PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego Triada LCA rzadzi Polska??

Mlody__Lechita
23-07-2003, 19:48
W Polsce najbardziej popularne kluby to Wisla i Legia..i to wam przyznaje, ale to nie oznacza ze najpopularniejsze i najbardziej znane sa najlepsze. Wspanialym przykladem jest Lech. Dwa lata temu druzyna cudem uchronila sie przed spadkiem a na stadion w tym czasie przychodzilo 15.000, Cracovia ktora grala w trzciej lidze przyciagnela na mecz przyjazni z Korona Kielce ....10.000 ludzi. A legia ktora grala przecierz jeszcze niedawno z Barcelona popadla w zachwyt ze na stadionie zasiadlo 12.000 ludzi. Wiem jak jest na Legii bo bylem juz tam 4 razy i wiem tez ze na tych lukach za bramkami mimo ze jest hujowa widocznosc mogliby tez wejsc ludzie. A Wisla mecz Wisla-Lazio : widzow 10.000 (bez komentarza ) I to na tyle przemyscie te slowa.LECH POZNAN MISTRZ POLSKI2003/2004

jarcyś
23-07-2003, 19:54
kolego - nikt na tym forum nie neguje , że kibice Lecha są w ścisłej czołówce w Polsce . Nasza Legia w rankingu ultras przyznała waszemu klubowi pierwsze miejsce.

mam prośbę - nie zakładaj tylu tematów bo nie ma za bardzo o czym dyskutować .

a jeśli powołujesz się na ranking wg. którego Legia jest 18-ta w Polsce - narażasz się na śmieszność.

pozdrawiam

bemowiak
23-07-2003, 19:55
No...

A np w sezonie 1995/1996 na meczu Lecha z Siarką Tarnobrzeg było 100 osób ale za to w ze Stomilem i Lechią po 500 w tym samym sezonie

Więcej takich bajerków pod tym linkiem http://www.stadiony.com/frekwencje.php?w=5
i Legii tam nie znajdziesz a Lech jest tam 6 razy...

kamyk
23-07-2003, 20:32
nio lech bez watpienia nalezy do scislej czolowki ale to nic nie zmienia ze unas jest takie a nie inne zaiteresowanie jak by kazdy byl w warszawie iw idzal cenny to by paddl a cenny wszytkich towarow w poznaniu napewno sa tansze niz w warszaiwe i ludzi stac jest na przyjscie na stadion u was a warszawie z tym jest problem!

Lakers
23-07-2003, 21:05
co do tej barcelony to mecz odbywał się w Wakacje a wiedomo ze w wakacje to sie jest na wakacjech gdyby mecz był podczas ligi to była by inna rozmowa 12 000 ?! mało weż pod uwagę ze praktycznie bez pikników ... (reszty się domyśl) :)

aborygen
23-07-2003, 21:11
... A Wisła mecz Wisła-Lazio : widzow 10.000 (bez komentarza ) I to na tyle przemyscie te slowa.LECH POZNAN MISTRZ POLSKI2003/2004

bez komentarza co ??? ze bylo tylko 10000 biletow i tyle zostalo sprzedanych ??? :hmm: zanim cos napiszesz pomysl ...

sadomen
23-07-2003, 21:23
a może ZLP?

Kamilsts
23-07-2003, 22:05
Jeśli już to ZL !!!
Nie ma i nie będzie trójkąta ZLP .
***** czytaj chociażby nasze forum.

Kiju
23-07-2003, 22:41
No...

A np w sezonie 1995/1996 na meczu Lecha z Siarką Tarnobrzeg było 100 osób ale za to w ze Stomilem i Lechią po 500 w tym samym sezonie

Więcej takich bajerków pod tym linkiem http://www.stadiony.com/frekwencje.php?w=5

O tym samym pomyslałem.Ja pamietam tez mecz Lecha z Hutnikiem, było ok 500 osób.
Cóz raz jest lepiej raz gorzej...
Teraz na Lecha jest moda,świetnie działa marketing,dba sie o kibica....tylko pozazdroscic,ja jetsem pod wrazeniem jak chyba kazdy...lecz troche pokory nie zaszkodzi,Młody Lechito...moze nie pamietasz nie tak dawnych przeciez czasów...

Oczywiscie zycze wam podtrzymania tego co osiagneliście ,bo moze zmusi to do myślenia innych prezesów w lidze...jednak warto pamietac ze nie tak dawno najwiekszą publike miał Stomil,potem Pogoń...życie bywa przewrotne.

bemowiak
23-07-2003, 22:47
No...

O tym samym pomyslałem.Ja pamietam tez mecz Lecha z Hutnikiem, było ok 500 osób.
Cóz raz jest lepiej raz gorzej...
Teraz na Lecha jest moda,świetnie działa marketing,dba sie o kibica....tylko pozazdroscic,ja jetsem pod wrazeniem jak chyba kazdy...lecz troche pokory nie zaszkodzi,Młody Lechito...moze nie pamietasz nie tak dawnych przeciez czasów...

Oczywiscie zycze wam podtrzymania tego co osiagneliście ,bo moze zmusi to do myślenia innych prezesów w lidze...jednak warto pamietac ze nie tak dawno najwiekszą publike miał Stomil,potem Pogoń...życie bywa przewrotne.

Tam są te wszytkie mecze opisane,ale niechciało mi sie tego przepisywać :]
Ja jestem pod wrażeniem tego ile kibiców przychodzi na Lecha ale Kiju ma racje troche pokory by sie przydało

sadomen
23-07-2003, 23:20
Jeśli już to ZL !!!
Nie ma i nie będzie trójkąta ZLP .
*cenzura* czytaj chociażby nasze forum.

Kamil ja niemam nic do Pogoni
dobra niech bedzie ZLB ;)

Kawa
23-07-2003, 23:26
Pierwsz róznica to taka, że w Poznaniu stadion mieści 20 tys osób a u nas 15 i to razem z pełnym sektorem dla gosci.
Druga sprawa to wiesz ile kosztowały tikety na Barce? od 40 zeta w góre, a dodatkowo mecz było w koncówce wakacji.
Trzecie sprawa to Cracovia miała jeden taki mecz w sezonie więc spokojnie.
Czwarte to ciekawe jak Wislaków mogło byc wiecej skoro ich stadion ma okreslona pojemnśc?

bemowiak
24-07-2003, 13:23
Dlaczego nienapisałeś nic o Arce? Z tego wynika że Arka wcale nie rządzi...

amilo
24-07-2003, 13:46
Cos mi sie wydaje ze kolega widzac co napisal, nie wie nawet jak sie bronic bo zamilkl :)

arczi
24-07-2003, 13:52
Śmieszny jesteś gościu. Spadaj stąd i nie rób obciachu swoim kumplom po szalu. Pozatym nie pisze się LCA tylko ALC, chyba że o czymś nie wiem...

Mini
24-07-2003, 14:28
człowieku o czym ty gadasz? jak u nas może być wieksze zainteresowanie jak w Warsawie jest coraz mniej warszawiaków a przyjeżdżają wieśniaki z całej Polski robić karierę i oni siłą rzeczy nie są za Legia tylko za jakimś huraganem Pcim Dolny czy inną łąką. to raz.a dwa to co chciałeś osiągnąć tym postem? przekonać Nas że triada jest najlepsza? nie jest bo najlepsza pod każdym względem jest LEGIA!

Mlody__Lechita
24-07-2003, 14:53
Wszyscy jestescie siebie warci . Za maly stadion to zadna wymówka poniewaz gdyby na wasze mecze przychodzilby komplet publicznosci to stadion odrazu zostalby powiekszony przez rade waszego miasta ale w o tym nie pamietacie bo po co. Zobaczycie galy wam odpadna jak zobaczycie nasza oprawe 30 Sierpnia. Do zobaczenia.

__&*LECH__&*CRACOVIA__&*ARKA__&*MILOSC__&*WIARA__&*WALKA

legart
24-07-2003, 15:15
Wszyscy jestescie siebie warci . Za maly stadion to zadna wymówka poniewaz gdyby na wasze mecze przychodzilby komplet publicznosci to stadion odrazu zostalby powiekszony przez rade waszego miasta ale w o tym nie pamietacie bo po co. Zobaczycie galy wam odpadna jak zobaczycie nasza oprawe 30 Sierpnia. Do zobaczenia.

__&*LECH__&*CRACOVIA__&*ARKA__&*MILOSC__&*WIARA__&*WALKA

8- :rotfl: he, he to lubie młody Lechito, napewno myslałeś że ukorzymy się przed potęgą ALC :rotfl: , a o naszych stosunkach na lini Legia -miasto nie wypowiadaj się jak nie znasz sytuacji.
Heh popatrz jeszcze na swoje posty i zastanów się na taką hipotetyczną sytuacją - wpada młody Legionista na forum Lecha i na dzieńdobry zakłada temat "Kto jest najlepszy w Polsce i dlaczego Legia" .... tylko Ci radzę zastanów sie.

Acha jeszcze zacytuję na koniec innego forumowicza bynajmniej nie Legionistę "trochę pokory, trochę pokory"

bemowiak
24-07-2003, 15:44
jeeeeeezu ręce opadają ,fakt ja też robiłem podobnie na forum Polonii ale tylko jak mnie zdenerwowali ale nie tak na dzięń dobry!

Kiju
24-07-2003, 15:46
Apcio,ale masz kolege po szalu...heheh...

legart
24-07-2003, 15:51
jeeeeeezu ręce opadają ,fakt ja też robiłem podobnie na forum Polonii ale tylko jak mnie zdenerwowali ale nie tak na dzięń dobry!

ci.. lepiej się nie przyznawaj :rotfl:

bemowiak
24-07-2003, 15:54

ci.. lepiej się nie przyznawaj :rotfl:

ok już nic nie mówie bo będziemy mieli tu nalot kibców Polonii...

Dorsz
24-07-2003, 15:59
Powinni robić testy psychiki zanim podłączą komuś przed 21 rokiem życia internet.

bemowiak
24-07-2003, 16:02
Powinni robić testy psychiki zanim podłączą komuś przed 21 rokiem życia internet.

w takim wypadku ja bym nie miał internetu :] :rotfl:

Pesto
24-07-2003, 19:14
wzorem Kija mówię - trochę pokory

Pamiętam artykuł z "Tempa" sprzed kilku lat - nosił tytuł "Futbol symulowany" i dotyczył Lecha . Autor ubolewał , że przez podłą grę na Bułgarską przychodzi 1,5 tys. widzów , a będzie jeszcze mniej .

Albo obrazek sprzed dwóch lat - rozpaczliwa walka o utrzymanie II ligi (w czym później wyspecjalizował się ŁKS) , baaaardzo dziwny mecz z Włókniarzem Kietrz , ogólne wkurwienie lechitów "za rok to zagramy z Astrą Krotoszyn". Dopiero potem nastąpił przełom (i dobrze , bo dość już ligowców typu Polkowice).

_Bart
24-07-2003, 19:22
nie no kuva gosc jest nie przecietny moze chyba konkurowac z Adim naszym kochanym

LCA chyba literowka wiec ja napisze ALC
to sie chyba o ilosci kibiców nie mowi jako o zgodach
Triada żadzi Polską hehe misu pysiu koziołku ko0lorowy rządzi Xiądz i pamietaj o tym ALC to silna zgoda ale co to ma do popularnowsci ilosci kibicow na meczu to :hmm:

bemowiak
24-07-2003, 19:41
nie no kuva gosc jest nie przecietny moze chyba konkurowac z Adim naszym kochanym

LCA chyba literowka wiec ja napisze ALC
to sie chyba o ilosci kibiców nie mowi jako o zgodach
Triada żadzi Polską hehe misu pysiu koziołku ko0lorowy rządzi Xiądz i pamietaj o tym ALC to silna zgoda ale co to ma do popularnowsci ilosci kibicow na meczu to :hmm:

Nie Adi to jest przywódca! niema go co nawet porównywać z tym kimś :)

Michał89
25-07-2003, 09:47
Lechito mam pytanie : z kim (zanim eszcze "zaprzyjaźnił się z Arką )miał zgodę Lech.Powiem ci - z BAŁTYKIEM.Jednak gdy okazało się kto rządzi w Gdyni Lech nagle pokochał Arke. To było kiedy jeszcze Lech nie był taką potęgą jak teraz.

*PRZEMO*
26-07-2003, 08:11
ehh... arka lecch i cracowia to wsyzscy wiedza ze maja silna zgodle ale po co o tym mowic.. kogo to interesuje? chyba tylko takich moldych fascynatow walk ulicznych.. a na j mniej to interesuje kibicow Legii warszawa wiec badz uprzejmy nie pisac tu akich postow glupkowatych bobydza one tylko smiech

Dżon Łejn
26-07-2003, 09:30
pisac tu akich postow glupkowatych bobydza one tylko smiech

Przemo czy to już góralska gwara? :D

a kto nie czuje się rządzony przez alc niech podniesie brew '8

Lolek
26-07-2003, 10:40
Albo obrazek sprzed dwóch lat - rozpaczliwa walka o utrzymanie II ligi (w czym później wyspecjalizował się ŁKS) , baaaardzo dziwny mecz z Włókniarzem Kietrz , ogólne wkurwienie lechitów "za rok to zagramy z Astrą Krotoszyn". Dopiero potem nastąpił przełom (i dobrze , bo dość już ligowców typu Polkowice).

Tu nie ma co gdybać. Lech kupił sobie utrzymanie w II lidze i to jest fakt. Pozdrowienia dla piłkarzyków Świtu NDM, którzy wtedy pierwsi przyłożyli do tego rękę. Interes życia.

Łasiu
26-07-2003, 12:40
Młody Lechita:
Co do podanej przez ciebie frekwencji zauważ parę spraw. Otóż stadion Wisły może pomieścić tylk 10.000 więc twoje stwierdzenie (bez komentarza) jest nie na miejscu. Co do (L)egii i 12,000 na Barcelonie. No cóż a ty byś chciał oglądać wielkich piłkarzy z łuku? Gdzie ***** widać a nie ? Cracovia byłą spragniona wielkich meczy wiec wybrała jeden i przyszli w dużej ilości. Przyznaje Cracovia ma wielu kibiców, ale poza tym meczem to jaką miała średnią? Lech ok. Podtrzymuje duża frekwencję przez dwa lata. Zdarzały się wam wpadki jak na was np. 8 tysiecy z KSZO czy jakos tak :P

*PRZEMO*
26-07-2003, 15:59
pisac tu akich postow glupkowatych bobydza one tylko smiech

Przemo czy to już góralska gwara? :D

a kto nie czuje się rządzony przez alc niech podniesie brew '8

a wiec przepraszam za moj jezyk ale niestety stycznoscie z kompem nie mam ostatnio zaduzo :D:D a to raczej nie gwara ale jezyk budowlanca(wkoncu jestem nim od 2 tyg.. :P ) '8

ems
26-07-2003, 16:00
'8

apcio
26-07-2003, 16:28
Zobaczycie galy wam odpadna jak zobaczycie nasza oprawe 30 Sierpnia. Do zobaczenia.

Kim Ty jestes ze chwalisz sie i napinasz na innych forach ??? Pracujesz nad tym bysmy sie godnie pokazywali na wyjazdach ??? Jezdzisz w ogole na nie ??? Jestes tu gosciem wiec sie zachowuj jak gosc (kulturalnie) a nie ze kazdy Twoj post to pare zdan skleconych bezsensu, niepotrzbna napinka. Kazda twoja wypowiedz jest podobna do mentalnosci Warszawiakow lub wislakow a to nie o to tu chodzi. Pamietaj "Chcemy byc lepsi" i zastanow sie nastepnym razem zanim cos napiszesz.

Apcio,ale masz kolege po szalu...heheh...

No bywa niestety ... PiciuLECH 2 ... :)

Sharn
26-07-2003, 17:32
Cracovia byłą spragniona wielkich meczy wiec wybrała jeden i przyszli w dużej ilości.

Rozumiem że ośmieszasz siebie ale ziomali?

Niedobry Lechita oj niedobry... 8)

Adiq
29-07-2003, 09:34
Podzieliłem temat na triadę i wożenie się więc teraz dyskutujmy o tym w osobnych tematach. 8)

Mlody__Lechita
29-07-2003, 10:06
Dajcie spokuj zafajdani Legionisci !!! Mlody se cos napisal a wy go krytykujecie. Wiecie czy wtedy byl na trzezwo qrwa.

arczi
29-07-2003, 10:35
Odnoszę wrażenie Młody___Lechito że to forum prezentuje dla ciebie zbyt wysoki poziom. Może czas na przeprowadzkę... Może Kibice.pl?

Q_(L)
29-07-2003, 10:45
Odnoszę wrażenie Młody___Lechito że to forum prezentuje dla ciebie zbyt wysoki poziom. Może czas na przeprowadzkę... Może Kibice.pl?

'8 Arczi... przestań się wozić... :buhaha: 8-

Adiq
29-07-2003, 10:45
Dajcie spokuj zafajdani Legionisci !!! Mlody se cos napisal a wy go krytykujecie. Wiecie czy wtedy byl na trzezwo qrwa.
:yellow:

legart
29-07-2003, 11:15

8- :rotfl: Młodemu powinni sprawdzić dowód jak mu alkohol sprzedawali, a ze słowami to radzę się liczyć bo przykra niespodzianka może zdażyć się na IP. A jak ktoś pisze głupoty to powinien się liczyć z krytyką, aczkolwiek głupcy nie zawsze zdają sobie sprawę z konsekwencji swoich czynów.

Kiju
29-07-2003, 11:22
Dajcie spokuj zafajdani Legionisci !!!

Ktory z was to zrobił ostatnio,kto sie złomotał w gacie?Hę? '8
Sądze ze Młody ma sprawdzobne info,więc gadać szybko! :>

Beny
29-07-2003, 11:27
Dajcie spokuj zafajdani Legionisci !!!

Ktory z was to zrobił ostatnio,kto sie złomotał w gacie?Hę? '8
Sądze ze Młody ma sprawdzobne info,więc gadać szybko! :>

Musiało być nas sporo, skoro trzeba było demontować krzesełka :/

MaxyM
29-07-2003, 11:31

Pewno nie, zjadl czekoladke wedla o smaku whisky :buhaha: .