PDA

Zobacz pełną wersję : Bobo ostrzega!

Raffi
06-05-2003, 11:15
Kaczmarek: Dudek nie powinien już bronić w tym sezonie

Bogusław Kaczmarek, trener Groclinu Grodzisk Wielkopolski i odkrywca talentu Jerzego Dudka, jest zdanie, że bramkarz Liverpoolu - ze względu na kontuzję pachwiny - nie powinien już bronić w tym sezonie - czytamy w "Tempie".

"Sam grałem w piłkę przez 15 lat i doskonale wiem, jaki ból związany jest z kontuzją, która teraz ma Jurek. To nieustanne cierpienie. Nie można nawet puścić bąka na sedesie" - powiedział Kaczmarek.

"Uważam, że Jurek już teraz powinien zrobić sobie przerwę, ale niestety nie ma to szans. Jestem przekonany, że po meczu reprezentacji ze Szwecją uda się na długi, zasłużony urlop. Nie jestem jednak pewien, że dotrwa do tego spotkania. W tej chwili Jurek prowadzi wyścig z czasem. Jest bardzo dzielny, ale naprawdę wiele ryzykuje" - dodał.

"Uważam, że Jurek nie powinien już bronić w tym sezonie. W przypadku dłuższego nie leczenia kontuzji może dojść do przepukliny pachwinowej. Z kolei w jej efekcie - jądro może uciec do kanału pachwinowego, co prowadzi do utraty męskości!" - ostrzega szkoleniowiec Groclinu.

O kuźwa :shock: ....dobrze, że to już ostatnia kolejka Premiership

MaxyM
06-05-2003, 11:26
Ciekawe jak sie czują teraz wszystkie gryzipiórki, którzy już znów chcieli wieszać Dudka na rynku.

Dudek to nie facet, który olewa reprezentacje, choć po tym jak go traktują tu w Polsce, mógłby sobie dać już dawno spokój.

MaxyM
06-05-2003, 13:02
To potwierdza to co napisałem wcześniej:

Jerzy Dudek będzie trenował w Wodzisławiu?

Już w najbliższą niedzielę rozgrywki kończy angielska Premiership. Od tego czasu do bardzo ważnego meczu eliminacji ME ze Szwecją pozostanie dokładnie miesiąc. Gdzie zatem będzie utrzymywał formę Jerzy Dudek? - o tym czytamy w "Sporcie".

Polski bramkarz Liverpoolu natychmiast po zakończeniu sezonu przylatuje do Polski, gdzie przez parę dni będzie odpoczywał, jednak później musi wznowić treningi.

"Na pewno należy mu się urlop po wyczerpującym sezonie i czas na podleczenie urazów. Sęk w tym, że z punktu widzenia reprezentacji wskazany byłby odpoczynek co najwyżej tygodniowy" - powiedział Paweł Janas, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

Dlatego szkoleniowiec poważnie rozważa możliwość skierowania Dudka na treningi do któregoś z klubów naszej ekstraklasy. Być może wybór padnie na Odrę Wodzisław, bowiem bramkarz Liverpoolu miałby blisko na zajęcia z rodzinnego Knurowa.

"Po drugie zaś, Marek Bęben (trener bramkarzy w Odrze - przyp. red.) to fachowiec pierwszej klasy i z całą pewnością odpowiednio wykorzysta ten czas" - stwierdził Janas.

Luqas
06-05-2003, 16:19
no Premiership już się kończy, Dudek będzie mógł odpocząć.... :lol:
na pewno jeszcze będzie miał wielkie mecze w Liverpoolu a co do Repry to nie wiem sam :roll:
choć szkoda (bynajmniej dla mnie) że tak się skończył sezon Premiership (konkretnie to chodzi o triumfatora rozgrywek :roll: )