PDA

Zobacz pełną wersję : I znowu ***** przeglad

ems
28-07-2003, 14:49
Gdy Jerzy Engel był selekcjonerem reprezentacji Polski, cierpiał na szpiegomanię. Przy każdej okazji doszukiwał się szpiegów obcych reprezentacji. W wywiadowcach przeciwnika widział nawet polskich dziennikarzy, których posądzał o niecną działalność - sprzedawanie rywalom informacji o polskiej drużynie. Przed eliminacyjnym meczem z Ukrainą w Kijowie twierdził z przekonaniem, że wie, iż Ukraińcy dostali na tacy wiadomości o biało-czerwonych za odpowiednie wynagrodzenie – pisze Przegląd Sportowy.
- Futbol na najwyższym poziomie to jak walka wywiadów - powtarzał z błyskiem w oku trener Engel. Dlatego też chował naszych reprezentantów na zgrupowaniach w zamkniętych, ściśle strzeżonych ośrodkach, przeprowadzał utajnione treningi kadry, kazał również ochroniarzom przeganiać z otoczenia drużyny narodowej nieproszonych gości i intruzów.

Kiedyś Engel tropił szpiegów, teraz jednak sam się w niego zabawia. Można powiedzieć, że został w Polsce wywiadowcą cypryjskiej drużyny Omonia Nikozja, z którą Wisła Kraków w środę zagra pierwszy mecz drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Były selekcjoner reprezentacji Polski, dziś dyrektor sportowy Legii (niewykluczone, że właśnie dlatego szpieguje przeciw Wiśle, w której, mimo usilnych prób, jakoś nie udało się mu znaleźć zatrudnienia) udzielił w sobotnim wydaniu najpoważniejszego cypryjskiego dziennika "Filelefteros" wywiadu, w którym rozszyfrowuje dla miejscowych drużynę mistrza Polski.

Tytuł artykułu "Łatwo się nie poddadzą" okraszony jest znamiennym nadtytułem "Engel zna dobrze Wisłę, Omonia jedzie po wygraną". Jerzy Engel omawia w nim plusy i minusy przeciwnika mistrza Cypru w walce o Ligę Mistrzów. Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że Wisła ma dobrą drużynę, ale z jego wypowiedzi dla cypryjskiej gazety wynika, że więcej szans na awans do kolejnej rundy daje Omonii.

Unico
28-07-2003, 14:55
[...] Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że Wisła ma dobrą drużynę, ale z jego wypowiedzi dla cypryjskiej gazety wynika, że więcej szans na awans do kolejnej rundy daje Omonii.

:co: :rotfl:
hmmm On tak myśli? No to niezły z niego specjalista :>
A może pisał artykuł pod gazetę, bo taki im pasował...

ems
28-07-2003, 14:57
a moze po prostu odpowiadal zwyczajnie na pytania dziennikarzy, a PS nakreca nagonke ? po tym co dostala od PS Wisla powinienes juz kumac o co chodzi.......

MaxyM
28-07-2003, 15:01
Fuck it!

Podwyższyć Sprzedaż
Pisząc Ściemy
Podwyższyć Sprzedaż
Piszą Skurwiele
Podwyższyć Sprzedaż
Pojebani Spiskowcy
Podwyższyć Sprzedaż
...
Jesteście Żałośni

Radio
28-07-2003, 15:19
Najgorsze jest to że się odzywają od razu głosy o zdradzie narodowej.
Po pierwsze z tego co przytacza PS (nie kupil\łem oryginału nie czytałem tylko to co z netu mi się udało) to jest to ogólnie to co ...PS pisał przez ostatni miesiąc o Wiśle. Gorzej że to podjudza od razu strosunki Warszawska-Krakowskie, a później się ktoś dziwi że burdy zadymy itd. Engel jeżeli wziął kasę to zarobił ją njmniejszym nakładem sił (ja bym tyle samo napisał ...a mozę i więcej:)). A co to zdrady narodowej to już ktoś na 90minut.pl już mi nawyzywał od zdrajców. A mnie Wisła interesuję tylko jako przeciwnik Legii i nic więcej. G mnie obchodzi ich LM, a Cypryjczykom też nie kibicuję.

Znerwowałem się. PS szmaty od ponad roku nie kupiłem :) a do ręki nie wziąłem od miesiąca :) nie liczę wjazdów na ich stronę, ale tylko info free.

Nazgul
28-07-2003, 16:51
[...] Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że Wisła ma dobrą drużynę, ale z jego wypowiedzi dla cypryjskiej gazety wynika, że więcej szans na awans do kolejnej rundy daje Omonii.

:co: :rotfl:
hmmm On tak myśli? No to niezły z niego specjalista :>
A może pisał artykuł pod gazetę, bo taki im pasował...

Weź pod uwagę, że powiedział to dla cypryjskiej gazety. Powiedział, co tamci chcieli usłyszeć a Cypryjczycy przeczytać...

ems
28-07-2003, 16:57
... a Przeglad zamiescic

nie wiemy co takiego powiedzial Engel, pewnie nie wyszedl poza standardowe wypowiedzi szkoleniowcow ktorzy ***** klada na mecze rywali :P

Unico
28-07-2003, 17:15
Weź pod uwagę, że powiedział to dla cypryjskiej gazety. Powiedział, co tamci chcieli usłyszeć a Cypryjczycy przeczytać...

Ja tam nic do Engela nie mam, choć za nim nie przepadam. Chciał chłopina zarobić to zarobił.

Trochę szkoda, że nie dał okazji do wykazania się :> cypryjskim tłumaczom z polskiego na grecki\turecki :> Mogliby sami powysilać się trochę przy zdobywaniu tych informacji.

ems
28-07-2003, 17:18
pamietaj, ze to co napisali cypryjczycy moze byc uhm luzna interpretacja tego co powiedzial Engel :)

ale o czym my tu mowimy... na razie mamy kolejne pomowienie PS

yusta
28-07-2003, 20:24

Ja tam nic do Engela nie mam, choć za nim nie przepadam. Chciał chłopina zarobić to zarobił.

Trochę szkoda, że nie dał okazji do wykazania się :> cypryjskim tłumaczom z polskiego na grecki\turecki :> Mogliby sami powysilać się trochę przy zdobywaniu tych informacji.

A co on im takiego odkrywczego powiedział??? Że grają 442, że sprzedali Kosowskiego i że odszedł Kuźba???
No tak, w sumie ten Cypr to straszna dziura, musieli wypytac Engela bo sami by na to nie wpadli.
Dzizas, Engel ma tam wyrobioną markę i przeprowadzili z nim wywiad na temat szans cypryjskiego zespołu w walce z polskim. Powiedział co sądzi w tym temacie i tyle. Co do wziecia kasy za ten wywiad to :buhaha: , musieliby skretynieć żeby mu płacić za takie info.
A i jeszcze jedno. Tekst jest autorstwa śmiecika, więc sami się domyslcie ile w nim inwencji twórczej autora, a ile faktów.

Unico
28-07-2003, 20:51
A co on im takiego odkrywczego powiedział??? Że grają 442, że sprzedali Kosowskiego i że odszedł Kuźba???
No tak, w sumie ten Cypr to straszna dziura, musieli wypytac Engela bo sami by na to nie wpadli.
Dzizas, Engel ma tam wyrobioną markę i przeprowadzili z nim wywiad na temat szans cypryjskiego zespołu w walce z polskim. Powiedział co sądzi w tym temacie i tyle. Co do wziecia kasy za ten wywiad to :buhaha: , musieliby skretynieć żeby mu płacić za takie info.
A i jeszcze jedno. Tekst jest autorstwa śmiecika, więc sami się domyslcie ile w nim inwencji twórczej autora, a ile faktów.

Nic odkrywczego pewno nie powiedział, tak jak pisałem sami mogli się tego dowiedzieć jakby lepiej przyjrzeli się naszej piłce.
Ale chyba nie jesteś taka naiwna, żeby sądzić iż zrobił to z dobroci serca - ot tak bo lubi Cypryjczyków 8-

yusta
28-07-2003, 21:06

Nic odkrywczego pewno nie powiedział, tak jak pisałem sami mogli się tego dowiedzieć jakby lepiej przyjrzeli się naszej piłce.
Ale chyba nie jesteś taka naiwna, żeby sądzić iż zrobił to z dobroci serca - ot tak bo lubi Cypryjczyków 8-

A jakby Legia grała z żabojadami i Kasperczaka jakaś gazeta francuska zapytała co sądzi na temat szans obu teamów to też miałabym pisać że chciał sobie chłopaczyna zarobić??? Temat pieniędzy w tym przypadku jest dla mnie żałosny. Cypryjska gazeta zasięgnęła opinii szanowanego u nich fachowca na temat szans ich drużyny w walce z polską. To jest najnormalniejsza sytuacja na świecie i nie widzę w niej nic dziwnego ani tym bardziej zdrożnego.

ems
28-07-2003, 21:15
Unico, widze ze bylbys wdziecznym czytelnikiem PS, bo latwo sie dajesz nakrecac

CAALAA POLSKA JEBIE PRZEGLAD !

Unico
28-07-2003, 21:16
A jakby Legia grała z żabojadami i Kasperczaka jakaś gazeta francuska zapytała co sądzi na temat szans obu teamów to też miałabym pisać że chciał sobie chłopaczyna zarobić??? Temat pieniędzy w tym przypadku jest dla mnie żałosny. Cypryjska gazeta zasięgnęła opinii szanowanego u nich fachowca na temat szans ich drużyny w walce z polską. To jest najnormalniejsza sytuacja na świecie i nie widzę w niej nic dziwnego ani tym bardziej zdrożnego.

No jestem ciekaw co byś powiedziała, jakbyście grali np. w PUEFA (nie mówię o sparingach) z jakąś francuską drużyną i Kasperczak udzieliłby francuskiej gazecie wywiadu na temat Legii ? Jak przypuszczam nawet nie zwróciłabyś uwagi na ten fakt, co tam słowa jakiegoś trenera o klubie...

Ja też nie widzę w tym nic dziwnego ani zdrożnego, ale nie wierzę w altruizm Engela.

Adiq
28-07-2003, 21:20
A nagonka PS na Legię wciąż trwa. Oto urywek z dzisiejszego SE:

"Legia lepsza od RC Lens?

W swoim ostatnim sparingu we Francji Legia Warszawa przegrała z RC Lens 1:2, ale stołeczni piłkarze pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Legionistów po meczu chwalił trener Lens, Joel Muller.

„Jestem trochę zaniepokojony. Piłkarze Legii są w porównaniu z moim zespołem lepiej przygotowani do zbliżającego się sezonu ligowego. Ich grę cechowała duża dojrzałość oraz świetna współpraca między formacjami” - powiedział Muller."

Jednak w dzisiejszym wydaniu szmatławca możemy przeczytać, (oczywiście na tytułowej stronie opatrzonej zdjęciem, herbem Legii i wyjątkowo głupim nagłówkiem) że "Legia odstawała od Lens"... Bez komentarza... :*

ems
28-07-2003, 21:25
PRZEEEGLAAAD SPORTOOOWYYY GORSZY OD SWIAADKOOW JEEHOOOOWYYY !!!!!!!!!!!

yusta
28-07-2003, 21:29

No jestem ciekaw co byś powiedziała, jakbyście grali np. w PUEFA (nie mówię o sparingach) z jakąś francuską drużyną i Kasperczak udzieliłby francuskiej gazecie wywiadu na temat Legii ? Jak przypuszczam nawet nie zwróciłabyś uwagi na ten fakt, co tam słowa jakiegoś trenera o klubie...

Ja też nie widzę w tym nic dziwnego ani zdrożnego, ale nie wierzę w altruizm Engela.

A Ty przeczytałeś co ja napisałam???? Jakbys nie zauwazył to zerknij jeszcze na pierwsze zdanie z mojego posta. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie. A bardziej dosadnie: Miałabym to w DUPIE!!! Liczy sie to co obie drużyny prezentowac bedą na boisku, a jak rywal ma sztab szkoleniowy na przyzwoitym poziomie to sam sobie rywala rozpracuje. Engel udzielił wywiadu GAZECIE, nie trenerowi Omonii i nie zdradził żadnych tajemnic Wisły więc nie wiem o co tyle zamieszania.

ems
28-07-2003, 21:32
o "PS"

yusta
28-07-2003, 21:34
o "PS"

Niektórym chodzi o "PS", a niektórym o Engela. Ja się pytam tych drugich :>

ems
28-07-2003, 21:36
są tu tacy ? :wniose: '8

yusta
28-07-2003, 21:47
A jest taki jeden rodzynek, ale chyba wykażę się wyrozumiałością. W końcu Maxym troszkę go przydusił :rotfl:

ems
28-07-2003, 21:48
przyduszony rodzynek, bleeee ;)

yusta
28-07-2003, 21:52
A na stronie PS ankieta:

Jerzy Engel pomagał Cypryjczykom rozpracować Wisłę Kraków. Pochwalasz to?
TAK
NIE
:buhaha: :buhaha: :buhaha:

ems
28-07-2003, 21:53
:|

Unico
28-07-2003, 21:54
A Ty przeczytałeś co ja napisałam???? Jakbys nie zauwazył to zerknij jeszcze na pierwsze zdanie z mojego posta. Tam jest odpowiedź na Twoje pytanie. A bardziej dosadnie: Miałabym to w DUPIE!!! Liczy sie to co obie drużyny prezentowac bedą na boisku, a jak rywal ma sztab szkoleniowy na przyzwoitym poziomie to sam sobie rywala rozpracuje. Engel udzielił wywiadu GAZECIE, nie trenerowi Omonii i nie zdradził żadnych tajemnic Wisły więc nie wiem o co tyle zamieszania.

Mi zarzucasz nie przeczytanie Twojego postu, a odpisujesz na mój bez przeczytania go. Przecież napisałem, że pewnie miałabyś to gdzieś - tylko nie ujęłełem tego tak pięknie jak Ty, bo nie użyłem słowa DUPA :>

8- Ale obrona Engela, tylko przed czym i w imię czego. Tak jakby na świecie nie udzielano wywiadów za pieniądze. Yusta czyżbyś dopiero teraz :> dowiedziała się, że można za to wziąć pieniądze i bynajmniej nie jest to nic złego. :buhaha: W sumie sam nie wiem o co zrobiłaś tyle zamieszania :>

ems
28-07-2003, 21:59
bronimy Engela przed pomowieniami typu "rozpracowywanie Wisly", mnie osobiscie sprawa czy wzial hajsy za wywiad czy nie spreza

a dupa w wykonaniu Yusty brzmi rzeczywiscie pieknie '8

yusta
28-07-2003, 22:03
8- Ale obrona Engela, tylko przed czym i w imię czego. Tak jakby na świecie nie udzielano wywiadów za pieniądze. Yusta czyżbyś dopiero teraz :> dowiedziała się, że można za to wziąć pieniądze i bynajmniej nie jest to nic złego. :buhaha: W sumie sam nie wiem o co zrobiłaś tyle zamieszania :>

Wiem, że za wywiad bierze sie forsę. Ale Ty ująłeś to tak jakby Engel wziął chajs nie za sam wywiad, a za pomoc w rozpracowaniu Wisły.

Mi zarzucasz nie przeczytanie Twojego postu, a odpisujesz na mój bez przeczytania go. Przecież napisałem, że pewnie miałabyś to gdzieś - tylko nie ujęłełem tego tak pięknie jak Ty, bo nie użyłem słowa DUPA :>

Jakbym czytała tak jak Ty to może i bym się nabrała :>

ems
28-07-2003, 22:07
oczyyy otwaaarte maamyyy silee jak kartel mamy

ej nie kumam juz tej dyskusji :)

Adiq
28-07-2003, 22:07
Obywatelu Ems moje czujne oko podpowiada mi, że nabijasz niesamowicie. :buhaha: ;)

ems
28-07-2003, 22:09
:hmm:

kto ? ja ?

'8

goraco jest, nie ? '8

Nazgul
28-07-2003, 22:42
Obywatelu Ems moje czujne oko podpowiada mi, że nabijasz niesamowicie. :buhaha: ;)

I daremnie - bo więcej "Elek" już mial nie będzie :D :rotfl:

ems
28-07-2003, 22:43
zazdrosnik :D

szczepan
28-07-2003, 22:58
prosze Was po co kolejny fragment ps... jutro pewnie tez jaki bedzie ale po co on nam... olac olac olac...

bemowiak
28-07-2003, 23:00
wszystko z ps wrzucajcie do jednego tematu ja sobie tam nie będe zaglądać i niebęde sie denerwować :)

Nazgul
28-07-2003, 23:12

Ja "Elek" przy zielonym stoliku nie chcę - sam se ugram :D

yusta
28-07-2003, 23:12
Tak na podsumowanie ostatniej twórczości PS-u:

Adam Dawidziuk legia.net

To już przestaje być nawet zabawne, to zaczyna być żałosne. Od tygodnia Przegląd Sportowy "celuje" w Legię. Rozpoczęło się w ubiegły poniedziałek "Aferą lusterkową", czyli oskarżeniem piłkarzy Legii o "dewastację samochodu" dziennikarza tej gazety, czyli wygięcie antenki. Następnie we czwartek opisano rzekomą "aferę biletową", czyli problem "brania w łapę" przez ochroniarzy stadionu Legii. Dzisiaj dziennik poszedł na całość. Szanowny pan redaktor Jacek Kmiecik, który już kiedyś poważnie "przysłużył się" piętnowaniu Legii Warszawa, po lekturze wywiadu z Jerzym Engelem jaki ukazał się w cypryjskiej prasie, oskarżył dyrektora sportowego Legii o rozpracowanie drużyny Wisły Kraków na potrzeby Omonii Nikozja! Co gorsza, jako powód rzekomej pomocy Cypryjczykom, dziennik podaje zemstę! Czytamy: "(...) niewykluczone, że szpieguje przeciw Wiśle, w której mimo usilnych prób, jakoś nie udało mu się znaleźć zatrudnienia". Koniec cytatu. A jeszcze niedawno PS pisał, że kreuje dobrą atmosferę wokół polskiej piłki nożnej... Czy próba skłócenia na siłę dwóch najlepszych w Polsce klubów jest takim działaniem?

Od czasu przegranych rok temu mistrzostw świata w Korei i Japonii, Przegląd uwziął się na Engela i na każdym kroku stara się z niego zrobić pośmiewisko. Publikuje wywiady z antagonistami byłego "Narodowego" - Januszem Wójcikiem i Franciszkiem Smudą, nazywając go sprzedawcą cytrusów na Cyprze.

Nie inaczej jest w dzisiejszym artykule. Co ciekawe, Jerzy Engel nie mówi w cytowanych przez pana Kmiecika fragmentach nic, co wskazywałoby na pomaganie drużynie Omonii.

"Wisła jest dobrą drużyną, ale została poważnie osłabiona odejściem Marcina Kuźby do Olimpiakosu, Kosowskiego do Kaiserslautern oraz kontuzjami Cantoro i Głowackiego. Problemy w klubie ma Kalu Uche, który chce odejść do Ajaxu. Wisła ma bardzo dobry atak z Żurawskim i Frankowskim, dobrą pomoc, ale najsłabszą formacją jest obrona".

Czy Jerzy Engel powiedział w tym fragmencie coś, o czym nie wiemy? Mówi o problemach, o których nasza prasa trąbi od miesiąca. Nie potrzeba Engela na Cyprze, żeby trenerzy Omonii o tym wiedzieli! O tym wie każdy. Wystarczy poczytać gazety i pooglądać telewizję.

Kolejny cytat: "Jeżeli Wisła nie wygra dużą różnicą bramek w Krakowie, to na Cyprze będzie jej ciężko wywalczyć awans"

Stwierdzenie jak stwierdzenie. Takie zdanie może wypowiedzieć każdy choć trochę znający się na futbolu. Jednak to zdaniem pana Kmiecika, jest "przekonywanie o tym, że Wisła jest do pokonania". Ciekawe stwierdzenie.

W dalszej części artykułu jest równie ciekawie. Podobno "były selekcjoner bez najmniejszych skrupułów rozpracował dla klubu z nikozji naszą jedyną nadzieję na występy w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów i wyśpiewał Cypryjczykom jak z nut na co mają zwrócić uwagę w Krakowie". Zapomniał zapewne dodać, że mają tam Wawel...

Na zakończenie pan Kmiecik oczywiście twierdzi, że na pewno "wielce zamożny dyrektor z Łazienkowskiej" uczynił to bezpłatnie i że brygada porucznika Columbo i detektywa Poirota - sztandarowych pracowników Przeglądu Sportowego odrzuciła ten zarzut. Szkoda słów...

A więc wychodzi na to, że jeżeli Wisła nie awansuje do Champions League, winny będzie Jerzy Engel. I zapewne nieważne będzie czy odpadnie z Omonią (co jest raczej niemożliwe) czy z Anderlechtem. A nam kibicom Legii nie pozostanie nic innego, jak spieranie się z kibicami Wisły, którzy zapewne będą mieli teraz nowego "faworyta", oraz ze zniecierpliwieniem będziemy czekać na kolejne rewelacje tego dziennika. Ciekawe co teraz wymyślą redaktorzy PS ...

MaxyM
28-07-2003, 23:17

Ja "Elek" przy zielonym stoliku nie chcę - sam se ugram :D

:rotfl:

Adams_
28-07-2003, 23:17
No i luz czekamy na jutrzejszy/dzisiejszy scandal.

MaxyM
28-07-2003, 23:29
Jutro mendy napisza o nas!

Dlaczego nie nalezy czytac Legia F@ns Forum :rotfl: .

bemowiak
28-07-2003, 23:30
Jutro mendy napisza o nas!

Dlaczego nie nalezy czytac Legia F@ns Forum :rotfl: .

Bo skarpetki chcą sobie szyć i naśmiewają sie z wielkiego wspaniałego przeglądu... :rotfl:

Adams_
28-07-2003, 23:32
Bo bo... :* hehe

Unico
29-07-2003, 19:44
Przepraszam nie za swoje winy

- Mocno zbulwersowała sympatyków piłki nożnej w Krakowie informacja w jednym z dzienników sportowych o Pana działaniach, które zostały określone szpiegostwem na rzecz Omonii Nikozja, rywalki Wisły w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Czy przyznaje się Pan do tego? - zapytaliśmy wczoraj byłego selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Engela.

- Przede wszystkim chciałbym przeprosić kibiców Wisły, jak również piłkarzy, trenerów i działaczy tego klubu nie za swoje winy. Za to, że pan Jacek Kmiecik i "Przegląd Sportowy" - od długiego już czasu przedstawiają mnie, moją działalność w jak najgorszym świetle. I jest to jeden z serii tych artykułów, które mają pokazać, jaki to niby jestem niesamowicie zły. Dopóki byłem osobą prywatną, nie związaną z żadną instytucją, mogło to interesować tylko i wyłącznie mnie. Natomiast, od kiedy zostałem pracownikiem Legii Warszawa, każda ukazująca się informacja dotycząca mojego nazwiska łączona jest również z tym klubem. Całkowicie odcinam się od tego, co napisał w poniedziałek pan Kmiecik.

- Nie udzielał Pan wywiadu cypryjskiej gazecie?

- Przez dziewięć lat pracowałem na Cyprze i zadzwonił do mnie dziennikarz, z którym się przyjaźnię od lat z pytaniem, jak wygląda sytuacja w polskiej piłce i czy rzeczywiście Wisła jest przeciwnikiem nie do przejścia dla Omonii, czy jest na tyle lepsza, że Omonia nie ma żadnych szans. Oczywiście, Cypryjczycy znają sytuację w naszym futbolu i wcale nie trzeba im nic tłumaczyć. Jest żenujące, że tacy ludzie, jak pan Kmiecik dostali możliwość kształtowania własnych opinii na forum publicznym. W związku z tym "Przegląd Sportowy" stara się w różny sposób podburzać kibiców w Warszawie przeciwko sobie, jak również - przez tego typu insynuacje - kibiców krakowskiej Wisły i warszawskiej Legii, z którą jestem teraz związany. Ponieważ ci ludzie nie rozumieją, że działają na szkodę polskiej piłki przez cały czas, to myślę, że któregoś dnia się opamiętają. Wiele klubów w Polsce, nie tylko Legia, ma już dość działalności tych panów, i niektórzy piłkarze - w tym legioniści - o czym dowiedziałem na zgrupowaniu - nie udzielają już wywiadów "Przeglądowi Sportowemu".

- Wracając do konfrontacji Wisły z Omonią, jak Pan ocenia mistrza Cypru?

- Jakkolwiek by traktować piłkę cypryjską, z polską nie ma żadnego porównania. Nasz futbol stoi o wiele wyżej, jesteśmy o klasę lepsi. Natomiast w takich sytuacjach największym przeciwnikiem polskich zespołów jest zbytnia pewność siebie.

Dziennik Polski (http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/)

ems
29-07-2003, 20:03
no i Oi!

szczepan
29-07-2003, 20:45
Unico a Twoj komentarz do cytowanego tekstu??