PDA

Zobacz pełną wersję : Kibice powiślańscy - łączmy się!!! (szaliki powiślańskie)

-Hary-
19-11-2005, 16:53
Kiedyś trzeba to bylo sobie uswiadomic... Praktycznie kazda dzielnica Warszawy ma akcesoria legijne, ktore nawiazuja do miejsca zamieszkania. Szaliki, flagi, vlepki... A Powiśle?? :placze:
Jesteśmy dzielnica jedna z najblizej polozonych Łazienkowskiej. Wielu z nas wychowywało sie przy akompaniamencie spiewow dochadzacych z autobusow linii 162 gdy te przejezdzaly min. ul Browarna. Głosny doping z Estadio WP jest co dwa tygodnie mniej lub bardziej slyszalny nawet Tu. Mimo to nie mamy zadnych gadzetow swiadczacych o tych ze kibice Legii sa tez na Powislu! Dlatego z kolega PeGie wpadlismy na pomysl ze nalezałoby to zmienic i uszyc (nie wlasnorecznie of kors) szaliki z motywem Legii i Powiśla (dokladnie wczoraj na meczu z Gornikiem :hyhy: ) . Poki co nie mamy zadnych konkretnych pomyslow dotyczacych wygladu takowego. Dlatego pisze tutaj.A wiec:
a)Jezli ktos z Was ma pomysly dotyczace wygladu takiego szalika lub haseł, ktore moglyby sie na nim znalezc- NIECH NAPISZE!
b)Jezli ktos z Was jest w jakikolwiek sposob zwiazany (mieszka Tu, korzysta z BUWu, "stołował sie" w Rybitwie, jezdzi mostem Świetokrzyskim itp :oczko: )z Powislem lub innymi osiedlami/dzielnicami znajdujacymi sie w poblizu jak np. Mariensztat, Solec i chce swoje poczucie jednosci wyrazic posiadaniem takiego szalka - NIECH NAPISZE!

arczi
19-11-2005, 17:17
No popatrz.
Co za chciwy typ.
Macie juz przeciez wlasny klub pilkarski.
Nawet film o nim byl :efoch:

CywiL
19-11-2005, 17:31
b)Jezli ktos z Was jest w jakikolwiek sposob zwiazany (mieszka Tu, korzysta z BUWu, "stołował sie" w Rybitwie, jezdzi mostem Świetokrzyskim itp :oczko: )
i

No to potencjalnych kupców masz troszeczkę... :zlosliwy:

-Hary-
19-11-2005, 17:37
b)Jezli ktos z Was jest w jakikolwiek sposob zwiazany (mieszka Tu, korzysta z BUWu, "stołował sie" w Rybitwie, jezdzi mostem Świetokrzyskim itp :oczko: )
i

No to potencjalnych kupców masz troszeczkę... :zlosliwy:

Marketing człowieku :hyhy: Najważniejsze dobre hasło :oczko: A tak na serio licze ze zbierze sie z 30 osob

Tuzin
19-11-2005, 18:31
No w maju i czerwcu to mieszkam w BUWie - z 10 godzinnymi dziennymi przerwami na dom :zlosliwy:
Swietokrzyskim jezdze codziennie.
W Rybitwie (RIP) sie stolowalem.

Ale szalika nie chce :]

-Hary-
19-11-2005, 22:47
No w maju i czerwcu to mieszkam w BUWie - z 10 godzinnymi dziennymi przerwami na dom :zlosliwy:
Swietokrzyskim jezdze codziennie.
W Rybitwie (RIP) sie stolowalem.

Ale szalika nie chce :]
:efoch:

kibic(L)
20-11-2005, 08:48
Jakby co to ja jestem zainteresowany kupieniem szalika.

kibic(L)
11-12-2005, 11:36
Będą te szaliki czy nie ?

Pe_Gie
11-12-2005, 12:45
tak, szaliki beda

Projekt mniejwiecej wyglada tak:
szalik w poziome barwy Legii, po srodku napis Legia Powisle
po lewej poziomy herb warszawy, po prawej poziomy herb Legii i jakies haslo bedzie nad i pod napisem Legia powisle... jeszcze sie wymysli jakies ;)
jak tylko zrobie projekt na kompie to tu wrzuce.

Jak to wyglada cenowo:
10 chetnych osob - 19.90/szt + koszt przes.
30 - 14.90/szt + koszty przesylki

pzdr

kibic(L)
11-12-2005, 13:00
To tak jak napisałem wcześniej, jestem zainteresowany kupieniem szalika :hyhy:

Pe_Gie
12-12-2005, 21:34
a wiec... jest pierwszy wzro szalika

wyglada tak:
http://img14.imageshack.us/img14/5337/szalik6iy.jpg

oczywiscie bedzie to ladniej wygladalo. to jest tylko pokazane jak bedzie rozmieszczone wszystko. herb Warszawy bedzie w obwodce zeby sie nie mieszal z barwami.

tam gdzie jest bystre: NAPIS NAPIS NAPIS ( :hyhy: ) bedzie jakies haselko ktore trzeba wymyslec... otwarty na propozycje co do tego jestem ;]

jest to troche prosty szalik ale mysle ze bedzie dobry... jak sa jakies uwagi to piszcie

-Hary-
12-12-2005, 22:09

Beda na razie troche czasu nie ma a projekt zaprezentowany przez kolege to faza przedwstepna :oczko: Ale nie boj sie, mamy duzo czasu. Mamy pomysl, zeby byly jakies nawiazania do historii, jakis herbik czy cos w tym guscie. Ale to wymaga czasu i poszukania tego. Ale na pewno cos wyczarujemy

Pe_Gie
12-12-2005, 22:22

Mamy pomysl, zeby byly jakies nawiazania do historii, jakis herbik czy cos w tym guscie.

oczywiscie herb jakis zwiazany z powislem czy cus x)

MarcinGS
17-12-2005, 21:54
tak dla ciekawosci to sa juz szaliki łaczone z Nami 8)

Squadron & Powiśle :zlosliwy:
ale to ekipa juz dobrze zgrana... i szalikow nie moze kupic byle kto... Pozdrawiam

-Hary-
17-12-2005, 21:59
Squadron & Powiśle
Taa... kojarze Wasze "wrzuty" na Powislu... niestety ale musze go ogladac codziennie :roll: Nastepnym razem sobie odpuscicie mazanie albo postarajcie sie bardziej. :/
Pozdrawiam

MarcinGS
19-12-2005, 15:16
Squadron & Powiśle
Taa... kojarze Wasze "wrzuty" na Powislu... niestety ale musze go ogladac codziennie :roll: Nastepnym razem sobie odpuscicie mazanie albo postarajcie sie bardziej. :/
Pozdrawiam
to jak Ci sie nie podoba to chodz sobie inna strona takie to trudne ? :roll:
ps. kolego ze Ty tylko chodzisz na mecz i z meczu do domu to twoja sprawa ale pomysl ze My przyjezdzamy na mecz 400km w jedna flanke i Me(L)anzujemy ostro z chlopakami z Powiśla wiec wybacz ale po pijaku nie bede pisal prosto i starannie :roll: :/ a pozatym nie wazne jest jak napisane wazne ze utrwalilismy Nasze Braterstwo z chlopakami i sie dobrze bawilismy... a jak widzisz to codziennie to chyba jednak sie nam udalo co nie ...
rownierz pozdrawiam
Squadron & Powiśle

ems
19-12-2005, 15:59
szaliki łączone ekip kibiców Legii ?!

"Jesus choorva ya peerdoele"

-Hary-
19-12-2005, 23:09
Squadron & Powiśle
Pozdrawiam
to jak Ci sie nie podoba to chodz sobie inna strona takie to trudne ? :roll:
ps. kolego ze Ty tylko chodzisz na mecz i z meczu do domu to twoja sprawa ale pomysl ze My przyjezdzamy na mecz 400km w jedna flanke i Me(L)anzujemy ostro z chlopakami z Powiśla wiec wybacz ale po pijaku nie bede pisal prosto i starannie :roll: :/ a pozatym nie wazne jest jak napisane wazne ze utrwalilismy Nasze Braterstwo z chlopakami i sie dobrze bawilismy... a jak widzisz to codziennie to chyba jednak sie nam udalo co nie ...
rownierz pozdrawiam
Squadron & Powiśle

Ja pochwalam to ze przyjezdzacie 400 km na mecz ale nie bardzo wiem co wam sie udało? :hmm: To ze mi okolice mażecie? Ja mam inne metody utrwalania przyjaźni. Nie chodzi mi o forme ani o to co tam jest napisane. Po prostu nie lubie patrzyc na gryzmoły na swiezutkiej scianie :hyhy:
No i co ma do tego fakt ze ja chodze "tylko" na mecz a potem do domu? :O

Raffi
19-12-2005, 23:48
hmmm... też nie przepadam za niestarannymi bazgrajami, ale mamy chyba poważniejsze problemy :hmm:

Pe_Gie
20-12-2005, 11:29
dobra ale tak wogole to mial byc temat dla chetnych do kupienia szalikow powisla a nie do chwalenia sie ze jakies juz macie... taki temat juz jest :nie: :nie:

pzdr

MarcinGS
20-01-2006, 21:55
no to sie zagadalismy a zapomnialem o najwazniejszym... Ja tez bym z mila checia zakupil ten szalik. pozdro

-Hary-
23-01-2006, 18:51
Na razie wszystko staneo w martwym punkcie... :wstyd: