PDA

Zobacz pełną wersję : Miecugow przeprasza

yusta
30-03-2006, 23:59
Miecugow przeprasza Legię

W czwartkowym programie telewizji TVN 24 "Gość poranny" redaktor Grzegorz Miecugow w rozmowie z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro powiedział, że to piłkarski kibic Legii Warszawa dźgnął nożem, a w konsekwencji zabił fana Wisły Kraków.

Chodziło oczywiście o wydarzenie po ostatnim derby Krakowa, gdzie na ulicy fan Cracovii zabił kibica Wisły.

W wyniku tej niefortunnej wypowiedzi Legia Warszawa zwróciła się do redaktora Miecugowa z prośba o wyjaśnienie i ewentualne sprostowanie. Dziennikarz TVN 24 nagrał sprostowanie, które jest emitowane na antenie tej stacji w serwisach sportowych. Miecugow przeprasza w nim kibiców Legii i wyjaśnia, że niefortunna wypowiedź, jakoby to kibic Legii dokonał zabójstwa kibica Wisły Kraków, była przejęzyczeniem.

"Mogę powiedzieć tylko przepraszam. Myślę, że wszyscy wiedzą, że nie jestem takim idiotą, żeby tak naciągać fakty i takie robić przekłamania. Było to zwykłe przejęzyczenie, może wynikające z podświadomości, że do tej pory nie mogę uwierzyć, że jeden kibic może zrobić drugiemu kibicowi coś tak strasznego, a jest to w dodatku kibic drużyny, której jestem sympatykiem. Nie wiem jak to się stało. Mogę jedynie kibiców Legii przeprosić, bo w tej sprawie zachowywali się bardzo przyzwoicie - protestowali jako pierwsi. Jest mi przykro" - mówi na antenie TVN24 Grzegorz Miecugow.

Myślę, że teraz to już wszyscy wiedzą, że jesteś idiotą...

Flip
31-03-2006, 00:02
nie bardzo rozumiem istotę tych tłumaczeń

jak możesz zamiast Cracovia powiedzieć Legia :hmm:

baran

CywiL
31-03-2006, 00:16
"A kto to są w ogóle cyberfanowie ? "

:ucieka:

Sokol
31-03-2006, 00:16
***** :]

amilo
31-03-2006, 01:04
***** :]

i wszystko jasne :]

przejezycznie przejezyczeniem ale i tak czesci osob zakoduje sie ze to przeciez "kibic Legii zabil kibica Wisly"

eh

yusta
31-03-2006, 01:09
Jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zrobił to celowo i z premedytacją.
Walter powinien go wywalić z roboty i tak mu nasrać w paiery, że jedyna robota jaką mógłby znaleźć to posada spikera na stadionie Cracovii.

MK
31-03-2006, 01:19
Wątpie czy, aby dla Waltera większą cene miało dobre imie kibiców Legii, od ceny jego jednego z njbardziej rozpoznawalnych prezenterów.

WY
31-03-2006, 02:08
To ja sie dołączę do tematu byłem na filmie "Francuski Numer" którego współautorem jest Multikino czyli ITI i w jednej ze scen idzie trzech typów w tym chyba jeden skin w szalikach Legii i chcą napierdalać murzyna a pożniej robią z siebie debili ,przekleństwa dosłowne !
ITI pojeby !!!!!!!!!!!!!!!!

Harcerz
31-03-2006, 02:58
Nie wierze mu lachudrze ze to bylo przejezyczenie , zrobil to celowo . Ciekawe czy Ziobro wie o jego sprostowaniu i przeprosinach ?

Beny
31-03-2006, 07:37
Murzyński... ten, no... mu w d. Też jestem zdania, że zrobił to celowo, co jedynie świadczy o nim. Ale przekaz negatywny poszedł w świat. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk, który nie zapowiada "kolejnej rundy" sporów na linii Kibice-Klub w imię walki ze stadionowym chuligaństwem. :oczko:

Pan Artysta
31-03-2006, 07:49
Miecugow to lesba :chytry: o sory sie przejęzyczyłem miało być pedał :hyhy:

jasin
31-03-2006, 08:13
nie wierze w te przejęzyczenie. Gdyby powiedział zamiast Legia, np. Lechia to jeszcze może bym dał się nabrać na jego pokrętne tłumaczania.

ps. Artycha :lol:

legart
31-03-2006, 08:39
Może jakby nie był kibicem Cracovii (czy coś raczej na kształt sympatyka) to bym mu uwierzył. Ja go nigdy nie lubiłem, a zwłąszcza sposobu w jakim wykonuje zawód dziennikarza (płaszczenie się przed rozmówcą na zmiane z agresją)

ems
31-03-2006, 10:23
To ja sie dołączę do tematu byłem na filmie "Francuski Numer" którego współautorem jest Multikino czyli ITI i w jednej ze scen idzie trzech typów w tym chyba jeden skin w szalikach Legii i chcą napierdalać murzyna a pożniej robią z siebie debili ,przekleństwa dosłowne !

no bylo kiedys takich troche na Legii 8)

Dżon
31-03-2006, 11:41

Z jednej strony można się oburzać, a z drugiej przyznaj szczerze, że taka sytuacja mogłaby spokojnie się wydarzyć :- Zresztą nawet raz byłem świadkiem tego typu akcji jak po proteście w obronie Pogoni jakies trzy lata temu poszliśmy pochodem przez Starówkę na Konwiktorską i na rynku jakiś "bohater" wybił zęby murzynowi, który stał tam na pieńku w kapturze i zbierał pieniądze do puszki. Całe zdarzenie było żenujące do bólu :wsciekly:
Ja oczywiście życzyłbym sobie tak samo ja Ty, żeby w filmach/mediach takie zachowania nie były przedstawiane jako typowe.

pzdr

hatchet
31-03-2006, 14:28

Wielu nadal sie znajdzie 8)

PS chyba jednak nie debili :)

WY
31-03-2006, 16:18

Z jednej strony można się oburzać, a z drugiej przyznaj szczerze, że taka sytuacja mogłaby spokojnie się wydarzyć :- Zresztą nawet raz byłem świadkiem tego typu akcji jak po proteście w obronie Pogoni jakies trzy lata temu poszliśmy pochodem przez Starówkę na Konwiktorską i na rynku jakiś "bohater" wybił zęby murzynowi, który stał tam na pieńku w kapturze i zbierał pieniądze do puszki. Całe zdarzenie było żenujące do bólu :wsciekly:
Ja oczywiście życzyłbym sobie tak samo ja Ty, żeby w filmach/mediach takie zachowania nie były przedstawiane jako typowe.

pzdr
też to widziałem stał na rogu przy "Lochu" tez mi sie to nie podoba i nie pochwalam ,ale chodzi mi tu ,ze film robiło ITI ,a pojawiły sie tam szaliki Legii w złym(znowu) kontekscie

101procent
31-03-2006, 16:58

Co nie zmienia faktu, ze przedstawili 'jakas czesc'* jednej ze swoich firm w zlym swietle. I tego wlasnie nie rozumiem. To ma byc argument dla walki z chuliganstwem, czy jak? Przeciez rownie dobrze mogli uzyc innych barw. A z drugiej strony, to kazde barwy kojarzylyby sie z jakas ekipa. Szkoda tylko, ze kazdy akurat nas gnoi przed zwyklymi szarakami. A potem sie dziwia, ze cale rodziny nie przychodza na mecze...

*bo kibice, to chyba czesc druzyny?

Co do Miecugowa, to widzialem ten wywiad na zywo, potem sprostowanie na antenie tvn24 rowniez widzialem.
To oczywiste, ze pomylenie Cracovii z Legia, to nie lada wyczyn. Szczegolnie, jak sie jest sympatykiem tego zespolu. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej podczas rozmowy z kims, powiedzialbym, ze "wyjazd kibicow Wisly do Wiednia byl najwspanialszym wydarzeniem, w jakim bralem udzial". Ale z drugiej strony, jak ktos sie zwie 'kibicem' jakiejs ekipy, a chodzi jedynie na mecze z Wisla i Legia, to...

Osobiscie wierze w profesjonalizm dziennikarzy, w tym Miecugowa, ktorego moze nie darze sympatia, ale szanuje. I nie uwazam, jak wiekszosc z Was, ze zrobil to z premedytacja. Tak duzo mowi sie teraz o Legii, tym bardziej, ze pracuje w firmie-siostrze tego klubu, ze mogl sie poprostu przejezyczyc. Poza tym mogl byc skupiony na czyms innym, i automatycznie wypowiedzial "Legia" niekoniecznie majac ta nazwe zakodowana pod haslem: chuligani.

Ciekawi mnie tylko, czy bez interwencji kibicow i Klubu nagralby sprostowanie.

Dla mnie osobiscie sprawy nie ma. Pomylil sie, przeprosil, jest OK. To jasne, ze czesc osob, ktora ogladala rano TV, a potem nie ogladala ani serwisow sportowych TVN24, ani "Szkla kontaktowego", ani w gole nie interesuje sie pilka, pomyslala, ze ci kibice Legii to nielada bandyci. Ale co zrobic. takie nasze pieskie zycie jest.

:bialy:
01-04-2006, 12:46
Ej facet przeprosił na antenie, pokajał się, widać ze mu głupio. Dla mnie starczy, nigdy wam się nic nie popierdiliło? Ważne że umie się przyznać do błędu i naprostować sprawę.

Maniek
01-04-2006, 13:38
"popierdolić" to mu się mógł conajwyzej Lech z Jarosławem, a nie Legia z Cracovią.... :chytry: