PDA

Zobacz pełną wersję : Bilety na mundial

Mufin
13-01-2006, 01:47
Witam,

Chciałbym przypomnieć, że tylko do 15 stycznia można zamawiać bilety na mecze Mistrzostw Świata za pośrednictwem FIFA. Zachęcam Was do wzięcia udziału w losowaniu z wielu powodów.

Pierwszy jest oczywisty, mianowicie im więcej Polaków weźmie w losowaniu tym większe prawdopodobieństwo, że bilety trafią do nas a nie np. do Niemców.

Biletów jest do wylosowania więcej niż za pośrednictwem PZPNu a mało Polaków wzięło udział w tym losowaniu, także prawdopodobieństwo wygranej jest większe.

Nie musimy nic płacić za udział w losowaniu, (z tego co wyczytałem na stronie FIFA to nawet jak nas wylosują i nie zapłacimy to po prostu bilet przepadnie a my żadnych konsekwencji finansowych nie będziemy ponosić)

Jeżeli nie znacie dobrze angielskiego lub nie wiecie jak zamówić bilet na stronie FIFA to zapraszam na mój portal gdzie udostępniam za darmo poradnik, który przygotowałem specjalnie w tym celu. Ponadto znajdziecie tam dużo innych informacji na temat biletów na mistrzostwa, lub możecie zadać pytania, na które postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje ponadto maila z najświeższymi informacjami odnośnie kupna biletów na mundial, a będzie się dużo działo jak ruszy pierwsza tura wymiany biletów.

Jeszcze raz zachęcam do zamawiania biletów. Musimy zrobić wszystko żeby w jak największej liczbie stawić się w Niemczech i dopingować Biało-Czerwonych na stadionie. Nie zamawiając biletów na stronie FIFA przyczyniamy się do sytuacji, w której mecze naszej reprezentacji będą oglądały zagraniczne pikniki i grupka Polaków, która kupi lub dostanie bilety za pośrednictwem PZPNu.

Sosen
16-01-2006, 02:29
Jas zamawiałem na bilety.pzpn.pl...szczerze mowiac nie licze ze dostane jaki kolwiek ale i tak jade...zreszta mysle ze duzo ludiz pojedzie na wariata...

Kapon
16-01-2006, 20:02
na 250 tys biletow jest jakies 5 mln zamowien, wiec szans zeby dostac bilety raczej nie ma.
Jak ktos ma gruby portfel moze probowac na allegro czy e-bayu i kombinowac potem na biletach wystawionych na czyjes nazwisko, albo po prostu kombinowac bez biletu.
tak czy inaczej w Niemczech wypada byc 8)

Sosen
18-01-2006, 12:38
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3117846.html :hmm:

Nazgul
05-02-2006, 23:37
I jak wyniki? Wylosował ktoś z Was na fifaworldcup.com? ja dostałem maila nast. treści:

Dear Mr.

Due to the high demand for tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM), the ticket applications correctly processed and accepted had to be entered into a draw. Unfortunately, you have not been allocated any tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM).

You may of course reapply for tickets in one of the subsequent sales phases.

Kind regards,

Czyli duppa :(

matx
05-02-2006, 23:44
I jak wyniki? Wylosował ktoś z Was na fifaworldcup.com? ja dostałem maila nast. treści:

Dear Mr.

Due to the high demand for tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM), the ticket applications correctly processed and accepted had to be entered into a draw. Unfortunately, you have not been allocated any tickets for the 2006 FIFA World Cup Germany (TM).

You may of course reapply for tickets in one of the subsequent sales phases.

Kind regards,

Czyli duppa :(

Dokladnie to samo, ale bylo do przewidzenia, że większość obejdzie się smakiem... :zly: :ucieka:

foks
05-02-2006, 23:58
mozecie napis z jakiego adresu to dostaliscie?
mi jakies 70mejli dziennie zjada anti spam, a glupio jakby mi zjadl " you're invite to germany :D

Herman
06-02-2006, 00:02
foks nie ma problemu , ja Ci moge wyslac wyjdzie na to samo 8)

foks
06-02-2006, 00:04
haha dobre ;)

matx
06-02-2006, 00:10
mozecie napis z jakiego adresu to dostaliscie?

Ja niestety wyjebalem tego maila od razu po przeczytaniu... :roll:

Nazgul
06-02-2006, 02:40
application-noreply@mx.fwctc.com

Grabek
06-02-2006, 09:08
mnie też nie wylosowali :efoch:

następna tura to jakaś paranoja - kto pierwszy ten lepszy :ucieka:

Woytek
06-02-2006, 09:40
ja jeszcze nie dostałem żadnego maila...

Jastrząb
06-02-2006, 14:56
No ja też się obeszłem samkiem. Tak jak i koi znajomi - 6 osób a nikt nie wylosował najmarniejszego nawet bileciku :klnie:

Kutwa nie ma co na niemiaszków liczyć :hyhy:

Harcerz
06-02-2006, 15:00
Nic nie trafione :zly:
Zlozylem aplikacje na 4 mecze dla 4 osob , oraz dodatkowo 5 na inne adresy i inne nazwiska

Rohrau
07-02-2006, 19:22
Widze, ze nie tylko ja nie jestem godzien odwiedzenia Westfalenstadion :/

Kapon
07-02-2006, 20:15
to podobnie jak ja i wszyscy moi znajomi :wsciekly:

Jastrząb
08-02-2006, 10:44
15 lutego przedostatnia szansa. Tym razem na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy.

Kenijczyk
08-02-2006, 17:59
kto pierwszy ten lepszy
w takim razie kondolencje dla serwerow tych stron gdzie beda zamawiane te bilety... :zdziwiony:

Jastrząb
09-02-2006, 15:12
No i jak tam, ktoś zyskał uznanie w oczach "sierotki" z ul. Miodowej?? :chytry: :zlosliwy:

Żuku
09-02-2006, 16:11
maila ni ma :zly: ale strona pzpn też nie działa tak jak powinna,nie ma możliwości zalogowania się :hmm:

upadly_aniol
09-02-2006, 17:06
nie tym razem :placze:
chociaz przyznam ze naiwna bylam :wstyd:

Harcerz
09-02-2006, 17:11
Nic niema :zly: Pewnie znowu lipa .
Najbardziej mnie wkurwia to jak czytam na kibice.pl ze ktos tam trafil bilet z FIFA , trafil z PZPN i teraz ma problem bo mu kasy nie starczy na bilety

upadly_aniol
09-02-2006, 17:18
Najbardziej mnie wkurwia to jak czytam na kibice.pl ze ktos tam trafil bilet z FIFA , trafil z PZPN i teraz ma problem bo mu kasy nie starczy na bilety

ehhh.... szczesciarze ;(

rosol
09-02-2006, 17:33
A ja dostałem maila z PZPNu o treści:
Szanowny Panie / Szanowna Pani,

Polski Zwiazek Pilki Noznej z przyjemnoscia zawiadamia, ze w wyniku komputerowego losowania,
ktore odbylo się w dniu 09 lutego 2006 roku w siedzibie PZPN, zostal Pan/Pani zakwalifikowany(a)
do grupy nabywcow biletow na Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej w Niemczech w/g ponizszego zestawienia

Chyba ma się tego FARTA!!!! :hyhy:

Raffi
09-02-2006, 17:41
na jaki mecz?

rosol
09-02-2006, 17:42
1/8 finału. Pod warunkiem, że Polska wyjdzie z grupy. Ale zawsze już coś :hyhy:

Wieczor
09-02-2006, 17:45
ja nie mam zadnego maila zwrotnego, ani tak, ani nie

RadO
09-02-2006, 17:47
To samo :efoch:

Raffi
09-02-2006, 17:55
chyba dlatego, że ta stron a ogólnie padła, leży i kwiczy. Zresztą nie dziwne, ja 70.000 ludzi na raz się dobija :D
Zresztą ja w to losowanie i tak nie wierzę

vtz
09-02-2006, 18:24
ja tez juz niewierzylem - a jednak JADE !!! :)

dostalem 2 bilety na mecz z kostaryką w hannoverze . ale sie jaram!

arczi
09-02-2006, 19:15
Nie no... rujnujecie moja teorie.

Z ciekawosci zapytam (to do tych szczesciarzy), czy w zgloszeniu pisaliscie ze jestescie z Warszawy?

vtz
09-02-2006, 19:30
w moim przypadku to bylo tak ze zrobilem 2 konta :
1 na siebie (nie wylosowalem nic)
2 na swoją panne (na to konto wylosowalem 2 bilety)

jako ze oboje jestesmy z Warszawy - wiec podalem miejsce zamieszkania Warszawa

kosciesz
09-02-2006, 19:35
chyba dlatego, że ta stron a ogólnie padła, leży i kwiczy. Zresztą nie dziwne, ja 70.000 ludzi na raz się dobija :D
Zresztą ja w to losowanie i tak nie wierzę

Eee - co jakiś czas udaje się mi wejść, ale i tak jest informacja taka sama jak wczora, przedwczoraj itd, że wyniki zostaną udostępnione 9 lutego

Ale to, że maili nie byli w stanie rozesłać to już brak słów. Od 14 wysyłają, więc już wszystkie powinny dojść - FIFIe też zajęło to kilka godzin, ale mieli kilka razy więcej do wysłania.

BTW: Ktoś z WAW sie na Ekwador wybiera? Jak i czym?

rosol
09-02-2006, 19:36
Nie no... rujnujecie moja teorie.

Z ciekawosci zapytam (to do tych szczesciarzy), czy w zgloszeniu pisaliscie ze jestescie z Warszawy?
A ja poprostu założyłem jedno konto. Podałem wszystkie dane, łącznie z tym że jestem z Warszawy i jakoś się udało :hyhy:

RadO
09-02-2006, 19:40
Dalej nie mam maila...

Przynajmniej jeszcze kilka chwil będę się łudził...

korniszon
09-02-2006, 20:14
Dalej nie mam maila...

Nie chciałbym być niemiły i odbierać Ci nadziei, ale, no sam wiesz jak to jest... :roll:

A czy na miejscu w Niemczech nie będzie żadnej szansy na zakup wejściówki? Nie wydaje mi się, żeby np. na Polska-Kostaryka poszły wszystkie bilety. Hit to to raczej nie jest... :oczko:
Pamiętam, że podczas portugalskiego Euro na niektórych meczach było sporo wolnych miejsc. Zawsze lepiej zarobić więcej i "dosprzedać" bilety przed meczem...
Tak czy owak planuję być w mieście i w dniu kiedy będą grać Polacy przynajmniej raz.

jarecki_
09-02-2006, 20:34
dwa bilety na Polska - Costaryka ... jebac jebac pzpn :hyhy:

Woytek
09-02-2006, 20:56
ja nadal czekam na maila... ba, nawet z FIFA jeszcze nie dostalem :hmm:

foks
09-02-2006, 21:26
ja podobnie, ani fifa, ani pzpn!

Mrozik
09-02-2006, 22:34
Kolega wylosował 2 na 1/2 finału i 2 na mecz o 3 i 4 miejsce :P Szkoda ze i tak sie nie przydadzą.

RadO
09-02-2006, 23:06
Dalej nie mam maila...

Nie chciałbym być niemiły i odbierać Ci nadziei, ale, no sam wiesz jak to jest... :roll:

Dostałem... Streszczenie: pocałuj nas w dupę frajerze...
I niech się gonią, nasram szwabom na bramę brandenburską :efoch:

Przynajmniej oglądania live Rasiaka mi oszczędzono.

Woytek
09-02-2006, 23:47
PZPN: 3 x NIE :/
jeszcze ostatnia nadzieja w FIFA :modli:

Rohrau
10-02-2006, 00:10
Sprawa jest taka, zapomnialem loginu i hasla a na stronie pzpn nie ma opcji przypominania. Czy moglby ktos tu wpisac schemat tworzenia loginu (tzn czy loginem był mail czy tez wymyslalo się dowolny) oraz hasla (pamietam, ze chyba mialy być 2 duze litery i jedna cyfra?)
Bede kombinowal :oczko:

korniszon
10-02-2006, 00:40
Ja też dostałem, że "z przykrością zawiadamiamy...". Ale nie łudziłem się, a na przynajmniej jeden meczyk i tak pojadę, na miejscu się zobaczy 8)

Rohrau, login wymyślałeś sam, hasło: przynajmniej jedna duża litera i dwie cyfry. Powodzenia! :)

Harcerz
10-02-2006, 00:45
***** mac :zly:
FIFA 5 aplikacji i gowno
PZPN 5 aplikacji i gowno

Jastrząb
10-02-2006, 11:55
Kij im ***** w ich zasarane losowanie :klnie:

15 lutego - FIFA.

biotronic
10-02-2006, 14:58
Losowanie Fifa z tego co wiem juz sie odbylo...

Moj kumpel ma podwójne bilety na Kostarykę. Dostał maila 1 lub 2 lutego.

Wczoraj o 23 dostałem z PZPN-u - 3 aplikacje i dupa ! Se (jestem zainspirowany opowieścią poznanianki z linków... ) zorganizuję prywatne mistrzostwa i też nikogo nie wpuszczę :oczko:

MK
10-02-2006, 14:59
Wjeżdżamy z bramą.... i z tą brandemburską też :hyhy:

Harcerz
10-02-2006, 16:05
Losowanie Fifa z tego co wiem juz sie odbylo...

Moj kumpel ma podwójne bilety na Kostarykę. Dostał maila 1 lub 2 lutego.

Wczoraj o 23 dostałem z PZPN-u - 3 aplikacje i dupa ! Se (jestem zainspirowany opowieścią poznanianki z linków... ) zorganizuję prywatne mistrzostwa i też nikogo nie wpuszczę :oczko:

15 Luty , nastepna tura , Bilety ze zwrotow. Kto pierwszy ten lepszy , bez losowania

Na stronie FIFA z biletami jest podana lista sponsorow mistrzostw i linki do nich.
Prawie wszyscy maja jakies opcje gdzie mozna dostac albo wylosowac bilety na mistrzostwa. Szanse nieduze ale sprobowac warto

Żuku
11-02-2006, 10:47
15 Luty , nastepna tura , Bilety ze zwrotow. Kto pierwszy ten lepszy , bez losowania

tzn. jak? kolejka pod pzpn czy kolejne maile?

biotronic
11-02-2006, 13:09
Nieee... chodzi o losowanie FIFA. W PZPN masz miesiąc na wykup biletu, czyli dodatkowa pula niewykupionych biletów pojawi się dopieor w marcu ( a będą takie ?? )

KrzysiekF
11-02-2006, 16:01
Na aukcji internetowej Allegro jakiś gość zarzyczył sobie za bilet na mecz Polska Niemcy 3000 zeta od sztuki :ucieka: . Może ktoś sie skusi 8) :/

Żuku
11-02-2006, 18:11
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86152705

RadO
11-02-2006, 21:54
Osobiście strzelałbym do takich s....... .

Domino23
11-02-2006, 22:07
http://allegro.pl/show_item.php?item=86226709

http://allegro.pl/show_item.php?item=86152705

Przy zmianie nazwiska na bilecie pobierane są dodatkowe koszty!!
Cena jednego biletu to 200zł

Sposob na ominiecie przepisow na allegro mowiacych o tym ze bilet mozna sprzedac tylko za taka cena jaka na nim widnieje :zly:

foks
11-02-2006, 22:53
dostalem... mejla :P
J^%@%, J^#%@ PeZetPeeN :)

Harcerz
12-02-2006, 00:47
dostalem... mejla :P
J^%@%, J^#%@ PeZetPeeN :)

Wyglada na to ze odmowny :hmm:

biotronic
13-02-2006, 10:25
Sprzedam bilet na Niemcy i Ekwador. Zasada licytacji, kto zaproponuje wiecej do 20 lutego ten bierze. Bilet bedzie wypisany na kupca, albo w ostatecznosci dolaczam jakis dowod tozsamosc. Prosze o powazne oferty. Pozdrawiam

tu był mail tego frajera

jak spotkam to nogi z dupy powyrywam !

Markotny
14-02-2006, 15:30
:cicho:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86696785

Jastrząb
14-02-2006, 16:00
15 lutego w FIFA rusza kolejna faza sprzedaży biletów.

Tym razem na zasadzie kot pierwszy ten lepszy.

Będą to głownie bilety ze zwrotów od poszczególnych federacji i te, których mimo szczęśliwego losowania kibice nie wykupili.

Ta faza sprzedaży potrwa do 15 kwietnia, przy czym działacze FIFA zapowiadają, ze im później tym większa szansa na zakup biletu.

1 Maja będzie jeszcze ostatnia szansa zakupu - "last Minute" jak sami to nazywają

Grabek
15-02-2006, 17:34
no i chyba po zawodach :ucieka:

najpierw równo o 12 przez 1,5h próbowałem wysłać zgłoszenie ale ich serwer ledwo dyszał :/ odpuściłem, a jak chciałem teraz spróbować to biletów już nie ma... pozostaje jazda na waleta 8)

Podróżnik
15-02-2006, 20:26
no i chyba po zawodach :ucieka:

Głowa do góry jeszcze nie wszystko stracone z tego co czytałem to spodziewają się zwrotów i wszystkie takie zwroty mają byc dopuszczone do sprzedazy więc przy odrobinie szcześcia wchodząc co dziennie mozemy trafić na moment że uda się zamówić taki bilet

BBB
17-02-2006, 09:14
Moze ktos wie jak to jest z ta zmiana danych na bilecie.Wiem ze trzeba jakas kase wplacic dodatkowo,ale komu konkretnie ,gdzie i do kiedy ?

Wylosowano mnie w III turze do 4 biletow na 1/8 finalu (mecz nr. 49) i czy jesli Polska nie zagra w tym meczu to te bilety przepadaja a fifa zwraca mi kase czy tez niezaleznie od druzyn bilety bede mial?

biotronic
17-02-2006, 10:49
Moze ktos wie jak to jest z ta zmiana danych na bilecie.Wiem ze trzeba jakas kase wplacic dodatkowo,ale komu konkretnie ,gdzie i do kiedy ?

Wylosowano mnie w III turze do 4 biletow na 1/8 finalu (mecz nr. 49) i czy jesli Polska nie zagra w tym meczu to te bilety przepadaja a fifa zwraca mi kase czy tez niezaleznie od druzyn bilety bede mial?

Jeśli to są bilety z FIFA to będziesz je miał niezależnie od drużyny, jeśli są to bilety z PZPN-u, to przepadają i leśne dziadki zwracają Ci kasę.

Raffi
17-02-2006, 11:58
http://tickets.fifaworldcup.com/cgi-bin/ds_wme?affiliate=wme&doc=ds_start
trzeba czuwać, czasami coś się tam pojawia ze zwrotów, acz niekoniecznie na interesujące nas najbardziej mecze

BBB
17-02-2006, 12:53
A z ta zmiana danych na bilecie jak to konkretnie jest?Trzeba cos tam dodatkowo zaplacic ale konkretnie gdzie ,komu i do kiedy?

Raffi
17-02-2006, 14:05
hehe, właśnie na ww. stronie przemknęły bilety na
#40: Iran - Angola, 21.06.2006, Leipzig
:hyhy:
ale nie byłem zainteresowany, niestety 8)

Harcerz
17-02-2006, 17:06
hehe, właśnie na ww. stronie przemknęły bilety na
#40: Iran - Angola, 21.06.2006, Leipzig
:hyhy:
ale nie byłem zainteresowany, niestety 8)

Od 4 rano klikam i nic. A le sa ludzie co trafili , nawet mecz otwarcia

Peace
07-03-2006, 13:41
Sukcesem zakończyły się rozmowy PZPN z kierownictwem Niemieckiej Federacji Piłkarskiej we Frankfurcie. W wyniku dokonanych ustaleń Polacy otrzymali dodatkowe bilety na mecze naszej reprezentacji z zespołem Ekwadoru (3678 biletów) i Kostaryki (3300 biletów). Zostaną one przyznane osobom, które złożyły zamówienie w systemie bilety.pzpn.pl w dniach 3-31 stycznia 2006 roku. Losowanie kart wstępu z dodatkowej puli odbędzie się w dniu 10 marca 2006 roku o godzinie 14:00

biotronic
13-03-2006, 16:06
Sukcesem zakończyły się rozmowy PZPN z kierownictwem Niemieckiej Federacji Piłkarskiej we Frankfurcie. W wyniku dokonanych ustaleń Polacy otrzymali dodatkowe bilety na mecze naszej reprezentacji z zespołem Ekwadoru (3678 biletów) i Kostaryki (3300 biletów). Zostaną one przyznane osobom, które złożyły zamówienie w systemie bilety.pzpn.pl w dniach 3-31 stycznia 2006 roku. Losowanie kart wstępu z dodatkowej puli odbędzie się w dniu 10 marca 2006 roku o godzinie 14:00

Dostał ktoś z was maila? Mamy już w końcu 13 marca i cały czas zero odzewu.

Harcerz
13-03-2006, 17:11
Nic nie dostalem i nic nie slychac zeby ktos dostal . Biletow bylo wiecej niz za 1 razem a do tego doszly przeciez te nie zaplacone z 9 lutego i cisza :zly:

Jastrząb
14-03-2006, 10:35
Oficjalne info ze strony naszego związku:

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się w piątek losowanie dodatkowej puli biletów na mecze reprezentacji Polski w finałach MŚ 2006. Losowanie dotyczyło grupowych spotkań z Ekwadorem (9 czerwca w Gelsenkirchen) oraz Kostaryką (20 czerwca w Hanowerze).

Tuż po zakończeniu losowania wszyscy szczęśliwcy zostaną powiadomieni drogą e-mailową. Podobnie jak poprzednio prosimy o zweryfikowanie wyników losowania w systemie bilety.pzpn.pl. Tam też znajdą się niezbędne informacje dotyczące sposobów i terminów płatności.

Czyli jak nie wygrałeś to nawet ci maila nie przyślemy. :roll:

Pacany :hyhy:

biotronic
14-03-2006, 10:45

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się w piątek losowanie dodatkowej puli biletów na mecze reprezentacji Polski w finałach MŚ 2006. Losowanie dotyczyło grupowych spotkań z Ekwadorem (9 czerwca w Gelsenkirchen) oraz Kostaryką (20 czerwca w Hanowerze).

Tuż po zakończeniu losowania wszyscy szczęśliwcy zostaną powiadomieni drogą e-mailową. Podobnie jak poprzednio prosimy o zweryfikowanie wyników losowania w systemie bilety.pzpn.pl. Tam też znajdą się niezbędne informacje dotyczące sposobów i terminów płatności.

Oto jednak co jest napisane po zalogowaniu się do systemu

Witamy w Systemie Rezerwacji Biletów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Polski Związek Piłki Nożnej z przykrością zawiadamia, że w wyniku komputerowego losowania, które odbyło się w dniu 09 lutego 2006 roku w sidzibie PZPN, NIE ZOSTAŁ(A) Pan/Pani zakwalifikowana do grona nabywców biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Niemczech.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość opcjonalnego zamówienia Karty Kibica, w tym również dla zgłoszonej osoby towarzyszącej. Jeżeli chcą Państwo otrzymać Kartę Kibica, należy do wcześniej wypełnionych danych osobowych dołączyć fotografię oraz ewentualnie uzupełnić brakujące dane osobowe.

Nie ma nic o tym, że odbyło się losowanie 13 marca...

Jastrząb
14-03-2006, 11:34

Oto jednak co jest napisane po zalogowaniu się do systemu

Witamy w Systemie Rezerwacji Biletów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Polski Związek Piłki Nożnej z przykrością zawiadamia, że w wyniku komputerowego losowania, które odbyło się w dniu 09 lutego 2006 roku w sidzibie PZPN, NIE ZOSTAŁ(A) Pan/Pani zakwalifikowana do grona nabywców biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Niemczech.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość opcjonalnego zamówienia Karty Kibica, w tym również dla zgłoszonej osoby towarzyszącej. Jeżeli chcą Państwo otrzymać Kartę Kibica, należy do wcześniej wypełnionych danych osobowych dołączyć fotografię oraz ewentualnie uzupełnić brakujące dane osobowe.

Nie ma nic o tym, że odbyło się losowanie 13 marca...

Bo nie było 13 marca tylko 10 - w piątek...

A kij im w łeb.

biotronic
14-03-2006, 12:54
10 marca miałem właśnie na myśli.

Poprostu wczoraj pisałem do PZPN maila, że mamy już 13 marca i nie dostałem żadnej odpowiedzie i tak jakoś mi się w głowie utrwaliło.

Na razie zero odpowiedzi.

Nie rozumiem tylko czemu skoro jest takie zainteresowanie nie przeznaczą jeszcze więcej biletów dla Polaków?

Niemcy chcą oglądać mecz Polska-Kostaryka?

wątpię...

kosciesz
14-03-2006, 23:08
to chyba oczywiste - wszystkie bilety, które wystawią do sprzedaży na stronach FIFA sprzedawane są natychmiast
skoro sprzedaż idzie dobrze to po co mają dzielić się zyskiem z jakimś PZPN, tudzież zmieniać sposób dystrybucji biletów.

Mufin
15-05-2006, 14:10
Witam ponownie,

Gratuluję tym, którym udało się dostać bilety na MŚ oraz dziękuję tym, którzy pomagali mi informować innych kibiców jak zdobyć wejściówki na mundial. Uważam, że będzie nas naprawdę dużo w Niemczech. Próbuję teraz zdobyć bilet za pomocą portalu http://wm2006.auto-scripting.com/pl/index.php. Ciężko powiedzieć czy mi się uda. Jak tylko będę coś wiedział to napiszę, czy warto z niego korzystać. Dla tych, którzy zostają w Polsce proponuję kupno mojego portalu, którego aukcja kończy się o 19. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=103426187

kosciesz
15-05-2006, 15:16
nie bardzo rozumiem po co korzystać z jakichś dodatkowych portali.
Bilety na wszystkie mecze kupiłem na stronach FIFA.
Zarówno w tamten jak i w ten piątek wieczorem było mnóstwo biletów dostępnych... nie potrzeba było żadnych skryptów.
Myślę, że spora szansa jest kupić wejściówki jeszcze w ten piątek (chociaż na Niemcy może być już problem)

PS. Naprawdę żaden forumowicz nie wybiera się na MS i nie szuka jakiegos transportu?
Mam 2 miejsca: 7.06.2006 jadę do Gelsenkirchen na Ekwador i 20.06.2006 wracam z Hannoveru po meczu z Kostaryką.

biotronic
15-05-2006, 15:55
nie bardzo rozumiem po co korzystać z jakichś dodatkowych portali.
Bilety na wszystkie mecze kupiłem na stronach FIFA.
Zarówno w tamten jak i w ten piątek wieczorem było mnóstwo biletów dostępnych... nie potrzeba było żadnych skryptów.
Myślę, że spora szansa jest kupić wejściówki jeszcze w ten piątek (chociaż na Niemcy może być już problem)

Kosciesz mówisz o tej stronce?
http://tickets.fifaworldcup.com/cgi-bin/ds_wme?affiliate=wme&doc=ds_start

Wszystko zajęte...

Podobno 12 maja odbyło się kolejne losowanie biletów PZPN. Takiego dostałem od nich maila w czwartek. Cały czas na stronach bilety.pzpn.pl po zalogowaniu nie ma nic na ten temat. Dziwne, aczkolwiek zdążyłem się już do tego przyzwyczaić.

Xth
15-05-2006, 16:38
biotronic tak to ta stronka.
Teraz tam nic nie ma, ale trzeba byc cierpliwym i bilety sie pojawia. pozniej czeka Cie walka w poczekalni i przy odrobinie szczescia dojdziesz do okienka logowania. Tam musisz szybko wypelnic ankiete i bilety sa.
Ja w ten sposob wczoraj zakupilem 2 na Kostaryke

kosciesz
15-05-2006, 17:43
biotronic: jestem prawie pewny, że w piątek wieczorem będzie dużo różnych biletów...
poza tym można jeszcze liczyć na resale...
Jeśli naprawdę zależy ci na kupnie biletów odezwij się na prv - służe pomocą.

DeCe
16-05-2006, 16:19
biotronic: jestem prawie pewny, że w piątek wieczorem będzie dużo różnych biletów...
poza tym można jeszcze liczyć na resale...
Jeśli naprawdę zależy ci na kupnie biletów odezwij się na prv - służe pomocą.

myslisz ze jest jeszcze jakas szansa na kupienie biletu na kostaryke?? bylbym zainteresowany kupnem biletu na ten mecz

kosciesz
16-05-2006, 16:28
Tak! zarówno na Ekwador jak i na Kostarykę da radę jeszcze kupić...
na Niemcy już dawno myślałem, że się nie da... a jednak dałem radę - więc może też się uda.

janich
16-05-2006, 21:59
http://video.google.com/videoplay?docid=1351895348918629971&q=hooligans

Oto co niemiecka telewizja pokazuje o Polskich chuliganach przed mundialem :-
Filmik jest w języku niemieckim o Polakach

Peace
18-05-2006, 19:22
50 000 biletów wróciło do FIFA

FIFA dostało z powrotem od sponsorów i VIPów około 50 tysięcy biletów na mistrzostwa świata. Nadwyżka biletów jest wynikiem m.in. fiaska sprzedaży najdroższych wejściówek dla VIPów.

Jak informuje "Tagesspiegel" bilety te będą wystawione do sprzedaży dla zwykłych kibiców.

kosciesz
18-05-2006, 19:30
ja tam nie wiem co miał na myśli dziennikarzyna Tagesspiegel, ale mam chyba uczulenie na pismaków po ostatnim tygodniu. Tak czy owak wg. mnie bilety które wróciły pójdą dla klientów którzy zamówili "Conditional Tickets" i dopiero ew. w dalszej kolejności trafią do puli biletów, które można normalnie kupować.

Potwierdzałby to również fakt, że za warunkowe ściągali zawsze równowartość kategorii 1, a bilety które wracają to w większości najlepsze miejsca.