PDA

Zobacz pełną wersję : Transfery

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146

e(L)egion
26-05-2010, 08:22
Przyszły napastnik Legii Bruno Mezenga wystąpił przedwczoraj w meczu ligowym Flamengo Rio de Janeiro z Gremio Prudente Futebol.

Flamengo wygrało 3:1, a Mezenga wystąpił przez 65 minut w ataku u boku Vagnera Love. Były zawodnik m.in. CSKA Moskwa zdobył dwa gole, oba z rzutów karnych.

Mezenga miał w tym tygodniu przyjechać do Warszawy na testy medyczne. Być może pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu. Przejście zawodnika do Legii jest już przesądzone. Klub z Łazienkowskiej sporo inwestuje w tego piłkarza. Za roczne wypożyczenie zapłaci 200 tys. dolarów amerykańskich, a jeśli zdecyduje się wykupić zawodnika z Flamengo, dopłaci 1,3 mln. Czyli całość transakcji zamknie się w kwocie 1,5 mln dolaró
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Legia-Mezenga-gral-i-przyleci,artykul,77035,1,721.html
Coś mi to przypomina 8)

siekan
26-05-2010, 10:39
Mezenga zapewne w ogóle nie przyjedzie. Fla sprzedaje Adriano do Romy, a więc potrzebny jest partner do ataku dla Vagnera Love'a, a takim jest właśnie Mezenga.

Co do tego Portugalczyka to może to być ciekawy piłkarz, wreszcie jakaś konkurencja dla człapiącego Radovicia. Oby tylko nie wyszło jak zwykle.

vois
26-05-2010, 10:48
a ja się zgodzę z siekanem, osobiście nie wierzę w przyjście Mezengi
Te wiadomości o transferach trzeba traktować z przymruzeniem oka. Historia działań ajtijaj pokazuje, ze tego typu zapowiedzi to zazwyczaj jedynie lista życzeń, a nie jakieś konkretne działania ze strony klubu.
Od zakończenia sezonu słyszeliśmy już chyba nazwiska wszystkich łazęgów z ligowych boisk, teraz przyszedł czasna rzucanie na lewo i prawo nazwisk z zagranicy.

Może ten portugalczyk przyjdzie jak będzie miał kartę na ręku i żadnych konkretnych propozycji.
Swoją drogą to też chyba żaden as skoro w AEK w ciągu całego sezonu zagrał tylko w 13 spotkaniach (nie wiemy w jakim wymiarze)

SPQR
26-05-2010, 10:53
Swoją drogą to też chyba żaden as skoro w AEK w ciągu całego sezonu zagrał tylko w 13 spotkaniach (nie wiemy w jakim wymiarze)

A jaki as do nas przyjdzie? :kac:

Aby komuś dobremu chciało się tu dupę przywlec, trzeba by go mocno przepłacić, a iti na bank czegoś takiego nie zrobi.

vois
26-05-2010, 11:10
Dzisiejszy Przegląd Sportowy informuje, że Legię wzmocni portugalski prawy pomocnik, Emanuel de Jesus Bonfim Evaristo...
...Chociaż Manu lada dzień będzie wolnym zawodnikiem, niewykluczone, że Legia będzie musiała zapłacić prowizję jego menedżerowi oraz samemu Portugalczykowi za podpisanie umowy z Legią około 200 tysięcy euro.

Biznes życia:
Zawodnik grał w Portugalii i Grecji i jak rozumiem nie błysnął skoro tam go nikt nie chce mimo tego, że jest wolny.
My za niechcianego gościa z kartą na ręku zapłacimy więcej niż za wypożyczenie Mezengi.
brawo ajtijaj

karakan
26-05-2010, 11:23
Te "wielkie transfery" to będzie wydanie większej gotówki i tyle.
Znając tych amatorów , to ściągna paru gości za grubą kasę i będa wmawiać wszystkim ,że Ci są super.

Kopacze może i na ligę starczą , ale pewnie zobacza jak to jest w korporacji na Ł3 i wyłożą lachę jak zrobił to Rybus i cala reszta.Po najmniejszej linii oporu pójdą.

Slyboots
26-05-2010, 12:30
Jak to mówił Miklas czy Ostrowski, (cytat z pamięci) "naszym celem jest budowa zespołu w oparciu o polskich zawodników" :kawa:

detoxizer
26-05-2010, 12:39
Jak to mówił Miklas czy Ostrowski, (cytat z pamięci) "naszym celem jest budowa zespołu w oparciu o polskich zawodników" :kawa:

A tego nie mówił Trzeciak przypadkiem?

PS. Weszło pisało, że na 100% będzie Mazenga, więc będzie :foch: :prawi:

SPQR
26-05-2010, 13:04
http://www.legialive.pl/news/35212_Mazenga_jednak_zostanie_we_Flamengo.html

Buahaha :lol:

vois
26-05-2010, 13:13
http://www.legialive.pl/news/35212_Mazenga_jednak_zostanie_we_Flamengo.html

Buahaha :lol:
tia
zapowiada się jak zwyke z dużej chmury mały deszcz

Cavior
26-05-2010, 13:30
Brazylijskie media informują, że napastnik Bruno Mezenga jest już piłkarzem Legii Warszawa. Zgodnie z przewidywaniami został wypożyczony na rok.

Z relacji znanego serwisu globoesporte.globo.com wynika, że snajper pożegnał się już ze swoimi kolegami z Flamengo Rio de Janeiro. Piłkarz trafi do warszawskiego klubu na rok z opcją pierwokupu. Teraz, za wypożyczenie Mezengi Legia zdaniem Brazylijczyków zapłaciła 550 tysięcy tamtejszych reali, czyli niecałe 300 tys. dolarów.

Prawdopodobnie w tym tygodniu Mezenga pojawi się na badaniach medycznych.

Informacje globoesporte stoją w sprzeczności z pojawiającymi się doniesieniami, że Mezenga zostanie jednak we Flamengo, bo klub ten opuszcza słynny Adriano (przenosi się do Romy) i być może także Vagner Love (kończy mu się wypożyczenie z CSKA Moskwa, obie strony są w fazie negocjacji). Nowy nabytek Legii był do tej pory zmiennikiem obu snajperów.

Mezenga jest wychowankiem i piłkarzem Flamengo Rio de Janeiro. Ma 22 lata i w przeszłości występował w brazylijskich kadrach młodzieżowych (wicemistrz świata w 2005 roku). W zeszłym roku Flamengo wypożyczyło go do tureckiego Ordursporu, w barwach którego w drugiej lidze lidze został królem strzelców. W 25 meczach zdobył 21 goli.

Nie ma sie co podniecac, bo to sie jeszcze pewnie 10 razy zmieni.

detoxizer
26-05-2010, 16:15
Przepraszam, ale naprawdę respect dla typa za poczucie humoru :)

Informacja z ostatniej chwili Legia dogadana jest ze Sportingiem Lizbona w sprawie sprowadzenia 2 klasowych pomocników. Są to Miguel Veloso i Joao Moutinhio . Podobno właściciel sypnął kasą na transfery i astronomiczne kontrakty.
Ci dwaj panowie mają przyciągnąć ludzi na stadion.
Informacja ze źródła zbliżonego do Legii.

:rotfl: :lol:

I w taki piękny sposób można ośmieszać ludzi pokroju tomaszka... ;)

Kamilos
26-05-2010, 16:37
Do okna transferowego jeszcze jest chwila... A te wszystkie wiadomości o transferach Legii trzeba na razie traktować według mnie z przymrużeniem oka. Bo media na Ł3 będą wciskać każdego. Zaczną się zakupy to będzie dopiero wiadomo ile w tym wszystkim jest prawdy. Ale jakby nie było zarówno ten Manu jak i Mezenga wydają się być zawodnikami którzy stanowili by wzmocnienie. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

gem
26-05-2010, 17:27
W naszej sytuacji sztuką będzie znaleźć kogoś kto nie wzmocni tego składu. Pytanie tylko czy to wzmocnienie na miejsce w pe, mistrza czy z perspektywą gry w LM.

A Szałacha powinni zostawić, tak myśląc z perspektywy ewentualnego zarobku: czekało się tyle czasu kiedy się leczył, inwestowało się w niego i od razu się go pozbywa. Jaka tu logika? Trzeba dać mu szansę na zwrot kosztów. Tak samo było z Grosickim, ciągali go po sanatoriach, ograli na zachodzie i oddali za pół darmo :|

detoxizer
26-05-2010, 17:41
A'propos filmiku o Manu... Komentarz z legialive.pl rozłożył mnie doszczętnie :)

"Najpierw myślałem, że mu zwyczajnie zeszło, no ale skoro strzelił dwa razy identycznie, to już inna sprawa..."

:lol:

karakan
26-05-2010, 18:10
Na razie trwają poszukiwania nowego klubu dla Radovicia. "Nie ma konkretnej sumy, za jaką chcemy go sprzedać. Odejdzie za tyle, ile nam ktoś zaproponuje" - powiedział Gazecie Wyborczej dyrektor sportowy Legii Marek Jóźwiak.

:jejku: Jakiś zespół A-klasowy daje 5 tyś zł.Marku da radę?

detoxizer
26-05-2010, 18:11

Poziomem akurat pasowałby tam jak ulał...

b.
26-05-2010, 18:37
Jakiś zespół A-klasowy daje 5 tyś

Albo 2 zgrzewki wody, 10 par korkotrampek, 3 kg kiełbasy i skrzynkę piwa. To bardziej pasuje do tej marnej aktorzyny.

A w przyszłym sezonie środek tabeli, zabaczycie :]

elostodwatrzy
26-05-2010, 18:47
Nie sądzę. Wydaje mi się, że będziemy jednak walczyli o mistrza. Piłkarze będą chcieli się odegrać. Dobrym zwiastunem był powrót pod koniec sezonu do formy Iwańskiego. Jeżeli reszta zaskoczy, to powinno być dobrze. Dokupić do tego kilku graczy i będziemy świętować mistrza.

Traper
26-05-2010, 19:19
Wszędzie teraz będziesz chwalił Iwańskiego?

elostodwatrzy
26-05-2010, 19:23
Jeżeli ktoś jest dobry, to trzeba to docenić.

Mogę zdradzić, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to w tym tygodniu przyjdziie do nas napastnik zagraniczny. Biorąc pod uwagę Europę Środkową będziie to transferowy hit.

Orzeł
26-05-2010, 19:27
Jeżeli ktoś jest dobry, to trzeba to docenić.

Mogę zdradzić, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to w tym tygodniu przyjdziie do nas napastnik zagraniczny. Biorąc pod uwagę Europę Środkową będziie to transferowy hit.

Dobra mik as, kosma a, czy inny pseudoskórkokopaczu czy jak tam sie zwiesz. W dupie mam twoje transfery, w dupie mam ten twoj mega transferowy hit. Mamy takie przynajmniej 120 razy w czasei okienek. Pączek i wzrasata forma? chyba po pamietnym filmiku z jego pressingiem.

WEź daruj sobie... co mam doceniac? Wyjdź na dwór itiowcu i się przewietrz.

Kończąć
"Mogę zdradzić, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze"...
Spoko, takie cos czytalem z 4 razy w tygodniu. Wiec nie zdradzaj bo i tak gowno z tego bedzie..

No chyba ze znowu Osei-a dogadali ahahhahaah

Teraz JA
26-05-2010, 19:36
Przecież to tomaszek w czystej postaci. Jego styl pisania ''mogę zdradzić'', ''będzie to transferowy hit'' :lol2: Tomaszku, a gdzie ten hit w postaci Henranesa?
Jedyne co może zdradzić, to swojego chłopaka, bo na dziewczynę to on jest za głupi.

elostodwatrzy
26-05-2010, 19:48
Nie chcecie to nie wierzcie... Jeżeli wszystkie transfery dojdą do skutku, to gwarantuję, że musiałby się stać cud, żebyśmy nie zdobyli mistrza.

A co do napastnika - ekstraklasa francuska.

twarog1987
26-05-2010, 19:53
Nie chcecie to nie wierzcie... Jeżeli wszystkie transfery dojdą do skutku, to gwarantuję, że musiałby się stać cud, żebyśmy nie zdobyli mistrza.

to napadzior z Flamengo już nie aktualny;P

iniemamniejusz
26-05-2010, 20:04
Do okna transferowego jeszcze jest chwila... A te wszystkie wiadomości o transferach Legii trzeba na razie traktować według mnie z przymrużeniem oka. Bo media na Ł3 będą wciskać każdego. Zaczną się zakupy to będzie dopiero wiadomo ile w tym wszystkim jest prawdy. Ale jakby nie było zarówno ten Manu jak i Mezenga wydają się być zawodnikami którzy stanowili by wzmocnienie. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

I bardzo dobrze piszesz. Na chwilę obecną, te wszystkie informacje są nic nie warte. Jeśli iti rzeczywiście zrealizuje chociaż połowę tego co w mediach trąbią, to faktycznie wzmacniają drużynę ale i to dopiero ocenimy koło września jak piłkarzyki będą pokazywać na co ich naprawdę stać w lidze. Po medialnych rewelacjach to juz teraz Dyskopolo jest mistrzem, a Wisla walczyc bedzie o utrzymanie.

Kawa
26-05-2010, 20:06

Co Iwański Ci obiecał miszcza?

mort
26-05-2010, 20:23

:lol: :lol: :lol:

Nie chcesz to nie wierz. jeśli wygram dziś w totka to musiałby się stac cud,żebym jutro poszedł do pracy.

Chcesz się załozyć,że będę tam jutro? :lol:

karakan
26-05-2010, 20:25

Radzę Ci nie słuchać tomaszka67.On bajdurzy.

Kijek
26-05-2010, 20:25

Jakbym Tomaszka czytal :lol:

rey
26-05-2010, 20:35
Ja mam poważne podejrzenia, że to on we własnej osobie... :hmm:

Czaruś
26-05-2010, 20:41

oczywiście ze wszystkie transfery dojdą do skutku tak jak pięć, cztery, trzy i dwa lata temu. Sprzedadzą kogo mają sprzedać, wezmą za darmo kalekę odeślą do ME, powiedzą że zawodnik się nie zaaklimatyzował bo chujnia na trybunach i jeszcze te eLTeeMy szydzą!

elostodwatrzy
26-05-2010, 20:53
W tym sezonie transfery muszą być, aby przyciągnąć kibiców na nowy stadion. Więc o transfery nie ma co się martwić.

Teraz JA
26-05-2010, 20:53
sprowadzają zagranicznych, bo ci nie będa rozumieć szydery z trybun :lol2: Podejdzie taki muzin pod trybuny (usłyszy od piknika jaki to on jest ch**owy) i będzie się uśmiechał :D

Jaco
26-05-2010, 20:57
W tym sezonie transfery muszą być, aby przyciągnąć kibiców na nowy stadion. Więc o transfery nie ma co się martwić.
Jedynym sposobem przyciągnięcia kibiców na nowy stadion jest odejście całej ekipy walterowców oraz rozpędzenie tej bandy pseudopiłkarzyków z Iwańskim na czele. :zdziwiony:

Czaruś
26-05-2010, 21:02

na **** im kibice na stadionie? jak kasa nie będzie się zgadzała z biletów to zrobią mecz gwiazdy "na wspólnej" vs "Majka" i się wyrówna

TNTP
26-05-2010, 21:56
Biorąc pod uwagę Europę Środkową będziie to transferowy hit.

coś ty miał z geografii??no chyba, że Europa Środkowa=Wielkie Księstwo Warszawskie, albo nasz nowy zawodnik nie będzie miał jednej nogi...

Z.
26-05-2010, 23:15

Jak masz jakieś info to podaj nazwisko albo chociaz klub. Chyba, że myślisz, że te wielkie transfery mogą zostać zniweczone poprzez podanie newsa w stylu 'głuchy telefon' na forum kibiców LW. A to świadczyłoby raczej o profesjonalizmie takich transferów.

Napisz: murzyn z Kaiserslautern albo Chorwat z Hajduka. Cokolwiek. Bo inaczej to jest niepoważne. A jeżeli nie możesz nawet tego napisać, bo przez takie coś transfer może nie wypalić to... świadczy o działaniach opartych na tandecie.

Chyba, że myślisz, że o transferze wie Miklas, Kosmala, piłkarz X i jego menadzer oraz Legia i klub x. No i Ty. Nie wiem kim jesteś, ale jeżeli nie jedną z wymienionych osób to chyba masz świadomość, że skoro wiesz to Ty to pewnie w trymiga dowiedziałby się o tym ktokolwiek z 90minut.pl albo jakiegos innego serwisu i info by poszło. Tak wiec spokojnie możesz rzucać nazwiskami tego komitetu honorowego poparcia KP Legia.

Marek zdaje sobie sprawę, że Radovic ma do wyboru dwie opcje. Tytułem wstępu: na karierę na poziomie Bundesligi czy ligi francuskiej nie ma żadnych szans. Pozostaje wiec mu imprezowanie w Warszawie i spora pensyjka - pewnie w granicach 200 tys euro rocznie lub transfer do Teleoptik Belgrad albo Admira Wacker Moelding i zarobki w granicach 150 tys euro. Wiadomo co woli. Od nowego klubu będzie chciał podobne pieniądze jak ma od Legii. Żaden klub nie będzie przy takiej pensji wydawał jeszcze jakiejs kasy dla Legii. W tym sensie zarobkiem dla Legii będzie samo zaoszczędzenie kolejnych 200 tys euro w skali roku. I Marek o tym wie, wiec chce oddać Radovicia nawet po kosztach. Szczerze mówiąc podejrzewam, ze nawet na to nie ma szans, ale widzę w tym logikę.

Endrju
26-05-2010, 23:23

Cud to musiałby się zdarzyć, jeśli transfery dojdą do skutku, żeby ci nowi zgrali się w 1,5 miesiąca. Tak się nie da, spojrz chociażby na Real w tym sezonie :gwizdze:

vois
26-05-2010, 23:25
Nie chcecie to nie wierzcie...
jakoś się nauczyłem, żeby nie wierzyć właścicielom, których tak bronisz

Jeżeli wszystkie transfery dojdą do skutku, to gwarantuję

akurat Twoja gwarancja jest tu tyle samo warta co moja, więc ja też gwarantuję, że jeśli sprowadzimy piłkarzy europejskiego formatu to zagramy w lidze mistrzów :mistrz:

PS nie wiem co łykasz, ale zmniejsz dawki ;)

TNTP
26-05-2010, 23:35
Chyba, że myślisz, że te wielkie transfery mogą zostać zniweczone poprzez podanie newsa w stylu 'głuchy telefon' na forum kibiców LW.

nie czytasz gazet??nie oglądasz wiadomości?? bo najwidoczniej nie kojarzysz faktu, że Gazprom wchodzi w Milan i może nam sprzątnąć galaktycznego sprzed nosa, więc póki co :cicho:
a zresztą ciekawe kto to może być:zapomnialem:.....liga francuska, transferowy hit, jak nic "Diabeł":lol2:

detoxizer
26-05-2010, 23:46
nie czytasz gazet??nie oglądasz wiadomości?? bo najwidoczniej nie kojarzysz faktu, że Gazprom wchodzi w Milan i może nam sprzątnąć galaktycznego sprzed nosa, więc póki co :cicho:
a zresztą ciekawe kto to może być:zapomnialem:.....liga francuska, transferowy hit, jak nic "Diabeł":lol2:

Irek Jeleń ;)

elostodwatrzy
26-05-2010, 23:48
Powiem tak - będzie to piłkarz, który przyciągnie ludzi na stadion. Przyjdzie na zasadzie wolnego transferu. Oczywiście tylko pod jednym warunkiem - jeżeli klub dogada się pod względem pensji, bo Legia będzie musiała sięgnąć głęęęęęboko do kieszeni.

Z.
26-05-2010, 23:48
Włodar. Grał w lidze francuskiej.

:cool:

P.S. I faktycznie - ludzie przyjdą :D

Bootleg
26-05-2010, 23:49

Mam nadzieję, że dotrwasz na forum do końca okienka transferowego i podsumujesz na koniec sierpnia działania koncernu na polu transferów (oczywiście do klubu) :kawa:

Powiem tak - będzie to piłkarz, który przyciągnie ludzi na stadion. Przyjdzie na zasadzie wolnego transferu. Oczywiście tylko pod jednym warunkiem - jeżeli klub dogada się pod względem pensji, bo Legia będzie musiała sięgnąć głęęęęęboko do kieszeni.

Co to ma być jakaś zgaduj zgadula?? Jeżeli coś wiesz to napisz... chyba, że PDK i KMWTW :chuligan: bo trochę zaczynają irytować te twoje podchody...

R.
26-05-2010, 23:50

Slyszalem o Cannavaro i Didzie. Ponoc negocjacje sa zaawansowane.
To te wielkie transfery za 5 milionow ojro?
Juz widze te tlumy ludzi, ktorzy chca zobaczyc jakiegos przecietnego grajka, ktorego nikt inny nie chcial.
Ludzi kolego to przyciaga to, co przyciagnelo ich 1,5 roku temu na mecz ze Slaskiem...

detoxizer
26-05-2010, 23:51

Masz odpowiedź, czy zagra tutaj w ogóle. :)

TNTP
26-05-2010, 23:56
Powiem tak - będzie to piłkarz, który przyciągnie ludzi na stadion. Przyjdzie na zasadzie wolnego transferu. Oczywiście tylko pod jednym warunkiem - jeżeli klub dogada się pod względem pensji, bo Legia będzie musiała sięgnąć głęęęęęboko do kieszeni.:gwiazda:
zasadniczo to chyba nie muszę nawet tego komentować...no chyba, że przebijemy ofertę z Kataru dla Morientesa, ale co to dla Legii 2-3mln Euro za sezon:D

Magik2501
26-05-2010, 23:57
Słyszeliście? Podobno mają sprzedać Grzelaka w butach i koszulce, żeby podwoić jego wartość.

hmB.
27-05-2010, 01:08

Danijel Ljuboja?

Jeśli zgadłem, to czy w ramach nagrody załatwisz mi uścisk dłoni Maćka? Jeszcze gdyby dało radę uwiecznić to na zdjęciu to już w ogóle byłoby to megaśne!! :hasao:

elostodwatrzy
27-05-2010, 01:33
Niestety - żaden z dwóch strzałów nie był dobry. Ten piłkarz rozegrał podobną ilość minut co Morientes. Zapewne niedługo poznacie jego personalia.

Nie ma co się dziwić, że Legia próbuje teraz sięgać po takich piłkarzy. W polskiej lidze pojawia się coraz więcej kasy, a tylko ściągając coraz lepszych zawodników Legia będzie mogła zdobyć mistrza.

TNTP
27-05-2010, 01:50
on ma kontrakt jeszcze jeden rok, ale wcale nie byłbym zdziwiony gdyby ten drobny szczwegół umknął włodarzom naszego klubu....w tym roku kończą się kontrakty Chamakha, Govou (obaj poza jakimkolwiek zasięgiem) no i ten Morientes (który juz zapowiedział, że kończy kariere, dla niego jeden ch.. gdzie będzie wygrzewal obite kości, byle by się kasa zgadzała, czyli z 2-3ml Euro lekko ręką:)), z mniej znanych-nie chodzi, tu o poziom, tylkoo "medialność" nazwiska, to są jeszcze Daniel Niculae, Moussa Sow, czy tam Mamadou Samassa, czyli gracze jeśli idzie o wielką piłkę właściwie anonimowi (pod tym względem, by nawet pasowali do Legii)
dane za transfermarket.de

elostodwatrzy
27-05-2010, 01:57
Pewna drużyna chce rozwiązać kontrakt z pewnym piłkarzem ;)

TNTP
27-05-2010, 02:03
Twoje słowa w zestawieniu z dotychczasową poityką iti brzmią nadzwyczaj odważnie, ale cóż pożyjemy zobaczymy...a póki co proponuję nie kontynuować wątku z ziemi francuskiej do Polski, bo brzmi on aż nazbyt absurdalnie.....

Net
27-05-2010, 07:29
Niestety - żaden z dwóch strzałów nie był dobry. Ten piłkarz rozegrał podobną ilość minut co Morientes. Zapewne niedługo poznacie jego personalia.

Co do uja kalambury czy jak ? Może coś narysuj dla podpowiedzi.

karakan
27-05-2010, 09:09
PS: Knezević, Vrdoljak, Manu i Mezenga będą zawodnikami Legii

Dzisiejszy Przegląd Sportowy informuje, że latem Legię wzmocni czterech zawodników z zagranicy, których nazwiska w ostatnich dniach podawały media. Do Legii mają trafić Srdja Knezević (obrońca Partizana Belgrad), Ivica Vrdoljak (defensywny pomocnik Dinama Zagrzeb), Manu (prawy pomocnik Maritimo) oraz Bruno Mezenga (napastnik Flamengo Rio de Janeiro).
Dziś w Warszawie mają pojawić się Brazylijczyk Mezenga oraz Portugalczyk Manu. Obaj jutro przejdą testy medyczne.
Portugalski "Record" potwierdza informację o transferze Manu zamieszczając następującą informację: "Legia Warszawa jest bardzo zainteresowana zatrudnieniem Manu. Strony prowadzą rozmowy w sprawie transferu i do końca tygodnia powinna zapaść decyzja w tej sprawie".

Legia ustaliła już z Partizanem szczegóły przejścia na Łazienkowską Knezevicia. Piłkarz zwiąże się z naszym klubem 3-letnią umową i będzie kosztował 500 tysięcy euro. Ustalono już także warunki indywidualnego kontraktu z Vrdoljakiem, teraz pozostały negocjacje z Dinamem. Według Przeglądu Sportowego, Legia zapłaci za piłkarza z Zagrzebia 1 milion euro.

Bodziach i Tomek Janus, źródło: Przegląd Sportowy / własne

Wciąż czekamy na napadziora z ekstraklasy francuskiej.

daimler
27-05-2010, 09:37
Pamiętam taką przerwę transferową, gdzie ściągnęli bodaj ośmiu. M.in. takich asów jak Eddie Stamford :lol3:

crolick
27-05-2010, 09:44
Chcą opchnąć Choto Turkom, za circa 2-3 mln $. IMO b dobra wiadomość (o ile wyłożą kasę z transferów na Francuza :p )

detoxizer
27-05-2010, 09:46
Chcą opchnąć Choto Turkom, za circa 2-3 mln $. IMO b dobra wiadomość (o ile wyłożą kasę z transferów na Francuza :p )

Na polską ligę Dickson jest znakomity, ale w Europie pierwszy lepszy ogórek będzie go obiegał.

nevermind
27-05-2010, 09:47
Co do uja kalambury czy jak ? Może coś narysuj dla podpowiedzi.

Własnie mi pierwszy rysunek na priva wyslal:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:pquj-GaOXDE-7M:http://www.promyczek.pl/_u/fckeditor/Image/str%206-7%20opow%20biblijne%20.jpg%20drewno.jpg

A tak swoja droga, czytam te poste tego elostodwatrzy i nie wiem czemu ale kojarzy mi sie ten nawiedzony z legia.com. Tomaszek67 :lol:

e(L)egion
27-05-2010, 09:56
Pamiętam taką przerwę transferową, gdzie ściągnęli bodaj ośmiu. M.in. takich asów jak Eddie Stamford :lol3:
Nic dwa razy się nie zdarza ;)

Ps. Załóżcie na wywody tego tomaszka oddzielny temat, bo te podniecanie się nim w zaczyna być meczące.

a-d-a-m
27-05-2010, 09:57
za superexpressem:
Maciej Sadlok:

"Reprezentant Polski wybiera między Lechem i Wisłą. Sam przyznaje, że najbliżej mu do Krakowa. Wcześniej z rywalizacji o piłkarza odpadła Legia.

- Po pierwsze, z Legii nie ma już oferty, a po drugie, zniechęca mnie zła atmosfera w klubie na Łazienkowskiej."

syrokomla
27-05-2010, 09:58
Truskawek67 jak nic!

P.S. cześć wszystkim

wredny
27-05-2010, 10:01

czyli albo malkontent boiskowy albo imprezowicz - czyli się idealnie wpasuje w skład naszych grajków

arczi
27-05-2010, 10:29
Widzę elostodwatrzy, że będąc blisko KP, bądź może nawet w samej paszczy lwa (może też jesteś jednym z piłkarzy będąc przecież tak bardzo blisko Iwańskiego), bawi Cię żonglowanie "ściśle tajnymi" informacjami negocjacyjnymi prowadzonymi przez klub. Pokazałeś więc jaka to z Ciebie wielka szycha. Jednak jeśli sądzisz że LFF padnie teraz przed tobą na kolana, oraz że nam twoja tajemna wiedza operacyjna w jakiś sposób zaimponuje, to przykro mi to mówić... ale się srogo rozczarujesz.

To że klub sięgnie głębiej do sakwy i sprowadzi na Łazienkowską kilku zawodników z zagranicy posiadających nie byle jakie CV, to jest pewne jak niegdyś techno w Trendzie. I bynajmniej nie chodzi o walkę o majstra, choć to oczywiście jest i powinno być celem nadrzędnym dla klubu i faktem zupełnie oczywistym. Walka póki co jednak toczy się przede wszystkim o satysfakcjonujące KP zapełnienie stadionu. O ich (a przy okazji także i o nasze) być albo nie być. A tylko głośne nazwiska mogą temu dopomóc.

Pytanie tylko, czy Skorża da radę coś z takiej egzotycznej mieszanki stworzyć, a i czy sam klub kupuje zawodników na zasadzie łapanki i promocji w Biedronce, czy może kieruje się przy tym jakimś pomysłem i głębią której póki co nie jesteśmy w stanie dostrzec. Przynajmniej ja.

vois
27-05-2010, 10:32
za to pewna drużyna chce pewnego piłkarza pozyskać z pewnego zespołu, w którym ten pewny piłkarz nie ma pewnego miejsca.

znudziła się itiotowa publiczka na oficjalnej, to teraz tu bedziesz siał ferment?

karakan
27-05-2010, 10:36
Ps. Załóżcie na wywody tego tomaszka oddzielny temat, bo te podniecanie się nim w zaczyna być meczące.

Weź się ogarnij..

e(L)egion
27-05-2010, 10:38
Sam się ogranij.

arczi
27-05-2010, 10:44
Obaj się ogarnijcie.

karakan
27-05-2010, 10:44
Ja nie mam zamiaru.Co to za moda na niepisanie o tomaszku?Nie można wspomnieć , bo jakiś mlun sie przypruje?

e(L)egion
27-05-2010, 10:48
A co nie można? Nie Ty będziesz mi mówił co mam robić.

rolnik
27-05-2010, 10:49
e(L)egion - myślę, że powinieneś nabrać troche dystansu do tej całej opcji z tomaszkiem. Traktujemy go jako pewien symbol działań ITI i KP. Jeśli typ faktycznie wierzy w to co pisze to stopień wyprania jego mózgu jest nie do ogarnięcia. Z kolei jeśli sadzi ten swój bełkot licząc na zasianie fermentu w necie to pokazuje dobitnie profesjonalizm naszych możnowładców. Tak czy siak typ dostarcza niezłej rozrywki :)

Markotny
27-05-2010, 10:49
Czytam ten temat od paru stron i mam takie pytanie. Co tu sie kierwa dzieje? :zagubiony:

m4_pusty_stadion
27-05-2010, 10:53
Czytaja wywody niejakiego
elostodwatrzy i jego czestotliwosc odpisywania i sposob w jaki uzywa jezyka pisanego , nie pozostaje nic innego jak stwierdzic , ze
Tola67 zawitala na to zacne forum :leze:

e(L)egion
27-05-2010, 10:54
e(L)egion - myślę, że powinieneś nabrać troche dystansu do tej całej opcji z tomaszkiem. Traktujemy go jako pewien symbol działań ITI i KP. Jeśli typ faktycznie wierzy w to co pisze to stopień wyprania jego mózgu jest nie do ogarnięcia. Z kolei jeśli sadzi ten swój bełkot licząc na zasianie fermentu w necie to pokazuje dobitnie profesjonalizm naszych możnowładców. Tak czy siak typ dostarcza niezłej rozrywki :)
Spoko, dla mnie ekscytowanie się tomaszkiem to po prostu rozmywanie tematów, bo to co on pisze i bedzie pisał, z góry wiadomo a i tak nikt nikogo nie przekona. Kiedyś mroczki za pisanie takich głupot leciały z forum i był spokój, a ten stał się "gwiazdą" mimo nie napisania tutaj chyba ani jednego oficjalnego posta.

karakan
27-05-2010, 11:00
Mi wadzi wiele innych rzeczy , ale to jest forum i każdy się "podnieca" tym czym chce(w granicach normy)

Jeden ma podnietę pisaniem 10 postów opisujących powrót z Bydgoszczy ,a drugi odniesieniem się do tomaszka67.

Dlatego uważam ,że zwracanie przez Ciebie uwagi e(L)egion jest troche nie na miejscu.Nie bardzo wiem za kogo sie uważasz?Twoich przekonań ja też nie komentuje mimo ,że czasem mi wadzą.

A co do tego tematu konkretnie, to ostatnie 2 sezony nie powinno się tu napisać więcej niz 10 postów, jak mamy byc tacy merytoryczni.

e(L)egion
27-05-2010, 11:06
O to samo mogę zapytać i Ciebie skoro nakazujesz się ogarniać i przestać pierdolić. Każdy wyraża tu swoją opinię więc po co od razu te personalne pojazdy? Rolnik dał dobry przykład. Dla mnie koniec tematu.

kamil3091
27-05-2010, 11:23
Z ciekawości sprawdziłem opinie na temat tego całego Vrdoljaka, i choć jak wiadomo google translator nie pozwala bardziej wgłębić się w sprawę, to łatwo zorientować się, że tamtejsi kibice klepią pod ten transfer nie mniej niż tomaszek :)

Cóż, Legia 2010/2011 - o takiej marzyłem! :)

I jeszcze link: http://www.dinamozg.net/viewtopic.php?f=7&t=23&st=0&sk=t&sd=a&start=2760

elostodwatrzy
27-05-2010, 11:26
Arczi,

Nic nikomu nie musiałem pokazywać. Jedynie zasygnalizowałem, że Legia myśli poważnie o transferach. A czy druga część Twojego wpisu jest pewna? Większość wypowiadających się twierdziła, że nie - ja przekonuję, że tak. Co do zapełnienia stadionu - masz rację, jeżeli w pierwszych miesiącach trybuny się nie zapełnią, to poleci kilka głów. Skorża - da radę, bo każdego z tych zawodników widział. W tej rundzie polityka transferowa jest bardzo dobrze przygotowana. Powiem więcej, obserwując inne kuby, widać, że szukamy piłkarz, którzy będą wzmocnieniami, a nie tylko mogą być.

siekan
27-05-2010, 11:35
Będą wzmocnieniem bo co? Marek Ci tak powiedział? A może leszek albo iwański?

paleczka
27-05-2010, 11:40
Arczi,

Co do zapełnienia stadionu - masz rację, jeżeli w pierwszych miesiącach trybuny się nie zapełnią, to poleci kilka głów.

Mam nadzieję, że to jedyne prawdziwe info ;) I tego trzeba się trzymać...

detoxizer
27-05-2010, 12:06
Będą wzmocnieniem bo co? Marek Ci tak powiedział? A może leszek albo iwański?

Leszek powiedział też, że oni w zasadzie to nawet dopingu nie potrzebują... :prawi:

Dajcie sobie spokój, pożyjemy, zobaczymy- ja równie dobrze mogę napisać:

"Z pewnego źródła wiem, że przyjdzie napastnik z ligi hiszpańskiej. Informator, proszący o anonimowość, poinformował mnie, że klub wyda na niego bardzo dużo pieniędzy."

maciej_KO
27-05-2010, 12:09

Nie ma co się dziwić, że Legia próbuje teraz sięgać po takich piłkarzy. W polskiej lidze pojawia się coraz więcej kasy, a tylko ściągając coraz lepszych zawodników Legia będzie mogła zdobyć mistrza.

Tomaszek spadaj na strone KP i tam wciskaj tą ciemnote ludziom, tu Twoich marzeń nikt nie kupi.
PS Kto Ci placi zebys tu pisal i ile

Kijek
27-05-2010, 12:31
Elson przylecial...... a nie to Vrdoljak.

O godzinie 12:10 na lotnisku Okęcie wylądował Chorwat Ivica Vrdoljak. Zawodnik Dynama Zagrzeb został odebrany przez przedstawicieli naszego Klubu.

Vrdoljak rozpoczynał karierę w serbskim klubie Vojvodina Nowy Sad. W 2003 roku przeszedł do NK Croatia Sesvete. Po dwunastu miesiącach został zawodnikiem NK Zagrzeb. Stamtąd odszedł do stołecznego Dinama. W ciągu ostatnich trzech lat Vrdoljak wywalczył dwa mistrzostwa oraz puchary Chorwacji. Zaliczył 22 mecze i strzelił trzy gole w europejskich rozgrywkach. W sezonie 2004/05 zaliczył siedem występów w reprezentacji U-21.

Statystyki Ivicy Vrdoljaka

2003/04 Croatia Sesvete 22 mecze, 4 gole
2004/05 NK Zagrzeb 25 meczów, 1 gol
2005/06 NK Zagrzeb 25 meczów, 0 goli
2006/07 NK Zagrzeb 31 meczów, 2 gole
2007/08 Dinamo Zagrzeb 33 mecze, 3 gole
2008/09 Dinamo Zagrzeb 45 meczów, 5 goli
2009/10 Dinamo Zagrzeb 25 meczów, 1 gol

Ciekawe czy wyrzuca banke Euro* w błoto czy to gwiazdor bedzie.

*nie wierze, żebyśmy dali za kogokolwiek tyle no ale niech im będzie.

elostodwatrzy
27-05-2010, 12:39
Ten ruch jest świetny. Chorwacki piłkarz będzie ogromnym wzmocnieniem, którego pozazdrości nam cała liga. Milion euro? To dla Legii nie są już duże pieniądze.

legart
27-05-2010, 12:44
Ten ruch jest świetny. Chorwacki piłkarz będzie ogromnym wzmocnieniem, którego pozazdrości nam cała liga. Milion euro? To dla Legii nie są już duże pieniądze.

Ty tak na serio?

arczi
27-05-2010, 12:44
Cała liga to póki co się z nas (ich) śmieje. Odstaw ten klej, bo ta propaganda którą tu szerzysz zaraz doprowadzi do rozlewu krwi.

detoxizer
27-05-2010, 12:46

Tomaszek, błagam ja Ciebie, jeżeli chcesz tutaj zabawić dłużej niż do 1 czerwca to zacznij zachowywać się normalnie.
Cytaty z forum Dinama to raczej nie napawają do zbytniego optymizmu, chyba, że w chorwackim "antitalent" oznacza co innego niż w naszym...

Mort albo Arczi, nie myśleliście o tym, żeby przy rejestracji nowego użytkownika ustawić jakiś test psychologiczny? Już na wstępie byłaby "naturalna selekcja"...

EDIT: Jeszcze ma przejść badania, po których wyjdzie, że ma 1,5 nogi za mało...

legart
27-05-2010, 12:48
Jakby Messi czy inszy Eto przyłaził do Legii to mógłbym w ciemno sie cieszyć, jak przychodzą typy z rezerwy średnich europejskich czy południowoamerykańskich klubów to wole poczekać przynajmniej z pół roku coby organoleptycznie stwierdzić czy gracz jest dobry czy nie...

elano
27-05-2010, 12:49

Poluzuj spodnie.

Po 1. dla Legii są to OGROMNE pieniądze
Po 2. już wieeele razy słyszeliśmy o gwiazdach przychodzących do naszego klubu (Arru, Descarga itp.) i jednak okazywało się, że nie było wcale tak różowo. Oceniać tego zawodnika można po pierwszej rundzie w Legii...

...jeśli w ogóle podpisze kontrakt :kawa:

wredny
27-05-2010, 12:52

tia ... jak mają kogoś opchnąć

Finiks
27-05-2010, 12:55

Tak Tomaszku. Będzie nam go zazdrościła cała Europa.
Podobno Muorinho z zazdrości się upił a Guardiola zrezygnował z zakupu Fabregasa, żeby tylko w ostatniej chwili podkupić Legii Vrdoliaka.

legart
27-05-2010, 12:55
Poluzuj spodnie.

Po 1. dla Legii są to OGROMNE pieniądze
Po 2. już wieeele razy słyszeliśmy o gwiazdach przychodzących do naszego klubu (Arru, Descarga itp.) i jednak okazywało się, że nie było wcale tak różowo. Oceniać tego zawodnika można po pierwszej rundzie w Legii...

...jeśli w ogóle podpisze kontrakt :kawa:

Z zagranicznych ogórków ITI mogłby zrobić spory zagonek

karakan
27-05-2010, 12:58
O to samo mogę zapytać i Ciebie skoro nakazujesz się ogarniać i przestać pierdolić. Każdy wyraża tu swoją opinię więc po co od razu te personalne pojazdy? Rolnik dał dobry przykład. Dla mnie koniec tematu.

Tak ,tak...oczywiście.

Numer
27-05-2010, 13:02
Nie zdziwi mnie jak ten typ okaże się Chorwackim Surmą. Niby kapitan, niby gra (http://online.freeware.info.pl/gladiatus.html)ł regularnie a był i jest chujowy.

vois
27-05-2010, 13:06
już wieeele razy słyszeliśmy o gwiazdach przychodzących do naszego klubu (Arru, Descarga itp.) i jednak okazywało się, że nie było wcale tak różowo.
dokładnie
ajtijaj co sezon zachowuje się jak polityk przed wyborami, dużo obiecanek, super transfery, walka o LM, a potem g**no z techo wychodzi.
A w następnym sezonie swoje od nowa, byle chociaż kilku naiwniaków kupiło karnety, albo takie leszcze jak Tomaszek mogli się podniecać jaką to mamy (już prawie) wspaniałą drużynę.
Dopóki papiery nie będą podpisanie nie ma co prowadzić jałowej dyskusji z ludźmi pokroju pana t.
swoją droga z taką populistyczną gadką zrobiłby karierę w samoobronie

co do Vrdoljaka fajnie że przyjechał, niech jedzie na obóz pokaże się w sparingach to będzie można coś powiedzieć, teraz to wróżenie z fusów :)

Q_(L)
27-05-2010, 13:10
a może jakieś konkrety panie "wszechwiedzący"???

rozumiem, że warunkiem zdobycia mistrzostwa są transfery...
co to znaczy wszystkie? proszę listę...

i widzę, że kp już ma wytłumaczenie... nie udało nam się niestety zrealizować wszystkich planów transferowych - sprowadzić do klubu tego oraz tamtego, a co za tym idzie nie zdobyliśmy mistrza :brawo:

hummel
27-05-2010, 13:13
Zobaczymy co pokaże

siekan
27-05-2010, 13:18
co do Vrdoljaka fajnie że przyjechał, niech jedzie na obóz pokaże się w sparingach to będzie można coś powiedzieć, teraz to wróżenie z fusów :)

W sparingach to i Manuel Garcia strzelał :p

detoxizer
27-05-2010, 13:20
Mnie najbardziej rozjebał tekst z forum Dinamo:

"u have to find somwehere else. he is not that kond of player. in some games he will give a 100 % of himself. creative- on a scale of 1-5- in my opinion- maybe 2. maybe"

Eman
27-05-2010, 13:23
no chyba gorszy od Jarzebowskiego czy Borysiuka nie bedzie...:hmm::hmm::hmm:...jesli podpisze, bo juz byl jeden taki co przylecial, podobalo mu sie a dzien pozniej gral juz gdzies indziej

vois
27-05-2010, 13:24
W sparingach to i Manuel Garcia strzelał :p
w sumie to Dong też :P
ale zawsze cos więcej będzie można powiedzieć, czy się o własne nogi nie potyka np :)

detoxizer
27-05-2010, 13:25
no chyba gorszy od Jarzebowskiego czy Borysiuka nie bedzie...:hmm::hmm::hmm:...jesli podpisze, bo juz byl jeden taki co przylecial, podobalo mu sie a dzien pozniej gral juz gdzies indziej

No tak, ale wtedy to stadion... :p

Dzisiaj ma też Mazepa przylecieć.

rolnik
27-05-2010, 13:28
elostodwatrzy - brak jakichkolwiek konkretów w Twoich wypowiedziach zaczyna irytować. Zobaczycie, bądźcie pewni, to będzie mega wzmocnienie, milion euro to dla ITI nie wiele itp. Ja konsekwentnie upatruję w całym tym pustym gadaniu (Twoim i panów z KP) strategii kija i marchewki. Będzie to, będzie tamto, kupujcie karnety. Jesteś w stanie nas przekonać, że jest inaczej? Dlaczego klub aspirujący do europejskiej ... no właśnie czego? bo chyba nie czołówki, nie może ogłosić oficjalnie "listy życzeń"? Od razu wytrącę Ci jeden argument z ręki pt. "Bo wtedy ceny za polskich zawodników skoczą o 100%" - nie raz z ust działaczy padały słowa, że rynek polski ich specjalnie nie interesuje bo nasi kopacze są wyceniani o wiele za wysoko w stosunku do umiejętności.
Przypomnij sobie różne wywiady z Miklasem, Kosmalą czy Ostrowskim. Raz słyszymy, że na wzmocnienia pójdą 3 bańki euro, innym razem 2 lub 5, a jeszcze innym, że ponad milion euro to może być i 10 baniek. Szumne zapowiedzi bez najmniejszych konkretów z ciągłym wołaniem: kupujcie karnety! Ja tego nie kupuję :kawa:

detoxizer
27-05-2010, 13:34
W zasadzie rolnik również przedstawił mój punkt widzenia.

syrokomla
27-05-2010, 13:37

To był Nenad Milijas i z tego co pamietam dobrze wyszedł na swojej decyzji - dostał lepszy kontrakt w Crvenej Zvezdzie a teraz gra Premiership. Ale on był znacznie lepszy od tego całego Vrdoljaka

detoxizer
27-05-2010, 13:39

Wylądował :)

klinton
27-05-2010, 13:42
Wylądował :)

Od razu mam przed oczami ten obraz... :D

http://www.youtube.com/watch?v=ysDTac4Dk7U

syrokomla
Truskawek 67: super ze bezpiecznie wyladował to wielki sukces naszego klubu

fkl
not a key figure, but did play many a game in the 2009/10 season and was partnered with Badelj in the middle of the park. A solid player who will play a good role for any team but is nothing spectacular :D He is aging also so he wont learn any new trick so to speak.

O Vrdoljaku, chorwacki kibic. Inaczej na polską ligę może być to ciekawy zawodnik, nikt przypadkiem nie jest w takim klubie jak Dinamo trzy sezony podstawowym zawodnikiem, a momentami nawet kapitanem - w końcu jest to kuźnia talentów europejskiej piłki.

hummel
27-05-2010, 13:43
:O o i Mezenga wylądował .. widze jakis zlot amatorów na Legii dzisiaj haha :)

Eman
27-05-2010, 13:44

oby dzis im sie stadion spodobal:cinkciarz:

syrokomla
27-05-2010, 13:46
bedzie się podobał - do pierwszego meczu

R.
27-05-2010, 13:47
tomaszek67
2010-05-27 13:25 - IP 94.75.1***
do Destino1

Zapewniam Ciebie że więcej niż czterech.
Do Legii przyjdzie około 10 nowych piłkarzy z czego 6-7 to będą wielkie
wzmocnienia
I na to te piec baniek? Na rezerwowych ze srednich europejskich klubow? Super!
Po dotychczasowych dokonaniach transferowych naszych zbawicieli z ITI nie mam zadnych watpliwosci, ze beda to kolosalne, gigantyczne wzmocnienia, ktore zapewnia nam final lm za dwa sezony

detoxizer
27-05-2010, 13:50
I na to te piec baniek? Na rezerwowych ze srednich europejskich klubow? Super!

Dobra, pomijąc frędzlowatość ITI, na kogo Ty liczyłeś? Naprawdę spodziewałeś się, że kozaków z prawdziwego zdarzenia? Sorry... :)

Vrdoljak rezerwowym nie był, Manu raczej też nie...

R.
27-05-2010, 13:55
Dobra, pomijąc frędzlowatość ITI, na kogo Ty liczyłeś? Naprawdę spodziewałeś się, że kozaków z prawdziwego zdarzenia? Sorry... :)

Vrdoljak rezerwowym nie był, Manu raczej też nie...

Ja na nic nie liczylem. Smieszy mnie tylko to okreslenie "wielkie wzmocnienia". Ok, poczekajmy z ocenami do kilku meczow ale chyba nie sadzisz, ze kupowanie grajkow z przecietnych europejskich klubow, ktorych nikt inny nie chcial, mozna okreslic jako potezne transfery? No chyba, ze patrzymy przez pryzmat polskiej ligi i samej kwoty.

detoxizer
27-05-2010, 13:57
Ja na nic nie liczylem. Smieszy mnie tylko to okreslenie "wielkie wzmocnienia". Ok, poczekajmy z ocenami do kilku meczow ale chyba nie sadzisz, ze kupowanie grajkow z przecietnych europejskich klubow, ktorych nikt inny nie chcial, mozna okreslic jako potezne transfery? No chyba, ze patrzymy przez pryzmat polskiej ligi i sama kwote.

Ok, masz rację, ale podejrzewam, że od tych przeciętniaków w pucharach zebralibyśmy wpierdol. :)

Eman
27-05-2010, 14:01
Ja na nic nie liczylem. Smieszy mnie tylko to okreslenie "wielkie wzmocnienia". Ok, poczekajmy z ocenami do kilku meczow ale chyba nie sadzisz, ze kupowanie grajkow z przecietnych europejskich klubow, ktorych nikt inny nie chcial, mozna okreslic jako potezne transfery? No chyba, ze patrzymy przez pryzmat polskiej ligi i samej kwoty.

a kogo ty tutaj chcesz przyciagnac / kto chcialby grac w naszej lidze?
trzeba spojrzec na to co liga i kluby maja do zaoferowania.... nicosc i nadzieje na lepsze czasy

R.
27-05-2010, 14:03
Ok, masz rację, ale podejrzewam, że od tych przeciętniaków w pucharach zebralibyśmy wpierdol. :)

Zapewne tak by bylo. Tyle, ze po roku gry tutaj zapewne wiekszosc z tego nowego narybku albo bedzie chciala stad uciekac albo dostosuje sie poziomem do reszty(patrz przyklad Radovica). Zobaczy taki Mezenga(czy jak tam ma) Rybusa robiacego wypad do Platyny albo innego Iwanskiego, co ma na wszystko w dupie to dojdzie do wniosku - na uj mam sie starac skoro reszta ma wyjebane?

Marek.Only
27-05-2010, 14:03

Przyklady pierwsze z brzegu.

Roger - nie lapal sie w Celta Vigo i pogonili go do Brazylii

Edson - Uniao Leira

Radovic (c by nie mowic jak przychodzil gral bardzo dobrze, ale treningi w Polsce zrobily swoje) - rezerwowy Partizana Belgrad

Astiz - rezerwy Osasuny

mam wymieniac dalej??

rolnik
27-05-2010, 14:07
Do tego choćby:

Svitlica: FK Čukarički (http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=2361&id_sezon=57)

Wojciech Kowalczyk: Polonez Warszawa

:lol2:

daimler
27-05-2010, 14:15
Szumne zapowiedzi bez najmniejszych konkretów z ciągłym wołaniem: kupujcie karnety!
i tyle w temacie :kawa:

Do Legii przyjdzie około 10 nowych piłkarzy z czego 6-7 to będą wielkie
wzmocnienia
dokładnie jak wtedy, gdy nasz klub zasilił za jednym zamachem Stamford, Poledica, jeszcze jeden Jugol i kilku innych. Też było ich ośmiu chyba :lol: :lol:
A jeśli chodzi o wzmocnienia, to patrząc na tę bandę ***** co grała w Legii w tym sezonie to szczerze - zbiorę 10 kumpli i gwarantuję, że w porównaniu z tymi pizdami byłoby to wzmocnienia :lol3:

I wezmę tylko jedną bańkę, nie jestem pazerny :prawi:

R.
27-05-2010, 14:16
Przyklady pierwsze z brzegu.

Roger - nie lapal sie w Celta Vigo i pogonili go do Brazylii

Edson - Uniao Leira

Radovic (c by nie mowic jak przychodzil gral bardzo dobrze, ale treningi w Polsce zrobily swoje) - rezerwowy Partizana Belgrad

Astiz - rezerwy Osasuny

mam wymieniac dalej??

Zgoda ale czy ktos wtedy o ktoryms z nich mowil per "wielkie transfery"? Jedynie Radovic kwotowo mozna pod to podciagnac. Pozostala trojka przychodzila jako niewiadome. Mi glownie chodzi o to okreslenie, jakze pijarowskie.
Cala czworka, ktora wymieniles miala poczatkowo dobre i bardzo dobre momenty, po ktorych przychodzila stala stagnacja. Na polska lige to pewnie starczy, ale co dalej?

daimler
27-05-2010, 14:18
I nie zapominajmy o tym o czym już tu pisano - Donk, Manuel Garcia czy Arru w spraingach strzelali. A co było potem?

Wielkie transfery, ***** nie mogę :lol: :lol: :lol:

Ar2ras
27-05-2010, 14:19
Panowie, w większości nie pałamy tu miłością do ITI, ale przy ocenie nowych zawodników przydałoby się trochę więcej obiektywizmu. Nie oceniajcie umiejętności potencjalnych nabytków przez pryzmat działania zarządu i ITI. Przy ich wyborze brał udział Jóźwiak, więc jest szansa że coś z tego będzie. Moim zdaniem jak na naszą ekstraklasę są całkiem przyzwoici. Zresztą - zobaczymy na boisku, wolę takie niewiadome niż te pi....eczki z ubiegłego sezonu.

wredny
27-05-2010, 14:23
... Moim zdaniem jak na naszą ekstraklasę są całkiem przyzwoici. Zresztą - zobaczymy na boisku, wolę takie niewiadome niż te pi....eczki z ubiegłego sezonu.

pytanie w ile te pi...eczki sprowadzą nowych do swojego poziomu:hyhy:

TNTP
27-05-2010, 14:27
o czym my mówimy, jako, że od 5?lat pogrywam w FM Dinamem, to się trochę chorwacką ligą zainteresowałem. Vrdoljak jest typowym wyrobnikiem, na polską ligę wystarczy w spokojności (wystarczy popatrzyć na Vuko, czy Surme, którzy mimo swojej przeciętności coś tam grali), na+ go wyróżniają w miarę dobre warunki fizyczne. mnie ten transfer dziwi o tyle, że IV jest kompletnie nie perspektywicznym zawodnikiem, który grał tylko dlatego, że przeszedł w pakiecie z Mandziukicem i reszta DM jest w Dinamie zastraszająco słaba Chago (lub kontuzjowana-Biscan). jego odejście, jest na rękę klubowi, bo na jego miejsce pewnie wejdzie Ademi (19lat).

rolnik
27-05-2010, 14:30
Panowie, w większości nie pałamy tu miłością do ITI, ale przy ocenie nowych zawodników przydałoby się trochę więcej obiektywizmu. Nie oceniajcie umiejętności potencjalnych nabytków przez pryzmat działania zarządu i ITI. Przy ich wyborze brał udział Jóźwiak, więc jest szansa że coś z tego będzie. Moim zdaniem jak na naszą ekstraklasę są całkiem przyzwoici. Zresztą - zobaczymy na boisku, wolę takie niewiadome niż te pi....eczki z ubiegłego sezonu.

Ogólnie masz rację ale... wiesz kto od niedawna odpowiada za cały pion sportowy? :oczko:

daimler
27-05-2010, 14:38
Bloger z Krytej: No dobra, z jednej strony to jest najlepiej zapowiadający się transfer Legii ever. Ale z drugiej, zastanawiam się - 22 lata, trzeci napastnik Flamengo, kilkadziesiąt bramek w Europie. Dlaczego on wybrał Legię?

niech mi ktoś powie czemu nie wziął go byle klub z Cypru, Turcji czy nawet Włoch? Aż tyle Legia mu dała hajsu? Nie wierzę, że przebili ofertę jakiegokolwiek innego klubu. Albo gość ma zamiast nogi protezę, albo jest idiotą, albo ktoś go wysterował na niezłą mukę. :lol2:

Ar2ras
27-05-2010, 14:40
Ogólnie masz rację ale... wiesz kto od niedawna odpowiada za cały pion sportowy? :oczko:

I tego nie mogę zrozumieć, co on jeszcze robi w tym klubie? Może to jakaś rodzina Mariusza? ;) Mam nadzieje że Jóźwiakowi nie doradzał.

Nawet w normalnym klubie kupując zawodników, nie ma pewności jak będą grali w nowym otoczeniu, a co dopiero u nas :)

R.
27-05-2010, 14:42
niech mi ktoś powie czemu nie wziął go byle klub z Cypru, Turcji czy nawet Włoch? Aż tyle Legia mu dała hajsu? Nie wierzę, że przebili ofertę jakiegokolwiek innego klubu. Albo gość ma zamiast nogi protezę, albo jest idiotą, albo ktoś go wysterował na niezłą mukę. :lol2:

Dlatego mowie - fajnie jak sie okaze dobrym grajkiem ale dla mnie nie jest to zaden "wielki transfer".
Sztuka bedzie jezeli chociaz jeden z nich utrzyma ewentualny dobry poziom sportowy przez dwa/trzy sezony.

m4_pusty_stadion
27-05-2010, 14:50
Jak dla mnie to takie transfery szerego czlowieka nie przyciagna na stadion, u nas nie ma jeszcze takiego poziomu jak na zachodzi i takiej mentalnosci spolecznej zeby przyjsc i sie fascynowac gwiazdami naszej ligi...

co do grajkow:

Menzegna - to taki drugi Chinyama ma w dupie kazde zalozenia dla niego liczy sie strzal na bramke noi dobrze trudno zeby sie do ciuchci na rogach ustawial i liczyl na to czy Paczek dokopie do pola karnego czy nie. Mam nadzieje ze pokaze to co pokazywal w turcji ..kiedys tam ;/

Vrodliajk - czy jak mu tam czytajc dzis te forum zagraniczne smiem twierdzic ze to taki Grzelak tylko ze w obronie kibice sie ciesza ze go nie bedzie u nich no ale zakladajac ze bedzie gral na miejscu Jarzy moze bedzie i lepiej..

Manu - tu jak dla mnie to wogole nie ma o czym mowic ...chcialbym zeby choc troche przypominal Cantoro z lat swietnosci... ale boje sie ze bedzie bardziej jak Digi Digi DONG...

pytanie co z srodkiem obrony jesli odejdzie Choto... przeciez te gamonie w ostanich meczach biegaly w obronie jak goryle we mgle... a sorry Kostia nie bedzie takim asem jak Mucha...nie ma bata

rolnik
27-05-2010, 14:55
W wolnej chwili podeślij mi 6, która padnie dziś w losowaniu totka :kawa:

Andrés
27-05-2010, 14:56
Uwaga!!! leci następny. Srda Knezevic wylądował. Może ich karty miał jakiś fundusz inwestycyjny i mariusz odkupił cały pakiet? :)

syrokomla
27-05-2010, 15:16
Jak dla mnie to takie transfery szerego czlowieka nie przyciagna na stadion, u nas nie ma jeszcze takiego poziomu jak na zachodzi i takiej mentalnosci spolecznej zeby przyjsc i sie fascynowac gwiazdami naszej ligi...

co do grajkow:

Menzegna - to taki drugi Chinyama ma w dupie kazde zalozenia dla niego liczy sie strzal na bramke noi dobrze trudno zeby sie do ciuchci na rogach ustawial i liczyl na to czy Paczek dokopie do pola karnego czy nie. Mam nadzieje ze pokaze to co pokazywal w turcji ..kiedys tam ;/

Vrodliajk - czy jak mu tam czytajc dzis te forum zagraniczne smiem twierdzic ze to taki Grzelak tylko ze w obronie kibice sie ciesza ze go nie bedzie u nich no ale zakladajac ze bedzie gral na miejscu Jarzy moze bedzie i lepiej..

Manu - tu jak dla mnie to wogole nie ma o czym mowic ...chcialbym zeby choc troche przypominal Cantoro z lat swietnosci... ale boje sie ze bedzie bardziej jak Digi Digi DONG...

pytanie co z srodkiem obrony jesli odejdzie Choto... przeciez te gamonie w ostanich meczach biegaly w obronie jak goryle we mgle... a sorry Kostia nie bedzie takim asem jak Mucha...nie ma bata

Moim zdaniem tego Mazenge zbyt surowo oceniasz - pogladaj sobie filmiki z nim, na tych turcji ładuje bramki przyznaje bez rewelkacji. Natomiast na tyc z brazylii widać, że chłopak duzo widzi na boisku, potrafi zrobić crossa na kilkadziesiat metrów, podać lepiej ustawionemu koledze. Wiem ze filmiki zajebiste z kazda łamaga mozna zrobić, ale nie skreślałbym go od razu.

Co do Vrdjolaka to myślę, że to żadna rewelacja i dziwqie się, że się klub tak na niego uparł. A MAnu? Dobry grajek jak na naszą ligę.

Ale trudno mówic o jakiś mega transferach. Poczekajmy co dalej, jak dla mnie najlepiej by było gdyby się kosecki rozkręcił w przyszłym sezonie i grał choć w połowie tak jak jego ojciec ;).

e(L)egion
27-05-2010, 15:20
Co do Vrdjolaka to myślę, że to żadna rewelacja i dziwqie się, że się klub tak na niego uparł. A MAnu? Dobry grajek jak na naszą ligę.

Manu na razie nie przyleciał, więc poczekajmy.

Markotny
27-05-2010, 15:39

Przeciez dla niego kazdy klub w Europie bedzie dobry aby sie wybic sie na Zachod. Tym latwiej bedzie miec w tak chujowej lidze jak nasza, gdzie 18 bramek daje transfer do Borusii Dortmund :D

Eman
27-05-2010, 15:42
http://legia.net/wiadomosci,37279-legia_chce_sadloka_i_wchodzi_do_gry.html

to chyba przesadza transfer Choto do turasow, a jesli wezma za niego te 2.5 banki to mysle ze to najlepsze co moglo nas i jego spotkac

m4_pusty_stadion - chyba strasznie mocne:joint:masz bo widzisz swiat na szaro/czarno

wredny
27-05-2010, 15:46
http://legia.com/www/pliki/newsy/270510brunowyw2.JPG

Piekarski to jako tłumacz czy to on nagrywał ten transfer :zdziwiony:

PeCe
27-05-2010, 15:47
- Chociaż mam 25 lat, to w barwach Partizana rozegrałem ponad 130 meczów. Kiedy otrzymałem ofertę byłem bardzo zaszczycony, że tak wielki klub jak Legia chce mnie ściągnąć. Przejście do Warszawy to dla mnie sportowy awans, ponieważ warszawski zespół jest tak samo znany jak Partizan. W Serbii osiągnąłem wielkie sukcesy. Trzy razy byłem mistrzem kraju i zdobyłem dwa puchary. Przed przyjazdem do Warszawy zadzwoniłem do Miro Radovicia. On wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat Legii. Wiem, że ten klub jest znany nie tylko w Polsce, ale również w Europie, ale ja nie boję się presji.

Kneżević:
Czy to jest jakaś regułka, że zawsze się mówi, że Legia jest wielkim klubem? :kawa: Zabrakło jeszcze, że Warszawa to bardzo ładne miasto. Jak dla mnie z Partizana do Legii to nie jest podniesienie poziomu, to taki sam poziom lub gorszy, a Partizan zawsze dla mnie był jakiś bardziej waleczny. Zaszczycony :lol: Pewnie na Okęciu mu Miklas czerwony dywan rozłożył :lol2:

uho
27-05-2010, 15:47
http://legia.com/www/pliki/wiosna10/2705trzeci1.JPG

No to już wiadomo kto polecił Knezevica do Legii i kto go obserwował

vois
27-05-2010, 15:50
Przeciez dla niego kazdy klub w Europie bedzie dobry aby sie wybic sie na Zachod. Tym latwiej bedzie miec w tak chujowej lidze jak nasza, gdzie 18 bramek daje transfer do Borusii Dortmund :D
Racja, na głównej przy powitaniu podobno powiedział, że znał Rogera to może jemu też sie marzy wypad do Grecji ;)
pyknie sezon, strzeli z 15 bramek (jak bedzie miał mu kto podawać) i się zwinie, w końcu młody i perspektywiczny.
W sumie to go rozumiem, zawsze łatwiej się stąd wydostać na zachód niż z drugiej tureckiej.

maciej_KO
27-05-2010, 15:51
Póki co oceniał tych transferów nie będę... na podstawie sparingów też nie bo byli tacy co w sparingach się prezentowali świetnie a w lidze nic nie pokazali.
Tak więc poczekam do startu ligi i zobaczy się jaką wartość ci kopacze prezentują.
Szkoda tylko, że jak ci nowi zobaczą jak się tu w Warszawie podchodzi do wykonywania zawodu piłkarza to po prostu nawet gdyby byli naprawdę rewelacyjni to i tak skończą jak wszystkie nasze gwiazdeczki...

syrokomla
27-05-2010, 15:57
Nie ma co się jarać - bo a) jeszcze kontraktów nie podpisali b)nikomu z nas te nazwiska nic nie mówiły.

Nie da sie jednak ukryć, że są to zawodnicy którzy występowali w podstawowych składach, zespołów silniejszych od Legii. Dawno nie przychodzili do nas zawodnicy z mistrzowskich druzyn (Dinamo i Partizan). Ciekawe co dalej...
fakt, ze doniesienia prasowe sie potwierdzaja ma niestety tez negatywny skutek - chyba cudu nie bedzie i zostaniemy ze Skorżą

karakan
27-05-2010, 16:00
Ja wciąż czekam na wzmocnienie , które zapełni stadion.
Wychodzę z założenia, że tylko znane nazwisko oderwie truskawkę od tv.
Te 3-4 nabytki prawie nikomu za wiele nie mówią.

siekan
27-05-2010, 16:00
A ja dalej czekam na zakontraktowanie Włodarczyka :kawa:

Kijek
27-05-2010, 16:04
Dzisiejszy dzien jest przelomowym dniem w historii klubu. Po raz pierwszy zdarzylo sie ze wladze klubu musialy jednego dnia odebrac az 3 pilkarzy z lotniska. Tak skomplikowana operacja wymagala zaangazowania wielu osob i srodkow. Brawo dla zarzadu ze tego dnia pokazali jak dziala profesjonalny klub.

Dzisiejszy dzien to piekny poczatek wielkiej Legii "bo musi byc wielka" i dziekujemy dzialaczom za poswiecenie ze az 3krotnie chcialo im sie przejechac wyjatkowo tego dnia zakorkowane Zwirki i Wigury.

Na koniec trzeba podziekowac firmie seat za udostepnienie samochodow a wladzom lotniska za bezproblemowe ladowanie wszystkich samolotow.

Jestem pod wielkim wrazeniem.

Legia bedzie wielka bo wszyscy jedziemy na jednym koniu.

Bootleg
27-05-2010, 16:05
Po poście Kijka można rzec jedynie: "Powiało Europą" :lol2:

syrokomla
27-05-2010, 16:19
Ja wciąż czekam na wzmocnienie , które zapełni stadion.
Wychodzę z założenia, że tylko znane nazwisko oderwie truskawkę od tv.
Te 3-4 nabytki prawie nikomu za wiele nie mówią.

Może lepiej żeby jednak takich transferów nie robili. Spójrzmy realnie kogo mogliby ściagnąć, żeby zapełnić stadion (zdaniem marketingowcow iti): albo jakiegos bardzo dobrego gracza, albo bardzo znanego Polaka. Wiadomo, ze nikt zajebisty z Europy tu nie przejdzie. Na naprawde dobrego brazylijczyka trzeba zaplacic kilka milionow Euro i drugie tyle kontraktu. No to kto będzie gwiazdą która przyciagnie tłumy? Dudek, Żurawski albo w najlepszym razie
Smolarek. To ja podziekuję!

wredny
27-05-2010, 16:20
... - chyba cudu nie bedzie i zostaniemy ze Skorżą
mogło być gorzej.

m4_pusty_stadion
27-05-2010, 16:25
http://legia.net/wiadomosci,37279-legia_chce_sadloka_i_wchodzi_do_gry.html

to chyba przesadza transfer Choto do turasow, a jesli wezma za niego te 2.5 banki to mysle ze to najlepsze co moglo nas i jego spotkac

m4_pusty_stadion - chyba strasznie mocne:joint:masz bo widzisz swiat na szaro/czarno

Zdecydowanie nie uzywam miekich smakolykow jesli juz to tylko twarde ;) 7 lat temu stojaca na Zylcie z swoimi znjomymi pukalem sie w leb jak sie cieszyli ze ITI nas przejmuje... dzis wszyscy mi powatarzaja ze mialem racje... nie widze swiata czarno szaro ale realnie ...a realnie ci grajkowie wlasnie tacy beda , pozyjemy zobaczymy... czasem chcialbym sie mylic

Eman
27-05-2010, 16:48
Zdecydowanie nie uzywam miekich smakolykow jesli juz to tylko twarde ;) 7 lat temu stojaca na Zylcie z swoimi znjomymi pukalem sie w leb jak sie cieszyli ze ITI nas przejmuje... dzis wszyscy mi powatarzaja ze mialem racje... nie widze swiata czarno szaro ale realnie ...a realnie ci grajkowie wlasnie tacy beda , pozyjemy zobaczymy... czasem chcialbym sie mylic

to ja mam tylko cicha nadzieje ze tym razem sie mylisz:mpiwo:

elostodwatrzy
27-05-2010, 16:50
Rolnik,

Jutro w godzinach popłudniowych będzie wiadomo czy "Francuz" przychodzi. Więc albo poznasz nazwisko z prasy, albo ja ujawnię jeżeli nie dojdzie do porozumiena z Legią. Dlaczego klub nie ujawnia? Żaden szanujący się klub tego nie robi, chyba, że jest Realem Madryt czy inną Barceloną.

Daimler napisał:

niech mi ktoś powie czemu nie wziął go byle klub z Cypru, Turcji czy nawet Włoch? Aż tyle Legia mu dała hajsu? Nie wierzę, że przebili ofertę jakiegokolwiek innego klubu. Albo gość ma zamiast nogi protezę, albo jest idiotą, albo ktoś go wysterował na niezłą mukę.

Dla Brazylijczyka Legia będzie świetnym klubem do rozwoju. Kluby z Zachodu i Wschodu coraz dokładniej przyglądają się Polsce. Poza tym Legia ma wyrobioną markę, dzięki której trochę łatwiej ściągnąć kopacza (zawsze walczy o najwyższe cele).

Kijek
27-05-2010, 16:53
Rolnik,

Jutro w godzinach popłudniowych będzie wiadomo czy "Francuz" przychodzi. Więc albo poznasz nazwisko z prasy, albo ja ujawnię jeżeli nie dojdzie do porozumiena z Legią. Dlaczego klub nie ujawnia? Żaden szanujący się klub tego nie robi, chyba, że jest Realem Madryt czy inną Barceloną.

A Olimik Marsylia to szanujacy sie klub jak powiedzieli ze chca Jelenia? A Borussia Dortmund to szanuajcy sie klub jak ogłosili ze chca Lewandowskiego ?

Przestan pierdolić bzdury.

elostodwatrzy
27-05-2010, 16:55
Jeżeli coś wyciekło do mediów i wszyscy o tym wiedzą, to po co mają ukrywać? Inna sprawa, jeżeli media jeszcze o tym nie wiedzą. Czaisz różnicę?!

fkl
27-05-2010, 17:02
Ivica Vrdoljak is a solid defensive midfielder.

Dinamo's biggest problem this year was the poorly formed midfield. Not that they didn't have the players to make it work, but that Jurcic forced a 4-4-2 with players who didn't compliment each other: Sammir-Vrdoljak-Badelj-Morales. A very stagnant midfield. Dinamo was much better suited for a 4-2-3-1 (which he used sparingly), but again often with questionable player choices.

Positives:

- Good in the air.
- Decent shot from distance. Every now and then he will let fly. He's capable of scoring a few goals. That said, his main threat (offensively) is attacking set pieces (with his head).
- Durable. Has not been injured often nor does he collect that many cards. He will pick-up some yellows, but he's managed to space them out.
- Great character to have in the side. Very positive and a good teammate.

Negatives:

- Often takes too many touches for a DM. He's not bad (for a DM), but his job should have been to get the ball and find players like Badelj and Sammir a.s.a.p. Instead, it was often as if he was the play-maker.
- Not the most mobile player, although he will cover a lot of ground.
- Isn't the greatest at winning the ball back cleanly, particularly if chasing from behind. More often than not will stop the play with a foul rather than a clean challenge.

The reason why I think most Dinamo fans (myself included) wanted Vrdoljak out of the side is because we wanted a more dynamic DM instead, particularly with the formation Jurcic was forcing. He's not a bad player, but was not effective in our current side. In a more dynamic midfield and with less (offensive) responsibilities, he would be a much more effective player. I think the key will remain for him to play quicker with the ball and take much fewer touches.

Inna opinia chorwackiego kibica o Vrdoljaku.

Kijek
27-05-2010, 17:03
Jeżeli coś wyciekło do mediów i wszyscy o tym wiedzą, to po co mają ukrywać? Inna sprawa, jeżeli media jeszcze o tym nie wiedzą. Czaisz różnicę?!

A co za problem ogłosic że kimś sie interesujemy ? Bo co Lech nam podkupi ? Daj spokoj ten rynek jest tak maly i tak wszyscy o wszystkich wiedza, że moge sie załozyć ze ten Knezevic i reszta tych "no name'ów" jest doskonale znana i w Poznaniu i Krakowie.

Skoro w Dortmundzie potrafili głosno ogłosic ze prezydent klubu spotykał się z Rutkowskim we Frankfurcie to jednak mozna ? Jakos sie nie bali ze Genua im go zabierze.

A mam wrazenie, że TWOI ukochani działacze jednak od managerów z Dortmundu mogą sie wiele nauczyc jesli chodzi o zarzadzanie szanujacym się klubem.

Ps. niech przyleci, niech strzeli 20 bramek w sezonie.

daimler
27-05-2010, 17:05
Poza tym Legia ma wyrobioną markę
:o :rotfl:
Dzieciaku zejdź na ziemię. Tata Ci do poduszki bajek naopowiadał. Kluby rosyjskie czy niemieckie mają rynek afrykański i południowoamerykański prześwietlony do poziomu wód gruntowych. Nie potrzebują obserwować "uznanej" Legii, o każdym dzieciaku który potrafi prosto kopnąć piłkę w Mozambiku wiedzą zanim jeszcze Miklas z Ostrowskim odpalą Google żeby sprawdzić gdzie leży Mozambik.

Ogarnij się. To co przyjeżdża do Polski to ósmy odrzut pomarańczy kubańskich.

karakan
27-05-2010, 17:09
Daimler: Nic dodać nic ująć :lol2:

elostodwatrzy
27-05-2010, 17:11
A co za problem ogłosic że kimś sie interesujemy ? Bo co Lech nam podkupi ? Daj spokoj ten rynek jest tak maly i tak wszyscy o wszystkich wiedza, że moge sie załozyć ze ten Knezevic i reszta tych "no name'ów" jest doskonale znana i w Poznaniu i Krakowie.

Skoro w Dortmundzie potrafili głosno ogłosic ze prezydent klubu spotykał się z Rutkowskim we Frankfurcie to jednak mozna ? Jakos sie nie bali ze Genua im go zabierze.

A mam wrazenie, że TWOI ukochani działacze jednak od managerów z Dortmundu mogą sie wiele nauczyc jesli chodzi o zarzadzanie szanujacym się klubem.

Ps. niech przyleci, niech strzeli 20 bramek w sezonie.

Odpowiedz na jedno pytanie - ile lat temu Borussia coś zdobyła?

Daimler: Tak, tak. Gdyby każdy do tego tak podchodził, to nic nie robiłby. Bo i po co?

daimler
27-05-2010, 17:12
Daimler: Tak, tak. Gdyby każdy do tego tak podchodził, to nic nie robiłby.
nie za bardzo rozumiem co chciałeśbyłbyś powiedzieć. Ale przykłady Tito, Descargi, Manuela, Arru i kilku innych asów dowodzą raczej mojej tezy, niż Twojej.

ile lat temu Borussia coś zdobyła?
No ty to raczej tego meczu nie pamiętasz :lol: :lol: :lol:

Teraz JA
27-05-2010, 17:13
ITI tak się pluło, ile to zainwestują w budowę nowego zespołu. A tu się zaraz okaże, że tak na serio to nie dołożą do tych transferów od siebie ani złotówki, jeśli opchną Choto za 2,5-3 mln euro.

Aha i ludzie, nie przesadzajmy. Te transfery które mają być teraz (Knezević, Vrdoljak, Manu i Mezenga) to jednak trochę wyższa półka od zakupów, które były w Legii do tej pory (Arru,Tito, Manuel). Jakby nie patrzeć, to dwaj pierwsi są podstawowymi zawodnikami swoich klubów (bardzo dobrych zespołów jak na swoje ligi). Pamięta ktoś, kiedy Legia ostatnio kupiła podstawowego piłkarza drużyn klasy Partizana czy Dinamo? Co do Manu, to mój kolega interesuje się tą ligą (ogólnie lubi techniczne ligi) i kojarzy tego kolesia z dobrej strony- przebojowy, z charakterem, dobry technicznie.
A co do Mezengi, to mam nadzieję, że to będzie taki odpowiednik wiślackiego Marcelo (tyle, że w ataku).
Nie ma się co napalac, ale nie ma też po co od razu deskredytować umiejętności tych piłkarzy. Czas pokaże (nie sparingi, a liga)

elostodwatrzy
27-05-2010, 17:15
nie za bardzo rozumiem co chciałeśbyłbyś powiedzieć. Ale przykłady Tito, Descargi, Manuela, Arru i kilku innych asów dowodzą raczej mojej tezy, niż Twojej.

A przykłady Rogera, Outtary, Astiza, Svitlicy, Muchy, Stanewa? Przy transferach zawsze jest ryzyko.

b.
27-05-2010, 17:16
Dlaczego klub nie ujawnia? Żaden szanujący się klub tego nie robi

ile lat temu Borussia coś zdobyła?

tępy chuju, bo inaczej ci nie napiszę - sam już w tych swoich farmazonach się gubisz. Borussia ujawniła, ale nie jest szanującym się klubem, bo... dawno nic nie zdobyła. A Legia jest szanującym się klubem ( przecież nie ujawniła ). bo... dawno nic nie zdobyła.

Idź się przewietrz, bo już wkurwiasz ludzi.

karakan
27-05-2010, 17:18
Teraz JA : Choto to w $ chyba

Kijek
27-05-2010, 17:18

Za to My przed 5 lat rzadów ITI zdobyliśmy jedno MP i jeden Puchar Polski. :lol:

A przykłady Rogera, Outtary, Astiza, Svitlicy, Muchy, Stanewa? Przy transferach zawsze jest ryzyko.

Bo takich jak oni w Europie - Rosji, 2 Niemeckiej itp biegaja 10tki.

Myslisz ze Rosjanie nie wiedzieli o Stiicu czy innych ? Jasne ze wiedzieli tylko oni w kazdej druzynie maja po 5 takich jak Stilic.

A to co wymieniłeś - to tylko potwierdza moją teorie.

Ja naprawde trzymam kciuki, żeby to byly swietne transfery, ale poprostu w to nie wierze.
Wystarczy popatrzec na ich sukcesy w ostatnich latach patrz. caly zaciag z Hiszpanii + Dongi i inni etc.

I bardzo bym chcial zeby Ci ludzie odeszli z Legii w przyszlosci za wiele milionów Euro do lepszych klubow. Bede ich wtedy fetował i oklaskiwał tak samo jak Muche. Tylko miedzy bajki włozyc mozna te teksty o wielkim zbawieniu Legii. Prawda jest taka ze dotychczas ITI serowwało nam straszne transfery i tylko dlatego teraz byle piłkarz to WIELKIE wzmocenie.Nie trzeba byc Messim zeby byc lepszym od Grzelaka czy Radovica.

Numer
27-05-2010, 17:19

Ale ta Borussia zarabia na siebie, a Legia za władz ITI popada w coraz większe długi (http://spadek.info.pl/umowy.html).

daimler
27-05-2010, 17:21
I Westfallenstadion zbudowała chyba za swoje, co? :cool:

The_Monster
27-05-2010, 17:22
A kogo wy chcieliście ? Cristiano ? Messi ? żaden dobry gracz który ma już markę nie pójdzie grać do Polski, moim zdaniem ciekawe transfery a do gościa co pisał zeby był dobry to odrazu by ktoś inny go kupił :D człowieku z takim podejściem to ty byś nikogo nie kupił bo skoro go lepsi nie wzieli to pewnie jest słaby...
to że grał w rezerwach nic dziwnego skoro grał Adriano który jest w Romie...

Teraz JA
27-05-2010, 17:22
Teraz JA : Choto to w $ chyba

Informacje czerpałem z tego:

O przeprowadzce "Dixiego" mówiło się już w kwietniu. Choto ma zastąpić w nowym klubie brazylijskiego obrońcę Fábio Alvesa da Silva "Bilica". 29-letni obrońca ma kosztować Turków między 2,5 a 3 miliony euro.
http://www.legialive.pl/news/35221_Choto_porozumial_sie_z_Fenerbahce.html

arczi
27-05-2010, 17:28

A Ty odpowiedz na inne. Ile Borussia sprzedała karnetów?

Wyciekają przez takich myślicieli jak Ty i Tomaszek (ciągle naiwnie wierzę że nie jesteście ze sobą w żaden sposób spokrewnieni), co to chlapią jęzorem na prawo i lewo żeby pochwalić się posiadaniem wiedzy tajemnej. Jak nie możesz mówić, to powinieneś uszanować decyzję tego "szanowanego klubu na całym świecie", przestać prowokować i zamknąć japę.

Przy transferach zawsze jest ryzyko.

Właśnie. Więc skoro zawsze jest ryzyko, to tym razem również ono występuje. Przestań więc się ośmieszać i poczekajmy wszyscy do pierwszych sparingów i meczy na serio. Wtedy albo będziesz dalej mógł się brandzlować pod kapitalny interes jaki zrobiło KP, albo pozwolisz, że wtedy my wyśmiejemy Ciebie. Pasuje taki układ? No chyba sprawiedliwie.

karakan
27-05-2010, 17:33
Informacje czerpałem z tego:

http://www.legialive.pl/news/35221_Choto_porozumial_sie_z_Fenerbahce.html

Hmm faktycznie.Gdzieś czytałem ,że w $.

To lipa będzie jak się rozmyślą Turcy.Trzeba będzie tych 3 co przylecieli zawrócić ;)

wredny
27-05-2010, 17:36
A Ty odpowiedz na inne. Ile Borussia sprzedała karnetów?

\')
"50.675 season tickets sold for the 2009/2010 campaign"
\')

Teraz JA
27-05-2010, 17:48
Mam nadzieję, że nie pozbędą się Donga. Powinni mu dać przepracować cały okres przygotowawczy z zespołem. Po co rozwiązywać z nim kontrakt(trzeba będzie zapewne wypłacić jakieś odszkodowanie)? No i mam nadzieję, że jednak przedłużą umowę z Szałachem (1+1 lub 1+2).

Kijek
27-05-2010, 17:50
BTW, kiedys czytałem, że Borussia co sezon moglaby sprzedawac cały stadion karnetów ale postawili sobie jakąs tam pule na każdy mecz w wolnej sprzedaży. Tak czy siak 80% sprzedanych karnetów - nie mam pytań. Dożyjemy takich czasów kolego to będziemy szanujacym się klubem.

A teraz Nas czeka pozyskiwanie szrotu z zachodu i liczenie, że nowy trener będzie miał duzo szczescia dobrze ich przygotuje i cos ugramy w tej slabej lidze. I tak co roku.

karakan
27-05-2010, 18:01
Legia Warszawa zbroi się przed nowym sezonem. Dziś do stolicy przyjechał chorwacki pomocnik Ivica Vrdoljak. Media wszem i wobec tubalnie donoszą o wielkim transferze "Wojskowych". To ma być najwyższy transfer Legii w historii. Ale czy aby na pewno dobry?

Tak się składa, że mieliśmy przyjemność oglądania na żywo meczu Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split, a więc wielkich derbów Chorwacji 1. maja. Pomijając awanturę na trybunach, widowisko niczym nie odbiegało od standardów naszej polskiej ligowej młócki, w stylu epickich widowisk typu "Odra Wodzisław - Piast Gliwice". Wiedząc że Vrdoljak jest celem transferowym Legii (o czym mówi się już od dość dawna) obserwowaliśmy go dość uważnie. Wrażenia nie wywarł na nas żadnego. Poza tym tylko, że lubi gardłować na swoich kolegów.

REKLAMA Czytaj dalej

Mimo że teoretycznie Vrdoljak jest piłkarzem drugiej linii, zwykle nie opuszcza własnej połowy, nawet gdy jego drużyna prowadzi atak pozycyjny. Jego cała gra sprowadza się do przecinania podań rywali i oddawania piłki do najbliższego kolegi z zespołu, bez najmniejszych chęci do kreowania akcji ofensywnych. W porządku, defensywny pomocnik skupiony na grze w destrukcji - to moglibyśmy przyjąć, tacy też są potrzebni.

Ale jeden mecz to niewiele, nie wypada oceniać zawodnika na podstawie jednego spotkania. Stąd też postanowiliśmy zasięgnąć informacji u źródła, a więc u chorwackich kibiców. Przeczytaliśmy sobie co nasi przyjaciele z Bałkanów piszą o Vrdoljaku na forum znanego portalu index.hr. Wypowiedzi są, nie bójmy się użyć tego słowa, szokujące.

"1,5 miliona za Vrdoljaka? Swoje już zrobił, a nie jest to żaden wielki mistrz futbolu. Dobry interes!"

...pisze użytkownik o wdzięcznym "ti_si_govno" (nie tłumaczymy z przyzwoitości).

"Dzięki Bogu, że odchodzi"

...pisze "Skockani88". "Efranor.III" nie pozostawia złudzeń:

"fenomenalny transfer jak na takiego słabego i ograniczonego piłkarza".

"Osla77" dodaje:

"Czy to możliwe, że moje marzenie wreszcie się spełni i Vrdoljak odejdzie? No to mam co świętować".

"Icy_tower" dolewa oliwy do ognia:

"(...)nigdy więcej piłkarzy jak Vrdoljak!".

Mało? To przeczytajcie to:

"Ludzie, uspokójcie się! Przecież Polacy mogą czytać to forum i cały deal przepadnie. Stąd o Vrdoljaku powiem tak - nieustraszony maratończyk, połączenie Makelele, Essiena i Sissoko, wspaniały defensywny pomocnik z artyzmem w nogach. Wrażliwy intelektualista i wielbiciel Chopina"

...szydzi "Cicvara"."Free Texas" dodaje:

"Tak go reklamujecie, że Polacy dowiedzą się jaką padlinę kupują".

Na jednym portalu uwzięli się na biednego Ivicę? Otóż nie, odwiedzieliśmy również Jutarnji List, tam kibice piszą z kolei następująco:

"Chwała Bogu, że w końcu rozwiązujemy ten problem. To jest tulipan, a nie piłkarz. Połowa goli, które Dinamo straciło w tym sezonie to efekt jego błędów"

...pisze "BranimirNeokrunjeni KraljKljucera". Domagoj Vlaszić, podpisany imieniem i nazwiskiem chwali natomiast prezesa Dinama Zdravko Mamicia za ubicie świetnego interesu:

"Mamić to cudo, cudo! Taki transfer i tyle pieniędzy za takiego kopacza!".

Komentarzy broniących Vrdoljaka i bez ironii przedstawiających go jako wartościowego piłkarza dosłownie brak. Nie odbieramy 27-letniemu Chorwatowi szans na zrobienie furory w polskiej lidze, lub przynajmniej na zrobienie dobrego wrażenia na kibicach, ale biorąc pod uwagę opinie kibiców, oceniamy szanse na to jako zbliżone do szans Mariusza Jopa na angaż w Realu Madryt.

Oby Vrdoljak nie okazał się drugim Mikelem Arruabarreną - na hiszpańskich forach dyskusyjnych znajdowaliśmy wówczas bardzo podobne opinie kibiców, a Legia triumfalnie obwieszczała transferowy szlagier. Jest też jeszcze jedna możliwość - polska liga spadła już na takie dno, że zawodnik niechciany w Chorwacji będzie się w niej wyróżniał.

Rafał Tomkowiak

wp.pl

W KP bez zmian.

Groszek 135
27-05-2010, 18:07
elorazdwa3 zapowiada nam super transfer z Francji dzięki któremu zapełnią się trybuny.
Tokiem myslenia ITI zacznijmy tak:

Super transfer czyli pewnie jakiś reprezentant kraju.
ale żeby było u nas głośno i wzbudził zainteresowanie najlepiej jakby to był reprezentant polski.
Ilu reprezentantów mamy we Francji - niewielu, a który nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie?

Dariusz Dudka! :lol2:

obym się mylił :cicho:

Po tym co Karkan wstawił widzę że Vrdoljak to taki drugi Łukasz Surma... tylko że gorszy :/

karakan
27-05-2010, 18:09
Chyba się parę osób obłowi na tym transferze.
Znowu na koszt Mariusza :chees:

Net
27-05-2010, 18:11
Ludovic Obraniak :lol3:

Bugi B.
27-05-2010, 18:20
e tam, ja myślę, że będzie to Jeleń :D

Wszystkie te transfery i kasę na nie wydane zweryfikuje liga i boisko. Do tego czasu nie zamierzam "oceniać"

Tuzin
27-05-2010, 18:26
Ten Mazepa jest już tak uznanym piłkarzem, że nawet doczekał się własnej figury u Madame Tussaud:
http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,10268212-EX,00.jpg

Eman
27-05-2010, 19:00
kurwafuck przestancie narzekac; chlopaki jeszcze nie podpisali kontraktow, baa pilki w Wawie nie kopneli a juz maja pojechane po calosci - Grzelak wam przeszedl to na nich wsiadacie?

elostodwatrzy
27-05-2010, 19:19

Za to My przed 5 lat rzadów ITI zdobyliśmy jedno MP i jeden Puchar Polski. :lol:

Bo takich jak oni w Europie - Rosji, 2 Niemeckiej itp biegaja 10tki.

Myslisz ze Rosjanie nie wiedzieli o Stiicu czy innych ? Jasne ze wiedzieli tylko oni w kazdej druzynie maja po 5 takich jak Stilic.

A to co wymieniłeś - to tylko potwierdza moją teorie.

Ja naprawde trzymam kciuki, żeby to byly swietne transfery, ale poprostu w to nie wierze.
Wystarczy popatrzec na ich sukcesy w ostatnich latach patrz. caly zaciag z Hiszpanii + Dongi i inni etc.

I bardzo bym chcial zeby Ci ludzie odeszli z Legii w przyszlosci za wiele milionów Euro do lepszych klubow. Bede ich wtedy fetował i oklaskiwał tak samo jak Muche. Tylko miedzy bajki włozyc mozna te teksty o wielkim zbawieniu Legii. Prawda jest taka ze dotychczas ITI serowwało nam straszne transfery i tylko dlatego teraz byle piłkarz to WIELKIE wzmocenie.Nie trzeba byc Messim zeby byc lepszym od Grzelaka czy Radovica.

A BVB od wielu lat NIC nie zdobyło! Zachowując proporcje można powiedzieć, że to Legia jest na wyższym poziomie, bo co roku bije się o mistrza. Co do piłkarzy - kogo powinni ściągnąć żebyś był zadowolony? Podaj jakieś nazwiska.

Arczi i dlatego nie podałem nazwiska.

Groszek, wcześniej napisałem, że to jest napastnik.

Kijek
27-05-2010, 19:21
kurwafuck przestancie narzekac; chlopaki jeszcze nie podpisali kontraktow, baa pilki w Wawie nie kopneli a juz maja pojechane po calosci - Grzelak wam przeszedl to na nich wsiadacie?

Nie, powiem za siebie: mnie poprostu smieszy ta propoganda ze przychodza do Nas jacys wielcy piłkarze, którzy nagle zbawią Legie.

Prawda jest taka, że w naszej sytuacji byle grajek który potrafi kopnac piłke więcej niz 3 razy prosto bedzie wzmocnieniem. Do cholery niech klub i kibice zoorganizowani wokoł T67 przestana z nich robic gwiazdy naszej ligi.

Ja im daje szanse, zycze zeby okazali sie gwiazdami pograli u Nas 4 lata i poszli za 5-6 mln Euro kazdy do dobrych druzyn na zachodzie.

Net
27-05-2010, 19:22
baa pilki w Wawie nie kopneli

I tu właśnie nie wiadomo czy nie będzie największego problemu, bo jak wiemy piłki są nieco cięższe niż w pozostałych krajach o czym mieli okazję przekonać się najznamienitsi lukrowani kopacze pod słońcem

Eman
27-05-2010, 19:25
I tu właśnie nie wiadomo czy nie będzie największego problemu, bo jak wiemy piłki są nieco cięższe niż w pozostałych krajach o czym mieli okazję przekonać się najznamienitsi lukrowani kopacze pod słońcem

myslisz ze polskie cukiernictwo tez ich uwiedzie?

iniemamniejusz
27-05-2010, 19:25
A BVB od wielu lat NIC nie zdobyło! Zachowując proporcje można powiedzieć, że to Legia jest na wyższym poziomie, bo co roku bije się o mistrza. Co do piłkarzy - kogo powinni ściągnąć żebyś był zadowolony? Podaj jakieś nazwiska.

Minuta pisania i majtki do wymiany.
Skończ już pierdolić bo tych twoich mądrości naprawde nie da się czytać.

Net
27-05-2010, 19:29
myslisz ze polskie cukiernictwo tez ich uwiedzie?

Po tym zdjęciu, które wkleił Tuzin wnioskuję że z lukrem w kąciku ust będzie mu do twarzy i wtedy będzie błyszczał na boisku najbardziej :lol2:

Bootleg
27-05-2010, 19:31
A BVB od wielu lat NIC nie zdobyło! Zachowując proporcje można powiedzieć, że to Legia jest na wyższym poziomie, bo co roku bije się o mistrza.

Czy ty jesteś głupi czy tylko udajesz?? Legia na wyższym poziomie?? Nie ośmieszaj się; czołowa 3 polskiej ekstraklasy w bundeslidze walczyłaby rozpaczliwie o utrzymanie do ostatniej kolejki... Nie wiem czemu wogóle ci odpisuje, bo widać, ze jesteś niereformowalny... właściwe to weź sobie stąd idź, przerzuć sie na onet albo coś w ten deseń i skończ irytować ludzi...

uho
27-05-2010, 19:32

Napisałeś też że rozegrał podobną ilość minut co Morientes a takich piłkarzy jest czterech M. Kezman, D. Moreira, H. Bamogo i R. Vittek z czego ten ostatni odpada bo już jest w Turcji

Kijek
27-05-2010, 19:34

1. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Slodziak z Ciebie :*

2. Nie wiem, nie znam sie na piłkarzach zagranicznych na których Nas stac, nie fetuje ich. Nie odpalam codziennie Football Managera jak Ty i nie sledze kto jest "talentem" a kto nim nie jest.

z Polskiej ligi:
- Sadlok
- Sobiech
- Centarki
- Nowak
- Glik
- Bruno
- Sandomierski

Warto miec na oku:
- Suvorov
- Wołąkiewicz
- Nykiel
- Fojut
- Hanzel
- Kapias.

Na tyle na ile oglądam Naszą ligę a oglądam ja sporo ( fetuje ja i zyje piłkarzami) to twierdze, że to sa ludzie wyrozniajacy się w sezonie. I kupujac ich, w wiekszosci mlodych, w wiekszosci polscy gracze dodajac do nich BARDZO DOBRYCH zachodnich piłkarzy mozna by było cos zbudować.
Ty jestes owładniety propaganda klubu i Tomaszka67 (albo jestem nim) i sie jarasz byle nazwiskiem "no nejmem" z zachodu bo kosztuje niby duża bańke. Dziwne, że jakoś nikt wczesniej tej bańki nie chciał dac Dinamu.

Kiedys ITI ustami Trzeciaka (juz go nie ma ale polityka zostala chyba ta sama) ogłosiło: ze najpierw na Mazowszu, potem w Polsce a potem zagranica. No i w ten sposob stracilismy Peszke i Lewandowskiego.

pablos
27-05-2010, 19:37
Pożyjemy, zobaczymy.

Natomiast komentarze chorwackich kibiców o Vrdoljaku, które zostały przytoczone przez WP chyba spowodowały lekki popłoch w ITI, bo już ruszyli z ofensywą na legijnych portalach(głównie Legia.net), że WP to Lech i tym podobne.:lol: Ta propaganda sukcesu chyba trochę inaczej miała wyglądać.:lol:

karakan
27-05-2010, 19:42
Na legia.net fetują Ivica.

Komentarze na chorwackich forach tłumaczą zawiścią i oszołomstwem.
Co ciekawe uważają ,że Grzelak jak odejdzie z Legii to zacznie strzelać i będzie gwiazdą , a u nas będą się wszyscy podczas transferu cieszyć(jak w Chorwacji)

Ci ludzie mają wyprane mózgi. :poddaje:

Edit: Pablos: Dokładnie!Tam jest sporo komentarzy pisanych w ramach kampanii reklamowej nowego stadionu.

b.
27-05-2010, 19:44
elostodwatrzy - jesteś pierwszą osobą na tym forum, którą dodałem do listy ignorowanych. Muah :*

Nie mam zamiaru Cię obrażać czy wyśmiewać, bo nie mam w zwyczaju śmiać się czy obrażać osoby nie w pełni rozumu. Ale też nie mam zamiaru tracić czasu na czytanie wytworów Twojej bujnej wyobraźni.

elostodwatrzy
27-05-2010, 19:45
Czy ty jesteś głupi czy tylko udajesz?? Legia na wyższym poziomie?? Nie ośmieszaj się; czołowa 3 polskiej ekstraklasy w bundeslidze walczyłaby rozpaczliwie o utrzymanie do ostatniej kolejki... Nie wiem czemu wogóle ci odpisuje, bo widać, ze jesteś niereformowalny... właściwe to weź sobie stąd idź, przerzuć sie na onet albo coś w ten deseń i skończ irytować ludzi...

Zachowując proporcje (www.google.pl) :klnie:

Uho - tak, wszystkie warunki, które wymieniłem zgadzają się. Jutro będzie wiadomo czy zostanie naszym piłkarzem.

Kijek,
Sadlok, Sobiech, Glik, Nowak - niewarci kasy jakiej chcą ich kluby
Bruno -ostatnia runda fatalna
Sandomierski, Cetnarski -tu się zgodzę z Tobą
A pozostałe nazwiska? Bez żartów proszę, tamci nie zapewnią walki o mistrza.
Tak, skład trzeba uzupełniać Polakami i zagranicznymi. Ale jak za podobne pieniądze można wziąć lepszego obcokrajowca, to po co przepłacać?

siekan
27-05-2010, 19:51
A Nowak to przypadkiem nie jest wolnym graczem? A co do reszty to owszem ich ceny są wyssane z palca, ale tez nie oczekujmy, ze ktoś wyróżniających się graczy będzie wołał po 100 tysięcy ojro.

Kijek
27-05-2010, 19:52
Kijek,
Sadlok, Sobiech, Glik, Nowak - niewarci kasy jakiej chcą ich kluby

A Ci ktorzy dzis przylecieli sa warci? Twoje myslenie rozpierdala

Bruno -ostatnia runda fatalna
No i ?

Sandomierski, Cetnarski -tu się zgodzę z Tobą
To ze Ty sie ze mna zgadzasz to akurat powod tylko do zaklopotania i wstydu.

A pozostałe nazwiska? Bez żartów proszę, tamci nie zapewnią walki o mistrza.
A umiesz czytac ? Przeczytales co napisalem w nagłówki nad tymi "pozostalymi nazwiskami"

Ps. No tak bo dotychczasowa druzyna budowana od 5 lat przez twoje ITI gwarantowało nam walke o Mistrza. Nie rozsmieszaj mnie.

Tak, skład trzeba uzupełniać Polakami i zagranicznymi. Ale jak za podobne pieniądze można wziąć lepszego obcokrajowca, to po co przepłacać?

Po to ze Ci Polacy wiedza co to jest Legia, może nie wszyscy ja kochaja ale przynamniej wiedza gdzie przychodza a dla takiego brazylijczyka wzietego prosto z plazy to nie ma roznicy czy to Warszawa czy juz kolo podbiegunowe.

Tutaj naprawde twoja propanagda wzieta od Tomaszka działac nie bede - wiec moze przestań sie wysilac?

detoxizer
27-05-2010, 19:54
Po co ta tajemnica, skoro wiadomo, że chodzi o Kezmana? ;)

elostodwatrzy- Vdroljak to chorwacki odpowiednik Surmy. Im prędzej to zrozumiesz, tym lepiej dla Twojej psychiki w połowie rundy jesiennej nowego sezonu :)

LLM
27-05-2010, 19:56
Za oficjalną:

Sonic
2010-05-27 16:08 - IP 89.77.1***
"Tak sobie teraz oglądałem zdjęcia tych naszych wzmocnień i biorąc pod uwagę ich urodę ( może dla tego zrezygnowali kiedyś z Krzynówka -joke- ) dochodze do wniosku że te transfery może maja zachęcić panie do przyjscia na stadion :) Nom nom szczwane to ITI " :lol:

Osobiście co do ich umiejętności się nie wypowiadam, bo kontraktów jeszcze nie podpisali, a jeżeli do tego dojdzie to dajmy im szansę do zaprezentowania się w lidze.

arczi
27-05-2010, 20:06
A BVB od wielu lat NIC nie zdobyło! Zachowując proporcje można powiedzieć, że to Legia jest na wyższym poziomie, bo co roku bije się o mistrza.

Borussia także co roku bije się o mistrza. Jak byś tego nie wiedział, to nawet Odra Wodzisław biła się co roku o mistrza. Wszyscy przystępują do rozgrywek w celu ich wygrania. Nie wiem po cholerę porównujesz nas do Borussi. Czy Ekstraklasę do Bundesligi. Te BVB które jest według Ciebie gorsze od Legii przynajmniej w nowym sezonie wystąpi w Lidze Europejskiej. I może chociaż ten fakt zamknie ci już usta. No chyba że dalej chcesz się licytować.

Zasadniczo to mam gdzieś tego Vdroljaka, mam póki co także gdzieś Mazengę, Manu i tego twojego tajemniczego "francuza". W przeciwieństwie do Ciebie, ani ich nie chwalę, ani nie ganię i to z prostego założenia. Nie widziałem jak grają i z ostatecznym osądem wstrzymam się do pierwszych gierek (w ogóle to najpierw niech podpiszą kontrakty). Tobie zaślepieńcu radzę zrobić to samo. Zatrzaśnij sobie klawiaturę i odejdź w pokoju.

:bialy:
27-05-2010, 20:08
Na legia.net fetują Ivica.
uważają ,że Grzelak jak odejdzie z Legii to zacznie strzelać i będzie gwiazdą , a u nas będą się wszyscy podczas transferu cieszyć.

tu niestety zachodzi prawdopodobieństwo że tak włąśnie będzie. Grzelak przed przyjściem do Legii prezentował się naprawdę dobrze. W Legii też miał kilka błysków (jakieś mecze z Wisłą mi się kołączą po głowie), ale generalnie to kładzie wiadomo co na grę u nas. Ja się nie zdziwię, jeśli po odejściu z Łazienkowskiej będzie prezentował się przyzwoicie.

Co do dzisiejszego desantu transferowego - ja jestem umiarkowanym optymistą. Nie są to nazwiska na miarę ćwierćfinału Ligi Mistrzów, ale mimo wszystko goście z solidnych zespołów. Mazengę znam z gier komputerowych jako niezły talent. To rzecz jasna żadna wyrocznia, ale mówi przynajmniej tyle, że researcherzy np. takiego Football Managera mają o nim dobrą opinię. Gość w swoim życiu nasiekał całkiem przyzwoitą liczbę bramek, ma warunki fizyczne. Może być nieźle.

O Manu nie czytałem jeszcze negatywnych opinii, raczej wszyscy z szacunkiem o jego umiejętnościach piszą.

Vrodljak - no tu jest trochę dziwinie, skoro go tak jadą na tamtejszym forum. Z drugiej strony wielokrotny mistrz swojego kraju, podstawowy zawodnik. I przychodzi na pozycję, na której u nas WYJĄTKOWA susza. Jak już ktoś pisał, słabszy od Jarzy i Borysiuka raczej nie będzie.

Podsumowując, nie przesadzajmy z zaoczną krytyką tych gości. Tak sobie myślę, że wstręt do ITI nie powinien promieniować na jakiegoś bogu ducha winnego kopacza z drugiego końca świata, który pewno przyjeżdza tu ze sporymi nadziejami. Nie traćmy obiektywizmu, bo tylko upodabniamy się do ITI w ich zacietrzewieniu.

detoxizer
27-05-2010, 20:18
O Knezeviciu też wypowiadają się: "najgorszy gracz Partizana od 10 lat". :rotfl:

elostodwatrzy
27-05-2010, 20:20
Kijek, sorry, ale Ty w ogóle nie masz pojęcia o piłce nożnej. W czym Sadlok,Glik, Nowak i Sobiech są warci dużych pieniędzy? Sadlok i Glik zostali okrzyknięci wielkimi talentami, ale ich gra w polskiej ekstraklasie nie porywa jak na sumy, za które można ich pozyskać. Sobiech? Dwie albo trzy bramki w poprzedniej rundzie. Wiadomo, ma 19 lat, ale półtora miliona euro? To co Lech daje to dla mnie maksimum - 800 tysięcy. Nowakowi kończy się kontrakt z pół roku z tego co pamiętam, ale on woli wyjechać za granicę. Problemem są też jego kontuzje przez które opuszcza sporo meczów. A czemu tamci są warci tych pieniędzy? Bo byli obserwowani od dłuższego czasu?! Gdyby grali piach to ich nazwiska nawet nie przewijałyby się na Łazienkowskiej.
Bruno - no i? No i prochu nie wymyśli. Skoro przegrywa rywalizację wśród pomocników Jagiellonii, to coś jest nie halo. Co do Sandomierskiego i Cetnarskiego - tak, byłby wstyd gdybyś wymienił zawodników, z których żaden się nie nadaje. Ja cały czas liczę na Tshibambę, z którego menedżerem Legia nadal prowadzi negocjacje. Przewija się też nazwisko Daniela Bueno, ale to jest opcja alarmowa gdyby nie udało się sprowadzić kompletnie żadnego napastnika. Ponadto Legia stara się wyłowić Jonczyka z Sandecji.
Przedostatni akapit Twojej wypowiedzi rozwalił mnie doszczętnie. Skoro Polacy dobrze wiedzą co to jest Legia, to dlaczego jedziesz po obecnych kopaczach?

Detoxizer, jutro nazwisko będzie znane. Co do tego Chorwata - nie sugerowałbym się wpisami w internecie. Chłopak nie gra na pozycji która jest zbyt widowiskowa, więc kibice mogą robić z niego kozła ofiarnego. W każdym klubie szuka się takich piłkarzy. Tak jak u nas np. Maciek czy Bartek Grzelak.

Arczi, fakt rozmowa niepotrzebnie zeszła na OT. Ale trzeba szczerze sobie przyznać, że Legia co roku jest bardzo bliska mistrzostwa, natomiast szanse Borussii na mistrza Niemiec są prawie zerowe. To, zachowując proporcję, różni oba kluby. A, że awansowali do Ligi Europy, no cóż... Dla nas to coś w rodzaju jak awans do niedawnego Pucharu Intertoto wywalczony rzutem na taśmę. Co do "nowych" zawodników - napisałem tylko, że ich transfery są potrzebne. Rozmawiałem z ludźmi na ich temat, mam wiedzę o nich od osób, które znają się na piłce - te osoby pozytywnie wypowiadały się o owych piłkarzach.

The_Monster
27-05-2010, 20:23
Po to ze Ci Polacy wiedza co to jest Legia, może nie wszyscy ja kochaja ale przynamniej wiedza gdzie przychodza a dla takiego brazylijczyka wzietego prosto z plazy to nie ma roznicy czy to Warszawa czy juz kolo podbiegunowe.

a co to jest Legia ? klub bez kibiców ? ten brazylijczyk wie ze perejro się tu wybił i też będzie chciał strzelić kilka bramek i odejść na Zachód ;]

Net
27-05-2010, 20:25
Zanim Bracia odpowiecie elochujwiejaktamdalej proponuję :

http://www.kromeboy.net/wp-content/uploads/2008/08/dont-feed-troll.jpg

:D

Szkoda nerw, czasu i klawiatury na tego barana.

detoxizer
27-05-2010, 20:26
a co to jest Legia ? klub bez kibiców ? ten brazylijczyk wie ze perejro się tu wybił i też będzie chciał strzelić kilka bramek i odejść na Zachód ;]

Jeżeli to nie ironia, mój przekaz będzie krótki: ******* SIĘ WAFLU!

PeCe
27-05-2010, 20:27
Kijek, sorry, ale Ty w ogóle nie masz pojęcia o piłce nożnej. W czym Sadlok,Glik, Nowak i Sobiech są warci dużych pieniędzy? Sadlok i Glik zostali okrzyknięci wielkimi talentami, ale ich gra w polskiej ekstraklasie nie porywa jak na sumy, za które można ich pozyskać. Sobiech? Dwie albo trzy bramki w poprzedniej rundzie. Wiadomo, ma 19 lat, ale półtora miliona euro? To co Lech daje to dla mnie maksimum - 800 tysięcy. Nowakowi kończy się kontrakt z pół roku z tego co pamiętam, ale on woli wyjechać za granicę. Problemem są też jego kontuzje przez które opuszcza sporo meczów. A czemu tamci są warci tych pieniędzy? Bo byli obserwowani od dłuższego czasu?! Gdyby grali piach to ich nazwiska nawet nie przewijałyby się na Łazienkowskiej.
Bruno - no i? No i prochu nie wymyśli. Skoro przegrywa rywalizację wśród pomocników Jagiellonii, to coś jest nie halo. Co do Sandomierskiego i Cetnarskiego - tak, byłby wstyd gdybyś wymienił zawodników, z których żaden się nie nadaje. Ja cały czas liczę na Tshibambę, z którego menedżerem Legia nadal prowadzi negocjacje. Przewija się też nazwisko Daniela Bueno, ale to jest opcja alarmowa gdyby nie udało się sprowadzić kompletnie żadnego napastnika. Ponadto Legia stara się wyłowić Jonczyka z Sandecji.
Przedostatni akapit Twojej wypowiedzi rozwalił mnie doszczętnie. Skoro Polacy dobrze wiedzą co to jest Legia, to dlaczego jedziesz po obecnych kopaczach?

Detoxizer, jutro nazwisko będzie znane. Co do tego Chorwata - nie sugerowałbym się wpisami w internecie. Chłopak nie gra na pozycji która jest zbyt widowiskowa, więc kibice mogą robić z niego kozła ofiarnego. W każdym klubie szuka się takich piłkarzy. Tak jak u nas np. Maciek czy Bartek Grzelak.

Arczi, fakt rozmowa niepotrzebnie zeszła na OT. Ale trzeba szczerze sobie przyznać, że Legia co roku jest bardzo bliska mistrzostwa, natomiast szanse Borussii na mistrza Niemiec są prawie zerowe. To, zachowując proporcję, różni oba kluby. A, że awansowali do Ligi Europy, no cóż... Dla nas to coś w rodzaju jak awans do niedawnego Pucharu Intertoto wywalczony rzutem na taśmę. Co do "nowych" zawodników - napisałem tylko, że ich transfery są potrzebne. Rozmawiałem z ludźmi na ich temat, mam wiedzę o nich od osób, które znają się na piłce - te osoby pozytywnie wypowiadały się o owych piłkarzach.
Szczególnie w tym roku Legia była bliska mistrzostwa. A przepraszam, przez chwilę była, to wtedy przegrała bodajże 3 mecze z rzędu. Styl gry jest taki, że się tego nie da oglądać.
Ty Monster, weź się zastanów czy na pewno chcesz tu pisać. Klub bez kibiców? Rozumiem, że nie byłeś na meczu z Bełchatowem i przechodząc na stadion nie zauważyłeś pikiety?

Eman
27-05-2010, 20:27
O Knezeviciu też wypowiadają się: "najgorszy gracz Partizana od 10 lat". :rotfl:

to jak na nasza lige bedzie jednym z najlepszych prawych obroncow jesli nie najlepszym - Odry juz nie ma wiec nikt nam nie podskoczy

siekan
27-05-2010, 20:29
Coś ty się tak tej Borussi przyczepił. Prześledź sobie ich trofea to zobaczysz, że to porównywać Legię z BVB to jak porównać gówno do miodu. Ochłoń człowieku ochłoń, a nie podkurwiasz tylko ludzi.

karakan
27-05-2010, 20:30
tu niestety zachodzi prawdopodobieństwo że tak włąśnie będzie. Grzelak przed przyjściem do Legii prezentował się naprawdę dobrze. W Legii też miał kilka błysków (jakieś mecze z Wisłą mi się kołączą po głowie), ale generalnie to kładzie wiadomo co na grę u nas. Ja się nie zdziwię, jeśli po odejściu z Łazienkowskiej będzie prezentował się przyzwoicie.

Błyszczał w 2 ligowym Widzewie , który wtedy wchodził do ekstraklasy.
Dogrywali mu piły i dostawiał nogę.Grzelak jest słaby i do tego kontuzjogenny.

The_Monster
27-05-2010, 20:32
Szczególnie w tym roku Legia była bliska mistrzostwa. A przepraszam, przez chwilę była, to wtedy przegrała bodajże 3 mecze z rzędu. Styl gry jest taki, że się tego nie da oglądać.
Ty Monster, weź się zastanów czy na pewno chcesz tu pisać. Klub bez kibiców? Rozumiem, że nie byłeś na meczu z Bełchatowem i przechodząc na stadion nie zauważyłeś pikiety?

Ma kibiców ale raczej na tym forum bo nie mówisz o 2000 na stadionie?

siekan
27-05-2010, 20:36
A ja mówię żebyś sobie darował te podjazdy i zwyczajnie zamilknął na wieki.

The_Monster
27-05-2010, 20:36
off top : teraz na Ntv program ze Skrzeczem i Guzowska dzowni babka 40-50 lat pozdrawiam Skrzecza a potem ITI spier....... haha ;d

detoxizer
27-05-2010, 20:38
Czy ktoś może zbanować tego idiotę? Przecież on drastycznie obniża poziom tego forum...

Zdzisiek
27-05-2010, 20:42
to jest zorganizowany najazd "Truskawki67" i jego przydupasów !!!

Hej Tomaszek, przestań pleść farmazony, i popisywać się elokwencją, i "wspaniałą" znajomością piłki nożnej...
Jesteś wafel, i tergo typu rozkminy serwuj tym z ".com" !!!

The_Monster
27-05-2010, 20:44
Czy ktoś może zbanować tego idiotę? Przecież on drastycznie obniża poziom tego forum...

to jest zorganizowany najazd "Truskawki67" i jego przydupasów !!!

Hej Tomaszek, przestań pleść farmazony, i popisywać się elokwencją, i "wspaniałą" znajomością piłki nożnej...
Jesteś wafel, i tergo typu rozkminy serwuj tym z ".com" !!!

a myślałem że Starucha i jego przydupasów.
dobra piszmy na temat :)
Mincanski do Polonii nie chce iść może go do Legii..

Pa Pa Monster - nie odpisujcie mu już

b.
27-05-2010, 20:45
a myślałem że Starucha i jego przydupasów.

miło się klikało :bauns:

Zdzisiek
27-05-2010, 20:47
wypad stąd FRAJERZE :sedzia:
twoja aktywność forumowa, dobiega końca !!!

Dubiel
27-05-2010, 20:47
Wy obniżcie dyskutując z nim. Wolnośc słowa więc nie można mu zabronic wyrażenia swojego zdania, a gdyby nikt mu nie odpisywał to nie musiałbym 20 minut głupot czytac bo po dwóch postach by się znudził i poszedł na wiertniczą wpizdu.

Więc proszę Was o zignorowanie jego kolejnych wypocin

elano
27-05-2010, 20:48
Miło było cię poznać :kawa:

detoxizer
27-05-2010, 20:48
Wy obniżcie dyskutując z nim. Wolnośc słowa więc nie można mu zabronic wyrażenia swojego zdania, a gdyby nikt mu nie odpisywał to nie musiałbym 20 minut głupot czytac bo po dwóch postach by się znudził i poszedł na wiertniczą wpizdu.

Więc proszę Was o zignorowanie jego kolejnych wypocin

Wiesz... Ile razy można ignorować kretynów? Wystarczyły 3 potencjalne transfery, bo wciąż nikt niczego nie podpisał, aby nastąpił wylew trolli... Masakra.

The_Monster
27-05-2010, 20:49
oj spokojnie :D co się tak spinacie ? ;d wypijcie sobie Legiona może wam przejdzie... a że mam inne zdanie od was to chyba mam takie prawo ? czy już nie jestem waszym bratem jak nie nawijam ciagle patataj...
Wracajmy do tematu.

siekan
27-05-2010, 20:53
***** mać no. Tu nie chodzi o reprezentowanie tych samych poglądów ale o zwyczajną dyskusję na poziomie, a o to z Tobą ciężko. A te personalne podjazdy to sobie wsadź w dupę.

maciej_KO
27-05-2010, 20:54
:roll:
arczi proszę...

Kijek
27-05-2010, 20:57
Kijek, sorry, ale Ty w ogóle nie masz pojęcia o piłce nożnej.
wiem, ale nigdy nie mówiłem, że się znam.

W czym Sadlok,Glik, Nowak i Sobiech są warci dużych pieniędzy?
Sa warci takich pieniedzy jakie dyktuje rynek. Są warci takich pieniedzy takie chce ktoś za nich wyłożyc. I cała sztuką kwalifikacji negocjatorskich menedzera klubu jest sztuka dogadania się z piłkarzem i jego klubem.
I to nie jest piłka mozna tylko znajomosc ekonomii, metod zarzadzania i negocjacji w biznesie.

Sadlok i Glik zostali okrzyknięci wielkimi talentami, ale ich gra w polskiej ekstraklasie nie porywa jak na sumy, za które można ich pozyskać. Sobiech? Dwie albo trzy bramki w poprzedniej rundzie. Wiadomo, ma 19 lat, ale półtora miliona euro? To co Lech daje to dla mnie maksimum - 800 tysięcy.
Nie moją wina jest to że kazdy kto zagra 5 razy prosto piłke jest okrzykniety talentem.
To m.in. twoi działacze sprowadzili polską piłkę na dno.
Ja tylko twierdze że Ci ludzie sie wyrozniaja w naszej lidze.

Nowakowi kończy się kontrakt z pół roku z tego co pamiętam, ale on woli wyjechać za granicę.
Kolejny raz - tu sztuka menedzerów klubowych aby przekonac Nowak do zostania w Polsce lidze.

Ja cały czas liczę na Tshibambę
:lol: Za to Ty sie znasz na pilce.
Błagam Cie on kopnał piłke 300 razy mniej prosto niz Grzelak lub/i Włodarczyk.

Z którego menedżerem Legia nadal prowadzi negocjacje.
[']

Przewija się też nazwisko Daniela Bueno, ale to jest opcja alarmowa gdyby nie udało się sprowadzić kompletnie żadnego napastnika.
['] :lol:

Atak moich marzen Czibamba sprowadzony w 14 w lidze Arki z Danielem Bruno z Odry z 16 druzyny w lidze zdobeda Nam mistrza ! Co ciekawe Czibamba goli 5 (Mieciel tez), Daniel Bruno goli 6 (tyle co Grzelak). Wiec... ? To zdecyduj sie albo sie wzmacniamy i gramy o coś wiecej niz obecnosc w lidze albo wymieniamy Grzelaka z Miecielem na Czibambe i Daniela Bruno.

Bo są słabi? Bo sa słabsi od tych kd których wymieniłem. Samym sercem Smolińskiego i Jarzębowskiego do Legii ligi nie wygramy.

Ps. moze ktos sprawdzic czy IP tego czlowieka jest takie same jak IP Tomaszka67 ?

detoxizer
27-05-2010, 21:02
Na pewno wpływ na odnalezienie i obserwowanie akurat tych piłkarzy miała umowa z tą firmą, która ma taką bazę itd. Z nimi właśnie współpracuje SI Games z tego co pamiętam.

Czekam na Kezmana :lol:

EDIT: Już nie czekam, on ma 31-lat. :)

Czaruś
27-05-2010, 21:11
jesli już o transferach mówimy o to kilka cytatów:

"1,5 miliona za Vrdoljaka? Swoje już zrobił, a nie jest to żaden wielki mistrz futbolu. Dobry interes!"

"Czy to możliwe, że moje marzenie wreszcie się spełni i Vrdoljak odejdzie? No to mam co świętować".

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Ivica-Vrdoljak-wielki-transfer-Na-pewno,wid,12313220,wiadomosc.html?ticaid=1a3dd

edit: faktycznie, nie zauważyłem tego, ale żeby było w temacie: odnoszę wrażenie, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki...

Eman
27-05-2010, 21:17
jesli już o transferach mówimy o to kilka cytatów:

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,Ivica-Vrdoljak-wielki-transfer-Na-pewno,wid,12313220,wiadomosc.html?ticaid=1a3dd

ktos czytal ich forum i moze potwierdzic ze takie sa opinie o nim bo wp to tak jak fakt onet tvn24 = gowno warte

arczi
27-05-2010, 21:21
Czizes...
Monster za "przydupasów Starucha" poleciał jakby z urzędu.

elo123 - ja z natury jestem dość tolerancyjny i zazwyczaj spokojny, no ale uważaj, zaraz wpadnie tu mort i Rolnik. Wszyscy wiemy już że jesteś wyznawcą wiary KP, ale miej na uwadze fakt, że wybrałeś do szerzenia propagandy sukcesu złe forum. Radzę z czystego serca. Zaniechaj tego procederu.

a Ty Czaruś czytaj uważniej. Na poprzedniej stronie jest już wklejony ten tekst.

Teraz JA
27-05-2010, 21:22
Ponadto Legia stara się wyłowić Jonczyka z Sandecji.

Tego Jonczyka, który okazał się za słaby na Młodą Ekstraklasę Wisły Kraków?

A co do tego Chorwata- to może on podpadł kibicom jakimś swoim zachowaniem (vide Iwański)? Dlatego jest tak jeżdzony i kibice chcą, aby się go pozbyto. Co by nie mówić, to podobny kazus jest w przypadku Ajwena w Legii. Każdy chętnie by go wyjeb*ł z tego klubu. Ale bądz co bądz, Iwański na tle naszych pozostałych gwiazdek piłkarsko wyglądał od nich lepiej.

Przyjdzie i się nie sprawdzi, to iti znów się osmieszy. 1 mln na słabego grajka- takie rzeczy tylko w iti. Ale czas pokaże.

syrokomla
27-05-2010, 21:23
bueno i tchibamba ty eloTomaszek, chyba na głowę upadłeś:bobas:

R.
27-05-2010, 21:27
Co w takim razie z Kucharczykiem? Mezenga, Chinyama(jesli wroci po kontuzji), Grzelak(pewnie odejdzie), Paluchowski(wraca z wypozyczenia) plus ew. jeszcze jakis nowy - Kolejne wypozyczenie? Swego czasu bodaj Trzeciak sie tym transferem strasznie podniecal(ja go nie widzialem wiec nie bede ocenial).

Z.
27-05-2010, 21:28
Tego Jonczyka, który okazał się za słaby na Młodą Ekstraklasę Wisły Kraków?

Lewandowski okazał się za słaby na rezerwy Legii Warszawa.

Q_(L)
27-05-2010, 21:28
Rolnik,

:ucieka: :ucieka: :ucieka:

znaczy się Real Madryt czy inna Barcelona są nieszanującymi się klubami?

:cicho:

anakin(L)
27-05-2010, 21:29
Dinamo od zawsze lansuje grajków sprzedając ich za duze sumy do w miarę poważnych klubów zachodnich. Vrdoljak na pewno nie jest grajkiem wybitnym, formatu europejskiego skoro i cena nie powala. Ogladałem kilka spotkań Dinama i zdecydowanie nie można mu zarzucić braku ambicji.
Jest to osoba dająca z siebie zawsze maksa ,taki klasyczny pewny defensywny pomocnik (cos w rodzaju wczesnego Sobolewskiego-walka w środku pola). Ale defensywny, więc nie mozna wymagać od niego że będzie jakims super kreatorem. Je...ć czasem tez umie z daleka.
I może własnie taki grajcar jest w tej pomocy potrzbny, zapieprzający po to by paru innych skupiało się tylko na ofensywie. A jak trzeba to i opi......ć potrafi.

Clint
27-05-2010, 21:31
Dinamo od zawsze lansuje grajków sprzedając ich za duze sumy do w miarę poważnych klubów zachodnich. Vrdoljak na pewno nie jest grajkiem wybitnym, formatu europejskiego skoro i cena nie powala. Ogladałem kilka spotkań Dinama i na nie można mu zarzucić braku ambicji.
Jest to osoba dająca z siebie zawsze maksa ,taki klasyczny pewny defensywny pomocnik (cos w rodzaju wczesnego Sobolewskiego-walka w środku pola). Ale defensywny, więc nie mozna wymagać od niego że będzie jakims super kreatorem.
I może własnie taki grajcar jest w tej pomocy potrzbny, zapieprzający po to by paru innych skupiało się tylko na ofensywie. A jak trzeba to i opi......ć potrafi.

A pressing Iwańskiego Ci nie wystarczy?:lol2:

mort
27-05-2010, 21:33
elostodwatrzy - przestań obrażać ludzi ok? 8)

ostatnie ostrzeżenie.

syrokomla
27-05-2010, 21:33
Co w takim razie z Kucharczykiem? Mezenga, Chinyama(jesli wroci po kontuzji), Grzelak(pewnie odejdzie), Paluchowski(wraca z wypozyczenia) plus ew. jeszcze jakis nowy - Kolejne wypozyczenie? Swego czasu bodaj Trzeciak sie tym transferem strasznie podniecal(ja go nie widzialem wiec nie bede ocenial).
może po prostu Młoda
ekstraklasa dla Kucharczyka? Z tego co pamietam sznse na grę powinien mieć Kosecki, pamietam kiedyś był wywiad Skorzy i Urbana i dziennikarz poprosił, zeby kazdy z nich powiedział kogo by wyjął z druzyny przeciwnika. No i urban powiedział, że Sobolewskiegoa Skorża mu pojechał, że młodego Kosę. Więc liczę, że to może być jedyny pozytyw z przyjścia Macieja "liga bedzie ciekawsza" S.

anakin(L)
27-05-2010, 21:34
chyba dressing Iwańskiego:)

Q_(L)
27-05-2010, 21:35
Ale trzeba szczerze sobie przyznać, że Legia co roku jest bardzo bliska mistrzostwa, natomiast szanse Borussii na mistrza Niemiec są prawie zerowe. To, zachowując proporcję, różni oba kluby. A, że awansowali do Ligi Europy, no cóż... Dla nas to coś w rodzaju jak awans do niedawnego Pucharu Intertoto wywalczony rzutem na taśmę.

Co do "nowych" zawodników - napisałem tylko, że ich transfery są potrzebne. Rozmawiałem z ludźmi na ich temat, mam wiedzę o nich od osób, które znają się na piłce - te osoby pozytywnie wypowiadały się o owych piłkarzach.
:hmm: czyli tak na prawdę nie znasz się na piłce i "reprezentujesz", czy może bardziej powielasz zdanie innych osób, a nie swoje? :?

Teraz JA
27-05-2010, 21:38
Lewandowski okazał się za słaby na rezerwy Legii Warszawa.

Czytałem ostatnio informację, jak przebiegała kariera Lewego. On w rezerwach Legii nie mógł się sprawdzić, bo praktycznie cały czas miał kontuzję.

Chorwacki dziennikarz o Vrdoljaku:

- Ivica Vrdoljak to jeden z pięciu defensywnych pomocników naszej ligi. Bardzo solidny, ale daleko mu do statusu gwiazdy - mówi dziennikarz Neven Bertičević z gazety "Sportske Novosti" portalowi Futbolnews.pl. W czwartek doszło do finalizacji kolejnego wzmocnienia Legii. Piłkarz Dynama Zagrzeb podpisze umowę z Wojskowymi.

- Daleko mu do statusu takiego Luki Modricia, ale w Chorwacji ma opinię solidnego gracza, jednego z najlepszych w Dinamie - twierdzi Bertičević. - Gdybym sporządził klasyfikację defensywnych pomocników w naszej lidze, na pewno znalazłby się w pierwszej piątce - dodaje. To, co go wyróżnia to twardość w grze i nieustępliwość.

Vrdoljak nie jest teraz brany pod uwagę przez selekcjonera kadry Slavena Bilicia. - Jeszcze parę lat temu był bliski powołania - zaznacza Bertičević. Według dziennikarza, cena za Chorwata oscylowała w granicach 1 mln euro. - Taką kwotę ostatnio słyszałem - podkreśla. Bertičević zaznacza, że polska liga jest mocniejsza od chorwackiej. - My mamy tylko dwie drużyny - Hajduka i Dynamo, które mogą rywalizować z waszą czołówką. Reszta bardzo odstaje. Ale sądzę, że Ivica sobie bez problemu poradzi u was - dodaje.
http://www.futbolnews.pl/informacje/aktualnosci-pilkarskie/art,3168,vrdoljak-kosztowal-legie-ok-1-mln-euro.html

RAFek
27-05-2010, 21:42
Ostatnie 4 strony tematu przewinąłem, bo przecież tego de... elostocośtam nie da się czytać - dajcie :cenzura: bana bo nawet mi, 520km od Warszawy śmierdzi mi on KP lub ITI, bo tacy :cenzura: nie rodzą się na kamieniu. Do KP idą sami mistrzowie świata i okolic wraz z przyległościami, a MP Legia ma w kielni bo się reszta osmarka...
Na tej samej zasadzie do Pogoni po rundzie jesiennej trafili:
najlepszy rozgrywający ligi Zawadzki,
najlepszy strzelec Klatt i as ekstraklasowy, którego chciało w ch..j klubów OE -
Bojarski.

Wynikiem jest brak awansu do Ekstraklasy i porażka w PP...

karakan
27-05-2010, 21:43
I my kogoś takiego kupujemy za bańkę euro?

edit: To a propos opinii chorwackiego dziennikarza.

Cypis
27-05-2010, 21:46
o kurczaki, bylem w tym temacie moze z rok temu.
nie sadzilem ze moga tu byc emocje :D

syrokomla
27-05-2010, 21:50
Lewandowski grał i był bardzo dobry w rezerwach, pamietam bo chodziłem na mecze przymysliwieckiej, kontuzje miał jedną za to poważną i to pechowo bo na pół roku przed końcem kontraktu. Ostatnią runde się leczył i nie przedłuzyli z nim kontraktu. Była to bezdennie głupia decyzja bo już wtedy sie bardzo wyróżniał, także na tle Paluchowskiego czy Polniaka

Groszek 135
27-05-2010, 21:53

Tu nie do końca chodzi kogo powinni ściągnąć, bardziej według mnie chodzi o to że nie zbuduje się drużyny w jednym okienku transferowym. Nie każdy transfer okaże się trafny, nie każdy piłkarz się przyjmie, zaaklimatyzuje.

Jeśli liczysz że w tym okienku klub pozyska 10 piłakrzy i Legia od razu zdobędzie mistrza to się mylisz. Zobacz Lecha - po fuzji z Amicą docierali się kilka lat mistrzowski skład był budowany przez 3 sezony, a i tak Lech nie zaczynał od zera tylko podstawę - trzon stanowili piłakrze Amiki. Później się stopniowe wzmacniali przebudowali ale z głową.

My po pierwsze nie mamy żadnych podwalin pod budowę silnej drużyny, z obecnego składu na dobrą sprawę powinni zostawić 7 - 8 piłkarzy ( łącznie z Muchą) a część i tak tylko jako rezerwowi.

Czyli żeby mieć dobra drużynę to brakuje nam 15! kopaczy.I tu się pojawia drugi problem bo z tych piętnastu jakby sprawdziło się 7 było by supe- fajnie-zajebiscie, i w kolejnych okienkach wzmacniać, wymieniać słabe elementy. to powinno być robione na przestrzeni ostatnich lat, tak miało być, ale woleliśmy się osłabiać i sprowadzać przeciętnych kopaczy (Komorowski, Szewczyk i więcej takich kwiatków)

Na dobra sprawę ten żmudny proces budowy drużyny dopiero się zaczyna o jakichś sukcesach będzie można pomyśleć za jakieś 3-4 lata.

Z.
27-05-2010, 21:54
Vrodljak może być nawet odkryciem rundy/sezonu. To samo Kneżević. Jeżeli potwierdzą się oczywiście teksty, że nie umie wrzucać piłki, nie umie przeszkadzać napastnikom, ale jest waleczny i wytrzymały. W tej buraczanej lidze wiecej nie trzeba. Piłkę umie wrzucac 2-3 ludzi, przeszkadzać napastnikom też ze dwóch (bo jest jeden napastnik, któremu w ogole trzeba przeszkadzać, no dwóch).

Jeżeli będą na poziomie np Kriżanaca to będą wzmocnienia. Gorzej jeżeli to kolejne Kumbevy i Radovicie..

Zobaczymy.

A Manu i Mazenga - wątpie by się zaaklimatyzowali itp.

Zawsze(L)
27-05-2010, 21:59
Z tym że liga chorwacka od polskiej jest słabsza nie mogę się zgodzić. Nasza liga może być wyrównana, tylko dlatego że nikt w niej nie potrafi grać ale żeby twierdzić że jest lepsza od chorwackiej to trzeba być pomylonym człowiekiem.

Co do tego Vrdoljuka to wierzę że będzie z niego przyzwioty grajek. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić sytuacji że będzie gorszy od Jarzy i Borysiuka. Ale czy będzie to jakiś super player to niewiadomo. Póki co należy dać mu szanse wykazania się ( o ile dojdzie do podpisania kontraktu ).

Jeszcze chciałbym się odnieść do tej polemiki Kijka z elostodwatrzy na temat polskich zawodników... Wiadomo że lepiej mieć jak najwięcej w kadrze polskich zawodników, jeszcze lepiej wychowanków. Ale jeśli kwoty za polskich zawodników są astronomiczne, co by się zgadzało w przypadku Sobiecha i Sadloka to jestem za tym by kupić nawet za te same pieniądze zawodnika zza granicy. Pod warunkiem że nie będzie to przypadkowy typ z youtuba, a zawodnik którego się obserwowało dłuższy czas i widziało chociaż raz na oczy.

Jeśli chodzi o ambicje polskich zawodników którzy przechodzą do Legii to mam już wyrobione zdanie na ten temat. Uważam że jeśli zawodnikowi zależy żeby coś osiągnać to jest w stanie grać bez względu na to ile mu płacą, jaka jest atmosfera w szatni czy na trybunach. Dobry zawodnik ( czytaj profesjonalista ) zaciśnie zęby kiedy jest chujowo i pokaże na co go stać, nawet jeśli wybitnie mu nie idzie ale pokaże że mu zależy i się stara, to trzeba go szanować. Za sam charakter. U polskich zawodników którzy przychodzą do naszego klubu z jakiejś wioski po pewnym czasie brakuje tej ambicji bo uważają że skoro tutaj zarabiają już godziwe pieniądze to mogą mieć wszystko w dupie. A głupi zarząd i chujowy trener nie potrafi takiego zawodnika pózniej ogarnąć i przywrócić na własciwe tory. Bo lepiej powiedzieć że kibice nie pomagają, to nie mają prawa od nich wymagać.

karakan
27-05-2010, 22:02
Cypis ma rację.Za duzo emocji.

Dla rozluźnienia proponuję więc post tomaszka67 z oficjalnej:

tomeczek67
2010-05-27 16:20 - IP 77.255.***
TYLE TRANSFERÓW DZISIAJ, ALE SIĘ PODNIECIŁEM!

A TERAZ SOBIE ZAPUSZCZE PIOSENKA ZESPOŁU LOFT-MALLORCA

tomaszek67

Żebyście mogli polatać razem z tomaszkiem67

http://www.youtube.com/watch?v=B00pbRtXqS0

korniszon
27-05-2010, 22:06
o kurczaki, bylem w tym temacie moze z rok temu.
nie sadzilem ze moga tu byc emocje :D

:lol2:

Łykają ludziska te magatransfery. Normalnie chyba wszyscy chcą być piłką.
Najpierw niech ktoś coś podpisze, potem można gadać. Aha, Agali* jest do wzięcia.

*mort, to to taki stary czarnuch, co kiedyś piłke równo kopał.:prawi:

A serio: postawić na Kucharczyka!