PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła Płock-Legia, sobota 15 kwietnia, 18:15

Raffi
10-04-2006, 10:03
no... to już za 5 dni :chytry: Kołować transport i jazda.....Przypominam, bo to fajny mecz zawsze, a lepiej nie obudzić się w ostatniej chwili z załatwianiem pewnych spraw

Info o biletach powinno być niedługo(pewnie nie dziś)...

Łysolek
10-04-2006, 10:43
sądzisz , ze Nas wpuszczą ? ;)

dla zmotoryzowanych powiem tylko tyle , tankować auta na full :cicho:

rolnik
10-04-2006, 10:46
No właśnie... czy przypadkiem po ostatnim naszym wyjeździe do Płocka działacze Wisły nie wystąpili do PZPNu o zgodę na niewpuszczenie Legii w następnym sezonie? :hmm:

MK
10-04-2006, 10:57
Sami się wpuścimy 8)

Raffi
10-04-2006, 11:07
hmm... zapowiadali raczej mniejszą ilość wejściówek

_Bart
10-04-2006, 11:44
no... to już za 5 dni :chytry: Kołować transport i jazda.....Przypominam, bo to fajny mecz zawsze, a lepiej nie obudzić się w ostatniej chwili z załatwianiem pewnych spraw

Info o biletach powinno być niedługo(pewnie nie dziś)...

no no Raffi, taki spokojny chlopak a namawia ludzi do wyjazdu bez biletow (bo pewnie dostaniemy 5%) :P

ale jadymy jadymy !!!

Raffi
10-04-2006, 12:40
ależ zachęcam do nabycia biletów :P

_Bart
10-04-2006, 12:47
ależ zachęcam do nabycia biletów :P

ufff, myslalem ze zszedles na zła droge ;)

czyli jedziemy z biletami :)

me(L)u
10-04-2006, 12:49
podobno mamy dostać 500 biletów

pijzemna
11-04-2006, 13:54
macie 300 biletow...

Domino23
11-04-2006, 14:24
macie 300 biletow...

To jakis zart?? :roll:

myszor
11-04-2006, 14:25
macie 300 biletow...

Mało coś :zly: szczerze mówiąc liczyłem na więcej (dużo więcej)

me(L)u
11-04-2006, 14:41
z Forum Wisły:

Szanowny Panie,

W sprawie meczy o tzw. podwyższonym ryzyku, a takie mecze na naszym stadionie będą z Lechem Poznań i Legią Warszawa, klub współdziała z Komendą Policji, aby kibice drużyn przyjezdnych bez biletów nie weszli na stadion. Oba kluby otrzymają dla swoich kibiców ilość biletów, która będzie zgodna z przepisami PZPN i ani jednego więcej.

Krzysztof Dmoszyński

Szanowny Panie,

Lech Poznań dla swoich kibiców otrzyma 500 biletów.

Krzysztof Dmoszyński

i wpis z niedzieli:

Po ustaleniach z władzami Legii, Urzędem Miasta Płocka i Komendą Miejską Policji zdecydowaliśmy, że kibice Legii na mecz w Płocku otrzymają 300 biletów i żaden kibic ze stolicy bez wejściówki zakupionej w macierzystym klubie nie wejdzie na stadion imienia Kazimierza Górskiego.
Maciej Wiącek

lato
11-04-2006, 14:41
macie 300 biletow...

Można się było tego spodziewać. W końcu sami daliśmy Wiśle doskonały pretekst w ubiegłym roku :zly:

Domino23
11-04-2006, 14:43
i kikaset osob zostawia pod brama....... :brawo:

:kurde:

Raffi
11-04-2006, 14:49
no to przegraliśmy w Lidze Ultras :D :D :oczko:

arczi
11-04-2006, 15:51
Tja.. Juz widze jak tam 300 osob pojedzie.
Nafciarze obsrani jak co roku.
Sytuacja conajmniej analogiczna do ostatnich, niedzielnych wydarzen na derbach.
Polonia obsrana, napompowany balon, ze nie wejdziecie, nie wpuscimy was, liczne utrudnienia.. a i tak sie zameldowalismy calkiem pokazna grupka. Tyle, ze znacznie gorzej na tym wyszly czarne koszule.
To samo moze byc w Plocku.
Jak tam wola.

pijzemna
11-04-2006, 16:13
co roku wchodziliscie ilu Was bylo... ale musieliscie sie silowac z budynkiem klubowym to i dostaliscie tyle biletow. od nas nic tu nie zalezy. szkoda bo im wiecej przyjezdnych tym lepiej. z mojej strony tyle. narka

Ziel
11-04-2006, 18:05
Sami jesteśmy sobie winni... Gdyby NIEKTÓRZY z nas zachowali się normalnie rok temu,a nie rozpierdzielali catering i rzucali cegłówkami i betonami w policję to w tym roku też było pięknie, a tak będzie trzeba jechać "na krzywy ryj" :zdziwiony:

Tak czy inaczej przez to będzie pewnie nas mnie niż roku temu i może to i lepiej? Może bydło nie pojedzie :zdziwiony:

edek
11-04-2006, 19:43
E tam, smęcenie...
Wszystko się ogarnie i dobry wyjazd może być ;)

Pan Artysta
11-04-2006, 20:07
Tak czy inaczej przez to będzie pewnie nas mnie niż roku temu i może to i lepiej? Może bydło nie pojedzie :zdziwiony:

:kurde: ostro

bydło prosi się o zostanie w domu - Marcin(L) załatwi sprawe :hyhy:

kosciesz
11-04-2006, 20:27
Pan Artysta, daleki jestem od obrażania kogolwiek czy przyrównywania kibiców Legii do rogatych zwierzątek...
ale kilka osób z ubiegłorocznego wyjazdu, których nigdy wcześniej ani nigdy później nie widziałem na Legii chyba na to miano jednak zapracowało sobie...
nie sądzisz?

Pan Artysta
11-04-2006, 20:59
widzisz moje zdanie jest inne od waszego :slucha: - nie zachowuje się jak dziennikarze z Fukta i nie nazwał bym tych ludzi bydłem, pojechali, pochuliganili i tyle - gdyby zabronić ludziom uczestniczacym w takich akcjach wstępu na mecze to na Legii mało by Nas było :hyhy:

Niko
11-04-2006, 21:23
"Pochuliganili". Byłeś i widziałeś co tam się działo? Rozwalane były samochody (w tym nasze), catering i inne elementy stadionu (reklamy,płot). Dla takiego zachowania nie może być usprawiedliwienia.

Niech mi ktoś przypomni,ale pierwszy nasz najazd na Płock (ten chyba 1:2) też był przy 500 biletach, dopiero póżniej oficjalnie dostaliśmy pozwolenie "kto przyjedzie ten wejdzie". Więc i tym razem będzie podobnie, Dmo robi zawieruche, ale dobrze wie co się święci i raczej nie będzie chciał powtórzyć K6.

Pan Artysta
11-04-2006, 21:27
"Pochuliganili". Byłeś i widziałeś co tam się działo? .

nie nie byłem :chytry:

a widziałes zachowanie płockiej ochrony-bo to nazwał bym bydłem i skurwysyństwem :zly:

Tuzin
11-04-2006, 21:48
***** ten Plock to jest taka bida ze az plakac sie chce. Bandy najebanychg zarzygancow po drodze, a w zeszlym roku to widzialem typa co chyba pojechal na wyjazd ze stara - kobita ubrana jak do biura, w szpilkach a jego ziomy jada do niej na prosze pani :O :O Do tego jazda na jana, a w tym roku szansa wylizania klamki jak nigdy przedtem (do trzech razy sztuka :]). Chyba se odpuszcze :P

Ziel
11-04-2006, 22:07
Szanowny Panie Artysto, jeśli popierasz to co działo się rok temu to nie mam pytań :roll: To nie chodzi o "zwykłe" "pochuliganienie"
To było po prostu zbędne, sami prowokowali i tyle, jechali z myślą zadymy z policją i koniec, no i jeszcze to nieszczęsne okradzenie sklepu :ucieka:

MK
11-04-2006, 22:10
Marcin(L), "Jechali z myślą zadymy z policją",w fakcie tak napisali? :kurde:
Policja sama się prosiła bo nas zaczęłą spychać nie wiadomo po co, no i dochodzi jeszcze wyprawa Wisły po flage.

Bobas
11-04-2006, 22:14
a tam odrazu okradzenie :) promocja była :P

Raffi
11-04-2006, 22:18
akurat takie podejście WYJĄTKOWO mnie wkurza :zly:

Ziel
11-04-2006, 22:19
Wyprawa Wisły po flagę? A dziwić się im? Chcieli zaznaczyć swoją obecność, pokazać, że są u siebie :oczko:

@Bobo ja takich promocji NIE UZNAJĘ. To jest zwyczajna kradzież.

Bobas
11-04-2006, 22:26
Policja pokazała w szczególności jak jest zaradna, puszczając kolumne naszych fur przed głównym wejściem Wisły :brawo:

Pesto
11-04-2006, 22:50
a tam odrazu okradzenie :) promocja była :P

jak ci ktos "wypromuje" portfel/komorke i w ramach promocji dolozy pare bezplatnych kopow na pysk , to bedziesz piszczal o bandytyzmie

jak Niemcy zrobia reklame o polskich zlodziejach , to bedziesz skomlec , ze nas Szwaby obrazaja

kosciesz
11-04-2006, 22:52
ale tutaj dyskusja nie toczy się o zaradności policji - większość z nas już tyle razy widziała działania prewencji, że ma wyrobione zdanie
dyskusja toczy się o bezsensownym zachowaniu części kibiców(????) Legii, których zachowania nie da się wytłumaczyć
ani działaniem płockiej ochrony
ani spychaniem przez policję
ani akcją Wisły

ja do dzisiaj mam jeden obrazek, koleś z jakimś drągiem, krzakiem czy czymś takim, który przez kilkanaście albo i więcej minut próbował dźgać tym drągiem policjantów, którzy zupełnie nie reagowali na tą jego "akcję". IMHO to chorym psychicznie trzeba być...
a że akurat mecz trwał... Legia grała... kogo by to w ogóle interesowało??

ad promocji też mam zdanie takie samo jak Marcin
z encyklopedii "promocja - sprzedaż po atrakcyjnej cenie zmierzająca do zwiększenia popularności towaru"

ems
11-04-2006, 23:03
Wyprawa Wisły po flagę? A dziwić się im? Chcieli zaznaczyć swoją obecność, pokazać, że są u siebie :oczko:

no po....ny jestes jak lato z radiem. Jak Wisla idzie po flagi to chce sie pokazac, jak nasi jadą z psami to są bydło

niektore zachowania oczywiscie to byla przesada - sam widzialem jak jeden z mlodych opierdolil jakichs 2 brzuchaczy bo ci wiedzeni emocjami chcieli rozjebac jakis samochod dostawczy...

ale policja non stop cos tam odpierdalala, co skonczylo sie jazda na poczatku i po meczu. Zebyscie slyszeli tych palantow - "Wyjebac wszystkich z autokarow i napierdolic, gnaty polamac!". Plock tez pajacowal, nie pierwszy raz rozjebali szyby w autach, poza tym ***** ten przejazd przed kasami to nie wiem kto wymyslil.

Moze nie powinienem sie wypowiadac, bo mam z Plockiem osobiste porachunki - ale jezeli chodzi o "akcje zaczepne" to dostaja to na co zasluguja. Banda cholernych napinaczy, "zielone szaliki zdobia smietniki", kamienie co roku, kurwienie co chwila. Mam nadzieje ze najedziemy ich co najmniej w tysiaca i tym razem dostana nie budynek, nie samochody ale ta banda smiesznych frajerow co sobie zgode z hanysowem zrobila.

kosciesz
11-04-2006, 23:11
poza tym ***** ten przejazd przed kasami to nie wiem kto wymyslil.

trochę off-topicowo, ale temat i tak już zjechał bardzo na poprzedni rok...
to ekipa niebieskich poprowadziła was pod kasy? jechaliście w kolumnie? na jej początku czy na końcu?
bo jak ja wjeżdżałem to mi wcale do miasta nie pozwolili wjechać tylko kilkanaście kilometrów po jakichś wioskach i wylądowaliśmy już na tej uliczce co były parkowane warszawskie samochody...

ems
11-04-2006, 23:17
nas w kolumnie pod kasami elegancko na wypasie full lans :P

Bobas
11-04-2006, 23:52
a co tam :) kogo to obchodziło najprościej było olać sprawe a później zrobić wielkie oczy i o co im wszystkim chodzi :P mój ziomek miał ładnego farta bo przyjebał buta od razu i jakoś tak omineliśmy te lecące prezenty ;)

Domino23
12-04-2006, 00:07
nas w kolumnie pod kasami elegancko na wypasie full lans :P

U nas bylo podobnie, cos sie nagle zaczelo robic gesto od kibicow Wisly i nagle maly szok ze jestesmy pod ich kasami, skonczylo sie na malym oklepie auta :/

Co do sobotniego meczu to jest tak jak napisal Arczi, przeciesz dzialacze Wisly dobrze wiedze ze przyjedzie nas wiele wiecej niz 300 osob, wiec spokojnie mogliby zarobic jeszcze na kilkuset biletach bo chyba nie wyobrazaja sobie ze taki tlum zostanie pod brama stadionu :roll:

Pan Artysta
12-04-2006, 07:02

no poj....ny jestes jak lato z radiem. Jak Wisla idzie po flagi to chce sie pokazac, jak nasi jadą z psami to są bydło

niektore zachowania oczywiscie to byla przesada - sam widzialem jak jeden z mlodych opierdolil jakichs 2 brzuchaczy bo ci wiedzeni emocjami chcieli rozjebac jakis samochod dostawczy...

ale policja non stop cos tam odpierdalala, co skonczylo sie jazda na poczatku i po meczu. Zebyscie slyszeli tych palantow - "Wyjebac wszystkich z autokarow i napierdolic, gnaty polamac!". Plock tez pajacowal, nie pierwszy raz rozjebali szyby w autach, poza tym ***** ten przejazd przed kasami to nie wiem kto wymyslil.

Moze nie powinienem sie wypowiadac, bo mam z Plockiem osobiste porachunki - ale jezeli chodzi o "akcje zaczepne" to dostaja to na co zasluguja. Banda cholernych napinaczy, "zielone szaliki zdobia smietniki", kamienie co roku, kurwienie co chwila. Mam nadzieje ze najedziemy ich co najmniej w tysiaca i tym razem dostana nie budynek, nie samochody ale ta banda smiesznych frajerow co sobie zgode z hanysowem zrobila.

dzieki Emsiu bo bym sie zapluł i tyle by było :brawo: a tak odpowiedz wyjasniająca chyba wszystko

Szanowny Panie Artysto, jeśli popierasz to co działo się rok temu to nie mam pytań :roll: To nie chodzi o "zwykłe" "pochuliganienie"
To było po prostu zbędne, sami prowokowali i tyle, : :O

popieram :brawo: -bo lepsze to co jest czyli dużo ludzi a nie akcja Arki która zabrania wyjazdów bo jeździ ich tak mało :zlosliwy: a że niektórym cisnienie skacze, kurde to nie ochronka sióstr miłosierdzia tylko wyjazd na mecz w Polsce, a jakie są tu realia nie będę moze teraz przedstawiał, każdy wie jak życie wygląda :efoch:

zaraz padnie słowo SELEKCJA :kurde: a to, że jedzie babeczka w szpilkach a niech jedzie czemu nie-zabronić wszystkim,
jadą tylko tacy co chcą kibicować i śpiewać-Łęczna pokazała jak się to kończy :zlosliwy:

Herman
12-04-2006, 10:29
gumas jedziesz na mecz ;P

Adam-oldboy
12-04-2006, 10:35
E nie zbierze się 300 osób z Warszawy na sobotę. Wszyscy Legionisci wyjadą na święta pod Białą Podlaską, tam skąd ich wozy drabiniaste do stolicy przywiozły 8) .

Kiełbos
12-04-2006, 11:00

Wg mnie to też wina psów... na początku trzymali nas pod bramą do samego rozpoczęcie meczu, niby że musieli sektor zamknąć... Tak... taki ch...! :zly:
A po meczu... wypychają nas ze stadionu, a typ przez megafon: "Wyp...ć, bo was pozabijamy!" No popierdoleniec... :roll: [/code]

Pan Artysta
12-04-2006, 11:52
gumas jedziesz na mecz ;P

a po uj mi to pytanie zadałeś :hmm:

MTP
12-04-2006, 15:59
Chciałbym tylko powiedziec że 3/4 tych co sie rzucali zeby ukraść cos z cateringu(i to naszego legijnego kolegi) lansowała sie a nie pochuliganiła.Chyba ze dla niektorych pochuliganic to nazwac psy ch*** pokazac fucka itp.
Chcesz?bij sie ! tylko po jakiego grzyba rozwalali catering.Lepiej żeby nie było co wypic co zjeść nie?
Chodzi mi tu o tych niektorych co EMS wspomnial.Tyle ze tych niektorych jest masa.
Żeby było jasne jestem za tym żeby jeżdzili i ci spiewajacy i ci co chca pochuliganić ale pochuliganić a nie walczyć z murami i samochodami bo te nie oddają

Kiełbos
12-04-2006, 16:28
Żeby było jasne jestem za tym żeby jeżdzili i ci spiewajacy i ci co chca pochuliganić ale pochuliganić a nie walczyć z murami i samochodami bo te nie oddają

Dokładnie, też jestem za tym...! Tam po prostu pojechało za dużo osób przypadkowych, którzy usłyszeli pewnie od kumpli: "Ooo blisko... fajnie... niedziela... jadziem!" No i pojechali... :roll:
A jeszcze co do tego gościa z tym drągiem o którym kościerz wspominał... -> Kosmita... :zlosliwy: ...i to ze średniowiecza, rycerski był zajebiście!!

Harcerz
12-04-2006, 17:07
Zaczyna sie placz i lament , przypomina mi to ostatni "wyjazd " na Polonie

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=66&w=40147462&a=40180156

Woytek
12-04-2006, 17:34
Komunikat w sprawie sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Płock
12.04.2006, godz.: 17:00:00

W odpowiedzi na nasze wystąpienie w sprawie udziału Kibiców Legii w meczu, otrzymaliśmy od Wisły Płock S.A. odpowiedź następującej treści:
„... ze względów bezpieczeństwa i organizacyjnych nie możemy przyjąć do sektora gości więcej niż 300 osób. Zwracamy się z prośbą o przekazanie kibicom informacji, że żadna osoba bez ważnego biletu zakupionego w Państwa klubie nie zostanie wpuszczona na mecz. Apelujemy do kibiców Legii, którzy zakupią bilety w klubie macierzystym o jak najwcześniejsze przybycie na stadion w Płocku w dniu meczu. O ile to możliwe prosimy o przyjazd na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkania.”

W związku z powyższym Klub uprzejmie informuje, że otrzymał dla kibiców Legii 300 biletów po 15 złotych. Sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie Klubu w dniu 14 kwietnia /piątek/ w godz. 10.00 – 16.00. Sprzedaż biletów będzie prowadzona tylko i wyłącznie dla posiadaczy kart Klubu Kibica. W trakcie sprzedaży będzie tworzona lista zawierająca: nazwisko i imię, PESEL lub datę urodzenia i imię ojca, nr karty Klubu Kibica, nr biletu, która zostanie przesłana organizatorowi.

Klub Legia Warszawa apeluje do wszystkich kibiców o nie organizowanie przy okazji meczu w Płocku wystąpień, które wpłynęłyby negatywnie na budowaną z takim trudem przez Klub i Stowarzyszenie pozytywną opinię o kibicach Legii, a w konsekwencji spowodowałyby restrykcje i negatywne skutki dla Kibiców i Klubu.

Mazi
12-04-2006, 17:53
Taaa...
Do tej pory pamiętam sytuację z ostatniego wyjazdu do Płocka jak jakiś ostatni lamus w okularach stał przy samochodzie, nagle schyla się, podnosi jakiś przedmiot (chyba jakiś większy kamień) i jeb tym głazem w boczną szybę samochodu :O
Sekundę później okazało się, że wydarzenia tego nie widziałem tylko ja, ale jeszcze pewna osoba (powiedzmy od spraw sportowych ;) ) szybko wypłacając strzała okularnikowi by ten w błogim stanie poleżał parenaście sekund na asfalcie przy samochodzie...

Piszę o tym, by uświadomić co poniektórym, że takie maxymalnie przypałowe akcje występują również u osób, wydawałoby się kompletnie niegroźnych... :roll:

Pan Artysta
12-04-2006, 17:56
Taaa...
Do tej pory pamiętam sytuację z ostatniego wyjazdu do Płocka jak jakiś ostatni lamus w okularach :

:efoch:

Mazi
12-04-2006, 18:08
Taaa...
Do tej pory pamiętam sytuację z ostatniego wyjazdu do Płocka jak jakiś ostatni lamus w okularach :

:efoch:

nie fochować bo ja tez czasem noszę okulary ;)

Kawa
12-04-2006, 22:58
Mazi ja to słyszalem o innych wystepach z Twoim udziałem w Płocku:D

Sharn
13-04-2006, 12:44
Najechać, splądrować, wychować i wrócić - takie jest moje zdanie (powody osobiste oczywiście)... 8)

Adam-oldboy
13-04-2006, 12:54
Najechać, splądrować, wychować i wrócić - takie jest moje zdanie (powody osobiste oczywiście)... 8)

Pozwolę sobie dodać do planu pkt 5 - "powtórzyć powyższe w Kielcach" 8)

Mazi
13-04-2006, 14:28
Mazi ja to słyszalem o innych wystepach z Twoim udziałem w Płocku:D

no występy to ja tam miewałem, na bałałajce grywałem czasem na miejscowych imprezach ;)

Łysy1916
13-04-2006, 18:47
Moim zdaniem,powinniśmy sie zebrać na parkingu pod torwarem w conajmniej 1500 osób i zrobić najazd na płock jak w tamtym roku.Najlepiej by było gdyby strona Legialive i Legia.net podały to do wiadomości ogólnej!!!Żeby wszyscy wiedzieli i zeby nas sporo pojechało.Nie wydaje mi sie zeby zatrzymali 1000 osob przed wejsciem w płocku!!!Tak wiec wszyscy na Płock!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maniek
13-04-2006, 18:57
z bramą kurwaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Markotny
13-04-2006, 19:46
Szukam 2 miejsc w samochodzie. :>

arczi
13-04-2006, 19:52
Lysy.. bez cisnien. I bez naglasniania pojedzie tam nas sluszna liczba, a odleglosc do Plocka jest stosunkowo smieszna. Wiec nawet jesli nie bedzie wspolnego wyjazdu (raczej kiepski pomysl), to i tak wzdloz calej trasy beda dominowaly nasze samochody.

MrC
13-04-2006, 19:55
http://www.tinypic.com/view/?pic=ve3t5z

Bilbordy Zapraszające na Mecz!!!

(L)enio 88
13-04-2006, 21:31
Organizuje ktoś autokar do Płocka ?? Potrzebuje 4 miejsc !! jak cos priv lub gg !!!

Żuku
14-04-2006, 09:47
czy jest organizowany jakiś większy wyjazd samochodowy o konkretnej godzinie? odp. proszę ew. na priv.

Kiełbos
14-04-2006, 12:00
Ja pier...

Tym razem nie będzie organizowany wspólny przejazd, kibice do Płocka muszą udać się na własną rękę.

Specjalnie jest to tak zorganizowane, żeby nie zebrać w np. autokary osób które mają bilety i byłoby to wiadome, a reszta byłaby zatrzymywana już za Wawą... A tak wsztscy jadą i nie wiadomo kto co ma a kto czego nie ma...
I lepiej opracować sobie dobrą trasę, bo ta na Wyszogród to... no ciężka będzie czuję... :ucieka:

Kiełbos
14-04-2006, 12:04
Poza tym... byłem tam na meczach już sporo razy i to nie tylko z Legią i wiem co nieco jak jest... (pozdrawiam rodzinkę z Płocka! :hyhy: )... Nie ma tam żadnej przedsprzedaży w tygodniu, kasy otwierają dwie godziny przed meczem dopiero, więc opcja z dowodami dla każdego jest raczej mało realna... siłą rzeczy ciężko będzie sprawdzić raz dowód w kasie, dwa przy wejściu... Znaczy sprawdzić się da, ale raczej za szybko to szło nie będzie, a każdy meczyk by obejrzał... 8)
Sami sobie problemy kręcą...

arczi
14-04-2006, 12:38
Ja pier...

Tym razem nie będzie organizowany wspólny przejazd, kibice do Płocka muszą udać się na własną rękę.

Specjalnie jest to tak zorganizowane, żeby nie zebrać w np. autokary osób które mają bilety i byłoby to wiadome, a reszta byłaby zatrzymywana już za Wawą... A tak wsztscy jadą i nie wiadomo kto co ma a kto czego nie ma...
I lepiej opracować sobie dobrą trasę, bo ta na Wyszogród to... no ciężka będzie czuję... :ucieka:

Siejesz ferment.
Co za roznica, czy wyjazd bedzie wspolny z pod Legii, czy tez nie. I tak wszyscy wyjada o podobnej godzinie i cala trasa Warszawa-Plock bedzie zdominowana przez nasze fury.
I nie widze powodu, dla ktorego trasa przez Wyszogrod bedzie nieodpowiednia. Jest to glowna droga. Fakt. Bedzie obstawiona przez psy. Ale inaczej mozna jechac wlasciwie juz chyba tylko przez Plonsk, a to nadkladanie wielu kilometrow. Raczej chyba zbyteczne. No.. ale jak kto woli.
I ludzie. Pilnowac sie. Nie chlac jak 15 latki. Trzymajcie poziom.

uiui
14-04-2006, 13:54
na meczu w Plocku swoj chrzest ma jakis nowy oddzial prewencji :chytry:

ciekawe po co

rolnik
14-04-2006, 14:20
Poza tym... byłem tam na meczach już sporo razy i to nie tylko z Legią i wiem co nieco jak jest... (pozdrawiam rodzinkę z Płocka! :hyhy: )... Nie ma tam żadnej przedsprzedaży w tygodniu, kasy otwierają dwie godziny przed meczem dopiero, więc opcja z dowodami dla każdego jest raczej mało realna... siłą rzeczy ciężko będzie sprawdzić raz dowód w kasie, dwa przy wejściu... Znaczy sprawdzić się da, ale raczej za szybko to szło nie będzie, a każdy meczyk by obejrzał... 8)

Ale co to ma do rzeczy w przypadku naszego wyjazdu?

Jak komuś nie odpowiada droga przez Wyszogrod albo Płońsk to zawsze można śmignąć pociągiem :hyhy:

Kiełbos
14-04-2006, 14:27

Ale co to ma do rzeczy w przypadku naszego wyjazdu?

Jak komuś nie odpowiada droga przez Wyszogrod albo Płońsk to zawsze można śmignąć pociągiem :hyhy:

Do naszego wyjazdu ma się to tak, że nasz wyjazd to osoby które będą już mieć bilety zakupione u nas... a reszta to całkiem jak gospodarze będzie musiała kombinować i się wbijać... Tak myślę, chociaż mam nadzieję że będzie dobrze...!

Michu
14-04-2006, 21:27
Jeśli ktoś organizuje jakiś wyjazd, to byłbym wdzięczny na informacje na priv. Otóż mój kolega ma bilet, a nie ma jak jechać. Chciał to tu sam napisać, ale został zbanowany. Jeżeli ktoś uzna że zbiera osoby to niech do mnie pisze a ja przekaże mu info, a jak ktoś uzna że "o tym się na necie nie pisze" to nie. pozdrawiam

emil83
14-04-2006, 22:18
W Kurierze Warszawy i Mazowsza był jakiś materiał o meczu. Niestety nie widziałem całego tylko fragment w którym jakiś gość z policji mówił że mecz będzie ochraniać 500(!) policjantów z Mazowsza i są przygotowani na próby siłowego wejścia :ucieka: Paranoja się szerzy :kurde:

Pesto
14-04-2006, 23:37
Do Plocka sie wybieram , planuje wejsc z biletem , typuje 0:2 , dziekuje za uwage.

Gregor79
15-04-2006, 00:31
wyglada na to ze panowie policjanci chca awntury w wielka sobote :nie:

LEGION_NDM
15-04-2006, 10:28
Terminarz tak się ułożył że o godzinie 15 w Nowym Dworze gra Świt z Ruchem a Widzew jedzie do Nowego Miasta czyli jest mozliwosc spotkania tych 2 ekip po drodze więc bez przysłowiowego odpie...lania bym zalecał podróż.

P.S. Wesołego alleluja dla całej legijnej braci a także dla Zagłębia, Pogoni i Olimpii !

Żuku
15-04-2006, 12:41
gdzie najlepiej zostawić samochód w Płocku? prosze o odp. na priv. To mój pierwszy wyjazd samochodem.

MK
15-04-2006, 12:55
Pod kasami gospodarzy 8)

A poważnie to chyba najlepiej tam gdzie rok temu czyli za wiaduktem w strone rafinerii.

yusta
15-04-2006, 18:31
Nasi stoją pod bramą.
Na początek wpuścili troszkę osób, potem zamkneli bramę i nie wpuszczają nikogo, nieważne czy masz bilet czy nie.
:/

Michu
15-04-2006, 22:29
Wisła podpala sobie od stroboskopa coś, tylko nie widziałem do końca co, chyba ale to chyba flaga.

Żuku
15-04-2006, 22:30
racja.W 2połowie większość przeszła przez "dolinke" i "z ogrodzeniem".

Wisła Płock...nie dość, że kamienie.. :zly: :kurde: ...to jeszcze flaga się spaliła (?)

Herman
15-04-2006, 22:33
zaczelo sie palic konfetti i serpentyny, trosze flagi sie zajelo ale sie uporali.tak czy siak poważna sprawa : P
wielki minus za kiepskie kiełbaski.
ogolnie ok

Fus
15-04-2006, 22:47
skoro były kamienie,to pewnie prawda jest i to,ze któras dziewczyna dostała jednym z tych kamieni w twarz? :-

Adams_
15-04-2006, 22:48
Drugą połowę kibice Wisły rozpoczęli spaleniem flagi należącej do legionistów, płomienie buchały na kilka metrów, a dym przysłonił widoczność na kilka minut. Wynik mógł podwyższyć w 54 min. Piotr Włodarczyk. Burhardt wykonywał rzut rożny, piłka spadła na głowę warszawskiego napastnika, ale ten trafił prosto w Jakuba Wierzchowskiego.

:ucieka:

Wieczor
15-04-2006, 22:53
skoro były kamienie,to pewnie prawda jest i to,ze któras dziewczyna dostała jednym z tych kamieni w twarz? :-

prawda to

karetka zabarała ją do szpitala

Herman
15-04-2006, 23:03
Drugą połowę kibice Wisły rozpoczęli spaleniem flagi należącej do legionistów, płomienie buchały na kilka metrów, a dym przysłonił widoczność na kilka minut. Wynik mógł podwyższyć w 54 min. Piotr Włodarczyk. Burhardt wykonywał rzut rożny, piłka spadła na głowę warszawskiego napastnika, ale ten trafił prosto w Jakuba Wierzchowskiego.

:ucieka:

spalili jakies smiecie i kawałek swojej szmaty :zdziwiony:

Domino23
15-04-2006, 23:09
śmiesznie bylo chociasz nie udalo mi sie wejsc

ognisko i straz pozarna wymiatala :hyhy:

Tuzin
15-04-2006, 23:14
Nie wiedzialem ze umiem przeskakiwac przez ogrodzenie z drutem kolczastym :O

jasin
15-04-2006, 23:18
za każdym razem kiedy jestem w Płocku inaczej dostaje się na sektor. przy czym z roku na rok jest to coraz dziwniejszy sposób.. aż boję się pomyśleć co będzie w przyszłym roku :O

JACKO PLACKO
15-04-2006, 23:36
http://www.jp85.fotki.prv.pl/ pierwsze foty z płocka

rolnik
15-04-2006, 23:38
Pozdrawiam cały Kadett sqad, a w szczególności kierowcę, który nas zawiózł i przywiózł całych i zdrowych :dziekuje:

Wesołych Świąt! Wesołych Świąt hejaejaaaa Wesołych Świąt ! 8)

arczi
15-04-2006, 23:49
Nie no.

Sciezka zdrowia wymiata.
W taki sposob, to ja jeszcze na stadion nie wchodzilem.
Ladne okolicznosci przyrody.. nie powiem.. Szczegolnie ten strumyk.. hehe.

Gdyby nie gaz na mordzie, to wyjazd bylby nawet ok. A tak..
No szczypie troche ;)

jasin
15-04-2006, 23:53
Nie no.

Sciezka zdrowia wymiata.

No szczypie troche ;)

a mówiłem, że wodą to nie bardzo? teraz cierp :P

Herman
15-04-2006, 23:57
ja uslyszalem od miejscowego obszczymura "żywi nie wyjedziecie" :O

Domino23
16-04-2006, 00:01
Nie no.

Sciezka zdrowia wymiata.

No szczypie troche ;)

Nam sie nie chcialo latac po krzakach i nie weszlismy :zly:

Ale przynajmniej sobie w pile pogralismy :hyhy:

szczepan
16-04-2006, 00:16
za każdym razem kiedy jestem w Płocku inaczej dostaje się na sektor. przy czym z roku na rok jest to coraz dziwniejszy sposób.. aż boję się pomyśleć co będzie w przyszłym roku :O

moja karta wyjazdowa tez sie wybrala do Plocka? :P

Sokol
16-04-2006, 00:19
a ja nie moge mojej znalesc :foch:

szczepan
16-04-2006, 00:20

nie no moja pewnie jest bezpieczna, prawda Jasin? :hmm: :chytry:

juras
16-04-2006, 00:38
A ja wszedlem na stadion. Sluzbowo ;)

Beznadziejny wyjazd

CywiL
16-04-2006, 00:56
Jak dla mnie to ta Petra to **** nie ekipa...
2 wywieszone flagi na swoim stadionie (prawie podpalone) i po lewej od naszego sektora banda napinaczy - kamieniarzy. Wstyd.
Pomijam juz fakt ,że ten mecz to najlepszy przykład jak zamiast zarobić na sprzedaniu 1.500 biletów sprzedać ich 300 ,a i tak miec doczynienia z kilka razy wieksza ekipą.
Bardzo podobało mi się jak po meczu w stronę policji poleciało "Chujowych świąt chujowych świąt eja eja chujowych swiąt !" :hyhy:
Z rzeczy które mi się nie podobały to napewno jeden lamus z ochrony który napiedalał gazem pod bramą wejściową.

Generalnie wyjazd spoko !

WESOŁYCH ŚWIĄT ! WESOŁYCH ŚWIĄT ! EJA EJA WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Kiełbos
16-04-2006, 01:38

Jaka jest faza?! I po ch... oni to napisali?! :zly: Nie dość że faktu w tym ZERO to jeszcze sami swoją flagę zajarali... :hyhy:
Co za wyjazddd... :O

wokulski
16-04-2006, 02:10
Właśnie wróciłem z Płocka,było dosyć ciekawie. W obie strony dosyć ciekawy dojazd w około 15 osób gnieździliśmy się w VW Transporterze.
Na mecz niestety dotarłem tuż po strzeleniu pierwszego gola dla Legii bilet miałem więc nie musiałem się wspinać po stoku wąwozu jak inna część legijnej braci. Na parę atrakcji meczowych się nie załapałem ominął mnie gaz,polewaczka,kamieniem także nie dostałem. Młyn Wisły to po prostu była żenada,zwłaszcza jak Nafciarze postanowili się w ultrasów trochę pobawić i prawie zjarali sobie własną fanę. Jeszcze parę słów na temat dopingu na sektorze. Doping nie stał na najwyższym poziomie,choć czasami nasze śpiewy mogły się podobać to jednak nieobecność S. była bardzo widoczna.Szacunek dla typa (bodajże) z Mińska Mazowieckiego co w II połowie starał się trochę towarzystwo rozruszać.
Pomimo jednak wszelkich niedogodności wyjazd uważam za bardzo udany.

No i na koniec pozdrawiam Legijną brać z Łukowa

Pesto
16-04-2006, 09:27
Nauczony doswiadczeniem z Wodzislawia melduje sie w Plocku o 14:30. Tuz po otwarciu kas kupuje ulgowy bilet wsrod miejscowych (buraki !) , po czym wbijam sie poza kolejka w wejscie na sektor gosci. Tym sposobem jestem jednym z 500 (?) szczesliwcow , ktorym dane bylo ogladac mecz z legijnego sektora.

Dwa momenty wywolaly ogolna radosc - bramka Burkhardta i zejscie Wlodarczyka :P Po wyczynie plockich ultrasow odruchowo ryknalem "pa-ja-ce !" , a tu nagle wszyscy zaczynaja krzyczec to samo. Czyzby moj poglad na race zyskiwal zwolennikow ? :oczko:

Plock pokazal wybitne buractwo pizgajac kamieniami , ucierpial jeden chlopak , ktory niepotrzebnie wylazl na plot (dostal w leb). Precz z takimi zagrywkami. Glupota i tyle.

Po meczu niespodzianka - napotykam Wojtka_Zaglebie , ktoremu nie bylo pisane wejsc na stadion i kiblowal pod brama. Wojtek - wielkie dzieki za podwiezienie do Sosnowca :uklony: Powrot urozmaicony wtargnieciem poteznego dziczka wprost na droge - malo brakowalo , a sosnowiak mialby rozdupiony samochod i duuuuzo dziczyzny na swieta.

Idziemy na mistrza , a co 8)

CywiL
16-04-2006, 11:01
A no i jeszcze troszke drażniło mnie zachowanie typów,co mieli bilety i kazali 'wypierdalac' tym bez ,spod bram...

No jesli to prawda co mówisz to faktycznie chujowa akcja... :zly:

c_zary
16-04-2006, 11:20
A ja wszedlem na stadion. Sluzbowo ;)

Beznadziejny wyjazd
To tylko i wylacznie Twoja wina :> Gdybys nie szedl na latwizne to bys pisal inaczej 8)

ems
16-04-2006, 11:51
A no i jeszcze troszke drażniło mnie zachowanie typów,co mieli bilety i kazali 'wypierdalac' tym bez ,spod bram...

to pewnie ktorys z forumiakow co biadolil ze bydlo robimy

teraz sie zaden nie odezwie?

jasin
16-04-2006, 12:04

nie no moja pewnie jest bezpieczna, prawda Jasin? :hmm: :chytry:

tak oczywiście. masz zaliczony kolejny wyjazd :P

Wieczor
16-04-2006, 12:10
pozwolę sobie podrzucić linka do kilku fotek --->> foto (http://community.webshots.com/album/549535391tBQBBI)

Kempes
16-04-2006, 12:52

Tam był taki ścisk ,że ciężko było cokolwiek zorganizować i odgrodzić biletowców od tych bez biletu. Ciśnienie szło w góre i nie obyło sie bez pyskówek między swoimi ''dajcie mi przejść'' , ''***********'' itp -> co i tak nie zaprocentowało niczym dobrym. W takich momentach całkowicie niepotrzebne sa podziały między ''swoimi'' ...

Kiełbos
16-04-2006, 20:47
Ja z trzema ziomami dojechaliśmy autkiem do Płocka bez przygód, furę zostawiliśmy na osiedlu tak z 15 minut drogi do stadionu... Podbiliśmy pod stadion, ogarnięcie sytuacji, powrót do sklepu, i znowu pod stadion tym razem "by taxi" ...podwiózł nas pajac pod kasy gospodarzy, i tymi krzaczorami i przez rzeczkę musieliśmy dostać się na drugą stronę wiaduktu... ale co to dla nas... :hyhy:
...chwilowa rozkminka, i znowu krzaczorami i lasem :ucieka: na tyły naszego sektora, a tam już wbitka nową "bramką" której w Płocku jeszcze nie znali...
Po meczu zamówiliśmy taxi na wiadukt... za jakiś czas babka dzwoni że nie przebije się przez blokadę i czeka na nas na stacji... :kurde: No to podbijamy do psów- nas 4 ich ze 200... mówimy co i jak... Ci nie ogarnięci, ale jakiś główniejszy wyjeżdża z textem: "To my was zawieziemy!" :roll: No i tak się stało... śledczaki podwieźli nas pod samą furkę... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Fester
16-04-2006, 21:14
i buzi na pozegnanie bylo?

Gutek
16-04-2006, 21:26
z języczkiem :hmm:

Wiem, powinienem był się powstrzymać :P

Wybaczcie.

Kiełbos
16-04-2006, 22:27
i buzi na pozegnanie bylo?

Taa... "Wesołych Świąt!" nam życzył... pierwszy i nieprzymuszany... :zlosliwy:

MrC
16-04-2006, 23:23
Dobrze że Płock jest tylko raz do roku , a większość przypałowców jeżdzi tylko Tam........

Harcerz
17-04-2006, 02:37
No cóż,nie udało się wejśc:/ ALe strasznie duzo z Legii były pijanych mord,aż do przesadności,i innej maści 'gronoszy' :/ No i te psy... przed bramą zaczęły katować dziewczynę,upadła na ziemię podgazowana a oni ją dalej napierdalają pałami i kopią z buta,na szczęscie udało nam się jakoś ją odciągnąć co przypłaciliśmy małym gazowankiem... Niestety,dziennikarzyny tego akurat nie widzą. Ogólnie wyjazd śmieszny,miłe okoliczności przyrody,przepiekny zachód słońca,ognisko,śpiew,kobiety... - o właśnie,hehe,jednej uratowałem życie wyciągając ze strumyka :brawo: :hyhy: Tak jakoś święta podziałały że zamiast wchodzić na mecz,trzeba było się wcielić w rolę ratownika kobiet. Niestety nawet całusa w ramach podziękowań od żadnej nie było :(
'oj będzie bal...'

I szkoda ze nikt tego nie nagral na jakas kamerke :zly:
Tylko w ten sposob mozna z nimi wygrac albo chociaz miec jakies karty przetargowe

kosciesz
17-04-2006, 14:00

ja biadoliłem, nie że bydło robicie, tylko że część osób na poprzednim Płocku to chyba z kosmosu się wzięła i na takie miano sobie zasłużyli.
Nie odzywałem się w temacie bo tym razem w Płocku być nie mogłem. A jeśli chodzi o "wypierdalanie tych bez biletów" mam identyczne zdanie jak Ty, variatek i CywiL

hint: wczoraj na WOT widziałem jakiś reportaż sprzed stadionu... (w miarę obiektywny nawet)
reporter: kibice próbowali bez biletów dostać się na stadion
policjant: kibice nie przyjechali tutaj obejrzeć meczu, tylko żeby walczyć z policją

aż się samo na usta ciśnie pytanie: to po co oni chcieli się dostać na ten stadion skoro mecz ich interesował - chętnej do starcia policji to chyba wystarczająco było w koło stadionu??

JACKO PLACKO
17-04-2006, 17:50
Aktualizacja fotek http://www.jp85.fotki.prv.pl/ ;] zapraszam

WOJTEKZ
17-04-2006, 17:51
Czwórka z Zagłębia gnająca do Płocka z Czermna również postała przed bramą. :nie: :hmm: .
To już mój drugi taki niedojazd na stadion w Płocku. :kurde:

MTP
18-04-2006, 13:16
O wydarzeniach w okolicach kas i mostka sie nie wypowiem bo wjezdzałem główną bramą.
Coś apropo tych co chcieli pochuliganić widać lepiej bujac 3 metrowym płotem niż przejśc obok i przejsc 1.5 metrowy.Jak to sie mowi plus za akcje :chytry:
Jeszcze lepsi byli hoolsi z Płocka rzucajac kamieniami widząc że nikt sie nimi nie interesuje.Ja miałem szczęście kamien polecial 2 metry za moimi plecami i trafił panne.
I sie jeszcze debile cieszyły.
Doping był momentami dobry tzn jak Sz w pierwszej połowie i następca S(taka była motywacja) w drugiej połowie troszke pociągneli doping.
PS :brawo: dla wycieczki Zagłębio Legijnej która dotarła do Płocka z Czermna

Kazuyoshi78
18-04-2006, 17:49
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=746&w=37378671

Pod powyższym linkiem można znaleźć trochę zdjęć z okolic stadionu Wisły (na sam mecz niestety nie dotarłem - przyczyny raczej oczywiste), na zachętę wrzucam jeden obrazek :oczko:

http://bi.gazeta.pl/o/a/forum/390/2/390236.jpg