PDA

Zobacz pełną wersję : Krytyka, ale konstruktywna

Aureliusz
22-07-2003, 12:14
Chciałbym zaproponowac troche kontrowersyjny temat, ale mający na celu poprawdę pisania postów przez nas wszystkich.
To forum istnieje już od 3 miesięcy. Większość z nas kojarzy mniej lub więcej co i jak kto pisze. Nie wszystko jednak może nam się podobać. Proponuje więc, aby tutaj każdy zgłaszał ewentualne uwagi innym. Co ich denerwuje w postach innych? Kto za bardzo się napina? Kto nabija sobie tylko posty? Kto nie czyta forum, lub robi to stasznie niedokładnie? Kto rozmywa tematy? Kto ma tendencję do obrażania innych? Kto zakłada bezsensowne tematy? A może kto nie pisze w ogóle na temat?

Temat ten ma z założenia zmobilizować innych do lepszego korzystania z forum i do lepszego pisania. Nie obrażmy tu nikogo, tylko sugerujemy pewne wady. To służy temu, by zawartość merytoryczna forum była lepsza!

legart
22-07-2003, 12:34
Ja tam na przykład nie lubię jak ktoś zakłada tematy o antystronach :>

Aureliusz
22-07-2003, 12:47
Ja tam na przykład nie lubię jak ktoś zakłada tematy o antystronach :>A skąd miałem wiedzieć, że to antystrona. O czymś takim pierwszy raz słyszę. Ale czuję się skruszony. '8 Wiecej nie bedę 8)

legart
22-07-2003, 12:52
Ja tam na przykład nie lubię jak ktoś zakłada tematy o antystronach :>A skąd miałem wiedzieć, że to antystrona. O czymś takim pierwszy raz słyszę. Ale czuję się skruszony. '8 Wiecej nie bedę 8)

he, he takich bzdur to na serio raczej by nikt nie napisał ;) (znaczy się na tej stronce)

Unico
22-07-2003, 14:20
Ja strasznie nie lubię czytać postów niejakiego Unico bo przeważnie nie wiem o co mu chodzi :>

Michał89
22-07-2003, 14:40
Ja strasznie nie lubię czytać postów niejakiego Unico bo przeważnie nie wiem o co mu chodzi :>
Da się z nim wytrzymać , ale jedno mnie w nim dziwi , mianowicie klub któremu kibicuje.Ale ogólnie spoko gość. :]

Michał89
22-07-2003, 14:42
Ja tam na przykład nie lubię jak ktoś zakłada tematy o antystronach :>
To się chyba nazywa prowokacja. ;)

takiowaki
22-07-2003, 15:11

Mnie bardziej wkurza takiowasraki czy cos tam

Gupi jest.

dyha
22-07-2003, 15:16
a ja bardzo nie lubie wszelkich nabijaczy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
i czytać , o melanżach innych , na ktorych nie bylem :>

bemowiak
22-07-2003, 15:21
Mnie bardziej wkurza takiowasraki czy cos tam

Gupi jest.

Wysoką macie o sobie samoocene,ja np nie mam sobie nic do zarzucenia:pisze mądrze,na temat,nienabijam,nienapinam sie,nieobrarzam innych użytkowników,jeste kulturalny i co najważniejsze SKROMNY!!! :]

A do tematu to nic w nikim mi nieprzeszkadza forum jest do wymiany zdań nawet o antystronach :>

pozdro

legart
22-07-2003, 15:29
Chłe, chłe Unico i Takiowaki, nie ma to jak dobrze przeprowadzona samokrytyka 8- :rotfl:

Acha apropos samokrytyki- czasami odnoszę idiotyczne wrażenie że rozmywam wątki 8-

takiowaki
22-07-2003, 15:31
Chłe, chłe Unico i Takiowaki, nie ma to jak dobrze przeprowadzona samokrytyka 8- :rotfl:

wystarczy luknac do kalendarza

Acha apropos samokrytyki- czasami odnoszę idiotyczne wrażenie że rozmywam wątki 8-

ma ktos psa?

legart
22-07-2003, 15:39

ma ktos psa?

heh za rok będzie okrągła 60 rocznica

a psa nie mam

PS To ja mam rozmywać tematy a nie Ty 8- [/quote]

aaadamm
22-07-2003, 15:42
a ja nie lubie jak ktos zaklada bezsensowne tematy lub zaklada temat, ktory juz byl....a wystarczy poszukac

marecki
22-07-2003, 15:43
ja mam kota 8- znalazlem go na ulicy 8- Figo sie wabi :D

bemowiak
22-07-2003, 15:45

Też mam kota i wziełem go ze wsi! :buhaha:

dyha
22-07-2003, 15:46

nie ze chce rozmywac temat , ale skoro napisales o Figo to pogadajmy tutaj o nim '8 :rotfl:

marecki
22-07-2003, 15:48

nie ze chce rozmywac temat , ale skoro napisales o Figo to pogadajmy tutaj o nim '8 :rotfl:

a co chcesz o niem wiedziec? 8-

:buhaha:

takiowaki
22-07-2003, 15:50
a psa nie mam

to chociaz owce?

PS To ja mam rozmywać tematy a nie Ty 8- [/quote]

Na rece Szanownej Rady Moderatorskiej chcialem zlozyc wyrazu ubolewania z tego faktu.

W zyciu juz tematu nie rozmyje, jak to robil ten, no, Malolat. Wogole co sie z nim teraz dzieje? On jest z Warszawy? Wlasnie, mieliscie ostatnio koncert R.E.M. Byl ktos? Jak bylo.

Prawde mowiac to ja czekam na Radiohead, kurcze, posluchajcie sobie tak na poczatek Karma Police z O.K. Computer (to nie taka gazeta, tak sie plyta nazywa). Wg. tych wszystkich dziadkow z powiedzmy King Crimson uznawani sa za kosmiczny zespol.

No i co sie teraz dzieje z lajka?

Ma ktos psa?

dyha
22-07-2003, 15:55
a psa nie mam

to chociaz owce?

PS To ja mam rozmywać tematy a nie Ty 8-

Na rece Szanownej Rady Moderatorskiej chcialem zlozyc wyrazu ubolewania z tego faktu.

W zyciu juz tematu nie rozmyje, jak to robil ten, no, Malolat. Wogole co sie z nim teraz dzieje? On jest z Warszawy? Wlasnie, mieliscie ostatnio koncert R.E.M. Byl ktos? Jak bylo.

Prawde mowiac to ja czekam na Radiohead, kurcze, posluchajcie sobie tak na poczatek Karma Police z O.K. Computer (to nie taka gazeta, tak sie plyta nazywa). Wg. tych wszystkich dziadkow z powiedzmy King Crimson uznawani sa za kosmiczny zespol.

Ma ktos psa?

Montana , sie wabi . A myslalem ze ci chodzi o owce , ale skoro owiec nie masz to nei mozesz miec pretensji ze inni tez nie mają , a jesli chodzi o nei posiadanie to chyba nie posiadasz czegos dokladnie niewiem czego , ale czegos musisz nie posiadac , bo wszystkiego nie masz . Aha i jeszcze dodam ze mam psa , ktory sie wabi montana , i nie jest owcą i nie mozesz jej mylic z owcą chociarz to i to suka ,ale mam psa ktory sie wabi montana 8-

Unico
22-07-2003, 16:00

ma ktos psa?

heh za rok będzie okrągła 60 rocznica

a psa nie mam

Ja mam psa :D

Ehh ludzie nawet pożądnie krytykować nie umiecie :>

Nie dotyczy to legarta i takiego... którzy podjęli jakąś próbę :>

legart
23-07-2003, 07:31
a psa nie mam

to chociaz owce?

Ma ktos psa?

Nie mam żadnego zwierzęcia (kiedyś na starym mieszkaniu miałem karaluchy ale słabo się nimi opiekowałem). Na REM nie byłem (nie lubie Stipe), a Radiohead to oprócz Karmy Police to jeszcze mnie się Android Paranoid podoba, i uważam że są oni dla czasów współczesnych czym byli King Crinson (słyszałeś Tarantino schizofrenika 21 wieku albo upadłego anioła?) w latach 70-tych.

aaadamm
23-07-2003, 09:11

Mam to samo pytanie...wogole ile bylo wiary ??? i gdzie byl koncert...

a wybiera sie ktos na Woodstok do Zar ?? ?Kurcze...mialem jechac...ale nie pojade :(((((((

Kiju
23-07-2003, 09:58
U mnie w narozniku pokoju kiedys zamieszkał pająk.Uwił sobie pajeczynke .....mieszkalismy razem,nazwałem pajaka-Karol,skumplowalismy sie,wieczorami ogladalismy TV,on wojował z muchami ktorych nie znosze...iddyle przerwał jednak niecny czyn mojej matuli...ktoregos dnia po powrocie do domu zobaczyłem ze miejsce gdzie mieszkał Karol jest puste....okazało sie ze moja matula zaatakowała biednego Karola mopem....Karol zginoł na miejscu,nie miał szans :fu: ...długo zbierałem sie po tej tragedii,pamietam-piłem prawie miesiąc z żalu....

Karolu-pamięc o Tobie będzie trwała we mnie wiecznie.

Nova
23-07-2003, 15:18
U mnie w narozniku pokoju kiedys zamieszkał pająk.Uwił sobie pajeczynke .....mieszkalismy razem,nazwałem pajaka-Karol,skumplowalismy sie,wieczorami ogladalismy TV,on wojował z muchami ktorych nie znosze...iddyle przerwał jednak niecny czyn mojej matuli...ktoregos dnia po powrocie do domu zobaczyłem ze miejsce gdzie mieszkał Karol jest puste....okazało sie ze moja matula zaatakowała biednego Karola mopem....Karol zginoł na miejscu,nie miał szans :fu: ...długo zbierałem sie po tej tragedii,pamietam-piłem prawie miesiąc z żalu....

Karolu-pamięc o Tobie będzie trwała we mnie wiecznie.
Zapalmy mu świeczke [']
:buhaha: :rotfl: :buhaha:

szczepan
23-07-2003, 15:58
takiowaki: a ja czekam na nowy film Tarantino :P ten Uma T. :D

takiowaki
23-07-2003, 16:37
Nie mam żadnego zwierzęcia (kiedyś na starym mieszkaniu miałem karaluchy ale słabo się nimi opiekowałem). Na REM nie byłem (nie lubie Stipe), a Radiohead to oprócz Karmy Police to jeszcze mnie się Android Paranoid podoba, i uważam że są oni dla czasów współczesnych czym byli King Crinson (słyszałeś Tarantino schizofrenika 21 wieku albo upadłego anioła?) w latach 70-tych.

REM. Jak nie lubisz? Super momentami, teraz sie katuje Electrolem :P

Radiohead. No Karma Police to podstawa, jak ktos chce cos "letszejszego" to polecam Creep. A tak wogole to pioseneczka "Exit Music" z jakiegos filmu, chyba z leosiem Romeo, normalnie miazdzy. I jest jeszcze taka piosenka, Teanitive Song, nie wiem z ktorej plyty, chyba zadnej - pelny odjazd. Wogole ten zespol powoli aspiruje do mojego ulubionego.

KC - no jasne, kiedys mialem taki okres ze sie Frippem masakrowalem, teraz mi troche przeszlo ale to generalnie dalej jest na mojej play-liscie. Zwlaszcza schizofrenik.

takiowaki: a ja czekam na nowy film Tarantino ten Uma T.

no jak to mowia dresy - "proste". Ale nastepny film to bedzie mojego scenariusza :P

Kiju - bardzo mi przykro, rowniez wiem jak to jest stracic swojego pajaka. [']

Wzorowo rozmyty temat.

szczepan
23-07-2003, 16:58
no jak to mowia dresy - "proste". Ale nastepny film to bedzie mojego scenariusza :P

ja musze zdobyc z netu jakeis trailery bo ten w kinie pozostawil u mnie jedna mysl "chce wiecej"

Wzorowo rozmyty temat.

no i o to chodzi :P