PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej na Lechu

krollek
27-07-2003, 17:48
Oglądacie na Polsacie Sport ???
Trochę nudnawo Maccabi - TSV 0:0 (po I połowie)

ems
27-07-2003, 17:49
nie dosc ze Lech robi reklame to jeszcze Ty ? :oho:

krollek
27-07-2003, 17:50
Nic nie ma w TV więc dobre i to ;)

krollek
27-07-2003, 17:59
1:0 dla MACCABI :oho:

TSV - Lech (o 3 miejsce) 1:0 :rotfl:

QRWA 1:1 (karny z nikąd na Reissie) :/ - ciekawy meczyk będą karniaki :] 4:3 dla TSV

Ale lipna Ipołowa meczu finałowego pomiędzy Malagą a Maccabi :(
0:0 i znowu karne 4:5 dla Maccabi

krollek
27-07-2003, 21:01
1.Maccabi
2.Malaga
3.TSV
4.Lech :rotfl: :buhaha:

Kawa
27-07-2003, 21:36
1.Maccabi
2.Malaga
3.TSV
no to sie Leszki popisały:) Jednak trzeba przyznac, że oni potrafia przyciągac ludzi na stadion. Nasi działacze nie potrafia zorganizowac takiego turniej ba nasi to nawe porzadnej prezentacji druzyny nie roba. możesz napisac ile osób było na stadionie?

bemowiak
27-07-2003, 21:38
1.Maccabi
2.Malaga
3.TSV
no to sie Leszki popisały:) Jednak trzeba przyznac, że oni potrafia przyciągac ludzi na stadion. Nasi działacze nie potrafia zorganizowac takiego turniej ba nasi to nawe porzadnej prezentacji druzyny nie roba. możesz napisac ile osób było na stadionie?

Z tego co słyszałem to niezorganizował Lech piłkarski tylko Kapmania Piwowarska Lech i mają zamiar takie turnieje organizować w innych miastach

szczepan
27-07-2003, 21:49
ej co to jest za turniej?? dla mnie to popelina! 2 x 25 minut?? to ejst pseudoturniej... myslalem ze wkoncu ktos zorganizowal cos pozadnego a tu :zly:

do tego poziom... TSV Malaga i Macabi przyjechaly chyba tylko po to zeby $$$$ odebrac...

Kawa
27-07-2003, 22:13
ej co to jest za turniej?? dla mnie to popelina! 2 x 25 minut?? to ejst pseudoturniej... myslalem ze wkoncu ktos zorganizowal cos pozadnego a tu :zly:

do tego poziom... TSV Malaga i Macabi przyjechaly chyba tylko po to zeby $$$$ odebrac...
Takie turnieje(znaczy jednodniowe) chyba zawsze grane sa w nieregulaminowym czasie. Wyobrażasz sobie siedenie na stadionie 4x90 minut puls przerwy i przyjscie przed początkiem imprezy? Wyszłoby ponad 7 godzin.

szczepan
27-07-2003, 22:27
Takie turnieje(znaczy jednodniowe) chyba zawsze grane sa w nieregulaminowym czasie. Wyobrażasz sobie siedenie na stadionie 4x90 minut puls przerwy i przyjscie przed początkiem imprezy? Wyszłoby ponad 7 godzin.

no to powiedz mi co to za turniej...

Kawa
27-07-2003, 22:30

no to powiedz mi co to za turniej...
To jest bardzie forma zabawy przyciagniecia publiczności, spopularyzowania klubu, ale i ogrania zawodników bo w sumie czym róznisie rozegranie dwóch meczy po 50 minut od jednego 90 minutowego? Trenerowi wychodzi na to samo;)

_Bart
28-07-2003, 00:04
możesz napisac ile osób było na stadionie?

Wg GW na trybunach było 9 tyś ludzi i w TV też tak to wygladało. Jednak trybuny były pełne tylko jak grał Lech. Finał oglądało chyba mniej niz połowa ludzi.

Taki turniej to fajna sprawa. Ja nie majac w opcjach pucharów chcetnie cos takiego obejrzałbym na Legii. Niestety u nas Trylnik czegos takiego nie zrobi. Musimy sie tylko zadowolic Iraklisem :(

bemowiak
28-07-2003, 01:53
możesz napisac ile osób było na stadionie?

Wg GW na trybunach było 9 tyś ludzi i w TV też tak to wygladało. Jednak trybuny były pełne tylko jak grał Lech. Finał oglądało chyba mniej niz połowa ludzi.

Taki turniej to fajna sprawa. Ja nie majac w opcjach pucharów chcetnie cos takiego obejrzałbym na Legii. Niestety u nas Trylnik czegos takiego nie zrobi. Musimy sie tylko zadowolic Iraklisem :(

Powtarzam to browary Lech organizowały a nie Lech klub piłkarski,w innych miastach też mają robić takie turnieje.

Chętnie bym coś takiego obejrzeł równierz ale mam nadzjeje że jak by to było u nas ale mam nadzijeje że jak by Legia nie grała w finale to by pól stadionu niewyszło po meczu Legii

krollek
28-07-2003, 06:32
Powtarzam to browary Lech organizowały a nie Lech klub piłkarski,w innych miastach też mają robić takie turnieje.

Chętnie bym coś takiego obejrzeł równierz ale mam nadzjeje że jak by to było u nas ale mam nadzijeje że jak by Legia nie grała w finale to by pól stadionu niewyszło po meczu Legii

Tak to nie była kasa z Lecha tylko sponsorem turnieju była Kampania Piwowarska LECH.

aaadamm
28-07-2003, 15:42
wlaczcie sobie Eurosport

Lech wraz z Lechem (tym od piwa) w bardzo dobry sposob promuja swaja marke i zachecaja nowych kibicow do przyjsca na Bulgarska.....po co budowali by nowa trybuna ?? zeby byla pusta???