PDA

Zobacz pełną wersję : w koncu

Gruby
15-07-2003, 21:08
Juz myslalem ze komputer przez okno wywale, nudzi mi sie nie milosiernie, to musialo jeszcze Forum sie wylozyc.... 8o

emde
15-07-2003, 21:22
Te awarie sa zbyt czesto!!! Trzeba cos z tym zrobic, narzekaliscie nastare forum a tu jest jeszcze gorzej...

Ewelina
16-07-2003, 08:26
Myslalam ze cos mi sie z netem pochrzanilo bo nie tylko forum nie chcialo mi dzialac ale tez inne strony. No ale widze ze nie tylko moja postac doznala takiej strasznosci :( Miejmy nadzieje ze chociaz na czas wakacji forum nie padnie bo wtedy ja padne z nudow :)

Beny
16-07-2003, 08:29
Nareszcie!!! :+: :+: :+:

Nie działało jeden dzień u mnie, a czułem się jak bez... ręki ;)

Pierwsza awaria "za moich czasów", a człowiek chodzi przez to jakiś zamotany '8.

Dobrze, że już działa!!!

Pozdro dla wszystkich Forumowiczów!!!

Ewelina
16-07-2003, 08:35
Pierwsza awaria "za moich czasów"

to tylko kilka dni, kiedys czekalismy dwa tygodnie :( czlowiek jak juz sie przyzwyczaji to potem trudno mu sie odnalesc jak forum nie ma...

krollek
16-07-2003, 08:44
Fajnie że wreszcie można się wbić na forum :D
:+: dla tych co naprawiali :+:

Beny
16-07-2003, 08:55
Pierwsza awaria "za moich czasów"

to tylko kilka dni, kiedys czekalismy dwa tygodnie :( czlowiek jak juz sie przyzwyczaji to potem trudno mu sie odnalesc jak forum nie ma...

Dwa tygodnieI?!?! :fu: 8- No niech mnie Pani nie straszy ;) Prze dwa tygodnie bez forum to pewnie można wpaść w niezłą deprechę... :/

Mini
16-07-2003, 09:10
eee u mnie nie chodziło tylko i aż wszystko co ma związek z LL czyli forum naturalnie i newsy na LL. ale się pośmiałem na tym nowym forum co to je tu koś reklamował. niby forum dla zwykłych kibiców a od razu ze dwa rankingi grup chuligańskich itp. ale jedno fajne było jak typ z gieksy przyznał że Legia ma najbardziej zajebite kartoniady w Polsce.tylko nie wiem dlaczego o Lechu tez tak powiedział :buhaha:

Q_(L)
16-07-2003, 09:22
Ja myślę, że "zabieg" był celowy... '8 http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=960

Ktoś chciał poddać nas terapii szokowej -chyba - :hmm:

Beny
16-07-2003, 09:27
Ja myślę, że "zabieg" był celowy... '8 http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=960

Ktoś chciał poddać nas terapii szokowej -chyba - :hmm:

No jak dorwę tego kogoś! :)

Przyznać się kto to, to kara będzie łagodna, ;) albo ogłoszą amnestię! :)

Adiq
16-07-2003, 09:36
Dwa tygodnieI?!?! :fu: 8- No niech mnie Pani nie straszy ;) Prze dwa tygodnie bez forum to pewnie można wpaść w niezłą deprechę... :/
A co powiesz na 1,5 miesiąca bez forum w moim przypadku? :oho: Witam was ponownie! Pewnie już zapomnieliście o mnie? ;)

dyha
16-07-2003, 16:54
A co powiesz na 1,5 miesiąca bez forum w moim przypadku? :oho: Witam was ponownie! Pewnie już zapomnieliście o mnie? ;)

Ja niemialem 3 tygodnie :D

I teraz znowu czekanie ....... :D

Adiq kto Cię pieerwszy na GG powitał :D

Adiq
16-07-2003, 17:06

Ja niemialem 3 tygodnie :D

I teraz znowu czekanie ....... :D

Adiq kto Cię pieerwszy na GG powitał :D
Chlebem i solą. ;)

Nadal tak często bywają tego typu awarie? :/

aaadamm
16-07-2003, 19:23
Juz myslalem ze komputer przez okno wywale, nudzi mi sie nie milosiernie, to musialo jeszcze Forum sie wylozyc.... 8o

ja już sie do tych awarii przyszyczailem..a ze jest cieplo..wrecz upal..to calutki dzionek nad woda :)))))

ale sie przywitam

CZOŁEM NABIJACZE !!!!

Dżon Łejn
16-07-2003, 19:42
A ja braku nie odczyłem bo.........
porządkuje garaż :D
jeszcze kilka dni tych porządków i nerki będę miał czyściutkie i wątrobe do wymiany '8
niech żyje garaż :D
napierdalam ludziom kilofem i młotem pod oknami
dziś zaczynamy o 21 i znowu się zmęczę niemiłosiernie :D

Beny te awarie to esencja forumowania :P

Kiju
16-07-2003, 20:11
Co wam tak czesto forum padline odwala?

Aureliusz
18-07-2003, 17:39
W środę się wszyscy cieszyli, a w czwartek znowu padło. :fu: Już działa ponownie, tylko pytanie: Jak długo?

dyha
21-07-2003, 16:13
No znow dziala !!! ciekawe jak długo :) , oby juz do konca , pozdro !

Ultra LW
21-07-2003, 16:18
Ile tych awarii?!!?
Jużz było i znowu trach.
Ale dobrze, że już jest spowrotem.

szczepan
21-07-2003, 16:30
dobrze ze wrocilismy :D

aha taka mala uwaga moze zamiast narzekac to zapytalibyscie sie jak pomoc czy nie dorzucic cos do serwera itp... a nie ze ciagle nawala...

dyha
21-07-2003, 16:32
A ja mysle , by zrobic składki i tak jak na dzrewkowym kupic stabilny serwer i zrzucac sie na jego opłacanie . Jak na tamtym forum

ange(L)
21-07-2003, 17:08
wreszcie!!!myslalem ze sie zanudze na smierc...

bemowiak
21-07-2003, 17:30
ja to tak bardzo nieodczułem bo byłem na działce a tam o necie nie ma mowy ale jak wróciłem to myślałem że z nudów umre! naszczęście znalazłem strone o Amice i se ją przeczytałem cała! i jakoś przeżyłem!

ange(L)
21-07-2003, 17:31
a tak wogule to wes Maxym daj jakiegos newsa na legialive ze forum znowu dziala bo cos przez ta przerwe ludzie pogineli....no i mysle ze przydalby sie jakis nowy,zachecajacy do odwiedzin baner tego forum na glowna strone legialive(w miejscu gdzie byl stary)

MaxyM
21-07-2003, 18:04
Widze, ze niektorzy wykorzystali przerwe na podrasowanie swoich forumowych grafik :D .

Ja tez bylem po za Wawa i skracalem sobie zycie przez 4 dni, wic jakos dalem rade.

Aureliusz
21-07-2003, 18:09
Ciekawe tylko na jak dłudo? Ja jakimś cudem (?) się wbiłem na forum w piątek i nawet se posta walnąłem. Ale po 5 minutach znów niespodzianka. Mam nadzieję, że kłopoty już poza nami.
A tak poza tym to wcale się nie cieszę, że już działa ;) 8) bo ja i tak nie będę mógł pisać. W środę z rańca wyjeźdżam na (nie)zasłużone wakacje :D :)

Nazgul
21-07-2003, 18:10
Ciekawe tylko na jak dłudo? Ja jakimś cudem (?) się wbiłem na forum w piątek i nawet se posta walnąłem. Ale po 5 minutach znów niespodzianka. Mam nadzieję, że kłopoty już poza nami.
A tak poza tym to wcale się nie cieszę, że już działa ;) 8) bo ja i tak nie będę mógł pisać. W środę z rańca wyjeźdżam na (nie)zasłużone wakacje :D :)

Słuchajcie, ale tu są tacy, co NAPRAWDĘ cierpieli - i to nie Legioniści, żeby było zabawniej :D

Nova
21-07-2003, 18:23

Słuchajcie, ale tu są tacy, co NAPRAWDĘ cierpieli - i to nie Legioniści, żeby było zabawniej :D
Masz kogoś konkretnego na myśli czy tylko mi się wydaje??? 8)

Aureliusz
21-07-2003, 18:24

Nie łap mnie tak za słówka i nie bierz tego tak poważnie. Ja też przechodziłem męki Tantala. Bo siedząc w necie już głupiałem i wpatrywałem się bezsensownie jak mi lecą kolejne procenty ściąganego właśnie filmu.

Tomi
21-07-2003, 19:06
Te awarie sa zbyt czesto!!! Trzeba cos z tym zrobic, narzekaliscie nastare forum a tu jest jeszcze gorzej...

Dokładnie, jechaliście na stare forum że zbyt często nie działa, a tutaj jak do tej pory jest jeszcze gorzej - na poprzednim nie było awarii które by trwały tak długo, była jedna ale porządna a tutaj jak narazie ciągle coś się jebie !!!

yusta
21-07-2003, 19:23
dobrze ze wrocilismy :D

aha taka mala uwaga moze zamiast narzekac to zapytalibyscie sie jak pomoc czy nie dorzucic cos do serwera itp... a nie ze ciagle nawala...

heh, na drzewkowym, jak była poprzednia awaria, pisałam o zbiórce na stabilny serwer. Odzew praktycznie zerowy. Zaproponowano mi wpłatę kasy na konto Ultras czy jakieś inne, tylko że ja chcę wpłacić pieniądze na ten konkretny cel, a nie do wspólnego gara. Qrde niech ktos to zorganizuje. Jak padał kurnik to koleś w 10 dni zebrał 12 tysiaków na nowiutki serwer. Tu może tak szybko nie pójdzie ale co szkodzi spróbować. Pewnie zaraz dostanę odpowiedź, że teraz to już na bank bedzie OK. Tylko, że taką odpowiedź już raz dostałam :/

MaxyM
21-07-2003, 20:10
Yusta ma racje... Mozna by sie zlozyc, kto moze offcorse, po jakiejs niskiej sumie i bedzimy mieli problemy z glowy.

Wlasnie jestesmy w trakcie ustalania nowego servera, ktory nie bedzie darmowy... a on bedzie dla forum.

szczepan
21-07-2003, 20:15
jest jeszcze jedna mozliwosc... jakis bannerek na glownej stronie... bylby platny albo naprzyklad reklama fundatora serwa i moze wtedy nie bedzie potrzeby robienia skladek (ktore wyegzekwowac ciezko)...

bemowiak
21-07-2003, 20:17
jest jeszcze jedna mozliwosc... jakis bannerek na glownej stronie... bylby platny albo naprzyklad reklama fundatora serwa i moze wtedy nie bedzie potrzeby robienia skladek (ktore wyegzekwowac ciezko)...

I to jest bardzo dobry pomysł,tylko kto by chciał ufundować serwer? :hmm:

_Bart
21-07-2003, 20:18
no ja to sie wkurzyłem wrociłem wczoraJ z działki wygłodniały forum a tu nie działa :(

co do zrzucania to pewnie bedzie ciezko jak ze wszystkim co z kasa zwiazane

platna reklama mogła by pomoc

bemowiak
22-07-2003, 12:45
niewiedziałem do jakiego tematu to dać to daje tutaj

na LegiaLive! wstawili nowy baner do forum,mi sie on pooba ale wole mrygający
chodzi mi o ten
http://www.legialive.pl/graf/banner_forum4.gif

Ewelina
22-07-2003, 13:11
Mysle ze pomysl jest dobry :) w koncu wszystkim zalezy na tym zeby forum dzialalo i zeby nie bylo problemow :) Ja bardzo chetnie doloze sie do zbiorki :)

emde
22-07-2003, 13:31
cos to legialive nie jest dla nas szczesliwe, a tak je zachwalaliscie...

moim zdaniem to trzeba odejsc od wszelkich stron i "zainwestowac" w jakis platny serwer tylko dla naszego forum, bo mam dosc tych awarii co chwile...

Nazgul
22-07-2003, 15:05

Kogoś jak najbardziej konkretnego 8)

MaxyM
22-07-2003, 16:12
Przeciez wykupilismy osobny server (dzisiaj)... Bulimy za niego 400 zeta, za podlaczenie, nie powinno juz wiecej padac forum... Wiec nie gadajcie bzdur..., a kto moze i sie dolozy - bedzie super!

bemowiak
22-07-2003, 16:18
Przeciez wykupilismy osobny server (dzisiaj)... Bulimy za niego 400 zeta, za podlaczenie, nie powinno juz wiecej padac forum... Wiec nie gadajcie bzdur..., a kto moze i sie dolozy - bedzie super!

wykupiliście ?! może dla tego u mnie wolniej działa to forum ... :hmm:

Nova
22-07-2003, 16:21

To mnie troche uspokoiłeś bo już już się obawiałam że o tej samej osobie myślimy! :buhaha:
Pzdr. ;)

kamyk
22-07-2003, 17:34
nio mi tez bylo przykro jak chcialem wejsc na forum i sie wpisac z raz mi sie udalo jakos ale te awarie byly uciazliwe! no maxym mijejmy nadzieje ze bedzie dzialal dobrze teraz na tym serwerze ja jak ebd emogl czasem cos sie dozuce ale nie obiecuje !

aaadamm
22-07-2003, 17:35
wczoraj mnie rozbawil tekst - wlaczam kompa, uruchamiam forum i widze...chwilowa awaria - wracamy za kilkanascie minut....nic...wlaczam za godzine.....widze....cos w stylu, ze jeszcze chwilke....wlaczma o 24.00 ....bedziemy we wtorek o 12.00.....na szczescie ja sie rozleniwilem i odzwyczailem od forum...jas tak goraco, ze zal dupe sciska siedzac w domu a nie nad woda.... a wodu u nas dostatek...w promieniu 15 km mam...raz, dwa, trzy, cztery, pec pieknych jezior.

Harcerz
22-07-2003, 18:27
Proponuje Szczepana jako skarbnika,tylko jakies konto by sie przydalo gdzie mozna by wplacac pieniazki.

ps, Szczepan mam nadzieje ze nie bedziesz wsciekly ze cie wsadzilem na ta mine? SORRY ;)

Nazgul
22-07-2003, 19:44
To mnie troche uspokoiłeś bo już już się obawiałam że o tej samej osobie myślimy! :buhaha:
Pzdr. ;)

Twoja kobieca intuicja jak najbardziej słusznie Ci podpowiedziała :) Myśleliśmy zapewne o tej samej osobie :P

yusta
22-07-2003, 20:33

MaxyM te 4 stówki to za jaki czas funkcjonowania? Opłata jednorazowa czy co jakiś czas trzeba płacić, jak tak to co ile i po ile?
Ja ze swojej strony mogę dorzucić za tydzień parę złoty do tego tylko podaj kilka konkretów.

_Bart
22-07-2003, 20:45
Miejmy nadzieje że kazdy stały uzytkownik z tego forum cos od siebie dorzuci.
Odmowicie sobie jednego pivka na miesiac i w ciagu 12 miesiecy kazdy moglby wplacic 24 zł. Jednak znajac zycie to wplaci niewiele osob, choc mam nadzieje ze sie myle.

legart
23-07-2003, 07:20

MaxyM te 4 stówki to za jaki czas funkcjonowania? Opłata jednorazowa czy co jakiś czas trzeba płacić, jak tak to co ile i po ile?
Ja ze swojej strony mogę dorzucić za tydzień parę złoty do tego tylko podaj kilka konkretów.

Za rok. Więcej szczegółów zna Maxym.

MaxyM
23-07-2003, 12:53
Yusta to jest oplata jednorazowa za rok... Za server i okreslona ilosc miejsca na serverze.
pozd.

szczepan
23-07-2003, 16:08
wiec chyba sprawa sie juz wyjasnila jezeli ktos chce wplacic niech zglosi sie do "Zarzadu" strony/forum. oczywiscie jezeli bedzie trzeba to moge zebrac kase... ale niech najpierw wypowie sie szefostwo...

zreszta mozna tez wplacac na konto CF np.: z dopiskiem legialive.pl albo internet.

mi osobiscie bardzo podoba sie pomysl wspolpracy z legialive.pl (wiem wiem nie bylem na starym forum) ale wydaje mi sie ze to wychodzi w sumie obu strona na lepsze.

yusta
23-07-2003, 20:43
wiec chyba sprawa sie juz wyjasnila jezeli ktos chce wplacic niech zglosi sie do "Zarzadu" strony/forum. oczywiscie jezeli bedzie trzeba to moge zebrac kase... ale niech najpierw wypowie sie szefostwo...

zreszta mozna tez wplacac na konto CF np.: z dopiskiem legialive.pl albo internet.

mi osobiscie bardzo podoba sie pomysl wspolpracy z legialive.pl (wiem wiem nie bylem na starym forum) ale wydaje mi sie ze to wychodzi w sumie obu strona na lepsze.

Szczepan jakbyś został i w tym przypadku skarbnikiem to wpadnij do mnie tak jakoś za tydzień. Dam Ci kasę bo nie mam czasu za bardzo latać po pocztach i bankach, poza tym jestem sceptycznie nastawiona do wielofunkcyjnych kont a osobnego, przeznaczonego tylko na te wpłaty nie ma chyba sensu zakładać. 4 stówki za rok to nie jest dużo. Sporo ludzi pisało, że jak forum padło to "chodzili po ścianach", więc jak są i inni chetni do składki to proponuję zrobić listę:

1. Yusta :)

bemowiak
23-07-2003, 20:45
1. Yusta :)

2.Bemowiak tylko narazie jestem mało wypłacalny ale we wrześniu to sie zmieni

yusta
24-07-2003, 19:02
Odświeżam listę chętnych:

1. Yusta
2. bemowiak

Nie chcę być złośliwa, ale............. qrde straszny entuzjazm widzę :/ Tak dla uściślenia faktów: składka jest dobrowolna, kwota również. Patrząc na liczbę użytkowników to i 5 zł będzie git.

Gruby
24-07-2003, 19:25
1. Yusta
2. bemowiak
3. Gruby

szczepan
25-07-2003, 20:28
1. Yusta
2. bemowiak
3. Gruby

ja czekam jak zarzad cos oglosi kto ma zbierac itp

Kiju
25-07-2003, 20:36
Nie obrazicie sie jak sie nie dołoze??? 8-

szczepan
25-07-2003, 20:55

wpadniesz do Warszawy wplacic? :D

yusta
25-07-2003, 22:29

Jak nie jak tak. Za zmianę podpisu podwójna stawka :)

szczepan
25-07-2003, 22:49
o wlasnie moze by tak "opodadkowac" wszystkich kibicow innych druzyn niz Legia i jej zgody. beda placic za mozliowosc umieszczenia bannera z wlasna druzyna albo avatera :P lub podpisu :P

aaadamm
29-07-2003, 10:48
nie dosc ze rano forum nie dzialalo..to jeszcze jak wlaczylem myslalem ze pomuylilem fora i jestem na jakims Lecha Poznan.....;/;/;/;/

a czy problemy z logowanei mam nie tylko ja ???

legart
29-07-2003, 10:51
nie dosc ze rano forum nie dzialalo..to jeszcze jak wlaczylem myslalem ze pomuylilem fora i jestem na jakims Lecha Poznan.....;/;/;/;/

a czy problemy z logowanei mam nie tylko ja ???

Paru modów też wywaliło z forum 8- , a poprostu Woytek pracuje nad serwerem i nie powodu do obaw.