PDA

Zobacz pełną wersję : Jagiellonia - Zagłębie

Włóczykij
13-11-2005, 13:14
Już w najbliższą sobotę o godz. 13:00 Zagłębie gra w Białymstoku (nie wyskakiwać mi tu z Cypisem :nie: ) z Jagą.
Wiadomo, że dla Zagłębiaków to jeden z najdalszych wyjazdów, a my nie mamy dalej niż Oni i nic nie stoi na przeszkodzie (Nasz prostes jest w piątek...) , aby wesprzeć Ich na tym ciekawym wyjeżdzie.
W zeszłym sezonie Jaga wpuscila Zagłebiakow na swoj sektor z powodu zakazu wyjazdowego Sosnowiczan, tym razem normalnie Zagłębie zasiądzie w sektorze gości.
:lz:

Fester jedziesz :chytry:

Ader_ZS
13-11-2005, 13:15
Moze dodam info ze pociag z Warszawy Centralnej do Biaełego odjezdza o godzinie 9.20

Kenijczyk
13-11-2005, 14:10
tez mysle ze ciekawy wyjazd, Olimpia też ma dużo bliżej i na pewno sie zjawi.

ludek1916
15-11-2005, 00:15
co masz z geografii ze rozkminiles ze nie mamy dalej niz oni

oczywiscie ze wszyscy do Bialego pokazmy ze tez potrafimy dobrze wspomoc BRACI(via Zaglebie-Jaga kmwtw)

Włóczykij
15-11-2005, 12:25
co masz z geografii ze rozkminiles ze nie mamy dalej niz oni

oczywiscie ze wszyscy do Bialego pokazmy ze tez potrafimy dobrze wspomoc BRACI(via Zaglebie-Jaga kmwtw)

daj na wstrzymanie, i odpuśc sobie takie docinki, nie kazdy jest taki master z geografi i zarazem z polskiego jak ty :kurde:
Przeczytaj jeszcze raz dokładnie co napisałem :roll:

cannambis sc
15-11-2005, 13:25
mniejsza z tym co kto ma z geografi lub polskiego zbieszcie sie w jak najsilniejszej grupie i pokazmy ko ma najlepszom zgode w polsce! :hyhy:

Ader_ZS
15-11-2005, 16:37
mniejsza z tym co kto ma z geografi lub polskiego zbieszcie sie w jak najsilniejszej grupie i pokazmy ko ma najlepszom zgode w polsce! :hyhy:

najlepszOM napewno nie my

Norbas
15-11-2005, 16:40
hm... może nie będę pracował, może pojadę... chociaż planowałem (o ile już) jechać w przeciwnym kierunku...

MTP
15-11-2005, 16:57
hm... może nie będę pracował, może pojadę... chociaż planowałem (o ile już) jechać w przeciwnym kierunku...
Norbas dziecku zeście obiecali.
Na trzezwo to juz inaczej mowisz a po pijaku jak mowie ze ja jade do Białego było "to jedz". :hyhy:

Norbas
15-11-2005, 17:11
Bo dzieciaku nie ogarnąłem że w tym samym czasie są dwa interesujące mnie mecze.
A na dziś to i tak wygląda na to że idę do roboty

Ader_ZS
15-11-2005, 17:54
Ja bym wybral ten w Bialymstoku :) A tak w ogole jak tam moje nowe auto? :hmm:

Norbas
15-11-2005, 17:58
ADI ja bym wybrał Sosnowiec :D
Twoje auto? a skąd ja mam to k..a wiedzieć? przecież to TWOJE auto :D

Ader_ZS
15-11-2005, 18:05
Wiesz bo Bialym mozesz wybrac Sosnowiec :hyhy:
No ale wiesz na hokeju sie popsulo :cicho: i mialem sie zglosic w Wawie na gwarancje :hyhy:

Norbas
15-11-2005, 18:11
eeeeeeeeee......... yyyyyyyyyyyyyyy........... najpierw muszę załatwić pracę, potem będę kombinował by być i tu i tu :)

Gałgan
15-11-2005, 20:41
cos czuje ze to moze byc wyjazd na otro :hyhy: :ucieka:

Włóczykij
16-11-2005, 01:33
Super! Licznik rośnie! :roll:

Pytanie:
Czy ktos z Was ma do załatwienie za symboliczną sumę zwolnienie lekarskie do pracy, bo może mi być naprawde ciężko z wyjechaniem gdziekolwiek?? :- :modli:

^m@rcin^
16-11-2005, 08:35
Ja bym wybral ten w Bialymstoku :) A tak w ogole jak tam moje nowe auto? :hmm:

Adi Norbas woli Wyjazd do Sosnowca sponsorowany przez Warke :hyhy:

tomano
16-11-2005, 11:02
Poczytalem sobie troche forum Jagi i widze ze ladnie sie napalaja na wasza wizyte :hyhy:

" z Zaglebiem przyjedzie Legia, wszyscy na mecz , wszyscy do mlyna, wszyscy spiewac etc.''

Ładnie ich mobilizujecie :brawo: :hyhy:

Antrzej Lefer
16-11-2005, 11:03
Pragne również dodać że dla nas jest to najważniejszy mecz od bardzo dawna. Po pierwsze w razie przegranej najprawdopodobniej prace straci nasz trener K.Tochel. który oprócz tego że jest naszym terenerem to także od dziecka jest naszym kobicem...to symbol naszego klubu, po drugie w razie przegranej miasto nasze najprawdopodobniej nie da nic na modernizację stadionu, niezbdne do gry w ekstraklase i po trzecie prawdopodobna przegrana zmieni warunki naszego sponsorowaia przez Włochów.......dlatego czekamy na was chłopaki na Centralnym

Kamil_ZS
16-11-2005, 15:10
Zapraszamy wszystkich :)

NS :zlosliwy: :hyhy:

Creator
16-11-2005, 16:09
Będziemy będziemy :hyhy: :mflaga:

Ader_ZS
16-11-2005, 16:36
Adi Norbas woli Wyjazd do Sosnowca sponsorowany przez Warke

rozumiem rozumiem :) ale do Sosnowca zawsze mozna jechac przez Białystok :hmm:

Poczytalem sobie troche forum Jagi i widze ze ladnie sie napalaja na wasza wizyte

" z Zaglebiem przyjedzie Legia, wszyscy na mecz , wszyscy do mlyna, wszyscy spiewac etc.''

Ładnie ich mobilizujecie

Patrz podpis Amby :)

Po pierwsze w razie przegranej najprawdopodobniej prace straci nasz trener K.Tochel.

Nie siej plotek nikt z naszego klubu tak nie powiedzial :kurde:

NS :hyhy: :zlosliwy:

:cicho: [/quote]

Mazi
16-11-2005, 17:29
Po Jaga-Olimpia E.
Jaga-Pogoń Sz.
Jaga-Legia W.

przyszedł czas na Zagłębie :) w końcu!

Gałgan
16-11-2005, 18:03
doszla do mnie wiadomosc ze mecz jest przeniesiony z 19 na 20 listopada ze wzgledu na zalegly mecz Jagi ze Switem NDM 16 listopada... to prawda czy ktos scieme zapuscil ??? :hmm:

MTP
16-11-2005, 18:26
doszla do mnie wiadomosc ze mecz jest przeniesiony z 19 na 20 listopada ze wzgledu na zalegly mecz Jagi ze Switem NDM 16 listopada... to prawda czy ktos scieme zapuscil ??? :hmm:
I znów zmienili na 19 bo jednak Jaga ze Świtem gra 24

Młody
16-11-2005, 18:49

Pytanie:
Czy ktos z Was ma do załatwienie za symboliczną sumę zwolnienie lekarskie do pracy, bo może mi być naprawde ciężko z wyjechaniem gdziekolwiek?? :- :modli:

A ja mam wrażenie Amba że w każdym temacie musisz sie do kogoś dopierdolić i sprawia Ci to dużą radość. Czasami lepiej przemilczeć bo w ten sposób nie pokażesz że jesteś kumaty :roll:

Włóczykij
16-11-2005, 19:27

Pytanie:

A ja mam wrażenie Amba że w każdym temacie musisz sie do kogoś dopierdolić i sprawia Ci to dużą radość. Czasami lepiej przemilczeć bo w ten sposób nie pokażesz że jesteś kumaty :roll:

Tak mam niesamowitą przyjemność czytać, że ktoś tam sobie mędrkuje na temat tego czy będzie ostro, czy będzie łagodnie, a może czy bedzie padał śnieg czy deszcz :ucieka: , jak nie masz czegos sensownego do przekazania lub zapytania to najlepiej nie pisac nic (chyba ze rozmywasz w HP..), bo tak z działu Kibice zrobi się większy syf niż... sam sobie odpowiedz. (reszte dogadaliśmy na gg tak sądze..)

Gałgan
16-11-2005, 19:58

Pytanie:

Tak mam niesamowitą przyjemność czytać, że ktoś tam sobie mędrkuje na temat tego czy będzie ostro, czy będzie łagodnie, a może czy bedzie padał śnieg czy deszcz :ucieka: , jak nie masz czegos sensownego do przekazania lub zapytania to najlepiej nie pisac nic (chyba ze rozmywasz w HP..), bo tak z działu Kibice zrobi się większy syf niż... sam sobie odpowiedz. (reszte dogadaliśmy na gg tak sądze..)

ooo nie... wybacz ze cokolwiek napisalem wasza przekumatosc... :/

Gałgan
16-11-2005, 19:59
I znów zmienili na 19 bo jednak Jaga ze Świtem gra 24

to dobrze bo w niedziele nie poszedlbym do kosciola 8) :hyhy:

ems
17-11-2005, 00:11
eeej a my swojee!!
WIIIIIIIIIIIIISŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Creator
17-11-2005, 16:36
eeej a my swojee!!
WIIIIIIIIIIIIISŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EMS :nie: :roll:

ems
17-11-2005, 16:51
8)
no co, gadacie o dupie maryni to ja sie troche ponapinam :]

Gałgan
17-11-2005, 17:40
nie ma to jak internetowa napinka :hyhy:

Creator
17-11-2005, 23:25
nie ma co gadąc o dupie marynie, bo ja już aparata szyqje na wycieczkę do Białegos(t)oczq :foto:

Beskid Skoczów
18-11-2005, 08:08
Nas też tam nie zabraknie!!

BKS & ZAGŁĘBIE!!

www.bksbielsko.prv.pl

Zegar(L)
18-11-2005, 11:35
Specjal Zagłębia i wejście na Jagiellonie za darmo?

Włóczykij
18-11-2005, 11:44
Specjal Zagłębia i wejście na Jagiellonie za darmo?

Z choinki się urwałeś Kolego :O :hyhy:

Speciala nie ma. Zagłębie jedzie na normalnych weekendowych biletach, Ty jak uważasz za stosowne to też możesz sobie kupic bilet :) Bilet na mecz kosztuje 10plnów i nie wydaje mi się, aby powtórzyło się pamiętne wejscie na PP, co pewnie masz na myśli , a jesli nie, to nie pal tyle i troche się rozejrzyj :chytry: :roll:

:zlosliwy:

Zegar(L)
18-11-2005, 13:18
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16472

W sobotę mamy możliwość wybrać się na mecz Jagiellonia - Zagłębie. Pociąg specjalny z kibicami Zagłębia, jadący przez Warszawę, odjedzie ze stacji Warszawa Centralna o godzinie 9:20. Wszystkich kibiców Legii zachęcamy do wyjazdu na ten atrakcyjny mecz naszych przyjaciół z Sosnowca.
To już sie ku*wa zapytać nie można? Widzę Kolego, że masz faktycznie jakiś problem ze swoją kumatością.
Skoro na LL jest napisane, że jest specjal to myślałem, że tak jak wcześniej wbić się można na niego za darmo bez żadnych zbędnych komplikacji.

Gałgan
18-11-2005, 13:25
nie pal tyle i troche się rozejrzyj

i znowu podkreslasz swoja kumatos krytykujac innych... :oczko:

p.s. licznik rosnie 8)

Zegar(L)
18-11-2005, 13:33
Niestety Gałgan, ale chyba jednak info z LL było nieścisłe. To nie będzie specjal.

Gałgan
18-11-2005, 13:38
:zdziwiony:

to ja juz nie ogarniam

ale dla nas i tak to bedzie "specjalny" pociag 8)

Kamil_ZS
18-11-2005, 15:02
Nie ma żadnego POCIĄGU SPECJALNEGO ! Jedziemy normalnym pociągiem o 9.20 z Centralnego. Bilety ? A po **** wam bilety :oczko: Do zobaczenia jutro 8) :zlosliwy:

LEGIA & ZAGŁĘBIE :lz:

Włóczykij
18-11-2005, 16:03
jestem przekumaty :cool:

zuz
18-11-2005, 16:06
skończcie to już :roll:

MTP
19-11-2005, 14:08
Własnie wstałem a pociag byl :kurde: niecałe 5 godzin temu.Mecz trwa już :kurde: 40 minut.
Pierwszy raz zaspałem na mecz :wstyd:

Sokol
19-11-2005, 14:12
tez niedawno mi sie cos podobnego zdarzylo, niezaciekawe wrazenie jak sie na zegarek spojrzy :roll: :hyhy:

Włóczykij
19-11-2005, 22:31
Fajnie :cool:

Droga do Białegostoku minęła w szybkim melanżowym tempie :zlosliwy: .
Po dotarcu na stadion wszyscy bez sprawdzania biletów są wpuszczani na sektor. Na płocie wiszą 3 flagi: Zagłębia i Legii, 2 BKS. Doping niemrawy z przyczyn chyba znanych z podróży ze zgodami :]
Powrót to najwieksze skurwysynstwo psow, ktorzy zafundowali nam wycieczke po wszystkich wioskach wokol Białegostoku (o wiele dluzsza niz po PP) wypełnionymi po brzegi ikarusami, aż do miejscowości Łapy, gdzie do pociągu mieliśmy 2 godziny...
W czasie oczekiwania na pociąg opanowaliśmy rynek opustoszałego o godzinie 18 miasteczka oraz odwiedziliśmy w sposób aktywny pare pobliskich sklepów i pizzerii.
Powrót również bez przygód... na koniec na środku peronu na centralnym zostaje odpalona okazyjnie raca 8)
Pozdrówki dla tych którzy byli

P.S. Misiek - DZIĘKI!!

Creator
19-11-2005, 22:35
Było faaajnie :D

A w przystanek w Łapach szczególnie miły :) Pozdrowienia dla pani prowadzącej Pizzerię na rynq..ileż ona nerwów się najadła w czasie naszej wizyty w jej pubie :hyhy:

Grabek
19-11-2005, 22:41
Po dotarcu na stadion wszyscy bez sprawdzania biletów są wpuszczani na sektor.
fajna ochrona:
-"wszyscy mają bilety?"
-"tak"
-"to wchodźcie" 8)

w Łapach fajnie "centrum" wyglądało przez nas opanowane :chytry:

no i ten kamikadze z Jagi co pod nasz sektor podbił :ucieka:

mistsz
19-11-2005, 23:08
Bardzo przypadl mi wyjazd do Białegostoku, w sumie moglbym tam wpadac w odwiedziny czesciej. Na szczescie Jasiel cos tam wspominal iz niedlugo znow nadarzy sie okazja przywitac tamte strony . Mecz slaby na boisku, ale na trybunach fajna oprawa zarowno nasza jak i jagielonczykow . Wyjazd w skali od 1 do 10 oceniam na 3,5 .

Benio
19-11-2005, 23:23

Po dotarcu na stadion wszyscy bez sprawdzania biletów są wpuszczani na sektor. Na płocie wiszą 3 flagi: Zagłębia i Legii, 2 BKS. Doping niemrawy z przyczyn chyba znanych z podróży ze zgodami :]
Powrót to najwieksze skurwysynstwo psow, ktorzy zafundowali nam wycieczke po wszystkich wioskach wokol Białegostoku (o wiele dluzsza niz po PP) wypełnionymi po brzegi ikarusami, aż do miejscowości Łapy, gdzie do pociągu mieliśmy 2 godziny...
W czasie oczekiwania na pociąg opanowaliśmy rynek opustoszałego o godzinie 18 miasteczka oraz odwiedziliśmy w sposób aktywny pare pobliskich sklepów i pizzerii.
Powrót również bez przygód... na koniec na środku peronu na centralnym zostaje odpalona okazyjnie raca 8)

P.S. Misiek - DZIĘKI!!

To ja tylko dodam od siebie,ze w Łapach podczas wsiadania do pociagu psiarskie zaczely troche palowac,a w Małkinii do jednego z przedzialow zostal wpuszczony gaz :zly:

Piro w drodze powrotnej bylo troche czesciej odpalane np.
- kilka stroboli przed stacja w Łapach
-"wrocław" na stacji w Tłuszczu
- wspomniana raca na Centralnym

Ogolnie fajny wyjazd...
("-Adam nie żyje!",partyzant w toy-toyu i zawieszajacy sie,smutny ochroniarz Johan :hyhy: )
szkoda tylko slabego dopingu
Pozdro Zagłębie :lz:

CywiL
20-11-2005, 02:03
Ilu naszych pojechało z Zagłebiem tak pi razy drzwi ?

Creator
20-11-2005, 11:26
Ilu naszych pojechało z Zagłebiem tak pi razy drzwi ?

ok 150 os ;)

Gałgan
20-11-2005, 16:44
na przystanku w małkini kiedy psy wysiadly z naszego :oczko: pociagu jeden psiak w bialym kasku glosno spiewal obrazliwe piosenki w kierunku kibicow Legii :nie: a zawsze mowi sie ze to kibice prowokuja... :roll:

P.S. pozdro amba, sorry za poprzednie spory :hyhy:

Flip
20-11-2005, 21:38
Własnie wstałem a pociag byl :kurde: niecałe 5 godzin temu.Mecz trwa już :kurde: 40 minut.
Pierwszy raz zaspałem na mecz :wstyd:

my z ziomkami mielismy to samo...

melanz,melanz,melanz nakretka ze jedziemy do bialego i co...

pobudka o 9 z minutami :zly:

mielismy jechac we 4 pojechal 1 :kurde:

Włóczykij
21-11-2005, 00:04
P.S. pozdro amba, sorry za poprzednie spory :hyhy:

spoko spoko :)
najważniejsze abyś zrozumiał o co mi się rozchodzi ;) wydaje mi się ze zrozumiałeś :]
(nie musisz odpisywać :oczko: )

Ader_ZS
21-11-2005, 13:31

P.S. Misiek - DZIĘKI!!

1.Bylo milo tylko ciasno w tym pociagu i oczywiscie musiales wsiasc z drugiej strony pociagu :kurde:
2.Wisialy 3 flagi Zaglebia , 3 flagi Legii , 1 BKS
3.Powrot byl tak dlugi poniewaz ........... ( pozdro dla kumatych :hyhy: )
4.W Łapach było bardzo miło :)
5.Amba nie chcial zaprosci do domu na frytki z MC Donalda a jadl zelki i kanapki az mam w domu slyszala jak przezuwal :oczko:
PS.Nie lansuj sie ;)
PS.2 pozdrowienia i dziekowa dla NS (wiecie za co) szczegolnie dla M. i S.
PS.3 Dziekowa za wsparcie :lz:

- kilka stroboli przed stacja w Łapach
-"wrocław" na stacji w Tłuszczu

1.jeden strobol :hyhy:
2.Ciekawe co za chuligan go wyrzucil :zlosliwy: :cicho:

Xth
21-11-2005, 13:53
A moze zupelnie przez przypadek ktos ma do oddania bilet z tego meczu ?
Bylem, ale dziwnym trafem biletu nie zakupilem ;]

Mrozik
21-11-2005, 14:18
I sorry, ale naprawdę nie mogłem jechać :/

Włóczykij
21-11-2005, 15:05
1.Bylo milo tylko ciasno w tym pociagu i oczywiscie musiales wsiasc z drugiej strony pociagu :kurde:
Nie moja wina, że tak pociąg podjechał :P

Nie napisałeś niczego co ja nie napisałem :zlosliwy:

3.Powrot byl tak dlugi poniewaz ........... ( pozdro dla kumatych :hyhy: )
ech od pewnego czasu nawet mi przejadł się ten text :humorek:

4.W Łapach było bardzo miło :)
i w dodatku szybko i niedrogo :kawa:

5.Amba nie chcial zaprosci do domu na frytki z MC Donalda a jadl zelki i kanapki az mam w domu slyszala jak przezuwal :oczko:
a co ja jedzenie z pracy do domu przynoszę :o , za dużo Was było :] ;)

PS.Nie lansuj sie ;)
Lans to podstawa, nie Misiek :hyhy:

Pozdro :lz:

Pan Artysta
21-11-2005, 17:24
Pozdro Ziomy :hyhy:

KMWTM i PDK 8)

ps:

baba nie sprzedaje pumexu ale ma sznurówki :ucieka:

Mazi
21-11-2005, 18:15

z tego co ja kojarzę to były 2 flagi BKS-u :P

Benio
21-11-2005, 19:27
By bylo jasne w sprawie flag:
Zagłbie:Ultras,Barra Bravas,Adventure Group
Legia:Legijni Patrioci,eLka fanów z Muranowa,mala,biało-czerwona z napisem Legia
BKS:BKS i No Ultra'98

Gałgan
21-11-2005, 22:57
a propos tych zelkow to tyle sie o nich nasluchalem a w calych łapach nie widzialem ani jednej paczki :zdziwiony:

Kamil_ZS
22-11-2005, 07:53
Ha jestem przekumaty koles, bo gadalem z Amba na stadionie i jadl ze mna zelki :D Wyjazd na bardzo wielki + :cicho: W Łapach było konkretnie :zlosliwy: Adi :hyhy: Dzięki wszystkim Legionistą którzy byli z nami w Białymstoku :D

LEGIA & ZAGŁĘBIE :lz:

PS. Amba ===> Piwo+Żelki=Zajebista sprawa :hyhy: 8) :zlosliwy:
PS 2. NS dzięki bardzo
PS 3. Mrozik zawiodłem się na Tobie :zly:

Misiek DG
23-11-2005, 00:17
Dzięki wielkie Bracia za wsparcie w Białymstoku i weekendowy melanż 8)

Amba tobie podziękuje jak dostanę gadżet, ale i tak respect ... wiesz za co ... hehe :hyhy:

PS.Nie lansuj sie ;)
Lans to podstawa, nie Misiek :hyhy:

Oczywiście, lans to podstawa egzystencji 8) :hyhy:

{J}agiellończyk
27-12-2005, 18:50
JAGA !!

Michu
27-12-2005, 19:26
JAGA !!

Baba?

legart
28-12-2005, 08:43
JAGA !!

Pierwsze primo - pisz jakieś posty z treścią 8)

Drugie primo - usuń se napis spod nicka o Lechii (czyżby jakieś kompleksiki?) bo ja to zrobię i dodam punkty karne.

edit - kolega z Jagiellonii chyba już nie odpowie 8)

Gałgan
28-12-2005, 15:45
JAGA !!

Baba?

speszyl sie bo kolega go za bardzo pojechal z ta baba :roll:

legart
29-12-2005, 08:53
JAGA !!

Baba?

speszyl sie bo kolega go za bardzo pojechal z ta baba :roll:

Raczej dla tego że dostał bana

Gałgan