PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - GKS Bełchatów 3 marca, godzina 20 (kibicowsko)

Adiq
24-02-2006, 01:11
Stęskniłeś się za Legią? Za pełnym stadionem, fantastyczną atmosferą i świetnymi oprawami?

My też!

Dlatego po 3 mroźnych i szarych miesiącach, zapraszamy wszystkich gorąco na mecz z inauguracyjny z GKSem Bełchatów! Wznawiamy akcję Pełny Stadion! Znasz kogoś, kto nie był jeszcze na meczu Legii? A może kogoś, kto dawno nie odwiedził naszego stadionu? W piątek nadarzy się do tego idealna okazja. Niech zobaczy jak się bawi stolica! Niech nasz stadion – jak za dawnych czasów - będzie pełen do ostatniego miejsca! Niech nasz śpiew słychać będzie w całej Warszawie! Udowodnijmy raz jeszcze, że jesteśmy numerem jeden na polskiej scenie kibicowskiej! Przyjdź i pomóż Legii pokonać Bełchatów! Pomóż rozpocząć Legii marsz po tytuł! Ona potrzebuje Ciebie i Twojego dopingu!

PAMIĘTAJ! PIĄTEK 3.03.2006, GODZ. 20, STADION LEGII – po prostu musisz tam być!

http://www.nieznanisprawcy.info

Przypominamy też o trwającej zbiórce konfetti i serpentyn na ten mecz.
http://www.forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=9210

Beny
24-02-2006, 09:10
Muszę, muszę, muszę to napisać!

NARESZCIE! :zlosliwy: :ucieszony:

Przez bojkoty i kontuzje nie bylem na meczu od września. :O

Pan Artysta
24-02-2006, 09:23
uwaga mega napinka:
(dla tych co nic mądrego nie chcą napisać a jedyne co mogą napisać to takie jak to kretyńskie pytanie :zly: )

a ile bedzie kibiców gości? :O

myślę ze 500 niezłej bandy :chytry:

ems
24-02-2006, 11:53
aa myy swojeee

Sluuchaaj Jezuu jak Cie blaga lud
Sluchaj, sluchaj z Legii mistrza zrob
my czekamy juz ladnych pare lat
a w historii klubu ciagle mistrza brak

:hyhy:

aaaaaa
24-02-2006, 12:15
INFO ze strony GKSu :

LEGIA WARSZAWA - GKS BEŁCHATÓW
Informujemy iż organizowany jest autokarowy wyjazd do Warszawy na mecz z tamtejszą Legią ! Cena to zaledwie 30 zł ( 15 bilet + 15 przejazd ), zapisywać może się każdy, a aby to uczynić należy wybrać się do sklepu Viva Sport na stadionie GKS Bełchatów. Na ten moment nieznana jest jeszcze godzina ani miejsce wyjazdu, jednak zapisy już rozpoczęte. Przy zapisywaniu się należy posiadać przy sobie ważny dokument ( dowód, paszport, legitymacja ). Za jakiś czas podamy dokładniejsze informacje dotyczące tego wyjazdu !
Wszyscy do Warszawy !
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 3 marca (Piątek), godz. 20:00.

TEMAT Z ICH FORUM O WYJEŹDZIE:

http://www.gksbelchatow.pl/forum/viewtopic.php?t=1967&start=0

Pzdr.

Pan Artysta
24-02-2006, 13:18

Pzdr.

:kurde:

fajnie tylko kto tam sie będzie rejestrował :hyhy:

aaaaaa
24-02-2006, 13:44

Pzdr.

Ten kto będzie chciał :roll: i mu sie nudzi. + za akcje nabicia posta :brawo:

Pzdr.

Herman
24-02-2006, 16:03

Pzdr.

wokulski

Beny
24-02-2006, 16:05
:lol3:

matx
24-02-2006, 16:06
Fajnie znowu zobaczyć temat, w którym są słowa Legia i "kibicowsko"... 8)

Raffi
24-02-2006, 22:31
Sprzedaż biletów na mecz Legia Warszawa - GKS Bełchatów
24.02.2006, godz.: 15:35:34

Informujemy, że od wtorku 28 lutego 2006 r., rozpoczynamy sprzedaż biletów na pierwszy w tym roku mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo Polski pomiędzy Legią Warszawa a GKS Bełchatów. Mecz zostanie rozegrany w piątek, 3 marca 2006 r. o godz. 20:00.
Sprzedaż będzie prowadzona w kasach Klubu od wtorku do czwartku w godz. 11:00 - 19:00 i w piątek od godz. 10:00 do rozpoczęcia spotkania.

Przypominamy, że sprzedaż biletów na ten mecz będzie prowadzona wyłącznie w kasach Klubu. Sprzedaż w salonikach prasowych Kolportera rozpocznie się dopiero przed meczem z Cracovią. Ceny biletów znajdują się tutaj.

Jednocześnie przypominamy, że wyłącznie do czwartku 2 marca 2006 r. w budynku Klubu będzie prowadzona sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
http://www.legia.net/images/bilety_wiosna2006_liga.jpg

Zamaskowany FAN
25-02-2006, 11:04
Czy ktoś może wie kiedy rusza Akcja Plakat na LEGIĘ ?

Do meczu pozostało kilka dni więc warto byłoby oplakatować miasto.

79art
25-02-2006, 11:44

Mecz z Bełchatowem nie wymaga dodatkowego plakatowania miasta, ludzi i bez tego tłumnie zawitają na stadion.
8)

a ile bedzie kibiców gości? :O

myślę ze 500 niezłej bandy chytry

:roll: Wydało się.

Raffi
25-02-2006, 12:52

z tego co pisał jeden z autorów plakaty będą gotowe dzisiaj, najpóźniej jutro. Można też pisać do niego -
fckiepski@o2.pl
- i pójdą na maila.

Michu
25-02-2006, 14:13
http://i1.tinypic.com/oihgs7.gif

Ja też coś zrobiłem. :)

CywiL
25-02-2006, 17:13
Muszę, muszę, muszę to napisać!

NARESZCIE! :zlosliwy: :ucieszony:

Muszę, muszę, muszę to zacytować !

Bo dokładnie to samo chciałem napisac. 8)

Boniek
25-02-2006, 19:09
ej adiq a duzo ciekawych rzeczy szykujecie na belchatow??
chociaz i tak beznadziejnie ze nie ma piro :[

juras
25-02-2006, 19:29
Oho

znawca tematu :roll:

maciej_KO
26-02-2006, 00:48
kuuuuurwa a nie mogli zrobić inauguracji w sobotę!? :zly:
w piątek mam drugą zmiane... kuuuuuurwa mac!

arczi
26-02-2006, 10:11
No to nie pojdziesz do pracy i tyle.

Pierwsze piwo w Zrodle przed meczem... Bezcenne.

8)

prowokator
28-02-2006, 12:25
Wlasnie kupilem bilecik.
Kiedy jechalem samochodem na L3 mocno sie zdziwilem kiedy paru panow w mundurach zabronilo mi skrecic z czerniakowskiej w lazienkowska.
Okazalo ze niebiescy tez sie przygotowuja do sezonu, urzadzili sobie dzisiaj cwiczenia... :roll:

Przynajmniej stojac w kolejce mielismy niezla rozrywke. Jak zwykle podzielili sie na dwie grupy. Jedni po cywilu ubrani, drudzy w pelnym rynsztunku. Tych drugich bylo gdzies 4 razy wiecej :hyhy: Nastepnie ci po cywilu zaczynali gwizdac i sprawiali wrazenie niezadowolonych a tamci atakowali i spychali ich tyraliera. Lazienkowska to w jedna to w druga strone zasuwala polewaczka. Najwieksza beke mielismy jak co jakis czas ktorys z psow nie wyrabiajac sie na wszeszobecnym lodzie zaliczal glebe.

:ucieszony:

czarny_xxx
28-02-2006, 22:29
Mam jedno pytanie do wszystkich. Wybieram sie z kumplami na inauguracje i tak sie zastanawiamy czy jesli kiedys wyrobilismy Tymczasowa karte kibica to bez zdjecia to czy ona upowaznia do kupna tanszego biletu.

Raffi
28-02-2006, 22:41
na pewno nie. Natomiast ułatwiłaby wam wyrobienie KKK, bo dane już są w systemie.

czarny_xxx
28-02-2006, 22:53
to jak bysmy mnieli flote ze soba i zdjecia na te karty . To byscie nam pomogl??
tylko my bysmy mnieli maly problem z tym bo nie jestesmy z wawy tylko mnieszkamy z 60km od niej no i najlepiej to by bylo jesli by mozna bylo przed meczem . bo inaczej to nie ma sznas . zrobicie wyjatek??

kosciesz
28-02-2006, 23:05
Nie nie zrobimy wyjątku.
Możecie za to wysłać dane ( http://legia.pl/dwnl/kkkformularz.jpg ), zdjęcia i przelać pieniążki na konto i karty przyjdą wam pocztą.
Szczegóły pod numerami telefonu
+48 22 628-43-03
+48 22 621-83-36

czarny_xxx
28-02-2006, 23:10
OK! Sprobujemy chociarz wiecej gmatwaniny. Tylko mam jedno pytanko czy te karty tez beda tak dlugo wazne jak tamte ostatnie?? Bo jak tak to wogule sie chyba nie oplaci wyrabiac!

rolnik
28-02-2006, 23:16
Tylko mam jedno pytanko czy te karty tez beda tak dlugo wazne jak tamte ostatnie?? Bo jak tak to wogule sie chyba nie oplaci wyrabiac!

Bóg raczy wiedzieć ile ale raczej napewno ITI ich nie zniesie więc dopóki Walter i spółka będą mieć Legię dopóty karty bedą. A, że narazie Legii się nie pozbywają (i pewnie długo nie pozbędą) odpowiedzieć możesz sobie sam 8)

czarny_xxx
28-02-2006, 23:19
a jeszcze mam jedno ostatnie pytanko na temat tych kart . Jesli macie nasze dane w systemnie to jak bym wam podal nasze nazwiaska i imienia to byscie mogli znalezc je i wyrobic nam karty a my bysmy zaplacili wam w piatek na meczu i je odebrali??

Domino23
28-02-2006, 23:26
a jeszcze mam jedno ostatnie pytanko na temat tych kart . Jesli macie nasze dane w systemnie to jak bym wam podal nasze nazwiaska i imienia to byscie mogli znalezc je i wyrobic nam karty a my bysmy zaplacili wam w piatek na meczu i je odebrali??

I jeszcze damy sie za was sfotografowac :hyhy:

czarny_xxx
28-02-2006, 23:30
Zdjecia bym przeslal netem! :chytry:

Raffi
28-02-2006, 23:33
przeczytaj to co Kościesz napisał, bo dobrze napisał i radzę zrobić szybko to, co wam poradził.Zdjęć netem nie przyjmują.Ogólnie mówiąc, jeżeli nie będziecie w czwartek po KKK (a nie będziecie), to na KKK możecie liczyć dopiero od następnego meczu.

Raffi
01-03-2006, 12:12
Autobusy dla kibiców

Zarząd Legii Warszawa w porozumieniu z Zarządem MZA będzie nadal organizował przed każdym meczem i po meczu autobusowe linie specjalne dla naszych kibiców. Przypominamy, że każdorazowo na dwie godziny przed meczem autobusy specjalne są podstawiane na pętlach: Centrum Handlowe Marki, Tarchomin Buków, Rembertów Szatkowników, Ursynów Płd., Pętla Okęcie, Kleszczowa R 11, Pętla Nowe Bemowo, Pętla Huta. Następnie na 15 minut przed końcowym gwizdkiem meczu są podstawiane w rejonie stadionu. Szczegółowe informacje o trasach przejazdu i przystankach znajdziecie tutaj:
http://legia.com/dwnl/www.htm

Nonckiewicz
01-03-2006, 14:09
Raport na godzine 13:35

W kolejce okolo 30 osob. Czas oczekiwania 35 minut.

matx
01-03-2006, 14:43
W NL jest krótka informacja na temat oprawy, więc chyba dobrze jakby ludzie się zmobilizowali i jak naliczniej przybyli na Żyletę... :roll:

kibic(L)
01-03-2006, 17:04
Byłem disiaj po Karte Kibica i bilecik i zajeło mi to prawie 3h :zly:
Porażke mieli ludzie stojący w kolejce do kasy blizej boiska treningowego, bo popsuł się systemik i wszyscy musieli przejśc do kasy obok gdzie było mniej ludzi.
Ludzi dużo pod kasami i nie zdziwiłbym sie jakby był komplet w piątek.

Paluch
01-03-2006, 21:11
oj fakt, stałem dobra godzinke dzisiaj z pussym i jeszcze jednym kolezką po bilety. stan na godz 21.20 -> ok 20 osób w kolejce
ale bilecik juz jest a takie mam ciśnienie na ten mecz ze nie wytrzymie chyba :P

Sokol
01-03-2006, 21:43
pytal sie ktos moze ile biletow poszlo/zostalo ?

Porter
02-03-2006, 07:49
Duża prosba :

Miałby ktos czas / ochote skoczyc raz jeszcze na Łazienkowską i kupic mi bilet (z kartą K- za 20 PLNów)
Hajsy niezawodnie oddam jak ttylko dojade do Warszawy - ok. 17
Jesli tak to prosze priv

ems
02-03-2006, 12:10
jak tam stan ? duzo biletow poszlo ?

Adiq
02-03-2006, 12:30
Na jutrzejszym meczu, na kibicow, którzy zasiada na Zylecie czekac beda kartony. Na kazdym z nich znajdziecie specjalny kod, dzieki ktoremu po zalogowaniu się na strone www.bet24.com otrzymacie gratis 100 zlotych, za ktore bedziecie mogli grac i wygrywac w zakladach bukmacherskich. Jako, ze firma Bet24 zdobyla sie na bardzo duzy gest i zasponsorowala nam jutrzejsza oprawe bardzo serdecznie zachecamy do logowania sie na stronie naszego sponsora i korzystania z zaoferowanej przez nich promocji. Pamietajcie - im wiecej ludzi się zarejestruje, tym wieksza szansa na to, ze w przyszlosci Bet24 bedzie z nami wspolpracowal, a co za tym idzie - jest szansa na coraz lepsze i efektowniejsze oprawy. Dlatego jeszcze raz przypominamy, co nalezy zrobic: Na wejscie pilkarzy podnies karton do gory. Na rewersie kartonu znajdziesz specjalny kod oraz instrukcje, w jaki sposób nalezy się zarejestrowac.Dlatego po prezentacji nie wyrzucaj kartonu - kazdy z nich jest warty duże pieniadze! Po powrocie do domu zarejestruj się na www.bet24.com postepujac zgodnie z instrukcja na kartonie. W ten sposób otrzymasz 100 zlotych do wykorzystania w zakladach bukmacherskich. Obstawiaj i wygrywaj!

www.nieznanisprawcy.info

Grabek
02-03-2006, 12:44
nooo, to mi się podoba :) tylko mała uwaga do tych "bardziej obrotnych" - w takich akcjach na jednym koncie można zazwyczaj zrealizować jeden bon :oczko:

Adiq
02-03-2006, 12:49
Dokładnie. :chytry:

Pan Artysta
02-03-2006, 12:49
nooo, to mi się podoba :) tylko mała uwaga do tych "bardziej obrotnych" - w takich akcjach na jednym koncie można zazwyczaj zrealizować jeden bon :oczko:

brawo za to co napisałeś :brawo: -miałem o to sie spytać kogoś co coś o tym wie

ludziska nie wynoście 10-20 sztuk, bo nic wam to nie da :zlosliwy:

Lukass
02-03-2006, 13:11
Wróciłem dopiero co z Łazienkowskiej 3. Ludzi w kolejce do kas pod krytą bardzo dużo. Kolejka ciągneła się do samej ulicy. W kasie przy żylecie kolejka była krótsza o połowę. Sprzedaż idzie dosyć wolno dziś stałem chyba ponad godzinkę.

Koras(L)
02-03-2006, 14:51
Po bilet pojechalem o 13. po godzinie czekania dowiedzialem sie ze wlasciwie to bez sensu ze tu czekamy bo kasa nie dziala i niewiadomo o ktorej bedzia dzialac :ucieka: i mozemy sobie bilety pod kryta kupic. niestety nie mialem czasu odczekac kolejnej godziny albo i dluzej bo kolejka spora, wiec pierdole ich serdecznie.

Oczywiscie i tak wieczorem pojade jeszcze raz ale i tak mnie wkur.....

Creator
02-03-2006, 15:05
Sprzedaż idzie dosyć wolno dziś stałem chyba ponad godzinkę.
A to nie dlatego że dużo ludzi tylko dlatego że babki obsługiwać kompa nie umieją!!Pare razy już to zaobserwowałem, więc wniosek jest jeden: NIEKOMPETENCJA !! Krew mnie zalewała jak widziałem kilkadziesiąt ludzi w kolejce a babka se wstuqje dane jednym palcem, szuka liter na klawiaturze, potem jeszcze mysz.com coś tam klika,wycelować nie może na monitorze. co za beznadzieja :[

Aureliusz
02-03-2006, 16:11
Na jutrzejszym meczu, na kibicow, którzy zasiada na Zylecie czekac beda kartony. Na kazdym z nich znajdziecie specjalny kod, dzieki ktoremu po zalogowaniu się na strone www.bet24.com otrzymacie gratis 100 zlotych, za ktore bedziecie mogli grac i wygrywac w zakladach bukmacherskich. Jako, ze firma Bet24 zdobyla sie na bardzo duzy gest i zasponsorowala nam jutrzejsza oprawe bardzo serdecznie zachecamy do logowania sie na stronie naszego sponsora i korzystania z zaoferowanej przez nich promocji. Pamietajcie - im wiecej ludzi się zarejestruje, tym wieksza szansa na to, ze w przyszlosci Bet24 bedzie z nami wspolpracowal, a co za tym idzie - jest szansa na coraz lepsze i efektowniejsze oprawy. Dlatego jeszcze raz przypominamy, co nalezy zrobic: Na wejscie pilkarzy podnies karton do gory. Na rewersie kartonu znajdziesz specjalny kod oraz instrukcje, w jaki sposób nalezy się zarejestrowac.Dlatego po prezentacji nie wyrzucaj kartonu - kazdy z nich jest warty duże pieniadze! Po powrocie do domu zarejestruj się na www.bet24.com postepujac zgodnie z instrukcja na kartonie. W ten sposób otrzymasz 100 zlotych do wykorzystania w zakladach bukmacherskich. Obstawiaj i wygrywaj!

www.nieznanisprawcy.info

Czy ta "promocja" jest tylko dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się na bet24.com w sposób opisany na kartonie, czy dla wszystkich, (także dlatych, co już mają konto od dawna)?

Grabek
02-03-2006, 16:18
ostatnio jak legialive.pl i inne strony klubowe rozdawały bony, to skorzystać z nich mogli wszyscy, więc chyba w tym przypadku powinno być podobnie :hmm:

Żuku
02-03-2006, 20:32
Wróciłem dopiero co z Łazienkowskiej 3. Ludzi w kolejce do kas pod krytą bardzo dużo. Kolejka ciągneła się do samej ulicy. W kasie przy żylecie kolejka była krótsza o połowę. Sprzedaż idzie dosyć wolno dziś stałem chyba ponad godzinkę.

i czytałeś książke;> :zlosliwy:

BuBy_SeC
02-03-2006, 20:36
W zwiazku z ta promocją Beta, jesli mielibyscie bon ktorego wasz kolega/ sąsiad/ nie wykorzysta (lub poprostu wezmiecie dla mnie z krzesla obok :D ) i podacie mi dane do tego to bede wdzieczny i przy pobycie w Sosnowcu stawiam piwo :)

Raffi
02-03-2006, 20:41
Generalnie na 100% poszły w całości 3 sektory na Otwartej. Co do tego, ile poszło biletów na pozostałych sektorach i innych trybunach, nie mam danych.

Michu
02-03-2006, 20:49
A śnieg sypie :/

Wie ktoś może jak poszło odśnieżanie dziś?

Siekier
02-03-2006, 21:05
wie ktos ile zostało biletów ?? jak byłem pod kasami to były resztki biletów na przed kryta ! o innych sektorach nie wiem
juz sie nie moge doczekac darcia jutro mordy :)

Herman
02-03-2006, 21:10

garsta

ems
02-03-2006, 23:15
co?

Herman
02-03-2006, 23:21
miało być "gartska".

korniszon
03-03-2006, 00:00
ale jesteś pewien? :oczko:

Sokol
03-03-2006, 00:11
W zwiazku z ta promocją Beta, jesli mielibyscie bon ktorego wasz kolega/ sąsiad/ nie wykorzysta (lub poprostu wezmiecie dla mnie z krzesla obok :D ) i podacie mi dane do tego to bede wdzieczny i przy pobycie w Sosnowcu stawiam piwo :)
da sie zalatwic ;)

kosciesz
03-03-2006, 01:37
No ja też postałem sobie dzisiaj jakies 75 min w kolejce do kasy... tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie figuruje w bazie danych.
Kobieta zupełnie nie kumata odesłała mnie do klubu...

Na szczęście to sympatyczne dziewczę, które normalnie siedzi w kasach (jak ona się nazywa?) potrafiło wyrobić mi konto w systemie na ten sam numer karty... mam nadzieję, że jutro na bramce nie będzie jakiegoś zonka.

Ale firma od nowego systemu dostaje ode mnie kolejne dwa minusy
a) jak można przegrywając bazę danych zgubić część rekordów??
b) system na żylecie znowu się wyłożył i wszyscy chętni musieli przydreptać pod krytą - na koniec kolejki.

BTW: Ktoś się orientuję jaka firma administruje obecnym systemem sprzedaży? Ich informatyk chodził ze smyczą "home.pl".

A już tak całkiem w temacie - chyba jednak sporo osób będzie jutro (co ja gadam dzisiaj).
Nareszcie!

Włóczykij
03-03-2006, 07:54
miało być "gartska".

chyba garstka? :P :oczko:

Wczoraj po godzinie 17 zakupiłem bez problemowo wejściówki stojąć z 10 minut :)

TEN DZIEŃ TO DZISIAJ :gwiazda:

Lukass
03-03-2006, 08:33

i czytałeś książke;> :zlosliwy:

A co miałem innego robić :oczko:

Raffi
03-03-2006, 10:18

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=9371
(foto)relacja z odśnieżania

Koko
03-03-2006, 10:42
Mam takie pytanie. Jeśli moja dziewczyna kupiła bilet pokazujac karte kibica, a niestety ja teraz zgubiła to wystarczy ze pokaze dowód? czy do wejscia konieczna jest ta karta?

kosciesz
03-03-2006, 11:21
Ja bym powiedział, że wejdzie...
bramkarze mają różnych kibiców - z karatami i bez. Chyba nie będą przyglądać się cenie biletu. Byleby jakiś dokument tożsamości wzięła na to samo nazwisko co na bilecie.

Raffi
03-03-2006, 11:24
wejdzie na dowód 8) Ja sam czasem pokazuję inne dokumenty niż KKK

Herman
03-03-2006, 11:43
ju es ej - kej kej kej

Mar00
03-03-2006, 12:59
Wybralem sie po bilet dzisiaj (w dniu meczu) w poludnie. Zwolnilem sie z pracy na +/- dwie godziny aby to zalatwic. Podjechalem pod Zylete o 12.15. W kolejce 1 (slownie jedna) osoba przede mna. 5 minut i sprawa zalatwiona. Jak ktos jeszcze nie kupil to radze sie pospieszyc, im szybciej tym szybciej:) Obstawiam, ze przed meczem jak zwykle bedzie cyrk z kolejkami, czesc osob moze nawet nie zobaczyc pierwszej polowy. Pozdrawiam

Koko
03-03-2006, 13:39
Dzięki mam nadzieje ze sie uda :oczko:

Tomereek
03-03-2006, 15:54
ehh, też bym się chętnie teraz wybrał na ten mecz, ale niestety nie da rady :- , ale mam nadzieję, że jaksię odstanę za rok na studia do Warszawy to już żadnego w Wawie nie odpuszczę :oczko:

MK
03-03-2006, 15:54
No ja też postałem sobie dzisiaj jakies 75 min w kolejce do kasy... tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie figuruje w bazie danych.
Kobieta zupełnie nie kumata odesłała mnie do klubu...

Na szczęście to sympatyczne dziewczę, które normalnie siedzi w kasach (jak ona się nazywa?) potrafiło wyrobić mi konto w systemie na ten sam numer karty... mam nadzieję, że jutro na bramce nie będzie jakiegoś zonka.
Miałem dokładnie to samo, a w kolejce spędziłem ponad godzine. :/

Markotny
03-03-2006, 16:34
Słoneczko świeci, temperatura znośna tak więc nic innego nie mozna robić niz iść na mecz :)

No i nareszcie powydzieramy sie na swiezym powietrzu ;)

Gutek
03-03-2006, 22:28
Mam pytanie, do osób będących na meczu. W C+ na początku drugiej połowy można było zauważyć jeden transparent na kijach na trybunach gdzies na wysokości G. Czy miałem tylko takie złudzenie, czy faktycznie coś takiego miało miejsce ?

Kompania_Braci
03-03-2006, 22:43
Meczyk pierwsza klasa :) Do końca w niepewności byłem... Szkoda że tylko w knajpie we Wrocławiu go oglądałem ale było naprawde warto. Oprawa na początku meczu bardzo fajna, potem juz troche gorzej... Szkoda że dzwięku nie było... POZDROWIENIA dla całej Ży(L)ety od Kompanii Braci

KB ZAGŁĘBIE I LEGIA

Koń Rafał
03-03-2006, 23:18
Mam pytanie, do osób będących na meczu. W C+ na początku drugiej połowy można było zauważyć jeden transparent na kijach na trybunach gdzies na wysokości G. Czy miałem tylko takie złudzenie, czy faktycznie coś takiego miało miejsce ?
te transy pomagały w rozwinięciu transparentu na górze trybuny pewnie ktoś zamiast oddać na dół to go poniósł albo coś w tym stylu :oczko:
A co do meczu to było dobrze :hyhy:

MTP
03-03-2006, 23:21
Oprawa niby prosta kartoniada ale z całością wyszlo zajebiscie.
Nie działajace bramki.Na jeden karnet 30 osob by weszło.
Doping Na stałym poziomie.
Kibice z Bełchatowa :O
Bijatyka :hyhy:
PS Porter następnym razem musimy dłuzej pogadac

Anika
03-03-2006, 23:24
hehe jest dobrze:0 gardziolko zdarte:)
no a po bramce na naszym E gornym z 2 rzedy z warazenia pospadalo heh;]
a co sie pod kryta dzialo po meczu :hmm:

MK
03-03-2006, 23:34
Czy piłkarze dostną od pana Stefana zakazy stadionowe? :hmm:
Swoją drogą, końcówka przypominała na krytej, finał PP z Lechem 8)

DobryChłopak
03-03-2006, 23:36
uhh wykonanie długiego goool było zajebiste. szkoda że tylko raz zaśpiewane.
W najśmielszych oczekiwaniach niespodziewałem sie tylu ludzi.
Przyłaczam sie do pytania Aniki, o co poszło pod Kryta?

Kempes
03-03-2006, 23:49
z tego co widziałem

schodzili razem do szatni , jakieś mordy do siebie darli i nagle przepychanki
chyba Vuko pierwszy poleciał z łapami , potem banda na bande

kilka sek później lewa strona krytej ( patrząc z żylety ) sprint -> tunel 8)
plus latające przedmioty ,śnieżki ... z całej krytej

c_zary
03-03-2006, 23:51
Podobno Lech polecial z lapami na Wdowczyka.

daimler
04-03-2006, 00:04
Wlasnie obejrzalem zdjecia z meczu.

:brawo: za pomysl, kozak.

Niestety, nie wiem czy sie zgodzicie ze z roku na rok coraz gorzej wychodza nam te "kartoniady". Nie dla tego ze pomysl jest zly, tylko dlatego ze ludzie nie potrafia ich podniesc tak zeby utworzyly calosc.

Przydalyby sie korepetycje przed meczem, spojrzcie na zdjecia z pierwszych akcji tego typu, normalnie dwa swiaty...

Po prostu szkoda pracy ludzi przygotowujacych to wszystko. bo efekt w mojej opinii moglby byc niebo lepszy.

Harcerz
04-03-2006, 00:09
Podobno Lech polecial z lapami na Wdowczyka.

A Szala do Lecha

Minotauro
04-03-2006, 00:10
Niestety, nie wiem czy sie zgodzicie ze z roku na rok coraz gorzej wychodza nam te "kartoniady". Nie dla tego ze pomysl jest zly, tylko dlatego ze ludzie nie potrafia ich podniesc tak zeby utworzyly calosc.

Przydalyby sie korepetycje przed meczem, spojrzcie na zdjecia z pierwszych akcji tego typu, normalnie dwa swiaty...
Zgadzam się, myślalem, ze bedzie duzo lepiej. Doping jak zawsze bardzo głosny.
Dobrze by bylo gdybyscie zalatwiuli sprawe z racami, wtedy na Legii znow bedzie swietna oprawa.
Teraz czas na pierwsza oprawe Wisly w tym roku ;-) Pewnie sie pokazą duzo lepiej. 8)

marsiu
04-03-2006, 00:16
"Wszystko co mamy to te trybuny szare...."

co bylo dalej, bo w TV slabo widac :roll:

Adiq
04-03-2006, 00:23
... "Nie odejdziemy stąd, chociaż nieraz są koszmarem"

Pewnie sie pokazą duzo lepiej. 8)
Jak zawsze. :zlosliwy:

pawlik
04-03-2006, 00:23
Nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem. jo?

doping na plus :)

juras
04-03-2006, 00:28
Nie odejdziemy stad, chociaz nieraz sa koszmarem.

Hmm, co do uwag odnosnie prezentacji.
Kartony srednio. Jedyne co nas usprawiedliwia to fakt, ze mnostwo ludzi potraktowalo kartony jako zwykly smiec reklamowy od sponsora, stad ubytki itd.
Transparent - plot 2,2 metra niestety zrobil swoje... Trzeba pomyslec nad jakim s rozwiazaniem na przyszlosc...

el majoneze
04-03-2006, 01:07
fajnie ze wrocila liga..brakowalo mi tego..doping,jak to zwykle,"momenty były"..a szkoda bo przebieg meczu byl taki ze mozna sie bylo zmobilizowac do bezustannego glosnego dopingu..jak polecialo"Hej Legia Gol" to miałem przed oczami mecz z Petro,i wiedizałem ze skonczy sie dobrze..
nie wiem czy zauważyliście,że Guerreiro jako jedyny z rezerwowych podszedł podziekowac za doping..wiem,ze nie raz juz sie przejechalismy na gestach,ktore potem okazywaly sie gowno warte,niemniej fajnie,ze mimo tego,ze chodzilo mu sie ciezko zdecydował sie przejsc te pare krokow..mala rzecz a cieszy[/fade]

a i jeszcze jedno..zawsze będą gamonie którzy rzucają konffetii przed gwizdkiem?

Wieczor
04-03-2006, 01:14
kilka zdjęć z dzisiejszego meczu ==>>>tutaj (http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=548212247&security=qSRlNH)

wokulski
04-03-2006, 02:19
Mecz mogę zdecydowanie zaliczyć do bardzo udanych. Niestety mało osób pojawiło się z Siedlec na meczu,wplyw na to miało brak kart kibica,wygórowane ceny biletów bez kk oraz przedewszystkim zlikwidowanie przez zarząd biletów na łuk dla ludzi którzy nie posiadają kk.Bardzo dobra,nowatorska oprawa (choć kartoniada nie zbyt pieknie wyszła, i konfetti rzucone za wcześnie :/ ), Bliskość głośnika oraz głośno drący typ z Minska Maz. spowodowały że w moim odczucie doping na skraju I był na dobrym poziomie.Bramka w koncówce spowodowała wielki szał radości, połowa ludzi prawie z krzesełek spadła.Niestety niektóre jednostki to chyba najwyraźniej trybuny pomylili. Typ rząd niżej przez cały czas trwania meczu nawijał do znajomych na rózne tematy a to o jedzeniu, a to o czymś innym,zero dopingu z jego strony i dodatkowo dziwnie komnetował przyśpiewki np. podczas przyśpiewki chcemy gola wtrącił swoje "a ja podwyżki" i tak przez cały mecz,takim ludziom na Żylecie mówimy stanowcze NIE. Jeszcze jedna byla ciekawa osoba w moim sąśiedztwie, mianowicie na E stał mężczyna w wieku około 50 lat w szaliku łaczonym z okazji meczu Bayer-Legia.

Paweł
04-03-2006, 09:09
Całość meczu pozytywnie, chociaż mogło chyba być głośniej... Pomysł z kartoniadą jak zawsze bardzo dobry.

Tak przy okazji - czy ja jestem ślepy, czy na tych kartonach nie było żadnych kodów?

foks
04-03-2006, 09:30
Tak przy okazji - czy ja jestem ślepy, czy na tych kartonach nie było żadnych kodów?

a kodow nie dawali przy wejsciu na zylete na karteczkach ?

kosciesz
04-03-2006, 09:44
oczywiście foks masz rację - kody były rozdawane przy wejściu.
a na kartonach była tylko "instrukcja" obsługi.

BTW: Tyle lat już na tych trybunach a po bramce i po meczu cieszyłem się jak małe dziecko które dostało lizaka :hyhy:
Było dobrze 8)

Strzałek
04-03-2006, 09:47
Nareszcie 8)

Górnik dość dobrze się zaprezentował :O
Oprawa bardzo ciekawa :) (swoją drogą ten tekst to z HG ?)

Młody
04-03-2006, 09:57
Zip Skład - Śródmieście Płd. :oczko:

kosciesz
04-03-2006, 09:59
swoją drogą ten tekst to z HG ?

Kartonowy napis LEGIA był uzupełniony hasłem zaczerpniętym z jednej z piosenek Zip Składu. "Wszystko co mamy, to te trybuny szare, Nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem" - głosiły transparenty wywieszone na górze trybuny oraz na płocie - wszystko w szarej scenerii.

Inne pytanie.
Wczoraj na pewno widziałem na G biało-zielony pasiak. A nie czerwono-biało-zielony. Wizyta Lechii? Werderu? Radomiaka? Czy co to było?

arczi
04-03-2006, 10:09
Celticu 8)

MTP
04-03-2006, 10:44
Transparent - plot 2,2 metra niestety zrobil swoje... Trzeba pomyslec nad jakim s rozwiazaniem na przyszlosc...
Szkoda że reklam nie mozna wyp.....
Odnośnie transu na górze to mam pytanie
Czy jest on do odczytania z przyczyn technicznych czy tak żeby odchylić rabka tajemnicy(oprawy)

Raffi
04-03-2006, 11:21
swoją drogą ten tekst to z HG ?

Kartonowy napis LEGIA był uzupełniony hasłem zaczerpniętym z jednej z piosenek Zip Składu. "Wszystko co mamy, to te trybuny szare, Nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem" - głosiły transparenty wywieszone na górze trybuny oraz na płocie - wszystko w szarej scenerii.

Inne pytanie.
Wczoraj na pewno widziałem na G biało-zielony pasiak. A nie czerwono-biało-zielony. Wizyta Lechii? Werderu? Radomiaka? Czy co to było?
A Świt Nowy Dwór :ucieszony: ? Też mają takie pasiaki (nawet sam mam 8) )

http://www.plfoto.com/zdjecia/858646.jpg

ems
04-03-2006, 11:26

ja widzialem szaliki z czarnym napisem LEGIA na bialo-zielonym tle. Moze to to.
Kartoniada wyszla dobrze. Przeswity nie psuja ogolnego wrazenia (przypomina jakoscia troche pierwsza kartoniade - napisa identyko ale w barwach). Doping sredni z porywami na dobry (stalem na dole I). Orest Lenczyk i Piotr Lech **** 8)
juz tracilem nadzieje...

Michu
04-03-2006, 11:26
Inne pytanie.

Też widziałem ten pasiak, chyba ten, to był szal Świtu NDM.

A i jeszcze jedna sprawa. Może mi ktoś tu/priv napisać, jak wpisać ten kod na 100 zł po zalogowaniu się na bet24? :modli:

Koń Rafał
04-03-2006, 11:33
Moim zdaniem oprawa bardzo dobra, nie troche nieszablonowa. Szkoda tylko że dla niektórych osób nawet na G podniesienei kartonu sparawia problem i jednak troszke psuj ogólne wrażenie. Ale pomysł zajebisty

Grabek
04-03-2006, 11:35
moje konto-->wpłata-->voucher i masz miejsce na wpisanie kodu

swoją drogą bardzo dobrze że tych kodów nie było na kartonach, tylko były rozdawane :brawo:

Armand
04-03-2006, 12:11
Mam takie pytanie do osób wracających z meczu autobusami podstawionymi: gdzie stała po meczu "2"?

Jakoś nie mogłem znaleść jej w miejscu, gdzie czekała w rundzie jesiennej :hmm:

Zmienili miejsce postoju?

Puszak
04-03-2006, 12:21
mecz był w miare fajny, brawo za oprawe :brawo: bardzo fajny motyw :) a biorąc pod uwage doping, :hmm: na poczatku bylo fajnie potem ozywilismy sie dopiero po golu ...

Markotny
04-03-2006, 13:07
Doping z perspektywy dolnej G dobry, chociaż bywały słabsze okresy, jednak z perspektywy calego meczu było przyzwoicie. Oprawa oczywiście bardzo fajna, niosąca przekaz. Do tego 11 tysiecy osob na trybunach :)

Ogolnie mówiąc inauguracja udana :)

juras
04-03-2006, 13:20
Czy jest on do odczytania z przyczyn technicznych czy tak żeby odchylić rabka tajemnicy(oprawy)

Z przyczyn technicznych

Dla wszystkich nieogarnietych:

http://www.nieznanisprawcy.info/images/kartonBET1.jpg

Herman
04-03-2006, 13:36
doping z perspektywy murawy głośny, ale strasznie nierówny. powiedzmy, że pierwsze 10 sekund ok , ale pozniej juz nic sie nie da uslyszec dokladnie tylko jeden wielki krzyk.
Przesada bylo kiedy przy bodajze "ole ola" Żyleta zdublowała krytą :zdziwiony:

nawet nie mialem pojecia,ze na murawie jest tak glosno..

Po meczu Lech wpada z bara we Wdowczyka , dochodzi do małej szarpaniny. Lecha za uszy bierze ochroniarz i wywala precz.Najbardziej aktywnymi w avanti byli Szala i Vuko, ktorych tez musieli uspokajac.

Oczywiscie masa pomagaczy zaczela ciskac sniegiem - oczywiscie nikt z Bełchatowa nie oberwał. Dostał Szałach, jakiś trener od Młodych Wilków i fotoreporterzy. :-

Porter
04-03-2006, 13:44
Raffi serdeczne dzieki (po raz kolejny 8) ) za pomoc
Everlast proste, pogadamy dłużej, mimo tego ciesze sie ze spotkania :piwo:
Co do dopingu to 'momenty były' , a tak to dużo przypadkowych ludzi na "E"
Wokulski -to trzeba było zajebać baranowi zeby spiewał.
Na koniec do NS: Jesli chcecie zeby dobrze wyszło to chyba musicie dawać kwadratowe te kartony albo na bramce dawac rysunki "tak wygląda pion, a tak poziom"..brak mi słów..

Sokol
04-03-2006, 13:54
na bramce dawac rysunki "tak wygląda pion, a tak poziom"..brak mi słów..
tez mam takie wrazenie :roll:

yusta
04-03-2006, 14:46
Przesada bylo kiedy przy bodajze "ole ola" Żyleta zdublowała krytą :zdziwiony:

Mecz obejrzałam niestety w tv tylko, ale postuluję by nie zarzucać "Nie poddawaj się...."
To był jeden wielki bełkot, w dodatku na wyścigi.

czarny_xxx
04-03-2006, 14:46
Ja bylem na meczu i nie dostalem wchodzac na Żylete kodu, ktury powinienem dostac ale mnie to wkur... :zly: Czy jest taka mozliwosc ze jak wysle bilet pokazujacy ze bylem na meczu bym mogl dostac ten kod?? :hmm:

yusta
04-03-2006, 14:48
Ja bylem na meczu i nie dostalem wchodzac na Żylete kodu, ktury powinienem dostac ale mnie to wkur... :zly: Czy jest taka mozliwosc ze jak wysle bilet pokazujacy ze bylem na meczu bym mogl dostac ten kod?? :hmm:

Przyszedłeś na mecz tylko po to by dostać ten kod?

Sokol
04-03-2006, 14:55
jezeli nie olales ludzi ktorzy go dawali to na bank powinienes dostac..
ale duza czesc osob robila sobie wyscigi na trybuny ;)

PRIV

Kenijczyk
04-03-2006, 15:05
czarny - www.90minut.pl/news.php?id=382982 masz jeszcze 50 minut, aby dostać ten upragniony kod. :zlosliwy:

Młody
04-03-2006, 15:10
A mnie coś wy*** jak narazie. Zarejestrowałem sie wklepałem kod, obstawiłem po czym mi sie strona odświeżyła i wylogowało mnie. I teraz nie moge sie na nowo zalogować wyświetla sie że błędne hasło a jak używam opcji o przypomnieniu hasła to sie wyświetla "Nie pamiętam hasła
Dla informacji które nam przesłaleś hasło nie zostało odnalezione, prosimy o ponowną próbę bądź kontakt z BOK" :zly:

czarny_xxx
04-03-2006, 15:18

Nie przyszedlem po ten kod przyszedlem dopingowac LEGIE ale jesli jest promocja to trzeba z niej korzystac i zarobic kase na kolejne bilety! bo wkoncu jeszcze nie mam tyle latek zeby zarabiac :chytry:

czarny_xxx
04-03-2006, 15:43
sory ze pytam ale jak sie zaloguje na tej beta24.com i zeby cos wygrac to musze obstawic za 300 zł zeby wygrac ?? czy jak mam te promocyjene 100zł to mozna za to wygrac kase?? :hmm:

wokulski
04-03-2006, 15:54

Nie przyszedlem po ten kod przyszedlem dopingowac LEGIE ale jesli jest promocja to trzeba z niej korzystac i zarobic kase na kolejne bilety! bo wkoncu jeszcze nie mam tyle latek zeby zarabiac :chytry:

Ale w myśl regulaminu bet24.com to nie masz chyba tez tyle latek aby korzystać z bet24 :P

czarny_xxx
04-03-2006, 16:17
no vale to co chcialbym sie tylko dowiedziec czy az te 100zł kture bylo w promocji mozna garc na bet24.com :chytry:

Ewcia
04-03-2006, 16:24
no vale to co chcialbym sie tylko dowiedziec czy az te 100zł kture bylo w promocji mozna garc na bet24.com :chytry:

po to byl ten kod :roll:

Pan Artysta
04-03-2006, 16:41
ja nie mam kodu :efoch:

nikt mi nie dał :efoch:

bo mnie inni zagadali :efoch: :hyhy:

ps:
gratuluje panu ochraniaczowi z łoki-toki refleksu :O :brawo: -przed pedzącym 2 latkiem by nie uskoczył :zlosliwy:

c_zary
04-03-2006, 17:05
Kodow bylo tyle ile kartonow wiec sila rzeczy dla wszystkich starczyc nie moglo.

jasin
04-03-2006, 21:35
Mam takie pytanie do osób wracających z meczu autobusami podstawionymi: gdzie stała po meczu "2"?

Jakoś nie mogłem znaleść jej w miejscu, gdzie czekała w rundzie jesiennej :hmm:

Zmienili miejsce postoju?

2 stała na Łazienkowskiej przy kasach na łuk

korniszon
04-03-2006, 23:18
Mecz obejrzałam niestety w tv tylko, ale postuluję by nie zarzucać "Nie poddawaj się...."

Nie mogę się zgodzić. To zajebista pieśń. Zarzucać tak długo, aż będzie wychodzić! :)

Wieczor
05-03-2006, 00:18

to chyba kwestia zgrania
szczególnie Żylety z Krytą, niedawno był poruszany temat bębnów - chyba by się przydały do "synchronizacji" spiewów

Żuku
05-03-2006, 00:21
Zygo: odśnieżaj mi podejście pod Żylete!

głośniki, działają różnie. Stałem na "E" i głośnik stojący w przejściu raz działał a raz nie. Przeważnie kiedy S. darł się, sprawiało to, że głośnik odmawiał posłuszeństwa...

teee...to w końcu jak trzeba było trzymać te kartony? Bo co druga osoba trzymała obok mnie inaczej...

Sokol
05-03-2006, 00:29
w pionie :roll:

ps. chyba znow trzeba bedzie szkolenie w tym zakresie przeprowadzic :roll:

MarcinGS
05-03-2006, 03:29

zgadza sie wlasniew o tym rozmawialismy ... bardzo zle widoczne z perspektywy tv... jezeli to by bylo rozwiazane to bylby duzo lepszy efekt... ale i tak bylo dobrze...
pozdrawiam

yusta
05-03-2006, 04:49
Nie mogę się zgodzić. To zajebista pieśń. Zarzucać tak długo, aż będzie wychodzić! :)

Że zajebista to się zgodzę. Z resztą, niestety nie.
Najlepiej wyszła w debiucie, im dalej w las tym gorzej

Sokol
05-03-2006, 12:50
z perspektywy G bardzo dobrze wyszla na tym meczu.

kubaV
05-03-2006, 13:11
mógłby ktos przybliżyc ocb z tymi kodami bo tak sie zająłem dopingiem ze zapomnialem przeczytac a potem kartonik poleciał w góre :hyhy:

Czwartek
05-03-2006, 13:19
Ja chciałem zwrócić uwagę na dość dziwne zjawisko które miało miejsce na przedkrytej D. Otóż wszyscy na tym sektorze przez cały mecz stali :ucieka: . Jeszcze bym ich rozumiał jeśli by to polegało na tym że po prostu są spragnieni dopingu itd., ale śpiewała może 1/10...?

A mecz bardzo udany, brawa dla Bełchatowian (kibiców oczywiście), i wolę taki mecz niż na przykład spokojne 4:0 (dobrze że Ołtarz sobie nic nie zrobił z wszechobecnych narzekań i po prostu walnął :]).

Paolo'
05-03-2006, 13:23
Ja chciałem zwrócić uwagę na dość dziwne zjawisko które miało miejsce na przedkrytej D. Otóż wszyscy na tym sektorze przez cały mecz stali :ucieka: . Jeszcze bym ich rozumiał jeśli by to polegało na tym że po prostu są spragnieni dopingu itd., ale śpiewała może 1/10...?

Otóż to :prawi: Zwracam uwagę, że siedzą tam także osoby, którym dokucza lumbago i inne przypadłości, przez co jeszcze od przed wojny przywykłe są tam do oglądania meczu w miękkim fotelu w pozycji siedzącej :rotfl2:

czarny_xxx
05-03-2006, 16:24
czy ktos mi powie czy za te 100zł promocyjne mozna grac na bet24 czy trzeba obstawic za 300 zł i wylozyc jeszcze swoje 200 żł?? :roll:

Grabek
05-03-2006, 16:27
no proste, że można grać, tylko aby wypłacić trzeba obrócić łącznie za 300 zł

Strzałek
05-03-2006, 16:33

z tego co pamiętam to od zawsze w pionie :hmm:

Armand
05-03-2006, 16:38

z tego co pamiętam to od zawsze w pionie :hmm:

Dokładnie, chociaż są i tacy, którzy trzymają we 2 jeden karton ukośnie (mimo ze jeszcze jeden leży zwinięty między nimi) bo w rączki zimno :roll:

Maniek
05-03-2006, 16:59
a może oni są razem... :cicho:

arczi
05-03-2006, 17:30
Pion.. poziom... zasadniczo nie ma to wiekszego znaczenia. Od zawsze roznie je ludzie podnosili, a i tak z reguly wszystko wychodzilo.
Zjebana kartoniada to raczej efekt dzialajacy na psychike ludzka w postaci darmowego "czegos" (slowo "promocja jak nic dziala na podswiadomosc kibicow). Tu i owdzie ktos tam uslyszal, ze na drugiej stronie kartonow ma "cos" byc, wiec wiele osob zapierdolila kartony.. pomieszala je.. a kiedy doszlo do nich, ze w sumie nie ma na odwrocie ciekawej informacji (a spodziewali sie np. wygrac zelazko), potraktowali kartony jak ulotki reklamowe i wyjebali je w kosmos.
Gdyby kartony byly takie jak zawsze, choreo wyszlo by cycus. Jak zazwyczaj. Byl to przeciez banalny wzor.
Zastanawiajace jest jednak, ze najgorzej wzor wyszedl na G.
Ale jakby sie tak glebiej nad tym fantem zastanowic, to mozna dojsc do nienowych juz w sumie wnioskow.. ze na Zylecie zasiaduja w wiekszosci lansiarze i cwoki.

Kempes
05-03-2006, 19:01
Z tą promocją - Arczi chyba w sedno.
Pomysł zacny i wogóle dogadanie ze sie sponsorem gites.
Ale niektórzy chyba do tego nie dorośli ... na stadion wbiłem sie parenaście minut po 19 i jak dotarłem do miejscówki zajętej przez kumpla to pod nogami na długości dwóch metrów miałem porozpierdalanych z 6 , 7 kartonów.

Niedaleko jakieś łebki do siebie ''Ty weź przeczytaj bo ja nie wiem o co chodzi'' przekazywanie sobie z reki do ręki i jeb przed siebie/za siebie

Z drugiej strony jakieś young girls robiące sobie kapelusik i roześmiana wymazana malowidłami paszcza

Pełny stadion to efekt , klimat ... ale też przekleństwo :roll:

ems
05-03-2006, 22:29
***** no ludzie
nie chce pouczac itp, bo i tak kawal zajebistej oprawy
ale jak widzicie cos takiego, to gnoja w ryj lac, a laske nie wiem - pouczyc ze moze nastepnym razem niech idzie na Raclawicka... pamietam pierwsza powazna kartoniade CF - ta z Valencia - ze dwa razy musielismy wjechac w sektor i przepychac sie z gamoniami ktorzy psuli cala sprawe...

Kempes
05-03-2006, 22:46
pół rzędu zaopatrzyłem w te kartony 8)
małolaty były za nisko a laski z obstawą - mnie sie ludzie nie boją mości EMSie :efoch:

ems
05-03-2006, 23:51
nie mowie tylko do Ciebie...

Pan Artysta
06-03-2006, 07:06
Arczi :brawo: --samo sedno

Sprawcy- :brawo: :brawo: :brawo:
(mam kilka uwag krytycznych do plakatu :zly:

ale nie napisze bo mi NIE WOLNO :chytry: )

"A" sektorem prawdziwego kibica :efoch: :chytry:

wokulski
06-03-2006, 09:41
"A" sektorem prawdziwego kibica efoch chytry

A to już wiem co to za typ w szaliku łaczonym z meczu towarzyskiego Legia-Bayer na A stał. :hyhy:
Ładny szaliczek masz drogi gumasie. :oczko:

Pan Artysta
06-03-2006, 09:47
"A" sektorem prawdziwego kibica efoch chytry

A to już wiem co to za typ w szaliku łaczonym z meczu towarzyskiego Legia-Bayer na A stał. :hyhy:
Ładny szaliczek masz drogi gumasie. :oczko:

na tym meczu mnie nie było :hyhy: --niemca nie lubie :chytry:

Bolitar
06-03-2006, 13:29
Zastanawiajace jest jednak, ze najgorzej wzor wyszedl na G.
Ale jakby sie tak glebiej nad tym fantem zastanowic, to mozna dojsc do nienowych juz w sumie wnioskow.. ze na Zylecie zasiaduja w wiekszosci lansiarze i cwoki.

Moim skromnym zdaniem kartony na G wyszły najgorzej, bo na G pojawili się pierwsi kibice i mieli najwięcej czasu na "buszowanie".

Niestety ludzie nie doceniają czyjejś ciężkiej pracy. Oby to była ostatnia taka promocja na Żyletce, bo niestety 50% z nas nie dorosła jeszcze do tego.

Ultrasi zapewne wyciągną wnioski, ale jeśli mógłbym coś nieśmiało zaproponować, to przed następną oprawą dobrze by było umieścić na portalach informację o "BRAKU PROMOCJI NA KARTONACH" ( analogicznie do informacji o promocji Bet24 )

Jestem pewien, że na meczu z Cracovią pojawią się buszmeni którzy będą trzepali kartony w poszukiwaniu kodów.

Adiq
06-03-2006, 13:34
A to ciekawe, że już wiesz, że na Cracovii będzie kartoniada. :chytry:

Decyzję o rozdawaniu kodów przy wejściu, podjęliśmy w ostatniej chwili. Ciekawe co działo by się gdyby rzeczywiście były przyklejone na kartony...

Bolitar
06-03-2006, 13:38
A to ciekawe, że już wiesz, że na Cracovii będzie kartoniada.

Nie wiem. Strzelałem :cicho:

Ciekawe co działo by się gdyby rzeczywiście były przyklejone na kartony...

Spytaj kibiców z Reymonta. Oni w tej kolejce musieli mieć na sreberkach kody ( lub nawet pieniądze ) :hyhy:

Kenijczyk
06-03-2006, 15:53
raczej na kartonach, ktorych zabrakło dziwnym trafem w duzej czesci trybuny :hmm: :hyhy:

Sokol
06-03-2006, 16:03
a moze ludzi zabraklo :>

Bolitar
06-03-2006, 16:31
a moze ludzi zabraklo

To akurat nie jest zleżne od ultrasów. Nam na szwajcarach też zabrakło ludzi. Sam trzymałem dwa kartony :zdziwiony:

Ja jednak upatrujęw ich oprawie nowy element ultras. My wprowadziliśmy chaos z chorągiewek, oni wprowadzili ... chaos ze sreberek :oczko:

Puszak
06-03-2006, 22:56
a ja nadal nie wiem co miała przedstawiac oprawa Wisły... :O obiło mi sie o uszy że jakaś twarz i pięści.... ale gdzie tam ona sie znajduje ? nie wiem

rolnik
06-03-2006, 23:02
Na kibicach jakiś Wiślak przekonywał, że to fotki kiepsko wyszły bo ze złego kąta robione itp. ale mimo najszczerszych chęci nie rozkminiłem co oni tam ułożyli :roll:

wokulski
06-03-2006, 23:35
a ja nadal nie wiem co miała przedstawiac oprawa Wisły... :O obiło mi sie o uszy że jakaś twarz i pięści.... ale gdzie tam ona sie znajduje ? nie wiem

Jak się dobrze przypatrzyłem to na środku sreberek widać twarz,taką facjatę która była między innymi na okładce gry Hooligans,bardzo popularny wśród polskich ekip motyw..

Włóczykij
07-03-2006, 09:09
Ej chłopaki, a czy to takie ważne... :zdziwiony:

NS :brawo:

Decyzję o rozdawaniu kodów przy wejściu, podjęliśmy w ostatniej chwili