PDA

Zobacz pełną wersję : Inny Dziennik Sportowy (zamiast PS/Tempo)

Radio
28-07-2003, 15:49
No właśnie gdyby powstał nowy niezalezny dziennik czy byście go czytali.? Od razu piszę że nie są to badania marketingowe (chociaż mógłby potencjalny inwestor skorzystać). Bo brak konkurencjij nie wychodzi ani nam ani PS/Tempo na zdrowie.[/list]

MaxyM
28-07-2003, 15:53
Tak, w końcu pojawiłby się dziennik sportowy z informacjami, bo PS to gazeta wymyślonych skandali sportowych.

Adams_
28-07-2003, 15:55
Tak ale pod warunkiem, ze sklad redakcji bylby w 100% orginalny. Zadnych dzienikarzy sportowych, ktorzy wspolpracowali, pracowali w PS.

bemowiak
28-07-2003, 15:57
Na samym początku napewno bym go czytał a później zależało by to od poziomu tej gazety.Odpowiedź na TAK

legart
28-07-2003, 15:57
Tak, jeśli byliby rzetelni i nie interesowałoby ich pogoń za tanią sensacją.

_Bart
28-07-2003, 16:35
no pewnie na pewno nawet Katowicki Sport jest lepszy od PSkandali.
http://sports.pl/gazety/iso_sport/
tylko cos ankieta mi nie działa :(

Dżon Łejn
28-07-2003, 16:44
od kiedy nie ukazuje się krakowskie Tempo , nabywam Sport(już nie tak często jak kiedyś)

u was nie ma Sportu??
będąc nad morzem czytałem ps. syyyyyf

legart
28-07-2003, 16:45
od kiedy nie ukazuje się krakowskie Tempo , nabywam Sport(już nie tak często jak kiedyś)

u was nie ma Sportu??
będąc nad morzem czytałem ps. syyyyyf

Ano nie ma

Radio
28-07-2003, 16:54
Przypominam że Sport należy także do włąsciciela PS/Tempo Marquard Sport czy jakoś tam. Więc tylko kwestią czasu jest zejście na psy Sportu.

ems
28-07-2003, 17:03
pytanie... proste ze tak!

takiowaki
28-07-2003, 19:33
Ups, jestem jak narazie pierwszym i jedynym na nie, bo:
1. Po co wycinac lasy amazonki
2. Nie wystarczy Wam net, przecie macie wszystko??
3. No i nie ma to jak fora

Minus to ten, ze co sie bedzie czytac w kiblu. Ja to rozwiazalem juz w pewien sposob - jak ide na dluzsze posiedzenie to przepinam kabel od netu i ide z laptopem do kibla, nawet sobie poleczke skombinowalem.
Swietna sprawa, przynajmniej na pocztku :)

Gazety mnie juz wogole nie rajcuja, poza rytualna wyborcza z piatku i sporadycznie w inne dni.

Nazgul
28-07-2003, 19:50
Minus to ten, ze co sie bedzie czytac w kiblu. Ja to rozwiazalem juz w pewien sposob - jak ide na dluzsze posiedzenie to przepinam kabel od netu i ide z laptopem do kibla, nawet sobie poleczke skombinowalem.

Oż kurna... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A ja myślałem że jak sobie wezmę Tolkiena to jestem Bonzo :D

bemowiak
28-07-2003, 19:53
Ups, jestem jak narazie pierwszym i jedynym na nie, bo:
1. Po co wycinac lasy amazonki
2. Nie wystarczy Wam net, przecie macie wszystko??
3. No i nie ma to jak fora

Gazety mnie juz wogole nie rajcuja, poza rytualna wyborcza z piatku i sporadycznie w inne dni.

A w samochodzie zamiast siedzenia masz klopa...

takiowaki
28-07-2003, 20:03
Pan 1. No nie ma sie z czego smiac, wogole potraficie siedziec w kiblu i nic nie robic?? Raz nie mialem centralnie nic do robienia to siezialem i przekrzywialem glowe maksymalnie w ten sposob, ze mialem brode blisko klatki, a wlasciwie super umiesnionej klaty piersiowej i z podziwem wpatrywalem sie w swojego jasia, niestety sie troche przekrzywilem i sobie polalem po nogach. Od tej pory zawsze mam cos do czytania w kiblu.

Pan 2. W samochodzie to ja mam ogolnie burdello. Bum bum.

Urodzilem sie w lipcu. Wlasciwie w drugiej polowie lipca. Dokladnie... 27 lipca (nie mylic z 17) :P

bemowiak
28-07-2003, 20:08
Urodzilem sie w lipcu. Wlasciwie w drugiej polowie lipca. Dokladnie... 27 lipca (nie mylic z 17) :P

To Ci złoże życzenia
75 lat (bo jak sie ma 100 lat to jest sie niedołężnym i sraw gacie nawet o tym niewiedząc) żeby Legia była mistrzem Polski co roku do końca świata i o jeden dzień dłużej albo inaczej żeby Wisła była co roku 2
i to tyle
:]

MaxyM
28-07-2003, 20:13
Wszystkiego naj...

Dżon Łejn
28-07-2003, 20:13
i z podziwem wpatrywalem sie w swojego jasia, niestety sie troche przekrzywilem i sobie polalem po nogach.

to trzeba było zbić jasia

100 lat cracoviaku :P

takiowaki
28-07-2003, 20:19
To ja kulturalnie podziekuje, choc nie taki byl zamysl mojego posta :-)

Ma pan bilet?? A skad!! A pan?? A skad mam miec??!!

yusta
28-07-2003, 20:35
To i ja się do życzeń dołączę. Wszystkiego Najlepszego!

Maxym: Kozak podpis :buhaha:

A..... o jakiejś gazecie miało być......Moja odpowiedź: TAK!

rkwa
28-07-2003, 20:35
odp-tak

na poczatku mieli by kredyt zaufania-jesli by sie okazalo ze pierdola farmazony tak jak ps to bym czytal tylko nl /tez nie zawsze/ i stoleczna.

pozdro.

Radio
28-07-2003, 22:16
Dobra podsumowanie na dziś jak widac wszyscy (poza jednym delikwentem co leje na nogi i obuwie) chcieliby mieć coś innego niż PS/Tempo. Rozumiem że dalsze ewentualne istnienie takiego tytułu zależało by od treści merytorycznych tego pisma. Ale na dzień dzisiejszy to większość jest na tak (poza jednym) na tak postawione pytanie. Każdy ma dość szmatławej treści (to stwierdzenie jest nasycone sporą dawką emocji ale chyba większośc zrozumie) i chciałby poczytać coś rzetelniejszego a nie tylko skandale.

Więc konkluzja jest jasna i prosta: MY CHCEMY NOWEGO, LEPSZEGO DZIENNIKA SPORTOWEGO!

legart
29-07-2003, 06:30
Pan 1. No nie ma sie z czego smiac, wogole potraficie siedziec w kiblu i nic nie robic?? Raz nie mialem centralnie nic do robienia to siezialem i przekrzywialem glowe maksymalnie w ten sposob, ze mialem brode blisko klatki, a wlasciwie super umiesnionej klaty piersiowej i z podziwem wpatrywalem sie w swojego jasia, niestety sie troche przekrzywilem i sobie polalem po nogach. Od tej pory zawsze mam cos do czytania w kiblu.

Ja w kiblu musze czytać, taki mały nałóg.

PS Wszystkiego najlepszego Taki 8-

takiowaki
29-07-2003, 08:44
Dobra podsumowanie na dziś jak widac wszyscy (poza jednym delikwentem co leje na nogi i obuwie) chcieliby mieć coś innego niż PS/Tempo.

Glosowanie ktore sie tutaj odbywa w powaznych instytucjach uznane bylo by za niewazne.

Dzieki raz jeszcze za zyczenia '8