PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Legionovia Środa g.16:45 Łazienkowska 3

_Bart
29-07-2003, 16:14
W środę o godzinie 17:00 Legia rozegra sparing z Legionovią Legionowo. Sędzią meczu będzie Jacek Granat.
Pierwotnie Legia miała zagrać z czwartym zespołem ligi izraelskiej Maccabi Netanya, który przebywa na zgrupowaniu we Wronkach. Z powodu zbyt dużych formalności związanych z organizacją tego meczu, nie dojdzie on do skutku.

Źrodło www.90minut.pl

Pozwoliłem sobie załozyc nowy temat bo juz wszystko jest pewne (tylko kuva nie wiem gdzie ale chyba na Legii) i chodzi o to aby kazdy zauwazył (ehh ile ja sie tłumacze zeby bana nie dostać :] ).

kamyk
29-07-2003, 16:59
dobrze wiedziec ale zeby nie umiec zorganizowaxc sparngu bo za duzo formalnosci do zalatwiania bo to impreza masowa to panie trylnik niech zacznal pilkarze w ldze grac przy pustych trybunach deklu jak ty sparingu nie umiesz zorganizowac a co tu dopiero mowic liga!

Łysolek
29-07-2003, 17:05
Dobrze Bart , że żeś napisał , bo nie wiedziałem nawet kiedy ten sparing :) Swoją drog a, moze stykniemy sie jutro jakos na tym sparingu na Żylecie ( bądź na Krytej , zależnie od pogody ) ??

Cipciuś
29-07-2003, 17:11
No to moze wszyscy sie jakos w konkretnym miejscu na zylecie umówym - co wy na to ?

_Bart
29-07-2003, 18:15
ustawka ustawką ale badz tu mądry
oficjalna strona podaje że:
Nadal nie ma pewności co do rozegrania meczu towarzyskiego z zespołem Maccabi Netanya.
Pomimo usilnych prób naszego klubu władze miasta stołecznego Warszawy nie wyraziły zgody na rozegranie w dniu jutrzejszym tego spotkania.

no i pewnie wszystko wyjasni sie w ostatniej chwili i mało ludzi wpadnie ale ustawic sie jakos mozna

_Bart
29-07-2003, 18:28
dobra chyba jest jakas odpowiedz na moje pytanie :)

W środę o 17:00 na Łazienkowskiej odbędzie się sparing, jednak nadal nie ma pewności kto będzie rywalem Legii. Klub wciąż próbuje załatwić wszystkie potrzebne dokumenty uprawniające do organizacji spotkania z izraelskim Maccabi Netanya, który przebywa na zgrupowaniu we Wronkach. Jeśli próby te okażą się nieskuteczne, wówczas warszawianie zagrają z III-ligową Legionovią.

za www.90minut.pl

chili mecz jest na Łazienkowskiej o 17 z kim to juz nie wazne (kuva istny burdel maja byc bilety ciekawe czy bedzie jakas roznica w cenia miedzy meczem z Żydkami a Legionovią)
w takim razie jak sie ustawiamy (proponuje w przerwie bo przed meczem to kazdy chyba bedzie na ostatni moment walił) i pytanie pozostaje jeszcze gdzie ?

ps. prosze moderatorów o zmiane tematu na Legia - ??? Środa g.17 Łazienkowska 3 :+:

Adiq
29-07-2003, 19:45
ps. prosze moderatorów o zmiane tematu na Legia - ??? Środa g.17 Łazienkowska 3 :+:
8)

Ja nie wiem czy będę na tym meczu, bo najpewniej idę na imprezkę, ale zróbmy jakieś oficjalne spotkanie to w razie co chętne wpadnę!

Tomi
29-07-2003, 21:35
***** mać, z miłą chęcią bym się przeszedł na ten meczyk i spotkał grono forumowiczów, ale jutro nie ma ***** żebym wpadł bo o 18:30 mój klub gra spring z FC Piaseczno.....a zbiórkę mam już godzinę przed meczem, więc żebym nie wiem jak się starał to nie zdąże :( wszystko przez zajebane przygotowania do sezonu, ale już w piątek nad morze - mam tylko nadzieję że pogoda się porpawi 8- ......

_Bart
29-07-2003, 23:16
Dziś kwadrans przed godz. 17 Legia zagra sparing z Legionovią. Mecz z izraelskim Maccabi Netanya nie dojdzie do skutku, bo na takie spotkanie Legia musiałaby otrzymać zgodę na organizację imprezy masowej. Poza tym trenerzy chcą, by po sparingach z trudnymi rywalami we Francji legioniści mogli zagrać z kimś słabszym, by znowu odzyskać pewność siebie i wiarę we własne umiejętności.

za GW

no to chyba ostateczna diecezja

_Bart
30-07-2003, 12:50
Dziś o godz. 18:30 miał się odbyć sparing z drużyną izraelską Macabi Netanya. Niestety, zgody na rozgrywanie sparingu nie wydała policja, straż pożarna i miasto. Powód? Antysemityzm szerzący się na stadionach i troska o zdrowie drużyny przyjezdnej. W tej sytuacji zostanie rozegrany mecz kontrolny z Legionovią. Odbędzie się on na płycie głównej o godz. 16:45. Wstęp wolny! Wszystkich serdecznie zapraszmy!

za legianet.com

i to sie nazywa walka z rasizmem i antysemityzmem na stadionach FIFA powinna brac z nas przykład :rotfl:
teraz wiadomo że żaden piłkarz z Izraela nie bedzie zbluzgany przez kibiców 8o

Sinuhe
30-07-2003, 18:04
Chcieli mi zapier... cztery puszki Carlsberga przy wejściu na "żyletę". Zakręciłem się na piecie i poszedłem z powrotem...

Ps. Polska policja to s... !!!

bemowiak
30-07-2003, 18:44
Już dotarłem meczyki no mogą być ale z Macabi mogli wygrać wyżej teraz chyba Legionovia gra z Macabi ale niewiem
Szkoda że prawie cała Żyleta opustoszała jak deszcz zaczoł padać... :/

Raffi
30-07-2003, 18:48
Legia 5-0 Legionovia
Dziś na stadione Legii odbywa się turniej, w którym wezmą udział 3 drużyny. Gospodarz Legia oraz Legionovia i Maccabi. Mecze będą trwały po 45 minut każdy z każdym.
Pierwszy mecz z Legionovią Legia rozpoczęła w składzie: Boruc - Magiera, Jarzębowski, Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Vuković, Surma, Sokołowski I - Garcia, Saganowski. 8 minucie Saganowski po dośrodkowaniu Vukovicia trafił w słupek, ale 5 minut później strzałem z główki trafił już do siatki. W 19 minucie Garcia podwyższył na 2-0 strzałem pod poprzeczkę. 28 minucie Vuković strzałem z 16 metrów po rykoszecie trafił w okienko i już 3-0. W 43 minucie Garcia zdobył swojego drugiego gola podwyższając na 4-0 i kilkadziesiąt sekund później Saganowski także wpisał się po raz drugi na listę strzelców ustalając tym samym wynik meczu na 5-0.

Legia 1-0 Maccabi

Mecz z Maccabi Legia rozpoczęła w identycznym składzie jak z Legionovią: Boruc - Magiera, Jarzębowski, Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Vuković, Surma, Sokolowski I - Garcia, Saganowski. Już w 2 minucie Marek Jóźwiak strzałem z 8 metrów wyprowadzil Legię na prowadzenie. W 15 minucie trener Legii Dariusz Kubicki dokonał pierwszej zmiany. Boisko opuścił Sokołowski I a jego miejsce zajął Sokołowski II. W 22 minucie Stanko Svitlica zastąpił Garcie a w 24 minucie Saganowski został ukarany żółtą kartką. W 38 minucie Wróblewski zastąpił Saganowskiego. W 40 minucie Maccabi miało sytuację sma na sam, ale ją zmarnowało. To samo uczynił minutę później Wróblewski. Mecz zakończył się bójką piłkarzy. Tak więc Legia została zwycięzcą turnieju

www.legialive.pl

ems
30-07-2003, 18:57
ejze ! tego drugiego meczu mialo nie byc ?!

szczepan
30-07-2003, 19:07
Chcieli mi zapier... cztery puszki Carlsberga przy wejściu na "żyletę". Zakręciłem się na piecie i poszedłem z powrotem...

trzeba bylo dzwonic... my z Łysolkiem, Nathi, Afganem, Adiqiem i jeszcze dwoma osobami siedzielismy na krytej bo stwierdzilismy ze bedzie padac tzn Łysolek i Nathi stweirdzili bo ja do konca upieralem sie ze nie bedzie :P

ogolnie bylo smiesznie...
fajne momenty:
ja 3/4 zylety biegiem do bramek zeby wpakowac sie na kryta bo zaczelo padac...
jak juz wiekszosc zmienila trybune to postanowila dodac otuchy zylecie wiec bylo "zyleta jestesmy z Wami"...
odpalilem race :D fajnie bylo :D

no i ta wspaniala bojka tylko ze szkoda ze tak daleko... :P

yusta
30-07-2003, 19:26

trzeba bylo dzwonic... my z Łysolkiem, Nathi, Afganem, Adiqiem i jeszcze dwoma osobami siedzielismy na krytej bo stwierdzilismy ze bedzie padac tzn Łysolek i Nathi stweirdzili bo ja do konca upieralem sie ze nie bedzie :P

fajne momenty:
jak juz wiekszosc zmienila trybune to postanowila dodac otuchy zylecie wiec bylo "zyleta jestesmy z Wami"...

hehe, to Twoja sprawka ta raca :) Ogólnie mecze spoko, chociaż 1 połowa lepsza i pod względem gry Legii i pod względem dopingu. Brawa dla grupki zapaleńców, która pozostała na Żylecie. Śmieszny moment jak w czasie ulewy kryta pytała: Pada deszcz? Żyleta na to: Nieeee :-)
W pierwszej połowie podobać mogła się współpraca Sagana z Manuelem, widać że rozumieją się co raz lepiej. W drugiej połowie wszedł Stanko ale niczym nie błysnął, Garcia prezentuje się od niego lepiej.
Mały kamyczek: czy móglby ktoś zakneblować gościa zarzucającego ciągle filmy??? To już zaczyna być żenujące :/

peyek
30-07-2003, 19:27

To ty? Trzeba bylo przyjsc na swoj stary sektor ;)
Jesli chodzi o Zyletke to fajne tez bylo: Cala Zyleta odpowiada: "Paada deeeeszcz?" - "Nieeeeeeee" :D :D :D

bemowiak
30-07-2003, 19:51

fajne momenty:

Trzeba było siedzieć na Żylecie byś całkiem dobrze widział!
Ja sie tam deszczu niebałem i se siedziałem na Żylecie,fajnie było "cała żyleta odpowiada -pada desz?! nie!" :rotfl:

ma(L)ek
30-07-2003, 20:34
Oj z tego deszczu to fajne były polewki.;];];]
Pada? nie...... ;) Ten mecz był moim debiutem na krytej....zawsze siedziałem na żylecie....
usiedliśmy pod daszkiem bo nam sięnie chciało iść na zylete ..troche spózniliśmy......
Do Szczepana raca była cool;]

A jeszcze jedno...usiadłem na żylecie i dzięki temu spotkałem kolegoe z liceum....wiecie kim jest???zawodnikem Legionovii..miał isć do Polonii..ale dobrze żę gra w Legionowie...
nazywa się Marcin Wozniak....
Niestety nie zagrał z Legią miał wyjść w pierwszym skałdzie ale trener się rozmyślił...... '8 :zly:

szczepan
30-07-2003, 21:16
fajnie bylo szkoda tylko ze sie nie ustawilismy wiekszym gronem...
ja z Lysym wplacilem na zrzutke... tylko kurde nie udalo mi sie papieru do pzpn zlozyc... i kurde moge nie zalapac sie na darmowke :/

_Bart
30-07-2003, 21:45
hehe było zajebiscie
troszke kondycje wyrobiłem jak biegłem na kryta ale pozniej wrociłem na żylete i nie załowałem bo spotkało sie Wariatów z Bielan i jako jedyni dobrze sie bawilismy (chiłała itd)

poznałem jeszcze pare osob z forum tylko nma [przyszłosc trza sie jakos ustawiac w szerszym gronie

Afgan
30-07-2003, 21:59
jak smakowalo winko??? :rotfl:

_Bart
30-07-2003, 22:06
jak smakowalo winko??? :rotfl:

hiehie baudzo dobre było
smakowało jak wino musujace tyle ze bez gazu (trza było powiedziec ze chcesz sprobowac przeciez proponowalismy)

ems
30-07-2003, 22:07
Skandal na meczu Legii!
PAP 21:05

Piłkarze Legii Warszawa odnieśli w środę zwycięstwo w miniturnieju - pokonali Legionovię Legionowo 5:0 i Maccabi Netanya 1:0. Mecze trwały po 45 minut. Spotkanie z izraelskim klubem zakończyło się przepychanką zawodników.

W konfrontacji z Legionovią bramki dla Legii strzelili Marek Saganowski dwie (17, 45), Manuel Garcia (23), Aleksandar Vuković (32) i Łukasz Surma (44).

Przeciwko Maccabi jedynego gola uzyskał Marek Jóźwiak (3). Mecz zakończył się skandalem. Na polu karnym gości doszło do spięcia między napastnikiem stołecznego zespołu Stanko Svitlicą i jednym z obrońców Maccabi. Na boisku doszło do przepychanek między piłkarzami obydwu drużyn, w tym rezerwowych.

W ostatnim spotkaniu Maccabi wygrało z Legionovią 1:0.

:box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box:

chyba zaczne napierdalac dziennikarzy

szczepan
30-07-2003, 22:10
ej ale to wina byla sedziego... od poczatku ostro w nas wjezdzali... najpier Vuko kolo polowy... potem Sagan...
chociaz i my sie odgryzalismy np.: Szala ladujac trafil kolesia prost w twarz :P :box:

ems
30-07-2003, 22:13
ej sorry
ale tytul
"SKANDAL NA MECZU LEGII"
to jest na 1 stronie WP !
wlasnie zrobili ze mnie antysemite 2 stopnia !

_Bart
30-07-2003, 22:13
i mowi sie ze kibice to antysemici :rotfl:

Najlepszy był R. co straszył wszystkich przedstawicielem z UEFA Johannsonem. Pozniej jednak odpuscił i uwierzył nam że to Juhason z Nowego Sącza :buhaha:

szczepan
30-07-2003, 22:16
ej sorry
ale tytul
"SKANDAL NA MECZU LEGII"
to jest na 1 stronie WP !
wlasnie zrobili ze mnie antysemite 2 stopnia !

ale ja nie mowie o Tobie :P

tylko o tym ze winny tej rozroby byl sedzia :P

ems
30-07-2003, 22:34
kij mnie obchodzi jak to bylo, to byla zwykla przepychanka pilkarzy, a oni to nazwali skandalem, bo to byl mecz z Zydami... ***** !

Szuwar
30-07-2003, 22:36
Najlepszy był R. co straszył wszystkich przedstawicielem z UEFA Johannsonem. Pozniej jednak odpuscił i uwierzył nam że to Juhason z Nowego Sącza :buhaha:

No - to bylo mistrz. :rotfl:

oooooo CIŁAŁA!!!

_Bart
30-07-2003, 22:43

No - to bylo mistrz. :rotfl:

oooooo CIŁAŁA!!!

i pamietaj własne kobiety są złe :>

dajcie mi czarnulke albo Izabele :P

Adams_
30-07-2003, 22:49
ło ciul ona sprawia, ze lagodnieje :D Toz sama slodycz!

http://www.charts1.de/c002/b/milian,christina/135blicklinks.gif

bemowiak
30-07-2003, 23:20
hehe było zajebiscie
troszke kondycje wyrobiłem jak biegłem na kryta ale pozniej wrociłem na żylete i nie załowałem bo spotkało sie Wariatów z Bielan i jako jedyni dobrze sie bawilismy (chiłała itd)

poznałem jeszcze pare osob z forum tylko nma [przyszłosc trza sie jakos ustawiac w szerszym gronie

Hehe to ja stałem obok Ciebie,nawet myślałem właśnie że jeden to Ty ale coś tam mi sie niezgadzało to nierobiłem z siebie debila,a ja z kumplem bawiłem sie razem z Wami :buhaha: :rotfl: to było mistrzostwo Chłała kaine grenze itd!

bemowiak
30-07-2003, 23:48
i mowi sie ze kibice to antysemici :rotfl:

Po co Wy to wymyśliliście ja mało co ze śmiechu nie umarłem

Niewim czy słyszałeś jak ci z Bielan śpiewali "Czy deszcz pada czy nie ja i tak kocham cie w mojm sercu Legia i na dobre i na złe" :buhaha: :rotfl:

Afgan
31-07-2003, 07:07
http://www.charts1.de/c002/b/milian,christina/135blicklinks.gif
http://www.hiponline.com/artist/music/m/milian_christina/interview/100288.jpg
http://www.7nani.it/cantanti/christina_milian6.jpg
http://that_70s_grrl.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/cmilian.jpg

:+: :+: :+:

Mini
31-07-2003, 08:42
hehe było zajebiscie

a ludzie się na was nie patrzyli jak biegaliście po kałużach??? :buhaha:

_Bart
31-07-2003, 09:30
Hehe to ja stałem obok Ciebie,nawet myślałem właśnie że jeden to Ty ale coś tam mi sie niezgadzało to nierobiłem z siebie debila,a ja z kumplem bawiłem sie razem z Wami :buhaha: :rotfl: to było mistrzostwo Chłała kaine grenze itd!

Trza było robić przypał i sie przedstawiać :) Ja byłem w białej koszulce polo Adasia a obok stał Szuwar w szarym t-shircie nie wiem jakim :)

Po co Wy to wymyśliliście ja mało co ze śmiechu nie umarłem

Niewim czy słyszałeś jak ci z Bielan śpiewali "Czy deszcz pada czy nie ja i tak kocham cie w mojm sercu Legia i na dobre i na złe" :buhaha: :rotfl:
jak było "czy deszcz pada...." to ja cfaniak na krytej siedziałem ale Wariaty to Wariaty z nimi zawsze brechty są :buhaha:
Jeszcze później ciułaliśmy a autobusie wężyki itp. normalnie Ibiza w centryum Solarisa :rotfl:

Afgan dzieki za czarnulke :+: co ja bym dał za dupe w takich włosach (dziewczyne chili bo dup owłosionych nie lubie :rotfl: )

a ludzie się na was nie patrzyli jak biegaliście po kałużach??? :buhaha:

Ja nie biegałem, świadków mam :buhaha:
Mnie najbardziej rozbawiło jak spiewalismy takie rzeczy że Juhason mógł nam "zrobic bilety po 150 zł" (cytat) i przyszedł do nas R. a całe G było podniecone że nam R. dojebie czy cuś a my na to że R. idzie to spierdalamy :buhaha:

W sumie bardzo żaluje że nie pojechaliśmy z Szuwarem do chłopaków na bielany. Wiadomo na Bielanach fajno jest... No ale siła wyższa zadecydowała. W sobote lub piatek Variacie się masakrujemy :piwo5: + :ganja: = :bauns:

Szuwar
31-07-2003, 16:13
a obok stał Szuwar w szarym t-shircie nie wiem jakim :)

Jak to jakim? Adasia tysz :D

Ja nie biegałem, świadków mam :buhaha:

Nie biegal - poswiadczam :)

W sumie bardzo żaluje że nie pojechaliśmy z Szuwarem do chłopaków na bielany. Wiadomo na Bielanach fajno jest... No ale siła wyższa zadecydowała.

Njom. Sila wyzsza... Choc de facto nizsza... ech... Nawet nie wiesz jak ja zaluje. Ale jescze bedzie czas.

kamyk
01-08-2003, 18:03
nio pieknie panowie widze ze zajebiscie sie bawiliscie szkoda ze nie moglem byc tam zwami na tym mini turniejku! ale 16 sierpnia na lecznej jestem na lazienkowskiej :) wiec do zobaczenia!

Adiq
01-08-2003, 23:41
Wszędzie piszą, że to był turniej. A kiedy odbył się 3 mecz i jaki był jego wynik? :hmm:

_Bart
02-08-2003, 00:13
Wszędzie piszą, że to był turniej. A kiedy odbył się 3 mecz i jaki był jego wynik? :hmm:

3 mecz był po Legia-Maccabi i Maccabi wygrało z Legionovia 1:0