PDA

Zobacz pełną wersję : Klub Kibica KP Legia

hashish
26-10-2005, 12:34
Z wczorajszej audycji w Radio Praga od przedstawicieli KP Legia dowiedzialem sie ze, wraz z innymi 5500 kibicami dobrowlonie wstapilem do tego elitarnego Klubu kibica:)

I tu pojawia sie moje zdziwienie !? Zaraz zaraz jak kupowalem karnet to mnie sie nikt nie pytal czy zycze sobie przystapic do jakiegos tam klubukibica! tylko kazali wypelnic jakis tam formularz i juz.

Wiec ja wysylam pismo do KP Legia z zapytaniem czy jako posiadacz karnetu moge sie wypisac z tego ich klubu kibica i zwrucic im ten ich identyfikator.

mOFMC
26-10-2005, 12:39
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=353792#353792

zwruc im! :oczko:

Mini
26-10-2005, 12:40
zwrÓć :chytry:

mOFMC
26-10-2005, 12:41
nie zwruce. zgubilem 8)

:cicho:

hashish
26-10-2005, 12:44
Napisalem meila do klubu i czekam na odpowiedz co oni na to:)

Majster
26-10-2005, 14:00
Kurde jaki klub kibica :kurde: . W tej karcie chodzi poprostu żebyś miał zniżke na bilet i żeby cię mieli w swojej bazie danych że jak narozrabiasz to cię zidentyfikaują szybciej niż tego co nie ma tej karty. Takie jest moje zdanie na ten temat.Pozdro

hashish
26-10-2005, 14:03
Widac z tego ze my tak uwazamy ale oni maja inne zdanie !

Majster
26-10-2005, 14:21
Oni to wiecznie mają inne zdanie :oczko:. Ja nie uważam się za członka jakiegoś ich wymyslonego klubiku kibica :zly: .

ems
26-10-2005, 14:24
to ze sie nie uwazasz to nie znaczy ze oni Cie tak nie uwazaja.
jak przyjdzie odp. z klubu to dajcie znac

20.06.1993
26-10-2005, 14:26
Ja mam karte i traktuje ja tylko jako rabat. A w zadnym klubie kibica pana zygo nigdy nie bede.

Majster
26-10-2005, 14:30
No Ems masz racje po części. Dla mnie ta karta jest tylko po to żeby mieć zniżke na mecze Legii :hyhy: .

MeLa
26-10-2005, 14:36
Dla mnie ta karta jest tylko po to żeby mieć zniżke na mecze Legii :hyhy: .

Zniżka = Członek :chytry:

Musisz wybrać bracie :hmm: Ciężko jest lekko żyć :P

Majster
26-10-2005, 14:40
No ja musze i jakieś 5500 innych osób. Karty nie zamieżam oddać ani z niej rezygnować, bo dla mnie każdy grosz się liczy. A co do klubiku to juz wyraziłem sie chyba dosyć jasno kilka postów wyżej.

matx
26-10-2005, 14:44
Ślijmy maile.. jak najwięcej - niech się dowiedzą gdzie mamy ten ich klubik... :zly:

MeLa
26-10-2005, 14:59
No ja musze i jakieś 5500 innych osób. Karty nie zamieżam oddać ani z niej rezygnować, bo dla mnie każdy grosz się liczy. A co do klubiku to juz wyraziłem sie chyba dosyć jasno kilka postów wyżej.

Widzisz łatwo smaruje się posty ale zrezygnować z czegoś juz trudniej ......

:oczko:

Norbas
26-10-2005, 15:03

zniżka przysługuje tylko i wyłącznie członkom klubu kibica!!

Majster
26-10-2005, 15:09

Ok to jak będziesz mi dawał 5 zł do każdego biletu na mecz to zrezygnuje nawet dzisiaj 8) . A własnie ty masz karte ?

Jaco
26-10-2005, 15:11

Ok to jak będziesz mi dawał 5 zł do każdego biletu na mecz to zrezygnuje nawet dzisiaj 8) . A własnie ty masz karte ?
Z internetu zrezygnuj, to będziesz miał więcej kasy.. :roll:

Smetny
26-10-2005, 15:12
jak wyrabiałem te kartę nikt nie mówił o żadnym "klubie kibica", chyba że czegoś nie doczytałem :roll:

Tur
26-10-2005, 15:18
Łatwo jest zrezygnować jak się ma kasę, a duża część z nas nie ma jej zbyt dużo, więc nie mówcie, że jak ktoś korzysta ze zniżki to jest w tym ich klubie kibica. Może dla zarządu jest, ale dla zarządu wiele spraw jest innych niż są w rzeczywistości.

Majster
26-10-2005, 15:18
Z internetu zrezygnuj, to będziesz miał więcej kasy..

Ja płace za mecze z własnego kieszonkowego a internet opłacaja mi rodzice 8) . Wogóle dalsze rozpatrywanie tego nie ma sensu według mnie. Ci co chcą niech rezygnuja a ci co nie chcą to nie. Każdy postąpi jak będzie uważał. Pozdro.

Mini
26-10-2005, 15:23
dobra. obsmialiśmy ten klub kibica.
może SKLW ( pewnie czytają) wystąpi do klubu żeby rozdzielił fakt posiadania karty z członkostwem w KK i po sprawie. Oddając te karty utrudniamy sobie wstęp na stadion, a walczymy o łatwiejsze wchodzenie :chytry: i skoro walczymy o wchodznie to chcemy być na tym stadionie. Jak zaraz 2000 ludzi zażąda wykreślenia swoich danych z bazy i odda kartę to klub odpowie tym, że wejśc na stadion można tylko z kartą ( teraz wystarczy dowód tożsamości). Własnymi rękami zrobimy wymianę publiczności.

WCZORAJ PRZEDSTAWICIELE STOWARZYSZENIA ZŁOŻYLI PROPOZYCJĘ ROZMÓW Z RADĄ NADZORCZĄ KLUBU. MOŻE BYŚMY POCZEKALI CHWILĘ NA JAKĄKOLWIEK REAKCJĘ.

poza tym padła deklaracja że zawieszamy protest w sobotę. Dziś oddajemy karty a w sobote chcemy wejsc na mecz ?

Tur
26-10-2005, 15:40
Ja bym powiedział, raczej, że w pewnym stopniu zawieszamy protest, a nie go kończymy, jeśli już.

Mini
26-10-2005, 16:00
i jeszcze jedna rzecz
karta ma w sobie pasek z zapisanymi danymi ( kasowniki a autobusach krzyczą jak się zbliża portfel z miejską i kk że 'tylko jedna karta') i docelowo miała być plastikowym biletem. Byłaby ładowana przy zakupie biletu i karnetu i nie byłoby papierowych biletów. To kolejny powód żeby się jej nie pozbywać, a z klubu kibica wystąpić w inny sposób....

edit

i zapomnieliśmy o tym że powiedzieli że te 5500 osób akceptuje nowy herb (!)
też ciekawe bo to coś powstało później niż zaczęto rozprowadzać karty
to druga rzecz którą klub moim zdaniem powinien publicznie oświadczyć że nie jest to prawdą.

legart
26-10-2005, 16:06
Zara, zara na karcie jest napisane - "Karta kibica", a nie "Karta Członka Klubu Kibica KP" :-

Mini
26-10-2005, 16:15
Zara, zara na karcie jest napisane - "Karta kibica", a nie "Karta Członka Klubu Kibica KP" :-

i "Legia Warszawa" "1916"

a nie KP Legia Warszawa 2004 czy 2005
:chytry:

MeLa
26-10-2005, 16:15

Oczywiście dostałem do Premium :zly: odkryta .. :konfetti: i szaliczek :sedzia: i wiesz jak mi ciężko .... :efoch:

Woytek
26-10-2005, 18:16
karta ma w sobie pasek z zapisanymi danymi ( kasowniki a autobusach krzyczą jak się zbliża portfel z miejską i kk że 'tylko jedna karta') i docelowo miała być plastikowym biletem. Byłaby ładowana przy zakupie biletu i karnetu i nie byłoby papierowych biletów. To kolejny powód żeby się jej nie pozbywać, a z klubu kibica wystąpić w inny sposób....

bo dokładnie tak docelowo będzie, choć raczej nie w tym sezonie.
sprawa jest prosta, gdy kupowałem karnet (wiosną) nie było mowy o żadnym Klubie Kibica, nie miałem wyboru czy chce do niego przystąpić czy nie, nie miałem również wyboru czy chce kartę plastikową czy nie. po prostu - taka była zasada jak chciało się mieć karnet tyle.

natomiast od tej rundy zaczeli wprowadzac już to pojęcie, kusząc ludzi zniżkami.

kud(L)aty68
26-10-2005, 21:43

bo dokładnie tak docelowo będzie, choć raczej nie w tym sezonie.
sprawa jest prosta, gdy kupowałem karnet (wiosną) nie było mowy o żadnym Klubie Kibica, nie miałem wyboru czy chce do niego przystąpić czy nie, nie miałem również wyboru czy chce kartę plastikową czy nie. po prostu - taka była zasada jak chciało się mieć karnet tyle.

natomiast od tej rundy zaczeli wprowadzac już to pojęcie, kusząc ludzi zniżkami.

mialem dokladnie tak samo
karnet kupowalem w poprzednim sezonie i dostalem karte bo tak mialo byc
w tym wymyslili sobie jakis "klub kibica" i znizki jak masz karte - dzialanie typowe - chcesz miec taniej, wyrob karte, a w nagrode "obowiazkowo, na ochotnika bedziesz czlonkiem klubu kibica"

Sahal
27-10-2005, 00:15
Każdy karneciarz tak ma.

Mi się wydaje, że nie ma czegoś takiego formalnie zarejestrowanego jak Klub Kibica. Oni to tak tylko nazywają, a media podłapują. Chociaż dzisiaj nad jedną z kas pod Krytą był neon Klub Kibica Legii Warszawa...

Raffi
27-10-2005, 01:10
neon pubu pod Kryta, zdaje sie......

juras
27-10-2005, 01:36

Czyli jak zwykle - wymyslili cos, a potem dorobili do tego ideologie.
Dobrowolność przystapienia do KK? Hm - kupujac karnet zostaje sie do niego niejako wcielonym. Przy zakupie biletu jest wybor - albo wybierasz znizke i jestes z automatu w KK, a jak nie chcesz byc w KK to ********** i kupuj drozsze bilety. Wielka mozliwosc wyboru...
A najsmieszneijsze jest to, ze KK to fikcja sluzaca tylko jednemu - zidentyfikowaniu jak najwiekszej liczby kibicow. Niczemu wiecej. Teraz jak Zygo zobaczy ze cos sie zlego dzieje na trybunach - rach ciach - i wie kto.
BTW
Szkoda tylko, ze nie powiedzial, ze np. ja i S. (chuligani i element niepozadany na stadionie) nalezymy rowniez do jego KK :)

Wieczor
27-10-2005, 08:31
[quote]
Szkoda tylko, ze nie powiedzial, ze np. ja i S. (chuligani i element niepozadany na stadionie) nalezymy rowniez do jego KK :)

apeluję więc do prezesa KP o zamknięcie tego klubu kibica, nie może tak być, że ten niepozadany element działa w KK 8)

Markotny
27-10-2005, 13:24
Ja mam ta karte KK od karnetu który miałem za zeszły sezon i kto wtedy myślał, że powstanie cos takiego jak KK KP Legia Warszawa :/

Tak jak już Juras wspominał w tym klubie wyrabia się ideologie pod wszystko co jest możliwe (przekonałem sie równiez na własnym przykładzie, jakoby bym wyraził skruchę w rozmowie z Zygiem, co jest poprostu kłamstwem bo nikt z klubu się ze mną nie kontaktował) :wsciekly:

StMo
27-10-2005, 13:25
Jednym słowem kolejna manipulacja KP Legia. 8)
Najpierw wydawali karty każdemu kto kupił karnet. Potem po meczu z Groclinem zrobili promocje na Karty Kibica, mamiąc ludzi obietnicami wyimaginowanych zniżek i super atrakcyjnych programów partnerskich.
A teraz w debacie radiowej ogłosili że każdy kto posiada Karte Kibica należy automatycznie do Klubu Kibica, który liczy sobie 5500 członków. A czy ktoś się pytał kogoś o zgode na przynależność do tego tworu :hmm:

Panie Zygo co pan jeszcze wymyśli ciekawego!!!
Czekam niecierpliwie :zlosliwy:
Ja osobiście do żadnego Klubu Kibica nieprzystępowałem :nie:

MeLa
27-10-2005, 13:37
Tylko problem w tym, że 1500 miejsc nie starczy na 5500 "braci" z KK jak on to sobie wymyślił na kolana i na barana ??

StMo
27-10-2005, 13:49
No co Ty w wyimaginowanym świecie prezesa Zygo i jego świty w Klubie Kibica są sami grzeczni kibice :zlosliwy: Wymagasz by oddany pretorianin prezesa Zygo strzelił sobie samobója. Lepiej pościemniać, pomataczyć bo im więcej niewiadomych, tym zarząd łatwiej może robić ciemne interesy. Stara szkoła 8)

Lukass
27-10-2005, 16:22
Tylko problem w tym, że 1500 miejsc nie starczy na 5500 "braci" z KK jak on to sobie wymyślił na kolana i na barana ??

jeszcze jest kryta 8) A do tego łuk dla zorganizowanych grup fanatyków. :oczko:

buba(L)a
27-10-2005, 18:19
poza tym padła deklaracja że zawieszamy protest w sobotę.

a zapadla decyzja ile bedzie przyznanych biletow na Zylete?? jak nie zwieksza limitu z tych smiesznych 1,5tys to albo czesc ludzi zostanie pod kasami,albo......albo wejda wszyscy.
pzdr

MTP
27-10-2005, 18:19
Ludzie jak już piszecie 1500 miejsc do piszcie że chodzi o Żylete.Czy tak trudno pojąc że na naszym stadionie jest wiecej trybun niż jedna.

buba(L)a
27-10-2005, 21:02
napisalem ze chodzi mi o Zylete, co nie zmienia faktu ze to i tak moze byc za malo, a dla tych co nie starczy moze nie beda chcieli isc na kryta....
pzdr

MTP
27-10-2005, 21:26
buba(L)a a czy ja pisałem do Ciebie?Jakbym tylko do Ciebie pisal to bym zacytował cie albo napisałbym tak jak teraz.A ja pisałem ogólnie

buba(L)a
27-10-2005, 22:43
ok, wolalem sie upewnic 8)
slyszalem, ze jednak protes bedzie kontynulowany. jest raczej pewne info. ja sie ciesze.jak cos robic to konsekfetnie..
pzdr

Norbas
28-10-2005, 09:49
No co Ty w wyimaginowanym świecie prezesa Zygo i jego świty w Klubie Kibica są sami grzeczni kibice :zlosliwy: Wymagasz by oddany pretorianin prezesa Zygo strzelił sobie samobója. Lepiej pościemniać, pomataczyć bo im więcej niewiadomych, tym zarząd łatwiej może robić ciemne interesy. Stara szkoła 8)

hm... coś mi zaświtało pod deklem...
ciągle mówią że ludzie z SKLW to chuligani, że członkowie mają zakazy, ze taką czy nie inną przeszłość....
ciekaw jestem czy do KK należą same owieczki?
a może jako KK zorganizować protest przeciwko polityce klubu :oczko:

hashish
28-10-2005, 11:33
NORBAS dobrze prawisz !!! Trzeba zrobic azeby ludzie ze stowarzyszenia mowili jak najglosniej, ze do ich protestu dolaczyli rowniez ludzie z Klubu Kibica KP Legia !!!!!!!!!!!!!

StMo
28-10-2005, 12:34
Jasne my "członkowie" Klubu Kibica KP Legia popieramy protest przeciwko działalności prezesa Piotra Zygo i polityce Klubu :ucieszony:

Raffi
28-10-2005, 13:00
hehe... i wielki tekturowy transparent "KLUB KIBICA KP LEGIA WARSZAWA (tu logo) POPIERA POSTULATY KIBICÓW!" :hyhy: :hyhy:

taki żarcik :oczko: :oczko:

Norbas
28-10-2005, 13:21
TO WYBIERZMY PREZESA "KLUBU KIBICA" i prześlemy petycje do Zygowiny

a trans to zajebisty pomysł :hyhy:

MTP
28-10-2005, 16:01

Ja oddaje głos na Norbasa 8)

Norbas
28-10-2005, 17:23

Ja oddaje głos na Norbasa 8)

:chytry:
jestem zbyt młody, zbyt trzewy, zbyt dałeś do pieca :efoch:

Raffi
06-12-2005, 12:58
Nowy wzór Karty Klubu Kibica

Od 6 grudnia 2005 r. wprowadziliśmy nowy wzór Karty Klubu Kibica.
Karty Klubu Kibica, które były wystawiane od początku sezonu 2004/2005 zachowują swoją ważność.

Wszystkich Kibiców, którzy nie posiadają jeszcze karty Klubu Kibica zachęcamy do jej wyrobienia.

Poza zniżkami na poszczególne mecze z udziałem Legii Warszawa, Klub przygotował wraz z partnerami Klubu atrakcyjne zniżki i promocje.

Szczegóły dotyczące wyrobu karty znajdują się w tym miejscu. (http://legia.com/kk.php)

Karty Klubu Kibica będą wydawane do 20 grudnia 2005 r., a następnie od 2 stycznia 2006 r. w dni powszednie w godz. 11:00 - 19:00, oprócz dni, w których rozgrywane są mecze.

Przypominamy, że bezpłatne wydawanie kart Klubu Kibica potrwa do 15 stycznia 2006 r.
Serdecznie zapraszamy!
Obowiązujące wzory Kart Klubu Kibica:
http://www.legia.pl/img/kkknewold.jpg

cin
06-12-2005, 13:01
ciekawe...
podobno sa prowadzone rozmowy w sprawie herbu, a oni teraz nagle wyskakuja z nowym wzorem kart kibica z logo... :roll:

amilo
06-12-2005, 13:57
dokladnie to samo na biletach... pojawilo sie to ichniejsze logo/herb :/

cuz oni znow kombinuja...

rolnik
06-12-2005, 14:21

Do biletów to bym sie akurat nie przyczepiał bo są to wejściówki jednorazowe... zobaczymy co z karnetami wymyślą.

amilo
06-12-2005, 14:32

Do biletów to bym sie akurat nie przyczepiał bo są to wejściówki jednorazowe... zobaczymy co z karnetami wymyślą.

wiesz niby tak... ale po co zmieniali wzor na pare spotkan przed koncem rundy (skoro w nie dlugim czasie mialy byc prowadzone rozmowy w sprawie herbu)... dodatkowy wydatek na nowe druki ?

(L)ebil
06-12-2005, 16:34

wiesz niby tak... ale po co zmieniali wzor na pare spotkan przed koncem rundy (skoro w nie dlugim czasie mialy byc prowadzone rozmowy w sprawie herbu)... dodatkowy wydatek na nowe druki ?

Widocznie zamowili wczesniej,skonczyly sie stare wzory,zaczeli uzywac nowe.

rolnik
06-12-2005, 16:38
Zmiana logo ne herb to w sumie kosmetyczna poprawka... ciekawe tylko ile wydrukowali nowych blankietów?

Woytek
06-12-2005, 18:15
wprowadzenie nowego wzoru karty kibica to pomyłka. pomijam fakt, ze jest na nich logo, a przeciez rozmawiają o herbie...

główny powód jest taki, że kibice już dawno się pogubili. może ciężko w to uwierzyć, ale zdarza się, że dostaje maila z pytaniami czy ważne są karty wyrobione w 97 roku (te daewoo)... co dopiero będzie się działo jak będą funkcjonowały dwie różne jednocześnie... frement po tymczasowych pozostał... do tego karnety itp itd... :kurde:

Tuzin
06-12-2005, 18:27
Bo niestety jestesmy krajem wtornych analfabetow... Po kursie matematyki w liceum ogolnoksztalcacym ludzie umieja posluzyc sie calka a nie rozumieja na czym polegaja odsetki w kredycie czy inflacja. Z lekcji polskiego wiedza jaki wplyw mialo studiowanie balkanskich podan ludowych w XIXw. na dzisiejsza wiedze o literaturze antycznej, a nie rozrozniaja kart kibica :oczko:

Raffi
06-01-2006, 00:27
Dla osób które koniecznie chcą mieć kartę- informacja:

Do 13 stycznia kibice mogą wyrabiać Karty Kibica za darmo. Taka decyzja została zatwierdzona w porozumieniu między KP Legia i SKLW w listopadzie. Karty można wyrabiać od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 na Łazienkowskiej 3. Wymagania: dokument tożsamości ze zdjęciem, formularz zgłoszeniowy. Zdjęcie do karty wykonywane jest na miejscu w klubie. Serdecznie zapraszamy!

http://legia.pl/dwnl/kkkformularz.jpg

Dla osób spoza W-wy, które nie mogą wyrobić kart osobiście:
Trzeba wysłać ksero dowodu, zdjęcie, i wypełniony formularz i napisać. żeby przysłali karte do domu.
Klub Piłkarski
Legia Warszawa
Sportowa Spółka Akcyjna
ul. Łazienkowska 3 (pok. 2)
00-449 Warszawa
Przypominam, jednak, że za darmo tylko do 13.01

langres
06-01-2006, 18:32
Dla osób spoza W-wy, które nie mogą wyrobić kart osobiście:
Trzeba wysłać ksero dowodu, zdjęcie, i wypełniony formularz i napisać żeby przysłali karte do domu.
Jak komus szkoda tego zdjecia potrzebnego do wyrobienia karty to informuje ze odsyklaja razem z wyrobiona karta i kserem dowodu ktory sie wysyla....moze boja sie przechowywac dane, jeszcze sie gdzies zawierusza :cicho: :roll:

P.S Pisac zeby odeslali chyba nie trzeba...wystarczy napisac standardowo sowj adres to ci odesla...no chyba ze ktos chce zeby mu karte na bramie wjazdowej zostawili to wtedy musi napisac odpowiednia adnotacje

pusty
06-01-2006, 18:53
No dobra, a jak nie mam dowodu jeszcze? To co legitymacje?

Raffi
06-01-2006, 19:46
też może być. Tylko ślij JUŻ, bo masz tydzień czasu na darmowe załatwienie sprawy

(L)EGION_07-300
15-01-2006, 16:13
ile kosztuje po 15-tym wyrobienie i czy wyrobia od ręki pozdro dla wszystkich LEGII FANÓW(L)

matx
15-01-2006, 16:16
Wyrabialo się zawsze od ręki. Z tego co piszą na oficjalnej wynika, że jeszcze jutro można wyrobić kartę bezplatnie, a później koszt to 15 PLN.

Sosen
16-01-2006, 02:31
Dokładnie ja w piatek stałem 2 godziny w kolejce a wyrobienie karty zajeło mi 5 minut...

skalpel
16-01-2006, 15:30
POjechałem na Ł3 dziś. Było około 70 osób. Postalem 10 minut i zrezygnowałem. Osoby z przodu kolejki czekały po 3 godziny. Pewnie była jakas kolejna awaria systemu ... :modli:

(L)ukasz
16-01-2006, 18:27
najgłupsze jest to, że czekasz 2 godziny ( ja tyle stałem), a wchodzisz, pyk zdjęcie, pyk znana pani z okienka wklepuje dane do kompa, jeszcze minutka i karta jest gotowa. No kurcze, mogliby chociaż jeszcze dwa kompy postawić i załatwione.
POjechałem na Ł3 dziś. Było około 70 osób. Postalem 10 minut i zrezygnowałem. Osoby z przodu kolejki czekały po 3 godziny. Pewnie była jakas kolejna awaria systemu ...
Przesadzasz. Tak długi czas oczekiwania był związany z tylko jednym komputerem. Tam pracują tylko ludzie.
POjechałem na Ł3 dziś. Było około 70 osób. Postalem 10 minut i zrezygnowałem. Osoby z przodu kolejki czekały po 3 godziny. Pewnie była jakas kolejna awaria systemu ...
No właśnie - jak za niecały roczek bede miał dowód, to co? nowa karta??

Sosen
16-01-2006, 19:37
Gdyby zrobili pieć takich stanowisk to by nie było kolejek i dawno byłoby po sprawie a tak wielkie kolejki a do tego zimno jak cholera :ucieka:

Sokol
16-01-2006, 19:46
a ciekawe przez ile dni nic nie mieli do roboty..
a teraz kazdy ostatniego dnia sie obudzil :roll:

Norbas
16-01-2006, 19:57
Karty Klubu Kibica będą wydawane do 20 grudnia 2005 r., a następnie od 2 stycznia 2006 r. w dni powszednie w godz. 11:00 - 19:00, oprócz dni, w których rozgrywane są mecze.

kto późno przychodzi sam sobie szkodzi.... czy jakoś tak

był czas na zrobienie?
się wszyscy obudzili z ręką w nocniku i się dziwią

(L)ukasz
16-01-2006, 20:14
Gdyby zrobili pieć takich stanowisk to by nie było kolejek i dawno byłoby po sprawie a tak wielkie kolejki a do tego zimno jak cholera
Gdzie zimno?? W klubie? Z tego co ja odczułem to było ciepło :oczko:

Gdyby zrobili pieć takich stanowisk to by nie było kolejek i dawno byłoby po sprawie a tak wielkie kolejki a do tego zimno jak cholera
Właśnie taki dzień jest najlepszy. Ferie się zaczęły i ja na przykład tylko wtedy mam czas. Każdy normalny człowiek kończy szkoły/uczelnie/pracę dość późno i chyba ostatnią rzeczą jak przychodzi do głowy jest zawracanie sobie gitary jakąś Kartą Kibica, którą można sobie wyrobić w czasie wolnym. Bo w ogóle KK powinny być wyrabiane też w dniu meczu.

A teraz troche z innej bajki. Wasz numer Tymczasowej Karty Kibica też miał kilku właścicieli??

pusty
16-01-2006, 20:23
Wyrabiał ktoś drogą pocztową? Ile czekał? Ja wysłałem proosytetem i czekam już tydzień...

Kenijczyk
16-01-2006, 21:57
ja wysłałem poleconym priorytetem w zeszły poniedziałek i tez czekam nadal...

Jaco(L)DŚ
17-01-2006, 11:12
Spokojnie dostaniecie ja wysłałem w tamtym roku poleconym i dostałem jakoś po 8-10 dniach

langres
17-01-2006, 15:31
Wyrabiał ktoś drogą pocztową? Ile czekał? Ja wysłałem proosytetem i czekam już tydzień...do mnie karta przyszla ok. tydzien, poltora po wyslaniu dokumentow...ale moj brat wyslal 2 stycznia a dostanie prawdopodobnie dzisiaj bo juz chyba w skrzynce jest tylko nie mam klucza :hyhy: czyli czekal 3 tygodnie

jestem ciekaw jak teraz ma ktos wyrobic karte na odleglosc....wyslac im ma jeszcze 15 zl dodatkowo w kopercie :O

Raffi
18-01-2006, 00:15
propnuję zapytac: info@legia.pl

Makul
18-01-2006, 10:39
jestem ciekaw jak teraz ma ktos wyrobic karte na odleglosc....wyslac im ma jeszcze 15 zl dodatkowo w kopercie :O
Tak nie można bo jeszcze oskarżą o łapówkarstwo i co będzie??? :oczko: :ucieka:

raczy
18-01-2006, 23:11
POjechałem na Ł3 dziś. Było około 70 osób. Postalem 10 minut i zrezygnowałem. Osoby z przodu kolejki czekały po 3 godziny. Pewnie była jakas kolejna awaria systemu ... modli

Było przyjechać o 9 :) tak jak ekipa z K6 a nie się skarżyć.
Uahahaha jako czwarty dostał kartę POLONISTA !!

kiler_rts
18-01-2006, 23:36
Było przyjechać o 9 tak jak ekipa z K6 a nie się skarżyć.
Uahahaha jako czwarty dostał kartę POLONISTA !!
Sukinsyn dwa miejsca przedemną! A przyjechałem przed dziesiątą!

Pan Artysta
18-01-2006, 23:39
:brawo: :brawo: :brawo:

:hyhy:

Adiq
19-01-2006, 10:55
Oby tylko znów nie było afery z dostępnością do danych. :oczko:

Maniek
19-01-2006, 11:10
kurcze ja to sie jeszcze nie zapisałem do klubu pana stefana... :wstyd:

p00sdr0!

MeLa
19-01-2006, 12:38
Wyrabiał ktoś drogą pocztową? Ile czekał? Ja wysłałem proosytetem i czekam już tydzień...do mnie karta przyszla ok. tydzien, poltora po wyslaniu dokumentow...ale moj brat wyslal 2 stycznia a dostanie prawdopodobnie dzisiaj bo juz chyba w skrzynce jest tylko nie mam klucza :hyhy: czyli czekal 3 tygodnie

Tylko osobiście :-

pitik
26-01-2006, 18:52
Ja sie wybieram, wybieram i nie moge sie wybrac zeby wyrobic ale trzeba bedzie zdazyc przed nowa runda ... :roll:

Raffi
07-04-2006, 23:29
W dniu jutrzejszym (sobota) wyjątkowo będzie można wyrabiać karty kibica.
Dla osób spoza Waszawy również wyrobienie Karty jest możliwe:

Mieszkasz poza Warszawą?
W celu wyrobienia Karty Kibica drogą pocztową prosimy o przesłanie na adres klubu (00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 3), dowód wpłaty (15 zł), kopię ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, jedno zdjęcie formatu paszportowego oraz wypełniony i podpisany osobiście formularz, który można ściągnąć z naszej strony.
http://legia.pl/dwnl/kkkformularz.jpg

Wpłatę należy dokonać na konto PKO SA I/O Warszawa:
Nr konta: 74 1240 1037 1111 0010 0182 8640.

W tytule proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz "Karta Klubu Kibica". Kartę możemy przesłać pocztą lub zostawić na bramie u ochrony do odbioru - prosimy o zaznaczenie w liście opcji odbioru karty.

Przypominamy, że powyższy sposób wyrobienia Karty Kibica dotyczy wyłącznie osób nie mieszkających w Warszawie.