PDA

Zobacz pełną wersję : Dzielić się podbojami... Nowej techniki

MaxyM
05-04-2006, 05:58
Poznałem dziewczynę przez gg, sama się zgłosiła, brzmiała interesująco, gadałem z nią przez tydzień przez komunikator, a następnie przez telefon... W końcu pojechałem do niej - 40 minut od Chicago... Z nadzieją, że to ta Małgorzata szukana przez Adasia Miauczyńskiego całe życie... Dojechałem i *****...

Po pierwsze - Kobieta King Kong!
Mówiąc mi po wysłaniu zdjęć, że trochę przybrała na wadze w US zapomniała dodać, że przybrała tyle ile Wojciech Mann od kołyski aż do Szansy na Sukces.

Po drugie - siostra idiotka
Siostra z którą była - pewno obawiała się, kto jest po 2 stronie - zachowywała się jak amerykanka bo ***** polskiego nagle zapomniała po 5 miesiącach...

Po trzecie - Nos niczym u diabła *****
Wiem dlaczego zdjcia mi wysłała nie były z profilu... Bo nos ***** niczym jądro byka Fernanda.

Po czwarte - kolega frajer
Bujał się taki kolo z nimi - wesoły ******** - był tak wesoły...

Reakcje

1. Wpadam, chce spierdalać, kumpel namawia na smiechy... Pierwsze moje słowa: Cześć, internet jako wiarygodne źródło informacji - to pojęcie względne, Kelnerka! Shota tequili!

2. Siostre zapytałem, czy jak osiąga orgazm to drze się po polsku, amerykańsku, czy ma dylemat? Za co zostałem nazwany: Ashole , na co odpowiedziałem: ********* babo

3. Baba duża, nos prze **** - czasem jej monstrualne krztałty zasłaniał nos

4. Powiedziałem śmiesznemu koledze, że jeszcze jeden żart i będzie riposta warszawska... On jaka to, na co ja z miną De Niro zaczerpniętą z chłopców z ferajny, odpowiedziałem piącha na pysk... Się ***** zrysował i pojechał...

5. Najebałem się, wstałem, powiedziałem, to trzeba opisać - nara pokemony i poszedłem...

Pierwszy i ostatni raz taka akcja...

Nie licząc narkomanki i alkoholiczki z Radiostacji, kiedy to się umówiłem mając 18 lat przez gg lub chata, nie pamiętam dobrze... Ale była dobra, wyglądała jak te wyżły... Taka chuda, a i wysokości psa...
Przyszła na randke zjarana, jarała non stop i waliła lufy...
Padła ryjem ok 21... A ja ją zostawiłem w lokalu i pojechałem sobie do remontu...

trauma :O

Harcerz
05-04-2006, 06:07
Max ! Jak to mowia "Do trzech razy sztuka"
Nastepna bedzie ok

MaxyM
05-04-2006, 06:11
Nie będzie nastepnego razu... Skasowałem sobie tozsamość gadulcową niczym Bourn. :O

Pan Artysta
05-04-2006, 06:14
Maxiu ale ty za pikny tysz nie jesteś :hyhy:

może to było przeznaczenie :kawa: 20 operacji plastycznych i Górniak gotowa :oczko:

Harcerz
05-04-2006, 06:17
To zostaja ci : lokale z wyszynkiem , tancbudy i miejscowe ksiegarnie Barnes Nobles

Jaco
05-04-2006, 06:20
MaxyM! Złóż śluby czystości :hmm: Dasz radę!! :modli:

MaxyM
05-04-2006, 06:23
Maxiu ale ty za pikny tysz nie jesteś :hyhy:

może to było przeznaczenie :kawa: 20 operacji plastycznych i Górniak gotowa :oczko:

Dla ciebie piekne sa tylko "stolce" :O dlatego twoja opinia jest w ogole niewazna. 8)

- - -

Harcerz - tutaj ciezko o normalne kobiety, jezeli chodzi o nasze polskie kwiaty. :O

MaxyM
05-04-2006, 06:26
MaxyM! Złóż śluby czystości :hmm: Dasz radę!! :modli:

Jacku... :O
No prosze cie... :O

Sluby czystosci to zlozylo zycie Srodzie. 8)

Pan Artysta
05-04-2006, 06:26
Harcerz - tutaj ciezko o normalne kobiety, jezeli chodzi o nasze polskie kwiaty. :O

Tajki ponoć są robotne :hyhy: i koreanki :ucieka:

cziku cziku linka

MaxyM
05-04-2006, 06:27
A idź z nimi w **** - to jakbyś z tamagoczi chodził. :/

Z jadna sie już bawiłem - człowieku, normalnie PS2 na nogach z grą karaoke w konsoli. :ucieka:

Pan Artysta
05-04-2006, 06:29
A idź z nimi w **** - to jakbyś z tamagoczi chodził. :/

masz takie 3 do 4 wszystkie takie same :O bo to takie małe, szybko gada a i towar oporządzi ponoć jak tsza :hyhy: - i siedzisz i jesteś :hyhy: a one jak te motorki-a i miejsca duzo nie zajmuja :chytry:

MaxyM
05-04-2006, 06:31
Tak, jeszcze by mne zaczorowała, wzialbym ślub w Las Vegas i póxniej wpierdalałbym na śniadnie ryż, na obiad ryż, na kolacje ryż, a na deser ryż w czekoladzie... I czasem wiśnie bym dostał. :O :O :O

Pan Artysta
05-04-2006, 06:32
ale miał byś 4 :efoch: a nie jednął i gderliwą :kurde:

a u chinola lubiłeś jeść :efoch:

MaxyM
05-04-2006, 06:34
Chinol to co innego... Nie rozumiem co gada. :O

MaxyM
05-04-2006, 06:35
Te, e... Temat nie o mnie ma być tylko o traumie randkowej przez gg czy inne wynalazki. :chytry:

Pan Artysta
05-04-2006, 06:39
Jazz uniwersalny na wszystko - kwintesencja muzyki... Zawsze tez mialbym przy czym bajerowac jakas malpe. 8)

:hmm: :chytry:

małpe? :O

wpisujcie miasta które chcą pomóc Maxiowi :hyhy: :ucieka:

MaxyM
05-04-2006, 06:40
:O

dyha
05-04-2006, 06:44
jesli chcesz sie umowic w stanach z dobrą dupą to musisz zlatwic sobie ksiazke telefoniczna Paris Hilton...

Pan Artysta
05-04-2006, 06:45
jesli chcesz sie umowic w stanach z dobrą dupą to musisz zlatwic sobie ksiazke telefoniczna Paris Hilton...

i dobra klinikę :hyhy: grzyby pochwy i te sprawy :ucieka:

MaxyM
05-04-2006, 06:46
Umówić to nie problem ale ja chce poznać "Małgorzate". :hyhy:

- - Nie rozmywać dziady. :foch:

dyha
05-04-2006, 06:47

i dobra klinikę :hyhy: grzyby pochwy i te sprawy :ucieka:

klinike w Leśnej Górze to tam na oddziale puknie sobie jeszcze Kasie Bujakiewicz.

Pan Artysta
05-04-2006, 06:50
Umówić to nie problem ale ja chce poznać "Małgorzate". :hyhy:
:

http://www.malgorzatahandzlik.com/galeria/g3.jpg

Małgorzata Handzlik-posłanka PO :ucieka:

MaxyM
05-04-2006, 06:50
To "Małgorzata" Grzywy. :O

dyha
05-04-2006, 06:52
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/pl/thumb/2/21/Marguerite_angouleme.jpg/260px-Marguerite_angouleme.jpg

Małgorzata z Nawarry 8)

Dyzio
05-04-2006, 07:18
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/8462/teodorska3.jpeg

Ta Gosia jest całkiem całkiem, jedyny problem w tym, że ma dziecko co niektórym może przeszkadzać lecz poza tym same plusy :hyhy: :oczko:

Flip
05-04-2006, 07:36
moja mama jest Gosia ale nie będzie fotki :efoch:

Kocur
05-04-2006, 07:41
podboje powiadacie ....

- poznałem taką jedną kiedyś przez internet - po 3 latach zaczęliśmy coś o ślubie przebąkiwać... na szczęście (bo to zła kobieta była) do niczego nie doszło :oczko:

matx
05-04-2006, 07:46
Ja mam koleżankę Gosię, ale jest męzatką i niedawno zaszla w ciąże, więc też nic z tego nie będzie... :hmm:

Grzywa
05-04-2006, 07:58

Dementuje, moja wygląda jak kobieta :roll:

Tak w ogóle to Małgorzaty to dla mnie zawsze takie jakieś bezpłuciowe były... wszystkie które znam lub znałem kompletnie aseksualne :hmm:

Sushe
05-04-2006, 08:10

Dementuje, moja wygląda jak kobieta :roll:

Tak w ogóle to Małgorzaty to dla mnie zawsze takie jakieś bezpłuciowe były... wszystkie które znam lub znałem kompletnie aseksualne :hmm:
Grzywa tylko Magdaleny :prawi:

Magdalena gdy popije, robi laskę gdzie byle

:ucieka:

Yevaud
05-04-2006, 08:35
Malgorzatka - godna uwielbienia
Malgorzatka - serce ma z kamienia
Malgorzatka - milosc dobra rzecz
Pokochaj mnie lub powiedz "nie" a pojde sobie precz....