PDA

Zobacz pełną wersję : Odra Wodzisław - Legia (kibicowsko)

Raffi
20-03-2006, 12:15
Wyjazd do Wodzisławia

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa "Sekcja Sympatyków " organizuje autokarowy wyjazd na mecz do Wodzisławia Śląskiego. Koszt przejazdu dla członków SKLW to 50 zł + 15 zł bilet na mecz, dla pozostałych kibiców 60 zł + 15 zł bilet na mecz. Sprzedaż rozpocznie się we wtorek od godz. 11:00, w jednej z kas stadionu.

Przypominamy również, że SKLW we współpracy z Urzędem m.st. Warszawy po raz kolejny organizuje wyjazd dla niepełnosprawnych kibiców. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z SKLW drogą mailową marketing@sklw.pl.

Mecz Odra Wodzisław - Legia Warszawa odbędzie się 25 marca o godzinie 16.

Autor: Woytek

_Bart
20-03-2006, 14:10
lol ale cena :kurde:

Domino23
20-03-2006, 14:15
lol ale cena :kurde:

Promocja :hyhy:

b3nito
20-03-2006, 14:25
same biedaki na tym forum :kurde:

Niko
20-03-2006, 14:39
W piątek o 18 Zagłębie gra w Chorzowie z Ruchem.

Oba mecze stoją jednak pod znakiem zapytania, szczególnie nasz - Odra miała w tą środę grać zaległy mecz z Górnikiem ale przełożyli o tydzień bo płyta się nie nadawała do gry. Wątpie, żeby przez 3 następne dni miało się coś zmienić.
Pocieszające jest to, że każdy sędzia (obserwator) ocenia warunki do gry wg. swojego widzi misię, więc jakaś szansa, że zagrają jest.

Jaco(L)DŚ
20-03-2006, 17:41
Jak widze jakimi Wy cenami gardzicie to ehh, co ja mam powiedziec... :/

kibic(L)
20-03-2006, 19:07

Bardzo mądre zdanie, daje trochę do myslenia...

Włóczykij
20-03-2006, 19:54

jadać do Wodzisławia, napewno nie wydasz więcej niż 75 zeta :hyhy:

mlody1906
20-03-2006, 20:57
Decyzja co do meczu Ruch-Zaglebie ma zapasc w srode, kraza rozne plotki ale nie bede tutaj pisal ... bo i po co? Poczekajmy do srody.

ps. Nawet Pan Zdzislaw... :bauns: :bauns:

Sharn
20-03-2006, 21:41

Nic nie mów. Kiedyś wystarczył bilet na mecz i zbiórka na centralnym. Koszty klarowały się w trakcie. :chytry:

Jaco(L)DŚ
20-03-2006, 22:27

Nie no wyjdzie mi w granicach 70 zł
Taka cena to dla mnie najtańszy wyjazd bo gdzie inndziej np.do Warszawy płace dużo więcej, żeby nie pomyślał ktoś że się żale :chytry: ale jak dla kogoś za drogo to niech jedzie sobie czym innym...a nie komentuje

MarcinGS
20-03-2006, 22:44
mam nadzieje ze ten mecz sie odbedzie !! ale znajac pzpn i dzialaczy Odry to moze byc ciezko ... :/

Ultras Legia Sq02

Sharn
20-03-2006, 22:46

Nie no wyjdzie mi w granicach 70 zł
Taka cena to dla mnie najtańszy wyjazd bo gdzie inndziej np.do Warszawy płace dużo więcej, żeby nie pomyślał ktoś że się żale :chytry: ale jak dla kogoś za drogo to niech jedzie sobie czym innym...a nie komentuje

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - pamiętaj... :oczko:
Pozdrawiam. 8)

el majoneze
21-03-2006, 00:05
orientuje się ktoś jak cenowo wychodzi ten wyjazd przy podróżowaniu koleją?

c_zary
21-03-2006, 00:21
To juz zalezy od Twego sprytu i na jakich kanarow trafisz po drodze :)

Tur
21-03-2006, 00:22

Proponuję sprawdzić na stronie pkp. Tam w wyszukiwarce połączeń jest też cena przejazdu. A z tego co się orientuję to pośpiechem z przesiadką w osobowy w Katowicach i spowrotem jakieś 90zł bez ulgi.

tiddey
21-03-2006, 10:17
Organizuje busa do Wodzisławia sa wolne 4 miejscówy jak byco pisac na meila e(L)o

BuBy_SeC
21-03-2006, 12:32

Wbijasz w EC i pierwsza stacja za Warszawą to.. Sosnowiec :) Czyli tu Cie dopiero kanar moze wysadzic, a do Katowic z Sosnowca autobusy, pociągi, tramwaj, wszystko jak chcesz jechac zgodnie z prawem :P to pośpieszny Warszawa - Sosnowiec kosztuje 43 zł bez zniżki, czyli juz Ci sie bardziej opłaci autokar :)

Ader_ZS
21-03-2006, 12:35
Mecz niech sie odbedzie , moze sie pojawie po raz enty w Wodzislawiu :). A mecz z Ruchem byc moze bedzie w niedziele - jak cos bede wiedzial napisze w tym temacie :) :lz:

Bilet w jedna strone do Wodzislawia kosztuje 45,04 zł kl. 2 :) pociag 8:49 z Centralnej i przesiadka w Kato i przed meczem jestes 1 minute :)

kibic(L)
21-03-2006, 12:43
Ja tem się już zapisałem na autokar :hyhy: oby mecz się odbył :modli:

tiddey
21-03-2006, 12:57
Zapomniałem dodac ceny przejazdu to 70-75 zł kto zainteresowany to pisac na meila.Pozdrawiam (L)

Dżon Łejn
21-03-2006, 16:20
nie ma już biletów łikendowych ? :hmm:

za 50 zł pomykasz pośpiechami gdzie się da

Pilot
21-03-2006, 16:22
Chyba są, ale za 60 i w dodatku imienne. :hmm:

Niko
21-03-2006, 17:42
ze strony Odry:

"Nieoficjalnie mówi się o tym, iż klub Legia chce aby mecz odbył się w Warszawie, gdyż warunki w Wodzisławiu nie są odpowiednie. Gratulujemy dobrego poczucia humoru i proponujemy rozegrać mecz w Hiszpani, może tam będą jeszcze lepsze warunki niż w Polsce"

:hyhy:

LEGION_NDM
21-03-2006, 19:02
nie ma już biletów łikendowych ? :hmm:

za 50 zł pomykasz pośpiechami gdzie się da

Właśnie !!!
Czyli kupując taki bilet w weeken 14-16.03.2006r. przy odrobinie szczęścia ( w przypadku przełożenia meczu Zagłębia Sosonowiec z Ruchem) obejrzec mozna 3 mecze naszych drużyn.

Piątek, godzina 20 - Pogoń Szczecin - Wisla Kraków
Sobota, godzina 16 - Legia Warszawa w Wodzisławiu
Niedziela - Zagłębie Sosnowiec w Chorzowie
Podobno przełożenie meczu Zagłębia na niedzielę jest bardzo prawdopodobne !

mlody1906
21-03-2006, 19:16
Niedziela - Zagłębie Sosnowiec w Chorzowie
Podobno przełożenie meczu Zagłębia na niedzielę jest bardzo prawdopodobne !

jak juz pisalem wczesniej - nie ma co wyrokowac...

narazie PZPN oglosil cos takiego: http://www.90minut.pl/news.php?id=389588
tak wiec poczekajmy do jutra, podobno bedzie mozna cos wiecej powiedziec na temat tego wyjazdu.

,,kibic''
21-03-2006, 22:19
jak by ktos mial miejsce w samochodzie... oczywiscie dorzucam sie do wajhy... gg 1560515

Ader_ZS
21-03-2006, 22:25
nie sa imienne. Na weekondowych jechalismy do Bialego :)

dominikDG
21-03-2006, 22:27
nie sa imienne. Na weekondowych jechalismy do Bialego :)

oj jednak sa imienne i wazne tylko z dowodem tozsamosci...w dodatku na bilecie masz wpisane swoje dane i numer dokumentu jaki podałes......tak jest obecnie(tydzien temu bynajmniej tak bylo) .......pozdrawiam

szczepan
21-03-2006, 22:35
weekendowe? imienne? od kiedy?

dominikDG
21-03-2006, 22:40

prawde powiedziawszy nie mam pojecia od kiedy tak zrobili ,ale tak jest bo ostatnio na takim jechalem....... :hmm:

mlody1906
21-03-2006, 22:43

"Od pierwszego weekendu czerwca ’05 r. Bilet Weekendowy staje się biletem imiennym. Kupując w kasie Bilet Weekendowy należy podać imię i nazwisko, które zostanie wydrukowane na blankiecie biletowym oraz wpisać numer dokumentu tożsamości.

Bilet weekendowy obowiązuje w komunikacji krajowej w pociągach dziennych EC/IC/Ex/TLK, z wyjątkiem połączeń Berlin-Warszawa-Ekspress (BWE).

Bilet uprawnia do dowolnej liczby przejazdów od godziny 18:00 dnia poprzedzającego dzien wolny od pracy do godziny 24:00 ostatniego dnia wolnego od pracy.

Pasażer posiadający bilet weekendowy może kupić miejscówkę lub podróżować bez niej. W drugim przypadku jest zobowiązany do ustąpienia miejsca osobie, dla której zostało ono zarezerwowane.

Oferta dostępna w 660 kasach na terenie kraju wyposażonych w komputerowy system rezerwacji miejsc. Biletu nie można zakupić u konduktora.

Bilet weekendowy pierwszej klasy kosztuje 149 zł, zaś drugiej klasy - 99 zł."

http://www.intercity.com.pl/36

szczepan
21-03-2006, 22:51
o kurde :ucieka: ciekawe czemu to wprowadzili :o

MTP
21-03-2006, 22:56
o kurde :ucieka: ciekawe czemu to wprowadzili :o
Żeby ludzie nie sprzedawali biletów np na piatek i sobote rano był komuś potrzebny a potem sprzedał komus komu byl potrzebny na sobote i niedziel.Trochę zamotalem ale chyba zrzoumiesz mniej więcej ocb

szczepan
21-03-2006, 23:25
edit

rozumiem... :P :hyhy: :klnie:

rolnik
21-03-2006, 23:53
Zły nawyk :nie: :zlosliwy:

szczepan
22-03-2006, 00:27
Zły nawyk :nie: :zlosliwy:

:D to Ci sie udalo :D
no to zmieniam zeby nie bylo :P

tymek
22-03-2006, 15:18
Wie ktoś może do kiedy można sie zapisywać na autokary Stowarzyszenia i ile juz miej więcej miejsc sie zapełniło?? Pozdro.

Raffi
22-03-2006, 15:24
napisane jest "do wyczerpania miejsc" 8) pewnie do piątku
Wczoraj był niecały autokar

Ader_ZS
22-03-2006, 16:26
Mowicie o łikendowych na intercity :) my jechalismy na biletach "turystycznych" za 60 zł i od piatku od 20 do poniedzialku do 6 mozna na tym bilecie jezdzic i moze jedynie jezdzic pospiechem i osobowka i bilet kosztuje 60 zł :)

Sosen
22-03-2006, 19:08
Jeśłi ktoś sie wybiera pociągiem to dajcie jakieś info na priv!!

Porter
22-03-2006, 19:33
Mowicie o łikendowych na intercity :) my jechalismy na biletach "turystycznych" za 60 zł i od piatku od 20 do poniedzialku do 6 mozna na tym bilecie jezdzic i moze jedynie jezdzic pospiechem i osobowka i bilet kosztuje 60 zł :)

A w ekspresach Wwa - Sosnowiec też te turystyczne uznają 8)
Kolarz... Do Wodzisławia... pociagiem ?

MTP
22-03-2006, 22:02
napisane jest "do wyczerpania miejsc" 8) pewnie do piątku
Wczoraj był niecały autokar
Dziś już wszystkie miejsca na ten jeden autokar poszly.
Czy bedzie kolejny maja poinformowac.

Sosen
22-03-2006, 22:06
Kolarz... Do Wodzisławia... pociagiem ?

Proste że nie do wodzisławia :) Wpierw do Sosnowca ap potem dopiero...Piszesz sie ??

Raffi
23-03-2006, 08:54
zapisy na następny autokar do piątku do godziny 15.00

A jak ktoś się jeszcze nie zdecydował, polecam lekturę:

Bilety na mecze wyjazdowe

Zgodnie z wytycznymi PZPN i Orange Ekstraklasy oraz dyspozycjami rozporządzenia MSWiA dot. obowiązku przekazywania informacji o przemieszczających się grupach kibiców, Klub nie będzie prowadził indywidualnej sprzedaży biletów na mecz Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa, planowany w dniu 25 marca o godz. 16.00.
Nasz Klub otrzymał z Odry 300 biletów dla Kibiców Legii. Bilety tradycyjnie są po 15 złotych. Ich dystrybucja będzie się odbywała przy zachowaniu następujących zasad:

1. Nie określamy ile grup i o jakiej liczebności ma jechać na mecz wyjazdowy. :hyhy:
2. Każdy, kto zgłosi sie do Klubu z listą chętnych na grupowy wyjazd zawierającą: nazwisko i imię, pesel /w przypadku braku nr pesel - data urodzenia i imię ojca/, wskazanie osoby odpowiedzialnej za grupę, środek transportu, trasę i czas przejazdu oraz uiści należność za bilety, otrzyma bilety.
3. Sprzedaż biletów prowadzimy do ich wyczerpania.

Źródło: Legia.pl

Widzę, że w końcu w PZPNie przypomnieli sobie o ww. rozporządzeniu :roll:

Ader_ZS
23-03-2006, 13:23
z Ruchem gramy o 16 w niedziele (26 marca) zapraszamy na mecz wszytskich Legionistow. :lz:

kibic(L)
23-03-2006, 13:28
z Ruchem gramy o 16 w niedziele (26 marca) zapraszamy na mecz wszytskich Legionistow. :lz:

Hmmm kusząca propozycja :hyhy:

danielchelm
23-03-2006, 15:43
TO JUZ WIADOMO ZE MECZ SIE ODBEDZIE ???

Q_(L)
23-03-2006, 15:44
TO JUZ WIADOMO ZE MECZ SIE ODBEDZIE ???
:hmm: A wiadomo, ze się nie odbedzie... ???

Raffi
23-03-2006, 21:39
data pewna

Mecz Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec odbędzie się w dniu 26 marca (godzina 16:00).

źródło: PZPN

el majoneze
23-03-2006, 23:00
pytanie pewnie z serii pokemonowych,ale trudno: jeśli kumpel kupuje mi bilet to wystarczy jak poda moje dane z peselem czy musi miec moj dowod?

Tur
23-03-2006, 23:19
Wystarczy jak poda dane z peselem. Przynajmniej tak było do tej pory.

Raffi
24-03-2006, 16:00
Wyjazd do Wodzisławia - zbiórka o 7:30

W sobotę piłkarze Legii zmierzą się o 16:00 z Odrą. Tradycyjnie do Wodzisławia wybiera się także 300 osobowa grupa fanów warszawskiej drużyny. Informujemy, że zbiórka przed wyjazdem została zaplanowana na godz. 7:30. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa prosi o punktualne przybycie.Jest jeszcze 10 biletów na autokar - można je kupić rano przed odjazdem!

znak
24-03-2006, 21:08
Widzę, że macie ten sam problem – krytyka, tok narzekań na działania ludzi chcących zrobić coś dla klubu, kibiców…..

Organizacja wyjazdu to nie jest hobby, płatny etat. Stowarzyszenia w całej POLSCE mają problem z załatwieniem jakiegokolwiek wyjazdu z racji złej reputacji kibiców u przewoźników, który sami stworzyliśmy.

Niewielu przewoźników godzi się na przewóz kibiców za normalna stawkę, wymagają dopłat za „pracę w niebezpiecznych warunkach”.

Dlatego apeluje do Was uszanujcie organizatorów i wyruszajcie kibicowskim szlakiem ze Stowarzyszeniami, bo nie chodzi tu o 10 zł różnicy…….

PS. Nie wiem jak u Was, ale głównym problemem na K6 jest demolka autokarów przez pasażerów lub inne ekipy.
Autokar jest środkiem zarabiania na chleb dla rodziny kierowcy, spedytora – uszanujmy to – KIBICE. Szanując środki przewozów będziemy mile widzianym klientem u przewoźników i ceny dla nas Kibiców będą bardziej przyziemne.

Szerokiej Drogi z tym piwem w ręku, którego nazwy nie mogę wymówić…..

szczepan
24-03-2006, 23:32
eeee o co chodzi? :O :hmm:

RudySosnowiec
25-03-2006, 00:00
Mecz z Ruchem w niedziele o 16Ł00 zapraszamy wszystkich chątnych na wyjazd ponoć jest już nas około 1000 głów !!:D albo poprostu zostańcie w Sosnowcu po meczu z Odrą :)

tak przyokazji Milion jak to czytasz to dzwoń 500089110 KSZY !!:D

Rafał
25-03-2006, 21:54
info z www.kibice.net: Odra Wodzisław - Legia Warszawa

Legii ok. 400 osób, w tym spora delegacja z Sosnowca, dla której zabrakło biletów i ok 50 osób przeskakuje płot. Na meczu Legia prezentuje folie wraz z jakąś małą sektorówka. My natomiast prezentujemy kartoniade. Tradycyjnie już z naszego słynnego łuku lecą bluzgi na Legionistów lecz Ci ich olewali (i bardzo dobrze) Przed meczem jak i po meczu dochodzi do paru mniejszych dymów z Legionistami, czego efektem jest pare szalików Legii na naszą korzyść.

^m@rcin^
25-03-2006, 21:55
No i wszyscy weszli bez problemu jak zawsze :)

myszor
25-03-2006, 22:44
Przed meczem jak i po meczu dochodzi do paru mniejszych dymów z Legionistami, czego efektem jest pare szalików Legii na naszą korzyść.

No ciekawe czy to prawda :zly:

Gutek
25-03-2006, 23:53
W TV na zbliżeniu, można było zobaczyć na płocie przy młynie Odry jeden (kilka ?) szal Legii...

szczepan
26-03-2006, 00:45
W TV na zbliżeniu, można było zobaczyć na płocie przy młynie Odry jeden (kilka ?) szal Legii...

ja tam widzialem tylko jeden powieszony na fladze "Wychowani na..."

Siekier
26-03-2006, 01:01
wiatm własnie dotarłem do domu :)
wyjazd zajebisty :) zwiedzone Czechy a konkretniej Ostrava , wbilismy sie na ich stadion (szkoda ze w polsce takich nie ma :( ) , potem drobne problemiki z wejsciem bez biletów na Odre ale w rezultacie 15 minut po rozpoczeciu była juz cała ekipa na sektorze potem jeszcze przyjechał Sosnowiec i sektor sie wypełnił :) przez dłuzszy czas jazdy powrotnej jechalismy obok autokaru naszych grajków ( było wesoło )
to tak na szybko jutrro moze cos wiecj eLo

Pesto
26-03-2006, 01:40
Trzeba trafu , że trzeci raz byłem na meczu z tym klubem i trzeci raz wlazłem w 30 min. W dodatku na sektor odrzańskich (pikników).

Na dzień dobry zmarnowany karny , wiwatujący tubylcy i wkurwiony pesto. Ok. 85 min. sektor zaczyna się wyludniać. Po bramce na 1:2 pesto podrywa się w górę i :brawo: :brawo: :brawo:

Po końcowym gwizdku dziękujemy za wygraną i załapujemy się na autografy Burkhardta (dwóch nas było).

Historia lubi się powtarzać - jesienią z Odrą też było 2:1 , też zwycięski gol w ostatniej minucie , i też k**** po półgodzinie wlazłem :cicho:

JACKO PLACKO
26-03-2006, 03:41
jp85.fotki.prv.pl fotki :)

rolnik
26-03-2006, 09:02
WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA KIBICOW LEGI W DRODZE POOWROTNEJ ZGINOL ICH KIBIC ZOSTAL POTRONCONY PRZEZ SAMOCHOD ZA RACIBORZEM GDY WRACAL Z SUPEROWEGO WIDOWISKA Z WODZISLAWIA KTORE ODBLO SIE NA BOGUMINSKIEJ 8.POZDRO DLA KIBICOW ODRY BYLO SUPER

:O Taki komentarz znalazłem na stronie Odry pod artykułem/relacją z wczorajszego meczu... :ucieka:
Mam nadzieje, że to farmazon :/

el majoneze
26-03-2006, 12:14
też mam taką nadzieję,ale biorąc pod uwagę preferencje psów do zatrzymywania się na poboczu dróg szybkiego ruchu,to nie jest niemożliwe..

CywiL
26-03-2006, 14:35
Ja mogę śmiało napisac ,że był to najgorszy wyjazd w moim życiu.

Z dupy podróż ,banda debili w autokarze ,najarane tak że nie widać było osoby obok,
chujowy stadion ,akcja z psami po meczu poniekąd słuszna ale wkurwiająca ,a pózniej akt drugi tragedii pod nazwą "Podróż autokarem" :zly:
Forum to nie miejsce na to zeby opisywać akcje z autokaru ale prosiłbym SKLW żeby powrócili do zwyczaju ,że w kazdym autokarze jest 1 - 2 osoby ze Stwoarzyszenia które ogarniają sytuację bo to co niektórzy odpierdalali da się okreslić słowem - żenada. :efoch:

I tylko dobrze ,że wynik do przodu...

Fus
26-03-2006, 15:09
W ostatnich kilku latach,chyba nie byliśmy w takiej liczbie w Wodzisławiu? :chytry:

Sokol
26-03-2006, 15:21
raczej nie :cicho:

_Bart
26-03-2006, 16:15

Z dupy podróż ,banda debili w autokarze ,najarane tak że nie widać było osoby obok,
chujowy stadion ,akcja z psami po meczu poniekąd słuszna ale wkurwiająca ,a pózniej akt drugi tragedii pod nazwą "Podróż autokarem" :zly:
Forum to nie miejsce na to zeby opisywać akcje z autokaru ale prosiłbym SKLW żeby powrócili do zwyczaju ,że w kazdym autokarze jest 1 - 2 osoby ze Stwoarzyszenia które ogarniają sytuację bo to co niektórzy odpierdalali da się okreslić słowem - żenada. :efoch:

wyjazd po taniosci i jeszcze Ci zle :hyhy:

Adiq
26-03-2006, 16:16
Mi się wydaję, że w ogóle nie byliśmy nigdy wcześniej tam w takiej liczbie.

CywiL
26-03-2006, 16:18

W ogóle nie śmieszne to było... :efoch:

:hyhy: następnym razem się szybciej ogarnę mam nadzieję. Pzdr

Rafał
26-03-2006, 19:00

a mianowicie? co z psami i jak to było w końcu z tymi szalikami?

pzdr

CywiL
26-03-2006, 19:03
a mianowicie? co z psami i jak to było w końcu z tymi szalikami?

pzdr

Z tego co wiem to jeden z szali wrócił do własciciela co z drugim nie mam pojęcia.

Raffi
26-03-2006, 22:48
może mi ktoś powedzieć co to za niewielka flaga wisiała z boku obok flagi "Cze(L)adź" ??

Zap
27-03-2006, 07:41

Z dupy podróż ,banda debili w autokarze ,najarane tak że nie widać było osoby obok,chujowy stadion ,akcja z psami po meczu poniekąd słuszna ale wkurwiająca ,a pózniej akt drugi tragedii pod nazwą "Podróż autokarem" :zly:

Popieram w całej rozciągłości.

amilo
27-03-2006, 08:18
może mi ktoś powedzieć co to za niewielka flaga wisiała z boku obok flagi "Cze(L)adź" ??

to nie jest Parysów ? (http://www.legia.net/fotopokaz.php?id=362&i=30)

Raffi
27-03-2006, 09:43
tak, na pewno ta. Dzięki.