PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka kwesti dotyczacych Fc i meczu z Odra...

MarcinGS
26-03-2006, 20:48
pozwoliłem sobie zalozyc ten temat z paru kwesti mianowicie ...

1) co do oprawy wczorajszego meczu jestem troche rozczarowany... staralismy sie zrobic wszystko zeby wyszlo to jak najlepiej biorac pod uwage liczbe naszego fc to mysle ze sie postaralismy (ale nie mnie to oceniac...)
2) jezeli chodzi o NS to troszke sie na nich zawiedlismy z wiadomego wzgledu... ostatnia prezentacja z transparentem oraz sektorowka (bez flag na kijach ktorych nie przywiezli nam NS) nie wyszlo to fajnie a szkoda tych flag bo naprawde wyszlo by to moim zdaniem swietnie...
3) szaliki w barwach by sie przydaly na kolejne oprawy no tak gdyby ludzie nie brali ze soba i nie niszczyli tego... fakt faktem bardzo duzych strat finansowych nie ponieslismy z tego powodu ale zawsze cos biorac pod uwage nasza liczbe....
4) na koniec zostawilem najbardziej zenujaca sprawe wczorajszego meczu... mianowicie chodzi mi o nasza flage ktora mielismy powieszona na plocie z przodu... zostala zaslonieta innymi flagami wogole nam o tym nie mowiac przyszli zaslonili cala nasza flage i sobie poszli bez zadnego powiedzenia czy bysmy umieli ja powiesic dalej lub przewiesic !! Zenada !!...

ps.zaczynamy sobie coraz bardziej uswiadamiac ze dla Kibicow z Warszawy Fc to tylko zbedny ciezar ktorego najlepiej gdyby nie bylo... ale wiedzcie o tym ze My nigdy nie odejdziemy poniewaz Kochamy Legie tak jak i Wy...

pozdrawiam...

ems
26-03-2006, 20:51
zapewne forum jest wlasciwym miejscem do rozstrzasania takich rozterek ?

MarcinGS
26-03-2006, 21:05
a myslisz ze by to cos zmienilo jak bym to zalatwil inaczej? mysle ze niewiec chyba faktycznie na forum to tez nic nie zmieni... to ciac

Adiq
26-03-2006, 21:05
Odpowiedź na punkt drugi pójdzie na priv.

CywiL
26-03-2006, 22:25
Jak na mecz wyjazdowy to zrobiliście fajną oprawę i gratuluję.Ale wydaje mi się ,że sprawy z NS powinniście załtwiać poza ogólnodostepnym forum.

Co do tych szarf jednobarwnych to większość białych została podana na dół. Sam zebrałem od ludzi na górze wiec wiem.
Pozdrawiam

MarcinGS
26-03-2006, 22:32
tak z NS bedziemy sie kontaktowac... a jesli chodzi o szaliki to sie zgadza alenajgorsze jest to ze bialych to akurat mamy bardzo duzo a czerwonych i zielonych bylo mniej niestety no i zostalo 5 czerwonych... co do oprawy to sie bardzo staralismy bo to byla szczegolna oprawa dla nas bo mielismy na tym meczu 4 lecie istnienia grupy...

Sokol
27-03-2006, 00:53
pozwoliłem sobie zalozyc ten temat z paru kwesti mianowicie ...

1) co do oprawy wczorajszego meczu jestem troche rozczarowany... staralismy sie zrobic wszystko zeby wyszlo to jak najlepiej biorac pod uwage liczbe naszego fc to mysle ze sie postaralismy (ale nie mnie to oceniac...)
2) jezeli chodzi o NS to troszke sie na nich zawiedlismy z wiadomego wzgledu... ostatnia prezentacja z transparentem oraz sektorowka (bez flag na kijach ktorych nie przywiezli nam NS) nie wyszlo to fajnie a szkoda tych flag bo naprawde wyszlo by to moim zdaniem swietnie...
3) szaliki w barwach by sie przydaly na kolejne oprawy no tak gdyby ludzie nie brali ze soba i nie niszczyli tego... fakt faktem bardzo duzych strat finansowych nie ponieslismy z tego powodu ale zawsze cos biorac pod uwage nasza liczbe....
4) na koniec zostawilem najbardziej zenujaca sprawe wczorajszego meczu... mianowicie chodzi mi o nasza flage ktora mielismy powieszona na plocie z przodu... zostala zaslonieta innymi flagami wogole nam o tym nie mowiac przyszli zaslonili cala nasza flage i sobie poszli bez zadnego powiedzenia czy bysmy umieli ja powiesic dalej lub przewiesic !! Zenada !!...

2) od tego masz priv (pozatym wyszlo jak wyszlo ,trzeba bylo improwizowac laczac z szaliczkami to ,a nie teraz miec pretensje ze ktos czegos nie przywiozl i nie wyszlo tak fajnie jak moglo wyjsc)
3) zawsze tak bylo i raczej bedzie ciezko to zmienic
4) trzeba bylo podejsc i zalatwic to na sektorze

ps.zaczynamy sobie coraz bardziej uswiadamiac ze dla Kibicow z Warszawy Fc to tylko zbedny ciezar ktorego najlepiej gdyby nie bylo... ale wiedzcie o tym ze My nigdy nie odejdziemy poniewaz Kochamy Legie tak jak i Wy...

a tego to juz zupelnie nie rozumiem :zdziwiony:

LEGION_NDM
27-03-2006, 01:27

Czemu żeś się chopie tak oburzył ?
Czy najważniejesze jest dla was wywieszenie waszej flagi ?
Jeszcze kilka flag zostało zabrach do Wodzisławia ale z powodu braku miejsca na płocie nie zosało wywieszonych.
Poza tym jeśli sie nie podobało że ktos zasłonił flagę trzeba było podejśc i porozmawiac tak jak ci juz ktos odpisał.

MarcinGS
27-03-2006, 04:09
Sokol:
-jesli chodzi o improwicaje z szalikami to tak zrobilismy... ale ze pare osob podnioslo szaliki to juz nie nasza wina ...
-podejsc i wyjasnic to na sektorze? wolelismy nic nie mowic poniewaz mysle ze i tak by to nic nie zmienilo ...
-a jezeli chodzi o cos czego juz wogole nie rozumisz to powiem Ci ze nie tylko my tak myslimy ale jeszcze pare osob z poza Wawy... ale nie bede teraz o tym mowil bo to fakt to nie miesce i pora aby mowic na tak powazne teaty...
LEGION_NDM:
dlaczego sie tak oburzylismy? poniewaz nikt nawet nie raczyl podejsc i powiedziec nam np zebysmy przewiesili flaga albo cos takiego... mysle ze na takie traktowanie chyba nie zasluzylismy... no ale cuz
pozdrawiam

Pan Artysta
27-03-2006, 07:17
... mysle ze na takie traktowanie chyba nie zasluzylismy... no ale cuz
pozdrawiam

ja w kwesti formalnej - cóż :oczko:

:ucieka:

ps:

forum to nie najlepsze miejsce na wylewanie żali

Sokol
27-03-2006, 09:55
-podejsc i wyjasnic to na sektorze? wolelismy nic nie mowic poniewaz mysle ze i tak by to nic nie zmienilo ...

skad wiesz skoro tego nie zrobiles/zrobiliscie?

Sokol:
-jesli chodzi o improwicaje z szalikami to tak zrobilismy... ale ze pare osob podnioslo szaliki to juz nie nasza wina ...

no nie wiem.. na jednym zdjeciu jest ze wszyscy podniesli :efoch: chyba wtedy zdawaliscie sobie co macie do dyspozycji a co nie.

-a jezeli chodzi o cos czego juz wogole nie rozumisz to powiem Ci ze nie tylko my tak myslimy ale jeszcze pare osob z poza Wawy... ale nie bede teraz o tym mowil bo to fakt to nie miesce i pora aby mowic na tak powazne teaty...

to fakt-to nie jest miejsce

dlaczego sie tak oburzylismy? poniewaz nikt nawet nie raczyl podejsc i powiedziec nam np zebysmy przewiesili flaga albo cos takiego... mysle ze na takie traktowanie chyba nie zasluzylismy... no ale cuz
pozdrawiam
mowie-trzeba bylo podejsc i pogadac.

c_zary
27-03-2006, 14:59
No jasne, najlepiej jest poplakac potem w necie bo to zawsze przyniesie zamierzony skutek. Po takich rzeczach najlepiej widac wlasnie charakternosc ekipy, dlatego niebardzo rozumiem czemu sie potem dziwicie, ze ktos moze potraktowac Was malo powaznie.