PDA

Zobacz pełną wersję : TVN o kibicach

Żuku
22-10-2005, 19:57
UWAGA TVN: Hooligani - oglądał ktoś? ...

ems
22-10-2005, 19:59
tja
standardowe "wzburzenie" widza, troche prawdy i troche polprawdy.

faktem dla mnie jest ze to co sie dzieje po 4 ligach to nawet mnie czasem zadziwia.

arek1916
22-10-2005, 20:27
No ja też oglądałem !!! I jak widziałem wypowiedzi prezesa Tarnovi i filmik z derbów to mi sie śmiać zachciało !!! Poraz kolejny powtórzono że bili sie pseudokibice z Krakowa :ucieka: i kilka już obeznanych tekstów !!!! Po prostu poszli na łatwizne i podzieli kibiców na normalnych(pikników) i zwierzęta Chuliganów !!! więcje jeśli ktos nie widział to mozna zobaczyć na http://uwaga.onet.pl/1255470,1,archiwum.html

buba(L)a
22-10-2005, 21:09
moglibyscie wczesniej uprzedzac o takich hitach, bo znow mnie kolejny ominal :oczko:
pzdr

Sokol
22-10-2005, 22:50
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=3437&start=1610 zeby nie bylo :P

Raffi
23-10-2005, 09:10
Skąd konflikt z kibicami?

W najbliższym wydaniu magazynu piłkarkiego w TVN, oprócz przeglądu spotkań XI kolejki Orange Ekstraklasy, poruszone zostaną dwa ciekawe tematy - informuje Przegląd Sportowy.

– Porozmawiamy o konfliktach, jakie pojawiają się na linii kluby – kibice – mówi współprowadzący audycję Piotr Salak – Ten kibicowski szalik ma dwa końce – podkreśla. – Z jednej strony są fani, którzy zapełniają trybuny, ale z drugiej strony są także grupy dziwnych ludzi, którzy tylko mienią się kibicami. A tak naprawdę bardziej zależy im na zastraszaniu czy wyżywaniu się... – przedstawia punkt wyjścia do dyskusji dziennikarz TVN. - Na ten temat nie będziemy tylko rozmawiać, lecz także przedstawimy interesujący materiał filmowy. Oczywiście zaczynem, czy inspiracją do poruszenia tego problemu, jest dla nas to, co ostatnio działo się na trybunach warszawskiej Legii – mówi Salak.

Drugi temat będzie już mniej interesujący dla kibiców Legii, ale zapewne ważny do prowadzącego: – Zajrzymy na samo dno tabeli, bo chcemy się dowiedzieć dlaczego piłkarze "Czarnych Koszul" znaleźli się tuż nad czarną przepaścią – mówi Salak. – Jeśli nawet nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie, dlaczego Polonia gra ta słabo, to może wyjaśnimy kibicom, komu mocniej powinni współczuć – trenerowi Dariuszowi Kubickiemu, czy klubowi – mówi Salak.

ems
23-10-2005, 10:19
dobrze ze tego nie ogladam

Adiq
23-10-2005, 10:31

W najbliższym wydaniu magazynu piłkarkiego w TVN, oprócz przeglądu spotkań XI kolejki Orange Ekstraklasy, poruszone zostaną dwa ciekawe tematy - informuje Przegląd Sportowy.

– Porozmawiamy o konfliktach, jakie pojawiają się na linii kluby – kibice – mówi współprowadzący audycję Piotr Salak – Ten kibicowski szalik ma dwa końce – podkreśla. – Z jednej strony są fani, którzy zapełniają trybuny, ale z drugiej strony są także grupy dziwnych ludzi, którzy tylko mienią się kibicami. A tak naprawdę bardziej zależy im na zastraszaniu czy wyżywaniu się... – przedstawia punkt wyjścia do dyskusji dziennikarz TVN. - Na ten temat nie będziemy tylko rozmawiać, lecz także przedstawimy interesujący materiał filmowy. Oczywiście zaczynem, czy inspiracją do poruszenia tego problemu, jest dla nas to, co ostatnio działo się na trybunach warszawskiej Legii – mówi Salak.

Drugi temat będzie już mniej interesujący dla kibiców Legii, ale zapewne ważny do prowadzącego: – Zajrzymy na samo dno tabeli, bo chcemy się dowiedzieć dlaczego piłkarze "Czarnych Koszul" znaleźli się tuż nad czarną przepaścią – mówi Salak. – Jeśli nawet nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie, dlaczego Polonia gra ta słabo, to może wyjaśnimy kibicom, komu mocniej powinni współczuć – trenerowi Dariuszowi Kubickiemu, czy klubowi – mówi Salak.

Czyli już wiadomo jak zostanie przedstawiony protest z meczu z Płockiem...

MarVin
23-10-2005, 13:15
nieglądałem tego specjalnie bo już było wiadomo co będzie

Żuku
23-10-2005, 15:12
eh ... liga słaba to magazyn ligowy poświęcą .. nie wiadomo czemu :roll:

rolnik
23-10-2005, 16:02

Czyli już wiadomo jak zostanie przedstawiony protest z meczu z Płockiem...

Uchowal sie gdzies jeszcze ten trans "Przekret Sportowy?" :oczko:

Tur
23-10-2005, 16:15
Już nie mogę się doczekać wieczornego "rzetelnego dziennikarstwa" :/. Może powinniśmy wywiesić właśnie jakiś transparent o Przeglądzie albo programie Orange Ekstraprzekręt?

CywiL
23-10-2005, 17:17
Rzygać się chce jak ich się słucha w tym ***** programie.Ale tak to jest jak się nie ma Canal+... :efoch:

....o Rysku Cebuli już nawet nie wspominam :ucieka:

wi(L)ku
23-10-2005, 18:54
Nie oglądałem i żałuję :klnie:

Koń Rafał
23-10-2005, 19:56
wałkują to samo cały czas i tyle......

rolnik
23-10-2005, 19:59
Nie oglądałem i żałuję :klnie:

Proszę

http://uwaga.onet.pl/1255470,1,archiwum.html

MK
23-10-2005, 20:08
o której jest ten magazyn ligowy? bo w sumie to jeszcze nie miałem okazji go oglądać ani razu :]

cin
23-10-2005, 20:17
o której jest ten magazyn ligowy? bo w sumie to jeszcze nie miałem okazji go oglądać ani razu :]

zbyt wiele nie straciles... :oczko:

tvn 23:15

Majster
23-10-2005, 21:46
A na TVN 24 o 22.10 :hyhy: .

Tur
23-10-2005, 22:21
Dzisiaj ze względu na wieczór wyborczy na TVN24 dopiero o 2 w nocy, czyli trzeba oglądać na TVNie.

zuz
23-10-2005, 23:49
magazyn ligowy - teraz.
fajne pokazali zdjęcia z sektora, z Torwaru ostatnio itp. :zly:

marecki
23-10-2005, 23:53
prawda? :hyhy:

Nie poddamy sie! ukochana ma! nie poddamy sie! Legio Warszawa! :modli:

cin
24-10-2005, 00:00
Goebbels bylby dumny...

Tur
24-10-2005, 00:04
Ciekawe czemu jak mówił Zygo to zaraz były filmy (niektóre dziwne jak dla mnie), a jak Stowarzyszenie to nie było pokazanych tych opraw, o których była mowa :zly:.

Żuku
24-10-2005, 00:33
też o tym pomyślałem...no cóż...iTi

czesiek
24-10-2005, 00:56
Może ktoś napisać co było na tych filmach? :chytry:

dzięki

Sokol
24-10-2005, 01:03
jak jaraja na trybunach
jak race sa odpalone
jak ktos sie z kims tam "przepycha"
demontaz tej bariery na wisle plock
i mazanie torwaru.
Cos jeszcze bylo pewnie ale zapomnialem..

Tur
24-10-2005, 01:07
Jak ktoś nie oglądał, a chciałby zobaczyć mazaka Zygi z bliska :zlosliwy: i ma TVN Turbo to chyba o 18 jutro (poniedziałek) jest powtórka.

Damian-Ochota
24-10-2005, 01:09
lipe zrobili tym małolatom co jarali sqna ... i nie wiem wogole o co im chodzilo w tym materiale ? co oni chcieli pokazac ze mają racje czy co? a jakos opraw nie mogą pokazac? ciekawe ***** czemu ? JEBAC ITI !! :-

Sokol
24-10-2005, 01:31
ten prowadzacy smieszny byl.. odnioslem wrazenie tak jakby mu kazali znow o tym jakims zastraszaniu powiedziec tylko ze nie wiedzial kiedy i jak to zabardzo powiedziac i troszke mu tak to z dupy wyszlo (na sile jakos tak powiedziane) ;)

Norbas
24-10-2005, 12:16
material o konflikcie zrobiony mistrzowsko:

Długie, spokojne, wyważone, przygotowane wcześniej wypowiedzi prezesa poparte materiałami filmowymi.
Któtkie i jakieś takei nijakie wejścia członka SKLW.
Mistrzostwo Świata Propagandy - My (czyli klub) jesteśmy cacy bo chcemy zbawić świat od wszelkiego zła, a oni (kibice) to właśnie całe zło.

Zygowiny mi się do gardła cisnęły jak to oglądałem....

Majster
24-10-2005, 14:26
lipe zrobili tym małolatom co jarali sqna ... i nie wiem wogole o co im chodzilo w tym materiale ? co oni chcieli pokazac ze mają racje czy co? a jakos opraw nie mogą pokazac? ciekawe ***** czemu ? JEBAC ITI !!

Chodziło im o to że my jesteśmy bardzo bee :/ . To co pokazali to chyba zbierali przez spory czas zeby była sama esencja złych kibiców :cicho: . A co do opraw to po co mieli sie zbytnio zagłębiać jak mówimy o konflikcie :zly: .

sokołowiak01
24-10-2005, 17:02
Mi sie nieedobrze robi jak patrze co ten łysy gamoń wyprawia. A wczorajszy magazyn w tvn gdzie w roli ekspertów wystąpili przydupasy iti Tuzimek i Bednarz to było przegięcie. A wypowiedzi Zygo że chciałby aby media pokazywały Legię w dobrym świetle to można między bajki włożyć. Taki jest właśnie nasz prezio

MTP
24-10-2005, 18:22
Ej kiedy było to na początku programu czy na koncu bo na tvn turbo jest powtórka a trwa już 20 minut

Norbas
24-10-2005, 18:27
na początku

dosiek
24-10-2005, 18:48
Widziałem, też miałem odruch wymiotny

Janek
24-10-2005, 19:44
pokazali jakieś fragmenty ,ale zwróciliscie uwagę na date tych filmików ? Wszystkie za wyjątkiem Torwaru były stare.2002 -2004 rok.Ewidentna manipulacja widzem :zly: ehh więcej tego gówna nie oglądam po co sie denerwowac...

Mrozik
24-10-2005, 20:11
Jak by ktoś miał jakiś link do tego fragmentu z filmikami to będe wdzięczny ;]

Majster
24-10-2005, 20:39
Mi sie nieedobrze robi jak patrze co ten łysy gamoń wyprawia. A wczorajszy magazyn w tvn gdzie w roli ekspertów wystąpili przydupasy iti Tuzimek i Bednarz to było przegięcie. A wypowiedzi Zygo że chciałby aby media pokazywały Legię w dobrym świetle to można między bajki włożyć. Taki jest właśnie nasz prezio

No te "przydupasy" to nie pierwszy i nie ostatni raz występują w roli ekspertów. W sumie prawde mówiąc to dwaj prowadzący też do wymiany :oczko: .

Jachimus
24-10-2005, 21:25
Mi się podobało też zdanie o tym że ludność Warszawy jest zastraszana i ileś tam procent kojarzy Legię z zadymami a na poparcie tych słów wypowiadający podkreślił że były robione przez jedną z lepszych jeśli nienajlepszą firmę zajmującą się badaniem opinii publicznej :ucieka:

mniej więcej taki kontekst

Mig 2
24-10-2005, 21:42
Dla mnie bledem jest to ze ktos ze Stowarzyszenia zgodzil sie wziasc w takim reklamowym spocie. Bojkcik TVN, Onetu itd. I niech sobie mowia tam co chca. My nie bierzemy w tym udzialu. A gdyby ta wojna miala zamiar przybrac wiekszy rozmiar to nie wierze zeby inne gazety, stacje itd nie wykorzystaly okazji zeby dopiec rywalowi.

juras
24-10-2005, 21:51
Dla mnie bledem jest to ze ktos ze Stowarzyszenia zgodzil sie wziasc w takim reklamowym spocie. Bojkcik TVN, Onetu itd.

Tak. Najlepiej wogóle siedzieć cicho....

Nestety, teraz jedynie przez media (głównie tv) możemy pokazać, ze Zygo kłamie.

Co do tekstu, że mnóstwo Warszawiaków boi się przychodzić na mecze przez to, co się wyrabia na trybunach... Podobno liczba "incydentów" na stadionie Legii spadła, a w okresie, kiedy na Łazienkowską waliły tłumy, było ich najwięcej (rok 2002 i 2003). Gdzie tu logika?

yusta
24-10-2005, 23:50

Ale nie przez Walterowe media, bo w ten sposób walimy sobie samobóje.

Sahal
25-10-2005, 01:03
Na szczęście coraz mniej ludzi wierzy tvn. Ich system zbierania informacji nie różni się niczym od najgorszej formy paparazzi i o tym ludzie zaczynają się powoli przekonywać. Nie mówię już o tym, że stare babcie walą ich kamerzystów parasolkami i torebkami na Jasnej Górze, bo to akurat jest śmieszne :). Jedno jest niestety pewne. Mit sceny kibicowskiej pokutuje i długo się to nie zmieni. Choć wszyscy wiemy, że dwa sezony temu, stadion był pełen i żeby mieć choćby skrajne sektory L lub A, trzeba się było wbijać półtorej godziny przed meczem. A kto się do tej pory nie interesował piłką, ten na stadionie się nie pojawi. Względy bezpieczeństwa są tu sprawą marginalną. W pałę zawsze można dostać i specjalnie się o to prosić nie trzeba w każdym miejscu stolicy. Może dla porównania przeprowadzić badanie opinii mieszkańców Warszawy na temat bezpieczeństwa w mieście? Ciekawe, czy wyniki się pokryją. A co do firmy, która przeprowadzała badanie, to skąd pogląd na temat jej wiarygodności? Jakieś potężne centrum ogólnopolskie to na pewno nie jest... Chyba, że atakują rynek i chcą się zapisać w pamięci kontrowersyjnym wynikiem.

rolnik
25-10-2005, 01:08
Na szczęście coraz mniej ludzi wierzy tvn. Ich system zbierania informacji nie różni się niczym od najgorszej formy paparazzi i o tym ludzie zaczynają się powoli przekonywać.

Nie podważam Twojej wypowiedzi, ale na jakiej podstawie tak twierdzisz? :hmm:

Sahal
25-10-2005, 01:22
Na szczęście coraz mniej ludzi wierzy tvn. Ich system zbierania informacji nie różni się niczym od najgorszej formy paparazzi i o tym ludzie zaczynają się powoli przekonywać.

Nie podważam Twojej wypowiedzi, ale na jakiej podstawie tak twierdzisz? :hmm:

Możesz podważać, bo nie przeprowadziłem badań na jakiejś reprezentatywnej grupie. :)

Chodzi o to, że nie tylko my mamy taki pogląd na temat tvn, bo z negatywnymi opiniami o tej stacji spotykam się również poza gronem kibicowskich, wśród tzw. zwykłych ludzi.

rolnik
25-10-2005, 01:23
Luzik, po prostu myslalem ze masz jakies wyniki badan czy cóś :)

ems
25-10-2005, 08:44
zboczenie zawodowe, nie rolnik ? :)

rolnik
25-10-2005, 10:57
Ano :oczko:

Mig 2
25-10-2005, 18:57
Dla mnie bledem jest to ze ktos ze Stowarzyszenia zgodzil sie wziasc w takim reklamowym spocie. Bojkcik TVN, Onetu itd.

Tak. Najlepiej wogóle siedzieć cicho....

Co do tekstu, że mnóstwo Warszawiaków boi się przychodzić na mecze przez to, co się wyrabia na trybunach... Podobno liczba "incydentów" na stadionie Legii spadła, a w okresie, kiedy na Łazienkowską waliły tłumy, było ich najwięcej (rok 2002 i 2003). Gdzie tu logika?

Istnieja inne media oprocz TVN - to raz. Udzial w takim programie to bezsens bo co by sie nie powiedzialo i zrobilo i tak wiadomo bedzie jak autor programu to przedstawi. Wiecej by dal fakt ze nikt nie chcialby sie wypowiedziec dla TVN. Moze nawet odwazyli by sie powiedziec ze kibice Legii odmowili wziecia udzialu w programie z uwagi na jego nierzetelnosc.
Bo tak naprawde co przecietnemu widzowi zostalo w glowie po takim spociku?
Urywki awantur, malolaty palacy jointy i bledny rycerz Zygo ktory wbrew wszystkim na swiecie niczym Zorro prowadzi wojne ze zlem.
Krotkiej wypowiedzi osoby ze Stowarzyszenia raczej nikt nie zapamietal.

A co do wyniku to wogole jaki sens ma ich komentowanie? Zwalszcza tutaj.
Aby byl w miare wiarygodne(bo dla mnie wszystkie sondaze to jedna wielka manipulacja) to musze byc obszerniejsze. Przede wszystkim osoba ktory stadion kojarzy sie z awantura powinny byc przedstawione pytania : kiedy ostatni raz byly na meczu czy znaja ceny biletow itd itd.
No i nie moga byc przeprowadzone na zlecenie TVNu.
Tyle.