PDA

Zobacz pełną wersję : ITIotów powaliło...

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

pusty
19-09-2005, 19:44
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=15830

Zakaz za próbe wniesienia racy? :zly: Kur..... przegięcie na maksa :zly:

edit:
I komentarze na LL! :/

Raffi
19-09-2005, 19:50
Prędzej czy później się niestety spodziewałem tego, Stefan by takiej sprawy nie odpuścił, zwłaszcza chodzi mi o mecz z Lechem.

Lepsze jest jednak to:

Apel do "niezależnych" serwisów internetowych poświęconych Legii
19.09.2005, godz.: 18:21:59

Zwracamy się do Administratorów „niezależnych” serwisów internetowych, poświęconych Legii, o nie umieszczanie i blokowanie treści godzących w dobre imię Klubu i wizerunek Kibiców, w tym w szczególności:

- treści, w których używane są zwroty powszechnie uważane za wulgarne i obraźliwe w stosunku do Kibiców i Pracowników naszego Klubu, a także innych klubów i ich sympatyków;
- nawołujących do przemocy i nienawiści pomiędzy Kibicami i klubami;
- rasistowskich;
- zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa.

Wolność słowa w Internecie nie oznacza pozwolenia na pospolite chamstwo, propagowanie bandytyzmu, zachęcanie do łamanie prawa i dobrych obyczajów. Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są Właściciele, Redakcje i Administratorzy serwisów – szczególnie, jeśli z zarządzanych przez siebie „niezależnych” serwisów czerpią korzyści materialne.

Jeśli 'niezależne' serwisy poświęcone Legii nie zaprzestaną łamania prawa i naruszania dobrych obyczajów, to Klub cofnie licznym przedstawicielom ich Redakcji akredytacje dziennikarskie i fotoreporterskie.

Poczynając od dnia dzisiejszego Klub będzie informował właściwe organy państwowe w każdej sytuacji łamania prawa przez wymienione Redakcje.

Biuro Prasowe KP Legia Warszawa

pusty
19-09-2005, 19:51
Tak, niech jeszcze ocenzurują stronki :/

Majster
19-09-2005, 19:51
No to z tymi serwisami to już kompletne przegięcie :zly: .

kibic(L)
19-09-2005, 19:53
Rozwaliło mnie zdanie, zeby zaprzestać wulgarnych okrzyków w strone innych klubów i ich kibiców PARANOJA

Majster
19-09-2005, 19:54
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=15829

Zakaz odpalania rac :zly: , to ja nie wiem ku.... :klnie: jak oni widzą oprawy bez tego elementu. Według mnie oprawy w postaci pirotechniki lub jej dodaktu do np: oświetlenia np: flag którymi machamy, daja lepszy efekt i sa potrzebne :roll: .

legart
19-09-2005, 19:54
Dziewul do Chin

rolnik
19-09-2005, 19:57
Kto sieje wiatr ten burzę zbiera... zarząd o tym chyba zapomniał.

Majster
19-09-2005, 19:58
Dziewul do Chin

To chyba nawet nie Dziewulski wymyslił tylko Walter i spółka :zly: .

Aureliusz
19-09-2005, 20:01
:O
O *****, szok. Brak mi słów. :/

Didek
19-09-2005, 20:02
Ja już z tymi ludzmi nie mogę i to jeszcze przed derbami :zly: Oni chyba naprawde wszystko do końca chcą popsuć. Dziewulski musiał kiedyś zrobić ten zakaz i to jeszcze wiedział jaki moment będzie do tego najbardziej odpowiedni który popsuje szyki ultras :/ Czy to oznacza że ludzie których wynmienia ems mogą dostac zakazy stadionowe ?? Oby nie :modli:

edit: Juz wiem o zakazach dla tych ludzi :zygo:

CywiL
19-09-2005, 20:05
Zygo frajer prezesem bedzie może jeszcze sezon ,a ludziom nakłada dożywotnie zakazy.....To się w głowie nie mieści... :zly:
Co do cenzury to się nawet nie wypowiem.

Raffi
19-09-2005, 20:08
Didek - JUŻ dostali.

Komunikat nr 3:

Współpraca Klubu ze Stowarzyszeniem Sympatyków Legii
19.09.2005, godz.: 18:23:00

Klub deklaruje, że popiera i będzie popierał wszelkie inicjatywy Stowarzyszenia, zmierzające do budowy pozytywnego wizerunku Klubu i jego Kibiców. Na dowód dobrej woli zrealizowana zostanie prośba Stowarzyszenia o udzielenie wsparcia finansowego dla zorganizowania oprawy meczu z Polonią Warszawa w wysokości 6 000 złotych, podobnie jak miało to wielokrotnie miejsce w przeszłości. Pieniądze te zostaną przekazane Stowarzyszeniu pod warunkiem rozliczenia 4 000 złotych przekazanych przez Klub na zorganizowanie oprawy meczu z GKS Katowice w poprzednim sezonie, która to oprawa nie odbyła się.

Przy tej okazji wzywamy Stowarzyszenie do natychmiastowego oczyszczenia swoich szeregów z osób, na które nałożony jest zakaz stadionowy. Z ubolewaniem stwierdzamy, że zarówno we Władzach, jak i pośród Członków Stowarzyszenia są osoby, na które nałożono zakazy stadionowe za pospolite chuligaństwo, kradzieże i zastraszanie naszych własnych Kibiców. Z takimi osobami nie chcemy mieć nic wspólnego i nie widzimy dla nich miejsca na żadnym meczu Legii.

Wzywamy także Stowarzyszenie do bezwzględnego przestrzegania przepisów prawa i regulaminu stadionowego w tym wyrzeczenia się zachowań chuligańskich, wieszania transparentów i wznoszenia haseł propagujących zachowania chuligańskie i treści rasistowskie, wznoszenia wulgarnych okrzyków odnośnie innych klubów i ich Kibiców, zaprzestania stosowania w oprawach meczów rac świetlnych, które są zabronione przez prawo. Takie zachowania nie powinny być przez Stowarzyszenie tolerowane, na takich zachowaniach tracimy wszyscy, a przede wszystkim prawdziwi Kibice, którym na sercu leży dobro Legii.

Jednocześnie zwracamy uwagę Członków Stowarzyszenia na ilość i wysokość kar nałożonych na Klub za zachowania chuligańskie w czasie meczów wyjazdowych. Praktycznie na każdym meczu wyjazdowym dochodzi do sytuacji, które nie powinny mieć miejsca: pijaństwa, kradzieży, niszczenia cudzego mienia, zastraszania i napaści na innych Kibiców, oraz osoby postronne, rzucania rac na płytę boiska. Przykładem mogą być wyjazdy do Płocka, Łęcznej, Zurychu. Doceniamy starania niektórych Członków Stowarzyszenia, zmierzające do godnego zaprezentowania się naszych Kibiców podczas meczów wyjazdowych i wsparcia dopingiem naszych piłkarzy. Podczas naszych wielokrotnych spotkań doszliśmy do wspólnego wniosku, że starania te nie są w 100% skuteczne, a efekty pracy Stowarzyszenia przy organizacji pozytywnego dopingu na meczach wyjazdowych są niszczone przez działania chuliganów. Z tych powodów nie dziwi nas odrzucenie przez Stowarzyszenie propozycji przejęcia przez Stowarzyszenie pełnej organizacji wyjazdów na mecze na obcych stadionach, oraz wzięcia odpowiedzialności finansowej i prawnej z tego tytułu. W związku z powyższym Klub będzie bacznie obserwował zachowania osób, udających się na najbliższe mecze wyjazdowe naszej drużyny i w przypadku pojawienia się kolejnych incydentów chuligańskich podejmie stanowcze kroki.

DobryChłopak
19-09-2005, 20:09
...ciekaw jestem czy się zreflektują przed meczem z Polonią co zrobili :roll:

Big Brother nam się robi na stadionie. kolejne 75 tys. zł na monitoring.
Niedługo każdy pod krzesełkiem bedzie miał mikrofon i kamerę :O

Fizi
19-09-2005, 20:15
,,- zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa. ,,

,,§ 8 regulaminu stadionowego :

Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera,,

niniejszym wzywam do łamania paragrafu ósmego regulaminu w ten sposób, żeby, w razie , gdy kibic w trakcie trwania meczu (poza przerwą ) odczuwa niepohamowaną potrzebę oddania moczu lub kału , nie załatwiał tej potrzeby fizjologicznej w miejscu oznaczonym na abonamencie lub bilecie jako jedynie właściwe do jego przebywania ,,w czasie imprezy (poza przerwą ), lecz aby, złamał regulamin w ten sposób, że opuści to oznaczone miejsce, uda się do toalety i tam odda mocz lub kał

w pełni liczę się z tym , że jesli administrator tego ,,niezależnego serwisu traktującego o Legii,, nie zablokuje niniejszej wypowiedzi wzywającej do łamania par 8 regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa, Klub może zawiadomić o tym własciwe organa państwowe

Majster
19-09-2005, 20:17
Zygo frajer prezesem bedzie może jeszcze sezon ,a ludziom nakłada dożywotnie zakazy.....To się w głowie nie mieści...

Ale pewnie następny prezes tez będzie praktykował te zakazy stadionowe :- .

Gnatek
19-09-2005, 20:30
- Piotr S. (lat 22), Michał W. (lat 21), Maciej K. (lat 20), którzy podczas meczu z Groclinem w dniu 20.08.2005 o godz. 18.50 na trybunie otwartej dopuścili się zastraszenia innych Kibiców i zabrali im szaliki klubowe; odebrane szaliki zostały przez nich przerzucone przez ogrodzenie trybuny na płytę boiska;

miałem dziwne przeczucie, że tak to się skończy :roll:
a czy jeżeli złapią niepełnoletnią osobę ze szlugiem to też zakaz? albo jeśli wymsknie mi się jakieś niecenzrualne słówko w czasie rozmowy z kolegą to zakaz czy grzywna?
zobaczycie, że do tego też kiedyś dojdzie.

arczi
19-09-2005, 20:31
Cwane **********.
Wiedzieli gdzie i kiedy udezyc.

Wojna.

Jaco
19-09-2005, 20:34
http://jfigura.republika.pl/goryle/goryle03.htm

Onet ogłupia, TVN to szmira. Romantica rullez!! :efoch:

Pan Artysta
19-09-2005, 20:39
UBecka metoda :zly:

Zygo ty ćwoku :hyhy: - do sądu mnie :brawo:

Majster
19-09-2005, 20:45
a czy jeżeli złapią niepełnoletnią osobę ze szlugiem to też zakaz? albo jeśli wymsknie mi się jakieś niecenzrualne słówko w czasie rozmowy z kolegą to zakaz czy grzywna?
zobaczycie, że do tego też kiedyś dojdzie.

Bez przesady :roll: tak napewno nie będzie. Ale trzeba przyznać że te zakazy to przegięcie :zly: .

Didek
19-09-2005, 20:45
Wojan chcieli to będą ja mieli. Ale skur... przed takim meczem wiedzieli co najbardziej zaboli!! Trafili w sedno sprawy. Aż mnie ponosi już nie moge :zygo:

sebek77
19-09-2005, 20:47
Niektóre sprawy bez ''wyspołowania'' wyjść nie mogły...

Majster
19-09-2005, 20:48
Ciekawe kto doping teraz poprowadzi :/ :chytry: .

Pan Artysta
19-09-2005, 20:54
Ciekawe kto doping teraz poprowadzi :/ :chytry: .

Majster błagam przestań pisać w dupe go i nożem pierdoły bo już większego problemu nie ma :zly: :O

wszyscy poprowadzą - a napewno ci co potrafią ryknąć jak jeszcze nigdy nie słyszałeś

Pesto
Wzięli "kómatyh" za pysk ? I prawidłowo.
Można krytykować zarząd za ceny biletów , za ich dystrybucję , za chybione pomysły (Zieliński w roli trenera). Za egzekwowanie przepisów należałoby ich raczej pochwalić.Po mojemu zarząd chce wyraźnie dać do zrozumienia : w tym klubie nie będzie rządzić żulia.

Przegięcie ? Kurestwo ? Nonsens ? Gdzie wyście byli , jak okradano ludzi z szalików Legii i pizgano je na ziemię (bo miały grzech pierworodny - nie podobały się "kómatym") ? Bo raczej tu by pasowały przytoczone określenia.

Spytajcie się jakiegoś znajomego , co to nie chodzi na stadion - z czym mu się kojarzy pojęcie kibic piłkarski . Mocno się zdziwicie. I dopóki będzie pokutować taki wizerunek kibica , polski futbol będzie w gównie po pachy , bo większość ludności będzie omijać stadiony szerokim łukiem.

Że nie będzie rac ? I bardzo dobrze. Kto oglądał derby Mediolanu (ćwierćfinał PE) , ten wie , jak je mogą wykorzystać głupi i głupsi. U nas też już race na murawę leciały - dość potąd.

I wbijcie sobie co niektórzy do głowy (zwłaszcza pokemon Majster) : od rządzenia jest zarząd , a nie towarzystwo , co to umie powiedzieć "kuurwa , chuuj , piierdolę" i niewiele więcej. Może dla was jest wzorem top co się dzieje na Cracovii czy GKS. Dla mnie na pewno nie.

(z tymi wulgarnymi okrzykami to się zagalopowali)

sebek77
Ciekawe kto doping teraz poprowadzi .

Nie bój dupy.

Żuku
19-09-2005, 20:55
,,- zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa. ,,

,,§ 8 regulaminu stadionowego :

Uczestnik imprezy organizowanej na Stadionie ma obowiązek w czasie jej trwania (z wyłączeniem przerwy) przebywać na miejscu zgodnym z oznaczeniem wskazanym na bilecie lub abonamencie oraz stosować się do zarządzeń Policji, służb porządkowych oraz komunikatów ogłaszanych przez spikera,,

też zawsze mnie to dziwiło...po co to!?

Czyja decyzja?W&W umyją od tego ręce...

ems
19-09-2005, 20:56
Pesto Ty nie jestes z Warszawy, nie ?

Majster
19-09-2005, 20:58
I wbijcie sobie co niektórzy do głowy (zwłaszcza pokemon Majster)

Zobacz ***** co napisałem w moich postach :zly: , w żadnym z nich nie ma krytyki zarządu, ale niektóre zakazy są zbędne np: dla chłopaka 17-letniego za to że chciał tylko wnieść race.

sebek77
19-09-2005, 20:59
Pesto co ty w ogóle piszesz? zastastanów sie tu nie chodzi o zadne rządzenie kibiców chodzi o normalne relacje na lini zarząd-kibice bo chyba do tego dążylismy?

Pan Artysta
19-09-2005, 21:00
co to umie powiedzieć "kuurwa , chuuj , piierdolę" i niewiele więcej. )

Pesto to ja też Żulnia :O - ale na to to się nie sfochuje :hyhy:

rozumiem, że strata tego nazwijmy to szala to wielki problem-mam taki w domciu mogę oddać tym pokrzywdzonym :chytry: - donosicielstwo - no z tego można być dumnym-***** nie tu i nie teraz :zly: -stadion to dom, a w domu się ***** nie donosi - kto donosi ten ........Stefan :zlosliwy:

Fizi
19-09-2005, 21:01
Pesto - zmień podpis , bo obraża inny klub i jego kibiców, a zarząd przeca mówi , że nie wolno

Pesto
19-09-2005, 21:06
Pesto Ty nie jestes z Warszawy, nie ?

nie jestem

Jestem z takiego regionu, gdzie "kómacenie" sięgnęło patologii . Tu też się nie zaczynało od noży i flaszek z benzyną , tu też najpierw było "wy pikniki mocie gówno do godania" i "pożyczanie" na bilet od nastoletniej dzieciarni.

Jak to się skończyło - każdy widzi.

Kenijczyk
19-09-2005, 21:08
...

ems
19-09-2005, 21:10
na tej zasadzie, na jakiej ty oceniles kibicow ktorzy dostali zakazy, ja powinienem pojechac Ci od zakompleksionych (podpis, przeszle jazdy z Jagą) wiesniakow. Ale mam teraz innego wroga, wiec powiem Ci tylko zebys sprobowal nie oceniac wszystkiego w tak prosty, itilinijny sposob.

Pan Artysta
19-09-2005, 21:10
Pesto w latach 80/90 więcej się pożyczało na bilet :chytry: -teraz to margines- o czym my mówimy :O

po 5 latach pozostanie okrzyk-BRAWO :zly:

chyba czeka nas droga Munczesteru Junajted :brawo: :hyhy: :hmm:

Młody
19-09-2005, 21:17
Hmm... a ja cały czas mam wrażenie że sie niedługo obudze i to bedzie tylko złym snem...

Dżizas kur** ja pier***

Stefan !!
co?
...ty wiesz co.. :zly:

arczi
19-09-2005, 21:17
Pesto. Nie zdajesz sobie chyba do konca sprawy z tego co piszesz.
Nie jestes chyba na biezaco w tych klimatach.
Tu nie chodzi o wyplenienie chamstwa z trybun.
Tu rykoszetem dostaja wszyscy inni.

Pesto
19-09-2005, 21:18
chyba czeka nas droga Munczesteru Junajted :brawo: :hyhy: :hmm:

oby się twoje słowa sprawdziły (68 tys. widzów na Łazienkowskiej , chciałbym tego dożyć)

ems - możemy kontynuować na priv , nie będe już się mądrzyć w tym wątku

daimler
19-09-2005, 21:26
Chcialbym zobaczyc regulamin kar... Tam chyba jest tylko jedna pozycja:

Dozywotni zakaz stadionowy z powodu:............................. (wpisac co sie podoba)

Z tego co wyczytalem w mojej opinii:

- dozywocie za PROBE wniesienia racy to paranoja, bez dwoch zdan...
- dozywocie za race na murawie - do przewidzenia, i kazdy wiedzial ze tego tak nie zostawia. W kazdym razie ja nie jestem zaskoczony...
- dozywocie za szaliki KP - nie wiem, nie znam sie...
- proba wywarcia presji na "niezalezne" (czy tylko ja odnosze wrazenie ze ten cudzyslow ma spelnic role ironii ze strony KP?) serwisy poswiecone Legii to juz traca wczesnymi latami siedemdziesiatymi... Pierwsza czesc tego oswiadczenia - OK - niczgo zlego nie pisza, po porstu prosza o "kulture", ale jak zaczal sie fragment o akredytkach to powiem szczerze ze zdebialem... :O
- zakaz pirotechniki (na tydzien przed derbami) - po prostu szkoda, jednak nie moge sie oprzec wrazeniu ze sami ukrecilismy bat na wlasna dupe... Zwroccie uwage, ze nawet juz za czasow panow W/W do spolki z Z., jak piro bylo uzywane zgodnie z przeznaczeniem (tzn raca nie przekraczala linii ogrodzenia) to nie bylo pretensji i chorych jazd i byly podziekowania za doping w prasie i na necie...

Zle sie dzieje, oj zle...

ps. Man. Utd. na Legii? Ale chyba nie w kwestii cen karnetow i biletow...

Pan Artysta
19-09-2005, 21:32
kurde ludzie nie wiecie, że się Menczester odrodził :kurde: -Glaca nie płacz nad ułomnymi :chytry:

o to mi biegało - :O zacząć od V ligi :hyhy:

Kempes
19-09-2005, 21:33
Z Manchesterem to raczej panu Gumasowi o co innego chodziło , o coś co ma przełożenie na sytuacje w Legii w ostatnim czasie ( zarząd vs kibice ) :/ . Szerzej pan Glaca mógłby sie wypowiedzieć.

***** jestem w szoku :/ :/

kud(L)aty68
19-09-2005, 21:34
Wojna.

WOJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To juz nawet nie jest paranoja, czy inne skurwysynstwo - co jest ***** - gestapo czy inne CZeKa na stadionie?
Biznes? Jaki ***** biznes - bez nas to nie bedzie zaden biznes tylko jakas ***** popierdolka a nie biznes....Chca zebysmy sie wyniesli na Bemowo? Na CWKS? No to sie ***** wyniesiemy ale tym chujom nie pozostawimy nawet spalonej ziemi.

Tym razem mnie wkurwili.... I **** mnie obchodza regulaminy i inne...jak spotkam Zygo to liscia dostanie.

update - Pesto - jak sie mnie bedzie podobalo to bede kurwil ile wlezie - taka MOJA WARSZAWSKA NATURA i nie bedzie mi zadem popierdulek **** wie skad mowil - czy moge czy nie "kurwic na stadionie" - ja na ten stadion chodze od dziecka - to jest ***** JEGO MAC MOJ DRUGI DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ktory teraz jakis typ chce mi zabrac.
Ps. - Wedlu Ciebie ja tez jestem "zulem"??????

matx
19-09-2005, 21:36
*****, *****, *****... Czy ich popierdolilo juz calkiem ? Najgorsze skurwysyństwo w tym wszystkim to to donosicielstwo... Jak ma być dobrze skoro konfidenci są wśród nas ? :ucieka:

Pan Artysta
19-09-2005, 21:36
http://www.fcunited-warsaw.cba.pl/

gamonie o to chodziło :chytry:

za Glacą :
FCU klub zalozny przez kibicow, startuje od najnizej mozliwej w Anglii ligi czyli odpowiedniku naszej B Klasy (u nich to jakas liga osiedlowo-regionalna, czy jakos tak)

Koń Rafał
19-09-2005, 21:39
To jest nienormlane !! Zakaz za wniesienie racy :O :ucieka: :zygo:

(L)ebil
19-09-2005, 21:41
Dziewul do Chin

To chyba nawet nie Dziewulski wymyslił tylko Walter i spółka :zly: .

Takie cos mógł wymyslic tylko i wyłącznie zomowiec.Nie dodawaj zadnych innych nazwisk(Walter,Zygo) bo przez to rozmydlasz i usprawiedliwiasz prawdziwego sprawcę.
A jesli chodzi o moje zdanie to zakaz powinni dostac tylko ci,którzy rzucili na ziemie
szaliki z logo Legii(stare,nowe nie ma znaczenia).Ja też nie chciałbym ogladac takich obrazków na stadionie mojego klubu.Pozostali zostali potraktowani zbyt surowo,chociaż kary dla tych,którzy rzucali kary były do przewidzenia.Ale przeciez wiadomo,ze to była forma protestu(to tak jakby ktos karał za strajk-za komuny to robiono).A już dożywocie za wnoszenie racy(i to jeszcze dla niepełnoletniego) to juz paranoja do kwadratu.

Mogiel
19-09-2005, 21:42
Boję się że to nie koniec.

CywiL
19-09-2005, 21:43
Można krytykować zarząd za ceny biletów , za ich dystrybucję , za chybione pomysły (Zieliński w roli trenera). Za egzekwowanie przepisów należałoby ich raczej pochwalić.Po mojemu zarząd chce wyraźnie dać do zrozumienia : w tym klubie nie będzie rządzić żulia.

Przegięcie ? Kurestwo ? Nonsens ? Gdzie wyście byli , jak okradano ludzi z szalików Legii i pizgano je na ziemię (bo miały grzech pierworodny - nie podobały się "kómatym") ? Bo raczej tu by pasowały przytoczone określenia.

Że nie będzie rac ? I bardzo dobrze. Kto oglądał derby Mediolanu (ćwierćfinał PE) , ten wie , jak je mogą wykorzystać głupi i głupsi. U nas też już race na murawę leciały - dość potąd.

Weż się rozbiegnij i w ścianę jebnij...... :ucieka:

Koń Rafał
19-09-2005, 21:44

Weż się rozbiegnij i w ścianę jebnij...... :ucieka:

Tylko długi weź ten rozbieg i jakś twadą sciane znajdź :ucieka:

Mogiel
19-09-2005, 21:46
Na tym polega ta cała "misja" Stefcia, którą to on niby "czuje w sobie od dawna"?! Pograj w jakieś San Andreas dyrektorku, tam się wyżyjesz..

Herman
19-09-2005, 21:48
ehhh lipa

Fizi
19-09-2005, 21:50
Prędzej czy później się niestety spodziewałem tego, Stefan by takiej sprawy nie odpuścił, zwłaszcza chodzi mi o mecz z Lechem.

Lepsze jest jednak to:

Zwracamy się do Administratorów „niezależnych” serwisów internetowych, poświęconych Legii, o nie umieszczanie i blokowanie treści godzących w dobre imię Klubu i wizerunek Kibiców, w tym w szczególności:

- treści, w których używane są zwroty powszechnie uważane za wulgarne i obraźliwe w stosunku do Kibiców i Pracowników naszego Klubu, a także innych klubów i ich sympatyków;
- rasistowskich;
- zachęcających do łamania przepisów prawa powszechnego i regulaminu stadionowego KP Legia Warszawa.

Wolność słowa w Internecie nie oznacza pozwolenia na pospolite chamstwo, propagowanie bandytyzmu, zachęcanie do łamanie prawa i dobrych obyczajów. Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są Właściciele, Redakcje i Administratorzy serwisów – szczególnie, jeśli z zarządzanych przez siebie „niezależnych” serwisów czerpią korzyści materialne.

Jeśli 'niezależne' serwisy poświęcone Legii nie zaprzestaną łamania prawa i naruszania dobrych obyczajów, to Klub cofnie licznym przedstawicielom ich Redakcji akredytacje dziennikarskie i fotoreporterskie.

Poczynając od dnia dzisiejszego Klub będzie informował właściwe organy państwowe w każdej sytuacji łamania prawa przez wymienione Redakcje.

,,Wolność słowa w Internecie nie oznacza pozwolenia na pospolite chamstwo, propagowanie bandytyzmu, zachęcanie do łamanie prawa i dobrych obyczajów. Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są Właściciele, Redakcje i Administratorzy serwisów – szczególnie, jeśli z zarządzanych przez siebie „niezależnych” serwisów czerpią korzyści materialne. ,,

hurraaa - W&W zaczynają robić porządki na Onecie - yeahhh

,,Poczynając od dnia dzisiejszego Klub będzie informował właściwe organy państwowe w każdej sytuacji łamania prawa przez wymienione Redakcje. ,,

może należy pomóc w akcji ,,oczyszczania,, z chamstwa, nawoływania do ... itd itp informując ,,właściwe organy państwowe,,

Rozumiem, że w KP Legia pracują ludzie konsekwentni i wydadzą bezpardonową walkę koncernowi ITI , który ,,czerpie korzyści materialne z zarządzanego przez siebie serwisu,, Onet.pl , ale nie wiedzieć czemu, nie tępi wypowiedzi pojawiających się tam, a spełniających wszelkie kryteria opisane w tym oświadczeniu KP Legia , prawda ?
:roll:

Pilsner
19-09-2005, 21:51
Prawda jest, ze macie druzyne w nizszej klasie rozgrywkowej?

MTP
19-09-2005, 21:53
Ciekawe co postanowi Stowarzyszenie.Ja nie wyobrażam sobie co by sie działo w klubie jakby była na Legii taka awantura jak z Widzewem.Czy te dekle nie moga zrozumieć ze komuna juz mineła.

Markotny
19-09-2005, 21:54
No i dostalem zakaz dożywotni za PRÓBĘ wniesienia racy, poprostu nie wiem czy sie śmiac czy też płakać... Nie rozumiem zupełnie tej decyzji...

A i tak bede chodził na mecze Legii bo to miłóść, a miłości nikt, ani nic nie odbierze !!!

ps. Czy wie ktoś jak się można odwołać od tej decyzji, bo to dla mnie bardzo wazna sprawa :modli:

Herman
19-09-2005, 21:55
Prawda jest, ze macie druzyne w nizszej klasie rozgrywkowej?

druzyna CWKS`u

kud(L)aty68
19-09-2005, 21:56

Lepsze jest jednak to:

- rasistowskich;

,,Wolność słowa w Internecie nie oznacza pozwolenia na pospolite chamstwo, propagowanie bandytyzmu, zachęcanie do łamanie prawa i dobrych obyczajów. Odpowiedzialni za ten stan rzeczy są Właściciele, Redakcje i Administratorzy serwisów – szczególnie, jeśli z zarządzanych przez siebie „niezależnych” serwisów czerpią korzyści materialne. ,,

,,Poczynając od dnia dzisiejszego Klub będzie informował właściwe organy państwowe w każdej sytuacji łamania prawa przez wymienione Redakcje. ,,

może należy pomóc w akcji ,,oczyszczania,, z chamstwa, nawoływania do ... itd itp informując ,,właściwe organy państwowe,,

Rozumiem, że w KP Legia pracują ludzie konsekwentni i wydadzą bezpardonową walkę koncernowi ITI , który ,,czerpie korzyści materialne z zarządzanego przez siebie serwisu,, Onet.pl , ale nie wiedzieć czemu, nie tępi wypowiedzi pojawiających się tam, a spełniających wszelkie kryteria opisane w tym oświadczeniu KP Legia , prawda ?

:hmm: :kurde: a to nie jest tak, ze onet.pl jest OK bo oni z tego kaske maja?

Pan Artysta
19-09-2005, 21:58
A.C.A.B.
JESTEM WARSZAWSKIM ZULEM - I ***** MAC JESTEM Z TEGO ***** DUMNY!!!!!I BEDE KURWIL ILE CHCE I ILE MNIE SIE PODOBA!!!!!!!!

słabo-daje darmowe lekcje tzw.wiązanek :hyhy:

Fizi
19-09-2005, 22:03

to znaczy , że jednak nie ,,cofną akredytacji,, Walterowi i Wejchertowi ? :O :efoch:

marecki
19-09-2005, 22:03
kurwy! chuje!

***** autentycznie odechcialo mi sie chodzenia na Legie :placze:

dajcie i mi zakaz! tez odpalalem piro i rozdawalem ... ***** ... sprawiedliwosc :roll:

Nazgul
19-09-2005, 22:04
Kto sieje wiatr ten burzę zbiera... zarząd o tym chyba zapomniał.

Zapewne nie zapomniał. pamięta i ma w dupie. Wymiany publiczności na Ł3 ciąg dalszy... Ktoś jeszcze wątpi?

MTP
19-09-2005, 22:04
No i dostalem zakaz dożywotni za PRÓBĘ wniesienia racy, poprostu nie wiem czy sie śmiac czy też płakać... Nie rozumiem zupełnie tej decyzji...

A i tak bede chodził na mecze Legii bo to miłóść, a miłości nikt, ani nic nie odbierze !!!

ps. Czy wie ktoś jak się można odwołać od tej decyzji, bo to dla mnie bardzo wazna sprawa :modli:
Kiedy sie dowiedziałeś?W sumie jak ci pocztą nie przyszło ani nie dzwonili itp to idz normalnie na mecz.

kud(L)aty68
19-09-2005, 22:06

Lepsze jest jednak to:

- rasistowskich;

PS. - cos sie tu chyba....prosba - wywalic te "nielegalna" kopie

Mogiel
19-09-2005, 22:07
Everlast przecież tak czy siak mogą go nie wpuścić..

Młody
19-09-2005, 22:09
A żeby teraz im sie tak naprawde wody w dupe nalało i żeby Żyleta była pusta przez cały mecz i część krytej. Ciekawe co by powiedzieli kopacze. Ciekawe co by wymyslił Zygo i reszta. Pewnie zakazy stadionowe za to że karneciarze(przynajmniej) nie przyszli na mecz :kurde:

kud(L)aty68
19-09-2005, 22:09
A.C.A.B.
JESTEM WARSZAWSKIM ZULEM - I ***** MAC JESTEM Z TEGO ***** DUMNY!!!!!I BEDE KURWIL ILE CHCE I ILE MNIE SIE PODOBA!!!!!!!!

słabo-daje darmowe lekcje tzw.wiązanek :hyhy:

:hyhy: to nie jest wiazanka - to jest moje credo ***** mac :hyhy:

A poza tym A.C.A.B. nie jest wyboldowany :chytry:

uiui
19-09-2005, 22:15
wojna ***** wojna !!!!!!

MTP
19-09-2005, 22:21
Everlast przecież tak czy siak mogą go nie wpuścić..
Ale jeżeli nic mu nie przyszło to co on jasnowidz jest ? Przecież mogło być 5 Juliuszów C lat 17 co wnosili race.Wiem o co chodzi ale mógłby trochę podystkutowac.

czaszka
19-09-2005, 22:22
STEFAN JESTES SCIERWEM 8) Mozesz mnie teraz namierzyc i dac bana stadionowego, czekam:chytry:

Harcerz
19-09-2005, 22:23
Chcialbym zobaczyc regulamin kar... Tam chyba jest tylko jedna pozycja:

Dozywotni zakaz stadionowy z powodu:............................. (wpisac co sie podoba)

Z tego co wyczytalem w mojej opinii:

- dozywocie za szaliki KP - nie wiem, nie znam sie...

Zygo i spolka daza do modelu kibica " popcorna" ,czyli cos na wzor kibicow w USA ?
Tylko tutaj kluby hokejowe czy baseballowe, bardzo czesto przed meczem rozdaja wchodzacym kibicom na stadion , czapki lub inne gadzety z logiem klubu oraz sponsora(hehe raz bylem na meczu Yankees i dawali drewniane kije baseballowe , rozdali 15000 sztuk :bejsbol: ) Jesli druzyna gra zle , kibice wyrazaja czesto swoja dezaprobate poprzez rzucanie otrzymanych czapek na boisko( swojej nikt nie rzuci bo te sa orginalne i przez kibicow uwazane jak swego rodzaju talizman - czym starsze i bardziej zniszczone tym lepsze.) nikt nie dostaje za to zadnego zakazu stadionowego. Oczywiscie jesli sa rzucane w ramach protestu a nie z zamiarem trafienia kogos . Kilka lat temu podczas meczu druzyny Giants padal snieg , mecz byl nudny wiec kibice zaczeli rzucac sniezkami w zawodnikow , niestety zabawa sie mocno fanom spodobala i zaczela sie wojna na sniezki. Po tym meczu kiludziesieciu kibicow musialo za rzucanie sniegiem , pozegnac sie z karnetami . Kolejka oczekujacych na karnet Giants jest bardzo duza i okres oczekiwania wynosi (prosze sie nie smiac ale to prawda ) ponad 20 LAT!! .
Natomiast jesli chodzi o przeklenstwa , to w czasie meczu klna i to ostro wszyscy , bez wzgledu na wiek , plec czy status spoleczny i nikomu to specjalnie nie przeszkadza.

Markotny
19-09-2005, 22:25
Tak czy siak ide na derby

prowokator
19-09-2005, 22:31
Komunikatu nie bede komentowal bo nie ma czego...

Wyraznie widac ze zarzad zaczyna stosowac zasade "dziel i rzadz".
Serwis Legialive
19:33 - Wspolpraca Klubu ze Stowarzyszeniem
19:34 - Komunikat o nalozeniu zakazow stadionowych

Stara wyprobowana metoda - z jednej storny pomocna dlon (kasa na oprawe, nowe szaliki ) z drugiej linijka po lapach (zakazy, cenzura itp itd) Chca nas podzielic, glaskac jednych, a drugim dac kopa w dupe. Niezaleznie od tego co sie stanie nie mozna dac sie w to wciagnac. Nie ma przeciez tylko chuliganow i tylko przykladnych kibicow, nie dzielimy sie na tych ktorzy chodza na Zylete i tych ktorza chodza na Kryta(nie mowie tu oczywiscie o rasowych piknikach z meczu z Bayerem). Nie pozwolmy na zadne podzialy miedzy Nami!
Jezeli protestujemy to wszyscy, jesli idziemy na CWKS to wszyscy.
Jesli wbija miedzy Nas klin to beda triumfowac to bedzie naprawde koniec Legii... W jednosci sila. Jutro bedzie pierwsza proba... w piatek nastepna.
Trzeba pokazac ze Legia to My, doping musi byc na najwyzszym poziomie.

Do zobaczenia w Ostrowcu!

czaszka
19-09-2005, 22:31
Tak ogólnie rzecz mówiąc widzę że Stefanowi odjebało na maxa. Swoja marzenia o państwie policyjnym chce zrealizować na Legii. Dopóki ten człowiek tu będzie to napięcia na linii kibice zarząd będą się wciąż pojawiać,

MK
19-09-2005, 22:32
Jestem w totalnym szoku. :O
Nic innego mi do głowy nie przychodzi jak tylko to, że robią z nami co chcą, i jestem pewny, że im się uda, wyjebią nas na zawsze, i na Legii już nigdy nie będzie ruchu kibicowskiego.
Nadszedł początek końca :placze:

maciej_KO
19-09-2005, 22:35
szkoda słów...

Wojna :zly:

czaszka
19-09-2005, 22:37
Nic innego mi do głowy nie przychodzi jak tylko to, że robią z nami co chcą, i jestem pewny, że im się uda, wyjebią nas na zawsze, i na Legii już nigdy nie będzie ruchu kibicowskiego.

Oni wygrają tylko wtedy kiedy my się poddamy:> LEGIA TO MY !!!!!!!!!!!!!!

Mazi
19-09-2005, 22:44
ehhh...

sami się o wojnę proszą... :-

MK
19-09-2005, 22:45

Oni wygrają tylko wtedy kiedy my się poddamy:> LEGIA TO MY !!!!!!!!!!!!!!
Ja nie mam najmniejszego zamiaru się poddawać, ale problem w tym, że według mnie takich osób jest za mało, a co za tym idzie niewiele ździałamy :wsciekly:

Ziel
19-09-2005, 22:46
=(L)=E=G=I=A= TO MY !!!
Skandal, takie kary za błahe występki... Wprawdzie rzeczywiście nie powinno się "okradać" ludzi z szalików, bo tak to można nazwać, ale qrna to chodzi o sprawę, o coś ważniejszego, o HISTORIĘ...
!WOJNA!

Nazgul
19-09-2005, 22:47
szkoda słów...

Wojna :zly:

Maciejko, oni niczego nie chca bardziej niż wojny. Powyższe wskazuje, że do wydania dożywotniego zakazu stadionowego wystarcza byle pretekst, więc skoro wystarcza jedna raca to jakieś ostrzejsze formy protestu tym bardziej.

Pamiętasz jak zapowiadali, że za trzy lata będzie drużyna i że trzeba jeść łyżką a nie chochlą? Strategia staje się jasna - w trzy lata ma szanse powstać nowy stadion. Do tego czasu wyrżnięta zostanie cała żyleta i pól krytej a kiedy to nastąpi ITI przy pomocy swoich i zaprzyjaźnionych mediów uruchomi wielką akcję promocyjną pt. "Przychodźcie na Legię - pierwszy i jedyny w Polsce bezpieczny stadion". I poprą to dużą obniżką cen biletów kiedy obecna publika w większości będzie już na aucie. Na mecz będzie się przychodziło jak do kina - na wyznaczone, czyściutkie miesce, być może nawet z poduszeczką pod dupę jako prezent od firmy, będzie Cola, popcorn, być może piwo - Europa... Oni tego chcą, natomiast nie chcą Ultra, nie chcą rac ani sektorówek, nie chca transparentów ani fan. Oni nie chcą WAS - tak trudno to zauważyć?

Mig 2
19-09-2005, 22:55
Ciekawy jestem jaki wplyw na rozkminienie osob ktore dostaly zakazy maja te jebane karty kibica.

A tak wogole : zygo to *****.

Flip
19-09-2005, 22:57
Dobre glaby... Nie mam slow...

Ale maja swiadomosc ze to nie kibice zaczeli.

Nazgul
19-09-2005, 23:03
Ciekawy jestem jaki wplyw na rozkminienie osob ktore dostaly zakazy maja te jebane karty kibica.

IMO decydujący.

Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek akcji tego typu bez nich...

Żuku
wkur*** mnie to, że iTi chce zrobić z Legii multikino, na Łęczne może przyjść 5 tys ludzi, ważne aby na Wisłe i Lecha był komplet ... kur** jak seanse!

Rohrau
To już wiem dlaczego dzisiaj łysy tak szybko do fury spierdalal

Kempes
19-09-2005, 23:05
Pytanie do znających sie ...

Czy prawnie jest to dopuszczalne aby np 17 latek za błachostke dostawał dożywotni zakaz wstępu na Legie ? To horror jakiś ...
Czy w przypadku zmiany zarządu można sie doszukiwac swoich praw unieważnić to ? Cokolwiek :/

W Anglii była to większa rewolucja ogarnięta konkretnymi schematami bodajże prawnymi za co , ile można dostać ect. Czy naprawde te pały ze względu na swoje widzimisie mogą swój plan wypełniac bez jakichkolwiek przeszkód ?

Chodzi mi przedewszystkim o aspekty prawne itp.

kud(L)aty68
19-09-2005, 23:06
Klopot niestety polega na tym, ze oni moga sobie robic co chca - to jest jakby nie bylo klub prywatny i wiekszosc z nas niestety nie jest tzw - targetem biznesowym.

Favo(L)ka
19-09-2005, 23:10
coś wtym jest :-

uiui
19-09-2005, 23:12
kjljljlkjlkjlkj

rolnik
19-09-2005, 23:14

Nie no to przecież ich wina bo zachciało im się atmosfery na stadionie.

Przypominają mi się derby 7-2 kiedy po komunikacie Hadaja że Legia została przejęta przez ITI stadion eksplodował radością... i nic dziwnego bo było źle. Ale teraz tragicznie, tyle, ze z innej strony. Fachowcy ITI w dupę że jebani nie odbili nam się czkawką tylko potężnym bełtem.
A na derbach wypierdolę odzież (kawałek wełnianej tkaniny z czarnymi frędzlami), którą dostałem przy wyrabianiu karty, za płot i namawiam innych do tego samego.

A może by tak mała akcja (wymyślona przez jegdnego z forumowiczów - C.) wyrażająca sympatię dla tej łysej kurwy - w podpisie emotka z przekreśloną buźką tej szmaty?

:zly:

Rohrau
19-09-2005, 23:18
Pytanie do znających sie ...

Czy prawnie jest to dopuszczalne aby np 17 latek za błachostke dostawał dożywotni zakaz wstępu na Legie ? To horror jakiś ...
Czy w przypadku zmiany zarządu można sie doszukiwac swoich praw unieważnić to ? Cokolwiek :/

W Anglii była to większa rewolucja ogarnięta konkretnymi schematami bodajże prawnymi za co , ile można dostać ect. Czy naprawde te pały ze względu na swoje widzimisie mogą swój plan wypełniac bez jakichkolwiek przeszkód ?

Chodzi mi przedewszystkim o aspekty prawne itp.

Mogą walić zakazami dowoli, to klub prywatny. Jedyną szansą moze być ew. amnestia w przyszłości( z roznych powodow), osobiste zgłoszenie się do klubu z prośbą o odwołanie, zmiana właściciela( nowy może je odwołać, ale nie musi, zapewne będzie dużo łatwiej o to), tudziez takie pierdykniecie bazy danych, ze sie nie pozbieraja z niczym.

Nationalist
Derby będą gorące :zly:

Mogiel

Nie no to przecież ich wina bo zachciało im się atmosfery na stadionie.

Przypominają mi się derby 7-2 kiedy po komunikacie Hadaja że Legia została przejęta przez ITI stadion eksplodował radością... i nic dziwnego bo było źle. Ale teraz tragicznie, tyle, ze z innej strony. Fachowcy ITI w dupę że jebani nie odbili nam się czkawką tylko potężnym bełtem.
A na derbach wypierdolę odzież (kawałek wełnianej tkaniny z czarnymi frędzlami), którą dostałem przy wyrabianiu karty, za płot i namawiam innych do tego samego.

A może by tak mała akcja (wymyślona przez jegdnego z forumowiczów - C.) wyrażająca sympatię dla tej łysej kurwy - w podpisie emotka z przekreśloną buźką tej szmaty?

:zly:

Finansowo tak. Jakoś na resztę strasznie nie narzekałem. Chyba że mnie pamięć myli.

matx
19-09-2005, 23:19
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, tylko trzeba umieć je znaleźć. Na pewno jest coś, co możemy zrobić i co odniesie zamierzony skutek. Nie wiem co z zakazami stadionowymi, ale z pirotechniką próbowano kiedyś walczyć w podobny sposób we Francji, efekt byl taki, ze na kolejnym meczu pojawilo się jej kilka razy więcej niż normalnie.

marecki
19-09-2005, 23:19
wstepujcie do stowarzyszenia im bedzie nas wiecej tym mamy wieksze mozliwosci. :hyhy:

Mogiel
19-09-2005, 23:21
Zuz, miałem na myśli że to nie koniec zakazów.

Zreszta..

Hokej, koszykówka, CWKS piłkarski.. zawsze się coś znajdzie.

CywiL
19-09-2005, 23:24
Rolnik 100 % poparcia !

Romano
19-09-2005, 23:24
O ***** ale się porobiło nie zazdroszcze Wam panowie ch.. z takimi władzami klubu
Ciesze sie że u nas nie ma tego problemu (jak na razie)
Trzymajcie sie!!!
Ps.Czy ten zakaz dotyczy faktycznie Starucha? Jezeli tak to szkoda słów :zly:

zuz
19-09-2005, 23:30

Zreszta..

wiem.
ale ja o czym innym teraz myśle.

crolick
19-09-2005, 23:30
Panowie o jakiej wojnie wy mowicie?!
To jest prywatny klub ITI. Nie podobaja sie wam ich warunki to was po prostu na stadion nie wpuszcza. Krotka pilka.

Kibice nie sa dla nich przeciwnikiem, bo wystarczy zakaz stadionowy i papa. I nie sadze zeby byly amnestie, bo... nie o to im chodzi.

Konsekwetnie realizuja plan wymiany kibicow i czy podoba sie nam to czy nie, i predzej czy pozniej dojdzie do tej zamiany jakosciowej.

Ale faktycznie, za probe wniesienia piro na mecz i zakaz dozywotni, IMO duza przesada :nie:

Fizi
19-09-2005, 23:31
najlepsze jest jeszcze to:

Informujemy, że konsekwentnie prowadzimy intensywne działania w celu identyfikacji kolejnych osób, które rażąco naruszyły w ostatnim czasie regulamin stadionu. Osoby te będą systematycznie relegowane ze stadionu.

jazdaaaa :zlosliwy:

proponuję dożywotnie zakazy dla wszystkich , którzy wyszli z trybun krzycząc LTM :zlosliwy:

w sumie to ciekawe co zrobiliby, gdyby złożyć im oświadczenie - przyznaję się do złamania regulaminu stadionu w sposób ten i ten i proszę o dobrowolne poddanie mnie karze dozywotniego zakazu stadionowego

i lista kilku tysięcy podpisów u dołu :hyhy:

nie wiem czy to realne, ale z takimi posunięciami czasem daje sie walczyć jedynie akcjami z pogranicza absurdu

np to co wyżej, albo trans czy ,,sektorówka ,,ktoś napisał na ścianie w kiblu, że pan kaowiec jest gupi ,, :hyhy:

szczepan
19-09-2005, 23:31
mam ochotę wylać w tym momencie gdzieś swoje smutki i żale, mam wrażenie, że ktoś odbiera już ostatnią rzecz dla której chce się poświecać swoje własne siły, czas, zaangażowanie.
ale to nie ważne.

Zu wlasnie ze jest wazne... bo o to im chodzi... chca Was zlamac podporzadkowac... zebyscie robili to co oni chca...

Nie zalamuj sie bedzie dobrze... :D trzymaj sie :D

ps
pieprzyc Zygo i spolke...

Smetny
19-09-2005, 23:32
Niedługo będą wymieniać od razu na kartonowych, żeby być pewnym ze żadnemu nie będzie przeszkadzać co oni robią :/

Mogiel
19-09-2005, 23:35

Zreszta..

wiem.
ale ja o czym innym teraz myśle.

A sorry, ja już wogóle nie myślę.

Łysy powinien jeszcze swojego człowieka do prowadzenia dopingu wrzucić.

Hubeeert Urbaaański...

Dobrej nocki

maciej_KO
19-09-2005, 23:39
Maciejko, oni niczego nie chca bardziej niż wojny. (...) natomiast nie chcą Ultra, nie chcą rac ani sektorówek, nie chca transparentów ani fan. Oni nie chcą WAS - tak trudno to zauważyć?
Ja o tym wiem ale nie można patrzeć ze spokojem jak niszczą to co zrobilismy przez te kilka lat... oni nie chcą nas a my nie chcemy ich :/
Wiem, że nie mamy dużych szans na wygranie ale zobaczymy...

Cezdor
19-09-2005, 23:40
Panowie o jakiej wojnie wy mowicie?!
To jest prywatny klub ITI. Nie podobaja sie wam ich warunki to was po prostu na stadion nie wpuszcza. Krotka pilka.

Kibice nie sa dla nich przeciwnikiem, bo wystarczy zakaz stadionowy i papa. I nie sadze zeby byly amnestie, bo... nie o to im chodzi.

Konsekwetnie realizuja plan wymiany kibicow i czy podoba sie nam to czy nie, i predzej czy pozniej dojdzie do tej zamiany jakosciowej.

Ale faktycznie, za probe wniesienia piro na mecz i zakaz dozywotni, IMO duza przesada :nie:

Dokładnie. Żadnej wojny nie będzie. Zresztą już teraz w komentarzach na legijnych stronach widać, że kibice się podzielili.

A co do surowych kar za race, to jest to zapewne "pokazówka"... brutalne, a jednak skuteczne...

szczepan
19-09-2005, 23:43
moze wojny nie bedzie moze to bedzie maskra w ktorej tak jak napisal Bart my bedziemy ofiarami... ale co mam teraz przyjac do wiadomosci to ze moi kumple juz nigdy nie obejrza na zywo meczu Legii? druzyny dla ktorej tak wiele poswiecili? i tylko przez to ze akurat na nich padlo? przeciez z tego forum wiele osob moglobyc na ich miejscu... i co mamy sie z tym tak poprostu pogodzic? zapomniec? przyjac do wiadomosci? :slucha: :zly: :nie:

Nazgul
19-09-2005, 23:44
najlepsze jest jeszcze to:

Informujemy, że konsekwentnie prowadzimy intensywne działania w celu identyfikacji kolejnych osób, które rażąco naruszyły w ostatnim czasie regulamin stadionu. Osoby te będą systematycznie relegowane ze stadionu.

jazdaaaa :zlosliwy:

proponuję dożywotnie zakazy dla wszystkich , którzy wyszli z trybun krzycząc LTM :zlosliwy:

w sumie to ciekawe co zrobiliby, gdyby złożyć im oświadczenie - przyznaję się do złamania regulaminu stadionu w sposób ten i ten i proszę o dobrowolne poddanie mnie karze dozywotniego zakazu stadionowego

nie wiem czy to realne, ale z takimi posunięciami czasem daje sie walczyć jedynie akcjami z pogranicza absurdu

np to co wyżej, albo trans czy ,,sektorówka ,,ktoś napisał na ścianie w kiblu, że pan kaowiec jest gupi ,, :hyhy:

Hehe... Odpierdoliliby robotę zakladaną na trzy lata w tydzień...

moze wojny nie bedzie moze to bedzie maskra w ktorej tak jak napisal Bart my bedziemy ofiarami... ale co mam teraz przyjac do wiadomosci to ze moi kumple juz nigdy nie obejrza na zywo meczu Legii? druzyny dla ktorej tak wiele poswiecili? i tylko przez to ze akurat na nich padlo? przeciez z tego forum wiele osob moglobyc na ich miejscu... i co mamy sie z tym tak poprostu pogodzic? zapomniec? przyjac do wiadomosci? :slucha: :zly: :nie:

czasem z milości do kogoś / czegoś trzeba tego kogoś / coś zostawić samemu sobie na jakiś czas. Ja tak zrobiłem rok temu i jak dotychczas nie załuję decyzji, choć nieraz mnei już na mecz gonilo...

Cube
19-09-2005, 23:46
jak im zrobicie "wojne", to dolaczycie do tych z zakazami...a ITI o to wlasnie chodzi. wiec nie wiem po co robic to czego oni dokladnie od was oczekuja...

marecki
19-09-2005, 23:46
niczym pokemon ...

pod moleodie "nie podawaj sie"... mam ochote zaspiewac

jebac ITI! jebac ITI! jebac ITI ! ....ud so wajter

Ziel
19-09-2005, 23:47
Naprawdę miałem nadzieje, że idzie ku lepsemu. Łysy wyleciał, obniżyli ceny biletów(karnetów), jakoś to wszystko zaczęo się kręcić, lepiej gorzej ale jakoś szło...I wreszcie nastąpił ATAK - moment został wybrany bardzo starannie i trafnie...
Tylko co teraz robić? Wojna, czy może udajemy, że nic się nie stało :wsciekly:
Zygo sobie teraz myśli: Pośpiewają troszkę "Zygo ***********" i będzie spokój, prawda jest taka że ma nad nami ogromną przewagę :kurde:
Jestem wściekły i mam tego dość...
LEGIA TO MY!!!

maciej_KO
19-09-2005, 23:47
ale co mam teraz przyjac do wiadomosci to ze moi kumple juz nigdy nie obejrza na zywo meczu Legii? nie że już nigdy... tylko dotąd dopóki ITI będzie rządziło Legią :/

marecki
19-09-2005, 23:48
jak im zrobicie "wojne", to dolaczycie do tych z zakazami...a ITI o to wlasnie chodzi. wiec nie wiem po co robic to czego oni dokladnie od was oczekuja...

to sie podporzadkoj ...

rolnik
Przeczytaj ostatni wpis Szczepana i parę wcześniejszych postów.

szczepan
to co mamy potulnie przeprosic? a niby za co? za to ze zanim pojawil sie ITI to wlasnie kibice stanowili o wartosci tego klubu? :hmm:

szczepan
19-09-2005, 23:50
nie że już nigdy... tylko dotąd dopóki ITI będzie rządziło Legią :/

maciej_KO niestety obawiam sie ze ITI inwestujac w Legie spodziewalo sie ze inwestycja zwroci sie najwczesniej za 10 lat... wiec to jest troche czasu...

Nazgul
19-09-2005, 23:51
to co mamy potulnie przeprosic? a niby za co? za to ze zanim pojawil sie ITI to wlasnie kibice stanowili o wartosci tego klubu? :hmm:

Ale ta wartość jest wartością dla Ciebie a nie dla nich...

Cube
19-09-2005, 23:51

to sie podporzadkoj ...

mi to sie nie podoba tak samo jak i tobie...

ja po prostu nie chce by wypierniczyli zakazami cala ekipe robiaca prawdziwy doping i atmosfere na (L)...a pojscie na "wojne" tak sie skonczy...

Jachimus
19-09-2005, 23:52

ale zauważyłem że nawet prasa i osoby postronne w końcu soją po stronie kibiców

Mazi
19-09-2005, 23:56

tak z ciekawości spytam... o jaką prasę chodzi?

szczepan
19-09-2005, 23:57
ej to co mamy zrobic... pytam sie co mamy zrobic?

olac kumpli powiedziec im: zawsze mozecie ogladac mecz w tv?

pozwolic cenzurowac strony internetowe? zeby pisaly wszystko tak jak Zygo chce?

a co bedzie potem? moze fora internetowe... za krytkowanie zarzadu ban?

Nazgul

Bo oprawa z flagami, transparentami i pirotechniką jest bardzo efektowna i świetnie się potem prezentuje na zdjęciach czy w TV. A co do tego stania po stronie kibiców prasy i osób postronnych to wystarczy poczytać niusy na takim onecie czy gazeta.pl i komentarze pod nimi... Wyjątek potwierdza regułę...

Zimą '04 kiedy ITI przejmowalo Legię byłem tak podbudowany że zapomniałem nawet o tym jaka stacja TV robi "Pod Napięciem" i "Uwagę" - a IMO samo to już powinno ostrzec...

Szczepan: nic nie zrobisz.
Jedyna szansa to odwolanie się ukaranych - może coś to da.

Jachimus

tak z ciekawości spytam... o jaką prasę chodzi?
o prawie że każdą, zobacz jak wiele gazet krytykuje iti za to co robią

ems
19-09-2005, 23:58

to sie podporzadkoj ...

mi to sie nie podoba tak samo jak i tobie...

ja po prostu nie chce by wypierniczyli zakazami cala ekipe robiaca prawdziwy doping i atmosfere na (L)...a pojscie na "wojne" tak sie skonczy...

wiesz
dla nas Legia to i tak przede wszystkim "nasi ludzie"
jezeli bracia nie beda mieli tam wstepu, to czego my mamy tam szukac?

MK
19-09-2005, 23:58
Nie będzie wojny, ofiarami będziemy MY, będzie wojna ofiarami będziemy MY i oni. Wybieram drugą opcje i pierdole konsekwencje

Rohrau
20-09-2005, 00:02
Dokładnie. Żadnej wojny nie będzie. Zresztą już teraz w komentarzach na legijnych stronach widać, że kibice się podzielili.

A co do surowych kar za race, to jest to zapewne "pokazówka"... brutalne, a jednak skuteczne...

W dupie byli gówno widzieli. W necie to ja mogę być szefem Microsoftu. Zawsze najwięcej krzyku jest w sieci a jak przyjdzie co do czego to cisza, więc akurat tym bym się nie przejmował.[/b]

daimler
Gdyby to zalezalo odemnie, to wlasnie na derbach wywinalbym numer pod tytulem: "Chca teatru, beda mieli". I 90 minut siedzienia na dupie z paczka popcornu w reku (wzglednie pestki slonecznika). I nikt nie spiewa, cicho jak na cmentarzu.

100% pewnosci ze akcja bylaby na drugi dzien w mediach szeroko komentowana (moze poza TVN), bo kazda okazja jest dobra zeby dojebac bogatemu, a nasze dziennikarzyny by na to polecialy z pewnoscia... W kontekscie prob wprowadzenia cenzury szczegolnie.

Jeden duzy minus takiej akcji, mianowicie... po **** w takim razie w ogole przychodzic na ten stadion?... :roll:

Moge sie zalozyc ze Piotr Z. o godzinie 00.03 we wtorek siedzi przed kompem, czyta to wszystko i wali konia z radosci, myslac jaki to nie jest zajebisty... :[

Co bedzie to bedzie, do zobaczenia jutro (dzis) w Ostrowcu.

Damy rade!

marecki
jestem wkurwiony ...

pierdolne na murawe byle gowno ,przy byle okazji ... byle dostac zakaz

i poczekam na Legie bez ITI :placze:

szczepan
20-09-2005, 00:03
ps

czy tylko ja mam wrazenie ze Stefan ewentualnie Zygo dzialaj w mysl starej komunistycznej zasady "Pokazcie mi osobe a ja znajde paragraf"???

ps
cytuje z pamieci wiec cytat moze byc nie dokladny...

Tur
20-09-2005, 00:05
Na początku zwątpiłem w to wszystko,sens istnienia Nas kibiców na Legii,ale teraz wiem,że źle myślałem.Musimy walczyć o Legię!Najgorsze jest to, że nie wiem jak mamy to zrobić bo jak napisał _Bart MY będziemy ofiarami tej walkiale mimo to nie ma chyba innego wyjścia niż wojna.Kiedyś byłem przeciw,żeby CWKS przejął klub,teraz jestem za.Nawet gdyby ITI wyszło z klubu to drużyna w IV lidze jak GKS Katowice(gdzie notabene na pierwszy mecz przyszło 5500 tys.czyli tyle co u nas na niektóre mecze teraz przychodzi :/ i zapewne szybko wrócą do pierwszej ligi) lub II-ligowa Lechia(zaczynała w od zera w A klasie) to nie byłaby największa tragedia,a za to mielibyśmy Nasz kochany Klub,z Naszym historycznym herbem i z NAMI naprawdę wiernymi fanami a do piłkarskiej elity i tak byśmy wrócili.

Mimo wszystko musimy zacząć działać a nie tylko mówić.Jeśli WOJNA to ma być WOJNA a nie tylko słowa,muszą być zorganizowane akcje,a nie kładzenie uszu po sobie!Mam nadzieję,że ludzi,którzy mają coś do powiedzenia zaczną organizować kibicowską brać i weźmiemy się za to wszyscy razem,dla Nas, a przede wszystkim dla Legii!!!

LEGIA TO MY!!!

Smetny
20-09-2005, 00:07
ps

czy tylko ja mam wrazenie ze Stefan ewentualnie Zygo dzialaj w mysl starej komunistycznej zasady "Pokazcie mi osobe a ja znajde paragraf"???

ps
cytuje z pamieci wiec cytat moze byc nie dokladny...

inaczej ciężko wytłumaczyć, dlaczego akurat teraz, przd derbami dali zakazy za mecz z maja

PS:

Naszym historycznym logo
herbem

Ziel
20-09-2005, 00:09
Gdyby to zalezalo odemnie, to wlasnie na derbach wywinalbym numer pod tytulem: "Chca teatru, beda mieli". I 90 minut siedzienia na dupie z paczka popcornu w reku (wzglednie pestki slonecznika). I nikt nie spiewa, cicho jak na cmentarzu.
Tylko co to da? Gazety to zauważą napiszą i co? Łysy i spóła mają to w dupie czy sobie będziemy protestować czy nie?
Jedyny efekt będzie taki że piłkarze nie będą czuli wsparcia i do tego mecz zmarnowany, bo po co tam iść, żeby siedzieć? :efoch:

daimler
20-09-2005, 00:13
Jedyny efekt będzie taki że piłkarze nie będą czuli wsparcia i do tego mecz zmarnowany, bo po co tam iść, żeby siedzieć?

to wlasnie mialem na mysli piszac o "jedynym minusie"... :roll:

Ale przejsc do porzadku dziennego tez nie mozna. Wywijaniu akcji "spad znaku klonowego liscia" tez jestem przeciwny, bo to nic nie da... Sam nie wiem, pat jak jasna cholera... :-

Mazi
20-09-2005, 00:13
Różne myśli mi przez głowę przechodzę... ale jednego jestem pewien.
Myślenie w stylu 'poczekam jak odejdą' czy 'nie tu, to pójdę na hokej' jest najgorszym wyjściem... wtedy Zygo i Dziewulski powiedzą sobie 'tak, zrobiliśmy swoje - pozbyliśmy się chwastów' - a tego chyba nikt z nas nie chce...

daimler
20-09-2005, 00:17
W sumie to... jutro oczekuje jakiejs reakcji ze strony SSLW. Protestu / petycji / pisma / zapytania / czegokolwiek! Chyba tez po to one jest - dbac o interesy kibica. Chyba ze sie myle, to sry.

marecki
20-09-2005, 00:17
Różne myśli mi przez głowę przechodzę... ale jednego jestem pewien.
Myślenie w stylu 'poczekam jak odejdą' czy 'nie tu, to pójdę na hokej' jest najgorszym wyjściem... wtedy Zygo i Dziewulski powiedzą sobie 'tak, zrobiliśmy swoje - pozbyliśmy się chwastów' - a tego chyba nikt z nas nie chce...

i niech sie kurwy bredzluja!

Ziel
20-09-2005, 00:18
Dokładnie - musimy walczyć o swoje, a nie się poddawać...
Swoją drogą może to i nienajgorszy pomysł, żeby każdy na derby oprócz "właściwego" szala, wziął też ten z novym logo i własnoręcznie wyrzucił go przez płot?
Za to chyba zakazu się nie dostanie, hmm a może się mylę bo mogą uargumentowaĆ, że dany kibic "RZUCAŁ NA TEREN MURAWY NIEBEZPIECZNE PRZEMIOTY" :kurde: :efoch:

marecki
20-09-2005, 00:19
W sumie to... jutro oczekuje jakiejs reakcji ze strony SSLW. Protestu / petycji / pisma / zapytania / czegokolwiek! Chyba tez po to one jest - dbac o interesy kibica. Chyba ze sie myle, to sry. :hyhy:

daimler
20-09-2005, 00:21
W sumie to... jutro oczekuje jakiejs reakcji ze strony SSLW. Protestu / petycji / pisma / zapytania / czegokolwiek! Chyba tez po to one jest - dbac o interesy kibica. Chyba ze sie myle, to sry. :hyhy:

:/ :roll:

marecki
20-09-2005, 00:24

niestety

rolnik
20-09-2005, 00:25
Swoją drogą może to i nienajgorszy pomysł, żeby każdy na derby oprócz "właściwego" szala, wziął też ten z novym logo i własnoręcznie wyrzucił go przez płot?

Im więcej tym lepiej! Tylko przypadkiem nie rzucać odzierzy w idealnym stanie! Najlepiej wcześniej jakoś zniszczyć (pomazać markerem, przypalić lub inaczej) żeby ich po sprzątnięciu z trawy nie zapakowali ponownie w torebki i znów nie rozdali - ludziom wyrabiającym kartę.

daimler
20-09-2005, 00:27

niestety

Wiesz, w sumie to... tak myslalem. :- Coz, pozostaje miec nadzieje ze po raz kolejny "jakos" sie ulozy... Co prawda od cudow to byl taki jeden, co po wodzie chodzil, ale... takowe czasami sie zdarzaja.

Raz jeszcze - DAMY RADE!

Ziel
20-09-2005, 00:30
Im więcej tym lepiej! Tylko przypadkiem nie rzucać odzierzy w idealnym stanie! Najlepiej wcześniej jakoś zniszczyć (pomazać markerem, przypalić lub inaczej) żeby ich po sprzątnięciu z trawy nie zapakowali ponownie w torebki i nie rozdali ponownie - ludziom wyrabiającym kartę.
Tu jestem całkowicie przeciw, Tak czy inaczej to jest szalik Legii i o takim postępowaniu nie może być mowy...
P.S.Pytanie z innej beczki: Wie ktoś w ogóle ile członków liczy sobie Stowarzyszenie?
Muszę nareszczie przystąpić - w jedności siła... :ucieka:

jasin
20-09-2005, 00:37
nie no *****, to jakas paranoja... powrot do czasow stalinizmu (piosenka o Piotrze Z. - dozywocie <=> dowcip polityczny o Jozefie S. -> kara smierci itd); jakies cenzury, straszenie odebraniem akredytacji, infolinia :O sam zadzwonie i powiem Zygo ch.j i co?

i **** dupa *****.

jarcyś
20-09-2005, 00:37

nie wiem jak to przeprowadzic od strony technicznej/organizacyjnej (może maile z oswiadczeniem)
ale wydaje się to byc jedynym sensownym rozwiązaniem. oczywiście ma to sens przy odpowiedniej liczbie osób zaangażowanych

Nazgul
20-09-2005, 00:41
Maciejko, oni niczego nie chca bardziej niż wojny. (...) natomiast nie chcą Ultra, nie chcą rac ani sektorówek, nie chca transparentów ani fan. Oni nie chcą WAS - tak trudno to zauważyć?
Ja o tym wiem ale nie można patrzeć ze spokojem jak niszczą to co zrobilismy przez te kilka lat... oni nie chcą nas a my nie chcemy ich :/
Wiem, że nie mamy dużych szans na wygranie ale zobaczymy...

Zobaczymy.
Obstawiam, że za trzy lata zobaczymy inne trybuny. Jak na Old Trafford albo Camp Nou...

rolnik
20-09-2005, 00:44
Im więcej tym lepiej! Tylko przypadkiem nie rzucać odzierzy w idealnym stanie! Najlepiej wcześniej jakoś zniszczyć (pomazać markerem, przypalić lub inaczej) żeby ich po sprzątnięciu z trawy nie zapakowali ponownie w torebki i nie rozdali ponownie - ludziom wyrabiającym kartę.
Tu jestem całkowicie przeciw, Tak czy inaczej to jest szalik Legii i o takim postępowaniu nie może być mowy...

Ja tej odzieży nie traktuję jako szalika Legii.
Wywalanie jej za płot bez uszkodzenia jest bez sensu bo za chwilę te gadżety wylądują z powrotem w kartonie z nowymi szalikami/prezentami/dodatami dla wyrabiających karty. Wystarczy, że maźniesz tam małą krechę i po sprawie. Nie musisz wieszać logo klubu z wplecionym tam herbem Legii na szubienicy...

StMo
20-09-2005, 00:46
Zygo robi wszystko by się przypodobać swoim szefom z ITI. Dostał wytyczne by zmienić publike na Łazienkowskiej i do tego dąży.
On i jego piesek Stefan żyją ciągle w minionej epoce. Będzie teraz robił wszystko by nas podzielić. Odpuścimy doping, oprawe to powie że wreszcie jest spokój na stadionie, czyli spełnia się jego misja ( jak to kiedyś powiedział w wywiadzie)
A opcja z chodzeniem na CWKS;
po 1) Ilu z nas zamieni pierwszą lige na czwartą ( zobaczcie co było w Szczecinie z Pogonią Nową i Ptakovią). Przykład Lechii jest bardzo budujący, ale oni mają Tadka Duffa, a niby kto u nas pociągnie to wszystko????
po 2) Ilu kibiców nosi teraz szaliczki z Zygowym logo mając w dupie prawie 80 letnią tradycje i historie ukochanego klubu. O czym to świadczy???

Fizi
20-09-2005, 00:47
sposobów na utrudnianie życia w całkowicie legalny i zgodny z regulaminem sposób jest wiele

np. stojąc w kolejce do brami mogę sobie przecież pić colę z puszki albo plastikowej butelki, albo jeść mielonkę z konserwy prawda ? ( nie pić piwa , bo zgodnioe z regulaminem nie wolno prezebywać na stadione w stanie po spozyciu )

zgodnie z regulaminem nie mam prawa puszki, konserwy, czy nawet plastikowej butelki wnieść , no to ją zostawiam na bramce

a więc skończywszy spożywać przedmeczowy posiłek , oddaję na bramce puszkę , konserwę , butelkę itp , bo przecuiez przestrzegam regulamin i grzecznie wchodzę na stadion

ciekawe jakie są koszty wywozu po każdym meczy kilkunatu tysięcy puszek, kilkunastu tysięcy konserw, kilkunastu tysięcy butelek itp itd

z absurdem najlepiej walczyć absurdem, a wszystko zgodnie z regulaminem :P

maciej_KO
20-09-2005, 01:43
***** regulaminy, idę na żylete :zlosliwy:
Trzeba wnieść tyle piro ile sie da gwizdek odpalamy i sru na murawę, uprzątną kolejna porcja leci na murawę i tak do przerwania meczu...

walkower? trudno... sami chcą się tak bawić a potem ze spokojem przyjmę zakaz stadionowy i zacznę chcodzić na CWKS

edit:
Panie prezesie daj mi pan bana na Forum za nawoływanie do łamania regulaminu i zakłócania porządku publicznego a o dane do zakazu stadionowego musi postarac sie pan dyrektor Dziewulski

cfc
20-09-2005, 02:20
zalamka...
oni chca zmienic Legie, ***** nawet ludzie w Anglii i Szwecji wiedzac sporo o Legii, wiedza o jej kibicach i sa pelni podziwu. Jak to ***** jest ze w argentynie do siebie strzelaja z pistoletow na stadionie i jakos ***** kluby takie jak river plate nadal graja przy wypelnionych trybunach pelnych fanatykow ?? zygo ty kurwo odpowiedz mi ty cwelu w dupe ****** !! dlaczego w serbii delje zvezdy napierdlaja sie z innymi na stadionie , kompletnie demoluja miasta na wyjazdach i zadnych w dupe jebanych zakazow niema ...
bo to ***** Polska i Polska pierdolona mentalnosc , po ***** ja wogule mysle o powrocie do bagna pelengo wyzyskiwaczy i ludzi ktorzy mysla ze sa bogami bo maja kase... :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:

Mogiel
20-09-2005, 07:11
Mam wrażenie że oni wszyscy są tak jakby masochistami. Jakby ich jarała ta zbiorowa nienawiść do nich.. Jakby podniecalo ich to, że napsuli życia x liczbie osób. Oj, twardogłowi, twardogłowi..

Pan Artysta
20-09-2005, 08:08
1-dlaczego to opóźnienie :O

2-doping ale dla kogo - komu pomagamy :hmm: bo derby i **** może nowi kibice podopingują -zobaczymy jak im będzie szło :zlosliwy:

3-Walter ......... :hyhy:

Cipciuś
20-09-2005, 08:34
No Debile...
Koniecznie chcą nas wywalić to wywalą ale z hukiem i to takim ktory odbije im sie pozadna czkawka
Cos czuje ze na derbach bedzie sie działo
Niech nam daja zakazy ale trzeba idiotom pokazać ze muszą sie z nami liczyc!
Robimi im ostrą jazde na derbach i niech nas banują - pojdziemy na holej, na pilke do CWKSu - ale nie mozemy czekać na kolejne takie akcje jak wczorajsza, nie mozemy pozwolic im robić z nami co chca - co nam da stanie z załozonymi rękoma i czekanie az komuś nie spodoba się to ze splunelismy pod krzeselko albo krzyknelismy "Sędzia ****" ?
Od dłuższego czasu zabieraja nam wszystko co w Legii powodowało ze była magią.
Blokują nam wyjazdy bez powodu, podnoszą ceny do wartości zaporowych, banują kolejnych kibiców, niszczą cały klimat dzięki któremu chce sie żyć życiem tego klubu dlatego nie mozemy sie poddac! Jesli komuś nie zalezy i mu sie to podoba to niech to zrobi dla osób które sie wychowały na Łazienkowskiej 3 - dla tych wszystkich pokoleń naszych ojców wujków i dziadków... część z nich pewnie przewraca się w grobie widząc to co sie dzieje - nie stójmy z założonymi ręcyma - pokażmy im że my też możemy być wkurwiający!

WOJNA PANOWIE ! Legia To MY ! :chytry:

MaxyM
20-09-2005, 09:04
W ogole to ja nie wiem co sie dzieje...

Legia = Produkt o jakosci porownywalnej ze spodniami marki Lejvis ze stadionu X lecia.
Kibice = ? Nawet nie wiem - weekendowi spacerowicze po marketach? O to im chodzi chyba, by cala rodzina z marketu szla na stadion w celu: trzymania sie za rece, wyczekiwaia az sie zobaczy na telebimie i pomachania reka, oczekujaca na roznego rodzaju promocja - zestaw familijny 3x frytki, 3x hotdog +figurka zarzadu z maskotka kropka ubranego w szalik ITI.
Przyjda, pomachaja, zjedza, a w przerwie beda sie pytali czy te beramki to dla naszych byly.

Stadion to nie loza w Teatrze Narodowym... Tu chodzi o cos wiecej... O duzo wiecej, bo gdyby tego nie bylo to futbol bylby tak popularn jak jazda figurowa na lodzie - zainteresowanie wzbudza tylko wtedy jak ktos przywali ryjem o tafle i przejedzie sobie wlasna lyzwa po jajach.

TVN strasznie sie poswieca wolnosci slowa na Bialorusi - tylko po co?
Hipokrytow w tym kraju mamy na peczki.
Cenzura, dobra prasa...
Dobre
Moze jeszcze okrzyki obowiazkowe na stadionie: Kochamy was, wpisane w regulamin stadionowy, 3x po 10 minut.
Gdyby bylo co chwalic, kibice by to robili sami z siebe - nie chwala, bo nie ma czego... I to na kazdej pozycji.

Gratulje kolejnej udanej dezycji wlasciciela jak sie okazuje produktu, ktory dla wszystkich nas, jest klubem pilkarskim ze wspaniala historia... Tylko czy nie zostalo nam tylko okreslenie: historia?
Bo co to za klub, gdzie z przeszlosci zostala mu tylko nazwa i to tez zmieniona.

Bede kochal Legie zawsze tylko nie wiem czy to co sie teraz dzieje pozwala na mowienie o milosci do produktu, czy do Legii tej na jakiej zostalem wychowany.

Smutno mi jak cholera...

Pan Artysta
20-09-2005, 09:15
Maciuś widzę że jesteś trzeźwy :hyhy: -to napij się chopie :brawo:

Tekst bomba :brawo: -oddaje całą sytuacje i jej główny punkt działania-wymiana kiboli na ludzi dopingujących swoją drużynę :zly:

matx
20-09-2005, 09:19
Tylko co ***** dalej ?

Koko
20-09-2005, 09:31
Jestem załamany :/ ale na pewno nie należy sie poddawać, sa w Legii ludzie, których staż kibicowski i doświadczenie na pewno teraz pomogą. Wszyscy musimy być solidarni teraz i nie robić nic na własną rękę tylko razem jakąś akcję. Jestem po prostu załamany, bo nie chce chodzić na trybuny gdzie nie bedzie rac, dopingu itd :nie: zakaz? w tej chwili niech dają go nawet mi, choć nie wiem za co. CWKS? byłbym w stanie chodzić i uważam ze moze to byłby dobry pomysł.

Flip
20-09-2005, 10:14
To jest przykre bo odbiera nam sie cos dla nas cennego.

Niemowie o pieniadzach,bo to nie najwazniejsze w obecnej sytuacji,denerwuje kompletny brak wplywu,nas kibicow,na to co ma miejsce w klubie.

Myslalem nad jakims sposobem pokazania ze mamy sile walczyc z dzialaczami,ale tak naprawde nic nie wymyslilem.

Niech na derbach kazdy czyms zapierdoli a niech nas wszystkich powyrzucaja w pizdu,wtedy nie bedzie juz Legii.

Tylko dwudziestu paru grajkow,krawaciarze i pikniki.

Grzeslaw_mks
20-09-2005, 10:31
Zakaz za próbę wniesienia racy? Zakaz za szalik? I to dożywotni? :O

Ocenzurowanie niezależnych portali? Szantaż? Nie wydamy wam akredytacji... :O

Jestem głeboko zszokowany. Co to ITI ***** uskutecznia? Pojebało psa i łańcuch. Nie chcą opraw? Dobrej atmosfery? Chcą siedzących po cichu niedzielnych kibiców w gajerach?

Coś na zbyt dużo zaczynają sobie prezesiny pozwalać.

P.S. Nas na meczu rezerw zarząd umieścił w.....klatce dla gości. Nieporozumień ciąg dalszy.

Podróżnik
20-09-2005, 10:35
Tylko co ***** dalej ?
"Ani góry wysokie ani morza głębokie nie wstrzymają pochodu przyjazni.." :oczko:
P.S
Nie można sie załamywać najlepszy sposób na głupote to humor, a ponieważ mamy tu powrót do wczesnego komunizmu dlatego proponuje pośpiewać piosenki z tamtego okresu .

Eryczek
20-09-2005, 10:45
Za rok, może dwa ( o ile iti tyle przetrwa ) dojdzie do sytuacji, że na wyjazdach będzie więcej kibiców Legii niż u siebie.

d.a.r.o.
20-09-2005, 10:46
zakaz za próbe wniesienia racy dla tego chłopaka jest zwykłym przegięciem. Jeśli chodzi o zakaz uzywania rac to chyba PZPN wymyślił sobie jakiś czas temu i ten przepis uwazam za martwy bo nigdy nie był przestrzegany. Oprawa bez rac to nie oprawa. Co do reszty zakazów stadionowych to mozna było sie tego spodziewać że wcześniej czy poźniej zarząd zacznie je stosowac na większa skalę, a rzucenie rac na boisko było dla zarządu najlepsza okazją. No to na derbach będzie ciekawie.

Eryczek
20-09-2005, 10:53
Jeszcze jedno. Ultrasi bardzo napracowali się przed derbami. Teraz z oczywistych względów nie będą chcieli zaprezentować oprawy.
Mozna jednak wykorzystać to co przygotowali do zaprezentowania frajerom z iti co zrobili.

Proponuję zrobić przygotowaną oprawę w pierwszej połowie z dodatkowym transparentem ( TAK BYŁO ) W drugiej połowie proponuję zawiesić transparent (TAK BĘDZIE) i ... rozkręcić kurwom piekło jakiego nie widzieli.

Nazgul
20-09-2005, 10:54
Za rok, może dwa ( o ile iti tyle przetrwa ) dojdzie do sytuacji, że na wyjazdach będzie więcej kibiców Legii niż u siebie.

Zakaz dotyczy też zakupu biletów na wyjazdy...

Natomiast co do reszty to widac wyraźnie że dąży się do sytuacji jak na meczu RAP - Skoczkowie. I oni to osiągną...

carlos
20-09-2005, 10:55
***** a nie mozecie poprostu nie przyjsc na mecz?

Wieczor
20-09-2005, 10:58
W sumie to... jutro oczekuje jakiejs reakcji ze strony SSLW. Protestu / petycji / pisma / zapytania / czegokolwiek! Chyba tez po to one jest - dbac o interesy kibica. Chyba ze sie myle, to sry.

a może kolega by tak ruszyl szanowne 4 literki i przyszedl na zebranie Stowarzyszenia, zabrał głos i sam też coś zrobił?

Żuku
20-09-2005, 10:59
pierdolne na murawe byle gowno ,przy byle okazji ... byle dostac zakaz

i poczekam na Legie bez ITI

zakaz CHYBA obowiązuje zawsze, nie ważne kto jest właścicielem klubu, to jest prawo a nie kara od klubu(pośrednio). Skoro ustalone przez prawo to z pewnością można się odwołać...tylko z tym monitoringiem za 75tys ciężko będzie.

hashish
20-09-2005, 11:01
Toć to ***** skandal !!!!!

Wojenko, Wojenko cozes ty za Pani, ze za toba idzie, ze za toba idzie Zygo pojebany !!!

Fizi
20-09-2005, 11:08
a czy przypadkiem nie jest tak, że zakazy stadionowe może wydawać tylko sąd jako dodatkową karę w razie skazania za przestępstwo lub wykroczenie określone w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych ?

na jakiej podstwie klub wydaje takie zakazy ?
szczególnie na jakiej podstwie wydaje zakazy dotyczące wyjazdów, skoro w tym przypadku już z pewnością nie można mówić o tym, że tylko na tej, że własciciel nie wpuszcza na swoją imprezę ?

kolejne pytanie - stowarzyszenie zapewne nie zgadza się na przejęcie odpowiedzialności za szkody na wyjazdach ze względu na to, że może to je ,,zrujnować,, - na to tez mysle , że jest sposób, a byc może przy okazji dałoby sie coś ugrać z klubem

Aureliusz
20-09-2005, 11:08
Jeszcze jedno. Ultrasi bardzo napracowali się przed derbami. Teraz z oczywistych względów nie będą chcieli zaprezentować oprawy.
Mozna jednak wykorzystać to co przygotowali do zaprezentowania frajerom z iti co zrobili.

Proponuję zrobić przygotowaną oprawę w pierwszej połowie z dodatkowym transparentem ( TAK BYŁO ) W drugiej połowie proponuję zawiesić transparent (TAK BĘDZIE) i ... rozkręcić kurwom piekło jakiego nie widzieli.

:ucieka: A skąd to info? :chytry:

Nie żebym ja coś wiedział, ale denerwują mnie takie wpisy takich kacperków i eryczków.

Eryczek
20-09-2005, 11:14
Pi :cenzura: się zajączek. Skąd takie info. To jest oczywiste.

Nazgul
20-09-2005, 11:15
a czy przypadkiem nie jest tak, że zakazy stadionowe może wydawać tylko sąd jako dodatkową karę w razie skazania za przestępstwo lub wykroczenie określone w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych ?

szczególnie na jakiej podstwie wydaje zakazy dotyczące wyjazdów, skoro w tym przypadku już z pewnością nie można mówić o tym, że tylko na tej, że własciciel nie wpuszcza na swoją imprezę ?

kolejne pytanie - stowarzyszenie zapewne nie zgadza się na przejęcie odpowiedzialności za szkody na wyjazdach ze względu na to, że może to je ,,zrujnować,, - na to tez mysle , że jest sposób, a byc może przy okazji dałoby sie coś ugrać z klubem

To już było mówione. Legia to własność prywatna na terenie prywatnym (dzierżawa od miasta). A na prywatnym wlaścicel może robić co mu się podoba - nawet chodzić z gołą dupą. No i decydować jakich gości czy klientów zaprasza a komu każe spierdalać na drzewo. Jakakolwiek regulacja w tym temacie byłaby pogwałceniem prawa własności chociaż to już znamy.

Aureliusz
20-09-2005, 11:21

No niestety sąd sądem, ale klub tez może wprowadzić takie zakazy. Na podstawie widzimisie. Tak jak ochroniarz moze nie wpuścić kogoś w dresie i adidasach na dyskotekę, tak jak mogą nie wpuścić do opery pijanego żula, itp itd. Oni organizują, to oni decydują, kto może, a kto nie. Ty też jak robisz domową imprezę, możesz nie wpuścić Kacpera, który wczesniej podrywał twoją dzewczynę.
Nie tędy droga. Mogą i tyle. Nie tu nalezy szukac rozwiązania.

Mogą też zrobić zakaz na wyjazdy, pod warunkiem, ze to oni dystrybuują bilety. Jakby te bilety były sprzedawane na miejscu, raczej zakaz byłby nie egzekwowalny.

Fizi
20-09-2005, 11:22
Nazgul - tylko, że przy takim tłumaczeniu zakaz sprzedazy biletów na wyjazdy nie daje się obronić

rolnik
20-09-2005, 11:24
***** a nie mozecie poprostu nie przyjsc na mecz?
i co dalej?

Fizi
20-09-2005, 11:24
zresztą tłumaczenie, że można zakazywać, bo włąsciciel nie wpuszcza na własną imprę wydaje mi się mocno wątpliwe , to nie jest prywatna impra, tylko imreza masowa, podlegająca przepisom między innymi prawa administracyjnego a szczególnie ustawy i imprezach masowych - sądze , że widzimisię nie jest wystarczającym argumentem, a ustyawa o imprezach masowych z tego co wiem daje możliwośc nakładania zakazów owszem , ale sądom a nie organizatorom

rolnik
20-09-2005, 11:26

:ucieka: A skąd to info? :chytry:

Nie żebym ja coś wiedział, ale denerwują mnie takie wpisy takich kacperków i eryczków.

Pi cenzura się zajączek. Skąd takie info. To jest oczywiste.

Oczywiste jest to, że Zygo jest łysy a Dziewulski jest szmatą.

Nazgul
20-09-2005, 11:28
zresztą tłumaczenie, że można zakazywać, bo włąsciciel nie wpuszcza na własną imprę wydaje mi się mocno wątpliwe , to nie jest prywatna impra, tylko imreza masowa, podlegająca przepisom między innymi prawa administracyjnego a szczególnie ustawy i imprezach masowych - sądze , że widzimisię nie jest wystarczającym argumentem

To że jest to impreza masowa to determinuje tylko i wyłacznei dodatkowe kłopoty dla organizatora, dla mnie czy dla Ciebie to bez różnicy. Poza tym też są krtyteria selekcji publiczności - jednym z nich jest np. warunek posiadania takiej ilości szmalu żeby starczyło na bilet - zamierzasz skarżyć klub o dyskryminację gołodupców? A kryteria mogą być też inne, różne. ID, dowód, widzimisię - wszystko.

Fizi
20-09-2005, 11:33
nie Nagul - impreza masowa to nie jest prywatka i obowiązują ją przepisy szczegóne a nie tylko prawo włąsciciela do zrobienia impry - dlatego organizator m,in. ma określone administracyjnie obowiązki, a nie tylko przepisami prawa cywilnego

zaś zakaz wstępu dozywotni jest na tyle daleko idącym ograniczeniem swobody obywatelskiej, że nie tylko moim zdaniem obrona twierdzenia , że z prawnego punktu widzenia może go nakładać ktoś poza sądem jest conajmniej daleko idącym naduzyciem, chociażby przez fakt odebrania porawa do obrony , gdyż w rzeczywistości staje się ono karą administracyjną co najmniej, a takiego prawa moim zdaniem właściciel klubu nie ma

tym bardziej, że ustawa określa z tego co wiem wypadki gdy organizator może zarządać i wyegzekwować opuszczenie imprezy masowej przez osobe z powodu konkretnych jej zachowań - konkretną imprezę - nie ma tam mowy o zakazach dożywotnich, co jest daleko dalejidącą dolegliwością

a zatem, skoro ustawodawca literalnie mówi o mniejszej dolegliwości, to mozna przyjąć , że prawa do daleko dalej idącej dolegliwości nakładanej przez organizatorów nie przewiduje - a zatem zakaz dozywotni nakładany prze organizatora a nie sąd powszechny mozna uznać za bezprawny - tyle

Pan Artysta
20-09-2005, 11:36
wlazłem na "drzewkowe" :O - ale tam jest przyszła klasa rządząca :kurde:

:cenzura: :zlosliwy: -nie mogę czytać :zly:

Nazgul
20-09-2005, 11:42
Zatem nalezxy znaleźć odpowiednie przepisy i powołać się na nie. Może komuś będzie się chciało, mnie się nie chce. Zwłaszcza mając świadomośc że W&W stać na niezłe papugi...

rolnik
20-09-2005, 11:43
wlazłem na "drzewkowe" :O - ale tam jest przyszła klasa rządząca :kurde:

:cenzura: :zlosliwy: -nie mogę czytać :zly:

Cytacik z drzewkowego:
" Ciekawe kto teraz pokieruje dopingiem... Wie ktos czy R. jeszcze chodzi na mecze?"

:ucieka:

:rotfl:

Pan Artysta
20-09-2005, 11:46
R Reaktywacja :hyhy:

ps:
R jak Riksza :chytry: :brawo:

juras
20-09-2005, 11:47
Eryczek napisał/a:

A skąd to info?

No wlasnie???????
*****, ludzie, ogarnijcie sie. Oprawa - tak czy siak - bedzie. Nalezy sie to na przyklad tym, ktorzy wrzucali pieniadze na zbiorki. Tak wiec oprawa na bank bedzie - my zrobimy wszystko (my, he he he) zeby bylo jak dawniej.
Prosze Panstwa, odrobine rozsadku - nie podejmujcie zadnych pochopnych decyzji. Zadnych awantur, spontanicznego wrzucania czegokolwiek na murawe itp. Oni tylko na to czekaja. Ochlonmy, zrobimy zorganizowana akcje :) Pozwolcie, zeby derby wygladaly tak, jak sobie zaplanowalismy. Zajebista oprwa - dla nas argument, ze wypierdala sie ludzi, ktorzy takie oprawy robia.
To tyle.
p.s. Serdeczne dzieki za slowa otuchy dla wszystkich. Od S. rowniez:)
p.s. 2. Julek - trzymaj sie :) Damy rade :)

rolnik
20-09-2005, 11:50
Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa

W związku z wczorajszymi komunikatami KP Legia Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wydało oświadczenie. Poniżej jego treść:

W związku ze wczorajszymi oświadczeniami KP Legia pragniemy poinformować, że:
- oprawa na meczu Legii z GKS Katowice nie odbyła się, gdyż na mecz zabroniono wejść ludziom odpowiedzialnym za oprawę. Kwota 4 tys. złotych została przeznaczona i wykorzystana na przygotowanie oprawy meczów z FC Zurich (sektorówka z żyletką-materiał, opłacenie krawcowej, farby, wałki, folia czarna i przezroczysta, taśmy klejące itd.). Wszelkie rozliczenia i faktury są stale udostępnione do wglądu dla każdego Kibica w siedzibie Stowarzyszenia.
Ponieważ Stowarzyszenie było „pośrednikiem” w przekazywaniu pieniędzy na oprawę meczów grupie ultras, KP Legia wymagało jedynie od ultrasów rozliczania wydatków ze Stowarzyszeniem, nie zaś z KP Legia.

- w najbliższym czasie SKLW wyda oświadczenie, w którym ustosunkuje się do ostatnich niepokojących działań KP:

- wydania niewspółmiernych do winy zakazów stadionowych (w większości danych osobom, które od lat przygotowują meczowe oprawy),

- prób wprowadzenia cenzury zarówno na stadionie jak i na niezależnych od KP portalach internetowych,

- prób oczerniania i dyskredytacji sympatyków zrzeszonych w SKLW w oczach innych Kibiców.

Jednocześnie pragniemy wyrazić przekonanie, że ostatnie działania KP są jedynie próbą odwrócenia uwagi Kibiców od prawdziwych problemów nękających nasz Klub-nieudolnego zarządzania, mizernych wyników, słabych transferów i działań, które doprowadzają do drastycznego spadku frekwencji.

Zarząd SKLW

Pan Artysta
20-09-2005, 11:50
Ochlonmy, zrobimy zorganizowana akcje

:brawo: na taki głos czekałem

- żulu :hyhy:

kud(L)aty68
20-09-2005, 11:54
nie Nagul - impreza masowa to nie jest prywatka i obowiązują ją przepisy szczegóne a nie tylko prawo włąsciciela do zrobienia impry - dlatego organizator m,in. ma określone administracyjnie obowiązki, a nie tylko przepisami prawa cywilnego

zaś zakaz wstępu dozywotni jest na tyle daleko idącym ograniczeniem swobody obywatelskiej, że nie tylko moim zdaniem obrona twierdzenia , że z prawnego punktu widzenia może go nakładać ktoś poza sądem jest co najmniej daleko idącym naduzyciem, chociażby przez fakt odebrania porawa do obrony , gdyż w rzeczywistości staje się ono karą administracyjną co najmniej, a takiego prawa moim zdaniem właściciel klubu nie ma

tym bardziej, że ustawa określa z tego co wiem wypadki gdy organizator może zarządać i wyegzekwować opuszczenie imprezy masowej przez osobe z powodu konkretnych jej zachowań - konkretną imprezę - nie ma tam mowy o zakazach dożywotnich, co jest daleko dalejidącą dolegliwością

a zatem, skoro ustawodawca literalnie mówi o mniejszej dolegliwości, to mozna przyjąć , że prawa do daleko dalej idącej dolegliwości nakładanej przez organizatorów nie przewiduje - a zatem zakaz dozywotni nakładany prze organizatora a nie sąd powszechny mozna uznać za bezprawny - tyle

Fizi - chcialbym sie z Toba zgodzic ale niestety, porownianie do imprezy u Ciebie w domu czy do dyskoteki z "selekcja" itd. jest jak najbardziej na miejscu.
Klub wprowadza swoj wlasny regulamin i jako prywatnia firma egzekwuje go tak jak chce. Ustawa jest tu niestety tylko pewna wytyczna okreslajaca minimum jakie organizator musi natomiast ustawa nie okresla czy w tym wypadki KP Legia nie wprowadzi swoich wlasnych dodatkowych obostrzen.
Zwroc uwage, ze przy imiennych biletach zadna osoba z zakazem nie kupi biletu w kasie co wiecej Ty majac wszystkie namiary goscia, dowod itd czyli to co potrzebne rowniez nie bedziesz mogl kupic biletu dla kumpla. To samo przybiletach na wyjazd - jesli sprzedawane na L3 to dupa blada.
Owszem mozna zaskarzyc decyzje do sadu, ale obawiam sie, ze to przegrana sprawa.
A ze kary sa niewspolmiernie wysokie do "przewinienia" my to wiemy, zarzad tez doskonale zdaje sobie z tego sprawe. Ale jak juz tu wielokrotnie napisano - chodzi o wymiane publiki. Wspomnij sobie jak sie Zygo slinil po powrocie z Monachium, ze iles tam lat temu na Bayernie 90% to byli bezrobotni i ze klubowi udalo sie zmienic publike. ITI dąży do tego u nas. A ze sporo osob odmawia sobie czegos innego kupujac bilet czy karnet, ze sie poswieca (czas, sile, energia, czesto zdrowie) jak ultrasi - zarzad ma to w dupie, ma w dupie atmosfere, tradycje, historie - ich interesuje tylko szmal.

Fizi
20-09-2005, 11:58
Kudłaty prwada jest taka, że właściciel ma prawo wyprosić kogoś z prywatki albo a imprezy zamknietej na zaproszenia, tylko dlategoi, że nie podoba mu się jego facjata, albo przestała się nagle podobać

impreza masowa to coś innego - obowiązują ją szczególne regulacje i takie praktyki nie sa dopuszczalne - dlatego też ustawodawca przewidział literalnie w jakich wypadkach organizatorzy moją prawo wymusić na osobie opuszczenie imprezy i przewidział w jakim trybie mozna orzekać zakazy - ten tryb to postępowanie sądowe - tak stanowi ustawa

można bronić tezy i klub z pewnością się na to powoła, że na taki tryb nakładania zakazów zgadzasz się kupując bilet/abonamet i zgadzając sie tym samym na respektowanie regulaminu - tyle , że moim skromnym oczywiście zdaniem ten zapis regulaminu ma wszelkie cechy praktyki monopolistycznej i klauzuli szczehólnie uciązliwej dla klienta pozbawiającej go pewnych praw, przysługujących na podstawie powszechnie obowiązującego prawa - m. in. prawa do obrony

nawet jednakl w tym regulaminie nie ma ani słowa o prawie klubu do nakładania zakazów ,,wyjazdowych,, - tak więc nawet w ten sposób rozumując kara polegająca na nałożeniu przez klub zakazu zakupu wejściówek na mecze wyjazdowe jest całkowicie bezprawna ,

daimler
20-09-2005, 12:06

Zarząd SKLW

Na cos takiego wlasnie czekalem. zobaczymy jak sie sprawa rozwinie

Pan Artysta
20-09-2005, 12:11

W związku z wczorajszymi komunikatami KP Legia Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa wydało oświadczenie. Poniżej jego treść:

W związku ze wczorajszymi oświadczeniami KP Legia pragniemy poinformować, że:
- oprawa na meczu Legii z GKS Katowice nie odbyła się, gdyż na mecz zabroniono wejść ludziom odpowiedzialnym za oprawę. Kwota 4 tys. złotych została przeznaczona i wykorzystana na przygotowanie oprawy meczów z FC Zurich (sektorówka z żyletką-materiał, opłacenie krawcowej, farby, wałki, folia czarna i przezroczysta, taśmy klejące itd.). Wszelkie rozliczenia i faktury są stale udostępnione do wglądu dla każdego Kibica w siedzibie Stowarzyszenia.
Ponieważ Stowarzyszenie było „pośrednikiem” w przekazywaniu pieniędzy na oprawę meczów grupie ultras, KP Legia wymagało jedynie od ultrasów rozliczania wydatków ze Stowarzyszeniem, nie zaś z KP Legia.

- w najbliższym czasie SKLW wyda oświadczenie, w którym ustosunkuje się do ostatnich niepokojących działań KP:

- wydania niewspółmiernych do winy zakazów stadionowych (w większości danych osobom, które od lat przygotowują meczowe oprawy),

- prób wprowadzenia cenzury zarówno na stadionie, jak i na niezależnych od KP portalach internetowych,

- prób oczerniania i dyskredytacji sympatyków zrzeszonych w SKLW w oczach innych Kibiców.

Jednocześnie pragniemy wyrazić przekonanie, że ostatnie działania KP są jedynie próbą odwrócenia uwagi Kibiców od prawdziwych problemów nękających nasz Klub-nieudolnego zarządzania, mizernych wyników, słabych transferów i działań, które doprowadzają do drastycznego spadku frekwencji.

Zarząd SKLW

wystarczy-iti ośmieszyliście się

Pan Artysta
20-09-2005, 12:14
iti albo ma nie sprawdzone informacje albo nikt nie bywa na ł3 - odpowiedz SSLW dobitnie to pokazało :zlosliwy: -kretyni za biurkiem co nigdy nie widzieli stadionu

Nazgul
20-09-2005, 12:19
Taka ciekawostka:

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,35339,2649105.html

Jak widać sprawa urodziła się nieco wyżej...

CywiL
20-09-2005, 12:19
Eryczek twój pomysł z tymi transparentami bardzo oryginalny :/ Normalny ty jesteś?
Juras dobrze powiedziane , nic na wariata bo tylko sobie większej brei narobimy.

Bardzo mi sie podoba ostatni akapit w oswiadczeniu Stowarzyszenia 8)

Nazgul
20-09-2005, 12:23
Bardzo mi sie podoba ostatni akapit w oswiadczeniu Stowarzyszenia 8)

Tak, świadczy o oderwaniu od rzeczywistości :)

To nie odwrócenie uwagi tylko kolejne działanie. Zarząd ma w dupie na co kibice zwracają uwagę.

d.a.r.o.
20-09-2005, 12:30
[quote="CywiL"]Eryczek twój pomysł z tymi transparentami bardzo oryginalny :/ Normalny ty jesteś?
Juras dobrze powiedziane , nic na wariata bo tylko sobie większej brei narobimy.

Mogę sie załozyc że i tak się znajdzie jakis "inteligentny" indywidualista, który będzie chciał wziąć ciężar sprawy na swoje barki. :kurde:

CywiL
20-09-2005, 12:37
Zobaczymy.
Obstawiam, że za trzy lata zobaczymy inne trybuny. Jak na Old Trafford albo Camp Nou...

Zastanów sie co Ty mówisz ???

Tam gra Manchester i Barcelona ,a tutaj Legia w dupe od jakiegoś FC Zurich dostaje ,myslisz że pikniki bedą chcieli oglądać taką grę ???

Nazgul
20-09-2005, 12:43
Zobaczymy.

Zastanów sie co Ty mówisz ???

Tam gra Manchester i Barcelona ,a tutaj Legia w dupe od jakiegoś FC Zurich dostaje ,myslisz że pikniki bedą chcieli oglądać taką grę ???

Myśłę że kiedy pikniki opanują trybuny zarząd zacznie kupowac PRAWDZIWYCH piłkarzy. Na razie gra nie musi być dobra bo trwa wymiana publiki.

Może się myle, ale na to mi już od roku wygląda...

Eryczek
20-09-2005, 12:58
Eryczek twój pomysł z tymi transparentami bardzo oryginalny Normalny ty jesteś?

Mogę sie załozyc że i tak się znajdzie jakis "inteligentny" indywidualista, który będzie chciał wziąć ciężar sprawy na swoje barki

Możesz być tego pewien. Nie nawołuję do zadym, ale Żyleta z pewnością nie przemilczy ostatnich wydarzeń.

PS. Co znaczy nie na wariata. Mamy schować głowę w piasek i tolerować faszyzm stosowany przez iti. Mamy przyglądać się jak zabierają nam dobrych chłopaków. Mamy siedzieć cicho, bo zrobimy sobie jak napisałeś breję.
Czy ty kur..wa nie widzisz, że mamy breję jakiej jeszcze nigdy nie było.

Nie bójmy się porzegnać frajerów z iti. Legia poradzi sobie bez nich.
Co z tego, że być może Legia seryjnie wygrywać będzie mecze, skoro na trybunach zasiadać będzie tvn-owa publiczność z trąbkami. Nie taka Legię pokochałem.

CywiL
20-09-2005, 13:03

Mogę sie załozyc że i tak się znajdzie jakis "inteligentny" indywidualista, który będzie chciał wziąć ciężar sprawy na swoje barki

Możesz być tego pewien. Nie nawołuję do zadym, ale Żyleta z pewnością nie przemilczy ostatnich wydarzeń.

PS. Co znaczy nie na wariata. Mamy schować głowę w piasek i tolerować faszyzm stosowany przez iti. Mamy przyglądać się jak zabierają nam dobrych chłopaków. Mamy siedzieć cicho, bo zrobimy sobie jak napisałeś breję.

Co z tego, że być może Legia seryjnie wygrywać będzie mecze, skoro na trybunach zasiadać będzie tvn-owa publiczność z trąbkami. Nie taka Legię pokochałem.

Chodzi mi o to że dałes pomysł na transparenty i akcę IDENTYCZNĄ jak Polonia zrobiła dwa tygodnie temu ?? Juz rozumiesz o co chodzi ,czytaj może ze zrozumieniem... :/

Aureliusz
20-09-2005, 13:03

:pokemon:
Czy ty napewno masz 23 lata? :kurde:

Eryczek
20-09-2005, 13:05
Wybacz Cywil, nie śledzę poczynań ultras KSP. Tak więc z postu:

ni ch..uja nie byłem w stanie wywnioskować o co ci chodzi.

CywiL
20-09-2005, 13:10
Wybacz Cywil, nie śledzę poczynań ultras KSP. Tak więc z postu:

ni ch..uja nie byłem w stanie wywnioskować o co ci chodzi.

Coś mi sie wydaje że głupiego udajesz....

Pan Artysta
20-09-2005, 13:12
na priv błagam :modli:

rolnik
20-09-2005, 13:13

Eryczku, skarbie Ty nasz... Juraskowi chodziło o to żeby na najbliższym meczu nie spalić stadioniku, nie powiesić za jajeczka wszystkich ochroniarzy tylko żeby troszeczkę ochłonąć, przemyśleć "nasz" ruch. Nic pochopnie i pod wpływem wściekłości bo te jebane kury tylko na to czekają!!!!!!!! ***** KAPISZI???????

d.a.r.o.
20-09-2005, 13:20

Ale jesli przez nieprzemyślane ruchy "na wariata" wyjdzie jakies awanti to to raczej nie pomoże kibicom, a zakazy się posypią jak z rekawa.

Eryczek
20-09-2005, 13:21
Rolniczku, , wiem że wszyscy są maksymalnie wkur..ieni po dzisiejszych decyzjach , ale jakie wywody myślowe pozwoliły ci stwierdzić, że mam pretensję do Jurasa.

Również jestem za tym, żeby odbyło sie bez bardzo radykalnych działań. Jednocześnie nie dopuszczam myśli, że zachowanie iti pozostanie bez echa.
Stwierdzenie zrobić komuś piekło nie oznacza palić swojego stadionu.
Można werbalnie dać upust swojej wściekłości.
KAPISZI KURW.A ? !

kud(L)aty68
20-09-2005, 13:22
Kudłaty prwada jest taka, że właściciel ma prawo wyprosić kogoś z prywatki albo a imprezy zamknietej na zaproszenia, tylko dlategoi, że nie podoba mu się jego facjata, albo przestała się nagle podobać

impreza masowa to coś innego - obowiązują ją szczególne regulacje i takie praktyki nie sa dopuszczalne - dlatego też ustawodawca przewidział literalnie w jakich wypadkach organizatorzy moją prawo wymusić na osobie opuszczenie imprezy i przewidział w jakim trybie mozna orzekać zakazy - ten tryb to postępowanie sądowe - tak stanowi ustawa

można bronić tezy i klub z pewnością się na to powoła, że na taki tryb nakładania zakazów zgadzasz się kupując bilet/abonamet i zgadzając sie tym samym na respektowanie regulaminu - tyle , że moim skromnym oczywiście zdaniem ten zapis regulaminu ma wszelkie cechy praktyki monopolistycznej i klauzuli szczehólnie uciązliwej dla klienta pozbawiającej go pewnych praw, przysługujących na podstawie powszechnie obowiązującego prawa - m. in. prawa do obrony

nawet jednakl w tym regulaminie nie ma ani słowa o prawie klubu do nakładania zakazów ,,wyjazdowych,, - tak więc nawet w ten sposób rozumując kara polegająca na nałożeniu przez klub zakazu zakupu wejściówek na mecze wyjazdowe jest całkowicie bezprawna ,

Pewnie, ze jest bezprawna ale powiedz kto im zabroni? "Wolnoc Tomku w swoim domku".

mort
20-09-2005, 13:28
K...wa....Mam ich dość-tego całego Ajtiaju....

Fizi-sądzić można się z nimi ale tylko w procesie cywilnym niestety...Kpa i całe postępowanie administracyjne nijak się ma do tej sytuacji...Można jeszcze dochodzić swych praw w " Europie" - np. Jan Kowalski vs.ITI ale nie wiem czy się to komukolwiek kalkuluje....

Juras-ludziom,którzy daja na oprawę w zaistniałej sytuacji nic nie jesteście winni!!!Chyba tylko kompletny ***** nie zrozumiałby jej braku...Ale decyzja w sumie należy do was. Ja jako zawsze dorzucający się twierdzą,że ci, którzy mieliby do was obecnie pretensje o jej brak będą po prostu mieć je zawsze :kurde: Zrobicie - jak uważacie,ja daję kasę ale niew...lam się w to co robicie bo robicie to dobrze więc wierzę,że i tym razem tak będzie cokolwiek postanowicie 8) (osobiście jestem za opcją Macieja KO)

Odnośnie do "targetu businessowego" ITI i ewentualnych dalszych poczynań kibiców-otóż pokazałem wszystkie trzy newsy przedstawicielom "targetu" i "target" raczej pana prezesa nie popiera...O ile ludzi w pracy(niezaangażowanych) same zakazy nie wzruszyły (no bo i niby dlaczego by miały skoro ich problem przebywania na estadio nie dotyczy) o tyle "konfi infoline",zakazy przemieszczania się,cenzura i próba przekupienia SKLW baaaardzo..."Target" orzekł,że to sk...syństwo na maksa i ma skojarzenia silne z poprzednią epoką-w tej kwestii nawet ci nieznający się totalnie na piłce stanęli po stronie kibiców.Myślę,że to właściwe,słabe punkty do ewntualnego kontrataku...

PS.A ogólnie to brak mi słów...

rolnik
20-09-2005, 13:29
Rolniczku, , wiem że wszyscy są maksymalnie wkur..ieni po dzisiejszych decyzjach , ale jakie wywody myślowe pozwoliły ci stwierdzić, że mam pretensję do Jurasa.

Również jestem za tym, żeby odbyło sie bez bardzo radykalnych działań. Jednocześnie nie dopuszczam myśli, że zachowanie iti pozostanie bez echa.
Stwierdzenie zrobić komuś piekło nie oznacza palić swojego stadionu.
Można werbalnie dać upust swojej wściekłości.
KAPISZI KURW.A ? !
Sorry chodziło mi o Cywilka. :wstyd: K.K.?????
Jeszcze raz mówię. Bez spontanu bo średnio na tym wyjdziemy. Aczkolwiek szqaliczek bym wypierdolił z dziką satyfsakcją...

LEGIACWKS
20-09-2005, 13:58
powiem krótko: Legia to my i wszyscy kibice muszą teraz walczyć o kolegów, bo kazdy moze dostać taki debilny zakaz.
Ja myśle, ze tą kase co dał klub na oprawe trzeba im odać (jeśli dali) !! żeby nie mieli nic do powiedzenia w sprawie oprawy( bo tak bedzie gadanie ze dali kase to chcą oprawy bez piro )takie moje zdanie i tym bardzej teraz musi być piro !!

wszyscy co mają zakazy trzymajcię się - jesteśmy z wami, Legia to my!!

Fizi
20-09-2005, 14:07

Pewnie, ze jest bezprawna ale powiedz kto im zabroni? "Wolnoc Tomku w swoim domku".

ano własnie o to chodzi, że nie do końca

właściwie to dziwię się , że Stowarzyszenie do tej pory nie wystąpiło z wnioskiem o wszczęcie postepowania w tej sprawie do UOKiK, moim zdaniem szanse powodzenia takiej akcji nie są nikłe

oczywiście po wcześniejszym wezwaniu do zmiany tych zapisów KP i próbie podjęcia negocjacji na ten temat

następny krok po odrzuceniu tych wniosków to wniosek do UOKiK - przecież nawet KP twierdzi, że jesteśmy klientami

były zresztą podobne sprawy dotyczące choćby hipermarketów i działań ochrony w nich - wygrywali je klienci a nie sklepy

zdaję sobie sprawę z tego ,. żę ta procedura trwa miesiące, ale szybszej i sensowniejszej nie widzę - na krzyki, wyzwiska, ani juz na pewno na to do czego niektórzy zdają się nawoływać , czyli danie sprowadzenia się do tego , jaka mordę nam się usiłuje przyprawić , czyli tępych troglodytów zdolnych głównie do niszczenia i chamstwa , raczej bym nie stawiał

korzyści z takiego postawienia sprawy byłyby wielorakie

raz , że możliwe cofnięcie, bądź złagodzenie kar juz nałożonych
dwa -utrącenie możliwości ich swobodnego nakładania na przyszłość
trzy -wykazanie KP i ,,opinii,, , że jednak kibice to nie debile i potrafią coś wskórać ruszając głową , a nie jak to się próbuje tu i ówdzie wmówić publice kamieniem i bejsbolem i , że mogą być przeciwnikiem lub partnerem, z którym trzeba sie liczyć

a kolejny wątek już nie dotyczący kar :
widać stosowanie podwójnych standardów w pewnych kwestiach - raz sie mówi, że kibice nie mają prawa wtykac nosa w sprawy finansowe klubu, a potem się twierdzi, że klub ma prawo kontrolować finanse kibiców

Nazgul
20-09-2005, 14:22
O UOKIK-u pisałem rok temu przy okazji podwyżki i zgadzam się z ludźmi kórzy unaocznili mi iz się wydurniłem...

Patrząc na gwiazdy, wiem, że jestem dla nich zerem i z ich punktu widzenia mogę
pójść w cholerę (...) (W.H.Auden)

Dobry cytat na dzisiaj...

Dla przypomnienia:

http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6384

Fizi
20-09-2005, 14:23
nie spróbujesz - to się nie dowiesz

Paluch
20-09-2005, 15:13
**** z zakazami...przyznam ze byłem w niesamowitym szoku jak sie o wszystkim wczoraj dowiedzialem, a ze swojej strony napisze ze w ten sposob panie dziewulski nie wystraszysz NAS.
Bo My bedziemy zawsze czy Ci sie to podoba czy nie.

Wydając zakazy stadionowe zrobili sobie panowie bardzo dużą krzywde. Bo zaatakowaliście ul a własciwie jego środek...a pszczoły urządlić potrafią...

tyle z mojej strony, na derby nie ide ale mam nadzieje że dacie popalić tym kurwom które doprowadziły do wojny...bede duchowo was wspierał

bez odbioru...

mL
20-09-2005, 15:26
"sądzić można się z nimi ale tylko w procesie cywilnym niestety...Kpa i całe postępowanie administracyjne nijak się ma do tej sytuacji..."

Czy aby na pewno? Tak na gorąco mysląc bez zaglądania do ustawy o imprezach masowych to - ITI, osoba prawna, jest dzierżawcą stadionu i terenu klubu od miasta, czyli właścicielem terenu jest miasto. Na miastowym terenie prywaciarz-dzierżawca organizuje imprezy. Czy o wstępie czy nie na teren miasta nie powinno ono decydować, a administracja może działać tylko w granicach prawa i podejmować działania przewidziane prawem. I tu kpa jak najbardziej by wchodziło w grę i możliwości odwołań.
Jest to oczywiście pewne uproszczenie, zagadnienie nie wydaje się jednak prawnie do końca jasne.

A tak z innej beczki... Aż żal ściska gdy patrzy się jak decyzje ITIotów znów dzielą kibiców. Dlatego konieczna jest kibicowska solidarność, szczególnie z tymi którzy dostali zakazy za nic - no bo na zdrowy rozum co to są za "przestępstwa". Dodatkowo jeszcze ubeckie gatki o "oczyszczaniu szeregów", instalacji dodatkowych kamer i mikrofonów:O , itp. To podsłuchiwać też będą :kurde:

Jako zbiorowość mamy siłę nacisku, powtarzam - jako solidarna grupa.
Nie bójcie sie że nas wymienią tak szybko, bo kto inny jak nie fanatyk przyjdzie marznąć na zasyfionym miejscu, zgodzi sie na traktowanie jak bydło i co najwazniejsze będzie patrzyć na cienką polską ligę. Popcorny na długo jeszcze publiki nie opanują bo głównie wymaga to zrobienia dla nich warunków, aby w dupke było mu ciepło i się nie nudził za bardzo. Dlatego jesteśmy siłą.

Ps. Zygo, daj mi bana bo uprzedzam że w piątek będę po tobie jechał jak po łysej kobyle", wyreguluj mikrofony ubeku :hyhy:

jarcyś
20-09-2005, 16:24
mL

do przepisów o dzierżawie stosuje się odpowiednio przepisy o najmie

z kolei do ochrony ochrony praw najemcy do używania przedmiotu najmu stosuje się odpowiednio przepisy o ochronie własności

starałem się przeanalizowac problem od strony prawnej i moim skromnym zdaniem nie ma w świetle obowiązujących przepisów prawnej możliwości wzruszenia decyzji Zarządu. niestety...

matx
20-09-2005, 16:28
A czy, któraś z osób, których dotyczy zakaz spróbowała złożyć formalne odwołanie od tej decyzji ?

Fizi
20-09-2005, 16:31
dobra przejrzałem sobie trochę uważniej te ustawę o bezpieczeństwie imrez masowych i tak:

1 - w sprawach z zakresu tej ustawy obowiązuje tryb postępowania administracyjnego, chyba , że ustawa stanowi inaczej - w związku z tym jest pytanie o to, czy osoby które ,,otrzymały zakazy,, miały możliwosc uczestniczenia w postępowaniu, czy wogóle były zawiadomione o jego wszczęciu, czy otrzymały decyzję, czy zostały pouczone o mozliwości odwołania i jego trybie itd itp

2 - regulamin stadionu został wydany na podstawie tejże ustawy i do niej sie odwołuje

3- organizator imprezy masowej może usunąć z imprezy osoby, w określonych w niej wypadkach, między innymi gdy doipuszczają się one naruszenia regulaminu

4 - karę zakazu stadionowego może nałozyc SĄD jako karę DODATKOWĄ w razie skazania za wykroczenia lub przestepstwa wskazane w ustawie

5 - nigdzie w tej ustawie nie ma upoważnienia dla organizatora imprezy do nakładania zakazu wstępu na przyszłe imprezy a juz na pewno dożywotniego zakazu

6 - nigdzie w tej ustawie nie ma upoważnienia dla klubu do nakładania na kogokolwiek kary w postaci zakazu nabywania biletów na ,,wyjazdy,,

7- organizator może nie wpuścić , albo nakazać opuszczenie imprezy osobom, co do których toczy się postępowanie o wykroczenia lub przestepstwa popełnione w czasie imprez masowych - osoby takie są umieszczone w rejestrze prowadzonym przez wojewódzkiego komendanta policji - osoby tam figurujące mogą byc nie wpuszczane lub wypraszane z imprezy - ale konkretnej imprezy - nie jest to upoważnienie do nakładania przez organizatora zakazu dozywotniego w szczególności

oczywiście mogę się mylić, ale wg mnie wnioski z tej lektury są takie jak wyżej

jarcyś
20-09-2005, 16:36
na miejscu Ju(l)ka odwołałbym się od decyzji Zarządu powołując na to że Regulamin stadionu w § 10 przewiduje konfiskatę przedmiotów mogących w ocenie organizatora stanowić zagrożenie ( w tym: butelek, puszek, kijów, instrumentów z napędem mechanicznym itp.), materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.

natomiast § 13 jako dodatkową , alternatywna sankcję wymienia

1.niezwłoczne usunięcie uczestnika ze Stadionu
2.czasowy
3.lub całkowity zakaz wstępu na Stadion

tak więc sankcja zastosowana wobec naszego kolegi jest niewspółmiernie surowa w stosunku do popełnionego czynu, zważywszy na jego nienaganne zachowanie w przeszłości itd....

Nazgul
20-09-2005, 17:09
Fizi, czy ustawa w którymkolwiej ustępie wyraźnie ZAKAZUJE nakładania zakazów stadionowych przez organizatorów meczów piłkarskich lub stanowi, iż WYŁACZNIE sąd jest organem właściwym do wydania zakazu? Jeśłi nie, to organizator ma wolną rękę na swoich śmieciach - co nie jest zabronione...

Zgadzam się z Jarcysiem. To dobra droga.

Fizi
20-09-2005, 17:13
Fizi, czy ustawa w którymkolwiej ustępie wyraźnie ZAKAZUJE nakładania zakazów stadionowych przez organizatorów meczów piłkarskich lub stanowi, iż WYŁACZNIE sąd jest organem właściwym do wydania zakazu? Jeśłi nie, to organizator ma wolną rękę - co nie jest zabronione...

co nie jest zabronione ... odnosi się do wolności obywatelskich a nie ich ograniczania

ustawa określa wyraźnie jako własciwie do orzekania o zakazach stadionowych sądy a nie podmioty prawa prywatnego czy stowarzyszenia, a zatem tylko droga sądowa jest w tych sprawach właściwa - zakaz stadionowy jest zreszt określony jako KARA dodatkowa, a co więcej jest uregulowana w dzile PRZEPISY KARNE, a postępowanie w sprawach karnych jest w tym kjraju dzieki Bogu jeszcze właściwością sądów , a nie spółek prawa handlowego

Fizi
20-09-2005, 17:18
do stosowania zakazów stadionowych zobowiązuje natomiast kluby pzpn w regulaminie rozgrywek, tyle tylko , że :

1- kary dyscyplinarne to pzpn jako stowarzyszenie może nakładac jedynie na swoich członków, lub sportowców

2 - regulamin rozgrywek pzpn zdaje się jest aktem niższego rzedu niż ustawa i przepisów karnych wprowadzać nie może

MTP
20-09-2005, 17:19
Tyle kurw.a że to nie jest ich dom a nasz.Nie ma sensu pieprzyć w necie tylko trzeba działać ale najpierw ochłonąć żeby nie dolewac do ognia oliwy.
PS ch... z zakazami chłopaki(14 z listy Dziewulskiego) jesteśmy z wami.

Nazgul
20-09-2005, 17:21
Fizi, czy ustawa w którymkolwiej ustępie wyraźnie ZAKAZUJE nakładania zakazów stadionowych przez organizatorów meczów piłkarskich lub stanowi, iż WYŁACZNIE sąd jest organem właściwym do wydania zakazu? Jeśłi nie, to organizator ma wolną rękę - co nie jest zabronione...

co nie jest zabronione ... odnosi się do wolności obywatelskich a nie ich ograniczania

I właśnie dlatego uważam, że wolnością obywatela Waltera jest dowolność uznawania za persona non grata na terenie obiektu który posiada / dzierżawi. Czyż on nie jest obywatelem korzystającym z obywatelskich wolności? :hmm:

Poza tym różnica między nim a sądem jest taka, że kiedy zakaz wlepi sąd to dotyczy on kazdego stadionu w kraju (policja pilnuje) a zakaz wlepiony przez Zygo tylko Legii (i policja nie pilnuje) - no chyba że liga stworzy jakiś bank wymiany danych...

jarcyś
20-09-2005, 17:23
Fizi

w tym wypadku organizator imprezy jest równocześnie dzierżawcą stadionu
i wydany przez Zarząd zakaz stadionowy formalnie nie ma nic wspólnego z instytucją opisaną w ustawie o b.i.m.

jest to deklaracja podmiotu uprawnionego do zarządzania i użytkowania nieruchomości o nie wpuszczaniu na teren obiektu Panów X Y Z.

Markotny
20-09-2005, 17:27
A czy, któraś z osób, których dotyczy zakaz spróbowała złożyć formalne odwołanie od tej decyzji ?Ja na 100% bede sie odwoływał, ale dopiero po meczu z Polonią ponieważ gdy to zrobie przed tym meczem to bedzie oznaczać, że zgadzam się z karą i nie wpuszczą mnie na derby...

Dopoki nie dostane jakiegos listu nic nie wiem o karze.

Bilet na derby mam juz zakupiony przed tymi zakazami wiec nie wiem jak to bedzie. W razie niewpuszczenia mnie bede chcial odebrac moje pieniądze.

Mam nadzieję, że ten zakaz mi anulują albo przynajmniej skrócą :roll:

Fizi
20-09-2005, 17:27
Nazgul - pojęcie wolności obywatelkskiej czegoś takiego jak ,,organizator imprezy masowej ,, nie istenieje - nie znam takiego obywatela , któ mu dał tak na imię ?

i po raz kolejny powtórzę Tobie , że kwestie imprez masowych reguluje ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych, a nie kodeks cywilny, z całą pewnością conajmniej w zakresie orzekania kar zakazu stadionowego

co do zakazy wlepianego przez klub - pzpn zobowiązuje kluby doprzekazywania tych informacji ,,w celu rozszerzania go na teren całego kraju,, - zatem jest to kara mająca zastosowanie w skali znacznie szrszej niż się Tobie wydaje

Fizi
20-09-2005, 17:39
Fizi

w tym wypadku organizator imprezy jest równocześnie dzierżawcą stadionu
i wydany przez Zarząd zakaz stadionowy formalnie nie ma nic wspólnego z instytucją opisaną w ustawie o b.i.m.

jest to deklaracja podmiotu uprawnionego do zarządzania i użytkowania nieruchomości o nie wpuszczaniu na teren obiektu Panów X Y Z.

moim zdaniem nie do końca:

KP twierdzi, że kary zostały nałozone zgodnie z regulaminem wprowadzonym na podstawie ustawy o b.i.m.

ale jeśli twierdzimy, że jest to kara nie z zakresu prawa karnego, ani administracyjnego, to w takim razie dochodzimy do stwierdzenia, że kara zakazu stadionowego okreslona w regulaminie, na którego stosowanie się zgadzasz zakupując bilet lub karnet ( co masz na tyże napisane), jest karą umowną - określoną w umowie , którą zawierasz kupując bilet przez przystapienie

tę samą teorię snuły hipermarkety twierdząć, że na podstawie ogłoszonegio i widocznego regulaminu służba porządkowa ma np prawo, w razie znalezienia przy tobie towaru , któryu wynosisz bez płacenia, do nałożenia kary w wys np 50 zł niezaleznie od wartości mienia

(opis wykroczenia jest tu nieistotny - chodzi o fakt określenia wykroczenia regulaminem i okreslenia tym samym regulaminem kary umownej)

toczyło się w tych sprawach kilka conajmniej postępowań przed UOKiK i z tegop co wiem, wszystkie zostały przez sklepy przegrane

w takim razie, moim zdaniem, jesli trzymamy się stwierdzenia, że kary zakazui stadionowego nałożone przez klub, są karami umownymi określonymi w regulaminie stadionu, będoącym częścią umowy zakupu biletu, to jest wysoce prawdopodobne, że skutecznie można dowieść bezprawności załączania takich klauzul w postępowaniu przed UOKiK

jesli zaś weźmiemy pod uwagę , że w tamtych sprawach szło o dolegliwośc daleko mniejszą ( 50 zł ) niż obecnie ( włąsciwie dozywotni zakaz konsumpcji określonego dobra , którego zakupić gdzieś indziej nie można), to tym bardziej prawdopodobne wydaje mi sie korzystne rozstrzygnięcie w tej sprawie

tym bardziej , że podobieństwo tych ,,kar umownych,, do kary określonej w u. b. i. p. jest aż nadto widoczne i prowadzi do wnbiosku, że w rzeczywistości jest nieokresloną ustawowo formą orzekania takiej kary prezez podmiot do tego niepowołany

Nazgul
20-09-2005, 17:41
Miałem Ci odpowiedziec ale Jarcyś zrobił to za mnie...

jarcyś
20-09-2005, 17:56
Fizi

doskonale rozumiem Twój punkt widzenia

jesli przyjmiemy że regulamin jest integralną częścią umowy pomiędzy Klubem a kibicem to możemy pokusić się o wykazanie że regulamin ten zawiera niedozwolone klauzule umowne, ograniczajace prawo konsumenta.
UOKIK może wymóc na Klubie zmianę regulaminu. Tym bardziej, że jak wynika z Twojej analizy u.o.b.i.m., klub przypisuje sobie uprawnienia do wydawania "zakazów stadionowych" choc ustawa go do tego nie upoważnia.

żadnym sposobem nie można jednak zmusić klubu do zawierania kolejnych umów z konkretnymi osobami. umowy już zawarte (karnety) może wypowiedzieć w trybie przewidzianym przez KC

ochrona dzierżawcy, swoboda zawierania umów etc...

maciej_KO
20-09-2005, 18:02
Ochłonąłem...
najpierw chłopaki muszą sprawdzić czy nie da się tych zakazów obalić w sposób prawny, tu myślę jest pole do popisu dla SSLW, mają tam przeca prawnika :chytry:
druga sprawa to wszyscy powinni spróbować wejść, tak jak Julek, choć pewnie niektórzy zostaną przechwyceni przez ochronę bo mają zbyt znane gęby :/ ale wtedy trzeba się postawić, w sposób spokojny acz stanowczy... zarządać np podstawy prawnej. Wchodzące osoby z zakazami można by dodatkowo filmować (z telefonów albo tej małej kamerki :chytry: ) żeby nagrać jak służby porządkowe będą się z nimi obchodzić

Oprawa na derby to już decyzja NS jeżeli chcą żeby się odbyła to niech się odbędzie i pełna kulturka, ja bym nawet prezesowi nie wrzucał (szmat KP zresztą też :oczko: ) Skoro oni czekali tyle czasu z przywaleniem zakazów my też możemy poczekać na zrobienie im piekła, bo to że potrafimy to zrobić oni wiedzą i mimo wszystko się boją...

Jeżeli nic się nie da zrobić zgodnie z prawem, a tylko w ten sposób można coś wygrać, bo oni nie widzą w nas partnerów do rozmów wtedy nadejdzie czas na awanturę.
Przerwiemy kilka meczów, dostaniemy walkowery i zobaczymy co zrobią jak KP będzie bliska degradacji do niższej klasy rozgrywkowej
To jest moje zdanie panie Stefanie :zlosliwy:

Kumaci :oczko: znają mój nr telefonu jeżeli jest potrzeba to dawajcie cynę, ja sie pojawię.

Fizi
20-09-2005, 18:04
dokładnie tak Jarcyś

ale jeśli postępowanie zakończyłoby się sukcesem , to po pierwsze do tej pory nałozone kary musiałyby zostac anulowane, a kolejne nie mogłyby być nakładane w tym trybie

rolnik
20-09-2005, 18:19
wszyscy powinni spróbować wejść, tak jak Julek, choć pewnie niektórzy zostaną przechwyceni przez ochronę bo mają zbyt znane gęby :/ ale wtedy trzeba się postawić, w sposób spokojny acz stanowczy... zarządać np podstawy prawnej.

Chyba zbyt dużo wymagasz od ochroniarzy :oczko:

maciej_KO
20-09-2005, 18:41
Od stefana wymagam nie od ochroniarzy, przecież on tam będzie czekał... z tym swoim uśmieszkiem dobrego wujka

mort
20-09-2005, 18:45
żadnym sposobem nie można jednak zmusić klubu do zawierania kolejnych umów z konkretnymi osobami. umowy już zawarte (karnety) może wypowiedzieć w trybie przewidzianym przez KC

I tu Fizi niestety muszę zgodzić się z Jarcysiem :/ Twój tok rozumowania jest ok ale tylko w wypadku gdy imprezę organizuje organ państwowy,samorządowy ip. Tu mamy niestety do czynienia z podmiotem sektora prywatnego, z którym każdorazowo zawieramy "umowę" wchodząc na stadion...Ponadto zauważcie,że na gruncie samej ustawy o b. i. m. bydlaki z góry zabezpieczyły się podając uzasadnienie swoich decyzji....Sam napisałeś,że:
7- organizator może nie wpuścić , albo nakazać opuszczenie imprezy osobom, co do których toczy się postępowanie o wykroczenia lub przestepstwa popełnione w czasie imprez masowych

Wg. tychże uzasadnień czyny,które popełniły osoby objęte zakazami w pełni wyczerpują znamiona "wykroczenia lub przestepstwa popełnione w czasie imprez masowych"...Jedynym sposobem "obalenia" zakazów jest udowodnienie,że nie zaszły rzeczone okoliczności.Tak więc odnośnie tego punktu pytanie brzmi-czy toczy się postępowanie?? :chytry: Tyle,że jak dla mnie ta ustawa chyba jednak nie jest tu clue programu....

Obawiam się,że jedyny sensowny zarzut wobec nich to dyskryminacja poprzez niewspółmierność kary w celu wyeliminowania danego osobnika z powodów bliżej nieznanych osobnikowi tudzież motyw "odpowiedzialności zbiorowej"-czyli RPO tudzież Europa.... :roll: Jak dla mnie to baaaardzo wyboista droga...

Aha-a z tego uzurpowania sobie prawa do nakładania zakazów stadionowych łatwo się wywiną stwierdzeniem,że użyli niewłaściwej nazwy,ustawowo określonej ale "przepraszają,więcej nie będę itd..." Nazwą inaczej-efekt będzie ten sam...To tylko semantyka....

PS.Ale na Julka miejscu odwoływałbym się z miejsca,szczególnie o ile organy ścigania,którym został przekazany nie ścigają go za to

kud(L)aty68
20-09-2005, 18:59
Tyle kurw.a że to nie jest ich dom a nasz.Nie ma sensu pieprzyć w necie tylko trzeba działać ale najpierw ochłonąć żeby nie dolewac do ognia oliwy.
PS ch... z zakazami chłopaki(14 z listy Dziewulskiego) jesteśmy z wami.

Sorry ale nasz to on byl.
Od czasu jak sie dowiedzialem, ze jestem klientem mam coraz wieksze watpliwosci, czy ten dom jest jeszcze nasz :-
Gorzej bo te ciolki na kazdym kroku podkreslaja jaki jest ich stosunek do nas.
A co do dzialania -to zgoda, trzeba ochlanac i zaplanowac jakas sensowna akcje.

maciej_KO
20-09-2005, 19:10
PS.Ale na Julka miejscu odwoływałbym się z miejsca,szczególnie o ile organy ścigania,którym został przekazany nie ścigają go za to
Julek sam chyba nie moze sie odwołać... nieletni jest?

Młody
20-09-2005, 19:17
Ma 17scie lat i już normalnie odpowiada... tak jak z mandatami ?

mort
20-09-2005, 19:23
Julek sam chyba nie moze sie odwołać... nieletni jest?

Na tej samej zasadzie to on ani biletu by nie mógł kupić ani być ukaranym :oczko: Wg. mnie jako posiadający "ograniczoną zdolność" zawiera zwykłą umowę w drobnej sprawie życia codziennego-jakkolwiek głupio to brzmi (a tak mi się zwrot z podręcznika przypomniał 8) ) i w tymże zakresie jest osobą z "pełną zdolnością" czyli odwołać też może się osobiście. W przypadku gdyby mu na to nie zezwolono ze względu na wiek oznaczałoby to zarazem przyznanie do tego, iż niewłaściwy był zarówno sam fakt ukarania go w trybie pomijającym opiekunów prawnych jak też fakt zawarcia z nim rzeczonej umowy.

Markotny
20-09-2005, 19:31
Ma 17scie lat i już normalnie odpowiada... tak jak z mandatami ?Tutaj jest wlaśnie drobna niescisłość...

Napisali że mam 17 lat, a tak naprawde to w grudniu bede kończył 17. Nie wiem czy w takim wypadku jestem podlegany karze zakazu stadionowego :roll:

DobryChłopak
20-09-2005, 19:33
Odpowiedzialność karna...(nie wiem jak to inaczej nazwać) liczy się od 16 roku życia

Fizi
20-09-2005, 19:54

I tu Fizi niestety muszę zgodzić się z Jarcysiem :/ Twój tok rozumowania jest ok ale tylko w wypadku gdy imprezę organizuje organ państwowy,samorządowy ip. Tu mamy niestety do czynienia z podmiotem sektora prywatnego, z którym każdorazowo zawieramy "umowę" wchodząc na stadion...Ponadto zauważcie,że na gruncie samej ustawy o b. i. m. bydlaki z góry zabezpieczyły się podając uzasadnienie swoich decyzji....Sam napisałeś,że:
7- organizator może nie wpuścić , albo nakazać opuszczenie imprezy osobom, co do których toczy się postępowanie o wykroczenia lub przestepstwa popełnione w czasie imprez masowych

Wg. tychże uzasadnień czyny,które popełniły osoby objęte zakazami w pełni wyczerpują znamiona "wykroczenia lub przestepstwa popełnione w czasie imprez masowych"...Jedynym sposobem "obalenia" zakazów jest udowodnienie,że nie zaszły rzeczone okoliczności.Tak więc odnośnie tego punktu pytanie brzmi-czy toczy się postępowanie?? :chytry: Tyle,że jak dla mnie ta ustawa chyba jednak nie jest tu clue programu....

Mort - ależ przecież ja własnie o tym również piszę - skoro nie jest to kara określona w ustawie o bezpieczeństwie (...) , to jest to kara umowna, a wtedy można dochodzic tego, że jest to ona orzeczona na podstawie klauzuli niedozwolonej

co do tego , że organizator ma prawo nie wpuścić osoby ,,co do której toczy się postępowanie,, - owszem ma, ale tylko w trakcie postępowania , a potrem w czasie trwania orzeczonej ewentualnie w wyniku tego postępowania kary ( 3 do 6 lat) , A NIE DOŻYWOTNIO

albo rybka albo pipka

jesli zaś , jak piszesz ustawa ta ,,nie jest clue,, wbrew temu, że organizator sie na nią powołuje nakładając kary (sic !), to wracamy do opcji ze skargą do UOKiK

tak czy inaczej punkt zaczepienia i możliwość podjęcia próby obalenia jest i moim zdaniem chodzi tu o niedozwolona klauzulę umowną

mort
20-09-2005, 20:10
No i tu się zgadzamy :oczko: Tyle,że punkt zaczepienia sam chyba czujesz nie jest najmocniejszy niestety :/ Na mój gust to nawet bardziej wchodzi tu w grę nie sama klauzula niedozwolona (bo jednak istniej jakieś odniesienie w tych ich debilnych karach do ustawowo przewidzianych środków prawnych )-ile sposób jej stosowania. Czyli przede wszystkim nieistniejące kryteria jej stopniowania a także brak w regulaminie jasnego wskazania procedury wdrażania kar w życie.Bo w kwestii odwołania per facta concludenta domniemywam zarząd przewiduje sąd powszechny. Bo to co istnieje na dziś to rzeczywiście z punktu widzenia przepisów o karach umownych śmiech na sali...Tu rzeczywiście UOKiK mógłby wkroczyć. To,że Zygo zapisze sobie enigmatycznie w regulaminie omnipotencję klubu we wszystkim nie znaczy,że jest to całkowicie legalne :oczko:

PS.Mimo wszystko osobiście zdałbym się na inne sposoby-łącznie z bojkotem totalnym i śmiganiem na CWKS 8)

Fizi
20-09-2005, 20:13
PS.Mimo wszystko osobiście zdałbym się na inne sposoby-łącznie z bojkotem totalnym i śmiganiem na CWKS

nie mam nic przeciwko chodzeniu na CWKS, ale opcja, którą proponujesz dla mnie jest równoznaczna z kapitulacją, chyba , że jakiś cud sprawi , że KP straciłoby prawo do używania nazwy Legia

mecenas_ksp
20-09-2005, 20:14
jeśłi wolno dorzucić od siebie dwa grosze:
Łatwo się (w miarę) pogodzic z zakazem za cos poważnego. Najgorzej jak zakaz jest za nic, za jakis drobiazg albo nie ma dowodów - wtedy człowieka szlag trafia. Też byłem parę lat temu w takiej sytuacji więc wiem jak jest.

Gutek
20-09-2005, 20:30
mecenas, jak się to dla Ciebie skończyło ?
Cofnęli Ci zakaz czy zle zrozumialem to co napisaleś ?

mort
20-09-2005, 20:40
Mądrze prawisz Mecenasie tyle,że tu na mój gust motywacja jest wbrew pozorom baaardzo klarowna-oni chcą przywalić w kibiców jako ogół( kibiców nie "kibiców",żeby była jasność :oczko: ) a te zakazy to tylko środek do celu...Zresztą nie zapominajmy o dwóch pozostałych oświadczeniach klubu,które mnie równie mocno wk...ją a gdzieś nam umknęły w trakcie dyskusji...

Fizi-ta kapitulacja jest pozorna-z obecnym poziomem gry to w przypadku bojkotu zostanie im 300 osób bo ta ich docelowa publika na pewno się nie pofatyguje na heroiczne boje z KSZO czy inną Stalą Gorzycę gdzie jako zwycięstwo traktuje się remis a jednobramkową wygraną trzeba rozpatrywać w kategorii sukcesu :oczko: