PDA

Zobacz pełną wersję : czy chcialbys by wstawiono te banery na strone glowna forum?

ange(L)
21-07-2003, 18:27
moze by tak pokazac szmatlawcom do czego prowadzi ich chora antylegijna polityka i ze dziennik bedzie bojkotowany przez kibicow Legii dopuki sytuacja sie nie unormuje(tzn dopuki nie zaczna pisac obiektywnie a nie szukac na sile sensacji)?

Co sadzicie o tym aby wstawic(na jakis,nie okreslony czas) ktorys z banerow ponizej na strone glowna forum)??? Wiadomo,ze redaktorkowie PSu przegladaja tego typu fora(nasze takze)...bylby to wymowny gest z naszej strony i moze zmusilby ich do myslenia(ze to co robia nie podoba sie kibicom)

Chodzi o tego typu banery:
http://www.futbolfun.boo.pl/image/ps_but_003.gif
http://www.futbolfun.boo.pl/image/ps_but_002.gif
http://www.futbolfun.boo.pl/image/ps_but_001.gif

bemowiak
21-07-2003, 18:39
nawet ich niewidziałem :( ale jestem za!

crolick
21-07-2003, 18:41
mysle ze to dobry pomysl. ale ja wstawilbym tylko propozycje nr 3...

ange(L)
21-07-2003, 18:54
za legialive.pl:

Z dnia na dzień rośnie konflikt między piłkarzami naszego klubu a gazetą "Przegląd Sportowy". W dzisiejszym wydaniu redaktor Jarosław Czerniak, zarzucił zawodnikom Legii zniszczenie mu samochodu na zgrupowaniu we Francji. Przypominamy, że piłkarze od kilku miesiecy nie rozmawiają z dziennikarzami PS. Także dziś Przegląd poucza ewentualnego sponsora Legii:

"SPONSORZE! Zastanów się sześć razy, czy chcesz inwestować w klub, w którym:
* zupełnie brakuje dyscypliny, a piłkarze to rozkapryszone gwiazdki bez sportowych perspektyw;
* trener ostrzega, żeby nie pisać o zawodnikach, bo mogą się zemścić;
* prezesów jest prawie tylu co piłkarzy i żaden nic nie wie;
* każdy pracownik ma muchy w nosie;
* długów nikt nie potrafi oszacować;
* media lekceważy się na każdym kroku"

bemowiak
21-07-2003, 18:56
za legialive.pl:

Z dnia na dzień rośnie konflikt między piłkarzami naszego klubu a gazetą "Przegląd Sportowy". W dzisiejszym wydaniu redaktor Jarosław Czerniak, zarzucił zawodnikom Legii zniszczenie mu samochodu na zgrupowaniu we Francji. Przypominamy, że piłkarze od kilku miesiecy nie rozmawiają z dziennikarzami PS. Także dziś Przegląd poucza ewentualnego sponsora Legii:

"SPONSORZE! Zastanów się sześć razy, czy chcesz inwestować w klub, w którym:
* zupełnie brakuje dyscypliny, a piłkarze to rozkapryszone gwiazdki bez sportowych perspektyw;
* trener ostrzega, żeby nie pisać o zawodnikach, bo mogą się zemścić;
* prezesów jest prawie tylu co piłkarzy i żaden nic nie wie;
* każdy pracownik ma muchy w nosie;
* długów nikt nie potrafi oszacować;
* media lekceważy się na każdym kroku"

*****!!! ja bym ich za to do sądu pozwał! ********** jakim prawem oni to wszytko wymyślają !!!!

sory za bluzgi ale już nie wytrzymuje i jeszcze ten upał!

Aureliusz
21-07-2003, 19:04
Jestem jak najbardziej za. Jeśli chociaż jedna osoba zrezygnuje z kupowania tego shitu to będzie dobrze. Ciekawe, co oni zrobią, kiedy w stolicy, gdzie sprzedaż powinna być najlepsza w skali kraju w rzeczywistości będzie kupowało najmniej osób.
A dzisiejszy PieS to oczywiście skandal. Nie dość, że się przypierdalają do Legii, to jeszcze w tak bezczelny, bezpośredni sposób odstraszaja sponsorów.

Adiq
21-07-2003, 19:36
Popieram inicjatywę. Można dać ten najmiejszy obok baneru LL.

takiowaki
21-07-2003, 19:41
Z mojej strony ponad podzialowe :box: dla PS.

Czyncie swoja powinnosc.

MaxyM
21-07-2003, 19:48
Ten dziennikarz to proste bydle i tyle. Myślał, że plakietka PS, otrzymana zapewne po przez wspólne chlanie w redakcji, otwiera mu drzwi wszędzie i do każdego... Bidulek pojechał do Francji na koszt firmy i jakby czegoś im nie podrzucił to plakietkę by zabrali... Więc pewno sam sobie lusterko lewarkiem przetrącił i dalej jazda paluchami w laptopa jak w swoją starą.
Myślał, że jest ważny, a tu nikt z nim gadać nie chciał... a on myśli jak cieć anioł z Alternatyw 4.
Szkoda, że im do tych durnych łbów nie przyjdzie zastanowić się dlaczego wszyscy zaczynają ich olewać... jaki powód... ale nie pomyślą, bo oni są redaktorami wspaniałej gazetki PS – tfu!

A tekst o sponsorowaniu... niżej kurwy w moich oczach upaść nie mogły.

bemowiak
21-07-2003, 19:51
Ja bym wyśrodkował menu (jak sie da) i po lewaj stronie wstawił banerek

Unico
21-07-2003, 20:03
Modzie od grafiki do dzieła - banner powinien być.

PS Pozwolisz Adiq, że wkleję na kilka dni Twój banner, jest taki aktualny... :>

bemowiak
21-07-2003, 20:06
o prosze bardzo Unico staje sie legionistą już w podpisie widze znajome barwy... :> :]

Unico
21-07-2003, 20:08
o prosze bardzo Unico staje sie legionistą już w podpisie widze znajome barwy... :> :]

Bez przesady :rotfl: To tylko logo forum z dobrym hasłem i na czasie. Więc postanowiłem je jeszcze bardziej rozpowszechnić :rotfl:

MaxyM
21-07-2003, 20:09

Nie bede sobie na szmate talentu szargal :D .

Unico
21-07-2003, 20:12

W sumie racja :>

ange(L)
21-07-2003, 20:14

nie musisz...juz inni zrobili to za Ciebie :) jak widzisz jest zapotrzebowanie na takie baner i taki maly 'protest' (wprawdzie symboliczny ale jednak) mysle, ze taki maly banerek:http://www.futbolfun.boo.pl/image/ps_but_001.gif z lewej strony menu wystarczy w zupelnosci

szczepan
21-07-2003, 20:14
1)robic screeny i wklejac na wszystkie fora Wisly Slaska i Lechii :D :P bedzie dowod ze zostal zasymilowany :D

2)co do bannera to naprawde jest sens psuc sobie forum? co to zmieni? niech chetni walna w podpisie i tyle...

bemowiak
21-07-2003, 20:20
Unico ale zrobiłeś coś źle,wstawiłeś ten baner używając adresu Adiq,a jeżeli on tam zamiast tego wstawi kocham Legie czy coś takiego to co wtedy... :> :rotfl:

Unico
21-07-2003, 20:25
Unico ale zrobiłeś coś źle,wstawiłeś ten baner używając adresu Adiq,a jeżeli on tam zamiast tego wstawi kocham Legie czy coś takiego to co wtedy... :> :rotfl:

Nie źle, taki miałem zamiar. A jak baner zmieni się to go usunę 8)

MaxyM
21-07-2003, 20:30
Nie bedziemy sobie loga szmaty w nasze piekne logo mieszac pod zadna postacia.

ange(L)
21-07-2003, 20:32
Panowie! a co sadzicie o tym aby kazda strona Legii umiescila jeden z tych banerkow na swojej stronie glownej(takze pozostale fora kibicow Legii) ...bylaby to akcja na wieksza skale i pokazalibysmy szmatom z PSu, ze nie moga pisac wszystkiego bez zadnych konsekwencji(to znaczy zmniejszonego nakladu) Gdyby to wypalilo to byloby zajebiscie

szczepan
21-07-2003, 20:33

ale screen pozostanie :P

Unico
21-07-2003, 20:41

Zawsze mogę powiedzieć, że to fotomontaż :> Chcesz mogę Ci zrobić Twój kompromitujący screenshoot ? 8)

PS o.k. wywalam ten podpis, bo coś on was strasznie zaciekawił u mnie :rotfl:

Adiq
21-07-2003, 20:48

Zawsze mogę powiedzieć, że to fotomontaż :> Chcesz mogę Ci zrobić Twój kompromitujący screenshoot ? 8)

Unico nie bój się, nic nie zmienię więc możesz sobie go wstawić. 8)

Ange(L) popieram.

dyha
21-07-2003, 20:48
oj popieram ppieram , bo to juz sie w cyrk zaczyna zamieniac !!

bemowiak
21-07-2003, 20:49

A ja mam screena :D moge go niedrogo odsprzedać :>

szczepan
21-07-2003, 21:01
najlepsza forma ataku w ps jest poprostu totalna olewka tej gazety... i tyle...

ange(L)
21-07-2003, 21:02
najlepsza forma ataku w ps jest poprostu totalna olewka tej gazety... i tyle...

ale by to mialo sens to wiecej osob musi sie dowiedziec o akcji 'bojkotu' ( a jedna z form uswiadomienia moga byc takie banery)

szczepan
21-07-2003, 21:07
jak mozna mowic o bojkocie skoro w tych bannerach pojawia sie ps...

to tak jak z ta akcja feministek przeciw temu radiu (pin - bodajze)... zrobily glosna akcje anty bojkoty zamalowywanie plakatow napisali o tym w gazecie i od razu radiu skoczyla publicznosc... poporstu trzeba olac ps...

ale druga smutna prawda jest taka ze to wlasnie wizerunek w gazetach dla ewentualnych sponsorow jest bardzo wazny... bo jedno to rzesza wiernych kibicow na miejscu a drugie to opinie ktore ida w polske... przeciez nie kazdy polski kibic pilki az tak interesuje sie tymi sprawami ze szuka w netcie roznych zdjec informacji itp tylko kupuje gazete i na jej podstawie dokonuje oceny...

emde
22-07-2003, 14:42
angel mi nie wyswietlaja sie twoje bannery :hmm: i nie wiem jak to mialoby wygladac :help:

jakis bojkot tego gowna musimy przygotowac, to znaczy nie tylko olewka tej gazety ale jeszcze cos w necie

kamyk
22-07-2003, 18:37
ja tez jestem za i trzeba im pokazac tym pajacom z pzreglodu ze nie sa bogami polskiego sportu i moga wyprawiac wszytko co chca!

Ultra LW
22-07-2003, 18:51
Jak najbradziej jestem za! Je :* pier :* sukrw :* w paszcz!!!
Nie znosze ich szmatławców!!!
Jak tylko widze tę okładkę w kiosku to coś się we mnie gotuje. I pomyśleć, że tyle lat wydawałem pieniądze na to gówno. Teraz pewnie jakis tani samochod mogl bzm za to kupic. :buhaha:

Ewelina
22-07-2003, 21:35
nie wiem co o tym myslec bo w sumie te banery oprocz tego ze maja na celu zmniejszenie popytu na owa gazete moglyby byc jednoczesnie forma reklamy tego szmatlawca... nie moge sie wypowiedziec za bardzo bo mi sie nie wyswietlaja :( dlaczego? :hmm: :help: :hmm:

Nazgul
22-07-2003, 22:13
ja jestem za tym aby dać te banerki - niech będzie je widać...

Kawa
23-07-2003, 10:32
A może zatkamy i skrzynke majlowa? Niech maja za swoje :box:

Łysolek
23-07-2003, 11:08
ja tez jestem za tym , choć niestety w pracy na kompie nie widze tych bannerów :P ALE JESTEM ZA !!

:box: :zly: JEBAĆ PISMAKÓW !!!! :zly: :box:

legart
23-07-2003, 11:27
Jestem przeciwny zaśmiecaniu forum bannerkami (antyreklama to też w pewnym sensie reklama), co do wyglądu bannerków nie mogę się wypowiedzieć bo się mi nie otwierają.