PDA

Zobacz pełną wersję : Transfery

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146

Eman
07-06-2011, 19:13
rok temu kupili Sadloka i Sobiecha teraz Jeza i Sikorskiego
co laczy tych 4 panow - pare dobrych meczow w lidze i badzo dobra prasa, ot to wystarczy by zostac gwiazda polskiej ligi

btw: Gorawski i Strak awansowali z Gornikiem do A-klasy

Radoosh
07-06-2011, 19:21
Obydwu szkoda. Nie wiedzą w co się pakują :))))

chciwość silniejsza od rozumu

midzi
07-06-2011, 19:31
Jaka chciwość?

Obaj zapewne nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Sprzedał ich zarząd, który próbuje podreperować kasę klubową. Kto dał najwięcej ten wygrał.

Radoosh
07-06-2011, 19:36
Jaka chciwość?

Obaj zapewne nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Sprzedał ich zarząd, który próbuje podreperować kasę klubową. Kto dał najwięcej ten wygrał.

Jak to nie mieli do gadania ?!- musieli zgodzić się na kontrakty indywidualne, pewnie jakaś tam presja z macierzystego klubu była żeby nie świrowali ale jeśli by nie chcieli grać w Polonii to Górnik musiałby albo wypełnić ich kontrakty albo szukać nowego kupca.

ps. chciwość chciwość co innego pcha ludzi do współpracy z Wojciechowskim jak nie nadzieja na megakasiorę?

je_martin
07-06-2011, 19:59
ps. chciwość chciwość co innego pcha ludzi do współpracy z Wojciechowskim jak nie nadzieja na megakasiorę?

Brak konkretnych działań ze strony innych kLubów ;)

Eman
07-06-2011, 20:13
Brak konkretnych działań ze strony innych kLubów ;)

no tak mogLismy podbic cene, ten idiota zaplacilby duzo wiecej tylko zeby dogodzic swoim ambicja

Mario
07-06-2011, 20:16
Wojciechowski nie żałuje kasy, dopiero co zakończył się sezon, a on już kupił czterech zawodników. Ciekawe co to będzie dalej. Szkoda tylko, że Walter nie ma takiego gestu jak on.

Jaco
07-06-2011, 20:18
Wojciechowski nie żałuje kasy, dopiero co zakończył się sezon, a on już kupił czterech zawodników. Ciekawe co to będzie dalej. Szkoda tylko, że Walter nie ma takiego gestu jak on.
Satysfakcjonowałoby Cię 7 miejsce na koniec sezonu? \')

segfault
07-06-2011, 20:30
No wiesz miejsce jak miejsce ale potencjal maja i jest szansa, ze jak znajdzie sie ktos kto to pouklada to zaczna grac. U nas sam Mourinho by nic nie zwojowal z tym co mamy.

Lillo
07-06-2011, 20:31
Nasze transfery będą bardziej spektakularne :lol:

Mario
07-06-2011, 20:44
Satysfakcjonowałoby Cię 7 miejsce na koniec sezonu? \')

Satysfakcjonowała by mnie taka kasa i odpowiednio poukładany pion sportowy, który potrafiłby wszystko ładnie poustawiać. Gdyby Wojciechowski dał więcej czasu na budowanie drużyny to dziewczynki miały by mistrza, jeżeli Zieliński na dłużej zagrzeje miejsce na Muranowie to tak właśnie może się stać. Niestety naszym kosztem.

Jaco
07-06-2011, 20:50
Satysfakcjonowała by mnie taka kasa i odpowiednio poukładany pion sportowy, który potrafiłby wszystko ładnie poustawiać. Gdyby Wojciechowski dał więcej czasu na budowanie drużyny to dziewczynki miały by mistrza, jeżeli Zieliński na dłużej zagrzeje miejsce na Muranowie to tak właśnie może się stać. Niestety naszym kosztem.
Może przerzuć się na Konwiktorską, skoro takie masz kryteria. :hmm:
Dla Ciebie nie liczy się legijny klimacik kibolski? :|

Senator
07-06-2011, 20:50
Niestety naszym kosztem.

Naszym kosztem mistrzostwo ? A kiedy my ostatnio zobylismy mistrzostwo...aaaaa

Od tamtego momentu to juz mi sie bardzo włosy przerzadziły :wstyd: ze jade teraz maszynką na krótko bo nierówno rosną :lol2:

Eman
07-06-2011, 20:56
Satysfakcjonowała by mnie taka kasa i odpowiednio poukładany pion sportowy, który potrafiłby wszystko ładnie poustawiać.

ty tak na powaznie?

Sikorski Jez Baszczynski (przepraszam za Blaszczykowskiego ale tak pieknie gral w niedziele ze juz go widzialem na Muranowie) i Bonin - te nazwiska porazaja

Senator
07-06-2011, 21:02
Nie porazają w sensie ale zajebioza :ok: po prostu są to transfery w stylu Józka, widac trzyma forme , moze mu słuzy sex z małolatą :mpiwo:

Oni podtrzymują swoja polityke my co bardziej smutne swoją też podtrzymujemy. Obie są kija warte i znow Wisła pozamiata całe podwórko.

Mario
07-06-2011, 21:13
ty tak na powaznie?

Sikorski Jez Blaszczykowski i Bonin - te nazwiska porazaja

Jak na ligę polską to zawodnicy odpowiedni, na Europę za słabi. I Błaszczykowskiego to Wojciechowski jeszcze nie kupił ale może wyprzedzasz fakty:prawi:

E: pewnie odebrałeś, że chodzi mi o pion sportowy dziewczyn, a ja miałem na myśli, żeby u nas w końcu było normalnie.

uho
07-06-2011, 21:16
rok temu kupili Sadloka i Sobiecha teraz Jeza i Sikorskiego
co laczy tych 4 panow - pare dobrych meczow w lidze i badzo dobra prasa, ot to wystarczy by zostac gwiazda polskiej ligi

DOKŁADNIE!

Czy Sobiech był wart 1mln euro? Teraz gazety piszą że duet Jeż i Sikorski poszli za 4 mln + Gołębiewski na wypożyczenie, czyli po obecnym kursie to jest 1.01 mln euro i warci są takiej kasy? Prawie 30 letni ofensywny pomocnik i napastnik z 6 bramkami?

Eman
07-06-2011, 21:18
E: pewnie odebrałeś, że chodzi mi o pion sportowy dziewczyn, a ja miałem na myśli, żeby u nas w końcu było normalnie.

haha normalnosci sie nie spodziewaj bo jej tu nigdy nie bedzie :lz:

Radoosh
07-06-2011, 21:23
DOKŁADNIE!

Czy Sobiech był wart 1mln euro? Teraz gazety piszą że duet Jeż i Sikorski poszli za 4 mln + Gołębiewski na wypożyczenie, czyli po obecnym kursie to jest 1.01 mln euro i warci są takiej kasy? Prawie 30 letni ofensywny pomocnik i napastnik z 6 bramkami?

A kogo przez ten czas my kupiliśmy?! Jeśli Sobiech nie jest wart bańki euro to Ivica również nie - bez sensu jest taka dyskusja. Oni chcą zostać MP więc kupują najbardziej wyróżniających się graczy ligi polskiej, którzy aktualnie są do wzięcia - jest to jakaś metoda, można się z nią nie zgadzać ale nie można zanegować faktu jej istnienia. A czy u nas można zauważyć w działaniach transferowych jakąkolwiek metodę?

1916TaFu
07-06-2011, 21:23

Grając w Managera bardziej się namyślam przed wydaniem kasy niż on:lol:

Nowym Mieście a nie Muranowie:prawi:

Senator
07-06-2011, 21:26
DOKŁADNIE!

Wiadomo ze nie sa tyle warci, ani Sobiech nie był ani ci co teraz przeszli. Zreszta tu Gornik robi niezły interes bo duzo płacił Zilinie za Jeza ? Chyba mu sie kontrakt konczył na Słowacji. Oczywiscie trzeba pamietac ze Jez ponoc jechał w Zabrzu na podwójnym kontrakcie. Jednym oficjalnym piłkarskim a reszte Gornik mu przelewał na drugi kontrakt na Cypr jako dla biznesmena z ktorym Gornik wspolpracuje :) Sikorskiemu nie placili wcale przez ostatnie miesiace. A to ze Jozek przepłacil to norma, nawet pewnie sie tym na dzis nie przejmuje bo byli dosc łakomym kaskiem na rynku w sensie wyroznijacymi sie w tej szarej lidze i bedacymi do wyciagniecia bo Gornik z kasą krucho. Chciał ich, rzucił kase, wziął jak swoje :)

Mario
07-06-2011, 21:30
Wiadomo ze nie sa tyle warci, ani Sobiech nie był ani ci co teraz przeszli. Zreszta tu Gornik chyba robi niezły interes bo duzo płacił Zilinie za Jeza ? , chyba mu sie kontrakt konczył na Słowacji.

Górnik zapłacił dokładni 100 tys. euro.

uho
07-06-2011, 21:33
A kogo przez ten czas my kupiliśmy?! Jeśli Sobiech nie jest wart bańki euro to Ivica również nie - bez sensu jest taka dyskusja. Oni chcą zostać MP więc kupują najbardziej wyróżniających się graczy ligi polskiej, którzy aktualnie są do wzięcia - jest to jakaś metoda, można się z nią nie zgadzać ale nie można zanegować faktu jej istnienia. A czy u nas można zauważyć w działaniach transferowych jakąkolwiek metodę?

Tylko że za Vrdoljaka wcześniej tą bańkę czy dwie euro już ktoś chciał wyłożyć (miał rok czy dwa wcześniej iść do Dortmundu), a za Sobiecha ani wcześniej ani teraz nikt nie chce tyle wyłożyć. Jaki jest sens przepłacać za takich piłkarzy jak Sobiech, Jeż czy Sikorski? Jak JW dał za nich taką forsę to co mieliśmy wyskoczyć i dać po dwa miliony żeby tylko grali u nas bo na świecie nie ma nikogo innego na tych pozycjach? Kompletna bzdura

Mario
07-06-2011, 21:34
Jak JW dał za nich taką forsę to co mieliśmy wyskoczyć i dać po dwa miliony żeby tylko grali u nas bo na świecie nie ma nikogo innego na tych pozycjach? Kompletna bzdura

Jak naszych nie stać nawet na taki wydatek. Tutaj tylko transfery bezgotówkowe.

Senator
07-06-2011, 21:37
Górnik zapłacił dokładni 100 tys. euro.

+Sikorski chyba za darmo przyszedł z rezerw Bayernu , jeszcze zrzekał sie chyba jakiejs kasy ? i po roku opchneli ich za 1 mln euro :p

Eman
07-06-2011, 21:43
jakby ich duet J&M lyknal to bylby placz ze przepalcilismy

tak zle i tak niedobrze

Senator
07-06-2011, 21:46
jakby ich duet J&M lyknal to bylby placz ze przepalcilismy

tak zle i tak niedobrze

Nie było wiekszych szans zeby ich nasze asy łyknęły , chyba ze juz mielibysmy kase za Borysiuka i by nie mieli gdzie jej włozyc bo im sie akurat rozjebała zamrazarka :lol:

Nie ma co sie cieszyc ze Jozek przepłaca bo to marne pocieszenie patrzac na nasz całokształt poczynań.

Dobranoc

cougar
07-06-2011, 21:48
A mnie tu ktoś objechał, żew nawiązaniu do Legijnych transferów, o Polonijnych wspominam :D

Na 90minut znalazłem tego (http://pl.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9_Schembri) goscia w przymiarkach transferowych Legii, gdzieś widzialem ze ktos od Was faktycznie 3 razy w Ferencvarosu go podgladał. Może to jakiś hit jaki Wam Jóźwiak szykuje. Maltańczyk który w ciągu 2 sezonów strzelił 1 gola bedac ofensywnym pomocnikiem.
Hit, szał i transfer stulecia.

Problem w tym, ze jak u Nas dowiedzieli sie, że go podpatrujecie, to i JW zaczął do niego przebijac.
Gość z Malty który ostatnio regularnie grał 3 sezony temu w II lidze Niemiec i sie specjalnie wg statsów nie wyrózniał.

Nie wiem czy sie smiac, czy płakac...

Senator
07-06-2011, 21:50
A mnie tu ktoś objechał, żew nawiązaniu do Legijnych transferów, o Polonijnych wspominam :D

Objechał Cie prawidłowo bo wtedy nie było nawiazania do naszych transferów, chyba :p

Eman
07-06-2011, 21:53
Nie wiem czy sie smiac, czy płakac...

ty tylko placz mala placz!!!!!!!!!!!!!!

(L)uksus
07-06-2011, 21:58

Na 90minut znalazłem tego (http://pl.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9_Schembri) goscia w przymiarkach transferowych Legii, gdzieś widzialem ze ktos od Was faktycznie 3 razy w Ferencvarosu go podgladał. Może to jakiś hit jaki Wam Jóźwiak szykuje. Maltańczyk który w ciągu 2 sezonów strzelił 1 gola bedac ofensywnym pomocnikiem.
Hit, szał i transfer stulecia.

Chyba masz klapki na oczach, w 2 sezonach strzelił 19 bramek i miał 9 asyst

http://www.transfermarkt.co.uk/en/andre-schembri/leistungsdaten-detail/spieler_44122.html

uho
07-06-2011, 21:58
Nie ma co sie cieszyc ze Jozek przepłaca bo to marne pocieszenie patrzac na nasz całokształt poczynań.

Dobranoc

Ale nikt się tu nie cieszy, chyba ;) po prostu jest 7 czerwca do 20 jeszcze prawie dwa tygodnie, a do wyjazdu na obóz do Austrii prawie 3,5 tygodnia. Nie chce bronić duetu J&M ale tak jak po meczu z Arsenalem nie byliśmy mistrzem , tak jak po meczu z Polonią nie spadaliśmy z ligi, tak po tygodniu od zakończenia sezonu nie przegraliśmy czy nie przespaliśmy letniego okienka transferowego :D

cougar
07-06-2011, 22:01
Fakt, mój błąd.
No to batalia o Maltamana nabiera pewnych kolorów.

Sgt.
07-06-2011, 22:02
Na 90minut znalazłem tego goscia w przymiarkach transferowych Legii, gdzieś widzialem ze ktos od Was faktycznie 3 razy w Ferencvarosu go podgladał. Może to jakiś hit jaki Wam Jóźwiak szykuje. Maltańczyk który w ciągu 2 sezonów strzelił 1 gola bedac ofensywnym pomocnikiem.
Hit.

Popraw info.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/andre-schembri/leistungsdaten/spieler_44122.html

27 występów, 16 bramek, 5 asyst w lidze węgierskiej w ostatnim sezonie w tej samej lidze, z której przypałętał się Rudnevs. A wcześniej faktycznie piach. Też jak Rudnevs. Taki typowy transfer podwyższonego ryzyka.

detoxizer
07-06-2011, 22:32
Cabral odchodzi definitywnie- to teraz szukamy ofensywnego pomocnika :lol:

Trener_Jarzabek
07-06-2011, 22:33
zastanawiam sie po co w ogole sie wbijasz w takie tematy, napisz sobie w ogolnym o sporcie, transfery Legii zostaw Legii.

btw. anegdota

grajac ostatnio w FM 2010 (4ty sezon Legią, sporo sukcesow na koncie), patrze w dzial "Plotki" a tam "Ransford Osei na celowniku Legii", zasmialem sie troche w duchu.

Senator
07-06-2011, 22:33
@uho

Oboz w Austrii to nic pewnego. Dzien przed jeszcze sie okaze ze bedzie w Szwajcarii :prawi: A ktos sprawdzal czy w tym terminie w okolicach tej miejscowosci Mainz w ogole ma przebywac :lol2:

@Sgt

Niech Jozwiak sicagnie takiego samego drugiego Rudnevsa ktorego nawet bedzie mozna sprzedac go potem za 3 banki ojro to bede przez tydzien pisal Jozwiakowi posty pochwalne :dziekuje:

Teraz juz ide spac :)

Orzech
07-06-2011, 22:58
Wraca także spawa Michała Żewłakowa. "Prowadziliśmy rozmowy z Żewłakowem. W najbliższych dniach znów będziemy rozmawiali i może dojdziemy do porozumienia" - nie traci nadziei Jóźwiak, dodając, że wykluczony jest za to powrót do Legii Jana Muchy.

Dyrektor ds. sportowych przedstawia także plany transferowe Legii na najbliższy czas. "Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami. Zarówno z ligi polskiej jak i zza granicy. O tym, kto do nas trafi powinniśmy dowiedzieć się w najbliższym czasie. W Polsce trudno znaleźć dobrych zawodników, ale staramy się znaleźć tych najlepszych. Ściągniemy maksymalnie trzech graczy. Nie będzie rewolucji. Szukamy rozgrywającego, napastnika i prawego pomocnika" - wyjaśnia Jóźwiak.
To Żewłakow na którą z tych pozycji przychodzi?

Mini
07-06-2011, 23:21

nie zapominaj o Boliwijczyku :prawi:

tak sobie czytam i czytam i oczom nie wierzę...
porównujecie Legię do Groclinu :nienormalny:
zazdrościcie im Wojciechowskiego bo ma gest ? :lol:
żałujecie Jeża i Sikorskiego ? poszli do burdelu to ich sprawa.
Co najwyżej kolejny raz możemy się uśmiechnąć pod nosem z wypowiedzi zawodnika co to zawsze marzył o Legii i pamiętać na przyszłość 8)

Coś mi się krótka ławka rezerwowych u nas widzi w przyszłym sezonie :roll:

Jaco
07-06-2011, 23:26
Coś mi się krótka ławka rezerwowych u nas widzi w przyszłym sezonie :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=iGHZUjGJ5lY&feature=related

:leze:

Sgt.
07-06-2011, 23:37
Niech Jozwiak sicagnie takiego samego drugiego Rudnevsa ktorego nawet bedzie mozna sprzedac go potem za 3 banki ojro to bede przez tydzien pisal Jozwiakowi posty pochwalne

Trzymam Cię za słowo :D Tydzień pisania postów pochwalnych ;) Nie będę okrutny, wystarczy raz dziennie ;)

A jak się będę śmiał, jak ściągnie jednego Rudnevsa i 6 x Ogbuke :P

A co do samego Schembriego - miałem na myśli, że to jest taki transfer, który w 9/10 wypadków okazuje się być niewypałem, a 1/10 strzałem w dziesiątkę właśnie. I ani Beret, ani ktokolwiek inny nie jest w żaden sposób stanie przewidzieć która to będzie opcja.

tak sobie czytam i czytam i oczom nie wierzę...
porównujecie Legię do Groclinu
zazdrościcie im Wojciechowskiego bo ma gest ?
żałujecie Jeża i Sikorskiego ? poszli do burdelu to ich sprawa.
Co najwyżej kolejny raz możemy się uśmiechnąć pod nosem z wypowiedzi zawodnika co to zawsze marzył o Legii i pamiętać na przyszłość

No więc właśnie. Całe te zachwyty dla mnie są kompletnie nienormalne. Raz, że to jest możliwe tylko jak się ma wariata za właściciela klubu, któremu nie zależy kompletnie na kasie i wywala co pół roku szmal, który mu się nie zwróci. Większość właścicieli klubów jednak stara się zachować jakąkolwiek, chociażby pozorną równowagę finansową. Dwa, że JW nie mamy co zazdrościć z zupełnie innych, pozafinansowych względów. Koleś od lat konsekwentnie rozpieprza to, co sam buduje i jakoś nie widzę powodu dla którego w tym roku miałoby być inaczej. No i trzy, że to są, k*rwa, czarnuchy, i jaranie się nimi jest cokolwiek nie na miejscu. Bądźmy poważni.

brachu
08-06-2011, 01:07
Okazuje się, że w ostatnich dniach do Legii wpłynęła także oferta pozyskania Gutiego z Besiktasu. Kwota za Hiszpana była oczywiście zaporowa, bo były zawodnik Realu Madryt chciał zarabiać w Warszawie 3,5 mln euro rocznie.

:leze::leze::leze::leze::leze::leze::leze: raz a dobrze !!!! z przytupem .

:nienormalny: moze Guti po pijaku oferte wyslal nie do tego klubu co trzeba :rotfl3:

_karol
08-06-2011, 01:18
Morientes, Kezman, Guti... czas na Saviolę... :leze:

brachu
08-06-2011, 01:22
i jeszcze cos odnosnie Zewlakowa . Moze on gada z bratem z Belchatowa dlatego powiedzial napastika ?:look::rotfl:

Huxley
08-06-2011, 08:01

Najlepsze jest to, że Jóźwiak stwierdził, że nie chodziło o kasę, tylko rodzina Cabrala maczała w tym paluszki....jak nic przestraszył się tej gry wślizgami na amen....

Bigos20
08-06-2011, 08:33
Niedawno Cabral mówił, że kwestia jego pozostania w klubie, zależy tylko od niego. Poza tym nie raz wspominał, że tęskni za domem.

Senator
08-06-2011, 08:53
Niedawno Cabral mówił, że kwestia jego pozostania w klubie, zależy tylko od niego Poza tym nie raz wspominał, że tęskni za domem.

W wywiadzie przed kamera to mozna sobie wszystko powiedziec a wylozyc wcale nie mala kase aby go wykupic to mial chyba wylozyc sw.Mikolaj bo raczej nie iti.

Bugi B.
08-06-2011, 09:02
O w dupę jeża ! Straciliście reprezentanta Argentyny \') a poważnie mówiąc i dobrze, za słaby na Legię jest:D Pamiętajcie, że brak transferów nawet dobrze wychodzi, bo jak się okazuje, najlepsze transfery robicie ze swojej drużyny ME :jezor:

janos
08-06-2011, 09:12
Tak strzela nowy snajper Legii, którego dyr Beret znalazl w brazylii, oczywiscie nie trzeba za niego placic, zawodnik dysponuje wlasna karta zawodnicza:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=FWGDaGhnPhE&feature=player_embedded#at=19

nst
08-06-2011, 10:09
Cabral, Mezenga, Ogbuke :D Szczegolnie ten ostatni ktory mial byc takim asem jakiego w naszej lidze nie ma jednak sie nie sprawdzil ;)

Mezengi troche szkoda, coz, bedziemy musieli latac atak mlodymi, moze to i dobrze :D

Sgt.
08-06-2011, 10:27
Jak można dopuścić do odejścia króla strzelców II ligi tureckiej, zmiennika legendarnego Adriano?

daimler
08-06-2011, 10:43
Na razie wietrzymy skład ze szrotu. dobrze. czekam na transfery DO klubu.

R.
08-06-2011, 10:45
Na razie wietrzymy skład ze szrotu. dobrze. czekam na transfery DO klubu.

Ja bym powiedzial, ze szrot szrotu robi miejsce. :lol:

Bootleg
08-06-2011, 10:47
Prawda jest taka, że zamiast tych trzech gagatków lepiej dać szansę grania (regularnego grania!) Wolakowi, Efirowi czy Żyro. Decyzja na + , ja osobiście dodałbym do tej trójki jeszcze Knezevicia i Kelhara

nst
08-06-2011, 10:47
Beda mieli teraz kase zeby komus z karta w reku zaproponowac jako takie zarobki :D Nie spodziewam sie zadnych sensownych ruchow do czasu sprzedazy Wizira, a i wtedy nikt nie wie czy chociaz 1% z uzyskanej kwoty przeznacza na transfery...

Plus ze bedzie trzeba mlodych wstawiac, czy sie chce czy nie :D

Alejku Masalama Muhamad
08-06-2011, 12:49
Jak nic kadra się nam poszerza :).. a tak serio to nie wiem czy jest kogo żałować, niby kilka przebłysków Cabral miał. Bruno też nie wiadomo jakby się spisywał, ale trzymać ich byle byli nie ma sensu. Ciekawią mnie natomiast transfery do klubu. Osobiście uważam, że jest jeszcze czas na ich sprowadzenie, dokładnie 12 dni. Potem będzie coraz gorzej z wdrożeniem ich do zespołu. Cóż zobaczymy co nam przyniesie jutro ;)..

P.S jeśli nie przedłużą kontraktu z Chinyamą, a wcześniej z Szałachem to z przodu będzie bardzo nieciekawie :kurde:

Sgt.
08-06-2011, 13:10
P.S jeśli nie przedłużą kontraktu z Chinyamą, a wcześniej z Szałachem to z przodu będzie bardzo nieciekawie

Kucharczyk, Hubnik, Żyro, Efir (?), Manu, Rybus, Rado, Kosecki, z czego do gry na szpicy nadaje się pierwsza czwórka (z czego dwóch to absolutne młokosy, ale Kucharczyka już chyba można traktować jako normalnego napastnika, w końcu pograł prawie cały sezon, a i nie raz w podstawowym składzie, no i 5 bramek udało mu się zdobyć). Kucharczyk z Hubnikiem powinni wystarczyć, zwłaszcza że i tak gramy jednym napasnikiem, a Żyro może być tam zmiennikiem. Jakiś napastnik by się może i przydał, ale też bez przesady że jakoś strasznie nieciekawie miałoby być. Oczywiście wszystko to zakładając, że Hubnik nie będzie łapał mini-kontuzji co drugi mecz.

rodrigocarbone
08-06-2011, 13:24
Z takimi napastnikami jak Hubnik czy Kucharczyk to nic nie ugramy w nowym sezonie. Tutaj trzeba sprowadzić kogoś kto potrafi zdobywać gole.

Yanks
08-06-2011, 13:39
Z takimi napastnikami jak Hubnik czy Kucharczyk to nic nie ugramy w nowym sezonie. Tutaj trzeba sprowadzić kogoś kto potrafi zdobywać gole.

Morientes :prawi:

Andrés
08-06-2011, 13:50
Z gorszymi napastnikami (Piotrek Włodarczyk) wygrywaliśmy ligę. Tyle, że on miał kilka sytuacji w meczu, a Kucharczyk czy Hubnik mają średnio ok. jednej. Pomijam fakt, że Kucharczyk głównie gra na skrzydle, a Hubnik grał niewiele i często z urazami.
Problemem od czasów Pisza, z krótką przerwą na Vuko i Rogera, jest brak rozgrywającego oraz skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia - zwłaszcza przy nieszczęsnym 451.
Nie zmienia to faktu, że przydał by się jeszcze jeden napastnik i to najchętniej przekot.

Yevaud
08-06-2011, 13:59
Z gorszymi napastnikami (Piotrek Włodarczyk) wygrywaliśmy ligę. Tyle, że on miał kilka sytuacji w meczu, a Kucharczyk czy Hubnik mają średnio ok. jednej. Pomijam fakt, że Kucharczyk głównie gra na skrzydle, a Hubnik grał niewiele i często z urazami.
Problemem od czasów Pisza, z krótką przerwą na Vuko i Rogera, jest brak rozgrywającego oraz skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia - zwłaszcza przy nieszczęsnym 451.
Nie zmienia to faktu, że przydał by się jeszcze jeden napastnik i to najchętniej przekot.

A Rysiek Staniek - to co?
:lol:

Ale to nie tylko, a nawet nie "glownie" rozgrywajacego brakuje.
Kiedys mielismy tez bardzo dobrych zawodnikow na skrzydlach - takich jak Tomek Sokolowski czy Bartek Karwan. Potrafili dograc, wejsc w pole karne, stworzyc zagrozenie i odciagnac obroncow rywali od napastnikow.

A teraz?
Manu kurczowo trzyma sie linii. A jak schodzi do srodka to traci pilke.
Z drugiej strony Kucharczyk, ktory wolalby pewnie w polu karnym zostac.

I efekt jest taki, ze przy jednym naszym napastniku czesto jest 4 obroncow rywali.
W ostatnim czasie Rado potrafil wejsc do srodka, stworzyc jakas przewage. Czasami przepychal sie tez Vrdoljak.

Jesli dobrze rozumiem koncepcje 4-5-1 to skrzydlowi czesto powinni grac role napastnikow.
4-5-1 ma sie zamieniac w fazie ataku nawet w 4-3-3.
U nas to nie funkcjonuje. I mysle, ze nie z braku rozgrywajacego napastnicy maja problem, ale przez niefunkcjonujace skrzydla. Suitasny Rybus potrafi tak zagrac - co pokazywal jakis czas temu, ale ten sezon raczej z glowy.
Szalachowski w (ile on zagral? - 120 minut w sumie?) kilku spotkaniach zrobil wiecej zamieszania i stowrozyl wiecej groznych sytuacji niz Manu przez caly sezon.

Licze na Zyro czy Koseckiego - maja szanse dobrze sie sprawdzic w roli skrzydlowych. Wtedy tez, Kuchraczyk czy Hubnik mieliby wiecej wolnego miejsca w polu karnym. O tym, ze zagraja razem w ataku i to dodatkowo spowoduje dziury w obronie rywali, przy obecnym trenerze nawet nie marze.

Nazgul
08-06-2011, 15:01
A w międzyczasie Legia bije się o Kelemena. Zaproponowali mu 20 tysi Euro miesięcznie a to nie jest ich ostatnie słowo, jesli prawda jest, że Jano Mucha miał zapowiedziane pół miliona rocznie (czyli około 40 tysi miesięcznie) gdyby zechciał wrócić do Warszawy.

justBLAZE
08-06-2011, 16:05
Dudek nie dla... ekstraklasy.

Tak stwierdził sam zainteresowany, że raczej go na boiskach polskiej ligi kopanej nie zobaczymy.

midzi
08-06-2011, 16:08

Panowie, pijemy. Krzywy nochal nie będzie nam obniżał poziomu ekstra kasy.

A tak na poważnie to cieszy mnie to, że nikt nie myślał o tym, żeby zostawiać jakiegoś Mezengę, czy Ogbuke. Cabral to był już przypadek na dłuższy dysput, ale byłem generalnie na nie. Pora teraz na to, żeby Beret uderzył się w pierś (nie musi nawet nikogo przepraszać) i zrobił nam 3 ciekawe niespodzianki :D

p(L)m
08-06-2011, 16:24
Dla mnie opuszczenie 3 jegomościów jest słuszne. Ogbuke to sam byłem zdziwiony że trafił do nas, Mezenga był niewypałem, Cabral nie ma się co oszukiwać, potencjał ma, ale z jego wykorzystywaniem były kłopoty, dodatkowo był dosyć drogi. Szkoda że do tej 3 nie dołączy ten co ich sprowadził.
A co do przyszłych transferów, ja tam chce Gutiego :D

b.
08-06-2011, 16:28

No i gicio.

A co do przyszłych transferów, ja tam chce Gutiego

Skończyłby jak Elton :]

QyB_WLytyAQ

Mario
08-06-2011, 16:32
Trzech już odpadło, teraz czas na kolejnych trzech (Chinyama, Szałachowski i Knezevic) do tego na zasadzie wypożyczenia ma odejść Antolovic (ciekawe gdzie i czy to w ogóle prawda). Kto w ich miejsce? Pewny jest Kosecki, do tego zapewne włączą Efira, a Jóźwiak w Orange coś brząkał o prawym pomocniku, rozgrywającym i napastniku. A gdzie obrońca i bramkarz?

midzi
08-06-2011, 16:34
A gdzie obrońca i bramkarz?
Jak to gdzie? Zbozień i Machnowski.

Mario
08-06-2011, 16:41
Jak to gdzie? Zbozień i Machnowski.

Trafne spostrzeżenie 8)

Nazgul
08-06-2011, 17:37
Cabral, Mezenga, Ogbuke :D Szczegolnie ten ostatni ktory mial byc takim asem jakiego w naszej lidze nie ma jednak się nie sprawdzil ;)

A jak zmiennik Kosowskiego miał się sprawdzić?

Alejku Masalama Muhamad
08-06-2011, 18:16
Kucharczyk, Hubnik, Żyro, Efir (?), Manu, Rybus, Rado, Kosecki, z czego do gry na szpicy nadaje się pierwsza czwórka .

Powiedzmy, że jest tych 4. Mamy grać w LE, przynajmniej w kwalifikacjach. Patrząc na nich kto ma tam grać(?), jeśli nie ma doświadczenia na tym szczeblu. Hubnik może okazać się tak szklany jak Grzelak, chociaż moim zdaniem to wina niedoleczenia urazów. Pozostała trójka jest jeszcze w takim wieku, że ich forma może być amplitudą. Moim zdaniem doświadczony napastnik to konieczność. W ogóle nie podoba mi się granie 1 napastnikiem, ale to zdanie podzielają niemal wszyscy chyba ;).
Jeśli mają sprzedać Borysiuka to mogliby już dopiąć ten transfer, bo bez kasy za niego może być ciężko z wzmocnieniem drużyny.

detoxizer
08-06-2011, 18:22
Teraz Borysiuk ma iść za 800 tys. Euro. Oczywiście zupełnie przypadkowa jest zależność miedzy odejściem Cabrala i kwota transferu Borysiuka \')
Nie rozpedzajcie sie tak z Hubnikiem, bo może sie okazać, ze i jemu rodzina kazała wracać do kraju :lol:

midzi
08-06-2011, 18:27
Teraz Borysiuk ma iść za 800 tys. Euro.

Skąd to info?

detoxizer
08-06-2011, 18:32
Z tego samego źródła co 2,5 mln. Plotki i spekulacje :)

Alejku Masalama Muhamad
08-06-2011, 18:49
oferta na 1,7mln€ została podobno odrzucona więc te 800 to brednie najprawdopodobniej. A poza tym ta cena jest śmieszna, biorąc pod uwagę, że taki Klich jest wyceniony na 2mln :)

Alejku Masalama Muhamad
08-06-2011, 19:00
Cytat:
oferta na 1,7mln€ została podobno odrzucona podaj zrodło/link :

zaasekurowałem się tym słowem, bo nie ma nigdzie oficjalnych informacji, a to tylko plotki. Jednak szkoda Borysiuka za taką kwotę, patrząc na transfery i wymagania innych ;)

E: z powodów stylistycznych :)

Sgt.
08-06-2011, 19:00
podaj zrodło/link

Pewnie komentarze z legia.net :lol:

Czytanie komentarzy na legia.net, to jak masturbacja - wszyscy to robią, nikt się nie przyznaje :lol:

Alejku Masalama Muhamad
08-06-2011, 19:09
podaj zrodło/link

:?:

Pewnie komentarze z legia.net :lol:

Czytanie komentarzy na legia.net, to jak masturbacja - wszyscy to robią, nikt się nie przyznaje :lol:

Ja jestem w stanie się przyznać :). Czytam rzadko, ale jednak i tylko część bo większość się do tego nie nadaje, tak samo na oficjalnej. Jeśli mam niezagospodarowany czas i nie mam ochoty na większy wysiłek, żeby się gdzieś ruszać etc. to zdarza się ;). Swoją drogą jeśli redaktorzy szmatławców czerpią stamtąd info :lol:. Ale jak zaznaczyłem, to tylko spekulacje przecież :)

Radoosh
08-06-2011, 19:45
A w międzyczasie Legia bije się o Kelemena. Zaproponowali mu 20 tysi Euro miesięcznie a to nie jest ich ostatnie słowo, jesli prawda jest, że Jano Mucha miał zapowiedziane pół miliona rocznie (czyli około 40 tysi miesięcznie) gdyby zechciał wrócić do Warszawy.

Kelemen jeśli odejdzie ze Śląska to za granicę - nie ma się co grzać , do Legii trafi za to być może, znane pijaczysko, Łukasz Załuska

Mini
08-06-2011, 20:43
oferta na 1,7mln€ została podobno odrzucona więc te 800 to brednie najprawdopodobniej. A poza tym ta cena jest śmieszna, biorąc pod uwagę, że taki Klich jest wyceniony na 2mln :)
ale 800 tys euro to miała być konkretna oferta a 2 mln to pobożne życzenia Cracovii więc ciężko takie dwie kwoty porównywać :chytry:

Nie rozpedzajcie sie tak z Hubnikiem, bo może sie okazać, ze i jemu rodzina kazała wracać do kraju :lol:
w końcu to z jego kraju takie przypadki znamy (Chovanec) ;)

Szalachowski w (ile on zagral? - 120 minut w sumie?) kilku spotkaniach zrobil wiecej zamieszania i stowrozyl wiecej groznych sytuacji niz Manu przez caly sezon.
bo Szałach najpierw potrafi grać w piłkę a potem zajmuje się takimi drobiazgami jak bieganie czy dieta, a Manu to przebieranie nogami jak diabeł tasmański w króliku Bugsie a piłka mu przeszkadza :lol2:
Wietrząc skład aż do bólu i mając w perspektywie brak perspektyw czyli zaciskanie pasa to jednak Szałachowski może się okazać potrzebny

Chomik
08-06-2011, 21:27
Czy Sobiech był wart 1mln euro?

Kto lepiej wydał milion euro ? Oni na młodym Sobiechu, który niemal na pewno im się zwróci z zyskiem, a facet już w pierwszym sezonie mimo kontuzji wniósł sporo ( 9 bramek i 7 asyst ) czy my na Vrdoljaku ?

Bo ja powiem szczerze, wolałbym zainwestować milion euro w Sobiecha zamiast Vrdoljaka. Ja nawet umiejętności Chorwata bym na tyle nie wycenił, po drugie to już starzy zawodnik i zysku nie będzie.

Wojciechowski szaleje, ale to jego pieniądze. Jakby nie patrzeć kadrowo są od Nas lepsi. Może to smutne i nie wypada tak pisać, ale nie ma co przekłamywać faktów, tylko dlatego, że to "Oni".

Sporo się działo, lecę dalej z tematem, chociaż niestety głównie musimy pisać kogo kupiła konkurencja i kto do Nas NIE przejdzie.

Przeczytałem i głównie informacje o odejściach. Jesteśmy skazani na kontakty managerskie Jóźwiaka. Szykuje się fantastyczne okienko, teraz na chłopców z plakatu się nikt nie nabierze.

Alejku Masalama Muhamad
08-06-2011, 21:27
ale 800 tys euro to miała być konkretna oferta a 2 mln to pobożne życzenia Cracovii więc ciężko takie dwie kwoty porównywać :chytry:

Te 800 tyś. jest tak samo konkretne jak wcześniejsze 2,5 mln ;).
Jedno jest w tym wietrzeniu dobre, żę będą grać młodzi, bo chyba innego wyjścia nie będzie jak nie sprowadzą porządnych zawodników.

Senator
09-06-2011, 07:45
Pojawil sie news na glownej ze wykupia Hubnika.

Chociaz jeden plus dla nich :)

R.
09-06-2011, 07:59
Pojawil sie news na glownej ze wykupia Hubnika.

Chociaz jeden plus dla nich :)

Przeciez on jest slabiutki. Nie potrafi sobie podac i strzelic jednoczesnie. :(

R.
09-06-2011, 08:21
Temat jego gry byl juz tu wiecej razy walkownay niz aborcja w Sejmie.

Ja jestem z tej decyzji zadowolony. Ty tez sprobuj. :prosze:

:oczko:
Mnie tam generalnie brak transferow wcale by nie zmartwil. Znajac indolencje naszych super scout'ow do znalezienia kogos konkretnego wole, zeby dac w koncu prawdziwa szanse paru chlopakom z ML.

midzi
09-06-2011, 09:10
Czyli odchodzi praktycznie cały zaciągu Jóźwiaka. Zostać ma tylko Vrdoljak, Manu i Hubnik. Reszta albo out, albo wypożyczenie.

wojdus1916
09-06-2011, 09:38
Jak tak dalej będzie wszystko się toczyło, to w derbach zadowolonym trzeba będzie być z remisu. Nikt wartościowy nie przyszedł i czuje że nikt nie przyjdzie. Jedyna nadzieja to młodzi.

nicole91
09-06-2011, 09:44
Myślę, że oni nie wyłożą w tym okienku konkretnej kasy na zawodników więc nawet wykupienie Hubnika to plus.

Bootleg
09-06-2011, 10:10
E tam grzejecie się niepotrzebnie, to taka taktyka na następny sezon. Pozbywamy się szrotu, zostawiamy tych co coś prezentują i zgrywamy ich ze sobą :hyhy: Przecież Maciuś dość często powtarzał, że tej drużynie brakuje zgrania... tak więc zaciąg transferów DO klubu nie jest tu wskazany :prawi: trzeba szlifować "diament" jaki jest...

Radoosh
09-06-2011, 10:34
Ciekawe czy przedłużenie kontraktu z Rumianym będzie traktowane jako jeden z tych czterech mitycznych transferów?:)

gizo
09-06-2011, 10:35
Myślę, że oni nie wyłożą w tym okienku konkretnej kasy na zawodników więc nawet wykupienie Hubnika to plus.

Dokładnie.

midzi
09-06-2011, 10:51
Nie należy też zapominać o ratach za Vrdoljaka i Knezevica.

księciuniu
09-06-2011, 10:57
Ciekawe czy przedłużenie kontraktu z Rumianym będzie traktowane jako jeden z tych czterech mitycznych transferów?:)

Dodajmy do tego jeszcze wykupienie Hubnika, nowy kontrakt z Kiełbowiczem i podpisanie "dorosłego" kontraktu z kimś z Młodej Legii i mamy komplet ;)

syrokomla
09-06-2011, 11:05
Dodajmy do tego jeszcze wykupienie Hubnika, nowy kontrakt z Kiełbowiczem i podpisanie "dorosłego" kontraktu z kimś z Młodej Legii i mamy komplet ;)

Zapomniałeś o powrotach z wypożyczeń:prawi:, to razem bedzie nad komplet i potezne wzmocnienie Zbozieniem..

księciuniu
09-06-2011, 11:10
No i właśnie w tym momencie pozbawiłeś jakiegoś zdolnego chłopaka z ML zawodowego kontraktu. Wielkie k***a dzięki :>

Żoliborzanin
09-06-2011, 11:39
Zapomniałeś o powrotach z wypożyczeń:prawi:, to razem bedzie nad komplet i potezne wzmocnienie Zbozieniem..

Mają rozmach skurwisyny.

syrokomla
09-06-2011, 11:42
No i właśnie w tym momencie pozbawiłeś jakiegoś zdolnego chłopaka z ML zawodowego kontraktu. Wielkie k***a dzięki :>

Księciuniu ja od dawna byłem przekonany, że z Ciebie
zdolny chłopak, ale, że w ML biegasz? Gratuluje wicemistrzostwa :hasao: ;)

księciuniu
09-06-2011, 11:50
Biegać ? W moim wieku ?? :gupi:
Ja pretensje zgłaszalem pro publico bono
;)

Dobra, żeby nie było całkiem nie na temat, to legia.net podaje za PS, że Knezevic i Kehlar na sprzedaż albo wypożyczenie. Co nie dziwi i nie martwi :)

Radoosh
09-06-2011, 12:08
Ja pretensje zgłaszalem pro publico bono
;)

Dobra, żeby nie było całkiem nie na temat, to legia.net podaje za PS, że Knezevic i Kehlar na sprzedaż albo wypożyczenie. Co nie dziwi i nie martwi :)

jednak trochę dziwi- po co kupować dwudziestokilkuletnich graczy? chyba po to żeby grali a nie na wypożyczenia?!

księciuniu
09-06-2011, 12:13
A to "graczy", to do kogo ma się odnosić ? Chyba nie do Knezevica, bo ja gry z jego strony to nie widziałem.

A po co kupować ? - to pytanie do duetu M&J

Radoosh
09-06-2011, 12:37
nie nadaja sie do grania, nikt ich nie kupi to przynajmniej na pensjach cos zaoszczędzą...

Ale co umieli grać tak żeśmy ich kupili i u nas zapomnieli ?- dlaczego do k urwy nędzy nikt w tym klubie nie ponosi za nic odpowiedzialności?!!!!

szyszkownik_kilkujadek
09-06-2011, 12:38

A pewnie że biegać ;) Żeby potem dobrze ciurlać ;)

księciuniu
09-06-2011, 12:38
Ale co umieli grać tak żeśmy ich kupili i u nas zapomnieli ?- dlaczego do k urwy nędzy nikt w tym klubie nie ponosi za nic odpowiedzialności?!!!!

A to pytanie musisz skierować jeszcze wyżej :> albo po prostu przestać na kibolskim forum stosować tak wyszukane formy stylistyczne jak pytania retoryczne.

A pewnie że biegać ;) Żeby potem dobrze ciurlać ;)

:nie: :nie: Od biegania się chudnie, a kto nie ma brzucha, ten kiepsko ... ;)

voytek
09-06-2011, 12:40
dlaczego do k urwy nędzy nikt w tym klubie nie ponosi za nic odpowiedzialności?!!!!

Wina kibola.

Dokładnie, wywalają pieniądze w błoto, skład uszczupla się z każdym sezonem a nadal te same osoby mają władze jeśli chodzi o transfery.

Yevaud
09-06-2011, 12:55
:nie: :nie: Od biegania się chudnie, a kto nie ma brzucha, ten kiepsko ... ;)

A ja to slyszalem w innej wersji:
Kto duzo ... ten nie ma brzucha.

I co to nam mowi o Szalachowskim? (zeby choc troche wrocic do tematu)

szyszkownik_kilkujadek
09-06-2011, 12:56
Od biegania się chudnie, a kto nie ma brzucha, ten kiepsko ... ;)
Nie wierz tej famie ;) Kto niem ma brzucha ten dobrze... ;)

szyszkownik_kilkujadek
09-06-2011, 12:57
Że brzuch nie przeszkadza w bieganiu ;)

księciuniu
09-06-2011, 12:59
A ja to slyszalem w innej wersji:
Kto duzo ... ten nie ma brzucha.

Ta wersja mi się nawet bardziej podoba, bo wszyscy mówią, że tak mizernie wyglądam ;)

A Szałachowskim zainteresowany jest podobno ŁKS. I jak razem z Mięcielem, Saganem i Smolińskim wyjdą na boisko w meczu z Legią, to :niebij: - pamietając jak zwykle nasi ex grają przeciwko nam.

rodrigocarbone
09-06-2011, 13:04
Chociaż jest jeden plus wykupienia Hubnika. Gdyby go nie wykupili, to zakład z kilkoma forumowiczami byłby unieważniony. A tak, to już można zastanawiać się na konto którego domu dziecka pójdzie parę setek :)

syrokomla
09-06-2011, 13:05
A Szałachowskim zainteresowany jest podobno ŁKS. I jak razem z Mięcielem, Saganem i Smolińskim wyjdą na boisko w meczu z Legią, to :niebij: - pamietaj cie, nasi graja w czarnych spodenkach \')

Yevaud
09-06-2011, 13:06
Ta wersja mi się nawet bardziej podoba, bo wszyscy mówią, że tak mizernie wyglądam ;)

A Szałachowskim zainteresowany jest podobno ŁKS. I jak razem z Mięcielem, Saganem i Smolińskim wyjdą na boisko w meczu z Legią, to :niebij: - pamietając jak zwykle nasi ex grają przeciwko nam.

Mieciel i Sagan w LKSie... A Daniela Dubickiego tez sciagaja?

Jakies 15 lat temu chyba tez MM byl do LKSu wypozyczony, gdzie wespol z MS i DD byli bardzo silna trojka atakujacych. dwoch 20latkow i 18latek a straszyli wiekszosc ligi.

Legia tez ma szanse teraz rownie mocna trojke mlodych w ataku wypromowac.

syrokomla
09-06-2011, 13:09
Legia tez ma szanse teraz rownie mocna trojke mlodych w ataku wypromowac.

Ma szanse jak Żyd w okupacje...

księciuniu
09-06-2011, 13:10
Chociaż jest jeden plus wykupienia Hubnika. Gdyby go nie wykupili, to zakład z kilkoma forumowiczami byłby unieważniony. A tak, to już można zastanawiać się na konto którego domu dziecka pójdzie parę setek :)

Albo chociaż jedna 8)

Mario
09-06-2011, 15:08

Jeżeli kupią w końcu porządnych pomocników to będziemy rozmawiać.

voytek
09-06-2011, 15:15
Jeżeli kupią w końcu porządnych pomocników to będziemy rozmawiać.

No tak. Nie będzie strzelał to wina pomocników. Ech. Filozofie pokrętne. Każdego można tak usprawiedliwić. Bielsko, minęła runda i może warto się klepnąć w pierś, i przyznać że Hubnik to jednak nie jest "najlepszy napastnik jakiego Legia miała od lat", a po prostu gość który miał jesień życia w Sigmie i ciężko mu będzie to powtórzyć.

Mario
09-06-2011, 15:21
No tak. Nie będzie strzelał to wina pomocników. Ech. Filozofie pokrętne. Każdego można tak usprawiedliwić. Bielsko, minęła runda i może warto się klepnąć w pierś, i przyznać że Hubnik to jednak nie jest "najlepszy napastnik jakiego Legia miała od lat", a po prostu gość który miał jesień życia w Sigmie i ciężko mu będzie to powtórzyć.

Nie zrobię tego dopóki Hubnik nie będzie miał odpowiedniej obsługi. Sam nie będzie sobie stwarzał akcji:nienormalny:

midzi
09-06-2011, 15:24
Pomocnika Hubnika - Sultesa wziął JW, więc nic z tego. Nie narzekajcie, bo będą wrzutki Rzeźniczaka, stałe fragmenty Kiełbika i może Manu z raz dokopie piłkę do pola karnego.

A tak już na poważnie to można się nastawić na to, że będziemy mieli trójkę "bramkarzy": Skaba, Anatolek i Kostja.

W obronie też się nic nie zmieni: Kiełbik, Wawrzyniak, Komorowski, Astiz, Choto, Zbozień, Rzeźniczak i Jędrzejczyk

Pomocników też u nas dostatek: Rybus, Żyro, Radović, Vrdoljak, Gol, Wolski, Manu, Kosecki

Napastników ze dwóch też mamy: Hubnik i Kucharczyk

Mamy oczko, więc po co transfery panie Jóźwiak? Lepiej dobrze zabaluj, w Tajlandii są tanie dziewczyny i wstydu sobie oszczędź.

voytek
09-06-2011, 15:25
Nie zrobię tego dopóki Hubnik nie będzie miał odpowiedniej obsługi. Sam nie będzie sobie stwarzał akcji:nienormalny:

Pojechałeś po bandzie. Więc każdy napastnik w Legii był świetny tylko miał ch**owa obsługę. :bravo:

1916TaFu
09-06-2011, 15:31
Przede wszystkim Hubnik potrzebuje partnera w ataku. Co On jeden sam zdziała z przodu?
Jak nie Hubnik to kto? Kolejny wynalazek a'la Mezenga?:nienormalny:
Kogo niektórzy chcą w ataku? Piłkarza pokroju Roberta Lewandowskiego? Tacy uzdolnieni piłkarze jak tylko jest okazja to uciekają z Polski, bo tu jest Ekstraklasa a nie Champions League! A może Rooneya? Też źle?:chytry:

Mario
09-06-2011, 15:32
Pojechałeś po bandzie. Więc każdy napastnik w Legii był świetny tylko miał ch**owa obsługę. :bravo:

A w jaki sposób jedno z drugim się wiąże? Trzeba dać mu czas, niech porządnie się wyleczy, przepracuje z całą drużyną okres przygotowawczy i niech dostanie dwóch porządnych pomocników, a nie Vrdlojaka czy Borysiuka którzy jebią długą spod własnego pola karnego licząc na to, że Hubnik przyjmie piłkę, przepchnie trzech obrońców, dobiegnie do bramki i trafi do siatki.

BladaTwarz
09-06-2011, 15:59
Mogliby ściągnąć Maćka Jankowskiego :)...Coś czuję, że Jeż będzie nam się długo czkawką odbijał.

detoxizer
09-06-2011, 16:01

Ile miał sytuacji stuprocentowych Hubnik w ostatniej rundzie? Łącznie 3-4? Rzeczywiście, zajebiście dużo.

Jassio
09-06-2011, 16:02
Przede wszystkim Hubnik potrzebuje partnera w ataku. Co On jeden sam zdziała z przodu?
Kogo niektórzy chcą w ataku? Piłkarza pokroju Roberta Lewandowskiego? Tacy uzdolnieni piłkarze jak tylko jest okazja to uciekają z Polski, bo tu jest Ekstraklasa a nie Champions League! A może Rooneya? Też źle?:chytry:

A może poprostu naszego Michała Kucharczyka? Po co kopmbinować, we dwóch z Hubnikem w ataku jeszcze nie grali, no do tego jest także potrzebna zmiana naszego ustawienia...:>

BladaTwarz
09-06-2011, 16:04
Co do Hubnika to naprawdę dobry technicznie napastnik. Zobaczymy jego prawdziwą wartość kiedy będzie miał za plecami ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, więc liczyłem na to że pokuszą się o Jeża i się....przeliczyłem.

edit: Licze na to, że pozbędą się Antolovica, Knezevica, Kehlara oraz Chinyamy.

rodrigocarbone
09-06-2011, 16:05
Bielsko, nie piszmy, że Drewn... ups, Hubnik, nie miał podań. Czasami jakieś do niego docierały i był w kapitalnych sytuacjach do zdobycia gola. Ale on nie umiał umieścić piłki w tym ogromnym prostokącie. Koncertowo sp...lił kilka setek.

W drużynie byle piłkarzyna potrafi zdobyć gola, ale nie nie on. Zobacz na to beztalencie Manu, zdobył 2 gole. TEN Z MOPEM NA GŁOWIE ZDOBYŁ 2 GOLE, CZYLI TYLE SAMO CO SUPERSNAJPER Z CZECH!!! Na miejscu Hubnika zapadłbym się pod ziemię ze wstydu, że taka miernota zdobyła tyle goli, a on...

Nie ma czego się wstydzić, może już warto przyznać, że Hubnik powrócił do swojej normalnej skuteczności, czyli z 2 bramki na sezon?

Trener_Jarzabek
09-06-2011, 16:07
A może poprostu naszego Michała Kucharczyka? Po co kopmbinować, we dwóch z Hubnikem w ataku jeszcze nie grali, no do tego jest także potrzebna zmiana naszego ustawienia...:>

Zmiana ustawienia, to dojebales :D nie z Mackiem S.

ale prawda jest w paru postach wyzej, bez odpowiedniej obslugi napastnik nic nie zdziala, nie mamy ultraprohipergwiazdorow ktorzy odbiora pilke w srodkowej strefie przedrybluja 8123 obroncow, poloza bramkarza, wypija herbate i strzela z przewrotki.

1916TaFu
09-06-2011, 16:09

Kucharczyk to jeszcze ,,dzieciak''. Nie ma doświadczenia. Moim zdaniem gwarancje większej ilości bramek da Nam Hubnik. Jeżeli chcecie młodego Kucharczyka, który w tym wieku (jako główny) ma odpowiadać za to czy Legia coś strzeli to potem nie miejscie pretensji, że kolejny rok bez mistrzostwa..

Mario
09-06-2011, 16:14
Bielsko, nie piszmy, że Drewn... ups, Hubnik, nie miał podań. Czasami jakieś do niego docierały i był w kapitalnych sytuacjach do zdobycia gola. Ale on nie umiał umieścić piłki w tym ogromnym prostokącie. Koncertowo sp...lił kilka setek.

Ile on miał tych sytuacji w całej rundzie? 3? może 4? Tyle okazji to może mieć obrońca, a nie napastnik.

Chomik
09-06-2011, 16:37

A co ty chcesz od Mezengi ? On nawet nie miał tyle sytuacji co Czech, a skończyć z niezłym bilansem bramkowym. Albo obaj są rozczarowaniem albo żaden. Zresztą w rundzie wiosennej tworzyliśmy więcej sytuacji, oczywiście Hubnik miał swoje problemy zdrowotne, ale też pamiętam kilka sytuacji gdzie rasowy snajper powinien skończyć.

Mezenga swoje zrobił. Oceniam go podobnie jak Czecha na ten moment.

Urwało mi odpowiedź o Zbozieniu. Pisałem mniej więcej jako odpowiedź do Szemranego, że przychodzi do Nas jako najlepszy środkowy obrońca na zapleczu, więc nie ma sensu wyśmiewać tego transferu, chociaż Skorża pewnie będzie wolał dać entą szanse Knezevicowi niż postawić na dobrze rokującego, młodego Polaka.

Alejku Masalama Muhamad
09-06-2011, 16:41

Mówisz o tym, że dostawał podanie z własnej połowy, gdzie piłkę zdołał dogonić w narożniku ?? Przypominam tylko, że w Sigmie dopiero od niedawna grał na środku, częściej z boku więc stąd ta liczba bramek wcześniej. A porównywanie go do Manu to już ogólnie śmieszne jest, po pierwsze porównaj liczbę minut spędzonych przez tych zawodników na boisku. Po drugie w jakich sytuacjach strzelał te bramki Manu. Prawda jest taka, że jak już chłopaki przypomnieli sobie jak się gra w ataku (maj) to Hubnik nie mógł grać, a wcześniej gra wyglądała jak 3 liga polska i stąd te porażki na wiosnę. Więc jak miał strzelać? Z czego?

Sgt.
09-06-2011, 16:45
W drużynie byle piłkarzyna potrafi zdobyć gola, ale nie nie on. Zobacz na to beztalencie Manu, zdobył 2 gole. TEN Z MOPEM NA GŁOWIE ZDOBYŁ 2 GOLE, CZYLI TYLE SAMO CO SUPERSNAJPER Z CZECH!!! Na miejscu Hubnika zapadłbym się pod ziemię ze wstydu, że taka miernota zdobyła tyle goli, a on...

Ochłoń. Hubnik zagrał w 1/3 tych meczów co Manu, ja tam bym mu autorstwa bramki z czarnuchami nie odmawiał, poza tym po prostu oglądam wszystkie mecze Legii i widzę jak gra Hubnik. Na wielki minus mu się liczy kilka spartolonych setek, więc nie mam do niego takiego entuzjazmu jak na początku, ale nadal uważam że to bardzo solidny napastnik i czekam na to co pokaże w przyszłym sezonie. Koniec końców - uważam, że mamy inne priorytety w tym roku jeżeli chodzi o transfery. W zasadzie cała ofensywna pomoc potrzebuje wzmocnienia (skrzydłowi + ofensywny pomocnik), środkowy orońca i bramkarz. Dopiero w dalszej kolejności reszta.

midzi
09-06-2011, 16:46
chociaż Skorża pewnie będzie wolał dać entą szanse Knezevicowi niż postawić na dobrze rokującego, młodego Polaka.
Nie sądzę, bo mówi się o rozwiązaniu kontraktu co raczej będzie trudne do zrealizowania z prostej przyczyny. Skorża pod koniec sezonu nie wrzucał ani Knezevica, ani Kelhara do 18-stki meczowej więc o czym tu mówimy :p

Sgt.
09-06-2011, 16:50
chociaż Skorża pewnie będzie wolał dać entą szanse Knezevicowi niż postawić na dobrze rokującego, młodego Polaka.

Nie sądzę, bo mówi się o rozwiązaniu kontraktu co raczej będzie trudne do zrealizowania z prostej przyczyny. Skorża pod koniec sezonu nie wrzucał ani Knezevica, ani Kelhara do 18-stki meczowej więc o czym tu mówimy

Poza tym, powiem szczerze że nie ufam za bardzo "dobrze rokującym młodym" w obronie. W obronie powinni grać tacy, którzy już coś się w profesjonalnym futbolu sprawdzili - bo za błędy obrońców płaci się najwięcej.

Yevaud
09-06-2011, 16:51
Co do Hubnika to naprawdę dobry technicznie napastnik. Zobaczymy jego prawdziwą wartość kiedy będzie miał za plecami ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, więc liczyłem na to że pokuszą się o Jeża i się....przeliczyłem.

edit: Licze na to, że pozbędą się Antolovica, Knezevica, Kehlara oraz Chinyamy.

A ja sie bede upieral, ze klopoty naszych napastnikow wynikaly nie tyle z braku rozgrywajacego, ile z powodu bardzo slabych skrzydel.
Oczywiscie - partner w ataku tez by sie przyadl, ale gdyby, zwlaszcza Manu, wchodzil w pole karne i mieszal swoimi wejsciami szyki obronne rywali, to i napastnik mialby znacznie wiecej miejsca i moglby o wiele wiecej zdzialac.

Yevaud
09-06-2011, 16:56
Poza tym, powiem szczerze że nie ufam za bardzo "dobrze rokującym młodym" w obronie. W obronie powinni grać tacy, którzy już coś się w profesjonalnym futbolu sprawdzili - bo za błędy obrońców płaci się najwięcej.

A ja nie mam takich obiekcji.
Czy blad popelni 19latek czy 25latek czy 30 latek - tak samo sie placi.
A wiek wcale nie gwarantuje mniejszej ilosci bledow.
Starszy byc moze zyskuje conieco dzieki doswiadczeniu, mlody za to zazwyczaj jest bardziej zwrotny i szybszy.

midzi
09-06-2011, 17:01
Tak z ciekawości sprawdziłem jaki udział w naszych wynikach w lidze mieli zawodnicy, którzy odchodzą, bądź mogą odejść w tym okienku. Borysiuka nie liczę ze względu na to, że jak odejdzie to za kasę, a nie za piłki. Chinyamy to już nie liczę od dwóch lat :D

Mecze / Minuty / Bramki / Asysty
Cabral - 22 / 973 min / 3 / 2
Mezenga - 13 / 499 min / 3 / 0
Szałachowski - 13 / 429 min / 2 / 0
Knezevic - 4 / 315 min / 0 / 0
Kelhar - 2 / 180 min / 0 / 0
Ogbuke - 7 / 144 min / 0 / 0

Łącznie: 2540 min / 8 / 2
Kosz transferów: ok. 1 mln euro + pensje (drugie tyle jak nie więcej)

Dla porównania:
Manu: 27 / 2408 min / 1 / 6
Radović: 28 / 2044 min / 10 / 7
Kucharczyk: 27 / 1834 min / 5 / 4

Alejku Masalama Muhamad
09-06-2011, 17:02
Poza tym, powiem szczerze że nie ufam za bardzo "dobrze rokującym młodym" w obronie. W obronie powinni grać tacy, którzy już coś się w profesjonalnym futbolu sprawdzili - bo za błędy obrońców płaci się najwięcej. Sgt. jest teraz aktywny

Ale gdzie taki zawodnik ma zdobywać doświadczenie? Pokazał się na zapleczu Ekstraklasy, teraz czas iść krok dalej. A patrząc na naszą kadrę to sam sobie odpowiedz czy lepszy taki Zbozień czy Kelhar ...

Chomik
09-06-2011, 17:02

Za granicą nikt tak nie myśli. Facet jest niewiele młodszy niż Pique, chyba czas i pora by zaczął wchodzić w dorosłą piłkę, skoro na zapleczu się sprawdził, a poziom tam wcale taki niski nie jest.

Zresztą ten Musachio co grał przeciw Polsce, ma ledwo 20 lat, już uchodzi za jednego z lepszych obrońców Primera Division, kto wie czy za parę lat nie stoczą o Niego batalii Real Madryt z Barceloną.

Ale to jest Polska i Skorża chyba myśli podobnie jak ty ;) Zbozień mógłby być nawet Carlesem Puyolem, a nie zagra. Kucharczyk nie miał żadnego doświadczenia, a wszedł i został jednym z najlepszych w sezonie.

midzi
09-06-2011, 17:06
Niestety tak naprawdę nie wiemy na co stać tego Zboźnia. Zagrał pełny sezon w I lidze, skończył już 21 lat, a ekstraklasy nie posmakował jeszcze. Może mieć bolesny przeskok w przypadku gdy zacznie grać przeciwko Franowskiemu, Genkovowi, czy Rudnevsowi.

Lillo
09-06-2011, 17:13
Niestety tak naprawdę nie wiemy na co stać tego Zboźnia. Zagrał pełny sezon w I lidze, skończył już 21 lat, a ekstraklasy nie posmakował jeszcze. Może mieć bolesny przeskok w przypadku gdy zacznie grać przeciwko Franowskiemu, Genkovowi, czy Rudnevsowi.

Obie te ligi prezentuja gówniany poziom więc o to bym się nie bał.

midzi
09-06-2011, 17:16
No tak gówniany poziom. W pierwszej biegają zawodnicy, którzy rocznie zarabiają na niezły apartament z W-wie, a w drugiej tacy których nie stać na mieszkanie w Wodzisławiu. Faktycznie to samo.

Senator
09-06-2011, 17:21
To ze podobny poziom pewnie wyciąga z tej edycji Pucharu Polski i spotkan z udziałem Podbeskidzia :)

Mogłby sie wybrac choc raz nawet tak przypadkowo na mecz w Ząbkach :D

midzi
09-06-2011, 17:26
A była okazja chociażby w tamtą sobotę. Wjazd tylko dychacza.

voytek
09-06-2011, 17:31
A w jaki sposób jedno z drugim się wiąże? Trzeba dać mu czas, niech porządnie się wyleczy, przepracuje z całą drużyną okres przygotowawczy i niech dostanie dwóch porządnych pomocników, a nie Vrdlojaka czy Borysiuka którzy jebią długą spod własnego pola karnego licząc na to, że Hubnik przyjmie piłkę, przepchnie trzech obrońców, dobiegnie do bramki i trafi do siatki.

Ciebie to musi prąd pierd.olnąć, żebyś zrozumiał ze jest niebezpieczny?

Normalnie się wiąże. Tak, że gdyby Mezenga czy ktoś innym miał tyle podań o jakich marzysz dla Hubnika nie byłby gorszy. I tak ma więcej bramek niż Czech a grał mniej. Zrozumiałeś? Bo to że pomoc jest *ujowa nie trzeba nikomu wyjaśniać. Hubnik spartolił kilka dobrych piłek i po tym widać, że hiper snajperem to on nie jest.

Ile miał sytuacji stuprocentowych Hubnik w ostatniej rundzie? Łącznie 3-4? Rzeczywiście, zajebiście dużo.

A kto miał więcej? Pomoc jest jaka jest i każdy miałby tyle, więc w czym problem. Powtarzam, tak to można każdego napastnika wytłumaczyć, który nie sprawdził się w Legii. Bo pomoc nie zagrywał... Litości.

A co ty chcesz od Mezengi ? On nawet nie miał tyle sytuacji co Czech, a skończyć z niezłym bilansem bramkowym. Albo obaj są rozczarowaniem albo żaden. Zresztą w rundzie wiosennej tworzyliśmy więcej sytuacji, oczywiście Hubnik miał swoje problemy zdrowotne, ale też pamiętam kilka sytuacji gdzie rasowy snajper powinien skończyć.

Mezenga swoje zrobił. Oceniam go podobnie jak Czecha na ten moment.

:dziekuje: w końcu jakiś rozsądny głos.

Maciek
09-06-2011, 17:39

Nie ma czego się wstydzić, może już warto przyznać, że Hubnik powrócił do swojej normalnej skuteczności, czyli z 2 bramki na sezon?

Hubnik strzelił w sezonie 14 bramek. Trzeba dać mu pograć cały sezon. Lepszego z tymi ludźmi od transferów nie znajdziemy.

Mario
09-06-2011, 18:23
Normalnie się wiąże. Tak, że gdyby Mezenga czy ktoś innym miał tyle podań o jakich marzysz dla Hubnika nie byłby gorszy. I tak ma więcej bramek niż Czech a grał mniej. Zrozumiałeś? Bo to że pomoc jest *ujowa nie trzeba nikomu wyjaśniać. Hubnik spartolił kilka dobrych piłek i po tym widać, że hiper snajperem to on nie jest.

Tyle, że Mezenga wpychał piłkę do bramki po stałych fragmentach gry (piłka leciała dokładnie tam gdzie on był), a Hubnik za każdym razem musi sam walczyć. Zresztą skoro uważasz, że Hubnik spartolił kilka dobrych piłek i już nie jest "hiper snajperem" (cokolwiek to dla ciebie znaczy) to nie wiem co powiesz o Forlanie czy innym Villi.

R.
09-06-2011, 18:56
Voytek, nie zauwazyles chyba, ze u nas zaden napastnik nie strzelal regularnie. Jaki z tego moral? Pomoc przez caly sezon miala problem, ze stworzeniem dwoch/trzech klarownych sytuacji w meczu. To jak niby napastnik ma strzelac bramki? Zauwaz tez, ze 70% prob stworzenia akcji ofensywnej to dluga pilka na JEDNEGO napastnika. To co on do cholery mial zrobic z cala linia obrony? To nie jest Messi.
Mial oczywiscie pare setek, z ktorych powinien cos strzelic. No ale ludzie, takie ocenianie jest lekko smieszne.
Dodac tez nalezy, ze zamiast dac mu dojsc po kontuzji do pelnej formy i sprawnosci, to go Skorza wystawial niewyleczonego do konca...

Chomik
09-06-2011, 19:18
Dlatego wszyscy ( po za jednym wyjątkiem - rodrigo cabrone czy jakoś tak ) są zgodni, że Hubnik zasługuje na wykupienie go i dalsze trzymanie w zespole. Nie zmienia to jednak faktu, że zaliczył podobną rundę jak Mezenga, który zbiera tu często gromy, a przecież może bronić się podobnie jak Czech, że nie miał podań.

Zresztą jest w tym spora słuszność.

Ja mówiłem w przerwie zimowej, że nawet David Villa nie pomoże w ataku, jak nie będziemy tworzyć sytuacji. Wyglądało to w tej rundzie trochę lepiej, ale Czech spieprzył trochę i to na pewno rzutuje na jego ocenie.

Gramy bez skrzydeł, a Radovic dla mnie nie jest facetem na którym można oprzeć zespół w rozegraniu co pokazał początek rundy, kiedy przegrywaliśmy walkę o mistrzostwo Polski zdobywając 1 punkt w 6 meczach. Serb był wtedy jednym z najsłabszych na boisku.

LioneL
09-06-2011, 20:03
Przy Hubniku należy pamiętać, że póki omijały go kontuzje, to był jednym z najlepszych w zespole:

już w sparingu pokazał, że grac potrafi. Potwierdził to w meczu z Cracovią. Ponad to należy zapamiętać, że uczestniczył przy golu dla Legii z Groclinem. A, no i kto wywalczył karnego w Bełchatowie w praktycznie beznadziejnej sytuacji? Potem zaczęło się dopiero sypac, jak Skorża wystawił go z urazem.

detoxizer
09-06-2011, 20:29
Chomik, ja twierdzę, że przy Skorży żaden napastnik nie będzie strzelał bramek... Wracając do Mezengi- myślę, że wkrótce o nim usłyszymy.

midzi
09-06-2011, 20:38
Wracając do Mezengi- myślę, że wkrótce o nim usłyszymy.
Marzenie ściętej głowy. Żadna Crvena go nie kupi :p

niktwazny
09-06-2011, 20:38
Ja się cieszę, wolę żeby do pierwszego składu wskoczyli Żyro, Kucharczyk, Kosecki, Wolski, Zbozień, Efir, Górski, jak się ogarnie-Rybus...

Jakiś czas temu był taki chłopak-Majowski, wiecie co się z nim dzieje? Pamiętam jak w meczu z Wisłą, w Krakowie zapierdalał po lewej flance jak ferrari, taki trochę młodszy, mądrzejszy, bardziej biały - Manu. Przydałby się, zwłaszcza, jak mamy taki marazm na skrzydłach.

A jak nie mają na dobrego bramkarza to niech dadzą pograć Szumskiemu, więcej niż te nasze gwiazdy nie spierdoli, a może się rozwinie, no i z chłopakiem z naszego miasta będzie się można utożsamiać.

Czekam w tym dobrym okresie aż ogłoszą, że wywalają Chyname, mam za słabe serce żeby patrzeć jak za każdym razem jak tylko wejdzie, musi coś spierdolić.

niktwazny
09-06-2011, 20:39
Chomik, ja twierdzę, że przy Skorży żaden napastnik nie będzie strzelał bramek... Wracając do Mezengi- myślę, że wkrótce o nim usłyszymy.

O Cabralu też.

1916TaFu
09-06-2011, 20:46

Taa.. zostanie królem strzelców 3 ligi brazylijskiej:]

Ja się cieszę, wolę żeby do pierwszego składu wskoczyli Żyro, Kucharczyk, Kosecki, Wolski, Zbozień, Efir, Górski, jak się ogarnie-Rybus...

A jak nie mają na dobrego bramkarza to niech dadzą pograć Szumskiemu, więcej niż te nasze gwiazdy nie spierdoli, a może się rozwinie, no i z chłopakiem z naszego miasta będzie się można utożsamiać.
.

To dobre rozwiązanie żeby do składu wprowadzać młodych, ale przecież nie mogą Oni stanowić całej jedenastki!:nienormalny: Takie gadanie, że to na przyszłość a na koniec sezonu byłaby pretensja, że nie ma mistrzostwa..

niktwazny
09-06-2011, 20:54
No nie mówię, żeby ich wprowadzać jak jakieś promocje do Tesco, ale taka drużyna:

Szumski
Rzeźnik(Jędza)-Astiz(Zbozień)-Choto(Komor)-Wawrzyn(Kiełbik)
Vrdoljak(Gol)
Kosecki(Majkowski)-Radovic(Wolski)-Rybus
Hubnik(Żyro,Efir)-Kucharczyk(Górski)

Do tego dokupić kogoś do środka i na bok i w tej polskiej EKSTRAklasie, przy dobrej batucie trenera można pozamiatać wszystko. Tyle, że trener w naszej lidze nie musi być super strategiem, ale dobrym motywatorem, który przekona piłkarzy, że za Legię trzeba umierać. A zdaje się, że Maciek tego nie posiada.

_karol
09-06-2011, 23:28
Vrdoljak

Radoosh
10-06-2011, 07:51
No nie mówię, żeby ich wprowadzać jak jakieś promocje do Tesco, ale taka drużyna:

Szumski
Vrdoljak(Gol)

Do tego dokupić kogoś do środka i na bok i w tej polskiej EKSTRAklasie, przy dobrej batucie trenera można pozamiatać wszystko. Tyle, że trener w naszej lidze nie musi być super strategiem, ale dobrym motywatorem, który przekona piłkarzy, że za Legię trzeba umierać. A zdaje się, że Maciek tego nie posiada.

Z takim składem to mogą nawet umierać ( btw nie wystarczy po prostu dobrze grać?:)) a nic nie ugrają , sorry ale gwiazdeczki ME nie stkykną do wygrania mistrzostwa

rey
10-06-2011, 07:59
sorry ale gwiazdeczki ME nie stkykną do wygrania mistrzostwa

A gwiazdeczki z pierwszej jedenastki stykną? Jak mają wpierdol zbierać, jak w tym sezonie, to wolę żeby grały chłopaki z ME. Nie mówię, że cała jedenastka od razu, ale na pewno w większym stopniu niż w poprzednim sezonie.

voytek
10-06-2011, 08:30
Tyle, że Mezenga wpychał piłkę do bramki po stałych fragmentach gry (piłka leciała dokładnie tam gdzie on był), a Hubnik za każdym razem musi sam walczyć. Zresztą skoro uważasz, że Hubnik spartolił kilka dobrych piłek i już nie jest "hiper snajperem" (cokolwiek to dla ciebie znaczy) to nie wiem co powiesz o Forlanie czy innym Villi.

No właśnie, Mezenga był tam gdzie leciała piłka. Kumasz? To trzeba umieć. Ustawić się, znaleźć właśnie tam gdzie piłka. Nie wiem, skąd u ciebie porównania z Forlanem czy Villą? Co to ma wnosić? Zejdź na ziemię z tym Hubnikiem, bo oprócz tego ze gość walczy i jest po prostu przyzwoitym grajkiem (jest, nie zaprzeczę) nigdy nie będzie "najlepszym napastnikiem Legii", bo po prostu nie strzela bramek i zanim znowu wypomnisz pomoc przeczytaj moje wcześniejsze posty na ten temat abym nie musiał się po raz enty powtarzać.

Voytek, nie zauwazyles chyba, ze u nas zaden napastnik nie strzelal regularnie. Jaki z tego moral? Pomoc przez caly sezon miala problem, ze stworzeniem dwoch/trzech klarownych sytuacji w meczu. To jak niby napastnik ma strzelac bramki? Zauwaz tez, ze 70% prob stworzenia akcji ofensywnej to dluga pilka na JEDNEGO napastnika. To co on do cholery mial zrobic z cala linia obrony? To nie jest Messi.
Mial oczywiscie pare setek, z ktorych powinien cos strzelic. No ale ludzie, takie ocenianie jest lekko smieszne.
Dodac tez nalezy, ze zamiast dac mu dojsc po kontuzji do pelnej formy i sprawnosci, to go Skorza wystawial niewyleczonego do konca...

Raffels, ale ja to zauważam i nawet o tym wyraźnie napisałem, więc skąd wniosek że nie dostrzegam marności naszych pomocników? Tak samo i to, że taktyka jest debilna a Skorża zamiast pozwolić mu się wyleczyć to wprowadzał w każdym sparingu. Nikt tego nie neguje. Neguję natomiast stwierdzenie Bielsko "że jest to najlepszy napastnik Legii, jakiego nie miała od dawna". Dla mnie Hubnik to gość z rundą życia i nigdy już nie zbliży się nawet do granicy 10 bramek w sezonie. Złym grajkiem nie jest, ale na pewno nie jakimś tam super snajperem. Tłumaczenie go brakiem podań jest właśnie lekko śmieszne (na taktykę Skorży nic nie poradzimy), bo w ten sposób można wytłumaczyć każdego. Minęły czasy gdy się ma po 5 setek w meczu. Teraz napastnik może czekać i cały mecz na jedną taką okazje i ma ją wykorzystać, nie musząc być wcale Messim czy Villa.

R.
10-06-2011, 09:13
Voytek: No i jestem sie jakos w stanie z tym zgodzic.
Mi zajebiscie sie w Hubniku(przed kontuzja) podobalo to, ze w meczu potrafil harowac niczym defensywny pomocnik. Chociaz w sumie przy tej taktyce to chyba inaczej sie nie da.

Andrés
10-06-2011, 09:18
Kto lepiej wydał milion euro ? Oni na młodym Sobiechu, który niemal na pewno im się zwróci z zyskiem, a facet już w pierwszym sezonie mimo kontuzji wniósł sporo ( 9 bramek i 7 asyst ) czy my na Vrdoljaku ?

Bo ja powiem szczerze, wolałbym zainwestować milion euro w Sobiecha zamiast Vrdoljaka. Ja nawet umiejętności Chorwata bym na tyle nie wycenił, po drugie to już starzy zawodnik i zysku nie będzie.

Wojciechowski szaleje, ale to jego pieniądze. Jakby nie patrzeć kadrowo są od Nas lepsi. Może to smutne i nie wypada tak pisać, ale nie ma co przekłamywać faktów, tylko dlatego, że to "Oni".

Sporo się działo, lecę dalej z tematem, chociaż niestety głównie musimy pisać kogo kupiła konkurencja i kto do Nas NIE przejdzie.

Przeczytałem i głównie informacje o odejściach. Jesteśmy skazani na kontakty managerskie Jóźwiaka. Szykuje się fantastyczne okienko, teraz na chłopców z plakatu się nikt nie nabierze.

JW zapowiedział, że Sobiech dla dziewczyn już nie zagra, bo nie zgodził się na renegocjacje kontraktu. Ciekawe, czy trafi do klubu kokosa, czy będzie do wyjęcia. Młody, Polak i do tego niezły, żeby nie powiedzieć, że dobry.
Z drugiej strony ewentualny transfer z Grodziska cieszy jakoś mniej...

Radoosh
10-06-2011, 09:40
A gwiazdeczki z pierwszej jedenastki stykną? Jak mają wpierdol zbierać, jak w tym sezonie, to wolę żeby grały chłopaki z ME. Nie mówię, że cała jedenastka od razu, ale na pewno w większym stopniu niż w poprzednim sezonie.

Ja też jestem za tym żeby grać swoimi wychowankami - przy uwzględnieniu że majstra a pewnie i pucharów takim składem nie zrobimy. Nie wiem tylko czy klub pójdzie na takie ryzyko - a mówiąc szczerze wątpię

ps. Wojciechwski zczochrał się z Sobiechem i być może byłaby szansa wyjąć go teraz z Polonii ( rzecz jasna nie za darmo) ciekawe czy ktoś u nas podejmie rękawicę i zadzwoni do Osucha

Radoosh
10-06-2011, 09:42

:nienormalny:

Andrés
10-06-2011, 09:48
Ja też jestem za tym żeby grać swoimi wychowankami (...)

ps. Wojciechwski zczochrał się z Sobiechem i być może byłaby szansa wyjąć go teraz z Polonii (...)

Ja mam prawo nie podskakiwać na myśl o transferach z Konwiktorskiej, Ty masz prawo zaprzeczać sobie post pod postem.

Breados
10-06-2011, 11:08

Ogólnie nie wiem czy miałby cieszyć transfer chłopaka, który pójdzie tam gdzie więcej mu zapłacą.

a-d-a-m
10-06-2011, 11:09

Szumski
Vrdoljak(Gol)

chyba troszkę odjechałeś...
Szumski - koleś nie zagrał jeszcze ani jednego meczu na poziomie seniorskim nawet w 3 lidze
Rzeźnik(Jędza) - jak na naszą ligę rzeczywiście oki
Astiz(Zbozień) - Astiz oki, Zbozień może za rok, dwa będzie git
Choto(Komor) - Dixi ciągle się leczy, a Komor powyżej poziomu solidnego ligowca nie podskoczy, na LE za mało
Wawrzyn(Kiełbik) - tu sytuacja jest klarowna i na nasząligę oki
Vrdoljak(Gol) - jak wyżej
Kosecki(Majkowski) - Kosa może za rok, Majki nie łapał się do składu Pogoni
Radovic(Wolski) - jak na naszą ligę oki, ale do miana rozgrywających z prawdziwego zdarzenia chyba jeszcze daleko
Rybus - dwa, trzy dobre mecze w sezonie
Hubnik(Żyro,Efir) - Hubnik oki, młodzi może za jakiś czas
Kucharczyk(Górski) - Kuchar oki, Górski nie zawsze się łapał w Gorzowie, a jego dorobek strzelecki nie powala na kolana, choć fakt, że kontuzje mu nie pomagały

Huxley
10-06-2011, 11:55
Raffels, ale ja to zauważam i nawet o tym wyraźnie napisałem, więc skąd wniosek że nie dostrzegam marności naszych pomocników? Tak samo i to, że taktyka jest debilna a Skorża zamiast pozwolić mu się wyleczyć to wprowadzał w każdym sparingu. Nikt tego nie neguje. Neguję natomiast stwierdzenie Bielsko "że jest to najlepszy napastnik Legii, jakiego nie miała od dawna". Dla mnie Hubnik to gość z rundą życia i nigdy już nie zbliży się nawet do granicy 10 bramek w sezonie. Złym grajkiem nie jest, ale na pewno nie jakimś tam super snajperem. Tłumaczenie go brakiem podań jest właśnie lekko śmieszne (na taktykę Skorży nic nie poradzimy), bo w ten sposób można wytłumaczyć każdego. Minęły czasy gdy się ma po 5 setek w meczu. Teraz napastnik może czekać i cały mecz na jedną taką okazje i ma ją wykorzystać, nie musząc być wcale Messim czy Villa.

Może Bielsko to źle ujął, jest to najlepszy napastnik na miarę możliwości duetu Jóźwiak-Miklas...klasowego napastnika od Hubnika różni właśnie to, że ten pierwszy nie potrafi strzelić gola mając ze trzy okazje w meczu, a taki napastnik np. za 3-4 bańki euro to potrafi...jednak szkoda mi trochę tego Hubnika, kiedy widzę, że stoi sam w gąszczu trzech obrońców, przed nim jest dziura potem, dwóch naszych defensywnych plus dwóch defensywnych pomocników przeciwnika, a nasze skrzydła czają się gdzieś w dalekim tle...idzie (najczęściej) długa dzida na Hubnika na walkę i co? Nic...trochę ciężko się strzela tak gole, zważywszy na to, jak wcześniej grała Sigma na niego (głównie piłki z boku)...

bloniaq
10-06-2011, 11:56
Ogólnie nie wiem czy miałby cieszyć transfer chłopaka, który pójdzie tam gdzie więcej mu zapłacą.

A ilu innych znajdziesz w obecnym składzie?

Mario
10-06-2011, 12:02
No właśnie, Mezenga był tam gdzie leciała piłka. Kumasz? To trzeba umieć. Ustawić się, znaleźć właśnie tam gdzie piłka.

A może to po prostu szczęście? W meczu z kuchenkami piłka mogła spaść równie dobrze na głowę kogoś kto stałby w tym samym miejscu. Dla mnie zupełny przypadek. I na tym kończe polemike na temat przydatności Hubnika do drużyny, bo ty wiesz swoje, a ja swoje i nic tego nie zmieni.

JW zapowiedział, że Sobiech dla dziewczyn już nie zagra, bo nie zgodził się na renegocjacje kontraktu. Ciekawe, czy trafi do klubu kokosa, czy będzie do wyjęcia. Młody, Polak i do tego niezły, żeby nie powiedzieć, że dobry.

Znając Wojciechowskiego to na złość samemu piłkarzowi ześle go do klubu Kokosa, poza tym żeby wyciągnąć go od czarnuchów to trzeba by zaproponować przynajmniej tyle ile oni za niego dali. Czyli milion euro. Co do drugiej części, Kiełbowicz też trafiał do nas z Konwiktorskiej.

Yevaud
10-06-2011, 12:03
Mnie irytuje zamieszanie wokol bramkarza.
Albo sciagamy zawodniak o potwierdzonej wysokiej klasie, albo niech gra Skaba.

Bramkarz potrzebuje spokoju, musi byc pewny siebie. A wszelkei tego typu plotki i spekulacje te pewnosc siebie odbieraja.

Jak dla mnei nie ma sensu w miejsce Skaby sciagac innego ligowego sredniaka - byc moze odrobine lepiej sie w poprzednim sezonie prezentujacego. Te "odrobine" moze bardzo latwo stracic po przeprowadzce do Legii.

Moim zdaniem lepiej postawic na Skabe, dac mu spokoj i wyrobic troche wiecej pewnosci siebie i bedzie, jak na nasza lige, ok.
Dla zawojowania Europy zas potrzebny bramkarz bardzo dobry, ale takich w naszej lidze nie widze.

a-d-a-m
Astiz oki? moze dwa lata temu.
A Zbozien moze za rok, moze za dwa, moze nigdy? A moze juz teraz. Nie dowiemy sie, jesli nie zostanie sprobowany.

Chomik
10-06-2011, 12:10
A może to po prostu szczęście? W meczu z kuchenkami piłka mogła spaść równie dobrze na głowę kogoś kto stałby w tym samym miejscu. Dla mnie zupełny przypadek.

Ale ty gadasz głupoty czasami, jakbyś był agentem Hubnika.

Można mówić, że z Górnikiem dołożył nogę po zamieszaniu, z Arką spory błąd Witkowskiego, ale gol z Lechem przypadek ? Przecież taki jump to w tej lidze mało kto ma. Przeskoczył Arboledę i strzelił po koźle jak napastnik światowej klasy. Więcej w tym golu jego zasługi niż Kiełbowicza.

Nie ma sensu dalej tego roztrząsać, bo jeden zostaje, a drugi odchodzi, ale nie odbierajmy cesarzowi co cesarskie.

Huxley
10-06-2011, 12:15
Ale ty gadasz głupoty czasami, jakbyś był agentem Hubnika.

Można mówić, że z Górnikiem dołożył nogę po zamieszaniu, z Arką spory błąd Witkowskiego, ale gol z Lechem przypadek ? Przecież taki jump to w tej lidze mało kto ma. Przeskoczył Arboledę i strzelił po koźle jak napastnik światowej klasy. Więcej w tym golu jego zasługi niż Kiełbowicza.

Nie ma sensu dalej tego roztrząsać, bo jeden zostaje, a drugi odchodzi, ale nie odbierajmy cesarzowi co cesarskie.

Dokładnie, moim zdaniem Mezenga dostał za mało szans, i po raz enty piszę, że tej gość nie jest do taktyki Skorży. Ktoś mu zrobił krzywdę, że zderzył go z "geniuszem" taktycznym Macieja.

Układ
10-06-2011, 12:24
Wg. tomaszka67 (wiem, wiem :D)w najblizszym czasie ida do nas Zewlakow i jakis Campos.

siekan
10-06-2011, 12:29
Wg. tomaszka67 (wiem, wiem :D)w najblizszym czasie ida do nas Zewlakow i jakis Campos.

Nie jakiś Campos, tylko ten oto uwieńczony przez tomaszkowego paparazzi łapiący cierpa na Okęciu jegomość
http://footballshirts.co.uk/wp-content/uploads/Jorge-Campos-Mexico-goalkeeper-kit-1994.jpg

voytek
10-06-2011, 12:35
A może to po prostu szczęście? W meczu z kuchenkami piłka mogła spaść równie dobrze na głowę kogoś kto stałby w tym samym miejscu. Dla mnie zupełny przypadek. I na tym kończe polemike na temat przydatności Hubnika do drużyny, bo ty wiesz swoje, a ja swoje i nic tego nie zmieni.

Po tej bzdurze, faktycznie, dalsza polemika z Tobą na temat napastników nie ma sensu. Ciężko coś równie głupiego wymyślić.

a-d-a-m
10-06-2011, 12:39

Jhasmani Campos Davalos (Oriente Petrolero, Boliwia) ur. 1998 r. rozgrywający reprezentacji Boliwii

Sgt.
10-06-2011, 12:46
Nie jakiś Campos, tylko ten oto uwieńczony przez tomaszkowego paparazzi łapiący cierpa na Okęciu jegomość

Nooo, Jorge Campos to nie jest byle kto! :D Rozwiązałby nasze problemy jednocześnie na bramce i w ataku! :D

Jaco
10-06-2011, 12:50
Jhasmani Campos Davalos (Oriente Petrolero, Boliwia) ur. 1998 r. rozgrywający reprezentacji Boliwii
13 lat ma? :look:

Grochu
10-06-2011, 12:51

Jak urodzony 98 to piękna kariera przed nim ;)

zinger
10-06-2011, 13:01
Mnie irytuje zamieszanie wokol bramkarza.
Albo sciagamy zawodniak o potwierdzonej wysokiej klasie, albo niech gra Skaba.

Bramkarz potrzebuje spokoju, musi byc pewny siebie. A wszelkei tego typu plotki i spekulacje te pewnosc siebie odbieraja.

czy to przypadek że w kolejnym klubie Skorży zaczyna się epopeja z szukaniem bramkarza i wysokiego napastnika?

BladaTwarz
10-06-2011, 13:05
ten Campos to rocznik 1988.... coś tam potrafi kopać, ale to nie jest jakaś wymagająca liga. http://www.youtube.com/watch?v=Q-rSJhq1wCI

1916TaFu
10-06-2011, 13:06

Tylko o 10 lat się pomyliłeś..:D

Marian zostaje :prawi:

Ciekawe czy juz sie nauczyl bronic :hmm:

Niee!:jejku: A kiedy w ogóle on potrafił bronić? Z tego co pamiętam to łapał tylko te piłki, które leciały prosto w niego.. .

Radoosh
10-06-2011, 13:11

A czy powiedzieli mu że w Polszcze się gra wślizgami?:)

twarog1987
10-06-2011, 13:13
Kolejny wynalazek Jóźwiaka z youtube,zanim coś kopać w naszej lidze zacznie to co najmniej pół roku minie,faktycznie niezwykłe wzmocnienie,żal wydatku na Cabrala jeszcze odbije się czkawką.

Neg
10-06-2011, 13:42

Pewnie przekonują go stadionem no i filmikiem o naszej Ekstraklasie więc pewnie się domyśla że poziom jest ogórkowy

Huxley
10-06-2011, 14:15

Wydaje mi się, że powinni również sprawdzić jego rodzinę, czy jest gotowa na tak długą rozłąkę, no i czy on sam jest na to gotowy.

Sgt.
10-06-2011, 15:21
Wydaje mi się, że powinni również sprawdzić jego rodzinę, czy jest gotowa na tak długą rozłąkę, no i czy on sam jest na to gotowy.

A także czy zarówno jego serce, jak i rozum, mówią "tak".

Bigos20
10-06-2011, 15:30
I przede wszystkim sprawdzić czy ma rozkopane buty, pamiętamy wszyscy jak Felek nie miał swoich samograjek i musiał w nowych butach grać, dzięki czemu obtarł sobie pięty.

Dadzi
10-06-2011, 15:57
Ponoć Żewłak juz jest zawodnikiem Legii :)

twarog1987
10-06-2011, 16:00
Jeżeli tak,to nareszcie dobry ruch ze strony Jóźwiaka.Na nadmiar obrońców ostatnio nie narzekaliśmy,wreszcie ktoś będzie trzymał grę z tyłu.

daimler
10-06-2011, 16:21
mimo wszystko - dobry transfer.

edit: co ciekawe - onet zdjął ten artykuł :D ktoś wyszedł przed szereg :D

maciek90
10-06-2011, 16:22
Przecież ten link nie działa.

EDYTA: tu jest działający link: http://www.sportmarketing.pl/newsroom/3535,zewlakow-pilkarzem-legii-warszawa

bANIAQ
10-06-2011, 16:28
http://www.sportmarketing.pl/newsroom/3535,zewlakow-pilkarzem-legii-warszawa

Mini
10-06-2011, 16:31
Pewnie przekonują go stadionem no i filmikiem o naszej Ekstraklasie więc pewnie się domyśla że poziom jest ogórkowy
i reklamą T-mobile :prawi:

WESOŁY DIABEŁ
10-06-2011, 16:33
Michał Żewłakow chciał grać w Warszawie, a jak miał wrócić to tylko do Legii, na zgrupowaniach często odwiedzał nieprzypadkowych kibiców Legii razem z Arturem B. Z tego co mi wiadomo będzie w stanie trzymać szatnię, piłkarsko chyba też ostatni nie jest. Poczekajmy na oficjalną informację.

daimler
10-06-2011, 16:37
Dyrektor generalny Legii Warszawa Leszek Miklas zaprzeczył sensacyjnym doniesieniom, jakoby Michał Żewłakow podpisał kontrakt z Legią Warszawa.
:lol: :lol: :lol:
co za cyrk.

Dadzi
10-06-2011, 16:39
A Miklas na te doniesienia Mówi " Dyrektor generalny Legii Warszawa Leszek Miklas zaprzeczył sensacyjnym doniesieniom, jakoby Michał Żewłakow podpisał kontrakt z Legią Warszawa. "

Q_(L)
10-06-2011, 16:40
ale emocje :popcorn:

daimler
10-06-2011, 16:43
Będzie, czy nie będzie.
Będzie, czy może jednak nie.
Tak czy nie.
Tak czy nie.
Nie.
Tak.
Tak.
Nie.
SPIEEEWAJĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ MIASTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

twarog1987
10-06-2011, 16:44
Chyba zbyt wcześnie ich pochwaliłem,pewnie skończy się to jak zawsze,co jak co ale Miklas i Jóźwiak to mistrzowie w kombinowaniu,a już myślałem,że wreszcie dokonali wzmocnienia zespołu,bo o wcześniejszych wynalazkach oprócz Vrdoljaka ciężko to powiedzieć...

daimler
10-06-2011, 16:48
Jesli w tym klubie w zaistniałej sytuacji nikt nie pomyśli, żeby wyciągnąć Sobiecha z KSP, to ja nie mam pytań :poddaje:
Jóźwiak, Miklas, gamonie - podpowiem wam coś:
NIE MAMY NAPASTNIKA.

A Sobiech jest do wyjęcia jak nigdy. Płaciliście więcej paralitykom, więc nie pierdolcie że was nie stać.

Mario
10-06-2011, 16:58
A Sobiech jest do wyjęcia jak nigdy. Płaciliście więcej paralitykom, więc nie pierdolcie że was nie stać.

Gdyby to nie były czarnuchy Wojciechowskiego to faktycznie Sobiech byłby do wyjęcia jak nigdy. Józek nie zgodzi się żeby Sobiech odszedł za mniej niż milion euro, do tego lokalny rywal w walce o mistrzostwo? Nierealne.

daimler
10-06-2011, 16:59
Milion Euro? Przeanalizuj ile nas kosztował ten szrot którego teraz staramy się pozbyć za wszelką cenę...

Mario
10-06-2011, 17:10
Milion Euro? Przeanalizuj ile nas kosztował ten szrot którego teraz staramy się pozbyć za wszelką cenę...

Knezevic i Antolovic to już milion, do tego wypożyczenia Mezengi, Cabrala, Ogbuke i zakup Manu daje kolejne pół miliona. W sumie 1,5 miliona euro wyrzucone w błoto mogło zostać przeznaczone na Sobiecha.

jajcarz
10-06-2011, 17:11
Gdyby to nie były czarnuchy Wojciechowskiego to faktycznie Sobiech byłby do wyjęcia jak nigdy. Józek nie zgodzi się żeby Sobiech odszedł za mniej niż milion euro, do tego lokalny rywal w walce o mistrzostwo? Nierealne.

Skąd masz taka informację, że się nie zgodzi?
Z nim też kawkę robiłeś?

Radoosh
10-06-2011, 17:11

Niech chociaż złożą zapytanie - Józef jest tak pier......ty że nigdy nie wiadomo co mu łba strzeli:)

ps. transfer Żewłakowa do Legii na pewno nie będzie owocem wytężonej pracy naszych "scautów" tylko efektem determinacji Michała, który już jedną nogą był w Cracovii

nevermind
10-06-2011, 17:13
Z nim też kawkę robiłeś?

na lodach był :lol:

bANIAQ
10-06-2011, 17:24
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/michal-zewlakow-nie-porozumial-sie-z-legia,1,4415948,wiadomosc.html

Ataman
10-06-2011, 18:07
Sobiech prawdopodobnie nie jest w tej chwili do wyciągnięcia ani za milion euro, ani za 2 miliony. Ma jeszcze dwuletni kontrakt, który (jeśli nie zmięknie w sprawie zarobków) wypełni zapierdalając po schodach w górę i w dół.
Po JW wszystkiego można się spodziewać ;)

Mario
10-06-2011, 18:21
Radoosh, już była mowa o Mierzejewskim i chyba pamiętasz jaka była odpowiedź Wojciechowskiego? Ataman dobrze mówi, Józek już tyle kasy wpompował do ksp, że nie przejmuje się co będzie dalej z Sobiechem.

koral
10-06-2011, 19:52
Nie wierzę, że Wojciechowski sprzeda Legii Sobiecha, nawet jeżeli będzie chciał się go pozbyć.
Wydaję mi się, że za kasę jaką możemy zapłacić, Groclin spokojnie może znaleźć jakiś zainteresowany klub zagraniczny, a nie nas wzmacniać. Noooo, chyba, że odda nam go w barterze - za pożyczenie stadionu ;) Najbardziej prawdopodobne jest jednak, że JW znowu plecie bez sensu i Sobiech nigdzie nie odejdzie.

cougar
10-06-2011, 20:17
Zgadzam się z koralem.
Bez problemu znajda sie na zachodzie tacy co za banke go wezmą, o ile (jak Ataman słusznie sugeruje) JW majac gdzies kase, uprze się bezsensownie by chłopakowi łamać karierę za wszelką cene.
JW ma ciśnienie na mistrza i chyba daje Polonii ostatni sezon - ostatnią szanse zanim sie wycofa. Wzmacnianie potencjalnego rywala do korony (Wy zawsze jestescie pretendentem do mistrza) byłoby naprawde krokiem szalonym nawet jak na standardy JW. Jeszcze w derbach Sobiech by dodatkowo wtedy tak poślady spiął, żeby się połamac na boisku, ale JW parę rzeczy udowodnić :P

Hubnik imho jest niezlym napastnikiem, jak wzmocnicie pomoc, to bedzie grozny. Jak tu zauwazano jest to typ gracza który potrzebuje wsparcia zza pleców.
Nie wiem czy wasi 'spece' ( :P ) od transferow nie powinni sie zwrócić o Traore z Lechii.
Choć to może brzmieć dziwnie, to mam nadzieje, że się wzmocnicie jakoś sensownie, bo nasze podwórko to nasze podwórko, ale bede kibicował Legii w pucharach by pozamiatała tam trochę i nabiła nam punktów do rankingu.
Ntibazonkiza, Keleman, Traore, może jednak Żewłak?
Bez takich czy podobnych wzmocnień to szans na faze grupowa nie widze i bedzie niefajnie.

midzi
10-06-2011, 20:49
Za darmo takich zawodników nie dają.

koral
10-06-2011, 20:59
Wywołałem kuguara z lasu... <worek pokutny>

Jaco
10-06-2011, 21:13
Jeden z kandydatów, obserwowany przez klub, na powrocie z treningu:

http://www.smog.pl/wideo/45476/ciezki_powrot_do_domu_hardkor/

:popcorn:

soltys
10-06-2011, 21:20
Michał Żewłakow w Legii :O

midzi
10-06-2011, 22:19
No to chyba Borysiuk idzie do Udine:
http://www.eurofutbol.pl/news/286582-Wloskie-media-Inler-wybral-Napoli/

Nazgul
10-06-2011, 23:34
No to chyba Borysiuk idzie do Udine:
http://www.eurofutbol.pl/news/286582-Wloskie-media-Inler-wybral-Napoli/

To jeszcze o niczym nie świadczy. natomiast jak się okaże, że odpuszczają Jędzę to się wkurzę.

detoxizer
11-06-2011, 10:21
Jeszcze ani jeden nowy piłkarz nie trafił w letnim oknie transferowym do Legii. Inne drużyny dopinają już pierwsze wzmocnienia, a dyrektor sportowy stołecznego klubu Marek Jóźwiak wciąż tylko szuka kandydatów do gry w Warszawie. Jak wynika z informacji "Faktu", od kilku tygodni w stołecznym klubie działa komitet transferowy, w skład którego wchodzą oprócz "Bereta" wiceprezes Leszek Miklas i trener Maciej Skorża. Aby zawodnik trafił do zespołu "Wojskowych", zgodę muszą wyrazić wszyscy zainteresowani.

"Fakt" informuje, że dyrektor Jóźwiak i trener Skorża mają w kwestii nowych zawodników zupełnie odmienne zdanie, dlatego do tej pory do drużyny nie trafił ani jeden piłkarz. Ostatnio Jóźwiak obserwował na żywo mecze na Litwie i Łotwie, ale wrócił stamtąd z pustymi rękoma. - Kolejny problem Legii to brak spójnej koncepcji transferowej. Nie do końca wiadomo, kto za co odpowiada, kto ma wziąć odpowiedzialność za decyzje. To musi się zmienić, bo mimo zdobycia Pucharu Polski poprzedni sezon nie był udany - tłumaczy były trener Legii Stefan Białas.

:poddaje:
I nie zmienia się nic... :jejku:

karakan
11-06-2011, 10:29
Kolejny sezon w plecy.

krakusik
11-06-2011, 10:30
czemu ten łysy beret nadal u Was pracuje?!

chociaż z drugiej strony - transferów Skorży bałbym się...

Mario
11-06-2011, 10:34
Do 20 czerwca mieli być nowi zawodnicy, a Jóźwiak dopiero ogląda jakiś szrot. Będzie jedna wielka tragedia.

karakan
11-06-2011, 10:45
ITI nawet nie stara się ukryć faktu ,że ma Legię głęboko.

daimler
11-06-2011, 10:53
http://babol.pl/title,Onet-zaprzecza-sensacjom-Onetu,wid,13497528,wiadomosc.html

"Jak się dowiedzieliśmy Michał Żewłakow znalazł nowy klub. Były kapitan reprezentacji Polski związał się z Legią Warszawa." - z dumą ogłosił onet.pl. "Dyrektor generalny Legii Warszawa Leszek Miklas zaprzeczył sensacyjnym doniesieniom, jakoby Michał Żewłakow podpisał kontrakt z Legią Warszawa." - poinformował... onet.pl. To jedna z bardziej absurdalnych ofiar dziennikarstwa kontrolowanego (bazującego na Ctrl C + Ctrl V). Wszystko w ramach... jednego artykułu.

Absurdów w tej sprawie jest więcej. Legia to Onet, Onet to Legia. Oficjalna strona klubu dołączyła niedawno do Grupy Onet w tzw. Gemiusie i nabija punkty (czyt. oglądalność, którą się sumuje) temu portalowi. Może nie w takim stopniu jak Messi Barcelonie, ale powiedzmy jak Cabral Legii w minionym sezonie.

Internauta statystki i rankingi może mieć w głębokim poważaniu, ma jednak pełne prawo liczyć, że skoro informacja dotyczy Legii i pojawia się na Onecie, ponadto jest okraszona stwierdzeniem "jak się dowiedzieliśmy", to jest to prawda. "News" o transferze doświadczonego obrońcy szybko został przekopiowany na forach i w komentarzach nieoficjalnych stron Legii.

(fot. Google)

Tymczasem po tym, jak ktoś dokonał dziennikarstwa kontrolowanego, wyszedł przed szereg i dostał burę, zmieniono treść... tego samego artykułu. Na górze widzimy w adresie "michal-zewlakow-nowym-pilkarzem-legii-warszawa,1,4415948,wiadomosc.html", a potem dementi. I tak siostra Legia zaprzecza "sensacyjnym doniesieniom", brat Onet profesjonalnie informuje, a na baranów wyszła strona sportmarketing.pl, która umieściła autorską informację, przekopiowaną później do renomowanego portalu.

(fot. Google)

I tu dochodzimy do absurdu drugiego. Żewłakow naprawdę może zostać piłkarzem Legii. Nie chciał go Vladimir Weiss, chce go Maciej Skorża. Rozbieżności między doświadczonym obrońcą a stołecznym klubem są mniejsze niż ostatnio. Jeśli "Żewłak" trafi na Łazienkowską, znowu trzeba będzie zmieniać treść artykułu - zapewne tego samego - na "Jak się dowiedzieliśmy...".

Wydawało się, że mariaż Legia.com z Onet.pl pomoże chociaż kibicom stołecznego klubu i będą oni mieli informacje z pierwszej ręki. Tymczasem wchodząc tam na sport, powinni wciskać F5, bowiem treść każdej informacji może zmienić się na zgoła inną. Dlatego wszyscy kochający Legię z całej Polski, pamiętajcie - czytajcie newsy na Onecie, tak szybko znikają.

:D

Chmielo
11-06-2011, 10:55
Prowizorka i brak kompetencji.. tak będzie wyglądał kolejny sezon w naszym wykonaniu.

Mi się wydaje, że mieli cały rok na to żeby oglądać potencjalnych zawodników, a okres przed sezonem powinien być czasem na dogadanie transferów, a nie szukania grajków. Ewentualnie kiedy pojawi się taka sytuacja losowa typu temat Sobiecha.. wtedy można się zebrać i debatować.

Jednym słowem to będzie kolejny rok na zasadzie - jakoś to będzie :jejku:

Orzeł
11-06-2011, 10:59
Prowizorka i brak kompetencji.. tak będzie wyglądał kolejny sezon w naszym wykonaniu.

Mi się wydaje, że mieli cały rok na to żeby oglądać potencjalnych zawodników, a okres przed sezonem powinien być czasem na dogadanie transferów, a nie szukania grajków. Ewentualnie kiedy pojawi się taka sytuacja losowa typu temat Sobiecha.. wtedy można się zebrać i debatować.

Jednym słowem to będzie kolejny rok na zasadzie - jakoś to będzie :jejku:

Jak coś nie działa 7 lat (nie istnieje?), to zdziwiłbym się bardziej, gdyby jednak po tylu latach cokolwiek zatrybiło.

A tak odnośnie jeszcze skopiowanego przez daimlera artykułu.
"Grupa MEDIALNA" pasuje do nich jak ulał :D

karpen
11-06-2011, 11:24
To chyba było wiadome że wraz z decyzją o niezatrudnianiu Weissa przyszły sezon idzie w p.zdu.Trzeba po prostu przywyknąć do tego że obecnie w tym klubie 3 miejsce to jest udany sezon, "który zapiszę się w historii".

Najbardziej to tylko tych pucharów żal, bo nie ukrywam że na Legię w Europie to mam spore ciśnienie, ale skończy się na 3 rundzie i do widzenia.

Huxley
11-06-2011, 16:37
ale emocje :popcorn:

taaa emocje jak na rybach...

Senator
11-06-2011, 21:27
Wydaje sie jednak ze zaklepią Zewłaka ( tak mi sie wydaje :fajek: ). Akurat ten transfer od poczatku lobbowałem :hasao: wiec byłoby okey :fajek:

Oprocz tego jeszcze wykupienie Hubnika czego mają niby dokonac i nic wiecej pozytywnego po towarzyszach w tym okienku sie nie spodziewam.

Jakies boliwijskie Maradony czy kolejne latynoskie Pele to niech sobie Beret daruje. Lepiej niech wyda kase na nową kolekcje swoich koszul :ok:

Mario
11-06-2011, 21:36
Jakies boliwijskie Maradony czy kolejne latynoskie Pele to niech sobie Beret daruje.

Ten cały Bangston z Hondurasu co się niby nim Legia interesuje zapakował wczoraj dwie bramki w meczu z Grenadą na Złotym Pucharze wiec nie obrażaj Marka:efoch:

Sgt.
11-06-2011, 21:56
Wiesz, Beret to się może i Neymarem interesować ;) Może jakby z jego zainteresowań kiedyś coś jeszcze dobrego wynikało... ;)

Marecky
11-06-2011, 23:06
To chyba było wiadome że wraz z decyzją o niezatrudnianiu Weissa przyszły sezon idzie w p.zdu.Trzeba po prostu przywyknąć do tego że obecnie w tym klubie 3 miejsce to jest udany sezon, "który zapiszę się w historii".

Najbardziej to tylko tych pucharów żal, bo nie ukrywam że na Legię w Europie to mam spore ciśnienie, ale skończy się na 3 rundzie i do widzenia.

prowizorka jak co roku.. i właśnie dlatego w tym sezonie trzeba wycisnąć z ligi europejskiej jak najwięcej :)
Priorytet: solidny bramkarz, obrońca i oczywiście napastnik. Jak tego nie będzie to znowu odpadniemy z jakimś FK Moskwa, a w lidze będziemy oglądać plecy Wisły..

wojdus1916
11-06-2011, 23:36
Najważniejszy jest napastnik, choć nie ukrywam że liczę na Kosę jako partnera Hubnika. Co do obrońcy to Żewłakowski byłby dobry wzmocnieniem.
Mówiąc o bramkarzu, to Kostia wrócił i on mi się najbardziej podobał, jak grał.

rodrigocarbone
11-06-2011, 23:46
Mam nadzieję, że to info o podpisaniu przez Żewłakowa jest tylko spekulacją. Koleś tak samo jak jego braciszek jest polonistą i będzie u nas zwyczajnie V kolumną.

Neg
12-06-2011, 01:17
Drużynę buduję się od defensywy, jeśli nie sprowadzimy bramkarza i obrońcy to nie wiem jaki sens jest w sprowadzeniu napastnika, skoro będziemy sobie sami gole strzelać.

voytek
12-06-2011, 01:40
Po co nam napastnik z taktyką na jednego snajpera w dodatku za czapkę gruszek, bo na porządny gotówkowy transfer się nie zanosi a Beret jest za głupi żeby wyszukać kogoś taniego i dobrego.

marianinio
12-06-2011, 11:57
Mam nadzieję, że to info o podpisaniu przez Żewłakowa jest tylko spekulacją. Koleś tak samo jak jego braciszek jest polonistą i będzie u nas zwyczajnie V kolumną.

Ja mam pytanie po czym to wnioskujesz bo grał w Polonii ?
czyli rozumiem że w Polsce nie powinien grać nigdzie indziej?
Zastanawia mnie jedno czemu nie zgłosił się do Polonii tylko do Legii ?
może przestraszył się "szalonego prezesa"
a może przyzwyczaił się na zachodzie do świetnego kibicowania a nie festynów jak na K6 a i poziom sportowy tu a tam to inna bajka

midzi
12-06-2011, 12:09
Nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pisząc "porządny gotówkowy transfer", albo "taniego i dobrego". Pierwsze wyrażanie rozumiem w ten sposób, że tylko gotówkowy transfer jest w porządku, a jeśli kupujemy kogoś za przysłowiową "czapkę gruszek" to znaczy, że musi to być totalny ogórek, który kopie się w czoło. A jeśli tak to stwierdzenie "tani i dobry" nie ma miejsca bytu, bo bycie "tanim" jest równoważne z byciem ogórkiem. Skoro Beret nie ma kasy na "porządny gotówkowy transfer" i jest za głupi, aby ściągnąć kogoś "taniego i dobrego" to o co mamy mieć do niego pretensje? Bez kasy i odpowiednich zdolności/znajomości jest skazany na niepowodzenie.

Ja tylko przypomnę wywiad z Mielcarskim sprzed 5 lat po ściągnięciu Edsona i Rogera.

Jak Pan znalazł tych Brazylijczyków?

- Rozmawiałem z Darkiem Wdowczykiem i wiedziałem, że Legia szuka graczy na lewą stronę. Skontaktowałem się ze znajomymi menedżerami. Powiedziałem, o jakich graczy mi chodzi. Materiały zaczęły spływać. W dwa tygodnie dostałem kasety z 20 różnymi zawodnikami. W ostatnich dwóch latach, odkąd zacząłem zajmować się sprowadzaniem zawodników, obejrzałem chyba ze 250 kaset wideo. A wybrałem może dziesięciu. CV ciekawszych graczy oraz kasety z ich występami zaniosłem na Łazienkowską. Obejrzał je trener Wdowczyk, także Marek Jóźwiak.

Znał Pan Rogera i Edsona wcześniej?

- Rogera - tak. Wiedziałem, że jest do wzięcia bardzo dobry lewy pomocnik. Jego CV robiło wrażenie. Marek Jóźwiak poleciał do Ameryki Południowej, zobaczył i... przekonał się. Podobnie było z Edsonem. Razem z Markiem polecieliśmy do Portugalii, zobaczyliśmy jego występ przeciwko Maritimo i było zielone światło do rozmów. Taka jest moja rola. Ja proponuję zawodników, wyszukuję ich i przedstawiam. Decyzja należy do trenera.

Tak to te słynne kasety, z których się śmiejemy, ale prawda jest taka, że to nie Mielcarski jest jeleniem oglądając te 250 kaset w ciągu dwóch lat, a Wdowczyk, Jóźwiak, Trzeciak, Urban, czy teraz Skorża. Miklasa nie wliczam, bo on jest winny nawet biedy i wojen na świecie :D

Są jeleniami dlatego, że powielają te same błędy i nie uczą się na nich. Nie wyciągają żadnych wniosków. Bezgranicznie wierzą w te taśmy, informacje od menadżerów i w żaden sposób tego nie weryfikują. Jóźwiak zamiast zrobić odpowiedni research i mieć potwierdzoną informację to on nawet nie obejrzał takiego Knezevica w ostatnich meczach Partizana. Zaufał jego menadżerowi, jego statystykom w Partizanie, a nie zweryfikował tego, że ten zawodnik odstawał mocno od reszty pierwszego składu. Lekką ręką wydał 2 mln zł...

voytek
12-06-2011, 13:42
Nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pisząc "porządny gotówkowy transfer", albo "taniego i dobrego". Pierwsze wyrażanie rozumiem w ten sposób, że tylko gotówkowy transfer jest w porządku, a jeśli kupujemy kogoś za przysłowiową "czapkę gruszek" to znaczy, że musi to być totalny ogórek, który kopie się w czoło. A jeśli tak to stwierdzenie "tani i dobry" nie ma miejsca bytu, bo bycie "tanim" jest równoważne z byciem ogórkiem. Skoro Beret nie ma kasy na "porządny gotówkowy transfer" i jest za głupi, aby ściągnąć kogoś "taniego i dobrego" to o co mamy mieć do niego pretensje? Bez kasy i odpowiednich zdolności/znajomości jest skazany na niepowodzenie.

@midzi, źle wszystko niestety rozumiesz...
Albo kupujemy sprawdzonego napastnika ale to kosztuje - na to KP nie stać.
Albo mamy rozeznanie i wyszperamy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze, ale takiego rozeznania nie mamy, bo mamy Jóźwiaka, któremu wciskają szrot zapewne za odpowiednią prowizje. taki Traore nam nie grozi.

Lillo
12-06-2011, 13:48
@midzi, źle wszystko niestety rozumiesz...
Albo kupujemy sprawdzonego napastnika ale to kosztuje - na to KP nie stać.
Albo mamy rozeznanie i wyszperamy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze, ale takiego rozeznania nie mamy, bo mamy Jóźwiaka, któremu wciskają szrot zapewne za odpowiednią prowizje. taki Traore nam nie grozi.

A może Nwaogu wczoraj trzy bramki ŁKS-owi strzelił i w sumie ma ich 20.:konfetti:

pastor
12-06-2011, 14:40
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/4022/sciaga-dla-polskich-klubow-45-pilkarzy-z-lig-zagranicznych-bez-kontraktow-video/ - Bardzo ciekawa lista gości bez kontraktów. Kilku bym widział w Legii. Taki Hofs, Ljuboja czy Riga mogliby ładnie podziałać:ucieszony:

Mario
12-06-2011, 14:47
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/4022/sciaga-dla-polskich-klubow-45-pilkarzy-z-lig-zagranicznych-bez-kontraktow-video/ - Bardzo ciekawa lista gości bez kontraktów. Kilku bym widział w Legii. Taki Hofs, Ljuboja czy Riga mogliby ładnie podziałać:ucieszony:

Wyślij tą listę Jóźwiakowi na meila to może sobie coś wybierze:? A tak na poważnie to jest tam ze trzech zawodników, którzy z powodzeniem mogliby trafić do Legii i być realnym wzmocnieniem. Do tego spełniają warunki - są dostępni za darmo.

1916TaFu
12-06-2011, 15:29
A może Nwaogu wczoraj trzy bramki ŁKS-owi strzelił i w sumie ma ich 20.:konfetti:

Napastnik w Legii powinien strzelać 20 goli na poziomie Ekstraklasy a nie 1 ligi..

Bigos20
12-06-2011, 16:36
Daj Boże aby ponad 10 strzelał... Od dwóch sezonów żaden nasz napastnik nie strzelił nawet 10 bramek - tragedia...

marianinio
12-06-2011, 16:44
Napastnik w Legii powinien strzelać 20 goli na poziomie Ekstraklasy a nie 1 ligi..

w przeciągu 5 lat jeden król strzelców(ligi)przekroczył magiczną ilość bramek 20 więc proszę o spokój z tymi strzelcami

Orzeł
12-06-2011, 17:13
w przeciągu 5 lat jeden król strzelców(ligi)przekroczył magiczną ilość bramek 20 więc proszę o spokój z tymi strzelcami

Tyle że 20, a 10 to całkiem wyraźna różnica. A my nie przekraczamy 10, a nie 20.

Lillo
12-06-2011, 17:55

Kucharczyk gral w III czy II lidze i jest naszym najlepszym napastnikiem..:oj:

Playboy
12-06-2011, 19:57
Przecież Żewłakow mówił w Cafe Futbol, że po tym jak potraktowali w dyskopolo jego brata nie chce mieć z Polonią nic wspólnego, a chce zostać w Warszawie do tego puchary i nasz piękny stadion.

Breados
12-06-2011, 20:33
Tak, tylko że wciąż najważniejszą kwestią jest jednak kasa, a gdyby nawet marzeniem Żewłaka było grać w Legii, to za darmo tutaj kopać nie będzie.

Lillo
13-06-2011, 10:02
Dobry lewy pomocnik może by sobie poradził w naszej lidze.
http://www.youtube.com/watch?v=UL4Wf40AyqU&feature=related