PDA

Zobacz pełną wersję : Amica - Legia (kibicowsko)

rolnik
03-11-2005, 19:13
No. 8)
Chcialem tylko przypomniec wszystkim bandytom, dealerom narkotykow, zlodziejom szalików i innym chulyganom, że na ten mecz mamy zakaz :prawi:
Nie zdążą, we Wronkach, niestety pozamiatać sektora gości na nasz przyjazd :oczko:

kiubz
03-11-2005, 19:50
heh, czekalem na ten temat ;-)

kto sie wybiera? i jak?

Raffi
03-11-2005, 19:56
ej, no nie bądźmy tacy dosłowni :P

MTP
03-11-2005, 22:11
Ja sie wybieram jak i skad i czym to zostawie dla siebie

MK
03-11-2005, 22:24
Poza tym PDK, KMWTW i CHWDP :oczko:

tymek
04-11-2005, 06:13
Jeżeli ktoś ma może wolne miejsce lub 2 w aucie to byłbym wdzięczny. Oczywiscie dokładam sie na paliwo. gg.3367290 kom.880 617 918

Raffi
04-11-2005, 07:37
Wejdą, nie wejdą?

Mimo obowiązującego zakazu wstępu dla zorganizowanych grup kibiców Legii na mecz Amica - Legia można z dużą dozą pewności stwierdzić, że fani naszego zespołu stawią się w Wielkopolsce. Przypomnijmy, że do dalekiego Lubina trafiła całkiem spora ich grupa, która zasiadła w sektorze przeznaczonym dla kibiców gospodarzy. Nie wywołało to żadnych ekscesów na trybunach. Przeciwnie, panował pełny 'Wersal'.

Czy tak samo będzie we Wronkach? Sprzyjającym warunkiem powtórzenia casusu Lubina jest porozumienie z kibicami Amiki (kibice Zagłębia kupili bilety dla fanów z Warszawy). Wiceprezes Amiki, Arkadiusz Kasprzak, zapewnia, że kibice będą mogli w komfortowych warunkach obejrzeć ciekawie zapowiadający się mecz. Czy tego rodzaju zaproszenie dotyczy również kibiców Legii?

- Otrzymaliśmy sygnały, że zorganizowana grupa fanów Legii chce przyjechać do Wronek. Oczywiście nie pozwolimy na to, aby na trybunach doszło do jakichkolwiek ekscesów, zresztą warszawianie mają zakaz wyjazdów na mecze. Mogę tylko dodać, że na naszym stadionie będzie spokój - uważa Kasprzak, z którego słów wynika, że Amica będzie reagować w zależności od rozwoju sytuacji.

Porter
04-11-2005, 08:52
Wejdą, nie wejdą?

Mimo obowiązującego zakazu wstępu dla zorganizowanych grup kibiców Legii na mecz Amica - Legia można z dużą dozą pewności stwierdzić, że fani naszego zespołu stawią się w Wielkopolsce.

ej ***** to jak w końcu ?
Jesteśmy fanami Legii czy chuligaństwem , które trzeba tępić ?

MTP
04-11-2005, 15:46

:lol:
zapomniałeś jeszcze dodać, że jedziesz z K. który zna W, a on kiedyś siedział dwa stoliki dalej od P.

Mozesz już skończyć z takimi wpisami ?
Zauważylismy już, że jesteś kumaty.
Co sie przy..... koleś spytał kto sie wybiera do Wronek i czym wiec mu odpowiedzialem.
I wcale nie pisze tak by ktoś mnie uważał za kumatego.Bo wisi mi kto co o mnie sadzi.

jasin
04-11-2005, 17:17
w takim razie wystarczyło napisać "ja się wybieram".

Cypis
04-11-2005, 17:36
Jasin dzis powtorka? 8)

Porter
04-11-2005, 19:31
Uciekać !
Dopóki nie utworzą linni Lublin - Białystok

:slucha:

Włóczykij
04-11-2005, 23:13

:lol:
zapomniałeś jeszcze dodać, że jedziesz z K. który zna W, a on kiedyś siedział dwa stoliki dalej od P.

Mozesz już skończyć z takimi wpisami ?
Zauważylismy już, że jesteś kumaty.
:uklony:
:prawi:

ja się nie wybieram :fajek:

Cypis
05-11-2005, 02:00
Uciekać !
Dopóki nie utworzą linni Lublin - Białystok wszystkie mecze zostają odwołane. Nie ma powtórek :foch:

Ryszardzie przykro mi ale mimo braku polaczenia odbyl dzis sie maly meczyk :oczko:

gReg1975
05-11-2005, 18:29
witam nie jestem kibicem Legii ale wiem jedno jezeli kiedys kibicow takiej firmy jak Legia braknie gdziekolwiek to bedzie znaczylo ze konec swiata sie zbliza pozdrawiam i zycze powodzenia we Wronkach

Raffi
05-11-2005, 19:44
No i już słychać: Jesteśmy zawsze tam..... 8)

Markotny
05-11-2005, 20:46
38' Mimo zakazu wyjazdowego we wronkach jest ok. 200 kibiców stołecznej jedenastki :)

:brawo:

Mazi
05-11-2005, 21:19
38' Mimo zakazu wyjazdowego we wronkach jest ok. 200 kibiców stołecznej jedenastki :)

:brawo:

To tylko utwierdza mnie w fakcie, ze to my wygramy z Zygo a nie odwrotnie.

Zygo w walce z kibicami jest samotny jak palec, jak widać prezesi innych klubow w dupie mają jego zakazy, nakazy itp. Oni chcą po prostu pieniążki za bilety a nie wpuszczać 200 kibiców (czy 130 z Lubinie) byłoby raczej głupstwem z ich strony.
Moze i Zygo zrobi swoją szopkę marzeń na Łazienkowskiej, jednak cały ten jego cyrk będzie wyglądał conajmniej śmiesznie (sztuczna atmosfera, mało publiki) a jestem pewien, że predzej czy pozniej nasi "dobrodzieje" odejdą wpizdu i lepsze czasy powrócą szybko, bo kolejne szefostwo będzię wiedziało, że nie ma co ze zdecydowaną wiekszością kibiców wdawać się w otwarty konflikt.

yusta
05-11-2005, 21:27
Kibice Amiki robią racowisko, nasi śpiewają: Daj im zakazy! Hej Zygo daj im zakazy! :)
Zaraz potem slychać: Piłka nożna dla kibiców!

Cezdor
05-11-2005, 21:40
...cały stadion odpowiada...

- Zygo!!!
- Co??!!
- Ty kurtyzano!

Paluch
05-11-2005, 22:05
Nasi głośno, momentami nawet bardzo.
"Wyginam śmiało ciało..." :hyhy:
Wulkany na naszym sektorze jako kolejny znak że nie damy sie zastraszyć
Aż sie dobrze na sercu robiło widząc naszych przekrzykujących kibiców Amiki za każdym razem.

Damian-Ochota
05-11-2005, 22:20
wulkany? :hmm: ja myślałem ze to były ognie wrocławskie, a wczesniej na "naszym" sektorze były chyba zimne ognie ;)

pawlik
05-11-2005, 22:53
Wyginam smialo cialo nowym hitem :hyhy: i to 2 rozne zakonczenia :ucieszony:

Paluch
05-11-2005, 23:07
wulkany? :hmm: ja myślałem ze to były ognie wrocławskie, a wczesniej na "naszym" sektorze były chyba zimne ognie ;)

no nie wiem, może źle spojrzałem... :roll:

LEGIACWKS
05-11-2005, 23:10
Wyginam smialo cialo nowym hitem i to 2 rozne zakonczenia

jedno to 2-0 malo a 2 to ????

Damian-Ochota
05-11-2005, 23:12
drugie zakończenie było chyba Zygo tyyyyyy PAŁO (ale nie wiem czy mam az tak dobry słuch:])

Duchu(L)
05-11-2005, 23:14
zygo ty pało...?

Cyclone
06-11-2005, 00:16
wie ktoś czy pod koniec meczu grajki podeszły pod sektor :hmm: .....

maciej_KO
06-11-2005, 00:27
Czy ja wiem czy na bank przyjadą :/ myśle że jak już to przyjedzie może z 10 osób
:hyhy:

Oczywiscie zarzad Amiki znowu zrobil z siebie kompletnych idiotow deklarujac, ze Warszawiakow na stadionie nie bedzie, a ja oczywiscie musialem sie o tym na wlasnej skorze przekonac po raz kolejny o malo nie dostajac w twarz na swoim sektorze za szalik Amiki, nie obylo sie tez bez wyzywania od burakow :]. No ale nasi dzielni wojownicy (ktorzy gdyby stawili sie na swoim miejscu wczesniej niz "za piec dwunasta" mieliby szanse pokazac jak zaprawieni sa w boju) przynajmniej pospiewali sobie z kibicami Legii, chociaz pewnie maja kiepskie humory bo szlachta ze stolicy nie chciala z nimi zrobic fali :]... zalosne. No ale wszystko to zostalo zrekompensowane w utarczce z miejscowymi.
PS: Prawdziwy "szoł" dal tez spiker, ktory trzy razy zmienial godzine odjazdu pociagu dla Warszawiakow uprzejmnie informujac prz tym: "wszystkich chetnych kibicow z Warszawy policja moze przetransportowac na dworzec PKP na pociag do Poznania" ci nie byli chetni na skorzystanie z dobrej woli panow policjantow, zrobienie zadymy w najzwyklejszym pociagu i przesiadke w Poznaniu wiec teraz bawia sie pewnie na ktores z wronieckich dyskotek :].
:hyhy:
To z forum Amiki...

c_zary
06-11-2005, 05:01
Nas kolo 200 na sektorze D tuz kolo klatki dla gosci. Podczas meczu pojawil sie na sektorze pan, ktory zazadal zdjecie plotna LTM, z jakim skutkiem wiadomo. Amica zarzucila dwa razy nie ma Legii bez Zylety.

drugie zakończenie było chyba Zygo tyyyyyy PAŁO (ale nie wiem czy mam az tak dobry słuch:])
Sluch dobry masz :)

Podeszli ale brawa zebral tylko Fabian, dla reszty byly one ozieble :), a Lubin tez zostal im wypomniany.

Adiq
06-11-2005, 05:55
W pierwszej połowie były zimne ognie + wulkany, a w drugiej wrocławskie.

Nas kolo 200 na sektorze D tuz kolo klatki dla gosci. Podczas meczu pojawil sie na sektorze pan, ktory zazadal zdjecie plotna LTM, z jakim skutkiem wiadomo.
Dodajmy, że nie pojawił się on z własnej woli, a na polecenie Piotra Z.

pawlik
06-11-2005, 09:33
ultras Legia by zygo (http://legialive.pl/galeria/foto.php?id=105&f=45) :nie:

Cyclone
06-11-2005, 10:20
Nas kolo 200 na sektorze D tuz kolo klatki dla gosci. Podczas meczu pojawil sie na sektorze pan, ktory zazadal zdjecie plotna LTM, z jakim skutkiem wiadomo. Amica zarzucila dwa razy nie ma Legii bez Zylety.

Sluch dobry masz :)

Podeszli ale brawa zebral tylko Fabian, dla reszty byly one ozieble :), a Lubin tez zostal im wypomniany.

i bardzo dobrze :zlosliwy:

MTP
06-11-2005, 11:22
W pierwszej połowie były zimne ognie + wulkany, a w drugiej wrocławskie.

Nas kolo 200 na sektorze D tuz kolo klatki dla gosci. Podczas meczu pojawil sie na sektorze pan, ktory zazadal zdjecie plotna LTM, z jakim skutkiem wiadomo.
Dodajmy, że nie pojawił się on z własnej woli, a na polecenie Piotra Z.
Odejmijmy ze z polecenia Piotra Z(raczej plotka nie ma 100% pewnosci). a z własnej bo ktoś go nastraszył że Amica dostanie kare.Za to dodajmy że gośc wpuscił 12 osób(Pogoń?) bez biletów a potem kilka osób oprowadził po obiekcie.Stwierdził że ludzi trzeba szanowac i on ma w dupie to co "durny PZPN" wyprawia.
Dzieki dla pewnego kibica Amiki który ułatwił nam wejście.
Co do gościa z forum Amiki który o mało nie dostal na swoim sektorze to wyglądało to tak że 3 od nas poszła podziękowac kibicom Amiki i jak weszli na ich młyn to tamci zamilkli.Nikt nie chciał nikogo lać.
Jedynie przed meczem na mieście ktoś ganiał Amice a ja z chęcia zobaczyłbym tych "chuliganów"
Dla Wejcherta i Waltera ....

Woncki
06-11-2005, 13:44
Ze Świnoujścia 5 osób, fajny dialog z pewną panią z ochrony (m.in. "Pani tak co dwa tygodnie nocnik na głowę i pała w rękę ?");) Chcieliśmy, żeby zatańczyła z nami walczyka, ale zrezygnowała :zdziwiony: 8) Pozdrówki

LEGION_N
06-11-2005, 16:59
Jedno co chciałbym dodac od siebie to naprawde dobre przyjęcie przez działaczy Amici. Zarówno w rozmowie z szefem bezpieczeństwa, jak i ochroną na stadionie można było odnieśc śmiało wrażenie że kibice nie sa uwazani za bandytów tak jak na Legii, tylko że naprawde działaczom zależy na dobrej atmosferze na trybunach i licznym przybyciu zarówno kibiców gospodarzy jak i gości. Nie mówię juz o zapleczu - toalety niczym w hotelu conajmniej 3 gwiazdkowym . . .hehe
a ceny w caterningu po prostu nie pozwalają na ominięcie tego obiektu - np kiełabasa na 2 sposoby przyrządzona - 5zł, cola 0,5 litra -3zł.
Nie mówię juz o biletach bo działacze nie robili problemów np. z kupieniem duzo tańszego bilety niby do sektora fanclubu Amici ( cena 3zł . . . )
Po takim przyjęciu az nie chce się awanturowac i może tak powinni z huligaństwem na stadionie Legii "walczyc" ( skoro tak nazywaja swoja plitykę ) działacze kp iti.
Aa jeszcz jedno - nawet policja wroniecka nie robiłą zbyt wielkich problemów - mozna było wypic piwko , spokojnie wchodzic do sklepów itd. Jeśli juz policja musi byc obecna to pwinna zachowywac sie własnie tak.

ems
06-11-2005, 17:12
Woncki dzieki za wsparcie i sorry ze tym razem sie nie spotkalismy :)
Pozdro Flota!

fc Legii z Brodnicy
07-11-2005, 08:49
z Brodnicy na meczu obecne 2 osoby(symbolicznie ale zawsze :hyhy: )

Adiq
07-11-2005, 11:28
"Zakazana" flaga

Na spotkanie we Wronkach mimo zakazu wydanego przez Wydział Dyscypliny PZPN wybrało się prawie 250 kibiców Legii. Gospodarze zamknęli sektor dla gości, ale fani "wojskowych" bez problemu kupili bilety na sektor sąsiadujący i mogli obejrzeć mecz. W trakcie spotkania szef ds. bezpieczeństwa Amiki nakazał kibicom Legii zdjąć flagę "Legia to my", w przeciwnym wypadku obserwator meczu groził przerwaniem spotkania. Kibice flagi nie zdjęli. Czemu doszło do takiej absurdalnej sytuacji? Dzisiejszy Fakt informuje, że całe zajście sprokurował interwencyjny telefon z ITI. Trudno przypuszczać by flaga, na której nie było żadnych obraźliwych treści przeszkadzała bardziej komuś, niż włodarzom naszego klubu.
Przeszkadzać za to mogły słyszalne nie tylko na stadionie, ale także przez 90 minut w bezpośredniej relacji, którą przeprowadzała telewizja Canal+, niewybredne śpiewy skierowane w stronę prezesa i właścicieli KP Legia.

Dodajmy, że kibice Legii również w Lubinie wywiesili to samo płótno.

daimler
07-11-2005, 12:52
Podeszli ale brawa zebral tylko Fabian

:hmm:

A ja chcialbym zapytac: za co te brawa dla Fabiana? Za dobra gre? To powinni dostac wszycy takei same, bo zagrali bardzo dobre spotkanie.

Troche to nikonsekwentne, bo bylem w Lubinie i doskonale widzialem, ze Fabianski nie podszedl ANI O CENTYMETR blizej sektora gosci niz np. Lukasz "Herr Kapitan" Surma. Wiec skoro druzyna dostaje zjebe za frajerskie zachowanie w Lubinie, to czemu niby jeden zawodnik, mimo iz zachowal sie tak samo kretynsko jak cala reszta, ma tej zjeby nie dostac?

wiadomo ze niektorzy zawodnicy sa mniej lubiani, inni bardziej, ale jesli wszyscy zachowuja sie tak samo, to wszyscy powinni byc traktowani rowno, bez wzgledu na to, kto jak i z kim trzyma dobry kontakt.

Grajkom wielkie :brawo: za dobry mecz, za Lubin wiadomo co w co...

c_zary
07-11-2005, 13:15
jesli wszyscy zachowuja sie tak samo, to wszyscy powinni byc traktowani rowno
Fabianski w przeciwienstwie do niektorych nigdy nie mowil, ze gra dla prezesa i trenerow.

daimler
07-11-2005, 13:26
Fabianski w przeciwienstwie do niektorych nigdy nie mowil, ze gra dla prezesa i trenerow.

Tymi "niekotrymi" jest Lukasz Surma, ktory udzilil kretynskiego wywiadu, co w jego przypadku nie dziwi.

I nie zmieniaj tematu - ja nie mowie o tym kto co mowil, tylko o tym jak sie grajki zachowaly w Lubinie. wiec skoro sie spiewa "nie podeszliscie..." to pragne zauwazyc ze ON tez nie podszedl...

Woncki
07-11-2005, 13:52
ems - nie ma sprawy, a okazji do spotkania się na pewno jeszcze nie zabraknie :) Pozdrawiam serdecznie !
Ktoś wspominał o postawie policji - fakt, grzeczni byli i nalezy dodać, że ochrona (Falck, Zielona Góra) też spokojna i "ludzka" (szczególnie owa wcześniej wspomniana pani 8)) :oczko:

c_zary
07-11-2005, 13:55

Tymi "niekotrymi" jest Lukasz Surma, ktory udzilil kretynskiego wywiadu, co w jego przypadku nie dziwi.

I nie zmieniaj tematu - ja nie mowie o tym kto co mowil, tylko o tym jak sie grajki zachowaly w Lubinie. wiec skoro sie spiewa "nie podeszliscie..." to pragne zauwazyc ze ON tez nie podszedl...
Nie zmieniam, Fabianski w przeciwienstwie do pozostalych nigdy nie nabieral wody w usta pytany o konflikt kibice - ITI i za to wlasnie cieszy sie szacunkiem wsrod nas.

Harcerz
07-11-2005, 14:27
Jedno co chciałbym dodac od siebie to naprawde dobre przyjęcie przez działaczy Amici. Zarówno w rozmowie z szefem bezpieczeństwa, jak i ochroną na stadionie można było odnieśc śmiało wrażenie że kibice nie sa uwazani za bandytów tak jak na Legii, tylko że naprawde działaczom zależy na dobrej atmosferze na trybunach i licznym przybyciu zarówno kibiców gospodarzy jak i gości. Nie mówię juz o zapleczu - toalety niczym w hotelu conajmniej 3 gwiazdkowym . . .hehe
a ceny w caterningu po prostu nie pozwalają na ominięcie tego obiektu - np kiełabasa na 2 sposoby przyrządzona - 5zł, cola 0,5 litra -3zł.
Nie mówię juz o biletach bo działacze nie robili problemów np. z kupieniem duzo tańszego bilety niby do sektora fanclubu Amici ( cena 3zł . . . )
Po takim przyjęciu az nie chce się awanturowac i może tak powinni z huligaństwem na stadionie Legii "walczyc" ( skoro tak nazywaja swoja plitykę ) działacze kp iti.
Aa jeszcz jedno - nawet policja wroniecka nie robiłą zbyt wielkich problemów - mozna było wypic piwko , spokojnie wchodzic do sklepów itd. Jeśli juz policja musi byc obecna to pwinna zachowywac sie własnie tak.

Nie chwalac sie to malutki podklad pod takie przyjecie ze strony dzialaczy Amici , zrobilismy na meczu Anglia - Polska w Manchesterze .W nocy poprzedzajacej mecz spotkalismy prezesow tego klubu w centrum miasta . Panowie mieli trudnosci ze znalezieniem swojego hotelu , ale zlokalizowalismy ten obiekt i szczesliwie trafili do lozek.Podczas rozmow , narzekali tez bardzo na Manchester i goraco zapraszali do siebie , obiecujac piekna goscine . Szkoda ze nie moglem sie wybrac :zly:

MTP
07-11-2005, 14:37
Podeszli ale brawa zebral tylko Fabian

A ja chcialbym zapytac: za co te brawa dla Fabiana? Za dobra gre? To powinni dostac wszycy takei same, bo zagrali bardzo dobre spotkanie.

Troche to nikonsekwentne, bo bylem w Lubinie i doskonale widzialem, ze Fabianski nie podszedl ANI O CENTYMETR blizej sektora gosci niz np. Lukasz "Herr Kapitan" Surma. Wiec skoro druzyna dostaje zjebe za frajerskie zachowanie w Lubinie, to czemu niby jeden zawodnik, mimo iz zachowal sie tak samo kretynsko jak cala reszta, ma tej zjeby nie dostac?

wiadomo ze niektorzy zawodnicy sa mniej lubiani, inni bardziej, ale jesli wszyscy zachowuja sie tak samo, to wszyscy powinni byc traktowani rowno, bez wzgledu na to, kto jak i z kim trzyma dobry kontakt.

Grajkom wielkie :brawo: za dobry mecz, za Lubin wiadomo co w co...
Nie podszedl blizej bo miał zabronione od Łukasza S i starszych zawodników.Na stwierdzenie czemu zabroniliscie młodym podejsc Łukasz S powiedział "A co mi młody bedzie w drużynie rządził"
Jest jeszcze klku piłkarzy którzy zaplusowali nam.

daimler
07-11-2005, 15:58
Nie podszedl blizej bo miał zabronione od Łukasza S i starszych zawodników.Na stwierdzenie czemu zabroniliscie młodym podejsc Łukasz S powiedział "A co mi młody bedzie w drużynie rządził"

W takim razie tylko Lukasz S. powinien dostac zjebe, tak? :chytry:

Jest jeszcze klku piłkarzy którzy zaplusowali nam.

kto na przyklad?

ps. Kaczorowski sie nie liczy :nie:

emil83
07-11-2005, 19:18
Fabiański po meczu w Lubinie:

Cieszę się, że byli nasi kibice, że nas dopingowali. Jeżeli źle się zachowaliśmy nie podchodząc do naszych fanów, to przepraszam, przykro mi z tego powodu.

MTP
07-11-2005, 19:45
Daimos wyjaśniłem ci na pw
Dodam tylko że na pytanie gdzie sie widzimy w Zamosciu Surma odp "no pod trybunami"

daimler
07-11-2005, 20:36
Daimos wyjaśniłem ci na pw
Dodam tylko że na pytanie gdzie sie widzimy w Zamosciu Surma odp "no pod trybunami"

Potwierdzasz moja teze - pojazd powinien miec Lukasz "Herr Kapitan" Surma. Reszta zawodnikow na taka reakcje najzwyczajniej w swiecie nie zasluzyla...

Niech go w pizdu do tej Craxy oddadza, zafunduje mu bilet PKP...

c_zary
08-11-2005, 00:24
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=8026

W drugiej połowie odpalono wulkany. Warto zauważyć, że z tego powodu sędzia nie musiał przerywać meczu.

:ucieka:

Sahal
08-11-2005, 01:39
Niezła wazelina w tym portalu... :O

maciej_KO
08-11-2005, 08:36
:roll: oni zawsze byli dziwni... w sensie redaktorzy tego serwisu a że swój do swego ciągnie to i pokemonów w komentarzach dużo:]

Pan Artysta
08-11-2005, 08:56
:roll: oni zawsze byli dziwni... w sensie redaktorzy tego serwisu a że swój do swego ciągnie to i pokemonów w komentarzach dużo:]

dziwni :O

ja bym to nazwał dosadniej - kretany :hyhy:

wytępić bydło ze stadionu :brawo: mistrzowie :brawo:

Raffi
08-11-2005, 10:23

:roll: :kurde:
Chyba masz na myśli niektórych komentujących

Pan Artysta
08-11-2005, 10:42

:roll: :kurde:
Chyba masz na myśli niektórych komentujących

:brawo: dla Pana Raffiego - nie no nie wszystkich ale pełno tam dzieci:O

Fizi
08-11-2005, 10:53
bydło nie powinno przebywać na stadionie, ponieważ zżera trawę :zly:

crolick
08-11-2005, 11:50
bydło nie powinno przebywać na stadionie, ponieważ zżera trawę :zly:
Nie no leże :leze: :rotfl:

Bovio
08-11-2005, 12:11
A mnie na sektorze wypisgało troszku... :ucieszony:

Janek
08-11-2005, 12:32
Wsumie nigdy nie zaglądałem na http://www.legia.com.pl/ ,ale jak poczytałem komentarze na tej stronie to juz wiem dlaczego :O mam nadzieje ,że tam się wypisują dzieci ,bo jak kibice którzy chodzą na mecze to coraz gorzej widze nasz protest,przeciez tam Zygo jak pan i władca jest traktowany ,bym powiedział nawet ,że jak Idol.Niedługo to mogą powstać dwa młyny ,My i zygofani :zly:

daimler
08-11-2005, 14:08
a ja uwazam, ze nie po to jezdzimy setki kilometrow, zeby przez pol meczu bluzgac kilku frajerow. pomyslcie troche - czy uwazacie ze Zygo, Walter czy Wejchert przejmuja sie tymi obelgami? gdyby tak bylo, juz dawno by odpuscili, a jakos nie chca....

Skoro juz kazdy z nas zarywa weekend zeby byc na meczu ukochanej druzyny, to wedlug mnie powinien dawac z siebie wszystko w pozytywny sposob - zdzierajac gardlo na dopingowaniu Legii.

Co wedlug was bardziej "zabolaloby" Zyge i wlascicieli: mimo zakazu zajebista obecnosc na stadionie we Wronkach, duzo ludzi i super doping przez 90 minut (przyrywany co chwile glosnym "jestesmy zawsze tam..." i "**** z zakazami...") oraz jednyna fana LTM, czy stek prymitywnych obelg? Ide o zaklad ze to pierwsze!

Pozatym jeszcze jedna sprawa - taka postawa dalaby zajebisty argument Stowarzyszeniu w rozmowach z klubem. Moznaby bylo smialo powiedziec ze jestesmy grupa zapalencow ktora chce dopingowac swoja druzyne wszedzie tam gdzie gra, i bedziemy to robic mimo przeszkod. A teraz po tym co dzialo sie we Wronkach Zygo powie: "po **** jezdzicie, jak nie doingujecie tylko obrazacie mnie i W/W".

Powiem szczerze, ze jesli kazdy wyjazd ma tak wygladac to troche mija sie to z celem - po **** jezdzic setki kilometrow zeby przez wiekszosc czasu bluzgac na zarzad?

poza tym do cholery - jesli ktos mysli, ze obelgami i stekami wyzwisk COKOLWIEK osiagniemy, to niech lepiej napije sie zimnej wody i ochlonie.... tak jak pisalem wczesniej - zdecydowanie lepszy efekt dalby zakurwisty doping przez pelne 90 minut. pomogloby to i grajkom, i nam w rozmowach z zarzadem.

tyle mojego na ten temat.

Janek
08-11-2005, 15:29
widać ,że ich to bolało i to bardzo,wątpie ,żeby było im miło jak przez 90minut słuchali obelg ,i nie wydaje mi się ,żeby chcieli to ciagnąć bo zdają sobie sprawę ,że np. jakby takie akcje by się działy w Pucharze UEFA na wyjeździe :hyhy: to nie wiem czy to by była dla nich dobra reklama ,szczególnie przy transmisji w TVP . I nakaz zdjęcia flagi LTM pokazał ,że ich to boli .

MTP
08-11-2005, 16:34
Daimos zalezy z ktorej strony patrzysz.W sumie w pierwszej połowie był normalny doping dopiero po tym co nam gościu z Amiki powiedział zaczęła sie ostra jazda na zarząd i wlascicieli.Nam w rozmowie z zarządem mało co/kto może pomóc z prostej przyczyny że dla nich ktoś kto łamie zakaz, nie jest partnerem do rozmów.

yusta
08-11-2005, 21:22
Daimos zalezy z ktorej strony patrzysz.W sumie w pierwszej połowie był normalny doping dopiero po tym co nam gościu z Amiki powiedział zaczęła sie ostra jazda na zarząd i wlascicieli.

W kwestii formalnej to ja przez 3/4 pierwszej połowy słyszałam jazdę z Zygo/Walterem itd. Początek drugiej połowy to był doping dla Legii przez kilkanaście minut i potem znowu JAAAZDAAAAA!
Więc albo oglądałam inny mecz, albo....

MTP
08-11-2005, 21:52
Mi sie jednak wydaje ze było na odwórt.Może dlatego że w pierwszej połowie mniej głośno było.
Wiem że ogolnie były bluzgi ale nasiliły się dopiero jak przyszedł ten gościu z Amiki(30 minuta) i w drugiej połowie jak S odbierał telefon i cos zapodawal.
Po za tym jeszcze w pierwszej polowie była mała przerwa w dopingu bo jeden kolezka zasłabł.Moge sie zgodzic ze w drugiej połowie było glośniej

Raffi
09-11-2005, 00:21
na zdjęciach w NL jest jakiś sobowtór Małysza na naszym sektorze :D NAwet nos ma tak samo czerwony :D

Pan Artysta
09-11-2005, 08:13
- zdecydowanie lepszy efekt dalby zakurwisty doping przez pelne 90 minut. pomogloby to i grajkom, i nam w rozmowach z zarzadem.

tyle mojego na ten temat.

z bydłem nie gadają :hyhy:

bluzganie na Zygo to nie jest doping-wg. mnie jest,bo dotyczy Legii i kibiców,a nie można śpiewać tylko o "miłych" sprawach :zlosliwy:

kopacze tacy jak Surma i tak tego czy ktoś jest czy jest pusto nie widzą a w grze im to nie pomaga :hyhy:

Markotny
09-11-2005, 14:21
na zdjęciach w NL jest jakiś sobowtór Małysza na naszym sektorze :D NAwet nos ma tak samo czerwony :DI ta czapka :>