PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy sport

ramboks
10-02-2006, 12:01
[center:41701790d7]Witamy was!

Mamy do Was ogromną prośbę.

W 2002 roku opatentowaliśmy założenia dla nowego sportu walki i nazwaliśmy ten sport:

http://www.rambox.pl/Ramboks.jpg [/center:41701790d7]

Chcieliśmy tym działaniem doprowadzić do skanalizowania agresji tkwiącej w mikrośrodowiskach. Dążyliśmy i dążymy do tego by agresję skumulowaną w tych środowiskach zamienić na rywalizację sportową. W rywalizacji tej bierze udział publiczność, kibice danego klubu, od których zależy bezpośrednio status ich drużyny, oraz drużyna która zwyciężając zarabia bezpośrednio pieniądze a przegrywając traci pieniądze swoje i swoich kibiców.

Chcemy abyście zapoznali się z przedstawionymi poniżej informacjami i odpowiedzieli na pytanie co sądzicie o tej idei.

Przedmiotem który został opatentowany jest gra – sport – nowa dyscyplina, jak wcześniej napisałem.

Na boisku stają naprzeciwko siebie dwie drużyny składające się z 11 zawodników każda, które walczą między sobą. Drużyny ubrane sa w ochraniacze na głowę, łokcie, ręce, krocze i klatkę piersiową, drużyny posiadają własne logotypy, barwy, totemy (totemami mogą być flagi, zwierzęta, wizualizacje z metalu, drewna, plastiku itp.) i przed rozpoczęciem zawodów totemy prezentowane są bezpośrednio przy drużynie.
Walka odbywa się na specjalnym boisku. Celem walki jest wyeliminowanie przeciwnika. Wyeliminowanie następuje wówczas gdy zawodnik dotknie plecami powierzchni boiska.
Jest jeszcze mnóstwo innych szczegółów dotyczących regulaminu walki. Są sędziowie, lekarze, masażyści, wszyscy Ci którzy są potrzebni do tego by drużyna mogła walczyć.
Powstaje związek sportowy boksu drużynowego, światowy zarząd. Z uwagi na to, iż pomysł jest polski zarząd światowy będzie miał siedzibę w Polsce. Powstaje też zarząd polski boksu drużynowego. Będziemy tworzyć zarządy miejskie odpowiedzialne za rozwój tej dyscypliny.

Warto wiedzieć, że związek ma charakter otwarty. Zgłosić do związku drużynę może każdy, nie trzeba należeć do jakiegokolwiek klubu, to od Was będzie zależało czy w czerwcu odbędzie się pierwszy otwarty memoriał

Jest jeszcze bardzo dużo innych szczegółów dotyczących tej dyscypliny sportu, regulaminy walki, regulaminy zapisów, sędziowania, postępowania, kibicowania bo tez taki jest i jeszcze wiele innych rzeczy, np. sposób zarabiania pieniędzy przez zawodników.

Prosimy wszystkich, o krótką ocenę. Jeśli uznacie, że przedstawiona propozycja jest interesująca to prześlijcie tą wiadomość swoim znajomym.

Jeśli natomiast macie zastrzeżenia co do któregoś z elementów tej dyscypliny sportu lub w ogóle negatywnie oceniacie ten pomysł to prosimy napiszcie nam również dlaczego. Będą to dla nas bardzo cenne informacje.

Pragniemy Was poinformować iż logotyp Ramboksu umieszczony na początku został zastrzeżony w Urzędzie Patentowym, zastrzeżono jego wizerunek graficzny, jego brzmienie audio również to brzmienie i wizerunek zakończony literą x.
Na tym etapie związek boksu drużynowego RAMBOKS nie udziela nikomu zgody na prezentowanie logotypu na dowolnym nośniku, nie udziela zgody na prezentowaniu logotypu w radiu, telewizji i prasie. Zgodę taką można uzyskać po pisemnej autoryzacji tekstu.

Wszyscy adresaci mają zgodę na prezentowanie treści łącznie z logotypem jako całości.
Nie udziela się zgody na zmianę treści do publikacji prasowych i nie udziela się zgody na prezentowanie w częściach odrębnych logotypu i treści ogłoszenia.

Z wyrazami uszanowania
Zarząd RAMBOKSU

Informacje dotyczące ramboksu proszę przesyłać na adres mailowy: rambox@rambox.pl

mOFMC
10-02-2006, 12:06
:rotfl:

Na olimpiade w Pekinie!
Moze by tak w tenisa po jedenastu?

Sushe
10-02-2006, 12:34
ze sprzętem czy bez? :bejsbol:

:wleb:

mOFMC
10-02-2006, 12:42
No ta... Krakus, to juz ze sprzetem :P
:hyhy:

Sushe
10-02-2006, 12:48
ja się tylko zapytowuję

Pan Artysta
10-02-2006, 12:50
Ramb Łucz

po 11 :chytry:

z łukami 8)

bez ochraniaczy :chytry:

i na pełnej k....... :hyhy:

Luk@s
10-02-2006, 12:52
akurat szukam pracy
moge byc prezesem zwiazku.
ile placicie? :lol:

Adam-oldboy
10-02-2006, 12:54
Te Artysta- wizualizację se stwórz totemu artystyczną.

A kibice w czym rywalizują - w agresywności też? To po co drużyny i zasady?

b3nito
10-02-2006, 12:55
co sie smiejecie kurde :nie: to moze byc niezla jazda :zlosliwy:

mOFMC
10-02-2006, 12:58
Ja mam pytanie. Poważne :cicho:
Czy żeńskie druzyny są? A może będą?
Bo ja zgłaszam sie na selekcjonera kadry kobiet w formule full contact ')

Sushe
10-02-2006, 12:59
a info o spotkaniach drużyn będzie ogólnodostępne czy tylko dla KMWTW i PDKów

:ucieka:

legart
10-02-2006, 13:26
Już czuję jak brukli sie we mnie rodzi

lomu-banita
10-02-2006, 13:40
Gdzie są zapisy?

Zrobimy se ustawke międzypocztową 8)

endo
10-02-2006, 13:46
Sam boks? A nie możnaby tak nogami? Byłoby ciekawiej i bardziej widowiskowo :).

jarcyś
10-02-2006, 13:58
najlepszy sport to transport :O

Sushe
10-02-2006, 14:24
znaczy, picie tranu kto więcej :hmm:

:imprezowicz:

Socios
10-02-2006, 14:31
I tak oto skomercjalizuje się ostatni bastion amatorskiego sportu: chuligańskie ustawki :hyhy:

RamBoks się rozwinie. Powstanie Liga. Potem się sprzeda prawa transmisji do Polshitu. Przy okazji Polski Związek RamBoksu (PZRB), jak to zwykle bywa, dokona jakiegoś przewału finansowego :oczko:

Liga zdobędzie sponsora i przed każą walką będzie lecieć reklama "totempotem", przy której będą prezentowane totemy drużyn.

RamBoksowa ekipa z Warszawy wystąpi w koszulkach z reklamą Warszawskich Zakłady Wytwórstwa Pluszowych Zabawek dla Dzieci "Teddy" przeciwko ekipie z Krakowa sponsorowanej przez Państwową Przetwórnię Ryb i Małż "Rekin".

Co na to Don King?

Dżon Łejn
10-02-2006, 15:10
każdy sport ma chyba kapelana

kto będzie kapelanem Ramboksu?

jak umrze Sly to na bank Rambo będzie patronem

z nieba będzie wam machał

pinomc
10-02-2006, 16:02
I tak oto skomercjalizuje się ostatni bastion amatorskiego sportu: chuligańskie ustawki :hyhy:

RamBoks się rozwinie. Powstanie Liga. Potem się sprzeda prawa transmisji do Polshitu. Przy okazji Polski Związek RamBoksu (PZRB), jak to zwykle bywa, dokona jakiegoś przewału finansowego :oczko:

Od razu mi się z curlingiem skojarzyło :cicho: Żebyście wiedzieli, jakie kwasy mogą narosnąć wokół zwykłego zamiatania przed czajnikiem... jestem pewna, że gdyby powołano np. Polską Federację Gry w Pchełki, to też po paru miesiącach powstałyby intrygi i konflikty na śmierć i życie :lol2:

Luk@s
10-02-2006, 16:08
Bierki pod wodą - to sport przyszłości :hyhy:
zaklepuje fotel prezesa zwiazku w przypadku rozszerzenia sie tej mało znanej dyscypliny 8)

RadO
10-02-2006, 16:56
każdy sport ma chyba kapelana

kto będzie kapelanem Ramboksu?

Możesz być TY... Ja będę na tacę zbierał.

arczi
10-02-2006, 18:06
Kiedy Mistrzostwa Swiata?
Bedzie transmisja?

Kawa
10-02-2006, 18:20
Kiedy Mistrzostwa Swiata?
Bedzie transmisja?Pierwsze i odrazu międzynarodowe zawodu odbeda sie w Niemczech w czerwcu. Co prawda organizuje je odłam tej federacji, preferujący full contact i nie uznajacy ograniczeń ilościowcy,ale to zawsze cos. Transmisja codziennie w Teleexpresie

MałolaT_TS
10-02-2006, 19:02
Ja chcę pięć :foch:

korniszon
10-02-2006, 20:27

Od razu mi się z curlingiem skojarzyło :cicho: Żebyście wiedzieli, jakie kwasy mogą narosnąć wokół zwykłego zamiatania przed czajnikiem... jestem pewna, że gdyby powołano np. Polską Federację Gry w Pchełki, to też po paru miesiącach powstałyby intrygi i konflikty na śmierć i życie :lol2:

Proszę nam tu oczu nie mydlić pchełkami, tylko szybko pisać kiedy powołanie do kadry (jest taka?), gdzie to to można oglądać, czy są wydawane jakieś broszurki apropolis zasad i czy jest planowana sekcja "czajnikowców" na Legii?

Generalnie, po niewielkiej modyfikacji, te same pytania można zadać w temacie "skodyfikowanych ustawek" :oczko:

MaxyM
11-02-2006, 01:36
Idzie Rambo drogą, a tu nagle wyskakuje Ninja i pyta: Rambo czy mogę iść z tobą?
Rambo popatrzył na ninje i mówi, choć *****!
Idzie Rambo i Ninja drogą a tu nagle wyskakuje Comando i pyta... Rambo, moge do was dołączyć? Rambo patrzy i mówi, choć *****!
Idzie rambo, Ninja i Commando drogą, a tu nagle wyskakuje swinka pigi i pyta, ej Rambo czy mogę dołączyć do was?
Rambo patrzy... I mówi... ***********! Na **** nam świnia w ekipie!

Łysolek
11-02-2006, 07:19
myślałem , ze coś o bungee tu napiszą , bo szukam chętnych żeby ze mną skoczyli :D

Nazgul
11-02-2006, 08:03
myślałem , ze coś o bungee tu napiszą , bo szukam chętnych żeby ze mną skoczyli :D

Na bungee to nie, ale na piwo to z przyjemnością :D

lomu-banita
11-02-2006, 10:53
Na bierki sie ustawcie.

ramboks
11-02-2006, 11:49
Dziękujemy. Zapoznaliśmy się z opniami.

Pierwszy wniosek jest taki, że wszyscy którzy czytali tą informację zaczęli nakładać na siebie pewnego rodzaju ograniczenia. Nie mają żadnego związku, walki Ramboksu z ustawkami czy też z futbolem.

Generalnym założeniem jest stworzenie nowego sportu walki. Nie ma tutaj żadnej różnicy czy zawodnicy biegają za piłką na nogach, na koniach, czy zawodnicy tak robią młyna - jak w rugby. Gdzie zgodnie z zasadą im cięższy zawodnik tym jego pozycja jest lepsza w drużynie. Zawodnicy stają naprzeciwko siebie i walczą boksując się w grupie.

Wszystkie logotypy drużyn są ich własnym wyborem.
Nikt im niczego nie narzuca. Nie muszą to być barwy klubów sportowych z dyscypliny np. piłka nożna. Jeśli ktoś chce mieć taki znak i właściciel tego znaku zgodzi się na używanie tego znaku przez drużynę Rambksu to nic nie stoi na przeszkodzie ale znak jest konieczny bo drużyna może go postawić jako wygraną w walce gdy już nie ma nic do postawienia. Drużyna, która przegra taki znak jest wykluczana z rozgrywek na stałe. To nie my decydujemy o tym jak drużyna będzie się nazywać i jakie będzie posiadać logo.

Odnosząc się do kwestii finansowych, drużyna otrzymuje wpływy z:
a) biletów
b) reklam (np. telewizja, radio, prasa)
c) reklam poszczególnych zawodników
d) od sponsorów
e) profity od kibicujących jej ludzi w postaci pieniędzy z smsów.
To kibice drużyny decydują czy drużyna będzie bogata czy biedna. Czy będzie mogła starować o wysokie stawki, czy będzie startować o niskie stawki to zależy od kibiców.

Fani będą podlegać kontroli zachowania przez ludzi tzw. "Mężów zaufania" wyłonionych przez samych kibiców, z klubów kibica które dopingują swoje drużyny.

Np. na zawodach gdy startować będzie 10 drużyn, mężów zaufania będzie 20 i w drodze tajnego głosowania określą, która grupa kibiców najlepiej dopingowała drużynę. Tej drużynie dopisze się punky potrzebne do startowania w dalszych rozgrywach. Określą oni ile punktów należy zabrać drużynie, której kibice zachowywali się najgorzej i ta drużyna spada w rankingu. Nie będzie ona mogła walczyć z drużyną, która w rankingu stoi wyżej chyba, że postawi na stole odpowienią sumę gotówki, która w przypadku przegranej zostanie przejęta przez drużynę przeciwną a w przypadku wygranej suma ta się podwoi. Taką samą sumę musi postawić drużyna przeciwna.

W ten sposób 11 zawodników Ramboksu jest w stanie zarobić na swoje życie, jest w stanie spowodować, że na trybunie w czasie zawodów będzie odpowiednia atmosfera.

Oczywiście isnieje też taka możliwość by drużyny 2 klubów piłkarskich, jeśli powstaną takie drużyny, stanęły na przeciwko siebie i zawalczyły np. przed meczem piłkarskim dla podgrzania atmosfery.

Jeśli w myśl zasad wymienionych u góry wszyscy którzy kochacie wasze drużyny "dacie ciała" to wasi zawodnicy następnym razem nie będą mogli sobie pozwolić na grę przed meczem, iż regulamin walk nie pozwoli im na taki występ.

Zauważyć należy, że wszyscy którzy do tej pory biją się na "ustawkach", mogą katować się dalej za darmo i dodawać sobie do tych działań własne ideologie.
Należy się zastanowić. Co jest bardziej idiotyczne. "Lać" się po mordzie za friko i robić z siebie warzywo, czy robić to samo za kasę z gwarancją, że się zdrowia nie straci.

Przecież w jednym jak i w drugim przypadku chodzi o wygraną i adrenalinę związaną z tym sukcesem.
W przypadku Ramboksu, sukces pozwoli na powrót do domu taksówką albo własnym samochodem z kierowcą w glorii.
W przypadku "ustawki": na piechotę przez krzaki z adrenaliną wywołaną ucieczką przed Policją do pociągu lub autobusu.

I nikt nie wie czy, jesteś lepszy, gorszy, czy poległeś, czy jesteś bohaterem - zwycięzcą.

Dżon Łejn
11-02-2006, 12:23
no :lol3:

Ader_ZS
11-02-2006, 13:06
A moze miec w druzynie ChuckaNorrisa? :modli:

BuBy_SeC
11-02-2006, 19:45
:nie: :nie: :nie: Chuck Norris jest osobną ekipą. Najwyzej w gre wchodzi układ :kurde: :brawo:

Markotny
11-02-2006, 20:30
http://index.hu/cikkepek/0501/kult/rambo.jpg

Ramboks jest tylko jeden!!! :bat:

:lol2:

Ader_ZS
11-02-2006, 21:53
:nie: :nie: :nie: Chuck Norris jest osobną ekipą. Najwyzej w gre wchodzi układ :kurde: :brawo:

chuliganski? :klnie:

czy na reprezentacje ino? :hmm:

BuBy_SeC
11-02-2006, 21:55
reprezentacyjny imho :slucha:

yusta
11-02-2006, 22:45

http://img199.imageshack.us/img199/254/zlol39bw.gif

mort
12-02-2006, 10:23

W przypadku Ramboksu, sukces pozwoli na powrót do domu taksówką albo własnym samochodem z kierowcą w glorii.
W przypadku "ustawki": na piechotę przez krzaki z adrenaliną wywołaną ucieczką przed Policją do pociągu lub autobusu.

I nikt nie wie czy, jesteś lepszy, gorszy, czy poległeś, czy jesteś bohaterem - zwycięzcą.

Z moją jeszcze nie :efoch:

Wchodzę w to-a szczególnie w te taksówki bo ostatnio przepłaciłem :efoch: A kierowca to będzie w
a) Glorii (Estefan na przykład)

b) glorii (wieńcu laurowym czy cuś)

c) zwykłej glorii (znaczy chwale only)

?? Bo jak w Glorii znaczy kobicie to to już jest niebezpieczna jazda i was zdelegalizują :efoch:

legart
13-02-2006, 09:34

Liga zdobędzie sponsora i przed każą walką będzie lecieć reklama "totempotem", przy której będą prezentowane totemy drużyn.

RamBoksowa ekipa z Warszawy wystąpi w koszulkach z reklamą Warszawskich Zakłady Wytwórstwa Pluszowych Zabawek dla Dzieci "Teddy" przeciwko ekipie z Krakowa sponsorowanej przez Państwową Przetwórnię Ryb i Małż "Rekin".

...a z Poznania na turniej przyjedzie ekipa młodych boxerów w koszulkach "Kompania Piwowarska przeciwko frajerstwu", zaś delegacja chasydów z Cracova odprawi kadisz za pokonanych.

PS Yusta, z opiniami się zapoznali tera będą lać.

Dżon Łejn
14-02-2006, 16:05

Obrazek (http://img199.imageshack.us/img199/254/zlol39bw.gif)

a oto moja opinia na temat twojej opinii która dotyczyła opinii po zapoznaniu się z opiniami forumowiczów :lol3: