PDA

Zobacz pełną wersję : www.ultras.2ya.com

Adiq
21-07-2003, 17:27
Bardzo fajna, nowa stronka o ruchu ultras w Europie. Polecam.
http:///www.ultras.2ya.com

BTW: jeśli znacie jakieś podobne stronki to wklejcie tutaj adresy.

szczepan
21-07-2003, 17:53
pisze mi ze nie moze otworzyc i jakies bledy wyskakuja...

aha i o jeden ukosnik za duzo :P

Adiq
21-07-2003, 18:12

8- Szczepan ja słyszałem, że się nabijaczem zrobiłeś, ale nie wiedziałem, że aż takim. :buhaha: ;)

bemowiak
21-07-2003, 18:14

8- Szczepan ja słyszałem, że się nabijaczem zrobiłeś, ale nie wiedziałem, że aż takim. :buhaha: ;)

Teraz jest skarbnikiem to ma prawo :] nikt już Ci Szczepan niepodskoczy :]

Adiq
21-07-2003, 18:17

Chyba, że moderatorzy. :]

bemowiak
21-07-2003, 18:20

Chyba, że moderatorzy. :]

No a on weźmie kase i tyle będziemy go widzieli :]

szczepan
21-07-2003, 18:37
'8 '8 '8 '8 cos bym powiedzial ale boje sie gniewu modow :P

bemowiak
21-07-2003, 18:40
'8 '8 '8 '8 cos bym powiedzial ale boje sie gniewu modow :P

jak są trzeźwi to mów jak nie to przemilcz :]

szczepan
21-07-2003, 19:03
wlasnie wole zeby byli pijani... :P

Adiq
21-07-2003, 19:26
wlasnie wole zeby byli pijani... :P
Ja jestem trzeźwy i się powoli wkurzam, bo mi temat rozmywacie. :box: ;)
Piszcie co myślicie o tej stronce.
BTW: Szczepan wysłałem im kilka twoich filmików. :)

szczepan
21-07-2003, 19:30
Ja jestem trzeźwy i się powoli wkurzam, bo mi temat rozmywacie. :box: ;)
Piszcie co myślicie o tej stronce.
BTW: Szczepan wysłałem im kilka twoich filmików. :)

ja tam nie widze problemu nie wiem jak redakcja legialive.pl (ale jezeli podales z jakiej sa strony itd to chyba spoko) aha i wazne zeby oni mieli nie linki do legialive.pl tylko wlasne pliki bo wtedy obciazenie serwera zdecydowanie sie zwiekszy wiec jak mozesz to podeslij im pliki i zaznacz skad pochodza i powinno byc git aha daj tez znac zeby obejrzeli sobie zdjecia CF! i zdjecia z poszczegolnych spotkan!

Krzpac
21-07-2003, 19:36
u nas na forum był admin tej stronki i ją reklamował :]

osobiscie stronka jest przecietnej jakosci a do tego niektóre zdjęcia sa wrecz fatalnej jakosci...

Adiq
21-07-2003, 19:41
Do Szczepana: Pliki mają na swoim serwerze. Wysłałem już im chyba wszystkie nasze najlepsze fotki więc spoko. :)

Do Krzpaca: Stronka od niedawna istnieje więc dajmy jej trochę czasu. :]

szczepan
21-07-2003, 19:51
Do Szczepana: Pliki mają na swoim serwerze. Wysłałem już im chyba wszystkie nasze najlepsze fotki więc spoko. :)

maja tam miejsce na dane z jakiej sa strony (filmy) oraz autor wiec jak mozesz (jezeli tego nie zrobiles :P) to podaj im adres strony (legialive.pl) i autorow (bo wczesniejsze filmy - te sprzed ostatniego meczu derbowego na konwiktorskiej nie sa moje)... i bedzie git :D

aaadamm
22-07-2003, 18:50
ja tylko chcialbym zauwarzyc jedna rzecz...na tej stroniesa najlepsze foty z Estadio WP. Chcialbym ,aby kiedys powstala stroan w kilku jezykach o samym ruchu kibicowskim w Warszawie, o kibicach Legii. Strona upiekszona w najlepsze fotki, ale NAJLEPSZE...z dokladym opisem co i jak? Z histroia ruchu kibicowskiego na Legii.....taka strona reprezentatywna..dla wszystkich - nie tylko w Polsce :))

emde
22-07-2003, 22:32
ja tylko chcialbym zauwarzyc jedna rzecz...na tej stroniesa najlepsze foty z Estadio WP. Chcialbym ,aby kiedys powstala stroan w kilku jezykach o samym ruchu kibicowskim w Warszawie, o kibicach Legii. Strona upiekszona w najlepsze fotki, ale NAJLEPSZE...z dokladym opisem co i jak? Z histroia ruchu kibicowskiego na Legii.....taka strona reprezentatywna..dla wszystkich - nie tylko w Polsce :))

zgadzam sie z toba w 100%, wlasnie takiej strony brakuje

aaadamm
23-07-2003, 09:16

zgadzam sie z toba w 100%, wlasnie takiej strony brakuje

moze znajdzie sięgrupa osob ,ktora podejmie się realizacji tego problemu... slyszalem ze Lechici juz nad tym kombinuja... nie wiem czy to prawda...ale warto byloby zacząc poki jest sezon ogorkowy....

szczepan
23-07-2003, 15:43
a ja mam nadzieje ze www.ultras.pl bedzie coraz bardziej sie rozwijac i ze w koncu bedzie strona ktora bedzie reprezentacja calej polski po wzgledem ultras.

aaadamm
25-07-2003, 21:55
a ja mam nadzieje ze www.ultras.pl bedzie coraz bardziej sie rozwijac i ze w koncu bedzie strona ktora bedzie reprezentacja calej polski po wzgledem ultras.

tylko ze na ultras.pl zabieraja sie z tym juz od ponad roku i nie widac poczatku-nie mowiac o koncu....

Adis
26-07-2003, 12:05
...

Adiq
27-07-2003, 23:42
Zaistnieliśmy w zdjęciach tygodnia! 8)

bemowiak
28-07-2003, 01:56

Zaistnieliśmy to mało powiedziane,pokazali naszą fotke razem z Milanem a to jest powód do dumy :]

szczepan
28-07-2003, 22:55

Zaistnieliśmy to mało powiedziane,pokazali naszą fotke razem z Milanem a to jest powód do dumy :]

albo tego ze malo fotek dostaja... :P