PDA

Zobacz pełną wersję : Euro 2008

Strony : [1] 2 3 4 5

Mini
08-12-2005, 13:02
uefa zrobiła szacher macher i podzieliła
na euro oczywiscie jako gospodarze jadą Austria i Szwajcaria
poza tym wychodzi mi ze dwie drużyny z kazdej grupy
6 grup 7 zespołowych i jedna 8 zespołowa

koszyki:
I - Anglia, Francja, Grecja, Holandia, Czechy, Szwecja, Portugalia
II - Niemcy, Hiszpania, Włochy, Rumunia, Turcja, Chorwacja, Polska
III - Serbia, Rosja, Dania, Norwegia, Bułgaria, Ukraina, Słowacja
IV - Bośnia, Irlandia, Belgia, Łotwa, Izrael, Szkocja, Słowenia
V - Węgry, Finlandia, Islandia, Albania, Walia, Estonia, Litwa
VI - Gruzja, Macedonia, Białoruś, Armenia, Irlandia Płn, Cypr, Mołdawia
VII - Liechtenstein, Azerbejdżan, Andora, Malta, Kazachstan, Wyspy Owcze, Luxemburg, San Marino

--------
hmm
Grecja, Polska, Słowacja, Łotwa, Estonia, Mołdawia, Liechtenstein 8)

Dyzio
08-12-2005, 13:46
hmm
Grecja, Polska, Słowacja, Łotwa, Estonia, Mołdawia, Liechtenstein 8)
tak grupa marzeń :oczko:
albo Francja, Polska , Dania , Belgia , Węgry , Białoruś, Malta ciekawe ciekawe :hyhy:

emse
08-12-2005, 15:17
Taka grupa by była fajna
Grecja, Polska, Słowacja, Izrael, Estonia, Białoruś, San Marino
A w z taką, nadal nie było by szans na awans do ME
Portugalia, Polska, Rosja, Irlandia, Litwa, Gruzja, Kazachstan

Jastrząb
08-12-2005, 15:26
Kurna, strasznie dużo spotkań do rozegrania będzie.

Ja osobiście chciałbym abyśmy zagrali z:

Czechy - bliski wyjazd
Ukraina - mecz przyjaźni :hyhy:
Irlandia - Katolickie derby
Węgry - Reszta z tego koszyka jakaś taka nijaka jest
Cypr - ciepło i fajnie. Poza tym reszta to w większości byłe republiki postradzieckie, a ja ich nie lubię (Wyjątek Ukraina)
Wyspy Owcze - z nimi o punkty żeśmy jeszcze nie grali

Kawa
08-12-2005, 15:58
Taka grupa by była fajna
Grecja, Polska, Słowacja, Izrael, Estonia, Białoruś, San Marino

Jakbysmy z Izraelem grali to PZPN by sie nie wypłacił z kar od UEFY, a Europa by nas przekleła :oczko:

emse
08-12-2005, 16:09
No ale chociaż fajnie by było ;)

Markotny
08-12-2005, 17:36
Angoli trafimy z I koszyka zapewne...

Nazgul
09-12-2005, 00:31
Angoli trafimy z I koszyka zapewne...

A ja bym chciał Francję albo Holandię...

yusta
09-12-2005, 23:55
Grupy 7 i 8 zespołowe :O
Niedługo będzie jak w eliminacjach do MŚ w Ameryce Płd :ucieka:

LEGIACWKS
19-01-2006, 00:05
Jak zawsze będzie Anglia w naszej grupie

cin
27-01-2006, 12:35
grupa A:
Portugalia
Polska
Serbia i Czarnoogóra
Belgia
Finlandia
Armenia
Azerbejdżan
Kazachstan

wcale jakos nie jestem przesadnie zadowolony z tego losowania...

Sharn
27-01-2006, 12:47
Bardzo fajny wyjazd do Serbii... :hyhy:

Powstał obok 2 gi taki temat...

Jastrząb
27-01-2006, 13:10
Karwia, za dużo ruskich mamy jak na mój gust.

W gr 2 - Włochy i Francja - będzie na noże :ucieka:

Tomereek
27-01-2006, 13:18
Losowanie złe :wsciekly: Portugalia, jak wiadomo nie do pokonania z tymi wszystkimi gwiazdami(Ronaldo, Deco, Quaresma,Carvalho itd..). Serbia w ostatnich eliminacjach zajęła pierwsze miejsce w grupie, wyprzedzająć Hiszpanie. Po zatym straciła tylko jedna bramkę we wszystkich meczach. Ciężko też będzie z Armenią na wyjeździe. Resztę powinnismy ograć, ale chyba powyżej 3 miejsca nie podskoczymy:/

Makul
27-01-2006, 13:50
Będzie ciężko ale będzie dobrze :brawo: :hyhy:

Szkoda że nie trafiliśmy do grupy E zamiast CHorwacji. Fajne 3 wyjazdy by były Anglia, Rosja i Izrael :lol2:

Grupa E
Anglia
Chorwacja
Rosja
Izrael
Estonia
Maceodnia
Andora

pusty
27-01-2006, 14:01
Będzie bardzo ciężko. Niespecjalnie mi się ta grupa podoba.

Podróżnik
27-01-2006, 14:18
Grupa jest beznadziejna teoretycznie aż 5 druzyn ma szanse a pozatym punkty mozna zgubić wszędzie najłatwiejsza grupa to chyba jest grupa C
Dużo bedzie zależało od tego jak terminarz zostanie rozpisany nie daj Bóg w pierwszym meczu jakiegos wyjazdu do Finlandi ,Belgi czy Serbi

Grabek
27-01-2006, 15:23
bardzo wyrównana grupa, można było trafić lepiej jeśli chodzi o 3. i 4. koszyk... a Szpaku w tv się podniecał, że łatwa grupa nam się trafiła :hmm:

jasin
27-01-2006, 16:33
grupa A:
Portugalia
Polska
Serbia i Czarnoogóra
Belgia
Finlandia
Armenia
Azerbejdżan
Kazachstan

wcale jakos nie jestem przesadnie zadowolony z tego losowania...

a ja wręcz przeciwnie! :)))

co prawda w Azerbejdżanie już byłem, ale co tam szkodzi pojechać jeszcze raz :P

Kazachstan, Armenia - to coś nowego :)

Do Finlandii blisko (do Tallinna potem prom za 10E i już Helsinki). No i Petersburg blisko, zawsze zahaczyć można po drodze.

jedynie Portugalia mi nie po drodze...

generalnie ok imho :)

arczi
27-01-2006, 17:27
Czyli podtrzymujemy tradycje.
Znowu nie bedzie nas na Euro.
Wychodzi wiec na to, ze Mistrzostwa Swiata to pikus przy ME.

yusta
27-01-2006, 17:46
Dajcie spokój.
Grupa jest dość wyrównana i każdy może pogubić punkty.
Bardzo dobrze według mnie.
Jeżeli będziemy grać tak jak ostatnio to wcale nie jesteśmy bez szans.
A z Portugalią mamy niewyrównane porachunki z MŚ 2002 8)

Tuzin
27-01-2006, 20:15
No to pozostaje jedynie EURO 2012 (oczywiscie jak sami je zorganizujemy).

Pesto
27-01-2006, 21:22
o w mordę ... Armenia - Azerbejdżan :roll:

niewiele jest na świecie równie nienawidzących się par : Iran - Izrael , Grecja - Turcja , Serbia - Chorwacja

może jeszcze wyznaczyć te mecze na boiskach Górnego Karabachu :cicho:

Z puktu widzenia Polski grupa beznadziejna - Portugalii nie przeskoczymy za pierona , Serbii też raczej nie , Belgia i Finlandia to słabiaki , ale potrafią urwać punkty.

Co za pajac przyłączył Kazachstan do Europy :wsciekly:

Mazi
27-01-2006, 21:25
Będzie bardzo ciężko... pamiętam ile zawsze płaczu i lamentu było u trenera i u piłkarzy jak przyszło nam grać w rejonach Kaukazu. A teraz jeszcze do Armenii i Azerbejdżanu dochodzi azjatycki Kazachstan...
Portugalia - zdecydowanie najsilniejsza drużyna w grupie (choć jak niektórzy z was zuwazyla - r moze stracic punkty z druzynami ze wschodu).
Belgia, Serbia, ( i w sumie Polska ) prezentują mniej więcej taki sam poziom futbolu - jak wszyscy sredniacy mają swoje upadki i wzloty - pytanie tylko kto i kiedy i w meczu z kim będzie miał formę a kto bedzię miał muke.
Do tego dochodzi jeszcze mało znana Finlandia, która bardzo dużo może zamieszać w meczu z każdym.

Kibicowsko jak dla mnie najciekawiej może być w Serbii i Belgii...

pitik
27-01-2006, 22:24
Grupa średnia. Mamy realne szanse jeśli nie zlekceważymy rywali.

Grabek
28-01-2006, 11:49

o to samo można zapytać jesli chodzi o Izrael, Gruzję, Armenię, Azerbejdżan i Mołdowię :/
won do Azji :efoch:

crolick
28-01-2006, 12:09

o to samo można zapytać jesli chodzi o Izrael, Gruzję, Armenię, Azerbejdżan i Mołdowię :/
won do Azji :efoch: :O
Czy ty wiesz gdzie leży Mołdawia [nie Mołdowa]?!

jasin
28-01-2006, 12:35

karwa nie mylić mi tu pojęć!

Mołdowa - nazwa kraju (który to kraj swoim terytorium obejmuje zaledwie część Mołdawi i kawałek Pridniestrowia)
Mołdawia - nazwa krainy historycznej (która leży w granicach obecnej Mołdowy, Rumunii i częśćiowo Ukrainy)

przy czym w PL przyjęło się mimo wszystko kraj nazywać Mołdawia. Porąbane to wszystko :)

wysyłanie Mołdowy do Azji to grube nieporozumienie.

endo
28-01-2006, 14:36

won do Azji :efoch:

Wyobrażasz sobie co by było gdyby Izrael grał w strefie azjatyckiej? :O
A co do reszty to trzeba nadmienić również Turcję,choć mała część tego kraju leży w Europie.
Ale to co się dzieje teraz z tymi federacjami to jakaś paranoja.Australia w następnych eliminacjach MŚ ma grać z azjatyckimi zespołami :O To może my zgłosimy swój akces do strefy Oceanii? :wsciekly:
A co do losowania,to nie jest tak fatalnie.Jak dla mnie Portugalia może zgubić punkty ze słabszymi zespołami (vide 2:2 z Liechtensteinem w ostatnich el. MŚ).Serbia może być problemem ale z Serbami ostatnio nie przegrywaliśmy.Belgijska piłka przeżywa obecnie kryzys,co powinniśmy wykorzystać.Ormian jakoś przejdziemy.Azerów już przerabialiśmy,a Kazachowie chyba prezentuja podobny poziom.Jestem mimo wszystko dobrej mysli 8)
Co do innych grup:
Najmocniejsze wydają się: A (nasza) B (Francja z Włochami-jak dla mnie murowany hit tych eliminacji + Ukraina) oraz F (Szwecja,Dania,Hiszpania).
Ciekawe konfrontacje?
Armenia - Azerbejdżan
Grecja - Turcja (rewanż za el. MŚ)
Czechy - Niemcy (rewanż - ME)
Czechy - Słowacja (kiedy oni ostatnio grali ze sobą?)
Rosja - Izrael :hyhy:
Szwecja - Dania (ciekawe czy tym razem będzie zmowa przeciw Hiszpanom?)
Słowenia - Albania (słabsze derby byłej Jugosławii)
Polska - Serbia i Cz.
Portugalia - Polska (niewyrównane rachunki)

w paru przypadkach wziąłem pod uwagę aspekty pozasportowe :oczko:

poza tym zawsze byłem ciekaw dlaczego nie ma reprezentacji Wielkiej Brytanii :hyhy:

Grabek
28-01-2006, 16:45

ano trochę przesadziłem :wstyd:

co nie zmienia faktu, że reszta won 8)

jasin: nie wiem o czym Ty tu piszesz :hyhy: mi chodziło o Mołdawię - taki kraj chyba :ucieka: co go niechcący wysłałem do Azji :oczko:

LEGIACWKS
28-01-2006, 22:28
Ja myśle że mamy szanse i to całkiem nie małe

Damian Zygula
12-02-2006, 20:40
Znowu do dzikusów z Armenii...

Francais
04-03-2008, 11:54
wracjacac do tematu:
wypowiedz Rogera dptyczaca obywatelstwa http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4982996.html

Raffi
11-03-2008, 22:35
a w ramach przygoowań reprezentacja Polski, w skąłdzie po części z zawodnikami zaspirujacymi do niej, przegrała z (poniekąd też nieco osłabioną) "Reprezentacją zagranicznych gwiazd OE" 2:3

Z akcentów (L) można odnotować gole Chinyamy i Wawrzyniaka oraz asysty Edsona i Radovicia.
Pierwsza połowa dla OE, druga bardziej dla Reprezentacji Polski.
Jak powiedział Leo, to tym i poprzednich sparingach ma już odpowiedzi w temacie wątpliwości co do składu na Euro.

za www.90minut.pl :
Polska 2-3 Zagraniczne gwiazdy Orange Ekstraklasy
Łukasz Garguła 74, Jakub Wawrzyniak 89 - Manuel Santos Arboleda Sánchez 1, Filip Ivanovski 40, Takesure Chinyama 79

Polska: 1. Wojciech Kowalewski (66, 12. Sebastian Przyrowski) - 2. Grzegorz Bartczak (66, 18. Adam Danch), 3. Marcin Kuś, 4. Jakub Wawrzyniak, 5. Mariusz Magiera (46, 14. Grzegorz Baran) - 7. Tomasz Zahorski (46, 20. Grzegorz Bonin), 6. Michał Pazdan (46, 15. Piotr Kuklis), 16. Rafał Murawski (41, 10. Łukasz Garguła), 8. Jacek Krzynówek, 11. Robert Kolendowicz (46, 17. Michał Goliński) - 9. Łukasz Piszczek (66, 19. Radosław Majewski).

Obcokrajowcy: 1. Emilian Ioan Dolha (46, 12. Ján Mucha) - 5. Radek Mynář (46, 17. Ivan Đurđević), 4. Panče Ḱumbev (46, 15. Iñaki Astiz Ventura), 6. Sreten Sretenović (46, 16. Hernâni), 13. Manuel Santos Arboleda Sánchez - 8. Miroslav Radović (46, 3. Stefano Napoleoni), 14. Aleksandar Vuković (46, 20. Roberto Mauro Cantoro), 2. Hermes (46, 18. Roger), 11. Édson (46, 10. Andradina) - 7. Ilijan Micanski (46, 21. Vuk Sotirović), 9. Filip Ivanovski (46, 19. Takesure Chinyama).

żółte kartki: Marcin Kuś - Manuel Santos Arboleda Sánchez.

sędziował: Grzegorz Gilewski (Radom).
widzów: 17000.

Drużyna obcokrajowców kończyła mecz w dziewiątkę po kontuzjach Hernâniego i Manuela Santosa Arboledy Sáncheza.

Ardiano
13-03-2008, 13:57
http://www.dziennik.pl/sport/article137817/Janczyk_grozi_ze_bedzie_gral_dla_Turcji.html

on ma chyba odgórny zakaz powołan do repry?

DobryChłopak
13-03-2008, 14:37
Janczyk został w końcu powołany:
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Leo-Beenhakker-oglosil-szeroka-kadre-na-towarzyski-mecz-z-USA,wid,9754852,wiadomosc.html?rfbawp=1205415453.4 17
Pewnie tylko raz, żeby mu zablokować drogę do rep. Turcji :lol3:

Xth
13-03-2008, 14:58
http://www.legialive.pl/news/25227_Wiecej_biletow_dla_Polakow_na_Euro.html

Ewentualne wiecej biletow dla dzialaczykow ...

Peace
13-03-2008, 16:57
Radomatu znowu? :jejku:

Sikore mogliby powołać. Chociaż strzela coś..

PeCe
13-03-2008, 18:01
Moim zdaniem Sikora i Brożek powinni pojechać na ojro albo chociaż między sobą powalczyć o jedno miejsce i Zieńczuk musi pojechać.

yusta
13-03-2008, 22:24
http://www.dziennik.pl/sport/article137817/Janczyk_grozi_ze_bedzie_gral_dla_Turcji.html

on ma chyba odgórny zakaz powołan do repry?

Jeżeli to prawda, to niech sp....
Pamiętam jak wyśmiewał w jakimś programie te swoje rzekome tureckie pochodzenie :nienormalny:

pusty
13-03-2008, 22:28
Nie rozumiem Polaków, którzy mogą w ogóle rozpatrywać występy z innym godłem na piersi. No po prostu nie rozumiem. Z dnia na dzień, patrząc na poczynania piłkarzy Legii i takie kwiatki jak słowa Janczyka, umacniam się w przekonaniu, że naprawdę komu jak komu, ale piłkarzom to naprawdę brak jakiegokolwiek honoru.

crolick
13-03-2008, 22:29
W czwartek jedna z gazet napisała, że Janczyk ma dosyć czekania na powołanie, i zastanawia się nad grą w reprezentacji Turcji, gdyż ma tureckie korzenie.

- Ja w reprezentacji Turcji? Już nie mam nawet siły dementować tych śmiesznych informacji - mówi Sport.pl polski napastnik. - Nigdy nawet przez głowę mi nie przyszło, by grać w innej kadrze niż Polska. Nie mam żadnych tureckich przodków. A jedyne, co mnie z Turcją łączy, to fakt że właśnie w Moskwie odwiedził mnie kumpel z tego kraju. http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5020429.html

pusty
13-03-2008, 22:31
A to trochę zmienia postać rzeczy ;)

kiubz
13-03-2008, 22:31
Aksel Szpringer :kawa:

[ Dodano: 13 Marzec 2008, 22:34 ]
Ale tak swoją drogą to informacje tego typu pojawiają się dlatego, że to działa świetnie jako forma wymuszenia powołania do reprezentacji chociaż na 1 mecz. Niestety tu patriotyzm schodzi na bok, a liczy się kasa i ambicje. Przykładów tego typu jest mnóstwo.

Warszawiak
14-03-2008, 09:15
Aksel Szpringer :kawa:

[ Dodano: 13 Marzec 2008, 22:34 ]
Ale tak swoją drogą to informacje tego typu pojawiają się dlatego, że to działa świetnie jako forma wymuszenia powołania do reprezentacji chociaż na 1 mecz. Niestety tu patriotyzm schodzi na bok, a liczy się kasa i ambicje. Przykładów tego typu jest mnóstwo.

Otóż to - zwiększa się prestiż, w końcu reprezentant kraju, to i hajsy większe powinien kosztowac/dostawać.

Mamy kolejnego asa - Aquafresca czy jakoś tak. Ktoś słyszał?

Jastrząb
14-03-2008, 09:25

Gra w młodzieżówce Italii. Z tego co się orientuję, to w ogóle nie było tematu jego gry u nas.

Warszawiak
14-03-2008, 09:31

Gra w młodzieżówce Italii. Z tego co się orientuję, to w ogóle nie było tematu jego gry u nas.
Nie na bieżąco jesteś.
Na wp.pl news dnia :fajek:

Jastrząb
14-03-2008, 11:07

Nie na bieżąco jesteś.
Na wp.pl news dnia :fajek:

Fakt.

no tu jest sytuacja trochę inna. Chłopak ma podwójne obywatelstwo. Nawet imię ma polskie, a nazwisko włoskie :P

Można by w sumie powalczyć o niego.

[ Dodano: 14 Marzec 2008, 12:46 ]
A tak w ogóle to dzisiaj jest losowanie biletów.

czekajcie na maile z wiadomością o wygranej :lol3:

Peace
14-03-2008, 13:55
czekajcie na maile z wiadomością o wygranej :lol3:Ja się łudzę, że mi się uda :P

matx
14-03-2008, 16:22
Ktoś się orientuje, czy te dziady wyślą maile do wszystkich, czy tylko do wygranych ?
To losowanie to już bylo w ogóle ?

kiubz
14-03-2008, 16:23
o 16 ma/miało być.... ale kij wie co zrobią

GregorAE
14-03-2008, 17:04
A to trochę zmienia postać rzeczy ;)

Jak zwylke troszkę Cie poniosło :lol2:

Troche dystansu do niesprawdzonych informacji :prawi:

karakan
14-03-2008, 18:30
Maile do "wylosowanych" mają być wysyłane jutro rano...planowo

Xth
14-03-2008, 18:59
Ale na swoich kontach na kupbilet juz mozna sprawdzic czy bilety sie wylosowalo.

Harcerz
14-03-2008, 19:10
Mozna sprawdzic na koncie kupbilet .

Wylosowane 2 sztuki na Polska - Austria :bauns: :bauns: :bauns: :bauns: :bauns: :bauns:

Jastrząb
14-03-2008, 19:20
Już poszła chyba plota, ze można sprawdzić, bo nie można się wbić.

[ Dodano: 14 Marzec 2008, 19:30 ]
Listkiewicz - znowu mnie oszukałeś :efoch:

[ Dodano: 14 Marzec 2008, 19:32 ]
Jeszcze raz i ci przypierdolę :zlosliwy:

karakan
14-03-2008, 20:34
Ja tylko ćwierćfinał :efoch:

Peace
14-03-2008, 21:15
Ja tylko ćwierćfinał :efoch:

Zgodnie z regulaminem, wylosowanie biletów na jeden z meczów oznaczało usunięcie z puli losowanych na inne spotkania.

:hmm:

karakan
14-03-2008, 22:22
W czym rzecz?

Peace
15-03-2008, 08:17
Nie rozumiem twojego niezadowolenia, jeżeli i tak mogłeś wygrać bilety na jeden mecz.

karakan
15-03-2008, 08:50
Chyba jest jasne , że wolałbym wylosować bilet na mecz grupowy..

W tej chwili muszę wpłacić 510 zł i czekać do czerwca czy może jednak nasi awansują czy nie.
Mimo szczerej wiary w nasze umiejętności , obawiam się , że zakończy się to czekaniem , żeby mi łaskawie te pieniądze odesłali z powrotem :?

Niby jest fajnie , bo jestem wylosowany , ale szanse na ćwierćfinał są raczej marne , a muszę zamrozić kasę , której nie mam zbyt wiele.

To o to chodziło z tym "tylko"

:oczko:

Warszawiak
15-03-2008, 10:51
Eeee, komputery się i tak zawsze mylą przy dodawaniu. :efoch: Nie było miesiąca, żeby się nie pomylił.

i teraz też się pomylił, gdzie ***** moje bilety?
myślę, że Harcerz wylosował moje bilety! :zly:

:oczko:

kiubz
15-03-2008, 11:20
kurde szkoda, jednak po cichu liczyłem, że coś się mi uda trafić...

pozostaje od kogoś odkupić albo jechać na Jana ;)

Jastrząb
15-03-2008, 11:35
kurde szkoda, jednak po cichu liczyłem, że coś się mi uda trafić...

pozostaje od kogoś odkupić albo jechać na Jana ;)

Listek dodatkowy tysiąc wywalczył, także nie traćcie nadzieji :prawi:

karakan
15-03-2008, 11:45
Ja już mam chętnych na swoje bilety na ćwierćfinał :kawa:

kiubz wal bez biletu - jak 3/4 kibicowskiej Polski :lol2:

kiubz
15-03-2008, 11:54
Dlaczego ja nic nigdy nie mogę wygrać :[

KKK, nie jestem zwolennikiem tego ale na Twoim miejscu (jak masz chętnych), to bym poczekał do czerwca, między meczem z Chrowacją a ćwierćwinałem jest 3 dni lub 4 (jeśli awans z pierwszego miejsca, wtedy Wiedeń). Więc myślę, że spokojnie dasz radę opchnąć wtedy za niezłą kasę, jeśli awansujemy to będzie euforia jakby Małysz skoczył 300 metrów.

karakan
15-03-2008, 12:05
Przecież muszę czekać do czerwca aż nasi awansują.Chyba dopiero wtedy dostanę fizycznie bilet.Teraz to sobie mogę robić zapisy. :D

Z tym Wiedniem , to nie wiem o co biega , bo ja mam bilet na mecz w Basel.

Nawet bym nie sprzedawał , ale ta Szwajcaria to trochę za droga impreza..

Warszawiak
15-03-2008, 12:08
Masz bilet do Basel, czyli otrzymasz ten bilet tylko w sytuacji, gdy Polacy zajmą, dajmy na to (nie znam dokładnie drabinki) 2 miejsce w grupie. Jeżeli zajmą pierwsze to biletu nie masz...

kiubz
15-03-2008, 12:15

Jeśli awansujemy z pierwszego miejsca, to gramy w Wiedniu dzień później, tj. 20.06. Więc troche to dziwne, że z miejsca zakładaja, że jak awans to tylko z drugiego miejsca.

Warszawiak
15-03-2008, 12:17
Ale były losowania na oba mecze! kkk wygrał pewnie ewentualny bilet na mecz w Basel. Taka jest moja koncepcja!

karakan
15-03-2008, 12:20
Aha rozumiem. Czyli bilety na ćwierćfinał podzielone zostały na 2 części. Wiedeń i Basel.

Jest tak jak napisał Warszawiak.

Najbardziej mnie irytuje , że za bilety warunkowe trzeba do 27 marca zapłacić.
Czyli przez 2 miechy będą leżeć na koncie i procentować.Dodatkowa kasa dla własciciela kupbilet.

Fajnie kierwa.. :\

matx
15-03-2008, 12:21
A jak jest z tą dodatkową pulą, która ma być dolosowana na mecze grupowe ?
Jak, gdzie, kiedy ? Wszystkie moje zamówienia mają status "usunięty". :zly:

PS. Zlodzieje !!! Zlodzieje !!! :foch:

Xth
15-03-2008, 12:47
Przecież muszę czekać do czerwca aż nasi awansują.Chyba dopiero wtedy dostanę fizycznie bilet.Teraz to sobie mogę robić zapisy. :D

Nawet bym nie sprzedawał , ale ta Szwajcaria to trochę za droga impreza..

Widzisz to roznie moze byc. Na MŚ w reichu jako warunkowy bilet dostawales voucher, ktory w przypadku awansu Twojej druzyny zamieniales na bilet.
Na miejscu jednak okazalo sie ze nie mialo znaczenia ze ten voucher byl na mecze polakow. My nasz v na 1/8 finalu opchnelismy bodajze szwedom i oni bez problemu wymienili je na swoje bilety.
Licze ze tu bedzie analogicznie.

karakan
15-03-2008, 15:25
Eee to by było pięknie!

autasajder222
15-03-2008, 17:01
witam-mam do sprzedania 2 bilety na mecz Chorwacja-Polska, bilety drugiej kategorii.Oczywiście płatność dopiero po otrzymaniu biletu(bilety, do osób które je wylosowały, będą wysyłane dopiero w maju).Info na pw.Bilet sprzedaje z powodu nie możności wyjazdu na mecz w tym terminie :boshe: -szczerze to liczyłem na Polska-Niemcy

karakan
15-03-2008, 18:52
Po cenie je sprzedajesz? :cool:

RG
15-03-2008, 19:13
A mnie nie wylosowali i jebie mnie to, pojade na Kubice :)

autasajder222
15-03-2008, 19:39
Po cenie je sprzedajesz? :cool:

nie ...ale za to mogę wymienić się na Austria-Polska, jeśli komuś akurat ten termin nie pasuje

karakan
15-03-2008, 20:23
Olać bilety.

Spotykamy się wszyscy na rynku w Wiedniu...jak pół Polski :lol2:

dyha
16-03-2008, 18:15
mam bilet na Polska-Chorwacja ! :strach:

[ Dodano: 16 Marzec 2008, 18:28 ]
i odsprzedam chętnie. 2 klasa.

Harcerz
16-03-2008, 19:53
mam bilet na Polska-Chorwacja ! :strach:

[ Dodano: 16 Marzec 2008, 18:28 ]
i odsprzedam chętnie. 2 klasa.

Jak przystepna cena to kupie

Sokol
18-03-2008, 01:07
http://allegro.pl/item326659499_euro_2008_austria_fmt_polska_mecze_p olakow_kat_2.html :O

Paluch
18-03-2008, 19:22
nie ma już tej aukcji, co tam było? :hmm:

dyha
18-03-2008, 20:12
2 karnety za 9 tys.

Peace
19-03-2008, 13:43
Zna ktoś jakieś konkursy w których da się wygrać bilety na euro?
Biletów nie wylosowałem, więc próbuje inaczej :chees:

kiubz
19-03-2008, 13:49
Np. płacąc mastercard i rejestrując transakcje.

Ardiano
19-03-2008, 13:58
Zna ktoś jakieś konkursy w których da się wygrać bilety na euro?
Biletów nie wylosowałem, więc próbuje inaczej :chees:

spróbuj jeszcze tu:

http://www.dziennik.pl/sport/euro-2008/article138968/Masz_szanse_by_jechac_na_EURO_2008.html

Peace
19-03-2008, 14:22
Dzięki.

Ja jeszcze znalazłem tutaj: KLIK (www.TyskiePromocja.pl)

Pzdr.

Harcerz
19-03-2008, 23:31
http://www.ticketnetonline.com/ResultsTicket.aspx?evtid=632958&event=Euro+Cup++-+Germany+vs.+Poland
http://www.ticketnetonline.com/ResultsTicket.aspx?evtid=632853&event=Euro+Cup++-+Austria+vs.+Poland
http://www.gotickets.com/sports/soccer/euro_cup_soccer/505587.php

kiubz
20-03-2008, 09:40
Harcerz, na ile to sprawdzone?

Harcerz
20-03-2008, 23:02
Ciezko mi cos powiedziec ale to sa firmy ktore sa caly czas na rynku . Kumpel kupil na Austrie i Niemcy z tej firmy http://www.ticketcity.com/Euro-2008-Tickets.html
Ale zamawial w grudniu to go wynioslo po 400$

kiubz
26-03-2008, 22:30
Dno i 3 metry mułu.

arczi
26-03-2008, 22:32
Musiałeś? Musiałeś? :D

kiubz
26-03-2008, 22:35
Zmarnowałem 2 godziny wieczoru, nie objrzałem serialu, nie byłem na siłowni, nie pojechałem się poślizgać po ostatnim śniegu w sezonie... musiałem :D

Jastrząb
26-03-2008, 22:37
Ta sama baśń co przed 2002 i 2006. Dobre eliminacje, w styczniu/ lutym powygrywane sprawdziany. Jest ok, jest fajnie. Nagle marzec - sprawdziany z mocniejszymi i baty do zera.

Nie było nic.

Przypomina mi się komentarz włoskiego komentatora po meczu z Koreą w 2002.
I dziś też można go zastosować. USA - Polonia: Tre - Niente. Trzy do... Nic.

Z.
26-03-2008, 22:40
Warszawiak! :efoch:

arczi
26-03-2008, 22:45
Po raz enty zemściło się powoływanie zawodników za dawne zasługi i nazwiska. Nie ważna jest aktualna forma. Znowu nie grają najlepsi, a ci co grzeją ławy. Faktycznie klasyką zajeżdża. W ten sam sposób dostali po dupie Engel i Janas. Dziś klapsy dostał Leo. Ale ten przynajmniej jakby bardziej rozumny. Może jeszcze wyciągnie odpowiednie wnioski.

mort
26-03-2008, 22:54
Faktycznie klasyką zajeżdża.

Nie siać defetyzmu!

W tych trudnych momentach cały Naród jest z naszymi chłopcami! Zwyciężymy.

:lol3:

kiubz
26-03-2008, 22:58
Niby tak, ale za czasów Engela czy Janasa była jakaś alternatywa, dzisiaj mi brakowało Błaszczykowskiego, może Jelenia, ale oni też bez formy. Wyjścia nie widzę w Golińskim, Gargule, Brożku, Piszczku... Łobodziński też się dzisiaj dostosował do reszty. Ja bym z miejsca, z resztą już dawno temu wywalił na zbity pysk Bronowickiego, ten to faktycznie gra od dawna za 1 świetny mecz wieki temu. Nie wiem kogo bym powołał zamiast tych co teraz grają.

Kijek
26-03-2008, 23:00
Świetna publiczność nie wystarczyła.

Fatalny od strony sportowej, bardzo dobry pod względem atmosfery - taki wyglądał powrót reprezentacji Polski na stadion Wisły po 10 latach przerwy. Biało-Czerwoni zostali rozgromieni przez Amerykanów 3:0.

Polaków z trybun obiektu przy Reymonta, mimo fatalnej gry i wyniku, dopingował żywiołowo komplet widzów. Fani widząc już do przerwy, że Polacy na boisku niewiele zdziałają potrafili świetnie się bawić, śpiewając różne pieśni, klaskając i robiąc falę.

No to widocznie trafiłem na 5 minut "słabszej" atmosfery :D

kiubz
26-03-2008, 23:03
Nie no śpiewali coś tam, starali się na pewno, ale jak to na meczach kadry...

Swoją drogą to jako pozytyw odbieram występ Boruca, ten to zawsze musi puścić babola w meczu o nic, jak ostatnio z USA, potem był mecz życia z Niemcami, więc prawidłowość jakaś istnieje ')

Z.
26-03-2008, 23:06
Nie wiem kogo bym powołał zamiast tych co teraz grają.

A ja się zastanawiam czy nie wziąc na to EURO tych ligowców, którzy są w najwiekszym gazie, bez wzgledu na klub, nazwisko i to ile zarabiają. Postawić na Majewskiego, na Sikorę, na Zieńczuka itp

Generalnie czas chyba wrócic do tezy sprzed kilku miesiecy: wyniki jak za Janasa, gra jak za Engela. Po co przepłacać?

arczi
26-03-2008, 23:07
No doping jak na kadrę całkiem urozmaicony. Widać, że Wiślaki wzięli sprawy w swoje ręce, bowiem ta "lepsza" reprezentacja polskich kibiców jak zwykle morda w kubeł i rzucanie kurew. No ale to oni są niestety przyszłością i kwiatem kulturalnego współczesnego kibicowania. Bleh...

kiubz
27-03-2008, 00:01
Nie wiem kogo bym powołał zamiast tych co teraz grają.

A ja się zastanawiam czy nie wziąc na to EURO tych ligowców, którzy są w najwiekszym gazie, bez wzgledu na klub, nazwisko i to ile zarabiają. Postawić na Majewskiego, na Sikorę, na Zieńczuka itp

Generalnie czas chyba wrócic do tezy sprzed kilku miesiecy: wyniki jak za Janasa, gra jak za Engela. Po co przepłacać?

A Ty jak zwykle swoje :lol2:

Co do piłkarzy, powołanie Zieńczuka, Sikory, Majewskiego... może też Murawskiego, Grosickiego uważam za nieodzowne, zawsze jakaś alternatywa, świeża krew... pytanie tylko czy są gotowi na pierwszy skład z Niemcami... żadnego niestety tam nie widzę. Z jednej strony może jednak potrzebne były te wszystkie sparingi ligowe, przynajmniej w tej sytuacji Leo tak zupełnie w ciemno nie będzie powoływał nikogo. Brożek to niestety idzie śladami Żurawskiego, w kadrze zacznie coś strzelać za 4 lata, karierę klubową zrobi podobną. Ja bym wziął Jelenia, lubię go za ambicję, zawsze coś imho pokaże.

Co do dopingu to repertuar raczej wiślacki... ale podtrzymuję, że jak najbardziej na plus, tymbardziej przy takim widowisku.

Z.
27-03-2008, 00:18
żadnego niestety tam nie widzę.

A ja nie widze tam Bąka, Bronowickiego, Radomskiego, Żurawskiego....

A Ci chociaż w lidze są w gazie ;)

EDIT:

PRZERWA Korespondent rozmawiał przed meczem z chorwackim dziennikarzem. Dziennikarz chciał wiedzieć, ile biletów dostaną polscy kibice na mecz z Niemcami. Chorwaci 75 procent biletów przeznaczyli dla sponsorów.

Źródło - 'z czuba'

http://www.sport.pl/sport/1,74696,5059288.html

Z jednej strony wiadomość na pewno nie jest pewna. Natomiast jesli jest w niej ziarno prawdy i faktycznie 75% idzie dla sponsorów to nasz mecz z Chorwacją bedzie nudny jak flaki z olejem, jesli chodzi o doping & co.

Jastrząb
27-03-2008, 00:40
Bramki dla reprezentacji Niemiec w dzisiejszym meczu strzelali:

Szwajcaria - Niemcy 0:4 (0:1)
Bramki: Miroslav Klose (23), Mario Gomez (61, 67), Lukas Podolski (89)

:lol2:

Gomez to przynajmniej pół hitlersyn z matki.

dyha
27-03-2008, 13:52
wiadomo kiedy PZPN będzie rozsyłał bilety na ME?

Warszawiak
27-03-2008, 14:03
Warszawiak! :efoch:

Zostaw mnie w spokoju, ja w piłkę sobie spokojnie grałem z wieczora.
Przyjeżdżam a tu zero do trzech z Jankesami :\

Zatem dużo o meczu napisać nie mogę...
Jednak - widziałem gdzieś tytuł, że trzeba szukać bocznych obrońców. Tylko się zastanawiam gdzie ich szukać? Nie ma w Polsce klasycznych bocznych obrońców takich, jakich wymaga współczesny ofensywny futbol. Są zwyczajni kopacze, którzy są chujowi i nie nadają się na inne pozycje, to się ich wstawia na bok obrony. Taka praktyka to chleb powszedni w polskiej piłce w zasadzie od wieku juniora.
Jak ktoś napisał - Bronowicki to jedna wielka pomyłka...

Strasznie irytuje mnie Garguła. Typ pomocnika podobny do Majewskiego, tyle że ten drugi w formie dużo lepszej, więc po co nam Garguła?

Problem jak zawsze ten sam - ograniczone pole manewru - brak wielu wystarczająco dobrych piłkarzy.
I tu drogi Z. chwała Benhauerowi za to, że robił przegląd ligowców już niejeden. Teraz już jego broszka, aby to wszystko poukładać.

No i ja cały czas żyję w przeświadczeniu, że wygląda to trochę inaczej niż wcześniej, bo inny trener i inne jest jego podejście że tak powiem mentalne do zawodników. On ich jeszcze na niemczurów zmobilizuje - zobaczycie :)

Xth
27-03-2008, 16:38
wiadomo kiedy PZPN będzie rozsyłał bilety na ME?

All tickets will be sent to the address indicated on the application form just a few weeks before the tournament This is for security reasons, as well as to help prevent you misplacing your tickets.

Wiec pewnie pzpn tez cos kolo tego

SpideyPL
25-04-2008, 14:55
http://www.upfoto.pl/show/3919.jpg
Nowy hit w Tesco... :D

Warszawiak
08-05-2008, 16:43
No i jest wstępna kadra:

26-osobowa kadra reprezentacji Polski na zgrupowanie w Donaueschingen przed Euro 2008:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn).

Obrońcy: Jacek Bąk, Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad).

Pomocnicy: Dariusz Dudka, Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Pazdan (Górnik Zabrze).

Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Marek Saganowski (FC Southampton).

Skreśleni:

Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce),
Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń),
Michał Goliński (Zagłębie Lubin),
Łukasz Piszczek (Hertha Berlin),
Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld),
Dawid Janczyk (CSKA Moskwa).

Matusiak :/ jakoś nie wierzę, że on dojdzie do jakiejkolwiek formy na Euro. Ale może znajdzie się w trójce, która odpadnie po zgrupowaniu...

yy... dopiero zauważyłem... (news jest z wp.pl) gdzie jest Roger? On nie miał grać na Euro? :look:

Ardiano
08-05-2008, 16:52
błąd wp. na onecie jest :P

http://sport.onet.pl/0,1264200,1744997,wiadomosc.html

Jastrząb
08-05-2008, 16:59
Hmm, spodziewałem sie, ze zostanie Wichniar, a poleci Pazdan. Reszta bez sensacji.

Andrzej
08-05-2008, 17:39
Matusiak i Zahorski lepsi od Wichniarka :roll: zwłaszcza ten pierwszy...

PS. Od kiedy Łobodziński to napastnik?

PeroPułtusk
08-05-2008, 17:54
równie dobrze Smolarka mozna wpisać do napastnikow (ba, nawet bardziej by tam pasował) więc zwał jak zwał ;)

Matusiak :/

gonzo(L)
08-05-2008, 19:38
nie wiem co Leo widzi w tej miernocie (czyt. matusiak)

crolick
08-05-2008, 20:23
Hmm, spodziewałem sie, ze zostanie Wichniar, a poleci Pazdan. Reszta bez sensacji.Dokładnie. Bronowicki pewnie też jeszcze poleci...

Ardiano
08-05-2008, 21:46
w życiu... Bronowicki Garguła i Matusiak są nietykalni u Leo, choćby grali największy piach

gonzo(L)
08-05-2008, 21:56
bronowicki i garguła jeszcze ujda, ale ten matusiak... :strach:

Numer
09-05-2008, 00:08
Przecież to on wybiera drożynę a nie my, My nie wiewem jak się sprawują na treningach i jak ci oto zawodnicy sprawują się jako jedna ekipa. Jak dostanie łomot to wtedy będę miął pretensje.

Purzyk
09-05-2008, 14:29
nie wiem co Leo widzi w tej miernocie (czyt. matusiak)

To co Janas widzial w Rasiaku ;).

Numer
13-05-2008, 08:42
Na tej lisice nie mogę się dopatrzyć Zieńczuka...

gonzo(L)
13-05-2008, 21:28
Kiedy Radosław Matusiak nie doszedł do teoretycznie łatwej piłki siedzący na trybunach w Leo Beenhakker tylko spuścił głowę.

wypierdolić go i spokój

dyha
14-05-2008, 15:15
bilet na Polska - Chorwacja kat. 2 wciąż mam na zbyciu...

jak coś to pw

Raffi
23-05-2008, 19:32
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
trwa mecz Polska - FC Schaffhausen, do przerwy 0-0 i gra taka jak wynik

dyha
23-05-2008, 21:59
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5234576,09.html

PeCe
23-05-2008, 22:34
A podobno jesteśmy już w szeroko pojętej Ojropie :kawa: Takie rzeczy to tylko w Polsce :zagubiony: (niestety :( )

dyha
24-05-2008, 19:14
bilet na Polska - Chorwacja kat. 2 wciąż mam na zbyciu...

jak coś to pw

wciąż aktualne .

dokładne dane biletu :

Bilet - Polska-Chorwacja 16/06/2008 Klagenfurt - 20:45
kategoria 2
trybuna : green-ost
poziom 1
blok a18
rząd 18

Jastrząb
25-05-2008, 13:32
Dwa tygodnie do meczu z hitlersynami, a tu zero ciśnienia na forum widzę :oczko:

Z niusów - Możliwe, ze Błaszczykowski się wypuli. Szkoda.

Kijek
25-05-2008, 14:19
Leo dla TVP Sport:
Błaszczykowski - jak bedzie zdrowy na jeden, dwa mecze to pojedzie
Bronowicki - "fifti fifti"
Matusiak - "fajting" ale pierwsze dwa dni były "disaster" :D

dyha
25-05-2008, 18:14
http://sport.onet.pl/156719,1264200,3539474,1,relacje.html

:D:D:D

http://sport.onet.pl/156719,1264200,3539454,1,relacje.html

40 minutowy materiał dla TVN24

PeCe
25-05-2008, 21:10
Nie wiem jak Wy, ale co do meczu z hitlersynami to ja stawiam hajs na naszych. Kiedyś ich trzeba pokonać i mocno w to wierzę. Mam nadzieję, że z 10 zł zrobi się koło 45. Zresztą postawie chyba w każdym meczu, że Polska wygra, dobre kursy są :D

dyha
25-05-2008, 21:38
Nie wiem jak Wy, ale co do meczu z hitlersynami to ja stawiam hajs na naszych. Kiedyś ich trzeba pokonać i mocno w to wierzę. Mam nadzieję, że z 10 zł zrobi się koło 45. Zresztą postawie chyba w każdym meczu, że Polska wygra, dobre kursy są :D

w betclick jest taka opcja, ze przy założeniu konta zwracają Ci postawioną kasę za 1 kupon jeśli Ci nie wejdzie. O ile pamiętam to do 70 zł , wiec możesz obstawić bez ryzyka że stracisz.

Kijek
25-05-2008, 23:55

W Pinnacle placa na Nas 7.77, waha to sie wlasnie miedzy 5.0 a 8.0.

dyha
26-05-2008, 14:52
http://www.sport.pl/sport/1,89344,5245115.html

http://www.gazzetta.it/gallery/Calcio/vuoto.shtml?2008/05_Maggio/strip_tease/01&1

kiubz
26-05-2008, 21:41
Oj, chyba doprowadzenie tych pań do jakiejś formy na mecz 8/06 będzie ciężkie.

Jedno mi się w głowie nie mieści, na jakiego wała Benhaker bierze na Euro dwóch bramkarzy, którzy nie grają w swoich klubach. Dla mnie Fabian albo Kuszczak są do odstrzału, na ich miejsce powinien wejść Pawełek, który miał przyzwoity sezon i grał. To co Kuszczak wyprawia to dramat, powinien wylecieć po tym meczu a zamiast niego nawet Dudek z ławki Realu.

Jaco
26-05-2008, 21:54
Jedno mi się w głowie nie mieści, na jakiego wała Benhaker bierze na Euro dwóch bramkarzy, którzy nie grają w swoich klubach. Dla mnie Fabian albo Kuszczak są do odstrzału, na ich miejsce powinien wejść Pawełek, który miał przyzwoity sezon i grał. To co Kuszczak wyprawia to dramat, powinien wylecieć po tym meczu a zamiast niego nawet Dudek z ławki Realu.
Nie widzisz niczego dziwnego w swoim poście? :look:

daimler
26-05-2008, 22:00
Jaco, ale ty się czepiasz :lol:

Co nie zmienia w niczym faktu, że grażyny dają dziś niezły popis umiejętności :ucieka:

Jaco
26-05-2008, 22:03
Co nie zmienia w niczym faktu, że grażyny dają dziś niezły popis umiejętności :ucieka:
Dzielnie się bronią. \')
Się nie czepiam, tylko po drinkach czytam nie tylko między wierszami. :prosze:

kiubz
26-05-2008, 22:09
Oj Jaco.... widzę, że mistrz wynajdywania szczegółów znów w akcji i muszę tłumaczyć :p. Zasadniczo chodzi mi o to, że jeśli już Benhaker musi brać kogoś kto nie gra w swoim klubie to ja bym wziął w ciemno Dudka.

W kadrze dla mnie powino byc dwóch bramkarzy na pewnym poziomie, którzy grają w większości meczów w swoich klubach i każdy z nich może w każdej chwili wejść i grać. Trzeci, niech jedzie nawet bez ogrania, ale swoim doświadczeniem gwarantuje jakąś alternatywę. Dla mnie Kuszczak nie pasuje ani jako grający, ani jako doświadczony niegrający. Fabiana bym jeszcze wziął, bo grał kilka meczów ostatnio w Arsenalu i pokazał, że jest w formie. Kuszczak grał mało, w dodatku zaliczał w MU wpadki. Zamiast niego bym wziął Pawełka, Załuskę, Kowalewskiego, a jeśli Behakker woli postawić na doświadczenie na arenie międzynarodowej to wolałbym Dudka.

Jaco
26-05-2008, 22:21
ja bym wziął w ciemno Dudka.
Trudno, co robić. :ucieszony:
Jak widać, LeoPOLd ma inną wizję. Fakty są takie, że to on bierze całą odpowiedzialność na siebie. Dudek był pewniakiem już w Korei i raczej się nie sprawdził. Wtedy też się mówiło, że gdyby od początku bronił chłopak Dody, to poszalelibyśmy, że hohoho! :kowboi:
Pozostaje nam, jak powiedziałby Nazgul : "Czekać i obserwować". :popcorn:

Dzięki za komplement. \') Wysyp idiotów(ek) na forum powoduje, że pozostaje mi się przypierdalać do normalniejszych forumowiczów.

Kempes
27-05-2008, 00:31
Fabiański - ogółem sezon biorąc - chyba mniej grał niż Kuszczak (?)
Blondi Tomasz dodatkowo w grupie LM pograł (przynajmniej tak przebąkiwali milion razy przed, w trakcie i po finale, choć ja w ogóle tego nie kojarzę)

W każdym razie, moim zdaniem niegrający Kuszczak, Fabian czy Dudek to niewielka różnica.
Leonardo kilka razy mówił że oprócz umiejętności bierze pod uwagę zaangażowanie, głód gry, atmosfere w drużynie i tego typu bajery - młodziany będą flaki wypruwać, Dudzio to już obżarta rybka na pół-emeryturce.

Więc moim zdaniem decyzja wydaje sie dobra.
Ewentualnej alternatywy nie widziałbym w Dudku czy lidze polskiej (Pawełek nie był wcale takim mocnym punktem Wisły) ,a we wspomnianym Kowalewskim.

Cóż, za miesiąc sie dowiemy :popcorn:

Strzałek
27-05-2008, 12:13
http://www.tvn24.pl/-1,1551068,wiadomosc.html

Warszawiak
27-05-2008, 14:06
http://www.tvn24.pl/-1,1551068,wiadomosc.html

http://au.youtube.com/watch?v=DLZWMabiioI
Ten filmik dużo lepszy! :popcorn:

Snoopy
27-05-2008, 17:44
http://au.youtube.com/watch?v=DLZWMabiioI
Ten filmik dużo lepszy! :popcorn:
:strach: ten kawałek z radia leciał ze 2 lata temu czyli w roku owego mundialu w każdej austriackiej knajpie na stoku... myślałem że szlag mnie trafi :zagubiony:

hatchet
27-05-2008, 20:54
Albańczycy to jakieś chólyganskie flagi mają na płocie :lol:

A mecz nudny :popcorn:

wrc
27-05-2008, 21:23
Gmoch ma swój dzień dzisiaj.

Kempes
27-05-2008, 21:49
Jak ja nienawidze tych sparingów z drużynami typu Cypry, Estonie , Albanie ... gorszych nudów chyba nie może być. I te zajebiste opinie ekspertów na siłe ''chłopaki pokazali że umieją grać'' , ''ten czy inny sie sprawdził'' ... bo kurtwa strzelimy gola lub dwa Litwie czy innej Czeczeni

Aha taka mnie refleksja naszła - jak widze te sparingi to katastrofa z grą i ogólnie.
Wtedy zawsze jest argument że to tylko sparing. Ale cholera, przecież od tych gier zależy to kto będzie grał ,kto będzie na ławie ,a kto wogóle nie pojedzie. Na logike to powinni gryźć trawe i łomotać takich ogórów.

Dzisiaj mam coś pesymistyczne podejście do wszystkiego :foch:

Jastrząb
27-05-2008, 22:02
Może faktycznie są tak podjechani. Bo to nie jest chyba kwestia tego, że im się nie chce...

Z.
27-05-2008, 23:10
Łobodziński prawdopodobnie złamał kość strzałkową. Na prawej został Kuba "Jestem twardy jak Kirkland", "Wiatr łamie mi kosci", "Głowacki 2" Błaszczykowski. Los zesłał ostatnią szanse na ogarniecie się Leło i powołanie Jelenia.

Tomereek
27-05-2008, 23:11
Znając życie to dowoła Piszczka...

kiubz
27-05-2008, 23:12
powołanie Jelenia

oby... dla mnie to jest jedyny facet, który powinien pojechać za wcześniejsze zasługi... po prostu mu się należy za ambicje.

daimler
27-05-2008, 23:20
Jeśli już, to powoła Piszczka.

Jutro o 11.00 ogłoszenie kadry. Jak dla mnie do domu wracają Matusiak, Pazdan i Majewski :popcorn:

kiubz
27-05-2008, 23:33
Jeśli już, to powoła Piszczka.

Jutro o 11.00 ogłoszenie kadry. Jak dla mnie do domu wracają Matusiak, Pazdan i Majewski :popcorn:

Wątpie, co do Matusiaka... z prostej przyczyny, tam po prostu jest za mało napastników. W kadrze obecnej jest prócz niego Żurawski, Sagan, Zahorski... no i Smolarek, który napastnikiem nominalnie nie jest. Zamiast Matusiaka musiałby dowołać Wichniarka albo Piszczka, skoro nikogo innego z poza listy nie przyjmuje. Jeśli Łobodziński na prawdę wypadnie to pewnie wejdzie Piszczek jako prawy pomocnik, względnie napastnik a Matusiak zostanie.

Paluch
27-05-2008, 23:35
Rodżerski ładnie dziś hymn śpiewał :oczko:

a jeśli chodzi o gre to ogólnie :kac:
na plus Żurawski

Z.
27-05-2008, 23:43
Kiubz - Żurawski (dziś na +) tez nominalnie nim nie jest. Tzn w ustawieniu Leo, bo mimo ze gra na szpicy to wraca do srodka (Gmoch to zauwazył - słusznie).

Jak dla mnie albo wezmie Piszczka albo nikogo. On jest obrażalski, wiec Jeleń nie ma szans.

Nie jadą:

Pazdan
Jop
Sagan

:chytry:

kiubz
27-05-2008, 23:47
Pazdan Jop Sagan

Coś czuję, że się sprawdzi... jeśli szykuje się jeszcze jakakolwiek niespodzianka to wypadnie Bronowicki.

Dla mnie oprócz Rogera nie powinien jechać Jop (tu ewentualnie Pazdan), Bronowicki i Matusiak. Plus zamiast Zahorskiego Jeleń i Pawełek za Kuszczaka. Reszta może być.

Z.
27-05-2008, 23:56
Jest jeszcze opcja Pazdan, Kokoszka, Zahorski - Leło może np. wywalić takich, którzy nie będą opowiadali jak ich trener skrzywidzł itp. W sensie, ze wywali takich, którzy go nie skrytykują. Coś czuje, ze Sagan, a juz na pewno Matusiak mocno by narzekali. Moze chciec tego uniknąć. Nie jest to moim zdaniem teza z kosmosu, bo własnie dlatego wywalił wczesniej Brozka czy Sikore, żeby teraz wywalając Pazdana nie wzbudzać zadnych sensacji i awantur. Kto bedzie umierał za Pazdana? A wyobrazacie sobie co by było, gdyby Brożek strzelil gola Macedonii, a ten go nie wział?

Snoopy
28-05-2008, 00:39
Jest jeszcze opcja Pazdan, Kokoszka, Zahorski - Leło może np. wywalić takich, którzy nie będą opowiadali jak ich trener skrzywidzł itp. W sensie, ze wywali takich, którzy go nie skrytykują. Coś czuje, ze Sagan, a juz na pewno Matusiak mocno by narzekali. Moze chciec tego uniknąć. Nie jest to moim zdaniem teza z kosmosu, bo własnie dlatego wywalił wczesniej Brozka czy Sikore, żeby teraz wywalając Pazdana nie wzbudzać zadnych sensacji i awantur. Kto bedzie umierał za Pazdana? A wyobrazacie sobie co by było, gdyby Brożek strzelil gola Macedonii, a ten go nie wział?
Niegłupie. Z tym że: Matusiak i Sagan imo nie mieliby żadnego prawa narzekać i raczej by tego nie robili, również nikt by za nich nie 'umierał'. Pierwszy pojechał za zasługi a drugi... no tak żeby być pewnym, na co go stać. Obaj mieli stanąć na głowie i nie zrobili tego (mimo że jestem zwolennikiem Sagana - tak obiektywnie nikt za nim płakać nie będzie). Zresztą Marek sam był zaskoczony powołaniem więc o co się miałby teraz żalić?

co do Brożka - pełna zgoda. Pewnie Leo by wbiegł na boisko i zabronił mu strzelać tego karniaka :D

a oprócz trójki Pazdan, Kokoszka, Zahorski śmiało można w tym kontekście wymienić również Majewskiego

Matusiak Bronowicki i... ktoś trzeci do odstrzału!

Jastrząb
28-05-2008, 01:12
Majewski jak ma grać na skrzydle to niech faktycznie zostanie w domu. Od odstrzału pewno Sagan i Pazdan, ja bym też pogonił Jopa. Ogólnie prawe skrzydło z dosyć mocnej formacji zrobiło się kupą :?

dyha
28-05-2008, 01:30
Mecz z Albanią był dla polskiego Brazylijczyka debiutem, w którym mógł pokazać Beenhakkerowi iż nie pomylił się powołując go do kadry. Nie pokazał, bo nie mógł a "zawdzięcza" to Żurawskiemu. Kapitan reprezentacji zadbał by skutecznie odciąć Rogera od podań.
Gdy tylko Polacy przejmowali piłkę, Żurawski cofał się z ataku w strefę działań Brazylijczyka wymuszając swym ruchem podania do siebie. Dostawał podania by zaraz oddać piłkę do tyłu (nie zauważyłem by choć raz podał do przodu).
Prześledźmy jeszcze raz: Żurawski cofa się po piłkę kilkanaście metrów i oddaje ją znów kilkanaście metrów do tyłu. Efekty takiego zachowania: Roger jest wyłączony z gry, z przodu nie mamy napastnika. Nie ma mowy o jakimś prostopadłym zagraniu przed bramkę rywali, bo po pierwsze nie ma kto tego zrobić gdyż Roger, który jest do tego predysponowany i wyznaczony nie dostaje piłek. A po drugie nie ma do kogo podać bo Żurawski błąka się w środku boiska.
Dlatego zupełnie nie rozumię zachwytów komentatorów TVP nad Żurawskim. Najczęściej powtarzany przez nich argument (mogę zacytować niedokładnie), iż "po Żurawskim widać, że jest w formie, pokazuje się i dużo biega", skwituję powiedzeniem jednego z moich kolegów: i tylko szkoda, że to piłka nożna a nie maraton. Bo taka prawda, że bieganina Żurawskiego przynosiła więcej szkody niż pożytku całej reprezentacji a Rogerowi w szczególnie.
Pozostaje oczywiście wątpliwość, dlaczego - jeśli Żurawski był tak słaby - Leo zmienił po przerwie Rogera a nie jego. Cóż Beenhakker już przyzwyczaił nas, że trudno odgadnąć sens jego decyzji. A może tak po prostu założył przed meczem i tyle.
Holender chyba też przywykł już do stylu gry Żurawskiego, który chyba już zawsze będzie się cofał po piłkę. Tylko nigdy tak to nie przeszkadzało jak teraz gdy w reprezentacji pojawił się Roger. Gdy Żurawski miał za plecami tylko Lewandowskiego i Dudkę jego powroty do linii pomocy tak nie szkodziły. Teraz wygląda na to, że Żurawski i Roger nie mogą grać w jednym składzie jednocześnie. I oczywiście nie ma wątpliwości na kogo postawi Leo.
Pozycja Żurawskiego jest obecnie niezagrożona. I szkoda. Bo chciałbym zobaczyć co reprezentacji może dać Roger, a wątpię by Leo chciał eksperymentować w ostatnim przed Euro meczem z Danią w niedzielę. Pozostaje nadzieja, że Leo znów nas zaskoczy...
wtorek, 27 maja 2008, sylvio
akurat pod tym tekstem mogę się śmiało podpisać. miałem dokładnie takie same odczucia oglądając pierwszą połowę. Żurawski musi się nauczyć, że jeśli gramy jednym napastnikiem to niech będzie na tej szpicy i czeka na piłki, a nie wraca i rozgrywa jak przy 4-4-2 z dwoma środkowymi defensywnymi. W meczu dochodziło do tego, że Rodżerski nie wiedział sam co ma robić bo wychodziło na to, że musi być napastnikiem.

I teraz sprawa jest taka, że jakby się dokładnie przyjrzeć to takimi jedynymi stricte środkowymi napastnikami są narażeni na odstrzał Saganowski i Matusiak. Żurawski do gry jako wysunięty się nie nadaje, Smolarek jak ktoś wcześniej pisał też lepiej sprawdza się jako cofnięty, lub na skrzydle a Zahorski ... sam nie wiem, ale na lewej jako tako wygląda.

Takie moje małe przemyślenia.

P.S.

20.30 Roger z hymnu zaśpiewał tylko dwie sylaby - "...browski...". To i tak więcej niż Wawrzyniak.

Kepke
28-05-2008, 11:31
Dwaj legioniści, Roger Guerreiro i Jakub Wawrzyniak, pojadą do Austrii i Szwajcarii na Euro 2008. Przed kilkoma minutami Leo Beenhakker ogłosił 23 osobową kadrę. Z 26 osobowego składu wypadło trzech piłkarzy: Grzegorz Bronowicki, Radosław Matusiak i Radosław Majewski.
Kadra Polski na EURO 2008:
bramkarze: Boruc, Fabiański, Kuszczak
obrońcy: Bąk, Golański, Jop, Kokoszka, Wasilewski, Wawrzyniak, Michał Żewłakow
pomocnicy: Błaszczykowski, Dudka, Garguła, Roger, Krzynówek, Lewandowski, Murawski, Pazdan
napastnicy: Łobodziński, Saganowski, Smolarek, Zahorski, Żurawski

Sagan jednak jedzie ;)

daimler
28-05-2008, 11:45
Trafiłem 2/3 8)
Z Bronowickim mnie mimo wszystko zaskoczył.

kiubz
28-05-2008, 11:53
Trafiłem 2/3 8)
Z Bronowickim mnie mimo wszystko zaskoczył.

Z Matusiakiem mnie zaskoczył, Bronowickiego się spodziewałem, chociaż on ponoć nie jedzie, bo kontuzja. Muszę podpis zmienić, ale w pracy mam poblokowane więc wieczorem Panie Janie kochany, wieczorem :lol2:

Kepke
28-05-2008, 12:05
Z Matusiakiem mnie zaskoczył

Dla mnie nie, za to zaskoczyło mnie już samo wzięcie go na to zgrupowanie, zdecydowanie wolałbym Brożka.

Na plus Sagan

Andrzej
28-05-2008, 12:24
Pazdan :kurde:

Z.
28-05-2008, 14:06
Pazdan jedzie :o

+ za Matusiaka

Argumenty przeciw Bronkowi i Majewskiemu rownie dobrze mozna zastosowac wobec Błaszczykowskiego i Pazdana.

Snoopy
28-05-2008, 14:28
Matusiak Bronowicki i... ktoś trzeci do odstrzału!

trafiłem 3/3 :mistrz: Leo słuchaj się mnie dalej a będziem mistrzem świata :lol3:
kolejny krok to wbić do głowy Żurawskiemu że jest napastnikiem a nie pomocnikiem i tym jego ciągłym cofaniem się tylko przeszkadza a dodatkowo nie ma potem komu dograć.

co do Majewskiego... może szanse na jego pozyskanie wzrosły? :hmm: wiem naiwny jestem

GregorAE
28-05-2008, 15:38
Żebyśmy się czasem nie obudzili z ręką w nockinku podczas meczu z Niemcami, gdzie będzie trzeba dokonać zmiany a na ławce będą ... Pazdan , Zahorski i Kokoszka...

pilich2
28-05-2008, 17:01
posiadam na sprzedanie bilet na euro 2008 mecz POLSKA AUSTRIA
kontakt. 661099342

karakan
01-06-2008, 08:35
Bus na mecz Polska -Niemcy.

Cena 350zł od osoby. 3 wolne miejsca.

Cena troszkę wyższa , bo wyjazd z Warszawy w piątek wieczorem , a powrót dopiero w poniedziałek rano(w sensie wyjazd z Klagenfurtu).
2 pełne dni na miejscu.

Chętni na prv.

Numer
01-06-2008, 09:27
Dziś oglądałem mecze Chorwacji I Niemiaszków. Szczerze mówiąc obie drużyny graja padake, z reszta tak ja my. Mecz z Danią więcej powie.

Snoopy
01-06-2008, 16:49
cały Żurawski... zamknąć oczy i kopnąć lekko po ziemi a nuż bramkarz się zesra :gupi: chyba tylko u nas koleś z tak marną psychiką może być kapitanem...

ale jest Krzynio :hasao:

zbinky
03-06-2008, 21:49
stary dobry szamo:)

http://www.weszlo.com/blog/3

karakan
03-06-2008, 22:05
Pamiętam tą bramę Kucharskiego.Stadion wtedy dosłownie rozjebała euforia!

:konfetti:

zbinky
03-06-2008, 22:31
też pamiętam
pamiętam też rewanż z szachtarem i przy bramce dla nas też podobna atmosfera była - ściskali sie obcy ludzie, szaliki latały do góry. W pewnym momencie takie mi ciśnienie do łba poszło że musiałem stanąć nieruchomo bo myślałem że mi skronie eksplodują......... miło powspominać

karakan
03-06-2008, 23:56
Hmm nie wiem.Ja mam inne odczucia jak porównuje te dwa mecze.

zbinky
04-06-2008, 00:07
bo tych meczów porównać nie można..................miałem na myśli podobne zachowania................. tak czy inaczej chciałbym podobne chwile przeżywać 8, 12 i bodajże 16 czerwca........ Niemcy, Austria i Chorwacja przede wszystkim na kolanach;)

Andrzej
04-06-2008, 01:04
Kto z forumowiczów oprócz karakana wybiera się na Euro?

Kempes
04-06-2008, 01:39
Mi wystarczy że ze Szwabami wygrają, wybacze im wtedy wszystko.

DobryChłopak
04-06-2008, 01:55

Zasadniczo ja, ale tylko na mecz z Niemcami.

Nienawidzę Niemców za bomby na Warszawę, nienawidzę Niemców za spalone wsie..."

karakan
04-06-2008, 07:23
Ja śmigam już w piątek pod wieczór! :raca2:

Kierwa nie mogę się doczekać..

Byle tylko te kontrole zapowiadane nic nie popsuły!

Numer
04-06-2008, 07:23
Haller stwierdziła m.in., że mistrzem Europy zostaną Francuzi. - Z 90-procentową pewnością - zastrzegła. Ważniejsze jednak było zdanie, które poświęciła Włochom. - U mistrzów świata może wypaść jeden z ważnych piłkarzy. Dlatego właśnie Francja będzie miała spore szanse na awans do finału i wygranie całego turnieju - powiedziała Rosalinda Haller. Jest ona uznawana za jedną z najlepszych w swoim fachu w Austrii. Przepowiadaniem przyszłości trudni się od 30 lat. W jednej ze swoich wizji opisała katastrofę kolejki szynowo-linowej. Do tragedii doszło w 2000 roku w Kaprun, zginęło wówczas 155 osób.

Co jeszcze o Euro 2008 powiedziała wróżka? W finale Francja ma zagrać z Portugalią. Z grupy, w której grają biało-czerwoni do ćwierćfinału awansują: Niemcy z pierwszego miejsca, a także Chorwacja. Podopieczni Joachima Loewa nie zrobią jednak furory, bo potem ma ich wyeliminować Portugalia. - Dopiero na mundialu 2010 Niemcy będą bardzo mocni - rzekła Haller. O Polakach - zgodnie z powyższym - nawet się nie zająknęła.

Taki spoiler?

Xth
04-06-2008, 09:20
Ja śmigam już w piątek pod wieczór! :raca2:

Kierwa nie mogę się doczekać..

Ja w sobote skoro swit ;]

karakan
04-06-2008, 09:39
Przetrzemy wam szlak...

Jak zawsze czarna robota na mojej głowie :fajek:

:p

dyha
04-06-2008, 09:50
Na Chorwację ktoś chciałby pojechać ? :D

arczi
04-06-2008, 11:12
http://www.dziennik.pl/files/archive/00091/KNUT_DB_06_91540l.jpg

Bravo Mort! :D

Jastrząb
04-06-2008, 12:43
Ja lecę we wtorek na mecz z Austria.

Do Austrii Wiedeń jeden krok... :D

Szyja
04-06-2008, 14:29

ja jade na Chorwacje

Piotruś
04-06-2008, 15:50

ja na Polska-Austria i potrzebuje 3 biletów w dobrej cenie :)

Kijek
04-06-2008, 15:59
siedze w pracy, dzwoni kolezanka co pol roku do mnie nie dzwonila... "czesc Tomus" "no czesc" "Tomus mam 2 bilety na Polska - Niemcy 500 ojro" ***** mac!

Andrzej
04-06-2008, 17:00
Pisałeś, że chcą Cię w tym banku co tam sobie trochę zaśpiewałeś więc co to dla Ciebie 500 euro :lol2: :oczko:

dyha
04-06-2008, 17:04
siedze w pracy, dzwoni kolezanka co pol roku do mnie nie dzwonila... "czesc Tomus" "no czesc" "Tomus mam 2 bilety na Polska - Niemcy 500 ojro" ***** mac!

zawsze taniej możesz mieć ode mnie na Chorwatów :kawa:

:D

Tom Kruz
04-06-2008, 18:22
Mi udało sie załapać na Polska - Niemcy i Polska - Austria.
Wyjazd w sobotę przed południem.
Mam nadzieje, że po tygodniu, kiedy będę wracał nasi piłkarze już nie będą pakować walizek....

Kijek
04-06-2008, 19:35
Pisałeś, że chcą Cię w tym banku co tam sobie trochę zaśpiewałeś więc co to dla Ciebie 500 euro :lol2: :oczko:

250 euro za bilet to troche duzo za 150 bym bral, szczegolnie ze to miejsca w jakies 2 katergorii cenowej dla sponsorow wiec całkiem wpizdziec.

zawsze taniej możesz mieć ode mnie na Chorwatów :kawa:

tzn za ile ? :D

Andrzej
04-06-2008, 19:42
Jest jakiś telebim na placu zamkowym albo coś w tym stylu podczas meczu z Niemcami? Wie ktoś coś?

TonyTouch
04-06-2008, 19:53
http://warszawa.naszemiasto.pl/wydarzenia/860090.html

kiubz
04-06-2008, 21:34
Dla tych co jadą do Austrii, nie zapomnijcie wstąpić do sklepu po drodze:
http://images23.fotosik.pl/220/e99974e3cb798416.jpg

Domino23
04-06-2008, 23:00
Dzis dostalem z nienacka propozycje nie do odrzucenia i za 650 zl (raz sie zyje w koncu :D ) nabylem :

http://img512.imageshack.us/img512/6933/dsc00277wt9.th.jpg (http://img512.imageshack.us/my.php?image=dsc00277wt9.jpg)

Kijek
04-06-2008, 23:03
farciarz ! ;)

DobryChłopak
04-06-2008, 23:07
Domino, jest na nim jakiś kod kreskowy czy coś w tym stylu?
Na jakiej zasadzie wchodziło się na MŚ 2006? Były kołowrotki? Jak już będę w tej Austrii to zal nie spróbować dostać sięna stadion :)

kiubz
04-06-2008, 23:10
Na jakiej zasadzie wchodziło się na MŚ 2006?

Się wchodziło ;)

Na MŚ był czip w bilecie, który wkładali pod czytnik jak na L przy kołowrotku, i tyle, żadnego więcej sprawdzania z dowodem czy cuś.

DobryChłopak
04-06-2008, 23:14
Mam nadzieje, że "Kolegen ticket" i "Legia OK." Tym razem wystarczy :)

Domino23
04-06-2008, 23:23
Na moim bilecie zadnego kodu kreskowego nie widze, jest taki tradycyjny paseczek do oderwania.

karakan
05-06-2008, 07:33
Mój znajomy wbił się bez biletu na Polska-Niemcy 2 lata temu.
Były 3 bramki.

Dla chcącego nic trudnego!
Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka! :pimp:

DJ_DaMiC
05-06-2008, 13:17
Hmmm, moze to dziecinne ale zabawmy sie w typerów :D

Polska 1:0 Niemca
Bramka: Saganowski (88')
Czerwona kartka: Dudka (90')

90' Klose nie strzelił karnego - fantastyczna obrona Boruca

Skład Polski: Boruc - Wawrzyniak, Żewałakow, Bąk, Wasilewski - Krzynówek, Dudka, Roger, Lewandowski (46' Murawski), Łobodziński (75' Smolarek) - Żurawski (82' Saganowski)

Niemcy przez cały mecz beda przewazac, szybka zmiana Lewandowskiego bedzie wynikiem tego, iz pilkarz Szachtaru nie bedzie nadazal za akcjami. Dzien przed spotkaniem Smolarek dostanie zatrucia pokarmowego, ale wejdzie w koncowce, podobnie jak Saganowski, ktory od poczatku szykowany jest na ostatnie 10minut spotkania ze szkopami. Zwycieska bramka padnie po akcji lewym skrzydlem Krzynowka, ktory poda do Rogera, ten po zwodzie fantastycznie przrzuci ciezar gry na prawe skrzydlo, gdzie Smolarek bez namyslu dosrodkuje po ziemi w pole karne, a Saganowski wykonczy akcje fartownym strzalem. Po zdobyciu bramki Polacy przejda do obrony. W 90' Dudka bezmyslnie sfauluje Podolskiego w polu karnym. Pilke na "11" metrze ustawi Klose, lecz swietnie broniacy przez caly mecz Artur Boruc, wyciagnie sie jak struna i obroni jedynastke! :D.
Na koniec Polscy kibice beda skandowac: "Cale Niemcy placza! Mistrzostwa juz nie zobacza! Cale Niemcy zaluja! A wasi pilkarze to chu*e" xD :D

e(L)egion
05-06-2008, 15:16
A daj spokój z takim meczem, bym chyba umarł na zawała serca :oczko:

dyha
05-06-2008, 15:22
to info sprawdzone? bo za czerwoną kartkę, bramkę Saganowskiego i przestrzelony karny za 100 mogę wyciągnąć ponad 27tys...

Strzałek
05-06-2008, 16:41
Ja chętnie odkupił bym 1 lub 2 bilety na Chorwację.

Na jakiej zasadzie wchodziło się na MŚ 2006?

Byłem w Hannoverze. Bramki były podobne jak na Legii, a w bilecie był chip. Ja miałem bilet kupiony w Polsce, jednak dla pewności wcześniej w Ticket Service go bez żadnych problemów przepisałem, za całe 15E. Jak się okazało później przy wchodzeniu nie było to potrzebne.

zbinky
05-06-2008, 17:11
ehhhhhh nie mam wyjścia - odsprzedam bilet na Austria - Polska
900 pln
info na PW

e(L)egion
05-06-2008, 18:18
ehhhhhh nie mam wyjścia - odsprzedam bilet na Austria - Polska
900 pln
info na PW
stary co tak mało? zażądaj minimum 1500 zł. :cenzura:

zbinky
05-06-2008, 19:28
dobra.............ironia nie na miejscu zupełnie..............

kiubz
05-06-2008, 19:46
ironia nie na miejscu zupełnie..............

A czego się spodziewasz, jak chcesz mieć kilkukrotną przebitkę na bilecie i zarabiać na innych? Pokłonów?

GregorAE
05-06-2008, 21:03
Błaszczykowski kontuzja...
Piszczek pojedzie w jego miejsce.

gonzo(L)
05-06-2008, 21:07
Błaszczykowski kontuzja...
Piszczek pojedzie w jego miejsce.

*****, wie ktoś coś wiecej na ten temat kontuzji Błaszczykowskiego?

arczi
05-06-2008, 21:21
No wszędzie jest już ten news to sobie poczytaj.

*****. Najlepszy zawodnik kadry. W pizdu.

Z.
05-06-2008, 21:23
Grałby na pól-gwizdka. Zawodnik zdecydowanie nieturniejowy.

Francais
05-06-2008, 21:23
no i kupa,Blaszczykowski odpadl:jejku:
Piszczek to raczej napastnik wiec sciagaja go jako uzupelnienie kadry.Na prawej pewnie Lobodzinskiego dadza ale w takiej sytuacji nie wiem czy nie lepiej na mecz z Niemcami dac poszarpac Smolarkowi,i zagrac tylko Zurawskim z przodu:|

pusty
05-06-2008, 21:40
Dla mnie osobiscie taktyka gry z jednym napastnikiem jest bez sensu. Nie maja sie zesrac przed meczem z Niemcami - a wystawienie tylko jednego napastnika juz psuje mentalnosc druzyny, ktorej chcac nie chcac narzuca sie defensywny styl gry. Takie moje zdanie.

Jastrząb
05-06-2008, 21:41
http://konkurs.euro2008.wp.pl/

Trzeba odpowiedzieć na kilka pytań i wysłać jakiś kod za pomocą smsa.

Koszt to jedyne...... 19 pln :o

sponsor - tp.sa

**** im w dupę.

dyha
05-06-2008, 22:12
Ta kontuzja zwięszkszyła szanse Rogera na wystep w 1 skladzie wg mnie. Smolarek pójdzie na prawą, Żurawski na szpicę i wtedy jest miejsce na środku. Nie wierzę by Leo wystawił na Niemiaszków Łobodzińskiego, napewno nie od 1 minuty...

ale jak będzie zobaczymy.

Francais
05-06-2008, 22:17

sponsor - tp.sa

**** im w dupę.

http://fr.youtube.com/watch?v=pgnpgugDl5M 3:54

żyła
06-06-2008, 00:29

sponsor - tp.sa

**** im w dupę.

hahah, dobre! post roku :oczko: :P nie wiem czego mnie to tak rozbawiło w sumie hehe, ale dobre, dobre :)

a co do Błaszczykowskiego, to ogólnie nie przepadam za nim, bogiem jakimś też nie jest. Mamy dać radę to damy i bez niego :oczko:
karwa, ja teraz te normalne ikonki włączyć, bo jakoś inaczej działa niż przy szybkiej odp.? :/

ps. ile właściwie ostatenie meczów będzie leciało w tv poza polsatem sport extra(sam polsat sport mże być dla mnie:))???

Kenijczyk
06-06-2008, 15:03
27 meczów w polsacie otwartym (4 mecze ostatniej kolejki grupowej będą retransmitowane, bo lecą o jednej porze), w polsacie sport nie będzie nic, wszystko w polsacie sport extra. Jedyna roznica miedzy polsatem a pse to analizy i gadki w studio.

Co do Błaszczykowskiego to piłkarze podobno dowiedzieli się o jego kontuzji wieczorem, na treningu nie widzieli żadnej kontuzji :hmm: więc może mimo mało wiarygodnego źródła, jest coś w tej wersji:

Czy Jakub Błaszczykowski mógł zagrać na Euro, ale wyjechał ze zgrupowania, ponieważ pokłócił się z Leo Beenhakkerem? Taką wersję wydarzeń przedstawił dziennikarz stacji NSport Dariusz Tuzimek.

Przed wyjazdem z Bad Waltersdorf Błaszczykowski miał odbyć długą rozmowę z Leo Beenhakkerem, podczas której między zawodnikiem a selekcjonerem doszło do różnicy zdań.

"Kuba" zapewne mógłby wystąpić z Austrią, ale jego gra w spotkaniu z Niemcami była wykluczona. Tymczasem, według sensacyjnych doniesień, pomocnik Borussii Dortmund miał silnie obstawać za tym, by za wszelką cenę zagrać przeciwko zespołowi trenera Joachima Loewa. "Don Leo" nie chciał się na to zgodzić. Z tego powodu miało dojść do kłótni, w rezultacie której Błaszczykowski wyjechał ze zgrupowania.

Przedstawiona wersja wydarzeń nie jest potwierdzona, co zaznaczył Dariusz Tuzimek.

Fizi
06-06-2008, 15:24
kwestia zniknięcia niemieckiego busa w drodze na Euro ostatecznie wyjaśniona :

http://www.joemonster.org/filmy/9230/Najlepsza-riposta-na-niemiecki-zwiastun-meczu-Polska-Niemcy-na-Euro-2008-

:lol:

casual
06-06-2008, 15:54
Już zaczynam się wkurwiać na samą myśl o 40 milionach kibiców, z których przez najbliższy miesiąc będzie się składała Polska. Sami w futbolu zakochani.

Sami ***** znawcy w około. Na czele z dziewczynami oczywiście, a jak, i to takimi, których nikt nigdy by o to nie podejrzewał.

Jak tak kochają piłkę to niech to udowodnią nie tylko gdy jest to modne, czyli w trakcie Mistrzostw. Zapraszam na Legia- Odra Wodzisław czy inne klasyki.

Dobrze, że sesję mam, to chociaż jakoś te całe Mistrzostwa obok mnie przebiegają...

Poza tym taka impreza bez Anglii inaczej smakuje ;)

Kempes
06-06-2008, 16:04
Już zaczynam się wkurwiać na samą myśl o 40 milionach kibiców, z których przez najbliższy miesiąc będzie się składała Polska. Sami w futbolu zakochani.

Sami ***** znawcy w około. Na czele z dziewczynami oczywiście, a jak, i to takimi, których nikt nigdy by o to nie podejrzewał.

Jak tak kochają piłkę to niech to udowodnią nie tylko gdy jest to modne, czyli w trakcie Mistrzostw. Zapraszam na Legia- Odra Wodzisław czy inne klasyki.

Dobrze, że sesję mam, to chociaż jakoś te całe Mistrzostwa obok mnie przebiegają...

Poza tym taka impreza bez Anglii inaczej smakuje ;)

Ty sie Anglią nie martw, tylko ciesz ze wkoncu znów mozna sobie 3 razy zrobic nadzieje ze wygramy :D

Ja naszczescie po sesji w praktyce - co mnie cieszy bo moge wsjo na luzie ogladac.
A co do mamutów które nagle odpierdalają sie w szale i koszulki to pełna zgoda - aczkolwiek juz mnie to mniej rusza, po czesci rozumiem nawet gdyż no wiadomo... każdy lubi takie dreszczyki. Byle by sie tylko nie wymądrzali ..

Numer
06-06-2008, 16:09
No i ja też mam sesje w trakcie mistrzostw. Daj Boże żebyśmy z Chorwatami wygrali, Dla mnie najważniejszy mecz(powody osobiste)

Piotruś
06-06-2008, 17:40
No i ja też mam sesje w trakcie mistrzostw. Daj Boże żebyśmy z Chorwatami wygrali, Dla mnie najwazniejszy mecz(powody osobiste)

miałem z nimi ciekawe przygody kilka lat temu na wakacjach,na szczęście szybko biegam i nie są dla mnie ''powodem osobistym'' ;)

co innego Niemcy a dlaczego?post DobregoChłopaka z poprzedniej strony.

Włóczykij
06-06-2008, 17:56
No i ja też mam sesje w trakcie mistrzostw. Daj borze żebyśmy z Chorwatami wygrali, Dla mnie najwazniejszy mecz(powody osobiste)

jak już powołujesz się na Boga, to rób to poprawnie dzieciaku :jejku: ...

Adrian
06-06-2008, 18:16
On pewnie w lesie mieszka wiec borze :)

casual
06-06-2008, 20:45
Daj Borze buhahaha [tu miejsce na odpowiedni emotikonek]

Fizi
06-06-2008, 21:00
darz bór ! :lol2:

a co do tego wysypu "owiniętych we flagi" itp z okazji imprez takich jak Euro vs mecz z Odrą Wodzisław, to chyba trochę przesadzacie

po pierwsze niejeden z tych, którzy teraz przychodzą na takie spotkania zaczynał swoją fascynację kopaną właśnie od takiej imprezy

po drugie - niejako właśnie temu służą

po trzecie należy tylko się cieszyć z tego, że przy tej okazji dochodzi do wskrzeszenia dumy z barw narodowych i poczucia przynależności narodowej

i o to chodzi Panowie, o to chodzi :)

daimler
06-06-2008, 21:04
po trzecie należy tylko się cieszyć z tego, że przy tej okazji dochodzi do wskrzeszenia dumy z barw narodowych i poczucia przynależności narodowej
Dokładnie!
Mnie bardzo podoba się, jak jadąc przez miasto widzę powywieszane z okien flagi Tyskiego (zajebista akcja marketingowa :brawo: ), albo widząc samochody z biało-czerwonymi szalikami na tylnej szybie lub chorągiewkami.

Dla mnie zajebista sprawa.

RadO
06-06-2008, 21:08
Fizi i Daimler :brawo:

daimler
06-06-2008, 22:04
Kuszczak jedzie do domu. Coś w tą kontuzję nie wierzę :kawa:

Jastrząb
07-06-2008, 00:29
Trochę numerologii ku pokrzepieniu serc:

UWAGA RODACY-->08.06.2008-http://pilkanozna.pl/board/images/smiles/013.gif8+6=14 / 2+8=10-->1410;-) !!!

:D :oczko:

DobryChłopak
07-06-2008, 01:13
Nie przekonują mnie te argumenty o rodzącej się dumie z Barw Narodowych. Mam wrażenie, że część kibiców kupuje flagę/szalik tylko dlatego, że tak wypada. Wywieszą ją w niedziele, za tydzień. A w Święta Narodowe nawet o tym nie pomyślą. Mam nadzieje, że to wrażenie błędne... a jednak. Teraz obserwować będziemy "kibiców" owiniętych flagami trzymającymi w jednym ręku trąbkę* a w drugim flaszkę. Potem flaga razem z właścicielem będzie leżeć na ziemi, dobrze byłoby jakby jej jeszcze nie obrzygał.

*Ciekawi mnie ewenement trąbek na imprezach sportowych, jak mówię powiedzmy starszemu pokoleniu, że idę na mecz to się pytają czy kupiłem trąbkę :o

Numer
07-06-2008, 01:33
jak już powołujesz się na Boga, to rób to poprawnie dzieciaku :jejku: ...

No tak przepraszam.

On pewnie w lesie mieszka wiec borze

Nie na pustyni.

Daj Borze buhahaha [tu miejsce na odpowiedni emotikonek]

Nieźle mi kawal wyszedł co nie?

arczi
07-06-2008, 08:20
Dokładnie!
Mnie bardzo podoba się, jak jadąc przez miasto widzę powywieszane z okien flagi Tyskiego (zajebista akcja marketingowa :brawo: ), albo widząc samochody z biało-czerwonymi szalikami na tylnej szybie lub chorągiewkami.

Dla mnie zajebista sprawa.

Tylko co ma wspólnego flaga Tyskiego z dumą narodową? Dla mnie to jawne nadużycie i sprytne wykorzystanie naiwność Polaków przez browar. Z ich marketingowego punktu widzenia oczywiście strzał w 10.
U mnie nadal nic się nie zmienia. Wywieszanie ich flagi jest darmową reklamą Tyskiego. Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem i poczuciem narodowej przynależności. Od tego są flagi narodowe.

Socios
07-06-2008, 11:46
Arczi :brawo:

Kijek
07-06-2008, 11:51
Wystarczy przejechac na ursynowie obok akademika SGGW. Cały obwieszony flagami niby to fajne ale widac dodatek tego napisu to tak jak napisal Arczi tylko marketing.

Dobrze ze nie pijam Tyskiego.

Francais
07-06-2008, 13:20
no to wypad-kierunek Bazylea:raca2:
Zobaczymy co tam pepicki nawydziwiaja...

daimler
07-06-2008, 14:11
Tylko co ma wspólnego flaga Tyskiego z dumą narodową? Dla mnie to jawne nadużycie i sprytne wykorzystanie naiwność Polaków przez browar. Z ich marketingowego punktu widzenia oczywiście strzał w 10.
U mnie nadal nic się nie zmienia. Wywieszanie ich flagi jest darmową reklamą Tyskiego. Nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem i poczuciem narodowej przynależności. Od tego są flagi narodowe.
A nie uważasz, że jest to "pierwszy krok" w stronę ożywienia w ludziach poczucia pewnej "jedności narodowej"? Ja tak uważam. Może dziśwywiesi flagę Tyskiego, ale ważne że wogóle wywiesza cokolwiek. Lepiej żeby miał wyjebane na wszystko i wszystkich?

Zresztą, nie tylko flagi Tyskiego widać. Masa samochodów na mieście jeździ z chorągiewkami bez żadnego logotypu. W kilku oknach widziałem biało-czerwone flagi.

Dla mnie każda akcją która sprawia, że w ludziach pobudza się jakiś duch wspólnoty jest godna pochwały. Okazja jest. Niby "tylko" mecz, ale ważne, że ludzie powoli wyrywająsię z tego letargu. Dziś wywiesi flagę Tyskiego z okazji meczu, jestem pewien że przynajmniej jakiś % z nich jutro wywiesi flagę w dniu święta.

Jasne, że Tyskie wykorzystuje to marketingowo. Ale moim zdaniem ta akcja ma też plusy ze "społecznego" punktu widzenia. Tak jak napisałem na wstępie - jest to jakiś krok. Krok po kroku da się zauważyć, że ludzie coraz bardziej przypominają sobie kim są, skąd pochodzą i co najważniejsze - chcą to wyrazić!

Jeśli na dzień dzisiejszy potrafią to zrobić tylko poprzez flagę którą dostali do sześciopaku piwa- na początek dobre i to.

Flip
07-06-2008, 14:16
w kwestii flag,zgadzam się z Daimlerem,nasz akademik w BP też się fajnie prezentuje

a co do samych mistrzostw to mam na maxa ciśnienie,nawet pomijając występ naszych to po prostu święto dla pasjonata futbolu :)

może ktoś zrobi typerka? dziś ostrzę sobie zęby na porażkę Portugalii jakoś mam przeczucie,że Kryśka Ronaldo nie będzie w najwyższej formie ...a Turcy to monolit,będzie ciekawie!

arczi
07-06-2008, 17:28
A nie uważasz, że jest to "pierwszy krok" w stronę ożywienia w ludziach poczucia pewnej "jedności narodowej"? Ja tak uważam. Może dziśwywiesi flagę Tyskiego, ale ważne że wogóle wywiesza cokolwiek. Lepiej żeby miał wyjebane na wszystko i wszystkich?

Nie uważam. A jak twierdzisz że dobrze że chociaż wywieszają cokolwiek to sorry daimler... Wywieś sobie flagę Indonezji.

Dziś wywiesi flagę Tyskiego z okazji meczu, jestem pewien że przynajmniej jakiś % z nich jutro wywiesi flagę w dniu święta.

Ta... balonik od McDonalda. Za dużo oczekujesz od ludzi. To tylko moda. Nie poczucie więzi, ani też lekcja patriotyzmu i dumy narodowej.

Jasne, że Tyskie wykorzystuje to marketingowo. Ale moim zdaniem ta akcja ma też plusy ze "społecznego" punktu widzenia. Tak jak napisałem na wstępie - jest to jakiś krok. Krok po kroku da się zauważyć, że ludzie coraz bardziej przypominają sobie kim są, skąd pochodzą i co najważniejsze - chcą to wyrazić!

Proszę cię... Toż to bzdura. Krok po kroku można nazwać najwyżej przyczepianie na potęgę flag na samochody. A wieszanie szmaty Tyskiego jest tylko i wyłącznie darmową reklamą browaru. Jak ci pomalują gówno w polskie barwy to sobie je rozsmarujesz na twarzy? Nie ratuje jej ani napis Polska, ani narodowe barwy. To nadal jest tylko i wyłącznie reklama Tyskiego który sprytnie wykorzystał naiwność społeczeństwa. Głupiego społeczeństwa..

Jeśli na dzień dzisiejszy potrafią to zrobić tylko poprzez flagę którą dostali do sześciopaku piwa- na początek dobre i to.

Wiesz co. Dla mnie akceptacja takiej szmaty jest tym samym co akceptacja nowego "historycznego" logo KP. Trochę przypomina stary herb i też ma eLkę. Krok po kroku!

Wkurwia mnie taka krótkowzroczność, brak wyobraźni i poszanowania dla flagi narodowej. A ci którzy uważają że narodowa czy szmata Tyskiego to to samo to przepraszam bardzo.. ale niech mi zejdzie z oczu.

A co do akademików to dwa lata temu rozdawano sześciopaczki w zamian za wywieszenie ich flagi. Teraz jest pewnie podobnie. To ci dopiero nauka patriotyzmu!

casual
07-06-2008, 17:36
100% poparcia dla Arcziego ;)

A tak przy okazji- miałem dziś pare telefonów gdzie można flage na fure kupić. Wiem, że u Bosmana a czy jeszcze gdzieś? Interesują mnie głównie rejony Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa i Sadyby.

Czy sklep Bosmana z okazji Mistrzostw działa w nowych godzinach? Czy w soboty nadal do 15 a w niedziele zamknięte?

GregorAE
07-06-2008, 17:58
Ja mam wywieszoną flagę Tyskiego obok flagi narodowej, bo traktuje ją jako baner(flage tyskiego) i uważam że ładnie się prezentuje. Ponadto jest to zajebista akcja marketingowa, wiem o tym, licze się z tym i akceptuje to, że poniekąd wywieszając tę flage robię reklame Tyskiemu.

Fizi
07-06-2008, 18:01
Arczi - myślę, że, choć w tym co piszesz jest masa racji, to masz trochę zbyt ortodoksyjne podejście ( w stosunku do innych , bo że sam je osobiście prezentujesz to bardzo ok ).

Ja osobiście reklamy tyskiego podobnie jak Ty bym nie wywiesił, ale nie widzę nic złego w tym, że wieszają ją inni, którzy zapewne nie powiesiliby flagi Polski, bo by im się nie chciało iść ją kupić nie mówiąc już o uszyciu

ja wiem, że to jest reklama, jednak nie sądzę, żeby ci, którzy ją wywieszają uważali, że wywieszają reklamę tyskiego i robili to z tego powodu, a nie z powodu polskich barw

jasne, że to jest moda ALE: bardzo mi się podoba moda na barwy narodowe.

piszesz, że to jakaś naiwność naszego społeczeństwa. może do pewnego stopnia. na pewno tyskie robi na tym dobry interes. tyle, że takie akcje nie są jakimś polskim ewenementem. Angole np z okazji meczów reprezentacji przywdziewają masowo czapeczki z krzyżem św Jerzego z reguły dołączone do the sun i z jego logo, lub innego tabloida itd - to samo z tymi małymi flagami z krzyżem.

porównanie z gównem niezbyt celne, chyba nie trzeba nawet pisać dlaczego

i jeszcze takie szczegóły : co np z zakładaniem koszulki repry - przecież tam też jest czyjeś logo - toż to reklama , to co ? nie zakładać ?

nie wylewajmy dziecka z kąpielą

reasumując - choć robienie interesików przez tyskie z tej okazji mi się NIE podoba, to ludzi, którzy to wieszają nie potępiałbym, sam wywieszam polską flagę a nie reklamówki w barwach, ale w porównaniu z tym, że jeszcze niedawno i teraz też bardzo często uważa się polskość za coś wstydliwego wręcz , to skutek uważam za dodatni także tej akcji

daimler
07-06-2008, 18:18
w porównaniu z tym, że jeszcze niedawno i teraz też bardzo często uważa się polskość za coś wstydliwego wręcz , to skutek uważam za dodatni także tej akcji
dokładnie o to chodzi.

Arczi, Twój ostatni post zdecydowanie nie pasuje do poziomu jaki prezentujesz. Tekst o gównie z dupy wysrany.
Nawet pasuje.

Casual, chyba są do kupienia na niektórych stacjach benzynowych.