PDA

Zobacz pełną wersję : Jay Z & Nas razem !!!

CywiL
26-11-2005, 10:35
Korzystając z tego ,że obydwaj raperzy ostatnio publicznie zakopali topór wojenny ,dwóch DJ-jów zrobiło mixtape łaczacy utwory oby emcees.
Wiecej tutaj :

http://hip-hop.pl/news/projector.php?id=1132919169

Dodam jeszcze ,że niedawno podano do wiadomości informację o projekcie Nas & Dj Premier :O :brawo:

Najlepszy MC i najlepszy bitmejker razem :yeah:

Dżon Łejn
26-11-2005, 13:27
a mnie bardzo podoba się kawałek Nasa "fuck jay z" :hyhy:

generalnie wielkie wary średnio mnie interesuje

za to "Illmatic" to dla mnie nr1 jezeli chodzi o albumy

CywiL
26-11-2005, 13:39
a mnie bardzo podoba się kawałek Nasa "fuck jay z" :hyhy:

generalnie wielkie wary średnio mnie interesuje

za to "Illmatic" to dla mnie nr1 jezeli chodzi o albumy

Chodzi Ci o kawałek "Ether" ze "Stillmatic" ?? Kozak !!

Ja tez wolę Nasira,a "Illmatic" to jeden z najlepszych albumów hiphopowych w historii ale podpadł mi pajac jeden za ten odwołany koncert :efoch:
Co do Jaya to trzeba przyznac ,że "Black Album" jest zajebisty - polecam !!!

LT
26-11-2005, 13:49
Czekałem na cos takiego :brawo: :ucieszony:

Dżon Łejn
26-11-2005, 14:08
gdyby się czepaić to mnie Nas wkurwił łażąc w futrach i tym czerwonym pedalskim ubranku
oprócz tego skurwienie się niektórymi występami gościnnymi

CywiL
26-11-2005, 15:31
gdyby się czepaić to mnie Nas wkurwił łażąc w futrach i tym czerwonym pedalskim ubranku
oprócz tego skurwienie się niektórymi występami gościnnymi

No te futra to niezłe zgiecie pały...
Jak zobaczyłem pierwszy raz teledysk "Hate me now" to minę miałem mniej więcej taką... :strach: ......NaS w futrze ,a obok niego Puff Daddy....

Jako ciekawostkę mogę dodać ,że Kelis spózniła się na swój koncert w Parku Sowińskiego ok. 2 godziny bo kupowała....futra w Galerii Mokotów...pięć dla siebie i dwa dla NaSa :ucieka:

MaxyM
27-11-2005, 00:21
:O

Nas ma stajla. :O

Jay-Z to dla mnie guru.
A Black Album zabiorę ze sobą pod trawnik lub chodnik, bo może centrum jakieś lub galerię postawią, kiedyś, gdzieś, gdzie będę z Black Albumem leżał. :O

O *****! Dacie wiare? :O

legart
28-11-2005, 10:47
szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi że te czarnuchy nie boją się pokazywać razem 8)

CywiL
28-11-2005, 18:04
szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi że te czarnuchy nie boją się pokazywać razem 8)

A czemu by mieli się bać ? :hmm:

MaxyM co do "Black Album" zgadzam się w 100% - ten album niszczy system !!!

mart
28-11-2005, 23:43
Sciagnij sobie nowego mixa Premiera - Checc ya Mail, duzo zajebistych kawalkow (Nas tez jest).

CywiL
29-11-2005, 19:24
Sciagnij sobie nowego mixa Premiera - Checc ya Mail, duzo zajebistych kawalkow (Nas tez jest).

Mam ten mix i szczerze mówiąc jakoś się nie jaram.... :-