PDA

Zobacz pełną wersję : Zbiórka konfetti i serpentyn

Adiq
25-01-2006, 13:27
W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną, grupa Nieznani Sprawcy pragnie przeprowadzić zbiórkę konfetti i serpentyn. Konfetti najprościej wyrywa się ręcznie lub wycina nożyczkami. Wycięte kwadraciki pakujcie do małych torebek śniadaniowych (konfetti niepopakowane nie będą przyjmowane). Natomiast serpentyny można kupić w większości supermarketów i niektórych sklepach papierniczych.
Do pierwszego meczu na naszym obiekcie zostało jeszcze 38 zimowych dni - to sporo, dlatego liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie, by efekt końcowy był jak najlepszy. Pamiętajcie, że w ten sposób każdy z Was może przyczynić się do poprawienia atmosfery panującej na naszym stadionie.
Zbiórka zostanie przeprowadzona 2 marca o godzinie 20 przed trybuną Krytą - dzień przed spotkaniem z Bełchatowem.

Nieznani Sprawcy
http://www.nieznanisprawcy.info

Boniek
12-02-2006, 09:59
a czy beda podobne akcje w przyszlosci???nie tylko z serpentynami i konfetti... 8) mysle ze wielu ludzi chce pomagac jak tylko moze przy oprawach :hyhy:

Adiq
16-02-2006, 00:55
Były i będą.

Pod tym względem w porównaniu do przeszłości naprawdę nie macie co narzekać. :chytry:

Boniek
18-02-2006, 17:02
jak myslicie 1000 malych paczek z konfetti starczy??? :oczko:

Boniek
18-02-2006, 17:10
i gdzie dokladnie zostawic to konfetti??

Raffi
18-02-2006, 22:11
no przed krytą. 1000 paczek - dobra liczba

Boniek
26-02-2006, 15:33
ej a te torebki z konfetti maja byc luzem czy w torbach???bo jak moga byc luzem to sobie wezme w plecak a tak to bede musial sie bujac z torbami :hyhy:

yusta
27-02-2006, 01:03
ej a te torebki z konfetti maja byc luzem czy w torbach???bo jak moga byc luzem to sobie wezme w plecak a tak to bede musial sie bujac z torbami :hyhy:

Torebki z konfetti możesz mieć nawet w kieszeniach, byle tylko konfetti było popakowane w małe torebki.
W czym przyniesiesz popakowane w małe torebki konfetti to już Twoja sprawa 8)

Siekier
28-02-2006, 21:29
a ja mam pytanie czy jest mozliwosc zostawienia gdzies tych konfetti ( 2 siatki duze) i z 50 serpentyn bo bede na Łazienkowskiej ale wczesniej bo chce kupic bilet na piatek a nie bede miał mozliwosci byc tam o 20 ??

yusta
28-02-2006, 22:26
a ja mam pytanie czy jest mozliwosc zostawienia gdzies tych konfetti ( 2 siatki duze) i z 50 serpentyn bo bede na Łazienkowskiej ale wczesniej bo chce kupic bilet na piatek a nie bede miał mozliwosci byc tam o 20 ??

Zostaw na bramce u ochrony. Powiedz, że wieczorem robimy zbiórkę i odbierzemy.

Siekier
02-03-2006, 21:02

Zostaw na bramce u ochrony. Powiedz, że wieczorem robimy zbiórkę i odbierzemy.

byłem przed 19 kupiłem na jutro bilety , u ochrony zostawiłem w sumie 3 siatki ( 2 konfetti i jedna serpentyny) dostałem plakaty i je rozwiesiłem na ursusie :)
mam nadzieje ze ktos odebrał te paczki od ochrony :)