PDA

Zobacz pełną wersję : Transfery

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146

karakan
26-01-2009, 23:04
Bardzo mozliwe, ze mi cos umknelo. Dlaczego z Dynamem nie zagral zadne z testowanych zawodnikow z Afryki ?

Akurat w tym czasie handlowali na lokalnym rynku magnetofonami.

:hasao:

Tomereek
26-01-2009, 23:26
Ndah? Takie coś mi się jeszcze kojarzy.

Yahaya nie był zły, toć wystawili go przeca na Nou Camp :)

i Puchar Ligi nam zapewnił :]

Tuzin
27-01-2009, 00:23
I kiedyś gonił piłkie na czworaka.

Z.
27-01-2009, 00:40
http://www.legia.net/historia/bl_pilkarz.php?id=423

No, pamietałem. Ale meczu juz nie..

Zagrał z Widzewem w 97, w pierwszym składzie :o

Kempes
27-01-2009, 00:42
W życiu bym nie powiedział że w 97 już u nas był :o
Pamiętam jakie były akcje aby przeszedł do nas z GKSu ..a to wychodzi na to że 12 lat temu....

Z.
27-01-2009, 01:05
Yahaya przyszedł w 2001, pisałem o Patricku Ndahu ;)

Jastrząb
27-01-2009, 01:06
http://www.legia.net/historia/bl_pilkarz.php?id=423

No, pamietałem. Ale meczu juz nie..

Zagrał z Widzewem w 97, w pierwszym składzie :o

Zagrał w superpucharze z Widzewem, bo to taki test miał być. Razem z nim zagrał Zeigbo, który został a Ndaha odesłali. A on nie był taki koślawy, bo był wtedy kapitanem młodzieżówki Nigerii (nie wiem skąd pamiętam takie rzeczy :o )

Z.
27-01-2009, 01:07
A pamietasz zapowiedzi Daewoo o wielkim hicie transferowy (Pietruszka?) i chyba nawet ploty w NL, ze to moze byc Roberto Baggio?

:bauns:

A ja dzieciak byłem i sie grzałem i wierzylem :D

Jastrząb
27-01-2009, 01:13
Hity to miały być co sezon :D Ale o Baggio to pierwsze słyszę :D

Pamiętam za to, jak sie człowiek wkurwial, gdy był taki okres, ze 90% transferów przegrywaliśmy z Wisłą. Pamiętam licytację o Kałużnego, on na Reymonta, a do nas wzieli tego Woźniaka co od niego po ryju zarobił. MIał być lepszy :] Żurawski, Głowacki, chyba nawet ten idiota Kosowski - pod wszystkich robione były podchody, ale że się zabieraliśmy jak pies do jerza, to żaden nie przyszedł.

p.s. Z - a kto się nie cieszył :D Ja sie cieszyłem, że Citko przychodzi, bo obiecywał, że będzie wymiatał :prawi:

Kempes
27-01-2009, 01:19
Ale ja głupi..nie zuważyłem że to Ndah :D

Z Citko też się cieszyłem..reklamy Nike, plakaty w Naszej Legii, gwiazdą był ;-)

Z.
27-01-2009, 01:20
A potem przychodził mecz w tv z Glenavon 0-0 i człowiek wył :D

Człowiek za małolata miał idoli - Kucharski, Czereszewski. Ciekawe czy teraz 10 latkowie podniecaja się Czinjama :o

Grzelakiem?

:o:o:o

Jastrząb
27-01-2009, 01:21
W ogóle pamiętam szał jak Smuda przyszedł. Grodzisk (co prawda wtedy ujowy jeszcze) 5-0, Stomil chyba ze 4-0. Myślałem sobie - oto właściwy człowiek na właściwym miejscu :lol2:

Co potem było, każdy wie :p

żyła
27-01-2009, 01:21
Z Citko też się cieszyłem..reklamy Nike, plakaty w Naszej Legii, gwiazdą był ;-)

ludzie żyli tym :hyhy:

a czy przypadkiem za Żurawskiego wtedy nie ściągnięto Czereszewskiego, jak plan awaryjny?

Jastrząb
27-01-2009, 01:23
ludzie żyli tym :hyhy:

a czy przypadkiem za Żurawskiego wtedy nie ściągnięto Czereszewskiego, jak plan awaryjny?

Czereś przyszedł zimą 96/97. Dobry zaciąg wtedy był. Magiera, Skrzypek i Włodar :oczko:

Żuraw wtedy jeszcze w majty srał :)

Jak Wisła wzieła Żurawskiego, to myśmy chyba od nich Murawskiego wzieli, ale ręki nie dam czy to ten sam sezon.

Kempes
27-01-2009, 01:27
O jak Piekarski przyszedł , ten co ''z Romario grał'' też się grzałem, ale to już późniejsze lata... ;-) Miło sobie powspominać ..

No i te wszystkie brazyliany i wynalazki co były hitami sezonu.. typu Guliano

Jastrząb
27-01-2009, 01:31
Z drugiej strony, pamiętam jak Szala był jechany, a jak sie wyrobił? :) Moze niektórzy potzrebują naprawdę więcej czasu hehe.

Ale i tak mega to był ten pan:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10020/ryszard_staniek_130_130.jpeg

Komedia z nim była dobra :)

żyła
27-01-2009, 01:32
ja do dzisiaj mam koszulkę Śrutwy jak u nas grał :] Pamiętam te nagłówki w gazetach,że najdroższy transfer w historii ligi-3mln zł chyba. Jak moja mama poszła na targ w Nowiaku,i miałą kupić przy okazji koszulkę to mówiłem, że ma być Zieliński albo Karwan, ale absolutnie NIE Śrutwa. Okazało się, że sprzedawca jej polecił :największą gwiazdę" :kawa:

A, że Murawski był w Wiśle to pierwsze słyszę :O

Kempes
27-01-2009, 01:33
Ja nie pamiętam czasów Stańka niestety... a tyle się o nim mogę naczytać :)

Pamiętacie rajd Magiery z Wisłą i bombe w samo okno ?

Alfonsa z Etzelli Luksemburg i skandowanie jego nazwiska na Łazienkowskiej po czym cieszył się jak dziecko... Brame Karwana z Valencią na 1-0 (finalista ligi mistrzów?) , feta 2002 i ludzie lecąc do browarów zamiast piłkarzy , jechanie po Utrechcie jak po łysej kobyle , brama Czeresia z Udine na 1-0 .. przełom 20 i 21 wieku to najpiekniejsze moje wspomnienia

no i z Wisłą 3-2 dla Deyny

Jastrząb
27-01-2009, 01:36
Ja nie pamiętam czasów Stańka niestety... a tyle się o nim mogę naczytać :)

Pamiętacie rajd Magiery z Wisłą i bombe w samo okno ?

Ja Ryśka pamiętam niestety :D. Z drugiej strony gol z Rosenborgiem - bezcenne :) W sumie miał dobre ze dwa sezony, ale skończył się dokładnie po niesławnym 2-3 z RTS-em...

Mięciel to też był idol hehe. Szamo jak eLkę an łbię wyciął przed derbami też był gość :D

A z Murawskim to był taki skrót myślowy, że z Lecha wzieliśmy :p

A Magic miał momenty :prawi:

p.s. bramka z Wisłą zaraz na początku meczu (po pamietnym zachowaniu podczas minuty ciszy) to byłą taka eksplozja, jaką rzadko można spotkać na stadionie. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć bramek z tamtego spotkania, a szkoda :/

W ogóle kiedyś było tak jakoś... ciekawiej. Więcej sie działo. Nie zapomnę jak wlazłem sam w centrum (będąc w barwach) na grupkę ok 15 Utrechtu. Przez chwilę czułem się niepewnie bo podbili do mnie, ale chcieli się tylko zapytać którym autobusem dojadą na Ł3 :D To jeszcze były czasy gdy na mecz wychodziło się o 12, żeby nasiąknać atmosferą :) Eh w morde...

Kempes
27-01-2009, 01:39
Manueeelaaa za Mięcieelaaaaa... :D
I potem przyszła w pizdu argentyńska balerina..

Pamiętam jak Kowal wrócił i Wiśle bramę zasadził na ... 1:2
(płonąca Żyleta:])

I spotkanie to na krytej z piłkarzami (przed czy po tym meczu) co miedziakami dostali

Z.
27-01-2009, 01:43
Wtedy z Wisła to i Surma strzelił, a Svitlica wygrał pojedynek biegowy.... z Jopem. Ale wygrał. Cuda sie działy :D

Swoja droga runda wiosenna za Kubickiego - osobiscie moja ulubiona - jechalismy kazdego po 3-0, KSP 7-2 etc. Tylko w Kraku 0-1..

Że nikt nie wspomniał o Wróblewskim :D

Kempes
27-01-2009, 01:45
Że nikt nie wspomniał o Wróblewskim :D Szybszy niż błyskawicza :D .. i Tomcio Sokołowski 2 co się kurew nazbierał to jego

Jastrząb
27-01-2009, 01:47
Ta, wtedy Sagan był w gazie, ale akurat przed samym Krakiem wycięli go nam chyba w Białymstoku na pucharze :/

Moja ulubiona runda to jednak wiosna 2002. Bo to pierwszy mistrz, kiedy już mogłem legalnie alko kupić :D Wygrana w Warszawie z Wisłą Kasperczaka (Boruc drugi mecz w lidze wtedy chyba) a potem mecz w Krakowie i gol Stanko (trafili go w dupę jak wracał na swoją połowę) - to był amok. Przelazłem potem ze Spin Clubu na starówkę a stamtąd na Ł3 z buta.

gniewko
27-01-2009, 01:53
o Stanku mozna gadac duzo, ale wtedy bida nami trzesla az cholera. Ktos pare postow wyzej wspominal ze Wisla zabierala wszystko co 2 razy prosto umialo pilke kopnac (po tym jak swiezo wszedl do niej Cupial). ja Stanka kojarze z tej bezczelnej, charakternej Legii, ktora biedowala gryzipiorki co sezon przepowiadaly, ze bedzie srodek tabeli, a my i tak w czolowce bylismy. no i zdaje sie (nie jestem pewien) u nas Wisle bramke strzelil i sie 2:1 zakonczylo. Zaraz po tym byl chyba na plakacie w NL. Ogolnie dla nas kiepskie (pilkarsko) czasy ale wlasnie jechalismy na samej atmosferze. Mysle o epoce po rozpadzie ekipy z LM, a do wejscia Deawoo czy jak to tam sie pisalo. Dla mnie to bardzo fajny okres bo widac bylo ze Legia to nie kasa. Czykier, Staniek, Czeres, nawet Mieciel i Kucharz, Kacprzak to byly wtedy gwiazdy:). No i zawsze ten Zielek. Czasem mialo sie wrazenie ze gra sam jak z innej epoki kuzwa jakis tytan. Kurna dla mnie piekne czasy.

p.s.1. to sie od razu podlize i usprawiedliwie - za duzo germanskiego chmielu, wrazliwy na wspomnienia jestem i nie tylko ja ale co sie dziwic patrzac na to co sie dzieje to kazdy jakby tak woli powspominac...

p.s. 2. a pamietacie Panathinaikos?:)

p.s. 3 a Boruca wtedy pamietam - spiety byl jak cholera potem sie ladnie wyrobil:).

Jastrząb
27-01-2009, 02:04
Będzie po banie od nowej władzy za rozmycie :D

Z.
27-01-2009, 02:27
Oni też się pewnie jarali plastrem na nosie Skrzypka czy Mieciela albo zajebistym 2-2 z Wisła w Krakowie (przed era Cupiałowa) kiedy grali tam Owczarek czy Taboret (? az mi sie nie chce wierzyc, ale jakos tak) i Czereś strzelił w 90 ratując nam dupę 8)

Takze licze na litość ;)

EDIT: Beka, nie wiem skad mi ten Taboret wyskoczył, Matyja grał - i.... Surma :D

P.S. Chiny Ludowe za wehikłu czasu na jeden mecz z tamtego czasu. Słowo.

hajti
27-01-2009, 09:23
Z Wawrzyniakiem to już przeginają,zaraz sie okaże że pół Europy go chce.Weszło ładnie podsumowało PS co do transferów,z 15 trafionych na 150 plotek.Swoją drogą,ta gazeta schodzi na psy,więcej reklam niż artykułów dających się czytać.A innych dzienników sportowych brak...

nevermind
27-01-2009, 10:53
Chikwaikwai zdobył w zeszłym roku 23 bramki i tym samym nagrodę Golden Boot oraz prestiżowe wyróżnienie Soccer Star of the Year warte 2 tys. dolarów. To zwróciło uwagę selekcjonera kadry Zimbabwe i Chikwaikwai zagrał w dwóch spotkaniach - z Zambią (przegrana w rzutach karnych 4:5, ale Chikwaikwai wykorzystał swoją "jedenastkę") i Botswaną. W sierpniu 2008 r. interesował się nim francuski RC Strasbourg, zaprosił napastnika na testy, ale okienko transferowe już się zamykało i klub razem z piłkarzem umówił się, że do tematu transferu wrócą zimą. W lutym Chikwaikwai ma się ponownie pojawić na testach w Strasburgu. Wizę już ma, załatwiła mu ją... Legia.

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,6205036,Czy_przyjedzie_Chikwaikwai_.html

Ja wiedziałem od początku ze Trzeciak to sabotażysta ale zeby aż taki, toć to sie w pale nie miesci co ten człowiek wyprawia... :[

Numer
27-01-2009, 10:56
Jeśli to prawda to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

Kempes
27-01-2009, 11:06
Choćby za to Trzeciaka wyjebać na zbity pysk.
Bez dawania szansy, bez niczego.

Jesli to prawda to wielki menago squad Legii Warszawa został centralnie zapięty po same nery :[

siekan
27-01-2009, 11:13
Wierzyć się nie chce, że takie rzeczy wyprawiają "profesjonaliści" z naszego klubu. Śmiech na sali.

nevermind
27-01-2009, 11:23
Kempes, w normalnym klubie by juz o wiele wczesniej wylecial wraz z Urabnem i jego sławną wypowiedzią.

No ale co sie spodziewać po tym jak włascicielem jest przydupas Wisly, Trzeciak sam pewnie wielki fan Amiki, a w zarzadzie jeszcze brakuje czarnucha z Konwiktorskiej i ewetulanie kogos z Chorzowa.

Co on mysli ze ta cala muzina nie przejdzie testów we Francji i wtedy spokojnie z nim podpisza kontrakt... Rece opadaja na mysl jakimi oni praktykami chca zbudowac klub... To juz Odra Wodzislaw ma bardziej profesjonalnych ludzi niż Legia.

daimler
27-01-2009, 11:35
Jesli to prawda to wielki menago squad Legii Warszawa został centralnie zapięty po same nery
nic dodać, nic ująć.

Yevaud
27-01-2009, 11:38
A potem przychodził mecz w tv z Glenavon 0-0 i człowiek wył :D

Człowiek za małolata miał idoli - Kucharski, Czereszewski. Ciekawe czy teraz 10 latkowie podniecaja się Czinjama :o

Grzelakiem?

:o:o:o

Moze dziwny bylem, ale moimi idalami byli: Pisz, na drugim miejscu Pisz, na trzecim Jozwiak z Mandziejewiczem (Zielinski byl jakims rezerwowym, bo sklad defensywy uzupelnial Juliusz Kruszankin). A wiekszosc w tym czasie szalala za Kowalem, z Poznania przyszed Podbrozny, pierwsze kroki stawial przystojniak, gel boy - Mieciel.

Potem byl jeden z najlepszych transferow, jakie pamietam - Tomasz Wieszczycki - swietnie sie z Piszem uzupelniali, a Wieszczu jeszcze wiele bramek zapakowal.

A polewka tez byla - Roman Oreszczuk (Roman przyjedz z bratem).

Liga Mistrzow, przegrana z Widzewem i rozpad wielkiej Legii.
Legia grala w zelanym 11 osobowym skladzie uzupelnianym przez Darka Solnice (pamietacie go?) i zdobyla wicemistrzostwo.

To byly czasy

żyła
27-01-2009, 11:48
Oni też się pewnie jarali plastrem na nosie Skrzypka czy Mieciela albo zajebistym 2-2 z Wisła w Krakowie (przed era Cupiałowa) kiedy grali tam Owczarek czy Taboret (? az mi sie nie chce wierzyc, ale jakos tak) i Czereś strzelił w 90 ratując nam dupę 8)
.

a to nie był Mięciel?? :hmm: Główką strzelił,w zamieszaniu, spod samego słupka, a mecz w tv leciał :chytry:

a co do nowego info o Hercie...Ciekawe czy sprzedając Wawrzyniaka będą mieli te 100tysi na Ostrowskiego, czy znów kasa pójdzie na "funkcjonowanie klubu".

Kempes- dobry tekst :hyhy:

Francais
27-01-2009, 12:08
pamietam zaciag gwiazd za czasow Smudy:Citko,Lapinski,Siadaczka,Murawski...i porownanie Legii z reprezentacja i naglowek w bravo sport ''Legia silniejsza od reprezentacji'':lol2:

Najlepiej wspominam lata 98-2001 bylo kilku graczy z ktorymi sie czlowiek identyfikowal,na podworku co drugi smigal w koszulce Mieciel,Sokolowski albo Zeigbo.

Jak wyszlo to kazdy widzial ale przynajmniej czlowiek tym zyl a teraz...,coscie k***wy zrobily z tym klubem.:strach:

Numer
27-01-2009, 12:24
Sezon 98-99 był takim pierwszym który przesiedziałem cały przed telewizorem w Koszulce Miętowego. :oczko:

A najbardziej pamiętny mecz był z czarnymi w ostatniej rundzie w której walczyliśmy z Widzewem o drugie miejsce. Karwan pukną piękna brama z ostrego konta i Było 3:0. Za mało niestety goli bo ŁKS sie podłożył Widzewowi na 5:0. I te transfery które były wspomniane, najbardziej mi utkwił w pamięci Czereszewski z jego karnymi w środek bramki pod poprzekę. Dobra koniec moich rozkminek.

Tomereek
27-01-2009, 12:30
Co do plastra na nos, to pamiętam, że był w Bravo Sport i polecał go w szczególności Czarek Kucharski.
Swoja drogą, ile ja łez wylałem po przegranym 1-2 meczu z Widzewem...

arczi
27-01-2009, 12:35
Panowie.. na rozkminki i wspomnienia naszej dawnej piłkarskiej paki jest inny temat.

Teraz JA
27-01-2009, 13:28
a to wina Trzeciaka, że załatwił Evans'owi wize, a ten pojedzie sobie do Strasburga? Trzeciak swoje zrobił. To miał jechać po niego do Afryki? Jakoś Matawu i Mwanjali dojechali. A dlaczego dojechali? Bo chcieli. Być może Evans obiecywał, że przyjedzie, a jak tylko dostał wizę, to się wypiął. Skąd Trzeciak mógł to wiedzieć?

No chyba, że wiecie coś więcej o tej sprawie, to chętnie się zapoznam z kilkoma szczegółami. Owszem, Trzeciak nie nadaje się raczej na dyrektora sportowego, ale nie można wszędzie szukać dziury. Chociaż w sumie, jeśli spojrzeć na transfery udane i nieudane, to wcale aż tak źle to nie wygląda.

daimler
27-01-2009, 13:36
To miał jechać po niego do Afryki?
tak.

karakan
27-01-2009, 13:40
Teraz Ja : Mi sie wydaje ,że sam murin nie pojechał do Francji.

Wieloletni "przyjaciel" Legii ,pustynny menago p.Grabowski ,chyba maczał w tym palce.Taki to ma Miruś szacunek w kraju żółtego banana.

nevermind
27-01-2009, 13:44
To miał jechać po niego do Afryki?

A od czego on w tej Legii jest? Zeby siedziec w domu i wysylac zaproszenia? heh. Komu powinno zalezec na podpisaniu kontraktu, muzinie czy Cieciakowi?

Raz by mogl dupe ruszyc i tam po niego pojechac, a nie czekac az sam od siebie przyjedzie. Nic samemu sie nie zrobi.

Teraz JA
27-01-2009, 13:45

Wieloletni "przyjaciel" Legii ,pustynny menago p.Grabowski ,chyba maczał w tym palce.Taki to ma Miruś szacunek w kraju żółtego banana.

i tu dochodzimy być może do sedna sprawy. Pazerność Grabarza, a nie jakaś wielka nieudolność Trzeciaka w tej sprawie, który swoje zrobił.

daimler, gdyby każdy dyrektor sportowy miał jeździć po każdego nowego zawodnika, który ma być testowany, to roku by nie starczyło. Ja sobie tego wyobrazić jakoś nie mogę. Taki Bednarz to by w samolocie, między Brazylią a Indiami czy Indonezją mieszkał.

A poza tym, po co Legii taki zawodnik (Evans), który już na początku swojej przygody (a raczej jej braku) ma ją w 4 literach? Killzone, w sumie to temu murzynowi powinno zależeć, aby się wyrwać z tej Afryki. To Legia mu wizę załatwiła, więc pewnie obiecał, że do nas wpadnie na testy. Skoro z niego taki ''honorowy '' człowiek'' to niech sobie idzie do tego Strasburga. Tylko co zrobi potem, gdy go tam nie będą chcieli. Legia po niego musiałaby jechać, a do Francji to sam trafi? Nie potrzebujemy takich piłkarzy

Z.
27-01-2009, 14:11
a to wina Trzeciaka, że załatwił Evans'owi wize, a ten pojedzie sobie do Strasburga?

Nie. Evansa. :lol2: Albo nocnych zamieszek w Wilnie albo kryzysu.

Trzeciak swoje zrobił.

I mówiąc nieładnie, niech spuści wodę i sp******a

e(L)egion
27-01-2009, 14:26

Tez mi się zdaje że tam Grabowski zadziałał, ale Trzeciak za to odpowie, choć akurat absurdem dla mnie jest żądanie aby jechał po niego osobiście. Widocznie ten Evans tak chce do nas przyjśc jak swego czasu Jacek Bąk.

Z.
27-01-2009, 14:37
Pozostaje pytanie dlaczego to w naszym cyrkowym klubie czesto nabierają się na Evansów, Osei, Bąków czy Krzynówków, a w innych mniej :chytry:

daimler
27-01-2009, 14:45
a w innych mniej
spisek sił nieczystych :lol3:

gniewko
27-01-2009, 14:45
Ja tam do konca pewny nie jestem wydaje mi sie, ze byl wywiad z Grabowskim, w ktorym on mowil, ze Evansa sprawy nie pilotuje i jego nie polecal tylko zajmuje sie tymi dwoma co juz sa. Z Krzynowkiem to podobno do konca tego tygodnia ma sie wyjasnic. Jakby byl za spora ale rozsadna kase to ja jak najbardziej na tak. Jak nie to moze ten testowany lewy pomocnik cos pokaze. Pozostaje napastnik...

Teraz JA
27-01-2009, 14:54
Mucha, Skaba, Machnowskij, Wawrzyniak, Kiełbowicz, Choto, Astiz, Kumbev, Szala, Rzeżniczak, Descarga, Rybus, Smoliński, Roger, Giza Iwański, Jarzębowski, Borysiuk, Ekwueme, Tito, Szałachowski, Radovic, Majkowski, Rocki, Chinyama, Grzelak, Paluchowski

to daje 27 zawodników.

Jeśli dojdzie jeszcze ktoś (Matawu, Krzynówek, Mwanjali, Evans), to kadra będzie jeszcze szersza. A już teraz kilku zawodników nie zostanie zgłoszonych do rozgrywek (pewnie Tito, Ekwueme, Smoliński i w zależności czy kogoś sprowadzą, to jeszcze ktoś nie zostanie wpisany). Więc wydaje mi się, że nikt nie przyjdzie, no chyba że Matawu lub Mwanjali (ale to też tylko jeden)

gniewko
27-01-2009, 15:22
Z tego co kojarze ale pewny nie jestem to Rzezniczak, Borysiuk i Rybus moga byc zgloszeni z listy wychowankow a ta sie do kadry nie liczy. No i nie wiadomo co z Maja i Paluchem. Decyzja o pozostaniu bedzie po zgrupowaniu - tak mowil Urban. Dobrze by bylo do tego przekonac Tito zeby dal se spokoj. Wiec tego miejsca do zgloszenia troche by bylo jeszcze.

Raffi
27-01-2009, 16:01
Zresztą Maja i Paluchowski też lista B, nie mam akurat pewności co do borysiuka i Rybusa

Teraz JA
27-01-2009, 16:45
faktycznie, całkiem wyleciała mi ta lista na którą można wpisywać zawodników

Kijek
27-01-2009, 21:10
Bardzo dobrze w gierce i ćwiczeniach taktycznych prezentowali się testowani gracze z Zimbabwe.
Zaczynam wierzyc ze moze to sa Pilkarze ;>

karakan
27-01-2009, 21:18
No właśnie.

Skoro oni są do wzięcia za pare kaloszy i czapke z daszkiem , to mogliby ich wziąć i dać po 6 kafli.

Dla nich to i tak raj tu u nas(prócz zimy) ,a mogą sie przydać.

detoxizer
28-01-2009, 10:00
No to budujemy ekipę na MP. Wawrzyniak odchodzi do Panathinaikosu. Źródło z oficjalnej.

Nigdy się nie doczekamy drużyny na europejskim poziomie. Brawo ITI!

krzysiek_legia
28-01-2009, 10:14
Szlag moze trafic czlowieka! I kto teraz bedzie gral na lewej?? Moze jednak to prawda ze z tym Komorowskim rozmawial Trzeciak. Tylko czy ma odpowiednie umiejetnosci na gre w Legii?

piwosz
28-01-2009, 10:18
Tomeeeeeeek!!!!! Kiełbowiiiiiiiiiiicz!!!!!!!!!! :konfetti:

deszcz
28-01-2009, 10:19
No tak idziemy na mistrza, a nie zrobiliśmy żadnych znaczących zakupów, tylko straciliśmy dobrego lewego obrońce. Brawo panie Trzeciak. Dobrze, że w Polsce jest przedłużone okienko to może sprowadzą jakiegoś murzyna na lewą stronę defensywy:cenzura:

crolick
28-01-2009, 10:19
Debile

detoxizer
28-01-2009, 10:24
Przestałem mieć jakiekolwiek złudzenia. Pierd***ni kłamcy! WON z tego klubu, po prostu WON!

Jak to możliwe, że Wisła trzyma swoich najlepszych, Lech też? My jak zwykle rozdajemy swoich zawodników.

BiKTOP
28-01-2009, 10:24
Chciałem pogratulować Panu Trzeciakowi wielkiego osiągnięcia, jakim jest sprzedanie za marne grosze dobrego zawodnika. :klnie:

A na wykup Ostrowskiego pewnie kasy i tak nie będzie ... .

nevermind
28-01-2009, 10:26
Tak przeczytalem ta wypowiedz Mirusia, ze niemalze z miejsca sie z PAO dogadali, to mysle ze oni tylko czekali jakakolwiek oferte zeby cos na nim zarobić, i lepiej go teraz powiedzmy za to 1mln E sprzedac niz ryzykowac ze za pol roku bedzie wart pare razy mniej...

Teraz czekam na nazwisko jakiegos leszcza który ma grac na tej lewej obronie, choc zawsze zostaje nam Kielbowicz :ucieka:

R.
28-01-2009, 10:26
Jak mozna jednoczesnie mowic o walce o mistrza i jednoczesnie pozbywac sie najlepszych zawodnikow? Przeciez to jest obluda w czystej postaci(a moze celowe dzialanie?). W tym klubie na stanowisku Trzeciaka lepiej by sie sprawdzil pierwszy lepszy kloszard z dworca...
Zenada.

C@mo
28-01-2009, 10:29
no to na dzien dzisiejszy na lewaj stronie mamy tragedie...

e(L)egion
28-01-2009, 10:32
No to całą runde gramy Kiełbowiczem :/. Co do ewentualnego przyjścia tego Komorowskiego, to przed wyśmiewaniem go chcę tylko przypomnieć, że Wawrzyniak jak do nas przychodził to też nie był jakiś wypasiony grajek. Muszą coś teraz zrobić, bo Kiełbowicz bez jakiegoś porządnego zmiennika to tragedia.

Tomereek
28-01-2009, 10:38
Wstyd mi, zachowujemy się jak nie przymierzająć Odra Wodzisław, czy Polonia Bytom

Edit: e(L)egion, ale Wawrzyniak od razu nie zaczął grać na wysokim poziomie trochę to trwało, a my potrzebujemy zawodnika na już.

Kijek
28-01-2009, 10:41
Jeden lewy obrońca... Kiełbowicz :D
Chyba ze za ten hajs planuja wykupic Krzynówka i super lewego obrońce Komorwskiego.

ja pierdole.

ps. a Wawrzyniak sam za 1.5 sezonu blagal o powrot tutaj.

gem
28-01-2009, 10:43
To teraz juz mamy pieniądze na Krzynówka i Ostrowskiego, czy odkładamy na czarne lata? :P

Numer
28-01-2009, 10:44
To teraz juz mamy pieniądze na Krzynówka i Ostrowskiego, czy odkładamy na czarne lata? :P
Na leki Waltera :prawi:

Żal dupę ściska.

nevermind
28-01-2009, 10:46
A te dwie muziny to na jakich pozycjach graja?

Bo jezeli faktycznie jeden gra na lewej obronie i z tego co widze prezentuja sie dosyc przyzwoicie, to sie nie dziwie ze go opchneli.

Pozatym nie chce slyszec ze nie ma pieniedzy na Ostrowskiego i Krzynówka...

detoxizer
28-01-2009, 10:47

Na następny projekt stadionu, który trzeba będzie modernizować za 20 lat.

BiKTOP
28-01-2009, 10:47

Niech się teraz Mirek odważy powiedzieć że dienieg niet!!! Gdyby to był profesjonalnie zarządzany klub, już kończyli by negocjacje z Krzynówkiem, ale my dobrze wiemy jak to w Legii za ITI wygląda... .

Kijek
28-01-2009, 10:48
A te dwie muziny to na jakich pozycjach graja?
Skrzydłowy, i defensywny pomocnik

Bo jezeli faktycznie jeden gra na lewej obronie i z tego co widze prezentuja sie dosyc przyzwoicie, to sie nie dziwie ze go opchneli. I teraz nie chce slyszec ze nie ma pieniedzy na Ostrowskiego i Krzynówka...
A myslisz ze wize dla Czikłajkwaj do Straburga to za darmo była ? :D

panie kryzys jest.

nevermind
28-01-2009, 10:53
defensywny pomocnik

Co? Kolejny DM? Sie tak spytam teraz, po kiego uja? Jarza, Borysiuk i ewentualnie Iwanski? Znów wzmacniamy pozycje na której nie trzeba wzmocnien. A w napadzie bieda straszna.

Skrzydlowy to mam nadzieje ze lewy a nie prawy.

A myslisz ze wize dla czikłajkwaj do Straburga do za darmo była ?

Faktycznie, zapomnialem :jejku:

Ardiano
28-01-2009, 10:53
Cieciak Qrffa jak spotkam na ulicy to zaebe!! Co wyście qrwy zrobiły z tym klubem...

siekan
28-01-2009, 10:58
Ogólnie to tragedia. Szok normalnie, szok. Podstawowy gracz, bądź co bądź reprezentant kraju, odchodzi w przerwie zimowej z klubu walczącego o mistrzostwo. W żadnym normalnym klubie tak nie ma. A u nas jak zwykle wszystko od dupy strony jest robione.

W tej chwili zostajemy z Kiełbowiczem i, choć to zaskakujące, ze Smolińskim, który grał w sparingach i gierkach na lewej obronie. Może to jest ten tajny super transfer Cieciaka :hyhy: W zatrudnieniu jakiegoś tam kopacza z Polonii Bytom nie widzę najmniejszego sensu. Niby po co nam on? Poziomem nie wyróżniał sie w Bytomiu, więc u nas tym bardziej nic szczególnego nie zaprezentuje. Jeżeli takie "wzmocnienie" dojdzie do skutku to "walczymy o MP". Żenada.

Teraz JA
28-01-2009, 11:07
debilizm w czystej postaci. Nawet kwoty nie chcą podać za jaką go sprzedali, bo to ''tajemnica handlowa''. Haha pewnie za marny 1 mln euro sprzedali takiego zawodnika. Zrozumiałbym, gdyby to było 2,5-3 mln euro. Ale nie kur*a za tyle

Ciekawe czy Descarga grał kiedyś na lewej stronie obrony? Może jego tam szykują...bo na prawej mogą grać Rzeźniczak i Szala.

Numer
28-01-2009, 11:15
Ciekawe czy Descarga grał kiedyś na lewej stronie obrony? Może jego tam szykują...bo na prawej mogą grać Rzeźniczak i Szala.

O tym samym myślałem, I na lewym skrzydle Szałachowski.

Teraz JA
28-01-2009, 11:18
O tym samym myślałem, I na lewym skrzydle Szałachowski.

albo jeszcze może grać na lewej obronie Jarzębowski (pamiętam, że kiedyś grał w Legii na tej pozycji). Wtedy może zakontraktują tego Method Mwanjali (może grać jako defensywny) i będzie rywalizował z Borysiukiem i Ekwueme.

No ale i tak żal dupę ściska, że taki grajek poszedł za tak śmieszne pieniądze.

Kiedyś za śmieszne pieniądze puścili G.Bronowickiego(1 mln euro), teraz Wawrzyniaka. A lewych dobrych obrońców jest jak na lekarstwo

JUHA
28-01-2009, 11:19
Czy to przypadkiem nie w ostatnim wywiadzie Leszek mowil, ze wielka druzyne wybuduja na Polakach, a nie obcokrajowcach i do tego reprezentantach Polski?

Czekam jakie teraz klamstewko wymysla bo przeciez beda musieli jakos uspokoic to podku**ienie u wszystkich, a jakos nie wierze aby te pieniadze przeznacyzli na Krzynowka i Ostrowskiego. Krzynowek moim zdaniem od poczatku byl w kategorii glosnego transferu, ktory mial nie wypalic, ale przez Krzynowka, a nie Trzeciaka. Tutaj peszek bo Krzynowek do wziecia, a pieniadze sa z transferu Wawrzyniaka.

arczi
28-01-2009, 11:22
Wszystko układa się w jedną logiczną całość.
KP nie zależy na mistrzostwie w tym roku, przeszli w stan wegetacji który zakończy się dopiero po oddaniu do użytku nowego stadionu. Za dużo kłopotów, za duże koszty... przenoszenie meczy w europejskich pucharach do innych miast... Po co im to?

hajti
28-01-2009, 11:22
Myślałem,że to kolejna bajka z Wawrzyniakiem,naprawde ciężko się spodziewać takiego transferu klubu walczącego o mistrzostwo.Te barany już tak sie kompromitują,że cieżko to ująć słowami.Brawo zarząd:help:.Na innych grajków nie będzie kasy,nie ma sie co łudzić...często gęsto było to już przerabiane.

nevermind
28-01-2009, 11:30
przenoszenie meczy w europejskich pucharach do innych miast

A nie jest przypadkim tak ze UEFA zezwala na mecze w pucharach jezeli stadion jest w trakcie gruntownej przebudowy? I nie trzeba meczów przenosić?

siekan
28-01-2009, 11:41
A nie jest przypadkim tak ze UEFA zezwala na mecze w pucharach jezeli stadion jest w trakcie gruntownej przebudowy? I nie trzeba meczów przenosić?

Ostatnio słyszałem, że istnieje taka możliwość. Muszą tylko, albo i aż, być spełnione jakieś tam kryteria.

Mam tylko nadzieję, że te cymbały nie zrobią tak, jak napisał Arczi. Byłoby to mega skur....stwo! Chociaż w tym cyrku, bo profesjonalnym klubem piłkarskim tego nazwać nie można, jest możliwe wszystko. Z reguły wszystko = najgorsze, niestety.

casual
28-01-2009, 12:12
Chciałem pogratulować Panu Trzeciakowi wielkiego osiągnięcia, jakim jest sprzedanie za marne grosze dobrego zawodnika. :klnie:

Za jakie marne grosze? Nie czytałeś? :

"Kwota transferu objęta jest tajemnicą handlową" - powiedział nam rzecznik prasowy Michał Kocięba.

A mówiąc poważnie: przykre strasznie. Co tu dużo gadać- jeden z najwartościowszych piłkarzy Legii, regularnie grający w kadrze. Dla mnie spory szok, że go puścili (w pierwszym momencie), ale w sumie do przewidzenia.

Teraz JA
28-01-2009, 12:19
to Rogera puszczą za 700 tys euro, jeśli trafi się tylko poważna oferta, bo przecież kończy mu się kontrakt, a zarobić trzeba:prawi:

gniewko
28-01-2009, 12:22
Ale zonk! Zupelnie zaskoczony jestem. Ciekawe czy maja kogos na jego miejsce? Odnosnie samego Wawrzyna to niezbedny Legii to on nie byl. Przez dlugi czas przegrywal z Kielbowiczem, a teraz jak go wygryzl to utrzymywal dobry na lige ale nie jakis rewelacyjny poziom. Na zgrupowaniu pokazywal sie ladnie ale na zgrupowaniach to duzo grajkow juz w Legii szalalo, z ktorych potem byla klapa.

Wszystko zalezy od tego wiec a) za ile go sprzedali i b) kto przyjdzie za niego ewentualnie jak z obecnych grajkow wykombinuja zastrepstwo. Odnosnie a) to mysle ze jesli orientacyjnie do 800-900 tys. to sie pospieszyli bo gosc mlody, gra w reprze (choc tekiego znowu pewnego miejsca nie ma) i spokojnie by jeszcze podrozal. Jak go opchneli za 1.2-1.5 miliona to super niech mu sie szczesci w PAO i tyle. Mam nadzieje, ze ta druga wersja jest blizsza prawdy bo cos itiajki strasznie szybko transakcje przeprowadzili. No ale prawdy sie chyba nie dowiemy i mozemy se pospekulowac jedynie. W kazdym razie zobaczymy co z tym zrobia. Moze Descarga, moze Smolinski? Moze ktos przyjdzie?

p.s. jeszcze jedno jak szybko nie zapelnia luki na lewej stronie (juz nawet niekoniecznie obronca) kims dobrym np. Krzynowkiem to swietny wplyw to bedzie miec na morale reszty, ktora moze odejsc. Na przyklad Roger'a, ktory jeszcze nie przedluzyl kontraktu. :(

Bootleg
28-01-2009, 12:31
Hmm więc tak sprzedali wawrzyniaka powiedzmy za 1milion Eu.Czyli tak 100 tyś. za Ostrowskiego + Krzynówek (300 tyś pensji + 300 tyś dla Wolfsburga bo pewnie za darmo go nieoddadzą) + kolejne 100/200 tys na Komorowskiego (ktory wcale nie jest taki zły jak większość tu sadzi) daje prkatycznie okrągły milion.Jeżeli tak spożytkowaliby te pieniądze to nie mam nic przeciwko temu transferowi(tzn. ja bym tak je spożytkował)

ps.ale my mamy Trzeciaka i ITI czyli co 1mln w czasach kryzysu na bieżącą działalnośc klubu ehh...

Francais
28-01-2009, 12:31
nigdy go jakos zabardzo nie lubilem ale byl podstawowym zawodnikiem,zaczal ocierac sie o reprezentacje i...odchodzi

Ciekawe co nam Mirus wymysli bo sie sezon zbliza,my nie mamy lewego obroncy a w Afryce z bocznymi obroncami cienko:|

P.S Trzeciak tydzien temu:

Tej zimy już nikt więcej od nas nie odejdzie

Teraz JA
28-01-2009, 12:34
Kibice Polonii Bytom uważają Komorowskiego za dobrego zawodnika. Więc myślę, że mogą być z niego ludzie. Powoływany jest w sumie do kadry naszej ligi. Warto zaryzykować za rozsądną cenę (200-300 tys euro)

Ardiano
28-01-2009, 12:37
Jak go opchneli za 1.2-1.5 miliona to super niech mu sie szczesci w PAO i tyle.

żartujesz oczywiście??

imho kwota poniżej 1m jurków, a poza tym, to on szybko złapie odciski na tyłku od siedzenia na trybunach względnie ławie.

dyha
28-01-2009, 12:43
Sprowadzą Gancarczyka z Metalista bo z Polskiej Ligi (kto by pomyslał) bliżej mu będzie do Kadry. :kawa:

gniewko
28-01-2009, 12:46
Adrianw-No wlasnie ludze sie ze tak bylo. Po pierwsze wielkiego cisnienia na kase w tej chwili nie ma. (tzn pozostaje i tak itiajowskie stale:)). Po drugie uwineli sie z transferem szybko jak cholera, wiec moze po prostu dosali taka oferte, ze nie bylo co sie zastanawiac.

Z innej beczki. Wyborcza podaje ze Smola wypozyczony do Lks.(?)

Andrzej
28-01-2009, 12:47
Wszystko układa się w jedną logiczną całość.
KP nie zależy na mistrzostwie w tym roku, przeszli w stan wegetacji który zakończy się dopiero po oddaniu do użytku nowego stadionu. Za dużo kłopotów, za duże koszty... przenoszenie meczy w europejskich pucharach do innych miast... Po co im to?

Arczi jak zwykle na swoim poziomie, nic dodać, nic ująć.

Jebał ich pies. Nawet mi się nie chce komentować. Banda osłów. Powinniśmy jak Wisła zrobić blibordy, tylko u nas żywa szopka z dużą ilością osłów i pastuchów odbywa się podczas zebrania zarządu.

dyha
28-01-2009, 12:49
Kibice Polonii Bytom uważają Komorowskiego za dobrego zawodnika. Więc myślę, że mogą być z niego ludzie. Powoływany jest w sumie do kadry naszej ligi. Warto zaryzykować za rozsądną cenę (200-300 tys euro)

to ten co w jednym meczu Hat Tricka strzelil, w tym jedna bramke sezonu po roznym?

Orzelek
28-01-2009, 12:53
Mnie zastanawia fakt czy KP dogadywało ten transfer od dawna czy też dostali ofertę "na dniach" i bez zbędnego pieprzenia sprzedali Wawrzyniaka za bliżej nieokreśloną kwotę? Jeśli to drugie, to może polityka transferowa do wybudowania nowego stadionu naprawdę będzie wyglądać tak, że przychodzi oferta kupna i Mireczek z Leszkiem z miejsca powiedzą "nieważne za ile, ale sprzedajemy". A ciemnemu ludowi wcisną bełkot w postaci "Ile to już zrobiliśmy dla Legii" lub "jest kryzys i trzeba sprzedawać". Zarobione w ten sposób pieniądze zostaną odłożone "na wieczne nigdy".

Ech... :(

Teraz JA
28-01-2009, 12:58
to ten co w jednym meczu Hat Tricka strzelil, w tym jedna bramke sezonu po roznym?

ten. Ponoć ofensywnie uosobiony obrońca. A takich nam właśnie trzeba. Chociaż wolałbym opcje Wawrzyniak+Komorowski, zamiast Kiełbowicz+Komorowski

siekan
28-01-2009, 13:03

Przepraszam, ile?! 200-300 tyś ojro?! Bez urazy, ale chyba zgłupiałeś. Ten kopacz jest wart może 200-300 tyś ale polskich, nowych złotych a nie europejskich wariatów. To po 1, a po 2 to jest za słaby na Legie i tyle. Pewnego poziomu już nie przeskoczy.

nevermind
28-01-2009, 13:06
siekan, Wawrzyniak w sumie tez nie przychodzil jako gwiazda ligi, a teraz wszyscy po nim placzemy :) Wiec spokojnie. W razie czego mamy jeszcze Jarze na lewa a od nowego sezonu(a daj Bog od zimy :modli:) bedzie Ostrowski(który w Slasku gral na lewej obronie)

Ale faktycznie 300 tys E to troche za duzo, zreszta przeciez nie mamy pieniedzy na transfery. :[

Teraz JA
28-01-2009, 13:09
Przepraszam, ile?! 200-300 tyś ojro?! Bez urazy, ale chyba zgłupiałeś. Ten kopacz jest wart może 200-300 tyś ale polskich, nowych złotych a nie europejskich wariatów. To po 1, a po 2 to jest za słaby na Legie i tyle. Pewnego poziomu już nie przeskoczy.

to samo było pisane przy transferze Wawrzyniaka. Przyszedł za 300 tys euro i każdy łapał się za głowę. G.Bronowicki też przychodził tu jako praktycznie anonimowy zawodnik. Nie przesadzajmy, 300 tys euro to nie powinna być dla Legii kwota nie do przeskoczenia. Poza tym za 300 tys zł to Bytom nie puści jednego ze swoich lepszych zawodników. A skąd wiesz, że to cienki piłkarz. Ja dużo spotkań Bytoma nie oglądałem (z Legią, Lechem Wisłą), ale gdy już je widziałęm, to grał całkiem dobrze. Opinia kibiców Polonii też nie jest tu bez znaczenia, a uważają go za dobrego zawodnika.

gniewko
28-01-2009, 13:10
300 tys za Komorowskiego tez wydaje mi sie przesada, ale pewnie ponizej 200 tys. zejsc sie nie uda. Na koniec troche czarnego humoru - mysle sobie, lepiej ze sprzedali Wawrzyniaka niz Roger'a. Obym nic nie wykrakal.:)

siekan
28-01-2009, 13:10
Ale Wawrzyniak przychodził jako kadrowicz :prawi: Zresztą, podobnie jak Bartolomeo Grzelak;)

A tak poważnie, to może i masz rację, ale jakoś do tego całego Komorowskiego nie jestem specjalnie przekonany. Kolejny piłkarz X, który, jeżeli trafi do Legii, tylko i wyłącznie się dorobi, grał będzie mało, albo w ogóle i odejdzie w siną dal. Dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Teraz JA
28-01-2009, 13:14
Ale Wawrzyniak przychodził jako kadrowicz :prawi: Zresztą, podobnie jak Bartolomeo Grzelak;)

A tak poważnie, to może i masz rację, ale jakoś do tego całego Komorowskiego nie jestem specjalnie przekonany. Kolejny piłkarz X, który, jeżeli trafi do Legii, tylko i wyłącznie się dorobi, grał będzie mało, albo w ogóle i odejdzie w siną dal. Dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Komorowski też był i jest powoływany przez Leo na mecze reprezentacji ''ligowców''. Więc niejako kadrowicz :D

bkt
28-01-2009, 13:17
Ale jaka w ogole tajemnica handlowa? Jak wszystko bedzie podpisane to chyba bedzie wiadomo co i jak?

Kijek
28-01-2009, 13:18
Opinia kibiców Polonii też nie jest tu bez znaczenia, a uważają go za dobrego zawodnika.

Zajebiscie posiłkowac się opinia ludzi którzy w ciagu ostatnich 10 lat najlepszego kogo mieli to Podstawek.
Dajcie spokoj facet strzelil w jednym meczu 3 bramki w tym jedna kapitalna ale generalnie poza tym to facet w pozostałych meczach po 3 razy to kopie ale siebie w czoło. To juz wole sciagnac spowrotem Wysockiego. Nawet jesli jest troche gorszy, to go rózni tyle ze młodszy ale moze się sporo nauczyc więc ....

Skoro mamy za niego rzeczywiscie wziete 1.5mln ojro to mozna by było troche poszukac i znalesc obronce za pol melona + reszte na Krzynówka i Ostrowski.

Generalnie zenada i juz jakis czas temu pisalem ze ***** a nie walka o Mistrza. Opierdola kazdego kogoo ktos bedzie chciał.

BiKTOP
28-01-2009, 13:20
Za jakie marne grosze? Nie czytałeś? :

"Kwota transferu objęta jest tajemnicą handlową" - powiedział nam rzecznik prasowy Michał Kocięba.

Chodzą plotki, że greki dali od 500 tyś. , do 1,5 miliona ... . Ale znając talent negocjacyjny zarządu poszedł pewnie za sumę bliższą tej pierwszej wartości.
A nawet jeśli to było te półtora miliona, to pewnie ta kasa i tak nie zostanie zainwestowana w załatanie dziury po Kubie.

Co do Komorowskiego, to jego wycena jest podyktowana chyba jednym świetnym meczem. Nie śledziłem jego występów przez całą rundę, więc nie chcę tu głupot wypisywać, że jest cienias.

siekan
28-01-2009, 13:24
Teraz Ja

Pisze w odniesieniu do Twoich dwóch poprzednich postów. Nie umiem cytować z kilku wpisów ;)

Pisząc o nieprzeskoczeniu pewnego poziomu miałem na myśli zawodnika, a nie to, czy Legię jest stać na niego czy nie.

Swoją opinię opieram na obserwacjach znajomych, którzy są hobbystycznymi dziennikarzami. Oni, podobnie jak Ja, uważają Komorowskiego za przeciętnego gracza naszej ligi, widzieli go nie raz w akcji więc co nie co o nim wiedzą. Do Legii to on nadaje się tak samo jak Ja, czyli w ogóle się nie nadaje.

A co do tej naszej "kadry" to jest to jakiś śmiech na sali. Za granicę nasz kraj wyjeżdżają reprezentować kopacze, którzy kiedyś nie mieli by prawa treningu w reprezentacyjnym stroju. A teraz? Jakieś Pazdany, Zahoroskie, Komorowskie i inne "gwiazdy" grają w meczach reprezentacji, co prawda nie oficjalnych ale zawsze coś, prawda. Później w CV wpisują 1 mecz w kadrze, może nawet 2 i szczycą się wszem i wobec, że grają/grali w Reprezentacji Polski. Przecież to jest paranoja.

Hawaj
28-01-2009, 13:31
Komorowski za słaby w moim odczuciu. widziałem kilka meczy Bytomia w tej rundzie i zdecydowanie nie jest to piłkarz na pierwszą 11 Legię.
jedyną dobrą opcją z polskiej ligi moim zdaniem jest Krzysiek Król, ale jego Jaga nie puści za mniej niż 0,5 (jeżeli nie 1) mln euro, więc bez szans.
w ME mamy Zaborowskiego i Tomczyka, ale obaj to zdecydowanie nie poziom pierwszoligowy.
konkludując - Tomek Kiełbowicz.

Teraz JA
28-01-2009, 13:37
a Lisowski z Widzewa? Ale pewnie jego cena będzie dość wysoka, bo Widzew nie sprzedaje do nas tanio.

Kijek- dla nas Wawrzyniak to bardzo dobry gracz jak na naszą ligę, a być może dla PAO to będzie słabiak. Dla nas jest gwiazdą, dla nich zwykłym graczem. A sądzę, że kibice PAO będą zaciągać opinię wśród legionistów.

crolick
28-01-2009, 13:46
transfermarket.de podaje, że Wawrzyniak przeszedł za 0,9 mln €

daimler
28-01-2009, 14:02
Zostaliśmy absolutnie bez jakiejkowliek lewej strony.
Brawo za wspaniałą politykę transferową i przemyślaną budowę zespołu :jejku:

Nazgul
28-01-2009, 14:20
konkludując - Tomek Kiełbowicz.

Albo Przemek Wysocki jak by go odwołać z Piasta. To nie jest zły piłkarz a w Legii jednak rozwinie się bardziej niż u jakichś ogórasów...

karakan
28-01-2009, 14:28
Ja tam zaskoczony nie jestem i ciekawi mnie ile jeszcze czasu pewne ruchy KP będą wam tak cisnienie podnosić?

Przecież to jest korporacyjne gówno i przez najbliższe dwa lata nie oczekujcie NICZEGO KONKRETNEGO.Chyba ,że przez przypadek.

Kłamcy,kłamcy i jeszcze raz kłamcy.

I naprawdę dziwie sie ,że są jeszcze nawni , którzy w to gówno z Wiertniczej wierzą.

Jedyne co mnie wkurwia , to zatajnianie sum za które osłabiają Legię.
Oni naprawdę sie nie zmienili.Kibiców mają za baranów , którzy jedyne co mogą zrobić , to wydać 100 zł i jeszcze klaskać uszami.

me(L)u
28-01-2009, 14:32
Jak to szło? "Na otwarcie stadionu chcemy mieć drużynę gotową do walki na europejskim poziomie"? :lol:

Po raz kolejny pokazali, że "interesuje ich tylko miszcz".

deszcz
28-01-2009, 14:34
Warunkowo można grać na takim stadionie.

Kiedyś Leo chciał sprawdzić Krzynówka na lewej obronie...

Yevaud
28-01-2009, 14:54
Zgadzam sie z opinia tych, co to porownywali Wawrzyniaka do Bronowickiego.
Obawiam sie, ze Wawrzyniak juz sie nie bedzie rozwijal. I byc moze jego wartosc by tylko spadala. Sprzedaz tego pilkarza moglaby wiec byc rozsadnym pomyslem, gdyby mozna bylo o jakikolwiek rozsadek obecnych wlodzarzy klubu podejrzewac.

Nie zgadzam sie z kims, kto napisal, ze lepiej Warzyniak niz Roger.
Roger gral ostatnio piach. Najlepszy mecz mielismy, jak Guereiro zaczal z lawki. o ile spodziewam sie, ze Wawrzyniak sie juz wiecej nei rozwinie, o tyle Roger bedzie IMO coraz slabszy. A moze przesuna go na lewe skrzydlo, jak w pierwszej rundzie w Legii? Byla ona w wykonaniu Rogera najlepsza.

gniewko
28-01-2009, 15:42
Na transfermarkt zmieniaja wlasnie kwote transferu na 1.5 mln. Taka przynajmniej widnieje na stronie ostatnich transferow w ekstraklasie. Gdyby to byla prawda to super. Zna moze ktos grecki i moze na stronach Pao poszukac jaka tam pisza kwote transferu?

Yevaud Odnosnie Roger'a to jeszcze zobaczysz. Pozdrawiam fana fantastyki!

mLr
28-01-2009, 16:00
Prasa spekuluje na temat kwoty transferowej. Padają kwoty w granicach 500 tys. Euro? Czy warto było pozbywać się zawodnika za taką kwotę.

*Gdyby kwota transferu była na takim poziomie moglibyśmy z managerami z Aten co najwyżej porozmawiać o pogodzie. Kwota transferu jest wielokrotnie wyższa. Niestety ze względu na konieczność zachowania poufności, nie mogę jej ujawnić. Proszę się jednak nie niepokoić, nie robimy takich interesów, aby sprzedawać reprezentanta Polski za kilkaset tysięcy Euro.

Co w takim razie z obsadą lewej pomocy? Czy zostanie nam tylko Tomek Kiełbowicz?

*Jesteśmy przygotowani na takie sytuacje, jaka miała miejsce dzisiaj w nocy. Na miejsce Jakuba mamy kilka wariantów rozwiązań. Jedne są mniej, drugie bardziej prawdopodobne. Na obóz do Niemiec powinno pojechać już dwóch nominalnych lewych obrońców.

Ostatnie pytanie. Czy zespół Legii w rundzie wiosennej będzie według Pana słabszy, czy mocniejszy niż na jesieni.

*Dzisiaj może się wydawać, że po odejściu Edsona, Vukovica i Wawrzyniaka, pozyskaniu zaś tylko Jarzębowskiego, zespół jest słabszy. Proszę się jednak nie niepokoić. Do zamknięcia okna transferowego w Polsce zostało ponad 30 dni. Zapewniam, że zespół z wiosny 2009 nie będzie słabszy od tego z jesieni 2008. Czy będzie lepszy, kibice będą mogli ocenić to sami, a ostatecznie zweryfikują to wyniki meczów w ekstraklasie.

*Dziękuję i jeszcze raz proszę, aby nie wpadać w panikę. Nic złego się nie dzieje.

Widzicie Mirek mówi, żeby nie wpadać w panikę :) będzie dobrze

karakan
28-01-2009, 16:19
Niestety ze względu na konieczność zachowania poufności, nie mogę jej ujawnić

:ucieka:

Jaką k...a konieczność?!

Czaruś
28-01-2009, 16:29
:ucieka:

Jaką k...a konieczność?!

Mariusz zabronił mówić... szczerze jestem zaskoczony tym transferem, zwłaszcza że uwierzyłem Trzeciakowi że nikt już nie odejdzie, obrali chyba taktykę że jak się zgłosi chętny to trzeba sprzedać, zanim się rozmyśli... podobnie jak Ciebie w...wia mnie nie ludzko ta ich tajemnica handlowa...potrafią mówić ile wyłożyli na zawodnika a za ile sprzedali to już jest tajemnica...ehhh ku..y i oszusty, a tak poza tym to chyba już im się troszkę zwróciła inwestycja, sprzedali Fabiańskiego, Janczyka, Bronowickiego, teraz Wawrzyniaka, kaskę za Artura też chyba iti zagarnęło?

Slyboots
28-01-2009, 17:24
Tak, to był 2005 rok.
Kiełbowicz chyba będzie grał w Legii do śmierci, jak to kiedyś Kowalczyk powiedział o Magierze.
Taka polityka będzie trwała, nawet gdyby stadion był już ukończony, taki Wawrzyniak też byłby sprzedany bez mrugnięcia okiem.

szczepan
28-01-2009, 17:43
O co Wam wszystkim chodzi? Chcieliście mieć hit! No to macie! Przecież nikt nie obiecywał, że tym hitem będzie transfer do Legii...

A tak to przecież ściągniemy sobie Ostrowskiego, pod 30 jest już więc znaczy, że doświadczony, rozegrał jedną dobrą rundę w życiu, więc znaczy, że utalentowany... a to, że jesienią grał m.in. dlatego, że Zagłębie Lubin, nie przedłużyło wypożyczenia/ nie zgodziło się na transfer niejakiego Klofika (czy jak mu tam) do Śląska... to przecież tylko zbieg okoliczności i pomówienia kiboli!

Co w takim razie z obsadą lewej pomocy? Czy zostanie nam tylko Tomek Kiełbowicz?

*Jesteśmy przygotowani na takie sytuacje, jaka miała miejsce dzisiaj w nocy. Na miejsce Jakuba mamy kilka wariantów rozwiązań. Jedne są mniej, drugie bardziej prawdopodobne. Na obóz do Niemiec powinno pojechać już dwóch nominalnych lewych obrońców.

******* jakich dwóch nominalnych lewych obrońców? Na miejsce reprezentanta Polski, które od tak od ręki, bez testów bierze uczestnik Ligi Mistrzów, Ty super menago, chcesz testować jakiś graczy? Od kiedy to testowani gracze są realnym wzmocnieniem? A do tego to słowo "klucz" >>nominalni<< - jak nikogo nie sprowadzimy to ten patałac.h trzeciak będzie twierdził, że go oszukali, że nominalni lewi obrońcy okazali się prawym i ofensywnym pomocnikiem...

Inna sprawa, że jakoś nie wyobrażam sobie, żeby Wawrzyniak, grając w "Koniczynkach" zrobił większą karierę, w ciągu ostatnich 10 lat, jeszcze chyba, żaden Polak trafiający do Grecji, nie przeszedł potem do mocniejszej zachodniej ligi, do lepszego klubu...

Peter
28-01-2009, 17:52
Ja jebie! Bede ogladał Tomka Kadrowicza kopiacego sie czoło na lewej obronie...

Warszawiak
28-01-2009, 18:06
Jeżeli teraz nie przyjdzie do nas Krzynówek to ja stracę wszelką wiarę, że coś w tym klubie ma jeszcze ręce i nogi...

Jak to możliwe, że taki Lech może sobie deklarować, że ktoś "jest nie na sprzedaż", a my perspektywicznego obrońcę reprezentacji oddajemy za grosze?

Piszę "perspektywicznego", bo nie zgadzam się z opiniami, że Wawrzyniak osiągnął już "max". Przecież właśnie w tym roku stanie się pewnie etatowym lewym obrońcą w kadrze. Poza tym za 3-4 lata to on będzie też grał spokojnie na stoperze. Pewnie też w kadrze.

Także jeżeli nic się za tym nie kryje (inny transfer "do Legii") to dla mnie kompletnie durna decyzja!

mort
28-01-2009, 19:06
Nie rozumiem Waszego oburzenia - na "drzewkach" już rozkminili, że to nawet dla nas lepiej,że odszedł :lol:

Nie obrażajcie wizjonerów z Wiertniczej - a jak który baran nie wierzy niech se poczyta :lol:

Kijek
28-01-2009, 19:16
Nie obrażajcie wizjonerów z Wiertniczej - a jak który baran nie wierzy niech se poczyta :lol:

"na mocnym skladzie zalezy nam dopiero za dwa lata" :lol2:
wtedy nie bedziemy sprzedawac obronców po 1.5 miliona Euro tylko bedzie za tyle kupowac! mowie wam !

harryvelmaciek
28-01-2009, 19:19
Panowie spokojnie! Skoro z Wawrzyniakiem osiągnęliśmy 2 miejsce w lidze na półmetku sezonu to bez niego na pewno nie będzie źle. Z ligi przecież raczej na pewno nie spadniemy. z kwoty uzyskanej z transferu odpala jakieś 20% na pozyskanie nowych "perspektywicznych" 30-sto latków (reszta idzie oczywiście dla naszego ukochanego właściciela) i będzie się jakoś dalej toczyć.

P.S. Ale kał na zęby! ITI WON! :wkurzony:

karakan
podziwiam takich typów.. :hyy:

edit: to o drzewkowcach cały czas wierzących w wodza

deszcz
A teraz kolejny zawodnik ma odejść. Podobno Smoła jest blisko ŁKS-u.

Francais
28-01-2009, 19:37
ja nie wiem skad te wasze oburzenie i wizjonerskie plany wielkich transferow.

Przeciez to tylko Legia!!!

:jejku:

gniewko
28-01-2009, 19:42
Da mi ktos linka do forum drzewkowcow bo ich strona mi sie w ogole nie wlacza, a tez chce poczytac:).

edit: dzieki Xth!

Xth
28-01-2009, 19:52
http://www.legia.com.pl/parsimony/index.php

Milego ;]

pablos
28-01-2009, 20:00
Mucha: "Za pieniądze z jego transferu można sprowadzić dwóch, trzech dobrych zawodników. Nie mówcie więc, że klub się osłabia."
:lol:

mLr
28-01-2009, 20:03
O godzinie 14. Jakub Wawrzyniak odleciał do Aten by tam podpisać kontrakt z Panathinaikosem Ateny. Dyrektor sportowy Legii Warszawa nie próżnuje i szuka zastępstwa za "Rumianego" na lewą stronę defensywy. Dzwonił już do piłkarza Polonii Bytom Marcina Komorowskiego i pytał czy jest zainteresowany grą przy ul. Łazienkowskiej. Usłyszał odpowiedź twierdzącą. Teraz na telefon czeka menedżer zawodnika Krzysztof Jakóbczak. - Na razie było tylko wstępne zainteresowanie. Marcin na pewno chciałby przejść do Legii. Tak więc czekam na telefon od pana Trzeciaka - mówi dla Legia.Net menedżer Komorowskiego.

Oceny umiejętności Marcina Komorowskiego unikał dziś jak ognia trener Legii Jan Urban. - Napływają różne oferty, a kto przyjdzie, kto nas wzmocni to czas pokaże - odpowiadał szkoleniowiec.

Marcin Komorowski w kwietniu skończy 25 lat. Ma 186cm wzrostu i waży 75kg. W Polonii Bytom gra od początku obecnego sezonu, a wcześniej bronił barw Zagłębia Sosnowiec, ŁKSu Łódź, GKSu Bełchatów i kilku mniejszych klubów z regionu łódzkiego. w Ekstraklasie rozegrał do tej pory 39 spotkań i strzelił 5 bramek.

Nie chcę oceniać. Pamiętam jak za Bronka przychodził Wawrzyniak i były jęki, płacze a okazało się, że to "jedyny" reprezentant Polski w naszym klubie.

Na osłodę
http://pl.youtube.com/watch?v=Bfpmct35CV4

siekan
28-01-2009, 20:11
Nie chcę oceniać. Pamiętam jak za Bronka przychodził Wawrzyniak i były jęki, płacze a okazało się, że to "jedyny" reprezentant Polski w naszym klubie.

Na osłodę
http://pl.youtube.com/watch?v=Bfpmct35CV4

Wszystko fajnie, tylko, że po za tą bramką, fakt ładną, ten cały Komorowski nie pokazał zupełnie nic. A w Legii jednak powinno się wymagać czegoś więcej, tak?

nevermind
28-01-2009, 20:15
Uwaga, Hit!!

Może i warto wiedząc, że na mocnym składzie zależy nam dopiero za dwa lata.

:lol:

Teraz JA
28-01-2009, 20:16
Wszystko fajnie, tylko, że po za tą bramką, fakt ładną, ten cały Komorowski nie pokazał zupełnie nic. A w Legii jednak powinno się wymagać czegoś więcej, tak?

ale skąd wiesz, że nie pokazał nic więcej? Ja go oglądałem go w 3 meczach i to z dobrymi drużynami (Legia, Lech, Wisła) i pokazał się w nich całkiem dobrze.

http://legia.net/wiadomosci,32467_Marcin_Komorowski_trafi_na_Lazien kowsk%B1.html

jakieś kandydatury? Lisowski? Gancaczyk? Za nich trzeba byłoby słono zapłacić.

PS forum ma chyba malą przepustowość. Gdy jest tylko jakieś ważniejsze wydarzenie, to praktycznie nie da się tu wejść. Co będzie się działo, jak (L) zdobędzie mistrzostwo :P

PS2 wyczytałem, że ponoć rzecznik PAO mówił, że kupili Wawrzyna za 1,7 mln euro.

siekan
28-01-2009, 20:32
ale skąd wiesz, że nie pokazał nic więcej? Ja go oglądałem go w 3 meczach i to z dobrymi drużynami (Legia, Lech, Wisła) i pokazał się w nich całkiem dobrze.

http://legia.net/wiadomosci,32467_Marcin_Komorowski_trafi_na_Lazien kowsk%B1.html

jakieś kandydatury? Lisowski? Gancaczyk? Za nich trzeba byłoby słono zapłacić.

PS forum ma chyba malą przepustowość. Gdy jest tylko jakieś ważniejsze wydarzenie, to praktycznie nie da się tu wejść. Co będzie się działo, jak (L) zdobędzie mistrzostwo :P

PS2 wyczytałem, że ponoć rzecznik PAO mówił, że kupili Wawrzyna za 1,7 mln euro.

No dobrze, ale w lidze gra się chyba trochę więcej spotkań niż 3? Widziałeś go w reszcie meczy? Ja w niektórych tak, w niektórych nie. Dla mnie on jest po prostu za cienki na taki klub jak Legia Warszawa. Kiedyś Legia nawet by się nim nie zainteresowała, ba, nawet media by go nie łączyły z nami, a teraz? Taki ogór jest głównym kandydatem do gry na lewej obronie w Legii Warszawa. Tragedia!

Teraz JA
28-01-2009, 20:36
No dobrze, ale w lidze gra się chyba trochę więcej spotkań niż 3? Widziałeś go w reszcie meczy? Ja w niektórych tak, w niektórych nie. Dla mnie on jest po prostu za cienki na taki klub jak Legia Warszawa. Kiedyś Legia nawet by się nim nie zainteresowała, ba, nawet media by go nie łączyły z nami, a teraz? Taki ogór jest głównym kandydatem do gry na lewej obronie w Legii Warszawa. Tragedia!

widzisz jakiś lepszych kandydatów z naszej ligi?

Godny uwagi wg mnie jest tylko Lisowski, ale Widzew podyktuje za niego ładną cenę. Król z Jagi mnie nie przekonuje.

Z. jak zwykle wszystko wyśmiewa, a sam ma mało do napisania. Mnie bawią Twoje komentarze. Co do Lisowskiego, nie jest taki zły. Na pewno nie ustępuje niczym Wawrzynowi, gdy ten grał w Widzewie.

Z.
28-01-2009, 20:39
Kibice Polonii Bytom uważają Komorowskiego za dobrego zawodnika.

Kibice Polonii Bytom ostatni raz widzieli dobrego zawodnika w latach 70tych.

Zaczyna mnie bawić ten cyrk :popcorn:

Propozycje z Lisowskim tez dobre.

daimler
28-01-2009, 20:41
Może i warto wiedząc, że na mocnym składzie zależy nam dopiero za dwa lata.
O naiwności.... :lol: :lol: :lol:

Kiedyś bym się przejmował, a teraz... :? Przecież jestem tylko klientem, kibicującym tylko jakiejś tam Legii. Nie mam prawa bezczelnie wymagać niczego. Prawda, LJeżu? :look:

siekan
28-01-2009, 20:46
widzisz jakiś lepszych kandydatów z naszej ligi?

Godny uwagi wg mnie jest tylko Lisowski, ale Widzew podyktuje za niego ładną cenę. Król z Jagi mnie nie przekonuje.

Obecnie w naszej lidze nie ma lewych obrońców, którzy mogliby z miejsca wskoczyć do pierwszego składu, nie licząc Djurdjevicia z Lecha i może Diaza z Wisły, którzy są nie do wyjęcia. A już na pewno nie jest kimś takim Lisowski, kolejny wynalazek Don Leona.

Z.
28-01-2009, 21:00
Z. jak zwykle wszystko wyśmiewa, a sam ma mało do napisania. Mnie bawią Twoje komentarze. Co do Lisowskiego, nie jest taki zły. Na pewno nie ustępuje niczym Wawrzynowi, gdy ten grał w Widzewie.

Ależ przepraszam bardzo. Już odpowiadam merytorycznie coby ukrucić Szanownemu Forumowiczowi zabawę. Chciałbym wiedzieć czym Twoim zdaniem Lisowski różni się od: Drzymonta, Fonfary, Magdonia, Dymkowskiego, Radlera ,Komorowskiego, Wasiluka czy Karwana?

Kazdy ma wiecej meczów w pierwszej lidze, mają podobną ilośc strzelonych goli. Kazdy miał 'chwile' w lidze, polegającą na zagraniu 2-3 meczów na poziomie PIERWSZOLIGOWYM (dodajmy, ze na 30-90). I Ty chciałbyś takiego gościa w Legii.

Szukam pola do dyskusji i go zwyczajnie nie widze. Pytam serio, w czym Lisowski jest lepszy od tamtych (nie chcialo mi sie wyszukiwać lewych obrońców, wiec po prostu wziałem obrońców ligowych z łapanki) albo od Kiełbowicz? Tym, ze Leo go chciał? To Pazdana tez brać?

Mieliśmy jedynego POLAKA - LEWEGO OBROŃCE, który rokowal JAKIEKOLWIEK nadzieje. Dokonał najwiekszego postepu ze wszystkich piłkarzy z Legii. Nastepcy po prostu nie ma. Nie ma i predko nie bedzie. Chociazby widać do po reprze albo po tym kto gra na tej pozycji w innych ligowych, pozal sie boze, potegach. Lech - nie Polak. Wisła - nie Polak. KSP - Lato, jeszcze niedawno lewy pomocnik.

Wezmiemy Lisowskiego i co? Asysty sie sypną? Gole? Wrzutki? Jaki atut ma ten gosc? Wiek? Kto to w ogole jest? Podaj 2-3 jego dobre mecze (piszac wyzej o nich zwyczajnie strzelam. Mam c+ od kilku lat i wrazenia na mnie nie zrobił nigdy).

I jak mam sie nie wyśmiewać, jak podczas jednego okienka transferowego klub demontuje całkowicie lewa strone gry, stawiając na Rybusa (kolejne 4 mecze dobre, reszta mega przecietna, pomijajac juz fakt, ze na zachodzie, w jego wieku ludzie graja na nieco innym poziomie i przy calej sympatii do goscia to nie widze szans dla niego w UEFIE z kimkolwiek - miekie nogi na zawsze) i Kiełbowicza (o ktorym nie ma juz kompletnie co pisać, chocby poprzednia runda, mecze w Bełchatowie czy w tym roku w Moskwie - ale tam przegraly Okolicznosci, a nie Legia, wiec wybaczamy).

Szkoda nerwów na ten cyrk czy burdel. Najsmieszniejsze jest to, ze oni pewnie i tak beda w pierwszej trójce, wiec w ankiecie na LL za sezon wiekszosc wystawi ocene 3/4. Potem bedzie wielkie napalenie sie na mecz z ogórkami z Izraela czy Norwegii, a potem wielkie zdziwienie pt ' O kurde, Lisowski się posrał na rozgrzewce'. I znów bedzie mydlenie oczu, ze to poczatek sezonu, nie wypaliło.

Podsumowujac. W powaznych ligach, jak klub sprzeda lewego obrońce to mozna uruchomić pytanie "któego lewego bierzemy za niego'. W naszej smiesznej lidze amatorów-oligarchów walczacych z amatorami - myszami koscielnymi nie ma takiej alternatywy. Jak sie wypuszcza takiego piłkarza jak Wawrzyniak (który w gruncie rzeczy również był przecietniakiem - ale szacun za gola w finale PP ostatniego) to trzeba sie pogodzić z tym, ze w obronie jest wyrwa dopoki nie walnie sie miliona euro za Serba czy Bośniaka.

R.
28-01-2009, 21:02
Komorowski bylby transferem podobnego kalibru do Ostrowskiego. Przecietny zawodnik, ktory niezle zagral w raptem paru meczach. Idealnie nadaje sie do koncepcji Trzeciaka. A ten bedzie mogl powiedziec, ze przeciez zaden transfer nie jest gwarancja, ze dany zawodnik sie sprawdzi, ze zalezy to od miliarda czynnikow itp. Patrzac na to co w tym klubie sie wyprawia od dluzszego czasu nie zdziwia mnie transfery pokroju w/w Ostrowskiego lub Komorowskiego. Najgorsze jest to, ze beda ich wpychac do meczowych osiemnastek kosztem takich Wysockim i Paluchowskich. A potem sie okaze, ze w innych klubach beda sobie radzic nie gorzej niz Lewandowski w Lechu.

Teraz JA
28-01-2009, 21:04
...

ale co to za argumenty?(mogę zadać równie dobrze: kim był Wawrzyn gdy do nas przychodził) Czym się różni od tego czy tamtego. Lisowski lubi grać ofensywnie, ma dobry strzał. W obronie też nie daje sobie w kasze dmuchać. Jest młodszy od Wawrzyna i gra na takim samym poziomie co Kuba, gdy grał w Widzewie. Więc pytanie, dlaczego Wawrzyn dał radę, a Lisowski nie da?

Nie chce mi się szukać, ale z chęcią poczytałbym Twoje posty, gdy przychodził Wawrzyniak.
Aha, akurat w kadrze, to Wawrzyniak nie maił jakiś dobrych spotkań. Np w meczu z Czechami to przez jego stronę szło największe zagrożenie. To samo w kilku innych spotkaniach. Kuba to przeciwieństwo G. Bronowieckiego, który w reprze grał dobrze, a w Legii przeciętnie.

Jestem też ciekaw, co sądziłeś o przyjściu anonimowego jak na tamte czasy G. Bronowickiego. Miał kilka dobrych spotkań i trafił do Legii.

I ja nigdzie nie porównuje Wawrzyna i Lisowskiego. Na tą chwilę Wawrzyniak jest lepszy, ale Lisowski staje się coraz bardziej wartościowym zawodnikiem. To samo było z Kubą, przychodził do nas jako przeciętniak

Bootleg
28-01-2009, 21:05
Kurde ja sie tak zastanawiam a może dac jednak szansę Wysockiemu?? a moze wyrosnie nam nowy Ratajczyk :D

Z.
28-01-2009, 21:16
Lisowski lubi grać ofensywnie, ma dobry strzał

Czemu strzelił tylko dwa gole skoro ma dobry strzał? I co to znaczy dobry strzał, bo dla mnie strzał to miał Ratajczyk.

Więc pytanie, dlaczego Wawrzyn dał radę, a Lisowski nie da?

Moze dlatego, ze zostalo 13 meczów do końca sezonu (czy iles tam). A Wawrzyniak nie był Bogiem od pierwszego meczu? Mało tego on mial dopiero tą runde na poziomie (i to nie całą). W ogole rozjebanie lewej strony na zgrupowaniu, przed krótka rundą w lidze to jest mistrzostwo świata albo sabotaż. Zgranie, aklimatyzacja etc.

Ogladasz mecze drugiej ligi, ze wiesz, ze staje sie bardziej wartosciowy? Bo dla mnie tam jest Micański ewentualnie i tyla.

Czekam na te przykłady świetnych meczów.

Teraz JA
28-01-2009, 21:24
Czemu strzelił tylko dwa gole skoro ma dobry strzał? I co to znaczy dobry strzał, bo dla mnie strzał to miał Ratajczyk.

Moze dlatego, ze zostalo 13 meczów do końca sezonu (czy iles tam). A Wawrzyniak nie był Bogiem od pierwszego meczu? W ogole rozjebanie lewej strony na zgrupowaniu, przed krótka rundą w lidze to jest mistrzostwo świata albo sabotaż.

Ogladasz mecze drugiej ligi, ze wiesz, ze staje sie bardziej wartosciowy?

Czekam na te przykłady świetnych meczów.

widzisz, odniosłeś się tylko do fragmentów, które Tobie pasowały.

Co do meczów Widzewa- oglądałem spotkania z Zagłębiem, Koroną, Podbeskidziem i w nich radził sobie dobrze (mimo iż z Lubinem Widzew stracił 4 gole-było 4-3). A oglądałem jeszcze kilka. W sumie z ciekawości łódzkich kibiców niż meczu, ale jednak jak już włączałem, to patrzyłem na ich grę.

dobry strzał=mocne pociągnięcie. Fakt, że ma mało goli, ale zazwyczaj jego strzały były łupem parady bramkarskiej. Ale nie boi się strzelać z daleka i to jest plus. Dajmy taki Dani Alves z Barcy, ma świetny strzał, a ile ma goli (nie licząc tych zdobytych z rzutów wolnych. Skupmy się na akcjach)? Nie za dużo, a że ma petarde w nodze, temu nie zaprzeczysz.

Piszesz- że Wawrzyn jest już sprawdzony, a Lisowski musiał by się zgrywać itp. Ale ja temu nie przeczę. Dla mnie głupotą było sprzedawanie Kuby. Tylko trzeba patrzyć w przyszłość i kogoś kupić. Masz lepszego kandydata z Polski (oprócz oczywiście Wisły i Lecha)? Chyba nie chcesz grać Kiełbowiczem?

Poziomem gry w Widzewie, Lisowski nie odstaje od Wawrzyniaka. I w tym widzę szansę.

No i chciałbym poznać Twoje zdanie w czasie, gdy przychodził do nas Wawrzyniak. Też była taka anty?

Z.
28-01-2009, 21:32
Z zasady była anty. Ale to taki wirus wyniesiony z wczesnej młodości, to jest lat 90tych i meczów z Widzewem.

W kwestii anty utwierdził mnie kiedyś fakt jakiejś jego durnej wypowiedzi, ze Legia nie ma kibiców i cholernie przecietna gra przez rok od czasu przyjscia (strzelam na oko, ze to byl rok).

Ale, ze człowiek wierzący i głupi :D to poszedłem na układ z Panem Bogiem i obiecałem, że złego słowa na goscia nie powiem i wybacze wypowiedz o kibicach i epizod w RTS, jesli strzeli tego karnego. Strzelil.

Juz Ci pisałem co sądze o pytaniu pt 'czy mam kogoś lepszego'. Nie mam. Wiem jedno. Aktualnie ZADEJ piłkarz w tej lidze nie poprawi gry Legii. Zaden jej nie wzmocni. I mam tu na mysli nawet wzmocnienie w kontekscie gry w lidze. O pucharach nawet nie marze. Lisowski ma 24 lata i juz pewnego etapu nie przeskoczy.

Zasada jest prosta. Jesli kupować kogoś do tego klubu to dwa razy lepszego od tych z ME. Albo i trzy razy lepszych. Bo skoro i tak i tak odpadniemy z UEFY to nie lepiej grac wychowankami?

Lisowski nigdy Legii nie zbawi. Moge się założyc.

Teraz JA
28-01-2009, 21:38
...

ok, może i nie zbawi, a może będzie strzałem w ''10'' jak Wawrzyn. Tyle, że nie ma szans na sprowadzenie kogoś dobrego z zagranicy za np 700-1 mln euro. Walter musiałby chyba przejść na dietę, żeby wyłożyć taką kasę na zawodnika. A, że kogoś trzeba kupić, to jest pewne. I z dwojga złego lepiej byłoby mieć Lisowskiego niż go nie mieć. To jest moje zdanie.

Z.
28-01-2009, 21:45
Wawrzyn nie byl strzałem w 10. Wole kogoś z ME niz Lisowskiego. Podobne 'wzmocnienie', a tańszy i nasz.

Znajac zycie bedzie Kiełbowicz, Wysocki, Smoła i Rybus i nara. ;)

karakan
28-01-2009, 22:21
Pogrzebałem troche w tym temacie i czytając to co pisaliśmy(ogólnie) , to jednak różnica między Wawrzyniakiem , a Ostrowskim jest.

Wawrzyniak był wrózniającym sie graczem w cienkim wtedy ,jak dupa węża Widzewie.

Miał 24 lata i był zawodnikiem , który był mniej lub bardziej obiecujący.

Nie chciało mi sie szukać ile kosztował ,ale coś tam ktoś pisał o 1,5 mln zł..
Ile to mogłobyć wtedy euro? 300 tyś?

Z najnowszych danych Legia sprzedała Wawrzyniaka za 1,5 mln euro.

Przy okazji.
Nie wierze ,że to tak hop siup było.Znając ITI i KP to sie targowali jakiś czas.

Raffi
28-01-2009, 22:23
Wysockiego i Smoły przecież już nie ma albo nie będzie za parę dni...... Chyba że Smoła się uprze by zostać

casual
28-01-2009, 22:25
No, gdyby realnie dostali zań 1,5 mln to w sumie trzeba przyznać, że to przyzwoity hajs. Nie zmienia nam to jednak literalnie nic- nawet gdyby wzieli i 10 mln Jewro to i tak na transfery pewno nic by nie poszło.

karakan
28-01-2009, 22:30
A nie to jakby oczywista sprawa.

Klucz od sejfu sie zawsze zgubi i klops. :cicho:

Teraz JA
28-01-2009, 22:31
No, gdyby realnie dostali zań 1,5 mln to w sumie trzeba przyznać, że to przyzwoity hajs. Nie zmienia nam to jednak literalnie nic- nawet gdyby wzieli i 10 mln Jewro to i tak na transfery pewno nic by nie poszło.

wyczytałem, że rzecznik PAO mówił o kwocie 1,7 mln euro

casual, ja piszę tylko to, co wyczytałem na temat kwoty transferu:P ja nie mówię, że on jest więcej wart. Taką kwotę podaje PAO.

Dobrze by było, gdyby ITI przeznaczyło te 700 tys euro na transfery. Resztą niech się zapchają.

casual
28-01-2009, 22:33
wyczytałem, że rzecznik PAO mówił o kwocie 1,7 mln euro

Są to pieniądze realne, dużo więcej wart nie jest moim zdaniem (zejdzmy na ziemię).

Tomereek
28-01-2009, 22:49
ale co to za argumenty?(mogę zadać równie dobrze: kim był Wawrzyn gdy do nas przychodził) Czym się różni od tego czy tamtego. Lisowski lubi grać ofensywnie, ma dobry strzał. W obronie też nie daje sobie w kasze dmuchać. Jest młodszy od Wawrzyna i gra na takim samym poziomie co Kuba, gdy grał w Widzewie. Więc pytanie, dlaczego Wawrzyn dał radę, a Lisowski nie da?

Nie chce mi się szukać, ale z chęcią poczytałbym Twoje posty, gdy przychodził Wawrzyniak.
Aha, akurat w kadrze, to Wawrzyniak nie maił jakiś dobrych spotkań. Np w meczu z Czechami to przez jego stronę szło największe zagrożenie. To samo w kilku innych spotkaniach. Kuba to przeciwieństwo G. Bronowieckiego, który w reprze grał dobrze, a w Legii przeciętnie.

Jestem też ciekaw, co sądziłeś o przyjściu anonimowego jak na tamte czasy G. Bronowickiego. Miał kilka dobrych spotkań i trafił do Legii.

I ja nigdzie nie porównuje Wawrzyna i Lisowskiego. Na tą chwilę Wawrzyniak jest lepszy, ale Lisowski staje się coraz bardziej wartościowym zawodnikiem. To samo było z Kubą, przychodził do nas jako przeciętniak

Ale My potrzebujemy zawodnika na teraz ! Natomaist Lisowski z pewnością takim zawodnikiem nie jest, moze za pół roku, moze rok, ale nie w tym momencie.

zbinky
28-01-2009, 23:18
ja to widze w ten sposob:
idiotyzmem jest dla mnie pozbywanie sie pilkarza, ktory:
a) stanowil wazny element pierwszej jedenastki
b) prezentowal w miare przyzwoity poziom
c) gral na pozycji, na ktorej w naszej lidze jest totalna posucha

postawmy sprawe jasno. Legia to nie jest Polonia Bytom, Odra Wodzislaw czy jakis inny maly, niewiele znaczacy klubik. Jesli opylamy w pizdu jednego z podstawowych zawodnikow - to albo juz mamy na jego miejsce grajka mogacego go z powodzeniem zastapic, albo jestesmy w trakcie rozmow z grajkiem o klase lepszym. Innej opcji po prostu nie ma.
Chyba, ze jest tak jak pisze Arczi - skurwiele chca przezimowac te 2 lata do nowego stadionu jak najnizszym kosztem. Tylko, ze to moze im sie odbic czkawka
P.S. Zeby nie bylo - nigdy nie darzylem sympatia Wawrzyniaka. Mysle, ze jesli chodzi o jego osobe to moge sie podpisac pod tym co pisal o nim Z.

edyta:

dobry tekst Kowala na weszło:
http://www.weszlo.com/blog/2

pablos
28-01-2009, 23:48
Tako rzecze Mirosław:

Także wczoraj wpłynęła do Legii konkretna oferta za jednego z zawodników. Wyższa niż za Kubę Wawrzyniaka. Nie powiem, z jakiego kraju ani o kogo chodziło. Ale odrzuciliśmy ją, zgoda na taki transfer byłaby ogromnym osłabieniem zespołu. Więcej z podstawowego składu nikt nie odejdzie.

Uff, to odetchnąłem z ulgą.:kawa:

Całość:
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,6213063,Miroslaw_Trzeciak__Nikt_z_podstawo wego_skladu_juz.html

Filus
28-01-2009, 23:53
Dla mnie ciekawszy jest ten cytat:

W pewnym momencie transfer zawisł na włosku. Grecy równolegle negocjowali z jakimś klubem rosyjskim. I też mieli wszystko ustalone. Na szczęście zaakceptowane zostały wszystkie nasze warunki, a i my nie chcieliśmy robić Kubie żadnych przeszkód. Po rozmowie z nim wiedziałem, że bardzo chce pojechać i spróbować sił w Panathinaikosie. Z naszej strony grzechem byłoby odrzucenie takiej oferty w tak ciężkich czasach.

Odnoszę dziwne wrażenie, że bardziej na tym transferze zależało Mirkowi niż Grekom.

karakan
28-01-2009, 23:53
a świstak siedzi..
Zaraz ,zaraz.Tam jest więcej perełek :

Kilka dni temu na Łazienkowskiej był przy jakiejś okazji "Gucio" Warzycha i też pytał o Kubę.

Wpadł ot tak sobie , po nową serie vlepek.

Z naszej strony grzechem byłoby odrzucenie takiej oferty w tak ciężkich czasach.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak kryzys finansowy dotyka Legie?
Jak ta katastrofa wpływa na ITI? Przecież to jest pier...e w bambus.

gniewko
29-01-2009, 00:01
Zamiast caly czas narzekac to moze wreszcie przejzycie na oczy i zobaczycie oczywista oczywistosc, ze iti sie w zastraszajacym tempie poprawia tylko oczekiwania macie za duze:).

Chcecie faktow? Oddali Vuko i Edsona? Oddali. A teraz Wawrzyna to nie dosc ze nie oddali to jeszcze za bardzo ladna kaske jak sie okazuje sprzedali:D.

Widzicie juz? Swietlana przyszlosc przed nami tylko musza sie jeszcze troche podciagnac:).

A powaznie to kaska bardzo ladna za Wawrzyna. Komornicki czy inny Lisowski to moga przyjsc ale za Kielbowicza. Na pierwszy sklad potrzeba konkretnego grajka inaczej znowu sie oslabimy.

Poza tym wolalbym i tak konkretnego grajka na atak i lewa pomoc. Na lewej obronie mozna pokombinowac z Jarza i Descarga. Ciekawi mnie tez jak ci testowani. Trzeba czekac i pozwolic sie Mirkowi przyjemnie zaskoczyc:).

Francais
29-01-2009, 00:01
dobry tekst Kowala na weszło:
http://www.weszlo.com/blog/2

Na Kowala zawsze mozna liczyc.
Co do Warzywa to ocenil bym go jednak lepiej niz jako zawodnika ktory zagral tylko 5 dobrych spotkan,ale opis sytuacji w klubie jak zawsze trafny.:brawo:

TZD
29-01-2009, 00:03
Chce nawiązać pewnie do kryzysu, jednak jakoś miesiąc temu czytałem wywiad z przedstawicielem ITI gdzie zakomunikował że ich kryzys nie dotyczy bo jak na razie nie musieli ciąć kosztów w żadnej ich "zabawce". Możliwe że Janek Wejchert który wiadomo, nie jest pozytywnie nastawiony do biznesu Łoltera, zaczął coś narzekać.

Kijek
29-01-2009, 00:06
Co to za różnica, czy majątek Waltera szacuje się na 500 milionów euro, czy na 501 milionów? Nie ma to nic wspólnego z Legią i jej perspektywami.

Swiete słowa.

szczepan
29-01-2009, 00:32

A co ten cały siekan pokazał poza tym, że pisze nie wiedząc co pisze? Poza tą bramką to Komorowski w tym meczu strzelił jeszcze dwie kolejne...

Poza tym generalnie zgadzam się z Tobą i uważam, że Komorowski byłby nawet dobry jakby miał 20 lat a nie 25...

cwksdachu
29-01-2009, 01:21
Najsmutniejsze to to, ze Warzywniak swoja wzgledna kariere zawdziecza tylko temu, ze gra na pozycji absolutnie niszowej w polskiej pilce. Jak tu byl na testach pare lat temu, jeszcze jako zawodnik Switu, to smiech na sali. A tu prosze, reprezentant, Panathinaikos...

set
29-01-2009, 07:16
Ciekawe czy teraz powiedzą, że nie mają pieniędzy na wykupienie Ostrowskiego czy Krzynówka. :D

BiKTOP
29-01-2009, 10:07
Ciekawe czy teraz powiedzą, że nie mają pieniędzy na wykupienie Ostrowskiego czy Krzynówka. :D

To jest bardziej niż pewne!

karakan
29-01-2009, 10:23
set: To Ty nie wiesz ,że teraz "ciężkie czasy" i "kryzys" ?

EDIT:

http://www.legialive.pl/news/29073_ITI_dalo_zielone_swiatlo_na_pozyskanie_Krzyn owka.html

Wielmożny dał znaka! O łaskawca!

Wg Wieszczyckiego ,Kiełbowicz nie jest gorszy od Wawrzyniaka.:zdziwiony:

To chyba Pan Tomek powinien przestać pić.Przy całej sympatii do niego.

siekan
29-01-2009, 11:21
A co ten cały siekan pokazał poza tym, że pisze nie wiedząc co pisze? Poza tą bramką to Komorowski w tym meczu strzelił jeszcze dwie kolejne...

Poza tym generalnie zgadzam się z Tobą i uważam, że Komorowski byłby nawet dobry jakby miał 20 lat a nie 25...

Ja wiem co piszę :foch: przynajmniej tak mi się wydaje.

O bramkach wiedziałem.

Może, tak jak napisałeś, gdyby miał 20 lat to mógłby przyjść. Sprawdził by się to by został, nie to by odszedł. Ryzyko byłoby dużo mniejsze niż teraz. Obecnie nie ma sensu, ściągać gracza za 200-300 tyś ojro, który nic sobą nie reprezentuje. Do tego ma już 25 lat i wiele więcej się już nie nauczy.

A co do Lisowskiego. To zgadzam się z Z. Lepiej dać szansę jakiemuś juniorowi. A nóż się sprawdzi i będziemy mieli wychowanka w pierwszym składzie.

krzysiek_legia
29-01-2009, 11:31
Jak sprowadzą Krzynowka, Seweryna Gancarczyka i jakiegos napadziora to jestem w stanie wybaczyć im sprzedaż "Rumianego":D

crolick
29-01-2009, 11:59
http://www.weszlo.com/news/2213

No nie powiem gdyby tak się skończyło, to byłoby całkiem sympatycznie. Ale po co ja się łudzę :roll:

Kijek
29-01-2009, 13:36
Od Komorowskiego napewno lepszy nawet ze szpitala w Belgradzie. Pytanie tylko czy juz odlezyn tam sie nie nabawil.

Jakby teraz był do łykniecia za darmo to ok, ale jak mamy cos becalować to odpada, nie zapominajac ze "jest bardzo ciezko, jest kryzys" i takie tam.

gniewko
29-01-2009, 14:21
Normalnie to by nie bylo tematu. Jakby Bronek byl zdrowy to by poszedl do jakiejs Austrii, czy gdzies indziej na zachod. No ale chory to moze przyjdzie za darmo. Tylko kiedy on bedzie na chodzie? Jak dla mnie sredniawy mocno pomysl. No i nie pamietam zeby gral na lewej ale moze sie myle.

Kijek
29-01-2009, 14:32
No i nie pamietam zeby gral na lewej ale moze sie myle.

Oczywiscie ze grywał, chyba nawet sporo.
Stad tez chyba pomysł Leo zeby zagrał na lewej z Portugalia

Teraz JA
29-01-2009, 15:39
Oczywiscie ze grywał, chyba nawet sporo.
Stad tez chyba pomysł Leo zeby zagrał na lewej z Portugalia

Bronowicki tak w ogóle to zaczął grać na lewej obronie w reprezentacji. Leo go tam wystawiał. Dopiero potem przesunięto go z prawej obrony na lewą w Legii.
Błazenhaker był pierwszy z tą kombinacją

Jeśli Bronowicki zgodziłby się na roczną umowę z możliwością przedłużenia na kolejne 2-3 lata (i wtedy jakaś podwyżka) , to czemu nie. Bo brać go w ciemno na 3 lata to zbyt duże ryzyko po takiej kontuzji

deszcz
29-01-2009, 18:11
Podobno Miruś odrzucił większą ofertę za jedno z naszych najlepszych grajków, ale nie powiedział o kogo chodzi. Suma transferu miała być wyższa niż w przypadku Wawrzyniaka.

BiKTOP
29-01-2009, 20:08
Podobno Miruś odrzucił większą ofertę za jedno z naszych najlepszych grajków, ale nie powiedział o kogo chodzi. Suma transferu miała być wyższa niż w przypadku Wawrzyniaka.

Pewnie Real Madryt chciał kupić Descargę :oczko:

Teraz JA
29-01-2009, 22:42
co do lewej obrony, to jak ma się sprawa z Tomaszem Wisio? Grać potrafi co pokazał. Teraz jest zawodnikiem Linz. Ale chyba ma tam jakieś kłopoty z wywalczeniem sobie miejsca w składzie.
Ma 27 lat.

szczepan
29-01-2009, 22:53
http://www.weszlo.com/news/2213

No nie powiem gdyby tak się skończyło, to byłoby całkiem sympatycznie. Ale po co ja się łudzę :roll:

tak jest............. kolejny genialny zawodnik... Crolick proszę Cię... koleś ma 29 lat, od pół roku nie grał w piłkę, sam przyznaję, że zanim zacznie w ogóle grać miną jeszcze 2-3 miesiące...
do tego tak naprawdę rozegrał jeden bardzo dobry mecz... z Portugalią...

co do lewej obrony, to jak ma się sprawa z Tomaszem Wisio? Grać potrafi co pokazał. Teraz jest zawodnikiem Linz. Ale chyba ma tam jakieś kłopoty z wywalczeniem sobie miejsca w składzie.
Ma 27 lat.

Grać potrafi co pokazał? Gdzie pokazał?

Teraz JA
29-01-2009, 22:59
Grać potrafi co pokazał? Gdzie pokazał?

W Austrii. Pamiętam jak miał dobre sezony i był podstawowym zawodnikiem Pasching-u. Ale od 2-3 lat nie wiem jak sobie radzi/radził.

BiKTOP
29-01-2009, 23:04
Prawda jest taka, że ciężko znaleźdź dobrego zawodnika na lewą obronę.

Może Urban powinien przejść na stare dobre 3-5-2 :yeah:

nevermind
29-01-2009, 23:09
W Austrii. Pamiętam jak miał dobre sezony i był podstawowym zawodnikiem Pasching-u. Ale od 2-3 lat nie wiem jak sobie radzi/radził.

W zeszlym sezonie 23 mecze i jeden gol dla LASK Linz. Moim zdaniem nie do wyciagniecia przy obecnym właścicielu, no chyba ze mialby karte w reku.

szczepan
29-01-2009, 23:15

jeden dobry sezon... to od razu oznacza że grać potrafi? bez przesady?
poszukaj informacji jak się ostatnio spisywał i wrzuć, a takie gdybanie to czyste bezsensowne nabijanie :P

Teraz JA
29-01-2009, 23:17
W zeszlym sezonie 23 mecze i jeden gol dla LASK Linz. Moim zdaniem nie do wyciagniecia przy obecnym właścicielu, no chyba ze mialby karte w reku.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2356

teraz gra w juniorach chyba. Wg tej strony. Bo co innego znaczy (j)? Więc może byłby jakaś szansa.

szczepan, wcale nie jeden sezon, jak Ty to piszesz. Miał ich kilka, a to oznacza, że nie był/jest sezonowcem

szczepan
29-01-2009, 23:33
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2356

teraz gra w juniorach chyba. Wg tej strony. Bo co innego znaczy (j)? Więc może byłby jakaś szansa.

szczepan, wcale nie jeden sezon, jak Ty to piszesz. Miał ich kilka, a to oznacza, że nie był/jest sezonowcem

(j) oznacza rundę Jesienną!

pokaż mi gdzie miał dobry sezon? coś oprócz 90minut? Wprawdzie bramki dla bocznego obrońcy to nie priorytet, ale np.: już asysty są wskazane... ile miał ich w sezonie? w której lidze grało Pasching kiedy tam grał? które miejsce w tabeli zajmuje Linz?

Teraz JA
29-01-2009, 23:38
(j) oznacza rundę Jesienną!

pokaż mi gdzie miał dobry sezon? coś oprócz 90minut? Wprawdzie bramki dla bocznego obrońcy to nie priorytet, ale np.: już asysty są wskazane... ile miał ich w sezonie? w której lidze grało Pasching kiedy tam grał? które miejsce w tabeli zajmuje Linz?

faktycznie, ale przywaliłem z tymi juniorami:lol:

znajdę to podam. Gdybym wiedział jak gra Wisio to bym się nie pytał na forum co u niego.

Ale liczby(występów) robią dobre wrażenie. Niejeden ''lepszy z nazwiska'' Polak może pomarzyć o takie regularności. Musiał coś tam kopać, skoro grał.

W sezonie 2002/2003 zaliczył swój debiut w ekstraklasie austriackiej i od razu stał się ważnym ogniwem swojego zespołu rozgrywając aż 33 mecze w ekstraklasie. W sezonie 2003/2004 rozegrał 28 spotkań i strzelił swoją pierwszą bramkę na pierwszoligowych stadionach

Linz aktualnie jest 7

W meczu LASK - Kapfenberg (2:0) z dobrej strony pokazał się obrońca gospodarzy Tomasz Wisio. Polak zaliczył asystę przy drugim golu autorstwa Ivicy Vasticia. Wisio rozegrał całe spotkanie.

ale jednak killzone ma rację. On raczej jest nie do wyciągnięcia

szczepan
30-01-2009, 00:00
Takie informacje możesz naprawdę w chwilę sam znaleźć

Wisio grał w Pasching od wiosny '00/01
Dopiero od sezonu '02/03 Pasching gra w najwyższej klasie rozgrywek w Austrii...
W sezonie '03/04 zajmuje 3 miejsce... Następny sezon to 4 lokata, ale Wisio wiosną odchodzi do Arminii - gdzie gra tylko 1 mecz... potem znów 3 miejsce z Pasching i znów odchodzi do Xanti gdzie gra tylko 5 razy... w zeszłym sezonie z Linz 6 miejsce w lidze... obecnie na 7 miejscu...

raczej mało imponujące te wyniki... ciekawe czemu dwa razy wyjeżdżał za granicę i dwa razy w różnych od siebie miejscach - kompletnie się nie sprawdzał... w tym sezonie zarobił 4 żółte kartki...

Teraz JA
30-01-2009, 00:13
Takie informacje możesz naprawdę w chwilę sam znaleźć

Dopiero od sezonu '02/03 Pasching gra w najwyższej klasie rozgrywek w Austrii...
W sezonie '03/04 zajmuje 3 miejsce... Następny sezon to 4 lokata, ale Wisio wiosną odchodzi do Arminii - gdzie gra tylko 1 mecz... potem znów 3 miejsce z Pasching i znów odchodzi do Xanti gdzie gra tylko 5 razy... w zeszłym sezonie z Linz 6 miejsce w lidze... obecnie na 7 miejscu...

raczej mało imponujące te wyniki... ciekawe czemu dwa razy wyjeżdżał za granicę i dwa razy w różnych od siebie miejscach - kompletnie się nie sprawdzał... w tym sezonie zarobił 4 żółte kartki...

i właśnie wtedy miał świetny sezon. Jeśli dla Ciebie podstawowy zawodnik 3 drużyny w Austrii to mało...to czego Ty oczekujesz? Kogo byś widział na lewej stronie obrony? Abidala czy Lahma?
Następny sezon to 4 lokata i Wisio gra w tym klubie. Do Arminii odchodzi dopiero w następnym sezonie. Więc znów się przyczynił do wysokiego miejsca.

Jak dla mnie to wyniki dość imponujące osiągnął w tej Austrii. A, że nie udało mu się gdzie indziej? Cóż, nie każdemu zawodnikowi odpowiada inna liga. Ale skoro sprawdził się w silniejszej lidze austriackiej, to sądzę, że spokojnie dał by radę w Polsce.

Ale to raczej S-F, więc nie ma co dalej prowadzić tej dyskusji. I tak do Legii nie trafi ;)

PS
mi chodziło o to, że poszukam jego asyst. Bo to, że miejsca zespołów z ligi austriackiej znaleźć w kilka minut mogę, to wiem.

nevermind
30-01-2009, 00:13
Nie zebym sie czepial ale...

raczej mało imponujące te wyniki...

Moze i malo imponujace, ale kandydaci do gry w Legii Komorowski czy Lisowski to raczej lepszego niz Wisio CV, nie maja i w zyciu miec nie bedą tak sądzę.

Pozatym, nie przesadzajmy w drugą strone, zagral ładnych paredziesiat spotkan w moim zdaniem lepszej lidze niż naszej, a co za tym idzie napewno jest lepszym pilkarzem niz te tuzy wyżej przeze mnie wymienione.

Z.
30-01-2009, 00:35
I chce za rok gry 300-400 tys euro, a klub za niego pewnie minimum 500-600 tys :chytry:

nevermind
30-01-2009, 00:41
I chce za rok gry 300-400 tys euro, a klub za niego pewnie minimum 500-600 tys

Toz przeciez napisalem ze nie do wyciagniecia, przy tych wlascicielach. Bo gdyby pomysleli to by spokojnie go wyciagneli z kasy za Wawrzyniaka.

Pozatym dyskusja sie tyczyla umiejetnosci, jak dla mnie bylby zdecydownie lepszym rozwiazaniem niż gwiazdy ligi co maja tutaj zawitać.

Z.
30-01-2009, 00:51
Gwiazda rundy i 'gwiazda' drugiej ligi :chytry:

To za ile niby ten Wawrzyniak poszedł, ze by go kupili?

nevermind
30-01-2009, 00:52
To za ile niby ten Wawrzyniak poszedł, ze by go kupili?

Rzecznik PAO przebąkiwał coś o 1,7 mln E.

Wiec nawet przy relistycznym zalozeniu ze chcialby 350 tys Euro za sezon + odstepne w wysokosci 600 tys Euro, to na 3-4 lata mamy obsadzoną lewa obrone naprawde dobrym jak na nasze warunki graczem, który badz co badz cala kariere spędził z daleka od polskiej myśli szkoleniowej.

Z.
30-01-2009, 00:59
Plotka. Bo jeśli Trzeciaka trzyma 'koniecznosc poufnosci' to jego tez. A jesli czegos takiego nie ma i zakladam, ze ten z PAO chwali sie, ze za konkretne pieniadze kupili obronce to u nas chwalili by sie, ze sprzedali za konkretne pieniadze.

nevermind
30-01-2009, 01:17
Moze i plota, osobiscie sie spotkalem z czterema kwotami 1mln, 1,3mln, 1,5mln i wlasnie 1,7mln(nie biorac pod uwage tych 500tys E co na poczatku ktos pisał) rozrzut wiec dosyć spory.

Wiesz z tą "klauzulą pofunosci" to tez róznie moze być, bo jej wcale być nie musi, a Trzeciak dla swietego spokoju palnał ze jest to tajemnica handlowa zeby nie odpowiadać na jakiekolwiek pytania dotyczace inwestycji tych pieniedzy w nowych pilkarzy.

Sam powiedzial przed oknem, ze transfery do klubu tylko i wylacznie z pieniedzy które dostana za sprzedaz pilkarza. Wiec gdyby oficjalnie sie przyznal ile kasy za Wawrzyniaka ITI dostalo to wszyscy by czekali na te transfery, a tak stwierdzil ze nie moze powiedziec i ma ma to w dupie. Nikt mu nic nie udowodni za ile faktycznie Kuba zostal zbecalowany. Proste.

Ja to tak widze. I bardziej wierze temu gostkowi z PAO, niz Trzeciakowi.

szczepan
30-01-2009, 02:20
i właśnie wtedy miał świetny sezon.

taaaa, a Pasching zakończył sezon na 5 miejscu...

Następny sezon to 4 lokata i Wisio gra w tym klubie. Do Arminii odchodzi dopiero w następnym sezonie. Więc znów się przyczynił do wysokiego miejsca.

Sprawdź dokładnie...

Największym sukcesem Pasching w tym czasie jest pokonanie Werderu, w Pucharze Intertoto...

Jak dla mnie to wyniki dość imponujące osiągnął w tej Austrii.

Ta jasne bardzoooooooo imponujące...

A, że nie udało mu się gdzie indziej?

Cóż, nie każdemu zawodnikowi odpowiada inna liga. Ale skoro sprawdził się w silniejszej lidze austriackiej, to sądzę, że spokojnie dał by radę w Polsce.

Czy lepsze? To sprawa dyskusyjna, według mnie nie, chociaż od czasu do czasu jakaś drużyna gdzieś tam awansuje, ale wygląda to bardzo podobnie jak w przypadku polskich drużyn...
mimo wszystko naszą Ekstraklasę stawiam wyżej...

A pod drugie tu nawet nie chodzi o mocniejsze ligi, ale o zespoły Arminii, która wtedy broniła się przed spadkiem, tak samo Xantia...

A tłumaczenie, że 6 lat temu ktoś miał świetny sezon? 6 lat temu to Kiełbowicz, był naprawdę b.dobry grajkiem...

BiKTOP
30-01-2009, 07:16
Do kiedy jest otwarte okienko transferowe?? Ciekawe ile godzin zostało Cieciakowi na załatanie dziury po Kubie .

set
30-01-2009, 08:26
Do kiedy jest otwarte okienko transferowe?? Ciekawe ile godzin zostało Cieciakowi na załatanie dziury po Kubie .

Ma na to cały luty.

Kijek
30-01-2009, 08:37
Pamietam tego Wisio jak miał 17 - 18 lat i z jakas tam kadra jezdzil i na których tych mistrzostwach małolatów swietnie się zaprezentował. Mineło kilka lat ale facet chyba nie rozwinał się tak jak wtedy się wydawało.

Mysle że opcje typu On/Gancarczyk/Kowalczyk to mozna zapomniec. Skonczy się na tym Komorowskim albo jakies chujowej muzinie bo na ostatnią chwile to można pozykac tylko Arruabarene.

Na upartego może się skonczyc tak jak ktos pisał że Jarza na lewą a na defensynego pomocnika Borysiuk albo ta nowa "Zimbabwejska" czarnula.

crolick
30-01-2009, 09:53
tak jest............. kolejny genialny zawodnik... Crolick proszę Cię... koleś ma 29 lat, od pół roku nie grał w piłkę, sam przyznaję, że zanim zacznie w ogóle grać miną jeszcze 2-3 miesiące...
do tego tak naprawdę rozegrał jeden bardzo dobry mecz... z Portugalią...Lepszy Bronowicki ze szpitala, niż Komorowski z Polonii Bytom:prawi:
Przynajmniej wiemy, że ten pierwszy potrafi grać w piłkę!

Teraz JA
30-01-2009, 10:02
...

Tyle, że Wisio nawet w poprzednim sezonie grał i to dużo. I z tego co wyczytuję grał na dobrym poziomie.

Właśnie Ty sprawdz kiedy on pomógł drużynie.

szczepan napisał:
W sezonie '03/04 zajmuje 3 miejsce...

2003/04 28 meczy w lidze i 1 gol. Więc im pomógł wydajnie w odniesieniu tego sukcesu.
Poza tym w pierwszym sezonie Paschingu- rozgrywa w lidze 33 mecze. Jak dla mnie to ładny wynik.

szczepan napisał:
Następny sezon to 4 lokata, ale Wisio wiosną odchodzi do Arminii

tu masz rację odchodzi. Ale w rundzie jesiennej rozgrywa 14 spotkań, więc niejako ma wkład w to wysokie miejsce Paching-u.

Potem wraca i znów się staje podstawowym piłkarzem. Przechodzi do Grecji gdzie zagrał kilka spotkań, wraca do Austrii (Linz) i ponownie wskakuje do podstawowej '11'. Więc gra na dobrym poziomie już kilka dobrych lat.

Kogo Ty oczekujesz na lewą obronę, jak dla Ciebie Wisio jest słabym piłkarzem.

No i dla mnie liga austriacka jest lepsza od naszej. Nie wiem gdzie Ty widzisz przewagę naszej kopanej nad ich Bundesligą

daimler
30-01-2009, 10:06
Mirku, wiem że czytasz. Zainspirowany postem na drzewkach mam sugestię co to obsady lewej obrony:

http://www.igol.pl/images/players/siergiej_omeljanczuk.jpeg

:cool:

Kempes
30-01-2009, 10:08
To był zakapior ..byłbym bardzo na si :cool: Cos pewnie koło 27 , 28 teraz ma ?

ps. Jestem prawie pewien ze Cieciak nie widziałby kto to jest

nevermind
30-01-2009, 10:09
On jeszcze zyje? :o

Ale z tego co pamietam to bardzo dobry grajek z niego był :)

A tak w ogole to co u niego? Bo z tego co widze to w malo ambitnym klubie gra.

Teraz JA
30-01-2009, 10:10
Siergiej :D ciekawe ile mógłby teraz kosztować
ma 29 lat (rocznik 80)

daimler
30-01-2009, 10:17
estem prawie pewien ze Cieciak nie widziałby kto to jest
mam podobne przeczucie :(

crolick
30-01-2009, 10:19
Bo z tego co widze to w malo ambitnym klubie gra.Czy ja wiem - w sumie rosyjska I liga, w reprze ma pewne miejsce w składzie. IMO całkiem, całiem.

Dla nas off korz nie do wyjęcia.

e(L)egion
30-01-2009, 10:31
Pamiętam początkowo Omeljańczuk nie rokował najlepiej. Pamiętam że kiedyś w meczu z Wisłą nie naciskany przez nikogo podał piłkę do Kosowskiego co ktoś z Żylety skomentował "kolejne jego tajemne podanie". No ale potem się wyrobił. Dobra kandydatura.

crolick
30-01-2009, 11:13
Greckie media podają, że cena transferu nie została ujawniona (a jednak!) i nieoficjalnie informują, że Wawrzyniak kosztował i tu różnie od 1 do 1,5 mln €, choć najczęściej podaje się 1,2 mln €

Teraz JA
30-01-2009, 17:43
cytat z relacji lcp

Bardzo dobrze prezentują się testowani piłkarze z Zimbabwe. Ich wejście wprowadziło widoczne ozywienie.

może będą z nich ludzie :hmm:

19Christoph16
30-01-2009, 19:20
Transfermarkt.de podaje ze Wawrzyniak odszedl do Panathinaikosu za 1.500.000 €.Jezeli to prawda to za te pieniadze pan Cieciak powinien kupic jakiegos dobrego obronce.

BiKTOP
30-01-2009, 22:33
Transfermarkt.de podaje ze Wawrzyniak odszedl do Panathinaikosu za 1.500.000 €.Jezeli to prawda to za te pieniadze pan Cieciak powinien kupic jakiegos dobrego obronce.

Powinien, ale co zrobi to się zobaczy. Cały czas mam nadzieję, że zobaczymy w Legii Krzynówka. Może on i stary, ale z jego umiejętnościami i doświadczeniem i tak będzie wymiatał. Do tego Rybus będzie miał kogo podpatrywać, lepszego nauczyciela chyba się w Polsce nie znajdzie.

Tuzin
31-01-2009, 00:18
może będą z nich ludzie :hmm:

Rasista.

szczepan
31-01-2009, 01:17
TerazJa - nie dogadamy się...

a jeżeli chodzi o lewego obrońce? Kowalczyk - ale on jest nie do dostania...
trzeba szukać za granicą, a raczej trzeciak tępy bucu, trzeba było mieć kogoś gotowego...
taka 11 cieni...

19Christoph16
31-01-2009, 13:50
Pewnie pan Cieciak znow sprowadzi jakiegos Hiszpana ktory bedzie gral zapewne w mlodej ekstraklasie :/.Co do Krzynowka mamy szanse go pozyskac ale bedzie ciezko bo powaznie jest nim zainteresowany Energie Cottbus,Hannover 96 a ostatnio nawet jest zainteresowanie ze strony SK Sturm Graz.Zobaczymy co z tego bedzie.:mflaga:

Ardiano
31-01-2009, 16:21
do żadnego niemieckiego klubu Magath go nie puści. a że tam okno zamyka się za kilka godzin to szanse na przejścxie Krzynówka do Legii nieco wzrastają, co nie zmienia faktu, że jak Cieciak będzie siedział na dupie to znów obejdziemy sie smakiem

emse
31-01-2009, 18:08
Jeśli do poniedziałkowego popołudnia Wolfsburg nie sprzeda Jacka Krzynówka, 33-letni skrzydłowy będzie grał w Legii Warszawa - informuje "Gazeta Wyborcza".
http://sport.onet.pl/0,1248675,1908009,wiadomosc.html

Może jednak zobaczymy u Nas Krzynówka.

BiKTOP
31-01-2009, 18:24
Jeśli do poniedziałkowego popołudnia Wolfsburg nie sprzeda Jacka Krzynówka, 33-letni skrzydłowy będzie grał w Legii Warszawa - informuje "Gazeta Wyborcza".
http://sport.onet.pl/0,1248675,1908009,wiadomosc.html

Może jednak zobaczymy u Nas Krzynówka.

Oni to o wszystkim mogą poinformować... nawet że Mars atakuje \')

Niemniej jednak trzymam kciuki! Oby Krzynówek się u nas pojawił!

19Christoph16
31-01-2009, 21:48
Jezeli CIeciak nie przestanie jezdzic Melexem i nie zacznie powaznie traktowac swojej posady to o Jacku mozemy zapomniec tak samo jak o innych pilkarzach.

Ardiano
31-01-2009, 23:23
a nie zastanawia was, że cała akcja z Krzynówkiem ma troche głębszy sens?? toż przecież oni zajmują się tym transferem zamiast poszukać napadziora z prawdziwego zdarzenia. Toż na samym Chinim nie można polegać, a Paluchowski to nie jest kopacz, który wygra dla nas mecz...

BiKTOP
31-01-2009, 23:28
Paluchowski to nie jest kopacz, który wygra dla nas mecz...

Zobaczymy, skąd ten pesymizm? ;) Trzeba koniecznie dać Paluchowi szansę. Pokazał w Zniczu, że bramki siekać umie. Wolę, żeby w ataku grał Paluchowski, niż jakiś bananowy-anoniomowy wynalazek. :pimp:

Ardiano
31-01-2009, 23:49
pesymizm stąd, że to młody zawodnik i spora niewiadoma. Chciałbym, żebyśmy mieli w składzie dodatkowo jakiegoś pewniejszego zawodnika, który nie odbiegałby zbytnio od chinayamy

szczepan
01-02-2009, 02:14
a nie zastanawia was, że cała akcja z Krzynówkiem ma troche głębszy sens?? toż przecież oni zajmują się tym transferem zamiast poszukać napadziora z prawdziwego zdarzenia. Toż na samym Chinim nie można polegać, a Paluchowski to nie jest kopacz, który wygra dla nas mecz...

Napastnik? przecież od momentu odejścia Wawrzyniaka to przestał być priorytet... nam potrzebny jest lewy obrońca...
W tej chwili na tej pozycji mamy tylko Kiełbowicza... i Smołę (który też ma niby odejść)...

ale Krzynówek będzie, medialnym sukcesem, koszulki będą się sprzedawać itd, wszystko w myśl "ch.uj z wynikami"...

Czaruś
01-02-2009, 09:40
Napastnik? przecież od momentu odejścia Wawrzyniaka to przestał być priorytet... nam potrzebny jest lewy obrońca...
W tej chwili na tej pozycji mamy tylko Kiełbowicza... i Smołę (który też ma niby odejść)...

ale Krzynówek będzie, medialnym sukcesem, koszulki będą się sprzedawać itd, wszystko w myśl "ch.uj z wynikami"...

Smoła jest w ŁKSie,
http://www.legialive.pl/news/29096_Smolinski_dogadany_z_LKS-em.html

więc zostaje nam tylko Kiełbowicz, Krzynówek oprócz medialnego sukcesu byłby również wzmocnieniem, ale wydaje mi się że sprawa zakończy się jak z Bąkiem,

19Christoph16
01-02-2009, 12:32
Zgadzam sie bedzie tak samo jak z Bąkiem.Tym bardziej ze Krzynowkiem interesuje sie SK Sturm Graz (zrodlo Transfermarkt.de).A co do napastnikow co z tym ziomkiem z zimbabwe???mial przeciez byc testowany przez Legie,problem z wiza czy jak???

karakan
01-02-2009, 12:40
Jest testowany we Francji :prosze:

BiKTOP
01-02-2009, 12:55
A co do napastnikow co z tym ziomkiem z zimbabwe???mial przeciez byc testowany przez Legie,problem z wiza czy jak???

To się nazywa syndrom Osei'a :lol2: będzie "dojeżdżał" do końca okienka transferowego.

karakan
01-02-2009, 13:44
a gdzie on dokładnie pojechał na te testy?Do RC Strasburg?

Byłem na ich stronie i nic o nim nie jest napisane.

edit:
Już znalazłem.
W lutym niby do Strasburga ma przybyć na testy.Ciekawe ile klubów już zaliczył w międzyczasie?
Pewnie go wozi jego menago po Europie i pokazuje w różnych drugoligowych klubach.

szczepan
01-02-2009, 15:23
na wizie którą mu Legia załatwiła...

19Christoph16
01-02-2009, 16:04
Dajcie spokoj gdyby ten Ciec ruszyl sie z miejsca i wziolby sie do roboty to na pewno dzis w skladzie Legii gralby Gargula,Osei,Bak i kilku innych dobrych pilkarzy.Nawet z wiza dla tego napastnika z zimbabwe nie byloby problemu tylko gdyby sie wziol do roboty.:[

szczepan
01-02-2009, 16:27
Garguła grałby u nas tylko i wyłącznie wtedy, gdybyśmy zapłacili mu pewnie ze dwa razy więcej niż Wisła, więc to raczej nie opłacalne wtedy by było. Dla Bąka Legia była tylko i wyłącznie kartą przetargową z innym klubem.

Ale to nie zmienia faktu, że szanowny Dyrektor Sportowy mógłby ruszyć tyłek i naprawdę wziąć się za swoją robotę, bo na razie to słabo wygląda!

GregorAE
01-02-2009, 16:49
Dajcie spokoj gdyby ten Ciec ruszyl sie z miejsca i wziolby sie do roboty to na pewno dzis w skladzie Legii gralby Gargula,Osei,Bak i kilku innych dobrych pilkarzy.Nawet z wiza dla tego napastnika z zimbabwe nie byloby problemu tylko gdyby sie wziol do roboty.:[

Ja wiem, że mamy ch*** dyrektora sportowego, ale jego nazwisko to Trzeciak nie "Cieciak", "Ciec" etc.

19Christoph16
01-02-2009, 18:05
Troche w tym racji sczepan ale jak pomysle ile dobrych grajkow moglo grac w Legii to normalnie krew sie gotuje.Zobaczymy co z Krzynowkiem (Trzeciak ma czas na zalatwienie transferu do Poniedzialku 2.02.2009) Ciekawe co w tedy powie jak sie nie uda???

żyła
01-02-2009, 18:30
Ja wiem, że mamy ch*** dyrektora sportowego, ale jego nazwisko to Trzeciak nie "Cieciak", "Ciec" etc.

przysięgam na wszystko, ale ja przez ostatnie dni rozkminiałem nieudanie kto to kurw.a jest Cieciak?!?
:lol: :lol:

Przesadzasz Grzesiek, pasuje do niego :oczko:

pusty
01-02-2009, 19:39
Ale Gregor go lubi i w ogóle zawsze każde transfery ocenia pozytywnie :D Taki typ :P

W sumie to okienko jak kilka poprzednich przespanych. Co mnie w ogóle zresztą nie dziwi.

Z.
01-02-2009, 20:33
Jak przespanych, gdzie przespanych?

Wawrzyniak na Komorowskiego. Interes jest!

19Christoph16
01-02-2009, 21:29
Po pierwsze nie mamy jeszcze Komorowskiego,po drugie on nie zastapi godnie Wawrzyniaka,po trzecie za te pieniadze mozna sprowadzic lepszego obronce niz Komorowski a z reszty zaplacic pensje Krzynowkowi,po czwarte Komorowskim sam przyznal w wczorajszym wydaniu Wiadomosci Sportowych w TVP Katowice ze nikt sie z nim nie kontaktowal ze strony Legii(wiec znajac zycie to tylko wymysl prasy) ,a po piate mamy taki zarzad do interesow ze kazda zajeb*#$a okazje przespia

Flip
01-02-2009, 21:38
Po pierwsze nie mamy jeszcze Komorowskiego,po drugie on nie zastapi godnie Wawrzyniaka,po trzecie za te pieniadze mozna sprowadzic lepszego obronce niz Komorowski a z reszty zaplacic pensje Krzynowkowi,po czwarte Komorowskim sam przyznal w wczorajszym wydaniu Wiadomosci Sportowych w TVP Katowice ze nikt sie z nim nie kontaktowal ze strony Legii(wiec znajac zycie to tylko wymysl prasy) ,a po piate mamy taki zarzad do interesow ze kazda zajeb*#$a okazje przespia

Nie wiem czy wiesz,ale właśnie wykazałeś się konkretnym nieogarnięciem ironii. :lol:

gniewko
01-02-2009, 21:50
No i lekka przesada. Krytyka krytyka ale kazdej okazji (vide Iwan i Astiz) to oni nie przespali tylko sporo:D. Na .net pisza ze Komorowski zaklepany. Jedynym plusem wydaje mi sie to, ze zaraz mu sie kontrakt konczy wiec bedzie (mam nadzieje) za poldarmo. JEsli to prawda to lewa obrona zostala potraktowana po macoszemu. Czyli czekamy na konkretnych: lewego pomocnika i napastnika.

Czekamy:).

19Christoph16
01-02-2009, 21:50
Dla mnie po pierwsze to nie jest Interes ten caly Komorowski :jejku:to ze strzelil gola z "Szaranczy"to nie znaczy zeby byl jakims dobrym obronca.Od czasu tego gola obserwuje go i jakos forma nie zachwyca sa lepsi ale jezeli pan Cieciak/Trzeciak (jak kto woli)idzie na latwizne to ja nie widze mistrza polski w tym roku ani wogole w najblizszych latach.Taka prawda...

szczepan
01-02-2009, 21:52
Jak mieli się kontaktować z Komorowskim, jak załatwiają Krzynówka, przecież Trzeciak jest tylko dyrektorem sportowym i nie rozdwoi się :bauns: :P

gniewko
01-02-2009, 21:55
No i zmagal sie z ta trauma poOsei'owa tyle, a my jedziemy po nim i jedziemy. Wstyd!

19Christoph16
01-02-2009, 21:59
No ale ma wspolpracownikow wiec niech wysle jednego z nich po Komorowskiego jak juz chca go miec :/

szczepan
01-02-2009, 22:05
No ale ma wspolpracownikow wiec niech wysle jednego z nich po Komorowskiego jak juz chca go miec :/

Taka mała ściągą ze słownika pwn:

"ironia &#171;drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej&#187; " :kawa:

Mrozik
01-02-2009, 22:05
Czy łapiesz jakikolwiek żart w tym temacie?

19Christoph16
01-02-2009, 22:09
Ja tylko pisze to co mysle o tej calej sytuacji.Zreszta zobaczycie ze Komorowski nie bedzie wzmocnieniem Legii.Co do tych dwoch pilkarzy z zimbabwe oni nadal sa testowani???