PDA

Zobacz pełną wersję : nowy mlyn(?) nowy stadion...

ange(L)
22-07-2003, 18:33
moze troche za bardzo wybiegam w przyszlosc,ale trwaja jeszcze ogorki, wiec taki temat jest w sam raz na ten czas :) Zakladajac,ze w niedlugim czasie doczekamy sie wreszcie stadionu z prawdziwego zdazenia( z prawdziwymi czterema pilkarski trybunami) to mam do was pytanie. Gdzie wedlug Was powinien znajdowac sie mlyn, skad prowadzony bylby najbardziej fanatyczny doping? Czy na nowej trybunie,ktora bedzie znajdowac sie w miejscu dziesiejszej Zylety(ze wzgledu na tradycje tego miejsca) czy tez moze za braka (Luk od Lazienkowkiej) jak ma to miejsce w ogromnej wiekszosci klubow europejskich(ze wzgledu na tansze bilety) Co o tym sadzicie?Mozna podywagowac bo mimo wszystko chyba jednak kiedys tego stadionu musimy sie doczekac(pytanie tylko kiedy) i taki problem zaistnieje....co sadzicie na ten temat?

_Bart
22-07-2003, 18:58
a jak wybuduja nam stadion 456 kątny to co wtedy ????

narazie nie ma co dumac nad nowym miejscem dla młynu jak powstanie stadion to bedzie wtedy wiadomo jak wyglada i gdzie najlepiej ustawic młyn
przykładowo moga za bramkami byc za niskie trybuny i nikt tam nie bedzie chciał ogladac i wtedy trza bedzie szukac innej alternatywy

Ultra LW
22-07-2003, 19:01
Jezeli powstanie kiedys ten upragniony stadion to mlyn powinien byc bez dwoch zdan w miejscu obecnej ZYLETY.
Przemawia za tym tradycja i inaczej sobie nie wyobrazam. Po za tym ZYLETE najlepiej widac w TV '8 A wbrew pozorom to jest bardzo wazne w propagowaniu LEGIUNI.
Oby nowy stadion powstal jak najszbciej.

Mrozik
22-07-2003, 22:44
Żyleta. Jakoś nie moge sobie wyobrazić młyna na łuku. Chociaż moze...

Kawa
22-07-2003, 23:25
Jak juz kiedys powstanie nowy stadion to na "długich" trybunach przywalą takie ceny biletów, ze wam sie odechce tam siadac.
Przypuszczamże młyn przeniesie sie za jedna z bramek i bedzie ak... europejsko :]

Sharn
22-07-2003, 23:28
Jak to gdzie młyn? Wszędzie!

Ale jeśli mam głosować to Żyletka. :)

dyha
22-07-2003, 23:36
Na miejscu Żyletki , obowiązkowo !!

bemowiak
23-07-2003, 01:01
Zawcześnie postawione pytanie,bo narazie powinniśmy sie martwić czy ten stadion będzie,ale jak by był w miejscu Żylety bym go sobie widział :]
znaczy sie młyn :)

szczepan
23-07-2003, 01:49
a ja poczekam na ten stadion... zobacze jak bedzie wygladal... jakie beda cenny itp

arczi
23-07-2003, 14:54
Młyn? Tylko za bramką od Łazienkowskiej. Nie wyobrażam sobie innej lokalizacji. Na dzisiejszą Żyletę będą chodzić przeważnie picnici dla których najważniejsze jest obejrzenie w spokoju meczu. Tak jest prawie na całym świecie. U nas też powinno.

Beny
23-07-2003, 15:22
A czy to taki ważne gdzie będzie młyn na nowym stadionie? Moim zdaniem ważniejsze jest, aby ludzie wogóle przychodzili na stadion! A młyn wykształci się sam. I Ci którzy są za odkrytą (tradycja!!!) i Ci za trybuną za bramką (niższe ceny biletów!!!) mają swoje racje, ale myślę, że po prostu trzeba będzie się dostosować do powstałej sytuacji, Byle tylko nie dali najtańszych biletów np. w cenie ~ 10 Euro, bo wtedy rzeczywiście PicnicFans będą stanowili większość. Z kolei z drugiej strony inwestor będzie liczył na zwrot z inwestycji, miasto również, więc ceny biletów mogą być wysokie.

bemowiak
23-07-2003, 15:31
...I Ci którzy są za odkrytą...

Ja mam nadzieje że stadion będzie cały kryty,chodź jak sie wtedy odpali świece dymną to sie podusimy ale co tam ;)

Beny
23-07-2003, 15:53
...I Ci którzy są za odkrytą...

Ja mam nadzieje że stadion będzie cały kryty,chodź jak sie wtedy odpali świece dymną to sie podusimy ale co tam ;)

Tylko, czy na nowym nie będzie bezwzględnego zakazu wnoszenia jakiejkolwiek piro, właśnie ze zwględu na to, że jest nowy...? :hmm:

PS. Fajnie jest tak sobie rozważać, a stadionu jak nie było tak nie ma... :fu:

legart
23-07-2003, 16:35
Już to widzę jak na nowym stadionie zasiądzie we młynie 75-letni legart doprowadzony na stadion przez 69-letniego Jarcysia oraz 68-letniego Maxyma. 8- Taką mam wizję terminu oddania do użytku nowego stadionu.

szczepan
23-07-2003, 16:40
Tylko, czy na nowym nie będzie bezwzględnego zakazu wnoszenia jakiejkolwiek piro, właśnie ze zwględu na to, że jest nowy...? :hmm:

wlasnie po tej calej aferrze ze wchodzimy do unii i oni zabraniaja piro i ze bedzie to przestrzegane poszperalem w na stronach kibicow z unii i chyba gleboko maja taki zakaz... wiec to raczej nie bylby klopot

Beny
23-07-2003, 17:05

wlasnie po tej calej aferrze ze wchodzimy do unii i oni zabraniaja piro i ze bedzie to przestrzegane poszperalem w na stronach kibicow z unii i chyba gleboko maja taki zakaz... wiec to raczej nie bylby klopot

No to spox! Chyba, że się uprze Jaśnie Nam Panujący Krystalicznie Czysty Bezaferalny PZPN ;) np. pod groźbą wyyyysokich kar finansowych dka klubu '8

*PRZEMO*
26-07-2003, 16:19
a ja chce mlyn w miejscu zyletki chociarz mam nadzieje ze jak bede budowac stadion to wszyskie 4 trybuny bede kryte i ze bedzie to stadion kwadratowy

ems
26-07-2003, 16:45
heh zakaz piro... BOOLOUGNE BOOYS !! :D

Mazi
03-08-2003, 15:52
Osobiscie chciałbym ,by młyn był dalej na Żylecie , jednak na pewno wszystko zweryfikuje życie ...

emde
03-08-2003, 17:14
Skoro juz tak sobie dumamy to ja bym chcial zeby mlyn na nowym stadionie miescil sie za bramką. Wtedy bylaby gwarancja ze w mlynie zasiadac beda tylko ci ktorzy chca uczestniczyc w dopingu, oprawie, ktorzy beda dawac z siebie wszystko. Na nowym stadionie na prostej beda pewnie zajebiscie drogie bilety, poza tym beda tam siedziec pikniki ktorzy beda chcieli spokojnie obejrzec mecz...

Kempes
03-08-2003, 18:02
Ja z kolei mam nadzieje że kiedy ( oby.. ) będziej już nowy stadion to wobec wiekszego komfortu i daj boże normalnych cen biletów ludzie chetnych uczestniczenia w dopingu i ogólnie ultras bedzie o wiele wiecej na naszym stadionie i na wzór np Francuski , młyn bedzie w kilku miejscach np . od strony Łazienkowskiej i na miejscu obecnej żylety.

Każda strona bedzie odwalała swoją robote uzgadniając ze sobą cały meczowy pokaz aby wyszło to efektownie.

Wiem ze to wielkie marzenie ale....do odważnych świat należy.