PDA

Zobacz pełną wersję : Tatuaże

_Bart
24-07-2003, 19:51
Nie chce nic obiecywac ale jest duza szansa aby znajomego kumpel robił dziary po kosztach (przez pewien czas) Otworzył własnie studio tatuazu na Nowym Świecie i chce troszke sie rozreklamowac.
Jesli ktos byłby chcetny na sie wydziargać to załatwie adres badz telefon do typa który sie tym zajmuje.

yusta
24-07-2003, 20:05
Nie chce nic obiecywac ale jest duza szansa aby znajomego kumpel robił dziary po kosztach (przez pewien czas) Otworzył własnie studio tatuazu na Nowym Świecie i chce troszke sie rozreklamowac.
Jesli ktos byłby chcetny na sie wydziargać to załatwie adres badz telefon do typa który sie tym zajmuje.

Ja bym chciała, ale muszę mieć pewność, że nie odwali mi żadnej kaszany.
BTW co zrobić żeby to nie bolało? :/ Są jakieś srodki znieczulające, czy trzeba się wycierpieć?

_Bart
24-07-2003, 20:11
wiesz czy gostek nie odwali kaszany to na 100% ci nie zapewnie
widziałem kilka tatuazy w jego wykonaniu i były spoko (przynajmniej jak na moj antyplastyczny gust)
jak tylko bede miał adresik (mysle ze to kwestia max weekendu) to albo wrzuce go na forum albo dam ci znac na priva

aha i jeszcze jedno najlepiej niech Ci zrobi cos małego w jakims niewidocznym miejscu '8 a pozniej mozesz sie cała wydziergać (choc to by napewno dobrze nie wygladało) choc moze ??? w sumie to Cie nie widziałem, oprocz NL rzeczjasna :D

_Bart
24-07-2003, 20:31
okej mam juz namiary na gostka jak ktos bedzie chciał niech wali na priva do mnie bo to tylko dla zaufanych osób jest (nie chce podawac nr tel na ogolnym)

Nova
24-07-2003, 21:43
BTW co zrobić żeby to nie bolało? :/ Są jakieś srodki znieczulające, czy trzeba się wycierpieć?
Trzeba wycierpieć,na to nie ma niestety sposobu.Intencywność bólu zależy od miejsca w którym się dziarasz.Ale nie pytaj znajomych czy ich bolało tam gdzie mają tatuaż bo każdy Ci powie że w tym miejscu w którym oni mają najbardziej boli.Lepiej nie robić tatuażu latem,lepiej poczekać do jesieni/zimy.
Pzdr.

yusta
24-07-2003, 22:19
Trzeba wycierpieć,na to nie ma niestety sposobu.Intencywność bólu zależy od miejsca w którym się dziarasz.Ale nie pytaj znajomych czy ich bolało tam gdzie mają tatuaż bo każdy Ci powie że w tym miejscu w którym oni mają najbardziej boli.Lepiej nie robić tatuażu latem,lepiej poczekać do jesieni/zimy.
Pzdr.

Kurde, to nie wiem czy się skuszę :/ Jak będę wyglądać jak w połowie roboty zmięknę i powiem dziekuję :>

Sharn
24-07-2003, 22:25
Ja chętnie skorzystam - juz od dawna szukam artychy. 8)

Krzpac
25-07-2003, 00:19
a takie cudo jest wstanie wykonać ? '8

http://www.widzew.infocentrum.com/zdjecia/tatuaze/01.jpg

Sharn
25-07-2003, 00:21
Przyjedź coś już wykombinujemy... :>

Krzpac
25-07-2003, 00:27

hehe... ja niestety tatuazu sobie nigdy nie zrobie... boje się igieł... :hmm: :help:

Nazgul
25-07-2003, 01:03

hehe... ja niestety tatuazu sobie nigdy nie zrobie... boje się igieł... :hmm: :help:

Ja też.
Odrzuca mnie od wydziarganych. Drażnią me oczy :(

Adams_
25-07-2003, 01:10
Polecam zaklad tatoo na Dereniowej. Jak mojej ex pannie zrobili azteckie sloneczko na pleckach to az mi ciary przechodzily. Czarno - biale cieniowanie. Bajka.

Adams_
25-07-2003, 01:15
Apropos dzis widzialem niezly numer.

Skrzyzowanie ulic Andersa i Muranowskiej/Stawki. Idzie sobie kolo, lat 40-50, ogolnie zniszczony przez zycie. Na sobie mial kamizele powstala pewnie z koszuli, kamizelka ta byla calkowicie rozpieta wiec cala klata na wierzchu. Teraz kwintesencja opowiadania:
- lewa piers (albo prawa?) Wieeeelka (L) "elka" w koleczku. Czarno-zielona. Ale olbrzym z 10 cm wysokosci najmarniej. Rzucalo sie w oczy z daleka.
- drua piers jakis krzak rozy....

i teraz cos co mnie zszokowalo i poczynilo chec zakupu komorki z aparatem foto.

Na lewym ramieniu do lokcia, wielkimi literami napis MSWiA
Kleknalem na tek widok... :hmm: :rotfl:

legart
25-07-2003, 09:02
Polecam zaklad tatoo na Dereniowej. Jak mojej ex pannie zrobili azteckie sloneczko na pleckach to az mi ciary przechodzily. Czarno - biale cieniowanie. Bajka.

Też polecam Dereniową, kumpel tam robił kolorowe tatuaże i bardzo dobrze wyszły.

Nova
25-07-2003, 10:38
Kurde, to nie wiem czy się skuszę :/ Jak będę wyglądać jak w połowie roboty zmięknę i powiem dziekuję :>
Wszystko zależy też od indywidualnego odczucia bólu.Jeśli nie lubisz zastrzyków ani depilacji to lepiej sobie odpuść.A w połowie roboty napewno nie zrezygnujesz!Nie będziesz sie mogła doczekać efektu a czas szybko minie.
Pzdr.

Kiju
25-07-2003, 11:10
Ja juz trzeci rok walcze sam z soba,raz juz ide sie dziargac(kumpel otworzył studio) i znowu nachodza mnie wątplwości.
Oczywiscie w gre wchodzi tylko jeden motyw,cos zwiazanego z Widzewem.
Klimat co wkleił Krzpac nie jest zły..

yusta
25-07-2003, 22:39
Wszystko zależy też od indywidualnego odczucia bólu.Jeśli nie lubisz zastrzyków ani depilacji to lepiej sobie odpuść.A w połowie roboty napewno nie zrezygnujesz!Nie będziesz sie mogła doczekać efektu a czas szybko minie.
Pzdr.

No i właśnie dlatego nie mam jeszcze tatuażu :/ Korci mnie niesamowicie żeby go zrobić, tylko ta perspektywa bólu mnie powstrzymuje. Tak już od dwóch lat.........
BTW jeden koleś nażarł się prochów przeciwbólowych i podobno pomogło, ma ktoś podobne doświadczenia?

szczepan
25-07-2003, 22:47
ja juz mam postanowienie za rok powstanie pierwszy... tylko jest jeden warunek musimy z kumplem stac mature :P bo ten tatuz ma upamietnic te 4 lata :D

ale jest tez pare innych pomyslow :D jak mi nie mina przez pare lat to zrealizuje...

Łysolek
27-07-2003, 10:12
ja również mam znajomka co dziarga tylko ze za Warszawą , sam osobiście mam dwie dziary , yyy tzn. 3 :D bo na lewym tramieniu smoka , a na prawym skorpiona yy tj. pit bulla , który przykrył skorpiona :D:D:D Zajebista sprawa tatuaże , teraz jakiegoś wzorka na noge szukam
:P

rkwa
28-07-2003, 20:52
ja sie pisze na stowe-tylko zalezy jakie koszta bo gadalem ze znajomym z Sosnowca i tam planowalem sobie zrobic.
projekt jest /w miare prosty/,becel jest,jesli koszta beda pasowac to moge sie dziargac nawet jutro,a i moze bym ziomka podeslal bo tez planowal cos zrobic.

prosze o kontakt.

pozdro.