PDA

Zobacz pełną wersję : Fifa 2006

Rafal.
30-09-2005, 09:40
Biuro Prasowe KP Legia Warszawa z przyjemnością informuje, iż 30 września br. odbędzie się premiera tytułu FIFA 06 - najnowszej odsłony najpopularniejszej na świecie serii gier piłkarskich. W nowej grze FIFA 06, pierwszy raz w historii serii, dostępna będzie polska Liga Orange EKSTRAKLASA.

Tegoroczna FIFA zostanie wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej, w wersjach na PC i konsolę PLAYSTATION 2. Dla polskich graczy szczególnym atutem gry FIFA 06 będzie możliwość wyboru spośród zawodników polskich klubów, takich jak Amica Wronki, Lech Poznań, Wisła Kraków, Wisła Płock, Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Górnik Łęczna, Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Odra Wodzisław czy Arka Gdynia.

Obecność polskich klubów w grze FIFA 06 to ważne wydarzenie dla wszystkich graczy. Teraz fani tytułu mogą wybierać zawodników nie tylko wśród zagranicznych klubów, ale też wśród ulubionych polskich piłkarzy. Dzięki obecności czołowych polskich klubów piłkarskich w grze FIFA 06 każdy gracz może rozgrywać pasjonujące mecze z zawodnikami ze swojego regionalnego klubu.

Cieszymy się, że Kibice warszawskiej Legii będę mieli okazję choćby wirtualnie zmierzyć się z wybranymi przez siebie zawodnikami z Łazienkowskiej.

Polska wersja językowa FIFA 06 stać będzie na najwyższym światowym poziomie. W roli komentatorów piłkarskich wystąpią doskonale znani Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Współpraca z najsłynniejszymi polskimi komentatorami sportowymi oznacza, że gra wkroczyła w zupełnie nowy rozdział swojej historii. Polski komentarz sprawi, że rozgrywka będzie niezwykle pasjonująca, gracze będą mogli poczuć się jak na prawdziwym meczu piłki nożnej.

Seria „FIFA” firmy Electronic Arts w ciągu 10. lat swojego istnienia, zdobyła ogromną popularność na całym świecie, osiągając poziom ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Najnowsza, oficjalnie licencjonowana gra piłkarska FIFA 06, której premiera zapowiadana jest na 30 września 2005, oferuje graczom ponad 21 lig, 10,000 światowej klasy zawodników oraz aktualne statystyki z lat 2005/06. Produkt będzie dostępny w wersji na komputery osobiste oraz na wszystkie najważniejsze konsole do gier, również te następnej generacji.

„FIFA 06” w wersji na każdą platformę wzbogacona jest o szereg nowych rozwiązań, takich jak np. intuicyjny system rozgrywki, tryb menedżerski, nowe opcje „Moja FIFA” i „FIFA IMPREZA” oraz system zarządzania drużyną.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie informujemy, że gra FIFA 06 będzie dostępna w Polsce od 30 września br. na platformę PC DVD oraz Playstation 2 w polskiej wersji językowej.

Wszystkim naszym Kibicom życzymy pozytywnych wrażeń..

http://www.torrent.net.pl/torrenty.php?search=fifa&active=0

L. Mo BeMoWo
30-09-2005, 10:32
W roli komentatorów piłkarskich wystąpią doskonale znani Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.
:ucieka:
Pierwsze co zrobię po instalacji i odpaleniu, to opcje--->głośność komentarza. I do zera go!

Aureliusz
30-09-2005, 10:36
Jakie ma wymagania Fifa 06? Bo słyszałem, ze podobno nie działa pod win 98.

Bastion
30-09-2005, 11:04
EA SPORTS FIFA 06 oferuje KOMPLETNE PIŁKARSKIE zmagania na wyciągnięcie Twoich dłoni. To niesamowita kombinacja ofensywnej rozgrywki, możliwości pełnego dostosowania, absolutnego realizmu i najbardziej rozbudowanego trybu menedżerskiego wszech czasów. Intuicyjny system rozgrywki pozwala na sterowanie ruchami zawodników z zegarmistrzowską precyzją. Piłkarze jeszcze bardziej żywiołowo reagują na polecenia wykonywania podań, oddawania strzałów oraz blokowania przeciwników. Teraz można zastawiać pułapki ofsajdowe, osłaniać piłkę oraz dryblować w stylu najlepszych zawodników świata! Doświadcz 90 minut piłkarskich rozgrywek, które sprawią, że Twoje serce zabije szybciej. W trakcie walki o dominację na boisku z pewnością poczujesz zgranie prowadzonej przez Ciebie drużyny i nieraz będziesz świadkiem nieoczekiwanej zmiany przebiegu spotkania. Jako Król Środka Pola kontrolujesz strategię gry, obejmującą każdy aspekt rozgrywki. Dyktujesz tempo i odpowiadasz za styl gry zawodników, podejmując kluczowe decyzje przy użyciu konfiguracji przycisków gry taktycznej.Opanuj do perfekcji najbardziej emocjonujący tryb menedżerski. Pozyskuj sponsorów, przyglądaj się rynkowi transferów i kupuj zawodników. Stwórz wymarzony zespół. Odkrywaj przyszłe gwiazdy lub sprzedawaj nieudaczników, by zarobić dodatkowe pieniądze. Opcja Moja FIFA umożliwia wykreowanie prawdziwej gwiazdy oraz dostosowanie każdego aspektu FIFA 06, tak by pasował do Twojego stylu rozgrywki oraz upodobań.FIFA 06 to najobszerniejsza lista oficjalnych, licencjonowanych lig z całego świata, obejmująca niespotykaną dotąd liczbę prawdziwych klubów, strojów, stadionów oraz zawodników.
Główne cechy Gry:
- OFENSYWNA ROZGRYWKA:
Jako Król Środka Pola zmierz się z rywalami, stosując nieustępliwą taktykę i wykorzystując niesamowite umiejętności prowadzenia piłki. Zupełnie nowe sposoby blokowania, dryblingu oraz osłaniania piłki dają Tobie całkowitą kontrolę nad przebiegiem wydarzeń na boisku.
- CAŁKOWICIE NOWY TRYB MENEDŻERSKI:
Decyduj o losach Twojego klubu w trakcie piętnastoletniego trybu kariery. Kontroluj budżet, zarządzaj kadrą trenerską, podejmuj decyzje dotyczące formacji taktycznych i analizuj w pełni funkcjonalny rynek transferów w poszukiwaniu potencjalnych gwiazd.
- NIESPOTYKANA AUTENTYCZNOŚĆ:
Kompletna, oficjalnie licencjonowana gra piłkarska FIFA 06 to ponad 21 lig, 10,000 światowej klasy zawodników oraz aktualne statystyki z lat 05/06. Zobacz zupełnie nowe filmy multimedialne, dokumentujące najważniejsze momenty piłkarskiej historii.
- NOWA OPCJA - FIFA IMPREZA
Zagraj w trybie offline z maksymalnie ośmioma graczami jednocześnie w systemie ustawiania meczów FIFA IMPREZA. Umów się na rozgrywki, a następnie stań do rywalizacji ze znajomymi, by przekonać się kto jest prawdziwym mistrzem. Jeśli zajmiesz odpowiednio wysoką pozycję, otrzymasz nagrody specjalne, które możesz wykorzystać do zdobycia przewagi w trakcie kolejnych spotkań.
- MOŻLIWOŚĆ PEŁNEGO DOSTOSOWANIA:
Dostosuj grę FIFA 06 do Twojej własnej wizji piłkarskiego świata. Dzięki zupełnie nowej opcji tworzenia zawodników możesz wykreować prawdziwą gwiazdę od podstaw, samodzielnie określając każdą cechę – od umiejętności wykonywania podań, do wyglądu oraz budowy ciała. Następnie, korzystając z opcji Moja FIFA i systemu zarządzania drużyną, ustawisz wszelkie aspekty rozgrywki, tak by pasowały do Twojego stylu gry i preferencji.
- ROZGRYWKA W SIECI:
Graj za pośrednictwem sieci z maksymalnie dwoma graczami jednocześnie. Możesz nawet dołączyć do rozgrywek FIFA Interactive World Cup i stanąć do rywalizacji z fanami piłki nożnej z całego świata. Przekonaj się czy masz predyspozycje, by zostać najlepszym.
- PROFESJONALNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA:
Po raz pierwszy w historii serii, FIFA 06 oferowana jest w profesjonalnej polskiej wersji językowej (PC-CD i PLAYSTATIONŽ2). Należytą oprawę piłkarskich zmagań gwarantuje udział Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów. Ponadto, w grze dostępna jest polska liga IDEA EKSTRAKLASA, a w grupie legendarnych zawodników pojawia się sam Zbigniew Boniek.możliwości pełnego dostosowania, absolutnego realizmu i najbardziej rozbudowanego trybu menedżerskiego wszech czasów. Intuicyjny system rozgrywki pozwala na sterowanie ruchami zawodników z zegarmistrzowską precyzją. Piłkarze jeszcze bardziej żywiołowo reagują na polecenia wykonywania podań, oddawania strzałów oraz blokowania przeciwników. Teraz można zastawiać pułapki ofsajdowe, osłaniać piłkę oraz dryblować w stylu najlepszych zawodników świata! Doświadcz 90 minut piłkarskich rozgrywek, które sprawią, że Twoje serce zabije szybciej. W trakcie walki o dominację na boisku z pewnością poczujesz zgranie prowadzonej przez Ciebie drużyny i nieraz będziesz świadkiem nieoczekiwanej zmiany przebiegu spotkania. Jako Król Środka Pola kontrolujesz strategię gry, obejmującą każdy aspekt rozgrywki. Dyktujesz tempo i odpowiadasz za styl gry zawodników, podejmując kluczowe decyzje przy użyciu konfiguracji przycisków gry taktycznej.Opanuj do perfekcji najbardziej emocjonujący tryb menedżerski. Pozyskuj sponsorów, przyglądaj się rynkowi transferów i kupuj zawodników. Stwórz wymarzony zespół. Odkrywaj przyszłe gwiazdy lub sprzedawaj nieudaczników, by zarobić dodatkowe pieniądze. Opcja Moja FIFA umożliwia wykreowanie prawdziwej gwiazdy oraz dostosowanie każdego aspektu FIFA 06, tak by pasował do Twojego stylu rozgrywki oraz upodobań.FIFA 06 to najobszerniejsza lista oficjalnych, licencjonowanych lig z całego świata, obejmująca niespotykaną dotąd liczbę prawdziwych klubów, strojów, stadionów oraz zawodników.
Główne cechy Gry:
- OFENSYWNA ROZGRYWKA:
Jako Król Środka Pola zmierz się z rywalami, stosując nieustępliwą taktykę i wykorzystując niesamowite umiejętności prowadzenia piłki. Zupełnie nowe sposoby blokowania, dryblingu oraz osłaniania piłki dają Tobie całkowitą kontrolę nad przebiegiem wydarzeń na boisku.
- CAŁKOWICIE NOWY TRYB MENEDŻERSKI:
Decyduj o losach Twojego klubu w trakcie piętnastoletniego trybu kariery. Kontroluj budżet, zarządzaj kadrą trenerską, podejmuj decyzje dotyczące formacji taktycznych i analizuj w pełni funkcjonalny rynek transferów w poszukiwaniu potencjalnych gwiazd.
- NIESPOTYKANA AUTENTYCZNOŚĆ:
Kompletna, oficjalnie licencjonowana gra piłkarska FIFA 06 to ponad 21 lig, 10,000 światowej klasy zawodników oraz aktualne statystyki z lat 05/06. Zobacz zupełnie nowe filmy multimedialne, dokumentujące najważniejsze momenty piłkarskiej historii.
- NOWA OPCJA - FIFA IMPREZA
Zagraj w trybie offline z maksymalnie ośmioma graczami jednocześnie w systemie ustawiania meczów FIFA IMPREZA. Umów się na rozgrywki, a następnie stań do rywalizacji ze znajomymi, by przekonać się kto jest prawdziwym mistrzem. Jeśli zajmiesz odpowiednio wysoką pozycję, otrzymasz nagrody specjalne, które możesz wykorzystać do zdobycia przewagi w trakcie kolejnych spotkań.
- MOŻLIWOŚĆ PEŁNEGO DOSTOSOWANIA:
Dostosuj grę FIFA 06 do Twojej własnej wizji piłkarskiego świata. Dzięki zupełnie nowej opcji tworzenia zawodników możesz wykreować prawdziwą gwiazdę od podstaw, samodzielnie określając każdą cechę – od umiejętności wykonywania podań, do wyglądu oraz budowy ciała. Następnie, korzystając z opcji Moja FIFA i systemu zarządzania drużyną, ustawisz wszelkie aspekty rozgrywki, tak by pasowały do Twojego stylu gry i preferencji.
- ROZGRYWKA W SIECI:
Graj za pośrednictwem sieci z maksymalnie dwoma graczami jednocześnie. Możesz nawet dołączyć do rozgrywek FIFA Interactive World Cup i stanąć do rywalizacji z fanami piłki nożnej z całego świata. Przekonaj się czy masz predyspozycje, by zostać najlepszym.
- PROFESJONALNA POLSKA WERSJA JĘZYKOWA:
Po raz pierwszy w historii serii, FIFA 06 oferowana jest w profesjonalnej polskiej wersji językowej (PC-CD i PLAYSTATIONŽ2). Należytą oprawę piłkarskich zmagań gwarantuje udział Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów. Ponadto, w grze dostępna jest polska liga IDEA EKSTRAKLASA, a w grupie legendarnych zawodników pojawia się sam Zbigniew Boniek.

WYMAGANIA

Procesor: 1 Ghz

RAM: 128 Mb

HDD: 4 GB

System:
WINDOWS 98/XP

Tak to widza w Playu

Tylko na DVD jest. Kupie se, ze wzgledu na LP. Jesli pojdzie na win 98, to na pewno na najslabszych ustawieniach. Podejrzewam ze do dobrej pracy musi byc P IV 2,66 512 DDR, Karta graficzna 128/128 no i XP.

Smetny
30-09-2005, 15:12
ciekawe czy cedega sobie poradzi :hmm:

Tomi
30-09-2005, 15:28
Mam od przedwczoraj, ale wersje ang. Jezyk juz sobie podmienilem sam, komentarz dzis sciagne i napisze co i jak . To co na razie moge powiedziec, to ze jest jak dla mnie sporo trudniejsza niz 2005 , ciezej strzelic bramke i mozna z daleka takie bramy walic, ze juz 3 takie sobie zapisalem ze az sie zdziwilem ze taka brame mozna w fifie sieknac, porownywalne do PESa jesli nie ladniejsze. Sama gra idzie w dobrym kierunku (tzn PES :hyhy: ) ale na pewno troche jej jeszcze brakuje. Najwieksza jej wada to sklady....sa po prostu tragiczne - Owen w Realu , Miccoli w Juve i bardzo bardzo duzo błedow...Jest PL liga ale Korona, Groclin, Bełchatów i Cracovia nie maja swoich herbów i strojów. Na szczescie przy wlaczaniu gry jest wzmianka ze skady sa na 24.08 i ze mozna je bedzie uaktualniac na biezaco na www.fifa06.ea.com

Wymagania cos takie jak Bastion wrzucil

wokulski
30-09-2005, 15:41
W roli komentatorów piłkarskich wystąpią doskonale znani Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.
Pierwsze co zrobię po instalacji i odpaleniu, to opcje--->głośność komentarza. I do zera go!
A ja się cieszę że jest polski8 komentarz zwłaszcza że Szpak się komentowaniem zajmuje, dziwi mnie natomiast fakt że Szaranowicz jest także komentuje bo on piłki nie komentuje tylko lekkoatletykę .Za niego mógłby być Borek.

Rusfeld
30-09-2005, 19:03
Za niego mógłby być Borek.

Albo Gmoch :lol3:

Lukass
30-09-2005, 19:54
ma ktoś linka do emula ? Żeby ściągnąć fife ?

Iras
30-09-2005, 20:00
ed2k://|file|FIFA.06.CloneDVD-MiRROR.ShadowCast.OSIOLEK.mdf|3760488448|C676E0D2A 2BEC6449FB9FCB4CEB06B4F|/

Bastion
30-09-2005, 20:08
Iras PL to jest?

Iras
30-09-2005, 20:59
Iras PL to jest?

Nie, to wersja angielska. Na Emulu jeszcze polskiej wersji nie widziałem

wokulski
30-09-2005, 21:43
Ja znalazłem jakiś link do PL wersji na torrencie. Ciągnę tą werję ,ale nie sprawdzone jescze jest czy to przypadkiem nie jest fake.
http://www.mininova.org/tor/121024

wi(L)ku
30-09-2005, 21:48
Ja mam demo, ale mi piłki nie widać, wszystko git, tylko ta pieprzona piłka :/ GeForce2 daje o sobie znać :zly:

Piotrek91
30-09-2005, 21:54
Ja mam demo, ale mi piłki nie widać, wszystko git, tylko ta pieprzona piłka :/ GeForce2 daje o sobie znać :zly: Tez mam GF2 i mam ten sam klopot z kazda Fifą od 2003. :-

LOL3K
30-09-2005, 21:55
Ja mam GeForce 4 mx440 i piłki też nie widać ...

To samo w poprzednich wersjach do 2004 chyba.

Starsze sterowiniki powinny pomóc.

wi(L)ku
30-09-2005, 21:57
Ja mam GeForce 4 mx440 i piłki też nie widać ...

To samo w poprzednich wersjach do 2004 chyba.

Starsze sterowiniki powinny pomóc.

Starsze? A nie czasem nowsze, by fifa dobrze działała?

P.S. Jeżeli masz linka ze starszymi sterownikami, to zapodaj go :ucieszony:

LOL3K
30-09-2005, 22:34
Nie nie nowsze :)

Miałem to samo przy 2005 i dałem strasze i śmiało.

Na www.nvidia.pl powinny być.

wi(L)ku
01-10-2005, 09:58
Nie nie nowsze :)

Miałem to samo przy 2005 i dałem strasze i śmiało.

Na www.nvidia.pl powinny być.

Daj mi LOL3K docelowego linka z odpowiedniemi sterownikami do GeForce2, bo ja tu się połapać nie mogę :roll:

P.S. Starsze, a może te, które dostałem na płycie przy zakupie Geforce2 ?

wokulski
01-10-2005, 10:13
Kolejny Link do Fify tym razem do HTTP. Uwaga to nie jest wersja PL!!!!! To jest wersja z archiwami 65X50Mb
Częsci Archiwum 1-20 (http://tribal034.free.fr/jeux/)
Częsci Archwum 21-40 (http://tribal0034.free.fr/jeu/)
Częsci Archiwum 41-60 (http://tribal34.free.fr/jeu/)
Częsci Archiwum 61-65 (http://ludal34.free.fr/jeu/)

dostojny kocur
01-10-2005, 10:15
http://www.republika.pl/barcishfp/pogon.jpg

Herb Pogoni taki jaki powinnien być i Legii też nie ten Żygowski twór :oczko:

BuBy_SeC
01-10-2005, 10:49
Kolejny Link do Fify tym razem do HTTP. Uwaga to nie jest wersja PL!!!!! To jest wersja z archiwami 65X50Mb
Częsci Archiwum 1-20 (http://tribal034.free.fr/jeux/)
Częsci Archwum 21-40 (http://tribal0034.free.fr/jeu/)
Częsci Archiwum 41-60 (http://tribal34.free.fr/jeu/)
Częsci Archiwum 61-65 (http://ludal34.free.fr/jeu/)

mozna w wersji ang zmienic na PL ?? :D:D

Jak to zrobic. Sciagam i wypakowuwuje wszytsko w 1 folderze ?

PS: Jak wygladaja stadiony w Polskiej Lidze ? zwykłe standardowe czy sa zrobione Polskie ?

wokulski
01-10-2005, 11:10
W tych plikach to obraz płyt jest spakowany.Jak ściągniesz to musisz wszystko wypakować Ja jeszce fifki nie sciagnelem, zasysam wersję PL BitCometem. Da się zmienic wersję na Pl podmienieneim odpowiednich plików,dam ci instrukcję jaką znalazłem na innym forum.

FIFA 2006 DVD ISO - SPOLSZCZANIE
"Zmiana języka na polski-nic prostszego..."
Wchodzimy do :\Program Files\EA SPORTS\FIFA 06\data\cmn\fe i odnajdujemy plik "pol"(613kb), kopiujemy go na pulpit(na przyklad) i zmieniamy nazwe na eng,po czym wklejamy go znowu do folderu /fe i na pytanie czy chcesz zamienic odpowiadamy twierdzaco-teraz mamy w naszej fifce wszystko po polsku(jesli na poczatku gry wybierzemy jezyk ang ofkors) i to chyba tyle...aha z komentarzem RACZEJ bedzie sie dalo zrobic podobnie: \Program Files\EA SPORTS\FIFA 06\data\audio- w tym katalogu sa pliki odpowiadajace za komentarz np.dat_dut.big,eng...,ita...,fre...,ger...i jak bedzie "polska fifa" to wystarczy wyciagnac z niej plik dat_pol.big i podmienic w taki sposob jak opisalem zmiane jezyka.
Jak znajdę linka do samego polskiego komentarz do fifki to tutaj linka zarzucę.
EDIT: LINK DO TOREENTA DO PLIKU Z POLSKIM KOMENTARZEM
http://wokulski_legia.w.interia.pl/plik_1__1_.z.polkskimi.komentatorami.do.fify.2006. _torrent.net.pl_.torrent
Plik waży około 160mb.
A tutaj link dla tych co chcą zobaczyć jak brzmi Polski komentarz w fifce.
http://rapidshare.de/files/5675524/komentarz.mp3.html

Tomi
01-10-2005, 12:54
Ten komentarz jest **** warty...Sciagnalem to, zamienilem nazwe z pol na eng tak samo jak z jezykiem w grze. I jak wlacz sie mecz to jest tylko " w karnych caly czas0:0 " - szpak to powtarza ze 3 razy i to koniec komentarza...wiec nie ma co sie jarac. Mysle ze zeby komentarz byl dobry to ktos kto ma wersje pl musialby wstawic caly folder audio, inaczej nie macie po co zasysac.

wokulski
01-10-2005, 16:39
Informacje z torrent.net.pl
Okazuje się że do dzialania komentarza potrzeba jeszcze jednogo pliku AUDIO.big
Tutaj link do tego pliku
http://wokulski_legia.w.interia.pl/audio.rar
I info z pliku czytaj z tego archiwum

1) Skopiuj sciagniety plik AUDIO.BIG do folderu DATA/AUDIO/
2) Zamien nazwe pliku z polskim komentarzem na dat_dut.big i wklej go do folderu DATA/AUDIO/
3) Urochom gre w jezyku holenderskim (jezeli ktos nie zna tego jezyka :D zaleca sie zamiane plikow odpowiadajacych za jezyk w grze :thumbsup: nie bede o tym pisal bo bylo to walkowane tysiace razy w komentarzach w pozycji z Fifa 2k6)
4) To wszystko, masz juz poprawnie dzialajacy polski komentarz w grze
Tomi daj znać czy pójdze ten Polski komentarz. Pozdro.[/code]

Cipciuś
01-10-2005, 16:53
Jakiego cracka macie ? dajta :oczko:

Luqas
01-10-2005, 17:44
Jakiego cracka macie ? dajta :oczko:

Słyszałem, że nie ma cracka tylko jest mini obraz płyty do montowania np. w daemon tools.

Tutaj takie cuś jest:
http://torrenty.org/templates/torrent_details.php?id=b21dc91c177e46088625b3cbc0f a5f96e28740e9

Tomi
01-10-2005, 17:46
Z tym plikiem Audio.big i plikiem z Pl komentarzem jak wszystko zrobicie dobrze tak jak jest w opisie to bedzie polski komentarz. Tylko pamietajcie ze przy wlaczaniu gry wybieramy potem jezyk holenderski.

Cipcius - cracka nie potrzeba , musisz miec tylko Deamon Tools 3.47 albo min ta wersje Alcohola (Alcohol 120% 1.9.5.3105) inaczej nie pojdzie. Wtedy na pewno pojdzie ta wersja 3.5 Gb

Rusfeld
01-10-2005, 20:28
Mnie dziś krew zalała bo szarpnąłem się na oryginalny egzemplasz. Umieściłem krążek w napędzie (LG-DVD 16x) i dupa :zly: . Ku..wa zamiast dziwęku rozpędzającej się płyty słysze jakieś pieprzone stukanie...

Maniek
01-10-2005, 20:30
Mnie dziś krew zalała bo szarpnąłem się na oryginalny egzemplasz. Umieściłem krążek w napędzie (LG-DVD 16x) i dupa :zly: . Ku..wa zamiast dziwęku rozpędzającej się płyty słysze jakieś pieprzone stukanie...

trza było na PES'a 5 poczekać 8)

Rusfeld
01-10-2005, 20:46
:nie: Chce Fife i będę ją miał :zlosliwy:

Żuku
01-10-2005, 20:57
PES IMO lepszy ... ej ... czy wersja 76 plikowa jest FAKE?

Żuku
02-10-2005, 14:18
pomocy, wyskakuje mi ciągle takie coś http://img370.imageshack.us/img370/3796/16dq.jpg

usunąłem daemona, alcohola ... nagrałem nawet gre na płyte DVD i z niej zainstalowałem i nic ...

Maniek
02-10-2005, 14:29
ogarnąłęm juz demko PES'a 5 i nie wiem jaka by ta nowa Fifa była do PES'owi do pięt nie dorasta :brawo:

Żuku
02-10-2005, 15:52
marzy mi się połączenie grafiki FIFY z grywalnością PES :roll:

lukasp13
02-10-2005, 19:36
chyba kazdemu sie tak marzy ;)

wi(L)ku
02-10-2005, 20:25
A ja mam za słabego kompa, więc pocinam w 2005 :hyhy:

Gutek
02-10-2005, 20:27
Pamiętam jak przez pół roku trenowałem na demie PES3, aż wreszcie przegrałem od kumpla pełną ahh...Ależ wtedy wymiatałem :]
A najlepsze jest to że...dalej gram w trójkę bo innych nie mam.
Po co to piszę ?
Żeby stwierdzić, że mi grafa z Pesa bardziej przystaje od Fify, a w szczególności animacje = miodzio

Maniek
02-10-2005, 20:45
marzy mi się połączenie grafiki FIFY z grywalnością PES :roll:

a mi sie nie marzy... ja wiekszą frajde miałem grająć przy uzyciu emulatora psx'a w ISS'a niz grając w fife 2005... co z tego ze ludziki były kwadratowe skoro nie to sie liczy... a grafika w 5 jest na bardzo dobrym poziomie i nic wiecej do szczęścia mi nie potrzeba... wara EA od PES'a 8)

wokulski
02-10-2005, 22:23
Najlepiej by było gdyby w PESIE było tyle zespołów co w FIFIE 2006 i żeby PES miał licencję,a grafika to już nie jest taka waźna , ważna jest miodność a w PESIE ona jest Maxymalna.

buba(L)a
02-10-2005, 22:58
ktos to juz sciagnal z torrenta?? jak tak i dziala to bylbym wdzieczny za link
pzdr

Cipciuś
03-10-2005, 11:45
nie

Maniek
03-10-2005, 15:39
ja w 3 miałem... :hyhy:

wiesz Wokulski do wszystkiego są pathe... :oczko:

wokulski
03-10-2005, 17:00
ja w 3 miałem... :hyhy:

wiesz Wokulski do wszystkiego są pathe... :oczko:
Wiem są, ja jeszcze pamiętam jak fajnie sie grało w Fife 2002 z patchem z Polską ligą i nawet przyspiewkami stadionowymi,flagami i stadionami.A w PESIE po prostu mało druzyn jest by cos zastąpić.Ale jednak PES wymiata zwłaszcza jak gra się na PC w multiplayera na joyach z PSX-a. Mióóóóóóód!!

Maniek
03-10-2005, 18:20
nie wyobrażam sobie zeby grać w PES'a na klawiaturze... :ucieka:

wi(L)ku
03-10-2005, 18:25

Jak w fife da się to i w pes'a też :hmm: :oczko:

Tomi
03-10-2005, 20:14

Maniek ja dla PESa kupiłem specjalnie pada od PS2 z przejsiowka ale kompletnie mi na nim nie idzie i wrocilem do klawy, na ktorej chyba mi idzie nienajgorzej, bo oprocz naszego pucharu udalo mi sie cos tam ugrac w necie w PESa :hyhy: , w ligach złozonych z raczej lepszych graczy z launchera 8)

kibic(L)
04-10-2005, 09:33
Wie ktoś jak się robi zwody w fifie 2006 ? bo bez zwodów raczej nie da się wygrać pojedynku 1 na 1

Rusfeld
04-10-2005, 11:22
Jeżeli chodzi o różne zwody i kombinacje, na klawiaturze sprawa przedstawia się następująco:

Wymiana podań- Q+S+S
Wymiana podań (górą)- Q+S+A
Lobowanie Q+D
Niskie dośrodkowanie- Q+A
Mocne dośrodkowanie po ziemi- uderze szybko dwukrotnie A
Niskie mocne dośrodkowanie
po ziemi- Q+uderz szybko dwukrotnie A
podanie na dobieg góra- Q+W
Sztuczki/przyjęcie piłki- SHIFT+klawisze strzałek
Markowanie strzału/podania/
dośrodkowania/lobu- Z po strzale,podaniu,dośrodkowaniu lub lobie
Markowanie przepuszczenia piłki- naciśnij Z przed otrzymaniem piłki
markowanie przyjęcia piłki- przytrzymaj Z przed otrzymaniem piłki

Tomi
04-10-2005, 14:22
Wie ktoś jak się robi zwody w fifie 2006 ? bo bez zwodów raczej nie da się wygrać pojedynku 1 na 1

Na wyzszych poziomach trudnosci to i ze zwodem nie wygrasz , chyba ze po prostu wypuszczasz zawodnika na bieg 1na 1 z obronca i jak przyjme to wypuszczasz sobie Shiftem i jak bedzie szybki to odskoczy obroncy, ale nie biegnij z pila za dlugo tylko od razu jak mu uciekniesz to wal na brame.

wokulski
04-10-2005, 14:44
W Fifie 2002 to były fajne zwody/triki, jedn to robiłeś żonglerkę i potem podawałeś a drugi to koleś sie rzuczał i strzelał z podeszwy buta (przynajmniej tak to wyglądało:)).W PESie to dopiero jest multum trików zwodów a jak wykonasz jakis i strzelisz bramkę to dopiero jest satysfakcja.

kibic(L)
04-10-2005, 21:09
Jeżeli chodzi o różne zwody i kombinacje, na klawiaturze sprawa przedstawia się następująco:

Wymiana podań- Q+S+S
Wymiana podań (górą)- Q+S+A
Lobowanie Q+D
Niskie dośrodkowanie- Q+A
Mocne dośrodkowanie po ziemi- uderze szybko dwukrotnie A
Niskie mocne dośrodkowanie
po ziemi- Q+uderz szybko dwukrotnie A
podanie na dobieg góra- Q+W
Sztuczki/przyjęcie piłki- SHIFT+klawisze strzałek
Markowanie strzału/podania/
dośrodkowania/lobu- Z po strzale,podaniu,dośrodkowaniu lub lobie
Markowanie przepuszczenia piłki- naciśnij Z przed otrzymaniem piłki
markowanie przyjęcia piłki- przytrzymaj Z przed otrzymaniem piłki

Kurde strasznie trudno się robi te triki
Przycisk "Q" trzeba przytszymać ,czy wystarczy raz nicisnąć ?

Rusfeld
04-10-2005, 22:21
Kurde strasznie trudno się robi te triki
Przycisk "Q" trzeba przytszymać ,czy wystarczy raz nicisnąć ?

Trzymając Q wedle uznania A lub S.

Thomas
06-10-2005, 09:33
Edit: Wie ktoś jak mozna odpalić gre na ps2 ? Jakiś emulator, coś ? :)

Maniek
06-10-2005, 16:33
z tego co wiem to emulator PS2 nie istnieje !

wokulski
06-10-2005, 16:37
Maniek z tego co słyszałem to istnieję emulatory PS2 ale obsługują tylko kilka gier. Nic więcej nie wiem na ten temat.

Maniek
06-10-2005, 16:40
ale obsługują tylko kilka gier.

taa... tetrisa... :zdziwiony:

wokulski
06-10-2005, 16:43
ale obsługują tylko kilka gier.

taa... tetrisa... :zdziwiony:
Zobacz to: http://www.psemu.pl/ps2.php
i to:
http://www.pcsx2.net/

wokulski
08-10-2005, 14:51
Po tygodniu ściągania BitCometem Fify Pl,wreszcie mi śię sciągneła.Odpaliłem gierkę mecz zagrałem i to jest jedna z najlepszych gier Fifa w historii.Znikneły te beznadziejne rzuty rożne z Fify 2005,polski komentarz jest,sytem gry jest o wiele lepszy ale jednak PES jest najlepszy :hyhy: .

Mig 2
08-10-2005, 15:33
TEz mi sie tydzien sciagala........
No ale mam. No i nie wiem czym sie zachwycac. Dla mnie z PES4 to chyba bedzie mogla konkurowac fifa 2010. Jest postep, ale to nie to. Krotko mowiac: a pani jeszcze dlugo dlugo nie.

Podjaralem sie troche komenatarzem, ale przeszlo mi wraz z pierwszym meczem. O ile SZpakowski trzyma poziom ,to Szaranowicz ma umiejetnosci komentatorskie jak aktorzy wystepujacy w serialu W11.
No i niestety widac ze jest to mowiono na sucho z kartki.
Chujowo ze nie ma zadnych dluzszych wypowiedzi, tylko zwroty typu "cduowne zagranie" , "ale pieknie" itd.

No i czy mi sie wydaje czy oni nie wymawiaja nazw klubow??

PS: Wokuski dzieki za keya.

Mig 2
08-10-2005, 23:21
Dobra a moze juz jakis turniejek ?
Ja oczywiscie gralbym Arsenalem :hyhy:

wokulski
08-10-2005, 23:26
Dobra a moze juz jakis turniejek ?
Ja oczywiscie gralbym Arsenalem :hyhy:
No może , ale ja bym preferował 2 na 2 taki turniej.

Cyclone
09-10-2005, 09:42
poczekajcie jeszcze troszke z turniejem :roll: .....

Tomi
09-10-2005, 10:33
Ja od razu se Real Madryt zarezerwuje :hyhy:

Iras
09-10-2005, 10:36
poczekajcie jeszcze troszke z turniejem :roll: .....

Właśnie, jeszcze pewnie połowa potencjalnych chętnych na turniej nie zdążyła ściągnąć/ kupić gry, ale oczywiście popieram idee rozegrania turnieju 8) . W ostatnim turnieju w Fife 2005 odpadłem chyba w ćwierćfinale, teraz marzy mnie sie finał :zlosliwy: .

Już teraz zaklepuje sobie Juventus :cicho: 8)

Rohrau
09-10-2005, 13:20
Cytat z jakiegos forum:

Marcin H to chyba jeszcze przedszkolak bo takie koleś błędy robi jak moja chrześnica. I dlatego gra w Fifę bo to giereczka dla dzieci i dla dziewczyn. A do PES zasiadają tylko prawdziwi męszczyżni, a nie tacy gówniarze.

:hyhy: :oczko:

Cezdor
09-10-2005, 13:24
Marcin H to chyba jeszcze przedszkolak bo takie koleś błędy robi jak moja chrześnica. I dlatego gra w Fifę bo to giereczka dla dzieci i dla dziewczyn. A do PES zasiadają tylko prawdziwi męszczyżni, a nie tacy gówniarze.

right 8)

Maniek
09-10-2005, 16:58
prawdziwi męszczyżni

:kurde:

BoBeE
09-10-2005, 17:17
prawdziwi męszczyżni

nie ma się co dziwić ;] jaka forma taka treść...

pozdro :P

kibic(L)
11-10-2005, 17:54
Co zrobić żeby ciągle kasa nie uciekała ? ja po każdym meczu mam minusie :zly:

Młody
11-10-2005, 18:02
Oświadczam że nie ma sie czym jarać. Każda brama prawie taka sama.... nuda...

BoBeE
11-10-2005, 19:06

takiego sponsora sobie wybrałeś ;] że pensje zawodników są wyższe niż wpływy... ale pewno skoro mniej płaci tu to postaraj się zdobyć majstra i puchar wtedy poleci grubsza kasa... możesz też sprzedać paru nieprzydatnych grajków jak i podwyższyć ceny za bilety albo rozbudować stadion(zwiększyć poziom zarządcy stadionu)

Domino23
11-10-2005, 19:08
Oświadczam że nie ma sie czym jarać. Każda brama prawie taka sama.... nuda...

jak każda fifa... :roll:

BuBy_SeC
11-10-2005, 19:14
odezwali sie PeESowcy, a bardziej beznadziejnej gry niz PES nie widzialem, o gustach sie nie dyskutuje , jedni wolą ogórki a drudzy ogrodnika córki :zlosliwy:

wokulski
11-10-2005, 19:20
odezwali sie PeESowcy, a bardziej beznadziejnej gry niz PES nie widzialem, o gustach sie nie dyskutuje , jedni wolą ogórki a drudzy ogrodnika córki :zlosliwy:
:nie:
Człowieku PES to jest symulator pilki noznej i dla tego idealnie oddaje grę na boisku,a co do Fify to gra arcade'owa,chociaż nowa Fifa jest zdecydowanie najlepsza od 4 lat.
Pewnie dla ciebie BuBy_SeC PES okazał się zbyt trudny,co?
Bo jak ja zagrałem raz na PSX , to powiedziałem co za shit.Wyszła wersja na PECETA włączyłem ,pare meczy zagrałem i oniemiałemz zachwytu nad PES-em.

BuBy_SeC
11-10-2005, 19:23
Takk w 4 zagralem pare meczy, nie spodobala mi sie symulacja gry, robiona jakby na siłę

Młody
11-10-2005, 19:35

ja nie grywam w peesa. Ale i tak uwazam ze nic specjalnego jesli chodzi o sama gre i o urozmaicenie zagrań nie pokazali. Niby są nowe kiwki ale nie ma starych wiec cały czas wachlarz zagrań jest chu****

60% bramek zdobywam prostopadłymi podaniami...
30% po dośrodkowaniach z główki
10% to takie tam :oczko:

kibic(L)
11-10-2005, 19:59

takiego sponsora sobie wybrałeś ;] że pensje zawodników są wyższe niż wpływy... ale pewno skoro mniej płaci tu to postaraj się zdobyć majstra i puchar wtedy poleci grubsza kasa... możesz też sprzedać paru nieprzydatnych grajków jak i podwyższyć ceny za bilety albo rozbudować stadion(zwiększyć poziom zarządcy stadionu)

Sprzedam Kaczora i Cruza :hyhy:
Nawet nie wiedziałem że mozna rozbudowywać stadion :ucieka: tylko gdzie jest ta opcja ?
Mój budżet jest już na minusie :zly: czy będą z tego powodu jakieś większe problemy w dalszej części gry ?

BoBeE
11-10-2005, 20:15

Sprzedam Kaczora i Cruza :hyhy:
Nawet nie wiedziałem że mozna rozbudowywać stadion :ucieka: tylko gdzie jest ta opcja ?
Mój budżet jest już na minusie :zly: czy będą z tego powodu jakieś większe problemy w dalszej części gry ?

tak jak pisałem jeśli zdobędziesz majstra, puchar to pewno sponsor za to zapłaci w końcu możesz sobie sprawdzić czego sponsor oczekuje...

co do rozbudowy stadionu to ja tak to określiłem w gabinecie masz swoich doradcow i ostatnim z nich jest zarzadca stadionu jak jemu zwiekszach punkty to i wiecej kasy z biletow idzie ;]

pozdro

Mig 2
11-10-2005, 20:46

Moze i o gustach sie nie dyskutuje ,ale wiekszej glupoty dawno nie slyszalem.
W czym niby Fifa jest lepsza od PESa??
Podaj przynajmniej ze 2 argumenty.

Znam osoby ktore twierdza ze PES jest beznadziejny. Sa to osoby ktore:
a) Maja za slabego kompa na PESa
b) Sa za slabi
c) Maja jakies kontakty z EA Sports ,czyli poniekad pracuja dla nich.

No i graja w chlopaki w Fifa. Gra im sie swietnie. Po 10 meczach maja juz wypracowana jedna akcje w ktorej zawsze pada bramka. Zajebista gra!

Maniek
11-10-2005, 22:03
^

:brawo:

Tomi
12-10-2005, 09:53

oczadział ?? :ucieka:

Takk w 4 zagralem pare meczy, nie spodobala mi sie symulacja gry, robiona jakby na siłę

To pograj ze 2 godziny i wtedy pogadamy. Ja jak pierwszy raz zobaczyłem PESa 3 to tez mi sie nie podobał bo od 95 loilem w fife i zylem w niewiedzy myslalac ze fifa to taka zajebista pila...a gra pesowi do piet nie dorasta, a dlaczego to juz Mig napsiał. Bez obrazy ale dla mnie to ze PES jest beznadziejny to wymówka slabych, dla ktorych za trudno jest ogarnac to ze gole trzeba strzelac w rozny sposob w zaleznosci od przeciwnika, a nie jedna akcja...jeszcze Ci bramkarze w 06 ktorzy co strzal to wypluwaja przed siebie kazda piłe( wyjatek Buffon :chytry: ) - zajebiscie po prostu, jak w prawdziwej pilce! Dlatego mowie, Ci co nie grali, załatwcie sobie PESa, pograjcie kilka godzin i wtedy cos piszcie, a nie 2 meczyk i jaka to chujowa gra...

Jedyna gra z EA ktora jest naprawde udana to NHL06, najszybsza gra w jaka grałem a i po necie chodzi elegancko :hyhy:

Kempes
12-10-2005, 12:07
Grałem i w jedną i w drugą.

Jeśli chodzi o gre z kompem to zdecydowanie PES przeważa , nie ma okreslonego schematu gry który ... w Fifie naprawde zaczął mnie nudzić.

Jesli chodzi o gre z nieobliczalnym kumplem ( teraz tylko tak gram ) to najchętniem sięgam po produkt EA i rozpoczynamy 3 wojne światową.

Obiektywnie tak twierdze.
Ciezko to porównać ... gry są po prostu inne.
Aczkolwiek jako wychowany na Fifie nigdy nie powiem ,że PES to gówno bo tak z całą pewnością nie jest - przeciwnie.

BuBy_SeC
12-10-2005, 19:11

Moze i o gustach sie nie dyskutuje ,ale wiekszej glupoty dawno nie slyszalem.
W czym niby Fifa jest lepsza od PESa??
Podaj przynajmniej ze 2 argumenty.

Znam osoby ktore twierdza ze PES jest beznadziejny. Sa to osoby ktore:
a) Maja za slabego kompa na PESa
b) Sa za slabi
c) Maja jakies kontakty z EA Sports ,czyli poniekad pracuja dla nich.

No i graja w chlopaki w Fifa. Gra im sie swietnie. Po 10 meczach maja juz wypracowana jedna akcje w ktorej zawsze pada bramka. Zajebista gra!

Argument 1 -

Zawodnicy i druzyny z dupy wzięci
Brak klasycznych zwodów

Co do oskarżen
Ad. a) Tak jest gram na Comodore :popcorn:
Ad. b) Sorry ze zyje to sie wiecej nie powtórzy
Ad. c) Rozszyfrowałeś mnie :ucieka: , ale teraz bede mial lans na forum ze mam rodzine w EA Sports

:zlosliwy:

Tomi
12-10-2005, 20:15
Argument 1 -

Brak klasycznych zwodów

No i po tym co napisałeś własnie widać ile wiesz na temat PESa :ucieka: , akurat oba argumenty z dupy wziete i kompetnie nieprawdziwe...

po pierwsze - sciagasz patch Wolfa i masz i zawodników, stroje takie jak w rzeczyiwstosci i druzyny porobione tak jak byc powinny ze wszystkim aktualnymi transferami , w Fifie06 to dopiero masz składy z dupy wziete...

po drugie jak uwazasz ze w Fifie jest wiecej zwodów i ze w Pesie nie ma zwodów z Fify to chyba grałes ale nie w ta gre....

Nie mam wiecej pytań.... :ucieka: :kurde:

BuBy_SeC
12-10-2005, 21:02
Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje, graj w PES , Ja gram w fife i koniec tematu

Tomi
12-10-2005, 21:09
Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje, graj w PES , Ja gram w fife i koniec tematu

moze i tak, nie moja sprawa w co grasz i nie zamiarzam Cię na siłe nakłaniać do PESa, nie lubie tylko pierdolenia nie na temat.. Jak masz pisać takie argumenty jak napisałes w poprzednim poście, które nijak się mają do rzeczywistości to lepiej nic nie pisz, bo tym tylko udowadniasz ze kompletnie tematu PESa nie ogarniasz..

Ja gram i w to i w to a w Fife od Fify 95 wiec przynajmniej wiem co pisze...

Mig 2
12-10-2005, 23:32
Argument 1 -

Brak klasycznych zwodów

Co do oskarżen
Ad. a) Tak jest gram na Comodore :popcorn:
Ad. b) Sorry ze zyje to sie wiecej nie powtórzy
Ad. c) Rozszyfrowałeś mnie :ucieka: , ale teraz bede mial lans na forum ze mam rodzine w EA Sports
:zlosliwy:

Odnosnie zawodnikow to wytlumaczyl Ci Tomi . Nic dodac i nic ujac.
Ja tylko sie zapytam, czy wazniejsza dla Ciebie jest sama gra czy moze to ze grasz sobie nazwiskami?

Jest zajebiscie wielka zajawka grac Rooneya. W koncu w FIFIE wiadomo ze ZAWSZE strzeli w okreslone miejsca. No ale przepraszam ,co z tego?
Najwazniejsze ze na dole pojawia sie nazwisko i koszulki sa orginalne.

Szkoda ze producenci gier wczesniej sie tego nie dowiedzieli. Zamiast pieknych animacji ,ogladalibsmy gre trojkaty kontra kwadraty , ale za to z prawdziwymi nazwiskami!

Co do zwodow ,to niestety potwierdzasz teze ze nie grales/nie umiesz (niepotrzebne skreslic) grac w PESa. No bo powiedz sobie tak szczerze ,ile umiesz wykonac trikow w PESa?

I generlanie uwielbiam takie dyskusje jak ktos zamiast przedstawic swoje pogladay to wali jakies smutne zarty. No bo to byly zarty? Dobrze rozszyfrowalem?

CywiL
13-10-2005, 11:28
Dobra ale wezcie się wyluzujcie nie każdy musi być w PESie zakochany...
Mi tez sporo osób powiedziało że PES jest genialny ,a ja i tak gram dalej w FIFA 2005 i wbijam w inne gry.... 8)
Żeby nie było watpliwości NIGDY nie gram z komputerem...

daimler
13-10-2005, 12:31
A ja mam takie pytanie, laik jestem:
ja wyglada sprawa grania przez siec w obu tytulach (i czy potrzebne sa oryginaly?)

z gory dziekuje za odpowiedz.

ps. nie gralem nigdy w PESa wiec sie nie wypowiem, ale fakt ze schematyzm fify troche wkurza. ale przeciez nikt nie kaze wam caly czas rozgrywac tej samej akcji - od was zalezy jak gracie! Moj najwiekszy zarzut wobec '05 to grafika, a dokladniej cieniowanie. Zawodnicy wygladaja jakby byli ze szkla, przynajmniej na miom sprzecie...

EDIT: ma ktos jakiegos linka do PESa? Chetnie sciagne i porownam ;)

Cyclone
13-10-2005, 14:52
Tomi znasz jakas dobra stronke do Pesa z patchami na polska lige ??
(jezeli takie są wogóle )

mOFMC
13-10-2005, 15:08

Co jest lepsze Cola czy Pepsi?

Maniek
13-10-2005, 16:06
w tym wypadku:

kola z lider price czy coca-cola... :hyhy:

Tomi
13-10-2005, 16:32
Dobra ale wezcie się wyluzujcie nie każdy musi być w PESie zakochany...
Mi tez sporo osób powiedziało że PES jest genialny ,a ja i tak gram dalej w FIFA 2005 i wbijam w inne gry.... 8)
Żeby nie było watpliwości NIGDY nie gram z komputerem...

CywiL ja tam nikogo nie nakłaniam do zmiany gry bo mnie to gniecie w co kto gra, tylko nie lubie jak ludzie którzy gowno o danym produkcie wiedza wydaja osady, a Buby tym co pisał tylko pokazał ze kompletnie tego tematu nie ogarnia co napisałem juz w poprzednim poscie.

P.S jesli grasz tylko z ziomami to wyprobuj, gwarantuje ze sie nie zawiedziesz 8)

ja wyglada sprawa grania przez siec w obu tytulach (i czy potrzebne sa oryginaly?)

z gory dziekuje za odpowiedz.

nie musisz miec orginalu, , mozna grac na piratach po necie poprzez Direct IP.

ps. nie gralem nigdy w PESa wiec sie nie wypowiem, ale fakt ze schematyzm fify troche wkurza. ale przeciez nikt nie kaze wam caly czas rozgrywac tej samej akcji - od was zalezy jak gracie!

i tu sie własnie mylisz bo w fifie sa ubite schematy, ktore jak dobrze opanujesz to nie ma na nie rady. Przekonałem sie o tym chocaizby grajac w naszym forumowym pucharze w Fife 2005, gdzie jak grałem z Migiem to widziałem co bedzie grał a i tak nie mogłem nic zrobić, bo Fifa jest po prostu tak zrobiona....

EDIT: ma ktos jakiegos linka do PESa? Chetnie sciagne i porownam ;)

http://www.members.lycos.co.uk/joyx/ - na dole strony masz wszystkie potrzebne linki (WE8I to to samo co PES4)

Tomi znasz jakas dobra stronke do Pesa z patchami na polska lige ??
(jezeli takie są wogóle )

poszukaj w google stron o PES4, ten patch na pewno jest bo sam go gdzieś kiedyś widziałem.

Dobre sa np. www.issonline.pl albo www.pes4.pl.

Tomi jakie ma wymagania Pes 4?

1) System Requirements

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows 98SE/ME/2000/XP

Intel Pentium III 800MGHz or equivalent processor (Athlon/Duron/Celeron)

128 MB RAM

4X DVD-ROM Drive

NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500 video card

DirectX 8.1 compatible sound card

DirectX 8.1 or higher (included on Disc 1)

*Network(TCP/IP 64kbps or higher)

800MB free hard disk space

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows 2000/XP

Intel Pentium IV 1.4GHz processor

256 MB RAM

8X DVD-ROM Drive

NVIDIA GeForce 4 Ti, ATI Radeon 9600, or higher

DirectX 8.1 compatible sound card

DirectX 8.1 or higher (included on Disc 1)

*Network(TCP/IP 1.5Mbps or higher)

3GB free hard disk space

SUPPORTED CHIPSETS:

NVIDIA - GeForce FX (5900, 5800, 5600, 5200), GeForce4 Ti, GeForce3

ATI - Radeon 9800, 9700, 9600, 9500, 9200, 9000, 8500

It may be necessary to update your hardware drivers before playing.

* Only needed for Network play

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Bastion
17-10-2005, 08:30
Gdzie moge sciagnac jakiegos cracka, seriala itp? Do wersji PL.

Tomi
17-10-2005, 10:34
Cracka nie potrzeba do wersji PL, musisz miec tylko albo Deamon Tools 3.47 albo Alcohola 120% min wersje 1.9.5.3105 bo jak zamontujesz we wczesniejszych to gra nie dziala.

A co do seriala to sprobuj ten: KBNW-P5G8-IDEV-8K64-FDEV

A tu jest cały Keygen jesli chcesz - http://rapidshare.de/files/5667916/keygen.exe.html

wi(L)ku
17-10-2005, 16:06
Gdzie moge sciagnac jakiegos cracka, seriala itp? Do wersji PL.

http://serials.ws

arczi
17-10-2005, 19:46
Za 3 dni premiera PESa pieteczki.

2 stowy odlozone na koncie czeka.
Niech mi tylko ***** przeloza premiere, to zajebie jak psa!

Aha.
Fifa ssij!

:hyhy:

Maniek
17-10-2005, 21:11
swój człowiek... :P

daimler
17-10-2005, 22:33
Rozumiem, ze kupujesz oryginal. Chwali sie. 8)

Cyclone
18-10-2005, 14:33
to co z tym turnijem :hmm:

@ADAM@
18-10-2005, 17:22
Kurde a ja wciaż nie posiadam fify:/

BuBy_SeC
18-10-2005, 22:23
http://tinypic.com/er06xu.jpg

:hyhy:
:zdziwiony:

wi(L)ku
19-10-2005, 21:23
Hehe, ja grając Legią mój 1 sezon nie spotkałem się z meilem o takiej treści :oczko:

daimler
21-10-2005, 16:46
System wykonywania rzutow wolnych w tej grze to jakas jebana pomylka... :zly:

emde
26-10-2005, 22:22
Panowie a ja potrzebuje naprawde cracka do fify. Przegralem sobie fife z oryginalu i teraz potrzebuje ego nieszczesnego cracka. Za jakis link bylbym wdzieczny.

Tomi
27-10-2005, 09:51
http://www.torrent.net.pl/tort.php?id=94d5d6d8a67935f94eea87a1534eafacd826f6 bb

do fify nie ma cracka jako samego cracka, jest crack w postaci mini image do alcohola 120% albo deamon tools 3.47

Paluch
27-10-2005, 21:01
Ja od siebie powiem tylko tyle... pograłem sobie kilkadziesiąt meczyków w fife 2006 na pleju i grało sie ok, fajnie i wogole zajawkowo i smiesznie ale jeśli grałem z kumplem. Z komputerem jest zamuła troche. Graficznie Fifa prezentuje sie lepiej na kompie. a teraz powiem jeszcze ze ostatnio sobie odpaliłem na kompie pesa 4 i... fifie mówie papa :]

@ADAM@
05-11-2005, 19:18
Powie mi ktoś czemu nie moge odtworzyc obrazu mdf w Alcoholu 1.9.5 120% ??
I nie moge zainstalować fify mam kilka obrazów zaden nie dziala!! :zly:

P.S to samo dzieje mi się w D-Toolsie 3.47:/

Iras
13-04-2006, 18:47
http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fifa/2006/World_Cup/WC06_pcweb.exe

Demo FIFA WC Germany 2006

Nieco lepsze niz zwykła Fifa :P .

Maniek
14-04-2006, 09:52
zgiń!

Tomi
14-04-2006, 14:11
To "nieco" to naprawde tak tyci tyci..... Nie ma to jak PESik 5 po necie 8)

Gutek
14-04-2006, 19:40
Ma ktoś ochotę zagrać meczyk PES5 po necie ? (mam DSL 512).
jak cos to priv.
Sorki, ze taki sam post w drugim temacie, ale nie wiedzialem gdzie napisac.

Iras
14-04-2006, 19:56
Gutek, a masz oryginala? :chytry:

Podziel sie serial numberem :D

To zagramy :P

Gutek
14-04-2006, 20:17
Aaaa.
Takiego.
Nie, nie dlatego, że żydzę.
Sam dopiero zauważyłem, że bez oryginału coś nie idzie.

Ot, sobie pograł :hyhy:

Iras
14-04-2006, 20:29
Hehe ;)

Tuzin
14-04-2006, 21:12
W tej nowej fifie publika wyglada jak moje rzygi na niedzielnym kacu :O To tyle refleksi na swiezo.

ems
15-04-2006, 17:01
demo fajne ,zreszta seria RtWC jest zdecydowanie lepsza od Fify (nie wiem czemu, wiecej maja miejsca na grywalnosc?)

tych co gadaja ze PES to PES tamto proponuje przeniesc na forum Konami. *****, Fifa mnie wkurwiala ale PES to juz przesada. Obrona w tej grze to jakas parodia... I jeszcze: grajac z zasranymi ogorkami czlowiek KTOREGO SENSEM ZYCIA NIE JEST GRANIE DZIEN I NOC (wiec nie gadajcie ze "jak CI sie PES nie podoba to pewnie jestes slaby") w dana gre moze dostac kurwicy. No nie wejdzie i juz, bo bramkarz ma dzień Boga, a obrońcy dzień Konia. Zreszta wymagania sprzetowe troche za mocne.

Gutek
15-04-2006, 20:33
Ems, pierdzielisz.
W końcu ta gra ma pięć poziomów trudności.
Jakiś chyba w końcu Ci powinien przypasować.
A grywalność jest o niebo lepsza niż w Fifie.

ems
16-04-2006, 10:53
"pierdzielisz" to sobie mozesz mowic do kogos w swoim wieku, gnoju

ja mowie o grze na 4 poziomie trudnosci.

Iras
16-04-2006, 11:40
Dziś mamy zaszczyt przedstawić Wam najlepszy dodatek do dema FIFA World Cup 06, który wyszedł. Jest to 06 DEMO EXPLORER !!! Autorem jest Monkey Dragon. Działa on w 100% !!!
Jest to wspaniałe narzędzie do dema FIFA World Cup 06 za pomocą, którego możemy:
-grać szybki mecz 10 drużynami (Anglia, Niemcy, Meksyk, USA, Francja, Brazylia, Włochy, Korea, Japonia, Hiszpania)
-wybrać stroje domowe lub wyjazdowe
-wybrać stadion (narazie tylko jeden: Olimpijski w Monachium)
-Opcje, które mamy do wyboru:
- konfiguracje klawiszy z FIFA 06 możemy przenieść do Dema FIFA World Cup 06
- nowy tryb kamery
- rozdzielczość
- kamera (8 styli)
- przybliżenie, oddalenie kamery
- radar
- jakość grafiki (niska, średnia, wysoka)
- poziom gry
- szybkość gry
- wyświetlanie czasu
- czas, kiedy chcemy zagrać (Dzień | Południe, Noc: nie dla DEMA)
- pasek gracza (dla zawodników gospodarzy i gości)
- audio
- wyłączenie lub włączenie Cinematics
- gra w windowsie
- spalone/kontuzje/kartki/sędzia liniowy/sędzia główny...

http://rapidshare.de/files/18135836/06-demo-explorer.zip.html :nl:

Jestem chyba jednym z nielicznych którzy lubią połoić i w Fife i w Pes-a ;) . Tyle ze do gry w PES służy mi pad ( jak dla mnie ta gra jest stworzona tylko do gry na Padzie, na klawiaturze poprostu traci swoją wartosc ;) ) .
A w Fife gram również w dużej mierze dlatego, że moge poprostu pograć w nią przez siec :] .

jak wyjdzie już pełna wersja WC to może jakis turniej forumowy?:P

Gutek
16-04-2006, 17:02
"pierdzielisz" to sobie mozesz mowic do kogos w swoim wieku, gnoju

ja mowie o grze na 4 poziomie trudnosci.

Nie wiem dlaczego, ale nie bawi mnie wzajemne wyzywanie się od gnojów.
Ale to zapewne wina mojego gówniarskiego wieku.

Przecież to jest normalne, że jeśli nie dajesz rady na czwartym, to zejdź na trzeci.
Fakt, na czwartym i piątym poziomie trudności sytuacja w której trafiasz kilka razy z rzędu w słupek/poprzeczke/spojenie/bramkarza z 5 metra potrafi wpienić.
I po to są pozostałe trzy poziomy.
By móc grać w miare normalnie.

Aha, jeszcze jedno.
Niech to będzie koniec tematu.
Wątpie by obchodziła Cię opinia takiego gówniarza.
I gnoja w dodatku.
EOT.

ems
16-04-2006, 22:44
Gutek - sprawa jest taka: nie znamy sie, a tekst "pierdzielisz" nie nalezy do najmniej poufalych. To tyle w kwestii przerzucania sie inwektywami.

Gra sie po to zeby bylo fajnie, no nie ? Mozna oczywiscie zejsc na nizszy poziom (wtedy na tym forum zostanie sie obwolanym leszczem, zapewne), natomiast kwestia poziomu trudnosci nie powinna sie sprowadzac do tego ze za ***** nie trafisz na bramke/w przeciwnika jezeli komputer tego nie chce. Ani do tego, ze zeby grac przyjemnie, musisz mijac wszystkich przeciwnikow jak tyczki.

Gutek
17-04-2006, 11:04
Ems, w porządku.
Sam zbytnio się zagrzałem.
Wybacz to 'pierniczysz'.

A co do Pesa...
Chyba wybiłeś mi argumenty z ręki...
Ale i tak Fifa merda :P

Tomi
29-04-2006, 09:51
Sciagnalem full wersje tego czegoś co zwie się FIFA World Cup 2006 TM - ***** murawy to wyglądają tak jakby mistrzostwa się odwywały w śroku zimy a nie w czerwcu :ucieka: :/ Ma ktoś może jakiegoś patcha co to zmienia ?? :modli:

http://img91.imageshack.us/img91/8004/screen13ii.th.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=screen13ii.jpg) http://img91.imageshack.us/img91/1091/screen27ry.th.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=screen27ry.jpg) http://img91.imageshack.us/img91/3851/screen39jz.th.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=screen39jz.jpg)

jak w czerwcu, ***** jego mac - chyba ze to w Norwegii pod kolem podbiegunowym sa te mistrzostwa.

Michu
29-04-2006, 13:38
Latające konfetti to chyba główny element tej gry :roll:

Maniek
29-04-2006, 13:54
ostatni raz grałem chyba w fife 2002 i z tego co patrze to tu sie nic nie zmieniło...

Endrju
29-04-2006, 14:01
ostatni raz grałem chyba w fife 2002 i z tego co patrze to tu sie nic nie zmieniło...

Troche jednak sie zmieniło.

Ale i tak do PESa sie nei umywa ;)

Michu
12-05-2006, 16:35
Wie ktoś może kiedy oficjalnie wyszła pierwsza Fifa ?

Maniek
03-10-2006, 12:36
Iras juz chyba grał, bo podesłał mi recenzje... :hyhy:

Clik! (http://www.fifa07.parodia.patrz.pl/)

Numer
04-10-2006, 00:10
Fifa06 to super gierka.. Ile ja naniej kasy wygrałem :zlosliwy:

pawlik
07-10-2006, 13:00
Mam takie pytanie co do fify 2007
Mam fife07 na ps2 w wersji francuskiej i teraz pytanie czy jest mozliwosc zmiany jezyka(jesli jest to jak?:O) czy po prostu to jest wersja taka i juz?. Oczywiscie mowie tu o podrobce..

z gory dzieki

Cipciuś
08-10-2006, 18:45
jest przedewszystkim za łatwa

po wlaczeniu Amator, Semi Pro, Pro
Legia spokojnie pykam Arsenal, Barce...
badziew :zdziwiony:

Domino23
08-10-2006, 19:57
W zasadzie mogę (już) sprzedać - jakby ktoś chciał :)
Pograłem trochę i wątpię abym dłużej nad nią posiedział.
Kilka dni temu dałem za nią 127zł ale mogę opuścić o jakąś kwotę ;)

Sprzedaj jak najszybciej i zainwestuj w PES6 8)
Premiera juz 26 października
http://www.issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1160128743

Gutek
08-10-2006, 20:17
Dodam, tylko, że PES6 będzie w całości po polsku (komentarz Borka i Kotłonia) 8)
Odliczanie trwa - a ja wciąż młócę w 'piątkę' :oczko:

Maniek
08-10-2006, 22:22
ja pocinam już od dłuższego czasu w 6 (WE10)... i już nawet sie przyzwyczaiłem do japońskiego komentarza... coś czuje, że spolszczony PES to może być jakiś niewypał więc zostanę chyba przy japońskiej wersji...

Numer
09-10-2006, 07:14
FIFA07 jusz jutro będe mniał pirata na computerek. 3 last na compie w fify niegrałem, zawsze xbox albo ps2.

ems
09-10-2006, 12:42
co sie dziwicie z tym komentarzem :) tak samo masz w polskiej tv :)

Domino23
09-10-2006, 13:13
Sciagnelem wczoraj z czystej ciekawosci, pogralem troche i stiwerdzam ze ta gra to nadal jedna wielka lipa.
Ostatni raz gralem w Fife05 i jakos wielkich zmian nie widze, moze gra jest mniej schematyczna niz wczesniej ale pilkarze nadal tak samo drewniani(no chyba ze to tylko w naszej lidze :D).
Strzaly z dystansu i wolnych...na poczatku sobie mysle ale brame strzelilem edsonem, niestety po kilku meczach okazalo sie ze wiekszosc strzalow z dystatnu to pewna bramka...gdzie tu realnosc?
Komentarz :ucieka: ....po jednym meczu mialem go dosc, to chyba mowi samo za siebie.
Ogolnie wspolczuje tym ktorzy zaplacili za to badziewie 130 zl, jedynym plusem jest mozliowsc gry online, zapewne PES6 wgniecie Fife w ziemie, a jesli okaze sie rozczarowaniem to i tak PES5 duzo lepsza :)

P.S
chory jestem i mi sie nudzi wiec zrobilem sobie taki filmik z PESa
http://www.youtube.com/watch?v=6PopnAxig4Q

ems
09-10-2006, 14:10
Domino, skad masz lige polska ? poszukuje :)

Domino23
09-10-2006, 20:16
Domino, skad masz lige polska ? poszukuje :)

http://www.issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1153250174

Numer
14-10-2006, 11:54
Troche nie na temat

Szukam patch z Polskimi dzużynami, stadionami itd na fifa 2002 lub fifa 2003