, żeby przekazać Ci bilet

M@+
26-04-2006, 13:18
jak myslicie , jezeli jutro pojadę po bilet to jeszcze będą? :D

Kacperek
26-04-2006, 14:11
No właśnie mam ten sam problem. Po bilety będę mógł jechać dopiero jutro koło 11 i nie weim czy będą...

Beny
26-04-2006, 14:13
Nie będzie. Dziś się skończą. Właściwie to za chwilę.

:zlosliwy:

Jastrząb
26-04-2006, 14:29

Bilety się nie skończą, bo ich nie było :P

Toż to Panie tylko zapis na listę społeczną był!

Beny
26-04-2006, 14:59

Takiś pewien?

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=18105

:P

PS. Zamotaliśmy zainteresowanym.

Sosen
26-04-2006, 15:16
To obejde saie smakiem chyba...problem z kasa która bedzie u mnie dopiero w piątek wieczór :/ a nikt nie ma założyć wiec lipa..pozostaje możliwośc jazdy na wariata ale też widze to jak przez mgłe w związku z tą listą itd...

Jastrząb
26-04-2006, 15:22

Takiś pewien?

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=18105

:P
Karfa - to gdzie mój kwit na kielecki stadion?

:efoch:

PS. Zamotaliśmy zainteresowanym.

Kumaci ogarną
:cicho:

Markotny
26-04-2006, 15:30
na godzine 14 zostało 200 miejsc. Teraz pewnie już się skończyly :cicho:

Koko
26-04-2006, 16:19
Ufff ponad trzy godziny w kolejce ale bilecik jest ;)

Żuku
26-04-2006, 16:49
kiedy odchodziłem od kasy było 10/15 biletów ale sporo brało po 5/7 a za mną z 20 osób. Wiele obejdzie się smakiem.

Jaco(L)DŚ
26-04-2006, 16:55
Mam pytanie do kibiców Wisły...czy udało się wejść tym osobom bez biletów w Kielcach?

kosciesz
26-04-2006, 17:15
zaledwie kilku Wiślakom udało się wejść - cała reszta przestała pod sektorem.
IMHO szanse są bardzo minimalne i nie warto jechać na własną rękę.

Na negocjacje w sprawie wpuszczenia pozostałych nie ma co liczyć.

Grzeslaw_mks
26-04-2006, 17:23
W Kielcach do dziś, do godziny 14 zostało 2106 biletów na to spotkanie.

Hubertx
26-04-2006, 17:26
Zapisy się skończyły... chętnych naprawdę było dużo więcej... Trzeba pokombinować teraz...

_Bart
26-04-2006, 18:46
samochodami mozna na loozaku jechac tak jak i wszedzie, bez biletow napewno pojedzie duzo ludzi takze tak jak zawsze, najwyzej sie nie wejdzie

ktos tu strasznie maci tylko ciekawe dlaczego i po co :/

Koko
26-04-2006, 19:06
samochodami mozna na loozaku jechac tak jak i wszedzie, bez biletow napewno pojedzie duzo ludzi takze tak jak zawsze, najwyzej sie nie wejdzie

ktos tu strasznie maci tylko ciekawe dlaczego i po co :/

a tak z ciekawości ocb? :hmm: bo ja chyba z tych niekumatych jestem :hmm:

M@+
26-04-2006, 19:52
odszedlem z kwitkiem :/

Sagitarius
26-04-2006, 20:03

Boję się, żeby nie było tak jak w Płocku... :- :nie:

_Bart
26-04-2006, 21:26

Boję się, żeby nie było tak jak w Płocku... :- :nie:

a co w Plocku Ci sie nie podobalo ?

M@+
26-04-2006, 22:55
Wygramy 3:1 :)
Ale zaluje ze tylko 700 biletów dostalismy(dostaniemy) Wisła dostała 750 :zly:

MrÓwA_1906
26-04-2006, 22:57
tytół
Wygramy 3:1 :)
Ale zaluje ze tylko 700 biletów dostalismy(dostaniemy) Wisła dostała 750 :zly:

Nie jestes pewny, nie pisz

Dostalismy
700 biletow

paredziesiat osob sie przemknelo :)

cannambis sc
27-04-2006, 01:46
mam pytanie do kibiców Legi bo jade na ten mecz z Sosnowca i dalbo by rade za jakas oplato jechac z wami do stolicy????

ems
27-04-2006, 09:03
za jaka oplata ?! :O

(L)ENNOXX
27-04-2006, 18:25
wokulski już jest w porzo nawet już mi tu dobrze idzie :P jest spokoo

A wy Legioniści jak uważacie jaki bedzie wynik meczu w sobote
Korona Kielce VS Legia Warszawa.

emil83
27-04-2006, 18:30
Rozmowa o meczu w kontekście piłkarskim toczy się w tym temacie:
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=400386#400386

(L)ENNOXX
27-04-2006, 18:48
emileczek
dzięki za info już prawie przeczytałem wszystko i zrozumiałem hmm dziękuwa koleś :oczko:

MTP
27-04-2006, 21:13
Do jadacych do Kielc.Białe koszulki zakładamy.

_Bart
27-04-2006, 21:19

no na 5 stopni to zajebisty pomysl :)

Tuzin
27-04-2006, 21:30
Biale koszulki przynosza pecha - nie wejdziecie :lol3:

Markotny
27-04-2006, 21:44

no na 5 stopni to zajebisty pomysl :)Białe rękawiczki... :cicho:

CywiL
27-04-2006, 22:03

Tak i jeszcze każdy niech wezmie gwizdek... :chytry:

:nie:

MTP
27-04-2006, 22:16
Bart ty tak zawsze na przekór.
Ja tam tylko przekazałem bo zostalem przez kogoś o to poproszony

wokulski
27-04-2006, 22:18

Jeszcze gwizdki i zajebista wixa będzie. :O

Markotny
27-04-2006, 22:20
Mejdej 8)

Rafał
27-04-2006, 22:22
ewentualnie rura od odkurzacza na plecach :D:D:D

Beny
27-04-2006, 22:24
Sami kumaci jak widać. :zlosliwy:

Zajmijcie się lepiej tematem, a nie pierdołami.

Sokol
27-04-2006, 23:10
a tak swoja droga mam nadzieje ze uda sie tam powtorzyc 'wiedenski meksyk' :)

ps.oczywiscie jak wejdziemy :cicho:

_Bart
27-04-2006, 23:54
Bart ty tak zawsze na przekór.
Ja tam tylko przekazałem bo zostalem przez kogoś o to poproszony

domyslam sie ze nie Ty wpadles na ta glupote :)

i nie zawsze na przekor, jak ktos madrze gada to go popieram ;)

zeby nie bylo rozmywania... Sokol nie pal

Sokol
28-04-2006, 00:03
yyy.. :| zobaczysz ze damy rade :oczko:

Woytek
28-04-2006, 16:17

ems
28-04-2006, 16:18
rozmywa! bana mu, temu rednaczu!

M@+
28-04-2006, 16:18
idzie ktoś do Multikina? :D

Markotny
28-04-2006, 16:31
idzie ktoś do Multikina? :DSzukasz kompanów do wycieczki? :>

M@+
28-04-2006, 16:32
nie, po prostu niewiem czy są jeszcze bilety na jutro :D
W domu nie chce mi się oglądac... w kinie zawsze jestem wśród swoich :] w pokoju tylko 4 ściany

Jastrząb
28-04-2006, 17:06
Jedziemy.... :hyhy:

_Bart
28-04-2006, 17:13

lipa :(

Jastrząb
28-04-2006, 17:14

Czemuż to.... :hmm:

me(L)u
28-04-2006, 17:20

nie masz białej koszulki? :hyhy:

M@+
28-04-2006, 17:33
ja mialem takiego pecha... stałem 2 godziny w kasach , osoba przede mną kupila ostatni bilet na Koronę :( Dla mnie dlatego lipa, a tak sie napaliłem na ten wyjazd :/

pawlik
28-04-2006, 18:36
Ja rozumiem radość, obawe itd, ale bez przesady. Ludzie, przynajmniej z komentów na LL, panikują jakbyśmy normalnie tam na rzeź jechali :ucieka:

Kacperek
28-04-2006, 19:10
A tak btw. wiadomo o, które jest zbiórka na Ł3?

ems
28-04-2006, 19:12
12

Bart co Ci sie stalo ostatnio ? O ile rozumiem ze mozesz wykazywac sie swoim poczuciem humoru w tematach jak ten, to Twoj komentarz do "Warszawy" byl zupelnie niezrozumialy :zdziwiony:

m84
28-04-2006, 19:13
Zbiórka kibiców zaplanowana jest na godzinę 12 na Łazienkowskiej 3.

maciej_KO
28-04-2006, 19:18
Po cholerę o 12... :hmm:

juras
28-04-2006, 19:19
I jaki piekny szantazyk, ze w razie czego zamkna nam stadion na Wisle :)

Leze...

Jastrząb
28-04-2006, 19:23
I jaki piekny szantazyk, ze w razie czego zamkna nam stadion na Wisle :)

Leze...

No i to jest największa grzybnia w tym wszystkim.

Człowiek będzie bał sie puścić bąka na nowym stadionie.

:roll:

Creator
28-04-2006, 19:29
godzina jest taka, gdyż ponieważ aczkolwiek działacze kieleccy ostrzegli nas przed drobiazgową kontrolą przed wejsciem na stadion, a co jak wiemy w połączeniu tylko z dwoma wejściami na sektor gości potrwa okropnie długo...
A więc nie marudzić, tylko meldować się pod Legią w samo południe :hyhy:

tylko na chwile
28-04-2006, 19:35

Nie wiem czy wiesz jak to jest autokarami i wyjazdami, jak to malolaci i nie tylko musza co chwile sie odlac bo juz zanim wyjedziemy z Warszawy sa najebani i musza lac. 700 osob to pewnie 14 autokarow ja sobie nie przypominam takiego wyjazdu autokarowego. Czasem trudno jest ogarnac 4 czy 5 autokarow a tu mamy ich 14 (plus minus 1 :oczko: ) Gdybysmy sie spoznili na mec to wszyscy by kurwili na Stowarzyszenie itd mieliby do kazdego pretensje tylko nie do siebie. Lepiej byc wczesniej nawet kilka godzin niz pozniej. Zbiorka jest o 12 ale wyjazd jest pozniej. Nie tak latwo jest "rozsadzic" osoby do autokarow (zwal jak zwal), rozdac bilety itd. Zreszta o czym my mowimy... pomimo wczesnej zbiorki i tak dojedziemy niewiele wczesniej.

Tur
28-04-2006, 19:52

Godzina jest w sam raz. Wyruszymy pewnie ok. 13 bo 700 osób musi się zapakować do autokarów. Ostatnio podróż tam zajęła nam prawie 4,5 godziny, a teraz każdy postój będzie dłuższy, bo więcej osób wysiada to i potem to trwa zanim się spowrotem znajdą w autokarach. Oceniam, że zajmie nam podróż 5-5,5 godziny, a to daje 18-18.30 pod stadionem, a przy drobiazgowej kontroli to chyba akurat.

juras
28-04-2006, 21:11

Chyba nie dales sie nabrac na to...

Przeciez kazdy wie, ze to niemozliwe. Tyle kasy poszloby w pizdu... Zygo z Walterem by tego nie przezyli

Dżon
28-04-2006, 21:48
No a o zachowanie poprawne w Kielcach nie bedzie tak łatwo - ponoć ochrona jest tam totalnie poj...na :zly: Lechitom zabrali białe flagi "bo nie są to barwy Lecha" (niebieskie wnieśli) a wiślacy musieli oddać nie tylko sztyce do flag, ale także szaliki zgód :O i ... paski od spodni :o I weź tu zachowaj spokój :zly:

PS. A co do problemu złego zachowania - podczas jednego z meczów w trakcie trwania protestu - może 3:0 z Płockiem to było - koleś który rzucił butelką w bardzo nieodpowiednim momencie mimo swojej znacznej postury dostał w papę od starszego i bardziej zorientowanego kibica. Pewnie następnym razem się zastanowi. Środek to zaiste dosyć skrajny, ale skuteczny gdy trzeba zapanować nad osobami bez wyobraźni, a takich nie brakuje.

_Bart
28-04-2006, 22:37
12

Bart co Ci sie stalo ostatnio ? O ile rozumiem ze mozesz wykazywac sie swoim poczuciem humoru w tematach jak ten, to Twoj komentarz do "Warszawy" byl zupelnie niezrozumialy :zdziwiony:

po co w temacie o kielecach pijemy do Warszawy ?
widzisz Marcin ja mam swoje zdanie na ten temat i powiedzialem ze juz go zakonczylem, bedziesz chcial pogadac to live na spokojnie a nie tu

a Jurasek to dedektyw powinnien byc... ale mnie tez ten tekst rozsmieszyl i jakos ostatnio zawsze jest podkreslane ze bez biletow to sie nie wejdzie... buhaha

MateuszL
28-04-2006, 22:38
jest taka sprawa, ze ja i koleszka jestesmy zapisani na wyjazd, ale z waznych przyczyn losowych, niezaleznych od nas nie mozemy jechac. jezeli ktos jest zainteresowany, to moge odstapic te 2 miejsca za taka cene, jaka zaplacilismy, czyli 50 zl za jedno i podac dane, na ktore miejsca sa zarezerwowane przy odbiorze hajsu, ustawic sie moge nawet dzis!! juz nieaktualne...

CywiL
28-04-2006, 22:48
jakos ostatnio zawsze jest podkreslane ze bez biletow to sie nie wejdzie... buhaha

W gruncie rzeczy to w Płocku sporo osób było "nie-buhaha" bo nie weszli i wracali z niczym także to niedokońca takie śmieszne tym bardziej ,że i Lech i Wisła sobie z tym problemem nie poradzili w Kielcach. :chytry:

Poza tym faktycznie cos ostatnio marudzisz jak stara baba :hyhy:

_Bart
28-04-2006, 22:54
jakos ostatnio zawsze jest podkreslane ze bez biletow to sie nie wejdzie... buhaha

W gruncie rzeczy to w Płocku sporo osób było "nie-buhaha" bo nie weszli i wracali z niczym także to niedokońca takie śmieszne tym bardziej ,że i Lech i Wisła sobie z tym problemem nie poradzili w Kielcach. :chytry:

Poza tym faktycznie cos ostatnio marudzisz jak stara baba :hyhy:

Cywil o czym Ty do mnie ?

w Plocku nie bylo do smiechu to fakt ale to przeciez Twoj wybor czy jedziesz i ryzykujesz czy nie... i tak wiekszosc weszla

i dlaczego piszesz o czyms o czym nie masz pojecia... Wislakow kolo 50 wedlug nich samych weszlo bez biletow

kosciesz
29-04-2006, 00:22
Chyba nie dales sie nabrac na to...

IMHO chodzi tu bardziej o to, że SKLW w jakimś tam stopniu zobowiązało się, że porządek w Kielcach będzie.

I dobrze by było gdyby wszyscy mieli świadomość, że owszem możemy jutro robić co chcemy, pewnie stadionu na Wisłę nam nie zamkną... ale jeśli okaże się, że SKLW mówi "będziemy grzeczni" a kibice i tak robią swoje to następnym razem nikt zapewnień SKLW poważnie nie potraktuje i zakazu nam nie odwiesi...

CywiL
29-04-2006, 01:32
i dlaczego piszesz o czyms o czym nie masz pojecia... Wislakow kolo 50 wedlug nich samych weszlo bez biletow

Mam pojęcie - po prostu 50 więcej osób na sektorze to dla mnie **** nie sukces.
Gdyby nie to ,że to wyjazd na Koronę jest z wiadomych wzgledów "pod specjalnym nadzorem" to na miekko pojechałoby tam ze dwa tysie z czego połowa na przypał, i jakie znaczenie miałoby wtedy te 50 osób więcej ? :-

WY
29-04-2006, 01:41
Jade z biletem nie dla gosci :cicho: (mam już)

Sagitarius
29-04-2006, 09:04
Oby nie powtórzył się scenariusz z płocka...ludzie chyba chcecie fetować po meczu z Wisłą :roll:

pawlik
29-04-2006, 09:06
Boże jedyny, przestańcie :zdziwiony:

CywiL
29-04-2006, 10:23
Oby nie powtórzył się scenariusz z płocka...ludzie chyba chcecie fetować po meczu z Wisłą :roll:

Skończ człowieku te lamenty :zly:
Na złośc Tobie podpalimy stadion i **** z fety bedzie...

Sagitarius
29-04-2006, 10:28
jestem :cicho: :P

MTP
29-04-2006, 10:39
juras a ten szantaz to wcale nie taki pic na wode fotomontaż.
Po prostu dla OE to bedzie kolejny punkt w ich konflikcie z PZPN.Legia rozrabia w Kielcach zamykają nam stadion na Wisłe i i nie znosza kary wyjazdowej.
Wtedy OE zwali cała wine za zachowanie Legii na PZPN.

Kawa
29-04-2006, 12:28
juras a ten szantaz to wcale nie taki pic na wode fotomontaż.
Po prostu dla OE to bedzie kolejny punkt w ich konflikcie z PZPN.Legia rozrabia w Kielcach zamykają nam stadion na Wisłe i i nie znosza kary wyjazdowej.
Wtedy OE zwali cała wine za zachowanie Legii na PZPN.
OE zamyka,Legia sie odwołuje i PZPN odwiesza zakaz bo C+ by ich zajebało. :chytry:

juras
29-04-2006, 13:49
Dokladnie

Rafał
29-04-2006, 22:44
dawno nie oglądałem takiego meczu-myślałem zę zawału dostane- pomimo że niezdobyliśmy 3 pkt(a szkoda...) to jestem dumy z naszej drużyny- pokazujemy po raz kolejny charakter i to żę gra się do samego końca! Legia Mistrz!

Kowal CC1916
29-04-2006, 23:58
dmyślałem zę zawału dostane- pomimo że niezdobyliśmy 3 pkt(a szkoda...) t

ja te myślałem że zaraz zejdę

naszczęście w niewiadomy sposób Włodar się odblokował

oby strzelił jeszcze gole w 3 pozostałych meczach :)

Włóczykij
30-04-2006, 00:02
dmyślałem zę zawału dostane- pomimo że niezdobyliśmy 3 pkt(a szkoda...) t

ja te myślałem że zaraz zejdę

naszczęście w niewiadomy sposób Włodar się odblokował

oby strzelił jeszcze gole w 3 pozostałych meczash :)

:gupi:

wtedy to on napewno nie odejdzie... :|

Wieczor
30-04-2006, 04:22
no i w koncu wrocilem. przedluzyl mi sie odjazd z Kielc.
w drodze powrotnej w Radomiu jeden autokar ma problem z niebieskimi. Mogą ich tam trochę potrzymać bo zjechało się "trochę" radiowozów

kosciesz
30-04-2006, 04:30
dopiero? my planowo autokarem i od 15 minut jestem w domu... jak ci wszyscy ludzie ok północy byli to ja już w ogóle nie wiem.

ktoś może ma relację od biegających z aparatami po murawie jak tam ze słyszalnością nas było? - bardzo ciekawy jestem.

rolnik
30-04-2006, 04:41
Wróciłem,

dla takich chwil, emocji i 93 minuty warto żyć.

Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

Sikor
30-04-2006, 05:24
ogolnie fajny wyjazd, gdyby nie tak glupia ochrona i wpuszczanie jednej osoby na minute :ucieka:
a co do ich stadionu to taka mini-europa 8)
ale warto bylo jechac i stracic glos :zlosliwy:

Wieczor
30-04-2006, 05:45
dopiero? my planowo autokarem i od 15 minut jestem w domu... jak ci wszyscy ludzie ok północy byli to ja już w ogóle nie wiem.

ktoś może ma relację od biegających z aparatami po murawie jak tam ze słyszalnością nas było? - bardzo ciekawy jestem.

dluzsza historia, wyjechalem z Kielc o 1:00 w nocy

jesli chodzi o glosnosc slychac bylo dobrze, nawet po przeciwleglej stronie boiska. jednak gdy caly stadion zaczynal sie drzec to juz nie bylo slychac az tak dobrze.

Kilka fotek=>> tutaj (http://community.webshots.com/album/549941363xTPrCE)

Żuku
30-04-2006, 10:01
ta ochrona to rzeczywiście najgorsza w Polsce (a policja jakaś agresywna..) oraz te "BRAMKI" kołowrotkowate.Chyba 2 osoby zemdlały,jakiś ojciec wyszedł z cisku z dwójka dzieci.. A co do wyjazdu...to jak do Poznania.Co 45min. siusianie :roll: Ostatnio mówiło się, że problemem są pijane osoby na wyjazdach...a teraz mam wrażenie, że ten syf po nich w lasach. No ale są też i plusy..np. akcja z prostytutką :hyhy: Ktoś kręcił filmik, ma ktoś tutaj? Doping?w pewnych momentach ciarki przeszły jak każdy się wydarł..

M@+
30-04-2006, 10:42
a to co sie dzialo po bramce Włodara w Multikinie... tego sie nie da opisac :]

żyła
30-04-2006, 11:32
to, jak wygląda radość z bramek strzelanych w samej końcówce meczu pokazują idealnie te fotki z legia.com.pl.... 8) :brawo:

http://kaktus.legia.com.pl/img_galerie/06_wiosna/04_29_korona/IMG_6827.JPG
http://kaktus.legia.com.pl/img_galerie/06_wiosna/04_29_korona/IMG_6839.JPG
http://kaktus.legia.com.pl/img_galerie/06_wiosna/04_29_korona/IMG_6850.JPG

daimler
30-04-2006, 11:38
Za legialive.pl:

Zdołowani czuli się chyba tylko gospodarze i ich przyjaciele przybyli na ten mecz - Polonia, Sandecja i Cracovia. Co nas to interesowało! My świętowaliśmy, choć tym razem nie zwycięstwo, to kolejny mecz bez porażki. "Niepokonana, to nasza Legia kochana" - śpiewali jak w amoku kibice Legii.

Prosze, powiedzcie ze to nie prawda... :roll:

A jesli tak bylo, to gratuluje temu kto to zarzucil. :kurde:

Wstyd i zenada. :ucieka:

Pesto
30-04-2006, 11:45
jak nieprawda , jak ja nawet w TV slyszalem ?

i czemu niby wstyd ? jest multum glupawych piosenek "zlodzieje i pijacy ..." "boi sie nas policja Gornika..." "a melanz trwa..." , a ta sie jakos nie wyroznia in minus.

Domino23
30-04-2006, 11:46
Mnie radosc z wyrownujacej bramki kosztowala utrate telefonu :/

Nie ludze sie ze go odzyskam ale moze jednak osoba ktora go znalazla okaze sie uczciwa :modli: chociaz karte....

holekNR
30-04-2006, 11:50
to co się działo po golu w 93 we wszystkich miejscach w Polsce, gdzie Legijna brać oglądała ten mecz to musiało być coś niesamowitego(co najlepiej właśnie pokazują fotki z naszego sektora)..
nie byłem w kielcach ale bar który zajmowalismy ze znajomymi po prostu latał :hyhy:

ps.podobno jedna z naszych ważniejszych flag (wiadomo o jaka chodzi) uległą lekkiemu zniszczeniu...może ktoś przybliżyć co i jak?
naprawde nie mozemy tego roztrwoanić :modli: ...Mistrz!!(L)!!

Endrju
30-04-2006, 11:51

i czemu niby wstyd ? jest multum glupawych piosenek "zlodzieje i pijacy ..." "boi sie nas policja Gornika..." "a melanz trwa..." , a ta sie jakos nie wyroznia in minus.

Poza tym, że wszystkim chyba kojarzy sie z "Niepokonana nasza Wisełka kochana" to faktycznie sie niczym nie wyróżnia... :roll:

daimler
30-04-2006, 11:51

mi raczej chodzilo o to, ze nie jest to "nowy" przeboj, tylko juz gdzies go slyszalem, ale :cicho:

Markotny
30-04-2006, 11:59
Dach nad klatką robi swoje, akustyka sektora jest naprawde fajna (ale i tak maja zjebany - padający deszcz pod dachem). Co do dopingu powiem, że czasami były momenty, jednak mogliśmy lepiej wykorzystać atut zadaszenia sektora. Podsumując doping dobry.

Co do akcji z dziwką to filmik jest, tylko jest mały problem jak to wrzucić na kompa :oczko:

Sagitarius
30-04-2006, 12:29
Co do akcji z dziwką to filmik jest, tylko jest mały problem jak to wrzucić na kompa

ale o co chozi ? :P

Markotny
30-04-2006, 12:38
Jak bedzie filmik to sie dowiesz :zlosliwy:

topik25
30-04-2006, 12:40
co do oprawy z kubusiem to chyba musicie zrobic mala weryfikacje w swoich szeregach :oczko: a tak to brawo za doping i cala reszte(oprocz wyzywania sie z naszymi piknikami)

JACKO PLACKO
30-04-2006, 12:47
http://www.jp85.fotki.prv.pl/ fotki

Żuku
30-04-2006, 12:58
Ju(L)ek, to Ty po nią pobiegłeś? 8) Czy czekałes aż Ci przyniosą?

Markotny
30-04-2006, 13:00
Nie :P

me(L)u
30-04-2006, 13:17
mi raczej chodzilo o to, ze nie jest to "nowy" przeboj, tylko juz gdzies go slyszalem, ale :cicho:

ja też. na Legii na przełomie lat 80./90. nie popadajmy w paranoję

Mrozik
30-04-2006, 13:35
I feeeeeeel thunder in my heart ;)

I tyle ;)

Mistrzowski wyjazd :)

Żuku
30-04-2006, 13:53

I tyle ;)

masz na myśli tą sambe po meczu przy barierkach? :zlosliwy:

Mrozik
30-04-2006, 14:06
Zeby tylko tam :P

Młody
30-04-2006, 14:12

I tyle ;)

masz na myśli tą sambe po meczu przy barierkach? :zlosliwy:

Rozkminili nas :kurde: :hmm: :hyhy: :hyhy: 8) :zlosliwy:

I tylko jedno mi przychodzi do głowy

I feel thunder in my heart ! :bauns: Nie słysze was?! Teraz, Jazda, jazda <echo>

Mistrzowski wyjazd;)

Sokol
30-04-2006, 14:34
M&M mam filmik wrzucic? :hyhy:

Gregor79
30-04-2006, 14:50
bylem wczoraj w kielcach i jesli chodzi o doping Legii tu Koronie pokazalismy klase i dobrze o tym wiedza, uwazam ze doping w naszym wykonaniu to czolowka swiatowa, bez napinki, caly mecz glosny doping mimo niekorzystnego wyniku, z tego co wiem w tv tez lepiej bylo slychac Legie niz Korone, stadion ok jak na polskie warunki, ale ma wady: jedno wejscie dla kibicow gosci - na mecz wszedlem dopiero w 30 minucie, a wielu na druga polowe i oczywiscie ta fantastyczna ochrona z policja ktora prowokowala i gazowala.No coz, ale zyjemy w Polsce gdzie kibic to zlo konieczne a dla policji to najlepiej by bylo gdyby w ogole nie bylo meczow