PDA

Zobacz pełną wersję : Legion Warszawa

yusta
21-07-2003, 21:04
Legion Warszawa kompletuje skład na nowy sezon w A-Klasie. Jeżeli ktos chciałby spróbowac swoich sił to piszcie pod adres redakcja@2t.pl. Zainteresowanym podam dalsze szczegóły. Na wynagrodzenie nie ma co liczyć, ale gwarantowana jest dobra atmosfera i walka o ligowe punkty w gronie kibiców Legii.

bemowiak
21-07-2003, 21:05
To znalazł sie sponsor?! aaa i czy nie łatwiej wybrać z LF zawodników?

yusta
21-07-2003, 21:14
To znalazł sie sponsor?! aaa i czy nie łatwiej wybrać z LF zawodników?

Na dzień dzisiejszy Legion w rozgrywkach wystartuje. Jeżeli chodzi o LF to jednak większość nie ma ochoty na wystepy w Legionie. Spowodowane jest to między innymi tym, że spora część drużyn złożona jest z zawodników wystepujących już w innych drużynach: Okeciu, Drukarzu, Pogoni Konstancin itd

bemowiak
21-07-2003, 21:16
Ja to bym sie nawet zgłosił jako bramkarz ale dawno niegrałem na tej pozycji i powakacjach mam w planach zapisać sie na Legie na kosza,więc odpadam

A i jeszcze sie niezapisze bo nie ma butów na mój rozmiar a co dopiero mówić o korkach... A buty do kosza cudem mam :D

yusta
21-07-2003, 21:19
A własnie miałam ci jeszcze odpisać na post w Skojarzeniach, a tu chyba będzie lepiej, bo przynajmniej tematu nie rozmyjemy '8
Jeżeli chodzi o wymogi w A-Klasie to jeszcze zażyczyli sobie tunel dla sedziów, żeby kibice nie mogli do nich dorzucić różnymi przedmiotami :*

bemowiak
21-07-2003, 21:21
pisałem o tym tunelu ale tak że sie tego nie da zrozumieć i jeszcze sobie przypomniałem że mają być noszowi...