PDA

Zobacz pełną wersję : Gdybym był prezesem Legii...

MaxyM
24-07-2003, 11:12
...to co byś zrobił?

Ja przede wszystkim zaczął bym wykorzystywać potencjał marki Legii do celów marketingowych, bo szlag mnie trafia jak widzę ile można zyskać na takich prostych sprawach jak choćby dresy czy koszulki.

bemowiak
24-07-2003, 11:16
...to co byś zrobił?

Ja przede wszystkim zaczął bym wykorzystywać potencjał marki Legii do celów marketingowych, bo szlag mnie trafia jak widzę ile można zyskać na takich prostych sprawach jak choćby dresy czy koszulki.

Ja to bym sie zwolnił :]
ale przedtem zatrudnił bym kogoś kto zna sie na marketingu bo to u nas kuleje

P.s:jezu jest dopiero 11:15 a ja na nogach 8-

Dżon Łejn
24-07-2003, 11:17
Kiju przeniósłby was pewnie do piotrkowa. ;)

ja zorganizowałbym meczyk zgody jak w zeszłe wakacje

ange(L)
24-07-2003, 11:35
...mialbym jaja, aby kazda probe bezpodstawnego oczerniania naszego klubu kierowac od razu do sadu(nie balbym sie przegranych procesow)

....zatrudnilbym kibicow-fanatykow(oczywiscie majacych pojecie) na stanowiskach martketingowych i dalbym im jak najwieksze(nieograniczone) pole do popisu. Nie balbym sie nowych wyzwan ani ryzyka( kto nie ryzykuje ten nie zyskuje-pamietaj o tym Edziu)

...walczylbym o KAZDEGO kibica(poprzez prase,radio,telewizje,net)

...wlaczylbym jak lew o przyspieszenie decyzji o stadionie,a nie czekalbym z zalozonymi rekoma az 'samo sie wyjasni'

...i przede wszystkim nie bylbym glupią, zahukana parowka(tak tak Edziu)

marecki
24-07-2003, 11:45
...zaczął bym od usuniecia krzesełek ;)

Beny
24-07-2003, 11:59

Nie prowokuj! Bo następnym razem wyda zakaz wchodzenia na stadion osób mających fajne Kobiety wyświetlane pod ksywakami na Forum :zly:

Beny
24-07-2003, 14:55
... to bym nie demontował krzesełek na trybunie odkrytej!
No chyba, że ktoś by mi dał racjonalny, rzeczowy, w pełni zrozumiały i udokumentowany argument za!

A tak wogóle to chyba najbardziej ch.. :* ..owa posada w tym kraju! :zly:
Pół Polski go nienawidzi, drugie pół się śmieje! :/

Dorsz
24-07-2003, 16:55
Obecnym?! Jak obecnym, to wziął bym krzesełko i wypierdolił z nim pod pachą w siną dal.

arczi
24-07-2003, 17:07
... to bym sobie kupił nowy samochód :>

_Bart
24-07-2003, 18:40
to przedewszystklkim zainteresowałbym sie kibicami
to nie moze byc tak iz chlopaki graja w pilke tylko dla kasy a my to tylko dodaek dla nich

arczi
24-07-2003, 22:14
to nie moze byc tak iz chlopaki graja w pilke tylko dla kasy a my to tylko dodaek dla nich

A niby jak byś to zrobił żeby pilkarze nie grali dla pieniędzy tylko dla kibiców? Nie ma człowieka na świecie któremu udała by sie ta sztuka...
No chyba że cię źle zrozumiałem...

_Bart
24-07-2003, 22:25

A niby jak byś to zrobił żeby pilkarze nie grali dla pieniędzy tylko dla kibiców? Nie ma człowieka na świecie któremu udała by sie ta sztuka...
No chyba że cię źle zrozumiałem...,

nom ciutke źle
chodziło mi o to iż zadbałbym o Nas abysmy nie byli traktowani jako zło konieczne. Piłkarze wiadomo że graja dla pieniedzy i nie ma głupich nawet w normalntym zyciu zeby robic za friko ale prezes powinien własnie zadbac o to aby oprocz piłkarzy i kibice mieli zapewnione odpowiednie warunki (nie mowie nawet o nowym stadionie ale nawet o głupim myciu krzesełek, ja wiem ze na to nie ma kasy ale to sa takie koszta w porownaniu do zarobkow pilkarzy iz kasa na to powinna sie znalezc)

teraz mam nadzieje ze juz sie jasniej wysłowiłem :D

pozdro

arczi
24-07-2003, 22:51
jaśniej... :>

Pozdro

Mini
25-07-2003, 08:37

Nie prowokuj! Bo następnym razem wyda zakaz wchodzenia na stadion osób mających fajne Kobiety wyświetlane pod ksywakami na Forum :zly:

już raz Go wyrzucili :piwo: :buhaha:

Beny
25-07-2003, 11:12

już raz Go wyrzucili :piwo: :buhaha:

I co, strasznie cierpiał? '8 Ma nauczkę, czy uskutecznia :pijok: dalej? :]
A może gdyby był prezesem, to by wprowadził zimne piwko w cateringu? :rotfl:

szczepan
25-07-2003, 22:06
dokladnie to samo co MaxyM!!!!!!!

MARKETING

i nie chodzi o zdobywanie wielkich koncernow! ale na poczatek male sprawy! klubowe pamiatki koszulki ! wykorzystanie znaku! promocja na miescie to klub powinnien drukowac plakaty! jeszcze wiecej spotkan z mlodzieza!!

*PRZEMO*
25-07-2003, 22:24
po pierwsze nie byl bym prezesem legii 8)
zbyt ciezka posadka... zbyt duze presje etc.. :D
a le jak bby do tego doszlo to prowadzil byum polityke bardziej marketingowa tzn, zadbal o dobre imie klubu oraz o jak najwiekrza rzesze kibicow. co za czym idzie PIENIADZE :D 8)

kamyk
26-07-2003, 21:52
co bym zrobil to proste ! postaral bym sie o jak najszybsze zainteresowanie sponsorem! zeby legia stala sie silna ! a na drugim miejscu bym postawil wrescie ten stadiona na ktor czekamy od kilkunastu lat!