PDA

Zobacz pełną wersję : Cytat roku

ems
19-12-2005, 11:35
Tutaj wklejamy cytaty które najbardziej zapadły wam w pamięć w roku pańskim 2005. Kategoria dowolna (ale starajcie sie trzymac poziom)

Moj typ:

Jan Wejchert: "Potrzebny jest odpowiedni stadion i poprawa jakości całej polskiej piłki. Możemy kupić kilka gwiazd, załóżmy, że będziemy wygrywać wszystkie mecze 5:0. I co z tego? Nie będzie widowiska, tylko rzeźnia słabych drużyn."

Jaco
19-12-2005, 11:53
Mój typ:
Aleksandra Jakubowska: "lub czasopisma"

:zlosliwy:

Pewnie będę jeszcze uzupełniał.. 8)

Jastrząb
19-12-2005, 11:58
Potrzebowaliśmy kilku lat, aby przekonać się, że składane w kampanii obietnice SLD są nierealne. W wypadku PiS okazuje się to w ciągu tygodni
Adam Szejnfeld, "Rzeczpospolita", 29.11.2005

Nazgul
19-12-2005, 12:50
"Lud jest ciemny i to kupi" - J. Kurski.

Smetny
19-12-2005, 13:34
Politycy zawodowi, czyli ci co poza polityką nie mają życia, reagują na smak, zapach władzy, chciałoby się powiedzieć na swąd władzy, jak narkoman na heroinę. Jak coś takiego poczują, to jak psy gończe wyrywają do przodu, tratując wszystko po drodze.
Marek Belka

Tarchomin.
19-12-2005, 13:38
Niżej podpisany dwa dni temu: „Polska albo będzie trzeźwa, albo wcale jej nie będzie” :oczko:

A już tak całkiem poważnie, kilka które zostały w pamięci:

Gdyby Aleksander Kwaśniewski ułaskawił Zbigniewa Sobotkę, to nawet bym mu wybaczył wszystko, co robił przeciwko SLD Marek Dyduch, Rzepa, 13.12.2005r.

Kiedy mówiłem o moherowej koalicji, widziałem twarze Giertycha, Leppera, Jarosława Kaczyńskiego. A nie nakrycie głowy wielu pań w Polsce. Donald Tusk, Radio TOK FM, 05.12.2005

Jak dziadek Donalda Tuska był w armii Andersa, to ja byłem filharmonikiem wiedeńskim Jacek Kurski, Super Express, 29.11.2005

:ucieka:

Pzdr
Darek

Markotny
19-12-2005, 14:13
Człowieka nie można kopnąć, chyba że czerwonego.

Rydzyk, tylko nie pamietam kiedy i gdzie :hmm:

Flip
19-12-2005, 17:37
euro-poseł Golik , kilka dni temu podczas konferencji prasowej

"...i nagle okazało się że na GWAŁT potrzebuję adwokata..." :O

poseł Zych

"...nie po raz pierwszy staje mi..." :hyhy:

Foxx
19-12-2005, 18:46
"Wolność według otłuszczaków"
Piotr Lisiewicz, "Gazeta Polska"

"Gdyby Jarosławowi Kaczyńskiemu udało się zrealizować głoszone od kilkunastu lat pomysły, zyskają na tym nie „moherowe berety”, a ludzie młodzi. Pierwszy raz po 1989 r. u władzy pojawiła się ekipa mająca wolę rozbicia klik rządzących polskim wymiarem sprawiedliwości, korporacji uniemożliwiających zawodowy rozwój absolwentów, esbeckich układów udaremniających sukces młodym przedsiębiorcom. Tymczasem w mediach trwa właśnie kampania mająca młodym obrzydzić Prawo i Sprawiedliwość jako partię szykującą zamach na ich wolność."

Viola
19-12-2005, 18:52
"Towarem była prostytutka. I ten towar jest określany, jak on wygląda czy to ma być taka miłość, czy taka miłość. Jeżeli chcą się zabezpieczyć, to mówią o tym w chwili zamawiania, a nie w momencie kiedy mężczyzna ma ją posiąść. No przecież krew nie woda" Renata Beger 16 XII 2005

Wpuść bambra do biura to wychleje atrament :kurde:

Armand
19-12-2005, 20:35
mi utkwiła w pamięci pewna myśl jednego z forumowiczów:

"a i jeszcze jedna refleksja
jak patrze z mojego 10 piętra na panorame Warszawy

taka myśl

Hitler, Himmler, Stalin
...
takiego wała, k*** frajery!!" Ems (w temacie "63 dni chwały...")

juras
19-12-2005, 21:32
"Po rozdaniu rac mężczyzna zasłonił sobie twarz szalikiem, na głowe założył kaptur bluzy, którą nosił pod kurtką."

Stefan Dziewulski, Dyrektor ds. Bezpieczeństwa
"Wniosek o wydanie decyzji o zakazie wstępu na teren stadionu piłkarskiego przy ul. Łazienkowskiej..."

ems
19-12-2005, 21:39
:D