PDA

Zobacz pełną wersję : Polonia - Legia: niedziela 9 kwietnia (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Kristoff
03-04-2006, 18:32
Wszystko co związane z niedzielnymi derbami,wiecie ile dostaniemy biletów?? (300?)

Domino23
03-04-2006, 18:57
Jakie derby?
zwykły ligowy mecz

Markotny
03-04-2006, 18:59
Tak wcześnie rozpoczynaja sie derby na służewcu? :O

A tak na serio to biletów dostaniemy jak najmniej czyli 300, ale co z tego jak i posiadacze biletów nie wejdą (vide "derby" zeszłoroczne)

MTP
03-04-2006, 19:46
Tak wcześnie rozpoczynaja sie derby na służewcu? :O

A tak na serio to biletów dostaniemy jak najmniej czyli 300, ale co z tego jak i posiadacze biletów nie wejdą (vide "derby" zeszłoroczne)
Już pieski sie postarają żeby ci bez biletu sie nie dostali pod stadion.Takie jest moje zdanie
Zresztą poczekamy zobaczymy.

Ziel
03-04-2006, 21:21
O bilet chyba nawet nie będę się starał bo jaki ma to sens? Niemniej jednak na Muranów chętnie bym poszedł, ale chyba tylko po to by zaznaczyć swoją obecność i pokazać kto rządzi w Warszawie :zdziwiony: :efoch: :ucieka:

Paluch
03-04-2006, 21:37
łot da fak?
:ucieka: :hmm:

a co do derbooof :hyhy:
nie chce mi sie biegać. w domu przed telewizornią z piwem w reku i chipsami w drugim sobie obejrze wielką derbową wojne (świętą)

Tur
03-04-2006, 21:46
Ja tam idę. A może jakimś fartem się tam dostaniemy? Choć to baaardzo mało prawdopodobne i dlatego nie będę wywalał kasy za mecz, którego nie zobaczę i idę tak jak 90% bez biletu.

Sokol
03-04-2006, 21:59
niech kazdy idzie :)

matx
03-04-2006, 22:09
Przy okazji zeszlorocznych derbów na K6 trafilem przypadkiem na forum... ;)

..w tym roku tak wypadlo, ze pracuję... :efoch:

LEGION_NDM
04-04-2006, 08:34
Co do derbów - kto chce to pójdzie i nie zmieni tego nic, czy to brak biletu, czy dywagacje w necie, czy fakt czy bedzie rozgłośniona akcja czy w ciszy przeprowadzona. Kto chce reprezentować Legię w ważnym meczu ( jakby nie było mecz jest ważny, bo nawet brak przeciwnika kibicowskiego nie moze tłumaczyc czyjejs nieobecnosci ) będzie wiedzial gdzie i kiedy byc. Bo na Konwiktorską nie jest przeciez daleko.
Stac nas na naprawde dobrą frekwencję na tym meczu i dobrze by było wykorzystac chociaz raz potencjał.

Beny
04-04-2006, 09:02
Jestem prawie pewien, że to będzie kolejny bolesny gwóźdź do trumny dla Polonii. :zlosliwy:
Wynik z poprzedniego meczu u nich będzie mile widziany. :cool:

Kocur
04-04-2006, 09:03
to moze ostatnie derby a wy się nabijacie 8)

L. Mo BeMoWo
04-04-2006, 12:10
Pytanie do tzw. bardziej kumatszych. Czy jak już się zrobi trochę cieplej, powróci zwyczaj zakładania na wyjazdu białych bluzek? Czy przeminęło to bezpowrotnie?

Sorry za off.

Pesto
04-04-2006, 12:15
Jestem prawie pewien, że to będzie kolejny bolesny gwóźdź do trumny dla Polonii. :zlosliwy:
Wynik z poprzedniego meczu u nich będzie mile widziany. :cool:

Typuję 0:3.

NASTĘPNE DERBY WYGRAJĄ LEGII REZERWY

Sokol
04-04-2006, 12:17
Pytanie do tzw. bardziej kumatszych. Czy jak już się zrobi trochę cieplej, powróci zwyczaj zakładania na wyjazdu białych bluzek? Czy przeminęło to bezpowrotnie?

Sorry za off.

ja tam zakladam biala ;)

Raffi
04-04-2006, 12:20
patrz, ocieplenie zapowiadają na weekend :hyhy: Sobota 13, a w niedzielę nawet 17 stopni może się przydarzyć i raczej bezdeszczowo :chytry:

pawlik
04-04-2006, 15:27
proponuje taki transparent: Kto na ławce wyciął serce, kto podpisał "głupiej eLce", kto? Bosman "

:ucieka: :rotfl2: :pije: :[ :zdziwiony:

PS. ja tam się cieszę, że są to ostatnie "derby" :roll:

Creator
04-04-2006, 15:30
Pomijając ich zerową zdobycz punktową w derbach to niech reszte wygrywają i w lidze zostają, bo derby powinny być w Sto(L)icy 8)

rolnik
04-04-2006, 15:33
Każde derby od 2 lat mają być ostatnimi więc ja uwierzę jak zobaczę :efoch:
Powinno się lekko zmienić nastawienie bo do końca sezonu jeszcze 1,5 miesiąca...

pawlik
04-04-2006, 15:46
Pomijając ich zerową zdobycz punktową w derbach to niech reszte wygrywają i w lidze zostają, bo derby powinny być w Sto(L)icy 8)

Zgadzam się, ale derby powinny również mieć swój klimat(powiedzmy, że mają aż nazbyt specyficzny, ale co tam..). Z resztą temat wałkowany jest co roku więc nie ma sensu ciągnąć tego dalej - każdy wie o co chodzi

Zostawmy tę kwestię i delektujmy się emocjami czysto piłkarskimi( ;) ), co by nie było na 'derby' wybiorę się poraz kolejny z nadzieją na obejrzenie meczu 8)

Creator
04-04-2006, 16:37
Oficjalny sajt KP Legia donosi że KSP przyznało nam 300 biletów...Kropla w morzu potrzeb :roll:

Pan Artysta
04-04-2006, 16:39
Oficjalny sajt KP Legia donosi że KSP przyznało nam 300 biletów...Kropla w morzu potrzeb :roll:

niczego innego po nich spodziewać sie nie mozna było :kurde: -kompleksy :hyhy:

a co do słowa derby-to wole i czekam na mecz z RTS-em w przyszłym sezonie-to są derby jak sie patrzy :brawo: :brawo: :brawo:

Dżon
04-04-2006, 16:41
Jak dla mnie to jest lekka żenada że jeszcze nic nie wiadomo w sprawie biletów. Mecz z KSP jest w niedzielę, z Lechem w środę i na Lecha wiemy już że bilety będą od piątku, natomiast o derbach głucho jak... jak... jak w dupie u murzyna! :hyhy:
Ja tu sobie plan zajęć na uczelni przemeblowuję misternie żeby mieć środę rano luz i móc przyjść pod kasy wcześnie a tu pewnie będą bilety w czwartek albo i piątek (może dlatego bilety na Lecha w piątek od 11ej że chcą o 10ej w godzinkę wyprzedać te marne ochłapy które nam da KSP? :- )

Inna sprawa, że nie wiem czy jest sens drugi rok z rzędu kupować bilet, żeby mieć te same rozrywki (ganianki z policją) co ludzie bez biletów. Chyba jako jedyny z biletem rok temu nie wsadziłem tych 20 zł psu w dupę bo bilet sprzedałem jako pamiątkę, natomiast reszta jest flaszkę w plecy i bardzo kiepsko się stało że nikt z tym nic nie zrobił :wsciekly:

I oby nas było jak najwięcej w niedzielę, bez względu na bilety.

edit: za www.legia.pl -> 300 biletów będzie rozprowadzone w sobotę 10.00-16.00.

Jastrząb
04-04-2006, 16:47
Szczegóły na temat sprzedaży:

W związku z powyższym Klub uprzejmie informuje, że otrzymał dla kibiców Legii 300 biletów po 15 złotych oraz 20 biletów bezpłatnych dla niepełnosprawnych i ich opiekunów. Sprzedaż biletów będzie prowadzona w kasie Klubu w dniu 8 kwietnia /sobota/ w godz. 10:00 – 16:00. Sprzedaż biletów będzie prowadzona tylko i wyłącznie dla posiadaczy kart Klubu Kibica. W trakcie sprzedaży będzie tworzona lista zawierająca: nazwisko i imię, PESEL lub datę urodzenia i imię ojca, nr karty Klubu Kibica, nr biletu, która zostanie przesłana organizatorowi. Dla grupy zorganizowanej Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz grupy niepełnosprawnych bilety będą do odebrania w Klubie do godz. 17.00 w piątek, tj. 7 kwietnia br. po przedstawieniu listy zawierającej: nazwisko i imię, PESEL lub datę urodzenia i imię ojca, rodzaj dokumentu i nr dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

I jeszcze rodzynek:

Z uzyskanych z KSP Polonia Warszawa informacji wynika, że nie będzie w wolnej sprzedaży biletów na mecz derbowy. Bilety będą rozprowadzane wśród kibiców Polonii tylko i wyłącznie dla grup rozpoznanych.

:ucieka: :zdziwiony: :hyhy:

WY
04-04-2006, 17:18
Jakie derby derbow u nas nigdy nie było !
W zeszłym roku były prawdziwe derby stolicy Olimpa Warszawa - Hutnik Warszawa - kto był ten widział :brawo:
Ja tez mam nadzieje ,ze to ostatni mecz i te pajace znikną z piłkarskiej mapy Polski ,co rok to samo ,pamiętam derby jak siedzieliśmy na http://img136.exs.cx/img136/7316/ksp8jj.jpg piękne czasy

Pan Artysta
04-04-2006, 17:38
nie dolewam oliwy do ognia, ale co z hasłem "wszyscy albo nikt"-piłka nozna dla wybranych :placze: smutne

przestańmy nazywac to derbami :zly:

Adam-oldboy
04-04-2006, 17:50
proponuje taki transparent: Kto na ławce wyciął serce, kto podpisał "głupiej eLce", kto? Bosman "

NASTĘPNE DERBY WYGRAJĄ LEGII REZERWY :hyhy:

pawlik
04-04-2006, 17:50
a co do słowa derby-to wole i czekam na mecz z RTS-em w przyszłym sezonie-to są derby jak sie patrzy :brawo: :brawo: :brawo:

:brawo: :bravo:

CywiL
04-04-2006, 18:03

Choooj z takimi derbami ,wolałbym żeby te parchy zwolniły miejsce w lidze dla Łks-u albo załóżmy Śląska Wrocław bo Zagłębie chyba już raczej szans nie ma :-

yusta
04-04-2006, 18:34

Milion ikonek trzeba było wsadzić.
Dam Ci radę. Do każdego posta wklejaj minimum 16 ikonek. Najlepiej w jednym rzędzie. Na koniec roku będziesz faworytem numer jeden do zaszczytnej nagrody pokemona roku 2006.

Wracając do tematu, to liczę jak nigdy na to, że Polonia spadnie do drugiej ligi. Za całokształt.
Niektórzy piszą tu o jakiś derbach... Łodzi? Bo w Warszawie to raczej nigdy nie mieliśmy wydarzenia sportowego zasługującego na to miano, no chyba że mówimy o wyścigach konnych na Służewcu.
300 biletów... żałosne.

Ziel
04-04-2006, 19:04
:- Szkoda gadać. To nie są żadne derby! Mam nadzieję, że po kilkuletnim "ślizganiu" się po dolnej części tabeli nareszcie spadną i zwolnią miejsce dla prawdziwych ekip takich jak: ŁKS, Śląsk, Jaga.

Kempes
04-04-2006, 19:38
300 biletów.

Bawiąc sie w proroka stwierdzam :

I tym optymistycznym akcentem mecz ( z urzędu nazywany ) derbowy obejżą tylko kibice KSP :roll: Nie wierze ,że będzie inny scenariusz niż replay z roku ubiegłego ... *****

( tj nie to żebym miał przeciwko jak największej ilości naszych ... załamał mnie fakt ,prawdopodnie identycznego finału całych tych ''derbów na Polonii'' )

Talar
04-04-2006, 19:42
Zbiórka jest tak jak rok temu pod metropolem/forum ? Pod kasy nawet nie ide bo wiem ze biletu i tak nie dostane.

Aureliusz
04-04-2006, 19:46
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=9791
Wyniki sondy :ucieka: :kurde:

arczi
04-04-2006, 20:01
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=9791
Wyniki sondy :ucieka: :kurde:

Sabotaz 8)

A tak serio..

Panowie. Spodziewaliscie sie 1000 biletow?
Zejdzcie na ziemie.
Poza tym zastanawia mnie fakt, czemu akurat w tym temacie kroluja przede wszystkim userzy odziani w charakterystyczne zolte koszulki lidera.

(L)ukas
04-04-2006, 20:36
Ja tam się cieszę, że Polonia spada z ligi. Oby powtórzył się wynik sprzed roku. Już od dawna było wiadomo, że w Warszawie nie ma derbów (jeśli chodzi o mecze Legia - Polonia). Jest plus tego, że Polonia spadnie do II ligi. Do Warszawy będzie przyjeżdżało Zagłębie Sosnowiec. Życzę im oczywiście awansu do I ligi, ale w tym roku będzie trudno. To tyle z mojej strony :oczko:

violence
04-04-2006, 21:01
http://www.youtube.com/watch?v=YT2SqJ4wTeg&search=poland

ostanie derby przy K6 :oczko:

Kawa
04-04-2006, 21:28

To sa Twoje fimiki tam?

żyła
04-04-2006, 21:32

To sa Twoje fimiki tam?

i jak je zapisać na dysku? :hyhy:

violence
04-04-2006, 22:25
Filmiki nie są mojego autorstwa :)

Raczej nie da sie zapisac na dysku :)

PS. Całkiem klimatyczny soundtrack z tego filmiku :D

vtz
04-04-2006, 22:26
i jak je zapisać na dysku? :hyhy:

polecam program "pobieracz" :)

http://www.toya.net.pl/~mstr/youtube/

Sokol
04-04-2006, 22:40
taaaaa :D

dyha
04-04-2006, 23:01
Filmiki nie są mojego autorstwa :)

Raczej nie da sie zapisac na dysku :)

PS. Całkiem klimatyczny soundtrack z tego filmiku :D

volare mnie zniszczylo :hyhy: :hyhy: :hyhy:

[/b]

MK
05-04-2006, 00:07
Filmi wgniata w ziemie :ucieszony: Miejmy nadzieje, że tym razem uda nam się "wejść" 8)

Paluch
05-04-2006, 00:27
hehhe film fajny a muzyka :hyhy: , wogole smiesznie w zeszłym roku bylo strasznie. teraz czuje kiszke bo pały nie dopuszczą do tekiej ani zadnej innej konfrontacji raczej :chytry: :roll:
dlatego polecam c+ i piwo w domowym zaciszu :)

Raffi
05-04-2006, 00:33
komedii ciąg dalszy:

Kibice Polonii za darmo na derby

ok 04-04-2006 , ostatnia aktualizacja 04-04-2006 23:26

Kibice Polonii zostaną wpuszczeni za darmo na niedzielne derby z Legią - zapowiedział przedstawiciel zarządu J.W. Construction Ryszard Matkowski.

Deklarację taką złożył podczas wczorajszego spotkania z kibicami. Lista chętnych ma być - ze względów bezpieczeństwa - zgłoszona do czwartku. - Jeżeli eksperyment się powiedzie, to przedłużymy go na następne mecze - powiedział Matkowski.

Depesz
05-04-2006, 01:11
Jak można się wpisać na tą listę? :zlosliwy:

Pan Artysta
05-04-2006, 07:16
Kibice Polonii zostaną wpuszczeni za darmo na niedzielne derby z Legią - zapowiedział przedstawiciel zarządu J.W. Construction Ryszard Matkowski.

]

to se mecz wybrali do takiej próby eeeeeee znaczy eksperymentu :hyhy: - grunt to dobre wejście i dobry pomysł :brawo:

Raffi
05-04-2006, 10:03
... ale tylko "zorganizowani" wchodzą za darmo, przed meczem będzie normalna sprzedaż dla indywidualnych kibiców na sektory Polonii

Emocje przed derbami rosną

W niedzielę na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej spotkają się dwie warszawskie drużyny - Polonia i Legia. Fani z Łazienkowskiej, zgodnie z przepisami PZPN, dostaną 300 wejściówek na mecz. Fani 'Czarnych koszul' zostaną wpuszczeni za darmo.

Kibice Legii chcieliby zapełnić przynajmniej połowę miejsc na stadionie przy Konwiktorskiej. W końcu to derby stolicy. Klub wystąpił o przyznanie 500 wejściówek. Polonia odpowiedziała, że może sprzedać, zgodnie z przepisami PZPN, 300 biletów (pięć proc. miejsc na stadionie). Obiekt Polonii może pomieścić 6059 osób, czyli pięć procent od tej liczby wynosi 302,95.
- Dopóki nie będzie wybudowanych trybun za bramkami, jak obiecało miasto, ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości wpuszczenia większej liczby kibiców gości - mówi Jacek Kamiński, rzecznik prasowy Polonii.

Sympatycy klubu z Łazienkowskiej zwrócili się do władz miasta z prośbą o równy rozdział miejsc na trybunach pomiędzy kibicami Legii i Polonii. Uważają, że stadion jest własnością miasta, więc mają prawo żądać równego rozdziału biletów. Nie będzie to jednak możliwe, bo Polonia jest zarządcą tego terenu.

Kibice Legii chcą zorganizować legalną manifestację. Mają zamiar przejść z Łazienkowskiej pod stadion Polonii. Motywem przewodnim będzie hasło: stadiony dla stolicy.

- Skoro w Kielcach można było zbudować nowoczesny stadion, dlaczego w stolicy państwa nie jest to możliwe? Chcemy, żeby powstały nowoczesne stadiony przy Łazienkowskiej i Konwiktorskiej, aby wszyscy chętni, i legioniści i poloniści, mogli obejrzeć mecze swoich drużyn na stadionie rywala - tłumaczy jeden z przygotowujących manifestację.

Jak ogromne jest zainteresowanie futbolem w Warszawie i budową nowych stadionów, niech świadczy fakt, że kibice Legii zablokowali swoimi mailami elektroniczne skrzynki pocztowe w urzędzie miasta. Do byłego prezydenta Kaczyńskiego, wiceprezydenta Urbańskiego i na adres urzędu miasta na początku roku przysłano około 20 tys. maili, w których nadawcy domagali się decyzji w sprawie budowy stadionów w Warszawie.

Niektórzy kibice z Łazienkowskiej chcieli kupić bilety na trybunę główną i ujawnić się dopiero równo z gwizdkiem sędziego. Ten sposób jednak nie sprawdzi się, bo Polonia nie będzie prowadziła sprzedaży biletów w kasach, a jedynie poprzez swoich kibiców.

Fani Legii będą mogli kupić bilety do sektora gości jedynie w sobotę, w kasach stadionu przy Łazienkowskiej w godz. 10 - 16 (cena 15 zł). Bilet może nie gwarantować jednak wejścia na mecz, o czym przekonali się fani Legii przed rokiem, 25 maja. Wówczas pod bramami stadionu przy Konwiktorskiej zamiast trzystu osób pojawiło się prawie półtora tysiąca fanów Legii. Większość nie miała biletów, dlatego władze PZPN podjęły decyzję, że nikt nie zostanie wpuszczony. Meczu nie zobaczyli zatem też ci, którzy kupili legalnie bilety, a Polonia do dziś nie zwróciła pieniędzy za niewykorzystane wejściówki. Władze Polonii podjęły decyzję, że kibice ich klubu na mecz z Legią zostaną wpuszczeni za darmo.

Spotkania derbowego mogą nie obejrzeć także dziennikarze i fotoreporterzy zajmujący się Legią.

Jak ustaliliśmy, szalikowcy Polonii mają zamiar użyć siły przeciwko nim. Wczoraj na spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa na meczu był szef do spraw bezpieczeństwa na Legii Stefan Dziewulski. Wystosował on pismo do KSP Polonia w tej sprawie. - W razie potrzeby KP Legia zagwarantuje bezpieczeństwo dziennikarzy i fotoreporterów podczas meczu - powiedziała rzeczniczka prasowa KP Legia Monika Rebizant.

Udało się natomiast rozwiązać problem niepełnosprawnych kibiców Legii. Od meczu o puchar z Kolporterem w Kielcach SKLW organizuje wyjazdy dla tych osób.

Wszędzie ich inicjatywa spotyka się z dużą życzliwością. Niepełnosprawni wpuszczani byli za darmo. Na Polonii zażądano jednak wykupienia normalnego biletu. Do akcji wkroczył Dziewulski, który wyjaśnił, jak przebiega akcja, i ustalił z policją oraz władzami Polonii, gdzie i jak mają pojawić się niepełnosprawni. Kibice ci wejdą za darmo. Ustalono, że na Konwiktorską przyjedzie dziesięć osób wraz z opiekunami. Mecz ze względów bezpieczeństwa będą oglądać spod zegara, gdzie mieści się sztab dowodzenia policji.

rolnik
05-04-2006, 10:33
Ku..a to jest jedna wielka parodia :ucieka:

Niech lecą do 2 ligi jak najszybciej !!!

foks
05-04-2006, 11:30
2 liga ? okregowka a na miejscu stadionu ubojnia cerfoura !

uiui
05-04-2006, 11:49
mam nadzieje ze nie przyjdzie komus do glowy pomysl zakupu biletu na "sektor gosci" ot takie moje prywatne zyczenie :chytry:

Masoh
05-04-2006, 12:09
Gadajcie se chłopakii do wolii jaka ta Polonia zła jest.Nie mozecie pojąć po Polsku ze mozecie dostać tylko 300 biletów i ani jednego więcej.Nie mamy jakiegoś super stadion dla 2 tyś kibiców gości.

Dla mnie te derby to jeden wielki cyrk.I zeby jak najszybciej mineły.

matx
05-04-2006, 12:17
Dla mnie te derby to jeden wielki cyrk.I zeby jak najszybciej mineły.

co się martwisz.. być moze problem na najbliższe x lat sam się niedługo rozwiąże..

Ziel
05-04-2006, 12:33
Fajny filmik. Widać ile nas było :O

Z całego serca życzę KSP spadku, to i tak nie są żadne derby, a zrobią miejsce dla prawdziwych ekip, które czekają w II lidze.

juras
05-04-2006, 12:51
Nie mozecie pojąć po Polsku ze mozecie dostać tylko 300 biletów i ani jednego więcej.Nie mamy jakiegoś super stadion dla 2 tyś kibiców gości.

A nie mozesz pojac po polsku, ze Was i tak mimo darmowych wejsciowek przyjdzie tylu, ze spokojnie zmiescilibyscie sie na Glownej a nam zostawili Kamienie? (lub odwrotnie?) Wystarczylyby dobre checi. Ale przeciez prawdziwe dzieci stolicy nigdy nie pojda na reke kibicom "cwelki" :roll:
Moze skonczcie mierzyc swiat swoja miara...

Mam tylko nadzieje, ze to juz naprawde ostatnie derby. Ile mozna czekac...

Masoh
05-04-2006, 13:01
To nasza sprawa ile nas przyjdzie dla Was jest sektor gosci i tyle.Kamyk dostaliscie w 97 i kazdy wie czym to się skończyło.Jak bedą derby na Ł3 odajcie nam Żylete a sobie pujdzcie na główną.Po za tym od Was zalezy czy chcecie obejrzeć derby.Jak przyjdziecie w 300 osób to wejdziecie i objerzycie meczyk.Jak przyjdziecie w tysiąc to wiadomo ze nie wejdziecie.

Jozi
05-04-2006, 13:03
filmik gitarka :) hehe w Warszawie jest tylko LEGIA !!

RadO
05-04-2006, 13:14
To nasza sprawa ile nas przyjdzie dla Was jest sektor gosci i tyle.Kamyk dostaliscie w 97 i kazdy wie czym to się skończyło.Jak bedą derby na Ł3 odajcie nam Żylete a sobie pujdzcie na główną.Po za tym od Was zalezy czy chcecie obejrzeć derby.Jak przyjdziecie w 300 osób to wejdziecie i objerzycie meczyk.Jak przyjdziecie w tysiąc to wiadomo ze nie wejdziecie.

Bold 1: Czy były to jedyne derby na którym byliśmy na najlepszej trybunie galaktyki? Jak nie to masz problem...

Bold 2: Nie możecie zapełnić trybuny liczącej 1911 miejsc u siebie, a chcecie cała trybunę na jakoeś 6000? Może mi to logicznie wytłumaczysz.

Życzę wam spadku - bezpośredniego do IV ligi najlepiej. Możecie wrócić jak zmądrzejecie, zarówno działacze jak i tzw. "kibice".

matx
05-04-2006, 13:14

Sam wprawdzie nie idę, bo musze pracować, ale nie mogę się doczekać w jaki sposób zbłaźnicie się tym razem. Jak będą derby na Ł3, to oddać Wam Żyletę? Po pierwsze do derbów na Ł3 już długo nie będzie, a po drugie to po **** Wam ta Żyleta ? Żybyście się tam pogubili ? Już kiedys dostaliście krytą.. ilu Was było ?

Tur
05-04-2006, 13:15

Mógłbyś chociaż próbować podawać racjonalne powody. Żyletę? I co, w ile osób byście się na niej pojawili? Łuk, który dostajecie jak życie pokazało jest dla was zupełnie wystarczający.

Poza tym raz było nas troszkę więcej i też obejrzeliśmy 8)

kibic(L)
05-04-2006, 13:15

I to jest odpowiedź kibica klubu którego kibice nigdy nie mieli problemu z tym że może być za mało biletów.

juras
05-04-2006, 13:53
Masoh, po cholere Wam Zyleta jak nie potraficie luku w 20 procentach zapelnic? Napisalem Ci, nie mierz swiata Wasza miara. Legia to nie Polonia, nam nie wystarczy ochlap w postaci 300 biletow. A Twoje argumenty "jak przyjdzie 300 to obejrzycie, jak wiecej to figa z makiem" przypominaja mi gadki dziadkow z PZPNu albo pewnego dyrektora ds bezpieczenstwa... :roll:

Dla mnie z tej dyskusji wynikaja 3 wnioski:
1. Jestescie strasznie wysrani.
2. Jestescie cholernie zakompleksieni ("Nam dać!Nam dać najwiecej!Co z tego ze jest nas malo?Co z tego, ze gdyby jedna ekipa siedziala sobie po jednej stronie, druga po przeciwnej, to ten mecz mialby jakas range i jakos wygladal?)
3. Przez takie zachowanie i taki sposob myslenia derby na Konwiktorskiej sa posmiewiskiem dla calej Polski...

Ale to i tak juz kazdy wie :)

P.S. Piszemy pójdzcie, a nie pujdzcie :)

pijak
05-04-2006, 14:06
do klatki gości na Polonii, przy dobrych chęciach weszło by z 1000 osób, rozszerzyć sektor buforowy to i pewnie więcej by weszło...
dla mnie decyzja o oddaniu nam kamiennej to nie jest taki oczywisty fakt...
np. gramy w zaawansowanej turze pucharu europejskiego, i chce do nas przyjechać Marsyllia w 10tyś :) wpuszczamy na Żyletę?
tak wiem jest łuk na 2,5tyś... ale to o x5 za mało...
każdy klub powinien mieć zaplecze tak, by goście mogli oglądać spotkanie w tyle osób w ile by "chcieli". Narazie powoli coś rusza w tym kierunku w PL - wspomniany stadion Korony, instalacja płyt podgrzewanych...
Czekając na normalność...

KRA
05-04-2006, 14:12
do klatki gości na Polonii, przy dobrych chęciach weszło by z 1000 osób, rozszerzyć sektor buforowy to i pewnie więcej by weszło...
dla mnie decyzja o oddaniu nam kamiennej to nie jest taki oczywisty fakt...
np. gramy w zaawansowanej turze pucharu europejskiego, i chce do nas przyjechać Marsyllia w 10tyś :) wpuszczamy na Żyletę?
tak wiem jest łuk na 2,5tyś... ale to o x5 za mało...
każdy klub powinien mieć zaplecze tak, by goście mogli oglądać spotkanie w tyle osób w ile by "chcieli". Narazie powoli coś rusza w tym kierunku w PL - wspomniany stadion Korony, instalacja płyt podgrzewanych...
Czekając na normalność...

Tyle, że Polonia i tak nie zapełni dwóch trybun w pełni, im podczas derbów w zupełności wystarczyłaby Główna. A u nas na Marsylię w zaawansowanej fazie europejskiego pucharu, na luzaku przyszedłby cały stadion, a nawet zabrakłoby biletów. Ot taka mała różnica... ;)

Edit: Przecież jakby dali nam Kamyk, to nikt by im nie zabronił przyjść na Główną w 4 tysiaki. Nas by było ok 2 tys i te derby jakoś by wyglądały. No, ale jak ktoś się zachowuje jak pies ogrodnika co sam nie zje a nikomu nie da, to już nic nie poradzimy. :/

Sokol
05-04-2006, 14:16
Tylko ze na takim meczu z Marsylia u nas nie byloby gdzie szpilki wetknac,
a na Polonii jak napisal Juras spokojnie wystarczylaby im jedna trybuna.
Tu jest taka mala roznica ;)

edit: widze ze zostalem lekko wyprzedzony :oczko:

pijak
05-04-2006, 14:19
to ja widze, że kapituluje :P
zgoda... ;)

Pan Artysta
05-04-2006, 14:44
nie ma co gadać :chytry: komuna ich męczyła, Romanowski rozbił a wszystkiemu winni kibice Legii- i tańczmy z radosci bo nam kolo Masoh pozwala w 300 przyjść na derby-srerby :brawo:

300 to w żródełku w C+ se moze te derby luknąć :hyhy: i bez łaski kiero Masoha

charakterne chłopaki :rotfl2: -c..j wiecie co to być charakternym :cicho: -taka prawda, na głowie bym stanął i chciał prawdziwych derbów a u was nawet takiej checi nie widać-takie z was Warsowioki

langres
05-04-2006, 15:03

To sa Twoje fimiki tam?

To jest fragment z amatorfans - Wiosna 2005.

Mogiel
05-04-2006, 15:09

Dostaliście kiedyś połowę Krytej (zdaje się, że Wasz stadionik nie dostał licencji). Było was, żebym bardzo nie skłamał, 400-450 osób? Cała kryta, wraz z Przed Krytą ma 5 676 miejsc. Jakieś wnioski?

Raffi
05-04-2006, 15:29
ze strony Polonii

Bilety na mecz z Legią Warszawa (niedziela, godz. 14.30) można nabyć w przedsprzedaży, która prowadzona będzie w czwartek i piątek w godz. 14-19 w kasie nr 1 (od ulicy Bonifraterskiej). W dniu meczu kasy będą czynne w godz.: trybuna główna - 10-13.30, trybuna "kamienna" - 10-14.15.

Wejścia na stadion będą otwarte od godz 13. Po godz. 14.30 wejście na obiekt będzie niemożliwe!

Przy zakupie biletu i wejściu na stadion wymagane będzie okazanie dowodu tożsamości (w przypadku osób niepełnoletnich legitymacja szkolna). Przy zakupie spisywane będzie imię i nazwisko oraz numer PESEL nabywcy. Bilety będą imienne. Aby uniknąć kolejek przed meczem apelujemy o nabywanie biletów w przedsprzedaży.

Ceny biletów: trybuna główna 25 zł normalny i 20 zł ulgowy, trybuna "kamienna" 20 zł normalny i 15 zł ulgowy, bilety dla kobiet po 5 zł na każdą z trybun. Bilety ulgowe przysługują - za okazaniem ważnej legitymacji - uczniom i studentom. Dzieci do lat 8, pod opieką opiekuna - wstęp wolny.

Firma J.W. Construction ufundowała 150 bezpłatnych zaproszeń dla członków i współpracowników Stowarzyszenia "Wielka Polonia", które jego zarząd rozdysponuje we własnym zakresie.

Pan Artysta
05-04-2006, 16:13
lekka tam dezinformacja panuje :ucieka:

MTP
05-04-2006, 17:16
Argumenty Polonii :chytry:
Zgadzam sie z jednym oddać Kamienną nam.No bo w końcu to ich trybuna dla fanatyków(bez komentarzy).
Choć mówia że dali nam w 97 a po 97 byliśmy tam dwa razy.Raz był spokój raz nie plotek który po kopnięciu pękł.W sumie nic strasznego.

Dwa razy siedzieli u nas na krytej.Raz był spokój mimo że Legia siedziała po drugiej stronie.A raz wyżyli sie na kwietnikach i vipach.

Co do wizji o Marsyli.Gdzie siedziała Vincenza mimo że ich byo 500 siedzieli na krytej bo deszcz padał.Niby śmieszny argument ale nikt sie nie pluł.

Derby w listopadzie co kamienna była zamknięta.500 biletów było nas ponad 600 spokoj
Te derby co Sagan bramke strzelił 500 biletów nas było 700 spokój.Ba pilkarze przybijali piatki bo na głównej siedziało kilkudziesieciu Legionistów.Nie mówiac już że wyszedłem z sektora gosci poszedłem na vipy i nikt mnie nie zatrzymywał.Wchodzac na Honorową byłem świecei przekonany że gol dla Polonii bo ludzie skakali z radosci ale patrze piłkarze,kibice (L) sie ciesza.

To jest kilka przykladów gdzie można bylo nas wpuscić wiecej niż 300 a nie było marszy zadym itp.

Wszędzie lamentujecie że Legia to bydło a wy inteligencja stolicy.
Masoh zejdzcie na ziemie.

Pan Artysta
05-04-2006, 17:22
Wszędzie lamentujecie że Legia to bydło a wy inteligencja stolicy.
Masoh zejdzcie na ziemie.

Czasami łatwiej jest nie schodzic na ziemie a żyć iluzją - i za to Marvin dla kibiców KSP :brawo: :brawo: :brawo: przyznałem Ja piknik 1 klasy :efoch:

jacekaga
05-04-2006, 17:27
Nie wiem jak, Wam, ale mi trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystkie te informacje dotyczące biletów na Derby Warszawy służą wyłącznie dezinformacji (przeczące sobie wzajemnie komunikaty wydane w ciągu dwóch dni- chodzi o dystrybucję biletów dla kibiców Polonii). Jakoś kłóci mi się to z główną misją klubów- propagowaniem futbolu. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW, to w naszej (przede wszystkim muranowskiej, choć także w krakowskiej czy łódzkiej) rzeczywistości pusty slogan.

Nie wiem, czy uda mi sie zdobyć jeden z 300 biletów. Wiem, że o 14.30 w niedzielę będę jak najbliżej Legii. Podejrzewam, że podobnie do mnie myśli jeszcze wielu kibiców. Z tym musi się liczyć zarząd Polonii. Utrudnienia dla kibiców Legii nie zapewnią, że ten mecz będzie przebiegał w spokojnej atmosferze, a mogą wręcz odnieść przeciwny skutek.

Bo chcę wierzyć, że wszelakie ograniczenia biorą się z chęci zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa...

matx
05-04-2006, 17:30
Bo chcę wierzyć, że wszelakie ograniczenia biorą się z chęci zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa...

pewnie.. przecież to wszystko dla naszego dobra, a my nie potrafimy tego docenić... :roll:

jacekaga
05-04-2006, 17:36

pewnie.. przecież to wszystko dla naszego dobra, a my nie potrafimy tego docenić... :roll:
Bynajmniej nie staję w obronie zarządu Polonii, jeżeli to masz na myśli.

Rozwijając myśl, chcę wierzyć, że wszelakiego rodzaju utrudnienia dla kibiców Legii biorą się z chęci zapewnienia bezpieczeństwa, a nie skrajnych kompleksów, czy złośliwości względem NASZEj drużyny.

czaszka
06-04-2006, 20:36
Cos z innej beczki:
http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,1302677,dyscyplina.html

Najciekawsze jest to:
Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zastosowali obostrzenia przy sprzedaży biletów. Nabywać je będzie można do piątku, ale pod warunkiem, że nie było się wcześniej na stadionie Legii. "Przyjęliśmy takie rozwiązanie aby dmuchać na zimne. Niestety ktoś, kto znalazł się w bazie komputerowej Legii, nie będzie mógł wejść na niedzielny mecz przy Konwiktorskiej" - powiedział rzecznik prasowy Polonii Jacek Kamiński.

Czyli udostepnili Polonii baze kibiców Legii. Ciekawe czy to zgodne z prawem udostepniac trzecim podmiotom dane osobowe własnych kibiców bez ich zgody. Dziewulski działa :chytry:

Markotny
06-04-2006, 20:55
Brak słów...

Jedyne ich miejsce to II liga i niżej. Za całokształt.

arczi
06-04-2006, 21:04
Spokojnie.
To nie jest potwierdzone info jeszcze.
Prawdopodobnie farmazon.

niedzwiedz
06-04-2006, 21:04
Wg mnie to ma na celu po prostu "wystraszenie" osób które chciały by isc na głowną, natomiast w rzeczywistosci tego nie sprawdza

MTP
06-04-2006, 21:27
Jutro ma wyjsc wyjaśnienie KP że to faramzon Kaminero.

CywiL
06-04-2006, 21:34
***** jesli okaże się prawda ,że Kp Legia udostepniło całą bazę z naszymi danymi osobowymi to bedzie skandal !!!

:efoch:

Markotny
06-04-2006, 21:36
Polonia ma dane kibiców Legii? Legia zaprzecza

Polska Agencja Prasowa wydała następującą informację, w której cytowana jest wypowiedź rzecznika prasowego Polonii na temat niedzielnych derbów:
"Ze względów bezpieczeństwa organizatorzy zastosowali obostrzenia przy sprzedaży biletów. Nabywać je będzie można do piątku, ale pod warunkiem, że nie było się wcześniej na stadionie Legii. - Przyjęliśmy takie rozwiązanie aby dmuchać na zimne. Niestety ktoś, kto znalazł się w bazie komputerowej Legii, nie będzie mógł wejść na niedzielny mecz przy Konwiktorskiej - powiedział rzecznik prasowy Polonii Jacek Kamiński."
Czy to oznacza, że Legia przekazała klubowi z Konwiktorskiego dane kibiców Legii zarejestrowanych w bazie Klubu Kibica?

Przed chwilą dowiedzieliśmy się od przedstawiciela Stowarzyszenia Kibiców Legii, że działacze z Łazienkowskiej zaprzeczają jakoby taka sytuacja miała miejsce. Jutro ma ukazać się stanowisko KP Legia w tej sprawie.

Autor: Woytek
Źródło: własne

RadO
06-04-2006, 21:38
Spokojnie to farmazon... KP by tak nie zaryzykowało... Za dużo by to ich kosztowało.

A Polonia trzyma poziom śmiesznosci. Jaki klub taki rzecznik... Mam nadzieję, że już niedługo przestanie to być nasz problem...

Beny
06-04-2006, 21:48
Jeśli bezprawnie (bo niby na jakiej podstwie?) przekazano jakiekolwiek dane osobowe z firmy X do firmy Y, to poprzednia akcja ze znalezieniem danych kibiców to mały pikuś. :zlosliwy:

Ale jakoś w to nie wierzę. :oczko:

wKaSwPa
06-04-2006, 22:05
Masoh nie jest kibicem Polonii. Tyle w tym temacie.

pusty
06-04-2006, 22:11
Nie wierzę w to, że KP byłoby w stanie zrobić coś takiego jak przekazanie danych Polonii. Jeśli tak się stało to wielki samobój z ich strony.

PelePW
06-04-2006, 22:17
ja proponuję frajera co się wpisał nade mną zbanować od razu za nicka :zly:

jeżeli nie rozumiesz pojęcia "frajer", to nie używaj... :nie:

RadO
06-04-2006, 22:19
Sie "rodowitych" namnożyło...

MTP
06-04-2006, 22:19
To pewnie dziewczyna co ma na forum Polonii zacny nikt Anty Legionista.
I tam wyczytało te bzdury.

Fester
06-04-2006, 22:27
Brak słów...

Jedyne ich miejsce to II liga i niżej. Za całokształt.

2?

Dla nich i ich chorego swiata w ogole nie ma miejsca...

Sokol
06-04-2006, 22:57
http://pilka.interia.pl/liga/1/news?inf=736191

Raffi
07-04-2006, 00:04
ja proponuję frajera co się wpisał nade mną zbanować od razu za nicka :zly:

jeżeli nie rozumiesz pojęcia "frajer", to nie używaj... :nie:

:hyhy: :chytry: wynocha

Zaraz sam zrobisz "wynocha" z tego forum

Jak ktoś jeszcze chce sobie pogaworzyć głupoty w tym temacie to niech zrobi sobie 2 dni przerwy

ems
07-04-2006, 00:17

no jak to, przeciez nawet szalik stracil pare lat temu ! :)

Harcerz
07-04-2006, 06:03
W Bukareszcie mozna ?
Oczywiscie ze mozna ! http://wiadomosci.onet.pl/1302735,14,item.html

Pan Artysta
07-04-2006, 07:24
W Bukareszcie mozna ?
Oczywiscie ze mozna ! http://wiadomosci.onet.pl/1302735,14,item.html

widzów-50 000 :O :ucieka: a w kurrczefajnym stadionie miejskim na Muranowie -3000 ludzi :rotfl2:

Rumunia nas (ich) bije na głowe :kurde:

Q_(L)
07-04-2006, 09:58
Nie rób z siebie Idioty...

no jak to, przeciez nawet szalik stracil pare lat temu ! :)
Tego to nie wiem, ale o ile mnie pamięc nie myli był pomysłodawcą odpalenia czarnych rac na K.6 (tez pare lat temu)... wyrobił się chłopak 8)

rolnik
07-04-2006, 10:02
Sprostowanie Klubu odnośnie wypowiedzi rzecznika prasowego Polonii Warszawa

W związku z depeszą prasową PAP z dnia 6 kwietnia 2006 r. z godz. 19:19 związaną z meczem Polonia Warszawa – Legia Warszawa planowanym na 9 kwietnia 2006 r., Klub Piłkarski Legia wyjaśnia, co następuje:
W depeszy zacytowany został rzecznik prasowy Klubu Polonia Warszawa, który stwierdził:
"...Niestety ktoś, kto znalazł się w bazie komputerowej Legii, nie będzie mógł wejść na niedzielny mecz przy Konwiktorskiej..."
Wypowiedź ta może sugerować, że klub Polonia Warszawa ma dostęp do bazy kibiców Legii Warszawa, prowadzonej przez Legię. Otóż stwierdzamy jednoznacznie, że Legia Warszawa nie udostępniła ani nie udostępni "Bazy Kibiców" żadnej osobie trzeciej,
w tym także żadnemu organizatorowi meczów piłkarskich, w sposób godzący w obowiązujący porządek prawny. Obecnie udostępnianie takie nie jest zgodne z celem zbierania danych (jest to program lojalnościowy), ani z wnioskiem o rejestrację bazy, która została dokonana w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Informujemy jednocześnie, że dane znajdujące się w Bazie Kibiców, są chronione przez Klub Piłkarski Legia Warszawa zgodnie z najwyższymi standardami, co potwierdziła kompleksowa kontrola przeprowadzona w ostatnich miesiącach przez Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa

Źródło: Legia.pl

PS. Dlaczego nie ma jeszcze zapowiedzi derbów na LL? :efoch:

Woytek
07-04-2006, 12:58
PS. Dlaczego nie ma jeszcze zapowiedzi derbów na LL? :efoch:

wieczorem będzie 8)

Markotny
07-04-2006, 15:08
Przedsprzedaż biletów wstrzymana!

Polonia wstrzymała przedsprzedaż biletów na niedzielne derby z Legią. Jak udało nam się dowiedzieć, przedsprzedaż nie będzie kontynuowana i wejściówki będzie można kupić tylko i wyłącznie w niedzielę przed meczem.

Ciekawe dlaczego? :hyhy:

Raffi
07-04-2006, 15:10
i czy tak będzie na 100% w rzeczywistości :chytry:

Creator
07-04-2006, 16:21
K6 jest opętane strachem,co chwile coś nowego wymysla z tymi biletami... :/
Przed meczem coś nowego wymyślą zapewne.

Markotny
07-04-2006, 17:04
i czy tak będzie na 100% w rzeczywistości :chytry:Info sprzed chwili mówi że tak :oczko:

MrC
07-04-2006, 18:25
Można śmiało kupić bilet ale niestety trzeba być osobiście :zly:
Podobno mają być barierki ileś tamm metrów od stadionu gdzie będzie prewencja sprawdzała bilety....

MTP
07-04-2006, 18:34
Jak oni nawet nie potrafią przeprowadzic przedsprzedazy biletów to czemu dostali licencje.Zabarykadowac stadion psami i ochroną kazdy głupi umie.
A jak boją sie wpuscić iluś tam kibicow niech graja przy pustych trybunach.Tylko jaki to ma sens.
Piłka Nożna dla kibiców.
A najbardziej wspólczuje zwykłym sympatykom piłki którzy chcieli sobie obejrzec ciekawy mecz.
To jest stolica Polski kraju bedącego w UE a zachowania jak 100 lat za murzynami.
Mało kto wejdzie? Nikt nie wjedzie psychoza strachu jak oganęła KSP jest przerażająca

Marinho15
07-04-2006, 18:36
Właśnie powiedzcie czy coś sie ruszyło? Byłem ok. 15:30 i pod bramą stało 2 ochroniarzy i pilnowało aby nikt nie wszedł :/. Mówili także że wszystkie bilety zostały wyprzedane! :wsciekly:

Goryl
07-04-2006, 18:56
Właśnie powiedzcie czy coś sie ruszyło? Byłem ok. 15:30 i pod bramą stało 2 ochroniarzy i pilnowało aby nikt nie wszedł :/. Mówili także że wszystkie bilety zostały wyprzedane! :wsciekly:
chyba sie nie nabrales :oczko: myslke ze dopiero przed meczem bedzie mozna kupic bilet... no ale nie zaszkodzi jutro ponownie kasy odwiedzic

Talar
07-04-2006, 18:59
chyba sie nie nabrales :oczko: myslke ze dopiero przed meczem bedzie mozna kupic bilet... no ale nie zaszkodzi jutro ponownie kasy odwiedzic

przedsprzdaż miała być w czwartek i w piątek.

Karaś_uRsUs
07-04-2006, 19:57

Wyraźnie bylo napisane że sprzedaż biletów na derby odbędzie sie 8.04 (czyli jutro) w godzinach 10.00-16.00.

Depesz
07-04-2006, 20:05
Byłem pod stadionem i....po tym co zobaczyłem życzę Polonii spadku. Psychoza=kolejka do jednej kasy, która i tak jest zamknięta, klub robi w balona zarówno swoich jak i ewentualnych gości zza miedzy (już nie wspomnę o zwykłych kibicach futbolu którzy po prostu chcą obejrzeć mecz pierwszej ligi). O tym jaka jest różnica poziomu między klubami niech świadczy to, że pół godziny później kupowałem bilet na Lecha i na Łazienkowskiej jest pełna kultura, małe kolejki, jasny system kupowania biletów, 4 kasy...

Michu
07-04-2006, 20:06
Ja natomiast słyszałem wersje że żeby kupić bilet trzeba mieć kartę kibica Polonii :ucieka:

Znaojomy był koło 17:30 i tak powiedział

Mogiel
07-04-2006, 20:17
Na teren obiektu wejść się da (panie, ja na trening ! - a, na trening to prosze bardzo). W punkcie sprzedazy biletow można było usłyszeć "dla pana tylko na Kamienną", "na Główną nie ma sprzedaży", "czemu nie chce pan na Kamienną, tam jest tak spokojnie". Co dziwne, koleżanka kupiła bilety dla 4 innych dziewczyn ("dla koleżanek z sekcji.. czegośtam :P). Ogólnie bajzel nieziemski.

Raffi
07-04-2006, 20:21
te karty u nich były tak dawno że nawet mało kto z nich je w ogóle ma, więc takie info proszę traktować z przymruzeniem oka... jak każde inne zresztą

Markotny
07-04-2006, 20:53
Dla poprawienia humoru

http://sport.onet.pl/1302861,wiadomosci.html

socha
07-04-2006, 21:18
Na teren obiektu wejść się da (panie, ja na trening ! - a, na trening to prosze bardzo). W punkcie sprzedazy biletow można było usłyszeć "dla pana tylko na Kamienną", "na Główną nie ma sprzedaży", "czemu nie chce pan na Kamienną, tam jest tak spokojnie". Co dziwne, koleżanka kupiła bilety dla 4 innych dziewczyn ("dla koleżanek z sekcji.. czegośtam :P). Ogólnie bajzel nieziemski.

bilety dla koleżanek z klubu ;) , potem weszłam jeszcze raz (dzieki temu że miałam blad w nazwisku) i kupiłma jeszcze 2 bilety

żyła
07-04-2006, 21:32
dość luzno do tego podchodzicie...
Mnie osobiście c... strzelił jak stojąc pod ich bramą razem z kilkunastoma osobami, usłyszałem, że BILETÓW JUŻ NIE MA! Myślę sobie teraz-a niech ten klub spadnie, splonie w te derby, niech uciekają pod gradem kopów ze swoje stadionu, bo tak pojebanych ludzi to nie ma nigdzie! cel ich istnienia?- nie dać Legii. wielkości pryszcza na dupie, a stara się rzucac :roll:

wyp......ć!!!!!! :rzut:

Q_(L)
07-04-2006, 21:40
A ja sie dziwie tym Waszym "bulwersom"... jakby to była nowość w wykonaniu Polonii... :roll:

Poza tym czego sie spodziewaliscie, ze przyjmą Nas z "otwartymi ramionami", przywitaja "chlebem i solą"...
Przeciez Oni sobie doskonale zdają sprawę, że gdyby odpuścili temat, to po raz kolejny podczas derbów byłoby więcej gości jak gospodarzy.

Mnie osobiście **** strzelił
Mam nadzieje, ze nie dosłownie...

PelePW
07-04-2006, 22:20
Mnie osobiście c... strzelił jak stojąc pod ich bramą razem z kilkunastoma osobami, usłyszałem, że BILETÓW JUŻ NIE MA! Myślę sobie teraz-a niech ten klub spadnie, splonie w te derby, niech uciekają pod gradem kopów ze swoje stadionu, bo tak pojebanych ludzi to nie ma nigdzie! cel ich istnienia?- nie dać Legii. wielkości pryszcza na dupie, a stara się rzucac :roll:

To trzeba kupić bilet na sektor dla Legii, a nie na sektor dla Polonii :oczko:

Kawa
07-04-2006, 22:27

To trzeba kupić bilet na sektor dla Legii, a nie na sektor dla Polonii :oczko:
Trzeba było sie z rozgrywek wycofac to by problemu nie było ;)

Goryl
07-04-2006, 23:20
ej jak ktos iwe to niech napisze gdzie jest ustawka przed polonia do mnie na priva .prosze :)Jak to nie wiesz gdzie jest ustawka? :zdziwiony:

W multikinie, ale nie mów o tym nikomu :cicho:
dzieki wielkie za info. Musze jutro bilecik kupic i dac z siebie wszystko..... :ucieka: :klnie: :hyhy:

juras
07-04-2006, 23:44
Spokojnie.
To nie jest potwierdzone info jeszcze.

No niby KP wszystkiemu zaprzeczyla, ale nie zdziwilbym sie, jakby po cichu Stefan przekazal baze danych kibicow, zeby udaremnic wszelkie proby kupienia biletu przez naszych kibicow. Oczywiscie wszystko w slusznej sprawie...

Żuku
08-04-2006, 08:48
Teraz legioniści planują przyjść na mecz w małych grupach lub pojedynczo, a szaliki klubowe założyć dopiero na trybunach. To może pozwolić im wejść na stadion. O tym, w którym sektorze kupować bilety, informują się, wysyłając SMS-y.

normalnie XXI wiek :lol2: szkoda tylko, że nie w wykonaniu Polonii.

Raffi
08-04-2006, 10:02
Istny cyrk ze sprzedażą biletów

Kibice Legii nie wejdą na sektory przeznaczone dla fanów Polonii – jednoznacznie twierdzi Jacek Kamiński, rzecznik prasowy KSP Polonia.

Derbowe spotkanie Polonii z Legią wzbudza olbrzymie emocje. Mecz chciałoby zobaczyć wielu kibiców, ale mają problem z kupieniem biletów. Przedsprzedaż miała być prowadzona w czwartek i piątek. Okazało się, że sprytni kibice klubu z Łazienkowskiej, dla których przeznaczono 300 biletów (sektor dla gości), postanowili wykupić również wejściówki przeznaczone dla fanów Polonii.
Dlatego w piątek sprzedaż wstrzymano. Od godz. 17 wznowiono, ale bilety mogły kupić tylko kobiety. Na kasach pojawiły się kartki z komunikatami: „Lista osób, które zakupią bilety na mecz derbowy w kasach Polonii, będzie konfrontowana z listą kibiców zawartą w bazie Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa. Osoby figurujące na tej liście nie zostaną wpuszczone”.

Mimo takich informacji pierwszego dnia przedsprzedaży kibice Legii wykupili w kasach stadionu przy ul. Konwiktorskiej ok. 500 biletów na trybunę główną, gdzie zasiadają kibice Polonii. Może to doprowadzić do konfrontacji fanów obu drużyn, którzy nie przepadają za sobą.

Informacje podawane przez Polonię mogą sugerować, że władze Legii przekazały dane o swoich kibicach. Działacze z Łazienkowskiej jednak zaprzeczają. „Stwierdzamy jednoznacznie, że Legia Warszawa nie udostępniła ani nie udostępni bazy kibiców żadnej osobie trzeciej, w tym także żadnemu organizatorowi meczów piłkarskich, w sposób godzący w obowiązujący porządek prawny” – napisano w komunikacie klubu.

– Mam wrażenie, że organizacja meczu derbowego chyba przerosła działaczy z Konwiktorskiej – twierdzi Jarosław Ostrowski, członek zarządu KP Legia. Przedstawiciele Polonii nie chcieli wczoraj zdradzić, jak sprawdzą, kto jest kibicem Legii, a kto Polonii. Apelują jednocześnie o rozsądek, aby niedziela była świętem piłkarskim stolicy.

W sobotę kasy stadionu mają być zamknięte. Bilety będzie można kupić dopiero w niedzielę. Wejściówki na trybunę główną sprzedawane będą w godz. 10-13.30, a na „kamienną” 10-14.15. No chyba że... władze Polonii znów zmienią decyzję. W piątek wyraźnie nie panowały nad sytuacją, rozpaczliwie poszukując wyjścia z sytuacji. Oby nie okazało się, że mecz obejrzy garstka kibiców.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.30. Pół godziny wcześniej odbędzie się inauguracja akcji: „Hyundai – piłka życzeń”. Na stadionie pojawi się pięciometrowa piłka, która będzie wędrować po Polsce. Kibice będą mogli wpisywać na niej mundialowe życzenia dla piłkarskiej reprezentacji Polski. Podczas meczu swe podpisy złożą VIP-y. Kibice będą mieli szansę 14 maja na Agrykoli.

2006-04-08

Goran
08-04-2006, 10:05
Przykro mi, że to tak wygląda. Najlepiej byłoby oddać wam 1/3 Głównej - ok. 1500 miejsc, dla nas Kamienna. Ale te wszystkie narzekania z waszej strony są trochę przesadzone. Wszyscy wiemy, że prawdziwą przeszkodą do zorganizowania prawdziwych derb na K6 jest brak nowoczesnego stadionu z 4 trybunami.

No ale jak w innym temaci o tym pisałem, to zaraz podniosła sie wasza odwieczna litania, "po **** ładować w stadion bez kibiców","i tak lecą z ligi, za 2 lata w ogóle nie bedzie Polonii" itp.

To ***** chcecie tych derbów czy nie chcecie :oczko:
?

Kawa
08-04-2006, 10:07
Nie chcemy, Ratusz powinien wstrzymac sie z palnowaniem modernizacji przynajmniej do konca sezonu, a w przypadku degradacji jeszcze dłuzej.

Talar
08-04-2006, 10:23
Z tą listą kibiców Legii to wcale nie musi być lipa. Pamiętacie afere jak jakaś tam gazeta (chyba ŻW ale już nie pamiętam) w starych budynkach klubowych znalzła teczki z naszymi danymi? mogli to sprzedać Polonii. Ale nie ma sie cos bać, jak ma sie bilet to sie wejdzie, nie widze innego rozwiązania.

arczi
08-04-2006, 10:39
Warss. Przestan myslec.
Wez na Off.

Raffi
08-04-2006, 10:39
Warss - to były dane sprzed bilsko 10 lat.......

Talar
08-04-2006, 10:47
Warss. Przestan myslec.
Wez na Off.

ale ty dowcipny... co juz wlasnej opinii nie mozna wyrazic ? sam wez na off

nie wiem sprzed ilu lat fakt jest faktem. Nie chce siac tu zadnego fermetu po prostu biore pod uwage wiele mozliwosci.

pozdro

Herman
08-04-2006, 12:04
to pogadaj o tym z mama

Pesto
08-04-2006, 12:20
Istny cyrk ze sprzedażą biletów

– Mam wrażenie, że organizacja meczu derbowego chyba przerosła działaczy z Konwiktorskiej – twierdzi Jarosław Ostrowski, członek zarządu KP Legia.

trudno o bardziej trafny tytuł , a i komentarz słuszny.
niech te konwiktorki lecą na zbity pysk do II ligi , gdzie ich miejsce.

NASTĘPNE DERBY WYGRAJĄ LEGII REZERWY

Tuzin
08-04-2006, 13:13
Kupujcie, kupujcie ! Tworzy się niezła baza danych ! Very Happy Szczególnie przed mistrzostwami świata. No i oczywiście następnymi derbami. Very Happy A swoją drogą to żeby się tak wystawiać policji Question

Może kiedyś Very Happy Jak na razie to niemiecka policja współpracuje z naszą odnośnie tworzenia bazy danych kibiców. A tu taka gratka ! 2000 nazwisk ! Laughing I wiem co mówię Very Happy

Nie jestem prawnikiem, ani specjalistą, ale mam wrazenie, że wynika z niej, że:

1) Organizator imprezy może nie wpuścić osób znajdujących się na liście, sporządzonej przez Komendanta Policji
2) Komendant Policji ma nieograniczone możliwości przetwarzania danych osobowych

(na podstawie: Art 17a.2, pkt. 1 oraz Art 20b pkt. 2)

Mam wrażenie, że o ile w/w Komendant jest involved, to niewpuszczenie kibiców Legii na podstawie bazy gromadzonej przez Legię nie jest złamaniem prawa.

Jeśli to są chuligani w zielonych szalikach to tez bym otworzył dodatkowe wejścia ale do policyjnych suk.

Oni sa po prostu jedyni w swoim rodzaju.

Q_(L)
08-04-2006, 13:18
Przykro mi, że to tak wygląda. Najlepiej byłoby oddać wam 1/3 Głównej - ok. 1500 miejsc, dla nas Kamienna.
A skąd wiesz, ze to jest akurat najlepsze rozwiązanie... :roll:
A moze "oddać" 3/4, albo 4/5...

Ale te wszystkie narzekania z waszej strony są trochę przesadzone.
Taaa...

Wszyscy wiemy, że prawdziwą przeszkodą do zorganizowania prawdziwych derb na K6 jest brak nowoczesnego stadionu z 4 trybunami.
:leze:

No ale jak w innym temacie o tym pisałem, to zaraz podniosła sie wasza odwieczna litania, "po **** ładować w stadion bez kibiców","i tak lecą z ligi, za 2 lata w ogóle nie bedzie Polonii" itp.
No właśnie - o tym jest inny temat :slucha:

To ***** chcecie tych derbów czy nie chcecie :oczko: ?
Takich... QRWA NIE :bez_oczka: 8)

PelePW
08-04-2006, 15:41
Przykro mi, że to tak wygląda. Najlepiej byłoby oddać wam 1/3 Głównej - ok. 1500 miejsc, dla nas Kamienna. Ale te wszystkie narzekania z waszej strony są trochę przesadzone. Wszyscy wiemy, że prawdziwą przeszkodą do zorganizowania prawdziwych derb na K6 jest brak nowoczesnego stadionu z 4 trybunami.

No ale jak w innym temaci o tym pisałem, to zaraz podniosła sie wasza odwieczna litania, "po **** ładować w stadion bez kibiców","i tak lecą z ligi, za 2 lata w ogóle nie bedzie Polonii" itp.

?

Nie ma, co z nimi dyskutować... Gdyby dostali całą Główną, to domagaliby się jeszcze Kamiennej (vide dać palec...).
A w głębi duszy, to każdy z nich czeka na mecz z Polonią... Tylko "poprawność" każe im to ustnie negować :cicho: Pocieszające jest to, iż dzięki nowemu sponsorowi przez wieeeeeeeeeeele lat będziemy w lidze :hyhy:

(do Legionistów gawędziarzy - nie musicie odpowiadać i zaśmiecać tematu)

e(L)egion
08-04-2006, 15:48
Nie ma, co z nimi dyskutować... Gdyby dostali całą Główną, to domagaliby się jeszcze Kamiennej (vide dać palec...).
A w głębi duszy, to każdy z nich czeka na mecz z Polonią... Tylko "poprawność" każe im to ustnie negować :cicho: Pocieszające jest to, iż dzięki nowemu sponsorowi przez wieeeeeeeeeeele lat będziemy w lidze :hyhy:

Mam nadzieję że nie w pierwszej

turi
08-04-2006, 15:53

?

Hehe, ogarnij sie marzycielu. W tym roku polecicie a w nastepnym Wojciechowski wybuduje wam w miejscu glownej piekne osiedle mieszkaniowe ;)

matx
08-04-2006, 15:57
Legioniści gawędziarze... :hmm:
...Zatańczysz ze mną jeszcze raz. Ostatni raz, nim skończy się ten bal ( cyrk )...

Porter
08-04-2006, 15:57
Ej wy naprawde myślicie , że dadzą spaść Polonii?
Ja w to nie wierze- stawiam na baraże i przygniatające zwycięstwo na wyjeździe... :roll:

Beny
08-04-2006, 16:17

Kim są Ci "oni"?

Jeśli masz na myśli tych ch... z PZPN, to nawet oni nie wydrukują tylu spotkań póki Polonia nie zacznie sama zdobywać punktów.

Pele - w świetle tego co napisała Turi, to może Ci się trafi jakiś ładny apartament z widokiem na Intraco. 8) :oczko:

Żuku
08-04-2006, 16:31
a tak apropo... Niech ten inwestor ładuje kase w tą Polonie...jak dla mnie to będzie taka druga Wisła Płock. Potężny inwestor,kiepska drużyna. Najpierw postawią biurowce aby zasłonić ten stadion.

Porter/Beny: spadły takie firmy jak Widzew,ŁKS,Ruch... czemu Polonia miałaby nie spaść? Listkiewicz ma pomóc? Mam nadzieje,że czasy z "Piłkarskiego pokera" mineły :modli:

matx
08-04-2006, 16:35
spadły takie firmy jak Widzew,ŁKS,Ruch... czemu Polonia miałaby nie spaść? Listkiewicz ma pomóc? Mam nadzieje,że czasy z "Piłkarskiego pokera" mineły

tym bardziej, że jak dla mnie, to Polonia to taka firma jak z koziej dupy trąbka.. bez napinki...

daimler
08-04-2006, 17:07
A w głębi duszy, to każdy z nich czeka na mecz z Polonią... Tylko "poprawność" każe im to ustnie negować :cicho:

:zdziwiony:

tak masz racje, marze tylko o jednym :roll:

wiesz o czym?

o tym:

2. liga: tabela na dzień 08.04.2005r.

1. ŁKS Łódź
2. Śląsk Wrocław
3. Widzew Łódź
4. Jagiellonia

ustapcie miejsca tym ktorzy na nie zasluguja...

PelePW
08-04-2006, 17:16
A w głębi duszy, to każdy z nich czeka na mecz z Polonią... Tylko "poprawność" każe im to ustnie negować :cicho:

wiesz o czym?

o tym:

1. ŁKS Łódź
2. Śląsk Wrocław
3. Widzew Łódź
4. Jagiellonia

Liczcie na siebie 8) Skoro chcecie się z takimi firmami spotykać, to nic nei stoi na przeszkodzie, aby Legia za rok poleciała. Wtedy będziecie grać z Lechią, Sosnowcem, Radomiakiem, a nawet ze Świtem :oczko:

Warszawiak
08-04-2006, 17:17
Pozwolę sobie zaśmiecić kolego.
Czy pragniemy spotkań derbowych? I czy poprawność zabrania nam mówienia o tym? Nie sądzę...
Każdy z nas tutaj (i chyba nawet wy "w głębi duszy") dobrze wie, że mecze (szczególnie te na K6) mają bardzo mało wspólnego z derbowymi pojedynkami, nawet jak na nasze skromne, polskie warunki... Dużo bardziej ekscytujemy się na Legii pojedynkami z Lechem, Widzewem, czy Wisłą. A derby? To raczej niekończący się kabaret ze wszystkim swoimi elementami, a zatem były i akcenty muzyczne z kasety, przebieranki w słonie, o innych słownych dowcipach z waszej strony nie wspominając.

A co do spadku KSP z ligi, to obawiam się, że plany nas wszystkich tutaj może pokrzyżować Górnik Zabrze. 15. miejsce w świetle fuzji wielkopolskiej będzie oznaczało baraże dla KSP, w których pewnie wygrają...

daimler
08-04-2006, 17:18

wiesz o czym?

o tym:

1. ŁKS Łódź
2. Śląsk Wrocław
3. Widzew Łódź
4. Jagiellonia

Liczcie na siebie 8) Skoro chcecie się z takimi firmami spotykać, to nic nei stoi na przeszkodzie, aby Legia za rok poleciała. Wtedy będziecie grać z Lechią, Sosnowcem, Radomiakiem, a nawet ze Świtem :oczko:

Ależ my liczymy na siebie jak najbardziej! Dla przykladu jutro liczymy na 3 punkty.

Depesz
08-04-2006, 17:25
[/quote]A co do spadku KSP z ligi, to obawiam się, że plany nas wszystkich tutaj może pokrzyżować Górnik Zabrze. 15. miejsce w świetle fuzji wielkopolskiej będzie oznaczało baraże dla KSP, w których pewnie wygrają...[/quote]

No i tu jest problem. Powinno polecieć tyle drużyn ile planowo miało lecieć, a z drugiej ligi powinno awansować więcej, zwłaszcza, że w czołówce mamy uznane firmy.

Warszawiak
08-04-2006, 17:32
No i tu jest problem. Powinno polecieć tyle drużyn ile planowo miało lecieć, a z drugiej ligi powinno awansować więcej, zwłaszcza, że w czołówce mamy uznane firmy.
tego chcielibyśmy nie tylko my, ale pewnie i cała reszta ligi. Ale PZPN milczy. A ich milczenie może oznaczać, że chcą czegoś innego...

turi
08-04-2006, 18:44
Ja w to nie wierze- stawiam na baraże i przygniatające zwycięstwo na wyjeździe... :roll:

Ja ostatnio usłyszałam teorię, która nawet nie jest (niestety) niemożliwa do zrealizowania. Wszystko rozbija się o fuzję Amiki z Lechem. Jeśli spadają bezpośrednio dwie ekipy, to znając PZPN i sympatię szefa związku do czarnych barw, mogą pod koniec sezonu zrobić jakieś fiku-miku i jedno miejsce zajmie Amiczka, a do spadku ZASŁUŻONEGO (czyt. zgodnego z tabelą) nominowana będzie tylko jedna drużyna. Zaś druga, która powinna spaść, zagra w barażach... Więc jeśli Polonii uda się rzutem na taśmę wyprzedzić zabrzaków to... zobaczymy co wymyśli PZPNik : :chytry:

Ale to tak BTW, bo wypowiedź zdecydowanie "okołotematowa"...

CywiL
08-04-2006, 18:46
1. ŁKS Łódź
2. Śląsk Wrocław
3. Widzew Łódź
4. Jagiellonia

:brawo:

Pele masz rację przez cały okrągły rok tylko czekam żeby mecz MOJEJ druzyny w MOIM miescie obejrzeć w C+ :ucieka:

jacekaga
08-04-2006, 18:54
Doprawdy, do końca straciliście kontakt z rzeczywistością. Ale OK, obudzicie się na polu w malowniczej miejscowości o nazwie Czermno :chytry: .

Nawiasem mówiąc, około godziny 16.00 bez najmniejszego problemu zwiedziłem sobie Wasz stadion (główna trybuna, ławki rezerwowych, na dobrą sprawę nie byłoby problemu z wejściem na płytę) :O. Czy to na Polonii normalne?? Jeśli tak, to nie dziwi mnie, że przyjęcie 300 kibiców drużyny przyjezdnej stanowi dla Was wielki problem. Ale wybacz- nie świadczy to o profesjonalizmie. Ani o tym, że organizacyjnie jesteście klubem na miarę pierwszej ligi. Bez złośliwości.

Paluch
08-04-2006, 19:06
Nie ma, co z nimi dyskutować...

faktycznie nie ma co. Lepiej pojsc na swoje forum i sie chełpić niewidomo czym. Może otworzysz oczy na racjonalne zeby nie powiedziec obiektywne spojrzenie kibica.

Gdyby dostali całą Główną, to domagaliby się jeszcze Kamiennej (vide dać palec...).

taa...lepiej sie gnieździć we własnym towarzystwie i cały mecz spokojnie sobie śpiewac "Legia to stara..." Wg. mnie boisz sie ze Legionistów bedzie na meczu więcej albo na tyle duzo zeby was spokojnie przekrzyczeć. Widać ze pragniesz derbów z prawdziwego zdarzenia. Całkiem ciekawe to Twoje myślenie i podejscie.

To jest wydarzenie roku :cicho: Ja na przykład owszem chciałbym derby ale gdzie bedziemy mieli jedna trybune dla siebie którą całą spokojnie zapełnimy a nie tak jak wy chcecie. 1500 kibiców Polonii na głównej i 2000 na Kamiennej i nas 300 za bramką. Nie chce mi sie liczyc ile to jest procent pojemności waszego stadionu ale ty chyba zdajesz sobie sprawe ze "kilka" pustych krzesełek na waszych super trybunach pozostanie :zlosliwy: Jakbyście nie mogli na jednej trybunie zając miejsc. I tak byście jej nie zapełnili całej. Ja tego nie przypuszczam, ja to wiem.

Pocieszające jest to, iż dzięki nowemu sponsorowi przez wieeeeeeeeeeele lat będziemy w lidze :hyhy:

:lol: (bez napinki)
w którejś tam bedziecie pewnie o ile na waszym estadio nie powstanie biurowiec bo to kawał pola do postawienia ładnego budyneczku.

tyle z mojej strony

wayne_r8ney
08-04-2006, 19:14
Czy ktoś wie kiedy i gdzie zbierają się jutro kibice idący na sektor gości?? Z góry dzieki za pomoc!!!

Janek
08-04-2006, 19:15
Mam pytanie.Jak dziś było z biletami dla nas w kasach Legii? Dużo ludzi ? Dało rade kupić bilet czy bez szans?

Warszawiak
08-04-2006, 19:18
300 biletów to właśnie te wymagane 5 procent. A 3000 polonistów nie zmieściłoby się na kamiennej, bo z tego co się orientuje jest tam 1911/2 krzesełek (takie cyferki jak w dacie założenia Polonii :oczko: )
No i trochę niesprawiedliwy jesteś, bo w sezonie mistrzowskim Polonii zdarzały się chyba tam komplety (5-6 tyś. ludzi), więc jednak udawało im się zapełnić trybuny. A i stadion mają nienajgorszy, ładna trybuna, światło, płyta podgrzewana, do tego funkcjonalny dach na trybunie głównej, który swego czasu chronił także naszych kibiców na trybunie przedkrytej przed anomaliami pogodowymi :oczko:

jacekaga
08-04-2006, 19:24
Czy ktoś wie kiedy i gdzie zbierają się jutro kibice idący na sektor gości?? Z góry dzieki za pomoc!!!
Zbieramy się o 10.00 na krakowskich Błoniach ;) A na poważnie, to służę odpowiedzią na privie, jak zainteresowany jesteś.

Mam pytanie.Jak dziś było z biletami dla nas w kasach Legii? Dużo ludzi ? Dało rade kupić bilet czy bez szans?
Dało radę, o ile wstało się odpowiednio wcześnie i miało się sporo samozaparcia, tudzież trochę oleju w głowie (swoją drogą, kupowanie 15-20 biletów przez jedną osobę to chyba nie najlepsze wyjście :kurde: ).

Raffi
08-04-2006, 20:16

Ja ostatnio usłyszałam teorię, która nawet nie jest (niestety) niemożliwa do zrealizowania. Wszystko rozbija się o fuzję Amiki z Lechem. Jeśli spadają bezpośrednio dwie ekipy, to znając PZPN i sympatię szefa związku do czarnych barw, mogą pod koniec sezonu zrobić jakieś fiku-miku i jedno miejsce zajmie Amiczka, a do spadku ZASŁUŻONEGO (czyt. zgodnego z tabelą) nominowana będzie tylko jedna drużyna. Zaś druga, która powinna spaść, zagra w barażach... Więc jeśli Polonii uda się rzutem na taśmę wyprzedzić zabrzaków to... zobaczymy co wymyśli PZPNik : :chytry:

Ale to tak BTW, bo wypowiedź zdecydowanie "okołotematowa"...

To jest nawet pewne i niby oficjalne na dzień dzissiejszy
Daję 95% że tak będzie

Beny
08-04-2006, 20:27
I to może być niestety szansa dla Polonii. Cały myk w tym, aby zostali na ostatnim miejscu. Bo jak pokazuje historia baraży różnie bywa.

Markotny
08-04-2006, 21:21
W dniu meczu derbowego (niedziela 9 kwietnia, godz. 14.30) wejścia na stadion będą otwarte w godz. 13-14.30. Po godz. 14.30 wstęp na obiekt będzie niemożliwy. Przed wejściem obowiązywała będzie wnikliwa kontrola, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na stadion.

Kasy będą czynne w godzinach: trybuna główna - 10-13.30, trybuna "kamienna" 10-14.15.

Przypominamy, że trybuny główna i "kamienna" przeznaczone są wyłącznie dla kibiców "Czarnych Koszul". KSP Polonia Warszawa zastrzega sobie prawo odmowy wstępu na mecz posiadaczowi biletu bez podania przyczyny.

źródło: KSP Polonia

Czy to zgodne z prawem?

Wieczor
08-04-2006, 21:30
W dniu meczu derbowego (niedziela 9 kwietnia, godz. 14.30) wejścia na stadion będą otwarte w godz. 13-14.30. Po godz. 14.30 wstęp na obiekt będzie niemożliwy. Przed wejściem obowiązywała będzie wnikliwa kontrola, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na stadion.

Kasy będą czynne w godzinach: trybuna główna - 10-13.30, trybuna "kamienna" 10-14.15.

Przypominamy, że trybuny główna i "kamienna" przeznaczone są wyłącznie dla kibiców "Czarnych Koszul". KSP Polonia Warszawa zastrzega sobie prawo odmowy wstępu na mecz posiadaczowi biletu bez podania przyczyny.

Czy to zgodne z prawem?

przede wszystkim jak poznaja, czy jestes kibicem Legii? sprawdzą tatuaże? :)

a czy to zgodne z prawem... tu chyba wchodzimy w prawo handlowe, przede wszystkim, jeśli usługa (którą w tym momencie jest oglądanie meczu) nie dojdzie do skutku z winy usługodawcy, to nie może on pobierać za to opłaty. No chyba że w ramach rekompensaty zaproszą Cię na kolejny mecz na Konwiktorskiej 8)

e(L)egion
08-04-2006, 21:36
Będzie poprostu tak ja bys się wybierał do jakiegos kluby. Panowie ochroniarze wpuszczą Ciebie ale kolegi już nie bo im sie nie podoba :oczko:

Sokol
08-04-2006, 21:36

Czy to zgodne z prawem?

przede wszystkim jak poznaja, czy jestes kibicem Legii? sprawdzą tatuaże? :)

a czy to zgodne z prawem... tu chyba wchodzimy w prawo handlowe, przede wszystkim, jeśli usługa (którą w tym moemcnie jest oglądanie meczu) nie dojdzie do skutku z winy usługodawcy, to nie może on pobierać za to opłaty. No chyba że w ramach rekompensaty zaproszą Cię na kolejny mecz na Konwiktorskiej 8)

ee nie wiem czy to tez jest zgodne z prawem.. zawieram umowe (bilet) na konkretna usluge (derby) i na kiego mi co innego? no ale tylko tak gdybam :]

Markotny
08-04-2006, 21:40
Pozatym kupując bilet juz zawarłeś umowe, nie wiedząc o tym, że możesz nie wejść bez przyczyny. Już samo w sobie takie tłumaczenie jest zajebiście pokrętne...

Zreszta co dla działaczy KSP stanowi prawo pokazały "derby" zeszłoroczne.

ps. Tylko w Chicago, Polonia tylko w Chicago :oczko:

Beny
08-04-2006, 21:47
Tak samo, jak i u nas ochrona może nie wpuścić (z tekstem "pan nie wchodzi, bo nie :zlosliwy: "), to i na Polonii tak może być. Ktoś się będzie odwoływał? Raczej nie. :roll:

Markotny
08-04-2006, 22:03
Niby może w praktyce, lecz w regulaminie stadionu, nie ma takiego punktu :roll:

me(L)u
08-04-2006, 22:08
Czy może mi ktoś napisać na priv czy jest jutro jakaś zbiórka dla posiadaczy biletów 'do klatki', a jeśli jest to gdzie i o której godzinie?

Z góry dzięki

PelePW
08-04-2006, 22:17
Czy może mi ktoś napisać na priv czy jest jutro jakaś zbiórka dla posiadaczy biletów 'do klatki', a jeśli jest to gdzie i o której godzinie?

Z góry dzięki

zoo, o 14 8)

daimler
08-04-2006, 22:21

:O

ale tam musi byc cisnienie... :kurde: :roll:

Wieczor
08-04-2006, 22:25
ee nie wiem czy to tez jest zgodne z prawem.. zawieram umowe (bilet) na konkretna usluge (derby) i na kiego mi co innego? no ale tylko tak gdybam :]

kurde, niby tak,
to tak jakbym zapłacił w salonie za VW Passata, a chcieli mi dać w ramach umowy Polo tylko dlatego, że waże 90 kilo, a nie 100

Pan Artysta
08-04-2006, 22:31

Z góry dzięki

zoo, o 14 8)

temu panu dziekujemy :kurde: :brawo: :brawo:

Kowa( L )son
08-04-2006, 22:46
PelePW napisał/a:
me(L)u napisał/a:

Z góry dzięki

zoo, o 14

BUAHAHAHAHAHHA :brawo:

arczi
08-04-2006, 22:48
To taki zart byl Panowie..

Z broda 8)

A tak w ogole mody, to moze by tak zamknac ten temat i odblokowac go po meczu, he?

Dobrze by nam to zrobilo.
I nie tylko nam.

Bastion
08-04-2006, 22:48
jesli ktos nabyl bilet to akceptuje regulamin stadionu. Jesli w takim regulaminie jest zapisek ze mozesz zostac niewpuszczony przez ochroen bez podania przyczyny to ok. Jesli takiego zapisu nie ma to ch.. nie moze tak byc.

boss_corleone
09-04-2006, 09:51
Dzieki za pomoc

ems
09-04-2006, 10:15

w Barze Remis na k6

jacekaga
09-04-2006, 10:18

Z góry dzięki

zoo, o 14 8)
To późno będziesz w domu :hyhy:

Guzik
09-04-2006, 16:41
po raz kolejny sie wyderbowałem :roll:
znowu zapowiadała sie wisłostrada ale udal sie manewr tramwajowy :zlosliwy:
ciekawe czy Ci z biletami weszli juz na 2 polowe bo strasznie opornie to wszystko szlo
no ale co tam derby "zaliczone" :efoch:

matx
09-04-2006, 16:52
Ja mialem nie iść w ogóle, ale ostatcznie wybralem się kolo poludnia do centrum zobaczyć co się dzieje. Ponieważ nie posiadalem biletu, to nawet za bardzo nie liczylem, że uda mi się wejść, ale pomyślalem, że spróbować można. Skończylo się tak, ze w "grupce bezbiletowej" ( ok. 40 osób ) staliśmy otoczeni jeszcze większą grupą psów na Konwiktorskiej, w końcu spisani i po mniej więcej godzinie odprowadzeni do Wislostrady i puszczeni...

kosciesz
09-04-2006, 17:12
komentarz polonijnych pikników:
Legia z lewej, Legia z prawej, Legia na dole
co tu się dzieje?
Więcej Legii niż Poloniii :)

Creator
09-04-2006, 17:57
eh,zimno było,ale niech żałują ci co nie byli - ta ostatnia niedziela... :hyhy:
a na krytej się troche nagromadziło naszych chłopaków - pieski nie wiedziały jak ich poodgradzać od polonistów ;)
P.S.
Oddajcie czapke temu nieszczęsnemu ochroniarzowi - pulpecikowi w okularkach, nieładnie chłopaki, nieładnie :P

Fester
09-04-2006, 18:02
http://wielkapolonia.pl/forum/viewtopic.php?t=7275

oni sa naprawde popierdoleni...

PelePW
09-04-2006, 18:04
)
komentarz polonijnych pikników:
Legia z lewej, Legia z prawej, Legia na dole
co tu się dzieje?
Więcej Legii niż Poloniii :)

żebyście nie popadli w samouwielbienie, to należy dodać, iż na Głównej było Was maksimum 200-250. Czyli trochę na sektorach A oraz C.

Ładną flagę mieliście, taka 2 METRY na 2 METRY :cicho:

Aha, plus, iż nie śpiewaliście nic o Polonii (to znaczy nic nie mogłem zrozumieć, bo Was po prostu nie było słychać :slucha: )

pawlik
09-04-2006, 18:11
żebyście nie popadli w samouwielbienie, to należy dodać, iż na Głównej było Was maksimum 200-250. Czyli trochę na sektorach A oraz C.

Aha, plus, iż nie śpiewaliście nic o Polonii (to znaczy nic nie mogłem zrozumieć, bo Was po prostu nie było słychać :slucha: )

ale pan mnie juz nie bije!! :nienormalny:

smisznie bylo :)

PS. pozdrawiam ekipe ze Starowki :hyhy:

Paluch
09-04-2006, 18:25
WIELKI K**** MINUS - legionistaowe bydło na Głównej. To jest po prostu skandal, żeby tuż obok siedzących sobie spokojnie naszych ustawiło się 50 legionistai i oznajmiali wszystkim, że "Polonia K, Polonia S, Polonia zawsze K.... jest", podczas gdy pieprzeni ochroniarze stali sobie z drugiej strony wzdłuż barierki odgradzającej od honorowej i na protestująch naszych patrzyli jak na idiotów. Wypowiedź pana z krótkofalówką: "Trzeba było nie przychodzić". k.... MAĆ!!!!!!!!! Ani jednego policjanta; pięciu ochroniarzy ustawiło się, uwaga, za płotem od strony boiska. Po prostu no comments. :cicho:

ale szkoda ze milicjanty wam nie pomogły... co za zenada i frajerstwo :ucieka:

- zielone ludki i to wszystko co dzialo sie na Glownej - jak tylko weszli na C powinni byc odrazu odizolowani kordonem policji, a nie dopiero w przerwie kiedy juz zdazyli sie rozejsc po calej Glownej - pomijajac wogole fakt ze weszli, bo nie powinni, a spacerowali sobie po Glownej i panoszyli jak u siebie, co to kur... ma byc??!!

znów ta policja... :brawo: :ucieka:

BYŁO ZAJEBIŚCIE! KOCHAM DERBY I NAPIE*DALANIE SIĘ PO MECZU!

Zgadza się. Brawa za kulturę! I to pismaki z pewnością zauważyły, kto zasługuje na miano prawdziwych kibiców warszawskich.

bez napinki :hyhy:

ogolnie co tu duzo mówić...

:hyhy: :hyhy: :hyhy:

Raffi
09-04-2006, 18:28
Daj spokój Paluch, masz się niby czym irytować?....
I proszę bez cytatów, bo zaraz się przerzucanie cytatami i proszenie o linki zacznie

Tomas
09-04-2006, 18:46
Wielkie brawa dla pana w kaszkiecie Legii który stał razem z ochroną przy wejściu na sektor gości, gdyby nie on to dużo mniej by nas weszło, chociaż i tak nie wszedłem....

mort
09-04-2006, 19:24
Raffi mam nadzieję,że przejdę selekcję :oczko:

O kuuu....wa ale wesołe derby :hyhy:

Żadnym kibicom w Europie ich nie życzę a zarazem....było śmieszniee.... :hyhy:

MTP
09-04-2006, 19:33
Wielkie brawa dla pana w kaszkiecie Legii który stał razem z ochroną przy wejściu na sektor gości, gdyby nie on to dużo mniej by nas weszło, chociaż i tak nie wszedłem....
Ten sam załatwił zeby przy dziurze w bramce ewakuacyjnej stali ochroniarze a nie psy.
Troszke niedosyt że bez flag
Znów sobie pochodziłem z głównej na sektor i spowrotem. :hyhy:
A teraz beznapinkowo i bardzo szczerze :brawo: dla Polonii za catering.

Kawa
09-04-2006, 19:40
No, ale napoje tez mogły byc za free;)

mort
09-04-2006, 19:49
No dobra-dopiero wróciłem do domu i poczytałem kibiców :hyhy:

Lali nas że ho-ho-rzucajta chłopy tę Legię :O Przerzućta się na Polonię-wezmą nas a ziomy z Crc doradzą jak bezstresowwo to przejść :O Grunt,że ich jet więcej :ucieka:

PS. :brawo: :brawo: :brawo: :hyhy: :hyhy: :hyhy: -tak jestem pokemonem :O

Niko
09-04-2006, 19:53
Kawa dobrze prawi!
Co to jest, że picie (i to nawet nie piwo) płatne?
3 gięte, za 20zł (bilet) to chyba mi się zwróciło.

Oby to był ostatni w tym wieku taki mecz. Mnie bardzo cieszyło, kiedy starsi sympatycy Polonii mogli bez problemy egzystować między nami. 2 skrajne nasze sektory, między nami KSP, i oprócz jednej patoloszki z Polonii bardzo kulturalnie.

Idziemy na mistrza. Nasze zdrowie.

pawlik
09-04-2006, 19:54
dla mnie na + pan puszysty policjant pod sektorem gosci :hyhy:

Herman
09-04-2006, 20:01
No, ale napoje tez mogły byc za free;)
dokladnie

chcialem sobie jeszce zjesc jak człowiek w przerwie , ale wpadła zaraza niebieska i tyle z kiełby.

ogólnie na +

me(L)u
09-04-2006, 20:01

Fakt, kiełbaski mają takie, że naprawdę można się najeść

Skóra
09-04-2006, 20:32
Hehehe "PULPECIK" dobry był, na początku myślałem że to baba.

Wieczor
09-04-2006, 20:38
)

mnie się jednak wydaję, że więcej
a byłoby jeszcze więcej, gdybyś nie stał przy wejściu na stadion ramię w ramię z ochroniarzem i nie wskazywał kibiców Legii

PelePW
09-04-2006, 20:43
mnie się jednak wydaję, że więcej
a byłoby jeszcze więcej, gdybyś nie stał przy wejściu na stadion ramię w ramię z ochroniarzem i nie wskazywał kibiców Legii

To nie byłem ja.

wokulski
09-04-2006, 20:45

hehe dokładnie na wielkie plus "Pączek" , byłby jeszcze większy pozytyw gdyby odrzucił te bilety co obok niego wylądowały. :efoch:
Szkoda że niezdycodwanie grupy będacej pod sektorem gości sprawiło że na sektor nie weszli wszyscy chętni. :)
W sumie meczu nie zobaczyłem więc czuje lekki niedosyt,ale musze przyznać że nie było tak najgorzej. Odrobina joggingu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

Wieczor
09-04-2006, 20:49
To nie byłem ja.

może i nie ty
nie zmienia to faktu, że osoba z waszej "ekipy" to robiła

jacekaga
09-04-2006, 21:12
Byłem i szczerze mówiąc, zawiodłem się tym , co zaprezentowaliśmy na tym meczu jako kibice. Piszę tutaj o sektorze kibiców "przyjezdnych".

Wokalnie pierwsza połowa w naszym wykonaniu to był dramat. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, żebyśmy tak źle zaprezentowali się w tak prestiżowym meczu. Co prawda nie było na naszej trybunie S., ale to nie stanowi usprawiedliwienia. Monotonny repertuar, brak zgrania dopingu, antydoping, lewa strona sektora (patrząc od wejścia) śpiewała sporadycznie i najlepsze- część ludzi nie znała dłuższych piosenek. Dla mnie wielki obciach.

W drugiej połowie było ciut lepiej, ale tylko dlatego, że pojedyncze osoby z trybuny starały się zarzucać przyśpiewki, a wynik uległ zmianie. Aż dziw, że nikt tego nie ogarnął i nie było nikogo, kto poprowadziłby doping w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Bo bardzo przepraszam, ale na K6 wokalnie nie popisaliśmy się.

Były oczywiście i pozytywy, min- "Ta ostatnia niedziela..." i "Gdzie ta czapka- nie ma, nie ma jej" 8)

POZDRAWIAM wszystkich, którzy byli.

uiui
09-04-2006, 21:22
smiesznie bylo, stalem pod Polonia od 13 do 15 i widzialem jednego kibica Ksp w szalu ( wiek ok.50 lat) :O

jest jedna rzecz ktora mi sie osobiscie nie podoba ,a mianowicie :
Powinno byc tak ,ze albo na sektor gosci wchodzimy wszyscy albo nikt.

pozdrawiam

Raffi
09-04-2006, 21:26
masz punkcik karny, zgadnij za co 8)

me(L)u
09-04-2006, 21:28
antydoping

to mi się szczególnie nie podobało :zly: zamiast zagrzewać naszych reagowaliśmy zbyt często na to co śpiewała Polonia, a oni tylko i wyłącznie wspierali swoich. niedobrze

Flip
09-04-2006, 21:34

przeczytaj jeszcze raz i się zastanów co piszesz... jak sobie to wyobrażasz :hmm:

Tur
09-04-2006, 21:37
Żeby to był ostatni raz z takim czymś co ma aspiracje do terminu "derby" :/

Niech nauczą się pewnych norm organizacyjnych i dorosną kibicowsko do pierwszej ligi to wtedy pogadamy o prawdziwych derbach, a na razie nara (bez napinki).

jacekaga
09-04-2006, 21:41
antydoping

to mi się szczególnie nie podobało :zly: zamiast zagrzewać naszych reagowaliśmy zbyt często na to co śpiewała Polonia, a oni tylko i wyłącznie wspierali swoich. niedobrze
Dokładnie- zawsze zarzucaliśmy to naszym "ukochanym" sąsiadom. A dziś antydoping to była nasza domena. W wykonaniu Kamiennej czegoś takiego nie zauważyłem.

Generalnie, odnoszę wrażenie, że w porównaniu z z tym, co było jeszcze 2 lata temu z lekka obniżamy loty (doping, choreografie na Łazienkowskiej- z tym, że widoczny kryzys dotknął całą polską scenę ULTRAS).

Sokol
09-04-2006, 21:43
mam nadzieje ze to ostatnie derby :modli:

Raffi
09-04-2006, 21:46
rozpłaczcie się jeszcze,....... :roll:

Ziel
09-04-2006, 21:52
Ja również nie wszedłem, ale nie mam pretensji do tych co weszli rzecz jasna. Jakby nie było biletu nie miałem, więc nie powinienem się burzyć. Liczyłem, że dam ochorniarzowi w łapę dychę i spoko, no nie opcji. Więc koło 14:20 postanowiliśmy opuścić okolice obiektu KSP :zdziwiony: i pojechaliśmy do "Studenta" obejrzeć mecz w TV. Nie było źle w zasadzie...
Ta ostatnia nieeeeeeedzieeeela... :hyhy:

Wieczor
09-04-2006, 21:52
tutaj kilka fotek z dzisiejszego meczu ==>>klik (http://community.webshots.com/album/549342716ImoFuL)

więcej powinno być jutro na www.sklw.pl

uiui
09-04-2006, 21:55

przeczytaj jeszcze raz i się zastanów co piszesz... jak sobie to wyobrażasz :hmm:

Zastanowilem sie przed napisaniem posta.
To jest moje zdanie , jesli masz inne to juz twoja brocha.

Flip
09-04-2006, 22:02

a miej se swoje zdanie

tylko może napisz jak sobie to wyobrażasz?

wbijamy się na pełnej kurwie w 4,5 tysiąca?

uiui
09-04-2006, 22:39

a miej se swoje zdanie

tylko może napisz jak sobie to wyobrażasz?

wbijamy się na pełnej kurwie w 4,5 tysiąca?

nie bede sie z toba dzielic moimi wyobrazeniami
ps.jak cos chcesz to pisz na priv, szkoda zasmiecac temat

arczi
09-04-2006, 22:42
Te.. jacekaga. Z cqlym szacunkiem, ale co ty pierdzielisz?
Byles na tym samym meczu?
I co ma do tego ultras?

To byl innego rodzaju mecz. Inny klimat Zdalismy egzamin na piatke. Dobrze bylo.
Weszlismy mimo ze prawie nikt na to nie liczyl. Glowna byla nasza. Bylismy u siebie. Polonia obsrana i o to chodzilo. A ty placz dalej.

Powinno byc tak, ze kto nie wszedl, ten nie placze jak panienka. Tak, jestes panienka. Zaskarz nas do trybunalu. Powolaj komisje sledcza. Wiesz co ty w ogole piszesz? Przespij sie zs tematem i zamilcz na wieki wielki Legionisto.
Bez odbioru.

Ps. Kumulacja!

:hyhy:

PelePW
09-04-2006, 22:47
To byl innego rodzaju mecz. Inny klimat Zdalismy egzamin na piatke. Dobrze bylo.
Weszlismy mimo ze prawie nikt na to nie liczyl. Glowna byla nasza. Bylismy u siebie. Polonia obsrana i o to chodzilo.

Chyba byliśmy na innym meczu :zdziwiony:

arczi
09-04-2006, 22:52
Zyj dalej w swoim wyimaginowanym swiecie Pele.

Kawa
09-04-2006, 22:57
Weszlismy mimo ze prawie nikt na to nie liczyl. Glowna byla nasza. Bylismy u siebie. Polonia obsrana i o to chodzilo.

Tak rzeczywiscie dzikie hordy KSP grasowały po głownej i przy cateringu,obsrani bylismy po pachy
:kurde:

Wieczor
09-04-2006, 23:02

Tak rzeczywiscie dzikie hordy KSP grasowały po głownej i przy cateringu,obsrani bylismy po pachy

Pele, a może byś się jakos ustosunkował co do współpracy twojego kolezki po szalu z agencją ochrony?
rozumiem, że było to podyktowane wyższymi ideami? takimi jak: za wszelką cenę niech ci źli Legioniści nie zasiądą na trybunie głownej

uiui
09-04-2006, 23:03
czlowieku co ty piszesz
mam w dupie ten caly mecz napisalem tylko co mi sie nie podobalo.
Nie wyciagaj pochopnych wnioskow.
ps.
powiem ci ze przegladam forum rzadko sie wpisuje ale czasami mnie wkurwiacie
bo ten kto wyjdzie za wasz krag dostaje zjeby.
(nie mowie tu o pesto)
Trzeba zrozumiec ze sa rozne punkty widzenia na dana rzecz.

Herman
09-04-2006, 23:03
ja zajebałem 3 kiełbasy i długa przez dziure w płocie, tramwaj i do domu.

PelePW
09-04-2006, 23:16

Ilu Was było na Głównej? Nawyzywaliście kilku dziadków i dzieciaków... Noramlnie jak u siebie. Na ekipę pikników jesteś przemocni 8) :oczko: Jak na następnych derbach wywiesicie szale, to wiadomo skąd pochodzą (vide dziadki i 10latki)...

Wieczor, nie ustosunkuję się do tego, ponieważ byłem na Kamyku.

Herman
09-04-2006, 23:22
weź sie chlopaku opanuj.Gdyby nie interewncja kilku Legionistów to by niejeden z tych dziadków zszedł z tego świata dzieki działaniom policji przed meczem (wpuszczanie na główną).
Ilu nas było na głównej ?
Było tylu ilu dało rade przejść przez te wszystkie kretynizmy (sam już nie wiem jak to nazwać) - sam dobrze wiesz,że by nas było o wiele wiecej gdyby sie tam dało po ludzku wejść.Jeśli sądzisz,że jest inaczej to nie znasz realiów w tym mieście.

JACKO PLACKO
09-04-2006, 23:35
http://www.jp85.fotki.prv.pl/ fotki

arczi
09-04-2006, 23:41
Ilu Was było na Głównej? Nawyzywaliście kilku dziadków i dzieciaków... Noramlnie jak u siebie. Na ekipę pikników jesteś przemocni 8) :oczko: Jak na następnych derbach wywiesicie szale, to wiadomo skąd pochodzą (vide dziadki i 10latki)...

Powiedzialem ci cos.
Wynurz nos ze swej nory.

Zadnemu dziadkowi, dzieciakowi i kobiecie w waszych barwach wlos nie spadl z glowy.
Jak masz cos do nas, to zwyczajnie podejdz z kumplami i wyjasnij sprawe. W sieci mozesz sie napinac. Jestes przeciez wielki Pele.
Po tym meczu akurat nie wiele mozna nam zarzucic. Co innego wam..
To wy wspolpracowaliscie z ochrona.. staliscie z nimi ramie w ramie i wytykaliscie palcami naszych. To tez wy biliscie brawo z kamyka, kiedy to ochrona zrywala z niemca w przerwie wasze szaliki.. Nie bluzgaliscie nas.. Ok. Tu plus dla was. Ale mimo wszystko nie siej tu farmazlonow panie kolego, bo albo jestes nie w temacie, albo zwyczajnie sie nie znasz.

Ps. Zajebiste macie kielbaski.

buba(L)a
09-04-2006, 23:49
nie bylem na meczu mimo, ze uczciwie chcialem kupic bilecik. ani w tyg. ani dzis nie dalo rady. tzn. mi i wielu innym zainteresowanym sie nie udalo. pospacerowalismy sobie wokol stadionu. Polonia dobrze dopingowala, ale duzo bylo momentow gdzie Legie bylo slychac bardzo dobrze.
Pele taka jest prawda, ze to my dzis (w dniu meczu) od rana bylismy na waszym terenie. i wyobraz sobie, ze od was widzialem tylko starsze osoby. i wyobraz sobie jeszcze, ze zadna z nich nie zostala poczestowana nawet zlym slowem. nic w tym dziwnego, chcielismy poprostu kipic bilet na mecz i tyle. dziwicie sie, ze jestescie bankrutem?? rozumiem, ze liczycie na 6. w lotka??
pozdrawiam i do zobaczyska w srode 8)

Kawa
09-04-2006, 23:52

trzeba było nie strzelac z ucha psom, ochronie i nie zamykac co 5 minut kas to bys zobaczył ilu by nas było (wiem wiem gdybc tosobie moge)

Waszym kibicom nic sie nie stało zarowno na trybunach jak i w kolejce gdzie rozpoznac ich było latwiutko,wiec nie placz. Zreszta szali na Głownej widziałem z 10 moze w tym kilka łaczonych z jw constractions :O

Trzeba było siedziec na Głownej-od kilku dni wiedzieliscie, zetam bedziemy.

Wieczor
09-04-2006, 23:52

Pele - pozdrów kolegę

http://i2.tinypic.com/v3dtvc.jpg

rolnik
10-04-2006, 00:02

Pele - pozdrów kolegę

http://i2.tinypic.com/v3dtvc.jpg

U mnie się nie otwiera ... :hmm:

Wieczor
10-04-2006, 00:09
to może tak
http://www.tinypic.com/view/?pic=v3eusk
albo tak?
http://i2.tinypic.com/v3eusk.jpg

WY
10-04-2006, 00:50
Hehehe bylo zajebiscie ,ale to sa szczury !!!!!!!!!!!Ciekawe co miały znaczyć tylko 3 flagi na http://img136.exs.cx/img136/7316/ksp8jj.jpg trybunie - strach :zlosliwy: ! Chodzilismy sobie pod stadionem na okolo po osiedlach i same znajome mordy :ucieszony: Kolejne zniszczenie tego pseudo klubiku na szczescie beda sie osmieszac juz tylko w II lidze (wiem ,ze to nie moja sprawa ,ale co na dzisiejszy dzien powiedza zgody Ksp :lol2: )
Co za debile wiadomo ,ze bedziemy wchodzić na glowna ,a oni zero jakich kolwiek ruchow(oprocz frajerstwa i tego organizatora co plakal ,ze juz nie ma biletow prosze nie wchodzcie :kurde: ) - obsrance !!
ps. http://image51.webshots.com/151/9/13/35/2631913350069719077JcrtZg_ph.jpg :O :rotfl2:

ems
10-04-2006, 01:22
Pele zyj sobie w swoim swiecie.
trza bylo tam przyjsc i kazac nam sie wyniesc.

czekalismy dlugo.

Adiq
10-04-2006, 10:59
Kto jest odpowiedzialny za tą żenadę?

http://www.legialive.pl/photos06w/06polonia2_f226.jpg

rolnik
10-04-2006, 11:03
Luzik z daleka wyglądają na zielone :hyhy:

CywiL
10-04-2006, 11:51
Luzik z daleka wyglądają na zielone :hyhy:

Z jakiegoś...kilometra. :chytry:

_Bart
10-04-2006, 12:04
Grubasku nie przypieprzaj sie.... trzeba bylo samemu cos zrobic (przynajmniej wyimaginowany pomysl taki jak do Plocka - czaisz kartoniki na Kamiennej w naszych barwach ;P)

a teraz powazka

ten mecz pokazal dobitnie jaka ekipa jest Polonia, pomijam juz fakt wspolpracy z ochrona i innych wydarzen

ktora ekipa w Polsce pozwolilaby na to aby na ich stadionie, na ich trybunach panoszyla sie najbardziej znienawidzona ekipa... dla mnie to kosmos... moze mozliwy wsrod ekip w stylu Heko Czermno (gdzie kibice to ogladacze pilki w 99%)

nie siedze w skrorach Polonistow ale byloby mi bardzo wstyd gdybym byl Polonistom i musial widziec to co zobaczyliscie wczoraj

trybuna glowna byla nasza (dobitnie pokazuje to akcja psow ktora oddzielic chciala Legie od reszty a tu sie nagle okazuje ze odzielli mala czesc osob a reszta przeniosla sie bez zadnego problemu gdzie indziej)
jesli nie chcecie w to wierzyc to wasza sprawa

moze na nastepny raz nie bedziecie juz tacy smieszni i udostepnicie glowna (choc polowe) nam i nie bedziecie musieli patrzec na taka zenade tylko bedziecie mieli wytlumaczenie na taki stan rzeczy

ps. kielbaski super a dziewczyna od kielbasy wcale nie gorsze ;)

CywiL
10-04-2006, 12:18
Grubasku nie przypieprzaj sie.... trzeba bylo samemu cos zrobic (przynajmniej wyimaginowany pomysl taki jak do Plocka - czaisz kartoniki na Kamiennej w naszych barwach ;P)

Młody człowieku ja się nie przypieprzam ! Ja komentuję :chytry:

ps. kielbaski super a dziewczyna od kielbasy wcale nie gorsze ;)

Jest Bart to musi byc coś o kiełbasie. :zlosliwy:

_Bart
10-04-2006, 12:26

Młody człowieku ja się nie przypieprzam ! Ja komentuję :chytry:

Cywilek Ty to chudzina jestes... ja do grubaska pisalem (Twojego postu jeszcze nie bylo) wiec cichosza ;)

jacekaga
10-04-2006, 14:26
Te.. jacekaga. Z cqlym szacunkiem, ale co ty pierdzielisz?
Byles na tym samym meczu?
I co ma do tego ultras?

Weszlismy mimo ze prawie nikt na to nie liczyl. Glowna byla nasza. Bylismy u siebie. Polonia obsrana i o to chodzilo. A ty placz dalej.

1.Ultras- to była taka mała dygresja odnośnie całokształtu. Czytanie ze zrozumieniem...

2.Widocznie nie byłem na tym samym meczu, co Ty, bo jeżeli to, co zaprezentowaliśmy sobą w pierszej połowie Ci się podobało to nie mogliśmy być na tym samym meczu. Wiem, że bardzo wielu osobom na sektorze gości nie podobał się nasz doping, a w zasadzie brak takowego.

3.Klimat na meczach dla mnie zawsze jest taki sam- pomóc drużynie głośnym śpiewem i dopingiem. A tekstami "Polonia obsrana" dajesz bywalcom z K6 podstawy do twierdzenia, że mamy względem nich kompleksy. Po co??

4."Płacz dalej"- nie płaczę- zwracam uwagę na słabnącą jakość dopingu, bo zależy mi, żeby był jak najlepszy. Generalnie nie rozumiem Twojej wrogości.

Porter
10-04-2006, 14:31
Nie moge sie powstrzymać (http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=167&f=251)

Beny - co do twojego pytania o "nich" !Klik! (http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=165&f=35)

Beny
10-04-2006, 14:47
Nie moge sie powstrzymać (http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=167&f=251)

Beny - co do twojego pytania o "nich" !Klik! (http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=165&f=35)

Czyli tak jak się domyślałem.

Powtórzę, jeśli Polonia nie zacznie wygrywać, to nawet PZPN nie puści bąka z ustalaniem wyników meczów Zabrza, Łęcznej, Bełchatowa, Grodziska, Gdyni, czy Krakowa. Za dużo musieliby mieszać i smród byłby za wielki. Wykartkować, czy wywalkowerować ( ;) ) można jedną, dwie drużyny, ale nie 5, czy więcej. Jeśli Polonia nie doszlusuje punktami do Zabrza, czy Łęcznej na przykład, to imo bezpiecznie spadną. :zlosliwy:

ems
10-04-2006, 15:26
ten gosc po lewej to syn Listka, kibic KSP. Swoja droga, porzadny chlop.
abstrahujac od wszystkiego - ***** chyba maja prawo isc na mecz?

rolnik
10-04-2006, 15:27
I to jeszcze bez barw :zlosliwy:

PelePW
10-04-2006, 15:28
Ilu nas było na głównej ?
Było tylu ilu dało rade przejść przez te wszystkie kretynizmy (sam już nie wiem jak to nazwać) - sam dobrze wiesz,że by nas było o wiele wiecej gdyby sie tam dało po ludzku wejść.Jeśli sądzisz,że jest inaczej to nie znasz realiów w tym mieście.

A czego Ty chciałeś? Abyśmy oddali Wam całą Główną. Bo wielka Legia przyjeżdża na Polonię :zdziwiony: Przypominam o kilku meczach na Łazienkowskiej:
- finał Pucharu Ligi, jeden mecz, zamiast na neutralnym terenie, to u Was (już lepiej byłoby zrobić mecz i rewanż)... dlaczego wtedy dostaliśmy tylko część Krytej, a nie całą?
- derby, kiedy byliśmy gospodarzami u Was, dlaczego Legia jako jedyna drużyna w lidze, nei zgodziła się, aby zamienić gospodarza?
Więc nie licz, że będziecie po ludzku wchodzić, bo Wasze miejsce jest klatce, a nie na sektorach dla Polonii.

Powiedzialem ci cos.
Wynurz nos ze swej nory.

Zadnemu dziadkowi, dzieciakowi i kobiecie w waszych barwach wlos nie spadl z glowy.
Jak masz cos do nas, to zwyczajnie podejdz z kumplami i wyjasnij sprawe. W sieci mozesz sie napinac. Jestes przeciez wielki Pele. To tez wy biliscie brawo z kamyka, kiedy to ochrona zrywala z niemca w przerwie wasze szaliki.. Nie bluzgaliscie nas.. Ok. Tu plus dla was. Ale mimo wszystko nie siej tu farmazlonow panie kolego, bo albo jestes nie w temacie, albo zwyczajnie sie nie znasz.

Nie, dzięki. Nie chcę widzieć świata z Waszej perspektywy :brawo: Ręczysz głową, że ani jeden dziadek, ani jeden dzieciak nie stracił szala lub nie został obity?
A mi się zdawało, że w tamtym momencie śpiewaliśmy: zawsze i wszędzie policja...

Pele taka jest prawda, ze to my dzis (w dniu meczu) od rana bylismy na waszym terenie. i wyobraz sobie, ze od was widzialem tylko starsze osoby. i wyobraz sobie jeszcze, ze zadna z nich nie zostala poczestowana nawet zlym slowem. nic w tym dziwnego, chcielismy poprostu kipic bilet na mecz i tyle. dziwicie sie, ze jestescie bankrutem?? rozumiem, ze liczycie na 6. w lotka??

To spytaj się swoich kolegów po szalu ilu widzieli Polonistów przy kasach na Kamyk. Oni dobrze wiedzą... Kiedy pod kasami stawał autobus, było spokojnie, kilkadziesiąt sekund były drzwi otwarte. A kiedy sie zamknęły to wielcy hoolsi od Was, podbiegali do szyb i zaczynali jechać na Polonię... Czemu dopiero wtedy?
Bankrut? Śmieszny jesteś... U nas jest JWC :hyhy:

trzeba było nie strzelac z ucha psom, ochronie i nie zamykac co 5 minut kas to bys zobaczył ilu by nas było (wiem wiem gdybc tosobie moge)

Jak to ilu? Wielka Legia zajęłaby całą Główną, Kamienną i dach nad Kamykiem :cicho:

Hehehe bylo zajebiscie ,ale to sa szczury !!!!!!!!!!!Ciekawe co miały znaczyć tylko 3 flagi na http://img136.exs.cx/img136/7316/ksp8jj.jpg trybunie - strach ! Chodzilismy sobie pod stadionem na okolo po osiedlach i same znajome mordy Kolejne zniszczenie tego pseudo klubiku na szczescie beda sie osmieszac juz tylko w II lidze (wiem ,ze to nie moja sprawa ,ale co na dzisiejszy dzien powiedza zgody Ksp )

A dlaczego wielka Legia przyjechała bez flag? Za ciężkie były?
Co do zgód, to zajmij się swoimi.

Podsumowując, pokazaliśmy kto dopinguje swoją drużynę, a kto przez połowę meczu jedzie na przeciwnika. Wstyd.

NIGDY NIE SPADNIE POLONIA NIGDY NIE SPADNIE :hyhy:

ems
10-04-2006, 15:37

Niko
10-04-2006, 15:38
Ręczysz głową, że ani jeden dziadek, ani jeden dzieciak nie stracił szala lub nie został obity?
A mi się zdawało, że w tamtym momencie śpiewaliśmy: zawsze i wszędzie policja...

czyli że, spiewaliście na policję bo nie pomogła komuś z was obronić szala? :roll:

poziom Twojej wypowiedzi najlepiej obrazuje ostatnie zdanie, które napisałeś.

RadO
10-04-2006, 15:45
Pele dział SF nie tutaj...

A czego Ty chciałeś? Abyśmy oddali Wam całą Główną. Bo wielka Legia przyjeżdża na Polonię :zdziwiony: Przypominam o kilku meczach na Łazienkowskiej:
- finał Pucharu Ligi, jeden mecz, zamiast na neutralnym terenie, to u Was (już lepiej byłoby zrobić mecz i rewanż)... dlaczego wtedy dostaliśmy tylko część Krytej, a nie całą?
- derby, kiedy byliśmy gospodarzami u Was, dlaczego Legia jako jedyna drużyna w lidze, nei zgodziła się, aby zamienić gospodarza?
Więc nie licz, że będziecie po ludzku wchodzić, bo Wasze miejsce jest klatce, a nie na sektorach dla Polonii.[/qoute]

Na meczu ligowym dostaliście całą krytą. Ile wypełniliście. Na moje oko jakieś 30%. Pytasz dlaczego Legia się nie zgodziła? To może powiedz dlaczego Polonia, jako jedyny klub, nie była w stanie wypełnić wymogów licencyjnych? Tak wiem: komuna, Legia, bo przecież nie to że działacze to skrainie nieodpowiedzialni idioci.

To spytaj się swoich kolegów po szalu ilu widzieli Polonistów przy kasach na Kamyk. Oni dobrze wiedzą... Kiedy pod kasami stawał autobus, było spokojnie, kilkadziesiąt sekund były drzwi otwarte. A kiedy sie zamknęły to wielcy hoolsi od Was, podbiegali do szyb i zaczynali jechać na Polonię... Czemu dopiero wtedy?
Bankrut? Śmieszny jesteś... U nas jest JWC :hyhy:

Jak będą tak sponsorować jak budują to długo nie wytrzymacie.

Podsumowując, pokazaliśmy kto dopinguje swoją drużynę, a kto przez połowę meczu jedzie na przeciwnika. Wstyd.

Na 1 meczu! :brawo: Na pozostałych bluzgi na nas lecą aż miło... A jak nie to na waszym forum można przeczytać teksty typu "za mało bluzgów na cweli".

A co Listkiewicz obiecał?

Jastrząb
10-04-2006, 16:10

Ta ostatnia niedziela....

:lol3:

pawlik
10-04-2006, 16:13
Pele ale Ty masz nasrane :kurde:

Prosze Cie, wroc na to swoje forum dalej wypisywal plusy i minusy derbow, jakie te Legionisty są fe oraz jak to Polonia pod każdym względem przewyższa Legie. ŻYJCIE DALEJ SWOIM ŚWIATEM

3.Klimat na meczach dla mnie zawsze jest taki sam- pomóc drużynie głośnym śpiewem i dopingiem. A tekstami "Polonia obsrana" dajesz bywalcom z K6 podstawy do twierdzenia, że mamy względem nich kompleksy. Po co??

niech mowią co chcą i tak każdy wie jak jest...

Herman
10-04-2006, 16:40
zastanow sie czemu flag nie było.
tak sie bardzo o to plujecie a sami jako gospodarze wywiesiliscie całe 5 :- - kluczyk sie zgubił do magazynku czy jak ?
cicho tez w waszych szeregach o tych konfidentach przy bramkach...ale to wasza sprawa.

MTP
10-04-2006, 16:44
Ręczysz głową, że ani jeden dziadek, ani jeden dzieciak nie stracił szala lub nie został obity?

czyli że, spiewaliście na policję bo nie pomogła komuś z was obronić szala? :roll:

poziom Twojej wypowiedzi najlepiej obrazuje ostatnie zdanie, które napisałeś.
Kamienna śpiewała zawsze i wszędzie.. w momencie wejscia psiarni na główną.Tyle ze dosc cicho ale to przerwa była wiec moze dlatego.
-------------------------------------------------------------------
Dialog dnia
Steven Dz do ochroniarza :A co tam sie stało że brame zaczeli szarpać
Ochroniarz: A jakis kibic siedział na płocie
Steven Dz:A to S doping prowadził.A jak on prowadził doping to musiał stac na płocie po co go zdejmowali.

Drugi dialog
Kibic (L) z grupy mocnych wrazen do Stevena:Wie Pan a mnie kibice Polonii bili parasolkami po głowie
Steven Dz:Ale jak to? Naprawde?
Kibic: No naprawde ochroniarze świadkami