PDA

Zobacz pełną wersję : Sokołów 2-óch

Aureliusz
16-07-2003, 18:38
Już od dosyć dawna w Legii jest 2 Sokołów. Co Wy sądziecie o obu i każdym z osobna? Który powinien grać w wyjściowej jedenastce?

R@dek (L)
16-07-2003, 18:45
Mi się wydaje że Sokół II powinien grać w pierwszej 11 a w połowie zmiana :)

Nasz stary Sokół ma o wiele lepsze dośrotkowania

Adiq
16-07-2003, 18:47
Mi szczerze mówiąc żaden z Sokołów nie odpowiada. Nr 1 to już nie to co kiedyś, a nr 2 chyba gwiazdą już nie będzie skoro ma 26 lat i nie chcą go nawet w Amice. O Szali na prawą stronę to już nie wspomnę... :/

yusta
16-07-2003, 21:21
Mi szczerze mówiąc żaden z Sokołów nie odpowiada. Nr 1 to już nie to co kiedyś, a nr 2 chyba gwiazdą już nie będzie skoro ma 26 lat i nie chcą go nawet w Amice. O Szali na prawą stronę to już nie wspomnę... :/

To nie tak, że go nie chcą tylko skończył mu się kontrakt i wybrał Legię. Kariery nie zrobił takiej do jakiej ma predyspozycje przez non stop nękające go kontuzje i to nie byle jakie. Ja mam nadzieję, że limit pecha już wyczerpał i w Legii pokaże na co go stać. Tak jak Sagan.

Co do wyboru to większe nadzieje pokładam w Sokole II, ale do starego czuję jakiś sentyment. Może dlatego, że jest to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników Legii.

emde
16-07-2003, 21:44
Ja tez nie glosuje bo Sokoloa II nie widzialem w akcji a o Sokole I tez malo wiem przez te jego kontuzje...

Nazgul
16-07-2003, 21:51
Co do wyboru to większe nadzieje pokładam w Sokole II, ale do starego czuję jakiś sentyment. Może dlatego, że jest to jeden z najbardziej niedocenianych zawodników Legii.

Święta racja, Justka - a do tego to jeden z nielicznych jeżeli nie jedyny Legionista któremu żadna z nóg nie przeszkadza w grze - jak na przykład prawa Wróblowi...

Nazgul
16-07-2003, 21:53
Dałem głos na obydwu - mlody na prawej, stary na lewej (w końcu to jego pozycja. Z Kiełbia zrobiłbym lewego obrońcę (nadaje się) a Wróbel do ataku. Ale będzie ptactwa na boisku :) Kupujemy Sikorę i Gęsiora :D

Ultra LW
16-07-2003, 21:57
Zdecydowanie Sokół I. Mlody niech się uczy (chociaż już nie taki młody) ale mam więcej ufania do starego a i strzały z dystansu ma bombowe.
Tomasz Sokołowski iiiiiiii............ :free:

szczepan
16-07-2003, 21:59
a ja stawiam na II uwazam ze nadaje sie lepiej na obroncow od poczatku meczu Sokol (I) jest lepszy na podmeczonych kiedy ma troche miejsca...

dyha
16-07-2003, 22:23
Sokol II młoda krew , takiej trzeba

legart
21-07-2003, 17:24
Niech SOkół II gania pierwsze 60 minut, a na ostanie 30 niech wchodzi Sokół I.

Ostry
21-07-2003, 18:19
Duże nadzieje wiążę z Sokołem II.Mam nadzieję,że okaże się prawdziwym wzmocnieniem.Sokół I z kolei może okazać się prawdziwym jokerem wchodząc pod koniec meczu.

aaadamm
22-07-2003, 15:18
przede wszystkim nazwiska nie graja ;);)...ale chyba rzecza normalna jest to zeby gral w pierwszej "11" zawodnik, ktory jest w lepszej dyspozucji, w lepszej formie, wiec takie ustalanie skladu czy I czy II Sokol jest troche nie na miejscu

turi
09-08-2003, 10:10
sokolek drugi jest najzabawniejszym zawodnikiem jaki osttanimi czasy trafil do Legii. koles zupelnie nie widzi granicy na linii pilkarz-kibic i za to szacunek dla niego. dla niego najzupelniej normalne jest podejsc do obcej osoby, wdac sie z nia w pogawedke, zaczepic etc przy tym dosc sensownie mowi. mam nadzieje , ze rownie dobrze bedzie gral bo podejscie do kibicow ma opanowane perfekt.
turinio

Kempes
09-08-2003, 11:27
Wg. mnie nie po to przychodził do Legii aby siedzieć na ławce ( Sokół 2 ).
W zeszłym roku ''starszy'' przegrywał rywalizacje w pierwszym składzie z Nuhim który najmocniejszy nie był, tak wiec chyba jest coś w tym że starszy juz nie wytrzymałby odpowiednio , tempa gry od pierwszych minut, jednakże wciaz uwazam ze jest to zawodnik kreatywny o mocnym strzale i celnych dośrodkowaniach wiec jego wchodzenie na plac w drugiej połowie wskazane , i to niekoniecznie za prawego pomocnika.

pozdr :)

qwerty1234
14-08-2003, 17:42
Po pierwszym meczu lepsze wrażenie zostawił ten starszy :]

szczepan
14-08-2003, 19:47
po pierwszym meczu:
1)nie wiem czemu ten Sokol I ma takiego fart... gral slabo... bramka.. hmmm tylko on mogl ja zdobyc bo nikt inny z naszej druzyny (no moze oprocz Sagana) nie decyduje sie na takie strzaly i to jedyny plus
2)Sokolowski II wszedl za pozno zeby porzadnie ocenic jego prace szczegolnie ze byl to pierwszy mecz

*PRZEMO*
18-08-2003, 08:44
jak dal mnie to przydalby sie jeden i drugi za jednym przemawia doswiadczenia a za drugim ambicja (takie mam wrazenie ;) ) ale wtedy sklad legii musialby miec 12 zawodnikow w polu ;)

qwerty1234
18-08-2003, 10:00
Jednego mozna wyrzucić...
Mi się tam bardziej ten 3-5-2 podobał....Przecież mamy lepszych pomocników niż obrońców...A skrzydłowi nasi nie są tacy hej do przodu żeby były co chwila wrzutki w pole karne...Więc moim zdaniem ten system może być,ale tylko wtedy jak przyjdzie nowy sponsor i Kuba będzie mógł sobie ustawić drużynkę... :]

zborek
20-08-2003, 00:37
niech walczą o miejsce w 11-stce, to dobrze zrobi i jednemu i drugiemu, po Sokole(1) wiemy czego się spodziewać, nr(2) może nas jeszcze miło zaskoczyć, apropos Sagana też jakoś w Odrze nie widzieli, a w Legii proszę.

Yevaud
20-08-2003, 14:37
No w tej chwili to Sokół 1 jest naszym najlepiej spisującym się piłkarzem :+: . Jesli będzie grał tak jak na wiosnę półtora roku temu A na to się właśnie zanosi) to II może tylko pomarzyć o występach.
A może II na prawą obronę zamiast Szali?

*PRZEMO*
20-08-2003, 15:22

to bylby dobry pomysl.. ;)

Spansz
20-08-2003, 21:56
Zdecydowanie starszy Sokol, co udowodnil w dotychczasowych meczach.

Lakers
23-08-2003, 19:34
nr.2 to młode siły ale na wazne mecze stawiał bym na 1 w pamięci mam jego 2 brameczki piekne jedna z polonią i chyba wisłą ...

kacper1916
23-08-2003, 19:59
Sokół I w podstawowej jedenastce być musi. Jak narazie obok Boruca jest chyba jedynym zawodnikiem, który gra dobrze. A Sokoła II w tym sezonie nie widziałem w akcji, więc nie wiem w jakiej jest formie i trudno mi się wypowiadać na jego temat.

Marcin-IRONEK
31-08-2003, 23:22
Moim zdaniem SOKÓŁ I świetnie gra. Ma zajen\bisty strzał z dystansu i dobre dośrodkowania. On Powinien grać

Jacol
01-09-2003, 19:31
sokolek drugi jest najzabawniejszym zawodnikiem jaki osttanimi czasy trafil do Legii. koles zupelnie nie widzi granicy na linii pilkarz-kibic i za to szacunek dla niego. dla niego najzupelniej normalne jest podejsc do obcej osoby, wdac sie z nia w pogawedke, zaczepic etc przy tym dosc sensownie mowi. mam nadzieje , ze rownie dobrze bedzie gral bo podejscie do kibicow ma opanowane perfekt.
turinio

Rzeczywiscie jest bardzo otwarty, kolezenski a przy tym bardzo zabawny. Nie zrozumcie mnie zle, ale dodam ze tak sympatycznie "sepleni" :) Szacunek dla Sokola!

W mojej opinii narazie powinien grac Sokol I, ktory jak do tej pory prezentuje sie bardzo korzystnie. Ma dobre dosrodkowanie i strzal z dystansu a przede wszystkim walczy. Na prawej pomocy mamy dwoch solidnych zawodnikow, jesli Sokol Junior dostanie szanse rowniez sie sprawdzi. Jednak na dzien dzisiejszy stawiam na Sokola I !

[marcin]
01-09-2003, 19:45
turinio

Rzeczywiscie jest bardzo otwarty, kolezenski a przy tym bardzo zabawny. Nie zrozumcie mnie zle, ale dodam ze tak sympatycznie "sepleni" :) Szacunek dla Sokola!

W mojej opinii narazie powinien grac Sokol I, ktory jak do tej pory prezentuje sie bardzo korzystnie. Ma dobre dosrodkowanie i strzal z dystansu a przede wszystkim walczy. Na prawej pomocy mamy dwoch solidnych zawodnikow, jesli Sokol Junior dostanie szanse rowniez sie sprawdzi. Jednak na dzien dzisiejszy stawiam na Sokola I !

To mprawda jego strzaly sa zabujcze jak narazie to on powinienen grac na prawej pomocy a co do szali to ostani mecz zlechem był nawet dobry wjego wykonaniu

Nazgul
01-09-2003, 20:30

to bylby dobry pomysl.. ;)

A IMO nie.
ja optuję za takim rozwiązaniem:
Prawa obrona - Jarza, lewa - Kiełb
Prawa pomoc - Sokół II, lewa - Sokół I

Nazgul
01-09-2003, 20:35
nr 1 na razie gra i to gra calkiem calkiem + , a nr 2 moze wchodzic na ostatnie 30 min zamiast Magiery. Jacky nic nie wnosi swoimi zmianami.

Jacky zagrał super partie z Polonia jako środkowy obrońca. I jako taki powinien wchodzić (wraz z Choto) - w końcu Ziel się kiedyś skończy...

Nazgul
06-09-2003, 00:37
No i dzisiejszy sparring dał odpowiedź - młody Sokół musi grać. Jest szybki i niezły technicznie, stary powinien grać na lewej.