PDA

Zobacz pełną wersję : Na pożegnanie roku 2005: Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Nazgul
05-12-2005, 19:36
Zakładam temat już dziś, bo właśnie dziś ukazał się ciekawy artykuł nt. ostatniego ligowego meczu Legii w tym roku:

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8474

To może być rzeczywiście gorący tydzień przy Łazienkowskiej. Dzisiaj sfinalizowano transfer pomocnika Nenada Milijasza z FK Zemun (ósmy zespół Serbii i Czarnogóry w bieżącym sezonie). Wszystko wskazuje również, że w ciągu kilku dni zostanie uzgodniony zakup obrońcy Grzegorza Bronowickiego z Górnika Łęczna. Dodajmy do tego już podpisany kontrakt słowackiego napastnika Michala Gottwalda oraz wypożyczenie młodego obrońcy Artura Chałasa z Hetmana Zamość i oto wyłania się obraz transferowej ofensywy Legii. W dodatku ofensywy prowadzonej już w grudniu, a nie w połowie okresu przygotowawczego czy nawet w ostatniej chwili przed końcem okna transferowego, co jest normą w polskich warunkach.

W nowej sondzie chcemy Wam zadać pytanie dotyczące jednego z wymienionych wyżej zawodników. Na początek założenia. Założenie 1: do piątku pomyślnie rozstrzyga się sprawa transferu Grzegorza Bronowickiego. Założenie 2: piłkarz Górnika Łęczna leczy uraz na tyle, że jest w stanie zagrać w niedzielę przeciwko Legii. Pytanie brzmi: czy Bronowicki powinien zagrać we wspomnianym meczu? Jeśli zagra, to stworzy sytuację dwuznaczną. Jeśli bowiem zagra dobrze, a jego klub urwie punkty Legii, to zaszkodzi nowemu klubowi, dla którego strata punktów może kosztować mistrzostwo Polski. Jeśli zagra słabo, to może stracić szacunek w środowisku, w którym wyrósł, a już na pewno pojawią się niezdrowe spekulacje dotyczące przyczyn jego słabej postawy. Z drugiej strony, dlaczego Bronowicki ma nie zagrać, skoro jest profesjonalistą? Sam deklarował w niedawnym wywiadzie dla Gazety Wyborczej: "Bez względu na wszystko będę chciał zagrać. Z Górnikiem mam ważny kontrakt. A na takie mecze jak z Legią czeka się przez pół roku. Nie mogę przepuścić takiej okazji. To zresztą dodatkowa szansa, by się pokazać. I przekonać niezdecydowanych".

Podsumowując, pytamy naszych Czytelników, jak postąpiliby na miejscu piłkarza i jego obecnego klubu. Czy obrońca Górnika Łęczna powinien dla świętego spokoju zachować się jak Leszek Pisz, który będąc piłkarzem Motoru Lublin odmówił gry w meczu o utrzymanie przeciwko Legii, z którą był po słowie (1992 rok). A może Grzegorz Bronowicki powinien pójść śladem Macieja Żurawskiego, który mając zagwarantowane przejście z Lecha do Wisły Kraków, dał z siebie wszystko strzelając swojej nowej drużynie, we wrześniu 2000 roku, dwie bramki (Lech wygrał wówczas 4:1). Tak samo postępuje teraz Krzysztof Gajtkowski, który ciągnie grę Lecha, mimo iż od miesiąca wie, że będzie grał w Koronie, bezpośrednim rywalu poznaniaków do europejskich pucharów.

Gorąco zachęcamy do głosowania i dyskutowania tematu.

No i co o tym sądzicie? Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań - niech Bronowicki gra i niech gra jak najlepiej... W końcu jeszcze jest piłkarzem Górnika.

Jastrząb
06-12-2005, 13:30
Jak zagra to niech gra jak najlepiej.
Jak zacznie wydziwiać, to będzie znaczyło, że ma skłonności do kombinowania.
A takich to nie chcemy :nie:

Peace
06-12-2005, 18:11
3-0 dla Legii..

Szkopek
06-12-2005, 18:16
ważne żeby wygrać :oczko: ja myśle , że będzie 2:0 dla Legii 8)

jarcyś
06-12-2005, 20:41
wyniki typujemy w innym dziale

ps: 3:0

:chytry:

Tur
06-12-2005, 20:41
Jak już wróżymy to ja jestem za 5-0, bo jeśli Wisła wygrałaby jedną bramką swój mecz to na zimę mielibyśmy lidera :)

Kenijczyk
06-12-2005, 20:45
Wisła wcale nie musi wygrac, wiec my wygrywamy tym razem 3:1 (bramke tracimy przypadkiem) a Wisła remisuje w Bełchatowie i mamy lidera.

Kowal244
07-12-2005, 14:11
Właśnie wróciłem kupilem se juz bilet a tak jak juz typowanie to ja stawiam 4-1 dla Legia Bramka dla Górnika Łęczna z karnego ktory zostal podyktowany w kontrowersyjnej sytuacj:P

LEGIA MISTRZ

Raffi
07-12-2005, 18:30
wolałbym coś wiecej niż typowanie wyników, bo to każdy może napisać, i to w innym dziale

mnich
08-12-2005, 19:11
Niestety obawiam sie ze nie bedzie duzo ludu :( 14:30 !! TO O POMSTE DO NIEBA SIE PROSI !! A dlaczego?? bo jakies wiesniaki z anal+ robia laczona transmisje z jakimis wiesniakami z belchatowa co swiatla na stadionie nie maja :/ Żal dupe sciska...
Mam nadzieje ze moja wizja sie nie sprawdzi i bedzie komplet bo mam juz dosyc pustych trybun ;) Na Arce bylo nareszcie dobrze :)

Iras
08-12-2005, 19:27
Niestety obawiam sie ze nie bedzie duzo ludu :( 14:30 !! TO O POMSTE DO NIEBA SIE PROSI !! A dlaczego?? bo jakies wiesniaki z anal+ robia laczona transmisje z jakimis wiesniakami z belchatowa co swiatla na stadionie nie maja :/ Żal dupe sciska...
Mam nadzieje ze moja wizja sie nie sprawdzi i bedzie komplet bo mam juz dosyc pustych trybun ;) Na Arce bylo nareszcie dobrze :)

mylisz się :chytry: . Bełchatów ma oświetlenie , a mecze grudniowe dlatego są rozgrywane o tej porze , bo tak ustalił Pzpn jeszcze przed rozpoczeciem sezonu, podobno w trosce o kibiców przyjezdnych....:P

mnich
08-12-2005, 20:48
Wiec czesc mojej koncepcji jest sluszna PZPN+anal+ = debile :D :zlosliwy:

Peace
09-12-2005, 12:31

widac ze nie byłes na tym wyjeździe :zlosliwy: ...

Raffi
09-12-2005, 13:00
Oj mnichu, grabisz sobie :nie:

Bonhart
09-12-2005, 14:13
Nie wiecie czy w sobote mozna wyrobic sobie te nieszczesna karte kibica? A jesli tak to do ktorej?
Trzeba miec do niej fotke?
Z gory dzieki za odpowiedz.

Raffi
09-12-2005, 14:38
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=9016&postdays=0&postorder=asc&start=15
Można, w tą sobotę wyrabianie odbywa się w godzinach 10-18. Fotkę robią na miejscu.

Tak poczytałem sobie, jak to Górnik jest przetrzebiony kartkami, kontuzjami i "kontuzjami" i coś mi się wydaje, że chyba rzeczywiście mamy poważne szanse nie przegrać tego meczu ;)

mnich
09-12-2005, 16:16
Naj mocniej przepraszam... fakt nie bylem ;) postanawiam poprawe

ems
11-12-2005, 14:04
jak na razie Gornik gra w 12 - Pacuda w zoltej koszulce to ich najlepszy obronca...

pusty
11-12-2005, 14:23
Do tego dodam, że pierwsza połowa w wykonaniu Legii słabiutka. A Pacuda to pograć nie daje wogóle...

Junior89
11-12-2005, 15:01
0:1 :/

Domino23
11-12-2005, 15:01
*****....Legia bez ambicji...Kiełbowicz to powinien byc nastepny do odstrzalu w zimie

Kempes
11-12-2005, 15:09
A Wisełka zaraz zremisuje w Bełchatowie ... ***** ,że my nigdy nie potrafiemy zgnieść ogóra i złapać szansy za morde.

Junior89
11-12-2005, 15:10
0:2 :/ jak można :/

Domino23
11-12-2005, 15:11
0:2 blamaż....
Ja rozumiem że można przegrać, ale nie w takim stylu gdzie drużyna wogóle nie walczy, snuję się po boisku...

dyha
11-12-2005, 15:12
:ucieka:

pusty
11-12-2005, 15:15
Wróciła stara dobra Legia w tym meczu...
Trgicznie cała Legia, nawet Fabian.

Junior89
11-12-2005, 15:18
Fabiański akurat nie miał raczej szans, przy drugiej bramce był trochę zmylony...

Beny
11-12-2005, 15:20
I dobrze. Jest przerwa zimowa. Paru zawodników potwierdziło, że się nie nadają. Może dołączą do grupy ostatnio wymienionej przez Wdowczyka. Przezimujemy i na wiosnę walka od nowa. Niech się Wisła martwi, bo wcale nie gra lepiej, a na wiosnę gramy u nas.

Domino23
11-12-2005, 15:22
I dobrze. Jesr przerwa zimowa. Paru zawodników potwierdziło, że się nie nadają. Może dołączą do grupy ostatnio wymienionej przez Wdowczyka. Przezimujemy i na wiosnę walka od nowa. Niech się Wisła martwi, bo wcale nie gra lepiej, a na wiosnę gramy u nas.

Ci ktorzy powinni dolaczyc to Kielbowicz, Wlodarczyk(ile mozna setek marnowac :zly: ) i z calym szacunkiem ale byc moze Karwan....

arczi
11-12-2005, 15:22
No.. To sie ktos dorobil pol samochodu na zakladach.. hehe

detoxizer
11-12-2005, 15:24
I dobrze. Jesr przerwa zimowa. Paru zawodników potwierdziło, że się nie nadają. Może dołączą do grupy ostatnio wymienionej przez Wdowczyka. Przezimujemy i na wiosnę walka od nowa. Niech się Wisła martwi, bo wcale nie gra lepiej, a na wiosnę gramy u nas.

Ci ktorzy powinni dolaczyc to Kielbowicz, Wlodarczyk(ile mozna setek marnowac :zly: ) i z calym szacunkiem ale byc moze Karwan....

Zgadzam się. Karwan kompletne dno, Włodar razi nieskutecznością- niech go sprzedają na te Wyspy dopóki ktoś go jeszcze chce. Kiełbowicz chyba już za długo gra w Legii.

No.. To sie ktos dorobil pol samochodu na zakladach.. hehe

A ciekawe czy przed spotkaniem pan Pacuda nie obstawił jakiejś sumki na Górnika :hmm: Naprawdę co ten gość robił... :/

Swierzy
11-12-2005, 15:28
Qrwa mac !
Kolejny raz sie potwierdza ze oddalismy Łecznej nie tego Sokolowskiego co trzeba.
Szkoda gadac, mam nadzieje ze polowa tego drewna z Wlodarczykiem i Sokolowskim na czele pozegna sie z klubem jak najszybciej.

A byla szansa wskoczyc na lidera :roll:

arczi
11-12-2005, 15:35
Kubicki do Legii!

:hyhy:

(L)ukasz
11-12-2005, 15:42
Kubicki do Legii!

:hyhy: :efoch: :efoch:
Juz miał swoją przygode w (L)...

A porpos meczu. Kurcze ale :cenzura: z nich! Mogliśmy mieć dzisiaj bezdyskusyjnego lidera. A tak to dupa. Wdowiec niby buduje silną Legie. akurat. Największym wzmocnienim bedzie pobycie się pseudo kopaczy. Sokołowski, Włodarczyk, Chmiest, Magiera. itd. Pozbyto sie nie tego Sokołowskiego co trzeba . Niby kupili Jakiegoś brazylijczyka. Ale co z tego jak on jest z tego samego klubu co Cruz? Ludzie, nam trzeba 100%-wo pewnych transferów, a nie jakieś "kinder niespodzianki" - może się sprawdzi a może nie. Boże kochany, takich bezmózgów to dawno nie było - żeby zaprzepaścić taką szanse.

[shadow=green:d29d3433f0]Ps. Bełchatów - Wisła 0:0[/shadow:d29d3433f0]

Nazgul
11-12-2005, 15:52
Kubicki do Legii!

Nie Bronowicki do Legii. A 3 punkty do Łęcznej. *****, dobrze że nie mieliśmy karnego, bo Włodar pewnie by na wszelki wypadek obok słupka strzelił...

Deja vu miałem (Legia - Wisła 0:2 wiosną '85. Buda też przestrzelił wtedy karnego)...

Creator
11-12-2005, 16:00
Wszyscy zagrali dla nas...wystarczyło tylko wygrać, ale nasze gwiazdeczki poczuły się już mistrzami i skończyło się jak się skończyło :/
ŻENADA :zly:

emse
11-12-2005, 16:06
Zalowy ten mecz w wykonaniu Legii, i to jak.
Do tego beznadziejna pogoda ...

pawlik
11-12-2005, 16:19
jednym slowem - ****

mnich
11-12-2005, 16:28
drewno Włodar,dziadek Karwan i osioł Sokołwoski do tego Jacuś Magiera Wszyscy w zime opuszczaja Legie :ucieka: :modli:

zuz
11-12-2005, 16:35
teraz starszy Sokół pokazał Bednarzowi i Zielińskiemu jak się gra.
z całym szacunkiem dla Ziela, ale to nam spieprzył po całości.

mówienie kogo chce się wywalić z klubu w przerwie zimowej przed ostatnim meczem to dla mnie paranoja.
mówisz, że chcesz go sprzedać? ok, ale go w takim razie nie wystawiaj.
komu by sie chciało pracować jakby szef powiedział, że i tak po dwóch dniach leci?
i tak samo, Chmiesta stać było tylko na jeden jakiś strzał na wiwat, Sokołek to jest dla mnie kolejny jakiś niewypał, co wiadomo nie od dziś.
Szałachowski gra jak jeździeć bez głowy, strzelił kilka bramek i pewnie więcej nic z niego nie bedzie.
jedynym jasnym punktem [w miare] był Burkhardt, Janczyk i mozna uznac za ok Karwana.

wkurzyli mnie ogólnie :zly:

Grzywa
11-12-2005, 16:50
komu by sie chciało pracować jakby szef powiedział, że i tak po dwóch dniach leci?

Popatrz na to z drugiej strony :chytry:

Ktoś wie że leci to chyba w jego interesie jest grać na Maxa bo raz a nóż go zostawią, dwa pokarze się i kupi go jakis lepszy klub a nie dajmy na to III ligowiec... (co ma oczywiście przełożenie na kaske)

Oczywiście te zasady mają sens jak się ma jakieś ambicje :chytry:

Paluch
11-12-2005, 16:52
moze oni nie lubią grac jak my siedzimy na trybunach :P
A tak powaznie to panowie pilkarze juz byli chyba myslami przy technikach konsumpcji wigilijnego karpia bo futbol to co oni grali to nie do końca był
Szkoda niewykorzystanych sytuacji, Bedą zmiany, bedzie lepsza gra moze
Choć ja uważam po obejrzeniu ostatnich kilku meczy ze ten skład stac na zdobycie mistrza. Tylko chęci chyba mało...
Antymecz ogolnie. Brak pretensji do Fabianskiego

VANAHAIM72
11-12-2005, 17:08
A tak powaznie to panowie pilkarze juz byli chyba myslami przy technikach konsumpcji wigilijnego karpia bo futbol to co oni grali to nie do końca był

Predzej juz przeliczali kalorie i zastanawiali sie ile mozna bedzie zjesc tak, aby po powrocie z urlopu nie miec problemow z nadwaga, bo "Wdowiec" tego nie toleruje.
Przeszli zupelnie obok meczu. Wyszli na boisko z nastawieniem, ze Leczna ukleknie i poprosi o najnizszy wymiar kary w postaci trzech bramek. A tu sie okazalo, ze goscie zaczeli grac! Jak oni smieli!
Stad te glupie faule, tyle niedokladnosci, brak pomyslu, woli zwyciestwa.

Na oddzielny temat na forum zasluguje Wlodarczyk. To, co ten facet zrobil nie trafiajac do pustej bramki, to powinni w "futbolowych jajach" pokazywac... Tragikomedia, farsa, groteska... I zeby to jeszcze byl jednorazowy wyczyn; niestety, tak nie jest.

korniszon
11-12-2005, 17:09
Paluch, dobre miejsce Legii jest wynikiem słabości ligi i zadyszki Wisły, co ten mecz wybitnie pokazał. Ten skład nie zasługiwał na pozycję współlidera w żadnej normalnej lidze.
W 100% zgadzam się z Benym. Ostatnie mecze zaciemniły obraz. Po dzisiejszym widać, że potrzebne są porządne zmiany, żeby zrobić z Legii przyzwoitą drużynę.
Punkt straty do Wisły to i tak luzik. 8)

Tuzin
11-12-2005, 17:26
Szkoda tego meczu. Bedzie zjebana cala zima.
No i niestety, ale na mistrza nie zasluguje druzyna ktora dostaje becki u siebie z Gornikiem Leczna w stosunku 0-2.

Sokol
11-12-2005, 17:54
ale Gornikowi te punkty tez sie przydadza :chytry: :)

Raffi
11-12-2005, 18:07
Poważnej kontuzji w ostatnim meczu w tym roku doznał Marcin Rosłoń. Wstępna diagnoza to złamana kość śródstopia lewej nogi. Marcin w tej chwili udał się na prześwietlenie do szpitala, ale czeka go najprawdopodobniej opatrunek gipsowy i kilkanaście dni w bezruchu.

ems
11-12-2005, 18:53
ogladalem tylko 1 polowe, ale sedziemu nalezalo sie spalenie samochodu, polamanie gnatow i zgwalcenie corki. gwizdal w jedna strone...

a to ze Wlodar przestrzelil... *****, ja pierdole... a sp...j dziadu do tej szkocji

Szkopek
11-12-2005, 19:10
a to miala być tylko formalność... :|

GregorAE
11-12-2005, 19:17
Pamietam jak po pierwszym dobrym meczu wszyscy pisali ze jedna "kolejka(jaskolka) wiosny nie czyni" ale okazuje sie ze moze uczynic zime... :hmm: :kurde: :efoch:
Mistrzostwo Swiata w narzekaniu...

wolsz17
11-12-2005, 19:26
Co do meczu to ogolnie nie wiedzieli co sie dzieje. biegali bezczynnie po boisku i mysleli o swietach i o meczu ktory sam sie wygra. Wg mnie najlepsi byli Bury i Choto.

Potrzebujemy z 3-4 pilkarzy ktorzy odrazu beda mogli grac w I skladzie. miejmy nadzieje ze Roger to I z nich.

Zimny prysznic sie przydal niektorym gwiazdeczkom. z drugiej strony to byc moze wypadek przy pracy po 6 zwyciestwach w ostatnich 7 meczach i remisie na ciezkim terenie. Tak samo jak Chelsea zremisowala z ostatnim Evertonem po 10 kolejnych zwyciestwach.

Obysmy nie mowili przed zakonczeniem sezonu ze tych pkt moze brakowac. A jeszcze bardziej brakowac moze punktow z poczatku sezonu (Groclin i Cracovia czy Pogoń)

Flip
11-12-2005, 19:34

...taaak radujmy się i cieszmy :ucieka:

zagrali hujowo jak barszcz to narzekamy :/

Tuzin
11-12-2005, 19:35
Pamietam jak po pierwszym dobrym meczu wszyscy pisali ze jedna "kolejka(jaskolka) wiosny nie czyni" ale okazuje sie ze moze uczynic zime... :hmm: :kurde: :efoch:

Po takiej wtopie to nie dziwne.

wokulski
11-12-2005, 19:44
To były ostatnie minuty Sokołowskiego bo to co on wyczyniał to kompletna katastrofa,Włodarczyk także beznadziejnie. Bramki dla Łęcznej tak jakby z niczego pdały ,ot wpadła piłka do bramki.
Ten mecz pokazał że nie mamy ławki ,nie ma kto wejsc wspomoć atak,nie ma ktos wejsc wspomoc skrzydła za to kandyfatów do gry w obronie i w rolli defensywnego pomocnika to jest aż nadto.

(L)ukasz
11-12-2005, 19:59
Moje wrażenia są takie, że nasza linia pomocy jest słaba. zamiast być "myślącym" napędem rozpierdalającym wszystkich i wszedzie, to ma kłopoty ze zrozumienim się. Burkhardta trochę głupio mi krytykowac, bo chłopak gra co najmniej normalnie i ma dopiero 22 lata. Natomiast Sokołowski, Surma, Szałachowski i Karwan grają bosko - jeden Bóg wie jak im wyjdzie. Aż trochę głupio porównywac Surme do Pisza, czy chocuiażby do Kucharskiego (akurat ten jest napastnikiem). Chłopaki wychodzą i "wyjdzie" albo "nie wyjdzie". Dzisiaj nie wyszło... Ale w czym jest problem? Ja myśle ze problem tkwi u samych podstaw szkolenia. Czyli zawodnicy nie zachowują się profesjonalnie. Na zachodzie za takie zaangażowanie w tak ważnym meczu (mogliśmy miec fotel lidera) zawodnicy zostaja automatycznie odstawieni na ławke (czytaj . Karwan, wichniarek w Herthcie,Kałużny w Leverkusen, Kosowski z 1.FCK). A co do Szałacha - i co z tego ze jest jeździec bez głowy? Ale za to z szybkimi nogami, których prawie każdemu legioniscie brakuje.... niestety

pusty
11-12-2005, 20:01

Mistrzostwo świata w komentowaniu, jak się nawet meczu nie ogladało. Już Ci tłumaczyłem, ze oni nie przegrali po walce i pechowo, tylko kompletnie przesli obok meczu.

zuz
11-12-2005, 20:01

Popatrz na to z drugiej strony :chytry:

Ktoś wie że leci to chyba w jego interesie jest grać na Maxa bo raz a nóż go zostawią, dwa pokarze się i kupi go jakis lepszy klub a nie dajmy na to III ligowiec... (co ma oczywiście przełożenie na kaske)

Oczywiście te zasady mają sens jak się ma jakieś ambicje :chytry:
ich gra nie wskazywała na jakiekolwiek ambicje i chęci.

trzeba dodać jeszcze Ouattare i Choto. panowie albo sie przestraszyli zimna, albo nagle Bozia odebrała umiejętności :roll:

cin
11-12-2005, 20:28
ej, spojrzcie na to z drugiej strony- Leczna dzieki temu odskoczyla dzis na kolejne 3 punkty Polonii. :hyhy:

Raffi
11-12-2005, 20:31
to jest BAAARDZO MAŁY plus :/

ems
11-12-2005, 20:31
Świetne! doprawdy, wyborny zarcik!

cin
11-12-2005, 20:42
dobra, moze rzeczywiscie nie byl on zbyt trafiony, ale ja juz na prawde nie mam sily i ochoty tracic nerw na tych gamoni...

(L)ukasz
11-12-2005, 20:49
ej, spojrzcie na to z drugiej strony- Leczna dzieki temu odskoczyla dzis na kolejne 3 punkty Polonii. :hyhy:
:nie: Nie wolno w taki sposób zartowac.

Grabek
11-12-2005, 20:50
oni chyba myśleli, że ostatni mecz to się sam wygra :/

-Hary-
11-12-2005, 21:25
Ja bym sedziemu dał spokoj. W koncu, mimo tego sedziowania, to nie on przegral mecz...

Gardze zmarnowanymi setkami wlodara czy bledami choto. Jak mozna tak przejsc obok meczu?! :zly: Pazie j..:cenzura:..ne ! A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany. Liczylem w przerwie Wdowiec ich konkretnie ochrzani i zaczna grac lepiej. Niestety... Ale mysle ze to lanie moze wyjsc na dobre. Teraz wszyscy juz wiedza ze wicelider to nie jest miejsce zasluzone, a raczej adekwatne do gry (bo wyniki sa) i ze trzeba ten burdel uprzatnac. Maja czas...

mnich
11-12-2005, 21:38
Wdowczyk malo kur***y nie dostal :D Techniczny chial juz go linami przywiazac do krzeselka :d tak poierdzielal sedziego ze go az na trybunie slyszalem :D

Włodar, Osioł, Magic :protestuje: :sedzia: papapa z Legii w zime !!

zuz
11-12-2005, 21:45
obejrzalam skrót w pomarańczach.
ten kiks Burkhardta przed pierwszą bramką dla Górnika :ucieka: :kurde:
druga bramka - niestety, ale Łukasz to puścił, chociaż wydaje mi się, że i mur był ustawiony źle.

dalej wkurzona :efoch:

wymych
11-12-2005, 22:00
mówienie kogo chce się wywalić z klubu w przerwie zimowej przed ostatnim meczem to dla mnie paranoja.

Mam podobne zdanie 8)

Powinien się wstrzymać z tym i podać nazwiska np. po dzisiejszym meczu.

I tak za długą serię mieliście :hyhy:

korniszon
11-12-2005, 22:05
Natomiast Sokołowski, Surma, Szałachowski i Karwan grają bosko - jeden Bóg wie jak im wyjdzie.

Ja rozumiem złość, ale żeby od razu Tomaszewskiego cytować... ;)

Powtórzę-ostatnia seria była na wyrost. Po tym meczu z pewnymi panami można się pożegnać bez skrupułów.

Jaco
11-12-2005, 22:14
:rotfl3: Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte? 8)

yusta
11-12-2005, 22:18
:rotfl3: Fajne są niektóre komentarze.. Jeden, barzdo mądry człowiek z forum powiedział dziś tak : "Bronowicki na całe lata albo 3 pkt na dziś".. Co więcej warte? 8)

Może jakiś tam honor i ambicja, ale o czym ja w ogóle gadam.... nie ma takiego pojęcia w polskiej piłce nożnej :/

Ziemniak
11-12-2005, 22:18
Beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja w wykonaniu Kibiców, Piłkarzy i pogody:( Doping na bardzo niskim poziomie zimno deszcz ze sniegiem i w dodatku brak dobrej gry Legionistow. Jeszcze raz BEZNADZIEJA :placze:

korniszon
11-12-2005, 22:34

:hmm:

To musiało by pójść polecenie z góry. Co takiego Włodarczyka/Burkhartda/Rosłonia obchodzi czy przyjdzie Bronowicki czy nie? Musieliby dostać polecenie od ajtiajów... Może, może... Wiem, też oglądałem "Piłkarskiego pokera", który ponoć właściwie jest paradokumentem... :)

VANAHAIM72
12-12-2005, 05:25
A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany.
A mi sie wydawale, ze Burkhardt zagral niezle spotkanie - "dorzucil" kilka swietnych pilek; zrobil to, co nalezalo do pomocnika. Nie jego wina, ze wszystkie byly marnowane przez tfu! "Wlodara", badz mylil sie sedzia odgwizdujac spalone.

legart
12-12-2005, 07:02
Chyba jednak dorze się stało że zamiast pójść na mecz kupywałem meble dla Marysii. Z fragmentów w magazynie O. (przypierwszej bramce koszmarny błąd Burhardta i brak asekuracji obrony, przy drugiej niestety zez zbieżny Fabiańskiego) wynika że zupełnie zasłuzenie przegraliśmy. Ale kop w morde naszym kopaczom przed przerwą zimową się przyda coby w samozachwyt nie popadli.

PS Włodar ucz się od małolata z Łęcznej

Nazgul
12-12-2005, 08:43

Ty się nie wymądrzaj, ja przez Ciebie na mecz poszedłem... :wrr:

Mini
12-12-2005, 10:57
ale mam kaca 8)

a meczyk sprzedany razem z Sokołowskim za Bronowickiego

legart
12-12-2005, 12:36

Ty się nie wymądrzaj, ja przez Ciebie na mecz poszedłem... :wrr:

Biedaczek 8)

PS Bardzo mnie ciekawi czy za ten zmecz dostaliśmy zniżkowy talon na Bronowickiego 8)

Nazgul
12-12-2005, 12:42
PS Bardzo mnie ciekawi czy za ten zmecz dostaliśmy zniżkowy talon na Bronowickiego 8)

Uważam to za wysoce prawdopodobne. Nie wierzę, że raptem zapomnieli jak się gra. Okoliczności w kaich padły bramki dla Łęcznej (szczególnie druga) tez delikatnie mówiąc dziwne - Fabian obstawił murem swój lewy słupek (słusznie) a piłę dostał w prawy (tez słusznie) - tam gdzie powinien stać. Dlaczego schował się za obrońcami i nie pilnował długiego rogu skoro krótki zasłonił murem?? Takie błędy to ja mogę popełniać bo nie jestem zawodowym piłkarzem - ale nie on...

P.S.: Za co Szala dostał żółtą?

Sokol
12-12-2005, 13:05

Uważam to za wysoce prawdopodobne. Nie wierzę, że raptem zapomnieli jak się gra. Okoliczności w kaich padły bramki dla Łęcznej (szczególnie druga) tez delikatnie mówiąc dziwne - Fabian obstawił murem swój lewy słupek (słusznie) a piłę dostał w prawy (tez słusznie) - tam gdzie powinien stać. Dlaczego schował się za obrońcami i nie pilnował długiego rogu skoro krótki zasłonił murem?? Takie błędy to ja mogę popełniać bo nie jestem zawodowym piłkarzem - ale nie on...

a jednak raz na iles tam kolejek tez ma prawo do bledu :chytry: pozatm on nie obstawial krotkiego rogu , tylko dal tam kroka myslac ze strzal bedzie po krotkim (taka intuicja bramkarska) a dostal po dlugim. Zwlaszcza ze ta pilka jakos dziwnie leciala, zmieniac w powietrzu lekko tor lotu , co z zylety tam gdzie stalem ladnie bylo widoczne. Poprostu przez ta pogode sie zdekoncentrowal i "zastal" w czasie meczu, na co bramkarz najbardziej jest narazony :oczko: (co juz jest jego bledem :P )

(L)ukasz
12-12-2005, 16:20
Nie ma co rozpamietywac tej porażki

Ps. Słowa Szałachowskeigo : "Zabrakło ostatniego podania". Mi się zdaje że to on jest pomocnikiem....

-Hary-
12-12-2005, 21:17
A juz Burkhardt przechodzil sam siebie. Gwiazdor jeden, Jegomość zasrany.
A mi sie wydawale, ze Burkhardt zagral niezle spotkanie - "dorzucil" kilka swietnych pilek; zrobil to, co nalezalo do pomocnika. Nie jego wina, ze wszystkie byly marnowane przez tfu! "Wlodara", badz mylil sie sedzia odgwizdujac spalone.

Mial pare podan, zgadzam sie. Ale strasznie wkurwiala mnie nonszalacja z jaka to robil :roll: Albo ja juz jestem przewrazliwiony jakis...

Harcerz
12-12-2005, 22:10

a jednak raz na iles tam kolejek tez ma prawo do bledu :chytry: pozatm on nie obstawial krotkiego rogu , tylko dal tam kroka myslac ze strzal bedzie po krotkim (taka intuicja bramkarska) a dostal po dlugim. Zwlaszcza ze ta pilka jakos dziwnie leciala, zmieniac w powietrzu lekko tor lotu , co z zylety tam gdzie stalem ladnie bylo widoczne. Poprostu przez ta pogode sie zdekoncentrowal i "zastal" w czasie meczu, na co bramkarz najbardziej jest narazony :oczko: (co juz jest jego bledem :P )

Na powtorce (kamera z za bramki) wygladalo jakby pilka musnela reke zawodnika w murze i leciutko zmienila tor

Raffi
12-12-2005, 22:41
Szałachowskiego

Pan Artysta
13-12-2005, 09:24
było ale coś od siebie :hyhy: dodam

zagranie Włodara ni to strzał, ni podanie wzdłuż bramki godne podziwu :hyhy:

co ten debilek chciał zrobić :hmm: sam chyba nie wie 8)

-Hary-
13-12-2005, 20:21
było ale coś od siebie :hyhy: dodam

zagranie Włodara ni to strzał, ni podanie wzdłuż bramki godne podziwu :hyhy:

co ten debilek chciał zrobić :hmm: sam chyba nie wie 8)

po obejrzenu powtorki stwierdzam ze lepiej jakby od razu lobowal. No ale to umieja tylko rasowi napastnicy :roll: Ciekawe co ten Gottwald zaprezentuje. Moze on ebdzie mial lepsza skutecznosc :modli:

Nazgul
14-12-2005, 00:09
Nie ma co rozpamietywac tej porażki

A może są tacy, którzy długo tę porażkę - i w ogóle całą tę kolejkę ligi zapamiętają na dlugo?

Ciekaw jestem ile bym skasował za taki kuponik:

Groclin - Górnik Z. 2
Legia - Górnik Ł. 2
Bełchatów - Wisła X

8)

rolnik
14-12-2005, 17:10
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8587