PDA

Zobacz pełną wersję : Spiker

amper
19-12-2005, 14:54
Co myślicie o tym całym zamieszaniu ze spikerem?? Na Legii jedynym słusznym jest Wojtek i tyle. Całą ta sonda na LegiaLive jest bez sensu. Wynik jest czywisty. Kiedyś mieliśmy już dwóch i dobrze pamiętamu jak było. A teraz jeszcze jakieoś jeb...go poloniste chcą zatrudnić. Znając nasz zarząd to go i tak zatrudnią mimo naszego sprzeciwu dlatego też proponuje każde jego wejście na fonie zagłuszać gwizdami. Czekam na Wasze opinie w tej sprawie.

Jaco
19-12-2005, 15:01
Co myślicie o tym całym zamieszaniu ze spikerem?? Na Legii jedynym słusznym jest Wojtek i tyle. Całą ta sonda na LegiaLive jest bez sensu. Wynik jest czywisty. Kiedyś mieliśmy już dwóch i dobrze pamiętamu jak było. A teraz jeszcze jakieoś jeb...go poloniste chcą zatrudnić. Znając nasz zarząd to go i tak zatrudnią mimo naszego sprzeciwu dlatego też proponuje każde jego wejście na fonie zagłuszać gwizdami. Czekam na Wasze opinie w tej sprawie.
Siemasz Wojtek!! Jesteśmy z Tobą.. :hyhy:

Raffi
19-12-2005, 15:05
Wszyscy tak narzekali na Hadaja, a....... :

Kto powinien być spikerem na Łazienkowskiej?
Wojciech Hadaj (2131) 88%
Piotr Wyszyński (34) 1%
Hadaj i Wyszyński (103) 4%
ktoś inny (144) 6%
Suma głosów: 2412

langres
19-12-2005, 15:25
Bo z Hadajem jest jak ze starym plotem, byl do dupy ale kazdy sie do niego przyzwyczil, i trudno bylo sie z nim rozstac. :oczko:

kirbi
19-12-2005, 15:34
Hadaj nie byl do dupy! protestuje. Jak dla mnie poza kilkoma bledami byl dobrym spikerem i ladnie zagrzewal do dopingu

ems
19-12-2005, 15:38
wzruszyłem się...

Boże zbaw nas od Hadaja (ale nie przysyłaj czarnego hultaja!)

legart
19-12-2005, 15:42
Bo z Hadajem jest jak ze starym plotem, byl do dupy ale kazdy sie do niego przyzwyczil, i trudno bylo sie z nim rozstac. :oczko:

Ja nie miałem problemów żeby ze starym płotem się rozstać 8)

Pan Artysta
19-12-2005, 15:50
może ja na spikera :hyhy:

Glaca
19-12-2005, 15:53
szty... :lol3:

ems
19-12-2005, 15:56
może ja na spikera :hyhy:

Chceeemyyy spikeeeraa a nie jakieeegooos

Artyste!

arczi
19-12-2005, 18:04
Wszyscy tak narzekali na Hadaja, a....... :

Kto powinien być spikerem na Łazienkowskiej?
Wojciech Hadaj (2131) 88%
Piotr Wyszyński (34) 1%
Hadaj i Wyszyński (103) 4%
ktoś inny (144) 6%
Suma głosów: 2412

Dywersja!
To glosy z pewnoscia Polonistow, Lecha, czy tez Kija. Mrowa z kolegami tez z pewnoscia dolozyl pare cegielek.
A tak powaznie... To smutne.

O Hadaja raz juz walczylismy. Z reszta i tak o raz za duzo. Niech go wypierdalaja, nawet kosztem tego czarnego. Z tym sami sobie poradzimy.

Kenijczyk
19-12-2005, 18:36
nie wyobrazam sobie meczu bez Wojtka,:placze: mimo ze czasem wkurzający

Sahal
19-12-2005, 20:45
nie wyobrazam sobie meczu bez Wojtka,:placze: mimo ze czasem wkurzający

A ja sobie nie wyobrażam, żeby nielojalny koleś, który karierę zrobił dzięki popularności wśród kibiców, dalej robił to, co robi. Kiedyś symbol wierności, dzisiaj symbol oportunizmu...

hatchet
19-12-2005, 22:01
O Hadaja raz juz walczylismy. Z reszta i tak o raz za duzo. Niech go wypierdalaja, nawet kosztem tego czarnego. Z tym sami sobie poradzimy.

Jak dla mnie spikera moze nie byc.

Ale ta czerwono - czarna k... ( Swieta ida wiec nie bede przeklinal ) niech spier... z tego klubu. Nie wyobrazam sobie ze wroce na stadion na wiosne i przywita mnie z plyty boiska , glos pana Wyszynskiego. Poprostu nie zdzierze tego ! Wiec jezeli powiedzial ze odejdzie to niech zrobi to juz dzis !!!

BTW Mysle ze 8 stycznia bedzie dobra okazja do konfrontacji bo jak znam zycie pan W. bedzie prowadzil WOSP w Zielonce i zapewne wpadne zamienic z nim kilka uwag :zly: Powiedzial ze odejdzie jak go niezakceptuja kibice ... oni juz go nieakceptuja jako Polonisty :zlosliwy:

Jozi
19-12-2005, 22:08
Hadaj Wojtek Hadaj !!! Jeśteśmy z Tobą (L)

juras
19-12-2005, 22:20
Rozyk na spikera

ems
19-12-2005, 22:22
Eeej ziziziomallee ttteeraz kkkkukukurwa wszszyscy: khkhtoo wygha mecz?!

Mogiel
19-12-2005, 22:30
Jeszcze powinny sie tam gdzies zaplatac "mmmmammuty".

yusta
19-12-2005, 22:44

aaaalllllluuuummmmmiiiiiiniiiiiuuuuuuuuuuummm

Włóczykij
20-12-2005, 00:03

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kurde późno już :cicho:

maciej_KO
20-12-2005, 00:53
oplułem monitor, przestraszyłem Hektora a Gośka z sypialni zaryczała żebym sie zamknął :cicho:

Cypis
20-12-2005, 07:36
Hadaj WON!!!. :cenzura: wszelkicvh spikerow. albo nie. niech wroci fanatyk Gwardii :hyhy:

powiedzial co swoje i morda w kubel a nie jak ten mamut

legart
20-12-2005, 10:52
Hadaj WON!!!. :cenzura: wszelkicvh spikerow. albo nie. niech wroci fanatyk Gwardii :hyhy:

powiedzial co swoje i morda w kubel a nie jak ten mamut

Czerniakiewicz?

"...a teraz podziękujmy brawami schodzącemu zawodnikowi z Hiszpanii - senkju Morientes..." czy jakoś tak

Mini
20-12-2005, 11:31
a co ta sonda miała pokazać ? poparcie dla Hadaja ? chyba niechęć do Wyszyńskiego.
to tak jak pytanie o radio ma hmm ryja
czy podoba ci sie RM? i dwie odpowiedzi do wyboru
a) podoba mi się
b) bardzo mi się podoba
:chytry:

i po ch* nam spiker ?
pierwsza lepsza osoba która wyjdzie i powie dobry wieczór, poda składy i w trakcie meczu kto strzelił bramkę, kto żółtą kartkę dostał albo kto kogo zmienia i nara

dobry był ten co tłumaczył na ruski na meczu Andżi - Rangers :oczko:

Herman
20-12-2005, 11:43
dokładnie.Nie rozumiem co to wogler za instytucja ten Hadaj ?
Drze to jape i wstyd robi.

Raffi
20-12-2005, 12:03
niestety Mini, w sondzie jest jescze opcja "inna osoba", która zdobyła całe 6% poparcia......

Ziemniak
20-12-2005, 12:55
Uwarzam zeby tego poloniste zgwizdac to jest slaby pomuysl bo i tak nie przygluszymy go:/ porpostu niech go zarzad nie przyjmuje:)) :zlosliwy:

Woytek
20-12-2005, 14:22
sonda pokazuje to, że mimo iż na forum jest kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu zaciekłych przeciwników Hadaja, to i takwiększość kibiców go akceptuje.

pierwsza lepsza osoba która wyjdzie i powie dobry wieczór, poda składy i w trakcie meczu kto strzelił bramkę, kto żółtą kartkę dostał albo kto kogo zmienia i nara

wbrew temu co piszesz to nie takie proste. różnych spikerów słyszałem jeżdżąc po Polsce ;)

1. spiker MUSI być na meczu, takie są wymogi PZPN.
2. spiker NIE MUSI drzeć japy :)

Niko
20-12-2005, 15:07
Czy może mi ktoś powiedzieć czym tak podpadł Hadaj kibicom? Chodzi o konflikt na lini kibice : KP czy coś więcej?

A co do obsady spikerki, to Hadaj ma swoje wady i zalety. Żyje meczem, wie o co chodzi kibicom, bierze udział w życiu kibiców poza stadionem i to jest niespotykane wśród innych spikerów. Inna sprawa, że czasem powinien się pochamować z krzykiem(piskiem?).

Ja zagłosowałem za opcją innego spikera, ale zdaję sobie sprawę, że idealnego nie znajdziemy, tak więc obecność Hadaja jest dla mnie zrozumiała i akceptowalna.

Tuzin
20-12-2005, 19:33
Najlepszy spiker jakiego slyszalem na polskim stadionie byl w... Wodzislawiu Slaskim. I **** ze na nazwisko mial Musztarda. Przywital kibicow Legii, przedstawil historie rywala (czyli nas). W czasie meczu wiadomo - tylko kartki zmiany i gole. Ogolnie bardzo na poziomie.

MTP
20-12-2005, 20:24
Rozyk na spikera
Byle mikrofon nie był z aluminium :hyhy:
A i obowiazkowo w stroju kurczaka/orła co kiedyś za maskotke robiło. :hyhy:

Markotny
20-12-2005, 22:49
Spiker z Warszawskiej Olimpii by spełnił oczekiwania niektórych negujacych poczyniania Hadaja :hyhy:

daimler
21-12-2005, 10:24
Pomijajac (na chwile) kwestie klubowej przeszlosci "nowego" pragne zauwazyc jedno - jego wejscie na Lecznej i "hadajowskie" "KTO WYGRA MEEEEEEECZ?".

Nie wiem jak innym, ale mnie to wkurwia i irytuje :zly: W dodatku slyszy sie to w ciagu kwadransa przed meczem kilka(nascie) razy. Co to ma byc? "100 pytan do..."??? :roll:

I w tym momencie jest juz dla mnie spalony. Po **** nam nowy spiker ktory bedzie sie wydzieral tak samo jak stary?

Mysle ze Tuzin bardzo dobrze przedstawil jak powinna wygladac wzorowa praca spikera. 100% powaga - ten z Wodzislawia jest ok! (moze transferowy hit zimy? :hmm: )

ps. a najbarziej mnie wkurwia hadajowkie "MIIIIIIIIIIIIIISTRZEM POLSKI JEST LEGIAAAAAAAAAAAAAAAAAA" Nna wyjscie pilkarzy. Super, my pewnie sami zaczac nie potrafimy......

zenada. :ucieka:

rolnik
21-12-2005, 11:11
ps. a najbarziej mnie wkurwia hadajowkie "MIIIIIIIIIIIIIISTRZEM POLSKI JEST LEGIAAAAAAAAAAAAAAAAAA" Nna wyjscie pilkarzy. Super, my pewnie sami zaczac nie potrafimy......

Ja myślę, że on to intonuje żeby cały stadion zaczął śpiewać równocześnie - wiadomo, że ch.. z tego wychodzi ale początek jest niezły :hyhy:

daimler
21-12-2005, 11:24

Ja myślę, że on to intonuje żeby cały stadion zaczął śpiewać równocześnie - wiadomo, że ch.. z tego wychodzi ale początek jest niezły :hyhy:

jak dla mnie tragiczny... :roll:

Tuzin
21-12-2005, 12:49
No wlasnie jak tego nie bylo to Zyleta zaczynala spiewac wczesniej a Kryta pozniej (ci pierwsi wczesniej widza pilkarzy w tunelu). Polecam obejrzenie starych filmikow z opraw na wejscie - slychac jakby echo.

daimler
21-12-2005, 14:00
Tyle lat sobie jakos radzilismy, a nagle skowyt Hadaj stal sie niezbedny... :roll:

Tuzin
21-12-2005, 20:10
Wlasnie sobie nie radzilismy :]

CywiL
22-12-2005, 00:31
Szczerze mówiac Hadaj od dłuższego czasu mnie wkurwia i nie mam nic przeciwko temu żeby wyłaczył mikrofon :hyhy:

Co do tego polonisty to ----->noga-------->dupa-------->brama

Nonckiewicz
22-12-2005, 12:59
Dajcie spokoj. Hadaj w 100 % wypelnia swoja robote. Jakiekolwiek "kontakty kibicowskie" to juz robota ponadprogramowa.

daimler
22-12-2005, 13:40
Dajcie spokoj. Hadaj w 100 % wypelnia swoja robote. Jakiekolwiek "kontakty kibicowskie" to juz robota ponadprogramowa.

jak dla mnie wypelnia ja w 300%, wiec robi o te 200% za dużo...