PDA

Zobacz pełną wersję : Premier Miller kibic Widzewa

Joker
26-07-2003, 14:35
Za Onet.pl: "Leszek Miller pomaga Widzewowi
Premier Leszek Miller wziął udział w prowadzonej przez Widzew Łódź zbiórce pieniędzy i wpłacił w czwartek na rzecz klubu 6 tys. zł - poinformował prezes RTS Widzew Witold Skrzydlewski.
Premier Leszek Miller wziął udział w prowadzonej przez Widzew Łódź zbiórce pieniędzy i wpłacił w czwartek na rzecz klubu 6 tys. zł - poinformował prezes RTS Widzew Witold Skrzydlewski.
Według Skrzydlewskiego, wizyta i wpłacenie pieniędzy przez premiera, który wielokrotnie deklarował, że jest kibicem Widzewa, zmotywuje innych sympatyków klubu do wzięcia udziału w zbiórce.
"Premier przyjechał dzisiaj na stadion i wpłacił pieniądze. Rozmawialiśmy o sytuacji w klubie. Premier powiedział, że śledzi na bieżąco sytuację w Widzewie. Ma nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Oczywiście po wpłacie pieniędzy premier otrzymał od nas stosowne pokwitowanie" - powiedział Skrzydlewski.
Pieniądze otrzymane od premiera będą przeznaczone na spłatę należności wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W sumie przez sześć dni Widzew zebrał ponad 40 tys. zł, a, by uzyskać licencję Polskiego Związku Piłki Nożnej na grę w ekstraklasie, musi w najbliższych dniach wpłacić do kasy ZUS 300 tysięcy." No prosze. Sympatie do Legii wykazywali Kwasniewski i Borowski moze oni tez by sie zrzucili, albo chociaz załatwili licencje???? ;) :>

szczepan
26-07-2003, 15:37
"frajerzy leszka milera frajerzy leszka milera"...

Krzpac
26-07-2003, 15:52

mozesz rozszerzyć tą mysl ? co masz dokładnie na mysli ?

Lolek
26-07-2003, 16:05
Dokładnie. Chciałbym wiedzieć, czy znalazłby się chociaż jeden polityk, któryby pomógł w ciężkiej sytuacji.

*PRZEMO*
26-07-2003, 16:12
no ladnie ladnie.. miller szuka juz poparcia wsrod kibicow... :buhaha:
czyz by nowe wybory nie mialy byc na jego korzysc?
a swoja droga to ladnie z jego strony.. moze wystosujemy apel do "naszych" politykow o podobna akcje napewno zyskaja przychylnosc. a pozatym jak by nie patrzec nie moga byc gorsi od premiera. kazdy glos sie liczy 8)

SebKo
26-07-2003, 16:15
Dokładnie. Chciałbym wiedzieć, czy znalazłby się chociaż jeden polityk, któryby pomógł w ciężkiej sytuacji.

Nie lubię Millera (głównie za to, że kibicuje Widzewowi :P), ale ten gest jest albo pod publiczkę, albo rzeczywiście mu zależy na klubie (wydaje mi się, że to drugie).

Pozdrawiam
SebKo

Lolek
26-07-2003, 16:46
moze wystosujemy apel do "naszych" politykow o podobna akcje napewno zyskaja przychylnosc. a pozatym jak by nie patrzec nie moga byc gorsi od premiera. kazdy glos sie liczy

"Nasi" politycy juz sie pokazali - glosujac w "ekspresowym" tempie sprawe stadionu i ujebujac dotacje na ogrzewana murawe. Za takie popracie serdecznie dziekujemy.

ems
26-07-2003, 16:48
njom jebac politykow

Sharn
26-07-2003, 17:24

mozesz rozszerzyć tą mysl ? co masz dokładnie na mysli ?

Hehe - tak na Was śpiewamy - my bardziej na prawo :)

Bez obrazy ofkoz, to tylko polityka

8)

Co do Leszka to naprawdę godne podziwu że specjalnie medialnie zaistniał przy zbiórce - jak go nie lubię to moje , ale to prawdziey kibic... ;)

Krzpac
26-07-2003, 18:11
hmm... dla mnie tego nie robił pod publiczke itp. itd.

kazdy bedzie się w tym gescie doszukiwwał roznych rzeczy, ale dla mnie on pokazuje ze jako osoba prywatna jest kibicem Widzewa... teraz nasz klub jest w bardzo trudnej sytucji i tylko on praktycznie został, a swego czasu poł sejmu pokazywało się na Widzewie... gdzie są teraz ci ludzie ? oni poprostu pokazywali się swego czasu na Widzewie poniewaz wypadało się pokazać, chciali byc utożsamiali z sukcesem Widzewa ale w rzeczywistości Widzew ich gówno obchodził... tylko został Miller, który jak moze wpada na mecze Widzewa, który pomaga naszemu klubowi (swego załatwił nam sponsora - Strabaga, który dał 1 mln zł)...

prawda jest taka ze teraz mógł Widzew poprostu olać bo Widzew a takiej sytuacji nie jest mu do niczego potrzebany, ale on jednak symbolicznie pomógł klubowi wpłacając 6 tys zł... a przeciez za ta kase mógł zabrac rodzine na wspaniałe wakacje, ale jednak wybał Widzew...

dla mnie jest kibicem Widzewa i tyle...

Lolek
26-07-2003, 18:23
prawda jest taka ze teraz mógł Widzew poprostu olać bo Widzew a takiej sytuacji nie jest mu do niczego potrzebany, ale on jednak symbolicznie pomógł klubowi wpłacając 6 tys zł... a przeciez za ta kase mógł zabrac rodzine na wspaniałe wakacje, ale jednak wybał Widzew...

"Nie wierzcie politykom" - znasz to? Miler jest premierem. I nawet jak nim nie bedzie, nie utonie. Rada nadzorcza, zarzad spolki, czy nawet fucha partyjna na szczycie choinki. Dla niego 6 tysiecy to jak dla nas kichnac. Nie czarujmy sie oficjalna pensja, wiadomo w jakim kraju zyjemy. Dla mnie jego postawa jest moze i pozytywna, ale nie warto nad nia sie rozwodzic. Co innego 98 złotych wplacone przez złomiarzy. Suma nieproporconalnie mniejsza od millerowskich pieniedzy, ale chyba jednak duzo, duzo bardziej wartosciowa.

Krzpac
26-07-2003, 18:46
"Nie wierzcie politykom" - znasz to? Miler jest premierem. I nawet jak nim nie bedzie, nie utonie. Rada nadzorcza, zarzad spolki, czy nawet fucha partyjna na szczycie choinki. Dla niego 6 tysiecy to jak dla nas kichnac. Nie czarujmy sie oficjalna pensja, wiadomo w jakim kraju zyjemy. Dla mnie jego postawa jest moze i pozytywna, ale nie warto nad nia sie rozwodzic. Co innego 98 złotych wplacone przez złomiarzy. Suma nieproporconalnie mniejsza od millerowskich pieniedzy, ale chyba jednak duzo, duzo bardziej wartosciowa.

a co mnie obchodzi ile wplacił... ja to rozpatruje w zupełnie w innych kategoriach ktoś wpłacił, a ktoś nie dla mnie w tym wypadku suma jest drugorzedna... ale prawda jest taka ze nie musiał wplacić, ale chciał i wten sposób pokazał ze Widzew nie jest dla niego obojętny...

PS.
dodam ze Ptak tez wpłacił kase jak rowniez Stasiak (własciciel Ceramiki Opoczno)...

i jeszcze jedna wazna rzecz, zeby była jasność - ja nierozpatruje kibiców w takich kategoriach - ze ktos wpłacił to jest prawdziwym kibicem, a kto nie wpłacił to temu na Widzewie nie zalezy...

my kibice Widzewa, którzy wiemy troche wiecej niz szarzy kibice na stadionie (którzy czerpią przede wszystkim info z prasy) postanowiliśmy nie wpłacac pieniędzy na ten cel, bowiem uwazamy ze nie bedziemy dawac własnej kasy ludziom którzy doprowadzili to upadku nasz klub... a co ja bede mówił... o to nasze oświadczenie...

Lata rządzenia naszym Klubem przez wąskie grono niekompetentnych osób doprowadziły Widzew do ruiny finansowej. Karuzela na stanowiskach, czcze obiecanki, rosnące zadłużenie u wszelkich możliwych instytucji, zawodników, wykonawców, etc...., to wszyscy wiemy.
Teraz dobrze wszystkim znana ekipa planuje zmianę szyldu w celu pozbycia się garbu długów. Jednym z pomysłów na ratowanie drużyny jest sięgnięcie do kieszeni tych, którzy Widzewa nigdy nie zawiedli - kibiców.
Jest dla nas wielką zagadką, w jaki sposób ludzie, którzy nie potrafili zrównoważyć budżetu klubu mając do dyspozycji wpływy od sponsorów, pieniądze z UEFA za występy w Lidze Mistrzów, pieniądze ze sprzedaży blisko połowy reprezentacji Polski, wpływy z biletów (których cena w niedawno minionych latach świetności należała do jednych z najwyższych w kraju) zamierzają obecnie uzdrowić sytuację?
Widzew ma rzesze fanów, którzy z pewnością nie pozostaną obojętni na losy swojej Ukochanej Drużyny. I jest to potencjał, na roztrwonienie którego nas nie stać. A tak niechybnie się stanie jeśli kibicowskie datki wpłyną do worka bez dna jaki właśnie podstawiają nam nieudacznicy zwani eufemistycznie "działaczami".
Deklarujemy poparcie takiej akcji ale dopiero po odsunięciu skompromitowanych osób od jakiegokolwiek wpływu na dalsze losy Widzewa i po zapewnieniu przedstawicielom kibiców kontroli wpływów i przede wszystkim wydatków, środków przekazywanych przez fanów RTS-u.

KIBICE WIDZEWA

Pesto
26-07-2003, 19:17
my kibice Widzewa, którzy wiemy troche wiecej niz szarzy kibice na stadionie

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

następny "kómaty cfaniak"

wiem , o co ci chodzi - zdajesz sobie sprawę , że AG kręcił wałki

... ale wyszła ci wypowiedź w stylu dawnego Nitkap ;)

Krzpac
26-07-2003, 19:25
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

następny "kómaty cfaniak"

wiem , o co ci chodzi - zdajesz sobie sprawę , że AG kręcił wałki

... ale wyszła ci wypowiedź w stylu dawnego Nitkap ;)

ok, moze źle dobrałem słowa...

ale naprawde cały czas wiekszosc zwykłych kibiców mysli ze grajewski jest zbawicielem klubu łykną kazde jego słowo jakie wydrukuje prasa...

ja tez kiedyś byłem szarym kibicem, ale po kilku latach po "zagłębianiu" się coraz bardziej w zycie kibicowskie wiem troche wiecej niz wiedziałem na poczatku...

Pesto
26-07-2003, 19:34
Tym razem napisałeś do rzeczy. Po mojemu to część szerszego zjawiska - w latach 90. otwieraliśmy się na świat , a każdy "byznesmen" z USA czy Niemiec budził podziw. Na ogół dawano takim wiarę , zamiast patrzyć na ręce :hmm:

Jak nie lubię Widzewa , tak wolę go w I lidze niż Górnika Polkowice czy inną Dyskobolię. Większa radośc ze zwycięstwa , mniejszy dołek przy porażce. Dlatego wam życzę , żeby Grajewskiego spotkało to samo , co Jagnę z "Chłopów" Reymonta :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szczepan
26-07-2003, 22:00
1)bo jestem przeciwny mieszaniu polityki z pilka i jezeli jest kibicem prosze bardzo niech wystepuje ale nie jako premier...
2)***** mac w kraju dzieje sie podobno coraz gorzej itd a ten sobie na klub pilkarski zbiera... a moze tak lepiej zeby na szkoly albo domy dziecka... na bezdomnych... albo chociaz na rozwoj mlodziezowej pilki na to zeby dzieciakom dac jakas alernatywe rozwoju...
poprostu uwazam ze polityk i to takiej rangii powinnien zangazowac sie w cos bardziej potrzebnemu krajowi niz ratunek upadajacego ks.
3)i zeby nie bylo jak za rok Legia bedzie upadac (oby nie!!!!!!!!) i nowy premier/prezydent/minister itp bedzie zbieral kase na nasz klub to tez bede uwazal ze powinnien zajmowac sie innymi sprawami...

choc moze rzeczywiscie troche przesadzilem (a raczej bardzo) bo zamiast zaatkowac Leszka M. zaatakowalem kibicow widzewa :P Krzpac jezeli poczules sie urazony to przepraszam...

"frajer Leszek Miller, frajer Leszczek Miller" :D

Radio
26-07-2003, 22:06
Dobra nie czytałem tego co wyżej więc nie skomentuje. Prawdopodobnie wygląda to tak Że Kiju broni premiaera a Legioniści atakują. Nie skomentuję tylko wypowiem swoje zdanie. Miller jako człowiek i kibic postąpiłą tak jak powinien i za to mu widzewiacy mogą dziękować (my moze też bo będzie mecz L-W). Suma nie za duża tak właśnie z premierowej pensji (ok10000).
Tylko taki mały kamyczek do widzewskiego ogródka. Frajera premiera nie lubię i czy to on nie bedzie kiedyś tego wykorzystywał w kampaniach (co wam się nie musi podobać). Poza tym jak to jest brać kasę od komunisty a na meczu z Legią psioczyć że w czasach zdechłego systemu Legia to Legia tamto.... Hę?

Pesto
26-07-2003, 22:06
Szczepan , tu się nie zgadzam - wpłacając 6 tys. nie rozwiązałby problemów bezdomnych , a tak wykonał ładny gest

wolę takie coś , niż bełkot w stylu "wszystkie kluby miasta sa mi bliskie" albo wywalanie PUBLICZNYCH pieniędzy na kler zamiast SWOICH na klub

i powtarzam z uporem - niech już ten Widzew zostanie , bo coraz bardziej polkowicka ta liga...

szczepan
26-07-2003, 22:40
[tak na marginesie to dzisiaj mam jakis dziwny humor... agresjaaaaaaaaaaaa]

chodzi mi o to ze skoro robi to jako premier to nie jest to wporzadku... jezeli chce naprawde pomoc klubowi niech zrobi to prywatnie np.: przez rodzine...

Krzpac
26-07-2003, 23:10
2)*cenzura* mac w kraju dzieje sie podobno coraz gorzej itd a ten sobie na klub pilkarski zbiera... a moze tak lepiej zeby na szkoly albo domy dziecka... na bezdomnych... albo chociaz na rozwoj mlodziezowej pilki na to zeby dzieciakom dac jakas alernatywe rozwoju...
poprostu uwazam ze polityk i to takiej rangii powinnien zangazowac sie w cos bardziej potrzebnemu krajowi niz ratunek upadajacego ks.

***** mac... czy ty czegoś nie widzisz, rozumiesz ? on jest politykiem zawodowo, prywatnie jest normalnym człowiekiem który ma swoje pasje, hobby... jedną z jego pasji jest to ze kibicuje Widzewowi i ma prawo wpłacić kase na klub jeśi klub potrzebuje pomocy...

Krzpac
26-07-2003, 23:12
chodzi mi o to ze skoro robi to jako premier to nie jest to wporzadku... jezeli chce naprawde pomoc klubowi niech zrobi to prywatnie np.: przez rodzine...

zaraz ***** pierdolne... przez jaką rodzinę ? co on ***** nie moze wpłącic kasy jako Leszek Miller ?

ems
26-07-2003, 23:42
uspokuj sie Krzpac

prawda jest taka ze jako jedyny polityk nie bal sie zrobic takiego gestu. Wiekszosc z tych co pokazuja sie w NL nie zrobi czegos takiego nigdy - jestem tego w 100% pewny

inna sprawa - jego intencje... nie ufam mu, Widzewiakom tez bym zalecal...

Krzpac
27-07-2003, 00:31
uspokuj sie Krzpac

prawda jest taka ze jako jedyny polityk nie bal sie zrobic takiego gestu. Wiekszosc z tych co pokazuja sie w NL nie zrobi czegos takiego nigdy - jestem tego w 100% pewny

inna sprawa - jego intencje... nie ufam mu, Widzewiakom tez bym zalecal...

słuchaj... są momenty gdy ja nie potrafie byc spokojnym...

czemu zawsze widzicie coś czego nie ma ? wejdź na forum Widzewa i znajdziesz tam wpisy nawet takiego typu ze to Miller jest winny tego ze Widzew ma długi poniewaz to on (jego rząd) wprowadził podatek (ZUS czy US) i teraz chce odpokutować wpłacając 6 tys zł... ja od takich wpisów dostaje swira jak równiez od takich jak toś pisze ze to są pieniądze od komucha i Widzew powinien postapić honorowo i kasy nie przyjąc czy ze Miller wziął kase podatników i dał na Widzew...

czy na prawde tak trudno zrozumiec ze mógł wpłacić swoje pieniądze tylko dlatego ze Widzew nie jest mu obojętny a nie ze widzi w tym jakis interes...

dzis mnie wkurwił maksymalnie kolega któremu jak powiedziałem ze Miller wpłacił 6 tys zł to się rozesmiał i powiedział "Tak mało", a dodam ze ten kolega nawet złotówki nie dał...

ja Millerowi nie ufam, ja nikomu nie ufam... trustNo1... ale rowniez potrafie nie szukac dziury wcałym...

jakby Miller nie wpłacił byłoby źle, Miller wpłacił jest tez źle... to czego wy chcecie ? --> pytania nie kieruje do was legionistów, tylko ogolnie do ludzi...a Millera zostąpcie kim chcecie...

ems
27-07-2003, 00:41
mi trudno, ale nie dlatego ze to na Widzew, ale dlatego ze to polityk

*PRZEMO*
27-07-2003, 07:55
a ja uwazam ze warszawskich politykow trzeba poinformowac(bo chyba jeszcze nie wiedza jak nie wplacaja :P ) ze przydalo by sie wsparcie dla Legii i ze leszek miller juz to zrobil to oni chcac nie chcac bede wplacac bo nie moge byc gorsi :D

BBB
27-07-2003, 12:31
Podejrzewam ,ze Krzpac moze sie prawidlowo wkurwic ,niektorzy szukaja dziury w calym,wydaje mi sie ,ze Miller zrobil to bo kibicuje klubowi z Lodzi ,zrobil to (tak mi sie wydaje) z prywatnych pieniedzy,teraz on i jego partia maja dosc afer na glowie i wplacanie panstwowych pieniedzy na dany klub znow mogloby spowodowac burze i kolejna afere.Wplacil to wplacil, jego sprawa (pomijam kwestie ze jest osoba publiczna)A swoja droga to juz od dawna cecha Polakow jest to ,ze raczej wola skrytykowac niz cos docenic ...Chcialbym zeby choc w tak minimalnym stopniu Legii pomogli ci ,ktorzy mienia sie jej kibicami np.Marszalek Borowski czy Prezydent Kwasniewski.
PS.Bron Boze ,zeby ktos mnie nie posadzil o bycie Widzewiakiem potym co napisalem...:>

Kawa
27-07-2003, 12:36
I co z tego, że Miler jest osoba publiczna? Jako obywatel Miller ma prawo miec sympatie klubowe i ma tez prawo wspierac swój ulubiony klub. Nikomu z nas nikt nie zabrania wpłacenia kasy na Legie. mimo, ze Milera nie trawie to nie uważam jego postepownia za złe, a wrecz zyczyłbym sobie zeby wszyscy politycy sympatyzujący z Legia zdobyli sie na taki gest.

szczepan
27-07-2003, 13:30
Krzpac poprostu w tej kwestii sie roznimy i nie ma sensu dalej tego rozstrzasac bo zaden z nas nie zmieni zdania...

eot

Krzpac
27-07-2003, 21:20
I co z tego, że Miler jest osoba publiczna? Jako obywatel Miller ma prawo miec sympatie klubowe i ma tez prawo wspierac swój ulubiony klub. Nikomu z nas nikt nie zabrania wpłacenia kasy na Legie. mimo, ze Milera nie trawie to nie uważam jego postepownia za złe, a wrecz zyczyłbym sobie zeby wszyscy politycy sympatyzujący z Legia zdobyli sie na taki gest.

widze ze niekórzy potrafią to rozumiec jak ja to rozumuje...

BBB tez się z tobą zgadzan...

Michał89
27-07-2003, 21:41
Miller na pewno ma w tym jakiś interes...Miller należy do tego narodu z jakim kojarzony jest Widzew.

Kawa
27-07-2003, 21:45
Miller na pewno ma w tym jakiś interes...Miller należy do tego narodu z jakim kojarzony jest Widzew.
Nie przesadzaj. Widziałes? Obzezany jest? Nie żebym go lubił ale nie lubie bezpodstawnych oskarżen.

szczepan
27-07-2003, 22:39

89? to rocznik tak?? to w takim razie mam pytanie skad to wiesz? rodzice Ci powiedzieli czy jakis kolega z podstawowki?

Joker
27-07-2003, 23:04
Jezeli o to chodzi to Miller pochodzi bardziej z niemieckiej rodziny niz z zydowskiej (jego nazwisko znaczy chyba młynarz po nemiecku). Swoja szosa chodzi mi o to ze politycy kibicujacy Legii nie kwapia sie z pomoca jej w trudnej sytuacji. Tylu ich sie pojawia na Legii (łacznie z Kwasniewskim na meczu Legia Wisła 1:0, który bardzo ciepło sie wypowiadał o Legii, której kibicuje) a jakos nie widac tej pomocy. Legia jest zdana sama na siebie. Nawet urzednicy z warszawskiego ratusza patrza na nas spode łba. Przydałoby sie takie wsparcie jak Milera dla Widzewa symboliczne ale podnoszace na duchu. jasne zadeklarowanie sie jestem z Legia na dobre i złe. Tego mi brakuje i dla tego trzeba miec szacunek dla millera za to co zrobił. Legia Mistrz 2004!!

Krzpac
28-07-2003, 00:22

żal mi Ciebie...

mam nadzieje ze kiedyś zrozumiesz dlaczego...

ems
28-07-2003, 00:24
iiii naaawwweet kieeedyyy beeedee saaaam, nieee zmienieee sieeee, to nieee mooooj swiat

;)

Lawy
28-07-2003, 09:17
gdyby jakiś polityk był kibicem Legii i z własnych pieniędzy wpłacił coś dla Legii to też by były wołania innych kibiców, a legioniści nie widzieli by nic w tym złego.
Ale jeśli człek robi to z własnych pieniędzy to co to komu przeszkadza. qrcze, jesli jest kibicem to ma prawo to zrobić. nie zgadzałbym się jeśli by pomógł jakoś poprzez pieniądze publiczne. ot i tyle.

Michał89
28-07-2003, 09:40
Jezeli o to chodzi to Miller pochodzi bardziej z niemieckiej rodziny niz z zydowskiej (jego nazwisko znaczy chyba młynarz po nemiecku). Swoja szosa chodzi mi o to ze politycy kibicujacy Legii nie kwapia sie z pomoca jej w trudnej sytuacji. Tylu ich sie pojawia na Legii (łacznie z Kwasniewskim na meczu Legia Wisła 1:0, który bardzo ciepło sie wypowiadał o Legii, której kibicuje) a jakos nie widac tej pomocy. Legia jest zdana sama na siebie. Nawet urzednicy z warszawskiego ratusza patrza na nas spode łba. Przydałoby sie takie wsparcie jak Milera dla Widzewa symboliczne ale podnoszace na duchu. jasne zadeklarowanie sie jestem z Legia na dobre i złe. Tego mi brakuje i dla tego trzeba miec szacunek dla millera za to co zrobił. Legia Mistrz 2004!!
Ja słyszałem żę prezydent LEchowi kibicuje bo jest ztamtych stron.
Sorry zaa tamto co napisałem.Musze sie bardziej zastanwoić za nimm coś napisze bo wyrosne na drugiego adiego...
Dla Millera należą się słowa uznnania za to że chce uratować tak zasłużony klub jak Widzew i nie bęziemy znowu czekali ponad360 dni na t szlagier Legia-Widzew.

aaadamm
28-07-2003, 11:04
.

ludzie - nie piszcie gupot. !!!!!!!!!1

po pierwsze....slyszales...od kogo....kolezanki, kolezamnki, przyjaciolki matki ze sklepu ??????

Michał89
28-07-2003, 11:39
.

po pierwsze....slyszales...od kogo....kolezanki, kolezamnki, przyjaciolki matki ze sklepu ??????
Był na Canale z nim wywiad na pożegnaniu Koseckiego.Spytała się jakiemu klubowi kibicuje.Powiedział że lbui Lech bo jest ztamtych stron , ale liczy na każdy polski klub w europejskich pucharach .O LEgii nie wspomniał.

Adiq
28-07-2003, 11:52
Już wiem czemu kibice Widzewa określają się mianem "Red Army". '8 ;)
A tak na poważnie to mimo, że nie lubię wyjątkowo tego polityka to trzeba przyznać, że wykonał ładny gest i naprawdę jest kibicem Widzewa. My, jeśli chodzi o polityków mamy samych pozerów na stadionie...

Krzpac
28-07-2003, 12:37
.

kiedyś widziałem (na jakiejs internetowej stronie Lecha) zdjecie Kwasniewskiego w szaliku Lecha...

Joker
28-07-2003, 13:08
teraz z kolei wy przesadzacie. Kwasniewski jest z Białogardu z dawnego województwa koszalinskiego. to Pomorze Zachodnie wiec wg waszego toku rozumowania Kwasniewski powinien kibicowac Pogoni Szczecin albo Kotwicy Kołobrzeg. Oba te kluby znane sa zreszta od lat z sympatii do Legii. Poza tym Kwasniewski był bardzo czestym gosciem na stadionie Legii w latach 80, kiedy był ministrem sportu, i na poczatku lat 90 zreszta nie tylko on. Przypomnijcie sobie z jaka radoscia wreczał Legii Puchar Polski w 1997 roku!!! Wczesniej olewał finały Pucharu Polski ale do łodzi by wreczyc Puchar Legii sie pofatygował (dodam ze Legia była faworytem tego finału). Ogladałem to w TV. poza tym wywiad dla Canal + w czasie wspomnianego przeze mnie meczu z Wisła kiedy załował ze Sokołowski przestrzelił karnego w pierwszej połowie i deklarował poparcie dla budowy na Legii stadionu (czcze słowa jak sie okazało). Kwasniewski przyjał tez w zeszłym roku piłkrazy Legii u siebie w Pałacu Prezydenckim po zdobyciu mistrzostwa polski (nieczesto mu sie to zdarza). Wiec nie robcie mi z niego kibica Lecha bo to bujda. swoja droga załuje ze nie chce on zaangazowac sie w pomoc dla Legii ale w pewnym sensie rozumiem go chce byc prezydentem wszystkich Polaków. miller robi inaczej on stara sie byc wyrazistym politykiem i nie wchodzi wszystkim w d.... Legia Mistrz 2004!! ;)

MaxyM
28-07-2003, 14:27
Leszek moglby uzyc wplywow i zalatwic widzewowi sponsora - jeden przekret w ta czy tamta - juz i tak nikogo nie zdziwi.

A na powaznie, to zachowal sie wporzadku, co nie zmienia faktu, ze to swinia. :zly:

U nas dla vipow siedzi ***** smietanka towarzyska i finansowa, lansuje sie z szalami przy okazjach, a jak co do czego przychodzi to szale chowaja pod kamienie w ogrodku :zly: .

Kawa
28-07-2003, 14:53
.

kiedyś widziałem (na jakiejs internetowej stronie Lecha) zdjecie Kwasniewskiego w szaliku Lecha...
A ja go widziałem w szaliku Legii w ... Naszej Legii :) To sa właśnie kurwy politycy... :zly:

BBB
28-07-2003, 21:40
teraz z kolei wy przesadzacie. Kwasniewski jest z Białogardu z dawnego województwa koszalinskiego. to Pomorze Zachodnie wiec wg waszego toku rozumowania Kwasniewski powinien kibicowac Pogoni Szczecin albo Kotwicy Kołobrzeg. Oba te kluby znane sa zreszta od lat z sympatii do Legii. Poza tym Kwasniewski był bardzo czestym gosciem na stadionie Legii w latach 80, kiedy był ministrem sportu, i na poczatku lat 90 zreszta nie tylko on. Przypomnijcie sobie z jaka radoscia wreczał Legii Puchar Polski w 1997 roku!!! Wczesniej olewał finały Pucharu Polski ale do łodzi by wreczyc Puchar Legii sie pofatygował (dodam ze Legia była faworytem tego finału). Ogladałem to w TV. poza tym wywiad dla Canal + w czasie wspomnianego przeze mnie meczu z Wisła kiedy załował ze Sokołowski przestrzelił karnego w pierwszej połowie i deklarował poparcie dla budowy na Legii stadionu (czcze słowa jak sie okazało). Kwasniewski przyjał tez w zeszłym roku piłkrazy Legii u siebie w Pałacu Prezydenckim po zdobyciu mistrzostwa polski (nieczesto mu sie to zdarza). Wiec nie robcie mi z niego kibica Lecha bo to bujda. swoja droga załuje ze nie chce on zaangazowac sie w pomoc dla Legii ale w pewnym sensie rozumiem go chce byc prezydentem wszystkich Polaków. miller robi inaczej on stara sie byc wyrazistym politykiem i nie wchodzi wszystkim w d.... Legia Mistrz 2004!! ;)

Dokladnie,sytuacja z miejscem urodzenia i sympatiamii kibicowskimi Prezydenta Kwasniewskiego jest taka jak napisales.

Pesto
29-07-2003, 17:01

nieprawda - Millerowie w środkowej Polsce wywodzą się od Niemców

a gest premiera godny naśladowania , chociaż też go nie lubię - patrz podpis ;)

Kiju
29-07-2003, 19:37
Gdyby np. marszałek Borowski w analogicznej sytuacji dał kase na Legie to tez podnosilibycie(niektorzy) taki rwetest?
Nie lubie Millera,na te całą zbiorke tez nie patrzyłem z przychylnością,jednak jezeli Miller przyszedł jako prywatna osoba,zwyczajny kibic i miał ochote wpłacic kase to dlaczego nie,czy dlatego ze jest politykiem nie moze kibicowac?

Widzew jest w strasznej sytuacji finansowej,sportowo tez nie odgrywa zadnej roli,a mimo to Miller pokazuje sie na meczach,nie zostawil Widzewa tak jak chmary innych polityków ktorzy lansowali sie na stadionie podczas zdobywania MP czy gry w LM...to chyba świadczy o tym ze jest prawdziwym kibicem,takim na dobre i na złe.

Nie lubie sld i głosowałem na inne ugrupowania,nigdy na sld czy Millera ,po prostu pewnych spraw nie mieszajmy.
Czy jezeli jakies peniadze wpłacił np lekarz to znaczy ze zabrał je ze szpitala?Nie popadajmy w paranoje.
To ze ktos otwarcie mowi o swoich sympatiach klubowych jest chyba dobre,chyba ze niektorzy wola jak dany polityk pojawia sie raz tu,raz tam co chwila w innym szaliku...

Sharn
29-07-2003, 22:00
Kiju dobrze prawi - mama zawsze mówiła, nie mieszaj ogórów z mlekiem... :]

Gdzieś mam Millera i gdzieś mam Widzew, ale nie mam nic przeciwko temu, że są ludzie którzy mu kibicują... :)

Pesto
30-07-2003, 16:54
Kiju - do stu tysięcy gówien - nie widzisz , że większość nie potępia wpłaty Millera ?

Chwała burakowi , że określił się jednoznacznie , komu kibicuje - a nie odstawiał takiej szopki jak prezydent .

Kiju
30-07-2003, 19:09
do stu tysięcy gówien - .

8-

Coż za wykwintne przeklenstwo :lo:

Kiju
30-07-2003, 19:11

Cóz za straszliwe przeklenstwo :buhaha:

Kiju
30-07-2003, 19:22