PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy zawodnik! (Manuel Garcia)

Michał89
25-07-2003, 09:31
Kontrakt z Legią prawdpodobnie podpisze Argentyńczyk Manuel garcia.Ciekawe czy poradzi sobie w naszym klubie.Narazie zapowiada się obiecująco 2mecze-4gole ;)

Lucky Luck
25-07-2003, 09:49
Jak poinformowało "Życie Warszawy" testowany przez Legię Argentyńczyk Manuel Garcia, który w dwóch meczach sparingowych strzelił cztery gole, po powrocie do Polski podpisze ze stołecznym klubem kontrakt.
Przebywających na zgrupowaniu we Francji piłkarzy Legii czeka jeszcze jedno spotkanie. W sobotę stołeczni futboliści zmierzą się z Lens. Dzień później wrócą do Polski.

Od środy we Francji przebywa dyrektor sportowy Legii Jerzy Engel. Nie tylko przygląda się piłkarzom podczas zgrupowania i spotkań, ale także prowadzi negocjacje. Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, dyskutował na temat transferu do Legii testowanego Argentyńczyka Manuela Garcii, który strzela bramki w meczach sparingowych Legii jak na zawołanie. Napastnik z Ameryki Południowej po powrocie z francuskiego zgrupowania ma podpisać z Legią kontrakt. Jest to o tyle ważne, że po odejściu Cezarego Kucharskiego i Marcina Mięciela i w perspektywie sprzedaży Stanko Svitlicy w Legii pozostałby tylko jeden zdrowy napastnik - Marek Saganowski.

Coraz mniej dzieli Legię od zawarcia ugody z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Wczoraj prezes Legii SSA Edward Trylnik rozmawiał z wierzycielami. - Dopóki nie mam dokumentów w ręku, sprawa nie jest załatwiona. Mamy czas do poniedziałku i jestem przekonany, że zdobędziemy niezbędne dokumenty. Być może już w piątek - stwierdził prezes Trylnik.

Więcej w "Życiu Warszawy"

Moze okaze sie drugim Batigolem :D .

Beny
25-07-2003, 09:59
Dajcie to tutaj: :)

:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=583&postdays=0&postorder=asc&start=390 :look:

ange(L)
25-07-2003, 11:44

:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=583&postdays=0&postorder=asc&start=390 :look:

nie trzeba!!
transfer jest prawie potwierdzony( a tylko takie transfery zasluguja na wyroznienie w postaci nowego tematu) Takze piszmy na ten temat TUTAJ. Tamten watek (ruchy transferowe) juz za bardzo sie rozrosl i tam bedziemy pisac o spekulacjach,przymiarkach itd. O potwierdzonych transferach mozemy zakladac nowe watki(oczywiscie nie wszyscy na raz-jeden wystarczy;-))

a propo tematu: WRESZCIE cos pozytywnego.Oby sie sprawdzil.
GARCIA GARCIA :+:
;)

_Bart
25-07-2003, 11:58
Jakze prorocze było skoandowanie na Legii "Manuela za Mieciela". :rotfl: (mimo iz Marcina troszke za ostro sie wtedy jechało ale i nam i jemu wyszło to na dobre mimo wszystko)

Ja jednak powiem iz takie pewne na 100% to nie jest ze bedziemy go mieli. Jak podaje Legia.net menedżer Leszek Nowakowski, który sprowadzał już argentyńczyków do Polski uważa, że problemem może być kwota odstępnego. Sam zawodnik zgodziłby się na pensję 3 tysięcy dolarów miesięcznie, ale Racing Buenos Aires może zarządać nawet miliona dolarów! Jedynym roziwazaniem jest wiec prawdopodobnie wypozyczenie Manueli.

Mi chłopak zaimponował 2 mecze i 4 bramki to mowi duzo o napastniku. Jednak chciałbym go jeszcze zobaczyc Live bo w ten sposob mozna sie przekonac o jego umiejetnosciach.

Beny
25-07-2003, 12:04

nie trzeba!!
transfer jest prawie potwierdzony( a tylko takie transfery zasluguja na wyroznienie w postaci nowego tematu) Takze piszmy na ten temat TUTAJ. Tamten watek (ruchy transferowe) juz za bardzo sie rozrosl i tam bedziemy pisac o spekulacjach,przymiarkach itd. O potwierdzonych transferach mozemy zakladac nowe watki(oczywiscie nie wszyscy na raz-jeden wystarczy;-))

a propo tematu: WRESZCIE cos pozytywnego.Oby sie sprawdzil.
GARCIA GARCIA :+:
;)

Oki! ;) Chociaż mam nadzieję, że przez to"prawie potwierdzony", nie trzeba będzie jednak przenosić tematu do przezemnie wskazanego! :) Jak go potwierdza/zatwierdzą to sam tu będę pisał... ;)
Narazie rzeczywiście robi wrażenie (4/2), ale czy ktoś widział jak strzelał te bramki, co grał oprócz tego, czy pasuje w parze z Saganowskim? :hmm:

Kiju
25-07-2003, 12:14
My tez mielismy w tamtym sezonie dwoch argentynczyków,podobno mieli byc rewelacyjni :/

Beny
25-07-2003, 12:20
My tez mielismy w tamtym sezonie dwoch argentynczyków,podobno mieli byc rewelacyjni :/

Ale chyba nie strzelali tylu bramek? :hmm: A właściwie to gdzie oni się podziali? :hmm: Może Garcia to jeden z nich? ;)

Kiju
25-07-2003, 12:26

Ale chyba nie strzelali tylu bramek? :hmm: A właściwie to gdzie oni się podziali? :hmm: Może Garcia to jeden z nich? ;)

Za to mase goli w sparingach strzelał Miodrag Andjelkovic...w lidze strzelił tylko jedną :help:

Nie wiem gdzie sa ci argentynczycy i niespecjalnie za nimi tesknie.

Beny
25-07-2003, 12:33

Za to mase goli w sparingach strzelał Miodrag Andjelkovic...w lidze strzelił tylko jedną :help:

No i dlatego uważam, że o rewelacyjnej formie nowych zawodników należy mówić najwcześniej... po sezonie, w którym wystąpili! ;)

Mini
25-07-2003, 12:48
dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Trybuny bez krzsełek

Michał89
25-07-2003, 13:06

ZAuwaz z jakimi zespolami gracie sparingi - 4-6 liga niemiecka.:)

Lawy
25-07-2003, 13:26

ano, ano. Był taki i nawet chciałem go dać do mojej drużyny do piłkarzyków (bo go strasznie koledzy po fachu z Widzewa polecali).
Dlatego teraz też się wstrzymam od chwalenie i wysławiania piłkarza, który strzela na razie w sparingach. pożyjemy, zobaczymy

Kiju
25-07-2003, 14:06
Prawda jest tak ze ze sprowadzanych do Polski brazylijczyków i nigeryjczyków na 10 sprawdza sie 1 a z argentynczyków nie sprawdzil sie jeszcze nikt.

MiniP,rok temu Widzew miał lepszych sparingpartnerów.

Unico
25-07-2003, 17:58
[...] a z argentynczyków nie sprawdzil sie jeszcze nikt.

[...]

Chyba częściowo sprawdził się M.Cantoro, bo został na dłużej w Wiśle. Jednak to jest wyjątek potwierdzający regułę.

Nazgul
25-07-2003, 20:56
Ej, Panowie! Wolnego z tym entuzjazmem - jeszcze nic nie jest podpisame...

Tuzin...
25-07-2003, 21:48
Mnie martwi jedno: Saganowski ponizej 180, Garcia rowniez, o Wroblewskim (jesli zagra w ataku) nie ma co wspominac. No i przy stalych fragmentach lezymy 8o

Nazgul
25-07-2003, 21:53
Mnie martwi jedno: Saganowski ponizej 180, Garcia rowniez, o Wroblewskim (jesli zagra w ataku) nie ma co wspominac. No i przy stalych fragmentach lezymy 8o

Kwestia rozegrania.
Rozegrają mądrze - będzie dobrze.

ange(L)
26-07-2003, 00:24
Za "GW":

- Chciałbym bardzo zostać w Legii. Czuję się dobrze w zespole, choć nikogo nie znam i z nikim nie rozmawiam, bo nie znam angielskiego. Ale proszę nie pytać, ile będę kosztował. Nie mam pojęcia - mówi testowany przez Legię argentyński napastnik Manuel Garcia, który strzelił już 4 gole.

Na zgrupowanie Legii do Francji przyjechał w ubiegły czwartek. Zagrał w dwóch sparingach. I choć na razie trener Dariusz Kubicki wstrzymuje się z zachwytami nad jego grš, to skutecznoœć Garcii budzi szacunek. 23-letni Argentyńczyk sprowadzony z Racingu Buenos Aires strzelił cztery gole i niewykluczone, że Legia rozpocznie rozmowy na temat podpisania kontraktu z tym zawodnikiem.

Dariusz Wołowski: Cztery gole w dwóch sparingach - to zrobiło w Warszawie spore wrażenie. A pewnie nie tylko w Warszawie...

Manuel Gracia: Tak, nie można narzekać. A przecież nie znam nikogo, nie znam języka, słabo się porozumiewam. Wiem, że może być jeszcze lepiej.

Trzy gole w każdym meczu?

- No nie wiem. Zresztš nie to miałem na myœli. Chodzi o to, że kiedy poznam kolegów, to będziemy lepiej współpracować. Z czasem przełamiemy bariery, których jest teraz cała masa. Na pewno jednak legioniœci to bardzo dobrzy piłkarze. Ponieważ jestem dobrze traktowany, dobrze się czuję i chciałbym zostać. Zobaczymy jednak, co z tego wyjdzie.

Ile będzie Pan kosztował?

- Ja się tym nie zajmuję. Od pieniędzy sš menedżerowie.

Jakie sš szanse, że Pan w Legii zostanie?

- Nie mam pojęcia. Wiem, że chciałbym tu grać. Myœlę, że na razie zrobiłem dobre wrażenie. Ale czy to pozwoli mi podpisać kontrakt - nie wiem. Gram i czekam, nic więcej nie mogę zrobić.

Czy w swoim klubie w Argentynie był Pan zawodnikiem pierwszego składu?

- Tak. W Racing Club grałem w pierwszej jedenastce.

Zna Pan Mauro Cantoro, Argentyńczyka z Wisły Kraków?

- Nie. Ale słyszałem, że gra w Polsce i dobrze mu idzie. Nie było okazji poznać się w Argentynie, może będzie okazja w Polsce.

W Polsce gra się często na zmrożonych boiskach...

- Mnie to nie przeraża. Na razie nie ma co o tym myœleć. Kiedy podpiszę kontrakt z Legiš, przyjdzie jesień, potem będzie zima, to będę się zastanawiał.

MaxyM
29-07-2003, 15:21
Manuel Garcia: Pięknych kobiet w Polsce nie brakuje

Nowym napastnikiem Legii Warszawa będzie 22-letni Argentyńczyk Manuel Pablo Garcia, który na razie aklimatyzuje się w stolicy - pisze "Super Express".

Garcia ostatnio był zawodnikiem Racingu Buenos Aires, ale częściej niż w pierwsze drużynie grał w rezerwach.

"Nie żałuję pobytu w tym klubie, bo trenowałem tam pod okiem słynnego Osvaldo Ardillesa. A to nazwisko naprawdę wiele znaczy. Nie tylko w Argentynie" - powiedział Garcia.

Argentyńczyk do Legii ma być wypożyczony bezpłatnie na rok, w tym czasie będzie próbował znaleźć w naszym kraju swoją drugą połówkę.

"Mam tylko dwa warunki: musi mówić po hiszpańsku i musi być bardzo ładna. Choć jestem w Polsce bardzo krótko, zdążyłem zauważyć, że pięknych kobiet tu nie brakuje. Będzie z czego wybierać" - zakończył.

:]

Kiju
29-07-2003, 16:04
Ktorej gazety nie wezme do reki ,to wywiady z Garcią widzę...zaraz będa pisać ze to drugi Maradonna,choc jeszcze ani jednego meczu w lidze nie zagrał 8-

Beny
29-07-2003, 16:11
Ktorej gazety nie wezme do reki ,to wywiady z Garcią widzę...zaraz będa pisać ze to drugi Maradonna,choc jeszcze ani jednego meczu w lidze nie zagrał 8-

To pomyśl co się bedzie działo jak strzeli te 20 bramek, w tym ze trzy w meczu z Wami :>

A tak na poważnie, to też mnie to denerwuje, bo jak nic z transferu nie wyjdzie, to :zly: , a tak to przynajmnie pismaki mają o czym pisać! Chociaż zastanawia mnie skąd oni wszyscy nagle znają hiszpański? :hmm:

MaxyM
29-07-2003, 16:13
Uzywaja internetowego translatora :D

Q_(L)
29-07-2003, 16:16

:rotfl: Ale chyba nie tego "naszego" 8-
http://www.icslab.agh.edu.pl/~lachu/projektOS.html?#tlumaczenie '8

Beny
29-07-2003, 16:17

MaxyM! :yellow: za podpowiadanie! :rotfl:

bemowiak
29-07-2003, 16:20
Chociaż zastanawia mnie skąd oni wszyscy nagle znają hiszpański? :hmm:

Bo poprostu nieuczył sie na geografi i myśli że w Polsce mówi sie po hiszpańsku...

Jak jakaś baba z florydy (znajoma kogoś tam ode mnie z rodziny) myślała że Polska nie ma dostępu do morza to i Manuel może sie nieznać za bardzo :]

_Bart
01-08-2003, 10:35
Bardzo dobrą wiadomość przed chwilą podał klub. Zarząd Legii doszedłdo porozumienia z Racingiem Buenos Aires w sprawie manuela Garcii. Argentyńczyk został wypożyczony do Legii na 1 rok!

LetgiasLive

arczi
01-08-2003, 10:56
Ufff...........

01.08.1944 [']

Michał89
01-08-2003, 11:41
Może za każdym razem jak ktoś bęzie z Legią negocjował to założymy nowy temat?? ;)

[marcin]
01-08-2003, 12:39
dobrze ze legia pozyskala tego zawodnika bedzie mocny atak saganowski ,svitlica,Garcia

yeah
01-08-2003, 20:27
No przynajmniej luz będzie, bo na początku to się bałem, że wogle napastnika legia nie będzie miał, a tu 3 i to jakich...

Unico
01-08-2003, 20:30
[...] i to jakich...

... jakich? :>

yusta
01-08-2003, 20:38
[...] i to jakich...

Król strzelców z poprzedniego sezonu, będąca w coraz lepszej formie nadzieja polskiej piłki i bardzo obiecujący Argentyńczyk, zresztą co ja Ci będę gadać, sam zobaczysz i zapłaczesz :)

Unico
01-08-2003, 20:46
[...] i to jakich...

Król strzelców z poprzedniego sezonu, będąca w coraz lepszej formie nadzieja polskiej piłki i bardzo obiecujący Argentyńczyk, zresztą co ja Ci będę gadać, sam zobaczysz i zapłaczesz :)

zobaczyć pewnie zobaczę, ale wątpię czy zapłaczę :> bo pewnie nie będzie do tego powodów :>

yusta
01-08-2003, 20:58
[...] i to jakich...

zobaczyć pewnie zobaczę, ale wątpię czy zapłaczę :> bo pewnie nie będzie do tego powodów :>

Będą, będą.......myślę, że minimum trzy '8

Nazgul
01-08-2003, 21:14
[...] i to jakich...

Będą, będą.......myślę, że minimum trzy '8

Wystarczy jeden - byle konkretny... :)

POZA TYM, ŻEBY NAPASTNIK STRZELAŁ GOLE TO MUSI DOSTAWAĆ PIŁKI. A jak będzie z tym - zobaczymy. Mam nadzieję, że Vuko odnajdzie formę z wiosny '02...

yusta
01-08-2003, 21:24
Ja wierzę, że będzie dobrze. Naprawdę Legia ma teraz niezłą paczkę.
Co do ataku to ja bym stawiała na Manuel - Sagan, Stanko jako zmiennik. W sezonie 01/02 wchodził z ławy i bramki strzelał '8

Adiq
02-08-2003, 00:57
Skoro Król Strzelców Ekstraklasy nie mieści się u nas w pierwszej 11 to jest dobrze... 8-

Wasil
02-08-2003, 09:16
No i wychodzi na to ,że możemy mieć kłopot bogactwa ,bo prawdę mówiąc nie sądzę ,żeby Stanko odszedł. Zostało do rozpoczęcia ligi tydzień. Jak nie znalazł klubu w parenaście tygodni to i teraz mu sie raczej nie uda. Poza tym mam do Was takie małe pytanie . Orientujecie się co jest teraz z Moussą Yahayą ?? Bo wydawało mi sie ,że został tylko wypożyczony do GKS-u . Nie to ,zę bym za nim tęsknił ,no ale .... .
A wracając do Garcii to jest obiecujący transfer , oby takich więcej !

Adiq
02-08-2003, 09:51
Orientujecie się co jest teraz z Moussą Yahayą ?? Bo wydawało mi sie ,że został tylko wypożyczony do GKS-u . Nie to ,zę bym za nim tęsknił ,no ale .... .

Z tego co wiem Yahaya jest wypożyczony do GKS do końca rundy.
Co do Garcii to mam nadzieję, że jak Racing zobaczy, że dobrze sobie radzi w Legii, to nie walnie jakiejś zaporowej ceny za jego wykupienie...

Unico
02-08-2003, 10:58
[...]Co do Garcii to mam nadzieję, że jak Racing zobaczy, że dobrze sobie radzi w Legii, to nie walnie jakiejś zaporowej ceny za jego wykupienie...

Może niech ten Manuel rozegra choć jeden mecz. Jeszcze nie zagrał w żadnym ligowym spotkaniu, a już z niego robicie :co: gwiazdę :> :rotfl: i martwicie się czy aby nie będzie za drogi gdy przyjdze czas (skąd wiecie, że taki nadejdzie :/) żeby go kupić.

Podejrzewam, że na razie i tak będzie on raczej tylko zmiennikiem dla Saganowskiego lub Svitlicy, a nie kimś więcej.

Adiq
02-08-2003, 11:43
Może niech ten Manuel rozegra choć jeden mecz. Jeszcze nie zagrał w żadnym ligowym spotkaniu, a już z niego robicie :co: gwiazdę :> :rotfl: i martwicie się czy aby nie będzie za drogi gdy przyjdze czas (skąd wiecie, że taki nadejdzie :/) żeby go kupić.
Widzisz Unico, właśnie na tym polega dobra polityka transferowa, żeby umieć przewidzieć rozwój sytuacji. '8 Jak Garcia coś pokaże w lidze to i cena o wiele bardziej podskoczy, a widać już teraz, że ten zawodnik ma talent.

Podejrzewam, że na razie i tak będzie on raczej tylko zmiennikiem dla Saganowskiego lub Svitlicy, a nie kimś więcej.
Źle podejrzewasz. Svitlica nie był na obozie przygotowawczym, tylko szukał sobie klubu więc siłą rzeczy to on pozostaje na razie tym trzecim napastnikiem.

Unico
02-08-2003, 12:21
Widzisz Unico, właśnie na tym polega dobra polityka transferowa, żeby umieć przewidzieć rozwój sytuacji. '8 Jak Garcia coś pokaże w lidze to i cena o wiele bardziej podskoczy, a widać już teraz, że ten zawodnik ma talent.

Źle podejrzewasz. Svitlica nie był na obozie przygotowawczym, tylko szukał sobie klubu więc siłą rzeczy to on pozostaje na razie tym trzecim napastnikiem.

Wielu już miało w tej lidze talent... i nic z tego nie wynikło.

Cena skoczy o ile coś pokaże :> co nie jest takie pewne jeszcze przed rozgrywkami :> Jak coś pogra to wtedy powinniście zastanawiać czy z nim przedłużać kontrakt - to jest dobra polityka transferowa.

Mimo wszystko typuję, że w pierwszych meczach Manuel nie wybiegnie w pierwszej jedenastce.

Adiq
02-08-2003, 12:31
Wielu już miało w tej lidze talent... i nic z tego nie wynikło.

Racja. Jednak sporo piłkarzy również go wykorzystało i mam nadzieję, że to też będzię się tyczyć Manuela. :>

Cena skoczy o ile coś pokaże :> co nie jest takie pewne jeszcze przed rozgrywkami :> Jak coś pogra to wtedy powinniście zastanawiać czy z nim przedłużać kontrakt - to jest dobra polityka transferowa.
A ja nadal uważam, że największą sztuką jest umiejętność "wyczucia" gwiazdy już przed startem ligi. Jakby zabłysnął w lidze, to nawet każdy pokemon "wyczuje", że jest gwiazdą. 8)

Mimo wszystko typuję, że w pierwszych meczach Manuel nie wybiegnie w pierwszej jedenastce.
Możemy się założyć. 8)

Unico
02-08-2003, 12:42
Możemy się założyć. 8)

ok. Kto przegrywa zmienia na tydzień avatar'a. Jeżeli będę to ja to na herb Legii, a jak ty to - Wisły. Zakład stoi? 8)

Adiq
02-08-2003, 12:48
Możemy się założyć. 8)

ok. Kto przegrywa zmienia na tydzień avatar'a. Jeżeli będę to ja to na herb Legii, a jak ty to - Wisły. Zakład stoi? 8)
W pierwszym meczu czy w pierwszych meczach? Bo to spora różnica. :>

Unico
02-08-2003, 12:54
Różnica - dlatego niech zakład dotyczy tylko pierwszego meczu - czyli 1. kolejki nowego sezonu. Nie będziemy musieli, debatować ile ma być tych "pierwszych meczów" :>

Adiq
02-08-2003, 12:58
Różnica - dlatego niech zakład dotyczy tylko pierwszego meczu - czyli 1. kolejki nowego sezonu. Nie będziemy musieli, debatować ile ma być tych "pierwszych meczów" :>
No to zakład stoi. '8

BTW: ale byłaby porażka jakbym musiał mieć avatar Wisły. :rotfl:

Unico
02-08-2003, 13:21
No to zakład stoi. '8

BTW: ale byłaby porażka jakbym musiał mieć avatar Wisły. :rotfl:

Stoi.
Mecz jest w niedzielę. Kto przegrywa, zmienia avatar od poniedziałku 11.08 do końca niedzieli 17.08.

Kempes
02-08-2003, 19:52
a co w przypadku kontuzji Manuela ( tfu tfu .. ) co z przyczyn niezależnych wykluczy go z meczu ? '8

obydwaj dajecie logo PZPN-u ;)

_Bart
06-08-2003, 12:12
Nowy nabytek Legii Manuel Garcia wyleciał wczoraj do Argentyny. Niezwykle bramkostrzelny napastnik, który już stał się ulubieńcem stołecznej publiczności, musi rozliczyć się ze swym poprzednim klubem Racingiem Buenos Aires. Na Okęciu wyląduje ponownie w niedzielę o godz. 9. Jeżeli będzie miał dobre samopoczucie i siły, pojedzie do Wodzisławia na inauguracyjne spotkanie ligowe Legii z Odrą.

za LegiaLive

Oj Adiq śmiesznie bedziesz wygladał z tym Avatarkiem Wisły bo chyba juz poległeś :>

peyek
06-08-2003, 12:51
No ale tego nie bylo w umowie :D Trzeba podpisac i uzgodnic aneks. Echhh szkoda Adiq :/ Moze sie jeszcze uda Ciebie uratowac :)

Grochów
06-08-2003, 13:36
Oj Adiq,na prawnika to byś się w życiu nie nadawał :D Było się zabezpieczyć,bardziej sprecyzować warunki zakładu :P Więc raczej już przegrałeś,ale nigdy nic nie wiadomo...
Ps.Najwyżej jak przegrasz to dasz mu bana i będzie po sprawie :buhaha:
Oczywiście żartuje :D:P

Mini
06-08-2003, 14:29
chyba ze wstydu nie będziesz pisał nic nowego na forum i bedziesz sie modlił żeby stare posty były niewidoczne '8 a Unico nic tylko będzie je wyciągał żeby wszyscy widzieli Adiqa z herbem GTSu :>

Skanda(L)
06-08-2003, 14:55
hehe chyba samoboj
mysle ze musisz pogadac z kubickim :rotfl:

Adiq
07-08-2003, 02:04
Trochę zakład się zagmatwał i szczerze mówiąc nie chodziło mi o to, czy doleci z Argentyny na czas czy nie... :/

Wszystko zależy teraz od Unico czy uznaje to za moją przegraną. Jednak uczciwie patrząc to po takich wypowiedziach łatwo wywnioskować, że Garcia grałby w pierwszej 11, a nie Svitlica.

"Na razie nie jestem przygotowany do gry w 100 procentach. I na pewno nie na 90 minut. Może na pół meczu?" - Svitlica

"Szkoda, bo coraz lepiej rozumiał się w parze z Markiem Saganowskim." - Kubicki o absencji Garcii

Jeśli Unico się uprze, że nie sprecyzowaliśmy o co chodzi z tym graniem, to nie zapominajcie, że nie sprecyzowaliśmy również czy może coś być obok tego herbu drużyny przeciwnej. :>

Tak więc nie łamcie się. 8)