PDA

Zobacz pełną wersję : KSP - "500 biletów dla Legii na derby"

szczepan
29-07-2003, 09:59
kiedys sprzeczalem sie z kolega ze mimo wszystko chcialbym zeby polonia byla w 1 lidze bo derby itp ale teraz juz tego mam doscy... :zly: :zly: :box: :box: walic frajerow!

_Bart
29-07-2003, 10:00
Kurva ze jego mac. Nie dosc ze Legia udostepnia im obiekt to oni se w takiego ***** lecą. Gdyby kto inny był prezesem u nas w klubie to liczyłbym na walke o nas a tak to Trylnik podrapie sei w głowe i powie "posadzcie ich na łuku" :fu:

widze ze forum sie zmienia ale co sie dzieje ???

bemowiak
29-07-2003, 10:17
ja pujde na Żylete i niema bata,no chyba że tam niebędą wpuszczać to ide na przed krytą! a ten co to wymyślił to ocipiał!!!

P.s:Co sie z forum dzieje?

Lolek
29-07-2003, 10:31
Za drzewkowym forum:

Za "Piłką Nożną": Waldek Skorupka, ich (niedo)rzecznik prasowy:
"Nie obawiamy się łobuzów i nikt nas nie zastraszy. Przecież obiekt przy Łazienkowskiej jest publiczny. Ma tam prawo grać zarówno Legia, jak i Polonia. Wiemy o tym, że nasi kicice nie popierają tego pomysłu. Mieliśmy dwa wyjścia - albo gramy na Legii w ekstraklasie, albo na Konwiktorskiej w drugiej lidze. Odnośnie spotkania derbowego to na razie kibice Legii dostają 500 przysługujących im biletów i siadają w sektorze gości - przecież to Polonia jest gospodarzem. Ta sytuacja może się zmieni. Musimy najpierw obliczyć, czy nam się opłaca wpuścić większą grupę legionistów."

Nie wiem jak Wam, ale mi odjęło mowe. Coraz bardziej przekonuję się do hasła "Warszawa bez Polonii".

Pzdr.

MaxyM
29-07-2003, 10:36
:o

Jaja sobie robia?

A to, to co to am być: "Przecież obiekt przy Łazienkowskiej jest publiczny. Ma tam prawo grać zarówno Legia, jak i Polonia".

Na łeb mu sie rzuciło, czy co... Jaki publiczny, może sobie jeszcze wmontują grafe z krzesełek na Krytej KSP mamy prawo - obiekt publiczny.

Ręce mi ostatnio i nogi opadają...

Beny
29-07-2003, 10:44
Czytałem sobie to rano przy śniadaniu i mało żem się kawą nie udusił! :fu:
500 biletów tak! o żesz :* twoja :* , w :* :* !!!
W innym miejscu pisałem o tym, że jak nie będzie licencji to trzeba będzie wprowadzić stan wojenny i godzinę policyjną! Myliłem się to będzie podczas najbliższych derbów Stolicy! Na własnym stadionie gościem! Chyba kogoś tu nieźle po :* ło! "Opłaca się wpuszczać większą grupę Legionistów"? Panie puszczać to ty sobie możesz bąki, bo my jesteśmy u siebie, a :* mać to Ty jesteś gościem!!! Więc uważaj aby godpodarz Cię nie wyprosił!

Adiq
29-07-2003, 10:45
Chyba się tutaj komuś coś zdrowo popierdzieliło. Nie dość, że zgarnęliby o wiele mniej kasy za bilety to dodatkowo chyba by zbankrutowali za pokrycie kosztów awantur! Ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś podjął taką decyzję, ale wiem doskonale, że i tak weszliby wszyscy chętni Legioniści, a Polonia na Żylecie długo by nie posiedziała o ile by w ogóle tam doszła...

Dżon Łejn
29-07-2003, 11:00
Monty phyton

MaxyM
29-07-2003, 11:01
test...

Q_(L)
29-07-2003, 11:04
8- Halo!!!! Niech mnie ktoś obudzi... :*

legart
29-07-2003, 11:13
Chyba im trochę się cos pomyliło 8- :* , ciekawe jak wyliczyli te 500 "przysługujących" nam biletów, to nie jest chyba 5 % pojemności stadionu przy Łazienkowskiej.

A poza tym jak to ma wyglądać - garstka polonistów na krytej + garstka Legionistów na łuku 8- - to mają być derby stolicy Polski :fu: . A ponoć działacze z Konwiktorskiej są bardzo przywiązani do tradycji i chyba powinno im zależeć żeby jak najwięcej Warszawiaków obejrzało jedne z najstarszych derb w Polsce :help: .

Ech a pewnie z małych wpływó z derbów i tak starczy na drugi daszek z blachy.

Dżon Łejn
29-07-2003, 11:24
Ech a pewnie z małych wpływó z derbów i tak starczy na drugi daszek z blachy.

starczy na baldachim i 2 część składanki z dopingiem która premiere będzie miała właśnie na tym meczu

pomysłodawcy tej bzdury kazałbym zgadać mózg albo chociaż bilingi

_Bart
29-07-2003, 11:51
Chyba im trochę się cos pomyliło 8- :* , ciekawe jak wyliczyli te 500 "przysługujących" nam biletów, to nie jest chyba 5 % pojemności stadionu przy Łazienkowskiej.

To proste oni wynajmuja tylko kryta i łuk czyli około 6000 miejsc.
Wiec i tak sie cieszmy bo 5% to 300 biletów (miejmy nadzieje ze oni tego nie przeczytaja :P)

_Bart
29-07-2003, 11:59
A co na to Legia?

- Czy pod czas derbowego spotkania gdy gospodarzem będzie Polonia kibice Legii dostaną 500 biletów? Formalnie tak. Wszystko będzie zależeć od gospodarza meczu. Uważam, że mecz przy tak nielicznej publice będzie bardziej przypominał stypę, a nie wielkie Derby Warszawy. My jako klub, nie będziemy jednak mogli nic wskórać. Najważniejsze jest to, że zmienił się regulamin kar i w razie jakichkolwiek zamieszek, nie zamkną nam stadionu - powiedział rzecznik prasowy Legii, Piotr Strejlau.

za legia.net

:zly: do kurvy nedzy czy u nas pracuja w klubie sami debile czy to normalne zachowanie i ze mna jest cos nie tak :>

legart
29-07-2003, 12:04

Wiec i tak sie cieszmy bo 5% to 300 biletów (miejmy nadzieje ze oni tego nie przeczytaja :P)

he, he bardzo śmieszne 8-

Q_(L)
29-07-2003, 12:07
Najlepiej :* mać siąśc na dupie i czekać na wypłatę... bo "działacze" poślizgu w pensjach nie mają na pewno !!!!

Brać kasę i... "nic nie robić, nie mieć zmartwień..."

_Bart
29-07-2003, 12:09

he, he bardzo śmieszne 8-

nie miało być śmieszne tylko ironiczne :)

_Bart
29-07-2003, 14:46
nie wiem w która wersje juz wierzyc bo w NL Ruszkiewicz z Polonii mowi że wpuszczenie tak małej liczby widzów to byłaby głupota i jest napisane iz najprawdopodobniej kryta zajmie Polonia a Żylete LEgia. Natomiast Stefanski mowi iz paranoją byłoby wymaganie od kibiców Legii kart wyjazdowych na ten mecz. Ale... w tym kraju nigdy nic nie wiadomo.

Kawa
29-07-2003, 17:29
Jak na pchna na łiku to bedzie niezła paranoja. Ale i tak najlepsze jest to,ze oni chyba naprawde mysla, ze to jest obiekt publiczny.

Adis
29-07-2003, 19:43
...

Cipciuś
29-07-2003, 19:52
A miało byc tak pieknie - a tu dupa blada :(
I znowu moze byc piekiełko na Łazienkowskiej a działaczy tylko cieszy to ze nam nie zamkna stadionu - paranoja 8o

PS>Piszecie ze cos sie dzieje jakies TEST-y a ja tu nic nie widze ?

Kiju
29-07-2003, 20:04
Zobaczycie jaki zajebisty widok jest z łuku :oho:

W tej lidze sa coraz większe idiotyzmy...

MaxyM
29-07-2003, 20:07
Dać im palec to rękę ze łbem upierdolą.

szczepan
29-07-2003, 20:29
ale oni chyba beda siedziec na Krytej? bo ja w tym calym zamieszaniu nic nie wiem??

Adis
29-07-2003, 20:36
...

Mrk
30-07-2003, 00:47
No to już jest przesada. Mam nadzieję, że tak się jednak nie stanie. Oni chyba chcą mega-rozróby w Warszawie!

Mini
31-07-2003, 09:03
Skorupka mówi że obiekt publiczny więc mogą grać na Legii. no to ***** jak? publiczny czy Legia? teraz chociaz wiemy dlaczego wymontowano krzesełka(żeby 5% to było 500) a wogóle to ja jestem przeciwny rozróbom wyzywaniu itp. ale jeżeli naprawdę kibice Legii dostaną 500 biletów to chyba trzeba będzie coś z tym zrobić :box: a Stefański niech nie ******** tylko niech mi da moją kartę wyjazdową o którą podanie złożyłem już dawno temu(na łksie).
I jedno mnie jeszcze zastanawia: jeżeli polonia wynajmuje tylko kryta i łuk to z drugim łukiem i z Żyleta możemy zrobic co chcemyczyli nie ma przeszkód żeby przypadkiem znaleźli się tam kibice Legii!

*PRZEMO*
01-08-2003, 17:16
N O C O M E N T S!!! porabalo ich i to zdrowo! chyba ich cos grzmi nie chca rozruby a wszytztkie kroki jakie podejmuja sa ku temu... :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu:
gdzie oni maja glowy chyba w dupie. :fu: :fu:

Kempes
01-08-2003, 23:30
P :* ta cała sytuacja....

Czy te wszystkie pacjenty w garniturkach z kuferkami i ''bębnami'' od wpierdalania darmowych zakąsek nie mają pojęcia jaki jest sport ?

szanowny pan =ksp= mówi że on sie nie boi łobuzów...oczywiscie bo przyjedzie na loże a wczesniej zazyczy sobie moze aby jego dupe chroniła policja ale czy Ci pozal sie boze działacze nie zdaja sobie sprawy jaka sytuacja kibicowska jest w Warszawie ? jakie sa proporcje kibicowskie ... czyj to jest stadion i czym grozi zmuszenie kibiców Legii do wepchniecia ich w klatke a pozwolenie nielicznej czarnej szaranczy biegac po naszym stadionie dowoli.

Szczególnie że niektórzy nie od dzis sa w świadku pilkarskim i przez ten czas mozna było wyciagnac wnioski i wiedze zarówno jak tym biznesem krecic ale równiez ..... jak działac z ludzmi ( kibicami ) dzieki którym ten interes wogóle ma sens

pozdr

Heli_Lukow
02-08-2003, 12:36
Ja to juz sam nie weim plakac czy smiać się ;) :buhaha: :box:

Raffi
02-08-2003, 14:37
Nie no, jest to po prostu zwyczajny element szantażu "Dajcie rozegrać derby wiosną na Konwiktorskiej bo inaczej wpuścimy was tylko na łuk". Ocena z naszej strony może być jedna.... :bat:

rkwa
02-08-2003, 14:54
sytuacji ze bedziemy siedziec u siebie jako goscie sobie nie wyobrazam i na bank do tego nie dojdzie,ale zastanawia mnie jedno-ciekawe ilu polonistow przyjdzie/po co im tyle miejsca....

yakuza
03-08-2003, 15:39
Niech spadaja w pizdu na papieżaki

ps.Witam wszystkich po krotkiej przerwie w pisaniu :]

Wasil
04-08-2003, 10:51
To jest gra działaczy Polonii. Wyraźnie prowokują do dymu !! A potem ,że to nasza wina i stadion dla nas zamknięty ,a Polonia będzie mogła grać. Proste.

legart
04-08-2003, 15:49
I niby jak,było by po 500 kibiców,razem 1000 i to mają być derby? :help:
Ja takie coś wale,ej no ludzie....Chciałem zaliczyć pierwszy wyjazd '8 a tu taka lipa...Znowu będziemy się prawie że bić o te bilety... :hmm:

PS.Witam wszystkich!

Witaj na forum

Adiq
04-08-2003, 17:20
I niby jak,było by po 500 kibiców,razem 1000 i to mają być derby? :help:
Ja takie coś wale,ej no ludzie....Chciałem zaliczyć pierwszy wyjazd '8 a tu taka lipa...Znowu będziemy się prawie że bić o te bilety... :hmm:

PS.Witam wszystkich!

Witaj na forum
Przykładnie nabiłeś posta.... :> '8
Moderator nie nabija :D, kazdego kto sie przywita tez witamy wiec witamy i ciebie ;) Ja tez.
Racja! Krótki było przeczytać regulamin. ;)
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=153

Witamy!

_Bart
05-08-2003, 13:01
Derby w Płocku ?

Działacze Polonii chca zorganizowac derbowy mecz z Legia w Płocku. Chcą uniknąć gry na Łazienkowsiej bojac sie ewentualnych zniszczeń i wynikajacych z nich kosztów.
Stadion w Płocku położony jest znacznie dalej niż przewiduje regulamin (50 km od siedziby klubu). To żaden problem. Nie bedziemy robili przeszkód- twierdzi Edward Trylnik

żródło Nasza Legia

:zly: Kruva jego mać. Czy ten ***** wkoncu zacznie walczyć o nas czy tylko jego interesy mu w ełbie. To jest ***** genetyczny jak mozna sie godzić na takie rzeczy. Co też sie **** boji zniszczeń. Czyli w Nas nie wierzy i nadal twierdzi ze na stadion przychodzą sami bandyci.
Ludzie za czasów Trylnika bedziemy w tym klubie nie potrzebni. On nam to daje znać na karzdym kroku.
Czy Stowarzyszenie nie moze porozmawiać z tym panem i wyjasnić mu że Legia to nie tylko klub ale w wiekszosci to my kibice.

marecki
05-08-2003, 13:10
8-

łubudubu...

Kawa
05-08-2003, 13:35
To dopierobedzie kompromitacja dla nielicznych, ale przekomicznychbo do PBocka pojedzie nas zapewne wielu.

arczi
05-08-2003, 15:15
To niech mi **** zwróci za benzynę... Palant.

CHWDTrylnikowi

rkwa
05-08-2003, 15:35
niby paranoja ale z drugiej strony w Plocku moglo by byc bardzo ciekawie,po drodze mozna trafic ksp /oczywiscie jak zdecydyja sie na wyjazd-w koncu ta sama trasa/,na miejscu Petra-ja nie mam nic przeciwko.

ps.w Plocku jest calkiem pojemny sektor gosci,wiec lepiej tam niz na Konwiktorskiej.

pozdro.

Unico
05-08-2003, 15:47
[...] Czy ten ***** wkoncu zacznie walczyć o nas czy tylko jego interesy mu w ełbie. To jest ***** genetyczny jak mozna sie godzić na takie rzeczy. Co też sie ch** boji zniszczeń. Czyli w Nas nie wierzy i nadal twierdzi ze na stadion przychodzą sami bandyci.
[...]

Może walczy o swoje. :> Przecież już nie raz sobie co-nie-co spaliliscie :>
A po waszych nieprzychylnych i niedowierzających reakacjach na to, że macie siedzieć na Łazienkowskiej w sektorze gości - to gdy jednak tak będzie to wtedy... hmmm... właśnie, ciekawe co wtedy?...

Lolek
05-08-2003, 15:53
To będzie przede wszystkim kompromitacja:
- Warszawy jako miasta. Jestem pewny, że info pójdzie w świat. Dwie drużyny z jednego miasta jadą na stadion oddalony o 100 km, chociaż pod bokiem jest obiket spełniający te warunki.
- dla naszych działaczy, z prezesem-&^&*#@*! na czele. Brak słów, żeby skomentować zdanie tego imbecyla. Właściwie teraz już czekam na wywiad, w którym powie bez owijania w bawełnę: "...a tak po prawdzie to ja mam wszystkich kibiców Legii głęboko w dupie!". Trylnik tańczy jak mu Polonia zagra! Za chwile pewnie rozklei się zupełnie i zgodzi się na zamianę gospodarza meczu. Wtedy my wiosną znów przeżyjemy upokarzające 500 biletów, a czarni będą nam się śmiali prosto w twarz!

Sektor w Płocku jest może pojemny, ale gdzie usiądzie Polonia? Na miejscach "Petry"? Przecież ci za każdym razem ich klepią! Poza tym nie chce mi się wierzyć, że do Płocka pojedzie nas więcej niż tysiąc. W Warszawie, przy sprzyjających okolicznościach pójdzie kilka razy więcej. Więc jeżli ktoś na tym straci, to w pierwszej kolejności my. A Polonii za te manewry serdeczny CHWD.

Tomek Jaros
05-08-2003, 16:24
I tak pójdę na krytą i będę krzyczał swoje! ...zobaczymy co z tego wyjdzie.

arczi
05-08-2003, 17:04
niby paranoja ale z drugiej strony w Plocku moglo by byc bardzo ciekawie,po drodze mozna trafic ksp /oczywiscie jak zdecydyja sie na wyjazd-w koncu ta sama trasa/,na miejscu Petra-ja nie mam nic przeciwko.

ps.w Plocku jest calkiem pojemny sektor gosci,wiec lepiej tam niz na Konwiktorskiej.

pozdro.

Co ty piszesz, człowieku! Derby Warszawy w Płocku? Przecież to absurd!

Adams_
05-08-2003, 17:06
Eee... wesolo by bylo :D Jestem za :D Dla mnie i tak to zadne derby wiec do Plocka mozna jechac

rkwa
05-08-2003, 19:30

pozdro.

Co ty piszesz, człowieku! Derby Warszawy w Płocku? Przecież to absurd!

tak jak napisal Adams to zadne derby,a po 1. wiecej niz 500 nas sie zmiesci,a po 2 na wyjezdzie zawsze jest ciekawiej...

ps.napewno duzo lepszym wyjsciem sa derby w Plocku niz w klatce od kanalku...

ps2.to ksp sie skompromituje jak mecz becze w Plocku-My nie mamy innego wyjscia tylko jechac,gdziekolwiek to bedzie...

pozdro.

arczi
05-08-2003, 21:49
tak jak napisal Adams to zadne derby,a po 1. wiecej niz 500 nas sie zmiesci,a po 2 na wyjezdzie zawsze jest ciekawiej...

ps.napewno duzo lepszym wyjsciem sa derby w Plocku niz w klatce od kanalku...

ps2.to ksp sie skompromituje jak mecz becze w Plocku-My nie mamy innego wyjscia tylko jechac,gdziekolwiek to bedzie...

pozdro.

Nie wiem... Może ja jestem jakis ograniczony, ale w żaden logiczny sposób nie mogę sobie wyobrazić jak w europejskim, wydawało by się cywilizowanym dużym kraju, w blisko dwumilionowym mieście nie mogły odbyć się w miarę normalnie derby 100licy. Dlaczego niby zapierdalać mamy 70 klocków do zakichanego Płocka? Przecież to wstyd. Kompletnie nie rozumiem Edwarda Nożycorękiego, który twierdzi że dla Legii to żaden problem. Dla mnie jest on już kompletnie skończony, zarówno jako prezes jak i jako człowiek.
Jestem przekonany że to tylko jeden z wielu głupich pomysłów jakich ostatnio wiele się pojawia w temacie, i że derby odbedą sie jednak na jedynym spełniającym w mieście wymagania licencyjne obiekcie, czyli na Legii.
Jestem też niemal pewien że dostaniemy jednak o wiele wiecej biletów niż "magiczne" 500 sztuk, i więcej niż pewien że usiądziemy normalnie na Żyletce. A że Polonia usiądzie na Krytej? ***, wolę to niż dymać do zakichanego Płocka.

ems
05-08-2003, 21:53
a gdzie rzadza przygody Arczi ? :) wolisz zbeszczeszczenie swietosci niz ruszyc tylek do niedalekiego przeciez miasta... nieladnie, bardzo nieladnie :)

arczi
05-08-2003, 22:00
a gdzie rzadza przygody Arczi ? :) wolisz zbeszczeszczenie swietosci niz ruszyc tylek do niedalekiego przeciez miasta... nieladnie, bardzo nieladnie :)

Ale przyznasz chyba że jest to poroniony pomysł... Derby Warszawy w Płocku. Ja tego za Chiny nie zaakceptuje.
Ale jak trzeba to pojadę... :>

ems
05-08-2003, 22:35
pewnie ze poroniony, ale derby z KSP jako gospodarzem od jakichs 3 lat na **** sie nadaja

wam(P)ir północy
05-08-2003, 23:01
jjjjjjjjnm

ems
05-08-2003, 23:06
dziekujemy za Twoj nieoceniony, merytoryczny wklad do dyskusji....

Adiq
05-08-2003, 23:18
Możecie sobie nóżką potupać. Tyle Wasze..
Prowokuj dalej, a twoja nożka potupie sobie z tego forum...

:yellow:

Przejrzałem twoje poprzednie posty, których nie widziałem i się zastanawiam czemu jeszcze nie masz bana. :hmm: Jednak będę wobec ciebie łagodny i masz ostatnią szansę na poprawę okrutny Wampirze. :oho:

yusta
05-08-2003, 23:22
Możecie sobie nóżką potupać. Tyle Wasze..

Tyle Twoje co sobie jezorem pomlesz. Zastanów się zakompleksiony ludku co jest lepsze dla Twojego śmiesznego klubiku.... Zresztą jak Ty możesz o tym myśleć, skoro Wasze kompleksy są ważniejsze niż np. obsada bramki. A teraz lec na swoje forum ponapinaj się troszkę, pokseruj trochę Legijnych projektów...... w tym jesteście najlepsi.....

ems
05-08-2003, 23:30
yusta sie wzburzyla :)

rkwa
06-08-2003, 00:20
Arczi-Ems Ci dobrze nawinal -lepiej jechac do Plocka niz pozwolic Polonistom na beszczeszczenie naszego stadionu.

ps.nie mysl ze uwazam to za normalne,tez mysle ze mecz sie powinien odbyc w Warszawie.

ps2.Olimpia Warszawa ma ladny stadionik i nie wiem czy jak by nie zlozyla wniosku o licencje czy by jej nie dostala/kryta jest,mlodzierz jest,hajs jak na swoje warunki tez maja,nie przypominam sobie jak z oswietleniem../,a tam tez pewnie by bylo ciekawie-hehe

pozdro.

Adams_
06-08-2003, 00:51
Olimpia nie ma oswietlenia. A derby na Lazienkowskiej w stylu garstka czarych panoszy sie na krytej a my z laski dostaniemy 500 biletow i na luk? Pierdole i nie ide na taki chory mecz.

Mini
06-08-2003, 09:28
te wampir podziemi a ciekawe czy przyjdziesz na Legię na derby z wami w roli gospodarza tfu. chyba będą Nas trzymać na sektorze żebuście mogli iść do domu albo was będą trzymać ale to chyba będzie ze dwa dni.
trzeba chyba zorganizować na Łęcznej jakąś akcję protestacyjna (w stylu miklas) wobec ET. przecież to My jesteśmu u siebie a nie on.panoszy sie ****** jak nie wiem co.może nie wie że pieniądze to nie wszystko.

wam(P)ir północy
06-08-2003, 11:16
dfg

_Bart
06-08-2003, 11:21
Adiq ciekawe niby czemu miałbym dostać bana. Stosuje się do regulaminu więc w czym problem?

Choc ja od banów nie jestem to wtrace sowje 3 gr.

Zapytaj sie moderatorów ze Swojego forum za co mozna otrzymac bana trzymajac sie regulaminu to sie chyba zdziwisz.

Nie pozdrawiam

Raffi
06-08-2003, 11:25
Zresztą jak Ty możesz o tym myśleć, skoro Wasze kompleksy są ważniejsze niż np. obsada bramki
.Ale Yusta możesz mi wytłumaczyć o co ci chodzi z obsadą bramki?

Z polonijnym pozdrowieniem

Załuska, Łukasz . Nawet wstawiennictwo Gołaszewskiego mu nie pomogło
Notabene nie powiem, żebym płakał z tego powodu

A co do tamtego posta, to chyba nie zaprzeczysz, że był "lekko" prowokacyjny.

ems
06-08-2003, 12:15
wampir, u was na forum za taki post dostalbys 5 postow jadacych Ci od cweli i bana na wieczne darowanie...

Raffi
06-08-2003, 13:20
Acha, derby odbędą się na Łazienkowskiej. To już zaklepane i pewne.

Beny
06-08-2003, 13:23

Na ile "zaklepane i pewne"? :hmm: No i jak nas potraktują (jako gości)? :hmm:

Q_(L)
06-08-2003, 13:25

Jak Raffi pisze to na 100% 8)

Beny
06-08-2003, 13:26

Jak Raffi pisze to na 100% 8)

Oki, nie wiedziałem :) Raffi --> :+:

Raffi
06-08-2003, 13:28

No właśnie to ostatnie nie jest jeszcze wiadome
Na pewno poza Polonią nikt nie ma interesu w tym (w sumie Polonia też nie ma, ale cóż...), żeby mecz miał taką kadłubową oprawę, zwł. jeśli jest pokazywany w TV, ale zobaczymy

Q_(L)
06-08-2003, 13:38
Słuchajcie,myślę że nie powinniśmy dać sobą tak pomiatać....
500 biletów na Widzewa,ponad 500 na Wisłę,500 na Polonię------>okey to zrozumiem :look: przepisy PZPN-u.
ALE 500 BILETÓW NA NASZ STADION? :* :box: :ksp:
Co to ma znaczyć,pytam? :hmm:
Naprawdę trzeba jakos temu zaprzestać... Co nie udało się na Polonii może uda się u Nas, mam na myśli wjazd bez biletów! :>

Mamy rozumieć, że staniesz w pierwszym szeregu :hmm: :/

_Bart
06-08-2003, 13:40
Słuchajcie,myślę że nie powinniśmy dać sobą tak pomiatać....
500 biletów na Widzewa,ponad 500 na Wisłę,500 na Polonię------>okey to zrozumiem :look: przepisy PZPN-u.
ALE 500 BILETÓW NA NASZ STADION? :* :box: :ksp:
Co to ma znaczyć,pytam? :hmm:
Naprawdę trzeba jakos temu zaprzestać...Co nie udało się na Polonii może uda się u Nas,mam na myśli wjazd bez biletów! :>

a Ty pobiegniesz w pierwszym rzedzie i położysz wszystkich psiaków oraz otworysz brame swooja muskulaturą

Forum nie jest od pisania takich rzeczy.

Mini
06-08-2003, 14:13
ALE zgodnie z zarządzniem pzpnu bilety na mecze wyjazdowe kosztują 15 zeta więc tym razem na Żyletę będziemy mieli bilety po 15 a nie 22!!! :> jak bedizemy mieli jakiekolwiek

Grochów
06-08-2003, 14:23
ALE zgodnie z zarządzniem pzpnu bilety na mecze wyjazdowe kosztują 15 zeta więc tym razem na Żyletę będziemy mieli bilety po 15 a nie 22!!! :> jak bedizemy mieli jakiekolwiek
Jak będą nas traktowali tak,jak wszystkie ekipy gości to dostaniemy bilety po 15 zł....ale na łuk :/ 8)

Adiq
06-08-2003, 14:45
Adiq ciekawe niby czemu miałbym dostać bana. Stosuje się do regulaminu więc w czym problem?

Już dwa razy nie zastosowałeś się do regulaminu obrażających innych forumowiczów. Jesteś na tym forum gościem, w pewien sposób reprezentujesz swój klub i musisz zrozumieć, że prowokującymi postami dużo tu nie zdziałasz. Wylecieć można również za całokształ nie łamiąc żadnego z punktów regulaminu. Dla przykładu, wiadomo, że jeśli po naszym przegranym meczu wejdziesz tutaj i zaczniesz pisać posty w stylu "Hehe... ale dostaliście... :rotfl: " to nie łamiesz w żaden sposób regulaminu, bo piszesz prawdę, ale myślę, że gdybyś dostał za coś takiego bana, to wiedziałbyś czemu. Na forum jest dużo osób z innych znienawidzonych klubów z którymi się wzajemnie szanujemy więc proszę o to samo ciebie.

Unico
06-08-2003, 15:37
[...] Wylecieć można również za całokształ nie łamiąc żadnego z punktów regulaminu. Dla przykładu, wiadomo, że jeśli po naszym przegranym meczu wejdziesz tutaj i zaczniesz pisać posty w stylu "Hehe... ale dostaliście... :rotfl: " to nie łamiesz w żaden sposób regulaminu, bo piszesz prawdę, ale myślę, że gdybyś dostał za coś takiego bana, to wiedziałbyś czemu.[...]

Eee Adiq to już prawdy pisać nie wolno? 8- :bat:

PS Nie moja sprawa, ale wydaje mi się Adiq, że coś czepiasz się Wampira.

bemowiak
06-08-2003, 15:42
Adiq daj mu spokój bo pewnie tu przyszedł sie od chamić z forum Polonii...

Adiq
06-08-2003, 15:43
[...] Wylecieć można również za całokształ nie łamiąc żadnego z punktów regulaminu. Dla przykładu, wiadomo, że jeśli po naszym przegranym meczu wejdziesz tutaj i zaczniesz pisać posty w stylu "Hehe... ale dostaliście... :rotfl: " to nie łamiesz w żaden sposób regulaminu, bo piszesz prawdę, ale myślę, że gdybyś dostał za coś takiego bana, to wiedziałbyś czemu.[...]

Oho... bunt na pokładzie. :lo:
Unico właśnie to o co pytasz staram się mu wytłumaczyć...

Wisłę to nawet Uche ma w dupie. :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Napisałem prawdę? Jak myślisz po serii takich postów na waszym forum dostałbym bana? Teraz rozumiesz o co chodzi?

legart
06-08-2003, 15:44

Ale jak się jest w gościach u kogoś to nie zwraca się ze śmiechem uwagi gospodarzowi że ma dziury w skarpetach, co najwyżej można jakoś kulturalnie o tym zagaić 8-

Adiq
06-08-2003, 15:49

Ale jak się jest w gościach u kogoś to nie zwraca się ze śmiechem uwagi gospodarzowi że ma dziury w skarpetach, co najwyżej można jakoś kulturalnie o tym zagaić 8-
:+: Dobrze, wytłumaczone.

Unico jeśli nadal nie rozumiesz to napiszę jeszcze więcej...

Wisłę to nawet murzyn z Afryki ma w dupie. :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Wciąż nie widzisz różnicy? :hmm:

Unico
06-08-2003, 15:50
[...]

Napisałem prawdę? Jak myślisz po serii takich postów na waszym forum dostałbym bana? Teraz rozumiesz o co chodzi?

Niestety użyłeś niecenzuralnego słowa - ban byłby bardzo prawdopodobny :rotfl:
Jakbyś tylko użył zamiennika za ostatnie słowo to na pewno nie dostałbyś bana ode mnie. Jest jeden mały, malutki problem nie jestem moderatorem :>

Adiq
06-08-2003, 15:52
[...]

Niestety użyłeś niecenzuralnego słowa - ban byłby bardzo prawdopodobny :rotfl:
Jakbyś tylko użył zamiennika za ostatnie słowo to na pewno nie dostałbyś bana ode mnie. Jest jeden mały, malutki problem nie jestem moderatorem :>
Nie dziwie się, skoro nie zauważasz takich oczwistych rzeczy. :]

Słowo dupa już dawno przestało być niecenzuralne, tak więc wszystko jest zgodnie z prawem. 8)

Unico
06-08-2003, 15:55
[...]
Słowo dupa już dawno przestało być niecenzuralne, tak więc wszystko jest zgodnie z prawem. 8)

Oj chyba się mylisz. :>
Mod nie zawsze ma rację :> Choć zawsze może straszyć banem :> :bat:

Adiq
06-08-2003, 15:55
Dobra Unico, wpadłem na pewien pomysł. '8

Wejdę na wasze forum i wpiszę w temacie o Uche...

"Wisłę to nawet murzyn z Afryki ma w dupie... :rotfl: :buhaha: :rotfl: "

Może wspólnie poczytamy komentarze? '8 Tylko, że jak dostanę bana na IP to masz mi potem załatwić odblokowanie ok? :>

kud(L)aty68
06-08-2003, 17:50
Z polonijnym pozdrowieniem

Bart z Emsem juz napisalei, ale ja tez swoje dodam.
A chociazby dlatego, dlaczego my dostajemy bany na Waszym forum.
Zawsze bylem zwolennikiem akcji - jak kuba bogu tak bog kubie.

A powaznie - Polonia daje nam 500 biletow na derby i do tego "na kanalek" . Ot tak opcje....i teraz ja Ty to sobie wyobrazasz, kto bierze odpowiedzialnosc za to co bedzie sie dzialo pod stadionem. Czy niejaki Skorupka i Twoi koledzy po szalu wyobrazaja sobie, ze to tak latwo przejdzie? Nas tylko 500, Was pewnie nie wiecej - pamietajac Wasza frekwencja na derbach na Lazienkowskiej to raczej sobie nie wyobrazam wiecej. I jakie ilosci policji, ochrony - kto to organizuje i kto za to placi? Polonia? Stac Was na to? Awantury pod stadionem? Jak najbardziej. Uwazasz, ze to o to chodzi? Jesli tak to zycze zdrowia....

jahho
06-08-2003, 18:09
Tak apropos wisły Kraków to looknijcie linka - > http://www.podrywacze.pl i rzuccie okiem na lewe menu, sam dół 8)

MaxyM
06-08-2003, 18:28
Widzialem zajawke tego filmiku...

"Zostaw moj szaliczek..." :rotfl: :rotfl:

wam(P)ir północy
06-08-2003, 19:55
gh

Adiq
06-08-2003, 20:07
Adiq masz rację że ten post o tupaniu był z kategorii aby wkurzyć i bije się w piersi, nie zgadzam się natomiast że wcześniej kogoś obraziłem. Najpierw knoxwile jeździł po Polonii to go troszkę przygasiłem a potem ems nazwał mnie ******** to też mu odpowiedziałem(byłem prowokowany:)).
Czytałem, całą "wymianę ciosów" rozpoczał Ikiz, twój kolega po szalu jeżdząć niemiłosiernie piłkarzom Legii. Z resztą to już bez różnicy...

Pozdrawia wampir znad vistuli urodzony w czarnej koszuli
Trwa lato więc porzuć czarną koszulę, bo strasznie w niej gorąco. ;)

rkwa
06-08-2003, 20:16
Bemowiak już zapomniałeś czemu z forum KSP wyleciałeś?
Kudłaty nie jestem modem na forum Polonii więc na temat kto za co dostaje bana nie będę się wypowiadał

sam sobie zaprzeczasz chlopcze.

pozdro.

wam(P)ir północy
06-08-2003, 20:42
fbg

rkwa
06-08-2003, 20:52
Czemu chłopcze??

masz nick r.meskiego takze jak jestes kobieta to sorawa:)

kud(L)aty68
09-08-2003, 12:05
Wam(P)ir - to nie tylko o bany chodzi poczytaj sobie:
http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=672

Juz wiesz co mialem na mysli? Dowcip polega na tym, ze mozesz wejsc na kazde forum w necie, ale to Wasze ........szkoda slow