PDA

Zobacz pełną wersję : Lech - Legia (kibicowsko)

Młody
26-09-2005, 18:25
Już w ten piątek 30stego o godzinie mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Chyba można już założyć temat tymbardziej że nie wiadomo co wymyśli Stefan...

amilo
26-09-2005, 18:57
dokladnie... ale sadze ze to tylko takie straszanie z jego strony... a tak naprawde to gowno wkoncu zrobi... choc nie jestem kumata osoba co on moze a co nie... ale to juz by przegiol na calej lini odcinajac nam mozliwosc wyjazdu...

pusty
26-09-2005, 19:01
A właściwie to on ma prawo zablokować ten wyjazd jeśli zgodziły sie na niego włądze Lecha i przekazały bilety?

ems
26-09-2005, 19:12
***** nam zrobia. jedziemy do Poznania

Mogiel
26-09-2005, 19:17
Dla mnie pierwszy poważny wyjazd. Jak przeczytałem info o pomyśle Stefana, coś mnie trafiło. Taki mały szlag. Kiedy może być jakieś info o ew. transporcie?

arczi
26-09-2005, 19:24
A właściwie to on ma prawo zablokować ten wyjazd jeśli zgodziły sie na niego włądze Lecha i przekazały bilety?

Wystarczy, ze klub nie zamowi biletow.
Z pewnoscia nastrasza dzialaczy i wladze miasta z Poznania, ze niby jedziemy im spalic miasto.
Do tego moze nasmrodzic Policja i PZPN.
Mozliwosci wiele... ale i tak moga sobie pomarzyc.

Tuzin
26-09-2005, 19:27
Ha gdyby Stowarzyszenie przejelo organizacje wyjazdow to Stefan moglby nam skoczyc na pale. A tak wystarczy ze KP powie Lechowi ze nie przyjezdzamy i ****.

arczi
26-09-2005, 19:36
Pytanie czy im uwieza ;)

Mini
26-09-2005, 19:39
Pytanie czy im uwieza ;)

rz :chytry:

(L)enio 88
26-09-2005, 19:40
Ale ludzie dajcie spokój !! Jak Stefan nam da zakaz to i tak pojedziemy do Poznania !!! :))))) Przeciez mecz Lech - Legia bez Nas nie jest tym samym meczem !!! Pozdro Legionisci wybierajacy sie do Poznania !!!!!!! :))))))))))

MTP
26-09-2005, 20:00
Wystarczy że klub nie przyjmie biletów od Lecha a na miejscu powiedza ze nic nie wiedzą o przyjeżdzie.Jak wogóle żadnych biletów nie dostaniemy to i tak nie dojedziemy do Poznania przez pieski kochane(nie mówie o pojedyńczych osobach i samochodach)Po za tym Stefan ma znajmości z jemu podobnymi ktorzy przeszli weryfikacje po SB i pracują w Policji a myślą jak Stefan.
Jestem zdania ze raczej nie zablokują wyjazdu.
Co do organizacji przez SKLW.A zapłacisz kary w razie czego?Niektórych patologow nie da sie upilnować.

Tuzin
26-09-2005, 20:07
Ja nie pisalem nic o zasadnosci lub jej braku w decyzji SKLW, w kontekscie natomiast piatkowego wyjazdu do Poznania przejecie przez nich organizacji wyjazdow skutkowaloby tym ze nie rozmawialibysmy teraz o Stefanie.
To tyle.

cin
26-09-2005, 20:19
W piątek Legia rozegra mecz ligowy z Lechem w Poznaniu. Fani "wojskowych" otrzymają na to spotkanie 500 biletów. Ich sprzedaż rozpocznie się najprawdopodobniej w środę. Stowarzyszenie "Sekcja Sympatyków" organizuje pociąg specjalny do Poznania. Nie jest jeszcze znana cena, ani godzina odjazdu "specjala". Jak tylko poznamy szczegóły, poinformujemy Was o nich.

Autor: Woytek
Źródło: własne

Młody
26-09-2005, 20:35
Jadem kur*** :hyhy: ale sie ciesze :brawo:

Mogiel
26-09-2005, 20:53
Stefan pewno wpieniony 8).

Socios
26-09-2005, 21:38

Wystarczy, ze klub nie zamowi biletow.
Z pewnoscia nastrasza dzialaczy i wladze miasta z Poznania, ze niby jedziemy im spalic miasto.

...oraz zgwałcić nasze kobiety :hyhy:

P.S.
Noooooovaaaaaaaaaaa!!! :P

Damian-Ochota
26-09-2005, 21:44
ja nie jade aleee uwarzajcie na kamienie :klnie:

MTP
26-09-2005, 21:47
Kure byłem tam 4 razy i ani razu nie dostałem.Kamienii kilka polecialo ostatnio jak flagii na kijach podnieśliśmy.A tak czasem coś wpadnie ale nie tak jak na Widzewie więc nie ma co panikować.

kud(L)aty68
26-09-2005, 21:58
Kure byłem tam 4 razy i ani razu nie dostałem.Kamienii kilka polecialo ostatnio jak flagii na kijach podnieśliśmy.A tak czasem coś wpadnie ale nie tak jak na Widzewie więc nie ma co panikować.

kamienie?
niespecjalnie - kubelek z musztarda to oszem... :chytry:

arczi
26-09-2005, 22:01
P.S.

Skitrajcie ja lepiej gdzies w bezpiecznym miejscu 8)

Nova
26-09-2005, 22:06
:zagubiony:

Tuzin
26-09-2005, 22:23

Moze koledze chodzilo o kamionki pociagowe, od ktorych mieszkancy wielkopolskich wiosek nie stronia (przynajmniej jak ja bylem) :hmm:

MTP
26-09-2005, 22:27

Moze koledze chodzilo o kamionki pociagowe, od ktorych mieszkancy wielkopolskich wiosek nie stronia (przynajmniej jak ja bylem) :hmm:
O Damiana ci chodziło czy o mnie?
Mi chodzilo o to ze kilka kamieni polecialo jedynie na ostatnim meczu.Czasem coś(raca,kubeł z musztardą itp) wpadnie a nie ma kamionki jak na Widzewie.

Fizi
26-09-2005, 22:47
Co do organizacji przez SKLW.A zapłacisz kary w razie czego?Niektórych patologow nie da sie upilnować.

co do ostatniego zdania - być może

co do kar - być może jest na to opcja - nie zawsze przecież płaci się za szkody z własnej kieszeni, nie wiem czy było to juz brane pod uwagę, ale może byłoby warto się nieco rozejrzeć co do istnienai takiej opcji jak ubezpieczenie

Tuzin
26-09-2005, 22:55

O Damiana ci chodziło czy o mnie?
Mi chodzilo o to ze kilka kamieni polecialo jedynie na ostatnim meczu.Czasem coś(raca,kubeł z musztardą itp) wpadnie a nie ma kamionki jak na Widzewie.

O Damiana. Jak bylem w 2003 to ladnie sie kamyki obijaly o blache naszego EN57 :]

Fizi
26-09-2005, 23:31
PAP/26 września 2005 16:14

Sprzedano 8,5 tysiąca biletów na mecz Lech - Legia

Na piątkowy mecz piłkarskiej ekstraklasy Lech - Legia kibice kupili już w przedsprzedaży 8,5 tysiąca biletów.

Spotkania tych drużyn zawsze wywołują w Poznaniu wielkie zainteresowanie. Bilety na ten mecz kosztują: 35 zł na miejsce siedzące, 25 zł - stojące i 20 zł bilet ulgowy, który można kupić wyłącznie w przedsprzedaży.

Zakupione bilety na to spotkania upoważniają do darmowego wejścia na pojedynek Pucharu Polski między Lechem i Okocimskim Brzesko.

foks
27-09-2005, 00:52
uwarzajcie

uwaŻajcie !!! (wymienia sie na uwaGa) :P

cfc
27-09-2005, 03:17
P.S.

Skitrajcie ja lepiej gdzies w bezpiecznym miejscu 8)

do toi toia na sektorze gosci :P

Koko
27-09-2005, 13:50
Od jutra w kasach na Łazienkowskiej prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz z Lechem oraz biletów na pociąg specjalny, organizowany przez Stowarzyszenie. Na piątkowe spotkanie otrzymaliśmy 540 biletów w cenie 15 złotych. Cena przejazdu pociągiem w obie strony wynosi 45zł dla członków Stowarzyszenia i 55zł dla pozostałych kibiców (nie obejmuje ona biletu na mecz). Nie ma możliwości kupienia samego biletu na spotkanie. Godzinę odjazdu pociągu podamy później.

Drogo niestety jak dla mnie. Ale może do jutra cos sie wymysli :-

0-32
27-09-2005, 14:15
Czemu dostaliśmy tylko 540 biletów, a nie wymagane 5% ??

Damian-Ochota
27-09-2005, 14:16
a tak wogole to chodzi mi o to ze ja spędzilem 2 noce w poznanskim szpitalu :] wlasnie wtedy kiedy podnieslismy flagi na kijach
wiec w moim poscie wyzej chodzilo o moje doswiadczenie :)

Majster
27-09-2005, 14:18
Czemu dostaliśmy tylko 540 biletów, anie wymagane 5% ??

Na początku było napisane że dostaliśmy 500. To chyba lepiej że dali więcej troche :chytry: .

0-32
27-09-2005, 14:22
Czemu dostaliśmy tylko 540 biletów, anie wymagane 5% ??

Na początku było napisane że dostaliśmy 500. To chyba lepiej że dali więcej troche :chytry: .

500 czy 540 w sumie nie ma większej róznicy, bo i tak wejdą wszyscy którzy przyjadą, a jestem pewny, że przyjedzie więcej osób, a mnie chodzi o to czemu nie dostalismy np. 1300 biletów tylko 540, bo to nie jest 5%

Jaco(L)DŚ
27-09-2005, 14:52
Co sie przejmujecie 500 czy 1000 i tak wszyscy co przyjadą to wejdą przecież tam biletów nie sprawdzają ja 2 razy tam za free weszłem :cicho: ostatnio na PP dostaliśmy też 500 a było nas więcej :chytry:

apcio
27-09-2005, 15:04
Ponieważ są zmiany w przepisach i teraz wystarczy dać 300 biletów, chyba że policja czy ktoś tam jeszcze wyrazi zgode na większą pule. Zresztą co za różnica czy 500 czy np 700. Pierwszy raz jedziecie na wyjazd nie mając biletów dla wszystkich ? NIE ! Więc nie ma problemu. U nas i tak wchodza wszyscy.

Kamil_ZS
27-09-2005, 21:06
A ja mam takie jedno małe pytanko. Zgody mają przejazd za darmo ? :zlosliwy: :wstyd:

0-32
27-09-2005, 21:12
Ponieważ są zmiany w przepisach i teraz wystarczy dać 300 biletów, chyba że policja czy ktoś tam jeszcze wyrazi zgode na większą pule. Zresztą co za różnica czy 500 czy np 700. Pierwszy raz jedziecie na wyjazd nie mając biletów dla wszystkich ? NIE ! Więc nie ma problemu. U nas i tak wchodza wszyscy.

To, że wszyscy wejdą to wiadomo, ja chciałem się tylko dowiedzieć dlaczego została podjęta decyzja o przyznaniu 540 biletów, i juz sie dowiedziałem więc dzięki na odp.

P.S. Chociaż w sumie jakby nie patrzeć to napewno nie pojedzie nas tam 1300 jeśli jest przyznanych tylko 540 biletów, a gdyby tyle zostało przyznanych biletów to napewno nasza liczba byłaby większa niz ta jaka będzie, więc ilośc biletów będzie miała wpływ na naszą frekwencję :oczko:
Dobra ze swojej strony temat uznaje za zamknięty

MTP
27-09-2005, 21:14
A ja mam takie jedno małe pytanko. Zgody mają przejazd za darmo ? :zlosliwy: :wstyd:
Z tego co pamiętam tak.Tak jak Legia u was(bynajmniej do Radzionkowa tak było)

Cipciuś
28-09-2005, 15:24
Panie i panowie no bez jaj.
Dopiero 130 biletów poszło.

Do kas i jedziemy do Poznania :>

a po co Ci te bilety panocku ? :oczko:

Paluch
28-09-2005, 15:31
nie każdy chce cwaniakować :]

Młody
28-09-2005, 16:10
Po to że trzeba sie odwdzięczyć SKLW za to że zorganizowali ten specjał żebyśmy mogli razem i wygodnie dotrzec do Poznania... Jak nie kupimy biletów to później nie narzekajcie że nie ma specjala gdzieś...

majek
28-09-2005, 16:25
Co sie przejmujecie 500 czy 1000 i tak wszyscy co przyjadą to wejdą przecież tam biletów nie sprawdzają ja 2 razy tam za free weszłem :cicho: ostatnio na PP dostaliśmy też 500 a było nas więcej :chytry:

:kurde: mój ulubiony zwrot :hyhy:

Cipciuś
28-09-2005, 16:50
Po to że trzeba sie odwdzięczyć SKLW za to że zorganizowali ten specjał żebyśmy mogli razem i wygodnie dotrzec do Poznania... Jak nie kupimy biletów to później nie narzekajcie że nie ma specjala gdzieś...

tylko ze niekoniecznie trza kupic w kasie bilet na tenze specjal :P

Mogiel
28-09-2005, 16:53
Na bilecie jest pieczątka Legii. Na pieczątce Legii jest herb. Prawdziwy herb, a nie znak lansowany przez ajtiaj 8). Niedopatrzenie?

MTP
28-09-2005, 17:19
Panie i panowie no bez jaj.
Dopiero 130 biletów poszło.

Do kas i jedziemy do Poznania :>

a po co Ci te bilety panocku ? :oczko:
Na derbach na K6 kolega był?Myślisz że jak na 600 osób 200 bedzie miało bilety to reszta wejdzie za free?wątpie.I co albo zawróca cała ekipe albo ci co nie maja biletu będa czekac w tym błocie.Nikt teraz Wiedniem sie nie wytłumaczy.A Stowarzyszenie znów bedzie w plecy bo koszty pociągu nie są małe.
Edit Wie ktoś ile dziś poszło ostatecznie?

(L)enio 88
28-09-2005, 17:42
Kibiców Lecha bedzie około 30 000 a co My tam zrobimy w liczbie 540 ?? odpowiedz jest prosta nic !!! Żeby nas było słychać musi nas tam być okolo 1000 !!! Wiec jedziemy tam Wszyscy z biletami i bez nich !!!!!!!!!!!! Do zobaczenia bracia i siostry w Poznaniu !!!!! Lech 0:1 Legia

Młody
28-09-2005, 17:51
Jak bylem dzisiaj pod Legią to około 15 sprzedano 160 biletów. :kurde:

arczi
28-09-2005, 18:49
bla bla bla...

Przydalby ci sie chyba odpoczynek.

Koko
28-09-2005, 19:15
Ja mam inny plan. kasy w ogóle nie mam, nic a nic, ale może na pociag jakos skołuje. Picie w pociagu odpada nawet jedno piwko, bo po prostu mam straszny dól z kasą. Biletu na mecz tez nie kupie. Wchodzac do pociagu zaplace komu trzeba za przejazd a w reszcie to juz bede liczyc na szczescie z wejsciem. A czy jest opcja zeby kupic bilet tylko na pociag?

MTP
28-09-2005, 19:22
Ja mam inny plan. kasy w ogóle nie mam, nic a nic, ale może na pociag jakos skołuje. Picie w pociagu odpada nawet jedno piwko, bo po prostu mam straszny dól z kasą. Biletu na mecz tez nie kupie. Wchodzac do pociagu zaplace komu trzeba za przejazd a w reszcie to juz bede liczyc na szczescie z wejsciem. A czy jest opcja zeby kupic bilet tylko na pociag?
Zawsze była możliwość zapłacenia za pociąg w nim.

Koko
28-09-2005, 19:36
No w sumie racja. dzieki

ems
28-09-2005, 20:57
dokladnie - pierdolcie nawet te 15 zl, ale zaplaccie za pociag - bo jakos dojechac tam trza... a nikt nie chce zeby powtorzylo sie 150 osob sprzed bodajze roku

Młody
28-09-2005, 21:24
28.09. / 21:06 - Zostało 300 biletów do Poznania!!!
Tylko od Was zależy, czy pociąg specjalny do Poznania wyruszy w piątek z dworca Warszawa Wschodnia! W dniu dzisiejszym sprzedanych zostało zaledwie 200 biletów. Jutro ostatni dzień sprzedaży. Informujemy, że wyjazd do Poznania "specjalem" będzie możliwy wyłącznie za okazaniem biletu. Jeśli nie będzie wystarczającej liczby chętnych na wyjazd - pociągu niestety nie będzie. Zapraszamy jutro do kas! Pokażmy się na stadionie Lecha z jak najlepszej strony!

Szkoda gadać...

CywiL
28-09-2005, 21:50
Uuuuu to zarty się skonczyły...
Do kas pazie :zlosliwy: bo to lipa jak **** nie wykupic 500 biletów do Poznania...

MTP
28-09-2005, 21:59
dokladnie - pierdolcie nawet te 15 zl, ale zaplaccie za pociag - bo jakos dojechac tam trza... a nikt nie chce zeby powtorzylo sie 150 osob sprzed bodajze roku
Nic dwa razy sie nie zdarza.Wtedy było fajnie wesoły pociag ale SKLW nie może dopłacac.Jak ze 100 osób braknie to sie doplaci najwyzej z 10 zł
Szorowac do kas
Tak było ostanio
http://www2.legialive.pl/photos05/05lech3_f54_m.jpg
Tak w lidze w zeszlym sezonie
http://www2.legialive.pl/photos05/05lech1_f21_m.jpg
A tak przy zakazie
http://archiwum.legialive.pl/photos5/04lech3_f11_m.jpg
A myśle że powinno być tak (nie realne)
http://archiwum.legialive.pl/photos5/04lech2_f45_m.jpg
by Legia live

Cipciuś
28-09-2005, 22:26
No wlasnie mialem na mysli taka opcje jak pisze Ems - placimy za pociag a tam wchodzimy poprostu - ot filozofia.

Herodotus
29-09-2005, 12:58
Cos starsznie malo ludzi ruszylo dupska po te bilety...jak na necie to wszyscy jada, a jak przyjdzie do kupowania biletow to ... chyba wielu osobom sie wydaje, ze pojada calkiem za frajer...nie ma tak dobrze, nie bedzie biletow to w ogole nie pojedziemy...nieciekawie to widze...mam nadzieje, ze chociaz ze 400-450 pojdzie...ktos sie orientuje jak w tej chwili idzie sprzedaz??

kibic_(L)
29-09-2005, 13:27
Wyjazd pociągowy odwołany !!!
I bardzo dobrze, lecimy autokarami, a "Andrzeje" co chcieli na krzywy ryj, to niech zostaną w domku przed telewizorkiem.

(L) i wszystko jasne :)

Herodotus
29-09-2005, 13:30
Skad ta wiadomosc?? Podobno wystarczy zeby bylo 250 osob i wystarczy na oplacenie specjala...

turli
29-09-2005, 13:32
Wyjazd pociągowy odwołany !!!
I bardzo dobrze, lecimy autokarami, a "Andrzeje" co chcieli na krzywy ryj, to niech zostaną w domku przed telewizorkiem.

(L) i wszystko jasne :)

jesli to prawda to pieknie!
nie wiem wowczas jak sie dostane na nasz sektor...kumpel ostatnio chcial sie wbic i **** psy go nie wpuscily i musial z pyrami siedziec.

Koko
29-09-2005, 13:38
Ehh to ja już nic nie ogarniam. Chciałem zrobic tak jak pisałem wyżej tzn. zapłacic za pociag przed wyjazdem (o ile wszystko wypali) a po prostu nie chciałem kupić biletu na mecz. Czytajac komentarze na LegiaLive można sie ostro zamotać, bo niektórzy pisza ze bez biletu na mecz nie da sie jechać :kurde: Nie rozumiem, czemu nie ma takiej opcji ze każdy kupuje co mu pasuje tzn. bilet na mecz, bilet na pociag lub dwa razem ?? Stąd chyba małe nieporozumienia, bo sporo osób pewnie liczyło na to ze zapłaci za pociag a na mecz sie wbije za darmo, skoro jest taka szansa a Stowarzyszenie na tym nic nie traci. A kogo nie stać na pociag specjalny to niech kombinuje samemu jak chce z innym transportem. Jak dla mnie to zamotane i chyba nie tylko ja sie w tym pogubiłem :/

Herodotus
29-09-2005, 14:05
Czyli jeddziemy autokarami...moze i lepiej...czlowiek sie trochhe zdrzemnie w drodze powrotnej, bo na 8 do roboty...czego to sie nie robi, zeby na meczyk pojsc...

Żuku
29-09-2005, 14:11
pociąg miałbyć w W-wa o 4.14 a autokar...?w sobote rozpoczyna mi się rok akademicki..

Majster
29-09-2005, 14:55
Pełne i pewne info:

Pociąg specjalny na jutrzejszy mecz Lech - Legia został odwołany, ze względu na małe zainteresowanie wyjazdem!
Wszyscy, którzy kupili bilety na pociąg mają zapewnione miejsce w autokarach organizowanych przez Stowarzyszenie. Zbiórka jutro o godzinie 13 na Łazienkowskiej. Jest jeszcze 30 wolnych miejsc w jednym z autokarów. Zapraszamy do kas

Młody
29-09-2005, 15:03
Tak wszyscy liczyliście że zapłacicie na peronie. A Stowarzyszenie nie bedzie ryzykowało żeby znowu dopłacać. Było ogarnac 15 zł wiecej i byscie mieli pewne miejsce i pewny transport pociągiem a tak to teraz sami sobie wyjazd ogarniajcie...

Majster
29-09-2005, 15:11
Tak wszyscy liczyliście że zapłacicie na peronie. A Stowarzyszenie nie bedzie ryzykowało żeby znowu dopłacać. Było ogarnac 15 zł wiecej i byscie mieli pewne miejsce i pewny transport pociągiem a tak to teraz sami sobie wyjazd ogarniajcie...

Masz racje. Wiele osób cwaniakował że może się uda za free albo coś w tym stylu, a tu prosze zapłacisz pojedziesz nie zapłacisz nie pojedziesz (no chyba ze na własną ręke)

ems
29-09-2005, 15:22
JAK JA ***** NIENAWIDZE WYJAZDOW AUTOKAROWYCH <FOCH>

Młody
29-09-2005, 15:24
Ja też nie. Dla mnie to męczarnia...

sebek77
29-09-2005, 15:28
A jak dla mnie to to pier***e...wszystko jedno jest mi czym poprostu chce tam byc

Mogiel
29-09-2005, 16:05
Spodziewałem się tego. Nienawidze autokarów.. o ile czas podróży się wydłuży?

Majster
29-09-2005, 16:08

Tak myślę że do czasu jazdy trzeba będzie doliczyc z 1h lub więcej nawet, ale moge się oczywiście mylić.

Paluch
29-09-2005, 17:31
Pytanie jest... nie ma juz miejsc w autokarach wiec czy może ktoś organizuje inny autokar lub ma dwa wolne miejsca w samochodzie jeśli ktoś jedzie?
Prosiłbym pilnie o kontakt

edit: juz nieaktualne :hyhy:

buba(L)a
29-09-2005, 17:36
Cytat:

Tak myślę że do czasu jazdy trzeba będzie doliczyc z 1h lub więcej nawet, ale moge się oczywiście mylić.
wyjezdzamy pozniej niz pociagiem mielbysmy jechac wiec moze nie bedzie duzo dluzej. mimo tego moglby ktos mniej wiecej napisac o ktorej wracamy, ja tez ide do szkoly :roll:
pzdr

CywiL
29-09-2005, 19:14
Pociagiem mieliśmy wyjezdzać z Poznania 0 23.30 ,myślę ze autokarami wyjedziemy jakies pół godziny wczesniej....może nie bedzie tak żle ,z Bełchatowa i Ostrowca dośc szybko wróciliśmy...

Adiq
29-09-2005, 23:04
Prośba do wszystkich jadących jutro do Poznania o założenie na siebie bluzy z kapturem. Potraktujcie to poważnie i przekazujcie znajomym.

MTP
30-09-2005, 12:21
Ja zaraz wybijam na Legie.Nie narzekajcie na autokary bedzie dobrze.

maciej_KO
30-09-2005, 13:43
JAK JA ***** NIENAWIDZE WYJAZDOW AUTOKAROWYCH <FOCH>
a ja tym razem Cię z autokaru nie wyciągnę :hyhy:

Herman
30-09-2005, 14:34
kiepa, ja w Gdyni siedze.
ide an meczyk do jakiegos lokalnego tubylczego pubu.
trzymajcie sie tam.

mario(L)
30-09-2005, 16:23
Jaki wynik obstawiacie?Wierzę oczywiscie że Legia wbje przynajmniej dwa gole.
Wczoraj tak myślałem,skoro Wisła to dno bo grała jak grała wiadomo, to Poznań jest... ?

Raffi
30-09-2005, 16:31
bez takich wtrętów mi tu proszę. :nie:

PS Cała polska liga to dno, i to dno dna.

mario(L)
30-09-2005, 16:36
Przecież dobrze o tym wiem,że cała liga to dno.Nie jestem z tych za to co mówi że takze Legia to dno,bo jestem jej kibicem.Ale owszem uważam,że gra na słabym poziomie.A tu tylko liga polska,wiadomo jak wychodzi w europejskich pucharach.

Majster
30-09-2005, 16:53
Jaki wynik obstawiacie?Wierzę oczywiscie że Legia wbje przynajmniej dwa gole.
Wczoraj tak myślałem,skoro Wisła to dno bo grała jak grała wiadomo, to Poznań jest... ?

No dobra ale Lech różni się troche od Vitorii :roll: . Wystarczy napisać i porównać obie ligi to jak walka Dawida z Goliatem.

kosciesz
30-09-2005, 20:20
20 minuta meczu i dopiero nasi na stadionie?!

rolnik
30-09-2005, 20:43
Jeszcze nie wszyscy... wejdą pewnie na 2 połowę.

Raffi
30-09-2005, 20:53
46' Pod sektorem gości robi się nieciekawie. Policja nie chce wpuścić nikogo z grup autokarowych, więc fani próbują przeskakiwać przez płot. Rozpoczęły się przepychanki z siłami porządkowymi.

rolnik
30-09-2005, 21:38
74 min. - niespokojnie na trybunach; z sektorów zajmowanych przez fanów Legii poleciały na murawę race.

kosciesz
30-09-2005, 21:39
76' Gdy na boiski poleciały race, zarówno sektor gości jak i gospodarzy zabrały się do obrażania dyrektora ds. bezpieczeństwa Legii - Stefana Dziewulskiego.

jestem pod wrażeniem.....

wokulski
30-09-2005, 21:42
81' Mecz zostaje przerwany z powodu rzucanych na boisko rac.
82'Mecz wnowiony po prośbach Surmy do kibiców Legii o nie wrzucanie rac.

Raffi
30-09-2005, 22:16
Jeżeli ktoś myślał, że po 4 przerwach mecz zostanie przerwany, to chyba się mylił. Mecze będą rozgrywane do upadłego.

kosciesz
30-09-2005, 22:20
: Nie chcemy mieć nic wspólnego z takimi ludźmi, przepychanki z zarządem bardzo nam przeszkadzają, kiedy my rozgrywamy dobry atak na murawę lecą race. :ucieka:

oj panie Wdowczyk przechlapiesz sobie u nas....

Wdowczyk skrytykował też piłkarzy Lecha za śpiewy w szatni - pewnie znowu "W niewnawiści...

Raffi - to co trzeba zrobić, żeby dostać walkowera?

Raffi
30-09-2005, 22:22
zrobić 2 przerwy w grze.
PS Mamy zakaz wyjazdowy na jakieś 3 mecze (czyt: Zygo ma spokój na 3 meczach)

Bastion
30-09-2005, 22:25
Ja Wdowczyka nigdy nie lubilem, co napislaem w innym temacie. Teraz on po prostu chce podlizac sie naszej podlej lysej klamliwej prezesinie.

Didek
30-09-2005, 22:27
Byłem dumny jak słyszałem w TV w tym tumulcie 26-cio tysięcznej publiczności pyrów spiewy sławiące Legiunie.. Dumny jestem że jestem Legionistą!!!

Raffi
30-09-2005, 22:28
a co miał powiedzieć? "Cieszę się, że gdy wychodziliśmy z akcją, naszym kibicom udało się dorzucic swiecą do boiska?" "Cieszę się, że ktoś rzucił achtunga 3 metry ode mnie"?
Dla mnie ta akurat metoda jest przeciwskuteczna. Rozumiem pobudki, ale moim zdaniem ta strategia jest błędna, na dodatek mało uzasadniana, co spowoduje redukcję bazy popracia dla działań..

Fizi
mógł nic nie powiedzieć

RobcioLegia
Panowie wiecie co mnie najbardziej zalamuje ....przeczytalem komentarze pod live z meczu i sie zastanawiam czy zygo wynajal kogos do pisania tego czy na Legii naprawde sa tacy frajerzy ......

kosciesz
30-09-2005, 22:31
Oczywiście, że mógł nie komentować całej sytuacji...
albo zdobyć się na jakiś neutralny komentarz typu: jest to sprawa zarządu i kibiców - chociaż nam bardzo to przeszkadza.

Bastion
30-09-2005, 22:33
Ciekawe co powie, jak sie okaze ze jego kontark znajda chlopcy z TransFormers. Czy tez mu bedzie przeszkadzac konflikt na linii klub-kibice?

Majster
30-09-2005, 22:40
Panowie wiecie co mnie najbardziej zalamuje ....przeczytalem komentarze pod live z meczu i sie zastanawiam czy zygo wynajal kogos do pisania tego czy na Legii naprawde sa tacy frajerzy ......

Pewnie wynajął wystarczy poczytac komentarze pana: rea(L), to poprostu jebn... :klnie: go tylko w łeb.

Sahal
30-09-2005, 23:27
Nie trzeba się przejmować jakimiś wpisami ludzi, którzy nie podają maila zwrotnego. Przecież było mówione, że to wojna!!! Race to tylko środek do osiągnięcia celu, jakim jest pozbycie się iTi z Legii. I ja to rozumiem.

EDIT: Ciekawe ilu tych "prawdziwych" kibiców, którzy dodają komentarze, w ogóle pojawia się na stadionie...

Ziel
30-09-2005, 23:35
Tak tak napewno rzucanie rac spowoduje, że ITI sprzeda udziały Legii... - żartujecie?
Wdowczyk ma rację i zgadzam się z nim. Sami sobie szkodzimy i KONIEC... Stanowcze NIE dla takiego zachowania kibiców Legii...

Sahal
30-09-2005, 23:38
Tak tak napewno rzucanie rac spowoduje, że ITI sprzeda udziały Legii... - żartujecie?
Wdowczyk ma rację i zgadzam się z nim. Sami sobie szkodzimy i KONIEC... Stanowcze NIE dla takiego zachowania kibiców Legii...

To podaj lepsze rozwiązanie...

Kawa
30-09-2005, 23:39
Wdowczyk ma rację i zgadzam się z nim. Sami sobie szkodzimy i KONIEC... Stanowcze NIE dla takiego zachowania kibiców Legii...Tu juz nie mozna sobie zaszkodzic

Ziel
30-09-2005, 23:41
Wyjścia nie ma. Wejchert i Walter mówili, że Legia to długofalowy projekt. Oni chcą na Legii zarobić - nie wiem czy to możliwe, ale tak łatwo się nie zniechecą. Wręcz przeciwnie - teraz dostaniemy zakaz wyjazdowy na parę meczów i Zygo oraz Dziewul mają spokój, przynajmniej na trochę...
Tej wojny nie wygramy, a jak narazie "strzelamy do własnej bramki"

Sahal
30-09-2005, 23:44

Widzę, że Ty ją przegrałeś jeszcze przed jej rozpoczęciem. Pozwól, że ja będę miał jednak w tej kwestii odmienne zdanie.

Ziel
30-09-2005, 23:47
Protest tak, ale nie w tej formie... Wioskę sobie robimy na całą Polskę...

Sokol
30-09-2005, 23:49
przepraszam ze spytam ale na jaka cala Polske? przed kim?

Sahal

No to w jakiej formie? Wysil się. Zaprezentuj swój pogląd, jak miałoby to wygladać... Narzekać każdy może.

Domino23
Brawo dla tych co byli w Poznaniu, 100% poparcia :ucieszony:

matx
30-09-2005, 23:50

Walter z Zygo, to chcą nam zrobić wioskę - jak piszesz - na calą Europę.

kosciesz
30-09-2005, 23:51
Wyjścia nie ma. Wejchert i Walter mówili, że Legia to długofalowy projekt. Oni chcą na Legii zarobić - nie wiem czy to możliwe, ale tak łatwo się nie zniechecą. Wręcz przeciwnie - teraz dostaniemy zakaz wyjazdowy na parę meczów i Zygo oraz Dziewul mają spokój, przynajmniej na trochę...

Ale przecież nam wszystkim zależy, żeby na Legii było ok. My bylibyśmy szczęśliwi widząc jak Wejchert i Walter zarabiają kasę na biletach po na nowym stadionie jest 30 tys. ludzi, gramy w lidze mistrzów a na trybunach jest wspaniała oprawa, a obok sektora ultrasów jest sektor rodzinny 5 razy większy...

tylko, że obecna polityka ITI dąży do tego, żeby cały stadion był sektorem rodzinnym, a dla nas nie ma miejsca w tym śnie.... dlatego chcemy ich z tego snu obudzić...
Jeśli znasz lepsze metody protestu to rzucaj pomysłami - przyjdź na zebranie SSLW - w tej sytuacji nie ma mądrych, więc może Twój pomysł też na coś się przyda

Ziel
30-09-2005, 23:51
Miałem na myśli ludzi którzy oglądali ten mecz, tych którzy jutro przeczytają o tym w gazetach np. Tam nie będzie napisane dlaczego rzucaliśmy tylko, że była taka sytuacja i koniec.

Ziel
30-09-2005, 23:54
Pomysłu dobrego nie mam, ale myślę że obecja forma protestu jest bez sensu, nie prowadzi do nikąd...

Sahal
30-09-2005, 23:54
Miałem na myśli ludzi którzy oglądali ten mecz, tych którzy jutro przeczytają o tym w gazetach np. Tam nie będzie napisane dlaczego rzucaliśmy tylko, że była taka sytuacja i koniec.

Wybacz, ale na to, co będzie napisane w gazetach nie mamy wpływu...

Ziel
01-10-2005, 00:00
Oczywiście, że mamy. Wiele razy kibicee Legii byli entuzjastycznie opisywani przez prasę. Przypomnijmy choćby tytuł w Przeglądzie "Deyna byłby dumny"...

Uzupełniając moją wcześniejszą wypowiedź: Przez takie zachowanie ITI-oci utwierdzają się w przekonaniu, że dobrze zrobili wypowiadając wojnę kibicom, bo jak widać to są jednak "chuligani"...

MK
01-10-2005, 00:03
O Boże! :niebij:
I znowu staruszki w komunikacji miejskiej będą Cie laskami napieprzały jak będizesz chodził w szaliku (L). Przesrane całą zime bez szlika będizesz musiał chodzić i z barwami się kryć.
A tak na poważnie to jeśli dla Ciebie bardziej priorytetową sprawą jest to co napiszą w gazetach, niż sytuacja na lini zarząd kibice, to nawet nie będe próbował Cie zroumieć. Po prostu mamy inne priorytety

Kawa
01-10-2005, 00:03
Oczywiście, że mamy. Wiele razy kibicee Legii byli entuzjastycznie opisywani przez prasę. Przypomnijmy choćby tytuł w Przeglądzie "Deyna byłby dumny"...

Uzupełniając moją wcześniejszą wypowiedź: Przez takie zachowanie ITI-oci utwierdzają się w przekonaniu, że dobrze zrobili wypowiadając wojnę kibicom, bo jak widać to są jednak "chuligani"...ich nie trzeba było utwierdzac, zygo cały czas powtarzał, ze chca zmiany publiki (jak w Bayernie) ,wiec zastanow sie czy zasobnosc Twojego portfela bedzie wystarczajaca dla prezesika.

Ziel
01-10-2005, 00:07
A tak na poważnie to jeśli dla Ciebie bardziej priorytetową sprawą jest to co napiszą w gazetach, niż sytuacja na lini zarząd kibice, to nawet nie będe próbował Cie zroumieć. Po prostu mamy inne priorytety

A czy według Ciebie rzucanie rac na boiso i protest w tej formie polepszy relacje na linii Kibice - zarząd, bo tak wynika z Twojej wypowiedzi. :zdziwiony:

RobcioLegia
hmmm grajki nic nie graja , zarzad uprawia prywate a do tego jeszcze jak widac niektorzy kibice :hmm: maja problemy ze zrozumieniem rzeczywostosci....nie wiem skad niektore pazie spadly czy to moze rodzina naszego wspanialego prezesa jest....

Sokol
Legia rzuca piro na murawę z wiadomych względów. Na ich poczynania "Kocioł" reaguje poprzez kilka piosenek skierowanych przeciwko zarządowi Legii i Dziewulskiemu.
jestem mile zaskoczony, choc podobno piknikowa czesc trybun troche inne hasla wznosila ;)

Marschall
01-10-2005, 00:10
Legia rzuca piro na murawę z wiadomych względów. Na ich poczynania "Kocioł" reaguje poprzez kilka piosenek skierowanych przeciwko zarządowi Legii i Dziewulskiemu.
jestem mile zaskoczony, choc podobno piknikowa czesc trybun troche inne hasla wznosila ;)
Trudno odpowiadać za to co wykrzykują niektórzy jednomeczowcy na nowej trybunie. Raczej należy to olać, bo Kocioł zareagował okrzykami na Zygę i Dziewulskiego oraz "Piłka nożna dla kibiców".

MK
01-10-2005, 00:12

A czy według Ciebie rzucanie rac na boiso i protest w tej formie polepszy relacje na linii Kibice - zarząd, bo tak wynika z Twojej wypowiedzi. :zdziwiony:
Ale to nie jest już kwestia polepszania stosunków między nami, bo dobre stosunki są niemożliwe do osiągnięcia jak pokazał nam czas. Więc skoro jedni działają przeciwko drugim to Ci drudzy przeciwko pierwszym. To chyba dość logiczne

Tur
01-10-2005, 00:17
Mnie w tym wszystkim zabolał nie sam fakt rzucania racami reszta piro(bo akcję z derbów popieram) ale to w jakim momencie się to działo. A mianowicie wtedy gdy Legia przegrywała i miała niewiele czasu by cokolwiek odrobić.I tu mnie boli,że nasza ekipa wyjazdowa przeszkadzała w tym piłkarzom,których(mimo tego jacy oni są-patrz poziom sportowy) powinna wspierać.Wszystko wyglądałoby o niebo lepiej gdyby to piro poleciało przy stanie 0-0 czy po końcowym gwizdku. I jeszcze jedna już mniej ważna kwestia,ale jednak nie mogę o niej nie napisać. Jeśli rzucamy i jest to protest przeciwko polityce zarządu to czemu petarda wybucha 3 metry od Wdowczyka? Chciałbym wierzyć,że to przypadek. A to,że Wdowczyk tak, a nie inaczej wypowiedział się o kibicach mnie akurat nie dziwi. Na pewno wielu z nas, popierających protest stojąc tyłem do reszty (tak jak Wdowiec) i prawie dostając petardą byłoby mocno wkurzonymi.

LEGIACWKS
01-10-2005, 00:30
jeden komentarz z forum Lecha

to się tyczy kibiców przyjezdnych - Rozumiem ich i popieram ich wojnę z frajerskim zarządem, natomiast nie pochwalam formy tego protestu. Powinniście widzieć, jak dłuuuuuugo po meczu, kiedy stadion był prawie pusty na murawie pojawił się złą sławą owiany Prezez Zygo :))) On na nich działa jak czerowna płachta na byka. Zaczęli mu jechać od najgorszych i ogólnie zmieszali go z błotem.

ciekawe na ile to prawda

Pan Artysta
01-10-2005, 01:07

Majster ty nie w Poznaniu :O

Pesto
01-10-2005, 01:21
: Nie chcemy mieć nic wspólnego z takimi ludźmi, przepychanki z zarządem bardzo nam przeszkadzają, kiedy my rozgrywamy dobry atak na murawę lecą race.

Głupotę trzeba nazywać po imieniu. Ukłon dla trenera.

Teraz słówko do "kómatyh" : bluzgajcie sobie ile wlezie , bojkotujcie co tam chcecie , śpiewajcie hasła uznane powszechnie za obraźliwe.
Ale race to sobie może odpuśćcie , bo ino szkodzicie klubowi , dla którego ponoć taaaak się poświęcacie i tyyyyyle robicie.

(To się tak skończy , że będą kary finansowe za próbę wnoszenia rac. Dopiero będzie wtedy płacz , jaki ten tyran Zygo okrutny).

Herman
01-10-2005, 01:31
ojej ojej

n/c
kary $ za race?
kto je bedzie egzekwowal (nie pytam nawet "kto bedzie je placil") ?
ochrona bedzie wystawiala mandaty czy jak ?

kozer
01-10-2005, 01:53
kary $ za race?
kto je bedzie egzekwowal (nie pytam nawet "kto bedzie je placil") ?
ochrona bedzie wystawiala mandaty czy jak ?
Kary są, tyle że nie finansowe.

Art. 21
(...) 3. Kto wnosi lub posiada na imprezie masowej broń, inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne lub materiały pożarowo niebezpieczne, podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.

Tuzin
01-10-2005, 02:11
Jak juz cos wywalczycie tymi waszymi fochami z rzucaniem rac to sie odezwijcie... Dobranoc.

pusty
01-10-2005, 04:10
Wróciłem.
Mimo, że przed sektorem byłem ponad 2 godziny przed meczem, jak grupka około 40 osób to na sektor wchodze gdzieś tak około 15 minuty. To co wyprawiałą policja to przegiecie. Kazali nam chodzić od jednego miejsca do drugiego, na dodatek w błocie. W efekcie wchodze na.... tymczasową kartę kibica, która oni uznali za chip. Innym też jakos się udaje wejść.
Głowna grupa dojeżdża na chwile przed przerwą, i przy wchodzeniu na sektor dochodzi do krótkiego starcia z Lechem i policją.
Doping ogólnie słabiutki, choć było kilka przyzwoitych momentów.
Szacunek dla Lecha, jako że to oni pierwsi zaczęli śpiewć "Zygo chu...", a później nawet zachęcali do tego cały stadion.
A to, ze Zygo spacerował po meczu na murawie to prawda. Oj dostało mu się trochę...
Ogólnie było dobrze 8)

Mogiel
01-10-2005, 05:42
Wróciłem również. Gdyby nie napór na bramce wejściowej na teren stadionu (której wielkość i przepustowość dorównuje tym w przedszkolach) to byśmy równie dobrze tam stali. Przy wchodzeniu na nasz sektor mała akcja na Lecha. 4 trybyna w tym czasie ma niezły orgazm ;). Jeden gość, który opluł mojego kumpla, jest do tyłu o aparat. Cyfrowy ;). Pozdro ziomek, pozdrów kamienia. Widać natomiast gdzie siedzą prawdziwi kibice, a gdzie jednomeczowe napinacze. W momencie rzucenia przez nas pierwszej racy Kocioł zaczyna jechać na Zygo i Dziewula, podczas gdy 4 trybunka częstuje nas stałym arsenałem. Cóż, fajnie że byłem.

P.S. Powstało pare hiciorów pod piosenki z radia, zapamiętałem niestety tylko jeden :P.

MTP
01-10-2005, 06:08

to się tyczy kibiców przyjezdnych - Rozumiem ich i popieram ich wojnę z frajerskim zarządem, natomiast nie pochwalam formy tego protestu. Powinniście widzieć, jak dłuuuuuugo po meczu, kiedy stadion był prawie pusty na murawie pojawił się złą sławą owiany Prezez Zygo :))) On na nich działa jak czerowna płachta na byka. Zaczęli mu jechać od najgorszych i ogólnie zmieszali go z błotem.

ciekawe na ile to prawda
To nie byl Zygo tylko jakiś działacz Lech,ale najebana patologia w każdym łysym widzi Zygo.
Co do jednomeczowców "ej k... hamy przyszliście bo My tu gramy"
Obowiązkowa selekcja na wyjazdy lub zakaz picia.Aż korciło żeby jakiemuś patologowi na łeb sztuke wywalić.
Ems masz pozdro od Borowików
Pozdro dla chłopaków z Olimpii z naszego autokaru Turliego i drugiego ale zapomniałem ksywy.
Bramka na schodach :brawo:
Race,achtungi i świece :brawo:
Jak zwykle błoto :nie: :ucieka:
Takie eskorty moga być 100 na liczniku środkiem drogi.
Dla delikwenta co musiał zostać na stacji :nie:

Mogiel
01-10-2005, 06:11
Obowiązkowa selekcja na wyjazdy lub zakaz picia.Aż korciło żeby jakiemuś patologowi na łeb sztuke wywalić.

:hyhy:

Pierwszy widok po wejściu na sektor - kolo w pierwszym rzędzie tyłem do murawy. Zgięty wpól.. Zgadnij jaką czynność wykonywał :chytry:.

Mrozik
01-10-2005, 06:13
Ogólnie wyjazd na + . Ale bez jakichś większych rewelacji. Szkoda ze tak mało piro mieliśmy. Akcja pod bramką na schodach zajebista

A eskorta w drodze powrotnej - Jeśli muszą być to tylko takie ;]

MTP
01-10-2005, 06:17

:hyhy:

Pierwszy widok po wejściu na sektor - kolo w pierwszym rzędzie tyłem do murawy. Zgięty wpól.. Zgadnij jaką czynność wykonywał :chytry:.
Wydaje mi sie że to ten typ dostał kopa w klate lub brzuch.O ile to ten.W każdym bądz razie o typ tak dostał że bełtał.

Mogiel
01-10-2005, 06:19
No to możliwe się myliłem. Nie widziałem zdarzenia, a bełtanie jednoznacznie kojarzy się z jednym..

Pozdrowienia dla mojego autokaru ;).

Żuku
01-10-2005, 06:36
Dla delikwenta co musiał zostać na stacji

żyje? :oczko:

zakaz picia obowiązkowy oraz PALENIA! Nie ma jak mieszanie wódki, piwa, papierosów, :jamaica: z pomidorem, chipsami, kiełbasą ... kur** :kurde:\

a najlepsze ze strony Lecha: "na kolana, na kolana ... " :hyhy:

Gutek
01-10-2005, 07:57
Szkoda, że panowie od achtungów nie trafili we Wdowczyka. Byłoby weselej.

:/

sebek77
01-10-2005, 09:31
Ja rowniez wrócilem ;) ciekawie bylo oczywiscie kilku podstawowych elemantów Poznanskich nie moglo zabraknąc blotko jak zawsze :cicho: droga jakos zleciala,na sektor wlazlem w 20 minucie :/ moze doping nie byl rewelacyjny, ale pare razy ladnie ryknelismy,akcja z pirotechniką dla mnie bardzo dobra szkoda ze tak malo bylo tego wszystkiego.wracalem juz nieprzytomny, wiec nic nie napisze :) a teraz ide odsypiac

Paluch
01-10-2005, 09:35
Mnie bardzo wkurzała sygnalizacja świetlna w Poznaniu...albo sie swiatła przełaczały co 10 sekund albo co dwie minuty... Tyle czasu stracilismy na nich ze na mecz dotarlismy na przerwe...
Ogolnie gitarka
Szacunek za wspólne okrzyki dotyczace Stefana I Zyga
Czasem naprawde głosno rykneli, ale w sumie jakos bardzo mi sie ten ich spiew nie podobał.
Ich oprawa :brawo:

Paluch
01-10-2005, 09:38
aaa Gajtkowski i Reiss: brawo za profesjonalizm :brawo:
nie myślałem ze z nich takie kurwy :zdziwiony:

mort
01-10-2005, 09:38
No i brawo za wczoraj :brawo:

Brawa też dla "kotła" Lecha :brawo:

Się komuś niepodoba taki protest to ...... to trudno :hyhy:

PS.Żeby tylko deszcz nie zaczął padać bo 11 coraz bliżej 8)

mksbart
01-10-2005, 09:50
Nas 17+ panna, z flagą MKS POGOŃ

arczi
01-10-2005, 10:19
Oho... Grono fochmenow rosnie.

Zap
01-10-2005, 10:27
W 100% popieram protest. W każdej możliwej do zrealizowania formie.
Chociaż myśle że o wiele bardziej zaszkodi łysej ku :klnie: e afera z danymi osobowymi niż race na boisku.

Viola
01-10-2005, 11:57
Popieram wasz protest całkowicie i uważam, że każdy środek jest dobry dla osiągnięcia celu :) Co do reszty to nasza oprawa chyba wyszłą świetnie ale troche nieobiektywna jestem ;)

dude
01-10-2005, 12:13
Świetnie ? Nie no litości Viola... Co może być świetnego w zwykłym odpalaniu piro ? Dla mnie nic. Świetna oprawa to dobry pomysł i staranne wykonanie. My niestety postawiliśmy w tym meczu tylko na piro.

Zachowanie Kotła - poprawne.

Kosiasz
01-10-2005, 12:18
Mecz wcale nie musiał kończyć się porażką Legii. Obrońcom Lecha pomagali jednak chuligani z Warszawy. Kiedy Aleksandar Vuković atakował prawą stroną, z warszawskiego sektora rzucono w niego racą. Wcześniej kibice rzucali petardami w trenera Dariusza Wdowczyka. Legia przegrała, bo najwyraźniej nie miała dla kogo wygrać.

Cipciuś
01-10-2005, 12:19
A na mnie duzy efekt zrobilo Wasze racowisko - podobało mi sie bardzo :oczko:

A apropos protestu to szkoda tylko ze nie wyszlo tak jak wyjsc mialo i tak mało piro na murawie

Paluch
01-10-2005, 12:20
Fack już nie jest po naszej stronie? :roll: :placze:

:ucieszony:

wokulski
01-10-2005, 12:23
Taka gazeta po prostu,są jak chorągiewka poglądy bardzo szybko się im zmieniają.

Ziel
01-10-2005, 12:25
Fack już nie jest po naszej stronie? :roll: :placze: :ucieszony:
Z meczu na mecz coraz mniej osób jest po "waszej" stronie... :zlosliwy:

Sokol
01-10-2005, 12:26
http://www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=82&f=94 :chytry:

Arni
01-10-2005, 12:38
Fack już nie jest po naszej stronie? :roll: :placze: :ucieszony:
Z meczu na mecz coraz mniej osób jest po "waszej" stronie... :zlosliwy:

Straszne, straszne, po prostu z rozpaczy brak słów :roll: :ucieka:
A najbardziej żal, że Ty i reszta zaślepionych nie jesteście po naszej...

daimler
01-10-2005, 12:47
Jesli o race idzie - spoko, nie ma nic przeciwko, ale na litosc boska przeciez wszyscy widzieli ze pod naszym sektorem jest lawka rezerwowych NASZEJ druzyny!!! nie mozna bylo celowac troche bardzie w lewo? Achtung ktory jebnal 2 metry od Wdowczyka to lekka przesada! Co do jego wypowiedzi - nei ma sie mu co dziwic, jemu zalezy na wyniku a nie oszukujmy sie - te przerywanie meczu z jego perspektywy druzynie nie pomagalo...

Co do Lecha - fajnie to wszystko wygladalo, tylko ciekawe jaka bedzie frekwencja na nastepnym meczu.

co do konfliktu - PSG dalo rade, damy i my. 8) tylko z tego co sie orientuje, oni z protestem wyszli tez poza stadion... Moze i my powinnismy o czyms takim pomyslec? :hmm:

Grabek
01-10-2005, 12:52
sędzia po drugim przerwaniu gry powinien zakończyc mecz :efoch:

vit
01-10-2005, 12:53
Szacunek dla tych co byli w Poznaniu.!00% poparcia dla rac na boisku.
Najbardzoje jednak boli mnie to że wśrod nas,kibiców Legii jest tak dużo frajerów.
Prowadziłem chwilke dialog na forum drzewkowym,ale po 2 postach dalem spokój.Tam
rządzi rodzina Dziewulskiej,sami konfidenci
Oczekuje podzienkowań od Lechitów za to że znowu mogli dzieki nam zapełnic stadion :chytry:
a tak powaznie,to liczba Lecha imponująca,zachowanie kotła bardzo charakterne
...i mnie tam nie było :kurde:
LEGIA TO MY!

Ziel
01-10-2005, 12:55
Byłem i chciałbym być nadal, ale wczoraj się wku*wiłem... Przesadziliście... :kurde:

Viola
01-10-2005, 12:59
Świetnie ? Nie no litości Viola... Co może być świetnego w zwykłym odpalaniu piro ? Dla mnie nic. Świetna oprawa to dobry pomysł i staranne wykonanie. My niestety postawiliśmy w tym meczu tylko na piro.

Zachowanie Kotła - poprawne.

Mam prawo do indywidualnej oceny a dla mnie najlepsza oprawa to taka gdzie jest dużo fajnej piotechniki odpalonej tak żeby efekt był piorunujący i taka własnie była wczorajsza oprawa :)

daimler
01-10-2005, 13:00
Byłem i chciałbym być nadal, ale wczoraj się wku*wiłem... Przesadziliście... :kurde:

Ja powiem na chlodno, bo choć nie uwazam rzucania rac za dobra strategię to po prostu nie wiem co moglibysmy zrobic??!?!?!

Wiec mam prosbe - jak masz jakis pomysl, to wal smialo, pisz i nie pytaj o nic. Ale jak masz tylko krytykowac dla samego krytykowania to odpusc sobie... :roll:

Foxx
01-10-2005, 13:05
:brawo: :ucieka:

ems
01-10-2005, 13:10
"Przyszliscie chamy, dlatego ze my tu gramy" a Lech za chwile (do pilkarzy, niby, ale fajnie wyszlo:D):
DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY :D

akcja za sektorem spoko, szkoda ze troche wiecej ludzi sie nie ruszylo, Leszek mialby gorecej :)

Ludzie - jak pijecie na wyjazdach , spoko - ale przynajmniej przed samym dojazdem ogarniajcie sie troche

Borowiki Hools '80 szacun pozdro do konca :D:D:D:D:D:D:D

co do protestu - przykro mi, ale probowalismy sie dogadac z zarzadem przez ostatni rok. albo zrozumieja, ze z kibicami nie mozna walic w popularnego wała, albo beda mieli problemy z wygrywaniem meczy.

daimler
01-10-2005, 13:14
http://www.boulogne-boys.org/pnuke/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=viewdownload&cid=2

polecam filmik z meczu z FC Metz (na drugiej stronie). Wtedy chlopaki z Boulogne i Autiel dali chyba najmocniej do pieca...

I tam tez chyba o ile pamietam sa ujecia "z miasta"...

edit: no i oczywiscie filmik ktory w innym temacie podal Marecki - jak ktos nie kuma francuskiego to warto sobie przetlumaczyc.

Adiq
01-10-2005, 13:17
A eskorta w drodze powrotnej - Jeśli muszą być to tylko takie ;]
Z eskortą poznańską choćby na koniec świata. :oczko:

Arni
01-10-2005, 13:38

W ramach sprecyzowania: wczoraj również zabrakło mnie niestety na meczu.

wi(L)ku
01-10-2005, 14:11
Ja pierdole, jak czytam wasze wypowiedzi, to aż mnie ściska w środku, jestem myślami w Poznaniu, a tu ni chu*a. Nie mam z kim jeździć na mecze, żałuje bardzo, kocham Legię, ale mówie wam, jakbym chciał być na takim meczu, yaaaaaaaa, oddałbym wszystko... :placze:

Dżon
01-10-2005, 14:41

ciekawe na ile to prawda

Hmmm... Z mojej strony wyglądało to tak, że na boisko po meczu wlazł jakiś łysy w garniaku, mój kumpel powiedział do mnie ze śmiechem "patrz! Zygo!", na co ja już głośniej "Patrzcie, to Zygo! Zygo?! Co ty tu robisz?!" Oczywiście to były jaja, ale za chwilę cały nasz sektor to podchwycił i pojechał ładnie po prezesinie, niektórzy bardzo się napalili, a my mieliśmy ubaw :ucieszony: Jeśli to jednak był prawdziwy Zygo to byłbym bardzo zdziwiony i cała akcja straciłaby swój urok :-

PS. A te hity w autobusie to z autokaru nr 4, w którym jechałem 8)
Ja pamiętam: Piaska: "To właśnie tego dnia Zygo ci zakaz daaaa! Prawie do nieba wzięłaś mnieeee ..." oraz refren "Baśki" Wilków: "Piękne jak Zyyyygo!" :hyhy:

"Kapitan Polewa - Cała naprzód!" 8)

Aha - jak ktoś chce filmiki to na dzon@op.pl proszę walić (obym teraz wysłał nie tak jak z ostatniego Płocka :wstyd: :oczko: )

Młody
01-10-2005, 16:46
Wstałem o 15:00 :hyhy:

- Ogólnie wyjazd na +
- Dobra akcja przed wejściem na sektor :brawo: ale mogło być dużo lepiej, niestety brak zdecydowania.
- Doping mizerny jak na nas. Chłopak z Elbląga co jechał z nami powiedział że jeszcze tak kiepskiego w naszym wykonaniu nie widział :/
- :brawo: dla Kotła.
- 100% poparcia dla pirotechniki na murawie :zlosliwy:
- Borowik Boys '80 <== Respect :hyhy: :zlosliwy:
- "Gdzie jest cztery? nie ma nie ma go" ;P i inne ciekawe cytaty z podróży autokarem.
- 100 na liczniku i środkiem ulicy :brawo:
-Wstyd troche za to bydło, do którego nie dociera że nie palimy w autokarze, nie śmiecimy na podłoge i nie chlamy do nieprzytomności.

Korzystając z okazji Pzdr dla zajebistych chłopaków z Elbląga, którzy byli z nami na tym meczu, dla Everlasta, Emsa z forumowiczów i jeszcze paru osób z pierwszych fotelkiów :oczko:

CywiL
01-10-2005, 18:15
Generalnie wyjazd zajebisty ,coraz bardziej mi się te autokarowe eskapady podobają... 8)
Do minusów zaliczyłbym spóznienie i to jebane błoto :/
Do plusów zaś : Leszków kicających jak zające na swój sektor :zlosliwy: , zajebistą podróż w obie strony (Zipera rządzi ! ) i protest ,szkoda tylko że nie do konca było tak jak miało być.
Co do Lecha to wielki plus za ich zachowanie w trakcie naszego protestu :brawo:
Trzeba też przyznac że frekwencja i to racowisko pod koniec naprawdę zrobiły na mnie wrażenie...doping już mniej bo hałas bardziej wynikał z tumultu robionego przez dwadzieścia parę tysięcy ludzi.

P.s. Dobra ta Tatra ! :ucieszony:
P.s 2 : Wielkie Joł dla kolesia który siedział za nami i "umilał" :joint: całą podróż,i dla sąsiada z boku co Carlsbergiem poratował.... :brawo:

Sokol
01-10-2005, 20:37
http://www.boulogne-boys.org/pnuke/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=viewdownload&cid=2
.
Chyba im ochrona race walnela z reki w czasie odpalania ;)
[08] OM - PSG [CDL]

juras
01-10-2005, 22:42
Z eskortą poznańską choćby na koniec świata.

:rotfl3:

Kempes
01-10-2005, 23:16
Ej ej ludzie - jak wyszły maski ?
Było ''masowe'' maskowanie ?

Jeśli tak , ma ktoś może fotałe ?

pusty
01-10-2005, 23:20
Nie było. Jeśli chodzi Ci o mecz. Moze kilka osób założyło, ale nie było ogólnego "maskowania".

ems
01-10-2005, 23:34
glownie ze wzgledu chyba na brak choreografii, dojazd na druga polowe, oraz awanti za sektorem

Tur
02-10-2005, 00:52
co do pomysłów na protest.Wpadłem na taki(wiem,że może mało realny,ale chociaż by było weselej):Żyleta(chociaż G) zakłada na mecz garniaki albo chociaz marynary i pod krawat,kto ma bierze "szalik" zygowy,siadamy,kto chce może napychać się popcornem.mozna wymysleć jakieś okolicznościowe przyśpiewki "piknikowe" :) (wyobraźcie sobie Starucha na gnieździe pod krawatem ;)) siedzimy tak jakiś czas po czym wywieszamy transparent w stylu: "tak tutaj nigdy nie będzie!" po czym wszyscy odwracamy się plecami zdejmujemy marynary,zakładamy na gęby prawdziwe szale Legiuni przerzucamy pseudo szale za płot i odpalamy piro :) dalszy ciąg raczej dowolny i każdy sobie dopowie... :) Wiem,że to raczej nierealne ale myślę,że pomysł mimo,że trochę do śmiechu to jednak nie taki głupi.

0-32
02-10-2005, 10:48
Pomysł rzeczywiście śmiechowy, warty przedyskutowania, ale nie wiem czy realny do zrealizowania

(L)enio 88
02-10-2005, 14:46
Protest według kolegi Bart(L)sh jest zajebisty ale chyba mało realny ale kto wie może udało by się coś w tej sprawie zdziałać !!!:]

(L)egionek
02-10-2005, 17:26
:brawo: za pomysl ale mysle ze niestety nierealny...ale kto wie

Paluch
02-10-2005, 18:06
Bart(L)sh ale zes sie rozbrykał :D :D

hahah plus za kreatywność ale nie ma raczej szans zrobic czegos takiego

Herodotus
02-10-2005, 19:08
Wyjazd w sumie udany...szkoda tylko, ze nie ma umiaru (w przyspaku niektorych) w piciu piwa i przez te postoje dojezdzamy dopiero na 2 polowe...to blotko to czywiscie slynny wielkopolski pozadek;]...co do palenia szlugow i do zasad, nie wiem czy jest sens sie wypowiadac...niektorzy sa tak ograniczeni, ze nie potarfia zrozumien NIE PALIC i nie moga wytrzymac 2-3 godzin bez szluga = zenada...poza tym paru typow sie totalnie nie nadaje na wyjazdy autokarowe (np 2 slynnych, starych wyjzdowcow z naszego autokaru;))...ems chyba niezle musiaaly nogi bolec po powrocie...szkoda w sumie ze nie doszlo do sparingu po powrocie;D...typ ze stacji chyba jednak dojechal, nie zostawili go...

Mogiel
02-10-2005, 19:16
W naszym autokarze zostało to załątwione bardzo prosto. Większość była paląca, kierowca również, więc palenie było dozwolone.

banan
02-10-2005, 20:38
ale oczywiście pety nie mogły się znaleźć na podłodze 8)

MTP
02-10-2005, 22:23
No co ty ? A myślałem że mogliście rzucac,browary rozlewac na podłoge i w ogóle smiecić.No przecież to tak oczywiste że nie musialeś tego pisać.
U mnie też były osoby palące ale chodzi o to że trzeba uszanowac tych co nie palą.

Mogiel
02-10-2005, 22:35
No co ty ? A myślałem że mogliście rzucac,browary rozlewac na podłoge i wogóle smiecić.No przecież to tak oczywiste że nie musialeś tego pisać.
U mnie też były osoby palące ale chodzi o to że trzeba uszanowac tych co nie palą.

U mnie na szczęście (dla niepalących:P) nie było tak, że 30 osób kurzyło naraz. Jak ugadaliśmy się z kiero że można palić, to pierwsza partia taka była. Ale potem już pojedyńcze osoby.

CywiL
03-10-2005, 00:24
U nas w autokarze raczej nie było jakos specjalnie najarane...

Sokol
03-10-2005, 00:34
U mnie na szczęście (dla niepalących:P) nie było tak, że 30 osób kurzyło naraz. Jak ugadaliśmy się z kiero że można palić, to pierwsza partia taka była. Ale potem już pojedyńcze osoby.

A myslisz ze co jest lepsze dla nie palacego?
jak powiedzmy raz na 30min zapala wszyscy, czy co chwile zapalany jest nowy szlug i tak do konca pozdrozy? :>

Mogiel
03-10-2005, 07:07
Po krótkim przemyśleniu dochodzę do wniosku, że i tak źle i tak niedobrze :P.

Raffi
03-10-2005, 07:38
– Nie ma mowy o żadnych negocjacjach z chuliganami – mówi twardo Ostrowski. – Nie będziemy sprzedawać biletów na mecze wyjazdowe. Na trybunę odkrytą będą wpuszczane tylko osoby posiadające karnety. Czarny scenariusz to mecze przy pustych trybunach – kończy Jarosław Ostrowski.

daimler
03-10-2005, 08:17
– Nie ma mowy o żadnych negocjacjach z chuliganami – mówi twardo Ostrowski. – Nie będziemy sprzedawać biletów na mecze wyjazdowe. Na trybunę odkrytą będą wpuszczane tylko osoby posiadające karnety. Czarny scenariusz to mecze przy pustych trybunach – kończy Jarosław Ostrowski.

:roll: robi sie coraz ciekawiej...

Paluch
03-10-2005, 08:19
to oni na tym stracą a nie my

w końcu ulegną

Cipciuś
03-10-2005, 08:52

w końcu ulegną

ad 1 - taaaa :/

ad2 - taaaa :-

(L)ebil
03-10-2005, 08:57
[quote="Paluch"]to oni na tym stracą a nie my

I saloniki kolportera.

Rycy
03-10-2005, 09:48
Zachowanie kibiców w Poznaniu było karygodne. Te rzucanie rac i petard na murawę nawet gdy piłkarze naszego klubu byli przy piłce. Rzucanie świec dymnych i rac przed ławkę rezerwowych też było karygodne...I BARDZO DOBRZE!!! Trzymajmy tak dalej to pokażemy Zydze i spólce i tym połamańcom zwanym piłkarzami co o nich myślimy...

Ziel
03-10-2005, 11:05
w końcu ulegną
Mówisz poważnie? :ucieka:
Proste, że oni nie ulegną :kurde:

MK
03-10-2005, 12:15
Też problem, jak Żyleta nawet będzie zamknięta, dla osób bez karnetów to zawsze można sie wprosić 8)

A tak wogóle to kto to jest ten ostrowski?

Flip
03-10-2005, 12:51
O.S.T.R 8)

Socios
03-10-2005, 15:36
W pisarzy nam qrwa obrodziło :/ Jeszcze jedna podobna "szmata" na Klatta wisiała. Chyba prostu z barłogu sobie wyciągnęli :kurde:

Edit: ...

Paluch
03-10-2005, 17:25
w końcu ulegną

to może lepiej my ulegnijmy? jakos to sie musi skończyć a nie wydaje mi sie ze to sie zakonczy naszymi ustepstwami
Bez przesady to nie jest wojna tylko duzy konflikt i trzeba jakos znalesc złoty srodek.
Pierwszy krok powinni zrobić oni bo to oni wszystko to rozpętali.
Nie wiem czemu sie dziwisz...jesli "firma" zacznie tracic zysk to beda musieli pojsc po rozum do głowy

Cipciuś
03-10-2005, 17:32
w końcu ulegną

to może lepiej my ulegnijmy? jakos to sie musi skończyć a nie wydaje mi sie ze to sie zakonczy naszymi ustepstwami
Bez przesady to nie jest wojna tylko duzy konflikt i trzeba jakos znalesc złoty srodek.
Nie wiem czemu sie dziwisz...jesli "firma" zacznie tracic zysk to beda musieli pojsc po rozum do głowy

tylko pamiętaj Palec ze po nas przyjdą następni - bardziej dostosowani do tego co wyobraża sobie nasze kochane AjTiAj - tu nie chodzi o to ze my ulegniemy tylko ze oni nas poprostu moga stad wywalic a to ze nie przyjdziemy i oni straca na biletach to nie jest tak ze wtedy oni traca bo ja jakos sobie nie wyobrazam od tak nie przyjsc a wiec teoretyczne ONI STRACA ma tez druga strone medalu

Paluch
03-10-2005, 17:35
troche sie zagalopowałeś Pussy ale jestem skłonny do lekkiej zmiany poglądu swojego. Masz po częsci racje :ucieka:

(L)ebil
03-10-2005, 20:12
w końcu ulegną

tylko pamiętaj Palec ze po nas przyjdą następni - bardziej dostosowani do tego co wyobraża sobie nasze kochane AjTiAj - tu nie chodzi o to ze my ulegniemy tylko ze oni nas poprostu moga stad wywalic a to ze nie przyjdziemy i oni straca na biletach to nie jest tak ze wtedy oni traca bo ja jakos sobie nie wyobrazam od tak nie przyjsc a wiec teoretyczne ONI STRACA ma tez druga strone medalu

Wychowac sobie nowych kibiców nie jest prosta sprawa.Przkonała sie o tym ta zza miedzy.Pomimo zdobycia mistrzostwa zbyt wielu kibiców im nie przybyło.Na mecz
z Wisłą,Lechem zawsze przyjdzie dużo ludzi,ale tu trzeba tez szczelnie zapełniac stadion na meczach z Odra W,Wisłą P czy inna Korona.

Wieczor
03-10-2005, 20:56
dodam jeszcze kilka fotek z tego meczu jesli kogos jeszcze interesuja

fotki z poznania (http://community.webshots.com/album/467374285ktezPR)

Kamil_ZS
03-10-2005, 20:59
Wyjazd w sumie fajny. Szkoda tylko, że nie zdążyliśmy na I połowe. Akcja z racami itp była udana :zlosliwy: Pozdr dla NS i super wesołego autokaru.

PS: ŻYLETA ŻYJESZ ? :zlosliwy: :ucieszony: :hmm: :cicho: :hyhy:

zuz
03-10-2005, 21:45
Wyjazd w sumie fajny. Szkoda tylko, że nie zdążyliśmy na I połowe. Akcja z racami itp była udana :zlosliwy: Pozdr dla NS i super wesołego autokaru.

PS: ŻYLETA ŻYJESZ ? :zlosliwy: :ucieszony: :hmm: :cicho: :hyhy:
o, a ty żyjesz? :)
jak ręka?

0-32
04-10-2005, 18:15
Miniona kolejka to rekordowe 26 tysiecy fanów na Lechu i aż tysiąc pilnujących ich policjantów. Ze smutkiem i po cichutku zwracam uwagę, że paromilionowego i zalanego Nowego Orleanu - co podała akurat telewizja - pilnuje policjantów niespełna 1200! Czy ktoś w Polsce nie upadł aby za mocno na główkę? Wszyscy martwią się tym, że na Lechu - nie moze to być! - ktoś wystrzelił kilka rac i głośno przy tym krzyczał. No i co w tym dziwnego? Był kiedyś taki amerykański prezydent, skrót LBJ, który przy okazji utyskiwań na trudy wojny w Wietnamie mawiał tak: "Jak komuś za gorąco, to niech wyjdzie z kuchni!". Ja mam inne powiedzenie na podobny użytek - jak komuś przeszkadzają fani, to nich sobie idzie na konkurs szopenowski, właśnie się - plum, plum - zaczyna. Ja wprawdzie nigdy tam nie byłem, ale słyszałem że jest spokój i można posmakować najwspanialszej na świecie gry. Miodek.

pusty
04-10-2005, 18:40
Kogo to tekst?

0-32
04-10-2005, 19:08
Aha, fakt zapomniałem podpisać- Pawła Zarzecznego

Fizi
04-10-2005, 19:48
coś mu się poteges z tym Wdowczykiem

arczi
04-10-2005, 20:29
Albo my o czyms nie wiemy ;)

MaxyM
04-10-2005, 20:36

Chodzilo mu o to, ze posredniczyl jako agent.

Bastion
04-10-2005, 20:37
Calkiem sensownie pisze ten Zarzeczny ostatnio.

(L)ebil
04-10-2005, 20:42

Robił za tłumacza przy transferze (chyba) Boruca.

turli
05-10-2005, 11:33
Pozdro dla chłopaków z Olimpii z naszego autokaru Turliego i drugiego ale zapomniałem ksywy.

dzieki za pozdrowienia :ucieszony:
A ten 'drugi' to kolega Orzo
Na meczu bylo nas trzech dodatkowo kolega Księciu (obecnie mieszkajacy w Poznaniu).

Nie bede sie wypowiadal o meczu bo wszyscy juz wszytko wiedza, ale to co wyprawiala z nami (grupa okolo 40-to osobowa) poznanska policja przed meczem wymaga dodadnia paru slow komentarza.
\Bylismy chyba 4 godziny przed meczem powiedziano nam..'na stadion nie wjedziecie ...bedziecie czekac az przyjedzie grupa z Warszawy' a dodetko prowadzano nas po lasku aby nam sie nie nudzilo!

W sobote czeka nas wyjazd do Moraga (teren Stomilu, moze byc ciekawie) ciekawie co teraz psiory wymysla.

Pozdrawiam i zapraszamn do odwiedzania pieknego miasta Elblag:)

jasin
05-10-2005, 11:55
.bedziecie czekac az przyjedzie grupa z Warszawy' a dodetko prowadzano nas po lasku aby nam sie nie nudzilo!

na grzyby, na grzyby ;)

Pozdrawiam i zapraszamn do odwiedzania pieknego miasta Elblag:)

ehhh, bracie, może kiedyś :P

Mini
05-10-2005, 12:24

Chodzilo mu o to, ze posredniczyl jako agent.

i tak to jest bez sensu bo wtedy w Legii nie pracował i nie miał żadnego interesu w tym że Boruc i Sagan grali tu dalej a mógł pomóc dwóm niezłym kopaczom w rozwinięciu kariery i pomógł.