PDA

Zobacz pełną wersję : Bilety i karnety na rundę wiosenną 2006 r.

Raffi
28-01-2006, 13:45
Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2006
28.01.2006, godz.: 12:44:37

Zapraszamy do zakupu karnetów na rundę wiosenną sezonu 2005/2006

Już od 2 lutego 2006 r. rozpoczynamy sprzedaż karnetów na zbliżającą się rundę wiosenną.

Karnet na rundę wiosenną obejmuje 7 meczów ligowych, a wśród nich: Legia - Cracovia, Legia - Pogoń, Legia - Lech i najbardziej emocjonujący mecz sezonu Legia - Wisła Kraków.

Wszystkim kibicom, którzy zakupili karnet na rundę jesienną przez pierwsze 2 tygodnie prowadzenia sprzedaży gwarantujemy ich dotychczasowe miejsca.

Osoby, które nie posiadają karty Klubu Kibica przy zakupie karnetu otrzymają kartę gratis.

Cennik karnetów obejmuje zniżki dla studentów i osób powyżej 55 r.ż. oraz zniżki dla dzieci do 14 r.ż.

Klub przewiduje specjalne ceny oraz pierwszeństwo zakupu biletów na mecze Pucharu Polski dla tych kibiców, którzy posiadają karnet (nie dotyczy karnetów Premium).

Zakup karnetu daje gwarancję oszczędności w zależności od trybuny i miejsca od 8% do 43% w stosunku do cen biletów na poszczególne mecze w związku z tym, że w rundzie wiosennej ceny biletów jednorazowych będą ustalane przed każdym meczem, a ich wysokość będzie zależała od atrakcyjności spotkania.

Sprzedaż karnetów będzie prowadzona od poniedziałku do piątku w budynku Klubu w godz. 11:00 - 19:00 i w soboty w godz. 10:00 - 16:00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Ceny karnetów na Rundę Wiosenną Sezonu 2005/2006

http://legia.pl/img/cennikwiosna2006.gif
Karnet na rundę wiosenną obejmuje wszystkie mecze ligowe (7 spotkań).
Prawo do zakupu dodatkowego karnetu ze zniżką 50% mają osoby, które ukończyły 21 lat.

Domino23
28-01-2006, 13:49
Na zylete tez mogliby dac znizki dla studentow :efoch:

Przy cenia 190zl za 7 meczów srednia cena biletu wynosi ok 27 zl :/
Nie dlugo cieszylismy sie biletami w cenie 20 zl zwazywszy ze srednia cena pojedynczego biletu bedzie jeszcze wyzsza niz 27 zl...

wuen
28-01-2006, 14:37
Czyli teraz dla karneciarzy wychodzi bilet po 27, to dla posiadaczy kart kibica pewnie po 30. A dla tych co nie mają kart? Po 40? :zly:

Oczywiście chodzi mi o średnią cene biletu a nie o to jak to bedzie wychodziło na pojedyncze spotkania

Henio
28-01-2006, 15:02
odjebia bilety po 35 zl bo se muszą odbic za poprzednią runde. Była znizka na 2 mecze podpuscili ludzi by wyrabiac KK. po to by moc kazdego zidentyfikowac.

Prawo do zakupu dodatkowego karnetu ze zniżką 50% mają osoby, które ukończyły 21 lat.
o co z tym chodzi?

foks
28-01-2006, 15:05
o co z tym chodzi?

o to, ze karnet za 50% dla dzieciaka ponizej 14 roku zycia moze kupic osoba ktora kupila karnet dla siebie (no i ona musi miec skonczone 21 lat).

juras
28-01-2006, 16:11
może łuk zostanie po 5...

Watpliwe.

Domino23
28-01-2006, 16:15
To teraz Zygo zaciera rece, mnostwo osob polecialo wyrabiac karty( ktorych pewnie normalnie nie wyrobilby) liczac na naprawde atrakcyjne ceny biletow( 20zl) a tutaj niespodzianka, praktycznie powrot do poprzednich cen.

CywiL
28-01-2006, 16:37
No to chyba trzeba bedzie kupic ***** ten ****** karnet
Miałem nie kupować ale jak mam za jeden bilet pózniej płacić 30-40 pln to sorry.

:efoch:

foks
28-01-2006, 16:57
ja to wreszcie widze plusy mojego karnetu premium.. nie musze znow sie wkurwiac z powodu cen :D

matx
28-01-2006, 17:04
ja to wreszcie widze plusy mojego karnetu premium.. nie musze znow sie wkurwiac z powodu cen :D

...rozchodzi się o to, żeby te plusy nie przyslonily minusów.. :oczko:
...ale co fakt, to fakt - problem biletów w takim przypadku tymczasowo nie istnieje...

Dziegiel
28-01-2006, 17:44
Wszystkim kibicom, którzy zakupili karnet na rundę jesienną przez pierwsze 2 tygodnie prowadzenia sprzedaży gwarantujemy ich dotychczasowe miejsca.

Ciekawe jeszcze czy wprowadza tych stewardow, ktorzy maja pilnowac zeby zajac dokladnie to miejsce, ktore masz na karnecie/bilecie....

RadO
28-01-2006, 18:09

O to, to! To jak na razie jedyny plus posiadania premiuma :hyhy:

Tuzin
28-01-2006, 18:15
I tak kupie karnet zeby sie nie jebac z biletami na mecz z Wisla.

Piotrek91
28-01-2006, 18:44
Bedzie ogromna podwyzka cen, albo placimy 50 zl za to ze nie musimy stac po bilety... :roll: I ciekawe ile bedzie kosztowal bilet na Wisle?

pusty
28-01-2006, 19:02
Dla kogos takiego jak ja co jeździ na wybrane mecze, opcja z ustalaniem cen pod kątem atrakcyjności przeciwnika nie jest na ręke :/

Kenijczyk
28-01-2006, 19:43
no no ladnie to obmyslili. nie kupisz karnetu to zabulisz 50 zł :hmm: za Wisłę czy Lecha :/

:boshe: czyli jednak stiuardessi beda?
i na co ta karta kibica sie przyda?

foks
28-01-2006, 19:45
a wg mnie opcja ustalania cen ze wzgledu na przeciwnika jest bardzo dobrym rozwiazaniem... ale pod jednym warunkiem: ceny te sa do przyjecia... czyli np. na wisle jest 30zl, a na jakis pp z jakimis kelnerami 15? pamietajcie tez, ze rozroznienie cen biletow od przeciwnika to byl jeden z pomyslow stowarzyszenia. pomyslem bylo tez by mozna kupowac bilety w pakiecie taniej (np pakiet na 3 mecze, jeden mecz baardzo atrakcyjny, dwa sredniaki). zroznicowanie cen biletow spowodowalo by, ze na mniej atrakcyjnych meczach mielibysmy komplet publicznosci...
szkoda tylko ze klub zamiast podwyzszyc lekko ceny na mecze "atrakcyjne" a obnizyc na "nieatrakcyjne" (mowie oczywiscie o walorach stricte sportowego widowiska), pewnie podwyzszy wszystkie bilety, dodajac skale "wartosci" przeciwnika.

foks
28-01-2006, 19:46
czyli jednak stiuardessi beda?
i na co ta karta kibica sie przyda?

niektorzy to jakby sie z choinki urwali. od daaaawien dawna funkcjonuje zasada, ze pierwsze 2 tyg sa dla karneciarzy ktorzy maja juz karnet, a klub zapewnia im stare miejsca. co w tym takiego dziwnego? przejdz sie kiedys na kryta a potem smiej.

Banan B.H.
28-01-2006, 19:59
no no ladnie to obmyslili. nie kupisz karnetu to zabulisz 50 zł za Wisłę czy Lecha

Bez przesady takiej ceny to nie walną. Skoro bilety były po 30 zł i mało osób przychodziło na atrakcyjnych rywali to za 50 zł chyba by byli tylko karnieciaże lub niedzielniacy :/ .

Beny
28-01-2006, 20:09
no no ladnie to obmyslili. nie kupisz karnetu to zabulisz 50 zł za Wisłę czy Lecha

Bez przesady takiej ceny to nie walną. Skoro bilety były po 30 zł i mało osób przychodziło na atrakcyjnych rywali to za 50 zł chyba by byli tylko karnieciaże lub niedzielniacy :/ .

Protest i zimno skutecznie zniechęcały.

A teraz będzie coraz cieplej i walka o mistrzostwo.

50 zł na Wisłę, jak nic. Lech i Cracovia po 40. :oczko:

Ewcia
28-01-2006, 20:40
Protest i zimno skutecznie zniechęcały.

A teraz będzie coraz cieplej i walka o mistrzostwo.

50 zł na Wisłę, jak nic. Lech i Cracovia po 40. :oczko:

nie strasz :efoch:
ja mimo wszystko mam nadzieje (wiem, nadzieja matka glupich :cicho: ), że ceny drastyczie w gore nie podskocza

a czy wiadomo cos, kiedy podadza cennik pojedynczych biletow?

Beny
28-01-2006, 20:43
Nie straszę Ewcia :P, Klub musi jakoś sobie odbić straty z jesieni. A stadion i tak będzie pełen. Niestety wyciągną to z naszych kieszeni.

uiui
28-01-2006, 22:44
Nie straszę Ewcia :P, Klub musi jakoś sobie odbić straty z jesieni. A stadion i tak będzie pełen. Niestety wyciągną to z naszych kieszeni.

Beny co ty za dyrdymaly opowiadasz jak chcesz placic 50 zl za bilet to prosze,
mnie na to nie stac zeby mi koszerny 50 zl wyciagal i pewnie wielu wielu kibicow tez ....

Piotrek91
28-01-2006, 23:47
A stadion i tak będzie pełen
Jezeli bilet bedzie kosztowac 50 zl to nawet na Wisle nie ma co liczyc na komplet...

Garm
28-01-2006, 23:53
Jezeli bilet bedzie kosztowac 50 zl to nawet na Wisle nie ma co liczyc na komplet...

Na mecz reprezentacji z Walią bilety na Żyletę były po stówie. I był komplet...

Endrju
28-01-2006, 23:59

Na mecz reprezentacji z Walią bilety na Żyletę były po stówie. I był komplet...

Tylko, ze na reprezentacje grupa potencjalnych odbiorców jest "trochę" większa. Nie sądzisz?

Garm
29-01-2006, 03:34
Trudno powiedzieć. To znaczy różnica oczywiście jest, ale na takiej skali że nasz obecny mały stadion będzie moim zdaniem pełny niezależnie od cen - pod warunkiem, że mecz z Wisłą będzie fetą mistrzowską lub spotkaniem decydującym o tytule.

Beny
29-01-2006, 10:19
Beny co ty za dyrdymaly opowiadasz jak chcesz placic 50 zl za bilet to prosze,
mnie na to nie stac zeby mi koszerny 50 zl wyciagal i pewnie wielu wielu kibicow tez ....

Nie napisałem, że mnie stać. To raz. Dwa, że tego - jak go nazywasz "koszernego" - gówno to obchodzi, czy Ciebie stać, czy nie, co już pokazał nie raz i nie dwa, prawda?

Wystarczy sobie przypomnieć jakie były ceny zwykłych biletrów na ligę na jesieni. 30 zł na "jakiś" Wodzisław, czy "inną" Polonię. To ludzie nie dadzą więcej na mecz z Wisłę? Myślę, że wątpię. :cool:

Założysz się?

Wystarczy, że będziemy już mieli zapewnionego mistrza, albo szanse na niego w przypadku korzystnego wyniku akurat w tym meczu. I będzie komplet niezależnie od cen biletów.

Woytek
29-01-2006, 10:27
może łuk zostanie po 5...

Watpliwe.

a coś konkretniej wiadomo? wrócą tam dzieciaki, czy może zrobią podwyżkę z 5 na 10zl?

żyła
29-01-2006, 10:54
Legia nie dla mnie.
Przy wielkim szczęściu moze 1-2 mecze zaliczę.
Legia nie dla nas.
........

amilo
29-01-2006, 14:27
a jakimi kryteriami bedzie sie kierowal klub odnosnie ustalania "atrakcyjnosci" przeciwnika ? na czym ma polegac ta atrakcyjnosc ? czy bedzie chodzic glownie o przewidywany poziom sportowy ?
:kurde:

Raffi
29-01-2006, 17:01
masz napisane expressis verbis, które mecze bedą drożej :chytry:

juras
29-01-2006, 17:19
a coś konkretniej wiadomo? wrócą tam dzieciaki, czy może zrobią podwyżkę z 5 na 10zl?

Z tego co mi wiadomo, to KP nie podoba sie, ze tam tak duzo ludzi zasiadlo, a na Zylecie puchy. Dodatkowo chca wprowadzic podwyzke na zasadzie ciekawszy mecz - wyzsza cena, malo ciekawy - nizsza. Prawdopodobnie jednak czeka nas nowa podwyzka, poniewaz to oni chca ustalac ktore mecze sa atrakcyjne dla kibicow, a ktore nie. Tak wiec pozornie bedzie tak, ze mamy drogie bilety na atrakcyjnych rywali, a na taki Gornik Leczna beda tansze (czyli prawdopodobnie po obecnej cenie). Zalozmy jednak, ze np. Gornik Leczna bedzie w pierwszej piatce - zostanie wiec uznany przez KP za przeciwnika atrakcyjnego, wiec ceny tez pojda w gore...

upadly_aniol
30-01-2006, 00:20
hmmmm......
co do cen to spodziewałam sie tego.....
pozostaje dylemat która trybuna :/

Banan B.H.
30-01-2006, 15:49

Będa ustalane pewnie przed każdym meczem. Ale oczywiście moge się mylić.

wuen
30-01-2006, 19:26

Będa ustalane pewnie przed każdym meczem. Ale oczywiście moge się mylić.

A te ceny nie są już przypadkiem ustalone tylko ciężko im się przyznać jak wygladają? Bo skąd w takim razie:

Zakup karnetu daje gwarancję oszczędności w zależności od trybuny i miejsca od 8% do 43% w stosunku do cen biletów na poszczególne mecze w związku z tym, że w rundzie wiosennej ceny biletów jednorazowych będą ustalane przed każdym meczem, a ich wysokość będzie zależała od atrakcyjności spotkania.
Czyli co procenty z fusów :chytry:

foks
30-01-2006, 19:41
zalozmy ze karnet na zylete zaoszczedza 10%.
czyli wszystkie biletu po zsumowanie daja 210zl (w duzym uproszczeniu). meczow jest 7, wiec razem musza zlozyc sie na sume 210zl. (srednio to daje 30zl za mecz) zalozmy ze beda 2 hity, 3 srednie i 2 slabe. tutaj ceny moga rozlozyc sie np tak: hity 40zl, normalne 30zl, slabe 20zl :) WIELKA PROMOCJA:) kupujscie karnety hehehe
co za zenada te bilety...
do tego takie ceny jak pokazalem to moga byc z karta kibica, bo przeciez suma biletow na wszystkie mecze ze znizka z karty kibica nie moze byc mniejsza niz te przykladowe 210zl ;)
swietne posuniecie zarzadu w celu zapelnienia calego stadionu i wizji nowego estadio :kurde:

Woytek
03-02-2006, 21:06
hity 40zl, normalne 30zl, slabe 20zl :) WIELKA PROMOCJA:) kupujscie karnety hehehe co za zenada te bilety... do tego takie ceny jak pokazalem to moga byc z karta kibica

polecam kupienie karnetu... bo te ceny co prorokował foks są niższe od tych które prawdopodobnie będą (nawet po uwzględnieniu zniżki KK...)

yusta
04-02-2006, 01:08
hity 40zl, normalne 30zl, slabe 20zl :) WIELKA PROMOCJA:) kupujscie karnety hehehe co za zenada te bilety... do tego takie ceny jak pokazalem to moga byc z karta kibica

polecam kupienie karnetu... bo te ceny co prorokował foks są niższe od tych które prawdopodobnie będą (nawet po uwzględnieniu zniżki KK...)

No jeżeli chodzi o najsłabsze mecze, to foks zdecydowanie zaniżył cenę.

foks
04-02-2006, 01:15
zanizylem dla przykladu, bo nawet przy takim podziale cen jaki zaproponowalem jest on nie do zaakceptowania przez wielu kibicow ;)
hehe powtorze sie, ale pierwszy raz sie ciesze ze mam premium i nie musze sie juz denerwowac :D
hej kaaarnet premium, la la la laaa laaa laaaaaa

yusta
04-02-2006, 01:23
zanizylem dla przykladu, bo nawet przy takim podziale cen jaki zaproponowalem jest on nie do zaakceptowania przez wielu kibicow ;)

To, że podałeś te ceny dla przykładu to wiem. Dlatego zacytował Cię Woy podając swoje info, no i ja pisząc że te 20 zł to mega optymizm i wersja nierealna.
W tej chwili wychodzi na to, że albo karnet albo protest :oczko:

Favo(L)ka
04-02-2006, 03:01
Ja to się tak zastanawiam,czy mogliby wreszcie wprowadzić zniżki na bilety dla dzieci do 14??A nie na karnety? :hmm:

c_zary
04-02-2006, 03:09
polecam kupienie karnetu...
A ja bym wlasnie do czasu az zostanie podpisane nowe porozumienie to z kupnem karnetu profilaktycznie sie wstrzymal...
Pomijajac zreszta juz wszystko inne to w trakcie rozmow ilosc sprzedanych karnetow moze tez byc jakas tam karta przetargowa dla ITI, lub tez wlasnie dac im do myslenia.

Woytek
04-02-2006, 08:07
polecam kupienie karnetu...
A ja bym wlasnie do czasu az zostanie podpisane nowe porozumienie to z kupnem karnetu profilaktycznie sie wstrzymal...
Pomijajac zreszta juz wszystko inne to w trakcie rozmow ilosc sprzedanych karnetow moze tez byc jakas tam karta przetargowa dla ITI, lub tez wlasnie dac im do myslenia.

to fakt. genrealnie chodziło mi tylko o to że chcąc obejrzeć wszystkie mecze na biletach trzeba będzie wyjąć 240-260 zl...

Henio
04-02-2006, 14:00
na taki mecz z Wisełka 50PLN to minimum krzykną, a jak bedzie mecz o mistrza to i 8 dych mogą zapodac. Chore to ale tego sie mozna spodziewac.

Raffi
07-02-2006, 16:07
Za Naszą Legią:
Propozycje Klubu względem cen biletów: mecze podzielono na 3 kategorie:
*** mecz z Wisłą i finał PP:
ŻYLETA: 45 bez karty, 35 z kartą; łuk 15 zł;
Kryta: CD 80-70; BE 70-60, AF 60-50; przed krytą 55-45 (studenci/seniorzy 35-25)
**: Cracovia, Pogoń, Lech:
Żyleta: 40-30; łuk 10
Kryta: CD: 75-65, BE: 65-55, AF: 55-45; przed krytą 50-40 (st/sen 30-20)
*: Bełchatów, Zagłebie Lubin, Amica, 1/2 finału PP z Zagłębiem:
ŻYLETA: 35-25; łuk 5 zł
Kryta: CD: 70-60, BE: 60-50, AF: 50-40; przed krytą 45-35 (stu/sen 30/20)

Nie są to jeszcze ostateczne decyzje. SLKW jasno dało klubowi do zrozumienia, że takie ceny nie spotkają sięz akceptacją fanów Legii. Obie strony będą w tej sprawie jeszcze rozmawiać. "Jak na razie propozycje klubu są dla nas nie do przyjęćia. Ustalone ceny są za wysokie. Poinformowaliśmy o tym przedstawicieli klubu. W ciągu tygodnia spotkamy się ponownie i będziemy na ten temat dyskutować" - mówi prezes SKLW, Andrzej Piórkowski.

Beny
07-02-2006, 16:13
O proszę. 5 zł mniej niż pisałem. Zaraz się głosy oburzenia podniosą. ;)

Domino23
07-02-2006, 16:38
Suma biletow dla posiadajacych karty 210zl
Karnet 190zl
Czyli zaledwie 20 zl do przodu jesli ma sie karnet...Nawet nie jest to jeden mecz do przodu :/

W obnizke cen biletow nie wierze bo okaze sie wtedy ze z karnetem wyjdzie drozej :O
Niestety na obnizke cen karnetow nie ma szans bo sa one juz w sprzedazy...
Podsumowujac.... :cenzura:

pusty
07-02-2006, 16:39
Spodziewałem się wyższych cen. 30 zł. z kartą na Lecha nie jest aż tak źle.

pusty
07-02-2006, 16:58
Lajtowy czy ja piszę, ze ceny są fajne?! Napisałem, ze dla mnie czyli osoby, która w rundzie pojedize pewnie tylko na ten mecz, cena nie jest zła. Spodziewałem się, ze będzie gorzej.

Domino23
07-02-2006, 17:18
Blad w rachunkach :wstyd:
Oczywiscie wychodzi kwota 200 zl za sume biletow dla posiadaczy kart.

Paranoja....w taki wypadku chyba zrezygnuje z zakupu karnetu(mysle ze wiele osob zrobi podobnie)

Sokol
07-02-2006, 17:54
Najpierw pogłaskać po główce (20 zł na Żyletę) a następnego dnia zaje**ć kijem.

Jeden krok do tylu dwa do przodu i tak caly czas.

Markotny
07-02-2006, 18:15
Cena biletów to część parodii, która nazywa się Piotr Zygo, a o którym mozna by nakrecić film nie mniej szmieszny niz Rejs Stanisława Bareji... Ciekaw jestem tylko liczby karnetowców na nowy sezon po dokonaniach naszego wspaniałego prezesa :roll:

Jeden krok do tylu dwa do przodu i tak caly czas.Chyba odwrotnie ;)

Aureliusz
07-02-2006, 18:53
Cena biletów to część parodii, która nazywa się Piotr Zygo, a o którym mozna by nakrecić film nie mniej szmieszny niz Rejs Stanisława Bareji... Ciekaw jestem tylko liczby karnetowców na nowy sezon po dokonaniach naszego wspaniałego prezesa :roll:

Rejs to film Piwowskiego. :chytry:

Markotny
07-02-2006, 19:15
No to Mis :P

langres
07-02-2006, 20:43
Teraz jak ktos chcialby kogos "zielonego" wkrecic w Legie bedzie mial nie lada zadanie...najtansze bileciki 35 zeta na Amice, czy Bełchatów...a na prawdziwy hit - Wisłe 45 pln :ucieka: Pieknie...

baranek
07-02-2006, 23:20
Od początku wiadomo było, że ceny z końca rundy jesiennej się nie utrzymają. Powrót do rzeczywistości, jaką niestety raczy nas Zygo. Choć w sumie nie powiem, bałem się, że będzie jeszcze gorzej...

Sokol
07-02-2006, 23:30
Patrzac z ich punktu widzenia ;)

Pawciu(L)2
08-02-2006, 19:14
Jak ceny by spuścili o 5zł to by mi pasowało :ucieszony:

foks
08-02-2006, 20:46
nie spuszcza. wtedy karnet by sie okazal drozszy od pojedynczych biletow... a karnety juz chyba sprzedaja jakis czas...
Zygo....Co? ^% *&%#*!

Markotny
08-02-2006, 21:08
nie spuszcza. wtedy karnet by sie okazal drozszy od pojedynczych biletow... a karnety juz chyba sprzedaja jakis czas...
Zygo....Co? ^% *&%#*!Zawsze moga dorzucić dla karnetowców jakis meczyk na zakonczenie sezonu z jakim Bayernem lub innym wynalazkiem typu Visiting Friends...

Ciekawe jakie ceny dowalą, gdy ewentualnie zdobedziemy majstra. Ale nie, wolę chyba nie wiedzieć... :/

foks
08-02-2006, 21:47
Zawsze moga dorzucić dla karnetowców jakis meczyk na zakonczenie sezonu z jakim Bayernem lub innym wynalazkiem typu Visiting Friends...

teoretycznie to nie moga, bo karnet obowiazuje tylko na 7 spotkan ligi. pp i inne obowiazuja tylko w pakiecie premium. jaki bylby jego sens jak dodatkowe spotkanie bylo by dla tych co nie placili specjalnie wiecej ?
teraz przypominam sobie troche wypowiedz klubu, ze beda dazyli by ludzie kupowali karnet na CALY sezon a nie tylko na runde... w obliczu cen biletow to widac ze juz "daza" do tego pelna para, odstraszajac ludzi od karnetow na wiosne.

foks
08-02-2006, 22:46
nie przyznam Ci racji. oddadza mi paredziesiat zl z karnetu premium? weszli w premium i teraz gamonie nie maja imo odwrotu.

foks
08-02-2006, 22:57
nie no, oczywiscie ze na wlasne ryzyko. tu nie chodzi o moje prywatne hajsy, ale z prawnego punktu widzenia klub nie ma prawa tak zrobic.
kupilismy na wlasne ryzyko, ale na jakis warunkach.

biotronic
10-02-2006, 15:09
Mimo, że ceny biletów na pojedyncze mecze w porównianiu do karnetów również wydają mi się być paranoją (nie mówiąć już o wysokości... ) to nasuwa mi się jedna myśl odnośnie pozytywu z zakupu karnetu. Hehe - na Lecha nie bedziesz musiał człowieku stać pół dnia pod kasami, na Wisłę zaś nie trzeba będzie dzień przed otwarciem kas rozbijać namiotu na Ł3.

foks
10-02-2006, 15:54
a ja sie obawiam ze przy takich biletach to nie bedzie takich kolejek do kas;)

biotronic
10-02-2006, 16:17

Taaa... zwłaszcza jeśli przed ostatnim meczem będziemy mieli 2 punkty straty do Wisły.

Domino23
10-02-2006, 16:23

Przy obecnym systemie sprzedaży to wcale nie trzeba wielu ludzi zeby stac dlugo w kolejce :/

foks
10-02-2006, 17:58
Przy obecnym systemie sprzedaży to wcale nie trzeba wielu ludzi zeby stac dlugo w kolejce

:kurde: faaaktycznie...
o tym nie pomyslalem, naszczescie od jakies paru lat bilet kupuje raz do roku. 8)

Raffi
10-02-2006, 20:28
SKLW zaprasza na spotkanie

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zaprosić na spotkanie z kibicami, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (13.02.06) o godzinie 19 w pubie pod trybuna krytą. Jednym z tematów będzie zmiana cen biletów na rundę wiosenną sezonu 2005/2006. Wszystkich chętnych do przedstawienia swoich pomysłów serdecznie zapraszamy.

LEGION_NDM
12-02-2006, 09:55
To są propozycje biletów a ceny będą ustalane przed każdym meczem prawdopodobnie. Czyli na taki mecz z Wisłą gdy by może będziemy świętowac mistrzostwo, atrakcyjnośc meczu wzrośnie i pewnie tak samo wzrośnie cena biletów. Czyli może byc nawet i 50zł na Żyletę lub 100zł jak tylko im się tak zamarzy.
Np taki wyjazd do Płocka będzie kosztowł mniej niż mecze u siebie - to jest po prostu paranoja. Ale gdybyśmy mieli znowu protestowac, mobilizacja dla wielu niewyjazdowców przyjdzie moze na mecz na Konwiktorskiej - 15zł, a na sektory gospodarzy jeszcze pewnie mniej.

Guzik
15-02-2006, 22:54
pytanie mam
Czy zostało coś ustalone w sprawie cen biletów na poniedziałkowym spotkaniu?
Nie wiem czy kupować karnet :hmm:

yusta
16-02-2006, 00:15
pytanie mam
Czy zostało coś ustalone w sprawie cen biletów na poniedziałkowym spotkaniu?
Nie wiem czy kupować karnet :hmm:

Jedyne co mogło zostać ustalone to stanowisko SKLW, które dopiero zostanie przedstawione Zarządowi.
Sądzę, że jeżeli klub zejdzie trochę z cen, to do karnetów dołozy mecze PP, bo w inym wypadku karnet wychodziłby drożej od biletów.

Adiq
16-02-2006, 00:44
Jedyne co mogło zostać ustalone to stanowisko SKLW, które dopiero zostanie przedstawione Zarządowi.
Hm... :)

Stanowisko SKLW zostało już przedstawione. Wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie, ale ogólnie nie powinno być źle.

yusta
16-02-2006, 00:46
Stanowisko SKLW zostało już przedstawione. Wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie, ale ogólnie nie powinno być źle.

Ok. Nie na czasie jestem ostatnio.
W każdym razie jeżeli obniżą ceny to do karnetów trzeba będzie coś dorzucić.
Nie widzę tego inaczej.

biotronic
16-02-2006, 01:06
Mecze pucharowe obejmuje karnet PREMIUM. Nie mogą więc ich dodać do normalnych karnetów, bo co wtedy dodadzą do PREMIUM?

Mają adresy karnetowców - jedyne rozwiązanie to chyba zwrot jakiejś kwoty z ceny karnetu... przekazem pocztowym ? ... albo zniżki na kolejny sezon, ale nie każdy będzie kupował karnet też w przyszłym sezonie, więc nie byłoby to sprawiedliwe rozwiązanie.

pijak
16-02-2006, 12:01
Mecze pucharowe obejmuje karnet PREMIUM. Nie mogą więc ich dodać do normalnych karnetów, bo co wtedy dodadzą do PREMIUM?

Mają adresy karnetowców - jedyne rozwiązanie to chyba zwrot jakiejś kwoty z ceny karnetu... przekazem pocztowym ? ... albo zniżki na kolejny sezon, ale nie każdy będzie kupował karnet też w przyszłym sezonie, więc nie byłoby to sprawiedliwe rozwiązanie.
Premium mieli puchary :ucieka:
edycja: te juropejskie oczywiście :oczko:

Aureliusz
16-02-2006, 12:13

Moim zdaniem, jak by jednak obniżyli, to tym, co już kupili drożej, jednak dodali by jakiś puchar Polski/lub jakiś towarzyski typu Bayer. Zwrot kasy raczej nie wchodzi w grę, ponieważ za tą kasę ten ktoś może nie chcieć iść na PP, a jak mu go arbitralnie dorzucą, to raczej pójdzie.

Dziegiel
17-02-2006, 20:27
http://legialive.pl/news.php?NewsID=17315

baranek
17-02-2006, 20:48
:brawo: Tego oczekiwałem. 20 zł na ligę i 35 na finał PP - ja się z tym w 100% zgadzam. Brawo dla SKLW i dla KP.

Raffi
17-02-2006, 20:52
http://legialive.pl/zdjecia/cennikbiletowwiosna2006.gif
Zachęcamy także do zakupu karnetów na Trybunę Otwartą. Kupując karnet przed rozpoczęciem rundy wiosennej, każdy Kibic otrzyma kartę Klubu Kibica gratis - pozwala to zaoszczędzić 15 zł.

Aureliusz
17-02-2006, 20:52
A co, w związku z tym, z cenami karnetów na Otwartą? Pozostają na poziomie 175(190)?? :hmm:
Wtedy żaden frajer nie kupi.

Woytek
17-02-2006, 20:59
Premium mieli puchary :ucieka::

jako posiadacz karnetu Premium (450zł) policzyłem dziś ile bym wydał na wszystkie pojedyncze bilety w sezonie 2005/06 (liga + PP [bez półfinału i finału])

i wyszło mi, że koszt biletów to 430 zł
jeżeli doliczyć do tego sparing z Bayerem (20) i Bayernem (25), na który karnet obowiązywał wychodzi 475 zł

a jeżeli Legia awansuje do półfinału (25) i finału PP (35) 535 zł

więc... chyba się opłacił ten karnet ;)

ps. mam nadzieje ze nie popełniłem błędu

puerto
17-02-2006, 21:31

jako posiadacz karnetu Premium (450zł) policzyłem dziś ile bym wydał na wszystkie pojedyncze bilety w sezonie 2005/06 (liga + PP [bez półfinału i finału])

jeżeli doliczyć do tego sparing z Bayerem (20) i Bayernem (25), na który karnet obowiązywał wychodzi 475 zł

Oj chyba popełniłeś błąd ! Z tego co pamiętam to pomimo posiadania karnetu Premium na żylete musiałem zapłacić 20 zł na mecz z Bayerem. Trzeba również pamiętać że był protest i parę meczy odpadło! Mam nadzieje że chociaż Puchar będzie nasz !

pusty
17-02-2006, 21:37
Rozumiem, że zarząd zrezygnował z ustalania cen ze względu na atrakcyjność rywala?
Ceny jak najbardziej do przyjecia, opłacało się wyrobić tę kartę.

biotronic
17-02-2006, 21:53
A ja powiem, że mógłby być podział ze względu na rywala. Może nie w takiej postaci jak to nam oferowano, ale za klasyki mogłoby być 5 zł więcej (Cracovia, Lech, Wisła... )
20 zł za obejrzenie meczu, który najprawdopodobniej zadecyduje o tytule, to troszkę mało...

puerto
17-02-2006, 23:05
Chyba jednak Ty źle pamiętasz

:hmm:

Nie wydaje mi się ponieważ na ten mecz były specjalne ceny biletów żyleta 20 zł, kryta 40 zł, pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów z tego meczu miały iść na rozwój młodych piłkarzy m. in. na zakup sprzętu i obozy dla nich i w związku z tym klub nie wliczył tego meczu w oferte Premium!

Domino23
17-02-2006, 23:09
Dobrze ze wstrzymalem sie z zakupem karnetu :ucieka:

żyła
18-02-2006, 11:54
te ceny są wprost fantastyczne :O :ucieszony:

żeby wyrobić kartę kibica, trzeba m.in. wypełnić formularz-czy on jest dostępny tam na miejscu kiedy pojedzie się wyrabiać tą kartę? :hmm:

Aureliusz
18-02-2006, 12:15
te ceny są wprost fantastyczne :O :ucieszony:

żeby wyrobić kartę kibica, trzeba m.in. wypełnić formularz-czy on jest dostępny tam na miejscu kiedy pojedzie się wyrabiać tą kartę? :hmm:

druk formularza:
http://legia.pl/dwnl/kkkformularz.jpg

biotronic
18-02-2006, 12:42
Druki są też na miejscu - czarnobiałe, ale z linku zajączka możesz sobie wydrukować odpicowane - kolorowe :)

Ziel
18-02-2006, 14:14
Powiem tyle: Brawo dla Zarządu i dla SKLW. No już teraz nie ma wymówek, Ci którzy zwalali na wysoką cenę biletów, marzy mi się żeby na każdym meczu było z 9 tys. i więcej :roll:

MTP
18-02-2006, 15:54

Tylko że to najtańsza opcja z premium.Ja mam za 600 zł.
Ogólnie mówiac to tak czy siak bilety sa za drogie.Sporo osób mysli tylko względem Żylety.A ceny na Kryta to jest kosmos. :ucieka:

Rzbik
18-02-2006, 22:39
W związku z takim ustaleniem poziomu cen karnety niemalże tracą sens. Osobiście zakupiłem już karnet za 190.... Uważam że zostaliśmy oszukani przez zarząd. Trzeba z tym coś zrobić. :zly: :zlosliwy:
Jakby udało się zebrać większą grupę to mże jakieś zniżki wywalczymy.
Ja w każdym bądź razem chcę oddać swój karnet nie mam ochoty dopłacąc do tego biznesu..... :/
Jak ktoś ma pomysł co w tej sytuacji zrobić to piszcie. Ewentualnie możemy pogadać na gg 3704056.

CywiL
19-02-2006, 17:29
No własnie sam jestem ciekawy co zarząd z tym fantem zrobi bo po kiego grzyba mam kupowac karnet na 7 meczy za 175 pln skoro kupujac pojedyńcze bilety wydam 140 pln :hmm:

langres
19-02-2006, 17:44
po kiego grzyba mam kupowac karnet na 7 meczy za 175 pln skoro kupujac pojedyńcze bilety wydam 140 pln

Po to zeby nie stac w kilkometrowej kolejce po bilet przed mecz z Wisła K. :chytry: Zreszta bardzo dobrze wyjasnili to w "Krzywym obiektywie" w NL kilka numerow temu :hyhy:

ems
19-02-2006, 19:41
mi sie wydaje ze system podzialu na mecze roznych kategorii powinni wprowadzic od przyszlego sezonu - wlasnie ze wzgledu na karneciarzy.

CywiL
19-02-2006, 19:47
po kiego grzyba mam kupowac karnet na 7 meczy za 175 pln skoro kupujac pojedyńcze bilety wydam 140 pln

Po to zeby nie stac w kilkometrowej kolejce po bilet przed mecz z Wisła:chytry:

Zważywszy na to ,że w Wola Parku mogę sobie bezproblemowo kupić bilet to raczej kiepski argument 8)

Markotny
19-02-2006, 19:49

Po to zeby nie stac w kilkometrowej kolejce po bilet przed mecz z Wisła:chytry:

Zważywszy na to ,że w Wola Parku mogę sobie bezproblemowo kupić bilet to raczej kiepski argument 8)W białej Podlaskiej nie ma Wola Park ;)

wuen
19-02-2006, 20:45
Kolejki to jedna sprawa ale zauważcie że już teraz karnet jest tańszy dla osób które posiadały go w poprzednich sezonach. Nie wiem jak przebiegały rozmowy Stowarzyszenia z klubem i jaka była argumentacja żeby nie dorzucać do karnetu PP i przez to robić sytuacje gdy karnet jest mniej opłacalny niż pojedyńcze bilety. Ale może właśnie jeżeli ktoś kupi karnet teraz będzie mógł liczyć na większą zniżke na jesieni. :hmm:

langres
19-02-2006, 21:41
W białej Podlaskiej nie ma Wola Park
....a zyc trzeba :oczko:

kosciesz
19-02-2006, 22:27
Zważywszy na to ,że w Wola Parku mogę sobie bezproblemowo kupić bilet to raczej kiepski argument 8)

No jeśli to bez problemu będzie wyglądało tak jak w poprzedniej rundzie to argument jest ok ;)

chyba, że rzeczywiście jak Zygo twierdzi będzie nowy (lepszy?) system.

Adiq
19-02-2006, 22:54
W poprzedniej rundzie serwer był w Poznaniu. Teraz jest już na miejscu, więc prawdopodobnie będzie wyglądać to lepiej.

kosciesz
19-02-2006, 23:16
To gdzie geograficznie (w ramach jednego państwa szczególnie) jest serwer ma minimalne znaczenie.

Adiq
19-02-2006, 23:33
Ale kto tutaj mówi o geografii? :roll:

Raffi
19-02-2006, 23:36
a to ciekawa wiadomość... To pewne?

kosciesz
19-02-2006, 23:43
Zygo na spotkaniu powiedział coś takiego, że "teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że od nowej rundy przy sprzedaży będzie działał nowy system, który już teraz wykorzystywany jest przy sprzedaży karnetów.
Pozwoli on nam na wprowadzenie dodatkowych zniżek. Np jeśli ktoś był na 4 kolejnych meczach to na 5 będzie miał jakąś zniżkę. I da nam wiele innych możliwości.

Ale o stabilności słowem nie wspomniał.

Adiq: a kto tu mówił o przenoszeniu serwera z Poznania do Warszawy? to nie jest geograficzna zmiania położenie?

Woytek
19-02-2006, 23:48

to oczywiste, że porównywałem cene karnetu premium na Zylete, z cenami biletów na żylete. sądzę, że gdybym zrobił takie porównanie dla krytej wyszło by podobnie. więc nie ma tu jakiejś nieścisłości...

Ogólnie mówiac to tak czy siak bilety sa za drogie.Sporo osób mysli tylko względem Żylety.A ceny na Kryta to jest kosmos. :ucieka:

tym bardziej opłacał się karnet premium.

Adiq
20-02-2006, 00:37
Pewne.

Wypowiedziane na spotkaniu - niekoniecznie czwartkowym...

legart
20-02-2006, 11:20
Pewne.

Wypowiedziane na spotkaniu - niekoniecznie czwartkowym...

To dobra wiadomość. Powinny się wreszcie skończyć tłumaczenia "że się serwer zawiesił w Poznaniu"

kosciesz
20-02-2006, 14:54
No właśnie dzisiaj byłem bardzo ciekawy jak ten nowy system będzie działał.... akurat miałem czas o 11 więc pojechałem po wejściówki na prezentację i co...

i lipa taka sama jak do tej pory.
20 minut zanim ściągnęli informatyka...
30 minut podnoszenia systemu - tzn system działał, ale zdarzenie "PREZENTACJA WIOSNA 2006" nie funkcjonowało poprawnie
10 minut szkolenie kasjerek w zakresie obsługi nowego systemu...

Mam tylko nadzieję, że marketingowiec Zygo jak już podpisywał taką korzystną dla siebie umowę (podobno poprzednia była źle skonstruowana) to zawarł w niej klauzulę o karach umownych. Każda godzina to powiedzmy 50 klientów.
Czyli po dzisiejszym dniu powinni być już 500 zł do przodu.

MTP
20-02-2006, 21:52

to oczywiste, że porównywałem cene karnetu premium na Zylete, z cenami biletów na żylete. sądzę, że gdybym zrobił takie porównanie dla krytej wyszło by podobnie. więc nie ma tu jakiejś nieścisłości...

tym bardziej opłacał się karnet premium.
Ja nie lubie stać w kolejakch więc mi osobiście to i tak wisi,szkoda mi tylko tych ludzi co płaca za nie ktore badziewne mecze po 60 zł.
Patrząc z czystego rachunku mi osobiscie sie nie opłacił.Wakacyjne mecze i te z protestu odpadły.
W przyszłym tez jednak kupuje premium z powodu tego co wspomniałem nie lubie stac w kolejkach.Tylko jestem ciekaw jak pójda w góre gdy Legia zdobedzie mistrza.

Rzbik
20-02-2006, 22:32
Osoby które przepłaciły za żyletę mogą ję wymienić na inne. Ja mam ochotę przesiąść się na przedkrytą. Niestety na pytanie o oddanie odpowiedź była negatywna.

Koko
22-02-2006, 22:52
Już się zamotałem. Czyli bilety są obniżone i są po 20 zł a karnet 190 na Żyletę?

kosciesz
22-02-2006, 23:19
tak, dla posiadaczy karty kibica są po 20 zł.
Czyli za 7 meczy, w karnecie zapłacisz 190 pln a na sztuki 140 pln.

biotronic
23-02-2006, 13:20
Ale jeśli ktoś nie wyrobił karty do 13 stycznia, to wraz z wyrobieniem za 7 meczy zapłaci 155 zł... liczmy wszystkie koszta.

Koko
24-02-2006, 13:55
Bez sensu. Chciałem sobie kupić karnet ale przeplacic 50 zł to jakiś paradoks. Może jest tak przez to ze ceny karnetów były ustalone przed negocjacjami o bilety. Mam nadzieje ze na jesieni bedzie juz madrzej to ustalone.

czarny_xxx
02-03-2006, 12:04
Tylko szkoda, ze karty kibica nie mozna wyrobic przed meczem (mogli by dac jedna kase zeby wyrobic karte) ale dobrze, ze jesli ma sie karte to po 20 wjazd tanio :ucieszony: ale to dzieki Stowarzyszeniu na pewno i dla nich :brawo: