PDA

Zobacz pełną wersję : Głupie pytanie.

Legia_____
09-05-2003, 13:19
Wierzycie jeszcze w mistrza w tym sezonie?

Cube
09-05-2003, 13:22
tak 8) najblizsza kolejka wiele wyjasni - czy jeszcze walczymy , czy juz nie :)

qwerty
09-05-2003, 13:25
cholera wie, watpie aby wisla byla w tak kiepskiej formi i potracila tyle punktow. jak zwykle stracilismy zbyt wiele punktow na ogorkach. Ale cien nadziei sie jeszcze u mnie tli ;)

Lawy
09-05-2003, 13:25
Nie ma głupich pytań (są tylko głupie odpowiedzi);)
Mistrzostwo? hmmmm, są dni kiedy wymyślam scenariusz że Wisełka przegrywa to i tamto, i LEGIA zdobywa majstra. Ale szczerze mówiąc nie bardzo wierzę, choć jakaś iskierka nadziei się tli. Ale uważam że 2 miejsce będziemy mieć i do żadnego intertoto nie powinnismy się pchać.

yakuza
09-05-2003, 13:30
Jestem optymistą i jeszcze wierzę, że uda nam się jakoś wyprzedzić Wisle. Ale to wydaje się wręcz nieprawdopodobne. Mistrzostwo graniczy teraz z cudem... :/ Ale pewiem znakomity trener powiedzial kiedyś ze wszystko jest możliwe dopuki piłka w grze.

Keleborn
09-05-2003, 13:40
Bądźmy poważni - za słabi jesteśmy na mistrza i tyle. Lepiej że go nie będzie, może klub nie zbankrutuje :fu: .
Będzie dobrze jeśli zagramy w pucharach, trudne mecze przed nami, rywal niby słaby ale zawsze się spina. Co tam - zdobyliśmy konwiktorską, zdobędziemy Łódź. ;) Pozdr.

Legia_____
09-05-2003, 15:48
Bądźmy poważni - za słabi jesteśmy na mistrza i tyle. Lepiej że go nie będzie, może klub nie zbankrutuje :fu: .
Będzie dobrze jeśli zagramy w pucharach, trudne mecze przed nami, rywal niby słaby ale zawsze się spina. Co tam - zdobyliśmy konwiktorską, zdobędziemy Łódź. ;) Pozdr.

Nie zgodze się całkowicie. legia nie jest za słaba na mistrza, Legia jest (albo raczej była) bez formy i pogubiła punkty z Górnikami czy innymi Groclinami. Nie jest prawda że Legia jets słabsza od takiego Groclinu czy Odry, Legia jest znacznie lepsza ale musi być w formie.

Nazgul
09-05-2003, 15:49

Mamy stratę do Wisły równa dwóm remisom i porażce. Wisła ma doła (albo ściemnia) a gra jeszcze z Gieksą i Odrą. My mamy teoretycznie łatwiejsze mecze (tylko jeszcze Widzew w Łodzi, ale to już nie ten Widzew) więc jeżeli Wisła pogubi punkty to kto wie - teoretycznie jeszcze Legia może być majstrem.

Chopin_Legionista
09-05-2003, 15:54
szansa jest , ale mała ... ale ja juz nie wierze w mistrz w tym sezonie ... LEGIA MISTRZ POLSKI 2004 ! :)

Mrk
09-05-2003, 16:13

Mamy stratę do Wisły równa dwóm remisom i porażce. Wisła ma doła (albo ściemnia) a gra jeszcze z Gieksą i Odrą. My mamy teoretycznie łatwiejsze mecze (tylko jeszcze Widzew w Łodzi, ale to już nie ten Widzew) więc jeżeli Wisła pogubi punkty to kto wie - teoretycznie jeszcze Legia może być majstrem.
Ale przecież jeżeli Legia zrówna się z Wisłą na koniec sezonu punktami to chyba i tak Wisła zdobędzie mistrza. Tak mi się przynajmniej wydaje - my wygraliśmy 3:2, oni wygrali 2:1. Bramki na wyjeździe na ich korzyść.
Dlatego, żeby wyprzedzić Wisłę musielibyśmy wszystko wygrać, natomiast Wisła musiałaby 2 razy przegrać i raz zremiswać.

dyha
09-05-2003, 16:56
gdybym nie wierzył , to nie byłbym kibicem

Nazgul
09-05-2003, 17:22
Ale przecież jeżeli Legia zrówna się z Wisłą na koniec sezonu punktami to chyba i tak Wisła zdobędzie mistrza. Tak mi się przynajmniej wydaje - my wygraliśmy 3:2, oni wygrali 2:1. Bramki na wyjeździe na ich korzyść.
Dlatego, żeby wyprzedzić Wisłę musielibyśmy wszystko wygrać, natomiast Wisła musiałaby 2 razy przegrać i raz zremiswać.

Włąśnie nie chciałem tego pisać bo nie jestem do końca pewny, ale tutaj chyba gole na wyjeździe nie są premiowane. Trzeba zobaczyć w regulaminie rozgrywek.

Nazgul
09-05-2003, 17:28
Tu jest regulamin:
http://www.pzpn.pl/pzpn/3/default.htm#

Jednak bramki wyjazdowe są premiowane.

Ewelina
09-05-2003, 17:30
moja postac wierzy i wierzyc bedzie do konca :) obserwuje Wisły, gra ona coraz słabiej, jutro mam nadzieje ze przy Reymonta bedzie remis :) a wtedy wszystko jest mozliwe :)

Scorpion
09-05-2003, 18:03
Włąśnie nie chciałem tego pisać bo nie jestem do końca pewny, ale tutaj chyba gole na wyjeździe nie są premiowane. Trzeba zobaczyć w regulaminie rozgrywek.

nawet jak byłoby liczone na remis to wtedy liczył by się stosunek bramek, a w tej chwili Wisełka ma 60-25 (+35), a Wy 46-23 (+23), nadrobicie 12 bramek ? 8o

Tak, wierze, że Wisełka będzie mistrzem

Nazgul
09-05-2003, 18:27
nawet jak byłoby liczone na remis to wtedy liczył by się stosunek bramek, a w tej chwili Wisełka ma 60-25 (+35), a Wy 46-23 (+23), nadrobicie 12 bramek ?

Otóż jesteś w błędzie.
Przy walce o miesca premiowane mistrzostwem, pucharami lub spadkiem stosunek bramek nie ma znaczenia. Punkty i bilans spotkań bezpośrednich. Jak jest remis to baraż.

Scorpion
09-05-2003, 18:45
nawet jak byłoby liczone na remis to wtedy liczył by się stosunek bramek, a w tej chwili Wisełka ma 60-25 (+35), a Wy 46-23 (+23), nadrobicie 12 bramek ?

Otóż jesteś w błędzie.
Przy walce o miesca premiowane mistrzostwem, pucharami lub spadkiem stosunek bramek nie ma znaczenia. Punkty i bilans spotkań bezpośrednich. Jak jest remis to baraż.

:fu:

a tam... i tak bysmy wygrali 8o

Nazgul
09-05-2003, 18:48
a tam... i tak bysmy wygrali

11 na 11? Wątpię ;)
12 na 10 to Wam się udało :)

kamyk
09-05-2003, 21:10
nio ja juz razcej nie iwerze w mistrza nie ma co spekulowac malo kolejek pozostalo wisla nie rostwoni tych 7 punktow ! na wicemistrzostwo licze bo na 2 miejsce sie zalapiemy!

Ostry
10-05-2003, 14:54
Z natury jestem optymistą.Wciąż wierzę w mistrzostwo. :) Szanse są niewielkie,ale walczymy do końca.Nie można sobie jednak pozwolić na żadne straty punktów.

Keleborn
10-05-2003, 15:03

Nie zgodze się całkowicie. legia nie jest za słaba na mistrza, Legia jest (albo raczej była) bez formy i pogubiła punkty z Górnikami czy innymi Groclinami. Nie jest prawda że Legia jets słabsza od takiego Groclinu czy Odry, Legia jest znacznie lepsza ale musi być w formie.

Bez formy - czyli słabo w tej chwili grająca (mam nadzieję że to już za nami). Ale obawiam się że w takim skłądzie i z w tym ustawieniu, przy naszej aktualnej pozycji w rankingu UEFA znowu leglibyśmy w LM na drużynie z Hiszpanii czy Włoch. Trzeba przebudować drużynę (i zarząd klubu) i dopiero wtedy podbijać świat.
Aha BTW - nigdy bym nie powiedział że Legia jest słabsza od takiego Groclinu czy :* Odry - przez myśl by mi nie przeszło. Przecież Nasza Legia najlepsza w Polsce jest. A z pewnością już niedługo będzie.

yeah
12-05-2003, 13:29
Niestety, nie... po tym meczu z Wisłą raczej nie... Dobrze będzie jak Legia znajdzie się w 1 trójce. Przykro mi to mówić, kibic realista mi rację przyzna.

legart
12-05-2003, 13:34
Po meczu Wisła-Odra można chyba stwiedzić że już jest po ptakach, natomiast Legia ma duże szanse na wicemistrzostwo 8-

c_zary
12-05-2003, 13:51
Niestety, nie... po tym meczu z Wisłą raczej nie... Dobrze będzie jak Legia znajdzie się w 1 trójce. Przykro mi to mówić, kibic realista mi rację przyzna.
Uwazam sie za realiste i nie wyobrazam sobie zeby w tej pierwszej trojce nie byla.

mati607
12-05-2003, 16:48
jak nie jak tak :)

misiekd
12-05-2003, 22:38
Ja wierze chociaż będzie bardzo ciężko...
najbardziej mi szkoda tych siedmiu punktów na jesieni z Pogonia, KSZO i Ruchem bo moim zdaniem właśnie te trzy zespoły bezpośrednio spadną do II ligi. Gdyby były te punkty to teraz byśmy mieli tyle punktów co Wisła.
Jeśli wygramy wszystko do końca to naprawdę jest szansa, przy odrobinie szczęścia odrobić te 7 punktów:
Wisła gra jeszcze z GKSem, Wisłą Płock i Lechem na wyjeździe i Polonią i Widzewem u siebie.
kilka optymistycznych wiarantów:
1) GKS 0, Polonia 3, Płock 3, Widzew 1, Lech 0. My 15 i LEGIA MISTRZ
2) GKS 0, Polonia 3, Płock 3, Widzew 0, Lech 1. my 15 i LEGIA MISTRZ
3) GKS 0, Polonia 3, Płock 3, Widzew 0, Lech 0. my 15 i LEGIA MISTRZ
4) GKS 0, Polonia 3, Płock 1, Widzew 1, Lech 1. my 15 i LEGIA MISTRZ
5) GKS 0, Polonia 3, Płock 1, Widzew 0, Lech 1. my 13 i LEGIA MISTRZ.
Wariant 1 naprawde jest możliwy
WIERZYMY DO KOŃCA

Aureliusz
14-05-2003, 10:20
Ja wierze chociaż będzie bardzo ciężko...
najbardziej mi szkoda tych siedmiu punktów na jesieni z Pogonia, KSZO i Ruchem bo moim zdaniem właśnie te trzy zespoły bezpośrednio spadną do II ligi. Gdyby były te punkty to teraz byśmy mieli tyle punktów co Wisła.
Jeśli wygramy wszystko do końca to naprawdę jest szansa, przy odrobinie szczęścia odrobić te 7 punktów:
Wisła gra jeszcze z GKSem, Wisłą Płock i Lechem na wyjeździe i Polonią i Widzewem u siebie.
kilka optymistycznych wiarantów:
1) GKS 0, Polonia 3, Płock 3, Widzew 1, Lech 0. My 15 i LEGIA MISTRZ
2) GKS 0, Polonia 3, Płock 3, Widzew 0, Lech 1. my 15 i LEGIA MISTRZ
3) GKS 0, Polonia 3, Płock 3, Widzew 0, Lech 0. my 15 i LEGIA MISTRZ
4) GKS 0, Polonia 3, Płock 1, Widzew 1, Lech 1. my 15 i LEGIA MISTRZ
5) GKS 0, Polonia 3, Płock 1, Widzew 0, Lech 1. my 13 i LEGIA MISTRZ.
Wariant 1 naprawde jest możliwy
WIERZYMY DO KOŃCA
A to ciekawe, ale bardzie prawdopodobne jest:
GKS 1, Polonia 3, Płock 3, Widzew 3, Lech 1. My 15 i... LEGIA MISTRZ (al e w natępnym sezonie)

misiekd
14-05-2003, 13:15
Więcej wiary Zajączku

Yevaud
14-05-2003, 15:21
Wiecej wiary?
Ale to wkurzające, że trzeba wierzyć nie w siłę Legii, a w słabość Wisły. Kibicować Polonii i Widzewowi.
Ech. Nie bardzo wierzę.
Zresztą z Wisłą Płock pewnie będzie układzik (puchar dla Płocka) i Wisła płocka przejdzie w lidze koło meczu (dzięki temu Cupiał nie bedzie musiał dodatkowej premii za zdobycie pucharu wypałcać). A nawet jak układu między Wisłami nie będzie, to Płocczanom i tak bedzie zależało na mistrzostwie dla Krakowa - dzieki temu znajdą się tak czy siak w UEFA.
W rubryce Płock, trzeba więc Wiśle koniecznie dopisać 3 punkty.
Polonia broni się przed spadkiem. Jeszcze pewna utrzymania nie jest. Punktów z Wisłą bedzie ciężko szukać. Raczej będzie oszczędzać siły na mecze, z których jakieś punkty wyciagnąć będzie mozna. Kolejne 3 punkty dla Wisły.
Może Wisłę zatrzyma GKSa. Ale raczej nie bedzie to 0 dla Wisły, a 1.
Razem zdobyła Wisła już 7 punktów.
Wystarczy więc Wiśle jeden remis - z Widzewem, bądź Lechem. Jedna, albo druga drużyna nie będzie już walczyć o nic. jeden punkt oddadzą. I Wisła mistrzem.
Smutne, ale prawdziwe.

legart
14-05-2003, 15:31
Nawet jak nie układziku, to Wisła K. już złapała wiatr w żagle.

Adiq
14-05-2003, 16:13
Szanse mamy już tylko teoretyczne, ale wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższej kolejce. Wisła gra trudny mecz na wyjeździe z GKS, a my równie trudny w Łodzi z Widzewem. Jeśli będzie inny wariant niż przegrana Wisły i zwycięstwo Legii możemy zapomnieć o mistrzostwie już na pewno. A jeśli będzie tak jak napisałem to może być ciekawie, bo potem pojedynek Wisełek, a w Płocku potrzebują punktów, a biedni też nie są. Potem 1 brakujący pkt mogą stracić zarówno u siebie z nieobliczalną Polonią jak i w prestiżowym meczu z Lechem lub Widzewem.

Loki
14-05-2003, 16:59
Ja wierzę w to że Legia będzie jeszcze w tym sezonie mistrzem polski, ale czy tak się naprawdę stanie to nie jestem pewien.Każdy kibic powinien wierzyć...

Rynio
21-05-2003, 00:55
A ja powiem tak....wierze w mistrzostwo!!! :) .Zresztą w coś trzeba wierzyć.:).Mam taką skromną nadzieje że w tym roku znów się niezawiode i będe mógł cieszyć się z upragnionego tytułu :patera: .Zresztą "prawo serii" zapomnieliście?? :look:

Aureliusz
21-05-2003, 09:52
No szanse mamy coraz większe, chociaż coraz mniej kolejek. 4 punkty straty, 4 mecze, a w Polsce są takie cyrki, że można przegrać z każdym. Przypominam, że Wisła wygrywała ledwo co z takimi słabymi drużynami jak Kszo i Pogoń po 1:0. Dlatego nie jest powiedziane, że pogoni też Polonię, Płock, Lecha czy Widzew. Naprawdę wierzę.
A poza tym, jeszcze niedawno było 9 pkt straty, a teraz tylko 4. Wszystko możliwe.

aaadamm
21-05-2003, 10:18
Szanse sa minimalne, bo wisla neijest frajerami, ktorzy roztwoniliby 4 punkty w 4 kolejki.... dobrze ze Odra wczoraj przegrala, co zwieksza nasze szanse na UEFA i o to przystalo nam teraz walczyc./....jabym sie tak nie ludzil

Chopin_Legionista
21-05-2003, 18:58
jak czy wirzymy ? jasne , że tak !! jeżeli mistrz to tylko w Warszawie . a u mnie w OKS-ie juz V liga '8